Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

21st Grudzień 2022, 21:24
Biały Dom ogłosił nowy pakiet pomocy dla Ukrainy. Potwierdzono dostawę Patriot




https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/bia%c5%82y-dom-og%c5%82osi%c5%82-nowy-pakiet-pomocy-dla-ukrainy-potwierdzono-dostaw%c4%99-patriot/ar-AA15x1RF?li=BBr5MK7



Nic nadzwyczajnego , skoro Bóg prowadzi US na rzeź i wykonanie wyroku to takie działania ich przywódców nie powinny nas dziwić.  


 Razz  Razz  Razz  bounce  cheers  Basketball  Basketball

Bóg się z nich śmieje!!!

Psalm 2:

(1) Dlaczego poganie szaleją, a narody myślą o próżnych rzeczach?

(2) Królowie ziemi powstali, a władcy zebrali się przeciwko Panu i przeciw Jego Pomazańcowi

(3) mówiąc; zerwijmy ich więzy i zrzućmy z siebie ich jarzmo!

(4) Ten, kto mieszka w niebie, wyśmieje ich z pogardą, a Pan będzie z nich drwił.

(5) Wtedy przemówi do nich w swym gniewie i sprawi im kłopot w swojej furii.


(6) Ale ja zostałem uczyniony przez niego królem na Syjonie, Jego świętej górze

(7) ogłaszając zarządzenie Pana: Pan rzekł do mnie: Ty jesteś moim Synem, dziś cię zrodziłem.

(Cool Proś mnie, a dam tobie pogan jako dziedzictwo twe, a krańce ziemi za posiadłość twoją.

(9) Będziesz nimi rządził prętem żelaznym; rozbijesz je na kawałki jak naczynia garncarza.

(10) Teraz więc zrozumcie, królowie, bądźcie pouczeni wszyscy, którzy sądzicie ziemię.

(11) Służcie Panu z bojaźnią i weselcie się w nim z drżeniem.

(12) Przyjmijcie naganę, aby Pan nie rozgniewał się w żadnej chwili, a wy zginęlibyście od sprawiedliwej drogi
: kiedy gniew jego się rozpali: błogosławieni są wszyscy, którzy Mu ufają.



Nowi królowie nie posłuchają ,  nie przyjmą nagany,  nie ugną karku tylko będą walczyć przeciwko Bogu i Królowi Isusowi.


Czuwajcie bo NIE WIECIE kiedy Pan wasz przyjdzie...


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

23rd Grudzień 2022, 13:14
Byłem dziś w Mrówce i zauważyłem że mają kupe węgla za 2490 zloty za tonę , normalny orzech 20 do 80 grubość ziarna i minimalnej mocy 22.

Poszedłem do kasy aby zamówić bo i tak miałem dokupić , spytałem się skąd jest węgiel a kobieta na to że z Kazachstanu czyli Ruski.

I tak też jest na fakturze:

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 20221210



Ponoć ruskiego już nie ma i naprawdę nie  było bo interesuje się tematem i nie było kilka miesięcy a tu nagle takie ilości i w dobrej cenie i dostępny od
ręki. Dwa miesiące temu węgiel w Mrówce był na zapisy.

Napisali że węgiel został dostarczony na teren Polski przed 16 Kwietnia kiedy to oficjalnie zakazano sprzedaży.


Dla porównania węgiel z polskich kopalń kosztuje 3500 za tonę,  jest różnica!

Dla mnie taka nagła dostępność ruskiego węgla oznacza tylko jedno. Reżim warszawski chyli się ku upadkowi a w kraju a nawet w sejmie jest spora ilość sympatyków Rosji.


Im bardziej są słabi i upadają tym bardziej kłamią że są mocni jak ta farsa z Zelenskim i Biddenem - kokainista i pedofil  No  No  No


Biblia mówi nam o zmianie władzy na nowych króli z WOLI Boga.


Bóg im da władzę i oni wyrok Boży wykonają lecz posłuszeństwa Bogu odmówią by pójść za Bestią choć wystarczyło by aby podporządkowali się Królowi Isusowi jednak oni oddadzą władzę Bestii bo są nasieniem węża.


Szanse dostali lecz jej nie wykorzystają bo mają diabła za ojca!



Nie potrafią uznać Bożego Wybranego Mesjasza Króla Isusa Chrystusa jak mówi nam proroctwo Henocha.



Stara władza Babilonu upada coraz szybciej.


Ponoć wojska nowych króli mają iść do Szwajcarii a Bóg nam mówi w proroctwie że zniszczą oni i spalą doszczętnie miasto orła czyli Rzym.


Jeżeli bazy w Szwajcarii to dwa ostatnie małe skrzydełka orła a wszystko na to wskazuje to jest to bardzo możliwe.


A Watykan upadł i pozostało tylko go spalić ogniem i zrównać z ziemią.


A US im nie pomogą bo same jako Babilon Wielki zostaną zniszczone.


Biblia nie mówi o ataku na Szwajcarię gdzie mają siedziby wężowe władzę na Europę choć nie jest to wykluczone że stamtąd ruszą na południe PROSTO do Rzymu!!!


Możliwe że przewrót w Polsce nastąpi gdy wojska Rosji się zbliżą bardzo do granicy a rząd wężowy będzie się próbował ratować ucieczką. Bo uciekną na 100 procent jeśli im się uda przed Rosjanami lecz przed Bogiem i Isusem się nie schowają.


Nawet spod ziemi zostaną wywleczeni!





A Wy czuwajcie słudzy i służebnice Boga naszego bo zostaniecie wzięci do Nieba w każdym możliwym już momencie jak mówi proroctwo Syna Bożego.


Niech nikt nie myśli że status quo będzie trwał nadal bo Bóg ma dla US i Rzymu  wyrok klątwy czyli całkowitego UNICESTWIENIA.

NIECH SIĘ STANIE!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

24th Grudzień 2022, 14:55
Mateusza 2:

(1) Kiedy Isus urodził się w Betlejem Judzkim za czasów króla Heroda, mędrcy ze Wschodu słońca przybyli do Jerozolimy i pytali:

(2) Gdzie jest ten nowo narodzony król judejski? Ponieważ widzieliśmy gwiazdę jego na Wschodzie słońca i przyjechaliśmy po to, aby oddać mu pokłon.

(3) Gdy to usłyszał król Herod, przestraszył się z całą Jerozolimą.

(4) Zebrał więc wszystkich arcykapłanów i nauczycieli ludzi, wypytywał ich, gdzie się miał Mesjasz urodzić?

(5) A oni mu odpowiedzieli: W Betlejem Judzkim; bo tak napisał prorok:

(6) I ty, Betlejem, ziemio Judy, wcale nie jesteś najmniejsze między książętami judzkimi; od ciebie bowiem wyjdzie wódz, który paść będzie mój lud izraelski.

(7) Wówczas Herod przywołał potajemnie mędrców, dokładnie dowiedział się od nich o czasie pojawienia się gwiazdy.

(Cool I wysłał ich do Betlejem mówiąc: jedźcie i dokładnie dowiedzcie się o tym dziecięciu, a gdy je znajdziecie, zawiadomcie mnie, żebym i ja pojechał, aby oddać mu pokłon.

(9) Oni wysłuchawszy króla odeszli; a wtedy ta gwiazda, którą ujrzeli na Wschodzie, kierowała nimi, aż dotarła nad miejsce gdzie było dziecię i zatrzymała się.

(10) A ujrzawszy gwiazdę, niezmiernie się uradowali.

(11) I wszedłszy do domu, ujrzeli dzieciątko z Marią, matką jego, upadłszy oddali mu pokłon, otworzyli swoje skarby, złożyli mu w darze złoto, kadzidło i mirrę.




Syn Boży nie urodził się w żadnej stajni.


Tak mówią nam sataniści by Mu uwłaczać śpiewając swoje szmiry pod obrzydliwym obrazem w Częstochowie.


Możecie to powiedzieć katolikom których towarzystwo musicie znosić podczas tych szatańskich świat.


Syn Boży urodził się w domu a nie w stajni ze zwierzętami!


O stajni wspomina tylko satanista Łukasz w swej noweli...

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

25th Grudzień 2022, 13:37

Kolejne groźby Chin. Mówią o "prowokacji" na Tajwanie

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kolejne-gro%C5%BAby-chin-m%C3%B3wi%C4%85-o-prowokacji-na-tajwanie/ar-AA15EheM?cvid=01e8f182bc9343ddb9408f28a1024ac1


Chińskie wojsko przekazało w niedzielę, że przeprowadziło ćwiczenia na morzu i w przestrzeni powietrznej wokół Tajwanu. "Podejmiemy wszystkie niezbędne kroki, aby ochronić naszą suwerenność i integralność terytorialną" - dodali wojskowi, cytowani przez Reutera.

Chiny twierdzą, że ich działania to reakcja na "prowokację na Tajwanie", jaką miały przeprowadzić Stany Zjednoczone.

Chiny wysłały bombowce nad Tajwan. Eksperci nie wykluczają ataku

Napięcie między Chińską Republiką Ludową a rządem w Tajpej wzrasta od kilku miesięcy. Groźby ze strony Pekinu nasiliły się po sierpniowej wizycie spikerki Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi na Tajwanie.

W zeszłym tygodniu ChRL wysłała rekordową liczbę 18 bombowców w okolice strefy kontrolowanej przez Tajwan. Wśród ekspertów pojawiają się głosy, że Pekin szykuje się do ataku na wyspę, wykorzystując, że uwaga zachodniego świata - w tym USA - a także ich środki finansowe skupione są na pomocy Ukrainie, walczącej z Rosją.


-------
Nieudolna próba przedstawienia US jako nadal silnego mocarstwa.

Chiny zrobią co będą chciały a Bóg nie będzie im przeszkadzał bo Babilon Wielki ma wyrok od Niego.

Tajwan to przecież amerykański przyczułek i NIC więcej.


------

Ponoć wojska rosyjskie również szykują się do dalszego pochodu na Zachód...


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/bij%C4%85-na-alarm-nietypowe-ruchy-rosyjskiego-wojska/ar-AA15DXmD?cvid=5846cb58ca8b40438f10aa1c125792fe

Znamy proroctwa o zmianie władzy na nowych króli i wszystko co do nas dociera również z main streamu kręci się wokół tego.

Bóg mówi nam zawsze prawdę dlatego mamy czuwać i być gotowi całym sobą na wzięcie do Nieba ponieważ ta akcja Boga z Synem również zostanie przeprowadzona.

A szatański świat nie ma zbyt wiele już do manewrowania gdyż nasz Bóg kontroluje sytuację na Ziemi posługując się nowymi królami do zniszczenia władz aby tron szatana mogła objąć Bestia zgodnie z Bożą wolą Jego sądu.

Czuwajmy zatem i nie zamartwiajmy się zbytnio
 Wink  Wink  Wink

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

26th Grudzień 2022, 12:50
Miałem wczoraj sporo czasu i dużo przewertowalem stron tak zwanych niezależnych choć każda z nich prosi o wsparcie finansowe.

Ja z Henrykiem nigdy o to nie prosiliśmy bo Bóg nam daje co trzeba.  Prosić o pieniądze w naszym przypadku jest zdradą Boga i nawet nam to do głowy nie przyjdzie.

Ale wracam do tematyki tych stron.

Wszystkie piszą że wojna to ustawka itd a Risja mandat szczepień i tak wystawi itp itd.


Jakoś o zmianie w Chinach z końcem " Stop Covid" nie piszą , bo im nie na rękę?


Jeżeli tak jest jak oni nam próbują powiedzieć to oznacza że Putin jest na smyczy Schwaba a Schwab należy do nowych króli bo INACZEJ według BIBLI to nie pasuje.



Ja w to nie wierzę tylko wierzę Bogu a On nam mówi wprost:

Objawienie 17:

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.


Rosja , Chiny i inni co są z nimi zdają się działać jednomyślnie przeciwko USA i orłowi rzymskiemu.


Natomiast Rzym wspiera NADAL szczepienia równie mocno co WEF.


A Bóg mówi że nowi królowie są pod Jego kontrolą zatem komu wierzyć?


Ja wierzę i będę wierzyć nadal Bogu czyli realizuje się Jego wola zniszczenia Rzymu wraz z jego odnogami LĄCZNIE z US !


Oni już nie są tacy silni jak nam próbują wmówić poprzez swoją KONTROLOWANĄ opozycję.


Słuchajcie tylko glosu Boga swego i Króla swego Isusa Chrystusa bo w Ich słowach jest Prawda!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

29th Grudzień 2022, 15:38
Wcale nie jestem taki słaby...

Jeszcze dycham  obrywając  z każdej  strony choć już i żona jest  przeciwko mnie ale dycham dzięki Bogu bo On  mnie wspiera i BĘDĘ tutaj  do końca!


Nie żale się  ale miejcie świadomość że ATAK jest non stop , może ja zdałem sobie sprawe z tego trochę później lecz jak napisane " sprawiedliwy  Z TRUDEM dostąpi zbawienia".


Podesłano nam ( Henryk i ja ) takie coś:

https://robertbrzoza.pl/post/turcja-polska-podpisala-porozumienie-z-ukraina-prawdopodobnie-ma-przystapic-do-wojny


Pochodzi to z stąd:

https://www-cumhuriyet-com-tr.translate.goog/yazarlar/mehmet-ali-guller/zelenskinin-aciklamadigi-anlasma-2014851?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp

Nie wiem kim jest ten Turek ale Internet mi posyła fałszywe tropy co do tożsamości.


Ja powiem tak.



Próbują od miesięcy wplątać Polskę w wojnę.


Jak Bóg im POZWOLI to idioci będą się zabijać bo przy takim stopniu dostępie do informacji ŁĄCZNIE  z NIEOCENZUROWANYMI naszymi stronami NIE DA się przegapić Bożego zaproszenia do Królestwa Niebios !


Do tego dochodzą inne strony dające na początek trochę wiedzy.


Dosyć tych bzdur!


Bóg zapowiedział że.   SAM.      zaprowadzi sąd nad swym ludem i NIKT się nie będzie w to wpieprzał!!!



To jest WYROCZNIA a ja i Henryk jedynie to PRZYPOMINAMY co już dawno dla TEGO pokolenia spisano od Boga.

Ezechiel 20:


(1) W siódmym roku, dziesiątego dnia piątego miesiąca przyszli niektórzy mężowie spośród starszych izraelskich, aby się radzić Pana, i usiedli przede mną.

(2) Wtedy doszło mnie słowo Pana tej treści:

(3) Synu człowieczy! Przemów do starszych izraelskich i powiedz im: Tak mówi Wszechmocny Pan: Czy przyszliście, aby się mnie radzić? Jakom żyw, nie pozwolę wam mnie się radzić - mówi Wszechmocny Pan.

(4) Czy chcesz ich sądzić? Jeżeli chcesz sądzić, synu człowieczy, to oznajmij im obrzydliwości ich ojców,

(5) I powiedz im: Tak mówi Wszechmocny Pan: W dniu, gdy wybrałem Izraela, przysiągłem potomstwu domu Jakuba i objawiłem im się w ziemi egipskiej, przysiągłem im, mówiąc: Ja, Pan, jestem waszym Bogiem.

(6) W owym dniu przysiągłem im, że wyprowadzę ich z ziemi egipskiej do ziemi, którą przeznaczyłem dla nich, opływającą w mleko i miód, która jest klejnotem wśród wszystkich ziem.

(7) I rzekłem do nich: Niech każdy z was odrzuci obrzydliwości miłe dla jego oczu, a nie kalajcie się bałwanami egipskimi - Ja, Pan, jestem waszym Bogiem.

(Cool Lecz oni byli przekorni wobec mnie i nie chcieli mnie słuchać; nikt nie odrzucił obrzydliwości miłych dla swoich oczu i nie opuścili bałwanów egipskich. Wtedy postanowiłem wylać na nich swoją zapalczywość i dać upust swojemu gniewowi na nich pośród ziemi egipskiej.

(9) Brałem jednak wzgląd na moje imię, aby nie zostało zbezczeszczone w oczach narodów, wśród których byli i na oczach których dałem im znać, że wyprowadzę ich z ziemi egipskiej.

(10) I wyprowadziłem ich z ziemi egipskiej, i powiodłem ich na pustynię.

(11) I dałem im moje przykazania, i objawiłem im moje prawa, które jeżeli człowiek wykonuje, żyje dzięki nim,

(12) Nadałem im również moje sabaty, aby były znakami między mną a nimi, aby wiedzieli, że Ja, Pan, jestem tym, który ich uświęca.

(13) Lecz dom izraelski był przekorny wobec mnie na pustyni, nie postępował według moich przykazań, wzgardził moimi prawami, które jeżeli człowiek wykonuje, żyje dzięki nim; i bezcześcili bardzo moje sabaty. Wtedy postanowiłem wylać na nich swoją zapalczywość na pustyni, aby ich wytępić.

(14) Brałem jednak wzgląd na moje imię, aby nie zostało zbezczeszczone w oczach narodów, na oczach których ich wyprowadziłem.

(15) Ponadto przysiągłem im na pustyni, że nie zaprowadzę ich do ziemi, którą chciałem im dać, opływającą w mleko i miód, która jest klejnotem wśród wszystkich ziem,

(16) Ponieważ wzgardzili moimi prawami i nie postępowali według moich przykazań, i bezcześcili moje sabaty, gdyż chodzili za miłymi ich sercu bałwanami.

(17) Lecz moje oko zlitowało się nad nimi i nie wytępiłem ich; i nie wytraciłem ich doszczętnie na pustyni.

(18) I rzekłem do ich synów na pustyni: Nie postępujcie według przykazań waszych ojców i nie przestrzegajcie ich praw, i nie kalajcie się ich bałwanami!

(19) Ja, Pan, jestem waszym Bogiem. Postępujcie według moich przykazań i przestrzegajcie moich praw, i wykonujcie je!

(20) Święćcie moje sabaty i niech będą znakiem między mną a wami, aby wiedziano, że Ja, Pan, jestem waszym Bogiem!

(21) Lecz i synowie byli przekorni wobec mnie, nie postępowali według moich przykazań i nie przestrzegali moich praw - które, jeżeli człowiek wykonuje, żyje dzięki nim. Bezcześcili moje sabaty. Wtedy postanowiłem wylać na nich moją zapalczywość na pustyni, aby dać upust mojemu gniewowi na nich.

(22) Lecz Ja powstrzymałem moją rękę, a uczyniłem tak przez wzgląd na moje imię, aby nie zostało zbezczeszczone w oczach narodów, na oczach których wyprowadziłem ich.

(23) Również przysiągłem im na pustyni, że rozrzucę ich między narodami i rozproszę ich po krajach

(24) Za to, że nie wykonywali moich praw i wzgardzili moimi przykazaniami, i zbezcześcili moje sabaty, a ich oczy zwrócone były ku bałwanom ich ojców.

(25) Dałem im również przykazania, które nie były dobre, oraz prawa, dzięki którym nie mogli życia zachować,

(26) I dopuściłem, że kalali się przez swoje ofiary, przeprowadzając przez ogień wszystkich pierworodnych, aby ich napełnić zgrozą, aby poznali, że Ja jestem Pan.

(27) Dlatego, synu człowieczy, przemów do domu izraelskiego i powiedz im: Tak mówi Wszechmocny Pan: Jeszcze i tym obrazili mnie wasi ojcowie, że popełnili wobec mnie wiarołomstwo,

(28) Gdy wprowadziłem ich do ziemi, którą przysiągłem im dać, gdy zobaczyli jakiekolwiek wysokie wzgórze i jakiekolwiek rozłożyste drzewo, składali tam swoje krwawe ofiary i przynosili swoje gorszące dary, tam także składali przyjemnie woniejące swoje ofiary i tam wylewali swoje ofiary z płynów.

(29) A chociaż mówiłem do nich: Cóż to za wzgórze, na które wychodzicie? Jednak nazywano je wzgórzem ofiarnym aż do dzisiaj.

(30) Dlatego powiedz domowi izraelskiemu: Tak mówi Wszechmocny Pan: Czy chcecie się kalać na sposób swoich ojców i uprawiać nierząd z ich ohydami?

(31) Gdy składacie swoje dary, przeprowadzając przez ogień własne dzieci, kalacie się wszelkimi swoimi bałwanami aż do dnia dzisiejszego. Czy Ja mam pozwolić wam mnie się radzić, domu izraelski? Jakom żyw, mówi Wszechmocny Pan, nie pozwolę wam mnie się radzić!

(32) I nie stanie się to, co wam na myśl przychodzi, gdy mówicie: Będziemy jak narody, jak plemiona ziemi, będziemy wielbić przedmioty i kamienie.

(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.

(39) Lecz wy, domu izraelski - tak mówi Wszechmocny Pan - odrzućcie od siebie wasze ohydne praktyki. Lecz potem na pewno będziecie mnie słuchać i mojego świętego imienia już nie będziecie bezcześcili swoimi darami i swoimi bałwanami.

(40) Gdyż na mojej świętej górze, na wysokiej górze izraelskiej - mówi Wszechmocny Pan - tam służyć mi będzie cały dom izraelski na wieczność, wtedy was zaakceptuję. I będę łaskawie przyjmował ich pierwociny i pierwociny waszych darów wraz wszystkie wasze święte dary.

(41) Przyjmę was łaskawie wraz z przyjemnie woniejącą ofiarą, gdy was wyprowadzę spośród narodów i zgromadzę was z państw, w których zostaliście rozproszeni; i uświęcę się pomiędzy wami na oczach narodów.

(42) Wtedy poznacie, że Ja jestem Pan, gdy wprowadzę was do ziemi izraelskiej, do ziemi, co do której uniosłem moją rękę aby dać ją waszym ojcom.

(43) I tam przypomnicie sobie swoje drogi i wszystkie swoje czyny, którymi się splamiliście; i będziecie opłakiwać siebie za wszystkie wasze niegodziwości.

(44) I poznacie, że Ja jestem Pan, gdy w taki sposób postąpię z wami,  gdyż moje imię nie może być znieważane przez wasze złe postępowanie oraz przez wasze haniebne czyny, domu izraelski - mówi Pan.





Dodam tylko nie dla pychy lecz dla Boga mojego prawdomówności.


Nie ma nikogo kto by chciał stanąć z nami w szranki w kwestii Bożej woli!


Wiedzą o tym zwodziciele bo PRZEGRAJĄ sromotnie  ponieważ Bóg jest z nami i da nam odpowiedź na każdy temat!


Trzymajcie mocno Talary od WIERNYCH co w kieszeniach pokitraliście bo wam....POWYPADAJĄ!!!



To nie jest wyzwanie lecz MOJA gorliwość o dobre Imię Pana Zastępów Ojca mego!


Czekam na Ciebie Ojcze mój bo tutaj już nic mnie nie czeka.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

30th Grudzień 2022, 09:34
Powstanie Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Energetycznego.

https://www.salon24.pl/newsroom/1272227,powstanie-narodowa-agencja-bezpieczenstwa-energetycznego-stoi-za-nia-sasin


Plan zakłada zniszczenie pozostałych jeszcze w rękach Polaków firm.


Poza tym będą nam reglamentować prąd.


Kolejne narzędzie do udręczania Polaków.


Tak będzie dopóki szatan nie zostanie pokonany na Ziemi a Naród Wybrany nie znajdzie się na pustyni pod opieką samego Boga.


Proroctwa nam to zapowiadają więc ponownie nie martwmy się tym za bardzo bo pracę i wszystko co niezbędne mamy i będziemy mieć od Boga zapewnione do samego dnia wzięcia do Nieba.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

31st Grudzień 2022, 12:48
Benedykt XVI nie żyje. Papież senior miał 95 lat

https://www.tvp.info/49246707/benedykt-xvi-nie-zyje-ojciec-swiety-zmarl


No to mamy chyba ciekawą sytuację gdy jeden z królów Rzymu nie żyje a drugi jest bliski abdykacji.


Watykan już nic nie znaczy a proroctwo nam mówi:


2 Ezdrasza 12:

(22) A że widziałeś trzy głowy w spoczynku, oto wyjaśnienie:

(23) W ostatnich dniach Najwyższy wzbudzi trzech króli,  oni odnowią wiele rzeczy, i będą rządzili nad ziemią

(24) i jej mieszkańcami bardziej opresyjnie niż wszyscy, którzy byli przed nimi; dlatego oni są nazywani głowami orła.

(25) Ponieważ to oni zgromadzą jego wszelką nikczemność i dokonają jego ostatnich dzieł.

(26) Kiedy widziałeś większą głowę że zniknie; jeden z króli umrze w swym łóżku, ale w agoniach.

(27) Co do dwóch pozostałych, miecz pochłonie ich obu.

(28) Bo miecz jednego pochłonie tego, który jest z nim, ale on także padnie pod mieczem w ostatnich dniach.

(29) A to, że widziałeś dwa małe skrzydła przechodzące ku głowie, która była po prawej stronie,

(30) taka jest interpretacja: to są ci, których zachował Najwyższy na koniec orła; to był rząd krótki i pełen zamieszania tak, jak to widziałeś


Jan Paweł drugi już skonał w agoniach,  teraz Benedykt od lat ukrywający się w Watykanie wyzionął ducha i został nam jeszcze ostatni Franciszek , którego też ma zabrać miecz w dniach ostatnich.


Śmierć Benedykta to ważna wiadomość gdy wiemy że Wielka Nierządnica upada wraz z US...

Czuwajmy!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

5th Styczeń 2023, 18:31
I ja mam uwierzyć w to że oni chcą Wojsko Polskie rozwinąć oraz odbudować  skoro od lat je...NISZCZĄ?!

Jestem tego naocznym świadkiem jako mieszkaniec strefy przygranicznej z Niemcami.

Dlatego uważam tą całą 'akcję poborową' za propagandową kpinę i rozumiem już co Braun chciał przekazać mówiąc że nie ma fizycznych możliwości na mobilizację tylu rekrutów.

Czytałem też w antypolskim MSM ostatnio opinię eksperta amerykańskiego że Polska ma szanse stać się potęgą militarną!

To mi już uświadomiło jak odbudowa armii polskiej  to wielkie kłamstwo aby dalej usypiać Polaków. Prędzej marzy im się na Wiosnę puścić wszystkich Polaków jacy jeszcze zostali w WP na rzeź na Wschód po czym z banderowców zrobić ... wojsko regularne. Widzimy to ! Polska jako państwo już NIE ISTNIEJE. To jest ten moment że droga na rzeź to już praktycznie przedsionek rzeźni!


Nie będzie zwiększenia polskiej armii NIGDY bo Polska ma nie mieć ŻADNEJ armii!


W ogóle tymi "powołaniami" bym sobie głowy nie zawracał!


Polska jest otoczona obcymi wojskami a czytałem ostatnio artykuł o tym że struktury SG na Wschodzie , głównie na Mazurach i pograniczy z Białorusią są przejmowane przez kliki Ukraińców z polskim obywatelstwem których dziadowie przybyli w ramach akcji Wisła po czym zakopywali swoje pepesze na podwórkach. Znam jednego co w robocie się nawet tym chwalił że jego dziadek jak wrócił z wojny to pepesze zakopał. Wrócił ? Jak wrócił skoro przed wojną tutaj były Niemcy?!



Warto przeczytać poniższy artykuł aby zobaczyć JAK jesteśmy niszczeni od lat , pomału sukcesywnie aż doszliśmy do tego momentu  :

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,
(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

http://www.bibliamesjanska.com/2_Ez/15.html


Dzięki Bogu tylko który CZUWA nad nami ocalejemy bo On to zrobi ze względu na wybranych - swój lud który umiłował tak dawno temu!

------

I artykuł:

Wydawało się, że naród chlubiący się ponad tysiącletnią historią, położony w cywilizowanej Europie, na samym przecięciu globalnych szlaków handlowych, po tak długim czasie jest zdolny sam, w sposób autonomiczny rozpoznawać szanse i zagrożenia i potrafi samodzielnie kształtować swoje działania, tak, aby przynosiły one wspólnocie jak najwięcej korzyści. Nic z tego. Wydaje się, że tubylcy znad Wisły całkowicie zapomnieli wszelkie nauki, jakich przez wieki udzielała im historia. Od trzydziestu lat obserwujemy wyzbywanie się kolejnych obszarów podmiotowości narodowej. Społeczeństwo polskie przy biernej postawie elit dało sobie narzucić fałszywe mity dotyczące historii i realnego położenia państwa. Uwierzono w lansowane silnie na zachodzie idee modernizacyjne i przyklejono czasom PRL fałszywą twarz upadku gospodarczego. Na tej kanwie dyfamacyjnej -PRL przeprowadzono szeroko zakrojone działania destrukcyjne struktur państwa. Po trzydziestu latach przypomina ono raczej dryfujący wrak z pijaną załogą niż organizm zdolny konfrontować się z innymi podmiotami w nowoczesnym świecie..


Wojsko

Armia i służby specjalne to fundament władzy, od którego tworzy się faktyczne struktury państwa. Siła armii jest najważniejszą rzeczą, która de facto liczy się w polityce międzynarodowej. Dlatego jej dobry stan jest tak istotny, gdyż władza posiadając aparat przymusu może  prowadzić realna politykę. Jeszcze w 1988 wojsko polskie było zorganizowane w 15 dywizji lądowych, 3 dywizje lotnicze, 3 flotylle okrętów. Liczyło około 300 tys. żołnierzy, 3200 czołgów, 700 samolotów bojowych, liczne jednostki artylerii i rakiet. W chwili wojny mogło się szybko rozwinąć w milionową strukturę. Armia posiadała olbrzymie zaplecze przemysłowo techniczne, które zdolne było zaopatrzyć armię praktycznie we wszystko oprócz samolotów bojowych. Armia utrzymywała 4 akademie i 11 szkół oficerskich. Istniały także rozbudowane jednostki obrony terytorialnej i obrona cywilna.  Wszyscy wiemy, że roku 2022 polska armia nie jest już w stanie obronić polskiego terytorium. Jej potencjał i zaplecze przemysłowo- techniczne było stale likwidowane od roku 1989 przez koleinie nie-polskie rządy. Obecnie posiada ona zaledwie 3 pełne dywizje, które na papierze liczą ok 100 tys. ludzi z tego połowę stanowi administracja. Obrona cywilna nie istnieje. Wyposażenie sprzętowe znamionuje poważne zużycie techniczne i chaos odtworzeniowy infrastruktury. Posiadamy 4 różne typy czołgów od różnych państw, garstkę samolotów bojowych, z których większość jest wyłączona z eksploatacji. Śmigłowce i marynarka przekraczają 40-50 letnie resursy. Polski przemysł nie jest w stanie zapewnić armii praktyczne żadnego nowoczesnego uzbrojenia, z tej prostej przyczyny, że został w większości zlikwidowany, doskonała baza naukowa też już nie istnieje. Po zawieszeniu poboru wiele pokoleń Polaków nie potrafi się posługiwać bronią. Zamiast szkolić obywateli rządzący Polską od wielu lat natomiast zabiegali o rozmieszczenie obcych wojsk, co stało się faktem dwa lata temu. Oznacza to znaczące ograniczenie polskiej suwerenności i spadek znaczenia państwa w Europie i świecie. Polacy bezrefleksyjnie przyglądali się przez lata jak obcy redukowali polskie możliwości militarne i wprowadzali do kraju własne armie.  Nie było buntów, większość dawała się nabrać na bajeczkę o dostosowywaniu się do „standardów” NATO.




Przemysł

Przemysł z zapleczem finansowym to motor napędowy państwa i wyznacznik zorganizowanej ludzkiej aktywności. Polska zdołała po wojnie stworzyć od zera, pierwszy raz w swojej historii wielki kompleks industrialny, obejmujący przemysł wydobywczy, ciężki przemysł przetwórczy i przemysł lekki. Oczywiście w warunkach gospodarki planowanej przemysł ten wymagał nadzoru państwa i cierpiał na wszystkie wady gospodarki centralnie planowanej. Był to przemysł stosunkowo nowoczesny. Wymagał tylko dostosowania do nowych realiów gospodarki rynkowej. Mozolnie budowane latami przedsiębiorstwa wymagały delikatnych przeobrażeń, aby umożliwić im oswojenie w nowych realiach rynkowych. Niestety, grupa polityczna, która została nadzorcami w Polsce nie była zainteresowana zachowaniem rodzimego przemysłu. Ze 6250 dużych i średnich zakładów przemysłowych została zlikwidowana blisko połowa odpowiadająca za 40% produkcji przemysłowej. Zniszczono 2 mln miejsc pracy. Takiej deindustrializacji nie doświadczył żaden kraj w Europie. Wiele najlepszych zakładów pod pretekstem tzw. „prywatyzacji „ została za bezcen wydane w ręce obcej konkurencji. Jednocześnie poprzez szybką sprzedaż polskich banków podmiotom zagranicznym odcięto niezbędne finansowanie dla kluczowych zakładów wytwórczych w kraju. Likwidację rozpoczęto od najnowocześniejszych zakładów elektronicznych, potem byliśmy świadkami upadku polskich stoczni, hut, zakładów motoryzacyjnych i przemysłu lotniczego. Obecnie nie istnieje żadna marka polskiego samochodu, motoru, samolotu. Kluczowe gałęzie pozostałego przemysłu są w rękach zachodnich koncernów. Wielkie korporacje, które korzystają czasami z polskiej siły roboczej żądają jednak wyjątkowych przywilejów i specjalnych stref ekonomicznych. W kraju rozwijane są rozwiązania typowo kolonialne znane dotychczas w Azji, czy też Ameryce Łacińskiej. Opłakany stan krajowej wytwórczości uwidocznił dramatycznie się w ciągu ostatnich dwóch lat, kiedy aby kupić proste maseczki lub alkohol wysyłano jumbo-jety do Chin, a nawet krótkotrwałe zablokowanie dostaw z zagranicy powodowało paraliż większości branż.


Handel
Doskonale strukturę para-kolonialną widać w handlu. Od blisko 20 lat rządzący Polską celowo ograniczają dostęp do ryku małym podmiotom faworyzując jednocześnie wielkie korporacje. Robią to głównie poprzez sztucznie podwyższenie podatku ZUS i mnożeniu różnorakich wymagań dla chcących założyć działalność gospodarczą. Tzw. próg finansowy wejścia na rynek dla wielu nowicjuszy jest niemożliwy do osiągnięcia. W centrach polskich miast nie ma już małych, drobnych sklepików i zakładów usługowych. Ich miejsce zajęły hurtownie zagraniczne- Biedronki, Lidle, galerie etc., które niszczą naturalną tkankę handlową centrów miast. Szczególnie wyraźnie widać to w małych miejscowościach, gdzie często oprócz jednej Biedronki nie istnieje już żaden inny podmiot.
Także zewnętrzne narzucone ogranicznenia, skutecznie blokują handel międzynarodowy, szczególnie przy granicy wschodniej. Nierozgarniętym Polakom tłumaczy się to „wymogami Unii Europejskiej” i ochroną rynku, ale tak naprawdę chodzi o uniemożliwienie miejscowym wymiany handlowej na obszarach przygranicznych. Bo takie są interesy wielkich korporacji.  System tzw. Tax-free nie pozwala, aby na obszarach przygranicznych istniała konkurencja zewnętrzna dla zachodnich sklepów i galerii. Oczywiście kosztem polskiego państwa. Ale w Polsce tych podstawowych mechanizmów prawie nikt nie rozumie.


Bezpieczeństwo energetyczne
Dla każdego państwa zapewnienie dostaw taniej energii dla gospodarki to fundament bezpieczeństwa narodowego. Wydawałoby się, że dla Polski posiadającej największe w Europie złoża węgla sprawa jest stosunku prosta.  Wystarczy tylko odnawiać istniejące możliwości wydobycia i przerobu węgla na energię i w miarę potrzeb dobudowywać kolejne bloki do istniejących już elektrowni i ciepłowni.  Drugim filarem bezpieczeństwa energetycznego Polski było wybudowanie sieci gazociągów łączcych Polskę z największymi na świecie złożami rosyjskimi. Posiadając stabilna i tanią bazę energetyczną Polska stała się atrakcyjnym miejscem do rozwijania produkcji przemysłowej. Niestety Polacy źle się widoczne czuli w roli właścicieli tak wielkiego majątku.  Zamiast skupić się na ochronie swoich bogactw, ulegali różnym fałszywym mitom o budowie elektrowni atomowych, fantazjom klimatycznym o szkodliwości spalania węgla i zagrożeniach związanym z dwutlenkiem węgla. Skutek jest taki, że sami zgodzili się zamknąć 50% swoich kopalń węgla do 1999 roku- stając się – z eksportera – importerem węgla. Rząd Mateusza Morawieckiego w 2020 zgodził się zamknąć wszystkie polskie kopalnie do roku 2049. Pseudoelity likwidowały podstawy polskiego bezpieczeństwa energetycznego w spazmach histerii walki ze śladem węglowym i niszczeniu wszystkich pieców, które okrzyknięto „kopciuchami”. Media szalały z radości a ekstaza z wyeliminowania „zbrodniczego” smogu udzielała się wszystkim postępowym koteriom.  Bardziej idiotycznego samobójstwa nigdy nie widziano. W rok po tej decyzji zabrakło węgla w Polsce i rząd pod presją społeczną zaczął na siłę importować brudny opał z całego świata, za każdą cenę. Ślad węglowy już nie był nie taki straszny. Ale nawet to zdarzenie nie spowodowało żadnej refleksji u rządzących i oporu w społeczeństwie. Wszyscy wspólnie chcą zbawiać klimat kosztem polskiej energetyki, aż do zupełnego zatracenia.


Media

Agonia polskich mediów to niewątpliwie pochodna utraty polskiego stanu posiadania w przemyśle i handlu. W gospodarce rynkowej XXI wieku media wykonują pracę dla tego, kto godziwie zapłaci.  Dla zachodnich właścicieli polskiej masy upadłościowej sterowanie informacją było od początku szalenie istotne, gdyż pozwalało wielkiemu kapitałowi, który zaczął intensywnie kolonizować Polskę, „zaprogramować” tubylców w ten sposób, aby przejęcie rynku a następnie majątku mogło odbywać się bez większych przeszkód. Nie czas tutaj i miejsce na dokładną analizę tego, co się stało z mediami. Większość społeczeństwa jest już świadoma ich całkowitego upadku. Nie są one już zupełnie miejscem informowania społeczeństwa i dyskusji nad problemami, ale tubami propagandowymi obcych koterii i korporacji. Obecnie w większości pełnią rolę raczej szkodliwą – masowo dezinformują ogół.  To właśnie te media już od początku 1990 roku zachwalały program powszechnej prywatyzacji i likwidację przemysłu, to one lansowały przez dziesięciolecia tezę, że wojsko jest Polsce niepotrzebne. To media reklamowały oszukańczy i złodziejski program OFE, poprzez który okradziono społeczeństwo na kwotę blisko 300 mld złotych. Pamiętamy ostatnia całkowicie zakłamana kampanię dotyczącą szczepionek na domniemanego tzw. kowida. To na skutek działalności przekupionych mediów wprowadzono drakońskie przepisy łamiące wolności osobiste, zniszczono tysiące firm, które nie mogły prowadzić działalności gospodarczej. To histeria wywołana przez media spowodowała, że tysiące seniorów bało się pójść do lekarza czy po zakupy.  Ile osób mogłoby ocalić swoje życie, gdyby funkcjonariusze medialni za pieniądze nie rozpowiadali szkodliwych fantazji i zwykłego fejmu. Ci sami „dziennikarze” od wielu lat stają się grabarzami polskiego górnictwa i energetyki propagując całkowicie fałszywe tezy klimatyczne. Obecnie zaś ci rasowi dezinformatorzy tak wykoślawiają prawdziwy obraz konfliktu na Donbasie, aby zwykli zjadacze chleba w Polsce zapragnęli wziąć udział w tej „niegroźnej operacji wojskowej i przypiąć do mundurów laury poskromicieli Putina.
 Polacy są pozbawieni jakiejkolwiek rzetelnej informacji ze strony tzw. „oficjalnych mediów” i gdyby nie rewolucja internetowa zapewne nie wiedzieliby nic o otaczającym świecie. Tak jak filmowy Kaziuk w Taplarach czekaliby jak przyjezdni z zewnątrz urządzą im ich własny świat na nowo.



https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/01/41365/

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

8th Styczeń 2023, 19:55
Dopiero dziś miałem czas by to obejrzeć.



No cóż powiedzieć można , mnie to nie szokuje bo matka i babka od dziecka mi mówiły że Ukraińcy to nasi najwięksi wrogowie i może dlatego od dawna zauważam jak się sprowadza ich do Polski w tym celu co ten małpiszon z filmu mówi lecz teraz to już ostatnia prosta...


Jest tak jak Bóg zapowiedział ponad 800 lat temu prorokowi Ezdraszowi.

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; Ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,
(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

http://www.bibliamesjanska.com/2_Ez/15.html


Na szczęście dla nas nasz Ojciec już DŁUŻEJ nie pozwoli żyć w ziemi Arzareth swojemu ludowi polskiemu gdyż inaczej oni po prostu wyrżną bezbronny lud Boży jak owce w rzeźni dlatego zabierze stąd potomków Jakuba tak jak kiedyś to zrobił w Egipcie!



Dosłownie szykują nam rzeź lecz ja się nie boję bo nasz Bóg jest Bogiem pewnym i wartym zaufania na 100 procent.Wy też się nie bójcie!


Duźo już pisałem o Ukraińcach jeszcze przed Lutym 2022 lecz powiem jeszcze historię sprzed dwóch dni. Moja podwładna 50 letnia Ukrainka z Odessy co dostałem ją tydzień temu na zmianę gdy nawinąłem z nią temat to wprost mi próbowała wmówić że w 2014 NIE BYŁO żadnego palenia ludzi , że to tylko w TV tak mówili i że ona .... UWAGA....była 100 METRÓW od tego i widziała że tak nie było!


Była z tą bandą nasienia węża pod budynkiem referendum co widzieliśmy na filmach.


Powiedziałem " dobra koniec nie gadamy więcej wszyscy wiemy o nazizmie na Ukrainie" . Od tego czasu inaczej na mnie patrzy nie uśmiecha się jak wcześniej. Ona wie że ja wiem i jestem świadomym Lechem i patrzy na mnie ze strachem i nienawiścią zarazem. Tacy oni są , nie ufam im i  Wy też dla waszego dobra nie ufajcie , póki ich mniej to są jak szczury lecz jak jest ich więcej to się organizują. Jeden znajomy pracował w firmie gdzie większość to byli już Ukraińcy , zwolnili tego znajomego za ....rasizm ponieważ nie pozwolił poniżać swojej dziewczyny Ukraińcom - tak jest już w Polsce. Bądźcie odważni bo Bóg z nami lecz nie prowokujcie ich niepotrzebnie... Ja od potomków akcji Wisła dostałem kiedyś taki łomot że chirurg musiał mi wargę zszywać bo na pół była rozwalona. Dzięki Bogu przeżyłem wtedy a było ich sześciu na jednego, wstawałem za każdym razem aż się znudzili i mnie puścili bo gdybym nie wstawał tylko leżał pewnie by mnie na śmierć skopali lecz Bóg mnie wtedy wspomógł i uratował życie , nie pierwszy raz zresztą. Nie chcecie przeżywać takich chwil to radzę Wam dobrze trzymajcie się z dala od nasienia węża z Ukrainy! Ja wtedy byłem kozak i  i mało nie zginąłem.

Się rozpisałem a mam drugi filmik od naszego brata do obejrzenia...





To mówi samo za siebie. Sztuczny kryzys aby udręczyć Polaków i resztę potomstwa Słowian w Europie oraz sprowadzać miliony ukraińskiego nasienie węża do Polski.


Wojna nowych króli przeciwko WEF wcale nie przeszkadza w prowadzeniu wrogiej polityki wobec Narodu Wybranego przez obydwie strony.


To nam Biblia mówi że tak właśnie miało być i tak właśnie jest!


Ale Biblia na też mówi że Bóg kontroluje "prowadząc gorliwie sprawę swego ludu" zatem nie bójcie się!


Tym razem jednak Bóg wystąpi w naszej obronie osobiście wraz z Synem co też nam Biblia potwierdza.


Szatan już niedługo będzie cieszył się władzą a jak mówi proroctwo Objawienia sytuacja jego jest niekomfortowa ponieważ wie że czasu mu pozostało niewiele!


A banderowcy sami zginą z rąk Syna Bożego naszego Króla jako mięso armatnie szatana co pójdzie w pierwszym szeregu!


Tak szatan ceni swoje nasienie...


Módlmy się do Ojca o skrócenie czasu władzy szatana na Ziemi i wyrżnięcie pedofilskiego nasienia węża!


Niech się stanie Boże nasz w imieniu Syna twego Isusa Chrystusa!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

12th Styczeń 2023, 15:00
"Historyczna decyzja". Pakt USA-Japonia przeciwko Chinom zawarty



https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/historyczna-decyzja-pakt-usa-japonia-przeciwko-chinom-zawarty/ar-AA16fMpQ?cvid=6aa44498b1224be7a46f00155937a8d0


Zwykła propaganda coraz szybciej upadających satanistycznych rządów.


US ma wyrok od Boga i zostaną zniszczone a wcześniej Bóg wyprowadzi stamtąd swój lud co już jest coraz bliżej.


Może będzie jak kiedyś w Egipcie i też będzie to w  Pasche?


Pierwszy dzień miesiąca nowego roku wypada 7 Marca 2023.


Natomiast Pascha jest czternaście dni później tj 15 dnia pierwszego miesiąca 20 Marca po zachodzie słońca według księgi Wyjścia.



Jeżeli się nie mylimy to nowy rok 481 zaczyna się 7 Marca czyli za dwa miesiące!


Wzięcie do Nieba może nastąpić przed tą datą jeżeli się nie mylimy co do KOŃCA tego wieku w roku 480 , który już się KOŃCZY i pozostało dwa miesiące do jego końca.


A raczej się nie mylimy bo po co Bóg dałby nam zrozumienie rzeczywistej daty?


Bóg ma ZAWSZE cel w tym co robi i tak jest i teraz.


Czuwajmy!!!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

12th Styczeń 2023, 21:29
Dodam do powyższego posta że musimy dlatego  właśnie już czuwać i być gotywymi bo Bóg działa według planu.


Koniec wieku jest bliski , część znaków już przeminęło a szatan jest też już zrzucony z Nieba.


Muszę dokładnie poprawdzać pewne rzeczy w proroctwach  lecz pewnym jest że koniec tego wieku jest blisko a Bóg już działa na Ziemi i praktycznie od roku czasu szatańskie rządy systematycznie upadają.


Koniec tego wieku należy do Edomu a Edom upada na całym świecie łącznie z tymi mieszkającymi w " ziemi US" czyli Babilonie Wielkim.


Musimy mieć to na uwadzę i czuwać bo wiek MOŻE się zakończyć właśnie za dwa miesiące.


A Bóg pośle Syna na zakończenie wieku po nas czyli według mojego zrozumienia nim on się skończy.



To się wszystko zgadza bo wyjście na pustynię wtedy byłoby krótko po wzięciu do Nieba właśnie na nowy rok według BIBLII czyli wczesna Wiosna.


To wielka odpowiedzialność pisać takie rzeczy z mojej strony  lecz musimy mieć już praktycznie wszystko na uwadzę.


Wiem że Ci którzy Nieba pragną to rozumieją i się niczym nie zgorszą bo wierzą Bogu i Ojcu swemu że wykona to co zapowiedział w STOSOWNYM CZASIE.


Módlmy się i prośmy Ojca o to!!!!


Ja tylko staram się niczego nie przeoczyć i temu służyć mają moje słowa do Was.


Mamy czuwać bo czas jest bliski jak sami widzimy po sytuacji na świecie a widzimy bo czuwamy właśnie.


Czuwajmy zatem bracia i siostry!


1 Księga Henocha
Rozdział 108:

8 Są to ci, którzy miłowali Boga, a nie kochali złota czy srebra, czy jakiegoś światowego dobra, ale wydali swe ciała na mękę.

9 Są to ci, którzy od samego momentu swego istnienia nie pragnęli ziemskiego pokarmu, ale uważali siebie za przemijające tchnienie i trzymali się tego. Pan wypróbował ich bardzo i dusze ich okazały się czyste, aby mogły błogosławić Jego imię".

10 Wszystkie ich błogosławieństwa opowiedziałem w księgach. Wyznaczono im nagrodę, albowiem okazało się, że bardziej umiłowali niebo niż swoje życie na świecie i nawet jeśli zostali zdeptani nogami przez złych ludzi i musieli wysłuchiwać, jak ich lżono, poniżano i wykorzystywano, to mimo to błogosławili mnie.

11 A teraz przywołam duchy cnotliwych (zrodzone) w pokoleniu światła i przekształcę tych, którzy narodzili się w ciemnościach, jak również tych, którzy nie zaznali czci w swoim ciele stosownie do ich wierności.

12 Wprowadzę do jaśniejącego światła tych, którzy miłują moje święte imię, i posadzę każdego na jego tronie chwały.

13 Jaśnieć będą przez niezliczoną ilość czasu, albowiem sprawiedliwy jest Boży wyrok. Wiernemu i kroczącemu prawymi drogami dotrzymuje on wiary.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

14th Styczeń 2023, 19:51
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/szczepionka-pfizer-biontech-zwi%C4%99ksza-ryzyko-udaru-u-senior%C3%B3w/ar-AA16kEZ3?cvid=8a52f777e9a3492b821385ad0ab3f4e3

Amerykańskie Centra ds. Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) oraz Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) poinformowały w piątek, że z danych dotyczących szczepień w systemie Vaccine Safety Datalink wynika, że szczepionka biwalentna Pfizer/BioNTech (szczepionka ukierunkowana na zwalczanie dwóch wariantów Omikron koronawirusa SARS-CoV-2) może wiązać się z większym ryzykiem udarów niedokrwiennych u osób powyżej 65. roku życia.


Babilon opornie przyznaje się do "MOŻLIWYCH" skutków ubocznych szczepień!?

A idźcie z nim precz !



http://www.bibliamesjanska.com/Ap/18.html
(20) Rozraduj się nad nim, niebo i święci, i apostołowie, i prorocy, gdyż Bóg dokonał dla was sądu nad nim.
(21) I podniósł jeden potężny anioł kamień, duży jak kamień młyński, i wrzucił go do morza, mówiąc: Tak jednym rzutem zostanie strącone wielkie miasto Babilon, i już go nie będzie.


(24) W nim też znaleziono krew proroków i świętych, i wszystkich, którzy zostali pomordowani na ziemi.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

15th Styczeń 2023, 18:46
Nadesłano mi świetne podsumowanie końcowych lat władzy szatana.


Film po polsku i BARDZO warto dokładnie obejrzeć tą kompilacje w oparciu o naszą wiedzę Biblijną i wiedzę o tym świecie.


https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji



Szatan krótko mówiąc zrobił ich w ciula obiecując że zdołają zrealizować plan ( NA KTÓRY LUDZIE SIĘ W DODATKU ZGODZĄ ! ) w którym człowiek przestaje być człowiekiem a ci którzy pozostaną staną się ich niewolnikami w celu dostarczania dzieci do gwałtów i na adrenochron!



(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.


Głupie nasienie węża – wy też jesteście częścią zwodzonego przez szatana świata!


Na szczęście Bóg  powstrzymał ten plan i nie doszło do finału.


A teraz....


Nadciąga Król Isus przed którym stanie większość tych osób z filmu i wtedy NIE ZDOŁAJĄ nawet słowa wykrztusić.


Co powiecie o szóstej pieczęci skoro LEDWO co potraficie ludziom tłumaczyć pierwsze cztery?!


Zostaniecie  osądzeni , skazani na śmierć a wcześniej pójdziecie na tortury do świata podziemnego gdzie ci z was  najbardziej zasłużeni w służbie dla szatana pozostaną na WIECZNOŚĆ!


Niech się stanie Ojcze nasz!




Bardzo dziękuję za ten film.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

17th Styczeń 2023, 19:02
Polskojęzyczne jeszcze szatańskie media jadą z
propagandą.


Chyba już nie da się ukrywać przed telewidzami że JEDNAK jacyś Polacy giną na tak zwanej Ukrainie więc się wymyśla taką oto ckliwą historyjkę... Suspect

---'

„Alarm!”. Polacy walczą o wolną Ukrainę. Niektórzy płacą najwyższą cenę [WIDEO]

https://www.tvp.info/65691105/wojna-rosji-na-ukrainie-alarm-polacy-walcza-o-wolna-ukraine-janusz-szeremeta-krzysztof-tyfel-polegli


------
Kwitujemy ten chory filmik bardzo szybko.


Pojechali tam Z A B I J A Ć

DOBROWOLNIE

za pieniądze!



To tylko świadczy o tym w JAKI 'godny pochwały'  sposób postanowili sobie....dorobić.


Ja robię nadgodziny a oni jadą na szlachetną misje ZABIJANIA ludzi.


Koniec kropka.


Kto mieczem zabija sam ginie od miecza.


Ten świat szatana tylko wrzucić do kibla ,  spuścić wodę i zamknąć na wieczność klapę aby nie było czuć nawet smrodu po nim!
 




Mateusza 25:

(31) A gdy przyjdzie Syn Człowieczy w chwale swojej i wszyscy aniołowie z nim, wtedy zasiądzie na tronie swej chwały.

(32) I będą zgromadzone przed nim wszystkie narody, i odłączy jedne od drugich, jak pasterz odłącza owce od kozłów.

(33) I ustawi owce po swojej prawicy, a kozły po lewicy.

(34) Wtedy powie król tym po swojej prawicy: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mego, odziedziczcie Królestwo przygotowane dla was od założenia świata.

(35) Albowiem łaknąłem, a daliście mi jeść, pragnąłem, a daliście mi pić, byłem przychodniem, a przyjęliście mnie,

(36) Byłem nagi, a przyodzialiście mnie, byłem chory, a odwiedzaliście mnie, byłem w więzieniu, a przychodziliście do mnie.

(37) Wtedy odpowiedzą mu sprawiedliwi tymi słowy: Panie! Kiedy widzieliśmy cię łaknącym, a nakarmiliśmy cię, albo pragnącym, a daliśmy ci pić?

(38) A kiedy widzieliśmy cię przychodniem i przyjęliśmy cię albo nagim i przyodzialiśmy cię?

(39) I kiedy widzieliśmy cię chorym, albo w więzieniu, i przychodziliśmy do ciebie?

(40) A król odpowiadając, powie im: Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście.

(41) Wtedy powie i tym po lewicy: Idźcie precz ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, zgotowany diabłu i jego aniołom.

(42) Albowiem łaknąłem, a nie daliście mi jeść, pragnąłem, a nie daliście mi pić.

(43) Byłem przychodniem, a nie przyjęliście mnie, nagim, a nie przyodzialiście mnie, chorym i w więzieniu i nie odwiedziliście mnie.

(44) Wtedy i oni mu odpowiedzą, mówiąc: Panie! Kiedy widzieliśmy cię łaknącym albo pragnącym, albo przychodniem, albo nagim, albo chorym, albo w więzieniu i nie usłużyliśmy ci?

(45) Wtedy im odpowie tymi słowy: Zaprawdę powiadam wam, czegokolwiek nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, i mnie nie uczyniliście.

(46) I odejdą ci na kaźń wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego.


Niech się stanie!

Przyjdź Królu Isusie szybko !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

19th Styczeń 2023, 10:41
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/putin-z-prigo%C5%BCynem-zastawili-pu%C5%82apk%C4%99-fatalna-informacja-dla-ukrainy/ar-AA16vwDa?cvid=52b66c83c67e43cd92bbda5acf4ebe4d

Rosja narzuciła swój styl walki. "Dramat dla Ukrainy".



-----

I tyle nam wystarczy z MSM.


Rosja Putina która oficjalnie jest przeciwko orłowi rzymskiemu z jego WEF według proroctw władzę po NICH obejmie aby potem i tak ją przekazać w ręce Bestii zgodnie z Bożym postanowieniem.

Czuwajmy i cierpliwie czekajmy!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

22nd Styczeń 2023, 21:15
Pełny artykuł Fulforda.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/01/benjamin-fulford-mccarthy-zastapi-bidena-na-stanowisku-prezydenta-usa-podczas-gdy-onz-przygotowuje-sie-do-przeprowadzki-do-laosu/


Czasami zdaje się on przesadzać lecz zadajmy sobie pytanie: " Czy media głównego nurtu nie przesadzają również gdy kłamią na potęgę na każdy niemal temat?


Tak czy inaczej Fulford  doskonale promuje nowych króli i przyszłą absolutną władzę Bestii nad całą Ziemią.


Tego odmówić mu nie można!!!



I jeszcze ten artykuł warty myślę naszej uwagi.


https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/01/operacja-sandman-juz-aktywowana-arabia-saudyjska-oglasza-koniec-dominacji-dolara-w-swiatowym-handlu-ropa-naftowa-kostki-domina-zaczynaja-spadac-na-imperium-usa/


Czuwajmy i bądźmy gotowi abyśmy się nie zawachali gdy przyjdzie ta chwila.


Dlatego koniecznie musicie być wolni od  troski o ten świat!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

26th Styczeń 2023, 05:49
Rzecznik Sił Zbrojnych Ukrainy Serhij Czerewaty potwierdził wycofanie się sił ukraińskich z Sołedaru – podała AFP oraz kijowska agencja kontrolowań przez komika w lateksie Unian. Informacja ta jest tylko kolejnym potwierdzeniem wielkiej katastrofy kijowskiej propagandy na linii frontu, o jakiej nie mówi się głośno w mediach.


https://legaartis.pl/blog/2023/01/25/kijowska-rezim-przegrywa-na-linii-frontu-soledar-odbity-przez-rosje/


„Po miesiącach zaciętych walk, w tym w ostatnich tygodniach, Siły Zbrojne Ukrainy opuściły Sołedar i wycofały się na obrzeża, na wcześniej przygotowane pozycje” – powiedział Czerewaty.


Kijowski reżim znany z rozpowszechniania dezinformacji przegraną walkę o Sołedar tłumaczy koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa personelu.


„Aby uratować życie personelu, Siły Obronne odsunęły się od Sołedaru, na przygotowane wcześniej linie obrony. Obrońcy Sołedaru dokonali prawdziwego wyczynu, pomimo 3-5-krotnej przewagi wroga, mocno utrzymali swoje pozycje” – powiedział.

Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że wyzwolenie Sołedaru (DRL) zakończyło się wieczorem 12 stycznia. Pełniący obowiązki szefa Donieckiej Republiki Ludowej Denis Puszylin przekazał, że podjęto decyzję ws. nierozmieszczania punktów pomocy humanitarnej w mieście, ponieważ pozostało tam bardzo mało cywilów.


------


Syjonizm żydowski na Ukrainie już długo nie pociągnie a przy okazji  NADAL sprowadza się do Polski Ukraińców wrogich Narodowi Wybranemu.


Ale my możemy się spodziewać wzięcia do Nieba w KAŻDYM momencie!


O tym pamiętajcie żeby wasz skarb w Niebie był pomnożony a nie w takim samym stanie jak w momencie gdy zostało wręczone Wam przez Boga zaproszenie do Królestwa Niebios.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Styczeń 2023, 09:50
A tymczasem media nasienia węża nabierają rozpędu z kłamstwem kosmitów.



Kolejne porządne zdjęcie UFO. Tym razem pojawiło się na polu bitwy w Iraku



https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/kolejne-porz%C4%85dne-zdj%C4%99cie-ufo-tym-razem-pojawi%C5%82o-si%C4%99-na-polu-bitwy-w-iraku/ar-AA16JEEE?cvid=957a3e962b3540458b2f21f358118be2


Kolejne sensacyjne odkrycie - w 2016 roku wojsko USA zrobiło zdjęcia pobojowiska w Mosulu, a na kilku fotosach znalazły się niezidentyfikowane przedmioty.

Kolejne zdjęcia UFO. Tym razem na pobojowisku w Iraku

W sieci pojawiło się kolejne domniemane zdjęcie UFO, które spotkało się z zainteresowaniem internautów. Wszystko dlatego, że kadr miał zostać uchwycony w 2016 roku podczas militarnej akcji irackiego rządu przeciwko bojownikom Państwa Islamskiego w Mosulu.

------

Zbliżają się odwiedziny Boga Wszechmogącego i Jego Syna Isusa Chrystusa które zapoczątkują jawny sąd nad tym światem i jego mieszkańcami.


Szatan na moje oko będzie chciał okłamać ludzi że to inwazja obcych a wzięcie do Nieba to porwanie przez kosmitów choć my pójdziemy DOBROWOLNIE a nie pod przymusem , szarpani czy w kajdankach.


I taki obraz zostanie uchwycony przrz kamery świadków wzięcia do Nieba zatem nie ma mowy o żadnym porwaniu.


Z drugiej strony kontrolowana opozycja będzie kłamać że  cuda Boże to projekt Blue Beam i po to właśnie on powstał a informacje o nim są coraz szerzej dostępne.


Tyle z planów szatana w kwestii "kosmitów" jak ja to rozumiem.


Pamiętajmy że nasz Bóg jest NIEPODRABIALNY i tak to wszystko zorganizuje że ludzie Boży ( reszta potomstwa niewiasty)  nie będą mieli wątpliwości co się dzieje.


Będzie wszystko ludziom ogłaszane jak mówi rozdział 14 Objawienia.


(6) I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:

(7) Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon Temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód.


(Cool A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł Wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.

(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon Bestii i jej ikonie i przyjmie pieczęć na swoje czoło lub na swoją rękę,

(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego
z kielicha Jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.

(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon Bestii i jej ikonie, ani nikt, kto przyjmuje pieczęć jej imienia.

(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.


(13) I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.


(14) I widziałem, a oto biały obłok, a na obłoku siedział ktoś podobny do Syna Człowieczego, mający na głowie swojej złotą koronę, a w ręku swym ostry sierp.

(15) A inny anioł wyszedł ze świątyni, wołając donośnym głosem na tego, który siedział na obłoku: Zapuść sierp swój i żnij, gdyż nastała pora żniwa i dojrzało żniwo zielni.

(16) I zapuścił Ten, który siedział na obłoku, sierp swój na ziemi, i ziemia została zżęta.

(17) I wyszedł inny anioł ze świątyni, która jest w niebie, mając również ostry sierp.

(18) I jeszcze inny anioł wyszedł z ołtarza, a ten miał władzę nad ogniem; i zawołał donośnie na tego, który miał ostry sierp, mówiąc: Zapuść swój ostry sierp i obetnij kiście winogron z winorośli ziemi, gdyż dojrzały jej grona.

(19) I zapuścił anioł sierp swój na ziemi, i poobcinał grona winne na ziemi, i wrzucił je do wielkiej tłoczni gniewu Bożego.

(20) I deptano tłocznię poza miastem, i popłynęła z tłoczni krew, aż dosięgła wędzideł końskich na przestrzeni tysiąca sześciuset stadiów.




A kto nie posłucha Słów Boga ogłaszanych przez heroldów anielskich na dodatek popartych potężnymi cudami Bożymi ten NIE JEST Z Boga.


Pójdzie taki za Bestią i podzieli jej los

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

28th Styczeń 2023, 13:11
POLITYCY ZAWSZE KŁAMIĄ I KŁAMAĆ BĘDĄ A 'SWOJE ZDANIE' ZMIENIAJĄ JAK RĘKAWICZKI!!!
 


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/zasadnicza-s%C5%82u%C5%BCba-wojskowa-wr%C3%B3ci%C5%82a-wiceszef-mon-zaskoczy%C5%82-w-rmf-fm/ar-AA16NzGS?cvid=71f05aaae12d49abbab5b28d2b0cc9da

Pod koniec ubiegłego roku zrobiło się głośno o ćwiczeniach wojskowych, na które MON zaczęło powoływać Polaków. Jak pisaliśmy w naTemat, w 2023 r. na takie "manewry" może dostać wezwanie 200 tys. osób.

Nic dziwnego, że Polacy zastanawiają się, czy może wrócić zasadnicza służba wojskowa. Tym bardziej że od niemal roku za naszą wschodnią granicą trwa wojna w Ukrainie.

O tę kwestię był pytany w RMF FM Marcin Ociepa, wiceszef MON. – Zasadnicza służba wojskowa wróciła, tylko w wymiarze dobrowolnym. To wielki sukces – odpowiedział w rozmowie z Tomaszem Terlikowskim.

Ociepa postawił sprawę jasno i stwierdził: "Nie ma planów powrotu do obowiązkowego poboru". – Sprawdziła się zasadnicza-dobrowolna służba wojskowa. Przeszkolonych zostało ponad 16 tys. ochotników, to nawet więcej niż zakładaliśmy. Ten rodzaj służby cieszy się dużą popularnością. Nie ma potrzeby powrotu do obowiązkowej służby wojskowej – kontynuował.
 



-------



A tyle było hałasu o braniu na siłę do wojska...


A ochotnicy znaleźli się sami.


Tak jak było dużo hałasu o przymusowych szczepieniach Divoc i w tamtym czasie  również nie zabrakło gorliwych ochotników!



Powtarzam i powtarzać będe nadal prosto ze Słowa Bożego:




W Bogu naszym Ojcu ufność miejcie !!!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

29th Styczeń 2023, 09:45
Na kilka dni przed zablokowaniem Klubu Inteligencji Polskiej pojawił się 'uświadamiający' artykuł  w Onecie.




Klub Inteligencji Polskiej bierze Ukrainę na celownik



https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/klub-inteligencji-polskiej-bierze-ukraine-na-celownik/6w0sy?utm_source=duckduckgo.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2



Tak to działa...  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

31st Styczeń 2023, 15:24
Szatańskie media promują nową potencjalną wojnę. Oczywiście Babilon Wielki to przegra!


Izraelski atak na Isfahan może być ostrzeżeniem

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/izraelski-atak-na-isfahan-mo%C5%BCe-by%C4%87-ostrze%C5%BCeniem/ar-AA16UKij?cvid=7881505f9f2b40cca34c2abb46d5f361

Piotr Jendroszczyk - 15 godz. temu



Waszyngton nie wyklucza militarnej konfrontacji z Teheranem w odpowiedzi na rozbudowę programu nuklearnego przez państwo ajatollahów.


Izrael nie zaprzecza, że sobotni atak dronami na zakłady zbrojeniowe położone w centrum dwumilionowego Isfahanu był dziełem Mosadu. W mieście tym znajdują się także instytucje związane z irańskim programem atomowym, choć to nie one były celem, lecz prawdopodobnie fabryka amunicji. Władze w Teheranie twierdzą, że zdołano zestrzelić dwa drony, ale kolejny dotarł do celu, wywołując niewielki pożar dachu. W sieci pojawiły się jednak zdjęcia wielkiego pożaru, co temu zaprzecza.

Był to pierwszy atak tego rodzaju od chwili objęcia władzy przed miesiącem przez nowy rząd Benjamina Netanjahu. Miał miejsce tuż przed poniedziałkową wizytą w Jerozolimie sekretarza stanu USA Antony'ego Blinkena. Kilka dni wcześniej w Izraelu przebywał dyrektor CIA William Burns. Także w tych dniach zakończyły się największe izraelsko-amerykańskie ćwiczenia wojskowe na terytorium Izraela oraz nad wschodnią częścią Morza Śródziemnego. „Wall Street Journal” jest zdania, że wszystkie te wydarzenia świadczą o poszukiwaniu przez amerykańską administrację i izraelskie władze „środków przeciwdziałania irańskiemu programowi nuklearnemu”.

Czytaj więcej

"Jerusalem Post": "Fenomenalny sukces" ataku dronów w Iranie

– Na stole są wszystkie opcje – oświadczył niedawno w wywiadzie prasowym Blinken. Nieco wcześniej prezydent Joe Biden uznał za „martwe” wszelkie próby ograniczenia programu atomowego Iranu do celów cywilnych. Wiedeńskie rozmowy w sprawie rewitalizacji międzynarodowego porozumienia atomowego (JCPOA), z którego wystąpiła administracja Donalda Trumpa, utknęły ostatecznie jesienią ubiegłego roku w martwym punkcie. Zaangażowanie się Iranu po stronie Rosji w wojnie w Ukrainie pogrzebało ostatecznie szanse na porozumienie i zniechęciło do współpracy także te państwa europejskie, którym zależało na znalezieniu wyjścia z sytuacji, wbrew stanowisku USA.

Teheran nie czyni żadnej tajemnicy, że kontynuowane są prace nad wzbogacaniem uranu potrzebnego do konstrukcji ładunków nuklearnych. Zdaniem ekspertów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej kraj ten dysponuje już zapasem uranu wzbogacanego do poziomu 60 proc., co oznacza, że nie jest trudno uzyskać materiał o koncentracji 90 proc. niezbędny do wytworzenia głowicy jądrowej.

– Wszyscy są świadomi tego, co się dzieje, ale na razie nic nie wskazuje na to, aby Iran czynił przygotowania do uzbrojenia swych rakiet w głowice jądrowe. Potrzeba na to od 12 do 18 miesięcy – tłumaczy „Rzeczpospolitej” Richard Dalton, były brytyjski ambasador w Teheranie, zaangażowany wcześniej w negocjacje atomowe z Iranem. Jego zdaniem dopiero bezpośrednie niebezpieczeństwo irańskiego ataku atomowego skłonić może Waszyngton do interwencji militarnej. Administracja Bidena może dojść jednak do innego wniosku.

Zdaniem „New York Times” izraelski atak nie był bezpośrednio związany z irańskim programem atomowym. Celem mogła być fabryka amunicji czy nawet części do irańskich dronów dostarczanych Rosji do użycia w Ukrainie. Dziennik przytacza także słowa byłego premiera Naftalego Bennetta, który sugerował, że mógł być odpowiedzią na zaangażowanie Iranu przeciwko Izraelowi. Przypomniał zorganizowany przez izraelskie służby w maju ubiegłego roku w Teheranie atak na dowódcę Korpusu Strażników Rewolucji jako odwet za próbę zamachów na Izraelczyków na Cyprze i w Turcji.

W każdym razie irańskie MSZ wezwało na dywanik chargé d’affaires Ukrainy w Teheranie, protestując przeciwko wpisowi na Twitterze Mychaiły Podolaka, doradcy prezydenta Zełenskiego. Napisał w niedzielę pod adresem Iranu: „Ukraina was ostrzegała”. Była to sugestia, że izraelski atak miał być karą za dostarczanie Rosji uzbrojenia. Taka interpretacja jest jednak mocno na wyrost. Tym niemniej współpraca wojskowa Rosji i Iranu kwitnie. W ramach rewanżu za irańskie drony Rosja dostarczy swemu sojusznikowi już w marcu pierwsze myśliwce Su-35, znacznie nowocześniejsze od posiadanych przez irańskie lotnictwo Migów-29. Poinformowała o tym właśnie irańska agencja prasowa Tasnim. W sumie chodzi o 24 takie maszyny. Teheran liczy także na systemy rakietowe S-400.

------

Bóg nam mówi w proroctwach że Wielka Nierządnica i jej Babilon Wielki zostaną unicestwieni a władza przejdzie w ręce nowych króli i Bestii.



A wzięcie do Nieba w każdej chwili jak też nam mówi nasz Bóg z Synem abyśmy byli gotowi , czuwali i skarb w Niebie mieli pomnożony!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

2nd Luty 2023, 16:16


Oglądałem kiedyś ten wywiad w całości , który trwał ponad godzinę i z którego wynika  że Rosja zastąpi USA jako mocarstwo światowe .... Jak widzimy , DZIŚ jest to bardzo bliskie.

No ale te kilka minut powinno nam wystarczyć.


Yurii mówi tutaj wprost że o egzekucjach politycznych syjonistów czyli politykach i osobowościach z Davos , którzy spodziewają się rządzić lecz nie będą rządzić – Yurii mówi wprost że zostaną postawieni pod ścianą i rozstrzelani. Do tego jest już bardzo blisko !!!

To jest rodem z „Protokołów Mędrców Syjonu” i jest to zgodne z proroctwami o nowych królach i Bestii.



Chwila , przecież ten wywiad został  wyemitowany w amerykańskiej telewizji w latach 70 tych jako OSTRZEŻENIE dla ludności Babilonu Wielkiego!

I co?

I NIC !

Amerykanie dziś są już kompletnie zdemoralizowani czyli bezbożni , spadli z urwiska i spadają w przepaść by się roztrzaskać o ziemię.


Z tego co mi wiadomo nie ma proroctwa o uleczeniu USA z raka jaki go toczy , chyba że nie znam!


Jest za to że Babilonu nie udało i nie da się wyleczyć – Bóg dał im dużo czasu i szans lecz teraz osiągnęli apogeum w swych zbrodniach , od  masowych aborcji po masową  pedofilię , masowe morderstwa itd..

Księga Jeremiasza
Rozdział 51:

(6) Uchodźcie z pośrodka Babilonu i niech każdy ratuje swoje życie, abyście nie zginęli przez jego winę, gdyż jest to czas pomsty dla Pana, On odda mu to, na co zasłużył!
(7) Babilon jest złotym kubkiem w ręku Pana, upijającym całą ziemię. Z jego wina piły narody, dlatego też narody oszalały.
(Cool Babilon padł znienacka i został rozbity. Biadajcie nad nim, weźcie balsamu na jego ból, może da się go uleczyć.
(9) Leczyliśmy Babilon, ale nie dało się go uleczyć; zostawcie go! Chodźmy każdy do swojego kraju, gdyż jego sąd niebios sięga i wznosi się aż do obłoków!



Babilonu nie udało się wyleczyć jak sami widzimy więc nie ma mowy o  żadnej niesprawiedliwości ze strony Boga na to co spotyka już USA!


Żadnej mowy o uratowaniu USA tylko o sądzie Bożym – nie wierzcie tym co mówią inaczej!



Proroctwo Objawienie mówi nam że Bóg wyprowadzi z Babilonu swój naród wybrany po czym ześle plagi , wrogie armię  i zniszczy całą ziemię amerykańską tak że już NIGDY nie będzie zamieszkana – przez 1000 lat Królestwa a potem Bóg stworzy nową Ziemię.


Rozdział 18:
(1) Potem widziałem innego anioła zstępującego z nieba, który miał wielkie pełnomocnictwo, i rozjaśniła się ziemia od jego blasku.
(2) I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego.
(3) Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.
(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: [b]Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,

(5) Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.
(6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę.
(7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.
(Cool Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził.
(9) I zapłaczą nad nim, i smucić się będą królowie ziemi, którzy z nim wszeteczeństwo



Niech się stanie Ojcze nasz Boże Wszechmogący !!!


A my czuwajmy i bądźmy przygotowani bo czas JAK WIDZIMY jest bliski!
[/b]




-------------


Znalazłem cały film z Jurim !



Obejrzę w całości i przypomne sobie , może coś nowego co przeoczyliśmy się dowiemy teraz gdy USA padają!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

5th Luty 2023, 20:14
https://c-z06.neon24.org/post/170787,jak-to-w-koncu-jest-z-rzekomymi-ukrainskimi-korzeniami-prezydenta-dudy


Poniżej cały artykuł :



Jak to w końcu jest z rzekomymi ukraińskimi korzeniami prezydenta Dudy?


Na artykuł trafiłem dzięki Twitterowi. Przyznam szczerze, że początkowo miałem (zresztą nadal mam) sporo wątpliwości, biorąc go za jakąś prowokacyjną wrzutkę. Jednak dokładnie przejrzałem portal, na którym został opublikowany. Jego redakcja mieści się w Kijowie, więc raczej trudno o antypolską akcję, która miałaby podważyć zaufanie do polskiego prezydenta. Bo właśnie o Andrzeja Dudę tutaj chodzi i jego – jak podaje portal – ukraińskie korzenie.

Artykuł pochodzi z 24 maja 2022 roku, a opublikowany został na, reklamującym się jako największy na Ukrainie, portalu informacyjnym tsn.ua (TCH). Zapewne nie odkrywam Ameryki, gdyż zdarzyło mi się już trafić na informacje o tym, że dziadek Andrzeja Dudy był nie tylko Ukraińcem, ale że także należał do UPA. Nigdy jednak nie trafiałem na źródło. Pojawiały się nawet dementi tej informacji, w których tłumaczono, że Michaił Iwanowicz Duda nie jest dziadkiem prezydenta, zaś prawdziwy dziadek mieszka na południu Polski.

Czy to właśnie wspomniany ukraiński portal jest pierwszym, który o tym szerzej napisał i czy to ta publikacja była dementowana, tego nie wiem. W każdym razie materiał wciąż wisi na stronie. Tekst nosi tytuł „Andrzej Duda: biografia polskiego prezydenta i przyjaciela Ukrainy” („Анджей Дуда: биография польского президента и друга Украины”), a jeden z podrozdziałów „Andrzej Duda: ukraińskie korzenie polskiego prezydenta” („Анджей Дуда: украинские корни польского президента”). Tekst opisuje po krótce życiorys prezydenta, z naciskiem na wątki dotyczące kariery politycznej. Andrzej Duda przedstawiony jest w nim jako wielki przyjaciel Ukrainy, który opowiada się za włączeniem jej do Unii Europejskiej. Jeden z fragmentów artykułu dotyczy rzekomego dziadka prezydenta. Z tekstu wynika, że Michaił Iwanowicz Duda był Ukraińcem. Ten fragment artykułu przytaczamy poniżej (tłum. google):                                                                                                                                                                                                                                                                                     Rzekomy dziadek Andrzeja Dudy (foto. zrzut z TCH.UA
„Co ciekawe, Prezydent RP i wielki przyjaciel Ukraińców Andrzej Duda ma ukraińskie korzenie. Jego dziadek, Michaił Iwanowicz Duda, był ukraińskim dowódcą wojskowym, lepiej znanym pod pseudonimem Zinovy ​​​​Gromenko. Zostało to ogłoszone na Facebooku przez blogera Wasilija Woronowskiego. Dziadek przyszłego prezydenta Polski urodził się 21 listopada 1921 r. we wsi Soroki-Lwowski (rejon pustomitowski, obwód lwowski) i zmarł 7 lipca 1950 r. w pobliżu wsi Tanyava (rada miejska Bolechowski, obwód iwano-frankowski) ). Michaiłowi Iwanowiczowi Dudzie udało się w ciągu swojego krótkiego życia zostać porucznikiem UPA, dowódcą „Żelaznej Sotni”, wchodzącej w skład drugiego baraku przemyskiego 26. Grupy. Został pośmiertnie odznaczony tytułem Kawalera Złotego Krzyża Zasługi Wojskowej I klasy”.

W końcowej części artykułu czytamy:

„Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę na pełną skalę Andrzej Duda wielokrotnie wspierał europejski kurs Kijowa, pomagał Ukrainie przeprowadzać reformy i przyjmował największą liczbę ukraińskich uchodźców w swoim kraju. Jego ulubionym sportem jest narciarstwo. Zwierzakiem Andrzeja Dudy jest fretka o imieniu Freda (…). Podczas drugiej wizyty na Ukrainie po rozpoczęciu wojny (22 maja 2022) Andrzej Duda podkreślił, że Ukraińcy w Polsce to nie uchodźcy, ale goście, którzy będą bezpieczni w jego kraju”.

Jeśli w przypadku przytoczonego wyżej artykułu mamy do czynienia z dezinformacją, warto by otoczenie prezydenta zainterweniowało w redakcji kijowskiego, zapewne zaprzyjaźnionego z Polską, portalu i postarało się o publikację stosownego dementi, a nawet o usunięcie nieprawdziwych informacji, mimo iż ogólna wymowa artykułu jest dla Andrzeja Dudy, z ukraińskiego punktu widzenia, bardzo przychylna i pozytywna. 


https://tsn.ua/ru/ato/andzhey-duda-biografiya-polskogo-prezidenta-i-druga-ukrainy-2069479.html


Tłumaczenie z google , jest nawet zdjęcie dziadka Dudy.

https://tsn-ua.translate.goog/ru/ato/andzhey-duda-biografiya-polskogo-prezidenta-i-druga-ukrainy-2069479.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp


Serdecznie dziękuję za podesłanie tego artykułu!

Oczywiście to i tak nic nie zmieni bo większością w tym kraju może wstrząsnąć dopiero Syn Boży na Niebie – i tak się stanie!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

9th Luty 2023, 17:14
https://www.farmer.pl/fakty/rolnicy-pokazuja-zboze-ktorego-wedlug-ministra-w-polsce-nie-ma,128147.html

W artykule na końcu jest film warty zobaczenie w którym się mówi jak nasienie węża z sejmu niszczy produkcję rolną w Polsce.


A te zboże z Ukrainy jak już wiemy to syf który strach spożywać...


Na szczęście nasz Bóg lada moment przerwie szatanowi przesladowania niewiasty swej małżonki!


Plan szczepień RÓWNIEŻ za sprawą Boga jest już praktycznie martwym trupem któremu holdują tylko całkowicie wyprani i wywirowani z rozumu telewidzowie.


Bóg szuka mądrych a nie głupich!


Ale posłuchajmy o rolnictwie , to nie jest Agrobiznes w TVP!


https://www.farmer.pl/fakty/rolnicy-pokazuja-zboze-ktorego-wedlug-ministra-w-polsce-nie-ma,128147.html



Rolnicy odwiedzili dziś parking  stacji Orlen w Grabicy, w powiecie piotrkowskim. Pokazali ciężarówki z ukraińskim zbożem, które czekały na rozładunek w pobliskich firmach.


Rolnicy pod wodzą Janusza Terki, szefa rolniczej "Solidarności" w powiecie, zjawiło się dziś  na parkingu stacji paliw w gminie Grabica. Na nagranym filmie uwiecznili kilkanaście ciężarówek z Ukrainy, które czekały na rozładunek w pobliskich firmach. -Tam plac jest niewielki, więc zjeżdżają tutaj. Ale rozładunek i przeładunek idzie sprawnie, więc tiry wciąż wyjeżdżają i przyjeżdżają kolejne. Zdarzały się już jednak dni, że tirów było tak dużo, że blokowały drogi i musiała interweniować policja. Tego ziarna według ministra rolnictwa nie powinno tu być - mówi Janusz Terka.

Dziś ukraińskie, jutro...

-To zboże dzisiaj jest ukraińskie, a jutro będzie jakie? Odpowiedzcie sobie sami. Czemu to ziarno jedzie w big-bagach? Bo będzie w Polsce zaraz rozładowywane - odpowiada Terka.-Nie chcemy się rozwodzić nad tym, które firmy to ziarno biorą, ani nad tym, skąd pochodzi i jakiej jest jakości. Mówmy o tym, jak ta sytuacja wpływa na polskie rolnictwo.

-Nie mamy nic przeciwko pomocy Ukrainie. Zastanówmy się jednak, czy te przywożone do nas tony zboża w jakikolwiek sposób wspierają Ukrainę w prowadzonej wojnie - mówi rolniczy działacz.-W naszym powiecie dominują producenci trzody, ale żaden z nich nie kupi tego ziarna, choćby chciał. Kto więc na nim zarabia? Duże podmioty i pośrednicy.

W opinii rolniczego działacza, producenci zbóż muszą walczyć o swój byt właśnie teraz, nie dając się zwodzić obietnicom rządu.


-Jeśli nie będą walczyć dziś, to z rok najwyżej dwa będzie po wszystkim. Nie da się produkować na tak niestabilnym rynku - uważa Terka.


Oszukani rolnicy

-Nie sprzedałem zboża po żniwach, bo cena miała rosnąć. Teraz nie mam komu sprzedać, a o cenach nie ma co mówić - mówi jeden z uczestników akcji.

-Czujemy się oszukani. Kilka miesięcy temu mówili nam, żeby kupować nawozy, bo taniej nie będzie a może zabraknąć. Sytuacja się zmieniła, ceny nawozów spadają. Co mają powiedzieć rolnicy, którzy wtedy kupili nawozy? - pyta Janusz Terka. -Naszym rynkiem nie rządzą przecież firmy prywatne, tylko państwowe spółki. Teraz te same spółki obniżają ceny. Jak można było tak nas oszukać?

Polityka rolna

Piotrkowscy rolnicy są zdania, że prowadzona przez rząd polityka rolna nie dba o interesy polskich rolników i obywateli.

-Czy polityka rolna jest w ogóle u nas prowadzona? Uważam, że tak. Tyle, że prowadzona jest nie po to, aby wspierać, ale wyzyskiwać rolników. Jesteśmy wykorzystywani na każdym kroku, każda z rolniczych branży. Potężny problem mają producenci zbóż, producenci trzody walczą o przetrwanie od iluś już lat, to co dzieje się na rynku mleka i wołowiny też nikogo nie napawa optymizmem - wylicza piotrkowski związkowiec.


Z publicznych mediów dowiadujemy się tymczasem, że rolnictwo w Polsce przezywa "złoty wiek". Słyszymy tylko o pieniądzach, wsparciu i nowych technologiach - ubolewa Terka. -W rzeczywistości tych prawdziwych, produkujących gospodarstw wciąż ubywa, żadna branża nie daje dobrych rokowań, a młodzi ludzie nie chcą zostawać na gospodarstwach, bo nie widzą przyszłości.


Iluzoryczne wsparcie

Pozostali uczestnicy akcji w Grabicy również krytykują działania rządu w odniesieniu do rolnictwa.

-W zeszłym tygodniu sprzedałem rzepak po 2300 zł, a kupiłem nawóz po 3500 zł. I chciałem zapytać, kiedy zarobie na tym jakieś pieniądze? - pyta uwieczniony na nagraniu gospodarz.

-Produkowałem trzodę w cyklu zamkniętym, ale obecnie wygaszam produkcję. Niech rząd zrozumie, że my nie chcemy kolejnego wsparcia, bo to wciąż kropla w morzu strat, które ponosimy - mówi z kolei na filmie producent trzod.



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 13 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach