Przywitanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Przywitanie

Pisanie by Będzimysł on 30th Grudzień 2016, 00:06

Chciałem się ze wszystkimi przywitać. Trafiłem do Was jakiś rok temu, badając temat PZ. Wtedy bardziej chodziło mi o potwierdzenie tego co już wiedziałem po analizie materiałów na stronach anglojęzycznych tj. że Ziemia nie może być kulą. Tak od tematu PZ stałem się regularnym gościem na forum, śledząc inne wątki. I tu należy przyznać, iż PZ zaprowadziła mnie do Naszego Ojca (PZ po stokroć bardziej niż kula przypomina dom, a w domu Ojca znaleźć łatwiej). Teraz inaczej patrzę na świat bo więcej rozumiem, dokonałem zmian w hierarchii wartości, na szczycie umiejscowiłem chwałę Pana.
Dziękuję Panu Bogu za błogosławieństwa, a Wam za wkład w rozpoznawanie treści, proroctw biblijnych oraz szukanie i ujawnianie innych ważnych prawd o świecie i czasach w których żyjemy.
Jeszcze o PZ. Siła tej prawdy jest nie do przecenienia. Kula wspierała i wspiera wszelkie obowiązujące herezje (którym osobiście wiary nie dawałem nigdy): wielki wybuch, ewolucję, globalne ocieplenie, świat bez Boga, bombę populacyjną, podbój kosmosu i inne bzdury. To mamy za sobą. Ujawnianie PZ dokonuje się za sprawą internetu. Tak sobie spekuluję, czy kula i internet to nie są biblijne szatańskie sidła, własne sidła smoka? Może się kiedyś o tym dowiemy.
Wszystkim życzę dalszego poznania i mądrości,
Grzegorz

Będzimysł

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Re: Przywitanie

Pisanie by Obserwator on 30th Grudzień 2016, 00:33

Witaj Grzegorz! Smile

Bardzo miło, że postanowiłeś dołączyć do forum i swoją drogą, bardo budujący jest fakt w jaki sposób udało się Tobie dotrzeć do Prawdy i przede wszystkim do Boga Ojca...

Chwała niech będzie Jego Świętemu Imieniu!

Z Bogiem Grzegorz Smile
Obserwator

Liczba postów : 1137

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 30th Grudzień 2016, 01:53

Wielu braci, niekoniecznie na forum odsuwało się ode mnie nieco z powodu ziemi płaskiej uważając to za zbyt radykalny pomysł, który niczego dla ludzi wierzących w Boga nie nauczy.

Zawsze myślałem i nadal jestem przekonany, że ostatecznie potwierdzona na cały świat prawda o płaskiej ziemi zrobi olbrzymią pracę, która stanie się czynnikiem zbliżającym ludzkość do Boga.

Płaska ziemia jest gwoździem do trumny obecnego szatańskiego systemu.

Nasz nowy członek, Grzegorz... Będzimysł jest jednym z wielu dowodów, że temat ten rzeczywiście przybliża wielu ludzi do Boga, ponieważ cementuje wszystkie teorie świata szatana jako zupełny bezsens.

Skoro masowa 'wiedza' okazuje się czystym śmieciem a profesorowie i doktorzy zwykłymi durniami, w takim przypadku wiemy, że jedyną kopalnią wiedzy jest Biblia a przede wszystkim Bóg.

Jedynie zwracanie się się do Boga ma sens i z tych przyczyn nasila się i to szybko atak świata na Biblię, Boga i na Chrześcijaństwo.

Znowu się zagolopowałem...

Witam serdecznie na forum.... bounce bounce bounce

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2185

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hugo on 30th Grudzień 2016, 09:38

Witaj Będzimysł.
Chciałam powiedzieć, że oczywiście temat płaskiej ziemi może wskazać drogę do Boga i dlatego należy go rozpowszechniać. Niemniej dotyczy to wszystkich poruszanych przez nas tematów. Mnie do Boga doprowadziła znajomość i intuicja do ekonomii. Inną osobę np. temat szczepień, jeśli jego dziecko było uszkodzone przez szczepienia. Inny poznał ten temat bo zainteresował się pochodzeniem Słowian. Wszystkie tematy są ważne bo każdy człowiek jest inny i dlatego poznaje prawdę zaczynając temat z innej strony.
Pozdrawiam.

Hugo

Liczba postów : 189

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 30th Grudzień 2016, 10:09

Kiedyś myślałam że temat płaskiej ziemi na tym forum i w ogóle jest najmniej ważny.
Jak bardzo się myliłam...

Witaj Będzimysł Very Happy
Kasia

Liczba postów : 1102

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 30th Grudzień 2016, 11:29

Witamy w szeregach Ludu Bozego Very Happy
Liksar

Liczba postów : 934

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gregor on 30th Grudzień 2016, 20:36

To i ja cię przywitam .Witaj w naszym gronie Very Happy Błogosławieństwa Bożego.

Gregor

Liczba postów : 218

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 2nd Styczeń 2017, 13:07

Witaj i niech cię Bóg prowadzi Smile

Każdy ma swoja ścieżkę do poznania prawdy, a nasz Pan wybiera dla nas tą najwłaściwszą Very Happy
Trzymaj kurs w prawdzie ku zbawieniu i Chwale Naszego Boga Ojca ! Smile
Lotion

Liczba postów : 162

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 2nd Styczeń 2017, 18:49

witam i pozdrawiam Wink
lusia

Liczba postów : 505

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down