Go down
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Prawdziwa Historia Świata. Empty Prawdziwa Historia Świata.

16th Październik 2016, 00:59
Założyłem ten temat bo .... edukacja jest potrzebna a historię jako podstawę trzeba  mieć w jednym paluszku. To się przydaje w dyskusjach o Prawie Bożym.

Często też się zdarza że jak co bardziej obeznani z nas jak np Henryk wypisują o jakiś faktach lub zdarzeniach z pamięci  ( nie podając na to dowodów i źródeł,  ) to ... trudno jest w to uwierzyć ( ja tak miałem na samy początku ), tak jesteśmy zmanipulowani edukacją tego świata jaką nam wpojono!

Często się mawia że " ... historię piszą zwycięzcy ..." i to pod wieloma względami!!!

1. Dyktują sobie tylko miły obraz historii.

2. Ze względu na pierwsze dobierają swój obraz postrzegania rzeczywistości historycznej.

3. Ze względu na drugie totalnie nie zdajemy sobie sprawy kto rzeczywiście jest "zwycięzcą" tego świata !!!!!

I tutaj chciałbym zaproponować wszystkim ciekawą lekturę, która pozwoli usystematyzować chronologię wydarzeń historycznych  :

http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/06/Synagoga-Szatana.pdf

Książka zawiera wiele nam znanych faktów ale i nie znane o których dotychczas co nie którzy nie wiedzieli.

Dodatkowo przedstawione w niej szerokie nagromadzenie zdarzeń i fatów działalności synagogi szatana ( żydów ) w polityce światowej, daje nam ( a bynajmniej mi ) swego rodzaju pewność że w połączeniu z tym co odkrywamy w Prawie Bożym idziemy na dobrej drodze w tym życiu.

Naprawdę poleca, warto tą książkę przeczytać.

I prośba jeżeli macie tym podobne pozycje  ( tj odkłamujące oficjalna historię ) to zamieszczajcie tutaj linki do nich.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Prawdziwa Historia Świata. Empty Re: Prawdziwa Historia Świata.

17th Październik 2016, 20:12
odnośnie prostowania historii, ostatnio oglądałem wykłady Jaśkowskiego "świat jest inny", na razie jest chyba 14 części. Ciężko mi zweryfikować czy wszystko co mówi jest prawdą, ale zdaje się wiedzieć o czym mówi.
Link do pierwszej części:
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Prawdziwa Historia Świata. Empty Re: Prawdziwa Historia Świata.

11th Luty 2017, 10:10
Message reputation : 100% (1 vote)
No ten doktor Jaśkiewicz jest kapitalny, posłuchajcie:



Prawdziwa historia!!!

Mówi prawdę o Piłsudskim !!!

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Prawdziwa Historia Świata. Empty Re: Prawdziwa Historia Świata.

11th Luty 2017, 11:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Podaje bardzo dużo ciekawych informacji.

Zaczęliśmy z żoną oglądać w tym tygodniu jego wykłady. Warte polecenia Smile
avatar
Będzimysł
Liczba postów : 61
Join date : 29/12/2016

Prawdziwa Historia Świata. Empty Re: Prawdziwa Historia Świata.

11th Luty 2017, 15:46
Jest na pewno więcej odcinków dr Jaśkowskiego, jeśli dobrze pamiętam ok. 29, ale pewnie nie wszystkie dostępne.

W moim przekonaniu jego tezy przeważnie są bliskie prawdy. Przepuszczam, że to szczery gość. Zdarza mu się przesada, ale któż jest od niej wolny w świecie dezinformacji.

Główne tematy to "opieka zdrowotna" i historia.

Polecam także jego artykuły, których w sieci jest sporo.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Prawdziwa Historia Świata. Empty Re: Prawdziwa Historia Świata.

11th Luty 2017, 20:44
Ciekawy odcinek:


_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Sponsored content

Prawdziwa Historia Świata. Empty Re: Prawdziwa Historia Świata.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach