Wiadomości w świetle proroctw.

+43
Andrzej
huberkinky
Henry Kubik
Cyryl
zipek
Łukasz.s
Obserwator
Whisper
Będzimysł
Aleksander
Wróg Kozłów
Odrodzony
Kropla
ikiro
Takeshi
Iraeneus
Lotion
Liksar
Tabitha
marko7
Gregor
Jacek86
piotrek123
Edwedere
damian
Kobieta
Marysia87
Arkadia
Rafal81
Szymon
Milosc
polskapaw
Zwykły
Mutu
Skiper
anowi
Olo
anileve
Kasia
levrone55
Bushi
lusia
walirlan
47 posters
Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

9th Lipiec 2018, 12:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Masz rację Hynryku tylko tak się zastanawiam czy Bóg zechce zareagować bo przecież tak czy inaczej ma się najpierw dopełnić liczba zabitych a my mamy się nie bać śmierci naszego ciała bo duszy zabić nie mogą.

Pewnie , modlitwa przedewszystkim ale to na co patrzymy jest straszne a lepiej nie będzie.

Myślę że już każdy z nas modli się by przeżyć jutro bo o więcej nie musimy ,przecież Bóg doskonale wie jakie mamy obawy czego się najbardziej boimy i o kogo i czego potrzebujemy.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

9th Lipiec 2018, 13:04
Message reputation : 100% (3 votes)
Kasiu... nie chodzi mi aby kogokolwiek straszyć czy gdybać, czy Bóg zareaguje.

Jestem głęboko przekonany, że Bóg zareaguje. Ja mam sumienie czyste przez większość mego życia i cieszę się z tego, ze najprawdopodobniej będziemy oglądać wkrótce Jego akcję ratowniczą dla Narodu Wybranego.

Chodzi mnie o to, ze dopiero dzisiaj odkryłem ową rzeczywistość, ponieważ wcześniej mówiąc szczerze unikałem takich informacji, z powodu przygnębienia oglądania nagłówków gazet, że władze nienawidzą białej rasy, ale emigranci aż się pchają do białej rasy.

Film po angielsku - bardzo mocny!



Unikałem więc takich przykrych wieści i unikam także czegokolwiek związanego z pedofilią - tego nie da się znieść!

Dzisiaj pod natłokiem wieści nieco pooglądałem i włos się mnie zjeżył na głowie. A już mało mam włosów.

Nie ze strachu, ale z przejęcia, że to już może być tak blisko naszego wyzwolenia.

A dzisiaj rano napisałem posta dosyć śmiałego i zdjąłem go, bo myślałem że to przesada.

Ale zassałem go i teraz go wkleję.

............................................................

Oto mój poranny post.

Mam pewne logiczne dowody na hipotezę, że Bóg już działa. Ponownie rodzina została zamordowana, potężny wybuch, który zniszczył cały dom i dwie osoby zginęły na miejscu. Przyczyna? Obie osoby, po 60-tce miały zeznawać przeciwko rodzinie - Clinton chyba w tym tygodniu.

http://www.whatdoesitmean.com/index2601.htm

To już około 100 podobnych morderstw świadków, którzy mieli zeznawać przeciwko Clintonom. Zamordowano także ponad 130 lekarzy za ujawnianie przekrętów szczepionkowych farmaceutyki. Wymordowano wiele innych świadków różnych ważnych pozycji, jak sędzia Scalia, po stronie Trumpa, został zamordowany i w ten sposób 'usunięty' ze stanowiska Sędziego Federalnego.

Ale nigdy jeszcze nie słyszałem, aby zamordowano kogokolwiek ze strony Nasienia Węża (Deep State)
Ze strony Trumpa jeszcze nikt nie zamordował kogokolwiek, kto zagrażał w czymkolwiek Trumpowi. Jest wręcz odwrotnie. Trump robi niemal wszystko, aby postawić oskarżonych przed sądem. Nie raz myślałem sobie: dlaczego Trump się tak cacka z tymi zbrodniarzami, a ma za sobą armię oraz NSA.

Dlaczego jest on taki moralny i stoi na straży Prawa w USA!?

Przecież mógłby usunąć kilku przeciwników w taki sposób i ułatwiłby sobie w ten sposób wiele rzeczy.

Podobnie jest z pedofilami.

Nie są mordowani, ale oskarżani.

Może to być jedynie przypuszczenie. Może on chce pokazać Amerykanom, jak postępować według prawa i konstytucji.

Ale były próby PLANÓW zamachów na Trumpa.

Oto moja dzika hipoteza.

Czyżby pracował nad karą dla Nasienia Węża z polecenia Boga i musi to robić zgodnie z prawem, czyli udowodnienie winy i wtedy wyrok?

Mogę się mylić i nadal będę obserwował uważnie wydarzenia. Wsparcie przez Boga Nabuchodonozora, który nie był lepszy od Trumpa albo nawet gorszy - dopiero potem poznał prawdę o Bogu.
Potem był Cyrus Wielki, wybrany przez Boga do wykonania Jego wyroku.
Jest to dla mnie niezwykle interesujące, zwłaszcza w obliczu słów Boga i Syna, że dzień ten nas zaskoczy.

Niemniej Słowiaństwo będzie miało dostęp do wielu informacji - i ma!
Wysyłałem wiele emaili do wielu znanych blogerów, Chrześcijan itp. i zawsze to było bez jakiegokolwiek echa. Odebrałem to po kilku latach w taki sposób.

Jakby Bóg wskazywał mi drogę.

"Ostrzegaj tylko Słowian, bo to jest mój lud!" Zdaję sobie sprawę z brzmienia tego posta, ale... taką mam hipotezę.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

10th Lipiec 2018, 04:30
Message reputation : 100% (3 votes)
Jest jeden niezwykły czynnik, który wymaga sprawdzenia.

Trump był częścią USA elit, przyjaciel Clintonów, Sorosa i wielu innych globalistów. On był jednym z nich.

Gdyby nie był, nie byłby w stanie prowadzić swego biznesu i zarabiać miliardów $'s.

Nie można być konkurencją przeciwko mafii, jeżeli nie posiada się podobnych zasad działania.

I w tym przypadku mamy olbrzymie pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedź.

Dlaczego w momencie stanięcia do wyborów w USA Trump nagle spotkał się z olbrzymią dozą nienawiści, zwłaszcza ze strony Żydów?

Pamiętam to dokładnie, ponieważ tam gdzie pracowałem większość to byli właśnie Żydzi, którzy z pasją nienawidzili Trumpa.

A byli to zwykli mali biznesmeni, którzy nawet w Perth nie mieli zbytnio niczego do powiedzenia, nikt się z nimi nie liczył i musieli ciężko pracować, jak na Żydów, aby biznes jakoś się toczył.

Tak było w większości kręgów żydowskich, gdzie na pytanie o Trumpa natychmiast wybuchały obelgi na każdego, kto wyraził się pozytywnie na tema Trumpa.

Także media australijskie były Trumpowi nienawistne w sposób podobny, w jaki media traktowały Trumpa w USA.

Główne więc pytanie.

Cóż oni wiedzieli o Trumpie, o czym my do dzisiaj nie wiemy?


Przecież Obama w dwukrotnych wyborach w identyczny sposób kłamał w przemówieniach przed wyborczych, i niemal mówił to samo, o czym mówił Trump!

Obama zrobił to dwukrotnie i dwukrotnie 'wybrał' wybory!

Na Internecie jest gdzieś film - 43 kłamstwa Obamy przed objęciem władzy.

Widząc wybory w Australii czy innych miejscach jest oczywiste, że politycy kłamią w każdym pojedynczym zdaniu podczas kampanii wyborczych i bardziej rozsądni ludzie doskonale o tym wiedzą i nie liczą na to, że świeżo wybrany polityk będzie natychmiast realizował swoje obietnice, wypowiedziane podczas kampanii wyborczej. W Polsce jest podobnie!

Co to oznacza?

Że gdyby Trump był normalnym kandydatem do wyborów, nikt nie brałby jego przemówień w kampanii wyborczej poważnie, ponieważ byłoby z góry wiadome, że to wszystko to jedno wielkie kłamstwo, aby wygrać wybory.

A to oznacza, że żadne media czy inni politycy nie zwracaliby żadnej uwagi a Trumpa plany odbudowania USA. Wszyscy politycy zawsze to przecież obiecywali, z Obamą włącznie.

Czyli 'normalnie' media i opozycja po wyborach powinny się uspokoić i czekać na zwykły cyrk po wyborowy i notoryczne łamanie obietnic Trumpa.

Ale w tym przypadku było coś zupełnie zdumiewającego i rozpacz z powodu wygrania Trumpa była RZECZYWISTA i GŁĘBOKA, CZĘSTO ŁZAWA.

Powtórzę pytanie.

Cóż takiego ci wszyscy ludzie czy też ONI wiedzieli o Trumpie, o czym my nie wiemy?

Oto dlaczego stawiam takie hipotezy. Widzę dwie możliwości i jedna z nich ma sporą przewagę.

1. Wybór Trumpa zorganizowała Bestia upadłych aniołów i szatan.

Ma spore szanse, ale gdyby tak rzeczywiście było, media stanęły także za Trumpem. Nikt nie walczyłby przeciwko szatanowi!!!

2. Za wyborem Trumpa stał Bóg, ponieważ Trump ma wykonać wyrok na USA, na pedofilach i być może to on spowoduje najazd sił zbrojnych, także z rozkazu Boga, który wypełni proroctwo o zniszczeniu Babilonu Wielkiego.

Ta 2-ga opcja wydaje się bardziej prawdopodobna. Głównie z wyroku na pedofilów i chęci propagowania nie tylko Boga przez Trumpa ale stosowania prawa USA.

Wszyscy sataniści w rządzie USA mogli o tym wiedzieć od upadłych aniołów oraz od samego szatana, ponieważ oni są stale z nimi w kontakcie!

Biblia w proroctwach mówi tylko o sądzie Bożym w znanych nam proroctwach i sąd na nasieniem węża jest w zasadzie kojarzony wyłącznie z czasami końca - zmiany władzy 10 króli.

Mogę się mylić, ale to jest główna logika w tym co widzę i o czym wiem.

Chyba, że istnieje coś prostego i łatwego w zrozumieniu, o czym nie wiem i nawet nie podejrzewam.

Jak ktoś ma inny punkt widzenia, proszę pisać!





_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

10th Lipiec 2018, 09:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryk napisał:Cóż oni wiedzieli o Trumpie, o czym my do dzisiaj nie wiemy?

Oglądałem kiedyś film na YT o historii rodziny Tump, ponoć cały majątek tej rodziny to zasługa jego ojca, który od dziadka odziedziczył mały sklep jedynie. Ojciec dorobił się na zleceniach rządowych na budowy bloków mieszkalnych ( socjalnych ) dla murzynów, którzy byli zachęcani do opuszczania centrum miast. Dodatkowo Ojciec Trumpa robił jakieś tam przekręty za które później musiał beknąć.Jednak majątek był spory a młody Donald T. chciał wejść w elitę N.Y.C jednak sporo się ta elita naśmiewała z Trumpów, ponoć jakiś żydowski bankier powiedział że mu urośnie kaktus na dłoni jak Trump postawi budynek na Long Island. Młody Tramp borykał się przez większość życia z tymi bogatymi rodzinami i wreszcie w 1985 roku udało mu się postawić na Manhatanie "Trump Thower" co spowodowało jescze większą nienawiść do Trampa obecnych elit. Myślę że strach padł na nich z powodu samej postaci Donalda , który jest po prostu dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Boją się go ponieważ jego dziadek był zwykłym sklepikarzem a sam Donald jest ikoną amerykańskiego sukcesu.
Zapewne obracając się w ich kręgach dużo o nich wie i ma za sobą niezadowolonych ludzi.

Nie zdziwił bym się gdy by Bóg posłużył się właśnie nim do wykończenia babilonu!
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

10th Lipiec 2018, 13:33
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

10th Lipiec 2018, 13:55
W tym filmie jest seria bardzo znanych ludzi, którzy publicznie do kamery praktycznie przysięgają, że Trump nigdy nie będzie prezydentem.

Obama powiedział nawet tak: Ja mogę zejść z prezydentury i zejdę jako... były prezydent, (na co Trump nie ma szans!)



Proszę zwrócić uwagę na owację w niektórych miejscach oraz na wybuchy dzikiego śmiechu w innych przypadkach.

Bushi... nie wierz, ze Żydzi nienawidzili Trumpa.

Nawet warsztat lakierniczy, jaki miałem musiał być związany z Żydami, aby prosperował. Wygrywałem tylko dlatego, że moja żona pracowała bardzo solidnie czyli mieliśmy dwie osoby w pełni pracujące do jednej kieszeni.

Gdyby moja żona nie pracowała, miałbym nieco więcej niż przeciętny zarobek pracowania dla kogoś.
Wtedy, kiedy miałem ten biznes, o tym nie wiedziałem. Dzisiaj wiem i wiem, że nie mieliśmy szansy dostać się do dobrych układów.

Zarabialiśmy około $1600 na tydzień po zapłaceniu wszystkiego z podatkami włącznie.

Gdybyśmy mieli kontakty żydowskie, zarabialibyśmy co najmniej $4000, albo i jeszcze więcej, ponieważ zatrudnialibyśmy kilka osób, które pracowałyby dla nas.

I to był mały biznes z 2 pracującymi osobami, Słowianami, dla których Żydzi nigdy nie mieli dobrego słowa.

Trump w przypadku nienawiści Żydów w pierwszych kilku miesiącach zbankrutowałby!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

10th Lipiec 2018, 13:57
Najdalej jak wczoraj, czytałem artykuł o aferze z firmą Cambridge Analytica która kupowała od facebooka dane profilowe użytkowników, i świadczyła usługi prywatnym klientom w zakresie min, badania opinii społecznej pod kątem wyborów, poglądów politycznych itp.

Oto fragment z tego artykułu:

...Inni dyrektorzy SCL Group (brytyjska spółka pełniąca rolę fasady dla Cambridge Analytica) są partnerami bizensowymi potężnych protorysowskich interesów finansowych, których część ma powiązania z kampanią Brexitu. Najważniejszym z nich graczem jest Hanson Asset Management, spuścizna po zmarłym zwolenniku taczeryzmu i magnacie biznesowym, lordzie Hansonie. Patrick Teroerde, współzałożyciel Hanson Asset Management, był początkowo dyrektorem i najprawdopodobniej współzałożycielem spółki zależnej SCL Electronics, która podobno wspierała program Vote Leave (Brexit). Dyrektorem kampanii Vote Leave był zastępca lorda Hansona w jego antyunijnej grupie "Business in Sterling" Dominic Cummings...

Artykuł podaje przykłady wielu wpływowych brytyjskich biznesmenów z branży naftowej, budownictwa, militarnej, którzy nie żałowali pieniędzy na rzecz kampanii prezydenckiej Trumpa, na rzecz promowania Brexitu i inne anty establishmentowe akcje. Jednocześnie nie przeszkadza im to mieć powiązania z rządem, innymi elitami. A usługi świadczą dla nich takie firmy jak facebook...

Mnie się wydaje, tak jak Bushi pisze, że jest grupa wpływowych ludzi, którzy dorobili się w miarę "normalny" sposób (nie jak Żydzi na pożyczkach, i przekrętach finansowych) i są pewnie masonami i zboczeńcami, ale z jakichś powodów wspierają tzw. konserwatyzm, może ze strachu przed utratą majątków??? (bo Żydostwo chciałoby wprowadzić wszędzie komunizm) I jest to w miarę realna popozycja...

Może to tacy ludzie wykonają wyrok na nierządnicy, a najpierw z nią handlowali?? Tak czy inaczej warto o tym wiedzieć.

(Przyszła mi jeszcze taka myśl, że może nie rozumiemy do końca mentalności żydów, może oni ogólnie wspierają swoje interesy, ale jak przyjdzie ktoś i położy im milion dolarów na stole to i z takim Trumpem będą handlować. Niczym przysłowiowa ku**a Wink Możliwe, że szatan i upadli nie są w stanie do końca kontrolować tego zjawiska)
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

10th Lipiec 2018, 14:08
Henryku, myślę sobie, że druga z podanych przez Ciebie możliwości odnośnie Trumpa jest nie tylko prawdopodobna, ale i zgodna z proroctwami z księgi Daniela oraz z Objawieniem Jana.

Wiemy, że 10 ostatnich królów, którzy są satanistami, w pewnym momencie jawnie sprzeciwi się Nierządnicy i stojącemu za nią szatanowi.

Sami z siebie nie mieliby takiej odwagi, więc za tym musi stać sam Bóg.

To oni przecież będą tymi 10 rogami ostatniej głowy Bestii z otchłani, która stanie się następnie Bestią z morza w momencie, kiedy te jej 10 rogów otrzyma diademy królewskie, czyli otrzyma władzę królewską nad ziemią z rąk wyrzuconego spod nieba szatana.

Dlatego taki Trump, czy Putin – o ile rzeczywiście należą oni do grona 10 ostatnich królów na ziemi, którzy już pracują na rzecz Bestii z otchłani - muszą być chronieni przed szatanem, skoro większość z nich ma dożyć do dnia walki z Isusem na polach Armagedonu.

I myślę, że nie można wykluczyć, że takiej ochrony udziela im już sam Bóg, ale jedynie dopóty, dopóki oni nie wykonają wszystkich Jego zamiarów, w tym nie wykonają sądu nad Nierządnicą.

Myślę też, że Trump w tym układzie może być jednym z trzech rogów Bestii spośród wszystkich jej 10 rogów, który – po wykonaniu sądu nad Nierządnicą – zostanie przez Bestię pokonany (zabity?) w ramach sądu Bożego nad Babilonem Wielkim, zgodnie z poniższymi słowami Boga (tekst pochodzi z Septuaginty Brentona w tłumaczeniu Google z moimi drobnymi poprawkami):

Dan 7:

7:23 A on rzekł: Czwarta bestia będzie czwartym królestwem na ziemi, które przewyższy wszystkie inne królestwa i pochłonie całą ziemię, i zdepcze i zniszczy ją.

7:24 A jej dziesięć rogów to dziesięciu królów, którzy powstaną, a po nich powstanie inny, który prześcignie wszystkich pozostałych w niegodziwości, i on pokona trzech królów.

7:25 I będzie mówił słowa przeciw Najwyższemu, i będzie niszczył świętych Najwyższego, i będzie myślał, aby zmienić czasy i prawo, i [moc] zostanie wydana w jego ręce na czas, czasy i połowę czasu.

Z powyższego wynika też, że najpierw Bóg powoła do życia 10 królów (tj. 10 rogów Bestii z otchłani), a dopiero po nich pojawi się ziemi Bestia (tzn. jej głowy), która za pośrednictwem anioła posłanego przez Boga zostanie uwolniona w otchłani.



A jeszcze a propos otwarcia otchłani i uwolnienia z niej Bestii…

Ostatnio widziałem taki filmik o CERN…




Do tej pory myślałem, że najbardziej prawdopodobną możliwością otwarcia otchłani przez Boga będzie posłanie anioła Pańskiego w postaci asteroidy, walącej prosto w ziemię.

Ale kiedy obejrzałem ten film pomyślałem, że być może jest jeszcze inna możliwość, która także nie jest sprzeczna z Objawieniem Jana:

Ap 9:
(1) I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. (2) I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. (3) A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony.
(…) (10) I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. (11) Mają nad sobą króla - anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon.

A mianowicie, choć to tylko hipoteza:

być może Bóg pośle swojego anioła tj. gwiazdę, która spadnie albo już spadła na ziemię, a następnie anioł ten, który wie, jak otworzyć otchłań, bo ma do niej klucz, pomoże CERN-owi otworzyć otchłań za pomocą modyfikowanego właśnie LHC, o czym mowa w tym artykule:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rozpoczely-sie-prace-nad-modernizacja-wielkiego-zderzacza-hadronow


Do tej pory uważałem też, że otwarcie otchłani przez Boga za pośrednictwem CERN nie wchodzi w grę, bowiem szatanowi nie zależałoby na otwarciu otchłani, skoro jej otwarcie oznaczałoby rychły koniec jego rządów nad ziemią.

Ale… biorąc pod uwagę ostateczny cel szatana, jakim jest zniszczenie jak największej części ludzkości i to najlepiej rękami samego Boga, a przy okazji zniszczenie całego życia na ziemi, jak i samej ziemi, jak najszybsze wypuszczenie Bestii z otchłani jest mu jak najbardziej na rękę!!!

Bowiem to właśnie za jej pośrednictwem, czyli już po oddaniu jej swojej władzy nad ziemią, szatan dokończy wreszcie swojego dzieła zniszczenia.

A więc taka możliwość też ma sens.

Zatem otwarcie otchłani wcale nie musi nastąpić w wyniku spektakularnego upadku na ziemię jakiejś „asteroidy”.

Ale może być też i tak, że dojdzie do jakiejś wielkiej eksplozji w CERN i w pobliżu Genewy zobaczymy dym, od którego zaćmiło się słońce i powietrze.

A jeżeli z tego dymu wyjdzie na ziemię upadła szarańcza, to będzie znak, że w CERN właśnie otworzono otchłań.

To tylko taka teoretyczna możliwość, ale myślę, że chyba nie można jej wykluczyć.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Lipiec 2018, 05:39
Kasia

Masz rację Henryku tylko tak się zastanawiam czy Bóg zechce zareagować bo przecież tak czy inaczej ma się najpierw dopełnić liczba zabitych a my mamy się nie bać śmierci naszego ciała bo duszy zabić nie mogą.

Tutaj najprawdopodobniej chodzi o ścinanie głów za odmowę wzięcia znaku 666.

Mnie się wydaje, że już nie zastąpią mordy na Słowianach! Mieliśmy 2 wojny światowe, Katyń i Rewolucję Październikową oraz zbrodnie powojenne.

Odrodzony


Z rozpoznaniem Bestii różnimy si jak zwykle! Ale to nie jest problem.

Przed chwilą zdałem sobie w pełni sprawę z tego, że przecież Bestia istnieje i to od wielu lat.

Na niej siedzi Nierządnica!

Rev 17:3  I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

Rev 17:7  I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów.
Rev 17:8  Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

Przed czasami Jana Bestia była na ziemi. Wczasach Jana jej nie było i miała pojawić się w przyszłości wraz z nierządnicą, która także za czasów Jana nie istniała.

Nierządnica jest ściśle kojarzona z Bestią, którą Nierządnica ujeżdża.

10 króli obejmie władzę w samych czasach końca.

Oni oddadzą władzę Bestii.

Rev 17:13  Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.
Rev 17:14  Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

Jak będą walczyć z Barankiem? Znak 666 zmuszany na Chrześcijaństwie oraz bezpośrednie próby walki z Isusem.

Rev 12:3  I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów;

To oznacza wspólną władzę smoka z Bestią, na której siedzi Niewiasta Nierządnica.

Ten werset popiera to.

Rev 12:9  I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Rozdział 13 mówi nam o UJAWNIENIU Bestii, która się ujawni światu.

Rev 13:1  I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.
Rev 13:2  A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.
Rev 13:3  A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.
Rev 13:4  I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?

Czyli Bestia zostanie ujawniona po wyrzuceniu szatana i Bestii czyli upadłych aniołów z nieba i po ujawnieniu będzie wielbiona przez świat szatana.

Już po ujawnieniu nie będzie ujeżdżana przez Nierządnicę ale będzie oficjalnie używała swojej smoczej władzy nad całym światem, otwarcie dla wszystkich ludów.

I tutaj trzeba wyraźnie podkreślić, że Bestia nie zaatakuje Słowian, ponieważ będą na pustyni przez 1260 dni, z dala od szatana i Bestii.

Poniższy werset to w pełni potwierdza.

Rev 12:10  I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.

Po zrzuceniu szatana i Bestii nastąpiło zbawienie... dla Narodu Wybranego, już na pustyni.

A dla świata okres wielkiego ucisku ze strony Bestii i szatana.

Mam ciekawą myśl, czy raczej pytanie o końcówce ostatniego cytowanego wersetu.

gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.

Zadam wam pytanie odnośnie tego wersetu.

Których to braci oskarżał szatan przed naszym Bogiem?


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Lipiec 2018, 06:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Dwannaśie rozprzestrzenionych p całym świecie pokoleń Izraela.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Lipiec 2018, 06:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Tymczasem na świecie zanosi się na zmianę 10-ciu króli.

Zamieszki w trzech państwach.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.theorganicprepper.com%2Friots-3-places-all-hell-has-broken-loose-in-the-last-few-days%2F&edit-text=

Brytyjczycy mają już dość chronionej przez rząd pedofilii.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.infowars.com%2Fuk-fire-rises-vigilantes-attack-rape-gang-suspects%2F

Facebook zamyka wszystkie konta alternatywnych medycyn i zwolenników leczenia jedzeniem.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.investmentwatchblog.com%2Fwarning-facebook-has-gone-full-purge-theyre-deleting-alternative-media-pages-en-masse%2F

Włochy mając nowego króla odsyłają nawet własne statki z emigrantami.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.thelocal.it%2F20180710%2Fitaly-turns-away-private-italian-ship-vos-thalassa-rescued-migrants-libya

I na końcu mamy Benjamina Fulforda, po angielsku.



W dużym skrócie - mają nastąpić wreszcie masowe aresztowania w Sierpniu dla Deep State.

Ma nastąpić we Wrześniu ujawnienie wielu zbrodni rządów USA, w tym morderstwa Kennedy'ego, 9/11 czy inne.

W Październiku ma nastąpić reset finansowy całego finansowego świata.

W Brazylii szykuje się nowy rząd, stary ma zbyt wielu wrogów, w Meksyku jest nowy rząd, nie syjonistyczny, zwalczający narkotyki, a zamieszki we Francji i Anglii a także coraz większe niezadowolenie w Niemczech doprowadzi także do zmiany rządów w Niemczech.

Oznacza to sporą już ilość nie syjonistycznych rządów Nasienia Węża w coraz większej ilości krajów.

Pisałem 2 dni temu o 10 latach na maximum.

To zaczyna się już niemal na naszych oczach. Świat ma absolutnie dosyć rządów syjonistycznych i tego trendu już chyba nikt nie powstrzyma.

Zmiana waluty to dramatyczny cios dla syjonistów i utrata władzy Watykanu!

Nie zapominajmy o jednym.

10 nowych króli odda władzę Bestii po wyprowadzeniu Słowian na pustynię z powodu ataków szatana!!!


Oni także nie są po Boga stronie!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Lipiec 2018, 14:08
Kasiu

Dwanaście rozprzestrzenionych po całym świecie pokoleń Izraela.

Dokładnie! Już sobie wyobrażam szatana i upadłych, jak oskarżają katolickich bałwochwalców oraz Boga za nie poszanowanie własnego Prawa. Bóg obiecuje większej ich części zbawienie, a szatan wie, że cała misterna robota i współpraca z Watykanem w celu masowego bałwochwalstwa niewiele przyniesie szatanowi radości.

Dlatego oskarża on ich przez Bogiem a Bóg ma z tego pewną satysfakcję a Syn Boży, własnie znienawidzony w szczególny sposób przez szatana widzi osobiście, jaką cenną ofiarę On poniósł i jak wiele milionów ludzi zostanie z tego powodu ocalonych.

W sumie totalna klęska siła szatana i na dokładkę czeka ich kąpiel w jeziorze ognia.




_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 55
Skąd : Gniezno

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Lipiec 2018, 20:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Jak oni Henryku muszą Ciebie nienawidzić,za te wszystkie wieści które dla nas piszesz ! Very Happy
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Lipiec 2018, 21:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryku moim zdaniem twoja hipoteza, o tym, że działania Trumpa przypominają rozprawę sądową jest w tej chwili jedynym sensownym wytłumaczeniem. 

Podam inny ciekawy dowód oto są karty iluminatów:

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Economist2017

Zobaczmy karta Judgment czyli sąd. Na niej jest przedstawiony Trump. 

Moim zdaniem sprawa wygląda tak. Jedynie Bóg może otworzyć otchłań. 
Zresztą Bóg otworzył i zamknął otchłań już raz podczas potopu:


Rodz. 8 napisał:(1) Potem wspomniał Bóg na Noego i na wszystkie zwierzęta, i na wszystko bydło, które było z nim w arce, i sprawił, że powiał wiatr po ziemi, i wody zaczęły opadać.
(2) Zamknęły się źródła otchłani i upusty nieba i ustał deszcz z nieba.



Sam Isus mówi:


Mat 24 napisał:(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.


Co było za dni Noego??? Potop przyszedł bo została otworzona otchłań przez Boga!!!

Tak samo Bóg otworzy otchłań tylko, że rolę potopu nie będzie pełniła woda ale Bestia. 


A zatem Bestia ma świadomość, że tylko Bóg może ją uwolnić. Co za tym idzie, Bestia aby została uwolniona musi wykonać wyrok Boga czyli zniszczyć Wielką Nierządnicę.

A zatem Trump może pracować dla Bestii i jednocześnie być jednym z narzędzi Boga wykonania wyroku na Wielkiej Nierządnicy. 

Pamiętajmy o jednym. W księdze Henocha jasno pisze, że Bestia bała się tylko Boga i prosiła Henocha aby ten wstawił się za nią u Najwyższego. Bestia nie boi się smoka a raczej moim zdaniem ma układ ze smokiem dlatego daje się ujeżdżać Wielkiej Nierządnicy.....

I tutaj moim zdaniem zadajmy sobie pytanie po co istnieje Wielka Nierządnica???? 

Ano po to aby utrzymywać Słowian czyli zaginiony Izrael w bałwochwalstwie i dodatkowo go demoralizować i uczyć zła. Dzięki temu smok może, Słowian oskarżać przed Bogiem. 

Jednak gdy urodzi się chłopiec czyli 144 tysięcy współkróli, to jaki będzie sens aby istniała Wielka Nierządnica????

A dodatkowo jeśli Niewiasta zostanie porwana na pustynie, a smok zostanie wyrzucony z nieba czyli straci jakikolwiek wpływy u Stwórcy, to po co Bestii będzie Wielka Nierządnica????

Zapewne obecnie Bestia czuje, że smok jeśli nie został wyrzucony to jest bliski utraty miejsca w nieba więc ta szykuje się do objęcia władzy. 

W tej sytuacji Trump swoimi działaniami pokazuje narodom kto jest ich gnębicielem poprzez sprytne ruchy w polityce. W ten sposób Trump pokazuje nagość Wielkiej Nierządnicy czyli jej zbrodnie. 

Tak to moim zdaniem wygląda.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Lipiec 2018, 22:57
A zatem Bestia ma świadomość, że tylko Bóg może ją uwolnić. Co za tym idzie, Bestia aby została uwolniona musi wykonać wyrok Boga czyli zniszczyć Wielką Nierządnicę. A zatem Trump może pracować dla Bestii i jednocześnie być jednym z narzędzi Boga wykonania wyroku na Wielkiej Nierządnicy.  napisał:

Jeżeli Trump jest człowiekiem Rothschildów to jednak wychodzi na to że wybory wygrał dzięki szatanowi.

Jednak to w niczym nie przeszkadza by był narzędziem w rękach Boga.


https://wolna-polska.pl/wiadomosci/donald-trump-konca-80-tych-pracuje-dla-rodziny-rothschild-2017-02

W tym roku w maju Aleksander Rothschild syn Dawida miał dostać całe imperium finansowe po ojcu.

Trump już od dawna prowadzi z Aleksandrem interesy biznesowe i jest jego dobrym kumplem o czym można przeczytać w austriackim internecie.

To że media nie stoją za Trumpem nie jest dowodem na to że Bestia upadłych nie pomogła Trumpowi.
Może to jest kolejne zwiedzenie i kolejne kłamstwo medialne aby właśnie ludzie naszego pokroju mieli problemy z rozpracowaniem tego człowieka.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

12th Lipiec 2018, 03:16
Cyrylu - Bestia już jest i ujeżdża ją Watykan. To Apollo ma być wypuszczony z Otchłani i jeszcze jakaś banda.

Według Henocha Bóg nie planuje wypuścić tych przedpotopowych aniołów. A Nierządnica nie mogłaby ujeżdżać Bestii, gdyby nie istniała. Bestia jest także częścią kilki szatana.

Szatan się ukrywa przed ludźmi i Bestia także - najprawdopodobniej z rozkazu Boga. Zauważ, że Watykan intronizował w Watykanie Lucyfera i go wielbi co wielkanoc.

A szatan jest ściśle związany z Bestią, ujeżdżaną przez Nierządnicę. Bestia jest więc niewidoczna dla świata, ponieważ ujeżdża ją Nierządnica zapewniając jej możliwość swobodnego działania.

Bestia ma się wynurzyć z morza, a morza i wody to ludy, narody i języki.

Być może w Otchłani są jakieś inne upadłe anioły poza główną 200 sprzed potopu. Te mogą wejść w skład Bestii i być może także Apollo.

W tym świetle Bestia działa od kilkuset lat, najprawdopodobniej od XVII wieku.

Wracając do Trumpa, w chwili obecnej jest jeszcze większy kocioł. Nominacja na stanowisko głównego sędziego sądu najwyższego, Bretta Kavanaugh'a budzi olbrzymie i wyjątkowo negatywne reakcje.

Opozycja do Trumpa mówi, że to totalny faszyzm, jeżeli połączy się razem Trumpa i Bretta Kavanaugh'a ale popierający Trumpa, nie wszyscy twierdzą, że Brett Kavanaugh is częścią Deep State. To nie ma sensu w obliczu tak nienawistnej reakcji lewactwa żydowskiego.

Teraz Trump zaatakował ostro Niemcy i kraje Europy i grozi wycofaniem NATO wojsk z Europy, za bratanie się Niemców i innych państw z Rosją, przeciwko której właśnie stacjonują wojska NATO w Europie. Niemcy nie chcą płacić za wojska NATO a Trump nie chce za ową 'protekcję' także płacić.

To wygląda mi na groźbę wspomagania Europy dla wpływów Anglii i Watykanu. Po II WŚ USA jest rzeczywistym władcą Europy, który trzyma Europę w rękach syjonistów.

Trump być może chce to rozbić i się wycofać. Ponowny krok w kierunku zmniejszenia wpływów USA na Europę i krok w kierunku wzmocnienia gospodarki USA.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fhalturnerradioshow.com%2Findex.php%2Fnews%2Fworld-news%2F2835-shocking-start-nato-conference-trump-slams-nato-may-withdraw-from-alliance&edit-text=

Jest film, na którym Trump właśnie o tym mówi i jest to streszczone w krótkim artykule.

Moja kolejna hipoteza, Trump może mieć duży wpływ na... pustynię dla Słowian w Arabii Saudyjskiej.

Z tego regionu, a zwłaszcza z Jemenu nie można się absolutnie niczego dowiedzieć, a wiadomo, że USA bierze w tej wojnie udział ale nikt nie wie, o co w tym wszystkim chodzi.

Można z wielką pewnością na 100% powiedzieć, ze jesteśmy jeszcze bardziej wprowadzani w błąd, niż kiedykolwiek.

A wiemy na 100%, że oni ze sobą współpracują w celu naszego całkowitego zniszczenia.

Podesłano mnie właśnie.

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Zydy10

A my uczmy naród Biblii.

Rev 2:9 Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Rev 3:9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Jako lud Boży mamy OBOWIĄZEK do nienawiści naszych nieprzyjaciół - synagogi szatana.

To Bóg ustanowił nienawiść pomiędzy nasieniem niewiasty i nasieniem węża. Ale to nie oznacza walki z nasieniem węża.

Niemniej trudno nie być antysemitą mając w Polsce taki ohydny, zdradziecki i fałszywy semicki rząd!

W sumie po owej nienawiści do Żydów można rozpoznać... Lud Boży! Nienawidzimy... zła a ONI to czyste zło.

Ludzie stojący za polityką 'polskiego' rządu i za Izraelem - synagoga szatana to wrogowie Boga!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

12th Lipiec 2018, 05:39
Zajrzałem na proroctwa satanisty, ponieważ proroctwa oparte nie na Biblii ale na własnych snach czy podszeptach szatańskich świadczą o proroku jako o sataniście.

Znany fałszywy prorok w USA, Mark Taylor -https://www.sordrescue.com/ zapowiada od kilku lat sąd Boga nad przeszłymi rządami USA, nad syjonistami, ale unika jak zarazy tego terminu, ponieważ mówi, że nie można ignorować 'spełnionych' proroctw odnośnie dzisiejszego tworu zbrodniczego syjonizmu, czyli współczesnego Izraela.

W tym świetle jest oczywiste, że taki 'prorok', który twierdzi, że otrzymuje bezpośrednio od Boga proroctwa jest kłamcą.

Od razu zaznaczę, że skoro ja mówię, ze Izrael współczesny to Słowianie, to nie oznacza, że Bóg mnie tak przekazał!


Nigdy nie twierdziłem, że Bóg przekazuje mnie proroctwa czy ich wyjaśnienia! 


To są moje poszukiwania, czasami błędne ale natchnienia nie posiadam. To tak dla czystej uczciwości publicznej.

Mark Taylor w tym filmie [EN] zapowiada sąd nad władzami oraz nad pedofilami i ubolewa, że większość Chrześcijan nie chce nawet o tym słyszeć.



Twierdzi, że Bóg za wszelką cenę ochroni USA a Trump jest sędzią nad USA z polecenia Boga.

Czyli zapowiadania przez fałszywego proroka ochrona Boga to najwyraźniej szatańskie plany.

I teraz ciekawa myśl, moim zdaniem, czy raczej pytanie.

Czy Bestia i szatan grają pod dyktando Boga?

Czy też Bóg jeszcze nie bierze w tym udziału a oni sami od siebie to robią?

Stawiam na 1-sze pytanie, ale hipotetycznie. Bo żadnej pewności w niczym nie ma.

Ale jeden pastor powiedział oprócz setek bzdur bardzo ciekawą rzecz.

Mat 24:12  A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie. 13  A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.  

To jest właśnie to, co obecnie obserwujemy. Młodzież masowo pozostawia wszelkie kościoły czy zbory i cieszy się seksualną wolnością oraz... bezprawiem.

Wielu Chrześcijan porzuca Biblię i zbory z tych samych powodów. Mamy więc wypełnione kolejne proroctwo Isusa!

Znalazłem taki obrazek, ale [b]to NIE JEST AUTENTYK ale przeróbka.

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Winny11

Pozuje na okładkę Timesa. Strój pomarańczowy to strój więzienny.

Oryginał jest tutaj. Ja przetłumaczyłem napis!

https://www.deviantart.com/consciousnesssystems/art/Guilty-As-Sin-629132869


Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 13th Lipiec 2018, 09:24, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

12th Lipiec 2018, 10:43
Kim jest bestia??

Która jak pisze Henryk istnieje od kilkuset lat?

Wg mnie jej dzisiejszym uosobieniem jest system monetarny, finansowy który pierwsze zalążki tworzyli Medyceusze (przy pomocy Żydów), później Rotshiled i apogeum dziś Wall Street, City of London.

Ale najważniejsze że ta "elita" ponad 8 tys. ludzi jak mówił w wywiadach Ronald z Holandii ma okultystyczną nadprzyrodzoność tj. właśnie tej Bestii!!

Jeżeli na to spojrzymy logicznie to nic bez pomocy Bestii nie mogłoby tak długo przetrwać i się rozwijać. Wszystkie ludzkie plany finansistów nie byłyby w stanie prosperować i się rozwijać bez tego wsparcia!.

Co więcej ten chory system poprzez inflację, pogoń za PKB i inne narzędzia wyniszcza nas jako ludzi, antagonizuje. Sprawia że zaczynamy "żyć" pieniądzem, oddalając nas od Boga.

CZYŻ TO NIE JEST BESTIA!!!

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

12th Lipiec 2018, 13:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Wreszcie znalazłem.

Gość nazywa się William Pawelec. Już nie żyjący.

Poniżej krótki film 5:00 minut, po angielsku Czyli ktoś może obejrzeć i może przetłumaczyć, ja czasowo wysiadam. Ale jest potwierdzenie.

Nagranie dokonano w 2001, Pawelec zmarł w 2007, ujawniono to w roku 2010. Tak Pawelec bał się o swoją rodzinę.



Pod filmem 5 minutowym jest takie wyjaśnienie.

William Pawelec uzyskał najwyższy stopień wtajemniczenia. Budował systemy bezpieczeństwa na życie. Poprzez swoje liczne kontakty odkrył, kto RZECZYWISTYM rządził światem. Nazwał grupę "Czterema jeźdźcami". Ja to nazywam "Kult Czarnej Śmierci". Są to ci sami ludzie, którzy kontrolują cywilizacje od ponad 25 000 lat. Używają jednej podstawowej prymitywnej metody kontroli, przemocy, groźby przemocy lub ostatecznie - ŚMIERCI.

Link do filmu 1:00 godzinnego. Właśnie oglądałem.

https://www.youtube.com/watch?v=9OiZRr9V7Z4

Jest także film prawie 2 godzinny.

https://www.youtube.com/watch?v=JgAw7QaY1Zo

Zasysam go właśnie. Dopiero teraz, posiadając wiedzę, jaką posiadam widzę, o kim w rzeczywistości Pawelec mówił, ale unikał pewnych słów. Dopiero wiedza połączona z kilkoma innymi źródłami wskazuje wyraźnie na jego kontakty z upadłymi aniołami w  ciałach ludzkich.

Nie widziałem filmu prawie 2 godzinnego ale obejrzę ponieważ dopiero teraz widzę, jak Pawelec był blisko owych tajemnic.

Już w latach 70-tych wszczepiano żołnierzom czipy, które ich kontrolowały!

Ale oglądać na własne ryzyko, ponieważ ja czuję w chwili pisania tego posta pewną obecność i daleko mi od... żartów!

Moim zdaniem jest to największa porcja informacji o Bestii.

To oni decydują co Putin czy Trump powiedzą: tu czy tam.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

12th Lipiec 2018, 15:10
Message reputation : 100% (2 votes)
Już to kiedy na forum mieliśmy.

Tutaj z polskimi napisami:






Tyle znalazłem po polsku

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

12th Lipiec 2018, 16:50
Nie wiedziałem, że to jest po polsku.

Nie wiem, jak dobre jest tłumaczenie, ponieważ DOBRE tłumaczenie można zrobić w przypadku niezłej znajomości tematu.

Radzę dokładnie to przesłuchać, ja jutro to przesłucham, a wiem czego szukam.

Jutro to wyjaśnię, chyba, że tłumacz to oddał właściwie, ale i tak trzeba to wyjaśnić, aby ci, którzy nawet nie podejrzewają o co chodzi mogli to jakoś pojąć.

Jeżeli w tych filmach jest to samo, co w moim - tym 1 godzinnym, to mamy tam mnóstwo informacji.

Oglądałem to ze 2-3 lata temu i podejrzewałem, że chodzi o upadłych. Ale teraz jestem już pewien. Wskażę jutro na szczególnie ważne punkty!

Podejrzewam, że William wiedział jeszcze więcej, niż powiedział, ale bardzo się bał.

Po za tym film prawie 2 godzinny jest zmasakrowany, czyli są powtarzane spore fragmenty.

Pawelec miał miec drugi wywiad ale jakoś o nim nie słyszałem. Być może się wystraszył lub... dr. Greer - satanista nie mógł dopuścić do jeszcze większego ujawnienia wielu aspektów tych jeźdźców Apokalipsy.

A dr. Greer to znany UFO ekspert, czyli specjalista satanistyczno-ufo-ludkowy.

Czyli nie mógł iść dalej z tym wywiadem.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

13th Lipiec 2018, 10:50
Message reputation : 100% (1 vote)


Ostatnio zmieniony przez lusia dnia 13th Lipiec 2018, 12:50, w całości zmieniany 2 razy

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

13th Lipiec 2018, 11:58
Jeszcze nigdzie nie ma oficialnych filmików tego czegoś.Sad
Ale podobno to informacja"z ostatniej chwili"



Zmieniłabym tylko komentarz piszącego Smile

"Mogę powiedzieć Ci tylko jedno, gdy zobaczysz na własne oczy na nocnym niebie czerwoną lub zieloną planetę, której wymiary będą takie, że możesz ją zobaczyć gołym okiem, to oznaczać to będzie, że ​​ufolodzy mieli rację …"


UFOLODZY JAKO KŁAMCY JAK ZWYKLE NIE MIELI RACJI.

O chyba mam filmik:)



_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

13th Lipiec 2018, 12:29
Tak jak nie powiedzą ze NIE żyjesz na obracającej sie kuleczce tylko raczej na płaskiej ziemi. Tylko Kasiu po co budują te schrony ,tunele,zbierają nasiona?
Po co Ewangelie nam mowią o takim prawdopodobnym obiekcie?Kogo Isus wywlecze z jaskiń? Przed czym lub Kim sie bedą chronic?
Ja nie slucham ufologów- wszystko cedze przez Biblię. Dziwny zielony obiekt bez ogona leci w naszym kierunku...nie zastanawiające?

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

13th Lipiec 2018, 13:17
Na te wszystkie pytania ja mam tylko jedną odpowiedź.

Boją się Boga ,wiedzą co ich czeka.
Mają nadzieję która nigdy się nie spełni więc kłamiąi zabijają ile się da.

Zbyt bardzo kochają szatana ,czynienie zła i ranienia innych ludzi a brak sumień potęguje ich nienawiść do wszytkiego i wszystkich co jest związane z Bogiem a ponieważ na ich nieszczęście WSZYSTKO to BÓG to jest jak jest.

Z tymi nasionami banków dla mnie też nie wszystko jest jasne.

Jest możliwość że przygotowują sobie papu na Wielki Ucisk kiedy to Bóg będzie karał ich plagami.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Sponsored content

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 28 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach