Wiadomości w świetle proroctw.

Strona 20 z 27 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 3rd Listopad 2016, 15:53

Ostatnio naszą uwagę na grupie ZLB przykuły trzęsienia ziemi, które w ostatnich miesiącach szczególnie dają sie we znaki mieszkańcom Włoch.

Mimo iż zapewne wielu ludzi cierpi z tego powodu, dla nas jest to wyraźny sygnał, że proroctwa wypełniają się i każdy dzień przybliża nas do "końca".

Ew.Mateusza 24:7

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

Zaczęliśmy więc dziś śledzić i sprawdzać różne podania z witryn, na których wyświetla się kolejne zarejestrowane wstrząsy.

Co ciekawe, we Włoszech sytuacja jest bardzo poważna i praktycznie co kilka godzin dochodzi tam do pomniejszych wstrząsów, ale również dzisiaj nastąpił jeden silniejszy.

http://www.koniec-swiata.org/kolejne-trzesienie-ziemi-srodkowych-wloszech-o-magnitudzie-5/

Wszystko dzieje się bardzo blisko Rzymu i nawet w Wiecznym Mieście odczuwalne są efekty wstrząsów.


Proszę prześledzić rejestr bierzącej aktywności sejsmicznej. Epicentra drgań są podane w kilometrach od stolicy Włoch!

http://m.emsc.eu/earthquake/latest.php?min_mag=n/a&max_mag=n/a&date=n/a&euromed=World

Inną ciekawostką, którą wyszukaliśmy jest statystyka aktywności sejsmicznej z ostatnich 20 lat...

http://www.world-earthquakes.com/index.php?option=sta&action=gsa

Od 2011 roku, kiedy to miało miejsce tragiczne trzęsienie ziemi w Japonii, oraz rozpoczęto "eksperymenty naukowe" w instytucie CERN, bardzo wzrosła częstostliwość sejmiczna na świecie...Ciekawym wnioskiem, czy hipotezą jaką wyciągneliśmy jest także połączenie aktywności sejsmicznej z wulkaniczną.

Wiele wulkanów na ziemi budzi się pobudzana wstrząsami, ale w mediach niewiele się o tym wspomina, by nie wzbudzać paniki...wiemy jakie są skutki erupcji, chociażby po tym jak wulkan na Islandii "zaćmił" pół Europy.

A to był tylko jeden wulkan!

Wpadłem więc na myśl, że proroctwo z Joela może odnosić się właśnie do...erupcji wulkanicznych...

Ks.Joela 2:30

(30) I ukażę znaki na niebie i na ziemi, krew, ogień i słupy dymu.

Ogień i słupy dymu idealnie pasują do eksplozji wulkanów, z których wydobywa się paląca lawa, a chmury dymu i pyłu potrafią wznosić się kilometrami w górę...oto zdjęcie Etna...Gdy masy powietrza poniosą te wyziewy, niebo może stać się kompletnie zaćmione.

Pomyśleliśmy, że to wszystko może przecież wiązać się z tymi proroctwami...

Joela 2:31

(31) Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana.

Ew. Mateusza 24:2o

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

Objawienie 6:12

(12) I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew.

Być może na skutek zanieczyszczenia powietrza dojdzie do zaciemnienia ziemi? Może...pewne jest, że to co się dzieje nie jest przypadkowe i dla mnie świadczy wymownie o jednym...

Dzień gniewu Bożego jest już bardzo bliski i Pan daje poznać, że nadchodzi dokonać sądu nad światem.

To dopiero początek i prolog do tego, co zacznie się dziać, gdy kolejne prorctwa wypełnią się!!

Stoimy na progu przed Dniem Pańskim i lada dzień może rozpocząć się zawierucha...napięcie czuje wielu z nas...

Jedyna nadzieja w naszym Bogu i Jego Synu, który wybawi nas z niewoli Babilonu i nasienia węża!!

Wzywajmy Pana, Boga naszego!!


Joela 2:32

(32) I to się spełni, [że] każdy, kto będzie wzywał imienia Pańskiego będzie zbawiony, bo na górze Syjon i w Jeruzalemie będzie zbawiony każdy, tak jak to Pan zapowiedział, i ci, których powołał Pan a którym głoszono dobrą nowinę.

Obserwator

Liczba postów : 1278
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Liksar on 3rd Listopad 2016, 17:07

Warto wspomnieć o nich :
Lokalizacja wulkanów Wezuwiusz i Campi Flegrei w rejonie Neapolu.
[img][/img]


Oznacza to, że jego obecne uśpienie jest niezwykłe w skali ostatniego tysiąca lat. Wezuwiusz powinien przebudzić się już co najmniej trzykrotnie, ale tego nie zrobił. To niepokojące, ponieważ oznacza to iż krater wulkanu zatkał się i magma nie może swobodnie wydostać się z wnętrza ziemi. Zakorkowane wulkany są wyjątkowo groźne, ponieważ nie można przewidzieć ich erupcji. Jeśli już ta nastąpi, to za każdym razem jest gigantyczna i niezwykle niszczycielska w skutkach.

Pierwsze oznaki nadchodzącej erupcji?

O skutkach zbliżającej się erupcji świadczą nasilające się trzęsienia ziemi, a także nietypowe zjawiska. Jednym z nich jest tajemnicze wrzenie wody w Zatoce Neapolitańskiej, które zaobserwowane zostało przez miejscowych rybaków.

Z kotłującej się wody wydobywały się pęcherze, które przez mieszkańców zostały wzięte za gaz, często towarzyszący zbliżającej się erupcji. Choć miejscowe władze wyjaśniły, że zjawisko spowodowało pęknięcie rurociągu, Neapolitańczycy nie chcą wierzyć w ich wyjaśnienia, sądząc, że mają one na celu jedynie zatajenie prawdy.

Jeszcze poważniejszą groźbę stanowi Campi Flegrei, który jest superwulkanem, z kalderą o średnicy 13 kilometrów. Po raz ostatni dawał o sobie znać w 1538 roku. Jednak wtedy to potężnej erupcji nie doszło, co sprawia, że kolejna erupcja może być jeszcze intensywniejsza.

Wulkan zagraża bezpośrednio miastu Pozzuoli, ponieważ jedna jego część znajduje się pod miastem, a druga pod dnem Zatoki Pozzuoli. Podczas erupcji cały region zostanie pochłonięty przez kalderę. Skutki erupcji superwulkanów mogłyby trwale zmienić klimat nie tylko w regionie, lecz na całej Ziemi.

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/114709,europa-w-zagrozeniu-moga-wybuchnac-dwa-wloskie-wulkany

Tutaj urywek z artykułu z 2013 roku


Uczonych od lat niepokoi fakt, że Pola Flegrejskie (Campi Flegrei) - wielki obszar wulkaniczny w rejonie Neapolu - nieprzerwanie "puchnie". Gigantyczna komora magmowa podnosi się o prawie 3 cm na rok, co wskazuje, że wewnątrz niej zachodzą gwałtowne procesy. Prognozy na przyszłość są raczej nieciekawe - do erupcji wulkanu może dojść w ciągu najbliższych lat lub dekad. A wtedy obraz Europy zmieni się nie do poznania.

Wybuch zagroziłby nie tylko mieszkańcom Neapolu. Ostatnia masywna erupcja sprzed ponad 40 tys. lat wystrzeliła chmury popiołu aż nad Rosję. Powtórka tej sytuacji wiązałaby się ze zniszczeniem plonów w dużej części kontynentu, uziemieniem komunikacji lotniczej, a przede wszystkim nadejściem "wulkanicznej zimy" przynoszącej lata nieurodzaju. Głód, chaos i masy uchodźców. Czy natura już niedługo zafunduje Europie coś podobnego

http://strefatajemnic.onet.pl/apokalipsa/superwulkan-ktory-zniszczy-europe/942m7


Co jeszcze ciekawsze, Włochy są najeżone wulkanami :

Aktywne wulkany:

Etna na Sycylii, ostatnia erupcja w 2013 roku[2].
Wezuwiusz koło Neapolu, ostatnia erupcja w 1944 roku[3]
Stromboli na wyspie Stromboli w archipelagu Wysp Liparyjskichostatnia erupcja w 2013 roku[4]
Wulkany drzemiące:

Pantelleria − ostatnia erupcja ok. 1000 r. p.n.e., kilka km na północny wschód od wyspy miał miejsce podmorski wybuch w 1891 r., prawdopodobnie z bocznego kanału
Vulcano (Wyspy Liparyjskie) − ostatnia erupcja w latach 1888-1890
Krótko żyjąca wyspa wulkaniczna Ferdinandea − kilka km na północny zachód od Pantellerii, powstała w 1831 i znikła w 1835 r. Obecnie szczyt podmorskiego wulkanu znajduje się kilka metrów pod poziomem morza
Pola Flegrejskie − duży wulkan, a właściwie kaldera, położona na zachód od Neapolu, częściowo pod Morzem Tyrreńskim, ostatnia erupcja w 1528 r.; składa się z 24 formacji wulkanicznych – kraterów, źródeł termalnych i fumaroli, część z nich leży na dnie Zatoki Neapolitańskiej[5]
Vulcanello − niewielki wulkan na wyspie Vulcano, powstały w 163 r. p.n.e. i czynny do XVI w.
Ischia − ostatnia erupcja w 1302 r.
Larderello − wulkan w południowej Toskanii, ostatnia erupcja w 1282 r.
Lipari − ostatnia erupcja w 729 r.
Vulsinio − kompleks wulkanów na północny zachód od Rzymu, ostatnia erupcja w 104 r. p.n.e.
Góry Albańskie − kompleks wulkanów na południe od Rzymu, ostatnia erupcja ok. 5000 r. p.n.e.
Monti Sabatini − kompleks wulkanów na północ od Rzymu, ostatnia erupcja ok. 40.000 r. p.n.e.
Monti Cimini (Monte Cimino i Lago di Vico) − kompleks wulkanów na północny zachód od Rzymu, ostatnia erupcja ok. 90.000 r. p.n.e.
Wulkany o nieznanym statusie:

Monte Vulture − kompleks wulkanów w Bazylikacie, ostatnia erupcja ok. 40.000 r. p.n.e.
Marsili − wulkan podwodny na Morzu Tyrreńskim
[img][/img]


https://pl.wikipedia.org/wiki/Wulkany_W%C5%82och

Apokalipsa 8

(5) A anioł wziął kadzielnicę i napełnił ją ogniem z ołtarza, i rzucił ją na ziemię. I nastąpiły grzmoty donośne i błyskawice, i trzęsienie ziemi.

(6) A owych siedmiu aniołów, mających siedem trąb, sposobiło się do tego, by zatrąbić.

(7) I zatrąbił pierwszy. I powstał grad i ogień przemieszane z krwią, i zostały rzucone na ziemię; i spłonęła jedna trzecia ziemi, spłonęła też jedna trzecia drzew, i spłonęła wszystka zielona trawa.

(Cool I zatrąbił drugi anioł; i coś jakby wielka góra ziejąca ogniem zostało wrzucone do morza; a jedna trzecia morza zamieniła się w krew,

(9) I jedna trzecia zwierząt żyjących w morzu zginęła, a jedna trzecia okrętów uległa zniszczeniu.

(10) I zatrąbił trzeci anioł; i spadła z nieba wielka gwiazda płonąca jak pochodnia, i upadła na trzecią część rzek i na źródła wód.

(11) A imię gwiazdy tej brzmi Piołun. I jedna trzecia wód zamieniła się w piołun, a wielu z ludzi pomarło od tych wód, dlatego że zgorzkniały.

(12) I zatrąbił czwarty anioł; i ugodzona została jedna trzecia słońca, i jedna trzecia księżyca, i jedna trzecia gwiazd, tak iż jedna trzecia ich część zaćmiła się i dzień przez jedną trzecią część swoją nie jaśniał; podobnie i noc.

--- kto wie czy to nie nawiązanie własnie do wulkanów ,?

grad i opady - to mogą być opadajace kawałki skalne z erupcji i pyły

przy okazji podpalając wielkie polacie lasów

wielka góra ziejaca ogniem w wodzie, to moze być podziemny wulkan który się wynurzy albo bedzie mial podwodną erupcje przy okazji zatruwajac wodę i 1/3 zwierząt w wodzie umiera, powoduje to tez wielkie sztormy etc które niszczą wiele okrętów

woda zanieszczyszczona.. od ktorej umieraja ludzie

zaćmione po części słonce etc.. chmury dymu które po prostu przycmią slonce tak ze bedzie prawie ciagle ciemno

...takie tam przemyślenia . Very Happy


avatar
Liksar

Liczba postów : 1238
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Lotion on 3rd Listopad 2016, 20:52

dla zainteresowanych interaktywna mapa wulkanów

https://earthquakes.volcanodiscovery.com/

co raz więcej ma status: erupting czyli erupcja, a więc w każdej chwili może wybuchnąć !! affraid affraid affraid

min takim wulkanem jest wyżej wymieniony Stromboli położony na małej wysepce na północ od Sycylii (Włochy)
avatar
Lotion

Liczba postów : 192
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by levrone55 on 5th Listopad 2016, 18:32


levrone55

Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Liksar on 6th Listopad 2016, 12:15

NASA: w listopadzie 2016 roku na całym świecie przez 14 kolejnych dni może zapanować ciemność

Eksperci uważają, że zaćmienie jest wynikiem wydarzeń astronomicznych, zachodzących między Wenus i Jowiszem. Charles Bolden, szef NASA, opublikował dokument, w którym wyjaśnia istotę zjawiska, pisze Logyka.net.

W ostatnich latach pojawiło się wiele doniesień na temat stanu naszej planety i założeń dotyczących przyszłych zmian w niej zachodzących, ale żadne z nich nie jest w pełni uzasadnione ... Jednak tym razem NASA potwierdziła, że naszą planetę na czternaście dni może spowić ciemność. Ma to nastąpić w dniach od 15 do 29 listopada 2016 r.

Według NASA, to zjawisko od dawna wywołuje kontrowersje wśród astronomów. W końcu potwierdzono, że świat oczekuje na dziwne zdarzenie. Rozpocznie się w dniu 15 listopada o godzinie 3:00 i potrwa przypuszczalnie aż do 16:45 30 listopada br.

W skutek tych wydarzeń światło słoneczne będzie miało niebieskawy odcień i wszystko wróci do normy dopiero po czternastu dniach. Światło słoneczne w ciągu tych dwóch tygodni będzie znacznie ciemniejsze niż zwykle, a ludzie będą odczuwać to szczególnie w godzinach porannych w dniu 15 listopada.


(12) I zatrąbił czwarty anioł; i ugodzona została jedna trzecia słońca, i jedna trzecia księżyca, i jedna trzecia gwiazd, tak iż jedna trzecia ich część zaćmiła się i dzień przez jedną trzecią część swoją nie jaśniał; podobnie i noc.„Nie spodziewamy się żadnych poważnych skutków zaćmienia. Jedynym efektem będzie wzrost temperatury na Ziemi o 6-8 stopni. Zasadniczo, wpłynie to na czapy polarne. Nie ma powodu do niepokoju"- skwitował swoją wypowiedź Bolden.http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nasa-w-listopadzie-2016-roku-na-calym-swiecie-przez-14-kolejnych-dni-moze-zapanowac?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

-------------

jeśli będzie to prawdą.. może być ciekawie affraid
avatar
Liksar

Liczba postów : 1238
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 6th Listopad 2016, 12:42

NASA nie posiada żadnej wiarygodności affraid affraid affraid !

Ale jeżeli coś takiego ma nastąpić, chyba będą zmuszeni do ostrzeżenia ludzkości.

Znalazłem ciekawy film. [EN]
Ta pani to francuska astronautka ISS, która chciała sobie (podobno) życie odebrać i chciała ostrzec ziemię przed czymś, ale szczegółów nie podano. Są spekulacje, ze chciano ją zamordować i spłonęło jej laboratorium naukowe.

Sprawa nieco dziwna, ponieważ ostrzegała ona przed masowymi manewrami okrętów wojennych wielu państw i nie wiadomo czy chodzi o konfrontację czy o strach przed... zapadłymi aniołami. Owe okręty są w Zatoce Perskiej. Czyżby bano się uwolnienia 4 aniołów z Persji!?

Pamiętamy inną astronautkę, która nie mogła powiedzieć niemal niczego przed mikrofonem ponieważ mdlała?

Nikt nigdy nie wyjaśnił, że była chora czy cokolwiek na ten temat.

W księdze Ezdrasza czytałem właśnie o Bożym wyroku na Syrię i już raz pisałem o tym, że to, co dzieje się w Syrii to praktycznie jedno wielkie oszustwo i kto wie, czy Syria nie morduje Chrześcijan wraz z Putinem i Amerykanami i Żydami.

W każdej wojnie pierwszą ofiarą jest Prawda.

Czyli to co wiemy na temat Bliskiego Wschodu to szatańska ściema. W każdej wojnie zawsze tak było i nie możemy mieć żadnych wątpliwości, że i w tym przypadku jesteśmy oszukiwani.

A wybory, Trump i Hillary to odwracanie naszej uwagi od rzeczywistego problemu.

Wiemy, ze te ziemie należą do Narodu Wybranego i wielkie armie są tam zgromadzone. Ciekawe z jakiej przyczyny!?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 6th Listopad 2016, 22:23

Moim zdaniem nikt nie patrzy co się dzieje w Arktyce!!!!

Dlaczego tylko Rosja rozpoczęła podbój Arktyki???
Levrone55 dał nam ciekawe info.

Co się dzieje w Arktyce, że większość zwierząt morskich stamtąd uciekła???

Rosjanie niby w Arktyce założyli bazę, aby móc wydobywać złoża surowców naturalnych.

A teraz po miesiącach w Arktyce morskie ssaki uciekają z tego miejsca!!!

Ponadto jaki cudem Rosja - która była w stanie gospodarczego upadku - stała się mocarstwem w ciągu kilku lat i to militarnym???

Jakim cudem Rosja przetrwała sankcje gospodarcze???

Zauważmy też rzecz ciekawą Rosja zaczęła otwarcie sprzeciwiać się Watykanowi i USA i pociągnęła inne państwa.  

No i mamy sprawę tego, że na Kremlu jest drugi Putin (pierwszy zginął).

Twórca Wikileas Julian Assange jest wspierany przez Kreml. Skąd on miał informacje pogrążające Clintonów i wielu czołowych polityków USA???

Owe informacje pogrążające Clinton czy Obamę to haki jakie ma Watykan aby trzymać na smyczy swoich polityków!!!

Najprawdopodobniej owe informacje wykradł Watykanowi jakiś upadły anioł na usługach Bestii. 

Dlatego dzieje się tak wiele rzeczy.

Zapewne Bestia podburza narody Północy przeciwko Watykanowi aby zyskać czas na zerwanie smyczy jakie jej nałożył król Babilonu Lucyfer.

Być może jest tak jak przepowiedział Isus. Królestwo szatana na ziemi trzęsie się w posadach gdyż trwa tam zakulisowa wojna o władzę pomiędzy smokiem a zwierzęciem. 

Co jeszcze interesujące w Rosji powstały i powstają ogromne wyrwy w ziemi!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1145
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 6th Listopad 2016, 23:54

Nie miałem czasu na dobre przestudiowanie Ezdrasza.

Ale...

15: But the second that is to reign shall hold sway for a longer time than any other of the
twelve.
16: This is the interpretation of the twelve wings which you saw.

Jeden z prezydentów będzie rządził znacznie dłużej niż 12-tu.

Czyżby Obama nie opuścił fotela?

Trzeba to lepiej sprawdzić.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Skiper on 7th Listopad 2016, 11:52

Liksar,

moim zdaniem to bujda na resorach

zobacz tutaj przedstawienie odleglosci planet w realnej skali Smile jedyne pytanie jekie sie potem nasuwa co do tego zacmienia to "niby jakim cudem???" Smilejesli faktycznie bedzie jakies zacmienie, to z innego powodu.

Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Liksar on 7th Listopad 2016, 18:53

Skiper, wiadomo , że kosmos to bujda, po prostu chodziło mi o informację o zaćmieniu . Nic pewnego, ale warto potraktować jako ciekawostkę i wiedzieć niż nie wiedzieć . Very Happy
avatar
Liksar

Liczba postów : 1238
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by levrone55 on 8th Listopad 2016, 20:13


levrone55

Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Edwedere on 8th Listopad 2016, 22:01Hmm Ciekawy artykół nawet wiele faktów Ale.. Wszystko byłoby na prawdę OK gdyby nie na końcu wizje jakiś Dziwnych ludzi ?????? Zamiast Wersetów biblijnych chodźby AP.Jana 9:11 gdzie opisuje tą wojne i całą Armie..

Edwedere

Liczba postów : 212
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Kasia on 8th Listopad 2016, 22:58

"Najbliższe kilka, kilkanaście dni może się okazać interesującym spektaklem.
Wybory w USA, podczas których wiele osobistości będzie spędzać „na wakacjach” w Ameryce Południowej, Nowej Zelandii czy jak John Kerry aż na Antarktydzie.
Pisze się, że w ciągu ostatnich kilku dni wyjechało „na delegacje” zagraniczne wielu kongresmenów, wiceprezydent i szef połączonych izb Parlamentu…"

https://adnovumteam.wordpress.com/2016/11/07/07-11-2016-syria-404-dzien-sprzatania-swiata/#more-68754

Oprócz tego prawdopodobnie (podają rosyjskie media)samoloty "dnia sądnego " wyleciały(E4-B Nightwatch)  i są  w powietrzu.
Nr1-z prezydentem
Nr2-z wiceprezydentem
avatar
Kasia

Liczba postów : 1190
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 8th Listopad 2016, 23:34


Słońce w stosunku do ziemi wygląda tak:A jego promienie padają na ziemię tak:I takie bzdury powtarzają ludzie którzy uważają się za naukowców, popularnonaukowców, i ludzi inteligentnych, myślących...
Kiedy ten obłęd się skończy...
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 8th Listopad 2016, 23:41

A co do sytuacji w Europie.
Pracuję w bazie wojskowej lotnictwa morskiego, czyli samoloty i helikoptery z wyposażenia lotniskowców i okrętów.
W całej Anglii rozbudowuje się już istniejące bazy. Powstają nowe koszary dla wojska. Takich obiektów jest ponad 80.
Po co?
Korona Brytyjska WYCOFUJE swoje wojsko z....Niemiec! Nie wiem czy wszyscy są sobie w stanie wyobrazić jaka jest waga tej informacji.
Oznacza to nic innego jak ściągnięcie swoich na bezpieczna pozycję, gdyż szykuje się coś potężnego na kontynencie.
I obstawiam, że Anglia jak zwykle, popatrzy z boku i wejdzie w odpowiednim czasie jako zwycięzca i rozjemca.

avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Szymon on 10th Listopad 2016, 08:01

avatar
Szymon

Liczba postów : 61
Join date : 28/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Edwedere on 10th Listopad 2016, 08:46

Szymon napisał:Dodatkowo 14 Listopada ma być największy księżyc (najbliżej ziemi) od wielu lat
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/zbliza-sie-wyjatkowa-superpelnia-ksiezyc-bedzie-najwiekszy-od-70-lat,216466,1,0.html

To jest ciekawe , bede obserwowal na pewno 14stego ksoezyc. O ile smieciomediom mozna wiezyc sami zobaczymy. Co bardziej ciekawe bardzo nie dawno snilo mi sie ze patrzylem na wielki ksiezyc na niebie we snie byl normalnie na pol Nieba duzy i podziwialem go w spokoju mialem caly czas we snie taka mysl ze to od Pana zastepow. Ale jestem ostrozny co do snow i na 90% wg mnie zbieg okolicznosci. Tak czy siak to z ksiezycem ktory zaswieci jasniej niz zwykle to znak czasow konca

Edwedere

Liczba postów : 212
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 12th Listopad 2016, 15:29

Odnośnie Trumpa, czyli wracają do tematu

Trzeba napisać kilka wskazówek. Otóż... kto nienawidzi najbardziej Trumpa?

Żydzi. Dlaczego? Ponieważ NWO to żydowski system opisany w Protokołach Mędrców Syjonu i w Talmudzie. Także przez nich samych nie ukrywany.

Sprawdź: http://www.zbawienie.com/pms.htmJeżeli zobaczysz w jakiekolwiek dyskusji człowieka, któremu podczas 'dyskusji' krwią nabiegają żyły na skroniach i karku, to na 100% nasienie węża.

Najbardziej uderza skrajna hipokryzja nasienia węża.

Trump głosi dokładnie to, co nasienie węża głosi, czyli Ameryka dla Amerykanów, tak jak Izrael dla Żydów. Meksykanie jak i Palestyńczycy won z kraju.


MSM czyli mass merdia, prawnicy, politycy, dilerzy używanych samochodów i wszelcy inni kłamcy to ta sama grupa ludzi - nasienie węża, i nagle Trump ich wszystkich całkowicie obnażył.

Witryny ukazujące prawdę i fora jako to forum: cieszyły się nieco ograniczonym zaufaniem a tutaj nagle taka osobistość medialna,współwłaściciel wielu mediów oraz miliarder światowego formatu mówi tak jak... ja i wy!

Dlatego oskarża sie go także o anty semityzm, chociaż nie powiedział ani jednego negatywnego słowa przeciwko Żydom, aczkolwiek mówił o ich przez całą kampanię nie używając słowa - Żyd.

Wystarczy przeczytać Protokoły Mędrców Syjonu aby natychmiast się zorientować, że wszystkie partie demokratyczne, lewackie, socjalistyczne czy komunistyczne to ta sama grupa ludzi - nasienie węża.

I postawa tych 'ludzi' w stosunku do Trumpa wskazuje na to, że ci ludzie są niszczycielami naszej cywilizacji i oni wiedzą, że Trump jest dla nich OLBRZYMIM zagrożeniem.

Dlatego są oni tacy wściekli na niego.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Wróg Kozłów on 12th Listopad 2016, 15:51

thewordwatcher napisał:I postawa tych 'ludzi' w stosunku do Trumpa wskazuje na to, że ci ludzie są niszczycielami naszej cywilizacji i oni wiedzą, że Trump jest dla nich OLBRZYMIM zagrożeniem.

Dlatego są oni tacy wściekli na niego.

Jak to mawiają mądrzy doświadczeniem z władzami, będącymi wrogiem narodu Rosjanie: pożyjemy, zobaczymy. Wink

Ja w myśl tej maksymy na razie nie obdarzam Trumpa jakimkolwiek zaufaniem.

Równie dobrze może to być "agent", który na fali euforii pozwoli przeprowadzić negatywne dla ludzi działania, które w innych okolicznościach wywoływałyby opór!

Wróg Kozłów

Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 13th Listopad 2016, 00:34

Równie dobrze może to być "agent", który na fali euforii pozwoli przeprowadzić negatywne dla ludzi działania, które w innych okolicznościach wywoływałyby opór!

Nie chwalę Trumpa i nie mam do niego zaufania. Ale nie pisałem o nim, ale i tych, którzy go z pasją nienawidzą!

On działa jak papierek lakmusowy. Kiedy widzę gdziekolwiek ludzi dyszących nienawiścią do niego, a przecież jeszcze władzy nie przejął i nie ma żadnych przyczyn do nienawiści, natychmiast staje się jasne, że osoba nienawidząca go to albo lewak, komunista, globalista, czyli... Żyd.

Trump zrobił jedną niezwykle ważną i pozytywną rzecz.

Ukazał Amerykanom i światu spore kulisy rzeczywistości, czyli zezwierzęcone władze, skorumpowane do ostatnich granic oraz wspierające je zawsze kłamliwe media.

Jaki jest tego cel? Czas pokaże ale w tym świetle Trump dotarł ze sporą częścią Prawdy do wielu milionów ludzi i otworzył im oczy na absurdy globalizacji i prawidłowości politycznej, czyli watykańsko/syjonistycznych szaleńczych pomysłów.

On ukazał najwięcej Prawdy na świecie w dzisiejszym czasie. Owszem, blogi i fora także robiły wiele dobrego, ale on dotarł do wielu ludzi i... przełamał to przekleństwo nad rodzajem ludzkim -barierę kontroli umysłów.

Tego już nie można cofnąć i dlatego Żydzi jak Soros dostają szału na jego tle.

On może być z czasem nawet Antychrystem, ostatnim królem. Ale aby nabrać wiele zaufania musiał powiedzieć wiele Prawdy i to jest wielki plus dla ludzkości omamionej przez intensywne pranie mózgów światowej globalizacji.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Wróg Kozłów on 13th Listopad 2016, 01:01

thewordwatcher napisał:On działa jak papierek lakmusowy. Kiedy widzę gdziekolwiek ludzi dyszących nienawiścią do niego, a przecież jeszcze władzy nie przejął i nie ma żadnych przyczyn do nienawiści, natychmiast staje się jasne, że osoba nienawidząca go to albo lewak, komunista, globalista, czyli... Żyd.

On może być z czasem nawet Antychrystem, ostatnim królem. Ale aby nabrać wiele zaufania musiał powiedzieć wiele Prawdy i to jest wielki plus dla ludzkości omamionej przez intensywne pranie mózgów światowej globalizacji.

Z tym się oczywiście w 100% zgadzam.

Wróg Kozłów

Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Wróg Kozłów on 16th Listopad 2016, 01:05

Ponieważ ostatnio powstało wiele kontrowersji wokół sprawy Ukrainy, wklejam link do niespełna godzinnego filmu opisującego obecną sytuację geopolityczną Polski.

Myślę, że Grzegorz Braun mówi tu bardzo rozsądnie:

https://www.youtube.com/watch?v=cnPdWVhJfEQ

Wróg Kozłów

Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 26th Listopad 2016, 01:52

Święto Dziękczynienia w USA.

Spójrzmy na bitwy w sklepach o TV tańszy o $20.00 a także walki o papier toaletowy, tańczy o 20 centów.Obraz stanu dzisiejszej generacji wychowanej przez nasienie węża. Ci ludzie biją się i kilka centów, możne kilka dolarów. Kilka osób zmarło z powodu urazów a jedna osoba została zastrzelona z powodu parkingu.

Czy ktokolwiek się dziwi, że Bóg zamierza zesłać plagi na taką dzicz?

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Kasia on 26th Listopad 2016, 11:22

Może nie tak tragicznie ale podobnie było u nas ostatnio przy otwarciu galeri w Mielcu.
Trudno jest faktycznie zrozumieć motywacje tych ludzi tym bardziej że za darmo nic nie rozdają.

Znam osobę która na każdej akcji kupuje np. pięć maseł za miast jednego ,dziesięć kilo cebuli zamiast paru czy kilka zgrzewek wody mineralnej mimo że już w "pomieszczeniu gospodarczym jest tego mnóstwo..

Nic w tym nie było by dziwnego gdyby osoby takie były ubogie ale w większości to ludzie zamożni .

Większość z produktów żywnościowych tak czy tak ląduje z czasem do kosza ze względu przeterminowania ale kogo to obchodzi.

Ważne że zostało kupione po niższej cenie i świadomość ta robi ich szczęśliwym gdzie prawda jest taka że wydali pięć razy więcej przy jednym zakupie .

Myślenie takie wychodzi z chytrości i zachłanności takich osób którzy są zapatrzeni tylko w siebie i w swój stan posiadania.

Potem wymaga się od takich ludzi by rozszerzyli trochę klapki w okół oczów by dojrzeli co się dzieje na świecie... by spostrzegli że Bóg istnieje...

Rozmawia się z nimi ale efektem jest "rzucanie grochu o ścianę".

Liczy się tylko tu i teraz i tym sposobem nie widzi się własnego wewnętrznego zepsucia które wciąż głębiej popycha w grzech:(
avatar
Kasia

Liczba postów : 1190
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 20 z 27 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach