Wiadomości w świetle proroctw.

+43
Andrzej
huberkinky
Henry Kubik
Cyryl
zipek
Łukasz.s
Obserwator
Whisper
Będzimysł
Aleksander
Wróg Kozłów
Odrodzony
Kropla
ikiro
Takeshi
Iraeneus
Lotion
Liksar
Tabitha
marko7
Gregor
Jacek86
piotrek123
Edwedere
damian
Kobieta
Marysia87
Arkadia
Rafal81
Szymon
Milosc
polskapaw
Zwykły
Mutu
Skiper
anowi
Olo
anileve
Kasia
levrone55
Bushi
lusia
walirlan
47 posters
Go down
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

15th Wrzesień 2015, 14:59
Message reputation : 100% (2 votes)
Zwykle pisze posty w programie do pisania, jeden raz napisałam bezpośrednio na stronie i... straciłam połączenie z internetem, tracąc jednocześnie post.
Ja jestem zdania, że inicjatywa jest dobra, bo przytoczone przez Marysię wersety odnoszą się do całości postawy, a nie do bardzo szczególnej modlitwy w czasie, gdy wyglądamy wypełnienia wielu proroctw.
Jer 31:22 Jak długo będziesz się błąkać, córko odstępna? Gdyż Pan stwarza nową rzecz na ziemi: Kobieta zaleca się do mężczyzny.
Moim zdaniem to właśnie się dzieje, kobieta, czyli Izrael poszukuje Boga, czyli mężczyzny.
Sporo pojawia się na temat zbliżającej się daty 25 września. Jest to sam środek świętego miesiąca islamu, kiedy olbrzymia ilość muzułmanów pielgrzymuje do fałszywej Bożej świątyni. Gdyby był to początek tych wydażeń... bardzo bym tego chciała. Jeśli np. zaczęłoby się zrzuceniem szatana, to musimy też być przygotowani na jego krótkotrwały pozorny triumf, tak jak było przy ofierze Isusa.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

15th Wrzesień 2015, 15:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Dla mnie wersety te są zrozumiałe.
Sama je kiedyś wszystkim mówiłam a nagle mi uciekły.
Będziemy się modlić w zaciszu tak jak życzy sobie PAN.


Za dwa tygodnie czy wcześniej?
Właściwie nie mamy z czym zwlekać. Czy...?

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

16th Wrzesień 2015, 01:04
Mieszkam w Bydgoszczy która niestety słynęła z tego, że "za komuny" mieszkali tu sami milicjanci i wojskowi. Ciekawe jest to że po przemianach ustrojowych czołowi komuniści zasiedli w pierwszych ławkach lokalnych parafii!!! Przytoczony fragment dotyczy chyba ludzi którzy wykorzystują modlitwę i wiarę żeby robić "interesy" z innymi ludźmi a nie z Bogiem! Wink Nas te fragmenty nie dotyczą!
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

16th Wrzesień 2015, 10:32
Nooo, wystarczy popatrzeć na naszych czołowych polityków - przed wyborami wszyscy fotografują się w kościołach....To hieny polityczne, nie cofną się przed niczym żeby zostać "przy korycie"..
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

17th Wrzesień 2015, 18:21
Być może już to było, jeśli tak to przepraszam za spam. Wizyta Franciszka u Obamy zbiega się z bardzo ważnym muzułmańskim świętem Eid Ul Adha. My wiemy, że papież z Obamą spotykają się też nieoficjalnie na swoich rytuałach. Te rytuały mają określone zasady i jedną z nich jest ustalona data. Tym roku Eid wypada 24 września. Jest to święto, w które muzułmanie składają ofiary ze zwierząt
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

19th Wrzesień 2015, 15:05
Troszkę dziwne zjawisko zwłaszcza ze Franciszek tez zmierza na tamten kontynent confused


_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

23rd Wrzesień 2015, 13:31
.


Ostatnio zmieniony przez Mutu dnia 23rd Wrzesień 2015, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

23rd Wrzesień 2015, 13:52
No i pierwszy problem papieża. Metro nagle zostało pozbawione prądu i spowodowało to bardzo ciężki ruch uliczny.

Przyczyny braku prądu są na razie nie znane.

http://washington.cbslocal.com/2015/09/22/service-suspended-on-metros-green-yellow-lines-on-day-pope-arrives/

Czyli coś wyraźnie przeszkadza. Myślałem dzisiaj w pracy na temat połączenia Ameryki Północnej w jedno państwo i to byłaby podwójna katastrofa.

Zmiana waluty zawsze ograbia tych, którzy mają jakieś pieniądze w bankach.

Dolar leci już na łeb i szyję i nic nie może powstrzymać krachu finansowego. Ale Nowa waluta, amero może pomóc, ale tylko Amerykanom.

Drugi problem to Meksykanie, podobni nieco do Muzułmanów, zbrodnie, gwałty, strzelaniny, handel narkotykami i... niechęć do pracy.

A jest ich wiele milionów. Jak oni zaleją USA, to będzie istna tragedia.

W sumie wydaje mi się, ze to zjednoczenie to jedyna szansa dla USA, albo... aresztowanie Franciszka i Obamy i zrzucenie jarzma watykańskiego Banku Federalnego siłą może naprawić bardzo, bardzo wiele i nie tylko w USA ale na całym świecie.

Zatem nadal mamy olbrzymią niepewność, co się w rzeczywistości wydarzy.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

23rd Wrzesień 2015, 20:16
Aresztowanie Franciszka czy Obamy byłoby za piękne i wg.mnie jest to zbyt prymitywne czy zbyt proste(chociaż bardzo trudne do wykonania ze wzg.na ich stanowiska) jak na plan Boży.

Nawet gdyby tak się stało czy cokolwiek poprawiłoby sie na tym świecie?

Na pewno przyspieszyłoby to bardzo proroctwa ale my wszyscy ,znając juz prawie te cytaty na pamięć czy mozemy oczekiwać jakiegokolwiek polepszenia na tej ziemi a zwłaszcza zmiany stosunku do chrześcijaństwa?

Owszem ,możemy się spodziewać poprawy ale będzie to znikome,krótkotrwałe na początku Wielkiego Ucisku ku zwiedzeniu ludzi.

Ewangelia Mateusza 24



(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

(Cool Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

Wszystko co zapisane musi się spełnić a nam pozostaje tylko i wyłącznie modlitwa aby każdy  naśladowca Chrystusa poniósł  w tym wszystkim jak najmniejszy uszczerbek .

Chociaż z drugiej strony im boleśniej będziemy doświadczani tym bardziej będziemy błogosławieni w oczach Naszego Zbawiciela.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

24th Wrzesień 2015, 07:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Moim zdaniem przyczyną upadku Obamy i Watykanu może być Polska.

Zobaczmy za cały kryzys migracyjny odpowiada Watykan. W realizacji swoich planów 3 wojny światowej Watykan używa USA oraz żydów.


Problemem są państwa Słowiańskie. Owszem rząd PO (żydzi pro Watykańscy, np. Michnik i Wyborcza), wspierają Niemcy i Watykan i wyłamały się z opozycji grupy państw  wyszehradzkiej.... ale...

Rośnie poparcie dla Pis, czyli dla Jarosława Kaczyńskiego.

Zauważmy jedno Jarosław Kaczyński rządzi całym Pis i Dudą, z drugiego fotela. Jego styl rządów przypomina styl rządów papieża. Czyli cichy dyktat.

Zauważmy jedno, Jarosław Kaczyński stracił brata bliźniaka Lecha w zamachu. Czyli pała zemstą do tych którzy to uczynili.

Jednak kto zamordował w Smoleńsku Lecha Kaczyńskiego i wielu Polskich polityków i wojskowych wiedzą Rosjanie.

Otóż zamach w Smoleńsku nie spowodowali Rosjanie, ale osoby powiązane z Watykanem i Niemcami dlaczego tak uważam???

Ponieważ rząd Pis i prezydent Lech Kaczyński uczynił coś dobrego dla wielu Polaków. Otóż  Polacy mieli szanse kupić mieszkania spółdzielcze za koszty notarialne. Wielu z nich skorzystało.

Oczywiście "Trybunał Konstytucyjny" stwierdził, że owa ustawa jest niekonstytucyjna. Ale ta ustawa spowolniła poważnie plany Watykanu i Niemiec wobec Polski i Polaków.

A teraz zauważmy. Rosjanie mogli przekazać na Ukrainie (lub wcześniej), dowody Jarosławowi Kaczyńskiemu na to, kto stał za zamachem na jego brata!!!

Oczywiście wizyta na Ukrainie była "zasłoną dymną" dla Jarosława, który wspierał popierać "antyrosyjski Majdan".

Zauważmy jedno, Kaczyńskiego interesuje władza dyktatorska w stylu Łukaszenki. A taką władzę może mu zapewnić Rosja. To dzięki wsparciu Rosji Orban rządzi do dziś na Węgrzech.

Jak Pis wygra wybory to co zrobi Kaczyński???

W ramach ustawy 1066 zaprosi wojska Rosyjskie do Polski, i Rosjanie założą swoje bazy.

Zostanie podpisany pakt wojskowy pomiędzy Polską a Rosją.

To będzie cios dla Niemiec i Watykanu.

Rosja nie bez powodu obecnie wspiera Niemcy i jej jest na rękę kryzys z uchodźcami.

W ten sposób poprzez media drugiego i trzeciego obiegu osłabia pozycje Niemiec wśród państwa Słowiańskich.

Przy takim ruchu Kaczyński powoli zostanie dyktatorem.

Na Ukrainie Rosjanie pokazali pełni możliwości, otóż na wschodzie Ukrainy utworzyli państwo z armią która jest silniejsza od armii Ukrainy. Zrobili to w ciągu niespełna kilku miesięcy.

Tak samo uczynić mogą z Polski.

Nato i Niemcy będą w kropce. Polska to państwo Nato więc nie można go od tak zaatakować. Zresztą bez poparcia Pentagonu Obama tego nie uczyni. Co więcej Za Polską będą stać Rosja i Chiny.

Sankcje wobec Polski to tak naprawdę cios w gospodarkę Niemiec. Ponad połowa eksportu Niemiec idzie do państw nowej UE.

Za Polską przyłącza się inne państwa nowej UE. I w ten sposób Rosja zyska możliwość wspierania rewolt w państwach starej UE.

Droga na Watykan zostanie otwarta. I wg proroctwa uczynią to narody z północy, czyli narody które są zagrożone nawałą islamistów.

Zobaczmy:

Jer. 50 napisał: 
(Cool Uchodźcie ze środka Babilonu, z kraju Chaldejczyków, wychodźcie i bądźcie jak barany przed trzodą.
(9) Bo oto Ja pobudzę i sprowadzę przeciwko Babilonowi gromadę wielkich narodów z ziemi północnej; i staną do walki przeciwko niemu, stamtąd będzie zdobyty. Ich strzały są jak u wprawnego rycerza, żadna nie wraca bez skutku.


Otóż narody Północy to moim zdaniem mogą być narody Europejskie i Słowiańskie zagrożone inwazją islamską którą powoduje Watykan.

Wszyscy wiedzą coraz bardziej kto stoi za inwazją islamistów Watykan.

Jer. 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Dokładnie. Moim zdaniem, obecnie już trwa nienawiść do ręki Watykanu czyli Niemiec.

Jeśli Polska dostałaby by się pod panowanie Rosji to droga armii Rosyjskiej na Watykan oraz wspieranie rewolty anty Watykańskiej przez Rosje stałaby otworem.


Ap 17 napisał:(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,
(5) Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.
(6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę.
(7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.
(Cool Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził.
(9) I zapłaczą nad nim, i smucić się będą królowie ziemi, którzy z nim wszeteczeństwo uprawiali i rozkoszy zażywali, gdy ujrzą dym jego pożaru.
(10) Z dala stać będą ze strachu przed jego męką, mówiąc: Biada, biada tobie, miasto wielkie, Babilonie, miasto potężne, gdyż w jednej godzinie nastał twój sąd.



Zauważmy, otóż Słowianie dostaną od Boga przyzwolenie na atak na Watykan. Narody Słowiańskie aż kipią gniewem z powodu przymuszania ich do przyjmowania islamskich najeźdźców.

Tak naprawdę kluczem do tego mogą być decyzje Kaczyńskiego. Wygląda na to, ze żydzi przy pomocy Putina szykują pułapkę na Watykan i przez to 10 króli i Bestia może się ujawnić!!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

24th Wrzesień 2015, 11:17
Jak na razie papież udowadnia wszystkim, że w Boga nie wierzy i jest szatańskim politykiem, władcą świata i domaga się, aby jego propozycje były wcielane w życie przez rządy świata.

Hipokryzja tego skazańca za zbrodnie przeciwko ludzkości nie ma sobie równych.

W tym linku mamy cały tekst angielski jego przemowy podczas wizyty u Obamy.

http://time.com/4045956/pope-francis-us-visit-white-house-transcript/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 White-house

Towarzystwo jest przepiękne.

Obama islamista i jego Michael partner, teraz już legalny i międzynarodowy zbrodniarz, polityk, premier całego świata nie wierzący w Boga, król Sodomy, papież Franciszek Bezbożny.


Skąd takie wnioski?

Głównym tematem papieża przemowy jest... globalne ocieplenie.


Ani słowa oburzenia o mordowaniu setek tysięcy Chrześcijan! O pomocy dla chrześcijan katolickich w Iraku, w Syrii czy w innych krajach.

Ani słowa sprzeciwu przeciwko legalizacji małżeństw przez członków tej samej płci.




Jedynie troska o NWO oraz o idiotyzm, nazywany globalnym ociepleniem.

Zupełnie go pokręciło i jeszcze nam nigdy nikt nie pokazał żadnych dowodów na globalne ocieplenie. A zawzięcie niebo jest pokrywane chmurami chemicznymi z chemtrails.

Jeszcze nie słyszałem, żeby woda w oceanach się podniosła, a mieszkam nad oceanem.



Ale największy problem mam z tym, że cała tak klika watykańska w ogóle nie wierzy w Boga i Go nie prosi o jakąkolwiek interwencję.

Sami chcę to 'naprawić', w sposób w jaki 'naprawili' dziurę ozonową na południu, jak w Australii czy Nowej Zelandii.

Absolutne zero efektów i jak promieniowanie ultra fioletowe nas paliło, tak nadal nas pali.

Wszyscy przywódcy państw odnoszą sukcesy, jeżeli nie służą Watykanowi. Watykańskie wpływy powodują rzezie Chrześcijan, ścinanie publiczne głów a nawet krzyżowanie, jak ostatnio w Arabii Saudyjskiej.

Hipokryzja polityka Franciszka Bezbożnego nie ma chyba sobie równych, poza... szatanem.

Ten 'człowiek' chyba nigdy niczego dobrego w swoim życiu nie zrobił.

Co jest jeszcze zastanawiające, dlaczego Muzułmanów islamskich nie obraża krzyż papieża, ale kiedy na innych szyjach, wręcz plują z nienawiści a nawet ścinają głowy.

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 140524155616-07-pope-0524---restricted-horizontal-gallery

Papież 'modli' się do... kogoś, na pewno nie do Boga, z krzyżem, w meczecie i jakoś nikomu krzyż nie przeszkadza!!!

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Pope-at-Mosque

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

24th Wrzesień 2015, 12:37
Zwróć uwagę na jeden mały niuans na tym foto.
Prawa ręka Majkela.
Graficznie rozmyta dłoń. Po co? Po to żeby nie pokazywac publicznie proporcji palców, które to on ma bezapelacyjnie męskie. Odkąd sprawa była nagłośniona, pilnują tego.
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

24th Wrzesień 2015, 15:35
Co z tymi proporcjami palców?
Sama mam palec serdeczny dłuższy od wskazującego. Czytałam kiedyś, że mają tak umysły ścisłe. Moja mama ma tak samo (też jest matematyczną duszą). Babcia już nie, więc nie jest to genetyczne.
A dlaczego większość facetów ma podobne proporcje, no bo z reguły faceci są ścisłowcami, a kobiety humanistkami, ale czasami znajdzie się jakiś rodzynek Wink
Czytałam gdzieś, ze spowodowane to jest zwiększoną ilością testosteronu w organizmie.

Chociaż niezaprzeczalnym jest fakt, że żona Obamy to facet Very Happy
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

24th Wrzesień 2015, 18:05
To pewnie jakieś ogólne normy co do budowy mężczyzn.

Ja z kolei kiedys po jednym z postów Henryka doszłam do wniosku ze mogę być Żydówką bo mój nos gdzieś tam wychodzi prawie do połowy ucha(po lini prostej)

Zaczęłam wiec małe śledztwo po rodzinie i prawdopodobnie to nie możliwe czyli po prostu mam taki typ urody i już Very Happy

Najgorsze było ze moja prababcia miała na imię Salomea ale to podobno tylko przypadek.

Nie kazdy też co ma grupę krwi AB to hybryda.

W każdym razie tak się przejęłam tym żydostwem ze chciałam zrobić badania DNA.
Kosztują od 150 do 200-stu euro .
Jednak doszłam do wniosku ze czy jestem Słowianką czy Żydowką to nie ma najmniejszego znaczenia.
Najważniejsze ,że czuję ze wraz z moją rodziną należymy do Boga i moje pochodzenie tego nie zmieni Very Happy

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

24th Wrzesień 2015, 19:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Place kształtują się w życiu płodowym pod wpływem odpowiednich dla danej płci hormonów.
Chłopcy mają krótszy palec wskazujący a dłuższy serdeczny. Dziewczynki odwrotnie. Są też przypadki, że kobieta ma dłuższy serdeczny itd ale to właśnie owocuje zdolnościami do nauk ścisłych.

Morfologia czyli budowa ciała jest wypadową wnętrza i cech wewnętrznych.

Przy czym Obama Michał to nie żadna kobieta o męskich proporcjach palców, a zwykły facet. Jak to u hybryd i mieszańców, kolejny dewiant u boku swojego kochanka dewianta.
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

25th Wrzesień 2015, 10:38
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 29th Marzec 2018, 11:03, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

25th Wrzesień 2015, 14:52
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

25th Wrzesień 2015, 21:36
"Świat stanowczo domaga się od wszystkich rządzących woli skutecznej, praktycznej, stałej, wyrażającej się w konkretnych krokach i bezpośrednich środkach służących ochronie i poprawie stanu środowiska naturalnego i jak najszybszemu przezwyciężeniu zjawiska wykluczenia społecznego i ekonomicznego" - powiedział Franciszek w przemówieniu na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku..."

...dla wszystkich religii środowisko jest dobrem fundamentalnym (por. tamże, 81).

http://radioem.pl/doc/2723265.Co-powiedzial-papiez-w-ONZ

Co to ma być???
Inspektorat ochrony środowiska czy "głowa kościoła "???

Wytłumaczcie mi co się dzieje bo nic nie rozumię.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

26th Wrzesień 2015, 01:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Proste jak konstrukcja bata!

Król świata, papież Franciszek Bezbożny, władca absolutny wydaje polecenia ONZ-etowi.


"Świat stanowczo domaga się od wszystkich rządzących woli skutecznej, praktycznej, stałej, wyrażającej się w konkretnych krokach i bezpośrednich środkach służących ochronie i poprawie stanu środowiska naturalnego i jak najszybszemu przezwyciężeniu zjawiska wykluczenia społecznego i ekonomicznego"

Grecy się domagali, i coś zrobił w tej kwestii, 'papieżu'?


Pozornie Chrześcijanin ale bardziej Muzułmanin z krzyżem na piersiach w całym przemówieniu ani razu nie użył słowa Jezus, Przykazania i pod koniec hipokryta powiedział - proszę Boga Wszechmogącego.

Aby nie mówiono, że całkiem o Bogu zapomniał.

A mógłby zrobić tyle dobrego na ziemi. Oddać wszystkie pieniądze potrzebującym, potępić małżeństwa gejów, przestać finansować ISIS, potępić mordy na Chrześcijaństwie, nakazać rozwiązanie wszystkich armii świata, udostępnić światu bezpłatne źródła energii itd. itp.

Zamiast tego mamy pajaca udającego duchownego, który jest najbardziej zbrodniczym człowiekiem na ziemi i jedynie szatan przewyższa go w czynieniu zła.

Zastanówmy się nad jednym.

Jeżeli szatan rządzi światem i cały ten świat zwodzi, kim jest papież?

Jego najwierniejszym sługą.


Od tego nie można uciec i nie można tego nazwać brakiem racjonalizmu czy odskocznią od realu.

Jeżeli ktoś wierzy, że Chrystus mówił nam prawdę i szatan rzeczywiście Go kusił obiecując wszystkie królestwa świata, to możemy być pewni, że Chrystus tego nie przyjął, ale przyjął to... papież!



Inne alternatywy nie ma i jest to w chwili obecnej bardzo widoczne.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

26th Wrzesień 2015, 12:47
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

26th Wrzesień 2015, 14:00
Nie denerwuj się, Miłość. Very Happy 

Dzieje się mnóstwo a nie wiemy, co się dzieje poza kulisami. Pierwszą datą na NWO był rok 1980. Takie były ich plany i byli rzeczywiście gotowi, z szatanem na czele.

Mówił o tym John Todd. Połowę przetłumaczyłem i do dzisiaj nie miałem czasu na więcej.

http://www.zbawienie.com/magia.htm

Od połowy strony.

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 John_Todd

To John Todd ujawnił w tych czasach, ze każda wytwórnia płytowa ma pokój z pentagramem, gdzie podaje się płytę demonom, aby ją rozpowszechniali.

W tamtych latach był to taki szok, że nie było szansy na uwierzenie.

Podobnie John Todd ujawnił, że większość pastorów jest kontrolowana przez Illuminati.

Do dzisiaj żaden rzekomo były satanista, z Rogerem Morneau na czele nie ujawnił więcej o tym świecie magii i satanizmu, niż John Todd.

Todd podał najbardziej ujawniające szczegóły satanistycznych sił i ich metody i do dzisiaj nikt nie dodał do tego niczego nowego. Praktycznie wszyscy podają to, co już kiedyś podał John Todd, najprawdopodobniej zamordowany za tę zdradę.

Plany na ten rok były doskonałe, ale jak widać, jak na razie do realizacji nie doszło i najprawdopodobniej przyczyną jest sam Bóg.

Wielokrotnie pisałem o tym, ze do NWO nie dojdzie ponieważ Bóg na to nie pozwoli.

Osobiście spodziewałem się paskudnych rzeczy w USA i to nadal może się wydarzyć aczkolwiek w innym czasie.

Amerykanie tym razem muszą ucierpieć za pozwolenie rządowi na takie masywne zbrodnie. Nie było nigdy wielkich demonstracji przeciwko wojnom, przeciwko akceptacji związków homoseksualnych, przeciwko aborcji, aczkolwiek wielu Chrześcijan mówi o tych zbrodniach.

Niemniej udział USA czy także Australii w mordach na Afgańczykach w czasach dzisiejszych nie został potępiony w masowych demonstracjach anty militarnych.

Niestety, głosując na zbrodniarzy jesteśmy częścią problemu i część musi za to zapłacić, nawet życiem za to, ze popierano zbrodnie rządu, na który się także głosowało.

Wielu glosujących rodaków jest winnych polskiego udziału w wojnach Iraku i Afganistanu. To są zbrodnie rządowe a żołnierze biorą w nich udział i Bóg ich nie chroni. Nie chroni także tych, którzy głosując na zbrodniarzy rządowych przykładają w ten sposób ręce do ich szatańskich zbrodni.

Dlatego trzeba jak najwięcej informować o Królestwie i jego sprawiedliwości i wskazywać rodakom na to, że branie udziału w głosowaniach na nasienie węża, czy też synagogę szatana nie jest mile przez Boga widziane i mogą być dla części z tych ludzi poważne konsekwencje, o ile zdają sobie sprawę z tego, co robią i jaki to ma wpływ na owe zbrodnie rządowe.

Tym linku są trzy artykuły o Johnie Todd, ale po angielsku.

http://www.zbawienie.com/jtodd.htm

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Szymon
Szymon
Liczba postów : 65
Join date : 28/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

26th Wrzesień 2015, 14:36
Ponad tydzień temu na kanale Alexa Jonsa został wstawiony filmik z Leo Zagami, niestety nie operuje na tyle angielskim żeby go dobrze przetłumaczyć, może ktoś powie coś na temat tego wywiadu.


_________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy,
że Isus jest Synem Bożym.."

https://www.youtube.com/Prawda777
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

26th Wrzesień 2015, 14:45
Na Leo Zagami szkoda czasu.

Kiedyś słuchałem jego kilka razy i zawsze podawał informacje sprzeczne ze znanymi faktami. Miesza fakty z fikcją i niewielu poszukiwaczy Prawdy ma do niego zaufanie.

Jak pisałem w poprzednim poście, Leo Zagami nie przerasta Johna Todda i niczego więcej nie ujawnia.

Gdyby ujawniał, miałby wiele kłopotów.

Jest to w pełni kontrolowana przez Watykan opozycja. Zwłaszcza, że przedstawia to watykański agent, Alex Jones, dążący do wywołania wojny domowej w USA.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Szymon
Szymon
Liczba postów : 65
Join date : 28/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

26th Wrzesień 2015, 15:00
Ale co nie co też się od niego dowiedzieć mogliśmy Smile

_________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy,
że Isus jest Synem Bożym.."

https://www.youtube.com/Prawda777
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

26th Wrzesień 2015, 15:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Miłość..jeszcze troszkę!

Też czuję to znużenie i często irytuje mnie ten świat w taki sposób, że mam go serdecznie dosyć. Czasami patrzę w niebo z wielką nadzieją, że koniec przyjdzie akurat w tej chwili.

Cały czas marzę o życiu w Królestwie w pokoju i sprawiedliwości bez trosk życia codziennego, które dziś nie dają nam spokoju.

Nie widzę w tym świecie żadnych perspektyw na życie jakie chciałbym mieć, a za to widzę wszystko co jest złe i nieprawidłowe i to mnie często przytłacza.

I tylko wiara pomaga mi w tym, żeby żyć na tyle normalnie na ile się da w tym systemie.

Wiele nadziei wiązaliśmy z wydarzeniami ostatnich dni, ale...

...ze spokojem! Nie mamy pojęcia co się dzieje za kulisami ostatnich dni, a media pokazują tylko to co mamy widzieć.

Cierpliwości..jeszcze miło się zaskoczymy Smile

No i najważniejsze.."kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony" Smile
Sponsored content

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 12 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach