Share
Go down
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 5th Wrzesień 2015, 11:12
Jest gdzieś w Biblii napisane, że gdy szatan tylko przypuści atak na Lud Boży,  to reakcja Boga  będzie natychmiastowa jak po dotknięciu źrenicy.

Zauważmy, że chrześcijanie na całym świecie są co raz bardziej prześladowani i w wielu miejscach dochodzi do aktów mordu i przemocy względem nich.

Państwa słowiańskie jak na razie, mimo ogólnie fatalnej sytuacji, są wolne od całego zamieszania związanego z imigrantami w porównaniu do państw za naszą zachodnią granicą gdzie zaczynają się oni bardzo intensywnie kumulować.

Oczywiście można tłumaczyć tym, że w Niemczech, Holandii, Francji itd. panuje lepsza sytuacja i stąd napływ uchodźców akurat tam.

Jednakże rządy państw słowiańskich opierają się islamizacji i są stosunkowo wolne od tego co dzieje się na zachodzie.

Widać, że jesteśmy chronieni w jakiś sposób przez Boga i nie pozwala On na dopuszczenie do takiej sytuacji!!

Widać w chwili obecnej, że szatan chce na siłę wepchnać islamistów do Polski i jestem ciekaw jak to się potoczy??

Niemnij jednak..czy to właśnie nie MY - Polacy, ganiczymy z państwem, w którym gromadzi się "szatańska armia - strumień wody"???

Czy podczas wyprowadzenia Izraela na Pustynie to nie my Polacy będziemy zamykać pochód w ucieczce przed dzikimi hordami szatana??

Coś mi mówi, że stanie się to już niebawem. Nie chce wiedzieć co tu się będze działo kiedy już zostaniemy przeniesieni w "bezpieczne miejsce"...


___________________________________________


P.S.

Zapomniałem dopisać jeszcze pewną myśl...

Mam wrażenie, że jeśli szatanowi nie uda się u nas trik z islamistami, bedzię on usilnie starał się wywołać w krajach słowiańskich jakieś żywsze rozruchy tak, by stworzyć zamieszanie (coś jak na Ukrainie) i w ten sposób sprawić aby ludzie przestali zwracać uwagę na istotne wydarzenia, a właściwie jedno ważne WYDARZENIE.

Mam na myśli znak w postaci "ustawienia w Miejscu Świętym ohydy spustoszenia"...co myślicie??
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 5th Wrzesień 2015, 12:01
Podejrzewam, że owa obrzydliwość czy raczej... obŻydliwość zostanie ustawiona tuż przed naszą ucieczką na pustynię! Objawienie jest wyraźne w tej kwestii.

W kwestii wersetu -


Zachariasza 2:12 bw  "gdyż tak mówi Pan Zastępów, którego chwała mnie posłała, o narodach, które was złupiły, że kto was dotyka, dotyka źrenicy mojego oka."

Nieco z innej beczki... ukazały się dwa filmy na temat Victoria strzelaniny, czyli rzekome morderstwo reporterki.

W pierwszym filmie autor ukazuje niezwykłe detale wyraźnie wskazujące na to, że to rzeczywiście było wydarzenie zrobione według scenariusza i kręcono te sceny co najmniej 2 razy.W tym filmie ukazuje on, że reporterka w pierwszym ujęciu podczas rozmowy z tą drugą panią przytakuje jej kiwając w dół głową i podczas strzału głowa jest na dole., W drugiej sekwencji nie ma żadnego kiwania głową i reporterka zachowuje się zupełnie inaczej i w momencie 'strzału'  głowa jest w innej pozycji.

W drugim filmie - dłuższy - najciekawszym segmentem jest ten początkowy, gdzie pokazuje się porównując identyczny pistolet, w jaki sposób wygląda rzeczywisty strzał, podczas którego łuska wyskakuje z takiego typu pistoletu.

Ten rodzaj broni to półautomatyczny pistolet, w którym część gazów po wystrzale ładuje nową kulę do komory a pusta łuska jest wyrzucana w tym samym momencie używając części gazów z wystrzału. W podobny sposób działa AK 47, który znam dość dokładnie.

Jeżeli pistolet nie jest automatyczny, trzeba ręcznie naciągać iglicę albo przesuwać wzdłuż lufy ręcznie częścią broni, aby w ten sposób załadować nowy pocisk.

Porównując obie bronie widać natychmiast, że broń użyta do 'zamordowania' reporterki nie wyrzuca łusek i nie jest też bronią, w której trzeba ładować ręcznie pocisk.

Drugim wielkim problemem jest brak śladów pocisków na ciele czy raczej sukience reporterki. Patrząc na rzeczywisty pistolet widzimy wyraźnie kule uderzające ziemię po każdym wystrzale oraz wyskakującą łuskę.

W momentach strzałów w ciało reporterki, widać wyraźnie mierzone strzały wprost w nią, ale nie widać śladów kul.Co jest najciekawsze, widać wyraźnie, że nie zraniona reporterka uciekła bez śladu z pola widzenia. Mając w sobie kilka kul nie byłaby w stanie nawet ustać na nogach.

Dalej mamy ukazanie różne sceny z kariery jej rzekomego ojca, który jest zawodowym aktorem.

Jest już oczywiste z wielu innych filmów, ze to jest kolejne oszustwo i celem jest nagonka na oddanie broni.

Nasuwa sie pytanie: dlaczego rząd chce zabrać broń Amerykanom właśnie teraz?


Czyżby zależało rządowi, żeby nikomu nigdy nie stała się z tego powodu krzywda? No w to to raczej nie można uwierzyć, skoro jesteśmy zatruwani na każdym kroku i sprowadza się celowo bandytów do tego kraju.

Wracając jeszcze do twego pytania Obserwatorze - mnie to wygląda na ciszę przed... ucieczką na pustynię a w USA może dość do wybuchu wojny domowej.

Jakikolwiek ruch w kierunku dalszego wyniszczania Polaków czy innych Słowian może się spotkać z ingerencją samego Boga. bounce bounce bounce
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 5th Wrzesień 2015, 13:06
Mutu napisał:Niemcy są na SIÓDMYM miejscu w rankingu wydatków na zbrojenia. Niemcy się zbroją ale bez fajerwerków i reklamy.
Są pod kuratelą USA i nie mogą sami decydować o działaniach swojej armii ale ją mają, i to potężną.
Armia ta będzie potrzebna do wypełnienia się proroctw

Nie mają armii. W rankingach Polska jest 18 armią świata!

Niemiecka armia posiada karabiny które po kilku strzałach są niecelne.

Armie państw Europejskich przeprowadzają wspólnie manewry w których bierze udział do kilku tysięcy żołnierzy. Rosja przeprowadza manewry kilka razy w roku w których bierze udział do 100 tysięcy wojska naraz.  

Rosja posiada najlepiej wyszkoloną armie świata. Rosja prowadzi politykę narodową, wspierającą tradycyjne wartości. Czyli polityka Putina przypomina politykę jaką prowadziła wcześniej 3 Rzesza. Czyli jak niegdyś wermacht wspierali biskupi i pastorzy, tak teraz cerkiew jest za Putinem.

Rosja ma sojusz z Chinami.

A co mają Niemcy??? Sprowadzają do siebie islamistów. Już w kilku miastach są strefy szaratu.

Tak jak Rosjanie są za Putinem murem. Tak Niemcy są przeciwko własnemu rządowi, Merkel i napływowi islamistów.

Armia USa obecnie jest przeciwko Obamie. Gdyby Putin nie był na pasku szatana, ale był jak niegdyś Sobieski realnym obrońcą Słowiańszczyzny to zająłby całą Europę w ciągu roku. A narody Europy witałby by Rosjan jak wyzwolicieli.

Zajęcia Skandynawii to jest obecnie kwestia wysłania ulotek do armii Szwecji, Norwegii i Szwecji, że Rosjanie chcą ich uratować przed islamistami. Owe armie szybko by się do Rosjan przyłączyły.

Dla mnie Niemcy są pod okupacją USA a nie parasolem ochronnym. USA przysyła do Niemiec - na przekór Niemcom - islamistów. A sami Niemcy o tym doskonale wiedza.

Niemcy są bardzo pro Rosyjscy.  Niemcy sami odczuwają skutki sankcji jakie Merkel nałożyła na Rosje.

Siedzę w Niemczech i to widzę. Pracuje z wieloma Rosjanami którzy mają obywatelstwo Rosyjskie. Każdego, Niemca, Polaka czy innego chrześcijanina łączy niechęć wobec islamistów - która jest głośno wyrażana.

Oczywiście w Niemczech jest silna sekta satanistów (którzy składają ofiary z ludzi). Są oni w rządzie urzędach i w policji oraz armii - kiedyś czytałem relacje byłego satanisty niemieckiego, który opisywał jak sataniści z Niemiec i USA ze sobą współpracują i jak wysoko są postawieni.

Ale oni są w ukryciu więc nadal chrześcijaństwo i tradycja odgrywa sporą rolę wśród Niemców.


Dodam jeszcze że wcześniej połowa Niemiec to było NRD, czyli jest tam mnóstwo agentów Rosyjskich. Rosja zresztą miała swojego kanclerza Helmut Kohl  czy Gerhard Schröder .

Ilu umieściła czy zwerbowała agentów Rosja dzięki tym "przyjaznym relacjom"???

Rosja nawet zachęcała Niemców do tak osłabienia Polski. Obecnie Armia Rosyjska przejedzie po autostradach w Polsce wybudowanych przez Niemców i tyle. Armia Polska prędzej przyłączy się do Rosjan niż zacznie walczyć. Wojsko Polskie to głownie ludzie którzy dostali się po znajomościach.

Afera Wprost czy inne to osłabienie zaufania do Polskiego rządu. Ujawnianie afer to jest prawdziwa "Bomba Atomowa" która sieje zniszczenie w morale narodu.

Dla mnie sprowadzanie islamistów do Niemiec to w zasadzie sprowadzanie mięsa armatniego które będzie "strumieniem wody" jakie smok wyśle przeciwko Izraelowi.

No i tutaj dochodzimy do sedna.

Zobaczmy szatan od czasów Rozbiorów powodował, że Słowianie się rozpraszali po całym świecie. Obecnie wielu Słowian nie tylko Polaków jest rozsianych po państwach UE.

Księże Michał będzie przeprowadzał najbardziej trudną akcje ratowniczą w dziejach świata.

Musi bowiem zebrać rozsiany po całym świecie Izrael.

Moim zdaniem "strumień wody" to będą islamiści kierowani do wielu rodzin Polskich, czy innych narodów Słowiańskich, którzy żyją i pracują w innych państwach głownie w UE.

Takie grupy będą likwidowane przez księcia Michała!!!

Być może to będą aniołowie którzy wcześniej walczyli w niebie. Dlatego szatan nie będzie przeciwko Niewieści występował siłami upadłych aniołów tylko wyśle swoje mięso armatnie - islamistów.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 5th Wrzesień 2015, 14:37
Sory Cyryl ale nie wiesz o czym piszesz.

Są na siódmym miejscu w wydatkach wojskowych na świecie i...kupują tylko karabiny które po kilku strzałach są niecelne? Bzdura.

Obecnie w Bundesferze służy ponad 185 tysięcy żołnierzy. Do tego rezerwistów mają 140 tysięcy.
Niemcy mają najlepiej rozwinięty system szybkiej mobilizacji w kamasze.
Są w stanie powołać 19,5 miliona mężczyzn pod broń.

Mają 230 NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH czołgów Leopard.
140 myśliwców eurofighter
85 mysliwców tornado
4 okręty podwodne
13 fregat (3 typu 124 Sachsen; 5 typu 123 Brandenburg; 5 typu 122 Bremen)
5 korwet typu 130 Braunschweig
Pomniejszego sprzętu nie liczę.

Przy oficjalnych wydatkach dochodzących do 40 miliardów dolarów rocznie.

Ile idzie nieoficjalnie, nie wie nikt. Tak jak przed drugą wojną, Niemcy mieli po pierwszej wojnie zakaz produkcji sprzętu, ćwiczeń, byli kontrolowani przez komisje międzynarodowe, a 1 września wystawili największą na świecie, potężną, najnowocześniejszą armię.

avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 5th Wrzesień 2015, 17:05
Mutu:

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/487100,bundeswehra-ma-powazny-problem-z-karabinami.htmlhttp://swiat.newsweek.pl/niemiecka-armia-sie-sypie-polska-ma-z-tym-problem-newsweek-pl,artykuly,348838,1.html

Mutu napisał:Niemcy mają najlepiej rozwinięty system szybkiej mobilizacji w kamasze.
Są w stanie powołać 19,5 miliona mężczyzn pod broń.

No i co z tego???

W Niemczech panuje polityczna poprawność i multikulti. Przed 2 światową Niemcy posiadali spójną ideologie nazizmu.

Powołają tych ludzi i co z tego???

Wiesz ilu ludzi mających Niemieckie paszporty są Niemcami???

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/welt-am-sonntag-ponad-100-niemcow-walczy-po-stronie-separatystow-na-ukrainie/sdqdry

Przed 2 wojną światową Niemcy były w zasadzie jednolitym narodem, zjednoczonym pod silnym przywództwem.

A teraz nie zapominajmy, że Niemcy są uzależnione od ropy i gazu z Rosji:
http://www.dw.com/pl/jak-dalece-europa-jest-uzale%C5%BCniona-od-surowc%C3%B3w-energetycznych-z-rosji/a-17493030

Rosja wspólnie z Chinami w zasadzie kontroluje Morze Czarne i Śródziemne:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ekspert-krym-stanowi-dla-rosji-jedyne-dojscie-do-morza-srodziemnego/sk393

http://www.tvp.info/20052928/okrety-z-rosji-i-chin-wyplynely-na-morze-srodziemne-beda-cwiczyc-nawiazywanie-lacznosci

http://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2013_05_14/Rosyjska-flota-wzmocni-kontrole-nad-Morzem-Srodziemnym/

Czyli Rosja z Chinami mogą zablokować:

1. Dostawy ropy i gazu.

2. Załatwić problem z "uchodźcami"!!!

Punkt 2 jest bardzo ważny. Wieku Francuzów, Włochów i Hiszpanów mający problem z uchodźcami wspiera bardziej Rosje niż własne rządy. Wielu polityków po cichu wspiera Rosje.

Państwa południowe zadeklarowały, że w razie ataku na Polskę zapewnią jedynie pomoc logistyczną.

A oto w co wyposażone są okręty Rosji:
http://tech.wp.pl/kat,130034,title,Diabelnie-szybkie-rakiety-z-Rosji-siejace-poploch,wid,14718515,wiadomosc.html?ticaid=115880

Pamiętajmy Rosje to tak naprawdę Chazaria. UE to Watykan.

A teraz zobaczmy skalę manewrów w Polsce armii Niemieckiej:
http://www.fakt.pl/polityka/1700-niemieckich-zolnierzy-przyjedzie-do-polski-na-wielkie-manewry,artykuly,521746.html


niezależna.pl napisał:- Zakrojone na taką skalę manewry z udziałem 25 tys. do 40 tys. żołnierzy przeprowadzaliśmy dotąd tylko w zachodnich krajach członkowskich NATO. Mogę sobie wyobrazić, że w przyszłości możemy to zrobić także w Europie Wschodniej i w krajach bałtyckichhttp://niezalezna.pl/61189-niemcy-chca-wielkich-manewrow-przy-granicy-z-rosja

A teraz zobaczmy Manewry w Rosji:
http://niezalezna.pl/43585-wielkie-manewry-rosyjskiej-armii-160-tysiecy-zolnierzy-setki-samolotow-i-okretow

O czym my piszemy Mutu???

To ogrom manewrów pokazuje możliwości danej armii. No i jak wspomniał Bushi elektronika w którą są wyposażone armie Nato sprawdzają się na terenie pustynnym nie sprawdzają się na terenie Europy. Dlatego Rosjanie trzymają tyle czołgów bez elektroniki i posiadają taką broń:

volt.pl napisał: 
Latający nad USS Donaldem Cookiem rosyjski Su-24 nie miał bomb i rakiet, tylko gondolę zamontowaną pod kadłubem, która według rosyjskiego czasopisma Rossiyskaya Gazeta [2 ] zawierała elektroniczny przyrząd wojenny zwany Jibiny.
Podczas fazy zbliżania się przyrząd ten miał zneutralizować wszystkie radary niszczyciela, urządzenia kontrolne, systemy informacyjne itp. Innymi słowy, ten wszechpotężny obecnie używany i montowany system Aegis w celach obronnych nowoczesnych okrętów NATO został wyłączony jak telewizor pilotem.
Rosyjski Su-24 symulował następnie atak na Donalda Cooka rakietami, który przedtem został dosłownie ogłuszony i oślepiony. Jak podczas ćwiczeń, nieuzbojony rosyjski samolot powtórzył manewr ataku rakietami 12 razy, po czym oddalił się.
USS Donald Cook natychmiast obrał kurs do portu w Rumunii.
Po tym incydencie, który przez atlantycką prasę został przemilczany mimo wielu komentarzy specjalistów sektora obronnego, Donald Cook nie zbliżał się już do rosyjskich wód terytorialnych.
Według specjalistycznych mediów 27 marynarzy USS Donalda Cooka prosiło o zwolnienie ich z aktywnej służby.


http://www.voltairenet.org/article185443.html

Jak myślisz Mutu Putin wspomniał, że ma on kontakty z obcymi w TV. A stan Rosyjskiej armii to potwierdza.

Chazaria nawiązała być może kontakt z Bestią uwięzioną w otchłani, która chce się wyrwać spod kontroli Watykanu.

Watykan obecnie gra va bank.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 5th Wrzesień 2015, 21:51
Nie trzeba żadnych linków podawać by stwierdzić empirycznie że armia rosyjska jest o wiele liczniejsza i lepiej przygotowana do walki. Jeśli chodzi o technologię broni konwencjonalnej to nie ma znaczenia zaawansowanie technologiczne by mieć jakąś znaczną przewagę. Umówmy się że podczas ćwiczeń i testów tak, ale jeśli chodzi o warunki wojenne znaczenie jest równe zeru.

Wyjaśnię to na przykładzie artylerii rakietowej, sprzęt z lat 70 tych z przestarzałą elektroniką jest tak samo celny jak ten z nowocześniejszą. Liczy się tylko i wyłącznie ilość związków bojowych zdolnych do działania na określonym terenie. Oznacz to że 12 baterii takich sobie zwykłych wyrzutni GrRAD ma większą siłę ognia niż 6 baterii z nowoczesnym jedynie wyposażeniem, które w tym momencie nie ma większego znaczenia.

Wyjątek stanowi jedynie w broni czołgowej, tam Leopardy mają większe możliwości ale w konfrontacji z odpowiednią taktyką oskrzydlającą większymi związkami T -90 niweluje kompletnie zalety Leoparda, jedynie przedłużając ilość oddanych strzałów. Jednak ta zdolność bojowa nie zapewnia mu tak ogromnej przewagi by mógł obronić swoją pozycję.

Problem w tym że najlepsza armia to nie jest armia z super technologią, tylko z najlepszą piechotą. Tak się składa że mamy przykład IIw. ś. i chyba wszyscy wiemy jak Rosjanie walczyli, będąc niepowstrzymani od samej bitwy pod Orłem, gdzie taktycznie wygrali bitwę pancerną z lepszymi niemieckimi czołgami.

Dzisiaj zbalansowanie ilościowo i jakościowe jest bardzo zbliżone do tamtego czasu między Niemcami a Rosją, a nawet powiedział bym że technologia Rosjan w niektórych dziedzinach przewyższa zachód.

Nie chcemy następnego konfliktu by się przekonać, drony i samoloty bezzałogowe dobre są do wojny podjazdowej, ale przy pełnym Blitzkrigu nie mają większego znaczenia.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 03:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Dzieją się rzeczy wyjątkowe. Od kilku lat grozi zupełny upadek finansowy świata zachodniego, głównie USA. Kanada już jest oficjalnie w depresji.

Wydarzenia nabierają niezwykłej szybkości i ogólnie jest takie zamieszanie, że nikt nie wie dokładnie, co się dzieje.

Dwie wiadomości są pewne.

1. System finansowy upada w szybki sposób.


2. Elity chowają się w schronach!


ad 1) Nie jest pewne, co powoduje upadek finansowy, ale wiele wskazuje na to, ze USA/Anglia/Watykan nie posiada złota i cały biznes kręci się tylko na wydrukowanych pieniądzach. W tej chwili na najwyższych szczeblach kradnie się oficjalnie i cały ten proceder gwałtownie przyspiesza, co oczywiście przyspiesza upadek finansowy.

ad 2) Od wielu tygodni krążą nie potwierdzone informacje o najbogatszych ludziach, podobno ukrywających si,ę w olbrzymich i dobrze ukrytych schronach. Jest oczywiste, że takich informacji nie można oficjalnie nigdzie potwierdzić, skoro schrony są ukryte.

Krążą także pogłoski, ze przyczyną ukrywania się są obawy przed zamieszkami i buntami ludzi w przypadku upadku systemy finansowego, co rzeczywiście może spowodować piekło na ziemi.

Niemniej nawet w takiej sytuacji nie ma potrzeby na ukrywanie się w bunkrach. Wystarczy wyjechać na Haiti, do Nowej Zelandii, na Tasmanię i być z dala od takich kłopotów.

Jeżeli posiada się miliony czy miliardy dolarów, przelot praktycznie jest bezpłatny - to są grosze. Można zabrać ze sobą kilku ochroniarzy tak na wszelki wypadek, aby czuć się bezpiecznie i nie widać potrzeby ukrywania się w bunkrach podziemnych i żyć w takim niewygodnym raczej miejscu.

Istnieje jednak poważna przyczyna, dla której władze i bogacze tego świata mogą ukrywać się w jaskiniach czy bunkrach.

Rev 6:12  I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew,
Rev 6:13  I gwiazdy niebieskie spadły na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie;
Rev 6:14  I niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.
Rev 6:15  I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich,
Rev 6:16  I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,
Rev 6:17  I przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?

Nie ma jeszcze dowodów na zdjęcie szóstej pieczęci ale proceder chowania się już rozpoczął i trwa już wiele tygodni.

Elity już wiedzą coś, czego my nie wiemy i najwidoczniej chowają się przed Bogiem.

Zawsze pisałem i nadal to potwierdzę, że Biblię a zwłaszcza Objawienie należy traktować LITERALNIE.

Wyrok Boga na Babilonie jest wyrokiem Boga i wyrok ten zostanie wykonany. Jeżeli system finansowy jest dziełem Watykanu, upadek finansowy będzie upadkiem władzy Watykanu i rozpocznie się w ten sposób sąd Boży nad Nierządnicą.

Oni wiedzą to znacznie lepiej niż my.

Oznacza to początek wydarzeń nadprzyrodzonych, powodowanych przez gniew Boga. Dlatego wydaje się, że Wielka Nierządnica chce zadać jak najwięcej ciosów ludzkości zanim nie zostanie zniszczona.

Bushi i Cyryl opisali ciekawe rzeczy dotyczące armii i to wygląda groźnie dla USA, a wiadomo ze USA to orężne ramię Watykanu.

Nawet armia USA nie jest oddana całkowicie rządowi z powodu czystek Obamy.

Wiele wskazuje na to, że nastąpi jakiś kataklizm polityczno-gospodarczy, z którego wyłoni się nowy świat polityczny z 10 królami oraz... BESTIĄ, czyli ujawnionymi upadłymi aniołami.

Na dokładkę trzeba być przygotowanym na wydarzenia... niespodziewane, ponieważ Bóg przechytrzy szatana i jego klikę i spowoduje jakieś wydarzenia nie zapowiedziane, o których ani szatan ani jego słudzy nie mają nawet podejrzenia, że coś takiego może mieć miejsce.

Mamy więc jakiś tajemniczy efekt totalnego zaskoczenia świata szatana.

Podobnie, jak plan Boży wyzwolenia Narodu Wybranego czekał na rozpoznanie i pomnożenie wiedzy, tak to tajemnicze wydarzenie może być ale nie musi być ujawnione wcześniej.

Zwróćmy uwagę, że Bóg zastrzegł sobie sekret czasu, w którym zacznie działać i nawet nie poinformował o tym Syna. Znamy te wersety i to nam daje obraz tego, ze wszyscy zostaniemy zaskoczeni biegiem wydarzeń, którymi będzie kierował sam Bóg.

I to jest moim zdaniem kluczowy punkt.

Spodziewajmy się wszystkiego i nie liczmy na rozwiązanie tej zagadki przed takimi wydarzeniami.

Ciągle mam w pamięci radość szatana ze śmierci Isusa, która trwała bardzo krótko i okazało się, że Jego śmierć wyzwoliła właśnie ludzkość pieczętując los szatana i jego kliki upadłych aniołów.

Oni sami zadali sobie śmiertelny cios i wypisali na swych czołach wyrok Boga.

Znając mądrość Boga możemy spodziewać się czegoś w tym właśnie stylu. Jak wcześniej szatan nie zrozumiał proroctw biblijnych i dążył do uniemożliwienia ratunku dla Narodu Wybranego, tak w chwili obecnej najprawdopodobniej nikt z nas ani z kliki szatana nie zna tych wydarzeń, jakie się przed nami rozwiną.

Pomimo grozy dla nich, dla nas będzie to jakaś olbrzymia radość, uczucie głębokiego szacunku dla naszego wspaniałego Boga, który nigdy nie opuścił swego Narodu Wybranego i zamierza On obdarzyć ten Naród niezwykłymi błogosławieństwami.

Sytuacja światowa pokazuje nam właśnie, że COŚ się zaczyna, ale... czym jest owo COŚ, nie mamy zielonego pojęcia.

Nie wyklucza to krachu finansowego, ale spodziewajmy się znacznie więcej i czuwajmy jak mądre panny, mające w lampach wiele oliwy.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 11:53
Bushi ale nie mówimy tutaj o porównaniu sił Rosji i Niemiec, tylko o potencjale Niemiec stricte.

Cyryl - artykuł o tym że jakaś partia karabinów jest wadliwa jest taka samo miarodajny jak uważanie, że w jeziorze nie ma ryb bo widziałeś kilka śniętych.

Te arty o niemieckiej armii - popatrz na daty i skonfrontuj je z wydarzeniami na Ukrainie. To wtedy własnie decydowały się losy wejścia na Ukrainę przez NATO. Niemcy wyskoczyli z komunikatami mówiącymi o ich słabej kondycji armii. Gawiedź zaczeła się cieszyć, że Niemcy tacy słabi.

A Sun Tzu "sztuka wojny" mówi: "kiedy jestes słaby rycz głośno, kiedy mocny, zatajaj to, udawaj że jest inaczej."


Siedzę w temacie uzbrojenia armii, na różnych forach i w periodykach.

I zaręczam ci że jeden artykulik o partii wadliwych karabinków nie mówi NIC o niemieckiej armii.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 13:34
Mutu napisał:Cyryl - artykuł o tym że jakaś partia karabinów jest wadliwa jest taka samo miarodajny jak uważanie, że w jeziorze nie ma ryb bo widziałeś kilka śniętych.

Te arty o niemieckiej armii - popatrz na daty i skonfrontuj je z wydarzeniami na Ukrainie. To wtedy własnie decydowały się losy wejścia na Ukrainę przez NATO. Niemcy wyskoczyli z komunikatami mówiącymi o ich słabej kondycji armii. Gawiedź zaczeła się cieszyć, że Niemcy tacy słabi.

A Sun Tzu "sztuka wojny" mówi: "kiedy jestes słaby rycz głośno, kiedy mocny, zatajaj to, udawaj że jest inaczej."

Mutu a teraz realia. Owa zasada nie może być stosowana obecnie z kilku powodów:

1. Tę sprawę nagłośniono w Niemieckich i Polskich mediach!!!

Czyli owa informacja zniechęciła Niemieckie i Polskie oraz inne narody Europy do angażowaniu się w konflikt Ukraiński.

Kto miał zatem interes w ujawnieniu tego info??? Kto na tym najwięcej zyskał???

Rosjanie!!

2. Owa zasada może być stosowana w autokracji a nie demokracji. Ową zasadę mogą stosować Rosjanie, Chiny czy w jakimś zakresie USA, a nie słabe demokratyczne Niemcy.

3. Owe info jest prawdziwe. Niemcy są naszpikowane agentami nie tylko z Rosji ale także z USA.

Poza tym mamy inne ciekawe realia. Obecnie w Niemieckiej armii służy 18,5 tysiąca kobiet na 181 tysięcy żołnierzy!!!

http://www.academia.edu/8616377/KOBIETY_W_NIEMIECKIEJ_ARMII

str. 14 i 15 tego raportu!!!

Co to oznacza???

Otóż kobiety nie potrafią trzymać tajemnicy wojskowej. Tak, mój profesor z bankowości opowiadał jak pracownice banku w tramwaju opowiadały o tajemnicy bankowej.

Znasz akcje wywiadu NRD, "Romeo", gdzie agenci uwodzili sekretarki na ważnych stanowiskach urzędowych i mieli dostęp do wszystkich tajnych dokumentów RFN!!!

Obecnie mamy Internet, liberalne prawo w Niemczech.

Ponadto w każdej armii demokratycznej panuje gigantyczna korupcja i marnotrawstwo. Więc owe info o stanie sprzętu armii Niemieckiej est jak najbardziej wiarygodne.

Ponadto drogi Mutu. wiesz co to jest 5 kolumna???

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C4%85ta_kolumna

Przecież polityka multi - kulti jaką wprowadzają Niemcy nie tylko w innych państwach ale też u siebie, sprowadzają islamistów osłabia obronność Niemiec i całej IV Rzeszy - UE.

Jak wyobrażasz sobie pobór skoro obecnie Niemcy są na skraju buntu przeciwko własnemu rządowi.

Dlaczego rząd Polski po cichu wprowadził przymusowy pobór do wojska z powrotem???

Ponieważ oni sami wiedzą, że UE bez USA militarnie nic nie znaczy.

Siedzę w Niemczech i nie widzę jakoś owego społeczeństwa zdolnego postawić się Rosji!

Znam historie i wiem jak kiedyś wyglądały nazistowskie Niemcy. Było to zdenerwowane i upokorzony spójny naród - który miał spójną ideologie i system autokratyczny.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 14:24

Informacja była puszczona w eter po to żeby dać znać wtedy Rosji że Niemcy nie będą im tam bruzdzić, na tym etapie.
To była taka swoista notka dyplomatyczna brzmiąca "nie wpier...alamy się". Gawiedź jednak oświadczenia dyplomatyczne rozumie dosłownie. Jak powiedzeli że karabiny krzywo strzelają to pewnie o to chodziło.

Patrz na kontekst.

A to że nie widzisz tego społeczeństwa...cóż...a co niby ma być widoczne? Bojówki w brunatnych mundurkach, chodzące po ulicach?

45 miliardów dolarów rocznie taki skrupulatny naród jak Niemcy nie wydaje tylko'li na karabinki z krzywymi lufami. Zapewniam Cię.

Szymon
Szymon
Liczba postów : 64
Join date : 28/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 14:28
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 15:07
Message reputation : 100% (1 vote)

Cóż bardziej wymownego może być...
Cóż bardziej potwierdzi, że mason mieniący się Franciszkiem bierze udział w zniszczeniu chrześcijaństwa, Europy, nas?
Nic więcej nie trzeba dodawać.

Pocieszeniem(?) jest to, że za to wszystko co robi za rok będzie na nim wypełniona wola Boga.
Za niecały rok.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 21:18
Mutu napisał:Informacja była puszczona w eter po to żeby dać znać wtedy Rosji że Niemcy nie będą im tam bruzdzić, na tym etapie.
To była taka swoista notka dyplomatyczna brzmiąca "nie wpier...alamy się". Gawiedź jednak oświadczenia dyplomatyczne rozumie dosłownie. Jak powiedzeli że karabiny krzywo strzelają to pewnie o to chodziło.

Patrz na kontekst.

A to że nie widzisz tego społeczeństwa...cóż...a co niby ma być widoczne? Bojówki w brunatnych mundurkach, chodzące po ulicach?

45 miliardów dolarów rocznie taki skrupulatny naród jak Niemcy nie wydaje tylko'li na karabinki z krzywymi lufami. Zapewniam Cię.

Mutu patrzę na cały kontekst.

1. Pieniądze na armie są wydawane przez cywilów. Czyli są w sporej części marnotrawione. Wiem to, ponieważ mam wykształcenie administracyjne i prawne. W normalnym państwie za zamówienia dla wojska odpowiadają eksperci, wojskowi i dodatkowo nie robi się przetargów na sprzęt. Wszak wybór sprzętu powinien być tajemnicą wojskową.

Najlepiej na świecie modernizują armie Rosjanie. Nie wydają oni w porównaniu z USA czy Chinami kroci, ale owe pieniądze są najlepiej na świecie inwestowane w wojsko:

http://www.defence24.pl/analiza_reforma-rosyjskiej-armii-od-nieudolnego-szturmu-na-cchinwali-do-szybkiego-zajecia-krymu

Rosjanie na chwilę obecną mają najlepiej wyszkoloną i najbardziej manewrową armie na kontynencie Europejskim i w Azji.

A oto armia Niemiecka:

artykuł z 2011 roku czyli sprzed zajęcia Krymu:

http://swiat.newsweek.pl/bundeswehra-ma-problem-z-rekrutacja-zolnierzy,81814,1,1.html

Owa reforma polegała na likwidacji poboru żołnierzy, i uzawodowieniu armii.

Rosja natomiast nie zlikwidowała poboru - porównaj dwa artykuły.

Napisze tak Traktat Wersalski nakazywał Niemocom posiadanie małej zawodowej armii ponad 100 wojska. Hitler natomiast wprowadził powszechny pobór.

Co to oznacza??

Że, likwidacja powszechnego poboru to tak naprawdę niszczenie obronności danego państwa.

Powszechny pobór to nic innego jak ustawiczne szkolenie rezerw wojska. Każde normalne państwo ma obok wojska zawodowego powszechny pobór.

Oto dalsze konsekwencje "reformy w Niemieckiej Armii":

http://parezja.pl/bundeswehra-intensywnie-poszukuje-rekrutow-werbuja-nawet-16-letnie-dziewczeta/

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/407509,bundeswehra-czeka-na-dolnoslazakow,id,t.html

http://swiat.newsweek.pl/bundeswehra---legia-cudzoziemska,71862,1,1.html

A teraz zobacz, Bundeswera w zasadzie jest coraz bardziej słabsza.

W zasadzie słowa Isusa:
Mat 10 napisał:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano.

pokazują, że obecnie za bardzo nie można chować tajemnic.

O stanie sprzętu Bundeswery informował oficjalny raport:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/mysliwce-bez-paliwa-smiglowce-w-odstawke-wstrzasajacy-dokument-ws-bundeswehry,484790.html

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/jak-gleboki-kryzys-przezywa-bundeswehra-urzednicy-zablokowali-zakup-lodowek,474756.html

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/niekonczacy-sie-dramat-bundeswehry-eurofightery-maja-dziury,473687.html

A oto stan armii Austrii:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/mysliwce-obronia-austrie-tylko-w-dni-powszednie-od-godziny-8-do-16,442448.html

Dodajmy Jan Zamoyjski mawiał:


Zamoyski napisał:Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie


https://pl.wikiquote.org/wiki/Jan_Zamoyski


A jakie jest wychowanie młodzieży w Niemczech?? Wiesz, to nie to samo co dawna niemiecka Kindersztuba. Obecna młodzież jest rozpieszczona, a obecnie Niemcy niewyobrażalnie bogate.

 Plan 3 wojen zakłada, ze 3 wojna ma być wojną domową, czyli armie Europejskie nie będą tak sprawne jak w czasie 2 wojny światowej.

I właśnie dlatego Rosja i Chiny są dla Watykanu poważnym zagrożeniem w wykonaniu tego planu do końca.

Niemcy to land Watykanu, nic nie znaczą. Watykan ma złoto którymi kontroluje Niemcy a USA okupują UE.

Himmler był jezuitą i faktycznym władcą 3 Rzeszy. Papież Pius XII przyjął go jako jedynego człowieka w Watykanie w mundurze wojskowym. Tak papież wizytował swojego oficera.

Termin "Brudasy będą naszą armią" oznacza, że islamiści będą armią Watykanu - Wielkiej Nierządnicy w wypełnieniu planu 3 wojen światowych.

Dariusz Kwiecień nie rozumie skali tego konfliktu, dla niego liczy się tylko badanie 3 Rzeszy i robienie z tego szumu.

Obecnie Rosjanie w każdej chwili mogą przejąć kontrolę nad Morzem Śródziemnym i skończyć z napływem islamistów.

Może się tak stać gdy Syjoniści z Donaldem Trampem na czele obalą Obamę.

Watykan tak naprawdę gra wszystkim co ma. Plan 3 wojen powinien być dawno zrealizowany, ale Pentagon nie wspierał ISIS, musiało to robić CIA.

Wiadomo, ze Izrael na polecenie Watykanu wspiera ISIS. Ale nie wiadomo czy po cichu Izrael nie wspiera Assada i Iranu??

W Iranie rządzą też syjoniści.

Tak naprawdę Mutu niewiele wiemy. Widać, ze wszyscy czekają na reakcje Boga.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 22:19
Henryku skąd i jak doszły cię słuchy o najbogatszych chowających się w schronach???

Trochę sie przeraziłam no i ucieszyłam .

W każdym razie w każdej plotce jest cześć prawdy a jezeli tak to musimy na prawdę trzymać sie na baczności .
Wybawienie moze byc juz bardzo blisko.

To co sie dzieje z uchodźcami i co juz robią to przechodzi ludzkie pojęcie .
Trzeba byc obok i to widzieć na własne oczy.
Media tego nam nie pokarzą.

Zaczynam sie na poważnie bać choć ufam Bogu...
A z drugiej strony cieszę sie bo nadejdzie wyzwolenie...
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 23:22
Mutu napisał:
Cóż bardziej wymownego może być...
Cóż bardziej potwierdzi, że mason mieniący się Franciszkiem bierze udział w zniszczeniu chrześcijaństwa, Europy, nas?
Nic więcej nie trzeba dodawać.

Pocieszeniem(?) jest to, że za to wszystko co robi za rok będzie na nim wypełniona wola Boga.
Za niecały rok.

Nawet Issus Chrystus nie zna daty i godziny i możemy tylko domyślać się Dat poszczególnych wydarzeń.. Nie chciałbym Cie krytykować ale w podawaniu takich informacji typu że za rok będzie Watykan zniszczony możesz wprowadzić wielu ludzi w błąd.. Oczywiście to nie ja będę osądzał pomyśl jak staniesz twarzą w twarz z Stwórcą i pokaże Ci że rozpowszechniałeś kłamliwe informacje znając to co w biblii na ten temat napisane zostało. Widzimy na własne oczy że to już blisko wszystko przyśpiesza , do Frankfurtu tu gdzie mieszkam dzisiaj dotarło 10 tys.. "Uchodźców" Jak to ich zakłamane media pieszczotliwie nazywają.. Strach wyjść z domu to przecież jest normalnie Armia gotowa mordować chrześcijan.. Gdyby nie nasz stwórca byśmy nie mieli żadnych szans. Ale nie ma co się bać SmileSmile To co się dzieje oznacza że machina się rozpędza i przybycie naszego zbawiciela jest Bliskie !! Radujmy się !!
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 23:37
A gdzie ja tam napisałem coś o Watykanie?
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 6th Wrzesień 2015, 23:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu napisał:A gdzie ja tam napisałem coś o Watykanie?

Przepraszam chodziło o informacje o Franciszku. Może się mylę to tylko moje zdanie , nie odbierz tego jako atak drogi bracie.. Łączy nas wspólne oczekiwanie naszego zbawiciela i obnażanie ochydy szatana i jego pachołków
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 7th Wrzesień 2015, 00:56
Kasia napisał:Henryku skąd i jak doszły cię słuchy o najbogatszych chowających się w schronach???

Trochę sie przeraziłam no i ucieszyłam .Z kilku źródeł. m.in. Alex Jones - sam już uciekł z Teksasu.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 8th Wrzesień 2015, 13:06
W Iranie spadły dwa olbrzymie meteoryty 31 Lipca 2015 roku i NASA oraz media światowe na ten temat milczą.

W tym filmie mamy relację na ten temat - po angielsku.Omawia się możliwość wypełnienia proroctwa Islamu o powrocie Mahdiego 24 Września.

W opisie filmu jest wiele linków do materiałów popierających owe uderzenia, które były dewastujące i temperatura powietrza nagle znacznie wzrosła.

W tym filmie, bez dźwięku mamy inny olbrzymi meteor, który eksplodował wczoraj w Bangkoku.Mas media ogólnie milczą w tych tematach. Jest także możliwość uderzenia w ziemię wielkiego meteorytu 24 Września i też podobno się to ukrywa.

Meteoryty w przypadku braku kosmosu i płaskiej ziemi są raczej niemożliwe. Ale są możliwe wyniki wojny w niebie oraz to, że są to ofiary tej wojny, albo w statkach kosmicznych albo w innych formach i spadają na ziemię.

Jest to bardzo możliwe, aczkolwiek jest to moja czysta spekulacja.

O olbrzymim meteorze który ma uderzyć 24 Września widziałem nagłówki informacji od kilku miesięcy, ale je ignorowałem. Kiedy zobaczyłem ten meteor w Tajlandii oraz ten film o dwóch meteorach w Iranie, zaczęło mnie to bardziej interesować z uwagi na to, że...


  • Watykan intensywnie ogląda niebo przez największy teleskop na ziemi.

    Wszystkie wydarzenia związane z Wrześniem 23-27 wydają się związane z tym meteorem.

    Nie może nastąpić zniszczenie Babilonu bez ujawnienia Bestii i przekazania jej władzy przez 10-ciu króli.

    Musi być widzialny upadek szatana i jego upadłych aniołów.


Meteor może być spadającym wrakiem po przegranej wojnie w niebie, mniej lub bardziej zniszczonym.

Są to wszystko moje spekulacje oparte luźno na proroctwach biblijnych, ale wygląda to na spore prawdopodobieństwo i władze w wielu państwach najwyraźniej panikują i stawiają wiele na jedną kartę.

Musi być jakaś arcyważna przyczyna ogłoszenia czegoś, co Obama i papież ogłoszą 23-24 Września.

Z uwagi na możliwość ingerencji Boga w te wydarzenia, a miejmy na uwadze, że to On ma natchnąć serca władców, aby wykonali Jego wyrok, obserwujmy te wydarzenia z wielką uwagą.

Ktoś na forum napisał o wielkim kamieniu z proroctwa Daniela, który ma uderzyć w stopy posągu, który śnił się królowi Nabuchodonozorowi.

Czy istnieje możliwość czegoś ze strony Boga. Następuje ostry atak na białe Chrześcijaństwo i według pewnych informacji z tej witryny,

http://www.disclose.tv/news/just_wait_isis_smuggled_thousands_extremists_amongst_innocent_refugees_into_europe/122060?utm_medium=email&utm_campaign=digest-2015-36&utm_source=crit_send

ISIS umieściła pomiędzy 4000 uciekinierów kilkaset doskonale wyszkolonych żołnierzy ISIS.

Mamy więc sytuację, jakiej chyba nie było od setek a może tysięcy lat.

Mam na myśli sytuację, w której mogą się spełnić na naszych oczach bardzo dobrze znane proroctwa biblijne, zwłaszcza z Objawienia i Daniela.

Czyli sytuacja jest raczej poważna i nie myślę, że to się wszystko łagodnie rozmydli.


I jeszcze kolejne zajścia w Rotherham w Anglii.Religia pokoju... Sad Sad Sad
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 8th Wrzesień 2015, 14:35
Wklejam to proroctwo z Daniela:

Dan 2:
(31) Ty, królu, miałeś widzenie: Oto olbrzymi posąg stał przed tobą; wielki był ów posąg, potężny jego blask, a straszny jego wygląd.

(32) Głowa tego posągu była ze szczerego złota, jego pierś i jego ramiona ze srebra, jego brzuch i jego biodra z miedzi,

(33) Jego golenie z żelaza, jego nogi po części z żelaza, po części z gliny.

(34) Patrzyłeś, a wtem bez udziału rąk oderwał się od góry kamień, uderzył ten posąg w nogi z żelaza i gliny, i skruszył je.

(35) Wtedy rozsypało się w kawałki żelazo, glina, miedź, srebro i złoto, i było to wszystko jak plewa na klepisku w lecie; i rozniósł to wiatr, tak że nie było po nich śladu. Kamień zaś, który uderzył w posąg, stał się wielką górą i wypełnił całą ziemię.


W dalszych wersetach wyjaśnione jest, że złoto, srebro itd. to królestwa ziemskie, które są odpowiednio mocne. Ostatnie królestwo ma być kruche i niespójne.

Natomiast meteor:
2: (34) Patrzyłeś, a wtem bez udziału rąk oderwał się od góry kamień, uderzył ten posąg w nogi z żelaza i gliny, i skruszył je.

i tu:
(44) Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki,

(45) Jak to widziałeś, że od góry oderwał się kamień bez udziału rąk, rozbił żelazo i miedź, glinę, srebro, złoto.

Raczej nie chodzi o dosłowny kamień. Jak dla mnie chodzi o to, że moc Boża (czyli bez udziału rąk) rozbije wszystkie królestwa - i mocne i te słabe, a ostatnie królestwo ma zostać przez ów moc skruszone i w tej chwili ma też powstać takie, które "ostoi się na wieki"


_____
co do sprawy meteorytów, nie wiemy z czego składa się niebo. Pisałam kiedyś o zjawisku "tranzytu", czyli obserwacji na tle tarczy np. słońca mniejszych obiektów, typu planety, a może i gwiazdy?
Tak, jak kiedyś przed potopem ludzie nie znali deszczu, może pod niebiosami latają takie "kamienie", które oficjalnie nazywa się właśnie planetami i gwiazdami. W tym wypadku Bóg mógłby strącić je na ziemię, co byłoby zauważalne - a zjawisko samo w sobie jest nieznane ludziom.
Tak samo w Apokalipsie pisze, że będzie z nieba spadał grad:
Ap 16:
(21) I spadły z nieba na ludzi ogromne centnarowe kawały gradu; a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, gdyż plaga ta była bardzo wielka.

Cetnar/ talent w czasach biblijnych - ważył 30-50 kg!!!! Kto wie, co Bóg niezwykłego i niewyobrażalnego szykuje dla swoich wrogów!

A co do statków kosmicznych.... jakoś osobiście nie za bardzo widzi mi taka wizja. Że niby czyje i na co te statki?
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 8th Wrzesień 2015, 14:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Zapomniałam dodać, że w wielu szatańskich proroctwach a'la fatima itd w ziemię ma uderzyć właśnie meteor.
W kartach illuminati - też meteor.
Wszystko w opozycji do daty 23 wrz 2015.

Nawet w wielu hamerykańskich filmach ze śmiechem mówiono o tej dacie i meteorycie:
"We wrześniu 2015 uderzy w ziemię meteoryt.... którego nie ma -ha ha ha" - taki tekst daje do myślenia.

Do tego widziałam masę filmików, gdzie jest ostrzeżenie, aby nie wierzyć w żaden meteoryt. Najprawdopodobniej jakimiś bombami wywoła się na morzu ogromne tsunami, które zatopi wiele lądów. A wystraszeni ludzie będą robić dokładnie to, co każe władza.

A co pisze w Biblii??
Mat 24:
(25) Oto wam przepowiedziałem. (26) jeśli więc wam powiedzą: Oto jest na pustyni, nie chodźcie tam! Oto wewnątrz domu, nie wierzcie!

Zobaczymy. W każdym razie wiemy na czyich usługach jest telewizja. Słuchajmy i obserwujmy bacznie, co mówi, aby nie dać się zwieść Smile
avatar
piotrek123
Liczba postów : 87
Join date : 19/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 8th Wrzesień 2015, 16:16
Wiem, że wszyscy o tych rzeczach wiedzą na tym forum ale polecam obejrzeć albo podesłać komuś do obejrzenia. Może i długie ale szybko się ogląda. Wink

avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 8th Wrzesień 2015, 16:17
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:13, w całości zmieniany 1 raz
avatar
piotrek123
Liczba postów : 87
Join date : 19/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 8th Wrzesień 2015, 16:49
Dokładnie każdy się w czymś myli ale film jako całokształt daje do myślenia, no i nawet poruszony jest temat płaskiej ziemi. Wink Czuję po kościach, że coś się szykuje.
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

on 8th Wrzesień 2015, 17:49
Jeśli faktycznie ma miejsce w chwili obecnej wojna w Niebie, to takie zjawiska na tak dużą skalę mogą o tym świadczyć:
"olbrzymi puls mikrofalowy, który praktycznie objął cały glob ziemski. Puls rozpoczął się już 31 sierpnia wieczorem, a jego szczyt nastąpił o 1 w nocy 1 września"

http://wolnemedia.net/ezoteryka/przez-ziemie-przeszedl-olbrzymi-puls-energetyczny/


Sponsored content

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 9 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach