Go down
avatar
Kobieta
Liczba postów : 16
Join date : 21/03/2015

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

23rd Sierpień 2015, 20:02
Zgłaszajcie ten profil i jego posty, proszę was!!! I jego znajomych popapranych. To jest obrzydliwe! To są albo jacyś chorzy ludzie albo banda nefilimow albo hybryd, innego wyjaśnienia nie widze!
https://m.facebook.com/jp2gmd4ever?slog=77&seq=106834504&rk=23&st=user&fbtype=2048&fref=search
avatar
Kobieta
Liczba postów : 16
Join date : 21/03/2015

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

23rd Sierpień 2015, 20:15
to jest poprawny adres na komputerze https://www.facebook.com/jp2gmd4ever?_rdr=p&fbtype=2048&fref=search&rk=23&seq=106834504&slog=77&st=user
ten z poprzedniego postu to na telefonie jak ktoś jest
avatar
Kobieta
Liczba postów : 16
Join date : 21/03/2015

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

23rd Sierpień 2015, 22:11
Kochani, wlasnie koleżanka napisała mi że konto tego chorego "człowieka" jest już usunięte. I zgadza się, wychodzi komunikat że nie ma takiej strony. Nie wiem czy między innymi za waszą pomocą ale dziękuję! Very Happy
avatar
Kobieta
Liczba postów : 16
Join date : 21/03/2015

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

23rd Sierpień 2015, 22:15
Kochani za szybko się cieszyłam Sad dla pewności jeszcze sprawdziłam po imieniu i nazewisku tego pedofila i niestety on nadal tam jest (na facebooku) tylko link się zmienił No https://www.facebook.com/RomekAtom3k?ref=ts&fref=ts
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

23rd Sierpień 2015, 23:28
NIe pisz u niego nic, to jakiś opętany jegomość. Typowy borderline, czerpie przyjemność z drażnienia ludzi. Lubi doprowadzać innych do nienawiści. To jest robota demonów. Sama widzisz że facebook nie zajmuje się tym w ogóle. Może to jakieś doświadczenie socjotechniczne.
avatar
Kobieta
Liczba postów : 16
Join date : 21/03/2015

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

23rd Sierpień 2015, 23:48
Ja tam u niego nic nie komentuje,. Zreszta on ma odblokowana mozliwosc komentarzy tylko dla jego znajomych. Ale poczytałam sobie tam te komentarze i dochodze do wniosku, ze faktycznie tak jak mówisz to może być jakies doświadczenie bo oni tam pod tymi jego postami się wypowiadają i jest więcej tych osob, zwolennikow jego, jakby w zmowie byli. No już sama nie wiem ale jest to okropne, z drugiej strony tak straszne że az wydaje się nieprawdopodobne aby takie osoby żyly wśród nas. On na początku jeszcze wczoraj, zamiescil zdjecie mojej znajomej z jej dzieckiem bo takie miała profilowe z obleśnym komentarzem w stylu "ale bym tego małego ekhm, no wiecie" i jeszcze paru innych osobzdjecia wykorzystal w ten sposob. Do mojej koleżanki to doszło i ostrzegla mnie abym zmienila swoje zdjecie bo tez miałam swoje dzieci w "tle". Na szczęście już usunal zdjęcia z cudzych profili albo fb usunął bo było zgłaszane to. Ale powiem ci, że chociaż fb w dużej mierze sluzy mi do komunikowania się ze znajomymi i rodzina którzy sa daleko ode mnie, to jednak zraziłam się po tym incydencie do niego i już go tak "nie lubie".
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

24th Sierpień 2015, 10:44
Należy pamiętać że FaceBook nie był zaprojektowany dla ludzi, lecz z myślą o inwigilacji. Tutaj jest realizowanych wiele projektów socjotechnicznych.Mają masę narzędzi, które generują im wskaźniki, podsyłają ci fotki i tematy o podtekście seksualnym, lub innym, sprawdzają poziom kontroli jakim obieli społeczeństwo. Testują gotowość do buntu, lub usypiają zależnie od potrzeb.Dlatego należy uważać na różnego typu prowokacje. Możliwe że selekcjonują ludzi według przydatności do przyszłych tajnych służb. Ludzi o kompletnym braku empatii, i wysokim wskaźniku inteligencji.
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

24th Sierpień 2015, 12:31
Masz racje Bushi, przede wszystkim FB jest to inwigilacja, badanie naszej wiedzy pogladow, kontaktow, horyzontow, reakcji i wyszukiwanie swoich. Dlatego nie nalezy na nim odpowiadac na te pytana, ktore tam postawiono oraz powstrzymywac sie od wstawiania tam zdjec rodzinny a w tym dzieci. Istnieje niebezpieczenstwo, ze moze
ktos zlecic polowanie na okreslone dziecko. Cale szczescie, ze to skasowano, jednak nie zmienia to faktu, ze takie rzeczy i tacy "ludzie" istnieja. Z pewnoscia jest tez wsrod nas spora ludzi opetana przez demony, bo jak np. wytlumaczyc ten przypadek http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/dolny-slask-uderzyl-dziecko-siekiera-w-glowe,569927.html
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

24th Sierpień 2015, 19:55
Inwigilacja ok,ale jezeli to prawie kazdy wie to przepraszam ,ale po co moi drodzy macie tam konta???

To nie wina elit -gdyby nie było chętnych nie było by FaceBooka.

Niestety zadaje to pytanie w powietrze bo moje "dzieciaki"tez.. tam sà.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

25th Sierpień 2015, 02:59
Pytanie co ? kto ? chce tam dobrowolnie odkryc o sobie.
Ktos kiedys mowiac o niebezpieczenstwie powiedzial: "uwaga ja mam w domu nuz !"

i to samo jest z FB Smile

Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

25th Sierpień 2015, 07:59
"Wyszedłem" z FB 3 lata temu i za nic na świecie tam nie wrócę. Służby specjalne , na polecenie których on powstał mają pełny wgląd w KAŻDY zalogowany do fejsa komputer. To jest chyba najbardziej zaawansowany system indywidualnej inwigilacji jaki istnieje.... Próbowaliście zlikwidować swoje konto ? - nie da się....
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

25th Sierpień 2015, 10:58
Można uciec z fejsa ale jeśli chociaż tam byłeś jesteś w kartotekach, można uciekać przed inwigilacją ile się da.
Ale również można tam być i robić wiele dobrego, rozsyłać informacje linki, wykorzystać medium do walki z dezinformacją. Kto komu karze zamieszczać informacje o swojej rodzinie albo życiu.
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

25th Sierpień 2015, 12:33
Message reputation : 100% (1 vote)
post można usunąć
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 55
Skąd : Gniezno

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

25th Lipiec 2016, 09:45
Przed wczoraj zablokowali mi konto na fb od jakiegoś czasu wrzucam wszystko o kościele katoli....Może to jest związane z przyjazdem białego.
Napisali "wykryliśmy podejrzaną aktywność związaną z moim kontem na fb i ze względów bezpieczeństwa,tymczasowo je zablokowaliśmy".
i  mam się skontaktować tam i tam.
Napisałam to,bo może ktoś z was też ma taki problem.
Sponsored content

POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z Empty Re: POMOCY! Banda hybryd na facebooku!Z

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach