Czyżby początek III Wojny Światowej?

+28
Cyryl
Iraeneus
Łukasz.s
Skiper
Odrodzony
polskapaw
Edwedere
krissss
Liksar
Gregor
levrone55
Jacek86
Tabitha
Marysia87
Andrzej
anileve
piotrek123
Zwykły
Olo
anowi
lusia
Bushi
Mutu
Kasia
Szymon
Obserwator
ikiro
Henry Kubik
32 posters
Go down
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Wrzesień 2017, 06:28
Andrzej napisał:Jako że należe do pokolenia które miało w szkole obowiązkowy język rosyjski to wyjasnie że "zapad" to nie znaczy upadek ale po prostu "zachód"

Andrzeju...a w znaczeniu kierunku świata czy np. zachodu w sensie zachodzącego słońca?
avatar
Łukasz.s
Liczba postów : 102
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Wrzesień 2017, 08:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Wg mojej wiedzy "zapad" znaczy "na zachód" czyli kierunek swata i taki jest raczej sens i cel tych manewrów. Nazwy manewrów NATO są za to jak zwykle ciekawe, w zeszłym roku manewry miały nazwę Anakonda, w tym roku Dragon, czyli smok. W Szwecji mają nazwę Aurora czyli jutrzenka. Warto byłoby przeanalizować jak nazywają się manewry NATO w innych częściach, które odbywają się w tym samym lub podobnym czasie.
avatar
Andrzej
Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 53
Skąd : Będzin

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Wrzesień 2017, 09:22
Tak jak Łukasz napisał. To kierunek swiata
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

21st Listopad 2017, 12:44
Message reputation : 100% (2 votes)
Dopiero teraz znalazłem rozwiązanie, kto za kim przeciwko komu itp. Nagle stało się wszystko jasne.

Plan III WŚ jest realizowany na pełnym biegu i realizuje go nikt inny jak Trump, który jest... katolikiem.

Pamiętamy przyjęcie katolickie z biskupami i Trumpem?

Trump i jego klika sprytnie ukrywają swoje zamiary, grają przed nami komedię, jakoby Trump atakował papieża podczas swej wizyty w Watykanie itp sprawy.

W każdej chwili może się wydarzyć otwarty konflikt pomiędzy Izraelem a Islamem.


"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

Krążą słuchy, że w Syrii trwają nadal masowe zbrodnie na Arabach i jesteśmy w oczywisty sposób oszukiwani. Raz Syria zwyciężyła ISIS ale na drugi dzień mamy odwrotne informacje.

Podobnie jest z USA.

Niemniej od tej wojny ma się rozpocząć konflikt, nie tyle walka armii ale walki wewnętrzne w państwach rasy białej.


W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

W sumie III WŚ top nie tyle zbrojny konflikt ale walki wewnętrzne w poszczególnych państwach.


Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

To jest w trakcie działania i masowe wspieranie przez władze transgenderów, homoseksualizmu, gejostwa i wszystkich zboczeń z pedofilią włącznie właśnie jest realizowane i w niektórych państwach jak Szwecja - masowe gwałty oraz ostatnio Kanada, zupełny obłęd względem transgender ukazuje efekt absolutnego ateizmu.

Krwawe orgie jeszcze nie nastąpiły, ale są blisko.

I najważniejsza część, przeraźliwie realna. Już kiedyś o tym nieśmiało wspomniałem ale teraz nabrałem głębokiego przekonania, że grają nami jak chcą i jest masowe zwiedzenie.


Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

W tym tekście jest malutki błąd tłumaczeniowy, który zmienia w dużym stopniu znaczenie. W podkreślonym na czerwono miejscu jest TERAZ - mniejszościami etnicznymi rewolucjonistamia było za słowem etnicznymi i - litera i.


Owe mniejszości etniczne to właśnie rewolucjoniści.

Czyli... kto to jest? Kto dąży do rewolucji? Syjoniści, którzy zaczęli rewolucję francuską i rosyjską i teraz zwalczają rasę białą.

Mieszkańcy Polski i innych państw białych, stale osaczani przez owe rewolucyjne rządy nas wyniszczające w końcu doprowadzą do masowych buntów przeciwko syjonistom. Masy ludzi zaczną ich mordować z wielką zaciekłością.


Oto perfidny plan masoński, realizowany przez sługę Watykanu, Trumpa.


Połączmy wszystkie elementy.

Nastąpiła masowa nagonka na syjonistów.

W pierwszej fali aresztowani są pedofile w USA i narastają masowe niezadowolenia z prób akceptacji pedofilii. Hollywood okazał się centrum pedofilii ale tego jest znacznie więcej.

Zaatakowano z wielką mocą main stream media!

Dlaczego syjoniści tak nienawidzą Trumpa? Ponieważ oni wiedzą jakie są plany!!!!

Deep State to syjoniści dążący do NWO.

To bankierzy, przemysł szczepień, aborcji, rządy w krajach o białej populacji sprawują syjoniści. Trump dąży do ich usunięcia, nie tylko w USA.

Chabad jest przeciwko syjonizmowi i najprawdopodobniej jest kontrolowany przez... Watykan.

Planem jest zniszczenie syjonizmu rękami Chrześcijan w najbardziej krwawej rewolucji narodów.

Dlaczego? Aby pokazać Bogu zbrodnie Chrześcijan na syjonistach. Kiedy zwykli ludzie dowiedzą się o wszystkich oszustwach i mordach syjonistów, agenci watykańscy podsycą ludzi, broń się znajdzie i zacznie się wielki kataklizm.

Jest możliwość, że pomagać będą Arabowie, kiedy zorientują się, kto jest odpowiedzialny za wojny i rzezie krajów arabskich. Syjoniści!!!

Szczególnie niebezpieczna jest sytuacja Polski. Marsz Niepodległości to początek kierowania naszej nienawiści do syjonistycznego rządu i Żydów. Widać było agentów watykańskich i hasła nacjonalistyczne słyszeliśmy wyraźnie.

I to jest zgodnie z planem Alberta Pike'a.

Mamy w Polsce ze 2-3 mln Żydów. Mamy syjonistyczny rząd wyniszczający naród i zdradzający Polskę i Polaków.

Ostatnia wizyta Trumpa grała na polskich skrzypcach 'patriotyzmu'. Film o Powstaniu Warszawskim oraz podżeganie do nacjonalizmu to właśnie narzędzia do wywołania wewnętrznego konfliktu.

A mamy jeszcze ze 2 mln Ukraińców nas nienawidzących. Wystarczy ich podjudzić i krew będzie się lała strumieniami.

Wystarczy ukazać prawdę o płaskiej ziemi, podróżach na księżyc, o ewolucji, wielkim wybuchu i wskazać na wszelkie lewackie pomysły, szczepienia śmiercionośne, zatruwane wszystkiego, chemtrails, jedzenia, sprzedawania ciał zabitych dzieci w aborcjach i wiele, wiele innych zbrodni, to większość narodu oszaleje z nienawiści.


W tej chwili uderzyliśmy na Chrześcijaństwo jako fałszywą religię. I to się rozwija i coraz więcej ludzi zaczyna to rozumieć. Czyli iluzja... chrześcijaństwa którego boskie duchy... bez kompasu i kierunku.

To jest fałszywa religia kierowana przez demony z katolicyzmem włącznie. Jeżeli ci ludzie dowiedzą się, jak zostali oszukani przez Pawła i ich szatańskich przywódców, dostaną szału z nienawiści do nich.

A to wszystko realizuje z zimną krwią Trump, udający władcę zatroskanego o Polskę i Polaków z nieznanych nam przyczyn.

Ma się pojawić 10-ciu nowych króli. żyli rządy syjonistów upadną i już rząd w Niemczech, rząd Merkel upada i według pewnych źródeł jest to na 100% pewne.

Podobno dni premier Anglii są policzone. (Theresa May - syjonistka) a i we Francji coś zaczyna sie ruszać także.

Mamy więc niezwykłe niebezpieczeństwo zagrażające rasie białej a w szczególności jest to olbrzymia groźba dla Polski, osaczonej i wewnętrznie osłabionej przez emigrację do Anglii oraz imigracji Ukraińców i uciekających Żydów z Izraela.

Przemyślmy to sobie dokładnie, ponieważ jeżeli jest to realne, a moim zdaniem jest to bardzo realne, MUSIMY naszych braci i siostry ostrzec przed braniem udziału w jakichkolwiek walkach.


Objawienie nie bez przyczyny nas ostrzega przed braniem oręża do ręki i zapowiada, że kto chwyci za broń, od tej broni zginie.


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

21st Listopad 2017, 20:34
Message reputation : 100% (2 votes)
Jakiś czas temu wspominałem o tym na forum, że 3WŚ mająca rozpocząć się od starcia politycznego syjonizmu ze światem arabskim została wywołana przez agentury illuminati w 2001 roku podczas upozorowanego ataku na Nowy York przez rzekome zgrupowania islamskich terrorystów.

Zwróćmy uwagę na to, że mowa jest o politycznym syjonizmie, a nie zwierzchnościach syjonistycznych, które są w rzeczywistości synagogą szatana.

To synagoga szatana, która kontroluje syjonizm, może poświęcić syjonistów politycznych, czyli wszelkich przedstawicieli polityki, biznesu, mass mediów itp, którzy wykonują swymi rękami polecenia synagogi, tak samo jak było to podczas tak zwanego holocaustu 2WŚ. Tym samym jasne jest, że plan 3 wojen jest nadal prowadzony i na szybko realizowany.

Od 2001 roku państwa rasy białej, bo to onie się rozchodzi, są trzymane w uścisku i prowadzone do komoletnego wyczerpania...

- psychoza stachu powodowana propagandą terroryzmu
- narastająca kontrola społeczeństw i ich inwigilacja
- zaostrzanie konfliktu na bliskim wschodzie i angażowanie w niego wojsk krajów układu NATO
- napływ do białych krajów ucikenierów z obszarów rzekomo objętych działaniami wojennymi
- propaganda uległości wobec imigrantów i kolejna psyhoza strachu
- zadłużanie kolejnych państw i wyniszczanie ekonomiczne (kryzys 2008)
- promocja wszelkich zboczeń
- mieszanie narodów
- zanieczyszczanie środowiska

...itd...

Kraje o białej populacji są od ponad 15 lat pod tak silnym atakiem, że nijak to określić, jak powstrzymywanie do punktu kompletnego wyczerpania, którego eskalacja może nastąpić wraz wybuchem wojny Izraela między Iranem, czy Arabią.

Starcie między syjonizmem politycznym a muzułmańskim światem arabskim może być więc tylko scenariuszem, odgórnie sterowanym, który ma wyglądąć tak, jak go opisano, aby uwypuklić ostatecznie zwyrodnienie wszelkich religii i zwalić winę na...Boga i jego "naród wybrany".

Może właśnie o to chodzi w planie 3 WŚ, by całe zło przypisać religiom rzekomo wyznającym Boga Stwórcę i między innymi w tym celu wykreowano fałszywe państwo Izrael oraz naród żydowski, jako rzekomych spadkobierców biblijnej historii, by w czasach końca bestia z morza oraz Apollyon mogli zdyskredytować ich i ukazać jako zbędnych, posługując się przy tym czym, jak nie...naukami Pawła z Tarsu!

To Paweł nauczał o zbawieniu dla pogan i braku różnicy między Żydem czy Grekiem, tak więc w świetle jego nauk Żydzi i 'Izrael' nie są do niczego potrzebni, a wręcz można ich uznać za twór fałszywy, ponieważ Paweł głosił "izrael duchowy".

Czy bestie i synagoga szatana zrobią z żydów syjonistów i Izraela kozła ofiarnego? W przypadku mowy smoka według Pawła jest to wielce prawdopodobne.

Czy według Pawła można uznać taki twór jak Watykan za wrogi Bogu i ludzkości? Jak najbardziej.

Myślę, że herezje Pawła nie zostaną rozpoznane przez świat chrześcijanski. Nawet w listach do 7 zborów mowa jest tylko o jednej grupie, która dowie się o fałszywych apostołach, tak więc mowa smoka według Pawła i kryjąca się za nią gnoza, może być elementem wykorzystanym w nieco innej formie podczas wielkiego ucisku.

Czyli ubliżanie Bogu i miłowanie idoli (tak jak Paweł jest idolem wielu), negowanie Prawa Bożego, darowanie życia w zamian za znamie (rzekome zbawienie) itp.

Wielki ucisk nastąpi i jestem zdania, że będzie działo się naprawdę 100 razy gorzej niż jest teraz oraz, że zwiedzenie jeszcze nabierze na sile.

Owszem, Bóg może nie pozwolić na zbyt wiele, choć proroctwa według mnie nie pozostawiają złudzeń, że będzie to jednak pewnego rodzaju zagłada, ale może być też tak, że przy naszej wiedzy coś gorszego nie mieści się już w głowie, gdy w rzeczywistości większość ludzi i tak żyje przecież w totalnej iluzji już na obecnym etapie.

Wszystko przed nami i zdaje się być już tuż tuż...
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

23rd Listopad 2017, 10:54
Co do Trumpa, to jak już pisałem o tym wcześniej w tym miejscu:

https://zbawienie.forumotion.com/t293p50-liczba-zwierzecia-666

dla mnie to, co robi Trump wygląda mi na jedną wielką szopkę.

A teraz Henryk podał szczegóły, które tylko potwierdzają te moje przypuszczenia co do niego.

Tylko teraz pytanie, dla kogo ta cała szopka, którą urządza Trump?

Czy Trump robiłby to wszystko tylko po to, aby zwodzić jedynie ludzi co do swoich zamiarów?


Nie wydaje mi się.

Dlatego też myślę sobie, że Trump robi to wszystko głównie po to, aby uwolniony z otchłani Apollo, którego Trump wydaje się być wielbicielem, nie zlikwidował go jako jednego z trzech przyszłych królów, których mały róg z księgi Daniela, czyli właśnie Apollo, kiedy ten już pojawi się na ziemi w ciele jakiegoś króla północy ma obalić (o ile „obalenie” trzech z 10-ciu ostatnich królów na ziemi będzie rzeczywiście oznaczało zabicie ich przez Apolla, a nie coś innego, co sprawi, że przestaną oni być królami):

Dan 7:
(7) Następnie patrzałem i ujrzałem w nocnych widzeniach: a oto czwarta bestia, okropna i przerażająca, o nadzwyczajnej sile. Miała wielkie zęby z żelaza i miedziane pazury; pożerała i kruszyła, depcąc nogami to, co pozostawało. Różniła się od wszystkich poprzednich bestii i miała dziesięć rogów. (Cool Gdy przypatrywałem się rogom, oto inny mały róg wyrósł między nimi i trzy spośród pierwszych rogów zostały przed nim wyrwane. Miał on oczy podobne do ludzkich oczu i usta, które mówiły wielkie rzeczy. (9) Patrzałem, aż postawiono trony, a Przedwieczny zajął miejsce. Szata Jego była biała jak śnieg, a włosy Jego głowy jakby z czystej wełny. Tron Jego był z ognistych płomieni, jego koła - płonący ogień.

(16) Zbliżyłem się do jednego ze stojących i zapytałem o właściwe znaczenie tego wszystkiego. On zaś odpowiedział i wyjaśnił znaczenie rzeczy: (17) Te wielkie bestie w liczbie czterech - to czterech królów, którzy powstaną z ziemi. (18) Królestwo jednak otrzymają święci Najwyższego, i będą posiadać królestwo na zawsze i na wieki wieków. (19) Potem chciałem się upewnić co do czwartej bestii, odmiennej od pozostałych i nader strasznej, która miała zęby z żelaza i miedziane pazury, a pożerała, kruszyła i deptała nogami resztę; (20) oraz co do dziesięciu rogów na jej głowie, i co do innego, przed którym, gdy wyrósł, upadły trzy tamte. Róg ten miał oczy i usta, wypowiadające wielkie rzeczy, i wydawał się większy od swoich towarzyszy. (21) Patrzałem i róg ten rozpoczął wojnę ze świętymi, i zwyciężał ich, (22) aż przybył Przedwieczny i sąd zasiadł, a władzę dano świętym Najwyższego, i aż nadszedł czas, by święci otrzymali królestwo. (23) Powiedział tak: Czwarta bestia - to czwarte królestwo, które będzie na ziemi, różne od wszystkich królestw; pochłonie ono całą ziemię, podepce ją i zetrze. (24) Dziesięć zaś rogów - z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, po nich zaś inny powstanie, odmienny od poprzednich, i obali trzech królów. (25) Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego, będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo, a święci będą wydani w jego ręce aż do czasu, czasów i połowy czasu. (26) Wtedy odbędzie się sąd i odbiorą mu władzę, by go zniszczyć i zniweczyć doszczętnie. (27) A panowanie i władzę, i wielkość królestw pod całym niebem otrzyma lud święty Najwyższego. Królestwo Jego będzie wiecznym królestwem; będą Mu służyły wszystkie moce i będą Mu uległe.

Myślę też, że tymi trzema królami, których z woli Boga wyrażonej w księdze Daniela ma obalić Apollo, to będzie trzech królów południa, reprezentujących najbardziej zbrodnicze ramię Babilonu Wielkiego, podległego i do końca wiernego Watykanowi.

Zatem ich obalenie (likwidacja?) będzie jak myślę częścią wyroku Boga na Babilonie.

Dla mnie więc Trump to jeden z tych trzech „królów południa” reprezentujących główną część Babilonu, z którymi - zgodnie z księgą Daniela - rozprawi się Apollo już po ich wspólnym ataku na Watykan.

Bowiem, jak wynika wprost z Objawienia Jana, ataku na Nierządnicę – Watykan dokona wraz z Bestią z otchłani jeszcze wszystkich 10-ciu ostatnich królów na ziemi, a nie tylko siedmiu z nich, co oznacza, że ci trzej królowie będą w tym czasie jeszcze żyli i będą jeszcze u władzy:

Ap 17:
(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia - ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, (17) bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali - i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. (18) A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.

Zatem dopiero na koniec zostałoby siedmiu z 10-ciu ostatnich królów na ziemi na czele z Bestią z otchłani, czyli Apollem, którzy ramię w ramię z Fałszywym prorokiem i Smokiem stanęliby do walki na polach Armagedonu z Panem Isusem i 144.000 Jego wybrańców.

Zatem moim zdaniem Trumpa nie uratuje nawet to, że jako jeden z 10 ostatnich królów,  którego m.in. królestwo zostanie wcześniej zaatakowane przez Apolla i królów północy w ramach ataku na Babilon (który to atak przy tej okazji da ochronę idącej na pustynię Niewieście – Izrael przed wodą, wypuszczoną przez wyrzuconego już z nieba szatana), po tym ataku przyłączy się on do Apolla i pozostałych z 10-ciu ostatnich królów, aby wspólnie z nimi przypuścić atak na Nierządnicę – Watykan, której wszystkie rozkazy Trump jak dotąd ściśle wykonywał, tym bardziej, że jak wynika z Dan 7:24 taka jest wola samego Boga, aby mały róg – Apollo obalił trzech z 10 ostatnich królów na ziemi.

To obalenie Trumpa przez Apolla jak dla mnie byłoby tym samym realizacją sądu Boga nad Babilonem, zapowiedzianym w Objawieniu Jana.

cd.
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

23rd Listopad 2017, 11:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Natomiast od dłuższego już czasu mam wrażenie i też już o tym pisałem, że plan trzech wojen światowych wpisuje się w plany Boga na czasy ostateczne, które przewidują wiele działań wojennych w tych czasach.

Ale teraz dopiero uświadomiłem sobie, że być może to właśnie z tego powodu Bóg pozwala szatanowi realizować ten znany nam już plan i z tego też powodu Bóg pozwolił nam go poznać, abyśmy zrozumieli, w jaki sposób Bóg wykorzysta ten cały plan szatana do realizacji Swojego słowa.

Gdyby tak nie było, to po co inaczej Bóg pozwoliłby na wypłynięcie tego planu na światło dzienne?

Bóg przecież wie, do czego szatan jest zdolny i przewidział każdy jego ruch, dlatego Bóg każdy plan szatana zawsze wykorzystuje przeciwko niemu, a jednocześnie - do realizacji swojego słowa.

Pisaliśmy wcześniej, że szatan może mieć wiele innych, nieznanych nam alternatywnych planów.

Ale w tych okolicznościach jak dla mnie staje się coraz bardziej jasne, że nie ma powodu, aby szatan wymyślał i wprowadzał w życie jakieś inne plany, skoro ten już znany plan może być i jest dalej realizowany.

Bo moim zdaniem realizacja tego planu nie napotyka de facto na żadne większe przeszkody, a to, co już wydawało się nam działaniem zmierzającym do jego storpedowania, okazuje się potem… częścią tego samego planu!!!

I dlatego ta cała walka z pedofilią, z mediami głównego nurtu, z Watykanem, z kłamstwami i manipulacjami syjonistów, które m.in. doprowadzają do rzezi białych i arabów, to wszystko są jedynie elementy zaplanowanego przez szatana i upadłych teatrzyku dla skołowania ludzi, w którym pachołki szatana odgrywają swoje role, zaś sam plan jest przez to dalej systematycznie wykonywany.

A więc mamy dwa zasadnicze pytania:

- dlaczego szatański plan trzech wojen światowych w ogóle ujrzał światło dzienne?

- i dlaczego ten plan, który jest coraz szerzej znany, jest nadal bez przeszkód przez szatana realizowany?


Szatan zna proroctwa Boga dużo lepiej od nas, choć i on - jak już wiemy - nie wszystko prawidłowo rozumie.

Niemniej jednak szatan wie, że w czasach końca miały mieć miejsce wojny zapowiedziane przez Boga, więc moim zdaniem szatan postanowił to wykorzystać przeciwko Bogu i Jego Synowi.

Stworzył więc plan trzech wojen światowych, który wpasował się w proroctwa Boga dotyczące czasów końca, także te, które Bóg zapowiedział nam przez Pana Isusa.

Szatan być może wiedział, że skoro jego plan współgra z planami Boga, to Bóg nie będzie stał mu na przeszkodzie, aby ten plan udało się szatanowi realizować.

I moim zdaniem tak się właśnie nadal dzieje – dlatego plan zmierza już do III, ostatniej WŚ.

Ale myślę sobie, że to szatan zdecydował, że plan trzech wojen światowych powinien być ujawniony – niby że przypadkiem. Zaś Bóg nie przeszkodził w tym szatanowi.

Tylko dlaczego?

Bo zarówno Bóg, jak i szatan mieliby swój cel w ujawnieniu tego planu.

Jaki?

Myślę, że celem szatana może być to, żaby całą winę za możliwość realizacji tego planu mógł on potem zrzucić na Boga i Jego Syna!!!!

Szatan może po jego realizacji powiedzieć wówczas ludziom coś takiego:

„mój plan był jawny i Bóg o nim wiedział, a mimo to pozwolił mi go jednak zrealizować. Zatem kto jest tutaj tym złym? Ja, czy Bóg, który mi na to wszystko pozwolił?”

W ten sposób szatan będzie mógł bluźnić i urągać Bogu i Jego Synowi, zarzucając im tolerowanie zła, wyrządzanego przez szatana.

Tyle, że oczywiście szatan nic nie powie o prawdziwej pra-przyczynie tej tolerancji Boga wobec zła na ziemi, o tym, że w żadnym wypadku to nie Bóg i Jego Syn Isus odpowiada za całe zło na ziemi, ale właśnie szatan, potem upadli i demony, a przede wszystkim sami ludzie, począwszy od Adama i Ewy, którzy ulegli i nadal ulegają złym myślom swoich serc, co szatan skrzętnie wykorzystuje przeciwko Bogu i nam samym, zamiast kierować się prawem Bożym, na straży którego od początku stoją ludzkie sumienia.

Szatan nie powie przecież prawdy, że te wszystkie zaplanowane przez Boga nieszczęścia, wojny, głód, zarazy dzieją się przede wszystkim z naszego powodu, przez to, że ulegliśmy szatanowi, że przestaliśmy słuchać Boga i przestrzegać Jego prawa, które jest tylko i wyłącznie dla naszego dobra i że mając wolną wolę wolimy słychać tzw „głosu serca”, które od początku miało tendencję do nieposłuszeństwa, że wolimy grzeszyć poprzez łamanie prawa Bożego, zamiast słuchać naszego Ojca, który jest w niebie i Jego Syna Isusa, bo przez szatana i jego gnostyckie nauki myślimy, że sami możemy być równi Bogu.

Stąd myślenie, że po co stosować się do Prawa Boga, skoro możemy stosować się do rzekomo naszych własnych ludzkich zasad, podczas gdy to wszystko są zasady szatana, które są czystym przeciwieństwem Prawa Bożego!!!


cd.


Ostatnio zmieniony przez Odrodzony dnia 23rd Listopad 2017, 11:21, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

23rd Listopad 2017, 11:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Więc teraz pytania retoryczne:

- ilu ludzi na świecie już dzisiaj to wie i rozumie, że to nie jest jakakolwiek wina Boga i Jego Syna, że jest tyle zła na ziemi, tylko że winny jest temu sam szatan i jego klika, a przede wszystkim my sami za to, że im ulegamy i dopuszczamy się nieprawości,

- ilu ludzi już dzisiaj rozumie, że to, że Bóg dopuszcza na świecie i toleruje to całe zło, to jest tylko efekt w pełni zasłużonej i zapowiedzianej nam już przez proroka Mojżesza kary, jaka spadła od czasów Pana Isusa na całą ludzkość za nieposłuszeństwo wobec prawa naszego Stworzyciela w postaci przykazań Jego Syna Isusa, czyli za sprzeciwianie się naszemu Bogu, który od zawsze chciał i zawsze chce tylko naszego dobra, które zapewnia przestrzeganie Jego wiecznego prawa,

- ilu ludzi już dzisiaj wie, że wszystko wprawdzie należy do Boga i zależy od Boga, ale to, kiedy Bóg podejmie dzieło zbawienia Jego narodu zależy tylko i wyłącznie od nas samych, od naszego nawrócenia, co Bóg wielokrotnie nam powtarzał, także przez Pana Isusa:

Pwt 4:
(27) Rozproszy was Pan między narodami i mało z was zostanie wśród obcych ludów, dokąd was Pan uprowadzi do niewoli. (28) Będziecie tam służyli bogom obcym: dziełom rąk ludzkich z drzewa i z kamienia, które nie widzą, nie słyszą, nie jedzą i nie czują. (29) Wtedy będziecie szukali Pana Boga waszego i znajdziecie Go, jeżeli będziecie do Niego dążyli z całego serca i z całej duszy. (30) W swym utrapieniu, gdy wszystko to was spotka, w ostatnich dniach nawrócicie się do Pana Boga swego i będziecie słuchać Jego głosu. (31) Gdyż Bogiem miłosiernym jest Pan Bóg wasz nie opuści was, nie zgładzi i nie zapomni o przymierzu, które poprzysiągł waszym przodkom.

Iz 45
(22) Nawróćcie się do Mnie, by się zbawić, wszystkie krańce świata, bo Ja jestem Bogiem, i nikt inny!

Iz 46
(Cool Pamiętajcie o tym i okryjcie się wstydem! Grzesznicy, nawróćcie się sercem! (9) Wspomnijcie rzeczy minione od wieków! Tak, Ja jestem Bogiem i nie ma innego, Bogiem, i nikogo nie ma jak Ja.

Jer 18
(11) (…) Nawróćcie się więc każdy ze swej złej drogi, a uczyńcie lepszymi wasze drogi i wasze czyny!

Jer 35
(15) (…) Nawróćcie się każdy ze swego przewrotnego postępowania, poprawcie wasze uczynki, a nie chodźcie za innymi bóstwami, by im służyć (…)

Bar 4
(1) Tą mądrością jest księga przykazań Boga i Prawo trwające na wieki. Wszyscy, którzy się go trzymają, żyć będą. Którzy je zaniedbują, pomrą. (2) Nawróć się, Jakubie, trzymaj się go, chodź w blasku jego światła!
(27) Ufajcie, dzieci, wołajcie do Boga, a Ten, który dopuścił to na was, będzie pamiętał o was. (28) Jak bowiem błądząc myśleliście o odstąpieniu od Boga, tak teraz, nawróciwszy się, szukajcie Go dziesięciokrotnie. (29) Albowiem Ten, co zesłał na was to zło, przywiedzie radość wieczną wraz z wybawieniem waszym.

Ez 14
(6) (…) Nawróćcie się i odwróćcie od swoich bożków, od wszystkich swoich obrzydliwości się odwróćcie!

Ez 18
(30) Dlatego, domu Izraela, będę was sądził, każdego według jego postępowania - wyrocznia Pana Boga. Nawróćcie się! Odstąpcie od wszystkich waszych grzechów, aby wam już więcej nie były sposobnością do przewiny. (31) Odrzućcie od siebie wszystkie grzechy, któreście popełniali przeciwko Mnie, i utwórzcie sobie nowe serce i nowego ducha. Dlaczego mielibyście umrzeć, domu Izraela? (32) Ja nie mam żadnego upodobania w śmierci - wyrocznia Pana Boga. Zatem nawróćcie się, a żyć będziecie.

Ez 33
(11) Powiedz im: Na moje życie! - wyrocznia Pana Boga. Ja nie pragnę śmierci występnego, ale jedynie tego, aby występny zawrócił ze swej drogi i żył. Zawróćcie, zawróćcie z waszych złych dróg! Czemuż to chcecie zginąć, domu Izraela? (12) (…) Sprawiedliwość nie uratuje sprawiedliwego, wtedy gdy on zgrzeszy, a występek występnego nie zgubi, gdy się on nawróci ze swego występku, natomiast sprawiedliwy nie zdoła pozostać przy życiu wtedy, gdy zgrzeszy.

Joela 2
(12) Przeto i teraz jeszcze - wyrocznia Pana: Nawróćcie się do Mnie całym swym sercem, przez post i płacz, lament. (13) Rozdzierajcie jednak serca wasze, a nie szaty! Nawróćcie się do Pana Boga waszego! On bowiem jest łaskawy, miłosierny, nieskory do gniewu i wielki w łaskawości, a lituje się na widok niedoli.

Zach 1
(3) Powiedz im więc: Tak mówi Pan Zastępów: Nawróćcie się do Mnie - wyrocznia Pana Zastępów - a Ja nawrócę się do was - mówi Pan Zastępów. (4) Nie bądźcie jak wasi przodkowie, których napominali dawniejsi prorocy: Porzućcie drogi złe i swoje złe czyny - wyrocznia Pana Zastępów.

Mal 3
(7) (…) Nawróćcie się do Mnie, a Ja zwrócę się znowu ku wam, mówi Pan Zastępów.

Mt 3:
(1) W owym czasie wystąpił Jan Chrzciciel i głosił na Pustyni Judzkiej te słowa: (2) Nawróćcie się, bo bliskie jest królestwo niebieskie.

Mt 4:
(17) Odtąd począł Jezus nauczać i mówić: Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie.

Ap 2:
(1) Aniołowi Kościoła w Efezie napisz: To mówi Ten, który trzyma w prawej ręce siedem gwiazd, Ten, który się przechadza wśród siedmiu złotych świeczników: (2) Znam twoje czyny: trud i twoją wytrwałość, i to że złych nie możesz znieść, i że próbie poddałeś tych, którzy zwą samych siebie apostołami, a nimi nie są, i żeś ich znalazł kłamcami. (3) Ty masz wytrwałość: i zniosłeś cierpienie dla imienia mego - niezmordowany. (4) Ale mam przeciw tobie to, że odstąpiłeś od twej pierwotnej miłości. (5) Pamiętaj więc, skąd spadłeś, i nawróć się, i pierwsze czyny podejmij! Jeśli zaś nie - przyjdę do ciebie i ruszę świecznik twój z jego miejsca, jeśli się nie nawrócisz.

Ap 2:
(12) Aniołowi Kościoła w Pergamie napisz: To mówi Ten, który ma miecz obosieczny, ostry. (13) Wiem, gdzie mieszkasz: tam, gdzie jest tron szatana, a trzymasz się mego imienia i wiary mojej się nie zaparłeś, nawet we dni Antypasa, wiernego świadka mojego, który został zabity u was, tam gdzie mieszka szatan. (14) Ale mam nieco przeciw tobie, bo masz tam takich, co się trzymają nauki Balaama, który pouczył Balaka, jak podsunąć synom Izraela sposobność do grzechu przez spożycie ofiar składanych bożkom i uprawianie rozpusty. (15) Tak i ty także masz takich, co się trzymają podobnie nauki nikolaitów. (16) Nawróć się zatem! Jeśli zaś nie - przyjdę do ciebie niebawem i będę z nimi walczył mieczem moich ust.

Ap 3:
(1) Aniołowi Kościoła w Sardes napisz: To mówi Ten, co ma Siedem Duchów Boga i siedem gwiazd: Znam twoje czyny: masz imię, [które mówi], że żyjesz, a jesteś umarły. (2) Stań się czujnym i umocnij resztę, która miała umrzeć, bo nie znalazłem twych czynów doskonałymi wobec mego Boga. (3) Pamiętaj więc, jak wziąłeś i usłyszałeś, strzeż tego i nawróć się! Jeśli więc czuwać nie będziesz, przyjdę jak złodziej, i nie poznasz, o której godzinie przyjdę do ciebie.

Ap 3:
(19) Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę. Bądź więc gorliwy i nawróć się!


Ilu więc ludzi na świecie już dzisiaj to wszystko wie i słusznie broni dobrego imienia Boga i Jego Syna Isusa?!!



Bóg z kolei może pozwolić moim zdaniem szatanowi i na takie bluźnierstwo przeciwko Jego imieniu, bo przez pozwolenie szatanowi na ujawienie jego planu Bóg mógłby przekonać się, ilu ludzi uwierzy w te szatańskie brednie o rzekomej winie Boga i Pana Isusa za całe zło na ziemi i odwróci się od Nich.

I to właśnie może być celem Boga w ujawnieniu planu szatana.

To byłby kolejny etap oczyszczania i wybielania.

Dlatego też uważam, że plan szatana jest w dalszym ciągu z powodzeniem realizowany, ponieważ ludzie, zamiast się nawracać, to coraz bardziej łamią prawo Boże.

Zaś szatan codziennie rozwija nowe technologie, które coraz bardziej tylko ułatwiają mu pranie mózgów, ogłupianie ludzi i utrzymywanie ich w tej całej plątaninie kłamstw i kontroli za pomocą kreowania strachu przed wszystkim i wszystkimi, tylko nie przed Bogiem i Jego gniewem za łamanie przez ludzi Jego prawa na Jego ziemi.

Jednak jak widać można się temu wszystkiemu sprzeciwić, zbuntować się przeciwko szatanowi i tej całej narastającej szatańskiej kontroli umysłów, jeżeli tyko chce się dostrzec i wykorzystać szansę, którą daje Bóg, a wtedy Bóg pomaga przejrzeć na oczy.

I my tutaj jesteśmy tego żywym przykładem!!!




Zaś co do wydarzeń obecnych, to też uważam, że wszystko, również i w Polsce zmierza do przelewu krwi.

Dlatego też do tego, co napisał Henryk o tym totalnym narastającym zwiedzeniu i nakręcaniu spirali nienawiści pomiędzy wyznawcami trzech największych szatańskich religii, dodam tylko, co powiedział Bóg do Izraelitów:

Iz 30
(15) Albowiem tak mówi Pan Bóg, Święty Izraela: W nawróceniu i spokoju jest wasze ocalenie, w ciszy i ufności leży wasza siła (…)

Dlatego nie wolno nam chwytać za broń i brać udziału w jakichkolwiek wojnach, czy zamieszkach organizowanych nam przez szatana albo uciekać się pod obronę jakiegokolwiek człowieka, bo nie tego nauczył nas Isus.

Owszem, gdy ktoś bezpośrednio zaatakuje moją rodzinę, moich bliźnich, czy mnie samego, to mam prawo bronić ich czy siebie przed takim atakiem, ale nie wolno nam nikogo atakować, zabijać, nienawidzić, ale jak nakazał nam Pan Isus mamy kochać wszystkich naszych ludzkich nieprzyjaciół i nie osądzać ich, nie oceniać, bo oni, jak i cała reszta ludzi jadą na tym samym wózku – wszyscy bowiem w tym momencie żyjemy nadal w ziemskim królestwie szatana i tylko garstka ludzi na świecie jest tego świadoma i buntuje się przeciwko władzy szatana i jego sług w postaci upadłych i demonów oraz przeciwko jego kontroli i już wie, że jest na to tylko jeden skuteczny sposób podany nam przez Pana Isusa – przestrzegać Jego przykazań.

Innej drogi do życia wiecznego nie ma!!

Dlatego trzeba nam zachować spokój, nie brać udziału w żadnych szatańskich wojnach i w pełni zaufać tylko Bogu i Jego Synowi Isusowi, bo tylko Oni są naszym ocaleniem!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

23rd Listopad 2017, 13:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Prowadzisz bardzo ciekawe analizy i z w wielu punktach masz wiele racji.

Mnie po głowie chodzą wersety o dopełnieniu się winy przestępców. Aż ich wina będzie dopełniona i są wskazane powody w księdze II Ezdrasza. Tam Bóg wyjaśnia, że pokolenia idące w kierunku zła będą postępowały coraz gorzej, aż ich wina się dopełni.

Bóg spowodował wiele ujawnień, jak ujawnienia i założeniu Iluminatów czy właśnie planu 3 wojen.

Moim zdaniem szatan nie dba o ujawnienie tego planu, ponieważ 98% ludzi nie raczy tego nawet przeczytać. Plan ten dla tych ludzi nie ma znaczenia i łykają bzdury i propagandę szatańską bez zmrużenia oka.

Z tymi proroctwami jest jeden problem. Nie wiemy zbyt dokładnie, co stanowi Babilon Wielki. Jedno wiemy, ze to USA, Kanada oraz Wielka Brytania i być może Niemcy. Cały Zachód pracował usilnie nad Rewolucją Październikową oraz dwiema wojnami światowymi.

Być może Trump jako mały róg usunie trzy inne. I w tym momencie nam się proroctwa nie bardzo zgadzają. Ja jeszcze wyjścia nie znalazłem. Jest także możliwe, że chodzi o trzech władcach w USA. Bush i Clintonowie trzy rogi, które nadal mają wiele do powiedzenia w USA. Może Obama i Clintonowie.

Może są i inne opcje.

Niemniej temat jest fascynujący i wstawiłeś wiele interesujących punktów.

Aha... co do zwiększenia liczby Słowian poznających Prawdę, pewne części Sowa Bożego wskazują, że dopiero w czasach bliskich uprowadzenia na pustynię, czyli za po0mocą mocy Bożej reszta zostanie poinformowana o wszystkim i wtedy Bóg nas zbierze do wymarszu czy... wyjazdu samochodami.

Wspomnijmy na Izraelitów w Egipcie. Oni tuż przed wyprowadzeniem nie znali nawet Boga. Dopiero plagi im ukazały oblicze Boga.

I jeszcze jedno.

Podejrzewam, że Bóg na razie nam nie pomaga w zrozumieniu wielu proroctw z powodu... szatana. Zostaniemy poinformowani o wszystkim we właściwym czasie, po to, aby szatan nie zorientował się i nie spróbował przeszkodzić w ich realizacji.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

30th Listopad 2017, 23:08
Macron do Marokanki: „Nie możemy przyjmować całej nędzy tego świata. Będzie pani musiała wrócić do swojego kraju”

Prezydent Francji Emmanuel Macron uczestniczył dziś w X dzielnicy Paryża w uroczystym otwarciu jadłodajni dla ubogich organizacji charytatywnej Les Restos du Coeur (Restauracje Serca). Gdy Macron wychodził z jadłodajni podeszli do niego mieszkańcy dzielnicy, zamieszkałej głównie przez imigrantów. Młoda Marokanka z chustą na głowie poprosiła Macrona o udzielenie jej azylu we Francji. Francuski prezydent stanowczo odmówił– donosi portal „20minutes.fr”.
Według portalu Macron powiedział kobiecie, że „Francja to kraj szlachetny i otwarty, ale „nie może przyjmować całej nędzy tego świata”.
Francja nie może przyjmować wszystkich, którzy przyjeżdżają tu na wizach studenckich czy komercyjnych, a potem zostają. Nie będę panią okłamywał. Musi pani wrócić do swojego kraju. Mówię to pani zupełnie otwarcie

—dodał prezydent Francji oraz zaznaczył, że „nie możemy dawać dokumentów wszystkim tym, którzy ich nie posiadają”.
Bo co ja wtedy zrobię z tymi, co już są we Francji i nie mogą znaleźć pracy?
—pytał Macron oraz tłumaczył kobiecie, że „nie grozi jej żadne niebezpieczeństwo w Maroku”.
Musimy chronić tych, którzy są słabi i którym grozi w ich krajach niebezpieczeństwo. Maroko to kraj bezpieczny. Nic pani tam nie grozi. Musi pani wrócić do siebie
—mówił. Na argument Marokanki, że jej rodzice żyją we Francji i są chorzy, odpowiedział:
Może pani ich odwiedzać regularnie jeśli pani chce. Jeśli tu są będziemy ich oczywiście leczyć. Takie jest prawo we Francji. To już jest bardzo szlachetne z naszej strony
—podkreślił.

https://wpolityce.pl/swiat/369313-macron-do-marokanki-nie-mozemy-przyjmowac-calej-nedzy-tego-swiata-bedzie-pani-musiala-wrocic-do-swojego-kraju-wideo
----------------------------------------------

jak dla mnie sygnał ze zacznie sie zmiana polityki francji o 180* w stosunku do uchodźców i islamu, co może spowodować niezły bunt islamistów. a to wiemy do czego prowadzi bounce

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

4th Grudzień 2017, 16:58
Kolejny ciekawy film Jacka Cealiba:



Tym razem pokazane w tym filmie jest fakt, że Ukraińcy stoją w większości za napadami na bankomaty w celu zdobycia pieniędzy na działalność partyzancką w Polsce. A teraz zobaczmy te słowa Alberta Pike:


zbawienie.com napisał:Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Zobaczmy jak zauważył Henryk w owym planie niszczyciele cywilizacji to zarówno mniejszości etniczne jak i rewolucjoniści. 
W wypadku Polski mniejszością etniczną są Ukraińcy zaś rewolucjonistami to Banderowcy. W wypadku Europy Zachodniej ,mniejszościami etnicznymi to narody islamskie zaś rewolucjonistami to islamiści. 

Jak widać plan 3 wojen jest realizowany bardzo dokładnie......
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

4th Grudzień 2017, 19:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Przyznam szczerze, że odczuwam od niedawna pewnego rodzaju, nazwijmy to, dyskomfort związany z obecnością Ukrainców w Polsce.

Chyba jak więkdzość z nas, żyjących i wychowanych w Polsce, jest przyzwyczajona do atmosfery życia na własnym podwórku, na którym wszyscy są tej samej narodowości oraz mają w większości przypadków podobną mentalność i obyczaje.

Obecność obcakrajowców była dla nas raczej zjawiskiem okazjonalnym - wczasowicze z zagranicy,  studenci, ludzie interesów, czy też krewni mający jakieś korzenie w naszym kraju, związani z mniejszościami etnicznymi istniejącymi tu od dłuższego czasu..standardowo.

Nawet żyjąc w Niemczech przez 1,5 roku jakoś nie mogłem przemóc się do asymilacji i czułem się tam nieswojo, być może także z racji dużej ilości nacji tam przebywających. Po powrocie do Polski poczułem się od razu lepiej, po prostu jak u siebie.

Niestety, od paru miesięcy przestaję się powoli tak czuć.

To dlatego, że gdzie nie pójdę, wszędzie słyszę obcy język i ludzi rozmawiających nim między sobą. W sklepach to już jest norma, że personel w większości wymieniany jest na Ukrainców...pytam o coś ekspedientke, a tam: "ja nie znaju". Jade do roboty na budowe i aż nie chce mi się do kogokolwiek zwracać, bo zazwyczaj w odpowiedzi słyszę jak mi ktoś nawija nie w moim języku...na budowach już chyba sami Ukraincy robią?

Ostatnio mój szef nastawił się chyba na przyjmowanie Ukrainców...wziął kolejnych dwóch i co mnie wkurzyło, gdy ja zaczynałem robić w firmie 3 lata temu, dostałem 8 zł na godzine i gównianą umowę śmieciową na pół etatu. Ostatnio sie wypytałem jednego nowego i się okazało, że im teraz szef daje z miejsca 10 zł/h i normalną umowę o pracę na cały etat!!

Śmierdzi mi to na odległość :/

Czare goryczy, po której nabrałem dziwnych podejrzeń i dystansu do Ukainców, przelał ostatnio odpał jednego z nich, który pracuje u nas już ok 2 lat, a w Polsce jest prawie 10. Cały czas miałem z nim spoko relacje i lubiłem z nim popracować i można było pogadać na poważne tematy. Nigdy nie odmawiał mi pomocy, a ja jemu i gdy czegoś potrzebował, szedłem mu zawsze na rękę.

Nagle, w zeszłym tygodniu, zamurowało mnie. Piłem sobie kawke na stołówce z rana, jak to mam w zwyczaju zanim szefostwo i kierownictwo pojawi się w pracy i zauważyłem, że ów Ukrainiec wszedł na mój dział i zaczął ciąć na pile jakieś plastikowe listwy, które dość mocno pyliły i osiadały na magazynowanym towarze.

Pomyślałem, że podejdę i zagadam o tym, że dobrze byłoby, gdyby tą piłe nieco obudować, ponieważ podczas cięcia innych materiałów niż aluminiowe robi się bałagan....ten jak na mnie z pyskiem wyskoczył, że jak ja do niego przychodzę coś uciąć to też robie syf i że jak on będzie chciał, to będzie sobie u mnie ciął, co mu się spodoba.

Dosłownie zatkało mnie! Wróciłem dopić kawę i myślę sobie: "Kurde, co to w ogóle miało znaczyć?! Skąd taka reakcja w ogóle???"

Dopiłem kawę , podszedłem do niego i powiedziałem, że jak chce się rzucać, to ja z nim tak rozmawiał więcej nie będę, bo nawet nic złego mu nie powidziałem, a on do mnie z pyskówkami. Wytłumaczyłem mu, że na jego dziale też ma piłę i jeśli nawet ja tam coś tnę, to robię to tak, że syf spada na ziemie, a nie na nowy towar. Poza tym oba działy samodzielnie doprowadziłem do porządku, jego i mój i wiem jak z nich należycie korzystać.

Nie miał dużo więcej do powiedzenia, ale widziałem rumieńce poirytowania na jego twarzy. Potem kilka razy przechodził przez mój dział, rzucającąc jakimiś docinkami typu: "oo uważaj na pył", albo podchodził do np. imadła czy skrzynki z narzędziami i z ironią w głosie pytał czy może skorzystać. Za którymś razem powiedziałem mu po raz kolejny prosto w twarz, że jak ma jakiś problem, to niech powie o co chodzi, a nie jak dzieciak w szkole rzuca tanimi zaczepkami. Potem po prostu to już olałem i się tylko śmiałem, jak coś palnął i chyba już mu przeszło.

W każdym razie byłem bardzo zdziwiony tą sytuacją i coś od tamtego czasu zmieniło się w moim postrzeganiu Ukrainców.

Mając na uwadzę, że plan 3 WŚ zawiera w sobie cel, by zmieszać i napuścić na siebie narody rasy białej oraz wtłoczone pośród nie mniejszości etniczne i rewolucjonistów, to nabieram przekonania, że obecność Ukrainców w Polsce jest wymierzona przeciwko nam i zmierza ku temu, co pamiętamy jeszcze z historii, a sami Ukraińcy mogą nagle zamienić się w takich samych oprawców jak kilkadziesiąt lat temu Sad
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

4th Grudzień 2017, 20:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Obserwatorze, na Ukraińców trzeba uważać, oni mają gorącą krew! Są bardzo zacietrzewieni w konflikcie i rzadko ustępują! Tacy ludzie są bardzo łatwi do kontroli, dlatego żydowskim syjonistom tak łatwo udaje się kontrolować tą nację. Dodatkowo są bardzo wytrzymali na "bat nad głową". Oni potrafią przeżyć w najgorszych warunkach jak my Słowianie.
Z uwagi na to , że ta nacja jest łatwa do kontroli bardzo często była podburzana przeciwko innym. Kiedyś Lechci wykorzystywali tą nację jako bufor zaporowy przed Turkami, potem Żydzi podburzyli ich przeciwko "Lachom", i tak w koło przez masakre wołyńską, "Akcję Wisła". Cały czas ktoś nimi manipuluje by godzić w interesy Polski i samych Ukraińców, ponieważ ten ktoś wie, że alians Polski i Ukrainy skończył by się bardzo silnym mocarstwem!. Watykan sprytnie uchylił "Traktat Brzeski", wprowadzając wojny religijne wymierzone w prawosławie, tylko po to by podzielić Polaków, Ukraińców i Litwinów. To wszystko jest ukartowane i regularne bunty Ukraińców jak w zegarku są tego dowodem!

Więc moim zdaniem wada narodu Ukraińskiego polega na tym że są łatwi do manipulacji i przez to są przeważnie na swoją zgubę regularnie buntowani przeciwko Polakom!

Starajmy się najpierw ich zrozumieć, jeśli się da porozmawiać, jeśli by Ukraina była na tyle silna zrobiła by nowy "majdan" ale tym razem zgotowała by to syjonistom. Wtedy można by było nawiązać normalne stosunki międzynarodowe z tym krajem. A tak czeka nas powtórka z historii!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

6th Grudzień 2017, 21:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Zauważcie coś ciekawego. Otóż owi uchodźcy islamscy to głównie młodzi mężczyźni tak samo Ukraińcy to także w sporej części młodzi mężczyźni którzy nie tylko idą za lepsza pracą ale uciekają przed poborem i wysłaniem ich na wojnę na wschodzie Ukrainy.

Mamy zatem wspólny element. Owe mniejszości etniczne które są równocześnie rewolucjonistami to są młodzi mężczyźni podatni na skrajne rewolucyjne ideologie.  

A sama Biblia nam wspomina, że to właśnie młodzi doradcy króla Izraela Jeroboama spowodowali rewolucje wśród Izraelitów. I na skutek ich rad powstały dwa królestwa Judy (z dwoma pokoleniami) i Północnego Izraela z 10 pokoleniami. 
http://www.bibliamesjanska.com/1_Krl/12.html

Jak zatem widać wprowadzenie na tereny Europy Zachodniej młodych islamistów a na tereny Polski młodych Ukraińców, jest realizacją przez rządy planu 3 wojen wg Alberta Pike.

Dodajmy, że islamiści i Ukraińcy mają gorącą krew czyli są hybrydami i jak słusznie zauważył Bushi... hybrydy jak całe nasienie wężą znakomicie nadaje się do manipulowania przez upadłych. 

Dla upadłych hybrydy czy nawet nefilimy im posłuszne to dla nich takie kozły ofiarne które wykorzystują do realizacji swoich celów i robią z nimi co chcą. A zatem upadli mogą dla realizacji swoich celów poświęcić dowolną liczbę swoich kozłów. Pisałem o tym tutaj:
https://cyryl27.wordpress.com/2017/01/07/demony-i-kozly/

Zobaczmy owe mniejszości etniczne to młodzi mężczyźni w dodatku hybrydy czyli idealni na manipulacje elit. 

Czyli widać ewidentnie, że konflikty na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie były wywołane po to aby zrealizować te cele 3 wojen światowych...
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

7th Grudzień 2017, 11:28
Zwróciłem ostatnio uwagę na to, o czym napisałem już do Henryka, że w planie trzech wojen światowych w języku angielskim, który znajduje się pod linkiem:

http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm


podanym przez Henryka w tym artykule:

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm


w tym fragmencie, który w obecnym tłumaczeniu na polski brzmi:

„przed mniejszościami etnicznymi rewolucjonistami

nie ma mowy o mniejszościach etnicznych.



Po angielsku fragment ten bowiem brzmi:

Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries (…)”

gdzie po jego przetłumaczeniu przez tłumacza google otrzymałem:

Wszędzie więc obywatele, zobowiązani do obrony przed światową mniejszością rewolucjonistów (…)”



Z tego więc wynika, że tutaj nie ma mowy o „mniejszościach etnicznych”, ale o jednej, a do tego światowej mniejszości rewolucjonistów.

Takie tłumaczenie moim zdaniem dobitnie teraz wskazuje wyłącznie na syjonistów, będących światową mniejszością rewolucjonistów jako na tych, którzy w tym planie zostali przez iluminatów (czyli przez oślepionych przez szatana) wskazani jako - rzekomo jedyni - niszczyciele cywilizacji białego człowieka, w tym rozproszonego Izraela, odpowiedzialni za wszelkie światowe rewolucje, a nie na mniejszości etniczne…

Nie wnosi to wprawdzie nic nowego do naszych wcześniejszych ustaleń, że chodzi tutaj o syjonistów, ale jednak takie tłumaczenie wyłącza mniejszości etniczne z grona niszczycieli cywilizacji białych ludzi, których szatan chce nakłonić do złamania przykazania Pana Isusa o zakazie żywienia nienawiści nie tylko względem naszych bliźnich, ale także i względem pogan oraz o zakazie zabijania.

Zatem tymi, którzy - jak ich nazwali iluminaci – stanowią światową mniejszość rewolucjonistów, a która to mniejszość ma być zgodnie z planem wyeliminowana, są syjoniści, a nie mniejszości etniczne.


Ostatnio zmieniony przez Odrodzony dnia 7th Grudzień 2017, 11:50, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

7th Grudzień 2017, 11:37
Do tego pozostaje jeszcze jedna kwestia.


W planie trzech wojen napisano:

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.”
Link: http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm


W związku z tym nasuwa mi się kilka pytań:

- co to znaczy, że iluminaci wypuszczą nihilistów i ateistów?

Skąd oni ich wypuszczą, czy uwolnią?

Czyżby zamierzali uwolnić ich z więzień i ze szpitali psychiatrycznych?

Czy to oznacza, że tacy ludzie zostaną nagle – obok stale napływających nachodzców - wpompowani głównie do państw o białej populacji, aby wywołać tam niezwykły socjalny kataklizm?

Czy to oznacza, że nihiliści i ateiści dostaną od nich rozkaz (a być może i broń), aby zabijali ludzi różnych wyznań, a zwłaszcza chrześcijan i dokonywali w ten sposób najbardziej krwawych orgii, bo szatan, upadli i demony oraz posłuszne im hybrydy, czyli iluminaci przekonają ich, że wszelka religia za zło, które doprowadziło do wybuchu III wojny?

Czy coś takiego nie spowodowałoby, że cześć pawłowych chrześcijan, którzy patrząc na to, co się dzieje dookoła nich i bojąc się niepotrzebnie o swoje życie doczesne, a przede wszystkim - nie mając w sobie silnej wiary w Pana Isusa, która opiera się wyłącznie na przestrzeganiu Jego przykazań, a więc nie mając tym samym zrozumienia, że jest to po prostu próba, którą aby przejść zwycięsko, to trzeba wytrwać w Isusie bez względu na okoliczności – straciliby swoją pustą wiarę opartą jedynie na łasce, zgodnie ze słowami Isusa:

Mt 24:
(7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (Cool Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. (9) Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. (10) Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. (11) Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; (12) a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. (13) Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.


Do tego dochodzą jeszcze informacje, takie jak te:


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/isis-wycofuje-bojownikow-z-syrii-i-iraku-do-afryki-czy-uruchomi-kryzys-migracyjny

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-zniszczonej-przez-panstwa-zachodnie-libii-powstaly-targi-niewolnikow


Czyli wychodzi na to, że Izrael, USA i Arabia Saudyjska przerzucają teraz swoich najemników z ISIS do Afryki, bo w Europie jest widocznie jeszcze zdecydowanie za mało nachodzców, aby wywołać socjalny kataklizm…


Nie wiem, czy Bóg do tego wszystkiego dopuści, ale jeżeli tak, to jestem pewien, że Bóg i Pan Isus nas przed tym wszystkim ochronią, bo my pokładamy w Nich nasze bezgranicznie zaufanie, które wynika z wiary opartej wyłącznie na uczynkach polegających na przestrzeganiu najlepiej jak największej liczby przykazań Pana Isusa i kierowaniu się w naszym życiu włącznie słowem Boga i Jego Syna Isusa.

Na podstawie słowa Bożego wiemy bowiem, że Bóg zawsze chronił i chroni tych, którzy się do Niego uciekają, zaś obecnie – którzy uciekają się do Niego wyłącznie poprzez Pana Isusa.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

7th Grudzień 2017, 13:33
Znamy termin - żydokomuna. Rewolucja rosyjska to dzieło Żydów pod egidą Karola Marksa, Żyda i cała sekta syjonistyczna poza Leninem to byli żydowscy REWOLUCJONIŚCI.

Uzupełnię artykuł o 3 wojnach i znacznie rozwinę temat 3 wojny. Mniejszości rewolucjonistów to własnie syjoniści czy też nasienie węża.

Po tym jest ich najłatwiej rozpoznać i to ich właśnie ujawnia.

Oni aż się zapluwają z wściekłości, kiedy ktoś krytykuje Izrael. Porozmawiasz z taką osobą jeden raz i jaki ci zacznie bluzgać, już wiesz z kim masz do czynienia. 

Wtedy unikaj jak zarazy, jezeli to nie twój szef w pracy, ale najprawdopodobniej tak! Tylko tacy są przez nasienie węża umieszczani na wszelkich wyższych stanowiskach.

Słowianin nawet nie zostanie brygadzistą, jeżeli pod ręką jest jakiś Żyd i zawsze będzie nagonka na Polaka a Żyd zawsze dostanie nagrodę za Polaka wysiłki i pracę.

W każdych rozmowach, jeżeli zacznie się krytykować gender, homoseksualistów, przeciwni krytyce syjonistycznych rządów to niemal na 100% NASIENIE WĘŻA.

Z innej beczki, papież powiedział wczoraj coś takiego.

http://www.nowtheendbegins.com/pope-francis-prays-god-israels-capital-city-jerusalem-not-come-jewish-control/  [EN]

"Modlę się do Boga że ta tożsamość jest zachowana i wzmocniona, dla samej Ziemi Świętej oraz dla całego świata i ze mądrość oraz ostrożność zwycięży."

Papież pozornie jest przeciwko Jezuicie, Trumpowi i jest pozornie przeciwko Jerozolimie jako stolicy.

Inna, jeszcze bardziej ciekawa wypowiedź Trumpa, o ile prawdziwa.

http://www.whatdoesitmean.com/index2448.htm [EN]

Podobno w rozmowie z Putinem powiedział:

Albo Bóg wygra, albo ja umrę!

Znaczenie tego stwierdzenia jest takie, że Trump rzekomo stawia na Boga, podobnie jak Putin i chce przywrócić wiarę w Boga w USA oraz rzekomo działa dla Boga, ponieważ pomaga 'narodowi wybranemu' i dlatego stawia na stolicę Jerozolimę, aby uświęcić w ten sposób Boga.

Czyli Putin 'chwali' Boga masowym ortodoksyjnym bałwochwalstwem a Trump fałszywym Izraelem.

Nastają bardzo ciekawe i bardzo niebezpieczne czasy.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

7th Grudzień 2017, 14:35
Zastanówmy się więc...

Widzimy jak na dłoni, że Trump jest obecnie głównym realizatorem planu 3 WŚ, a właściwie jego ostatniej fazy.

Moim zdaniem ten ruch w kierunku ustanowienia Jerozolimy stolicą obecnego Izraela jest impulsem do wywołania wojny ze światem arabskim, jak to stoi w planie Pike'a...

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

Ta wojna z kolei ma przełożyć się na państwa białej populacji podzielone w tej kwestii, co wywoła socjalny kataklizm...

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji(...).

Czyli cała akcja ma być koordynowana i zgrana w czasie, a socjalny kataklizm, głównie w Europie i USA będzie celowo sprowokowany.

Podejrzewam, że chodzić może o zniszczenie miesc kultu muzułmanów na górze Syjon i Mekki oraz ukazanie w tym knowań syjonistów, co spowoduje w krajach białej populacji nasiąkniętych islamistami, swoisty ruch reakcyjny i odwet na tychże żydowskich rewolucjonistach, do którego przystąpią zarówno chrześcijanie, jak i muzułmanie.

Celem oczywiście okaże się naród żydowski i cały syjonistyczny twór, jakim jest obecne państwo Izrael

Tym samym, jeśli plan 3WŚ zakładał celowe utworzenie suwerennego państwa Izrael, poprzez dostateczne umocnienie politycznego syjonizmu mającego być ostatecznie zniszczonym wraz z islamem, to nasuwa się oczywisty wniosek...

Fałszywy, syjonistyczny twór powstały w porozumieniu nazistów z syjonistami, jakim jest obecne państwo Izrael, przeznaczony jest do likwidacji i zniszczenia, czego preludium najwidoczniej mamy okazję obserwować!


Skupienie wojsk na bliskim wschodzie, oraz aktualne posunięcia Trumpa wyglądają moim zdaniem na rychłe wykonanie tych planów.

Myślę, że dla nas będzie to również czas obserwacji spełniających się proroctw, z których najbliżym może być unicestwienie otoczonego już Damaszku.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

7th Grudzień 2017, 22:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Odrodzony napisał:Wszędzie więc obywatele, zobowiązani do obrony przed światową mniejszością rewolucjonistów (…)”
thewordwatcher napisał:
Uzupełnię artykuł o 3 wojnach i znacznie rozwinę temat 3 wojny. Mniejszości rewolucjonistów to własnie syjoniści czy też nasienie węża.

Nie tylko syjoniści Henryku.

Mniejszości rewolucyjne to także islamiści czy w Polsce banderowcy oraz wszelkiej maści lewactwo... czy masoni oraz politycy.

Dlaczego tak sądzę???

Zobaczmy słowa z tego planu:


Albert Pike napisał:Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji 

Słowo klucz do zrozumienia kim są owe mniejszości rewolucjonistów to słowo obywatele.

Zauważmy jedno, na zachodzie mniejszością rewolucjonistów są w większości islamiści - młodzi mężczyźni - którzy są przez rewolucje islamską wprowadzić szariat. Owym rewolucjonistom pomagają masońscy politycy oraz organy UE. 

Owi nachodźcy islamscy pochodzą z różnych narodów dlatego nie mogą oni zjednoczyć się pod hasłami nacjonalistycznymi tylko pod hasłami religijnymi gdyż jednoczy ich tylko wspólna religia islam.

W przypadku Polski nachodzcami są Ukraińcy a zatem ich rewolucja jest rewolucją nie religijną ale nacjonalistyczną pod hasłami rewolucjonisty Bandery. 

Dlatego nie tylko syjoniści są tymi mniejszościami rewolucjonistów. Z prostego powodu syjonistów jest za mało a jak obywatele mają się bronić na każdym miejscu, wszędzie... to tych rewolucjonistów musi być sporo.

Oczywiście nie każdy Ukrainiec czy Islamista będzie popierał rewolucje Bandery czy islamu. 
Jednak w obliczu socjalnego kataklizmu wielu  z Ukraińców czy islamistów stanie się mniejszością rewolucjonistów. Z prostego powodu, każde państwo zacznie ucinać socjal i pracę dla obcokrajowców aby dać pracę swoim obywatelom. System polityczny każdego państwa jest prosty. Masz obywatelstwo to masz prawo głosu. 

Czy syjoniści kontrolują wszystkie ruchy rewolucjonistów, czyli np. islamskich, banderowskich czy lewackich i innych ???

Moim zdaniem nie.... syjoniści zapewne mają jakąś sporą kontrolę w tych organizacjach ale nie tak potężną jak nam się zdaje.

Otóż kto ma kontrolę nad mniejszościami rewolucjonistów oraz także nad syjonizmem, islamem czy chrześcijaństwem????

Prawdziwi iluminaci. Czyli kto???

Moim zdaniem upadli aniołowie oślepieni przez smoka. Zobaczmy na początek tego planu:


Albert Pike napisał:Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

Tutaj pokazane jest, że syjonizmem i islamem sterują iluminaci. A tutaj mamy inną poszlakę:


Albert Pike napisał:którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Boskie duchy czyli kto jak nie upadłe anioły żądające od ludzi oddawania sobie boskiej czci przez wieki????

Zauważmy jedno jak wśród syjonistów czy liderów świata islamu mogą ukrywać się i kontrolować te organizacje iluminaci???

Przecież syjoniści czy liderzy świata islamu mają do pomocy siły demoniczne oraz ogromne środki. Rzeczą jasną jest, że te organizacje są kontrolowane przez upadłych którzy podszywają się pod ludzi w organizacjach syjonistów czy innych.

Zresztą Paweł jasno napisał, ze faryzeusze gościli i mieli w swoich szeregach upadłych aniołów:


List do Hebrajczykó 13 napisał:(1) Miłość braterska niechaj trwa.
(2) Gościnności nie zapominajcie; przez nią bowiem niektórzy, nie wiedząc o tym, aniołów gościli.

Paweł adresował ten list do Hebrajczyków czyli do Faryzeuszy członków nasienia węza. Przecież Faryzeusze byli uwikłani po uszy w kabale i Talmud.  A nawet oni nie wiedzieli który z nich jest upadłym aniołem.
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

7th Grudzień 2017, 23:07
Przepraszam, że tak wyskoczę ... ale pamiętam jak pisałem po wyborach w USA ... że Trump to taki sam człowiek szatańskiego systemu jak i każdy inny, który by tam się pojawił (nieważne kogo wybrali ... po prostu inny zestaw "wrażeń" i inny kawałek planu do przodu) ... a Henryk bronił Trumpa.

Teraz czytam po pewnym czasie i widzę, że Henryk już zrewidował poglądy co do Trumpa i ... znów wyszło na moje Sad
Chciałbym się czasami MYLIĆ Sad

Na szczęście jest pocieszenie w Słowie Ojca ... oj bez tego to by była ZAŁAMKA ...
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

8th Grudzień 2017, 08:26
Damianie, każdy z nas ma prawo się mylić, ważne by umieć przyznać się do błędu Smile

Ty również nie jesteś nieomylny, wbrew Twej sugestii i sam widzisz, że długo myliłeś się w stosunku do...Pawła Wink

W każdym bądź razie nie zajmujmy w tym temacie miejsca na wylewanie własnych żali.  

Zaczynają dziać się rzeczy bardzo interesujące.
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

8th Grudzień 2017, 09:21
Mylę się bardzo często, zgadza się.
Chodziło mi o to, że chciałbym się czasem mylić co do tego ludzi stających na czele władzy ...
Co do Trumpa wolałbym aby to Henryk z początku jak pisaliśmy miał rację po prostu ... no ale ... niech się dzieje i wypełnia pismo Smile

Żalu żadnego do nikogo spośród nas tutaj nie miałem i nie mam Smile

Zobaczymy jak się sprawy potoczą z tymi działaniami na świecie.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

8th Grudzień 2017, 12:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Po prostu nikt nie wiedział co w trawie piszczy. 

Gdyby ktoś wiedział to, co już wiemy, to napisałby to. Były głosy odmienne ale nikt z nas nie wiedział o tym, jaką funkcję pełni Trump.

Pamiętam, że ktoś napisał o poważnych podejrzeniach podczas jednego spotkania z Kissingerem i biskupami katolickimi i w tym momencie zacząłem uważniej przyglądać się Trumpowi, ponieważ to rzucało wielki cień na Trumpa.

Drugim poważnym sygnałem była wizyta Trumpa w Polsce i jego przemówienie o szczegółach Powstania Warszawskiego. To mnie bardzo podpadło.

Początkowo myślałem, że Bóg nie dopuści do III WŚ. 

Nadal mam poważne rezerwy co do planów szatana. 

Wojna w USA czy na Bliskim Wchodzie, w Syrii jak najbardziej możliwa, ale kolejna rzeź Słowian jest moim zdaniem zupełnie niemożliwa.

Ale jedno trzeba powiedzieć drugą rzecz. Pomimo dyskusji o często odmiennych spojrzeń nikt na nikogo nie wywierał żadnej presji.

Każdy przedstawiał własny punkt widzenia i żaden punkt nie był OBOWIĄZUJĄCY i nie jest nadal!

Wielokrotnie pisywałem, że są to nasze opinie i hipotezy i że nie należy ich brać za dogmaty czy coś w tym rodzaju.

To samo pisałem nawet o proroctwach.

Znam je na tyle dobrze, że wiem, że nic nie wiem i otwarcie się do tego przyznaję. 

Niedawno zdałem sobie sprawę z tego, że proroctw nie rozpracujemy wcześniej, niż po ich wypełnieniu się.

Wszyscy je dokładnie znamy, ale nie wszyscy mogą zaakceptować fakt, że zrozumiemy je dopiero po ich spełnieniu się.

Po zatoczeniu wielkiego koła zdołałem poznać rolę Trumpa i jego ostatni numer z Jerozolimą przekonał mnie do jego rzeczywistych intencji.

Podsumowując, zdołałem rozwiązać jego cele i nadal nie jestem pewien, czy on dokona wszystkiego, aby spowodować totalną III WŚ.

Podejrzewam, że to ostatni król z proroctwa Daniela.

Według proroctw, a zwłaszcza według porównania wyjścia z Egiptu do czasów końca, nawet mamy na tyle doskonałe porównanie - szatan wypuścił strumień wody za Izraelitami podczas wyjścia w Egiptu, czyli pościg wojsk faraona. I pochłonęła armię woda.

12 rozdział Apokalipsy mówi niemal dokładnie to samo, poza tym, co pochłonęło wojska szatana. W nowszym wydaniu Exodusu zrobi to ziemia.

Czyli... podczas wyjścia z Europy wyjdzie cały naród, na wzór Exodusu z Egiptu.

Ale kilka niewielkich plag może na nas spotkać, ale nie na wielką skalę.

Nie zapominajmy, że wielu naszych braci ucierpi w Wielkim Ucisku a nawet straci życie, ale zdecydowana większość z nich to nie Słowianie a Chrześcijan poza Słowiaństwem jest wiele milionów, nawet w Chinach, Iranie, Iraku czy innych państwach. 

Pośród wielu z nich jest wielu braci Chrystusa i oni muszą być przesiani, nawet w obliczu pewnej śmierci. Podobnie jest być może z wzięciem na czoło 666. Ale co do tego nie ma pewności także.

Cyrylu...

Nasienie węża to moim zdaniem mniejszości rewolucyjne, a nie muzułmanie.
Dlatego, ze Arabowie to ofiary zbrodni owych... rewolucjonistów.

Rewolucja to wojna ideologi i statusu politycznego i społecznego.

Jakiż status społeczny i polityczny mają Muzułmanie?

Oni są także ofiarami NASIENIA WĘŻA. 

Wszystkie rewolucje to robota nasienia węża, którego program REWOLUCYJNY to zniszczeni białej cywilizacji za pomocą ideologi marksistowskiej. Komuna to był ćwiczebny socjalistyczny przejściowy system, w którym nasienie węża sprawdziło działanie takiego systemu.

Wszystkie lewackie ideologie to atak przeciwko białemu Chrześcijaństwu, które jest atakowane przez nasienie węża w postaci rządów, mediów, bankowości i nauki (ziemia kula, ewolucja, wielki wybuch itp).


To oni niszczą całkowicie naszą cywilizację!

Cała ideologia gender, poprawność polityczna to ataki nasienia węża i Islam nie ma z tym niczego wspólnego. Oni nawet nie wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi.

Rasa biała nie tylko jest w szponach mniejszości nasienia węża, które decyduje pod groźbami więzień i katastrof rynkowych o naszej przyszłości, którą nasienie węża czyni czymś zupełnie ohydnym.

Czyli rzeczywistymi rewolucjonistami są lewacy, socjaliści, postępowcy... słowem nasienie węża, które jest w mniejszości ale rządzi dzieląc nas na różne części, aby nas w ten sposób zwalczać.

Islamiści to zwykłe narzędzia nie mające niczego ideologicznego w planie.

Oto mniejszość rewolucjonistów. Wszystkie rewolucje to ich robota i najważniejszą częścią owych rewolucji jest rewolucyjna ideologia, która ich także zabije.

Temat jest spory i w ten weekend dokładniej z wieloma szczegółami to opiszę na witrynie.

I jedno pytanie z innej beczki.

Czy Isus czy jaki inny prorok czy apostoł proroczo zapowiedział Pawła i nakazał, aby go naśladować i słuchać?  bounce bounce bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

8th Grudzień 2017, 13:11
Z proroctwami to tak jest jak napisałeś Henryku.

Możemy rozważać, analizować ale musimy przyjmować pewne OPCJE interpretacji (tak to nazywam) ... a rzeczywiste wypełnienie może i tak nas zaskoczyć rysując opcję, której nawet nie przewidzieliśmy.

Dużo pokory musimy mieć, ale tak widzę tu na forum w naszym gronie to mamy. Nikt nie stara się na siłę propagować swojej idei a pewne wykształcone u nas założenia dojrzały w wyniku wymiany setek zdań.

Jesteśmy naprawdę niesamowitym gronem osób, swoistą społecznością i cieszę się bardzo, że tak się stało.
Nie zawsze mogłem tu uczestniczyć, ale cały czas obserwuję przynajmniej i dużo to daje Smile

Co do zrozumienia proroctw ... Jeremiasz 2x dosadnie to napisał:

Jer 23:19 Oto zawierucha Pana zrywa się i huragan unosi się kłębami, nad głowami bezbożnych się kłębi.

Jer 23:20 Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych dokładnie to zrozumiecie.

Jer 30:23 Oto zawierucha Pana zrywa się i huragan unosi się kłębami, nad głową bezbożnych się kłębi.

Jer 30:24 Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie.


CO do bieżących spraw ...

Myślę, że to dotyczyć może Izraela, który ukrzyżował Isusa ... a dalsze jego uczynki nie były nic lepsze do dziś.

Jer 23:1 Biada pasterzom, którzy gubią i rozpraszają owce mojego pastwiska, mówi Pan!

Jer 23:2 Dlatego tak mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy pasą mój lud: To wy rozproszyliście moje owce i rozpędziliście je, a nie zatroszczyliście się o nie. Toteż ukarzę was za złe wasze uczynki - mówi Pan.

....

Jer 23:11 Tak, zarówno prorok jak kapłan są niegodziwi, nawet w moim domu znalazłem ich nieprawość - mówi Pan.

Jer 23:12 Dlatego ich droga stanie się jak ślizgawica, poślizgną się na niej w ciemności i upadną; gdyż sprowadzę na nich nieszczęście w roku ich nawiedzenia - mówi Pan.

I jeszcze to jest szczególne.

Jer 23:33 A gdy pytać się będzie ciebie ten lud albo prorok, albo kapłan, mówiąc: Jakie brzemię zapowiada Pan? Wtedy im odpowiedz: Wy jesteście moim brzemieniem, lecz Ja was zrzucę - mówi Pan,

Jer 23:34 A proroka lub kapłana, czy kogokolwiek z ludu, który by rzekł: Brzemię Pana - ukarzę tego męża wraz z jego domem.

Podkreślony werset dotyczy tego co rozpocząłem w temacie ludu Bożego jako wojska Boga.
To się przewija wszędzie.
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

8th Grudzień 2017, 13:23

Jak wcześniej już wspomniałem, to sami iluminaci (czyli oślepieni przez szatana) pod dyktando szatana napisali w planie trzech wojen o światowej mniejszości rewolucjonistów(the world minority of revolutionaries), a nie o światowych mniejszościach rewolucjonistów (bo wtedy brzmiałoby to po angielsku: the world minorities of revolutionaries), jako o tej mniejszości, która ma być obciążona odpowiedzialnością za niszczenie cywilizacji w krajach o białej populacji.

I myslę sobie, że zastosowanie w tym planie słowa „mniejszość” w liczbie pojedynczej jest celowym zabiegiem szatana.

Bowiem w ten sposób szatan chciał skierować całą nienawiść i zrzucić całą odpowiedzialność na politycznych syjonistów, a tym samym odwrócić uwagę od prawdziwych bytów odpowiedzialnych za wszelkie rewolucje, czyli od upadłych aniołów, a przede wszystkim – od stojącego za nimi siebie samego.

Czyli to nie sami syjoniści, których szatan nazwał w tym planie celowo „światową mniejszością rewolucjonistów” są jednymi odpowiedzialnymi za niszczenie cywilizacji, ale przede wszystkim jest za to odpowiedzialny szatan i posłuszni mu jego anielscy iluminaci w postaci upadłych oraz wszelkie ich „dzieła”, ze wszystkimi religiami i tajnymi stowarzyszeniami na czele.

Zatem ten plan cały czas realizuje sam szatan za pomocą swoich anielskich iluminatów.


A co ma na celu 3WŚ?


Spójrzmy jeszcze raz na ten fragment plan po angielsku:

Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirits will from that moment be without compass or direction, anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the true light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer, brought finally out in the public view. This manifestation will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time.

Link: http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm


Wg tłumacza google brzmi on następująco (w nawiasie umieściłem poprawki do tegoż tłumaczenia, które jeszcze bardziej odpowiadają powyższemu tekstowi):

Wszędzie więc obywatele, zobowiązani do obrony (siebie) przed światową mniejszością rewolucjonistów, wytępią owych niszczycieli cywilizacji, a tłumy, rozczarowane chrześcijaństwem, którego duchy deistyczne od tego momentu będą bez kompasu lub kierunku, spragnione ideału, ale nie wiedząc, gdzie oddać adorację, otrzyma(-ją) prawdziwe światło poprzez powszechną manifestację czystej doktryny Lucyfera, ostatecznie doprowadzonej do publicznej wiadomości (albo bardziej po polsku: wystawionej w końcu na publiczny widok).

Ta manifestacja będzie wynikiem ogólnego reakcyjnego ruchu, który nastąpi po zniszczeniu chrześcijaństwa i ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.


Przy okazji:

z ostatniego zdania wynika, że najpierw chrześcijaństwo i ateizm zostaną zniszczone w tym samym czasie, po czym nastąpi ogólny ruch reakcyjny, którego wynikiem będzie powszechna manifestacja doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na widok publiczny.

Zaś w dotychczasowym tłumaczeniu na polski było nieco inaczej:

"To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

Z tego wynikało więc, że najpierw odbędzie się publiczna manifestacja doktryny Lucyfera, której wystawienie w końcu na widok publiczny spowoduje powstanie generalnego ruchu reakcyjnego, po którym dopiero nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa i ateizmu – obydwu w tym samym czasie.

Poza tym w tekście po angielsku mamy mowę o deistycznych duchach, a nie o boskich duchach.

Co też jest ciekawe, bo co oznacza deizm?

Wikipedia napisał:

Deizm – nurt religijno-filozoficzny, którego cechą wspólną jest przekonanie, że racjonalnie można uzasadnić istnienie jedynie Boga bezosobowego, będącego konstruktorem świata rozumianego jako mechanizm oraz źródłem praw, według których ten mechanizm świata działa. Tak rozumiany Bóg nie ingeruje w raz ustanowione prawa.

Istnienie i natura Boga

Deiści twierdzą, iż o istnieniu stwórcy można wnioskować w sposób pośredni, fizykalno-teologiczny. Refleksja polega na odkrywaniu porządku świata w rozumieniu praw fizyki rządzących materią. Według deistów, o istnieniu duchowej siły sprawczej świadczy racjonalny porządek świata materialnego. Bóg-Stwórca jest swego rodzaju konstruktorem przyrody, dla której ustanawia prawa i dalej już nie ingeruje w jej rozwój przyrodniczy, społeczny czy osobniczy.

Negacja objawienia

Deiści nazywani niekiedy bywają agnostykami poznawczymi z uwagi na to, że wyznawali pogląd, iż bezpośrednie poznanie duchowej siły sprawczej nie jest dostępne dla człowieka. I. Kant, który jest klasycznym przedstawicielem tego nurtu, zanegował w Krytyce czystego rozumu możliwość rozumowego wyjścia poza zjawiska fizyczne. W konsekwencji nie uznawał metafizyki za naukę. Dowodzenie istnienia Boga na drodze rozumowania przy pomocy pojęć metafizycznych było według niego nienaukowe. W miejsce metafizyki Kant upowszechniał wiedzę matematyczną i przyrodniczą[2].

Według D. Diderota, który inspirował się poglądami G. Bruno, deizm neguje całkowicie objawienie, inaczej niż teizm, który uznaje naturalne objawienie Boga w przyrodzie, nie zaś przez Pisma natchnione itp.[1].

Również pojęcie Opatrzności Bożej nie mieści się w systemie deistycznym, gdyż zakłada on, że Stwórca, stworzywszy świat, pozostawił go samemu sobie

Deizm a chrześcijaństwo

Deizm wyrósł w epoce poreformacyjnej, kiedy spory między różnymi odłamami chrześcijaństwa dotyczyły m.in. osiągnięcia zbawienia i eschatologii. Deiści przyjmowali najczęściej, że zbawienie można zapewnić sobie przez prawe życie, zgodne z nakazami religii naturalnej. Niektórzy, należący do mniej radykalnej grupy, uznawali też w drugiej kolejności przydatność wychowawczą przykazań objawionych, np. Dekalogu. Był to boczny nurt zwany deizmem chrześcijańskim. Główny nurt odrzucał jednak objawioną moralność, co doprowadziło do wypracowania autonomicznej etyki racjonalistycznej. Deizm zanegował twierdzenia chrześcijańskiej wiary o tym, że natura ludzka jest zraniona przez grzech, zepsuta. Odrzucił doktrynę o grzechu pierworodnym.

Religia deistów zawierała więc wiarę w Boga bezosobowego, rozumianego jako przyczynę metafizyczną świata, oraz cnoty moralne i nieśmiertelność. Dogmatom przeciwstawiono wolne rozumowanie i psychologię. Religia taka była wolna od duchowieństwa i wszelkich elementów, które uznano za mitologiczne, magiczne i spekulatywno-teologiczne. Odrzucono Kościół jako taki i Pismo Święte jako tekst natchniony. Zamiast tego inspirowano badanie historyczności tekstów biblijnych i rozległe racjonalistyczne interpretacje jej poszczególnych części. Niektórzy, jak D. Hume, twierdzili, że chrześcijaństwo, zanim powstał kanon Nowego Testamentu i Kościół było religią naturalną
Link: https://pl.wikipedia.org/wiki/Deizm

Czyli szatan pisząc o deistycznych duchach ujawnił w ten sposób najprawdopodobniej to, że chrześcijaństwo od samego początku kształtują upadli aniołowie, którzy nie wierzą w to, aby Bóg znów ingerował w ich poczynania na ziemi i dlatego nie uznają oni Biblii za natchnioną, a wiec tym samym nie uznają oni zawartego w niej słowa Bożego o tym, że Bóg jednak będzie ingerował w losy świata za prawdziwe.

Zatem z tego by wynikało, że ci upadli tworzący chrześcijaństwo pod wpływem szatana sądzą, że te słowa Boga dotyczące czasów końca wcale nie muszą się spełnić!!!

Być może szatan wmówił im to, aby nakłonić ich do pracy dla niego, aby nie obawiali się, że Bóg ich w końcu ukaże, podczas gdy on sam wie, że to jest nieprawda, ale kłamie, bo nie ma już nic do stracenia.

I w czasie 3WŚ ci upadli aniołowie, którzy od początku aż do dziś kształtują pawłowe chrześcijaństwo stracą wtedy swój kompas i kierunek, czyli szatan – jak rozumiem – od tego momentu przestani im mówić, jak mają dalej kształtować tę religię, bowiem nadchodzi już jej kres.


cd.
Sponsored content

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 11 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach