Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

 16-07-16 UAKTUALNIENIE! REJESTRACJE NIE BĘDĄ AKTYWOWANE! Empty 16-07-16 UAKTUALNIENIE! REJESTRACJE NIE BĘDĄ AKTYWOWANE!

on 19th Marzec 2015, 15:45

Uaktualnienie - 16-07-16


To nie jest forum dyskusyjne. Jest to forum rozpowszechniające informacje oparte na konkretnych proroctwach biblijnych. Na forum  jest wymiana informacji odnośnie zrozumienia zupełnie nieznanych światu proroctw ostatnio rozpoznanych.


Rozważamy tylko i wyłącznie plany Boga wyzwolenia Narodu Wybranego oraz wydarzenia Czasów Końca.

Nie ma na forum jedynej ważnej opinii obowiązującej, z moimi opiniami włącznie.

Razem uzupełniamy narastającą wiedzę biblijną, a opinie przeciwne proszę o...

publikowanie je na własnych blogach i jeżeli są one solidnie oparte na słowach samego Boga lub Syna, rozważymy je z modlitwą i być może zmienimy nasze zrozumienie, a osoby, które wykażą się dogłębną znajomością owych proroctw NATYCHMIAST uzyskają dostęp do forum.

Jakiekolwiek dyskusje nie związane z głównym nurtem forum mnie osobiście nie interesują i z pewnością nie interesują wielu naszych regularnych czytelników. Jest wiele miejsc, gdzie można takie informacje publikować!

Jedynie w ten sposób jesteśmy w stanie kontrolować jakość informacji udostępnianych innym za pomocą tego forum.


Dlatego nie odcinam się zupełnie od nikogo i chętnie umieszczę link do bloga, jeżeli ktoś będzie publikował ciekawe materiały potwierdzające niezwykłą osobowość naszego Boga oraz Jego plany wyzwolenia Narodu Wybranego.
Po prostu konsekwentnie realizuję zasady wyłuszczone w Regulaminie.
Podobnie jest z zatrudnieniem w jakiekolwiek pracy. Kandydat na stanowisko musi się czymś wykazać.


Poniżej oryginalny tekst regulaminu.
========================


Każda kandydatura będzie musiała być uwiarygodniona przez
pokazanie swej działalnosci na innych forach - zwłaszcza na swoim blogu.

Jeżeli ktoś ukaże dowody na pozytywne zaangażowanie się w innych miejscach, co najmniej kilku miesięczną aktywność, droga do tego forum będzie szeroko otwarta.


W ten sposób uda się ograniczyć ilość spamu do minimum i obniżyć szanse agentów HASBARY do niemal zera.

Szanse na infiltrację agentów HASBARY są minimalne. Very Happy

Sprawdź, co to jest Hasbara. http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/hasbara-coz-to-jest-warto-to-wiedziec,1401.html

Hasbara kontroluje większość forów z chrześcijańskimi włącznie, większość blogów i witryn. Celem tego forum jest ujawnianie Prawdy biblijnej oraz Prawdy o naszym zniewoleniu przez świat szatana, którego Hasbara jest jednym z najważniejszych organów.

Ale to nie wszystko!

Jest jeszcze jeden problem, ale w związku z niezwykłą popularnością forum musiałem jednoosobowo podjąć kolejną drastyczną decyzję.

Otrzymuję dosyć często emaile z prośbami o uruchomienie konta na forum, a motywem jest niedawne ponowne narodzenie się duchowe i chęć dyskutowania na forum.


Po pierwsze
- nie jest to zbór chrześcijański i proszę mi nie zarzucać, że nie mam litości i nie chcę braci zrozumieć.

Jest to portal czysto informacyjny.

Robię to właśnie z miłości dla wielu innych braci i sióstr duchowych, na tym forum czy na witrynach, na których pisuję.

Oni nie chcą czytywać kłótni na forach
- zwłaszcza o podstawowe kwestie moralne czy biblijne - uciekają od tego.

Inne fora są znane z nieprzyjemnych klimatów i niemożliwości przeczytania czegoś sensownego, z powodu idiotycznych postów jedno linijkowych czy pytań, na które każdy nieco bardziej zaawansowany czytelnik Biblii odpowie w ciągu sekundy lub dwóch.

Dlatego pisuje tutaj zaledwie kilku braci i sióstr, którzy znają nieźle Biblię i potrafią w sposób jasny i logiczny wyjaśniać wiele trudnych tematów czy wersetów.

Jest to forum, na którym udzielają się jedynie osoby, które mają poważny staż w badaniu Biblii oraz związanych z nią tematów.

W związku z tym wszelkie prośby bez jakichkolwiek konkretnych dowodów aktywności w innych miejscach o aktywację konta na forum nie będą rozważane.

Nowicjusze nie mają o czym pisać z powodu braku elementarnej wiedzy.

Nikt nikomu nie zabrania czytania forum.

Ale żeby uczyć innych trzeba posiadać sporą wiedzę biblijną.

Wiedza ta jest niezwykle obszerna, ale nie jest ona niezbędna do zbawienia. Z powodu wielu warstw kłamstw, jakimi fałszywe religie obwarowały proste prawdy biblijne zdecydowana większość nowych kandydatów na aktywne pisanie powtarzałaby te same pytania, na które już są od dawna odpowiedzi.

Trzeba je znaleźć. Trzeba więc czytać Biblię i prosić Boga o zrozumienie, a także przeszukiwać forum.

Najważniejsze moim zdaniem informacje są na pierwszej tytułowej stronie - www.zbawienie.com

Czyli zbawienie nikogo dobrego nie ominie!

Nie możemy więc sobie pozwolić na to, aby zaczynać od samego początku i ponownie wracać do podstaw i elementarnej wiedzy.

Z tych przyczyn ktokolwiek chce pisywać na forum, musi wykazać się pewną wiedzą biblijną.


Dlatego nadal pisać będzie niewielu.

Taki rygorystyczny sposób selekcji uczestników powoduje niezwykłą poczytność tego forum.

Niewielu wie, że duża ilość Chrześcijan czytuje forum praktycznie codziennie, ale nie chcą oni na nim pisać, ponieważ: nie czują się na siłach albo... są tacy, którzy nie czują się godni aby pisać dla takiej ilości czytelników.

Inni nie potrafią się wysłowić czy z gramatyką nie jest u nich najlepiej.

Ale oni doskonale wiedzą, że tutaj pisuje się prawdę i kiedy ktokolwiek z nas rozpozna, że się myli - ze mną włącznie -  zmieniamy nasze podejście do tego czy innego tematu.

Razem odkrywamy nowe rzeczy w Biblii, o których wielu z nas się przedtem nawet nie śniło, że one istnieją.

Chociażby z tych przyczyn nie możemy sobie pozwolić na to, aby cokolwiek nas hamowało w naszych dalszych poszukiwaniach. A dyskusje z nowymi forumowiczami byłyby poważnym hamulcem.

Kiedyś z takich powodów musiałem forum zamknąć.Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 28th Wrzesień 2015, 12:50, w całości zmieniany 3 razy
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

 16-07-16 UAKTUALNIENIE! REJESTRACJE NIE BĘDĄ AKTYWOWANE! Empty Re: 16-07-16 UAKTUALNIENIE! REJESTRACJE NIE BĘDĄ AKTYWOWANE!

on 22nd Styczeń 2021, 03:00
Ja i Bartek otrzymujemy od czasu do czasu propozycje kontaktów i osoby proponują nam, że oni na tym skorzystają a my zmarnujemy wiele czasu. Shocked

My unikamy wszelkich bezowocnych  kontaktów z osobami nie posiadającymi głębokiej wiedzy biblijnej

Wszystko sprowadza się do jednej rzeczy.Jeżeli nie masz bloga i nie głosisz Dobrej Nowiny, w takim przypadku nas nie interesują żadne kontakty z osobami, do których nie mamy żadnych podstaw, aby im ufać.Dwa razy dwa fora musiały być zamykane z powodu agentów szatańskich i być może są to ponowne próby, aby nas PONOWNIE skompromitować w jakikolwiek możliwy sposób.

Mówiąc wprost, nie mamy ani czasu, ani ochoty na pogadanki, ponieważ to nie jest owocne, ale jest to czysta strata czasu.Na naszych blogach, a także na tym forum jest tyle informacji na temat zbawienia, że trzeba kilka miesięcy, aby to wszystko przeczytać, nie licząc osobistego czytania Biblii.Nawet Biblia Mesjańska jest dostępna do czytania.


My za wiele wolnego czasu nie mamy a nasza praca dla Boga i Jego Ludu zabiera nam zdecydowaną większość naszego prywatnego czasu. Mamy także rodziny, pracę czy swoje kłopoty.

Jakiekolwiek kontakty z osobami z zewnątrz mogą nas poważnie spowalniać, a tego z pewnością nie chcieliby bracia i siostry, którzy nas regularnie czytają. A takich jest wiele.

Jesteśmy osobami, które dają olbrzymiej liczbie czytelników pokarm duchowy oraz ukazujemy realną i bardzo już bliską reakcję samego Boga oraz Syna Bożego na narastające zbrodnie i kłamstwa szatańskich władz oraz równie kłamliwych szatańskich mas mediów.

Proszę więc uszanować naszą postawę i proszę nie próbować nas powstrzymywać od naszej pracy dla Boga oraz dla wielu czytelników, którzy to bardzo doceniają.

Proszę także zwrócić uwagę na to, że jest to wasze zbawienie, a nie nasze i zbawienie to zależy wyłącznie od was.Wystarczy przestrzeganie 10 Przykazań oraz wasze modlitwy odmawiane w samotności, ponieważ kierowane są wyłącznie i osobiście do Boga, który może dać wam oraz nam życie wieczne.

Pozdrawiamy serdecznie w Bogu i Synu

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach