Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

+42
Obserwator
Mutu
Aleksander
Henry Kubik
Będzimysł
levrone55
efraimita
Lotion
Iraeneus
przebudzonyzesnu
thecombo
Kowalski
Jacek86
Tabitha
Liksar
Andrzej
Gregor
Poznanie Prawdy
polskapaw
marko7
Kropla
Zwykły
anileve
anowi
Milosc
zipek
Bushi
Arkadia
Hugo
Skiper
Rafal81
lusia
Cyryl
walirlan
Edwedere
ikiro
piotrek123
Olo
Kasia
wiosna
Marysia87
Takeshi
46 posters
Go down
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 08:17
Wosno, nadal nie ma FAKTÓW. Czyżby to , że Gww15 nie robił filmów o PZ jest Twoim jedynym SPRAWDZALNYM dowodem na kulistość ziemi...?
avatar
wiosna
Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 08:22
Ale Ty jesteś zabawny Olo i w dodatku ślepy Wink A jak tam dowód Rafała ? Zgadzasz się ?





świetnie opracowane tematy horyzontu, geodezji i ugięcia światła, ale po angielsku. Znają to poczytają Wink

http://www.wildheretic.com/concave-earth-theory/
http://www.wildheretic.com/horizon/
http://www.wildheretic.com/bendy-light-the-evidence/

Teraz możecie sobie nakłamać, życzę miłego dnia.
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 08:41
Istotnie, Twoje naukowe "dowody" wprawiają mnie w lepszy nastrój bo śmiech to zdrowie... Wyluzuj wiosno, Bóg dał nam piękny świat , doceń to...
avatar
wiosna
Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 08:46
Olo napisał:Istotnie, Twoje naukowe "dowody" wprawiają mnie w lepszy nastrój bo śmiech to zdrowie... Wyluzuj wiosno, Bóg dał nam piękny świat , doceń to...

Owszem, to są dowody jakich nigdy nie mieliście i mieć nie będziecie Wink Pewnie, że doceniam, co to za bzdurne pisanie nie na temat ? Jak się nie ma argumentów Olo, to się milczy, a nie pisze o chmurkach. To jak z dowodem Rafała ? Zgadzasz się ? Odnieś się, podołasz ? Wątpię.. Wink

oho, jest i Cyryl, zaraz coś naskrobie w swoim stylu Wink
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 09:08
Wiosno, Turawa to zwykła perspektywa, nie napinaj się tak bo zaraz dojdziesz do wniosków że zasada naczyń połączonych to też satanizm... Twisted Evil , "naukowe doświadczenie" z przybliżaniem obrazu .... po prostu ręce opadają... A na rewelacje z trzeciego filmu , mój sąsiad geodeta trzy dni ryczał ze śmiechu... Dowodu Rafała nie znam, samego Rafała zresztą też więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć.... Zapoznam się z tym materiałem to pogadamy, jeśli będzie o czym. Very Happy A na razie czekamy na choć JEDEN naukowy dowód z Twojej strony , bo tym co podsyłasz nie przekonasz nikogo... No Chyba że u Ciebie to kwestia wiary. Ja wierzę w Boga i w to co ON mówi...
avatar
wiosna
Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 09:21
Olo napisał:Wiosno, Turawa to zwykła perspektywa, nie napinaj się tak bo zaraz dojdziesz do wniosków że zasada naczyń połączonych to też satanizm... Twisted Evil , "naukowe doświadczenie" z przybliżaniem obrazu .... po prostu ręce opadają... A na rewelacje z trzeciego filmu , mój sąsiad geodeta trzy dni ryczał ze śmiechu... Dowodu Rafała nie znam, samego Rafała zresztą też więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć.... Zapoznam się z tym materiałem to pogadamy, jeśli będzie o czym. Very Happy  A na razie czekamy na choć JEDEN naukowy dowód z Twojej strony , bo tym co podsyłasz nie przekonasz nikogo... No  Chyba że u Ciebie to kwestia wiary. Ja wierzę w Boga i w to co ON mówi...

Szkoda na Ciebie czasu widzę, ten film o Turawie to nawet nie wiesz o czym jest i gadasz głupoty o perspektywie;) Hipokrycie wszystko przeszkadza i niczego nie widzi, pamiętaj Wink Argument Rafała już znasz, bo go przytoczyłem, ale lepiej pisać brednie. A Rafała po co Ci znać ? Może tu przylezie, kto wie, to sobie pogadacie. Twój sąsiad geodeta jest tak samo 'bystry' jak Ty o ile go sobie nie wymyśliłeś Wink Może to ZAMOS co ? Laughing
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 09:33
Wiosna..jesteś jedyną osobą, która się tu przepycha.

Prawda jest taka, że nie masz pojęcia o niczym. Umiesz tylko kopiować poglądy swych mentorów..hahaha Very Happy

Napisz coś jeszcze ze swych kopii..chętnie się pośmiejemy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 09:36
wiosna co do artykułu Krystiana:
https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/03/22/swiatlo-w-kosmosie-nie-rozchodzi-sie-prostolinijnie-prosty-dowod-logiczny/

To nie wiadomo jak biegnie światło w kosmosie.

Sami przyznajecie, że linia Karmana to szkło które oddziela ziemię od kosmosu. Owo szkło jest średnio 100 km od ziemi:
wikiepedia napisał:Linia Kármána – umowna granica pomiędzy atmosferą Ziemi i przestrzenią kosmiczną przebiegająca na wysokości 100 km (62,1 mili) n.p.m.[1] Powyższa definicja została przyjęta przez Międzynarodową Federację Lotniczą (FAI), która zajmuje się m.in. ustalaniem norm w aeronautyce i astronautyce.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Linia_K%C3%A1rm%C3%A1na

Przez linie Karmana nikt z ludzi się nie przedostał. Czyli nie mamy wiarygodnych obserwacji światła z kosmosu.

Obserwacje jak światło przebiega w kosmosie z ziemi też odpadają. Linia Karmana to szkło, czyli widzimy światło przez substancje o nieznanych nam właściwościach fizycznych.

WASZE DOWODY TO LIPA OD SATNIASTÓW Z NASA Z WATYKANY "NAUKOFCAMI" ZWANYMI!!

Pozdrawiam.
avatar
wiosna
Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 09:45
Cyryl napisał:wiosna co do artykułu Krystiana:
https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/03/22/swiatlo-w-kosmosie-nie-rozchodzi-sie-prostolinijnie-prosty-dowod-logiczny/

To nie wiadomo jak biegnie światło w kosmosie.

Sami przyznajecie, że linia Karmana to szkło które oddziela ziemię od kosmosu. Owo szkło jest średnio 100 km od ziemi:
wikiepedia napisał:Linia Kármána – umowna granica pomiędzy atmosferą Ziemi i przestrzenią kosmiczną przebiegająca na wysokości 100 km (62,1 mili) n.p.m.[1] Powyższa definicja została przyjęta przez Międzynarodową Federację Lotniczą (FAI), która zajmuje się m.in. ustalaniem norm w aeronautyce i astronautyce.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Linia_K%C3%A1rm%C3%A1na

Przez linie Karmana nikt z ludzi się nie przedostał. Czyli nie mamy wiarygodnych obserwacji światła z kosmosu.

Obserwacje jak światło przebiega w kosmosie z ziemi też odpadają. Linia Karmana to szkło, czyli widzimy światło przez substancje o nieznanych nam właściwościach fizycznych.

WASZE DOWODY TO LIPA OD SATNIASTÓW Z NASA Z WATYKANY "NAUKOFCAMI" ZWANYMI!!

Pozdrawiam.

Niewiadomo jak biegnie ? To teraz strzeliłeś w łeb płaskiej Ziemi, która się opiera na prostolinijności Wink Niewiadomo jak biegnie, ale wy wiecie, że po prostej, normalnie cyrk.
A jak biegnie światło to sprawdź sobie sam. Może Ty się odniesiesz do argumentu Rafała ? Czy też nie ? Wink Laughing
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 09:53
wiosna napisał:Niewiadomo jak biegnie ? To teraz strzeliłeś w łeb płaskiej Ziemi, która na tym się opiera Wink
A jak biegnie światło to sprawdź sobie sam. Może Ty się odniesiesz do argumentu Rafała ? Czy też nie ? Wink Laughing

Nie wiadomo jak biegnie światło w przestrzeni kosmicznej i nie wiadomo jak wygląda przestrzeń kosmiczna - zwana niebem.

Mamy linie Karmana.

Jedynie co możemy obserwować to jak światło biegnie na ziemi oraz od linii Karmana do ziemi.

Antarktyda to strefa "military zone". Do Arktyki pretensje rości sobie obecnie Rosja do Antarktydy nikt.

Nasze możliwości badawcze są więc mocno ograniczone.

Piszesz wiosna o czym??? O dowodach jakie posiadacie. Przecież wasze dowody to w większości informacje od satanistów. A dowody jakie możecie sami zebrać czyli obserwacja ziemi z samolotu ignorujecie.

Możesz wierzyć wiosna w co chcesz. Ale twoja wiara i dogmaty to nie dowody.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7363
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 10:46
Wiosna i towarzystwo jakoś nie może podać ani jednego dowodu na wklęsłość ziemi. Dlaczego?

Powód jej tylko jeden. Dowodów na płaskość ziemi jest olbrzymia masa, mnóstwo zdjęć z każdej wysokości i zawsze widać na setki kilometrów zupełnie płaski teren oraz płaską wodę.

Najciekawsze są źródła informacji oraz dowody na ruch słońca i światła, które są zdecydowanie reklamowane z zapałem przez Mariusza.

Wiele dowodów w tym filmie!



Film był zrobiony za czasów, w których sam wierzyłem także w NC ale później zacząłem patrzeć na to z innego punktu widzenia.

Fałszywy 'Chrystus' inspirujący' Mariusza i Wiosnę, pokazany także w filmie jako więziony w USA i wyraźnie naćpany w jednym fragmencie, w któy podaje się za boga, który stworzył świat, tylko był tak naćpany, że nie pamięta jak i kiedy to zrobił.

Na początku mojej przygodny z Niebocetryzmem nie wiedziałem, kim ten gostek jest - zorientowałem się dopiero później i nazwałem go na forum satanistą, co jakimś cudem (pewnie pomógł mu Wiosna) przetłumaczył sobie na angielski na gniewnie skomentował moja uwagę.

W tym linku pokazuje on swoje plany wybudowania Nowej Jerozolimy.

http://www.missteribabylonestar.com/temple.html

Jest to człowiek podający się za Boga... sami go określcie, czy warto cokolwiek od niego wiedzieć. affraid
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 12:32
Sekta Szczytyńskiego jak widać dalej brnie w durnoty. Albo to Szczytyński siedzi pod tym nickiem sadząc po sposobie wypowiedzi i zwrotach używanych przez niego albo sekta już tak sie upodobniła do guru, co jest też możliwe sadząc po Karolku cherubinku, który już swoimi słowami mało co potrafi napisać.

A teraz do rzeczy. Ad "dowodów" filmowych.

Szczytyński... koleś na jeziorze używa optyki i przyjmuje, że widzi prosto, bez ugięcia światła. Pomiar do d... i schizofrenia.
Co on tam udowadnia? Że ziemia jest płaska.

Drugi film - błazenada i bzdury. Koleś przybliża tabliczkę obiektywem bez żadnych znaczników, aparat mu się trzęsie, a po całkowitym przybliżeniu wjeżdża minimalnie nad tabliczkę.
Żadnych znaczników na obrazie. Koleś niech zrobi film pokazujący, że ma porządny statyw, obiektyw ze znacznikami, niech go ustawi na tabliczkę i przybliża. Wtedy to coś jest warte.

Linia Karmana - cyt Szczytyńskiego "Przez linie Karmana nikt z ludzi się nie przedostał".
Ale na stronie ma "dowody" na szkło nieba w postaci oklejonych/osmalonych przez przebijanie Linii Karmana promów i innych "statków". Schozofrenia i kolejny bełkot.


Ostatnio zmieniony przez Mutu dnia 26th Marzec 2015, 13:22, w całości zmieniany 1 raz
avatar
wiosna
Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 13:20
Jak się nie ma argumentów to się wyjeżdża ze schizofrenią Wink Od zwolennika PZ taka obelga brzmi wręcz śmiesznie, ale ciekawe, że Henryk takie teksty toleruje, tak samo jak całą Twoją osobę 'panie' Mutu Wink Popisałeś się nieźle na facebooku swoim buractwem, ale tutaj widać taka wiejska atmosfera jest do przyjęcia.To sobie zrób znaczniki hipokryto, niektórzy robili i też im walił obraz do góry, a kamera była stabilna do bólu Wink Niektórzy nawet odwracali kamerę i efekt się nie zmieniał Wink
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 13:28
Jak się nie podoba to po co się pienisz..szukaj naiwnych gdzie indziej?? Very Happy

Żalisz się chłopcze czy poczułeś się urażony?

Mędzisz i mądrzysz się jak nawiedzony..szukasz poklasku? To źle trafiłeś Razz
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 13:29
Waliło to tobie Szczytyński...w górę.
Kłamiesz jak zwykle. Koleś który rozwałkował twój niebocentryzm jak żabę na asfalcie, pokazał w filmie jak wygląda podnoszenie się obrazu.

Jego kolega zawodowy fotograf, ustawił aparat i pokazał, że obraz podnosi się do góry ale kiedy odwrócić aparat o 90 stopni to obraz idzie w bok czyli "do góry" aparatu. Wynika to z niedoskonałości optyki a nie z ugięcia światła. Im lepszy sprzęt tym mniejsze podnoszenie się obrazu.

Od 28,20 sprawa "ugięcia światła". Warto cały filmik obejrzeć. Obnaża sektę i jej manipulacje.

https://www.youtube.com/watch?v=O0v-yKuHaZk

Rzeźbisz w wielki G i jeszcze się tym jarasz...koprofilia.


Ostatnio zmieniony przez Mutu dnia 26th Marzec 2015, 13:40, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 13:32
@Wiosna
P.S...powtarzasz się i robisz się nudny ;] wymyśl coś nowego bo ziewam ;O
avatar
wiosna
Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 13:37
Mutu napisał:Waliło to tobie Szczytyński...w górę.
Kłamiesz jak zwykle. Koles który rozwałkował twój niebocentryzm jak żabę na asfalcie, pokazał w filmie jak wygląda podnoszenie się obrazu.

jego kolega zawodowy fotograf posiadający dobry sprzęt, ustawił go i pokazał, że obraz podnosi sie do góry ale kiedy odwórcić aparat o 90 stopni to obraz idzie w bok czyli "do góry" aparatu. Wynika to z niedoskonalości optyki a nie z ugięcia światła.

Rzeźbisz w wielki G i jesze sie tym jarasz...koprofilia.

Znowu używasz argumentów manipulatora gww15 ? Very Happy nie rozśmieszaj mnie, wszystkie jego filmy to nieprzerwany ciąg kłamstw Wink Idź się z nim zakumpluj, pasowałbyś na jego kolegę.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 13:41

Nie kłamie tylko obnaża twoje manipulacje i kłamstwa. Pokazuje rzeczowo, dowodowo i logicznie jakie bzdury rozsiewasz.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 18:54
Powiem tak..zagięcie światła, o którym mówicie to czysty wymysł..bujda.

Jak to wasz Mariusz powiedział.."wszystko wzięło się od ideii, że ziemia jest pusta w środku"

Jest to tylko IDEA..WYMYSŁ..TEORIA..nic więcej Very Happy

Stworzyliście sobie baśń, w której iluzji żyjecie i dopasowujecie do niej wyjaśnienia, które mają być waszym wytłumaczeniem.

Nie ma nic prawdziwego na potwierdzenie waszych przekoniań jak tylko chęć wywyższenia się i chory fanatyzm.

Nic dodać, nic ująć..kłamcy!!
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 19:02

O ile Szczytyński jest już tak przeżarty szatańskimi kłamstwami, że ciężko będzie mu się z tego otrząsnąć przy jego charakterze ( nadęty, wszystkowiedzący, egocentryczny przemądrzalec) to za wciąganie dzieciaków w kłamstwo szatańskie powinien dostać nie jednego kopa w to tłuste d.
Wciąga do sekty a to już nie jest śmieszne.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 20:11
Obserwator napisał:Powiem tak..zagięcie światła, o którym mówicie to czysty wymysł..bujda.

Jak to wasz Mariusz powiedział.."wszystko wzięło się od ideii, że ziemia jest pusta w środku"

Jest to tylko IDEA..WYMYSŁ..TEORIA..nic więcej Very Happy

Stworzyliście sobie baśń, w której iluzji żyjecie i dopasowujecie do niej wyjaśnienia, które mają być waszym wytłumaczeniem.

Nie ma nic prawdziwego na potwierdzenie waszych przekoniań jak tylko chęć wywyższenia się i chory fanatyzm.

Nic dodać, nic ująć..kłamcy!!

Przy czym wklęsłość oceanu czy jeziora udowadniają przy pomocy lasera czy obiektywu kamery/aparatu...to już jest beka z beki.
Czasem szkoda ich bo to jak znęcanie się nad niepełnosprawnymi.
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

26th Marzec 2015, 23:57
WIOSNA - podaj mi proszę kilka danych niebocentryzmu, które przyjmujecie. Chciałabym coś obliczyć Smile

- średnica Ziemi
- średnica Słońca
- średnica Niebios Niebios
średnica samych niebios (jesli taka jest)
- wysokość Słońca (od Ziemi)
- wzór na zagięcie światła (jeśli nie macie, oblicze sobie wg wcześniej zamieszczonego przez Ciebie rysunku, str 6 w tym temacie; albo prześlij rysunek schematu Słońca i zagięcia światła w NC - byłoby najlepiej).
Jeśli nie macie dokładnych domyślnych, to podaj jakiś przybliżony przedział.

Coś sobie sprawdzę i podzielę się tą informacją - obiektywnie, zobaczymy co pokażą liczby, a one nie kłamią Smile

avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

27th Marzec 2015, 02:05
wiosna napisał:Ale niech zwolenników PZ czytających teraz ten wątek nie gryzą wątpliwości i sumienie, chociaż dowodów na płaskość brak. Moje posty zapewne niedługo znikną, a wasza Ziemia nadal będzie już nawet nie okrągłym tylko kwadratowym plackiem z czterema rogami Wink

Drogi Wiosno ! Jak brak dowodów ??.. Bblia mówi kilka razy o płaskości ziemi o 4 jej krańcach.. No na logike taką chłopską leciałeś samolotem ?? bo ja tak Wszędzie jest płasko ! Wszędzie to moje oczy widzą a nie jakieś komputerowe dogmaty i fałszerstwa.. Dowodów to na ziemie kulistą brak , p.s Powinna nas łączyć wiara w boga a nie dzielić i kłócić się o to czy ziemia jest wklęsła czy płaska obrażając się ! Wystarczy dosłownie otworzyć oczy , stanąć i pomyśleć po co Ty się tu upierasz nad swoimi racjami ??... Po co z nami się kłucisz ?? przepychasz ??... Ziemia nie jest ani kulą ani wklęsła ! Moje oczy którym ufam najbardziej mi pokazują płaską Zieme + Słowa samego Boga. A jak teraz mi podasz tutaj całą masę naukowców to przykro mi.. Pokażesz sam komu wierzysz i po której stronie stoisz , naukowcy kłamią ! A biblia i Bóg nie.
avatar
wiosna
Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

27th Marzec 2015, 07:13
Marysia87 napisał:WIOSNA - podaj mi proszę kilka danych niebocentryzmu, które przyjmujecie. Chciałabym coś obliczyć Smile

- średnica Ziemi
- średnica Słońca
- średnica Niebios Niebios
średnica samych niebios (jesli taka jest)
- wysokość Słońca (od Ziemi)
- wzór na zagięcie światła (jeśli nie macie, oblicze sobie wg wcześniej zamieszczonego przez Ciebie rysunku, str 6 w tym temacie; albo prześlij rysunek schematu Słońca i zagięcia światła w NC - byłoby najlepiej).
Jeśli nie macie dokładnych domyślnych, to podaj jakiś przybliżony przedział.

Coś sobie sprawdzę i podzielę się tą informacją - obiektywnie, zobaczymy co pokażą liczby, a one nie kłamią Smile


Obliczyć ? Na podstawie czego, prostolinijności światła, którą uznajecie, bo inaczej PZ nie działa, a której to jak sam Cyryl-hipokryta przyznał nie można w żaden sposób dowieść ? Wink Czyli światło wam biegnie po prostej, bo tak, ale nie da się tego dowieść, hahaha.
Wy macie problem i nie możecie dojść do porozumienia z takim banałem jak wymiary Ziemi, czy jest skończona czy nieskończona czy może jeszcze inna oraz jej kształt: placek okrągły albo kwadratowy a może jakiś trapez albo walec ? Laughing Nie zadawałabyś takich głupich pytań jakbyś się zapoznała z tematem czego nie zrobiłaś i jeszcze mam z Tobą dyskutować i spełniać Twoje zachcianki ? Skoro tak lubisz liczyć to może zajmij się  babilońską gematrią ? Na bank tam jest zakodowana płaska Ziemia.

Co do gww jeszcze, jego bzdurne filmy ani razu nie zaszkodziły NC, on w zasadzie pomaga udowadniać, że niebocentryzm to prawda Wink A Mutu się jara jego 'argumentami'. Może zaproście gww tutaj, widzę, że byłby mile widziany jako zwolennik...waszej 'prawdy' Wink Grunt żeby się nie zgadzał z NC i go 'obalał', to nic, że nawet nie spojrzał na absurd jakim jest PZ, bo pewnie mu szkoda na niego czasu Wink
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

27th Marzec 2015, 07:30
Dobrze szyderco..skończ pluć jadem i odpowiedz na pytania skoro taki mądrala z Ciebie Very Happy

Swoją postawą i zachowaniem dajesz mam cały czas dowody, że jesteś kłamcą, a wraz z Tobą twoi współwyznawcy NC Wink
Sponsored content

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 3 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach