Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

15th Maj 2015, 11:26
Olo, rozumiem twoja frustrację :-)

Nie słucham już radia ani TV nie oglądam. Z braku czasu i braku chęci. Powyrzucałem wiele płyt CD z szatańskimi utworami jak Alan Parsons Project, Eagles, Deep Purple czy Led Zeppelin.

Słucham często X-factor, najlepsze kawałki, ponieważ często ci surowi ludzie są czyści jeszcze i nie zdają sobie sprawy z tego, że aby cokolwiek wygrać trzeba mieć talent, a do talentu trzeba dołożyć swoja duszę i podpisać z szatanem.

Dlatego spora część z Idola nie dostaje się na listy przebojów, ponieważ... nie podpisali. A niektórzy są niezwykłymi talentami.

Dla odmiany niezwykły występ w Chinach. Coś niezwykłego, niesamowita kombinacja głosów i super utwór!

Gęsia skóra gwarantowana.

Kiedy zaczął się utwór, sędziowie ziewali i kpili sobie do momentu, kiedy wokalista zaczął śpiewać.

Wtedy wszyscy ożyli i na dwóch osobach widać gęsią skórę! Nie wiem co to za utwór i o czym, ale jeden z najpiękniejszych kawałków, jakie słyszałem. A bardzo lubię mocne ballady z nastrojową aranżacją. Jak ten występ.

Gwoli ciekawości, Celine Dion także pokazuje na żywych koncertach znak szatana w kierunku publiczności.

Ale jej utwory WYDAJĄ się czyste i wolne od satanizmu.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 60
Skąd : Kraków / Polska

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

15th Maj 2015, 11:44
To nie  frustracja, Henryku - to poważne zastanowienie się czy nie wpadamy we własną pułapkę. Tak bardzo chcemy być "czyści", tak bardzo chcemy podobać się Bogu.... Czy przez to nie CHCEMY widzieć zła wszędzie , nawet tam gdzie go nie ma...? Wiem że ten świat jest brudny, spaskudzony szatanem i...niestety uległy złemu, ale czyż moc Isusa nie zwycięża zła ? Czy On czasem za to nie umarł...? Czy zachwyt piękną piosenką i oddanie go Bogu zmieni się jeśli dowiesz się że wokalistka jest lesbijką ? A może po prostu dalej zachwycając się tym utworem trzeba się za nią modlić ? Jeśli naszą siostrę zaatakował szatan - pomagajmy jej w każdy możliwy sposób, a nie przekreślajmy tego co ona robi... Byłeś taksówkarzem. Czy mniej kochałeś Boga jeśli okazało się że pasażer którego wiozłeś był massonem, księdzem, pedałem lub lichwiarzem...? Czy czułeś się podle z powodu jazdy przez skrzyżowanie - a to jest krzyż....? Chyba nie, nawet nie myślałeś o tym, jak i chyba wszyscy....
Ot takie głupoty chodzą mi po głowie...cyclops

A Chińczycy - doskonali... Very Happy Very Happy Very Happy
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

15th Maj 2015, 14:24
Olo masz też  dużo racji w tym co piszesz.

Warto jednak wiedzieć,gdzie i jak lubi szatan atakować .

Nie na każdego szatańska muzyka zadziała.
Wielu jej słuchało i poumierało nie mając pojęcia co takie utwory pociągały za sobą a byli "ludzcy "i całkiem normalni.


Black Sabbath to absolutna legenda hard rocka i heavy metalu. Ozzy Osbourne to jeden z ulubionych wokalistów mojego znajomego.
Lubi go słuchać i jak do tej pory jego muzyka nie wpłynęła na niego negatywnie.
Jest dobrym człowiekiem ...

Dopóki nie zauważasz jakichkolwiek zmian w sobie czy innych po słuchaniu takich utworów jest wszystko w porządku.

Z resztą nigdy tak do końca nie wiemy czego słuchamy .
Cieżko jest kazdy nowy "fajny utwór "sprawdzać czy czasami nie ma cos wspólnego z szatanem.

Kazdy z nas reaguje inaczej na różne rzeczy czy sytuacje .

Ja wypije sześć kaw dziennie i jeszcze jedną przed spaniem i nic mi nie jest.
Mój mąż jedną przed spaniem i ma problem z zaśnięciem .

Za to czasami słucham muzyki dyskotekowej ,która leci w radiu i po pięciu minutach jestem rozdrażniona i natychmiast wyłączam .Te dźwięki w dziwny sposób na mnie działają i czuję dziwne uderzenia do głowy (nie ból)których nie potrafię sobie wytłumaczyć .
Było tak zawsze, nawet gdy nie wiedziałam nic na temat manipulacji muzyką.

Czyli przypuszczam ,ze nie jestem tym zagrożona i automatycznie w jakiś sposób Bóg dał mi przed tym ochronę jezeli odczuwam to tak a nie inaczej.

Chyba najgorzej jest z tymi ,którzy świadomie tego typu utwory sluchają i są przez to co raz bardziej wciągani łącznie z uzależnieniem sie od takiej muzyki.


Tak na marginesie ,podrzuć mi proszę linka do muzyki Henryka .
Jeszcze nigdy jej nie słuchałam .

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 60
Skąd : Kraków / Polska

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

15th Maj 2015, 16:19
Very Happy Very Happy Very Happy cieszę się Kasiu że tak to widzisz, bo już się trochę bałem że mój pogląd na tą sprawę będzie osamotniony... Też wychowywałem się na Black Sabbath i Led Zeppelin, ale to były inne czasy... Dziś dzielę całą muzykę na dwie kategorie - dobrą i złą. Nie cierpię "szufladkowania" . Inną, bardzo ważną kwestią jest nasz wewnętrzny mechanizm obrony o którym piszesz. Też zauważyłem że przy niektórych kawałkach czuję wewnętrzny niepokój i to nie mający nic wspólnego z gatunkiem muzy. (Np Celine Dion - a tu Henryk pisze o szatańskich znakach na jej koncertach - i wszystko jasne). To samo dotyczy filmów.... Kiedyś miałem fajną dyskusję z jednym pastorem z Krakowa , właśnie o muzyce. Gość z racji wieku też wychował się na starym hard rocku i to do dziś w nim siedzi. Ma świadomość opętania np Jima Morisona z The Doors, ma świadomość uwikłań kabalistycznych Deep Purple , Led Zeppelin czy Black Sabbath. Ale podchodzi do tego "zdroworozsądkowo" - słuchając tej muzy prosi Boga o ochroną przed złymi wpływami (no cóż, co prawda jest pastorem ale kościoła Jezusa Chrystusa - ma podobny pogląd jak my na wiele spraw i ciągle szuka - za to go cenię). Powiedział kiedyś coś czym mnie "kupił" - szatan jest wszędzie. nie możemy udawać że go nie ma. Siłą jaką mamy w Chrystusie łamiemy jego moc. Nie odrzucajmy np sztuki bo tam jest jego wpływ. Przeciwstawmy się temu całą mocą Chrystusa. Odrzucenie - oznacza że wygrał, oznacza nasze poddanie się. Rozmowa dotyczyła filmu Biblia Szatana. W skrócie - jest to największa znana nam biblia która powstała w mocno zagadkowych okolicznościach i poza "normalnym" tekstem zawiera elementy ziołolecznictwa i ogromny rysunek diabła - stąd tytuł. Nie wolno nam udawać że tej księgi nie ma, pomijać ją milczeniem. Trzeba ją przeczytać , zrozumieć i wyjaśnić. Pokazać "diabelstwo" jeśli tam jest. Ale nie wolno chować głowy w piasek i uciekać..... Ciekawy gość mimo że pastor....

A poniżej muza Henr'ego. Wstyd że jej jeszcze nie było....


thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

15th Maj 2015, 16:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Ehhh... daj sobie spokój z muzyką Kubika.

Podam ci przykład, który osobiście przeżyłem. Wpadł mi na ekran film dokumentalny o satanistycznej kapeli metalowej Gorgoroth z Norwegii.
Opis był ciekawy, że film pokaże niezwykły demoniczny charakter lidera grupy.

Byłem ciekawy w jaki sposób to się objawi.

Ekipa filmowa przeprowadzała z nim co kilka minut małe rozmowy. Dowiedziałem się, że gość był w więzieniu za torturowanie jakiegoś faceta, który ledwie to przeżył. Jeszcze wtedy nie śniło mi się o Nefilimach. Very Happy

Tortury miały charakter satanistyczny.

Grupka z liderem na czele rozpoczęła wędrówkę do ulubionej chatki lidera na jakiejś wysoko położonej górze. Blisko tej chatki połowa ekipy chciała wracać z powodu braku powietrza, było to wysoko!

Ale jakoś się zawzięli i dotarli to tej chatki. Tam toczył się główny wywiad z liderem.

W pewnym momencie zadał liderowi bardzo niewygodne i kłopotliwe pytanie. Dzisiaj nie pamiętam o co chodziło, ale lider zamilkł i przez ponad 3 może 4 minuty nie padło ani jedno słowo w tym domku.Zrobiła się okropna atmosfera i pożegnano się z nim i film się zakończył.

(Dopiero teraz widzę, ze ten człowiek nie jest zwykłym człowiekiem. Wtedy tego nie wiedziałem.)

Po obejrzeniu poczułem jakiś dziwny niepokój. Ale wziąłem smycz, uwiązałem psa do niej i wyszliśmy z domu na spacer.

Nagle poczułem, że nie mogę iść i jakaś siła mną owładnęła, mój umysł strasznie zwolnił i czułem się jak zniewolony przez jakąś siłę.

Udało mi się wyszeptać - Jezusie Chrystusie, pomóż!

Momentalnie wszystko ustało, podziękowałem za natychmiastową pomoc i poszedłem już normalnie na spacer.

Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, ale potem zaczęły się dziać czasami podobne rzeczy w mieszkaniu, zwłaszcza w nocy podczas snu.

Modlitwy niewiele pomagały więc zacząłem poszukiwać śladów płyt satanistycznych w domu i je usuwałem.

Po wielu poszukiwaniach i usunięciu masy rzeczy, nie tylko płyt, niemal wszystko ustało.

Ale z racji moich śledztw na Internecie oglądałem dalej różne filmy i nadal je oglądam, o Nefilimach czy upadłych aniołach itp. Ale najczęściej proszę Isusa o ochronę ponieważ świadomie chcę wiedzieć co w tej materii się dzieje i w jaki sposób mogę pomóc innym.

I wszelkie ataki ustają.

Napisałem kiedyś artykuł na temat świadomości tego, co robimy. http://www.zbawienie.com/bluznierstwo.htm Wiele więc zależy od naszej świadomości.

Demony nie atakują wszystkich ludzi, którzy na koncercie pokazywali rogi palcami i to publicznie.

Ale wielu z tych ludzi wcześniej czy później ponosi konsekwencje swych działań i nawet dochodzi do opętań.

Z naszej strony wygląda to tak. Oskarżyciel braci naszych - szatan oskarża nas przed Bogiem.

- Zobacz Boże, co ten twój sługa robi. Słucha metalu a podobno jest Chrześcijaninem. Mam prawo mu dopiec!
- Niestety masz rację - odpowiada Bóg - pozwalam ci na ograniczone działa przeciwko tej osobie.

Im więcej wiemy, tym gorzej dla nas, ale oczyszczając się pozbywamy sie wielu problemów.

Ludzi ze 'świata' demony tak ostro nie atakują, jak zaciekle atakują Chrześcijan.

My natomiast musimy być jak najbardziej czyści, aby otrzymać Bożą opiekę.

Kiedy woziłem ludzi taksówką, woziłem prostytutki do burdeli, polityków (satanisci i pedofile), czarownice, otwartych satanistów i wiele różnych podejrzanych charakterów.

Każdy z nas - ma zawsze jakiś kontakt z tego typu ludźmi i według zasady - miłujmy naszych nieprzyjaciół, nie mamy prawa ich sądzić czy odmawiać im usług.

Żadne przykazanie tego nie wymaga. Ale przyjaźń z takimi ludźmi lub podarki od nich to już inna sprawa.

Z powodu mojej działalności na internecie jestem pod drobiazgową obserwacją i nie mogę sobie pozwolić na jakikolwiek wybryk czy SŁUSZNY zarzut. Czyli  im większe poznanie tym większa lupa, przez którą jesteśmy oglądani.

Nie jesteśmy w stanie wyjść z tego świata i jakoś musimy żyć w pokoju bez wielkiego angażowania się w ICH sprawy. Niestety musimy jakoś sobie dawać z tym radę bez grzechu i bez zbytniego angażowania się w pewne kwestie czy problemy.

Czyli każdy popełnia błędy i nikt nie ma prawa nikomu mówić - oglądaj to czy tamto lub słuchaj to a nie słuchaj tego.

Kierujemy się sumieniami i nikt nie może nam wydawać rozkazów. Karcenie Boga jest najlepszą szkołą do Królestwa! Very Happy

Nie porównujmy się z drugimi, ponieważ każdy z nas jest inny, ma inne poznanie i jest inaczej oskarżany przed Bogiem i atakowany przez demony.

Miejmy to na uwadze i jeżeli coś nas będzie gnębiło - szukajmy z modlitwą przyczyn.

Nie wszystkiego unikniemy i nie wszystko jest związane z demonami. Ale najlepiej mieć oczy szeroko otwarte.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 60
Skąd : Kraków / Polska

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

15th Maj 2015, 16:39
To fakt, trzeba wszędzie zachowywać czujność i prosić Boga o prowadzenie...
Kiedy nowa płyta ?   Very Happy bounce  bounce  bounce Very Happy
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

16th Maj 2015, 08:51
Wreszcie mi się przypomniało i znalazłem plagiatorkę. Jordin Sparks.

Jordin Sparks - BattlefieldOryginalny kompozytor nie żyje, więc sobie... pożyczono. Najlepszy 'jej' utwór.

Moja nowa płyta? Może... wkrótce. :-) Ale nie wiem po co! Very Happy

Bawię się jeszcze tym, i wiem, że świat szatana nigdzie nie da się ukazać na rynku.

Chyba że zrobię utwór anty szatański!


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 60
Skąd : Kraków / Polska

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

16th Maj 2015, 09:01
Kurczę, niesamowite....
A co do antyszatańskiej płyty - to dobra myśl.... Very Happy Daj znać jak coś będziesz miał do posłuchania...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

16th Maj 2015, 15:04
Jak na razie mam piękny kawałek pt. Garden of Stars. (Ogród gwiazd!)

Chodzi o niebo i masy aniołów. Osoba przechadza się po niebie jako dusza pośród aniołów i podziwia Bożą twórczość.

A tak przy okazji. Myślę, że Bóg jest niezwykłym muzykiem i mistrzem kompozycji!

Ma On także niezwykłe poczucie humoru.

Wszak jesteśmy stworzeni na jego obraz! Very Happy

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 60
Skąd : Kraków / Polska

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

16th Maj 2015, 23:28
Bardzo jestem ciekaw Twoich nowych dzwięków... Podeślij jak będziesz mógł....
A co do "boskiej muzyki" mój przyjaciel , genialny perkusista, mocno osadzony w Chrystusie miał kiedyś "odlot" (ale bez narkotyków, alkoholu itp) - modlił się długo o natchnienie (jest również kompozytorem) i temat na jakiś utwór.
I nagle usłyszał dzwięki które sam określa jako Muzyka Boga. Twierdzi, że było to nieporównywalne z niczym co słyszał i niewyobrażalnie piękne....
Przeszedł potem załamanie nerwowe, pamiętając to co usłyszał, każda jego kompozycja wydawała mu się badziewiem... Musiało to być naprawdę mocne przeżycie bo odstawił muzykę na dość długi okres, a potem....zaczął grać na syntezatorach, bo jak stwierdził na bębnach nie ma szans nawet zbliżyć się do dzwięków które Bóg mu pokazał.. Ma na imię Wojtek, jest legendą perkusjonalii, grał z największymi... I był okres że z nim chciał grać każdy. Teraz siedzi ze swoimi syntezatorami i tworzy muzę dla siebie i dla Boga , świat przestał go interesować.... A szkoda, bo gra naprawdę pięknie... Myślę że Bóg ma dla niego jakiś plan i jeszcze świat o nim usłyszy.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

22nd Maj 2015, 20:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Tegoroczna Eurowizja ...i w tym roku bez demonów się nie obeszło.

Czy piosenka "Heroes"Zelmeröwa wygra?

Nie zdziwiłabym się.
Tłumaczenie tekstu.
Nie mów bogom, że zostawiłem taki bałagan.
Nie mogę przecież cofnąć tego co zostało już zrobione.
Lepiej ucieknijmy dla ochrony!

Co jeśli jestem ostatnim bohaterem?
Lepiej strzel z tego pistoletu.
Skończ to raz na zawsze...

Powiedział: Idź, otrzyj swoje łzy
i żyj jakby nie było jutra, mój synu.
Powiedz reszcie,
żeby zaśpiewali jak koliber...
Najpiękniejszy hymn jaki kiedykolwiek słyszałem.

Jesteśmy bohaterami naszych czasów,
ale ciągle tańczymy z demonami w naszych umysłach.

Jesteśmy bohaterami naszych czasów.
Bohaterowie!

Ale tańczącymi z demonami w swoich myślach!
Bohaterowie!

Jesteśmy bohaterami naszych czasów.
Bohaterowie!

Ale tańczącymi z demonami w swoich myślach!
Bohaterowie!

Świerszcze śpiewają dla Ciebie pieśń.
Nic nie mów, nie wydawaj żadnego dźwięku!
To właśnie jest dzieło stworzenia!

Sprawiam, że robaki zamieniają się w motyle,
obudź się i zmień ten świat!
W dowodzie uznania.

Powiedział, że nigdy nie opuści twojego boku.
Kiedy się zgubisz, będzie zaraz za tobą
będzie dla ciebie podporą!


Teraz zaśpiewajmy jak kolibry,
najpiękniejszy hymn jaki kiedykolwiek słyszałem.
Zaśpiewajmy go razem!

Jesteśmy bohaterami naszych czasów.
Bohaterowie!

Ale ciągle tańczymy z demonami w naszych umysłach!
Bohaterowie!

Jesteśmy bohaterami!

(Nadal tańczymy z demonami)
(Możesz być bohaterem)

Teraz zaśpiewajmy jak kolibry,
najpiękniejszy hymn jaki kiedykolwiek słyszałem.
Zaśpiewajmy go razem!


Jesteśmy bohaterami naszych czasów.
Bohaterowie!

Ale ciągle tańczymy z demonami w naszych umysłach!
Bohaterowie!

Jesteśmy bohaterami naszych czasów.
Bohaterowie!

Ale ciągle tańczymy z demonami w naszych umysłach!
Bohaterowie!

J e s t e ś m y b o h a t e r a m i !

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

24th Maj 2015, 10:13
Message reputation : 50% (2 votes)
nie ma co... strzał w 10! strach się bać.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

24th Maj 2015, 10:23
To poprostu powtórka z tamtego roku.

Gdy rok temu mówiłam ze Conchita wygra -pukali mi w głowę.

Jak Wielka Brytania dała mu najwiecej punktów to byłam juz pewna że szatan ma w garści rownież tegoroczną Eurowizje .

To doskonały dowód jak w każdej kategori życia diabeł podąża za nami i próbuje omamić wszystko i wszystkich.

Tu na prawdę nie ma żartów .
Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo musimy trzymać sie na bacznośći.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

27th Maj 2015, 11:39
Message reputation : 100% (1 vote)


Jadąc rano samochodem, słyszałem w radiu jak redaktorzy naśmiewali się z niego, że rosjanie przypuszczają, że jest on gejem (podawali jakiś przykład, że całował się z mężczyzną).
Czy tak jest - nie wiem, ale ten filmik u góry co nieco obrazuje.
Pozatym zauważyli, naturalnie się z tego śmiejąc, że refren piosenki też daje do myślenia w tym kontekście "Jesteśmy bohaterami naszych czasów..."
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

27th Maj 2015, 13:31
Fajna muzyka :) - Page 3 Image_zpscxwslwmg


Rosjanie piszą o zwycięzce Eurowizji ze Szwecji, że jest gejem i na jednym ze zdjęć całuje się z mężczyzną. Oświadczają, że Mans Zelmerlow to hipokryta, gdyż był znany z niepochlebnych wypowiedzi na temat homoseksualizmu, a jak się okazało, sam woli mężczyzn

Zgodnie z informacjami podanymi na rosyjskim portalu LifeNews, Mans Zelmerlow to homofob i skandalista, który we własnym kraju wzbudził sporo kontrowersji. Rosjanie twierdzą, że najpierw wokalista powiedział, że ma negatywny stosunek do homoseksualizmu, gdyż taka relacja nie prowadzi do prokreacji, a następnie w internecie pojawiły się zdjęcia, na których zwycięzca Eurowizji całuje się z różnymi partnerami.

http://m.fakt.pl/wydarzenia/swiat,9t3sbv


Fala krytyki sprawiła, że media zaczęły bliżej przyglądać się życiu intymnemu Mansa Zelmerlowa. W szwedzkich mediach krążą informacje, jakoby Mans Zelmerlow był biseksualny.
Podobno wokalista w jednej z rozmów miał przyznać, że chętnie wybrałby się na randkę z mężczyzną i nie wykluczałby ewentualnego seksu. Komentarz odnotowała nawet anglojęzyczna wersja Wikipedii.

http://jastrzabpost.pl/newsy/mans-zelmerlow-jest-biseksualny-skandal-z-gejami-dziewczyna-marie-serneholt_125559.html

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 60
Skąd : Kraków / Polska

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

27th Maj 2015, 23:37
Message reputation : 50% (2 votes)
Pora umierać.... Shocked
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

11th Czerwiec 2015, 10:04
Message reputation : 0% (1 vote)
Cała popularna muzyka to ważne "czarne dziedzictwo"-tak twierdził Michael Jackson."Michael wyznał mi kiedyś, że oni go zamordują. Był przerażony. Bał się o swoje życie" - zdradziła Latoya Jackson w telewizyjnej rozmowie ze słynnym dziennikarzem Piersem Morganem.

Kim byli tajemniczy "oni"? Według siostry Króla Popu, to "ludzie, którzy go kontrolowali".

"Ludzie ładują się w twoje życie, przepychają się łokciami, kontrolują cię, manipulują, trzymają rękę na twoich pieniądzach i na wszystkim, co posiadasz. Okazuje się, że musisz robić to, co ci każą" - stwierdziła.

"Przez to przechodził Michael. On miał świadomość, że w jego życiu dzieje się coś niedobrego. Coś było nie tak i bardzo go to dręczyło" - dodała Latoya.

http://muzyka.interia.pl/raport-michael-jackson/news-siostra-gwiazdora-moj-brat-sie-bal,nId,1652632

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

1st Sierpień 2015, 19:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Słowianie Winkcat

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

5th Grudzień 2015, 14:33
Message reputation : 0% (1 vote)
post do usuniecia


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 16th Styczeń 2016, 22:01, w całości zmieniany 2 razy
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

5th Grudzień 2015, 18:26
Message reputation : 0% (1 vote)
Jeśli chodzi o ciekawe piosenki :Zauważmy że śpiewa wręcz rzecz dla Nas oczywista .
Jednak z tego co wiem Maleńczuk to jeden z nich  No  

Jeśli chodzi o piękną piosenke  to mogę polecić :


Oraz może coś z innego repertuaru  [ zawarte są też w niej przekleństwa i nie jest to ładna piosenka ]
Ale moim zdaniem również bardzo ciekawe i pokazujące że nawet w takim zgniłym hip hopie można znaleźć coś tak wręcz bijące oczywistą prawdą :


Wiem że to zupełnie inny sposób pokazywania prawdy  ale hm, moim zdaniem nawet takimi utworami można czasami dawać innym młodszym ludziom którzy tego słuchają trochę do rozmyślania..
a kto myśli zaczyna zadawać pytania, a wtedy zaczyna szukać i otwierać powoli oczy Wink

Najciekawsze momenty z utworu :

"Nie chcę żyć jak trup, być systemu ofiarą
Nie szukam prawdy w miejscach, jak telewizyjny tarot
Ludzie skłamią dla zysku, nie jestem ślepy i głuchy"

"Rządzące grupy zaciskają bankowy stryczek "

"Politycy kłamią wycierając pysk godłem
Ludzie podobnie do dzieci są na kłamstwo podatni
Więc zamknij ryj, żryj, pracuj i płać podatki"

"Powolny proces kłamstw ruszył już dawno
A ty nie daj sobie wmówić, że fikcja jest prawdą "

"Że zabijać za religię, to odwrotność Lucyfera
Tu czas ucieka, gdzie nie trzeba stać z zegarkiem
Ziemia dla demonów jest kurwa lunaparkiem "


Ostatnio zmieniony przez Liksar dnia 5th Grudzień 2015, 20:39, w całości zmieniany 2 razy

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

5th Grudzień 2015, 19:03
Kto tak sadzi te minusy??
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

5th Grudzień 2015, 19:28
Zauważ Kamil że Miłość wrzucił utwór świąteczny.
Boże Narodzenie -święto pogańskie.Tu wiele dodawać nie muszę.

A Liksar utwory gdzie ordynarne słowa nie całkiem są na miejscu jak na słuchanie fajnej muzyki.

W każdym razie minusy to nie ja Mad


...ale Henryk wie Razz
Ups faktycznie-trochę wiecej tego czerwonego(nie zauważyłam)
Chyba ktoś uważa to za fajną zabawę i się nudzi.
Poprawiłam co mogłam.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

5th Grudzień 2015, 20:22
Kasiu , tu nie chodziło mi o ukazanie ordynarnych słów a raczej treści. Aby pokazać że nawet w tak ordynarnych utworach czasami można znaleźć coś ciekawego.

Poza tym dodałem że pozytywną piosenką jest Tolerancja , a tamten utwór ma na celu raczej pokazać jako ciekawostkę że nawet w takich odmętach zgnilizny jest coś z prawdy.

Tak czy siak przepraszam jeśli niepotrzebnie to wstawiłem Neutral

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Andrzej
Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Będzin

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

5th Grudzień 2015, 20:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Christmas i santa (satan claus) w piosenkach polecanych? Myslałem że mamy tu jakąs swiadomosć? Podobnie do wulgarnego hip-hopu mam zastrzeżenia. Minusy to nie ja. Czy jednak musimy się tłumaczyc z minusów czy tez plusów? Ktos zamiast komentarza wolał dac minus i OK. Przesłanie to samo
Te "utwory" tu wybitnie nie pasują
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

5th Grudzień 2015, 20:56
Liksar wszystko ok chcialam tylko powiedzmy gogoś wytłumaczyć kto w tak szybkim czasie wciska minusy i dlaczego.
Andrzej ma rację nikt nie musi się tłumaczyć z minusów i plusów.


Weszłam tu jeszcze raz bo coś mnie zdziwiło a mianowicie.
Chciałam zrównoważyć te minusy i zawsze jak oddajemy głos nie moźna powtórnie powtórzyć.
Czyli jezeli ktoś dał minusa Skiperowi a to nie byłam ja to ja mogłam sobie wcisnąć plusa.
Teraz patrzę i u Miłłosci czy u Artura  nie mogłabym nic poprawić czyli logicznie myśląc po mojemu to ja musiałam to wcisnąć czy?

Używam cały czas tego nieszczęsnego tableta a w pracy telefonu.
Za każdym razem by powiekszyć lub przesuwać muszę dotykać ekranu .

Jeżeli to ja byłam powodem tego zamieszania to możecie od dzisiaj nazywać mnie "blondynką"ale z drugiej strony sama sobie minusa wcisnąć nie mogłam.

W każdym razie proszę moderatora o poinformowanie mnie tu otwarcie na tej stronie czy to faktycznie byłam ja .
Jeżeli tak to wszystkich z góry przepraszam tym bardziej że zaraz pierwsza po Kamilu zabrałam w tej sprawie głos Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Sponsored content

Fajna muzyka :) - Page 3 Empty Re: Fajna muzyka :)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach