Go down
avatar
Będzimysł
Liczba postów : 61
Join date : 29/12/2016

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 20th Wrzesień 2017, 23:58
Message reputation : 100% (2 votes)
Udział gigantów w rozprawieniu się z Babilonem jest wielce prawdopodobny, na forum była o tym krótka dyskusja.

Damian zauważył pierwszy, że w Izajasza 13/3 w Septuagincie jest mowa o gigantach, którymi się Bóg posłuży.

Sprawdzałem wersję grecką Septuaginty i tam też są giganci: GIGANTES

użyte jest słowo γίγαντες

http://www.biblia.info.pl/septuaginta/Isaiah.htm
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 21st Wrzesień 2017, 05:21
Ciekawe info:


strefa tajemnic napisał:Jesienią ub. roku jasnowidz Craig Hamilton-Parker ogłosił, że dni północnokoreańskiego dyktatora są policzone, a jego upadek nastąpi na przełomie 2017 i 2018. To nie jedyne interesujące przepowiednie ekstrasensa, który – jak piszą brytyjskie tabloidy – miał przewidzieć Brexit oraz wybór Trumpa na prezydenta USA.

  • Craig Hamilton-Parker z Southampton jest jasnowidzem i medium o (jak sam twierdzi) "wysokiej skuteczności".

  • Jego zdaniem w najbliższym okresie ma dojść do upadku Kim Dzong Una oraz próby porwania Franciszka I.

  • Na kolejne lata Hamilton Parker zapowiada upadek islamu, transformację świadomości ludzi i wejście Ziemi w "złotą erę".

  • (..)


Jasnowidz zapowiada koniec Kim Dzong Una oraz upadek islamu
Hamilton-Parker, jak każdy celebryta, musi regularnie przypominać mediom o swoim istnieniu, toteż często ogłasza sensacyjne przepowiednie. Tabloidy piszą, że są one zadziwiająco trafne. Jasnowidz miał zapowiedzieć m.in. klęskę wyborczą Hilary Clinton i jej stopniowe wycofywanie się z życia politycznego, wygraną Macrona w wyścigu o fotel prezydenta Francji oraz kilka zamachów w Zachodniej Europie.
Na spełnienie cały czas czeka kilka innych przepowiedni dotyczących m.in.: upadku rządów Kim Dzong Una, do czego – według jasnowidza – ma dojść pod koniec 2017 lub na początku 2018 r., krachu giełdowego zbiegającego się z zaćmieniem słońca w USA (21 sierpnia), rozruchów w Europie, demonstracji skrajnej prawicy w Niemczech, wybuchu wulkanu i pojawienia się chmury toksycznych wyziewów nad Norwegią czy wreszcie próby uprowadzenia papieża.
Z kolei w przepowiedniach na kolejne lata angielski jasnowidz koncentruje się głównie na katastrofach naturalnych oraz zbliżającej się rewolucji religijnej.
"Wiele tradycyjnych religii opierających się na ślepej wierze upadnie, a ludzie zaczną szukać bezpośrednich doznań duchowych. Do 2025 r. miliony ludzi porzucą islam. Chrześcijaństwo również przejdzie w tym czasie duchową metamorfozę, a wierni będą poszukiwać doświadczeń mistycznych w modlitwie lub medytacji" – pisze na swojej stronie.
Inna część przepowiedni Hamiltona-Parkera dotyczy Chin. Jego zdaniem wkrótce w Państwie Środka wiele się zmieni. Chiny staną się bardziej demokratyczne wskutek przewrotu, który nie będzie jednak gwałtowny i krwawy. Do łask wrócą stare tradycje i religia, rozluźnią się też związki z Tybetem, a wzrost potęgi Indii sprawi, że Chińczycy zawrą bliskie (wręcz "symbiotyczne") stosunki z Rosją.
Pośród rewolucji i kataklizmów jest jednak promyk nadziei. Hamilton-Parker twierdzi, że jesteśmy w przededniu ogólnoplanetarnej zmiany. Wielkimi krokami zbliża się Złota Era Ziemi. Do 2050 r. świadomość ludzi ma ulec transformacji, dzięki czemu będziemy mogli z nową nadzieją spojrzeć w przyszłość, która na razie nie rysuje się kolorowo.

Zauważmy jedno. Ten człowiek jest tak naprawdę reprezentantem demonów i mówi on o niczym innym jak o realizacji celów 3 wojny światowej wg Alberta Pika czy też o celach Chabad... czyli zniszczeniu islamu.
Co jest tutaj ciekawe???
Chrześcijaństwo ma przejść duchową metamorfozę, czyli zamienić się już w otwarty Lucyferianizm. Czyli mesjasz Chabadu może do tego doprowadzić.
Jednak zauważmy islam ma zostać zniszczony tak czy inaczej dlaczego???
Ponieważ Bestia aby zwieść ludzi musi zniszczyć najbardziej znienawidzoną religie świata.
Islamu nienawidzą zarówno chrześcijanie, ateiści jak i hinduiści, buddyści i wyznawcy innych religii. Jakby Bestia zniszczyła islam to siła zwiedzenia była by ogromna.
Obecnie wielu ludzi wie, że USA sponsoruje radykalny islam czyli jeśli giganci zniszczyli by USA a także święte miejsca islamu czyli Mekkę i Medynę to szok byłby ogromny.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 21st Wrzesień 2017, 06:23
Wiemy ,że istnieją też miasta podziemne na całym świecie i w USA.

Czy współpracują z upadłymi ? Z pewnością tak i iw przyszłości oni obrócą się przeciwko nim.
Szok będzie duży ale nie dla nas. Very Happy


"Naoczni świadkowie twierdzą, że DUMBS mają od 10-30 mil szerokości, niektóre sięgają również do 4 mil wgłąb ziemi. Szacuje się, że istnieje ok. 140 DUMBS, baz które zaczęto budować już w latach 40-tych. Większość tuneli znajduje się pod bazami wojskowymi, wszystkie informacje na ich temat są ściśle tajne. To sprawia, że weryfikacja informacji na ich temat jest bardzo trudna, teoretycznie niemożliwe, jednak nawet w ich przypadku pewne informacje zdołały ujrzeć światło dzienne."

Tu są zdjęcia potwierdzające istnienie tych baz z różnych rejonów USA."Philip Schneider, jeden z najsłynniejszych informatorów w tematyce DUMBS, wygłosił [ostatni] publiczny wykład na temat
swoich odkryć w roku 1995.
Pracował kiedyś dla rządu, jako inżynier uczestniczący w budowie tych podziemnych baz wojskowych.
Nie tylko ujawnił istnienie DUMBS, ale twierdził również, że znajdują się w nich kosmici, znani też jako Nefilim.
Z powodu swoich wykładów, znalazł się na celowniku elit, i 17-tego stycznia 1996 roku znaleziono go martwego w jego mieszkaniu, ze struną fortepianową owiniętą wokół szyi.
Ktoś nie chciał by dalej o tym mówił."

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 21st Wrzesień 2017, 14:48
Message reputation : 100% (2 votes)
Cyrylu... chyba pomijasz klęskę syjonizmu. ja obserwuję olbrzymią walkę pomiędzy Deep State - czyli syjonizm a Chabad, po tej stronie stoi Trump.

Według planu III WŚ Islam i Syjonizm mają się wzajemnie zniszczyć i utorować drogę dla fałszywego mesjasza, który walkę pomiędzy nimi powstrzyma.

Czy to im się uda zrealizować?

Tego nie wiemy, ale Trump oraz głupota mediów w USA już spowodowała straszliwy kryzys mediów. Ostatnie sondaże wskazały, ze zaledwie 6% Amerykanów ma zaufanie do mas mediów, czyli mediów syjonistycznych.

Izrael wyraźnie się szykuje do wojny z Iranem i Syrią ale jakie będą tego rezultaty - nie wiemy.

Nie wiemy dlatego, że na przeszkodzie stoją plany Boga, które rzecz jasna posiadają priorytet i Bóg najprawdopodobniej ich plany w jakiś sposób pokrzyżuje.

Cop jest ciekawe, kraje arabskie doskonale;e zdają sobie sprawę z tego, że Izrael opanował USA i wszystkie zbrodnie na Islamie to dzieło syjonistów.

Ukazuje się coraz więcej materiałów anty żydowskich i Google tego nie cenzuruje zbyt agresywnie, ale wszelka krytyka Islamu jest ostro cenzurowana przez Google.

9/11 syjoniści, Irak - syjoniści, mordowanie Palestyńczyków, syjoniści i wszystkie wojny anty arabskie to realizacja planów syjonistycznych tzw. większego Izraela.

Kraje arabskie doskonale to wiedzą i stale pogłębia się nienawiść Arabów do Izraela/Usa i syjonistów.

Znane są plany AIPAC czy inne dowody wojen USA prowadzonych dla korzyści Wielkiego Izraela.

Jedno w tym wszystkim jest absolutnie niemożliwe.

Realizacja planu Wielkiego Izraela.


Przyczyna jest banalnie prosta.

Syjoniści nie są w stanie żyć z pracy własnych rąk. Lichwa, kradzieże pseudo-legalne, oszustwa, złamanie umów wszelkiego rodzaju i niechęć do gojów powoduje to, że Izrael dzisiejszy nie jest w stanie się utrzymać gospodarczo bez pomocy USA, które daje miliardy dolarów co roku do Izraela, który bez tych pieniędzy nie jest w stanie istnieć.

Dla żydowskich syjonistów ulubiony styl życia to pasożytnictwo w krajach o białej populacji, jak Polska, Francja, Anglia, Niemcy itd. itp.

Pasożytnictwo, mafijne powiązania, zdradziecka lichwa, zakłamane media i rządy tych krajów to właśnie Deep State oraz ich syjonistyczne pionki na stołkach władzy, banków lichwiarskich, systemów podatkowych (także masywne zdzierstwo) i wszelkich innych przekrętów, z których oni żyją jak pączki w maśle a goje pod ich kańczugiem boja się nawet narzekać.

W takim świetle ich mentalności plan Wielkiego Izraela nie jest w stanie powstać i się utrzymać z powodu braku siły gojo-roboczej. Czyli... kto by na takiego potwora harował i gdzie?

Nawet Żydzi nie kwapili by się do życia w takim Wielkim Izraelu ponieważ byłoby zbyt trudno pasożytować na samych siebie. A byłoby znacznie niebezpieczniej.

Dlatego jestem przekonany, że jest to plan fikcyjny, który ma totalnie rozjuszyć Arabów i wywołać wojnę arabsko-izraelską i obie siły się wykończą a nowa fala Chabadu zajmie Izrael i Jerozolimę w celu ustanowienia w miejscu świętym obżydliwości czyniącej spustoszenie.

Ową rolę być może będzie pełnił fałszywy mesjasz, który być może zaprowadzi pokój.

To może się stać w każdej chwili, chyba... że Bóg pokrzyżuje im te plany ponieważ wina tych zbrodniarzy JUŻ się dopełniła i nie ma sensy na dalszy przelew krwi.

Takie są moje przemyślenia. Przy okazji... znalazłem masę materiału biblijnego na temat zniszczenia USA czyli Babilonu Wielkiego i myślę, że wiele z tego wyłuskam i opiszę.


Wieści o Korei to moim zdaniem odwracanie uwagi od Ziemi Obiecanej.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 21st Wrzesień 2017, 21:30
Henryku problem w tym, że plan 3 wojen nie jest jedynym szatańskim planem.

Upadli zapewne mają więcej planów w zależności od tego co uczyni Bóg.

Nie zapominajmy o kilku sprawach.

1. Mamy nauki Pawła z Tarsu i jego "proroctwa" one także, są szatańskim planem i co ciekawe ich realizacją zajmować się może Chabad. 

2. Google cenzuruje krytykę islamu jednak moim zdaniem nie jest to cenzura ostra. W internecie można znaleźć mnóstwo informacji krytykujących islam. I co ciekawe owa niechęć do islamu na zachodzie przybiera na sile... tą krytykę podsyca zapewne chabad.

Zauważmy jedno, ów zakaz krytyki islamu sprawia, że ludzie robią na opak i coraz bardziej rośnie w nich niechęć do islamu a także do władz sprowadzających islamistów.

Co ciekawe rośnie także niechęć do kościoła katolickiego - nawet w Polsce - z powodu popierania przez Watykan islamizacji Europy.

Co jeszcze ciekawsze odłamy chrześcijaństwa kontrolowane przez Chabad także zwalczają islam i Watykan. Przykładem jest kościół Pawła Chojeckiego, który jest wspierany przez Chabad z USA (Chojecki wspiera Pis, który jest naszpikowany ludźmi z Chabad).

Wygląda na to, że Watykan realizuje plan 3 wojen jednak syjonizm okazuje się zbyt silny dlaczego???

Czym jest syjonizm???


wikipedia napisał:Syjonizm (od nazwy wzgórza Syjon  w Jerozolimie , na którym stała Świątynia Jerozolimska ) – ruch polityczny i społeczny, dążący do odtworzenia żydowskiej siedziby narodowej na terenach starożytnego Izraela, będących w okresie międzywojennym mandatem  Wielkiej Brytanii  (Brytyjski Mandat Palestyny ). Syjonizm doprowadził do powstania państwa Izrael  w 1948. Współcześnie jego celem jest także utrzymanie jedności narodu żydowskiego żyjącego w rozproszeniu i jego więzi z Izraelem. Ruch zapoczątkowany pod koniec XIX wieku miał wiele nurtów i postaci, powszechnie utożsamiany z syjonizmem politycznym, interpretowanym w różny sposób: jako patriotyzm  żydowski, jako ruch narodowowyzwoleńczy i państwowotwórczy, jako kierunek kulturalny i społeczny, wreszcie jako ruch religijny. Poza syjonizmem politycznym mówiono o syjonizmie duchowym, którego celem była nowa tożsamość żydowska (Ahad ha-Am ), odrodzenie języka hebrajskiego  (Eliezer ben-Yehuda ) i powstanie literatury i kultury w tym języku.

Odrodzenie języka hebrajskiego czyli aramejskiego co jest językiem Babilonu!!!!

Czyli syjonizm reprezentować może Bestie, która przez wieku pomagała tworzyć smokowi Babilon (czyli drogę powrotną do nieba dla upadłych).

Zobaczmy Apokalipsę:


Ap 13 napisał:(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.

Paszcza Lwa co ona oznacza???

Otóż z księgi Daniela o czterech Bestiach wiadomo:


Dan 7 napisał:(3) I cztery wielkie zwierzęta wychodził z morza, każde inne.
(4) Pierwsze było podobne do lwa i miało orle skrzydła. Gdy potem spojrzałem, wyrwano jego skrzydła; wtedy podniosło się z ziemi i stanęło na dwóch nogach jak człowiek i dano mu ludzkie serce.


Otóż Lew jest symbolem pierwszego królestwa czyli Babilonu w którym językiem był aramejski, języka Talmudu i kabały.

Paszcza lwa oznacza zatem język Babilonu czyli język Aramejski zwany hebrajskim. To z tego języka imię Boga zastąpiono imieniem Baal czyli tetragram, o czym pisałeś tutaj:

http://www.zbawienie.com/tetragram.htm

Czyli znowu zobaczmy te słowa Apokalipsy:


Ap 13 napisał:(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.
(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.

Paszcza Lwa czyli język Babilonu zwany hebrajskim mówi nam imię nie Boga ale imię jednej z głów Bestii czyli Baal. Tak w Biblii wplątano imiona bluźniercze. Słowo Amen:


wikipedia napisał:Amen (z hebr.  אמן amen – „niech się stanie”, „wierność”, od rdzenia amint – był mocny) – judaistyczna  i chrześcijańska  uroczysta formuła kończąca i zarazem potwierdzająca modlitwę  lub hymn , także w tekstach biblijnych . Słowo „amen” jest także używane jako zwrot w rodzaju „niech tak będzie”.
Na Bliskim Wschodzie  termin ten pierwotnie oznaczał potwierdzenie przysięgi żołnierskiej (Asyria ) – odpowiednik dzisiejszego „tak jest”, „rozkaz” lub „wykonam”. Jego wypowiedzenie po wysłuchaniu modlitw i błogosławieństw zastępowało ich odmówienie – w starożytności niewiele osób znało modlitwy na pamięć.

Znowu słowo Amen pochodzi z hebrajskiego czyli języka Babilonu czyli paszczy Lwa.

A zatem skoro żydzi - synagoga szatana  - posługują się językiem Babilońskim to służą oni Bestii. 

Oto inny fragment:


Ap 17 napisał:(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.
(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.


Zobaczmy Nierządnica ma na czole wypisane imię tajemne zwane Wielki Babilon i siedzi ona na Bestii pełnej imion bluźnierczych. Co to może oznaczać???

Otóż Watykan zamienił Septuagintę i tłumaczenie z greki na tłumaczenie Biblii na język Bestii czyli hebrajski. Dokonała w ten sposób aktu nierządu z Bestią i dostała od niej znak na czole jej znak czyli Babilon Wielki. 

Przecież Bestia w jaski sposób oznacza swoje ofiary???


Ap 13 napisał:(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,
(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.
(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.


Znamię na czole czyli znamię Bestii.

Natomiast Nierządnica ma na czole nazwę swojego kochanka czyli Babilon Wielki. To ona w Biblii poprzez wprowadzenie tłumaczenia masoretów (czyli sług Bestii) dokonała aktu zdrady wobec Boga, gdyż w Biblii wprowadzono po cichu imiona głów Bestii.

Znowu sprawa jest ciekawa.

Plan 3 woje zakłada kult smoka czyli Lucyfera natomiast w Apokalipsie smoka ma oddać władze Bestii czyli zapewne zamiast kultu Lucyfera ma powstać kult Bestii i to na wzgórzu Syjon.

Znowu zobaczmy te słowa Apokalipsy:


Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.


Zwierzę drugie ma wykonać wszelkie polecenia Bestii pierwszej. Czyli ma utorować jej drogę do władzy nad ziemią poprzez co???

Zwiedzenie mieszkańców ziemi. 

Isus przestrzega przez zwodzeniem oraz przez powstaniem na wzgórzu Syjon ohydy siejącej spustoszenie.

Zauważmy jedno, jaka jest najpotężniejsza zwodnicza nauka na ziemi???

Nauki Pawła z Tarsu. Nie ma bardziej zwodniczych nauk na ziemi. Dlaczego???

Ponieważ w nauki Pawła z Tarsu wierzy najbardziej inteligentne i twórcze rasy biała i żółta!!!

W Chinach chrześcijaństwo wprost kwitnie:

http://www.pch24.pl/amerykanski-socjolog-potwierdza--w-chinach-znaczaco-rosnie-liczba-chrzescijan,37741,i.html
https://parezja.pl/kwitnace-chrzescijanstwo-w-korei-poludniowej/

Co jeszcze ciekawsze islam przegrywa propagandowo z chrześcijaństwem Pawła:

https://wpolityce.pl/polityka/152753-co-roku-w-afryce-ok-6-mln-muzulmanow-przechodzi-na-chrzescijanstwo-radykalny-islam-moze-unieszkodliwic-wylacznie-religia-monoteistyczna

Plan 3 wojen światowych zakłada zniszczenie chrześcijaństwa i syjonizmu. Jednak znowu zauważmy zarówno chrześcijaństwo, islam, syjonizm oraz ateizm to twory upadłych aniołów.

Jednak w wypadku gdyby smok upadł z nieba to plan 3 wojen może ulec zmianie. W każdy możliwy scenariusz.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 24th Wrzesień 2017, 14:38
Ja to widzę Cyrylu w taki sposób.

Żydzi nie zawahali się aby poświecić swoich w getcie warszawskim. I w tym przypadku Żydzi Chabadu chcą poświęcić Żydów syjonistycznych.

Nadal na szczycie będą Żydzi, ukryci, którzy zrzucą winę za wszystko - i słusznie na Żydów syjonistycznych.

W ten sposób Chabadowcy otrzymają niezwykłe poparcie jako tzw. dobry glina.

Oczywiście, o ile Bóg w tym nie przeszkodzi.

Ale nie wiemy, czy Netanyahu jest z Chabadem czy z Syjonizmem.

Przynajmniej ja nie wiem, chociaż podejrzewam, że jest to raczej gorliwy syjonista.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 25th Wrzesień 2017, 02:25
Tym razem poważniejszy konflikt USA/Rosja w Syrii.

Rosja oznajmiła USA, ze ISIS jest tworem USA i ostatnie ataki ISIS na wojska syryjskie są wspierane przez wojska USA. Jest oczywiste, że USA pomnożyło nielegalnie ilość swych wojsk w Syrii i zaczynają kolejną fazę jeszcze większej wojny.

Rosjanie powiedzieli USA wprost - zmiatać z Syrii - jesteście tam nielegalnie i to wy jesteście jedynym problemem w tym rejonie.

W przeciwnym wypadku poleje sie wasza krew strumieniami.

http://russia-insider.com/en/politics/russian-general-staff-us-youre-only-pretending-fight-isis-get-out-our-way/ri21025Film po rosyjsku z napisami angielskimi.

Inny link mojego w pewnym stopniu zaufanego źródła.

http://www.whatdoesitmean.com/index2391.htm

Biorąc pod uwagę proroctwa, najprawdopodobniej Rosja jako dobry glina chce zaprowadzić pokój w tym rejonie, ale przeszkodą są syjoniści z Izraelem włącznie.

Najprawdopodobniej dąży się do oczyszczenia Izraela z syjonistów i otwarcia drogi dla antychrysta czyli fałszywego mesjasza.

Najciekawsze jest proroctwo o Damaszku, który ma być całkowicie zrównany z ziemią.

Czy to plan III WŚ? Trudno powiedzieć ale wygląda to na poważną awanturę wojenną, która może poważnie zachwiać równowagę sił, także w Europie.

Co jest jeszcze ciekawe w tym pierwszym artykule, Rosjanie oskarżają USA o podniesienie tam na rzece Eufrat, aby utrudnić przemieszczanie się wojsk syryjskich.


A może... aby utrudnić ewentualne przejście na pustynię? II Ezdrasza mówi, że Bóg osuszy Eufrat!I jeszcze dwa linki okupacyjnych ramion nie polskiego rządu. Warto chociaż przelecieć z niesmakiem po nagłówkach. Ohyda!!!

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/558486,kaczynski-izrael-holokaust-polityka.html
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczynski-o-izraelu-to-swego-rodzaju-cud-naszych-czasow/hlr9j1z

Tam pisują propagandyści syjonistyczni!

Izrael Narodem Wybranym przez boga... Lucyfera! Dlatego nikt z nich o tym nigdy nie chce mówić. Ale widać teraz wyraźnie, że (nie)rząd 'polski' to (nie)rząd syjonistyczny i jest na muszce upadłych aniołów. Oraz przeciwko Putinowi, który jest (podobno) przeciwko syjonizmowi.

Oni wszyscy grają do jednej bramki a Słowianie na tym cierpią.

Aj waj...

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 27th Wrzesień 2017, 13:34
Wpadłem w niemały szok, kiedy obejrzałem te dwa filmy.

Jared Kushner jest wrogiem światowej populacji.
W filmie tym ukazane są niezwykłe elementy mocy tego człowieka, którego określa się jako bardziej wpływowego niż teść Trump!

Ma on 32 lata i zajmuje taką pozycję jak nikt na świecie. Jest on chasydzkim Żydem i wielbicielem naszego ohydnego wroga - Schneersona.

http://www.proroctwa.com/objawienie/Rabin-Menachem-Mendel-Schneerson.htm

To Kushner negocjuje samotnie i bez ostrzeżenia określone posunięcia, czy to Arabii Saudyjskiej czy Izraela.

Film [EN] ukazuje jego moc i oddanie szatanowi. Kupił budynek z numerem 666.

Najwyraźniej jest to duet z Trumpem przeciwko... ludzkości.

Jak pisałem ostatnio, coraz trudniej jest wyłuskać jakąkolwiek prawdę i najwyraźniej patrzymy w niewłaściwą stronę.

Czy syjonizm zostanie zniszczony? Najprawdopodobniej jest to fałszywy trop i Żydzi szykują się bardzo poważnie na powitanie już istniejącego na ziemi antychrysta czyli mesjasza.

Wielu podejrzewa Kushnera.

Ten film [EN] ukazuje niezwykłe powiązania Kushnera z Google/YouTube oraz Cloud. Jest to zamknięty system, którym najprawdopodobniej dowodzi Sztuczna Inteligencja i zbiera ona wszelkie dane o wszystkich ludziach na ziemi.

To Kushner jest współodpowiedzialny za sporo cenzury na wszelkich portalach.

Co jest najciekawsze, kilka tygodni temu nastąpiła strzelanina na wzgórzu świątynnym w Izraelu i w chwili obecnej Izrael posiada od początku swego istnienia całkowitą kontrolę nad tym miejscem i planowana jest odbudowa... świątyni.Co jest jeszcze ciekawsze, świat będzie zmuszany do wielbienia 'boga' w tej świątyni a nadzorował to będzie ujawniony najprawdopodobniej jeszcze w tym roku fałszywy mesjasz.

Najwyraźniej nasza uwaga jest kierowana ku Korei i Syrii, ale rzeczywiście ważne rzeczy dzieją się w Izraelu.

Wygląda to wszystko bardzo interesująco według proroctw i nic dziwnego, że wielu będzie zaskoczonych tym, co napisałem. Niemniej wiemy od wielu lat, ze świątynia jest przygotowywana ale celów nie znaliśmy. Teraz staje się to bardzo oczywiste i nie chodzi tyle o Żydów ale o cały świat.

Zagraża światu olbrzymia kontrola, oczywiście w celu zmuszania do wzięcia liczny 666 Bestii, która wkrótce ma się na świecie ukazać.

W każdej chwili może się rozpocząć ostra jazda w sferze biblijnych proroctw Objawienia.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Łukasz.s
Liczba postów : 102
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 27th Wrzesień 2017, 16:21
Kushner ma 37 lat, takie małe sprostowanie.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 27th Wrzesień 2017, 18:41
Message reputation : 100% (3 votes)
Henryk napisał:

Jak pisałem ostatnio, coraz trudniej jest wyłuskać jakąkolwiek prawdę i najwyraźniej patrzymy w niewłaściwą stronę.
Czy syjonizm zostanie zniszczony? Najprawdopodobniej jest to fałszywy trop i Żydzi szykują się bardzo poważnie na powitanie już istniejącego na ziemi antychrysta czyli mesjasza.

Wielu podejrzewa Kushnera.

Myślę, że niewłaściwym jest patrzenie w stronę tzw. "Antychtysta" czy też fałszywego "mesjasza".

Czyim wymysłem jest osoba, rzekomy lider świata, tak powszechnie nazywany "Antychrystem", który ma być ostatnim władcą na ziemi, wcieleniem samego szatana???

Jest to wymysł fałszywego apostoła Pawła z Tarsu.

Według mnie, żadnego antychrysta czy fałszywego mesjasza nie będzie, ponieważ ani Ojciec ani Syn o nikim takim nie prorokowali.

Mamy jedynie mowę o fałszywym proroku, który jest zwierzęciem wychodzącym z ziemi, wykonującym polecenia bestii z morza...

Objawienie 13

(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

I dokładniej...

Objawienie 19

(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

Tak więc mamy mowę jedynie o fałszywym proroku - zwierzęciu wychodzącym z ziemi, a wiedząc ,że zwierzę z morza to system rządów upadłych na ziemi, który nie ogranicza się jedynie do jednostki, to domyśleć się łatwo, że zwierzę z ziemi, to upadli aniołowie z otchłani, cała ich banda, a nie...jednostka.

Tak więc te wszystkie typowania, że ten albo tamten może być jakimś "antychrystem" czy fałszywym mesjaszem można wyrzucić do śmietnika.

To bajeczka dla zwiedzonych, co świetnie widać na przykładzie Chrześcijan, gorliwych wyznawców Pawła i jego doktryn i proroctw. Wystarczy zobaczyć jak w typowanie zabawia się Detektyw Prawdy...

* "Emma Bonino aborcjonistka na skalę przemysłową wywyższona przez ANTYCHRYSTA Bergoglio".

* "Rihanna: „Książę William jest Antychrystem”

* "Jared Kushner – poważny kandydat na antyChrysta."

* "Trump: „księża i świeccy, mieli niezliczony wkład w sukces Ameryki”. Czy Trump jest chrześcijaninem czy antychrystem?"

* "Kto będzie antychrystem. Wynik ankiety."

* "Maitreya (antychryst) pokaże się już wkrótce"

* "Antychryst nadejdzie w ciągu roku, USA tworzyli masoni."

I tak dalej, wręcz bez końca...

To są wszystko bzdury, które można roztrzasnąć o kant czterech liter, ponieważ tak właśnie wygląda logika według Szawła.

Typowanie, a to Trump, Kuschner, William, Maitreya, a to za rok, może dwa, tu czy tam....to ściema!

Nie będzie "antychrysta", a ta cała zgadywanka, to mydło na oczy i odwracanie uwagi od tego, czego dokonają upadli po wypuszczeniu  z otchłani, pokazując się jako wybawcy czyniący przed ludźmi cuda i wyznaczający nowy nurt wierzeniowy, będący kultem bestii z morza.

Antychrystem według mnie zostanie obwołany Syn Boży Isus Chrystus, który poprowadzi zjednoczony Lud Boży na pustynię na sąd...pisałem o tym tutaj...

https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/12/05/motyw-ostatecznego-zwiedzenia-rozpoznany/

Micheasza 2

(12) Na pewno zbiorę całego Jakuba, na pewno zgromadzę resztkę Izraela. Skupię go jak owce w ogrodzeniu, jak trzodę na wygonie, i będzie to gwarny tłum ludzi.

(13) Przed nimi pójdzie ten, który będzie łamał szyki, przełamie opór na przedzie, przejdą przez bramę i wyjdą. Przed nimi będzie kroczył ich Król, a Pan będzie na ich czele.

Tak więc promowanie antychrysta czy fałszywego mesjasza według kłamstw Pawła jest wymierzone oczywiście w Boga i Jego Syna, jak wszystkie dzieła fałszywego apostoła, sługi bestii.

Możemy się więc spodziewać, że fałszywy prorok z Objawienia, będzie czymś w stylu działalności Pawła i jego uczniów, jak to było za ich czasów.


Pytanie tylko, jak to nazwać i pod jaką postacią będzie dokonywana namowa do kultu zwierzęcia???

Jeśli do tego dojdziemy, myślę, że będziemy w stanie obliczyć liczbę imienia bestii.

affraid
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 4th Październik 2017, 13:37
Message reputation : 100% (2 votes)
Odkrywamy ostatnio coraz więcej faktów, nie tylko biblijnych, ale związanych z proroctwami.
Jak pisałem w innym poście, kluczem do zrozumienia sytuacji świata jest dokładne zrozumienie słowa Syjon i wszelkich informacji w tej materii.

I znalazłem coś wielkiego.

Czy słyszał ktokolwiek o Haavara Agreement?

Podejrzewam, że niewielu ponieważ za głośno się o tym nie mówi.

Ale nawet Wikipedia o tym mówi, chociaż nie po polsku.

Haavara Agreement to porozumienie pomiędzy Hitlerem i Syjonistami z roku 1933.

Jest to porozumienie w kwestii utworzenia państwa Izrael w Palestynie!


https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FHaavara_Agreement&edit-text=&act=url

W sumie to Hitler przy współpracy z Syjonistami założył państwo Izrael i z Niemiec jechały pociągi do Izraela wypełnione syjonistycznymi Żydami.


"Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.

Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu."


Czyli celem II WŚ było założenie Izraela. Hitler grał główną rolę oraz Syjoniści.

Mam film na ten temat i jest sporo wyjątkowo ciekawych informacji.

To magiczne słowo Syjon.

Syjon to święte wzgórze w Jerozolimie, wzgórze Boga, które chce zająć Izrael aby tam postawić najprawdopodobniej III świątynię i z tego miejsca świętego urągać Bogu Najwyższemu.

Oto cele polityki światowej. Zająć Boże Wzgórze - Syjon i urągać i bluźnić Bogu!


Oczywiście Wikipedia nie mówi wszystkiego, co jest zgodne z Prawdą i dlatego my wszyscy niewiele o tym wiemy.

Ale szukajmy więcej informacji na temat Haavara Agreement. (Porozumienie Haavara)


Materiałów po polsku jest wiele, ale jakoś my nic o tym nie wiemy.

Sprawdźmy po polsku.

https://www.google.com.au/search?q=Porozumienie+Haavara&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=YMbUWdT3J-HDXvjki_AKOd razu okazuje się, ze kluczem do zrozumienia świata jest słowo Syjon.

Syjoniści zajęli Izrael ale nie zajęli Syjonu. Dopiero teraz Bóg im pozwoli, ale za szczególną cenę, raczej dla nich wielce niemiłą.

Zwróćmy uwagę, że im częściej wspominamy o górze Syjon, wszystko zaczyna być oczywiste i walka szatańskiego świata przeciwko Bogu się ostatnio bardziej nasila.

W chwili obecnej Izrael ma pod kontrolą całkowitą Syjon ale meczetów jeszcze nie zburzono z obawy przez buntem Arabów.

Czyby dlatego Amerykanie uruchomili niedawno USA bazę w Izraelu?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1106
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 4th Październik 2017, 15:54
Message reputation : 100% (1 vote)
To zmanipulowany dzieciak albo wyrafinowana sługa diabła.

https://newsbook.pl/2017/10/03/miley-cyrus-szatan-jest-dobrym-facetem/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42 Izajasza 43.16
" Tak mówi Pan, który otworzył drogę przez morze i ścieżkę przez potężne wody; 17 który wiódł na wyprawę wozy i konie, także i potężne wojsko; upadli, już nie powstaną, zgaśli, jak knotek zostali zdmuchnięci. 18 Nie wspominajcie wydarzeń minionych, nie roztrząsajcie w myśli dawnych rzeczy. 19 Oto Ja dokonuję rzeczy nowej: pojawia się właśnie. Czyż jej nie poznajecie? Otworzę też drogę na pustyni, ścieżyny na pustkowiu. 20 Sławić Mnie będą zwierzęta polne, szakale i strusie, gdyż na pustyni dostarczę wody i rzek na pustkowiu, aby napoić mój lud wybrany. 21 Lud ten, który sobie utworzyłem, opowiadać będzie moją chwałę.
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 5th Październik 2017, 00:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Z tego co ja wiem Henryk to te Haavara Agreement zakładało i w praktyce wykonywało wysiedlenie żydów niemieckich do Izraela powiedzmy na super warunkach.

Nie dawno czytałem o tym artykuł tylko nie było tam wymienione z nazwy te porozumienie.

Faktem jest że Żydzi masowo wyjeżdżali z Niemiec gdzie np. mogli ( za zgodą Hitlera ) wywieść do 60 tys. marek lub dolarów ( bez żadnych ceł, podatków itp. ).

Z tego co było napisane to praktycznie wszyscy młodzi i w średnim wieku żydzi wyjechali z Niemiec w latach trzydziestych. Pozostali tylko starzy i w podeszłym wieku.

Do tego przez całą II WW istniał tzw. szlak bałkański gdzie żydzi syjoniści masowo emigrowali do Palestyny, nie niepokojeni przez Niemców którzy okupowali większość tych terenów.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
lusia
lusia
Liczba postów : 1106
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 5th Październik 2017, 06:56

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42 Izajasza 43.16
" Tak mówi Pan, który otworzył drogę przez morze i ścieżkę przez potężne wody; 17 który wiódł na wyprawę wozy i konie, także i potężne wojsko; upadli, już nie powstaną, zgaśli, jak knotek zostali zdmuchnięci. 18 Nie wspominajcie wydarzeń minionych, nie roztrząsajcie w myśli dawnych rzeczy. 19 Oto Ja dokonuję rzeczy nowej: pojawia się właśnie. Czyż jej nie poznajecie? Otworzę też drogę na pustyni, ścieżyny na pustkowiu. 20 Sławić Mnie będą zwierzęta polne, szakale i strusie, gdyż na pustyni dostarczę wody i rzek na pustkowiu, aby napoić mój lud wybrany. 21 Lud ten, który sobie utworzyłem, opowiadać będzie moją chwałę.
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 5th Październik 2017, 12:42
Message reputation : 100% (2 votes)
Zacząłem nieco studiować ten temat i szczegóły są szokujące.

Fragment artykułu z tego linku. http://3obieg.pl/zydzi-z-hitlerem-wywolali-holokaust


Tym samym los Żydów z list przekazanych Niemcom działaniem Agencji Żydowskiej został przesądzony. W Europie zaczęły powstawać komory gazowe i inne sposoby szybkiej eksterminacji wydanych przez pobratyńców ludzi. Żydzi palestyńscy nie robią jednak afery na cały świat, w końcu Niemcy tak czy siak realizują plan „czym gorzej Żydom w Europie tym lepiej dla Państwa Izrael” – do którego przez tyle lat byli nakłaniani. Jako ciekawostkę, należy dodać, że jednym z sygnatariuszy memorandum przewidującego walkę Żydów u boku Niemiec w Afryce był Izaak Shamir (polskie nazwisko – Jeziernicki), przyszły premier Izraela.

Żydowskie organizacje międzynarodowe stanęły wtedy przed innym poważnym problemem, „jak wyłgać się z historii sprowokowania i ułatwienia holokaustu takiej ilości członków własnego narodu”. Początkowo po prostu temat przemilczano i nie dopuszczano do przecieków w międzynarodowych mediach na temat obozów zagłady – wszak głównym nosicielem informacji byli żydowscy uciekinierzy, zgłaszający się ze swoją wiedzą i dowodami do swoich ziomków. Rozwiązanie systemowe przygotował palestyński gabinet cieni (z udziałem Izaaka Shamira i Ben Guriona), który swoimi kanałami wywiadowczymi w USA i na ziemiach polskich nakazał szkolenie agentów wpływu, mających rozpowszechniać informacje, że za sporządzenie list Żydów do eksterminacji i wydawanie Żydów na wielką skalę odpowiedzialni są Polacy, składający się głównie z antysemitów.

Paradoksalnie sprawę ułatwiali Niemcy, dla których wygodnym było pojawienie się narodu współodpowiedzialnego, którym „zdarzało się” uwalniać lub pomagać w przerzutach na zachód Żydów polskich wyposażonych w odpowiednie dokumenty.

Akcję kontrwywiadowczą w tej sprawie, z niewielkim niestety skutkiem prowadziło dowództwo Armii Krajowej i służby Polskiego Rządu w Londynie. Działanie lobbystów żydowskich się nasiliło w latach 1945-47 (w czym pomogły prowokacje typu „pogrom Kielecki”), gdy jeszcze powstanie Izraela w Palestynie (wskutek obstrukcji Wielkiej Brytanii) nie było przesądzone (a także przez kolejne kilka lat, gdy istnienie było niepewne) i rozważana była kwestia „wykrojenia” na państwo żydowskie części ziemi polskiej, jako rekompensaty za udział narodu polskiego w holokauście i utracone żydowskie mienie.

Nie wiadomo jednak nic o jakichkolwiek rozmowach prowadzonych w tej sprawie ze Stalinem. Można za to dziś domniemywać, że część Żydów działających w komunistycznym aparacie bezpieczeństwa w Polsce wiedziało o tym Planie B i działało tworząc odpowiednie warunki społeczne – poprzez eksterminację elit i polskiej świadomej substancji narodowej. Mielibyśmy wtedy do czynienia z podobną sytuacja jak kazus pogromów dokonywanych przez UPA na Wołyniu. To też tłumaczy brak nawet pojedynczych przypadków „sprawiedliwych” wśród oprawców żydowskich w ramach UB i NKWD, którzy by ratowali w Polaków w okresie stalinizmu.

Byłaby to zdrada strategii i zdrada najwyższego interesu narodowego, jakim jest powstanie i trwanie Państwa Izrael.

Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości, co do planów powstania państwa Izrael, tzw. Balfour Declaration.


Deklaracja Balfoura (ang. The Balfour Declaration) – list wysłany 2 listopada 1917 r. przez brytyjskiego ministra spraw zagranicznych lorda Arthura Jamesa Balfoura do barona Waltera Rothschilda (przywódcy społeczności żydowskiej w Wielkiej Brytanii) w celu przekazania Syjonistycznej Federacji Wielkiej Brytanii i Irlandii .
List był deklaracją brytyjskiego rządu okazującą pragnienie odtworzenia w Palestynie „żydowskiej siedziby narodowej”, co było odpowiedzią na oczekiwania i starania ruchu syjonistycznego . Deklaracja Balfoura została później włączona do zawartego w 1920 roku z Imperium osmańskim traktatu pokojowego w Sèvres i zaowocowała utworzeniem brytyjskiego Mandatu Palestyny . Oryginalny list jest przechowywany w Bibliotece Brytyjskiej w Londynie .

Źródło - https://pl.wikipedia.org/wiki/Deklaracja_Balfoura

To drugie popiera to pierwsze. Plan utworzenia Izraela istniał o wiele wcześniej i nieślubne dziecko Rothschilda, Hitler był właśnie główną częścią planu utworzenia syjonistycznego Izraela.

Czyli mamy w 100% rzeczywisty plan utworzenia Izraela, a dla opornych nie syjonistycznych Żydów zorganizowano Holokaust.

Szczegółów jest znacznie więcej ale wyraźnie widać plan szatański, którego było zajęcie Syjonu przez syjonistów i dopiero od kilku tygodni Syjon jest pod kontrolą Izraela a w Izraelu kilkanaście dni temu powstała wielka baza wojskowa USA.

Powtórzę jeszcze raz, że kluczem do zrozumienia tego wszystkiego jest walka z Bogiem i Boże wzgórze Syjon. Dlatego rzeczywiści Żydzi ortodoksyjni od Izraela trzymają się z daleka, ponieważ wiedzą, że jest to akcja przeciwko Bogu, a oni nie tyle są Żydami ale są rzeczywistymi Judejczykami, pochodzą z pokolenia Judy i są tak samo znienawidzeni przez Syjonistów, jak i my jesteśmy, czyli Słowianie.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 7th Październik 2017, 03:41
Message reputation : 100% (2 votes)
Kolejny dowód na to, że USA i Rosja wcale nie są wrogami.

Pamiętamy biznes o broni, jaki zrobił Trump w Arabii Saudyjskiej?

Czyżby w obronie przeciwko Rosji?

ABSOLUTNIE NIE!!!

https://www.rt.com/business/405749-russia-saudi-new-relations/

Artykuł ukazujący spotkanie w Arabii Saudyjskiej Putina z przywódcami Arabii.

Arabia Saudyjska chce kupić rosyjskie S-400 ochronę powietrzną. 85 głów największych biznesów Arabii poleciało do Rosji aby zawiązać stosunki z biznesami w Rosji i je rozwinąć we wszystkich aspektach.

A teraz zastanówmy się.

USA i Arabia Saudyjska to przyjaciele.


Saudyjska monarchia to Żydzi na tronie Arabii Saudyjskiej, podobnie jak monarchia brytyjska.

Rosja i Arabia Saudyjska to to przyjaciele.


Putin - przyjaciel Chabad, Trump - przyjaciel Chabad.


Czy Rosja i USA to wrogowie, czy jednoczą się w walce przeciwko Bogu oraz jego Królestwu Bożemu.

Razem strzegą Izraela? Razem ustawili wojska po obu stronach... Słowian?


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 8th Październik 2017, 10:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Zachodnie media są zdegustowane masowymi modłami Polaków w akcji "Różaniec do granic"

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zachodnie-media-sa-zdegustowane-masowymi-modlami-polakow-w-akcji-rozaniec-do-granic?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


Zwrócmy uwagę na coś innego, odbyło się wielkie nawoływanie do demonów o ochronę Polaków, nie zdziwmy się jak Bóg w gniewie odda Polsce teraz naszą głupotę i bałwochwalstwo.


Nie zdziwię się jak znów przejdzie jakaś trąba powietrzna albo porządne ulewy bounce

Wspominajmy w modlitwach do Ojca aby przez ślepotę swego ludu był łaskawy dla Nas i oszczędził nas silent


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 8th Październik 2017, 12:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Liksar nie odbierałbym tego tak jak ty to robisz!.

Ta ogromna rzesza ludzi nie ma pojęcia że uprawia bałwochwalstwo i modli się do demonów!.

Ja akurat miałem możliwość widzieć tych ludzi, dziesiątki autokarów, podobno z 10 tys. osób u mnie było. Rejestracje z całej Polski.

Fakt z jednej strony myślałem sobie co wy robicie ! w jakim błędzie jesteście ! ale później ochłonąłem i pomyślałem sobie że robią to w dobrej intencji.

Intencją jest ochrona Polski, pokój ... nie są winni tego że są zwiedzeni przez złego ... zresztą ja sam jeszcze z kilka lat wstecz bym się z nimi modlił o pokój!

A dalej myślę sobie że Bóg nie dopuści na nas nic złego za tą szczerą intencję modlitwy.

Daj Boże żeby tylko pokarał tych wszystkich u szczytu satanistów w hierarchii kościelnej i wszystkich księży pedofilów, zboczeńców itp.  

Boże niech ta modlitwa szczerych a zwiedzonych ludzi obróci się przeciwko tym wilkom w owczych skórach !!!

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 8th Październik 2017, 13:37
Message reputation : 100% (1 vote)
W tym Twitterze są same bardzo pozytywne komentarze na temat tego wydarzenia.

Mówią, że nikogo na coś takiego nie stać.

Z drugiej strony jakoś nikt o tym tutaj nie wiedział i nikt nie zabrał głosu i nie ostrzegł przed bałwochwalstwem. Ja dowiedziałem się w ostatniej chwili.

https://twitter.com/JackPosobiec/status/916714103921692672

Jeden z komentarzy...

God bless Poland. Her people are amazing. Together as one beautiful.

(Niech Bóg błogosławi Polskę. Jej ludzie są niezwykli. Razem jako jedna piękna.)

Dodam jeszcze, że szatańskie fake media oczywiście to krytykują.

https://twitter.com/BBCWorld/status/916687615100882945

BBC News podaje że to są kontrowersyjne modlitwy o wstrzymanie imigracji.


Krytykujcie durnie Arabię Saudyjską oraz Izrael!

Bóg ostrzega przed zwiedzeniem ale nie grozi śmiercią za zwiedzenie tylko ostrzega.

Uderzyła mnie dzisiaj jedna ważna rzecz.

W tym filmie jeden chirurg przeżył śmierć kliniczną i uwierzył w Boga. Został rzecz jasna zwiedziony i ten film mnie przekonał, ze owe doświadczenia z 'tamtej' strony to robota demonów, wszczepiających do ludzkich na pół martwych mózgów przekazy czy bardzo mocne filmy. [EN]Wspólną cechą takich doświadczeń jest brak wskazówek od Boga, aby... przestrzegać Przykazań.

Ale jest z tego jedna OLBRZYMIA lekcja dla nas. Lekcja bardzo wielka.


Większość ludzi staje się natychmiast bardzo wierzącymi, ponieważ oni wierzą, że zobaczyli Boga czy niebo.


A to wskazuje na jedno.Ukazanie się Mesjasza ISUSA na niebie, czy otwarcie nieba spowoduje podobny efekt u wszystkich ludzi dobrej woli, także u tych od różańców.Będzie dla wielu szokiem ale pozytywnym i jak mówi Biblia, wielu będzie się rumienić ze wstydu.


I w tym leży cały sekret zbawienia. Bóg wie, że nie marnuje czasu i cała machinacja upadłych aniołów i szatana jest w sumie nic nie znaczącą akcją, która natychmiast ulegnie i upadli z szatanem będą mieli tylko jedno wyjście.


Ścinanie głów za odmowę wzięcia znaku 666.


I nawet to szatanowi nie pomoże.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 8th Październik 2017, 22:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Człowiek modlący się oddaje po części część swojej energii, w tym przypadku masowa energia poszła dla demonów .

A to skutkuje tym że demony potem mogą więcej.

Robią to w dobrej intencji , ale ludzie przez takie rzeczy myślą , że odklepią modlitwę i będzie dobrze !

Jestem ciekaw ile z tych osób po powrocie z tej " wielkiej akcji " stało się lepszymi ludźmi ?

Pomogło sąsiadowi ? Zrobiło coś REALNEGO by było w Polsce lepiej ?


Stał się na akcje duży " fejm " i temu odniosło taki sukces.


Oczywiście to zwiedzenie, i moim zdaniem sataniści specjalnie je wymyślili aby " uderzyć " w policzek Boga .

" Zobacz Boże, widzisz? Twój lud oddaje nam twoja chwałę, "

- Dokładnie 140 lat temu w Polsce w Gietrzwałdzie objawiła się Matka Boża i powiedziała „odmawiajcie codziennie różaniec”, 40 lat później w Fatimie powtórzyła to wezwanie - podkreśla Maciej Bodasiński z Fundacji Solo Dios Basta, która jest głównym organizatorem „Różańca Do Granic”.

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/serwisy/kosciol/a/rozaniec-do-granic-lista-kosciolow-tysiace-ludzi-z-rozancami-takze-na-slasku-zdjecia-wideo,12530618/

Główną twarzą akcji stał się Cezary Pazura, osobiście nawet lubię człowieka, ale pamiętajmy , że ma już 3 żonę w dodatku wiele lat młodszą.Jestem z rodziny katolickiej i dookoła mnie jest wiele katolików, ja tam nie mam skropułów , wielu wali różańce i inne gówna , a ludźmi są no, wiadomo pranie mózgu , lata bałwochwalstwa etc. ale czy te modlitwy są z szczerego serca?

Oj, śmiem wątpić ! Sam pamiętam jeszcze za mniejszego jak się mówiło różaniec, w tym niema życia, to jest mantra,

Chcesz zaprowadzić pokój na świecie ? Idź zapytaj chorego sąsiada czy nie chciałby gorącej zupy która własnie robisz.


A podsumowuje najlepiej to oczywiście Chrystus :

5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 9th Październik 2017, 05:14
Odkryłem ciekawe zdanie, na które wcześniej nie zwróciłem żadnej uwagi.

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu." Plan III Wojen. (PL)

Chodzi o plan II Wojny Światowej.

Oczywiście chodzi o tekst na czerwono.


Zwróćmy uwagę na to, że chrześcijaństwo i komunizm rzeczywiście równoważyło się za komuny.

Oznacza to, że chrześcijaństwo jest całkowicie opanowane przez siły szatana. Niemal wszystko na to wskazuje, z Pawłem jako 'bogiem', z poparciem dla Izraela i syjonizmu.

Już wtedy istniała całkowita kontrola na chrześcijaństwem.

Czerwony tekst ujawnia nam, co sataniści planują w III WŚ.


To chrześcijaństwo ma wywołać finałowy socjalny kataklizm.

A to niedwuznacznie wskazuje na Trumpa, jako wybrańca do tej szczególnie szatańskiej roli.

Dopiero teraz wiele się wyjaśnia i o zgrozo, widać wyraźnie, że plan III WŚ idzie jak na razie dokładnie według planu.

Chrześcijaństwo zna prawdę o Islamie, ale nie wie zbyt wiele o syjonizmie. Ale już są odgórne posunięcia, które ujawniają wrogi stosunek pewnych odłamów rządowych, które stają coraz częściej przeciwko Izraelowi.

Znany brytyjski polityk ujawnia właśnie Haarvara Porozumienie w mas mediach, Ken Livingstone.

https://justice4poland.com/2016/07/01/the-haavara-agreement/

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 9th Październik 2017, 07:37
Także zwróciłem ostatnio uwagę na to zdanie i rozumiem to tak, że za międzynarodowym komunizmem kryje się rosnące od lat w siłę wszelkiej maści lewactwo, jawnie urągające Bogu, tak iż doszło do tego, że największy lewak - satanista na świecie stał się głową największego na świecie kościoła chrześcijańskiego.

Tak więc chrześcijaństwo zostało przez satanistów opanowane i nie zdziwi fakt, że tacy fałszywi liderzy jak Trump będą w stanie popchnąć je do najgorszych zbrodni i przelewu krwi.

Widząc, że plan 3WŚ idzie jak po sznurku, staje się co raz bardziej jasne, że do socjalnego kataklizmu dojdzie i jak czytamy w protokołach, ma je wywołać właśnie chrześcijaństwo.

Jednak tu chodzi o działania w krajach o białej, chrześcijańskiej populacji, ponieważ sama wojna rozpocząć się ma od konfliktu między światem arabskim a politycznym syjonizmem...

Plan 3 WŚ

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam(Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Czyli wojna rozpocząć ma się od eskalacji konfliktu między światem arabskim a politycznym syjonizmem, co miało miejsce 16 lat temu, 11 września 2001 roku, gdy zniszczono dwie wieże WTC i wywołano sztuczną wojnę z rzekomym islamskim terroryzmem.

To polityczni syjoniści prowadzą tę wojnę, podsycając ją ciągłymi atakami terrorystycznymi w krajach chrześcijańskich, które są preparowane w celu zwiększenia napięcia i powstrzymywania go "do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego."

Niszczycielami cywilizacji są oczywiście owi polityczni syjoniści. Sataniści na najwyższych szczeblach posłużą się nimi jako kozłem ofiarnym, prowokując chrześcijan, poprzez wypuszczenie nihilistów i ateistów, do rozpoczęcia zemsty.

Nihiliści i ateiści mogą być zgrupowaniami na usługach satanistów, ludźmi poddanymi takim programom jak MKultra, bez wierzeń, wyższych idei i...działających sumień. Myślę, że to może być rodzaj najemniķów od brudnej roboty, zajmujących się wywoływaniem zamieszek lub braniem udziału w operacjach fałszywej flagi.

Wygląda więc na to, że do socjalnego kataklizmu dojdzie w Europie albo USA. W Stanach wojna domowa wisi na włosku, a Trump okazał się świetnym manipulantem.

Świat arabski i polityczny syjonizm już są w trakcie wojny i następnym posunięciem zdaje się być rozpoczęcie socjalnego kataklizmu pochłaniającego chrześcijaństwo i białą populację.

No chyba, że poprzedzi to jeszcze konflikt zbrojny na terenach Izraela w celu totalnej kontroli nad Syjonem i przygotowaniem Miejsca Świętego do postawienia ohydy spustoszenia.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3947
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 9th Październik 2017, 13:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Tutaj jest ciężko cokolwiek przewidzieć.

Według mego rozeznania politycznego kraje arabskie nie mają żadnych szans na zmierzenie się z Rosją, USA i z Izraelem.

Nie to uzbrojenie i nie te umiejętności w walce. USA za każdym razem robią z Arabów kapustę. A Izrael posiada jedną z najpotężniejszych armii świata i najpewniej wyszkoloną, oraz fanatycznie oddaną. A USA ustanowiło właśnie bazę w Izraelu i podejrzewam, że Rosja gra opozycję, ale jest z nimi w jakimś dziwnym układzie, ponieważ Rosja także się przyjaźni z Izraelem.

Jedyna szansa to zniszczenie syjonizmu, co jest bardzo prawdopodobne.

Pojawiają się coraz częściej tzw. antysemickie elementy i z takiego elementu dostałem informację o Haavarze czyli porozumieniu Hitlera z syjonistami.

Trump jest przeciwko syjonistom i dlatego tępi media, tępi Deep State (syjoniści) a gra rolę przyjaciela z Izraelem. Większość Żydów syjonistycznych mu nie wierzy.

Co jest ostatnio bardzo ciekawe, (o ile prawdziwe) to wstrzymanie ustanowienia ambasady USA w Jerozolimie.


Trump obiecywał to wielokrotnie, ale ostatnio wstrzymał tę decyzję. Wystraszył się Boga, czy coś innego spowodowało zmianę planu.

ONZ jest zdecydowanie przeciwko Izraelowi oraz Trumpowi.

Czyli istnieje pewna możliwość, że ONZ i Trump zwrócą się przeciwko Izraelowi z powodów humanitarnych - wystarczy brak wsparcia z USA i wtedy Islam może zaatakować Izrael, jeżeli ten będzie nadal zabraniał módł na Syjonie, lub... zburzy oba meczety.

Może także zostać podpuszczony przez Trumpa, zniszczy oba meczety i wtedy ONZ i Trump zjednoczą się przeciwko Izraelowi i pozostawią bez wsparcia Izrael przeciwko całemu światu arabskiemu.

Trump ma pojawić się w programie TV na żywo i ujawnić wszystkie elementy ataku na Las Vegas. Obiecywał to kilkakrotnie i nie wiadomo, co on chce ujawnić.

Według wielu informacji, jest to wspólna robota CIA i FBI czyli syjonistów Watykanu, podobnie jak Bank Federalny USA jest bankiem syjonistycznym.

Jest ewidentne, że atak na kasyno w Las Vegas został przeprowadzony przez te służby i wystąpienie Trumpa, w wiadomym celu może dolać oliwy do ognia.

Krążą także pogłoski o... wznowieniu wysiłków w celu odebrania broni Amerykanom i Trump niezbyt śmiało i wyraźnie, ale oświadczył, że sprawą broni się także zajmie.

Mamy wiec wiele opcji i wszystkie są możliwe, tylko nie wiemy, co się z tego wyłoni.

Mnie to także wygląda na jakieś ostre spięcia... z Bogiem. Wiele decyzji nagle jest odwoływanych i to wszystko jest niezmiernie zagmatwane i znalezienie prawdy jest niemal niemożliwe.

Także myślę, że obliczanie czasów końca jest skazane na totalne fiasko, ponieważ Syn Boży to właśnie zapowiedział. Nie znacie dnia ani godziny.

Dlatego nie wypowiadam się w tych tematach w kontekście obliczania dni, ponieważ nie ma to szans powodzenia.

Owszem, widać wiele elementów czasów końca i trzeba to obserwować i obserwacja jest nam NAKAZANA przez Mesjasza.

Widzimy elementy, ale jakoś one ze sobą w wielu przypadkach nie pasują. I tak będzie najprawdopodobniej do samego pojawienia się słowa o ucieczce czy też do porwania.

I jeszcze jedna myśl.


Skoro porwanie i uprowadzenie na pustynię jest niemożliwe do przewidzenia, to reszta czasu nie ma szansy na odgadnięcie, ponieważ nie będzie dotyczyła ani Słowian - będą na pustyni, ani 144.000 bo będą w niebie.

Będziemy zajęci... sądem na pustyni!

A to znaczy, że reszta proroctw nas już nie dotyczy i Bóg w tym nam na pewno nie pomoże!

To jest wszystko dla nich, a nie dla Narodu Wybranego, który już będzie na pustyni bezpieczny!!! bounce bounce bounce bounce

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 10th Październik 2017, 10:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

on 10th Październik 2017, 16:01
Tutaj dla zobrazowania sytuacji.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Oto-najstraszniejsze-huragany-w-historii-USA-2667128.html

Generalnie huragany były tam już od dawna w USA. Problem Sad próbuje znaleźć jakiś rocznik np 1900 r. i sprawdzić intensywność występowania tych huraganów w danym roku.

Wtedy będziemy mogli sobie wyrobić w miarę obiektywny obraz sytuacji.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Sponsored content

Czasy końca - Page 39 Empty Re: Czasy końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach