Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Sposób na życie  Empty Sposób na życie

22nd Kwiecień 2015, 00:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Cała współczesna nauka i wiedza którą nam wpajają od dziecka to jedna wielka propaganda,która prowadzi do indoktrynacji.

Wysyłając nasze "maluchy "do szkoły pokładamy nadzieje  w racjonalnym wychowaniu i wykształceniu ich.
Niestety "racjonalność "to dzisiaj zgodność z myślą współczesną  a z kolei "myśl współczesna " ,to nic innego jak :książki ,czasopisma czy podręczniki szkolne w których publikują nam artykuły na temat ewolucji ,nauk przyrodniczych czy społecznych które nie posiadają potwierdzenia w Bibli a są wrecz jej zaprzeczeniem.

W rezultacie nasze "wykształcone dziecko"kończąc studia wierzy w UFO ,magiczną uzdrawiającą moc chemioterapi czy inne bzdury które są wszędzie dostępne i "serwowane"w celu ogólnej dezinformacji.


Czy poda mi ktoś lepszy sposób na życie  niż Biblia ,która zawiera tez słowa SAMEGO BOGA?
Na tym forum na pewno nikt taki sie nie znajdzie Very Happy

-Na codzień zmagamy sie z walką o godne przeżycie i martwimy sie o jutro.

Mat.6

(31) Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo: Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać?

(32) Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz który jest w niebie wie, że tego wszystkiego potrzebujecie.


(33) Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.

(34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swego utrapienia.

-Bardzo czesto wiatr nam wieje w oczy a te złe dni przeważają nad dobrymi.

Księga Kaznodziei 7

 (14) W dniu dobrym korzystaj z dobra, lecz w dniu złym zważ:       Również ten uczynił Bóg tak samo jak tamten, po to, by człowiek nic nie dociekł z tego, co będzie po nim.

-Martwimy sie o siebie ,nasze rodziny ,przyjaciół i znajomych.
Podają nam chemię w jedzeniu,ubierają nas w odzież wyprodukowaną ze szkodliwych materiałów ,trują nas z powietrza.

Czego tu sie bać ?
Bóg wyraźnie mówi :

Księga Wyjścia 4
(11) I rzekł Pan do niego: Kto dał człowiekowi usta? Albo kto czyni go niemym albo głuchym, widzącym albo ślepym? Czyż nie Ja, Pan?

Księga Powtórzonego Prawa 32
(39) Patrzcie teraz, że to Ja, Ja jestem A oprócz mnie nie ma boga. Ja pozbawiam życia i darzę życiem, Ja ranię i leczę, I z ręki mojej nikt nie zdoła się wyrwać.

-Dla wielu osób "lekarz "to symbol wiarygodności a leki są dla nich nierozłącznym składnikiem codziennej diety.
Czy oby napewno tak miało byc?

Mądrość Syracha 38
(4) Pan stworzył z ziemi lekarstwa, a człowiek mądry nie będzie nimi gardził.
(6) On dał ludziom wiedzę, aby się wsławili dzięki Jego dziwnym dziełom.
(7) Dzięki nim się leczy i ból usuwa, z nich aptekarz sporządza leki,
(9) Synu, w chorobie swej nie odwracaj się od Pana, ale módl się do Niego, a On cię uleczy.
10) Usuń przewrotność - wyprostuj ręce i oczyść serce...
(12) Potem sprowadź lekarza, bo jego też stworzył Pan, nie odsuwaj się od niego, albowiem jest on ci potrzebny.
13) Jest czas, kiedy w ich rękach jest wyjście z choroby
(14) oni sami będą błagać Pana, aby dał im moc przyniesienia ulgi i uleczenia, celem zachowania życia.
15)Grzeszący przeciw Stwórcy swemu niech wpadnie w ręce lekarza! (16

...NIECH WPADNIE W RĘCE LEKARZA-bardzo wymowne bounce


Nauka to jedna wielka farsa w której łatwowierni ,naiwni bohaterowie zostają wciągnięci w serię coraz bardziej nieprawdopodobnych wydarzeń .
Bohaterami tej farsy są nasi najbliżsi ,którzy wnoszą tą wiedzę z nauk pochodzących od elit nami rządzącymi .
Niestety z bohaterów przeobrażają sie w ofiary tego "chorego"systemu.

BIBLIA TO WIEDZA I MĄDROŚĆ
BIBLIA TO MORALNOŚĆ  I ETYKA


Bóg sie nade mną zlitował -jestem w wieku który uniemożliwia mi wkuwanie  kłamstw na pamięć umozliwiajacych przejście do następnej klasy czy zaliczenia kolejnego roku . bounce


Najprostszy sposób na życie dla mnie
Mat 21
 (22) I wszystko, o cokolwiek byście prosili w modlitwie z wiarą, otrzymacie.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Sposób na życie  Empty Re: Sposób na życie

16th Grudzień 2015, 21:20
Zawróć - mamy wybór Very Happy



_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Sposób na życie  Empty Re: Sposób na życie

20th Czerwiec 2016, 22:21
"Jeśli przestaniecie pytać :"Dlaczego"a zaczniecie mówić "Dziekuje Ci Boże"wszystkie Wasze pytania znajdą odpowiedzi."



Sposób na życie  Image_zpsufg45md1




_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Sposób na życie  Empty Re: Sposób na życie

20th Czerwiec 2016, 23:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Efektem indoktrynacji przez synagogę szatana ( pisownia z błędem świadoma aby nie wymawiać i wypisywać tego straconego stwora ) jest świadomy lub nie świadomy strach.

Jak się przyjrzymy każdemu z nas i ludziom wokół nas wszyscy się czegoś boją lub o coś nieustannie zamartwiają.

Bóg jednoznacznie dał Izajaszowi wskazówkę jak postępuje z ludzmi, którzy poładają w nim nadzieję za swego życia lub nie:

Iz 17, 5-11
(5) Tak mówi Pan: Przeklęty mąż, który na człowieku polega i z ciała czyni swoje oparcie, a od Pana odwraca się jego serce! (6) Jest on jak jałowiec na stepie i nie widzi tego, że przychodzi dobre; mieszka na zwietrzałym gruncie na pustyni, w glebie słonej, nie zaludnionej. (7) Błogosławiony mąż, który polega na Panu, którego ufnością jest Pan! (Cool Jest on jak drzewo zasadzone nad wodą, które nad potok zapuszcza swoje korzenie, nie boi się, gdy upał nadchodzi, lecz jego liść pozostaje zielony, i w roku posuchy się nie frasuje, i nie przestaje wydawać owocu. (9) Podstępne jest serce, bardziej niż wszystko inne, i zepsute, któż może je poznać? (10) Ja, Pan, zgłębiam serce, wystawiam na próbę nerki, aby oddać każdemu według jego postępowania, według owocu jego uczynków. (11) Do kuropatwy, która wylęga, czego nie zniosła, jest podobny ten, kto zdobywa bogactwo w sposób nieprawy; w połowie dni musi je opuścić, a u swojego kresu głupieje. (12) Tronem chwały, wywyższonym od początku, jest miejsce naszej świątyni. (13) Nadziejo Izraela, Panie! Wszyscy, którzy cię opuszczają, będą zawstydzeni, a ci, którzy od ciebie odstępują, będą zapisani na piasku, gdyż opuścili Pana, źródło wód żywych!


Sposób na życie to nic innego jak oddanie się Bogu we wszystkim co nas dotyka w tym ziemskim życiu.  A z nadzieją pokładaną w Bogu jednocześnie idzie wiara:

Mt 17,19-21
(19) Wtedy przystąpili uczniowie do Isusa na osobności i powiedzieli: Dlaczego my nie mogliśmy go wypędzić? (20) A On im mówi: Dla niedowiarstwa waszego. Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie. (21) Ale ten rodzaj nie wychodzi inaczej, jak tylko przez modlitwę i post.

I to raczej jest najwłaściwszy sposób na życie. Mieć i pokładać nadzieję we wszystkim w Panu i z wiarą czynić, modlić się aby nasz sposób na życie prowadził nas do Boga.

Tak jak podałem wyżej i też o tym pisze Kasia jesteśmy indoktrynowani strachem, zazwyczaj o to czy nam wystarczy pieniędzy na życie i inne.

Są też inne sytuacje gdy oddajemy swoje serce, radość rzeczom materialnym na tym świecie zamiast ofiarowywać to wszystko w duchu dla Boga. Myślę że tu tez jest wielka obraza Boga i początek procesu gdy odchodzimy od Boga. Sztandarowy przykład?  można tutaj wspomnieć o Dawidzie, Salomonie i innych, którzy gdy tylko doznali bogactw i sławy odeszli od Boga.

Ale nie muszą to być tak wielkie bogactwa. Sam kiedyś pamiętam jak przezywałem swój pierwszy samochód ile razy napalałem się na możliwość kupna innych. Byłem wtedy niewolnikiem materii, a całą radość, skupienie przekazywałem na głupią materię która ma cztery kółka Sad
Na  szczęście było to wiele lat temu i wyrosłem z tego.
Analogicznie mogą to być też każde inne dobra mniejsze lub większe które "pragniemy" bez opamiętania uwłaczając miłości Boga i tego co On może nam ofiarować w niezgłębionym miłosierdziu.

A na koniec ważnym jest aby te stany strachu, niepewności i radości oddawanej w materię, całkowicie wyeliminować pozostawiając silne  wewnętrzne przekonanie że Bóg nas kocha i daje nam prawdziwe szczęście.

Tak silne wewnętrzne przekonanie sprawia że gdy Bóg bada nasze serca jesteśmy w stanie szybko oddalić od siebie lęki i złe radości.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Sponsored content

Sposób na życie  Empty Re: Sposób na życie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach