Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

O zwierzętach. Empty O zwierzętach.

on 17th Sierpień 2019, 22:47
Ciekawy film o psach:Dlaczego ciekawy???

Ponieważ, w tym filmie podana jest prosta prawda. Pies i jego charakter świadczy o właścicielu. Ludzie często dobierają nieodpowiednie rasy psów a co gorsza ich nie szkolą oraz co gorsza uczą je agresji.

Tymczasem wychowanie nie tylko dziecka ale posiadanie psa to wielka odpowiedzialność człowieka wobec Boga.Zobaczmy te prawo Boga:


Rodz. 1 napisał:(26) Potem rzekł Bóg: Uczyńmy człowieka zgodnie z naszym obrazem i podobieństwem, i niech panuje nad rybami morskimi i nad latającymi stworzeniami niebios, i nad trzodami, i nad całą ziemią, i ponad wszelkimi gadami które pełzają po ziemi.
(27) I uczynił Bóg człowieka,  zgodnie z obrazem Boga go uczynił, stworzył mężczyznę i kobietę.
(28) I błogosławił im Bóg, mówiąc  Bądźcie płodni i rozmnażajcie się i napełnijcie ziemię i poddajcie ją; panujcie nad rybami mórz i nad latającymi stworzeniami niebios, i nad wszelkimi trzodami, i nad wszystkimi gadami pełzającymi po ziemi!


Otóż panowanie nad zwierzętami w tym psami to obowiązek człowieka. Posiadanie psa to świetny trening w nauce wypełnianie tego prawa, więc warto o tym pamiętać. Zrównoważony właściciel oznacza, że pies będzie także zrównoważony. Także ważny jest dobór odpowiedniej rasy psa oraz położenie nacisku na jego szkolenie i wychowanie.
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

O zwierzętach. Empty Re: O zwierzętach.

on 4th Wrzesień 2019, 01:48
2 Henocha

59

Pan stworzył ludzkość, aby była panem wszystkich Jego posiadłości. I Pan nie osądzi ani jednej zwierzęcej duszy ze względu na człowieka; za wyjątkiem dusz ludzkich. Będzie on sądził ze względu na dusze swoich zwierząt. Dla duszy wszystkich zwierząt istnieje w wielkim wieku jedno miejsce, jedna kłódka i jedno pastwisko. Tak jak każda ludzka dusza jest według liczby, tak samo jest z duszami zwierząt. Ani jedna dusza, którą stworzył Pan, nie zginie, aż do sądu wielkiego. I każdy rodzaj zwierzęcej duszy oskarży ludzi, którzy źle ich karmili."

59

"Kto postępuje bezprawnie z duszą zwierzęcia, działa bezprawnie ze swą własną duszą, ponieważ człowiek przynosi jedno z czystych zwierząt, aby dokonać ofiary z powodu grzechu, aby mógł uzdrowić swoją duszę. Jeśli przyniesie na ofiarę czyste zwierzęta, ptaki i zboża, wtedy jest uzdrowienie dla tej osoby i ona uzdrowi swą duszę.

Wszystko, co zostało wam dane jako pokarm, związać czterema nogami, aby właściwie wykonać uzdrowienia.  To jest uzdrowienie i uzdrowi jego duszę. Ten, który skazuje na śmierć wszelkiego rodzaju zwierzę bez więzów, poddaje swą własną duszę na śmierć i działa bezprawnie przeciwko własnemu ciału. Ten, który wyrządza jakąkolwiek krzywdę wszelkiemu zwierzęciu w tajemnicy, jest to złym zwyczajem i taki działa bezprawnie z przeciwko własnej duszy
.

Jak widzimy cała ta masowa produkcja w rzeźniach działa bezprawnie .
Kiedyś pewnie tak się zabijało zwierzęya na pożywienie a teraz nasienie węża w bestialski sposób obchodzi się ze zwierzętami i jeszcze oskarża nas ludzi że to nasza wina za warunki w rzeźniach.
Szatańska UE doprowadziła do tego że już nikt prawie nie hoduje bydła.
Za dzieciaka pamiętam pełno krów na łąkach a teraz nie ma żadnych w mojej okolicy .

Jeżeli mamy zwierzaka to dobrze go karmmy bo to nasze zadanie jako opiekuna .Zauważyłem że im więcej mówi się do zwierzęcia tym jest ono mądrzejsze i więcej rozumie .

Czytałem w księdze Jubileuszów że zwierzęta mówiły przed grzechem Adama i Ewy lecz Bóg zamknął im usta po upadku człowieka.
To by się zgadzało, pamiętamy oślice Baalama kiedy Bóg otworzył jej język to ona przemówiła...
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach