Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Lipiec 2021, 16:17
Usłyszałem godzinę temu w radio main streamowym z Zielonej Góry informację , którą postanowiłem sprawdzić bo była ....POZYTYWNA !   affraid  affraid  affraid  affraid  cyclops  cyclops

Sprawdziłem .

Coraz więcej Polaków nie zgłasza się na drugą dawkę trucizny COVID / DIVOC...


O ile w Maju od połowy Stycznia (okres  4 miesiecy)  było to ok 9 000 według oficjalnych danych :


https://www.hellozdrowie.pl/tysiace-polakow-nie-zglosilo-sie-po-druga-dawke-szczepionki-na-covid-19/

"Według najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, ponad 9 tys. Polaków nie zgłosiło się po drugą dawkę szczepionki na COVID-19. Odnotowano dokładnie 9240 osób, jak podaje portal polsatnews.pl. Z przedstawionych danych można wyczytać także, przy którym preparacie Polacy najczęściej rezygnują z drugiej dawki. " artykuł z 20 Maja .


To teraz na początku Lipca od połowy Maja to jest  okres TYLKO 40 dni ta  liczba  jest liczona już w dziesiątkach tysięcy !! Spójrzcie jak liczba poszła w górę w ciągu 40 dni !

Kłamcy z PAPu mówią ok 20-30 tysięcy( informacja sprzed trzech dni)


https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C905332%2Ccoraz-wiecej-polakow-nie-zglasza-sie-na-druga-dawke-szczepionki-nawet-30


A dziś o 15:00 w regionalnym radiu z Zielonej Góry podano liczbę 40 000 tysięcy .


Wszystkie główne media kłamią i wspierają politykę szczepień i to radio co podałem też  a z drugiej strony mamy coraz więcej ujawnień i rezygnację ludzi z drugiej dawki.

Zapewne mogła być taka sytuacja- osoba się zaszczepiła , zaczęła się inaczej czuć i szukać informacji z innego źródła niż TV  , które teraz nietrudno znaleźć w polskojęzycznym internecie po czym taka osoba REZYGNUJE i nie idzie już na drugi zabieg.

Inna sytuacja osoba słyszała o tych "głupich teoriach spiskowych" poszła pewna siebie na szczepienie i gdy organizm sam jej powiedział że coś jest nie tak to poczytała sobie te teorie spiskowe , przestraszyła się , zaczęła zwalczać truciznę np za pomocą igiełek sosny i  nie poszła na drugą dawkę .



Dodajmy do tego Norymbergę , zwolnienie z wszelkiej odpowiedzialności karnej koncernów farmaceutycznych i mamy podanych jak na tacy takich kozłów ofiarnych jak Niedzielski , Morawiecki czy Kaczyński i ich odpowiednicy w innych krajach , którzy wręcz JUŻ  płaczą że ludzie NIE CHCĄ się szczepić !


Lecz na tym scenariuszu ...NIE MOŻEMY polegać !!!


Dlatego czuwajmy bo nie przewidzimy NIC i będziemy zaskoczeni porwaniem.


Mile zaskoczeni ale jednak zaskoczeni!

Shocked  Shocked  Laughing  Laughing  bounce  bounce  bounce  bounce  cheers  cheers  cheers  cheers


Spójrzcie jak to......... >>>>>WSZYSTKO <<<<........ przyśpiesza .



Dlatego czuwajmy i niczego się nie spodziewajmy czego spodziewają się inni poza PORWANIEM .



Dlatego musimy być gotowi każdego dnia i przygotowani abyśmy nie spali w ignorancji na PRZYKAZANIA Boże .


Jeżeli jeszcze ktoś ich nie wypełnia WSZYSTKICH to nie zwlekaj i nie odkładaj na jutro ponieważ to jutro może dla Ciebie nie nadejść !


(44) Dlatego i wy BĄDŹCIE gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Lipiec 2021, 11:23
 Postanowiłem poszukać czy jest coś w głównym scieku na temat Norymbergi 2 .


I znalazłem artykuł J.Karwalisa z jego "Dziennika zarazy" w syjonistycznym "Do Rzeczy" chętnie cytowanym nawet przez Microsoft.


Oto artykuł, którego sposób przedstawienia sytuacji jest bardzo ciekawy . Artykuł jest z połowy Maja i mniej więcej w tym okresie zaczęły się też akcję uświadamiające w Polsce oraz coraz większa niechęć Polaków do szczepień.


Że taki artykuł nieprzychylny szczepieniom i kwestionujacy nawer istnienie tego wirusa opublikowano w głównym scieku jest już podejrzane .


Choć artykuł nie jest tak ostry jak inne. jakie znamy ale warto się zapoznać:


https://dorzeczy.pl/opinie/185203/kowidki-czyli-norymberga-idzie-po-was.html


Dziennik Zarazy | Wpis nr 430 ||

Chciałem dziś zdać sprawę ze zbioru kowidków wyłącznie obyczajowych, ale kwestie epidemiologicznych absurdów nie dają spokoju. Zaczniemy więc wirusowo.


Wprasie pojawiają się zbiorcze raporty dotyczące analiz, które demolują sensowność lockdownów. I nie są to jakieś foliarskie niszówki, ale The Telegraph i Wall Street Journal. Pierwsza gazeta cytuje raport naukowców z Harvadu, druga University of Chicago. Argumenty są poważne i oparte na statystykach, ale – rzecz jasna – debaty nie ma i nie będzie. Przekaziory na pewno jej nie zainicjują. Widać, że powoli wszyscy stają się zakładnikami podjętych decyzji i wyprodukowanych narracji. Głupio tak teraz stanąć i powiedzieć – sorry, pomyliliśmy się.


No właśnie – jak by to było, gdyby jakimś cudem okazało się, że to wszystko ściema? Ponad tysiąc prawników i ponad 10.000 ekspertów medycznych szykuje pozew przeciwko CDC, WHO i grupie Davos za zbrodnie przeciwko ludzkości. Główne zarzuty to dopuszczenie do miana „złotego standardu” testów PCR, a także do zaszczepienia ludzkości nieprzebadanym preparatem. Podstawy prawne: naruszenie Konwencji genewskiej IV z 1949 roku oraz Kodeksów Norymberskich od 1 do 10. Będzie więc druga Norymberga? No, jak to się wszystko udowodni, to należy się ludzkości jak psu kość. Tylko przed jaki trybunał zaciągnąć takie ciała? Ale obejrzałbym (wreszcie!) zderzenie argumentów obu stron. Z tym, że jestem pewien, iż ludzkość broniłaby się przed faktami. Jak ktoś powiedział – łatwiej oszukać człowieka niż skłonić go do uświadomienia sobie, że został oszukany.


Samuel Eckert i jego zespół ofiarują nagrodę 1 miliona euro temu, kto wyizoluje koronawirusa według obowiązujących od 1905 roku standardów Kocha. Jak dotąd nikt nie zgłosił się po nagrodę. A przecież – patrząc się na oficjalny przekaz od roku – pieniądze te leżą na ulicy. A więc wiemy o wirusie wszystko, jak zabija, jak się go leczy, jaka szczepionka go eliminuje tyle, że nikt go nie widział. Okazuje się, że te wszystkie baloniki z wypustkami to komputerowe grafiki pt. jak sobie można go wyobrazić. No to widać, że nasi uczeni w piśmie i mikroskopie zarabiają już tyle, że nie chce im się schylić po oczywistość. Szkoda, że poszedłem na medycynę, nie zostałem jakimś zakaźnikiem, bo to by był mój dzień. Ludzie – kasę dają za darmo, za wieści, o których słyszymy w mediach codziennie od roku.


A więc lud kombinuje. W Indiach wielka akcja uświadamiająca, by ludzie nie smarowali się przeciw wirusowi krowim łajnem. A proceder kwitnie. Od kiedy Indie zamieniły leczenie iwermektyną na szczepionki – zgony wystrzeliły do góry. Zwala się to na nowy szczep indyjskiego wirusa, ale – ja pamiętam dokładnie – od początku mówiło się, że szczepionki są na każdą mutację. Wiadomo – zrobiliśmy uniwersalne lekarstwo na patogen, którego, jak widać, nikt jeszcze nie widział.


A  propos iwermektyny, to ciekawie wygląda to w Czechach. Po wprowadzenie iwermektyny jako zaaprobowanego oficjalnie leku na kowida śmiertelność gwałtownie spadła. Ktoś powie, że to dzięki szczepionkom. Tak? Na wykresie widać, że po rozpoczęciu szczepień Czechy miały dwie górki wzrostów zgonów, które zatrzymały się i gwałtownie spadły dopiero po dopuszczeniu leku do terapii kowidowych. A gdyby tak jeszcze dodać hinduskie łajno krów? Świętych?


No coś mało dziś tej obyczajówki, a więc jak już to porządna. W Holandii zaczynają reformować piłkę nożną w ramach trendów równościowych. Będziemy mieli mieszane składy damsko-męskie. Internet się śmieje, że w takim razie z jedną osobę przydałoby się dodać z niebinarnych czy LGBT. Oczywiście na bramkę. Ja jestem ciekaw tego trendu, nawet się temu będę przyglądać w którymś z wpisów na temat zbliżających się Igrzysk Olimpijskich. Jak tam ten gender będzie biegał i skakał. W nogę to sobie nie wyobrażam. Bo będzie albo ostry wślizg w dziewuchę jakiegoś szowinistycznego sadysty i wtedy jęki równościowej publiki, albo cackanie się z damulką i żenada sportu. Czyli zostanie nam już tylko piwo? Też nie, bo co ja wiem o piwie, Boguś?

A w polskim internecie ciekawa relacjaz kowidowych bojów maseczkowych. Pewna pani poszła do Castoramy odebrać swój zamówiony i zapłacony towar. Pracownicy odmówili jego wydania, gdyż nie miała maseczki. Pani wezwała policję, bo zapłaciła, a oni nie chcą wydać, czyli oszustwo. Policja przybyła po dłuższym czasie, ale zajęła się niemaseczkową kobietą. Ta była obryta z przepisów i wyszczekana, a więc maseczkę jej odpuścili, ale postanowili ją dogiąć i zajęli się jej… autem na parkingu. Zatrzymano jej dowód rejestracyjny z powodu niemania światła z tyłu i uniemożliwiono wyjazd, śmiercionośnym przecież, autem. Róbta tak dalej – widać, że podstawy prawne maseczkowania są na tyle cienkie, że trzeba się chwytać zastępczych represji. To absurd, za który płaci policja swym wizerunkiem, który – obok innych grup zawodowych – w kowidzie runął na bruk.

Cytaty tygodnia

Teraz – nowy zwyczaj – na koniec kowidków, najlepsze cytaty z tygodnia:

Marcin Palade, kumpel, ale cytat nie po znajomości: „Jeśli, mimo rozbieżności w sejmowym głosowaniu w sprawie Funduszu Odbudowy, poskleja się Zjednoczona Prawica będzie to oznaczać, że jedyną opozycją w Polsce będzie prezes NIK.”

I na koniec po kowidowemu od Bartosza Drożdża, niby śmieszne, ale prawno-epidemiologicznie – frapujące: „Ciekawe co będzie jak krew zaszczepionego przetoczą np. w czasie operacji nieszczepionemu.” No, bo właściwie to powinien dostać czy nie, ten paszport szczepionkowy?

PS. Z tymi dzielnymi Francuzami to był chyba jednak wypadek przy pracy. Parlament francuski po kilku dniach naprawił swój błąd i podjął decyzję o wprowadzeniu paszportów szczepionkowych. Vive la – france…

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu„Dziennik zarazy”.

----------------

To na moje oko świadczy o wielkiej już słabości syjonizmu i czekać aż polityków i rządy może  'opuszczą ' jeszcze media..

A media są posłuszne szatanowi a nie polityką.


Robi się ciekawie .

Czuwajmy!


I bardzo ważna rzecz moim zdaniem.



NIKT wśród Słowian nie mówi w tym wszystkim o Bogu i Jego woli poza nami !


Ja przynajmniej nie trafiłem.


Słowianie poza 144 000 to katoliccy lub prawosławni bałwochwalcy a to bardzo skuteczna bariera przed...Bogiem .




Na zachodzie mówią o Bogu i wojnie szatana przeciwko ludzkości tylko bez znajomości faktu że Słowianie to naród wybrany już nie mówiąc o PORWANIU .



A to świadczy że po porwaniu i wprowadzeniu Słowian na pustynię to może być część reszty potomstwa niewiasty którzy odmowią 666 czyli wielkiej rzeszy!

Co by się nie działo bracia i siostry ufajcje tylko Bogu ZAWSZE pozostając z Nim w dobrych stosunkach z czystym sumieniem  !!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Lipiec 2021, 19:57

https://zbawienie.forumotion.com/t230p325-zwiedzenie-czasy-ostateczne#20598


Do tego jest niezbędna znajomość Biblii i ci którzy samodzielnie czytają i podchodzą serio nie będą mieli problemu,

natomiast ci którzy głównie szukają po internecie a Biblię pomijają lub marginezują będą i mają pewnie problem .





Dlatego samodzielne czytanie Biblii jest tak ważne ponieważ wtedy oddziałuje Duch Boży i pozwala rozumieć pewne rzeczy a do tego dochodzą nasze posty i artykuły w których tłumaczymy 144 tysiącom  czyli dajemy ten pokarm na czas słuszny .



Objawienie Isusa
Rozdział 12:

(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.


Szatan zwodzi i okłamuje cały świat i niemal nikt nie ma szans na pisanie Prawdy jeżeli nie ma poparcia od Boga oraz Syna Bożego . Henryk i ja je mamy i dlatego nie jesteśmy zależni i nie podlegamy władzy szatana ponieważ podlegamy Bogu jako Jego słudzy .


Różnica między nami a sługami szatana jest bardzo prosta .



My służymy Bogu a słudzy szatana służą szatanowi oraz jego interesom czyli zwiedzeniu całego zamieszkanego świata w każdych kwestiach w tym w najważniejszej obecnie kwestii tzw "szczepień Covid" .



My natomiast zawsze patrzymy tam gdzie należy patrzeć aby próbować zrozumieć czyli do Słowa Bożego ponieważ tam jest wszystko co musimy wiedzieć do porwania . Reszty 144 000 dowiedzą się w niebie i tutaj jest zaufanie do Boga i pewność co do Jego Słowa oraz obietnicy ochrony i opieki aż do samego porwania choćby nie wiadomo co się działa i co by GADALI sataniści w telewizji , radio czy pisali na internecie w swoich serwisach informacyjnych .


Nawet JAKBY ogłosili PRZYMUS SZCZEPIEŃ to nie możemy wpadać w panikę !!!

Rozumiecie ?




Wszystko sprowadza się do kwestii zaufania i uwierzenia Bogu a odrzucenia kłamstw i gróźb szatana ponieważ on NIE ZDOŁA USZKODZIĆ ANI ZABIĆ NIKOGO SPOŚRÓD 144 000 ANI NIKOGO SPOŚRÓD MAJĄCYCH ZNALEŹĆ SIĘ NA PUSTYNI .




Musimy też pamiętać że szatan dalej ma absolutną kontrolę nad całą światową polityką .



Objawienie Isusa
Rozdział 13:

(2) A Bestia, które widziałem, była podobna do pantery, a nogi jej jak u niedźwiedzia, a paszcza jej jak paszcza lwa. I przekazał jej smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.



Dopiero po porwaniu i zaprowadzeniu Słowian na pustynię szatan będzie musiał z rozkazu Boga PRZEKAZAĆ władzę nad światem Bestii aby mógł się zrealizować sąd Boży .
Oczywiście szatan zostanie w polityce świata 42 miesięcy i będzie brał czynny udział w mordowaniu wiernych Bogu ludzi co nie wezmą pieczęci bluźnierczego imienia  obliczonego  z 666 jednak to Bóg oraz Syn Boży będą kierować wydarzeniami jakie mamy opisane w proroctwie Objawienia.



Wszystko będzie się odbywać jawnie według scenariusza Bożego sądu z Bestią jako oskarżycielem Boga oraz dwoma świadkami jako obrońcami  i każdy świadomie wybierze czy uwierzy Bogu i przeżyje choć na chwilę będzie musiał umrzeć czy będzie chciał uwierzyć Bestii i pożyję troszkę dłużej ale na końcu czeka go wieczna śmierć .


Jak wielka jest sprawiedliwość Boga , który pozwoli aby ci zwyrodniali buntownicy anielscy publicznie Go oskarżali i gdy poniosą porażkę ' na zeznania ' z dwoma świadkami to w swej bezsilności  ich zabiją , na co Bóg zezwoli aby po trzech dniach ich wskrzesić i zabrać do siebie do nieba po czym wylać swój ostateczny gniew w postaci 7 czasz .



I na tym polega obecny trik szatana , który nie jest zatwierdzony przez Boga ponieważ nigdzie w Biblii nie mamy że szatanowi DANO to uczynić .



Jest tylko że Bestii DANO , DOZWOLONO to czy tamto i to jest oparte ściśle na sądzie Bożym , który odbędzie się już PO porwaniu  w tym samym czasie co sąd na pustyni nad narodem wybranym  - nie wcześniej !


Sprawdźcie sami cały rozdział 13 Objawienia  prosząc  Boga o Ducha Prawdy bracia i siostry !


http://www.bibliamesjanska.com/Ap/13.html


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Lipiec 2021, 17:34
Księga Ezechiela
Rozdział 18:


(1) I doszło mnie słowo Pana tej treści:

(2) Dlaczego to używacie między sobą przysłowia o ziemi izraelskiej: Ojcowie jedli kwaśne grona, a zęby synów ścierpły?

(3) Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - że już nie będziecie wypowiadali w Izraelu tego przysłowia.

(4) Oto wszyscy ludzie są moi, zarówno ojciec, jak syn - są moimi. Każdy, kto grzeszy, umrze.

(5) Lecz jeżeli kto jest sprawiedliwy i wykonuje prawo i sprawiedliwość,

(6) Nie je mięsa ofiarnego na górach i nie podnosi oczu ku bałwanom domu izraelskiego, nie hańbi żony swojego bliźniego, nie obcuje z żoną podczas jej nieczystości,

(7) Nie uciska nikogo i dłużnikowi zwraca jego zastaw, nie dopuszcza się gwałtu, udziela chleba głodnemu, a nagiego przyobleka w szatę,

(Cool Nie pożycza na lichwę i nie bierze odsetek, powstrzymuje swoją rękę od złego, w sporach między ludźmi rozsądza zgodnie ze słusznością,

(9) Postępuje według moich przykazań i przestrzega wiernie moich praw: ten jest sprawiedliwy, on też na pewno będzie żył - mówi Wszechmocny Pan.


To słowa Boga do swego ludu !


Jak widzimy kandydatów i kandydatek do porwania spośród plemion Izraela nie braknie ponieważ sam Bóg powiedział,


że zabierze z ziemi do siebie sprawiedliwych wybranych,

którzy wypełniają Jego Prawo w Czasach Końca Wielkiego Ucisku

,nastąpi - to jest pewne !




Reszta Słowian pójdzie na pustynię gdzie będzie musiało się pojednać z Bogiem czyli nawrócić do Niego i wyrzec się BOŻKÓW swoich przodków.



Wielki Ucisk na cały świat jakiego jeszcze nie było jest dowodem na to że to TEN CZAS .



Innej ponownej próby z ich strony nie będzie ponieważ jeżeli Bóg ich TERAZ nie powstrzyma to oni zrealizują swój plan- osiągną swój cel .


Jeżeli jeszcze ktoś w to wątpi to lepiej niech zda sobie sprawę że to jest właśnie ten czas .



Nie ma co czekać ma inny Wielki Ucisk ponieważ to jest początek tego zapowiedzianego Wielkiego Ucisku przez Boga i potwierdzongo przez Syna Bożego .



Wielkiego Ucisku na naród wybrany i cała ludzkość który potrwa aż do Dnia Bożego kiedy ONI zostaną usunięci z ziemi przez Syna Bożego i armię 144 tysięcy.

Nasienie węża poniesie śmierć a ptaki będą jeść ich ciała!

Sprawiedliwość,  której się doczekamy!


144 tysiące będą brać udział w tej bitwie ...


Właśnie dlatego jesteśmy tak atakowani przez szatana i jego demony !!!


Nie damy się i wytrwamy ponieważ Bóg jest z nami !



Ataki będą ale ten gad nas nie dostanie na tacy aby pożreć.


Reszte proroctwa znamy .



Przeczytajcie i zrozumcie że innej próby z ich strony nie będzie ponieważ to się dzieje właśnie teraz w czasie rzeczywistym .

Artykuł Henryka dzisiejszy :


http://www.zbawienie.com/co-to-jest-marksizm.htm



Dlatego czuwajmy !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Lipiec 2021, 21:18
 Psalm 36:

(1) Przewodnikowi chóru. Psalm Dawida, sługi Pańskiego.

(2) Występne podszepty ma bezbożny we wnętrzu serca swego. Nie ma bojaźni Bożej przed oczyma jego,

(3) Bo schlebia sam sobie w oczach swoich, że nieprawość jego nie będzie wykryta i znienawidzona.

(4) Słowami ust jego są niegodziwość i fałsz; Nie chce być rozumnym i dobrze czynić.

(5) O niegodziwości myśli na łożu swoim, Staje na niedobrej drodze, nie brzydzi się złem.

(6) Panie! Łaska twoja do niebios sięga, Wierność twoja aż do obłoków.

(7) Sprawiedliwość twoja - jak góry Boże, Prawo twoje - jak głębina niezmierna! Panie, pomagasz ludziom i zwierzętom.

(Cool Jakże cenna jest łaska twoja, Boże! Przeto ludzie chronią się w cieniu skrzydeł twoich.

(9) Nasycają się tłustością domu twego, A strumieniem rozkoszy swoich upajasz ich.

(10) Bo u ciebie jest źródło życia, W światłości twojej oglądamy światłość.

(11) Zachowaj łaskę swoją tym, którzy cię znają, A sprawiedliwość swoją tym, którzy są prawego serca!

(12) Niech nie depcze mnie noga pyszałków I niech nie wypędza mnie ręka bezbożnych!

(13) Oto tam upadli złoczyńcy Zostali powaleni i nie mogą powstać.



Wszystko znoście i nie chwytajcie za miecz .


Na to przyjdzie czas.


Ja i Henryk mamy ostatnio zmasowane ataki demoniczne ale nie przestaniemy robić to co robimy a Bóg nas w tym wspiera .



Jeżeli przechodzicie różne ataki to wiedzcie że szatan może próbować Was osłabić z każdej strony aby ostatecznie pożreć!




Coraz większy ucisk na 144 000 jest wyznacznikiem coraz bliższego porwania .



Do tego dochodzi atak szczepionkowy światowego nasienia węża i jesteśmy atakowani z dwóch stron - na dwa fronty !





Wytrzymajcie wszystko i bądźcie gotowi na odsiecz Syna Bożego Isusa Mesjasza .



I najważniejsze .




Zachowajcie Przykazania  i czuwajcie moi bracia i siostry z domu Izraela.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Lipiec 2021, 13:26
Myśl mi wczoraj przyszła do głowy.


Polskojęzyczne żydostwo w takich osobach jak Morawiecki i Niedzielski czy inni straszą Polaków sytuacją ...we Francji .


Tylko że we Francji od kilku lat jest stan wyjątkowy i de facto Macrone jest oficjalnie komunistycznym dyktatorem .


Nie znam prawa francuskiego ale w Polsce przymus szczepień można wprowadzić tylko pod warunkiem wprowadzenia właśnie stanu wyjątkowego np. klęski żywiołowej .


Wiemy że oni prawo mają gdzieś bo stale idą w lewo ale skoro już tak straszą ta Francją to niech również informują przy okazji ludzi że taki stan wyjątkowy we Francji jest i to jeszcze wprowadzony przed COVID koroną .


Tak możemy mówić ludziom gdy bezmyślnie powielają rządową propagandę.


Wiemy że Bóg interweniuje i Syn Boży przeprowadzi porwanie 144 000 a potem nastąpi exodus Słowian ale tego nikt inny poza nami nie rozumie .


W Marcu rządowi oprawcy myśleli poważnie o stanie wyjątkowym w Polsce ale najwyraźniej Bóg im nie pozwolił. Osobiście uważam że tak właśnie było a i nasze modlitwy napewno pomogły!


Módlmy się dalej codziennie o ratunek do Boga pomimo względnego spokoju .


Wiemy że szatan zaatakuje 144 000 i nie cofnie się przed tym POMIMO tego że doskonale wie że Bóg mu tego nie popuści to jednak podejmie próbę "pożarcia chłopczyka ".


Gdy do tego dojdzie szatan nie będzie patrzył na żadne prawo , konstytucje czy trybunały czy tak zwaną nietykalność osobistą


Nie będzie patrzył na Boga !


Ale Bóg go załatwi na szaro choć nie wiemy jak .


Nie bójmy się ICH gróźb i pozostańmy wierni Bogu i Jego Przykazanią ponieważ śmierć i pożarcie  nie jest nam pisane !




Jeżeli w to wierzycie i czujecie tą więź z Bogiem NIEPODOBNĄ do niczego innego  to wiecie że to jest Prawda!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Lipiec 2021, 17:40
 Księga Zachariasza
Rozdział 10:
(1) Proście Pana o deszcz późnej pory deszczowej! Pan stwarza chmury burzowe i zsyła deszcz. On daje ludziom chleb, zieleń na polu.
(2) Lecz terafy mówią słowa mylne, a wróżbici mają kłamliwe widzenia. Sny, które tłumaczą, są złudne, puste ich słowa pociechy. Dlatego ludzie włóczą się jak trzoda, błąkają się, gdyż nie mają pasterza.
(3) Przeciwko pasterzom zwraca się mój gniew, kozły ukarzę, gdyż Pan Zastępów ujmie się za swoją trzodą, za domem Judy, i uczyni z nich wspaniałego rumaka bojowego.
(4) Z niego wywodzi się kamień węgielny, z niego palik namiotu, z niego łuk bojowy, z niego pospołu wszyscy mocarze.
(5) I będą wszyscy jak bohaterzy, którzy w bitwie depczą wroga jak błoto uliczne, walcząc tak, że wstydem okrywają jeźdźców, gdyż Pan jest z nimi.
(6) I wzmocnię dom Judy, i wybawię dom Józefa. Sprowadzę ich z powrotem, gdyż lituję się nad nimi. I będą takimi, jak gdybym ich nie odrzucił, Ponieważ Ja jestem Panem, ich Bogiem, i wysłucham ich.


Takich proroctw  jest sporo i wszystkie są ze sobą zgodne .


Tak jak są zgodne w kwestii za czyją sprawą to wszystko nastąpi .


Za sprawą Boga oraz Syna Bożego Isusa Mesjasza – kamienia węgielnego na którym oprze Bóg swoje Królestwo na ziemi .



My mamy na to czekać zachowując/przestrzegając  wszystko to czego się nauczyliśmy i zrozumieliśmy  oraz to co zostało nam powierzone .


A została nam powierzona wiedza o naszej przyszłej roli w Królestwie Bożym .


Ta wiedza nie została nam powierzona przypadkowo tylko z woli Boga , który ma w tym swój cel .

Objawienie Isusa
Rozdział 3:
(10) Ponieważ zachowałeś naukę o mojej wytrwałości, i Ja zachowam cię od godziny próby, która ma nadejść na cały zamieszkały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi.
(11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.
(12) Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już z niej nie wyjdzie, i wypiszę na nim imię Boga mojego, i nazwę miasta Boga mojego, nowego Jeruzalem, które zstępuje z nieba od Boga mojego, i moje nowe imię.


Zwycięzca zostanie filarem w świątyni Boga .


Świątynia Boża to na początek 144 000 – zalążek nowego stworzenia Bożego.



Dlatego obecnie ofiary Bogu składamy naszym wypełnianiem Przykazań .



Wielbimy Boga w duchu i prawdzie .


Ewangelia Jana
Rozdział 4:

(21) Rzekł jej Isus: Niewiasto, wierz mi, że nadchodzi godzina, kiedy ani na tej górze, ani w Jerozolimie nie będziecie oddawali czci Ojcu.
(22) Wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to, co znamy, bo zbawienie pochodzi od Judejczyków.
(23) Lecz nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali.
(24) Bóg jest duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać w duchu i w prawdzie.
(25) Rzekła mu niewiasta: Wiem, że przyjdzie Mesjasz (to znaczy Chrystus); gdy On przyjdzie, wszystko nam oznajmi.
(26) Rzekł jej Isus: Ja, który mówię z tobą, jestem nim.


Bycie filarem w świątyni Bożej oznacza ważną funkcje w rządzie "laską żelazną" Królestwa Bożego – jak sama nazwa wskazuje " filar".


To wiedza która została nam powierzona i ją rozumiemy że naszym przeznaczeniem jest otrzymać koronę z rąk samego Syna Bożego .


Znamy warunki jakie musimy spełniać aby ją otrzymać i zostać " filarem w świątyni Boga".


Wiemy o tym wszystkim przed porwaniem !


Dopiero teraz dotarła do mnie ważność tego stwierdzenia .



Bóg pozwolił nam poznać naszą PRZYSZŁOŚĆ pod warunkiem wytrwania w tym co zostało nam JUŻ powierzone .




Otrzymaliśmy zrozumienie i  nie błądzimy w szatańskim śnie jakim jest ten świat .



Jaki z tego wniosek ?



Zastanówcie się sami z modlitwą do Boga .


Ja również to zrobię i będę prosił Ojca naszego i jak uzna On to za właściwe to napiszę o tym artykuł .



Ku chwale Boga Wszechmogącego i Syna Bożego Isusa Mesjasza !





_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

26th Lipiec 2021, 09:11
Małe wyjaśnienie do posta powyżej.


Werset o świątyni Bożej z Objawienia nie mówi nam o literalnej świątyni jak na przykład mówią końcowe rozdziały Ezechiela , które wskazują że w 1000 letnim Królestwie będzie istnieć takowa opisana świątynia na co wskazują chociażby jej rozmiary .


Tego tematu nie będę poruszał bo niewiele wiadomo o tym .


Isus został ostateczną ofiarą za grzechy i świątynia przestała być potrzebna.


Na nowej ziemi też nie będzie świątyni ponieważ Bóg będzie mieszkał już na ziemi z ludźmi i wszyscy będą mieli już do Niego dostęp bo wszyscy będą mieli czyste serca!



Ja będę pisał o 144 000 którzy będą paśli rózgą zelazną narody ziemi podczas 1000 letniego Królestwa.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

26th Lipiec 2021, 17:47
Po dzisiejszych 'wydarzeniach ' w Grodzisku , Niedzielski zapowiedział konsultacje z radą medyczną aby podjąć ustalenia w sprawie dalszych zachęt do szczepień.


Ktokolwiek stał za atakiem na punkt szczepień w Grodzisku to jedno jest pewne - źli antyszczepionkowcy dokonali aktu terroru!

Taka propaganda aż wylewała się z ekranu szatańskiej skrzyni telefikcji .



Powiedzieli że od internetowego hejtu przeszli do czynu...



Widzimy to dobrze .



Teraz widać wyraźnie dlaczego Bóg ZAKAZAŁ nam takich działań .


Ponieważ to dawanie oręża naszym wrogom już nie mówiąc że można zostać skatowanym przez milicję.


My mamy się wstrzymać i być cichymi a nie krzyczeć po ulicach z transparentami.


Możemy pisać lub prywatnie komuś tłumaczyć ale zawsze wspominajmy w tym o Bogu .Chyba że mamy do czynienia z wieprzami to wtedy perły Boże trzymamy w ukryciu czyli milczymy.


Czy atak w Grodzisku był ustawiony przez rząd czy po prostu napuszczono naiwnych idealistów aby ich po prostu wykorzystać to skutek jest jeden.


"Źli antyszczepionkowcy posuneli się do czynu przenosząc hejt z Internetu do prawdziwego życia "


Mamy w Polsce komunizm .


Mamy ma świecie komunizm .


Mamy marksizm światowy i jedynymi osobami które to powstrzymają są Bóg oraz Syn Boży !



Żyjmy tak jak żyjemy nie walcząc z naszymi wrogami czyli władzami pokojowo bojkotując szczepienia polegając WE WSZYSTKIM na Bogu mając w ten sposób Jego opiekę.




Wtedy porwanie zaskoczy nas podczas naszej codzienności a nie podczas zamieszek , pałowania czy w więzieniu!



Oni teraz mogą szaleć i straszyć jeszcze bardziej i pewnie wielu da się zastraszyć i pójdzie na szczepienie.



Ale my się nie boimy i nie damy się zastraszyć a te 'swobody' tak cenne dla innych dla nas są nic nie warte i dla nich się nie zaszczepimy.


Nigdy tego nie zrobimy i ignorujemy wasze prowokacje i nie damy się w to wciągnąć co chcecie .


Mamy zapewnienie od naszego Ojca że niczego nam nie braknie !


Spróbujcie nas zaszczepić na siłę i wyślijcie swych siepaczy bo my nigdy dobrowolnie się do was nie zgłosimy a zobaczymy jaka będzie reakcja Boga Wszechmogącego !



Czuwajmy bracia i siostry  i nie dawajmy się wrobić w żaden hmmm ruch oporu!  



Idźmy z Bogiem

poprzez to końcowe JUŻ szaleństwo

nasienia węża!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Lipiec 2021, 19:41
 Napisałem w tym poście pod koniec że spróbuje podjąć próbę napisanie artykułu.


https://zbawienie.forumotion.com/t367p325-moje-posty-bartek#20677



Zacząłem badać dokładniej proroctwa Objawienia i zaszedłem w tym dalej niż się spodziewałem.



Temat wykracza poza moje obecne zrozumienie i nie mogę napisać wiecej niż napisałem w poście ponieważ byłby to artykuł niedokończony i łatwy do zakwestionowania.



A to ma być pokarm na czas słuszny zatem to nie ten czas.



Trzymajmy mocno to co zostało nam powierzone abyśmy mogli otrzymać korony od Syna Bożego i niezwykłe obowiązki w wielkim planie Boga naszego oraz nieśmiertelność ku temu potrzebną !


Szczegóły na pewno poznamy w niebie!




Wytrwamy też próbę szczepień COVID I nie zgłosimy się do NICH zaszczepić bo nasz Bóg obiecał nam wszystko co potrzebujemy aby żyć.



Ewangelia Mateusza
Rozdział 6:

(31) Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo: Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać?

(32) Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz który jest w niebie wie, że tego wszystkiego potrzebujecie.


(33) Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.


(34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swoich trosk



Uwierzcie Bogu że ONI nie zdołają nas pozbawić tego co naprawdę potrzebujemy!



To próba zaufania i wierności wobec Boga jakiej nie możemy oblać!




Reszta 'przywilejów' nas nie obchodzi !





A prace też będziemy mieli !



Gróźb się nie ulękniemy a ewentualną segregacje nawet w pracy zniesiemy!





Czuwajmy bracia i siostry z domu Izraela bo czas NAPRAWDĘ jest bliski!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Lipiec 2021, 19:44
Obejrzałem cały film co wrzucił Henryk .

Faktycznie jest to podsumowanie naszej sytuacji w Polsce .





Doktor Hałat użył porównania że naród polski jest prowadzony przez wilka na rzeź do rzeźni ...


2 Ezdrasza
Rozdział 15:


(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."



Moje odczucie jest takie samo jak Henryka .



Tylko za sprawą Boga nastąpi koniec drogi na rzeź !



To będzie Boży ruch a odsiecz zapoczątkuje Syn Boży Isus Mesjasz , który jest już u drzwi ,

dlatego CZUWAJMY i nie dajmy się namówić na żadne ruchy oporu .




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Sierpień 2021, 23:59
To wszystko szalenie interesujące co opisał Henryk po obejrzeniu tego filmu...


https://zbawienie.forumotion.com/t399-nigdy-nie-wierz-w-srodki-masowego-przekazu#20727


Jestem w robocie ale postaram się napisać kilka zdań.


To w sumie nam potwierdza że Orzeł rzymski rządzi światem za pomocą oszustwa i o tym mówi nam 2 Ezdrasza i pewnie też między innymi za to szatan ukrył ta niesamowita księge przed nami...



Ale mamy Czasy Końca i z powrotem do niej dostęp a wiedzą się powiększa!


Chwała Bogu Wszechmogącemu!!!




Czytałem gdzieś kiedyś że dodano 300 lat do oficjalnej hisrorii i tak zwane wczesne średniowiecze to czysta fikcja razem z Karolem Wielkim.


Widzimy że możemy polegać tylko na Biblii i wszystko z poza jej zdaje się być wielkim oszustwem .



Wiemy że szatan Rzym przekształcił w Watykan w celu zwiedzenia a Biblia nazywa Rzym /Watykan - Wielką Nierządnicą .


Natomiast naczelny kapłan Rzymu Ponifex Maximus jest najwyższym kapłanem szatana na ziemi od samego początku imperium .



Od Oktawiana Augusta poprzez Tyberiusza i Nerona az do obecnego Franciszka wszyscy nosili taki tytuł.


Prawdziwą historię narodów mamy w Biblii i po zmartwychwstaniu Isusa szatan wszystkich oszukał a my mamy dostępną wiedzę do czasów Objawienia...




Wracając do początku posta tak o orle rzymskim powiedział Bóg w proroctwie.


2 Ezdrasza
Rozdział 11:

(37) I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak on wypowiedział ludzkim głosem do orła, i mówił:

(38) "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,


(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?

(40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

(41) A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą.

(42) To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.

(43) I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twoja duma do Mocnego.

(44) I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one skończyły się, a jego wiek został zakończony!

(45) Tak więc na pewno znikniesz ty orle, i twoje przerażające skrzydła i twoje najbardziej złe małe skrzydełka i wasze złośliwe głowy i twoje najbardziej złe szpony, i całe twoje bezwartościowe ciało

(46) tak, że cała ziemia uwolniona od twej przemocy, może być odświeżona i uwolniona, a może mieć nadzieję na są


Rozdział 12:

(31) Odnośnie lwa, którego widziałeś powstającego z lasu ryczącego i mówiącego do orła, strofującego go za jego niesprawiedliwości i jak słyszałeś wszystkie jego słowa.

(32) Ten jest Mesjaszem, którego Najwyższy zachował ku dniom ostatnim, który powstanie z potomstwa Dawida, przyjdzie i będzie do nich przemawiał; on ich potępi za ich bezbożność oraz za ich nikczemność i rzuci przed nimi ich pogardliwe interesy.

(33) Najpierw postawi ich na żywo przed jego sędziowskim tronem: kiedy ich zgani, wtedy ich zniszczy.


Orzeł rzymski panuje najdłużej i z ogromnym oszustwem a koniec czasów Boga nastąpi już w bardzo bliskim czasie !




Wiele się dowiemy gdy powróci nasz Król Isus Chrystus aby zabrac 144 000 do Boga w niebie !




Co do kościołów i wież przypomniało mi się niezwykle szczegółowe, trafne i niesamowite proroctwo z Henocha.


Tylko Słowo Boże prawdę nam powie !


1 Henocha
Rozdział 91:

6 Niesprawiedliwość po raz drugi wzmoże się na ziemi, wszelkie czyny niesprawiedliwości i ucisku podwoją się.

7 Ale kiedy nieprawość, grzech, bluźnierstwo, zło i wszelki rodzaj [złych] czynów wzrośnie i [kiedy] odstępstwo, niegodziwość i nieczystość wzrosną, z nieba spadnie na nich wszystkich wielka kara. Święty Pan przyjdzie w zapalczywości swej i gniewie i dokona na ziemi sądu.

8 W owych dniach ucisk zostanie odcięty od korzeni, a korzenie niegodziwości razem z oszustwem zostaną pod niebem zniszczone.


9 Wszystkie idole narodów razem z ich świątyniami zostaną wydane palącemu ogniu. Ich wieże zostaną spalone ogniem i usuną je z całej ziemi. Zginą w wyniku surowego wyroku wydanego na wieki.


10 Sprawiedliwość przebudzi się, a mądrość powstanie i zostanie im dana(...)


18 Teraz więc, dzieci moje, oświadczam wam, że ukażę wam ścieżki sprawiedliwości i ścieżki niegodziwości. Pokażę wam to jeszcze raz, abyście wiedzieli, co ma nastąpić.


19 Teraz więc, dzieci moje, posłuchajcie i kroczcie ścieżkami sprawiedliwości, a unikajcie ścieżek niegodziwości. Albowiem ci wszyscy, którzy kroczą ścieżką niegodziwości, zginą na wieki.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Sierpień 2021, 21:13
Niezwykle są słowa Piotra.


(1) Piotr, apostoł Isusa Chrystusa, do wychodźców rozproszonych po Poncie, Galacji, Kappadocji, Azji i Bitynii, wybranych

(2) Według powziętego z góry postanowienia Boga, Ojca, poświęconych przez Ducha ku posłuszeństwu i pokropieniu krwią Isusa Chrystusa: Łaska i pokój niech się wam rozmnożą.

(3) Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Isusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Isusa Chrystusa,

(4) Ku dziedzictwu nieznikomemu i nieskalanemu, i niezwiędłemu, jakie zachowane jest w niebie dla was,

(5) Którzy mocą Bożą strzeżeni jesteście przez wiarę w zbawienie, przygotowane do objawienia się w czasie ostatecznym.




1 list Piotra apostoła Isusa Chrystusa jest skierowany do rozproszonych Izraelitów, którzy byli pierwotnie bałwochwalcami czyli nie do Judejczyków tylko do reszty plemion !




Rozdział 4:

(1) Ponieważ więc Chrystus cierpiał w ciele, uzbrójcie się też i wy tą myślą, gdyż kto cieleśnie cierpiał, zaniechał grzechu,

(2) Aby pozostały czas doczesnego życia poświęcić już nie ludzkim pożądliwościom, lecz woli Bożej.

(3) Dość bowiem, że w czasie minionym spełnialiście zachcianki pogańskie oddając się rozpuście, pożądliwości, pijaństwu, biesiadom, pijatykom i bezecnemu bałwochwalstwu.

(4) Przy tym dziwią się temu, że wy nie schodzicie się razem z nimi na takie lekkomyślne rozpusty, i oczerniają was.

(5) Zdadzą oni sprawę temu, który gotów jest sądzić żywych i umarłych.




I dalsze słowa Piotra pierwszego apostoła Isusa .




(17) Nadszedł bowiem czas, aby się rozpoczął sąd od domu Bożego; a jeśli zaczyna się od nas, to jakiż koniec czeka tych, którzy nie wierzą ewangelii Bożej?

(18) A jeśli sprawiedliwy z trudnością dostąpi zbawienia, to bezbożny i grzesznik gdzież się znajdą?

(19) Przeto i ci, którzy cierpią według woli Bożej, niech dobrze czyniąc powierzą wiernemu Stwórcy dusze swoje.




Im więcej czytam 1 list Piotra tym mniej mam wątpliwości że to jego autentyczne słowa .



Są fragmenty, które można różnie zrozumieć ale to głównie przez 'przyzwyczajenie' do Pawła ...



Jedno jest pewne w pierwszym Liscie Piotra znajdują się czyli  można  znaleźć słowa apostoła Isusa w których tłumaczy on nam wiele .



Przeczytajcie sami prosząc Ojca o Ducha Prawdy którego nasz Bóg CHĘTNIE udziela swym dzieciom.


http://www.bibliamesjanska.com/1_P/1.html


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Sierpień 2021, 15:33
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/producenci-szczepionek-za-podawaniem-trzeciej-dawki-przed-zimą/ar-AAMZbF1


Co na to ...zaszczepieni , którzy już widzą EFEKT tych strzałów?!


Wiem o tym.


Rozmawiają oni ze mną , sami zagaudają.


Pytają się....




Tak jak Henryk napisał w dzisiejszym i wczorajszym poście- to jest UKARTOWANE .



Czekajmy na odsiecz Syna Bożego Isusa Mesjasza !


Na kogo wina za COVID spadnie?


Na rządy obecne "chrześcijańskie" !


Do tego to dąży!


To jest zgodne z proroctwami o zmianie rządów.


Pamiętajmy że mocą Boga Wszechmogącego jesteśmy strzeżeni dlatego dobrze czyńmy gromadząc sobie " skarby w niebie " zamiast BEZWARTOŚIOWEJ gotówki!



Sami wiecie jak żyć jako potomkowie odwiecznej rośliny sprawiedliwości ustanowionej  przez Boga !






Przez Isusa Mesjasza składaj miłe ofiary Bogu swojemu posluszeństwem wobec Przykazań .




Uznaj Isusa Chrystusa Syna Bożego za Mesjasza Króla całej  ziemi ALBO.... GIŃ !




Taka jest Prawda - albo popierasz  i POPRZERZ ( masz jeszcze szanse !) życie pod Przykazaniami albo popierasz życie pod wartościami tego świata!


Innego ostrzeżenia mieć już możesz nie mieć !


My jesteśmy ludźmi ale Bóg CIĄGLE czeka na Twoją skruchę



Jak długo będziesz zwlekał ?


TERAZ WSTAŃ i wywal bożka z domu swego !



Powtórzę :


My  jesteśmy ludźmi ale Bóg CZEKA !


JEŻELI jesteś od nich to olewasz  Boga ale ja się modlę za Ciebie jak rozkazał Syn Boży - może  skorzystasz ...


Cyrylu może i ty któryś jawnie stoisz przeciwko Isusowi Mesjaszowi !


Oszukałeś mnie i wielkie serce miałem dla Ciebie ( Ty wiesz  o tym jak i wiedzą czytelnicy) ale ty mnie oszukałeś po to aby się wypełniło się  Pismo .


Kochałem jak brata Cię Cyrylu i to Bóg tylko wie....





Iluż oszukałeś nim się zorientowałem KIM jesteś ?!!!!





Modlę się tylko do Boga codziennie aby pomógł im wrócić do prawdziwej Ewangelii bo ZOSTALI zwiedzenii Twymi słowami.


To co ma się stać to się stanie...


Ja tu jestem z woli Boga a ...Ty????


Jesteś po to aby to dostrzegli inni...


Darzyłem Cię wielkim uczuciem dopóki nie wystąpiłeś przeciwko Isusowi Mesjaszowi !



Ale to chodzi o czeladź Bożą!



Wracając do braci i sióstr któryś zwodzisz to ja sługa Boga zadam im pytanie :


Ileż dasz Bogu czekać?!!!!!!


Podejmij decyzję PO  MĘSKU i miej PEWNOŚĆ że Bóg ja poprze !


Ja inaczej można to napisać?


Staram się jak mogę ja sługa Boga , któremy dal On prawo glosu !!

I codziennie dostaje pi pysku ale Bóg mnie wspiera.

Dziękuję ci za to Boże mój !


Ale ja jestem tylko śmiertelnym człowiekiem mającym 35 lat !!!! I  jak Wy  mogę umrzeć,  a żyje dopóki Bóg tak chce.




Ile jeszcze   będziesz zwlekać JEŻELI te slowa Ciebie dotyczą ?!!!



Czy to do Ciebie dociera w jakich czasach żyjesz a miłosierny  Bóg czeka na Twoją nawrócenie?!


Wyrzuć balwany TERAZ ,wywal je z domu swego nie patrząc na reakcję innych !!!!


Zaufaj  Bogu swemy i DOPÓKI ich nie wywalisz tp  NIE DOWIESZ jak On Ciebie uchroni prze gniewnem bliskch!



Zrób pierwszy krok i wywal bożki , inaczej marnie widzę Twą przyszłością!!





Nie lubię pisać o sobie ale napisze jak ja to zrobiłem to prawie mnie z domu wywalili ale jak nerwy ustały to ....Bóg zwycięzy!!!


Zaufaj Bogu i zniszcz bałwana!



A pamiętajmy że miecz sprawiedliwości zostanie nam DAMY !



To nam objawił nasz Król z woli Ojca .




Wielbij swego Boga w każdej sytuacji pamiętając by nie rzucać pereł Boga przed...wierzpe!



Domu Izraela PO PROSTU  bądź gotowy na porwanie w każdej chwili zgodnie ze Słowami Isusa  Syna Bożego Króla naszego  !




Wszelkie tytuły są wymagane ponieważ to JEST  to Król całej ziemi i niebios któremu Bóg  dal władzę za zwycięstwo i udowodnienie RACJI Bożej.





Już niedługo- CZUWAJMY !



-------

Henryk dał posta:


https://zbawienie.forumotion.com/t395p225-szczepic-sie-czy-nie-szczepic#20747

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do istnienia nasienia niewiasty i nasienia węża?!!!


To jest UJAWNIANE!



Wybierz stronę!



Nie mogę się tego  wyprzeć- Bóg jest z nami!!





Chwała Mu i część na wieki wieków!





Ojcze nasz przyjdź Królestwo Twoje!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Sierpień 2021, 11:16
Dodam proroctwo, które poświadcza całego dzisiejszego posta Henryka :


https://zbawienie.forumotion.com/t230p325-zwiedzenie-czasy-ostateczne#20749


Objawienie Isusa
Rozdział 16:
(16) I zgromadził ich na miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon.

(17) A siódmy wylał czaszę swoją w powietrze; i rozległ się ze świątyni od tronu donośny głos mówiący: Stało się.

(18) I nastąpiły błyskawice i donośne grzmoty, i wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek istnieje na ziemi; tak potężne było to trzęsienie.

(19) I podzieliło się wielkie miasto na trzy części, i legły w gruzach miasta pogan. I wspomniano przed Bogiem o Wielkim Babilonie, że należy mu dać kielich wina zapalczywego gniewu Bożego.


USA wypije kielich gniewu Bożego ale na warunkach Boga Wszechmogącego i w wybranym przez Niego czasie!

Bestia nie odetnie się od zbrodni Babilonu Wielkiego tylko dopełni jego miary !


Sprawiedliwe są wszystkie Twe wyroki Panie Boże nasz!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

12th Sierpień 2021, 12:38
Szatański pedofilski rząd w Polsce cały czas powtarza w swoich mediach że "zakażają się niezaszczepieni " ale milczą o częstych śmierciach zaszczepionych.


Sam słyszałem takie relacje , każdy słyszał w swoim regionie....


Ja na podstawie własnych obserwacji i spostrzeżeń widzę że niezaszczepieni trzymają się z daleka od....Covida.


Nie chodzą na testy itd , zresztą teraz fałszywe testy na nieistniejąca chorobę 'pokazują' w Polsce ok 200 'przypadków' dziennie.


Czy to się zmieni to zobaczymy napewno wkrótce.


Izrael już zwiększa ilość zakażeń i wprowadza ponownie "zielone paszporty" od 18 Lipca czyli wstęp do restauracji, hoteli, muzeów, bibliotek, na baseny, siłownie, uczelnie wyższe, imprezy sportowe i kulturalne, konferencje i wystawy tylko dla zaszczepionych.



I tutaj widzimy że tym którym bardzo zależy na tym to się szczepią nawet jak nie wierzą w TEGO WIRUSA .To zwykłe zakłamanie wobec samego siebie i ignorancja która może ich kosztować życie albo przemianę w cyborgi napędzane mocą demonów, co nie jest wykluczone .



Wszystkie te informacje są JAWNE i dostępne i każdy może żyć NORMALNIE bez szczepień - wystarczy tylko właściwie ocenić PRIORYTETY w swoim życiu.


Prace można zmienić i porzucić budżetówkę jeżeli presja stanie się nie do zniesienia lub porzucić dojazdy do Niemiec i wybrać mniej płatną pracę w Polsce .


Bóg zadba o każdego kto jest i okazuje się być SPRAWIEDLIWYM .





Od  samego  początku odkąd się to zaczęło mam przekonanie że UDZIAŁ w COVIDZIE czyli testach, szczepieniach i całym tym szaleństwie jest DOBROWOLNY a wszelki atak władz na dobrowolność u Słowian zostanie udaremniony reakcją Boga .


I tak według mnie to wygląda od początku.



Sami macie rozum i widzicie drodzy rodacy jak to idzie ....


Zaszczepili się ci którzy dali sie nabrać czy to na wirusa lub bardziej na to że rząd zakończy ten obłęd, który zburzył porządek ich życia NA TYM SWIECIE , który tak mocno MIŁUJĄ....



My dla przykładu nienawidzimy tego CZYM jest TEN ŚWIAT.


https://arzareth.home.blog/2020/09/22/kto-nienawidzi-zycia-swego-na-tym-swiecie-zachowa-je-ku-zywotowi-wiecznemu/



I tak zadaje sobie pytanie czy Bóg znajdzie po 12 tysięcy niezaszczepionych z każdego plemienia Słowian do porwania?


Oczywiście że znajdzie a osobiście uważam że już znalazł!


Wystarczy rozejrzeć się co się dzieje na ziemi - jakie szkody czynią aniołowie co BARDZO POWAŻNIE sugeruje zakończenie oznaczania 144 000 sług Boga z każdego plemienia Izraela.


Nie podaje proroctw ponieważ wszyscy je dobrze znamy i naprawdę macie już taką wiedzę Biblijną na temat planu Boga i takie zrozumienie jakiego nie ma nikt - to tylko poświadcza że jesteście pouczani przez samego Boga .



Zostało Wam POWIERZONE Słowo o Krolestwie i w tym trwajcie i tego sie trzymajcie dopóki nie przyjdzie Syn Boży Isus Chrystus a wtedy zaczniecie dalsze życie jako zwycięzcy nad TYM ŚWIATEM !



Niewyobrażalne zadania i służba dla Boga i Syna!




Wracając do szczepień to nie pisze że tylko 144 000 nie pójdzie na szczepienie tylko że napewno oni tego nie zrobią ponieważ są "bez skazy " jak mówi proroctwo .



https://arzareth.home.blog/2021/04/01/zakaz-balwochwalstwa-konkretny-wymog-dla-144-tysiecy-wykupionych-z-ziemiizraelitow/



Reasumując , czuwajmy ponieważ porwanie bardzo blisko i trwajmy w Bogu i Synu znosząc każdą próbę aby nie zostać pożartym przez szatana ....naszego oskarżyciela przed Bogiem !


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Sierpień 2021, 05:24
Tak mi przyszło do głowy.


Co ruchy antycovidowe dadzą ludziom w zamian?


Norymberga co da w zamian.


Załóżmy że 'powstrzymają' globalistów i jaki dalszy plan dla ludzkości ?



Szatana odpowiedzialnego za szczepienia i jego aniołów nie skażą na karę śmierci i nic im nie zdołają zrobić ani nawet zamknąć do więzienia.



Szatan dalej będzie wolny tak jak i Bestia...



Bo jakoś nikt o Bogu , Isusie i Ich RZECZYWISTYCH planach  nie mówi poza nami...



A plany Boga i Króla Isusa znamy , które doprowadzą do usunięcia z ziemi szatana, jego aniołów i ich obrzydliwie czyniące potomstwo.



Oni wiedzą że porwanie blisko, może i bardziej od nas , i się na nie szykują a właściwie myślę że na to co będzie PO porwaniu aby przygotować się na drugi oficjalny powrót Syna Bożego.



Bo jak Isus przyjdzie pierwszy raz po 144 000 to zrobi to nagle jak złodziej i zaskoczy wszystkich.




Zatem 144 000 nie zwiodą bo nawet nie poruszają tematu 144 000 aby może ewentualnie nie pchnąć więcej ludzi ku Prawdzie...



Albo Bóg zakazał im mieszać w głowach ludowi Bożemu PRZED porwaniem ?!



Ale już po porwaniu cały świat wraz z ludem Bożym będzie się spodziewał Isusa i dlatego dał On ostrzeżenie wybranym czyli narodowi wybranemu - Słowianom:




(23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo tam, nie wierzcie.

(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

(25) Oto powiedziałem wam.

(26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie.

(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,

(28) Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.
( Mat 24)
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Sierpień 2021, 05:05
Skład "szczepionki" nie jest nam znamy ale pomyślmy że wstrzykują ludziom między innymi  nanochipy tak że człowiek niejako sam może stać się smartfonem  o czym mówią na temat tej "nowej normalności"...


Oni muszą nas informować i to robią i zauważcie  że wszyscy mówią o tym samym...


Wczorajszy wspaniały wychwalający Boga artykuł Henryka nie pozostawia cienia wątpliwości na temat motywów szatana i całej tej bandy GLUPCÓW .



Połączymy to z obsesją szatana i jego świata aby znać nasze myśli i mamy przygotowania do wzięcia pieczęci Bestii na tacy!





Oni chcą wiedzieć już teraz kto nie będzie miał z tym problemu .  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Sierpień 2021, 17:56
Tak na szybko bracia i siostry.


Postanowiłem coś sprawdzić i znalazłem to po wpisaniu "ludobójstwo szczepionkowe youtybe" w wyszukiwarkę ,


https://duckduckgo.com/?q=ludobójstwo+szczepień+yotube&t=samsung&ia=web


obejrzałem kilka minut bo zaraz zaczynam pracę.



Oczywiście autor prosi o wsparcie finansowe ale to już norma ....




Jewtube nie cenzuruje !




Dokumenty z aktami oskarżenia do pobrania:


https://drive.google.com/drive/mobile/folders/11hN_ppcEI0_ocVdFLEWPz1rAoRSsKFgG?usp=sharing




To poświadcza to co Henryk przed chwilą napisał.


https://zbawienie.forumotion.com/t230p325-zwiedzenie-czasy-ostateczne#20826



Oprawcą pedofilskiego nasienia węża zacznie się robić gorąco pod bialymi przepoconymi kołnierzykami od swych koszul za kilka tysięcy.




Czekajmy na naszego wspaniałego Boga i potężnego Króla naszego Isusa Mesjasza !


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

26th Sierpień 2021, 17:39
Zauważyłem jeszcze bardzo ciekawą rzecz .


Też to napewno zauważyliście.



Mianowicie komentarze na youtubie pod filmami o szczepieniach.


Bardzo dużo jest mowa o ....Bogu !



Wielu naszych rodaków, którzy nie ugieli się i nie poszli na szczepienia ślą sobie błogosławieństwa w Imię Boże .


Wielu zaczyna szukać Boga i w Nim złożyli swe nadzieję.



Selekcja "Covidowa" okazała się trafiona i wyłoniła i dalej wyłania mądrych ludzi!



Jak już pisałem kiedyś Covid to miecz obosieczny dla szatana .



Widać że naród wybrany a raczej wybrani zaczynają... chcieć Boga !


Księga Oseasza
Rozdział 5:

(15) Znowu wrócę na swoje miejsce, zaczną szukać w skrusze mojego oblicza, zatęsknią za mną w swojej niedoli.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Sierpień 2021, 22:17
Przysłów 28:

(3) Ciężki jest kamień i sporo waży piasek, lecz rozdrażnienie z powodu głupca jest cięższe od obu.



A głupcy nas otaczają zewsząd wszędzie we władzach, mediach, rozrywce , słowem cały ten świat tworzą satanistyczni głupcy na piedestale którzy drażnią nas niemiłosiernie.



Nawet patrząc na nich czujemy obrzydzenie i słuszną chęć wymierzenia sprawiedliwości.



Lecz nadchodzi czas gdy się ich pozbędziemy z ziemi w służbie Bożej pod rozkazami Syna Bożego Isusa Chrystusa !




1 Henocha
Rozdział 99:

12 Biada wam, którzy lubicie popełniać nieprawość. Jakim prawem robicie sobie wielkie nadzieje dla siebie? Wiedzcie, że zostaniecie wydani w ręce sprawiedliwych, a oni poderżną wam gardła, zabiją was i nie będą mieć dla was litości.



Litości dla satanistycznych pedofilii żadnej nie będzie!



Niech się stanie!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Sierpień 2021, 10:48
Bardzo ważny post Henryka , który w zasadzie poświadcza nam to co od początku akcji Covid podejrzewamy.


https://zbawienie.forumotion.com/t395p250-szczepic-sie-czy-nie-szczepic#20852



Taki chwyt poniżej pasa szatana z pewnością nie spotka się z akceptacją Boga Wszechmogącego!



Znamię Bestii będzie świadomym i widocznym dla każdego wyborem czyli WOLNA WOLA .




Co to dla nas oznacza?


Coraz bliższe porwanie w miarę coraz większego ataku na nas .



Dlatego nie zamartwiajmy się jak Wam wczoraj pisałem ponieważ Bóg ma wszystko pod kontrolą !



A szatan chce byśmy zwatpili, się załamali i zaszczepili okazując tym samym BRAK zaufania do Boga !


Ale ....


"Nie znami te numery Bruner" !

Mad  Laughing  Exclamation  Exclamation  Exclamation



Księga Izajasza
Rozdział 12 :

(2) Oto, Bóg zbawieniem moim! Zaufam i nie będę się lękał: gdyż Pan jest mocą moją i pieśnią moją, i zbawieniem moim.



(3) I będziecie czerpać z radością ze zdrojów zbawienia.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

31st Sierpień 2021, 13:24
Piękne Słowa Ojca naszego!


Słowo Boże to prawdziwy pokarm !


Przeczytajcie  i kosztujcie bracia i siostry z domu Izraela.
 


 

Księga Izajasza
Rozdział 51:


(1) Słuchajcie mnie, wy, którzy dążycie do sprawiedliwości, wy, którzy szukacie Pana. Spójrzcie na skałę, z której jesteście wyciosani, i na kamieniołom, z którego jesteście wydobyci!

(2) Spójrzcie na Abrahama, waszego ojca, i na Sarę, waszą rodzicielkę, gdyż jego jednego powołałem, lecz pobłogosławiłem go i rozmnożyłem.

(3) Gdyż Pan pocieszy Syjon, pocieszy wszystkie jego rozpadliny. Uczyni z jego pustkowia Eden, a z jego pustyni ogród Pana, radość i wesele zapanują w nim, pieśń dziękczynna i dźwięk pieśni.

(4) Usłyszcie mnie, usłyszcie mnie, mój ludzie i królowie wasi, słuchajcie mnie: ponieważ prawo przystąpi ode mnie, a mój sąd stanie się światłem narodów.

(5) Moja sprawiedliwość biegnie szybko, moje zbawienie postępuje jak światłość,  na moim ramieniu będą polegać narody, wyspy będą mnie wyczekiwać, i na moim ramieniu będą polegać.

(6) Podnieście ku niebu oczy i spojrzyjcie na ziemię w dole; niebo pociemniało jak dym, ziemia stanie się jak szata, a jej mieszkańcy poginą podobnie: ale moja sprawiedliwość nie upadnie.

(7) Słuchajcie mnie, wy, którzy znacie wyrok, ludu, w którego sercu jest prawo, nie bójcie się zarzutów ludzi i nie dajcie się pokonać ich pogardą.

(Cool Bo jak ubiór zostanie pożarty przez czas, jak wełna będzie pochłonięta przez mola; lecz moja sprawiedliwość trwać będzie wiecznie, a moje zbawienie dla wszystkich pokoleń.

(9) Obudź się, obudź się, Jeruzalem. oblecz się w siłę ramienia  Obudź się wcześnie, jak starożytne pokolenie.

(10) Czy nie tyś osuszyło morze, wody wielkiej toni, uczyniło drogę poprzez głębiny morskie, aby przeszli odkupieni?

(11) I wrócą odkupieni przez Pana, i przybędą na Syjon z okrzykiem radości, a wieczna radość będzie nad ich głowami, dostąpią radości i wesela, zniknie zmartwienie i wzdychanie.

(12) Ja, Ja jestem tym, który was pociesza. Kim jesteś ty, że się boisz człowieka śmiertelnego, syna człowieczego, który ginie jak trawa?

(13) A zapomniałeś Pana, swojego Stworzyciela, który rozciągnął niebiosa i założył ziemie? Ustawicznie, dzień po dniu, drżysz przed zawziętością gnębiciela, ilekroć zamierza niszczyć. A gdzie się podziała zawziętość gnębiciela?

(14) Spętani będą szybko rozpętani i nie umrą w dole, i nie braknie im chleba.

(15) Ja, Pan, jestem twoim Bogiem, Ja wzburzam morze tak, że szumią jego fale: Pan Zastępów, to jest jego imię.

(16) I włożyłem moje słowa w twoje usta i ukryłem cię w cieniu mojej ręki, aby rozciągnąć niebiosa i założyć ziemię, i powiedzieć do Syjonu: Ty jesteś moim ludem!

(17) Zerwij się, zerwij się, powstań, Jeruzalemie, któreś piło z ręki Pana kubek jego gniewu, wychyliło do dna kubek odurzającego napoju!

(18) Nie było wśród wszystkich jego synów, których urodziło, takiego, który by je poprowadził, nie było wśród wszystkich synów, których wychowało, takiego, który by je ujął za rękę.

(19) Podwójny to cios, który cię dotknął - kto okaże ci współczucie? Spustoszenie i grabież, głód i miecz - jak mam cię pocieszyć?

(20) Twoje dzieci leżały w omdleniu na rogach wszystkich ulic, jak antylopa w sieci, oszołomione gniewem Pana, gromem twojego Boga,

(21) Dlatego słuchaj tego, nieszczęśliwe, oszołomione, lecz nie winem!

(22) Tak mówi twój Wszechmogący Pan i twój Bóg, który broni sprawy swojego ludu: Oto biorę z twojej ręki kubek odurzającego napoju, kubek mojego gniewu, już z niego pić nie będziesz!

(23) A dam do ręki twoich gnębicieli, którzy mówili do ciebie: Pochyl się, abyśmy przeszli po tobie! Tyś nadstawiało swój grzbiet jak ziemię i jak ulicę dla pieszych.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Wrzesień 2021, 13:31
Chciałem napisać ponownie kilka słów o igiełkach sosnowych.


Są bardzo skuteczne w walce z wszystkimi 'infekcjami' czy jak to nazwać po przebywaniu z ...zaszczepionymi .


Sprawdziłem to bardzo dobrze i zawsze jak nie piłem wywaru bo na przykład nie chciało ruszyć się czterech liter na rower i do lasu.


Jak nie piłem wywaru i chodziłem do pracy gdzie są zaszczepieni to coś czułem w gardle i ciągle to wypluwałem mówiąc po chłopsku charałem flegmą i ogólnie czułem że coś mnie bierze .


Dla przykładu na odwrót w domu nic mi nie było bo u nas nikt się nie zaczepił.


A jak pije wywar z igiełek czuje się dobrze przebywając z zaszczepionymi.


Sprawdziłem to kilkanaście razy i za każdym razem efekt ten sam .


W świecie szatana zawsze jest tak samo czyli na odwrót niż  jest naprawdę czyli :


To zaszczepieni są zagrożeniem dla niezaszczepionych ludzi !


A często niewiadomo kto się szczepił bo jakoś się tym nie chwalą.


Skoro to takie dobre i super to czemu milczą..


Odpowiedź znamy doskonale.


Zaszczepili się tchórze nie szanujący daru życia.


I nawet jak im się to powie w twarz to nadal milczą , taka jest prawda i nie jest to żadne obrażanie zaszczepionych.



Szczepileś się?


Zostałeś postawiony sam sobie .


A tak mówiły media na całym świecie o niezaszczepionych że będą pozostawieni sami sobie...


I co ?


Znowu jest na odwrót, to zaszczepieni są pozostawieni sami sobie zwłaszcza jak chorują po szczepieniach Covid 19...


A my nie jesteśmy sami.


Mamy swego Boga i wybraliśmy komu będziemy służyc i wierzyć!


Bogu a nie mamonie !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3291
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Wrzesień 2021, 14:12
Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.
(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.
(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.
(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


Wiemy że mamy czuwać ponieważ nie przewidzimy i nie poznamy tego dnia .


Możemy się domyślać że to już blisko i nie odrzucamy od siebie że to może być każdy dzień dlatego musimy żyć tak jakby to miało być w każdej chwili bo może być to dziś , jutro , pojutrze itd .


Z czystym sumieniem przed Bogiem wypełniając Przykazania krocząc wąska drogą prawa Bożego jednocześnie czuwając i nie uznając w swym sercu że Namaszczony Król Isus zwleka , wtedy będziemy gotowi o każdej porze choć i tak będziemy zaskoczeni ale jako mający olej w swej lampie...


Nie możemy też wykluczyć że to jeszcze trochę potrwa , może nawet kilka miesięcy ponieważ nie wiemy jak Bóg rozegra kwetię szczepień i nadchodzące tygodnie i miesiące mogą być dla nas bardzo zaskakujące . Ilu jeszcze spośród 144 000 Bóg zamierza przebudzić przed porwaniem ? Tego też nie wiemy .


Pozostaje nam czuwać w pełnym zaufaniu do Boga ponieważ On działa według swego planu którego końcowych finałowych  detali  mających doprowadzić do porwania 144 0000 , nam nie podał .


Zaskoczeni będziemy ale pozytywnie jeżeli będziemy gotowi a będziemy gotowi jak będziemy czuwać i nie uznamy że to za długo trwa i nasz Pan zwleka .


Większość czytelników to 144 000 , którzy są pewni swego Boga i wykonują Jego wole i niezależnie od tego co piszemy na forum to będą czuwać i zostaną porwani bo są wybrani .


Proroctwo o porwaniu  niechybnie się wypełni i tego możemy być pewni na 100 procent .


My dnia porwania nigdy nie podamy bo nigdy tej daty nie poznamy !




Dlatego mamy czuwać bracia i siostry .


Mamy też ostrzeżenie Syna Bożego Namaszczonego Króla całej ziemi Isusa że będziemy zaskoczeni i lepiej dla nas abyśmy byli wtedy  gotowi .


Mi te wersety dały do myślenia , musimy ciągle się starać i nie spoczywać na żadnych przysłowiowych laurach tylko stale pomnażać swe talenty aby nasze uczynki były doskonałe .


To jest ciągła walka którą toczymy aby zwyciężyć !



(2) Bądź czujny i utwierdź, co jeszcze pozostało, a co bliskie jest śmierci; nie stwierdziłem bowiem, że uczynki twoje są doskonałe przed moim Bogiem.
(3) Pamiętaj więc, czego się nauczyłeś i co usłyszałeś, i strzeż tego, i opamiętaj się. Jeśli tedy nie będziesz czujny, przyjdę jak złodziej, a nie dowiesz się, o której godzinie cię zaskoczę.
(4) Lecz masz w Sardes kilka osób, które nie skalały swoich szat, więc chodzić będą ze mną w szatach białych, dlatego że są godni.
(5) Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed moim Ojcem i przed jego aniołami. ( Obj 3)



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 14 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach