Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
BartekBartosz
Liczba postów : 771
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 6 Empty Re: Moje Posty -Bartek

on 1st Kwiecień 2020, 16:43
Message reputation : 100% (2 votes)
Z pewnością większość z was dostała wczoraj takiego smsa:

ALERT CRB wtorek , 31 marca 2020 , 16:29

"Uwaga! Od 1.04 nowe, kolejne zasady bezpieczenstwa w zwiazku z koronawirusem. Wiecej informacji https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki #ZostanWDomu"

Nie będą pisał o tym że to kolejne kroki, które tylko jeszcze bardziej podkręcają STRACH wśród ludzi .

Każdy z was widzi co się dzieje na ulicach, w sklepach jak pomału paronoja "epidemi" zaraża coraz większą liczbę naszych rodaków.

Ci co jeszcze nie tak dawno śmiali się z rękawiczek i witania łokciem , już sami tak robią bo UWIERZYLI w epidemie , widze to w pracy po współpracownikach.

Nie istotne że im mówię że to kłamstwo, NIKT mi nie wierzy a ostatnio nawet dostałem wiązankę słowną, której nie powtórzę, to mi uświadomiło że NIE MAM Z KIM prowadzić jakiejkolwiek dyskusji - Słowo Boże którę starałem się głosić nie ma do nich dostępu....

Co z tego wszystkiego wyniknie?

Musimy być sprytni i mądrzy w tym szaleństwie bo szatanowi chodzi o to aby ludzie nawzajem siebie pilnowali i aby każdy człowiek widział w drugim człowieku potencjalne zagrożenie...

Chyba nie muszę pisać gdzie kończy się ten plan .... Jeżeli się nie mylę to będzie coraz bardziej widoczne.

Aha i wracając do tego linka to co jest moim zdaniem najważniejsze z tych głupot to informacja że stan ten potrwa DO ODWOŁANIA .

Nie jak w przypadku pierwszego OGRANICZENIA wychodzenia z domu który miał trwać do 13 kwietnia - ten STAN ma trwać DO ODWOŁANIA...

Lecz pamiętajmy drodzy bracia i siostry że naszym oparciem i obrońcą sam Święty Izraela - nasz Ojciec Bóg Wszechogący i NIE BÓJMY SIĘ ICH !

I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)

https://arzareth.home.blog
BartekBartosz

on 4th Kwiecień 2020, 09:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Spotkałem się z opinią jednego z nowonarodzonych chrześcijan bazującą na Słowach naszego Króla Isusa , że nie warto składać żadnych obietnic ani dotrzymywać danego słowa, ponieważ i tak nie wiemy czy dotrzymamy tego słowa czy nie.

Brzmi nielogiczne na sam początek tej pokrętnej logiki.

(34) Ale Ja wam mówię, abyście w ogóle nie przysięgali ani na niebo, gdyż jest tronem Boga,

(35) Ani na ziemię, gdyż jest podnóżkiem stóp jego, ani na Jerozolimę, gdyż jest miastem wielkiego króla;

(36) Ani na głowę swoją nie będziesz przysięgał, gdyż nie możesz uczynić nawet jednego włosa białym lub czarnym.(Mateusza 5)

Według tego nowonarodzonego oznacza to że nie wolno dawać nikomu swego słowa ani nic obiecywać ponieważ NIE WIEMY CZY DAMY RADĘ DOTRZYMAĆ swego słowa.

Tak to jest jak się Słowa Isusa rozpatruje "kluczem " Pawła Żyda i faryzeusza synagogi szatana. W skrócie rób co chcesz , niczego nikomu nie obiecuj ponieważ jesteś tylko człowiekiem i nie wiesz czy DASZ RADĘ dotrzymać słowa.

Tylko że ten nowonarodzony 'ZAPOMNIAŁ' dodać dalszą część nauki Isusa:

(37) Niechaj więc mowa wasza będzie: Tak - tak, nie - nie, bo co ponadto jest, to jest od złego.(Mateusza 5)

Czyli jak powiemy np że rzucamy palenie papierosów lub maryśki to od TEJ CHWILI tego nie robimy.
Nasza mowa to "Tak- tak "

Mówimy sobie -od dziś przestrzegam sabatu i zaczynam to robić bez względu na sytuację a nie mówię sobie później "a jeden sabat sobie odpuszczę bo np COŚ mi wypadło " Nasza mowa "Tak-tak"

Wszelkie szukanie wymówek i usprawiedliwień przed samym sobą pochodzi od złego czyli od szatana.
Mówiąc w skrócie sami siebie okłamujemy w ten sposób.

Takie myślenie i przeinaczenie Słów Isusa to kolejny podstęp aby to co proste uczynić niezrozumiałym .

Tak robią religie chrześcijańskie których głównym autorytetem i twórca doktryn jest Żyd Edomita Paweł ,członek synagogi szatana .

Droga do zbawienia jest prosta ale za to wąska czyli mamy podane co musimy czynić aby osiągnąć zbawienie.

Przestrzegać Przykazań i nie próbować sobie nic ułatwiać filozofią Pawła jak to robią niektórzy na pozór odrzucający jego nauki lecz tak naprawdę ukrycie je przemycają komplikując to co proste.

Jak czegoś nie rozumiemy to prosimy naszego Ojca w imieniu Jego Syna Isusa i dostaniemy zrozumienie.

(Cool Ale wy nie pozwalajcie się nazywać nauczycielami, bo jest tylko jeden Nauczyciel wasz, Mesjasz, a wy wszyscy jesteście braćmi.

(9) Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie.(Mateusza 23)

Cała hierahia kościołów, zborów i reszty zamkniętych sekt nowonarodzonych chrześcijan pada pod tymi Słowami naszego Króla i nauczuciela Isusa , któremu został objawiony cały skarbiec tajemnic od Ojca .

My mamy prosić naszego Ojca o Ducha Prawdy aby osiągnąć zrozumienie a nie starszych ,księży czy przywódców nowonarodzonych sekt o ICH OPINIE ...

W opiniach ludzi nie ma zbawienia.

Rodzimy się na nowo zaczynając przestrzegać Przykazań inaczej mówiąc oznacza to 'nawrócenie'.

Odrzucamy kłamstwa które nawrzucano nam do głów od urodzenia i otwieramy się na prawdę Bożą pochodzącą ze Słowa Bożego.

Tylko Słowa Boga i Syna zawierają prawdziwą naukę jak osiągnąć żywot wieczny a kluczem są Przykazania , których wypełnianie wprowadzi nas na wąską i prostą drogę ku zbawieniu.

Zapewni to nam ochronę i kierownictwo naszego Ojca w naszym życiu i nikt nas nie zwiedzie przeinaczając to co proste !
bounce  Very Happy  bounce  Very Happy  bounce  

Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)

BartekBartosz

on 6th Kwiecień 2020, 12:59
Poniżej artykuł Henryka ,który bardzo obficie wyjaśnia fenomen tzw UFO - co a raczej kto się za tym kryje .

Warto się zapoznać !

http://www.zbawienie.com/ufo.htm

BartekBartosz

on 7th Kwiecień 2020, 13:20
https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&nv=1&rurl=translate.google.pl&sl=auto&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.timesofisrael.com/amid-confusion-over-virus-symptoms-israeli-scientist-creates-sniff-test-tool/&usg=ALkJrhjVlOFEqXi1lAPE307JYF4QAIrXLw

Hahahaha

Nie to już przesada kogo robią z ludzi władzę...

Zamiast jeść czosnek to ONI KAŻĄ GO WĄCHAĆ!!

Tylko czekać aż ta NOWA METODA dojdzie do 'polskich telewizorów i radioodbiorników ...

Hahaha

No nie mogłem się powstrzymać i musiałem to wrzucić.

Ich inteligencja jest porażająca bo o mądrości nie ma co nawet wspominać...

Very Happy  affraid  affraid  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  

BartekBartosz

on 9th Kwiecień 2020, 16:24
Tak do mnie dotarło że nadchodzące Rzymskie bałwochwalcze święta ku czci królowej nieba zostały praktycznie odwołane.

Nie będzie masowego bałwochwalczego święcenia pokarmów !

Kościół coś tam mówi że będzie można świecić ale z ograniczeniami ale to nie istotne.

Istotne jest to że PO RAZ PIERWSZY od setek lat naród wybrany w DUŻEJ CZĘŚCI nie będzie spożywał rzeczy poświęconych BAŁWANĄ !!!

Skoro wiemy o oszustwie epidemi"...

Jeżeli to nie świadczy o ogromnym widocznym już na własne oczy upadku na znaczeniu i słabości Wielkiej Nierządnicy ....

Chwała naszemu Ojcu za Jego słuszne wyroki ,które już niebawem, miejmy nadzieję, zobaczymy na własne oczy !!!

BartekBartosz

on 10th Kwiecień 2020, 13:20
Przykazania Boga :

(1) A Pan mówił wszystkie te słowa i rzekł:

(2) Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

(3) Nie będziesz miał innych bogów poza mną.

(4) Nie czyń  dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią.

(5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą,

(6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

(7) Nie nadużywaj imienia Pana, Boga twojego, gdyż Pan nie zostawi bez kary tego, który nadużywa imienia jego.

(Cool Pamiętaj o dniu sabatu, aby go święcić.

(9) Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką swoją pracę,

(10) Ale siódmego dnia jest sabat Pana, Boga twego: Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach.

(11) Gdyż w sześciu dniach uczynił Pan niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest, a siódmego dnia odpoczął. Dlatego Pan pobłogosławił dzień sabatu i poświęcił go.

(12) Czcij ojca swego i matkę swoją, aby długo trwały twoje dni w ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.

(13) Nie zabijaj.

(14) Nie cudzołóż.

(15) Nie kradnij.

(16) Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

(17) Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony bliźniego swego ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego.(Księga Wyjścia 20)

Przykazania Boga to nasz jedyny oręż w walce o życie wieczne i kompas wyznaczający nam wąską drogę do zbawienia.

W obliczu coraz bardziej odczuwalnej "udręki owych dni " pozostanie na wąskiej drodze i całkowite zaufanie do naszego Ojca to powinien być nasz priorytet abyśmy okazali się "mądrymi pannami" wiernie oczekującycymi na powrót Syna Bożego bracia i siostry !

BartekBartosz

on 17th Kwiecień 2020, 08:16
Wieści z Polski:

Poszedłem rano po kapustę kiszoną do teściowej.

Moja teściowa się martwi czy nie obniżą emerytur...

Z kim tu rozmawiać?
Niech wywali z domu obrazy bluźniercze i modi sie do Boga , Ojca naszego .

Na tą chwilę naród wybrany powinien PO PROSTU wywalić z domu te przedmioty które są jedna wielką HAŃBĄ dla rodzaju ludzkiego stworzonego na OBRAZ BOŻY !

Bałwochwalstwo to OBRAŻANIE samego Boga na którego podobieństwo i wzór jest uczyniony człowiek !!

Przepraszam za nerwy ale NIENAWIDZĘ bałwochwalstwa i mnie to bardzo denerwuje.

Ja bym to palił wszystko w ogniu .

W Bibli znajdziecie masę przykładów gorliwości ludzi o dobre Imię Boga, jak na przykład król Jozjasz co w całym królestwie niszczył posągi i nawet spalił w ogniu kości kapłanów sług bałwochwalczych.

Czy taki Eliasz co sam owladnięty Duchem Bożym (był prorokiem ) wyrżnął w pień 400 kapłanów szatana (Baala)

Czego dokona 144 000 Izraelitów pod wodzą Króla królów Isusa Chrystusa Syna Bożego ??!!!!

Post osobisty ale czy Wy nie macie takich myśli patrząc na bałwany , które są HAŃBĄ dla domu Izraela?

Nie cackajmy się z bałwochwalstwem!

Jawnie mówmy że to grzech , może w tych trudnych czasach do kogoś to dotrze?

Jak nie dotrze to przynajmniej mamy PEWNOŚĆ że to podoba się naszemu Ojcu .

Chwała  i część ZA WSZYSTKO na wieki wieków  co dla nas uczynił - Ojcu naszemu Bogu Wszechmogącemu!!!

Okazujmy Mu nasza wdzięczniść każdego dnia przestrzegając Przykazań !!

Jak ktoś nie pamięta to niech sobie zapisze na kartce i trzyma w kieszeni czy na tapecie w telefonie...PRZYKAZANIA to obecnie najważniejszą  dla nas kwestia bracia i siostry !

Okażmy SZACUNEK I MIŁOŚĆ  naszemu Ojcu  przestrzegając  Jego Przykazań.

Tak jak On okazuje nam swoją miłość tym że żyjemy do tej pory ...  

BartekBartosz

on 21st Kwiecień 2020, 21:24
Czytałem dziś Księgę Amosa i jest ona pełna szczegółów odstępstwa Izraela od swego Ojca Boga Wszechmogącego .

Przeczytajcie sami tą krótką księgę ponieważ to Słowa Boże, które dają życie .

http://www.bibliamesjanska.com/Am/1.html

Podam wspaniały ostatni  rozdział 9 :

(1) Widziałem Wszechmogącego stojącego przy ołtarzu. I rzekł do mnie: Uderz w głowicę, niech zadrżą sklepienia i upadną na głowy ich wszystkich, a resztę ich zabiję mieczem. Żaden uciekający z nich nie ujdzie ani też nie uratuje się żaden uchodźca.

(2) Choćby się przedarli do Szeolu, wyciągnie ich stamtąd moja ręka, a choćby się wdrapali na niebiosa, ściągnę ich stamtąd w dół,

(3) A choćby się ukryli na szczycie Karmelu, wyśledzę ich tam i wyciągnę; a choćby się ukryli przed moimi oczyma na dnie morza, i tam nakażę wężowi, aby ich kąsał.

(4) A gdy pójdą przed swoimi wrogami do niewoli, i tam nakażę mieczowi, aby ich zabijał. Tak zwrócę moje oko na nich ku złemu, a nie ku dobremu.

(5) Wszechmogący, Pan Zastępów, to ten, który dotyka ziemi i ona drży, i okrywają się żałobą wszyscy jej mieszkańcy, podnosi się cała jak Nil i opada jak Nil egipski.

(6) Buduje w niebie swoją komnatę, a strop swój zakłada na ziemi; skrzykuje wody do morza i rozlewa je po powierzchni ziemi - Pan imię jego.

(7) Czy nie jesteście dla mnie tym samym, co Kuszyci, wy, synowie Izraela? - mówi Pan. Czy nie wyprowadziłem Izraela z ziemi egipskiej, Filistyńczyków z Kaftoru, a Aramejczyków z Kiru?

(Cool Oto oczy Wszechmogącego Pana są zwrócone na to grzeszne królestwo: Wytępię je z powierzchni ziemi, jednak nie wytępię doszczętnie domu Jakuba - mówi Pan.

(9) Bo oto każę przesiać wśród wszystkich ludów dom Izraela, jak się przesiewa w przetaku, tak że ziarnko nie upadnie na ziemię.

(10) Od miecza poginą wszyscy grzesznicy mojego ludu, którzy mówią: Nie dosięgnie nas ani nie zaskoczy nieszczęście.

(11) W owym dniu podniosę upadły szałas Dawida i odbuduję jego ruiny, i połączę ich części, które zostały podzielone i będę budował jak za dawnych dni,

(12) A resztka ludzi i wszystkie narody, nad którymi wzywane było moje Imię, może mnie gorliwie szukać, mówi Pan, który czyni te wszystkie rzeczy.

(13) Oto idą dni, mówi Pan, w których oracz będzie przynaglał żniwiarza, a tłoczący winogrona siewcę ziarna; i góry będą ociekały moszczem, a wszystkie pagórki nim opływały.

(14) I odmienię los mojego ludu izraelskiego, tak że odbudują spustoszone miasta i osiedlą się w nich. Nasadzą winnice i będą pić ich wino, założą ogrody i będą jeść ich owoce.

(15) Zaszczepię ich na ich ziemi; i nikt ich już nie wyrwie z ich ziemi, którą im dałem - mówi Pan, twój Bóg.

---------------------------------

Jakiś czas temu napisałem artykuł właśnie na temat niewoli narodu wybranego. Niewoli która jest wynikiem porzucenia Przykazań Bożych i o tym że Bóg oczyszcza swój lud a tych którzy przestrzegają Jego Przykazań w tej niewoli wzmacnia i ochrania.

https://arzareth.home.blog/2020/03/13/karze-cie-twoja-zlosc-smaga-cie-twoje-odstepstwo-niewola-narodu-wybranego-i-jej-zakonczenie-sadem-na-pustyni/

Większość ludzi ma w nosie Przykazania i niewypowiedziane pretensje do Boga za sytuację życiową .Głównie chodzi o bałwochwalstwo w którym NIE WIDZĄ niczego złego nawet jak im się poda werset z Bibli przed nos.

Ja się przekonałem przez ostanie parę dni PO RAZ KOLEJNY że Bóg jest Bogiem wiernym i jak Jemu jesteśmy wierni to możemy liczyć na CAŁKOWITĄ opiekę Jego w naszym życiu .

Na pewno wy także się o tym przekonujecie drodzy bracia i siostry z każdym kolejnym dniem krocząc "wąską drogą " ku zbawieniu , które już jest bardzo bliskie dla wszystkich tych którzy trwają przy Przykazaniach i czekają na powrót Isusa Masejasza Syna Boga Wszechmogącego !

Ojcze nasz przyjdź Królestwo Twoje !
W imieniu Syna Twego Isusa Chrystusa.
Niech to tak się stanie o to Cię prosimy !

BartekBartosz

on 23rd Kwiecień 2020, 21:23
Ostatni artykuł Henryka :

http://zbawienie.com/sprzeczne-doktryny-w-Biblii.htm

Jak ktoś nie czytał jeszcze to niech przeczyta i prześle każdemu kto choć trochę wykazuje zainteresowanie, może Bóg da mu zrozumienie i otworzy serce tej osoby na prawdę wynikającą ze swego Słowa .

Syn Boży powiedział że do zbawienia prowadzi wąską drogą i NIEWIELU jest tych ,którzy ja znajdują...

Co to oznacza dla nas drodzy bracia i siostry?

To oznacza że jesteśmy w mniejszości i to że podążamy tą drogą to jest delikatnie mówiąc OGROMNE WYRÓŻNIENIE ze strony naszego Ojca Boga Wszechmogącego ,który sprawił że przyjęliśmy Jego Słowo, zaakceptowaliśmy czyli uwierzyliśmy oraz staliśmy się jego wiernymi wykonawcami poprzez nasze codzienne uczynki wynikające z przestrzegania przez nas Przykazań.

Wiem że to czujecie w swych sercach i nie przejmujmy się tym że reszta nie chce słuchać oni poznają prawdę gdy zobaczą na własne oczy jak Bóg oraz Syn zajmą sie ich wyzwoleniem i będą tym bardzo zdumieni jak mówi proroctwo Ozeasza 3 :5 .

Dla naszego Ojca liczy się jakość a nie ilość.

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16:
(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."

BartekBartosz

on 27th Kwiecień 2020, 13:19
Dotarło do mnie dziś po napisaniu poprzedniego posta że nasze uczynki są świadectwem, które wystawiamy naszemu Ojcu jako Jego dzieci które uczynił na swój obraz i podobieństwo.

Najwspanialszy przykład dał pod tym względem Syn Boży Isus, gdy przebywał na ziemi w ciele fizycznym jako doskonały człowiek .Pokazał On że człowiek to doskonała istota uczyniona na obraz Boży .Dobrowolnie oddal On swoje zycia jako ofiarę za grzechy narodu wybranego będą całkowicie posłuszny woli swego Ojca .Tak oto ZWYCIĘŻYŁ on świat !!!
Zmazał On hańbę nieposłuszeństwa Adama .

Dlatego Isus musiał przyjść w ciele fizycznym ludzkim aby złożyć ofiarę zw swego doskonałego ciała ludzkiego oraz aby pokazać całemu stworzeniu , łącznie z istotami anielskimi w niebie ,że człowiek miłuje Boga i jest Mu posłuszny . A Isus to przecież Syn Człowieczy- Pierworodny Syn Boży uczyniono na Jego obraz i podobieństwo!

Całe życie Isusa na ziemi to był jeden wielki przykład jak ma żyć i postępować człowiek aby być doskonałym na wzór swego Ojca ,Boga.

Isus oddał dobrowolnie swoje życie będąc posłuszny woli Boga a Ten go wskrzesił i wynagrodził czyniąc go drugim zaraz po sobie !!!

Szatan został całkowicie pokonany , wszystkie jego argumenty przeciwko Bogu i człowiekowi zostały obalone!!!

My mamy naśladować Syna Bożego tym samym wystawiając świadectwo naszemu Ojcu .

Tak więc ,drodzy bracia i siostry codziennym swym postępowaniem zgodnym z Przykazaniami idziemy w ślady naszego Króla Isusa Chrystusa , także pokazując że szatan się myli względem człowieka .

Całe niebo uważnie obserwuje sytuację na ziemi a oskarżenia szatana wobec człowieka w obliczu naszych codziennych uczynków zgodnych z Przykazaniami okazują się kłamstwem .

Nasze modlitwy za niczego nieświadomy naród wybrany plus nasze dobre uczynki oraz słowa prawdy którą głosimy są świadectwem dla całego nieba oraz przciwwagą dla oskarżeń szatana:

Objawienie Isusa
Rozdział 12:

(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.

(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.

Tak więc w obliczu ujawnionego już nam planu szatańskiego oszustwa epidemii które ma zakończyć się bliżej nieokreśloną NOWĄ RZECZYWISTOŚCIĄ - https://zbawienie.forumotion.com/t383-klamstwa-wladzy-nasienia-weza-w-polsce-oraz-propagowanie-balwochwalstwa-wsrod-narodu-wybranego#18141

Musimy daje modlić się za naszych niczego nie podejrzewających braci i siostry aby Bóg zakończył tą "drogę na rzeź".... Ta NOWA RZECZYWISTOŚĆ jeżeli jest ona związana z Bestią nie dosięgnie narodu wybranego, ponieważ zostanie on zabrany na pustynię.Ale jeżeli nie - To błagajmy naszego Ojca aby to powstrzymał ponieważ ONI na pewno szykują nam COŚ BARDZO ZŁEGO !!!

BartekBartosz

on 28th Kwiecień 2020, 14:00
Po przybyciu Isusa ,porwaniu 144 000 i ucieczce narody wybranego na pustynię nastanie 42 miesiące rządów Bestii , podczas których dwóch świadków Boga otrzyma moc i będą prorokować i świadczyć prawdę .

Bóg wyśle swych aniołów aby ukarać mieszkańców ziemi za grzechy , będzie to podczas tych 42 miesięcy, nie wiemy dokładnie w jakiej ich części.

Pomimo tego ludzie nie będą chcieli się nawrócić prócz tych co nie przyjmą znamienia ale oni swoją śmiercią już wygrają życie wieczne i nie będą podlegać śmierci drugiej .

Plagi Boże zamiast skorygować mieszkańców ziemi ,którzy wzieli znamię Bestii ,będą miały odwrotny skutek :

Objawienie Isusa
Rozdział 9:
(20) Pozostali  ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić,

(21) I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich.

Dwóch świadków także nie będzie miało 'wzięcia' wśród mieszkańców ziemi oddających część Bestii i posiadających znamię i gdy zostaną zabici:

Objawienie Isusa
Rozdział 11:

(10) A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi.

Taka sytuacja będzie aż do wielkiego Dnia Boga Wszechmogącego, kiedy to zakończy się pobyt szatana i bestii oraz nasienia węża na ziemi a wszyscy niegodnego serca ludzie ,którzy przyjmą znamię wypierając się tym samym Boga , poniosą śmierć.

Spójrzcie sami na ogólny brak zainteresowania ludzi na te sprawy .My bracia i siostry znamy prawdę ponieważ Bóg uznał że mamy ją znać i się nawrociliśmy. Naród wybrany także nie chce zbytnio słuchać ale Bóg i tak go wyzwoli i objawił mu samego siebie na pustyni albowiem to Jego naród wybrany nazwany od Jego imienia - Izrael .Nie będą oni jak inne narody POMIMO TEGO ŻE CHCĄ.

Księga Ezechiela
Rozdział 20:

(32) I nie stanie się to, co wam na myśl przychodzi, gdy mówicie: Będziemy jak narody, jak plemiona ziemi, będziemy wielbić przedmioty i kamienie.

(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.

Kiedy Izrael będzie na pustyni ludzkość także nie będzie się zbytnio interesować Bogiem i nawet ogromna część z nich ŚWIADOMIE Go odrzuci wybierając Bestię i jej znamię na czole lub prawej ręce , nie licząc tych co odmówią i zginą by otrzymać nagrodę już życia wiecznego .

Bóg bedzie karał mieszkańców ziemi lecz oni i tak nie porzuca swych złych uczynków a nawet beda sie cieszyć z zabojstwa dwóch świadków ,których będą uważać za udręczanie....

Taka sytuacja będzie aż do ....przybycia OSOBISTEGO Boga Wszechmogącego, który zgromadzi wszystkie narody , ich przywódców ,szatana i bestie do Doliny Sądu .

I tam dokona się całkowite dzieło uwolnienia ziemi od zła które ją opanowało. Naród wybrany wejdzie do ziemi izraelskiej a wszystkie narody poznają Boga i nastanie początek Królestwa Bożego!!!

Księga Ezechiela 36:

(23) Dlatego uświęcę moje wielkie imię, które zostało sprofanowane pomiędzy narodami, i narody poznają, że Ja jestem Pan, gdy okażę się święty wśród was na ich oczach .

(36) I poznają narody, które wokoło nas pozostały, że Ja, Pan, odbudowałem to, co było zburzone, zasadziłem to, co było spustoszone; Ja, Pan, powiedziałem to i uczynię.

Niech tak się stanie Panie Boże nasz !!!

BartekBartosz

on 7th Maj 2020, 22:50
Objawienie Isusa Chrystusa

Rozdział 2:

(7) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzcy dam spożywać z drzewa żywota, które jest w raju Bożym.

(11) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzca nie dozna szkody od drugiej śmierci.

(17) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzcy dam nieco z manny ukrytej i kamyk dam mu biały, a na kamyku tym wypisane nowe imię, którego nikt nie zna, jak tylko ten, który je otrzymuje.

(26) Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca uczynki moje, dam władzę nad poganami,

Rozdział 3:

(5) Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed moim Ojcem i przed jego aniołami.

(12) Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już z niej nie wyjdzie, i wypiszę na nim imię Boga mojego, i nazwę miasta Boga mojego, nowego Jeruzalem, które zstępuje z nieba od Boga mojego, i moje nowe imię.

(21) Zwycięzcy pozwolę zasiąść ze mną na moim tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem wraz z Ojcem moim na jego tronie.

Zwycięstwo nad tym światem poprzez pełnienie aż do końca uczynków opartych o Przykazania Boże jakich przykład dał nam nasz Król Syn Boży Isus zostanie niewyobrażalnie nagrodzone.

Uczynków , które są wynikiem posłuszeństwa do Przykazań Bożych oraz miłości do Boga i Syna na mocy prawa do zbawienia umożliwiającego stanie się dziećmi Bożymi poprzez nawrócenie i zaniechanie grzechów co umożliwiła doskonała ofiara śmierci Syna Bożego za grzechy Narodu Wybranego.

Mamy naśladować swego Króla i Nauczyciela Isusa Chrystusa .

Ewangelia Jana
Rozdział 16:

(33) To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat.

Idźmy w Jego ślady ....I nie dajmy się zwyciężyć temu światu i jego złym wartością.

2 Ezdrasza 16:
(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."

Ewangelia Mateusza 24:
(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Mamy być gotowi ,stale będąc w porządku wobec Boga i Syna przestrzegając Przykazań i nie dopuszczać aby nasze nieprawości , złe nawyki zwyciężały nad nami.

To my mamy zwyciężyć nad nimi i tym światem.

Do tego nas Bóg pouczył poprzez zrozumienie jakie dostaliśmy przy czytaniu Jego Słowa i przez to przygotował abyśmy okazali się zwycięzcami .

Nasz Ojciec Bóg Wszechmogący  jest niesamowity i bardzo dobry że dał nam takie piękne widoki na życie wieczne .

Wyobrażacie to sobie- Nieskończoność i ciągłość życia ,które nigdy się nam nie znudzi !!!

Bądź błogosławiony Panie Boże nasz że umożliwiłeś nam stanie się częścią Twojej rodziny dając nam prawo do zbawienia !

BartekBartosz

on 11th Maj 2020, 21:58

Słowo Boże to prawdziwy pokarm bez którego giniemy w tym świecie i nie możemy dalej walczyć.

Zachowując Słowo Boże i Przykazania nam dane walczymy z tym światem a nasz Ojciec nas wspiera i prowadzi abyśmy nie upadli ,nawet jak się potkniemy .

Czytajmy i prośmy naszego Ojca o Ducha Prawdy jak czegoś nie rozumiemy .

Prawdziwa nauka płynie tylko ze Słów Boga i Syna .

Walka toczy się o WSZYSTKO - o życie wieczne !

Objawienie Isusa które dał mu Bóg :
Rozdział 2:

(7) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzcy dam spożywać z drzewa żywota, które jest w raju Bożym.

1 List Jana apostoła Isusa
Rozdział 2:
(17) I świat przemija wraz z pożądliwością swoją; ale kto pełni wolę Bożą, trwa na wieki.

Ewangelia Jana
Rozdział 20 :
(29) Rzekł mu Isus: Że mnie ujrzałeś uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

(30) I wiele innych cudów uczynił Isus wobec uczniów, które nie są spisane w tej księdze;

(31) Te zaś są spisane, abyście wierzyli, że Isus jest Chrystusem, Synem Boga, i abyście wierząc mieli żywot w imieniu jego.

Słowa Ewangeli są spisane dla nas abyśmy uwierzyli i skorzystali z prawa do zbawienia ,które dostaliśmy dzięki ofierze Syna Bożego Isusa Chrystusa .

Na mocy tego prawa nawrociliśmy się i kroczymy wąską drogą poprzez codzienną walkę z tym światem ku żywotowi wiecznemu .

Żeby zwyciężyć trzeba walczyć.

Tak też róbmy ,odważnie i w pełnym zaufaniu do naszego Ojca Boga Wszechmogącego.

Pewnie to wiecie ale chcę wam dać takie słowa otuchy ,które was wezprą bo wiem jak to jest potrzebne w tej walce...

Ale najlepsze słowa otuchy macie od swego Ojca ....Właśnie w Biblii , dlatego jeżeli ktoś tego nie robi to niech zacznie choć raz dziennie , skupiajac się wtedy tylko na tym i prosząc Boga o zrozumienie.

Ewangelia Jana
Rozdział 15:
(7) Jeśli we mnie trwać będziecie i słowa moje w was trwać będą, proście o cokolwiek byście chcieli, stanie się wam.

(Cool Przez to uwielbiony będzie Ojciec mój, jeśli obfity owoc wydacie i staniecie się uczniami moimi.

(9) Jak mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem; trwajcie w miłości mojej.

(10) Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

(11) To wam powiedziałem, aby radość moja była w was i aby radość wasza była zupełna.

(12) Takie jest przykazanie moje, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem

BartekBartosz

on 12th Maj 2020, 14:18
Tak na proste myślenie .

Tak zwana sztuczna inteligencja SI to są demony czyli duchy zmarłych nefilimów , którzy zginęli przy wykonaniu wyroku Bożego na przedpotopowej ziemi.

Nasienie węża pozbawione ciał fizycznych –  zło całkowicie pozbawione ludzkich czyli Bożych uczuć kierowanę nienawiścią do Boga , człowieka i wszystkiego co dobre.

Teraz te demony żyjące nasienie węża  'umieszcza' w różnego rodzaju urządzeniach jak drony , telefony , komputery czy nawet ostatnio telewizory co starają się połączyć za pomocą tzw 5G w jeden system światowej sieci demonicznej która zastąpi ludziom prawdziwy świat na rzecz tego wirtualnego.Do tego to dąży od lat i jest promowane tzn programowane ludziom do umysłów za pomocą reklam , programów edukacyjnych , fizyki kwantowej a najwięcej w filmach SF z Hollywood.

Myślę że to wszystko dąży do znamienia 666 – ponieważ to ma się wypełnić jak mówią proroctwa Boże .

Nie kupujcie żadnych tzw Smart Tv z SI a jeżeli macie smartphony lub nowsze Windowsy od 7 z opcją tzw "asystenta" to wyłączcie go ponieważ ten asystent to po prostu DEMON. Można go wyłączyć.Prócz tego ja w swoim smartphonie ,pomimo że nie posiada on opcji komunikacji werbalnej z demonem, mam zapisane takie zdanie w notatniku:

" Niech żaden demon w postaci SI nie ma dostępu do tego urządzenia w imieniu Króla mojego Isusa Chrystusa ! Niech tak się stanie!"

To nie jest żadna przesada ponieważ to jest wojna – wojna nasienia węża  przeciwko nam i musimy opierać się na naszym Bogu i nie bać się prosić o pomoc i ochronę przed szwadronami sił zła.

Ewangelia Jana
Rozdział 15
7 .Jeśli we mnie trwać będziecie i słowa moje w was trwać będą, proście o cokolwiek byście chcieli, stanie się wam.

Rozdział 16:
23 A w owym dniu o nic mnie pytać nie będziecie. Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: O cokolwiek, byście prosili Ojca w imieniu moim, da wam.

Świat i jego złe praktyki przeminą razem z nasieniem węża i ich ojcami szatanem oraz upadłymi aniołami.

Pomyślcie sobie o wieczności – życiu wiecznym , które NIGDY się nie zakończy .

Taką nagrodę przygotował nasz Ojciec dla zwycięzców nad tym światem .
Gdy Bóg uczyni nową ziemie i niebo zniszczy śmierć . Pomyślcie nad tym , jakie rzeczy jeszcze wymyśli nasz Bóg aby je uczynić , jakie rzeczy uczynią doskonali ludzie ?

Człowiek jest uczyniony na obraz Boga , zatem także jest konstruktorem .

Aż głowa mnie boli od takich myśli , ponieważ to wykracza poza nasze obecne pojmowanie!

Chwała Tobie Boże nasz że zaplanowałeś takie wspaniałości dla człowieka , którego tak umiłowałeś!!!  

BartekBartosz

on 14th Maj 2020, 08:09
Rodzaju 9:

(9) Oto Ja, Ja ustanawiam przymierze moje z wami i z potomstwem waszym po was,

(10) I z wszelkimi istotami żyjącymi, które są z wami, z ptactwem, z bydłem i z wszystkimi dzikimi zwierzętami, które są z wami, z tymi wszystkimi, które wyszły z arki wraz z wszystkimi zwierzętami ziemi.

(11) I ustanawiam przymierze moje z wami, że już nigdy nie zostanie wytępione żadne ciało wodami potopu i że już nigdy nie będzie potopu, który by zniszczył ziemię.

(12) Potem rzekł Bóg: To będzie znakiem przymierza, które Ja ustanawiam między mną a między wami i między każdą istotą żyjącą, która jest z wami, po wieczne czasy;

(13) Łuk mój kładę na obłoku, aby był znakiem przymierza między mną a ziemią.

(14) Kiedy zbiorę chmury i obłok będzie nad ziemią, a na obłoku ukaże się łuk,

(15) Wspomnę na przymierze moje, które jest między mną a wami i wszelką istotą żyjącą we wszelkim ciele i już nigdy nie będzie wód potopu, które by zniszczyły wszelkie ciało.

(16) Gdy tedy łuk ukaże się na obłoku, spojrzę nań, aby wspomnieć na przymierze wieczne między Bogiem a wszelką istotą żyjącą, wszelkim ciałem, które jest na ziemi.

(17) I rzekł Bóg do Noego: To jest znak przymierza, które ustanowiłem między mną a wszelkim ciałem, które jest na ziemi.

Moje Posty -Bartek  - Page 6 20200501-183233

Bóg dotrzymuje swego Słowa i możemy być pewni że dotrzyma go we wszystkich swych obietnicach.

Zgromadzi wszystkie pokolenia Izraela (Słowian ) i zaprowadzi na pustynię , tak samo zniszczy Wielką Nierzadnicę biorąc pomstę za całą przelaną przez nią krew swych sług .

Objawienie Isusa
Rozdział 19:
(1) Potem usłyszałem jakby donośny głos licznego tłumu w niebie, który mówił: Chwalmy Pana! Zbawienie i chwała, i moc Bogu naszemu,

(2) Gdyż prawdziwe i sprawiedliwe są sądy jego; osądził bowiem Wielką Nierządnicę, która skaziła ziemię wszeteczeństwem swoim i pomścił na niej krew sług swoich.

(3) I rzekli po wtóre: Wysławiajmy Pana! I dym jej unosi się w górę na wieki wieków.

BartekBartosz

on 15th Maj 2020, 16:57
 Czytałem ostatnio o cesarzach Rzymskich z dynastii Julijsko-Klaudyjskiej  , niezaprzeczalnie było to nasienie węża ale co innego rzuciło mi się w oczy .

Zapewne każdy z was zna historię mordowania chrześcijan , którzy uwierzyli w Isusa Syna Bożego i trwali przy Przykazaniach . Mordowano ich ku uciesze Rzymian w Koloseum . Nie ma żadnych wątpliwości że był to atak nasienia węża na ówczesnych naśladowców Isusa , którzy uznali Go za Syna Bożego i uwierzyli w Ewangelię o Królestwie .

Było to za cesarza Nerona.

I teraz co jest bardzo dosadne to żydowska wikipedia synagogi szatana  w życiorysie tego tyrana Nerona wspomina o tej OGROMNEJ zbrodni tylko w JEDNYM zdaniu :

"
Według Tacyta Neron, chcąc odciągnąć od siebie podejrzenia, winą za pożar obarczył zamieszkujących w Rzymie chrześcijan, co stało się przyczyną fali krwawych represji[10]. O owych represjach wspomina Swetoniusz: „Ukarano torturami chrześcijan, wyznawców nowego i zbrodniczego zabobonu” "

https://pl.wikipedia.org/wiki/Neron

A teraz popatrzmy na to współczesnym okiem . Neron spalił Rzym i winę za to obarczył chrześcijan. Taka była starożytna oficjalna wersja i tak jest do dzisiaj . To był bez wątpienia atak szatana i wykorzystano wtedy taktykę  , którą  dziś nazywamy "Fałszywą flagą "

Spalono Rzym aby móc bezkarnie zabijać naśladowców Isusa Chrystusa.

Zatem widzimy że szatańskie metody oszustwa i manipulacji nie zmieniły się od tysiącleci i stale oszukuje on w ten sposób ludzkość .Jest to możliwe ponieważ kolejne pokolenia ludzi stale się nabierają na jego triki . Po prostu ludzie żyją zbyt krótko i są od urodzenia programowani na kłamstwa . Szatan wcale nie jest mądrzejszy od nas tylko żyje dłużej i oszukuje ludzi , którzy można powiedzieć raczkują dopiero w darze zwanym życiem.

Adam nie zdążył tego udowodnić ale Syn Człowieczy Isus Chrystus przez 1000 lat Królestwa pokaże jak maja wyglądać królewskie rządy na ziemi i wszystkie stworzenia w niebie i na ziemi zobaczą OGROMNĄ różnicę między rządami Isusa i Jego króli  a rządami  szatana i jego nasieniem.

Ostatnio  Bóg to zaczął zmieniać i wyzwala ludzi z tej iluzji zwanej "tym światem" przez co widzimy co się naprawdę dzieje nieprzerwanie od czasów Edenu – wojna szatana i jego nasienia przeciwko Bogu i człowiekowi stworzonemu na Jego obraz.

Jesteśmy w stanie wojny lecz naszą bronią drodzy rodacy są  Przykazania i opieka naszego Ojca i dzięki temu wygramy i zwyciężymy !

Ewangelia Jana
Rozdział 8:
32 I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi.

Dziękujmy codziennie Bogu że to uczynił dla nas bracia , siostry  i módlmy się aby reszta Narodu Wybranego także została wyzwolona z tego świata , który idzie na zagładę wraz z Bestią co przejmie władzę już niedługo .

BartekBartosz

on 17th Maj 2020, 13:30

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 7:
(3 ) I rzekłem: "Mów mój panie." I powiedział do mnie: "Na szerokim obszarze rozciąga się morze tak szerokie i rozległe,
(4) ale posiada wejście umieszczone w wąskim miejscu, i dlatego wygląda jak rzeka.
(5) Jeżeli ktoś, kto będzie chciał dotrzeć do morza, oglądać je lub na nim żeglować, jak może dotrzeć do szerokiej części jeżeli nie przejdzie przez część wąską?
(6) Inny przykład: na równinie jest zbudowane miasto, pełne dobrych rzeczy,
(7) ale wejście do niego jest wąskie  i ustawione na urwistym miejscu w taki sposób, że po prawej stronie jest ogień, a głębina jest po lewej stronie
(Cool i jest tylko jedna ścieżka pomiędzy nimi, to jest pomiędzy ogniem a wodą, tak że na ścieżce może się zmieścić tylko jeden człowiek.
(9) Jeśli to miasto będzie dane człowiekowi jako dziedzictwo, jak otrzyma swoje dziedzictwo dziedzic, jeżeli nie przejdzie przez niebezpieczeństwo stojące przed nim?"
(10) I rzekłem: "Nie otrzyma panie." I rzekł do mnie: "Taka jest także pozycja Izraela.
(11) Bo uczyniłem świat z ich powodu; a gdy Adam przestąpił moje prawa, co się wydarzyło, zostało osądzone.

Wyrok na to co się wydarzyło w Edenie czyli spłodzenie nasienia węża został wydany przez Boga po osądzeniu tego "co się wydarzyło" .Wyrok od którego nie ma odwołania .

Księga Rodzaju
Rozdział 3:
(14) Wtedy rzekł Pan Bóg do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wszelkiego dzikiego zwierza. Na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni życia swego!
(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem;  jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.
(16) Do kobiety zaś rzekł: Pomnożę dolegliwości brzemienności twojej, w bólach będziesz rodziła dzieci, mimo to ku mężowi twemu pociągać cię będą pragnienia twoje, on zaś będzie panował nad tobą.
(17) A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego!
(18) Ciernie i osty rodzić ci będzie i żywić się będziesz zielem polnym.
(19) W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz.

Dalej Ezdraszowi jest objawione:

(12) Wejścia do tego świata są uczynione ciasne, bolesne i pracowite; jest ich kilka i są złe, pełne niebezpieczeństw i wymagających wielu wyrzeczeń.
(13) Bo wejścia do większego świata są szerokie i bezpieczne i naprawdę wydają owoc nieśmiertelności.
(14) Dlatego jeżeli żyjący nie przeżyją trudnych i próżnych doświadczeń, nigdy nie otrzymają rzeczy, które są dla nich przygotowane.
(15) Więc dlaczego jesteś zaniepokojony widząc, że musisz zginąć?  Dlaczego jesteś poruszony widząc, że jesteś śmiertelnym?

(16) I dlaczego nie rozważasz w swym umyśle tego, co ma nadejść, zamiast tego, co teraz się dzieje?

Przez swoje poprzednie życie nim się nawróciliśmy przeżyliśmy szereg doświadczeń , które nas wzmocniły i pokazały co jest dla nas dobre a co złe. Dzięki nim staliśmy się silniejsi i dzięki naszemu Ojcu , który nas skierował na wąską drogę podjeliśmy walkę o życie wieczne aby zwyciężyć . Przestrzegając Przykazań kroczymy wąską ścieżką w opozycji do tego szatańskiego świata abyśmy okazali się zwycięzcami gdy przybędzie nasz Król i Nauczyciel Syn Boży Isus Chrystus.

(127) O odpowiedział i rzekł: "Takie jest znaczenie walki, którą toczyć będzie każdy człowiek, który się na ziemi urodzi,
(128) bo jeśli zostanie pokonany, będzie cierpiał to, co powiedziałeś: lecz jeśli zwycięży, otrzyma to co ja powiedziałem.
(129) Bo to jest droga o której Mojżesz, kiedy za życia oznajmiał ludowi mówiąc: 'Wybierz sobie życie, abyś mógł żyć.'
(130) Ale mu nie wierzyli, także prorokom po nim, ani mnie samemu który mówiłem do nich.
(131) Dlatego nie będzie tyle smutku z ich zniszczenia, tak wiele jak radości dla tych, dla których jest zbawienie."

Ewangelia Mateusza
Rozdział 7:

(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zniszczenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.
(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

Niewielu walczy obecnie z tym światem , niewielu kroczy wąską drogą przestrzegając Przykazań Bożych . To że jesteśmy w mniejszości to wielkie wyróżnienie dla nas , którym obdarzył nas nasz Ojciec Bóg Wszechmogący .

Staliśmy się poddanymi Króla Isusa , nie służymy władcą tego świata i nie głosujemy na nich .

Nasza wierność wobec Niego oraz Ojca zostanie nagrodzona , można powiedzieć że już jesteśmy nagradzani i wzmacniani przez Pocieszyciela – Ducha Prawdy , który zostaje dany tym którzy uwierzą w Imię Syna Bożego i rozpoczynają walkę z tym światem o życie wieczne przestrzegając Przykazań.

Ewangelia Jana
Rozdział 16:

(13) Lecz gdy przyjdzie On, Duch Prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie sam od siebie mówić będzie, lecz cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i to, co ma przyjść, wam oznajmi.
(14) On mnie uwielbi, gdyż z mego weźmie i wam oznajmi.
(15) Wszystko, co ma Ojciec, moje jest; dlatego rzekłem, że z mego weźmie i wam oznajmi.

Nie bójmy się prosić o Ducha Prawdy od naszego Ojca , bracia i siostry , ponieważ to nasz Pocieszyciel w tym wieku cierpienia abyśmy rozumieli plany naszego Ojca i mieli wiarę która nas umacnia w tej codziennej walce .Jak nie jesteśmy czegoś pewni PROŚMY Ojca o zrozumienie i wsparcie w imieniu Syna Jego a dostaniemy .

Objawienie Isusa
Rozdział 2:
(19) Wszystkich, których miłuję, karcę i smagam; bądź tedy gorliwy i opamiętaj się.

Słowa Syna Bożego mówią nas wszystko – nasza gorliwość , którą szatański świat definiuje jako fanatyzm , jest nam POLECONA przez naszego Króla. Zatem gorliwie stójmy zawsze po stronie prawdy konsekwentnie  idąc naprzód wąska drogą aby zwyciężyć .

Zwycięzcami także okażą się ci którzy odniosą zwycięstwo nad Bestią i liczbą jej imienia w czasie jej rządów , kiedy Izrael będzie już pod panowaniem Boga i Syna.

Objawienie Isusa:
(1) I widziałem inny znak na niebie wielki i dziwny: siedmiu aniołów z siedmiu ostatnimi plagami, gdyż na nich zakończył się gniew Boży.
(2) I widziałem jakby morze szkliste zmieszane z ogniem, i tych, którzy odnieśli zwycięstwo nad zwierzęciem i jego posągiem, i nad liczbą imienia jego; ci stali nad morzem szklistym, trzymając harfy Boże.
(3) I śpiewali pieśń Mojżesza, sługi Bożego, i pieśń Baranka, mówiąc: Wielkie i dziwne są dzieła twoje, Panie, Boże Wszechmogący; sprawiedliwe są drogi twoje, Królu narodów;
(4) Któż by się nie bał ciebie, Panie i nie uwielbił imienia twego? Bo Ty jedynie jesteś święty, toteż wszystkie narody przyjdą i oddadzą ci pokłon, ponieważ objawiły się sprawiedliwe rządy twoje.
(5) A potem widziałem, i oto otwarła się w niebie świątynia Namiotu Świadectwa,
(6) I wyszło ze świątyni siedmiu aniołów, mających siedem plag, odzianych w czyste, lśniące płótno i opasanych przez pierś złotymi pasami.
(7) A jedna z czterech postaci dała siedmiu aniołom siedem złotych czasz, pełnych gniewu Boga, który żyje na wieki wieków.
(Cool I napełniła się świątynia dymem od chwały Bożej i mocy jego, i nikt nie mógł wejść do świątyni, dopóki nie dopełni się siedem plag siedmiu aniołów.

I wtedy na ziemię i jej mieszkańców nasienia węża oraz tych co świadomie wyprą sie Boga oraz Syna oddając pokłon posągowi Bestii oraz biorąc znamię imienia Bestii lub liczby jej imienia , spadną ostateczne plagi gniewu Bożego .

Jak słusznie Henryk dziś zauważył większość będzie wolała zginąć niż porzucić swój styl życia będący w opozycji do Przykazań Bożych.

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 7:

(60) Tak więc taki będzie sąd, który obiecałem; ponieważ będę się radował z kilku, którzy będą zbawieni, ponieważ to są oni, którzy przysporzyli mnie chwały, która zwycięża teraz i poprzez nich moje imię jest obdarzone szacunkiem.
(61) Nie będę się smucił z powodu rzeczy tych, którzy zginą; ponieważ oni są teraz jako mgła, i są podobni do płomienia i dymu - oni są przeznaczeni na ogień i gorące spalenie, i są wygaszeni."

Ku chwale Boga i Syna!

BartekBartosz

on 19th Maj 2020, 13:12
Na temat modlitw .

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 7:

(106) I odpowiedziałem i rzekłem: "Jakże to przyjmiemy, że pierwszy Abraham modlił się za ludzi Sodomy, a Mojżesz za naszych ojców, którzy grzeszyli na pustyni,

(107) i Jozue po nim za Izraela w dniach Achana,

(108) i Samuel w dniach Saula, i Dawid z powodu plagi i Salomon za tych w sanktuarium,

(109) i Eliasz za tych, którzy otrzymali deszcz i za jednego, który był martwy aby mógł żyć,

(110) i Ezechiasz za lud w dniach Senacheryba i wielu innych modliło się za wielu?

(111) Jeśli wtedy sprawiedliwi modlili się za bezbożnych, teraz, kiedy korupcja się zwiększyła i niesprawiedliwość się zwielokrotniła, dlaczego nie będzie tego potem?"

(112) I odpowiedział mi i rzekł: "Obecny wiek się nie skończy:  pełna chwała nie trzyma się w nim: dlatego ci, którzy byli mocni modlili się za słabych.

(113) Bo dzień sądny będzie zakończeniem wieku tego, oraz początkiem wieku nieśmiertelnego, w którym korupcja  przeminęła:

(114) grzeszna słabość się zakończyła, brak wiary został usunięty, a sprawiedliwość się powiększyła i pojawiła się prawda.

(115) Dlatego nikt nie będzie miał możliwości miłosierdzia nad takim, kto został potępiony na sądzie, lub skrzywdzić tego, kto zwyciężył ".

Bóg wielokrotnie w przeszłości wysłuchiwał modlitw swoich sług.

Mojżesz dwukrotnie modlił się za Naród Wybrany, gdy Bóg chciał wytracić Izraelitów , pod Synajem i przy wejściu do Kanaanu.

Ezechiasza Bóg wysłuchał i posłał swego anioła, który zabił 180 000 Asyryjczyków ,którzy oblegali Jeruzalem.

Jeremiasz
15:
(1) I rzekł Pan do mnie: Choćby stanęli przede mną Mojżesz i Samuel, nie miałbym serca dla tego ludu. Wypędź ich sprzed mojego oblicza, niech idą precz!

Judejczycy w czasach Jeremiasza wyczerpali już cierpliwość Boga, dlatego powiedział że nawet jakby Mojżesz czy Samuel modlili się to nie przebaczy już więcej.

Jest napisane że mocni modlili się za słabych .Mocni przed Bogiem czyli spełniajacy Jego wolę , przestrzegający Przykazań wierni i milujacy Go uczciwi i porządni ludzie.

Aż do do Dnia Sądu jest możliwość modlenia się za innych .Bóg wysłuchuje modlitw tych ,którzy są Mu posłuszni o czym świadczy historia .

Sam Syn Boży modlił się za tych wszystkich, którzy uwierzą w Jego Imię i już po Jego zmartwychwstaniu skorzystają z prawa do zbawienia nawracając się do Boga .

Przeczytajcie cały rozdział:
http://www.bibliamesjanska.com/J/17.html

My także módlmy się do Ojca Boga Wszechmogącego za wyzwolenie Narodu Wybranego .

Pamiętajmy że Bóg zawsze wysłuchuje modlitw tych którzy miłują Jego oraz Syna i są posłuszni Przykazaniom !

Świat szatana chce abyśmy myśleli że jesteśmy niczym i mało ważni lecz to nieprawda Bóg ma upodobanie w tych, którzy przestrzegają Jego Przykazań i Mu ufają.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
http://zbawienie.com

on 19th Maj 2020, 14:07
Kiedyś zastanawiałem się, dlaczego Bóg nie pozabijał Izraelitów pod górą Synaj. Mojżesz miał rację i ich Bóg oszczędził. Potem to lepiej zrozumiałem. Boży sąd był jak zwykle nieomylny i wszyscy niemal umarli pod Synajem podczas 40 letniego pobytu na pustyni.

Bóg po prostu wstrzymał natychmiastowy wyrok a ci niewierni Izraelici wcale nie skorzystali z Bożego miłosierdzia i dalej grzeszyli, więc ich nie zaprowadził do Ziemi Obiecanej i niemal wszyscy pomarli na pustyni.

Oczywiście powinniśmy modlić się za tych niesfornych, dopóki jeszcze nie ma nad nimi wyroku Boga. To już jest zupełnie inna sprawa, ponieważ ci na pustyni zgrzeszyli bezpośrednio przeciwko samemu Bogu. A nasi rodacy nigdy Boga ani jego chwały nie widzieli i głosu nie słyszeli.

Na tym własnie polega sąd Boży i warto ten temat dokładnie zrozumieć. 

Jeżeli zgrzeszymy umyślnie na oczach Boga, nie ma nad nami ratunku. 

Jest to bunt przeciwko Bogu i przykład który podał Bartek jest tego dowodem. Bóg co prawda wstrzymał swój gniew ale oni i tak pomarli 40 lat później na pustyni. 

Kiedy znajdziemy się na pustyni, warto o tym pomyśleć i nigdy nie kwestionować absolutnie niczego, co wyjdzie z ust Boga. jakiekolwiek Jego polecenie będzie święte i nie wszyscy zabrani na pustynię z tego powodu nie zostaną wprowadzeni do Ziemi Obiecanej.

Dzisiaj większość z nas ma czasami wątpliwości a nawet sobie obiecuje, że jak zobaczy znak Syna Bożego na niebie, to wtedy weźmie się w garść i zacznie na poważnie stosować się do WSZYSTKICH przykazań.

I Bóg to także rozumie chociaż nie pochwala. Wielu myśli... jest co prawda Biblia ale kto wie ile jest tam nieścisłości i może ktoś jeszcze cwańszy od szatana zrobił nas w konia. Ale jak powiedział Syn Boży, błogosławieni ci, którzy nie widzieli ale uwierzyli. I to jest całe sedno.

Aby wiedzieć, czy Biblia jest Słowem Boga, zacznijmy ją nie tyle czytać, ale... studiować. Wtedy, zwłaszcza po modlitwach do Boga o zrozumienie nagle zaczyna działać Duch Boży i zaczynamy z wielkim zdziwieniem rozumieć tak wiele rzeczy. Tak było i jest nadal ze mną, z Bartkiem i wieloma innymi braćmi i siostrami.

Bez Ducha Bożego nie poznania. Aby ową pomoc uzyskać, trzeba się do Boga modlić oraz być czystym wobec Przykazań. Wtedy Bóg daje swego Ducha i wszystko wygląda już inaczej i Prawda staje się bardzo zrozumiała.

Dlatego nie każdy to rozumie, ponieważ każdy nie próbuje tej właśnie drogi. 

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
BartekBartosz

on 21st Maj 2020, 13:13
Studiując dziś Objawienie zauważyłem że część ludzi odda chwałę Bogu podczas rządów Bestii a właściwie na jej koniec kiedy dwóch świadków Bożych zmartwychwstanie po wielkim trzęsieniu ziemi .To będzie jeszcze przed ostatecznymi plagam gniewu Boga Wszechmogącego .

Objawienie 11:

(11) Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpił w nich duch żywota z Boga i stanęli na nogi swoje, i strach wielki padł na tych, którzy na nich patrzyli.

(12) I usłyszeli głos donośny z nieba, mówiący do nich: Wstąpcie tutaj! I wstąpili do nieba w obłoku, nieprzyjaciele zaś ich patrzyli na nich.

(13) I w tejże godzinie powstało wielkie trzęsienie ziemi, i dziesiąta część miasta zawaliła się, i zginęło w tym trzęsieniu ziemi siedem tysięcy ludzi, pozostali zaś przerazili się i oddali cześć Bogu nieba.

(14) Drugie "biada" minęło; oto nadchodzi szybko trzecie "biada".

(15) I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światem przypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków.

(16) A dwudziestu czterech starszych, którzy siedzą na tronach swoich przed Bogiem, upadło na oblicza swoje i oddało pokłon Bogu,

(17) Mówiąc: Dziękujemy ci, Panie, Boże Wszechmogący, który jesteś i byłeś; że przejąłeś potężną władzę swoją i zacząłeś panować;

(18) I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię.

(19) I otworzyła się świątynia Boża, która jest w niebie, i ukazała się Skrzynia Przymierza jego w świątyni jego; i zaczęło się błyskać i głośno grzmieć, i przyszło trzęsienie ziemi, i spadł wielki grad.

I dopiero po zakończeniu prorokowania dwóch świadków i ich wstąpieniu do nieba na oczach całego świata w niebie otworzy się świątynia Boża i WTEDY nastąpi ostateczny gniew Boży w postaci plag na ziemię i jej mieszkańców oddających cześć Bestij .Jak czytamy narody popadną w gniew zamiast się uniżyć przed Bogiem.

Rozdział 15 mówi nam o tych którzy odnieśli zwycięstwo nad Bestią i są już bezpieczni .Oni będą królować w Królestwie przez 1000 lat czyli wygrali życie wieczne. Jak wiemy w Królestwie ludzie będą umierać ponieważ śmierć zostanie zniszczona dopiero podczas Sądu Ostatecznego .Zwycięstwo teraz do powrotu Syna Bożego  i podczas rządów Bestii daje prawo do życia wiecznego już w Królestwie - Cóż za wspaniała nagroda! Chwała Bogu za to!!!!

Objawienie 15:

(1) I widziałem inny znak na niebie wielki i dziwny: siedmiu aniołów z siedmiu ostatnimi plagami, gdyż na nich zakończył się gniew Boży.

(2) I widziałem jakby morze szkliste zmieszane z ogniem, i tych, którzy odnieśli zwycięstwo nad zwierzęciem i jego posągiem, i nad liczbą imienia jego; ci stali nad morzem szklistym, trzymając harfy Boże.

(3) I śpiewali pieśń Mojżesza, sługi Bożego, i pieśń Baranka, mówiąc: Wielkie i dziwne są dzieła twoje, Panie, Boże Wszechmogący; sprawiedliwe są drogi twoje, Królu narodów;

(4) Któż by się nie bał ciebie, Panie i nie uwielbił imienia twego? Bo Ty jedynie jesteś święty, toteż wszystkie narody przyjdą i oddadzą ci pokłon, ponieważ objawiły się sprawiedliwe rządy twoje.

(5) A potem widziałem, i oto otwarła się w niebie świątynia Namiotu Świadectwa,

(6) I wyszło ze świątyni siedmiu aniołów, mających siedem plag,
odzianych w czyste, lśniące płótno i opasanych przez pierś złotymi pasami.

(7) A jedna z czterech postaci dała siedmiu aniołom siedem złotych czasz, pełnych gniewu Boga, który żyje na wieki wieków.

(Cool I napełniła się świątynia dymem od chwały Bożej i mocy jego, i nikt nie mógł wejść do świątyni, dopóki nie dopełni się siedem plag siedmiu aniołów.

Gdy zaczną spadać na mieszkańców ziemi mających znamię i oddających cześć ikonie Bestii plagi Boże to nie pochylą oni czoła przed Bogiem , będą bluźnić Bogu i nie odwrócą się od swoich złych uczynków.

Objawienie 16:

(2) I wyszedł pierwszy, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię Bestii i oddających pokłon jej ikonie.

(Cool A czwarty wylał czaszę swoją na słońce; i dana mu została moc palenia ludzi żarem.

(9) I byli ludzie popaleni wielkim żarem, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie opamiętali się, by mu oddać chwałę.

(10) A piąty wylał czaszę swoją na tron zwierzęcia; i pogrążyło się królestwo jego w ciemnościach, i gryźli ludzie z bólu swoje języki.

(11) I bluźnili Bogu nieba z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, i nie opamiętali się w swoich uczynkach.

(21) I spadły z nieba na ludzi ogromne centnarowe kawały gradu; a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, gdyż plaga ta była bardzo wielka.

Czyli Bóg nie dopuści by od plag Jego gniewu zginął jakikolwiek sprawiedliwy człowiek, który jest warty zbawienia w oczach Boga ,który zna serca i myśli każdego człowieka.

Ci którzy będą ginąć od plag to będą ludzie którzy wyparli się Boga i Syna na rzecz Bestii  i mając nadal czas choć niewielki na zmianę to nie oddadzą chwały Bogu tak jak to zrobili ludzie po zmartwychwstaniu dwóch świadków nim na ziemię zaczęły spadać plagi.

Dlatego jest napisane że ci którzy oddadzą pokłon Bestii oraz wezmą jej znamię lub liczbe jej imienia nie są zapisani w Księdze żywota Baranka.

Objawienie 13:
(Cool I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.

Objawienie 19:
(15) I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego.

Nasz wspaniały Bóg nie zostawi nikogo w tej Gehennie ,która przyjdzie na ziemię tak jak nie zostawił jednego sprawiedliwego Lota w Sodomie .

Jak więc można powiedzieć że Bóg postąpi okrutnie oddając wszystkim według ich uczynków w dodatku gdy będą mieli aż TYLE OKAZJI aby oddać pokłon Bogu i się ukorzyć przed Nim aby ocalić życie?!

Tak uczyni część ludzi po zmartwychwstaniu dwóch świadków.
Dlaczego reszta która pozostanie będzie wolała ginąć od kolejnych plag dalej wielbiąc Bestie zamiast oddać pokłon Bogu ?

Odpowiedzmy sobie sami bracia i siostry sami ...

Naród wybrany będzie bezpieczny na pustyni , zwycięzcy nad Bestią ,którzy nie wyprą się Boga i Syna i oddadzą chwałe Bogu także będą bezpieczni i 144 000 Izraelitów sług Boga też będzie bezpieczne w niebie .

Niezwykła sprawiedliwość Boga jest powalająca i powala wszystkich tych ,którzy ośmielają się krytykować Boga za Jego sąd. To wszystko już niedługo stanie się jawne dla wszystkich i tylko zatwardziali świadomi grzesznicy ,których imiona nie są zapisane w Księdze żywota poniosą śmierć .

Cała księga Objawienia nam o tym mówi. Księga która wcale nie jest brana pod uwagę i całkowicie nie rozumiana przez resztę świata w chwili obecnej ...poza nami Słowianami prawdziwymi Izraelitami rozproszonymi po całej ziemi .Nie wszystko rozumiemy na chwilę obecną...Ale nasze "poznanie wzrasta ..."

Ale koniec rozproszenia się zbliża wraz z przybliżeniem się przyjścia naszego Króla Isusa Chrystusa !!!

Módlmy się aby dni było już niewiele bracia i siostry !

Ku chwale Boga i Syna.

BartekBartosz

on 24th Maj 2020, 22:28
Malachiasza
Rozdział 3:

(17) Będą moją własnością - mówi Pan Zastępów - w dniu, który Ja przygotowuję, i oszczędzę ich, jak ktoś oszczędza swojego syna, który mu służy.

(18) Wtedy znowu dostrzeżecie różnicę między sprawiedliwym a bezbożnym, między tym, kto Bogu służy, a tym, kto mu nie służy.

(19) Bo oto nadchodzi dzień, który pali jak piec. Wtedy wszyscy zuchwali i wszyscy, którzy czynili zło, staną się cierniem. I spali ich ten nadchodzący dzień, - mówi Pan Zastępów - tak, że im nie pozostawi ani korzenia, ani gałązki.

(20) Ale dla was, którzy boicie się mojego imienia, wzejdzie słońce sprawiedliwości z uzdrowieniem na swoich skrzydłach. I będziecie wychodzić z podskakiwaniem, jak cielęta wychodzące z obory.

(21) I podepczecie bezbożnych tak, że będą prochem pod waszymi stopami w dniu, który Ja przygotowuję - mówi Pan Zastępów.

(22) Pamiętajcie o zakonie Mojżesza, mojego sługi, któremu przekazałem na Horebie ustawy i prawa dla całego Izraela!

Ojcze nasz prosimy Cię wspomnij na swoją obietnicę oszczędź swój lud i spraw by dostrzegli prawdziwą twarz wszechobecnego w religiach , rządzie ,mediach i w inernecie  nasienia węża .

Wybaw swój lud nazwany Twoim Świętym Imieniem a Twoim wrogom ,którzy chcą nas pozabijać nie daruj ich zbrodni !

A my odważnie i w pełnym zaufaniu do Ciebie nie ulękniemy się nadchodzącego Wielkego Ucisku !

Bo Ty jesteś z nami Boże naszego zbawienia , Ojcze nasz błagamy uświęć swoje Święte Imię wyzwalając swój Naród Wybrany na oczach całego świata !!!

Twoja chwała trwa na wieki !

Niech się tak stanie !

BartekBartosz

on 27th Maj 2020, 07:52
Królestwo smocze jest podzielone. Znamy zresztą zasadę szatana "Dziel i rządź" .
czyli zwodzić, manipulować i napuszczać jednych na drugich .

Wiemy że ten ojciec kłamstwa, zwodzi całą zamieszkaną ziemię.

Syn Boży jasno zaznaczył:

Mateusza 12:

(25) A Isus, znając ich myśli, powiedział im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie utrzyma się.

(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jak więc utrzyma się królestwo jego?

Nie utrzyma się jego królestwo i wewnętrzne wojny zakulisowe o tym świadczą że jego taktyka trzymania w wiecznym konflikcie oraz walk o przywileje i łaskę swego księcia ciemności swoich sług obróci się przeciwko niemu .

Cel szatana :

Zniszczyć wszystkich ludzi - całe życie na ziemi łącznie z nasieniem węża.
On sam idzie na zagładę i chce pociągnąć za sobą wszystkich.

Nie uda mu się !
Pomylił się co do CZŁOWIEKA tak jak w przypadku Hioba!
Róbmy wszystko aby zwyciężyć i przysporzyć chwały Bogu

Obecnie stronnictwa smocze kłócą się o wpływy w jednym jednak są ZGODNI w nienawiści do niewiasty i jej potomstwa czyli Słowian i reszty ludzkości zawierającej geny Boże.

Podczas rządów Bestii także to będzie ich priorytet - dlatego jest powiedziane że ZWYCIĘŻYĆ można tylko pozostając do końca wiernymi Bogu i naukom Syna Bożego czyli świadectwo Isusa Chrystusa.

My czekamy na Królestwo Boże i jego sprawiedliwość ponieważ milujemy Boga i chcemy żyć wiecznie !

Nieprawdaż bracia i siostry?

Zatem wiernie pełńmy dalej wszyscy wolę naszego Ojca wiernie oczekując na powrót Syna jako WSPÓŁSŁUDZY swego Pana Isusa Chrystusa .

Mateusza 24:

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

Proroctwa mają taką moc że każde Słowo Boga i Syna sprawia że czasem przechodzą nas dreszcze że są one TAK TRAFNE , PRAWDZIWE I zgodne z prawdą ponieważ Słowa Boże TO PRAWDA.

Czekamy wiernie na powrót naszego Pana Króla Isusa Chrystusa .

Objawienie Isusa
Rozdział 22:

(20) Mówi ten, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź, Panie Isusie!

Ku chwale Boga i Syna!

lusia
lusia
Liczba postów : 1336
http://mojaopoka.blogspot.com/

on 28th Maj 2020, 06:40
Modlitwa wygnańców

Ks.Barucha 1.15

"15 Mówić będziecie: Panu, Bogu naszemu, [należna jest] sprawiedliwość, nam zaś zawstydzenie oblicza, jak to jest obecnie, oraz każdemu człowiekowi ziemi judzkiej: mieszkającym w Jerozolimie, 16 królom, zwierzchnikom, kapłanom, prorokom i przodkom naszym, 17 ponieważ zgrzeszyliśmy przed Panem, 18 nie wierzyliśmy Jemu, nie byliśmy posłuszni głosowi Pana, Boga naszego, by pójść za przykazaniami Jego, które nam dał. 19 Od czasu kiedy Pan wyprowadził przodków naszych z ziemi egipskiej, aż do dnia dzisiejszego byliśmy niewierni wobec Pana, Boga naszego, byliśmy tak niedbali, iż nie słuchaliśmy Jego głosu. 20 Przylgnęły przeto do nas nieszczęścia i przekleństwo, jakimi Pan zagroził przez Mojżesza, sługę swego, w dniu, w którym wyprowadził przodków naszych z Egiptu, aby nam dać ziemię, opływającą w mleko i miód, jak to jest i obecnie. 21 Nie byliśmy posłuszni głosowi Pana, Boga naszego, [przekazanemu] we wszystkich mowach proroków, posłanych do nas. 22 Każdy chodził według zamysłów swego złego serca, służyliśmy bowiem obcym bogom i czyniliśmy, co jest złe przed oczami Pana, Boga naszego"

Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .

___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
BartekBartosz

on 30th Maj 2020, 15:45
Księga Jeremiasza
Rozdział 7:
(18) Dzieci zbierają drwa a ojcowie rozniecają ogień; kobiety ugniatają ciasto, aby wypiekać placki dla królowej niebios, cudzym bogom wylewa się ofiary z płynów, aby mnie obrażać.

Naszym Bogiem jest Święty Izraela Bóg Wszechmogący a Królem Jego pierworodny Syna Isus Chrystus.

Uznawanie za swego zwierzchnika "królową niebios" czyli Marie katolicką niepokalaną dziewicę jest aktem ZDRADY.
Oddawanie jej pokłonów i modlitwy do niej to bałwochwalstwo , którego Bóg nienawidzi.

Uznawanie jej za ważniejszą od naszego Króla Isusa jest otwartym buntem i zdradą STANU!
Tak to się kiedyś nazywało gdy na ziemi jeszcze istniała władza królewska z królem z danego narodu czyli monarchia dynastyczna .Zdrajców , którzy działali wbrew królowi karano śmiercią .

Właśnie dlatego Żydów ZAWSZE wyganiano i traktowano jak dosłownie ZARAZĘ , ponieważ działali według intryg ,zdradziecko i PONIŻEJ PASA – nigdy w otwartej jawnej konfrontacji .
Tak obalili monarchie czyli system Boży i dziś mamy co widzimy – schyłek politycznego syjonizmu , który ma ustąpić jawnej władzy żydowskiej z królem , którego Isus nazwał w Ewangelii Mateusza fałszywym mesjaszem , którego już ogłosili że się ukrywa czyli jest w "kryjówce". Wielki Ucisk nabiera rozpędu i spodziewajmy się coraz więcej wypełniania się proroctw oraz znaków zawartych w Słowach Boga i Syna , które nam zostawili abyśmy byli przygotowani  na powrót Króla Isusa

Wracając do tematu to jeżeli mamy swego Króla to uznawanie Marii za królową jest aktem zdrady wobec prawowitego naszego władcy .Wiedząc to kategorycznie NIE MOŻNA dalej tkwić w akcie buntu wobec Króla Isusa , gdyż bunt karany jest śmiercią . Znamy wyroki na szatanie i jego aniołach za bunt wobec Boga ...
Mając w domach jej figury dopuszczamy się bałwochwalczego aktu zdrady wobec Boga i wypieramy się naszego jedynego Króla Isusa .To nie jest przesada , taka jest prawda .
Mając w domu zdjęcia papieża "Polaka" wypieramy się Boga naszego Ojca na rzecz bluznierczego "ojca świętego". Jeden jest nasz Ojciec – Ten w niebie....

Wiernie czekajmy na powrót naszego Króla , który nie będzie miał żadnej litości nad swymi wrogami i wykona wolę swego Ojca gdy będzie zaprowadzał SIŁĄ Królestwo Boże .

Nasienie węża , szatan i bestia dobrowolnie władzy nie oddadzą i tak jak mówią proroctwa Objawienia zginie całe mnóstwo ludzi od momentu gdy zacznie trąbić pierwszy anioł aż do śmierci dwóch świadków po 1260 dniach (42 miesiącach) którzy po trzech dniach zmartwychwstaną  gdy zacznie trąbić siódmy anioł  i otworzy się świątynia Boża w niebie z której wyjdzie siedmiu aniołów z ostatecznymi plagami gniewu Bożego co zakończy się bitwą w Dolinie Sądu gdzie nastąpi wykonanie wyroku Bożego na bestii , nasieniu węża  i częściowo na szatanie ,którego zamknie anioł w Otchłani na 1000 lat.

Podczas tych wydarzeń będzie MNÓSTWO okazji do oddania czci Bogu i uniknięciu śmierci ale ....większość będzie ginąć w uporze swych serc . Zamierzam opisać ten okres w oparciu o proroctwo Objawienia i pokazać ponad wszelką wątpliwość że zginą tylko ci którzy na to zasługują  zgodnie z pełną miarą sprawiedliwości .

Po to mamy między innymi  Biblię bracia i siostry aby ukazywać dobro naszego Boga świadcząc prawdę o Nim , którego Imię jest stale znieważane fałszywymi oskarżeniami synagogi szatana , zarówno tymi jawnymi ...jak i zakamuflowanymi sprytnymi delikatnymi słowami lekkiej krytyki , której na pierwszy rzut oka nie widać lecz ONA JEST . Taka taktyka jest od wieków stosowana przez zdradziecki Edom .

Bóg nie ukrywa swych planów i wszytko nam obwieścił poza ...siedmioma grzmotami , które gdy zagrzmią to na pewno spowodują śmiertelne przerażenie wśród wrogów Boga i Syna .My nie znamy treści siedmiu grzmotów pewnie dlatego aby wrogowie też ich nie znali – taka niespodzianka od Boga dla NICH .  Shocked  Shocked  Shocked  : affraid  affraid  affraid  affraid  confused  confused  confused  confused   tongue

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 7:

(60) Tak więc taki będzie sąd, który obiecałem; ponieważ będę się radował z kilku, którzy będą zbawieni, ponieważ to są oni, którzy przysporzyli mnie chwały, która zwycięża teraz i poprzez nich moje imię jest obdarzone szacunkiem.
(61) Nie będę się smucił z powodu rzeczy tych, którzy zginą; ponieważ oni są teraz jako mgła, i są podobni do płomienia i dymu - oni są przeznaczeni na ogień i gorące spalenie, i są wygaszeni."

Rozdział 9:
(22) Niechże zginie mnóstwo tych, którzy się na próżno narodzili, ale niech zostanie mój szczep winny, i jedna roślina bo wielką pracą doprowadziłem ich do doskonałości.

BartekBartosz

on 1st Czerwiec 2020, 17:22
Zauważyłem że wśród białych ludzi używanie słowa  "bracie ' lub "siostro" kojarzy się głównie z religiami . Tak to zrobiono aby tak się właśnie kojarzyło . Natomiast wśród czarnoskórych ludzi jest zupełnie odwrotnie – terminy "czarny bracie" lub "czarna siostro" kojarzone są z przynależnością rasową oraz honorem . Czarnoskórzy często tak się do siebie odzywają i nawet jest to promowane w mediach czy muzyce zwłaszcza czarnym rapie .

Czemu tak nie jest wśród białych ?
Ponieważ biali ludzie są wyniszczani na wszelkich możliwych płaszczyznach , łącznie z takimi wyrażeniami jak – "mój bracie" aby zniszczyć jakiekolwiek poczucie więzi narodowych i jedności , aby skłócić i podzielić jak tylko się da .

A poprzez wszelkie religie i sekty tak zniesmaczono nam wszystko co kojarzy się z Bogiem i Synem Bożym że nawet zwrot " mój bracie " czy "moja siostro " automatycznie wywołuje uśmieszek a wśród czarnych jest wręcz odwrotnie .

Jesteśmy braćmi i siostrami i powinniśmy nawzajem o siebie dbać .U nas białych zniszczono tą wiez narodową , już nie mówiąc o Słowianach – pokoleniach Izraela .Pokłóceni i napuszczeni jedni na drugich przez nasienie węża żydowskie.

Wiedzą o tym szatan , upadli i ich potomstwo i wykorzystują to teraz w USA , gdzie podburzono ciemnoskórą populację przeciwko tzw supremacii białych poprzez okrutny mord na niewinnym człowieku dokonanym przez siepaczy władzy żydowskiej.
Skutek widzimy – czarni jeśli chodzi o zjednoczenie przeciwko białym idą na całość .Podobnie było o ile się nie myle w latach 70tych .Może ćwiczyli albo nie dostali "zielonego światła " od Boga na Wielki Ucicisk jeśli wierzyć świadectwu Johna Todda.

Nie  nawołuje do tego samego .W żadnym wypadku nie możemy dać się sprowokować tak jak czarni w USA jeśliby władza spróbowała podobnych numerów w Polsce!!

My mamy być zjednoczeni w posłuszeństwie wobec Boga i Syna - Króla Isusa jako bracia i siostry , jako jeden naród , jedna trzoda słuchająca głosu swego pasterza Isusa Chrystusa.

Bracia i siostry moi kochani rodacy musimy wytrwać w walce z tym światem  aby odziedziczyć Królestwo .
Nasz wspaniały Bóg nie obiecywałby takich wspaniałości gdyby nikogo nie chciał nimi obdarzyć .

A zamierza dać zwycięzcą nad tym światem życie wieczne i wiele zaszczytnych funkcji w nadchodzącym Królestwie Bożym .Wiemy o tym , znamy proroctwa !
Zatem zachęcam was dalej , wciąż ,bardzo gorąco z całego serca abyście walczyli i nieustępliwie kroczyli wąską drogą do zbawienia abyście okazali się zwycięzcami przysparzając tym chwały i szacunku swojemu Ojcu Bogu Wszechmogącemu !

Ewangelia Jana
Rozdział 13:
(34) Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie.
(35) Nowe przykazanie daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem; abyście się i wy wzajemnie miłowali.

Rozdział 15:
(9) Jak mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem; trwajcie w miłości mojej.
(10) Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.
(11) To wam powiedziałem, aby radość moja była w was i aby radość wasza była zupełna.
(12) Takie jest przykazanie moje, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem.

Sponsored content

Powrót do góry