Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 4th Czerwiec 2019, 12:33
Znowu dręczą mnie niepokojące myśli odnośnie pewnych wersetów biblijnych.

Ponownie mam na myśli Objawienie, w szczególności 13 rozdział.

(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.

(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.

(3) A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.

(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?

Niby tekst bardzo znany i niczego w nim nie ma dziwnego, ale mnie to poważnie dziwi.

Z jakich przyczyn smok całkowicie oddał swą władzę, tron króla świata, który dzierżył aż od ogrodu Eden a nawet oddał także swoją wielką moc!?

Co jest także niezwykle ciekawe, że cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.

Oznacza to, że Bestia ta będzie widziana przez wszystkich ludzi na ziemi.

Ale werset 4 mówi nam, że cała ziemia oddała pokłon smokowi za to, że dał moc zwierzęciu.

Cóż takiego dobrego zdziałała Bestia, że świat tak ochoczo oddał cześć szatanowi za przekazanie władzy zwierzęciu i zwierzęciu także oddali pokłon.

Dlaczego?

Z czystego podziwu jego mocy i najwyraźniej jej planów.

Twierdzili że nie ma istoty, która jest podobna do zwierzęcia i nikt nie jest w stanie z nim walczyć.

I najważniejsze pytanie.

Cóż zaczęła robiła czy obiecywać Bestia, że nagle szatan oddał jej władzę a cały świat uwielbił za to Bestię stawiając ją najwyraźniej ponad dotychczasowego króla świata, szatana?

Moim zdaniem będzie to drastyczna zmiana strategi.

Zamiast niszczenia wszystkiego, co żywe, Bestia całkowicie zmieni styl życia na ziemi na znacznie lepszy, wygodniejszy i także tańszy. Czyli nowe wynalazki, bezpłatną energię i obfitość wszystkiego za cenę...

... wzięcia 666 na czoło lub rękę. Bez tego nie tylko nie będzie można żyć. Bez wzięcia znaku 666 Bestia będzie ścinać głowy Chrześcijan wierzących w Boga.


Mamy artykuł na temat UFO z 3 Czerwca...

Były obrońca: UFO stanowi „Poważne zagrożenie narodowego bezpieczeństwa”


Henryk - posty - Page 2 Picture-5

[size=10][size=10]przez Tyler Durden

Pon., 06.03.2019 - 22:45
[/size]Autor: Mac Slavo za pośrednictwem SHTFplan.com,

[/size]
Według czołowego byłego urzędnika obrony, Stany Zjednoczone nie są jedynym narodem, który walczył o wyjaśnienie obserwacji UFO. Obserwacje miały miejsce nie tylko na całym świecie, ale Christopher Mellon, były zastępca asystenta sekretarza obrony ds. Wywiadu, twierdzi, że niezidentyfikowane obiekty latające stanowią „istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego”.

[size=13]Henryk - posty - Page 2 Ufo-e1522331465473_1


[/size]
Według raportu New York Post,  Mellon mówi, że piloci amerykańskiej marynarki wojennej, którzy niedawno donosili, że widzieli UFO niemal codziennie w 2014 i 2015 r., Mają uzasadnione obawy dotyczące ich czasu na Ziemi. W licznych wywiadach piloci marynarki ujawnili, że widzieli UFO poruszające się z prędkością naddźwiękową, wykonując czynności „poza fizycznymi ograniczeniami ludzkiej załogi” i emitując „brak widocznych smug silnika lub spalin”.

Prędkości, o których donosili piloci marynarki wojennej (około 5 000 mil na godzinę, według Mellona) były zrównoważone przez około godzinę samolotem w powietrzu, a obiekty te latałyby przez cały dzień, powiedzieli piloci. „Piloci obserwujący te jednostki są absolutnie zdumieni, co wyraźnie wynika z ich publicznych oświadczeń” - kontynuował Mellon.
„ Są głęboko sfrustrowani i to jest sedno naszego programu ” - powiedział  Mellon w wywiadzie dla „Fox & Friends”  w Fox News Wednesday, gdzie pchnął swoją nadchodzącą serię History Channel zatytułowaną „Unidentified”, która wygląda na UFO zjawisko. Mellon jest również zaniepokojony obserwacjami UFO i prosi rząd o podjęcie działań. (Wiemy, co znaczy: wojna.)„Wiemy, że UFO istnieją. To już nie jest problem - powiedział.
„Problem polega na tym, dlaczego oni tu są? Skąd pochodzą i jaka jest technologia tych urządzeń, które obserwujemy? ”


Pilot Super Horneta powiedział kiedyś, że prawie zderzył się z jednym z przedmiotów, a strach przed UFO nasilił się. Pilot opisał obiekt, którego prawie tęskni za „kulą otaczającą sześcian”. Został złożony oficjalny raport, a incydent roztrzaskał poprzednią teorię pilotów marynarki wojennej, że obiekty te są częścią jakiejś niezwykle tajnej operacji dronów. „Są to reakcje między inteligentnie sterowanymi pojazdami działającymi w amerykańskich obiektach wojskowych i wokół nich, stąd obawa” - wyjaśnił Mellon.


„Po pierwsze: doszło do kolizji w powietrzu, więc istnieje problem bezpieczeństwa.  
Po drugie, istnieje ważna kwestia bezpieczeństwa narodowego, polegająca na tym, że nasza suwerenność jest łamana przez pojazdy nieznanego pochodzenia - kontynuował.


Nieważne, że nasza indywidualna suwerenność jest codziennie łamana przez rząd; UFO, które zabrały dokładnie zero praw, są problemem, jeśli zapytasz facetów takich jak Mellon.
Terry Lovelace,  64-letni prawnik i były asystent generalny napisali książkę o swoich doświadczeniach z UFO. „W 2012 r. Rutynowe prześwietlenie mojej nogi znalazło anomalny kawałek metalu wielkości paznokcia z dwoma małymi drutami. Potem nastąpiły przerażające koszmary, spontaniczne wspomnienia i natrętne myśli związane z wyprawą kempingową w 1977 r., Którą zabrałem z przyjacielem do Devils Den State Park w północnym Arkansas. Ze strachu przed utratą pracy i pozycji w społeczności prawniczej, zachowałem ten sekret przez 40 lat. Ale odkrycie tego obiektu w 2012 roku, półtora cala głęboko w moim udzie, zapoczątkowało powódź koszmarów, których nie mogłem kontrolować - mówi opis jego książki Incydent w Diabelskiej Jamy.
----------------------------------------------------------------------------------------


Czyżby świat szatana przygotowywał się do ujawnienia... UFO, czy też upadłych aniołów, BESTII?
Henryk - posty - Page 2 Wyborc10

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 6th Czerwiec 2019, 11:14
Kilkanaście dni temu ukazał się film na YT o UFO w Niemczech. Jest to najbardziej dokładny film o Hanebunach niemieckich tuż przed wojną a także po wojnie.Wygląda na to, ze coraz częściej będziemy widywali takie filmy z coraz większą ilością dowodów.

Co jest niezwykłe w tym wszystkim?

Jeżeli Niemcy już mieli latające spodki przed II WŚ, to znaczy że Jankesi zostali zrobieni prze Watykan i szatana w konia. Nadal gamonie używają jakichś przestarzałych rakiet zamiast latać z szybkością 24 MACH latającymi anty grawitacyjnymi spodkami.

NASA to nieudacznicy w stosunku do Niemców.

Z wielu źródeł napływają informacje o ogłoszeniu przez Google, że drastycznie zwiększą cenzurę przeciwko Chrześcijaństwu i wszelkim chrześcijańskim tematom, jak sprzeciw przeciwko aborcji, ujawnianie zbrodni rabskich w krajach Europy i  Ameryki Północnej.

Jest to praktycznie odpowiedź Google i YouTube na ostrzeżenie Trumpa, który ogłosił określone środki, aby ową cenzurę powstrzymać.

https://www.rt.com/news/461155-youtube-bans-hate-videos/ [EN]

Moim zdaniem Google/YouTube celowo ogłasza publicznie cenzurę a celem jest dostarczenie broni Trumpowi.

Podobnie jest z Izraelem, którzy coraz ostrzej zmusza do cenzury wszelkich informacji o zbrodniach Izraela na Palestyńczykach.

Najwyraźniej jest to gra anty semityzmu i chrześcijaństwa i celem jest doprowadzenie Chrześcijan do wrzenia.

Istnieje jeszcze inny problem, warty omówienia. W coraz większe ilości państw budzą się normalne ludzkie odruchy i widać, że świat się budzi i otwiera oczy na wielkie krzywdy wyrządzane ludziom przez pro syjonistyczne i pro globalistyczne rządy.

Znając już nieźle taktyki szatańskie, ludzie nie tyle się budzą, ale są to ruchy fałszywej i także kontrolowanej opozycji i upadli aniołowie chcą doprowadzić do zmian rządów - z syjonistycznych - czyli szatańskich na rządy bardziej konserwatywne. 

Czyli jest to ponownie gra wyższych sfer upadłych i być może szatana, aby doprowadzić do 10-ciu nowych króli i szatan odda władzę Bestii.

Ta opcja jest bardzo możliwa, ale i tak na 100% nie wiemy, co naprawdę się wydarzy.

Ale dobrze jest znać taką możliwość i proroctwo Ezdrasza o tym wielkim dobrobycie mówi także. Właśnie przypomniał mnie się jeden werset z proroctw Bożych, że Bóg będzie Narodowi Wybranemu tak obficie błogosławił na pustyni i już w Ziemi Obiecanej, że narody będą nam zazdrościć. Muszę ten werset znaleźć.


Mamy więc trochę informacji i jedynie nasza cierpliwość jest naszym atutem. 


Znajmy te tematy a nie będziemy niczym zbytnio zaskoczeni.

......................................................................................

I jeszcze jeden film, w którym Fox otwarcie i ostentacyjnie wyśmiewa Hilary Clintom w sposób, jakiego nikt jeszcze nie wdział.

Tytuł filmu...


ONI SIĘ TEGO WCALE NIE SPODZIEWALI. HILLARY & JEJ CÓRKA WŁAŚNIE DOBRZE POGNĘBIONE W PROGRAMIE NA ŻYWO

Absolutna zgroza szyderczego wręcz potraktowania. Ale trzeba dodać, obie panie w pełni zasłużyły sobie na to!

Film po angielsku! Ale śmiechu tych ludzi nie trzeba tłumaczyć!

Co jest warte wzmianki... jeżeli będzie w czymkolwiek lepiej, nie ufajmy im, ponieważ są to nadal sataniści budujący swój nowy świat wypełniony najnowszymi kłamstwami i trickami.

Nie zapominajmy, co Objawienie o nich mówi.

Oddali smokowi cześć za to, że oddał władzę i moc zwierzęciu. Czyli ci nowi to tacy sami sataniści, jak ci wyśmiewani dzisiaj. 

Zmienia się ich sposób działania ale cel jest dokładnie taki sam. 

Wymordować maksymalną ilość Chrześcijan.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 7th Czerwiec 2019, 13:06
Znalazłem wersety o dobrobycie, jaki Bóg nam obiecuje.

Jeremiasza 33:5 Przystępując do walki z Chaldejczykami, co napełni je trupami ludzi, których Ja zabiłem w moim gniewie i oburzeniu, ponieważ zakryłem moją twarz przed tym miastem z powodu całej ich złości. 6 Oto ja sprawię, że zabliźnią się ich rany i uleczę je; uleczę ich i obdarzę ich trwałym pokojem i bezpieczeństwem.I odmienię los Judy i los Izraela, i odbuduję ich jak niegdyś, 8 I oczyszczę ich z wszelkiej ich winy, którą zgrzeszyli przeciwko mnie i odstąpili ode mnie. 9 A Jeruzalem będzie mi radością, chwałą i ozdobą u wszystkich narodów ziemi. A gdy one usłyszą o wszelkim dobru, które im wyświadczam, ulękną się i zadrżą z powodu wszelkiego dobra i wszelkiego dobrobytu, które Ja im przygotowuję.

Oczywiście ów dobrobyt będzie już w Ziemi Obiecanej.

bounce bounce bounce

Bardzo dziwne zjawisko na cmentarzu.

https://www.facebook.com/UFOkruhyvobilyainezahady/videos/2225209170927355/?__tn__=kCH-R&eid=ARANupI4kcNu3pN4_d5hxh1z4ovfqMyvCeC-A-zvin5QrHJEPLLYplwI5hOY8b2yHJeLTWlzVUC572R7&hc_ref=ARQGixErTPp6L1oawB3jpW5KqG66gm-jzTWPceMzhruLXVrXhwj4l-vmdKSmfGrWDJQ&fref=nf&__xts__[0]=68.ARCBAQ-nast0KslLjYAiXLCInMNGT0TzMcFgqhn5XEp_JgsjOS6tye9dqCeWHEaTtGbRG_OwAMrvVJR3AbhJitl__cLA39uYeGoUG4WFDdpJzNhq_3Kc92e-ajbPGPEbuIR9uJksU4Zm2k6uBjH5gFJi0TywvYNc6vT-fQRgSfXtDT673LeuZnBcCr4VJxZsKR6dQ0ZTLrlG-qYoR_ic-Rjh-GkVmLrN6juFuLrgXf9_hkzCA2QEz2f0vVdVPIps-Nl14zJhszYvio4b6MUpTKYFzNtsGJj1y-pouQWBh17-j29EWH3bMprDIBFVrWjy8iffiR0tblt7X4fLgZLHCcjynawhAfUzekeDcaKJgMBw1TP_S20OisLQKUEocWf_

Jak widać wyraźnie, dziwnie pootwierane groby, rzekomo przez UFO.

Brak racjonalnego wyjaśnienia...


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 8th Czerwiec 2019, 05:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Detalicznie wyjaśniam jak odgrywać filmy angielskie z polskimi napisami. Nie wszystkie filmy je posiadają ale większość posiada takie opcje.

Mam dwa ciekawe filmy do pokazania, bardzo ważne i warto je obejrzeć.

Najpierw instrukcja.

-------------------------------------------------------------------


Uwaga. Film powinien być odgrywany w momencie uruchamiania tłumaczenia!Na dolnym pasku mamy po prawej stronie na białym prostokącie dwie litery CC


Aby czytać napisy trzeba kliknąć jeden raz na te CC litery. Napisy zwykle będą w języku angielskim.


Potem trzeba nacisnąć na następny symbol – białe zębate kółko.


Ukaże się małe menu i napis: Subtitles/ (CC) (1)  English (auto generated)


Drugie menu.


Naciskamy na ten napis English (auto generated)


Menu się zmienia na inne ale napis jest nadal na ekranie.


Naciskamy na Auto Translate.


Ukazuje się lista języków a po prawej stronie jest guzik, aby przesuwać tę listę, aby znaleźć Polish


Naciskamy na Polish


Czekamy kilka sekund, aż program wybierze ten język -– menu pozostaje na ekranie


Potem naciskamy na lewy biały trójkąt aby film zaczął się odgrywać i już mamy polskie napisy na filmie.


Jeszcze raz w większym skrócie.


Naciskamy na CC i mamy automatycznie angielskie napisy.


Naciskamy na białe koło zębate.


W ukazanym menu naciskamy Subtitles/ (CC) (1)  English (auto generated)


Drugie menu.


Naciskamy English (auto generated)


Naciskamy na Auto Translate.


Naciskamy na Polish – menu pozostaje na ekranie


Naciskamy na play.

Jeżeli napisy zbyt szybko się zmieniają, można robić przerwy podczas oglądania, napisy nie znikną.

System pokazuje automatycznie nagrany język angielski w napisach. Kiedy to przełączymy na Polish, owe napisy są tłumaczone na polski.

Czasami tłumaczenia są prawie doskonałe, Czasami jest odwrotnie. Ale zawsze można wynieść z takich filmów sporo, nawet nie znając  angielskiego. Umieszczę tę procedurę także w Ogłoszeniach, aby było łatwo ją znaleźć.

I jeszcze jedna uwaga. Jeżeli masz problemy z uruchomieniem napisów polskich. Możesz ponownie uruchomić film, jeżeli nic nie działa. Wtedy wszystko się naprawi. Czyli zamykasz stronę i otwierasz ponownie. Wszystko wróci do oryginalnego stanu.

Jeżeli nadal nie dajesz sobie rady, poproś o pomoc kogoś, kto zna się lepiej na komputerach. To nie jest trudne i po 5 minutach okaże się dziecinnie łatwe. A warto to umieć!!!  bounce bounce bounce

A teraz dwa bardzo ciekawe i chyba bardzo ważne filmy.

Coś działo się na górze Hermon, Oni tam byli.
Film posiada niezwykłą narrację, czy też OFICJALNE wyjaśnienie tych rzeczy. 

Zwróćmy uwagę na logo tego filmu. Piramida słoneczna.


Chodzi o rzekomych gości z kosmosu. Proszę uważać, ponieważ najprawdopodobniej już jest pokazana oficjalna  rządowa narracja wyjaśniająca nam... ukazanie się upadłych aniołów, czyli Bestii apokaliptycznej.

Oficjalne wyjaśnienie jest mniej więcej takie.

Annunaki to goście z kosmosu którzy założyli życie na ziemi. Poprzez seks z kobietami naprawili rodzaj ludzki prze potopem. A Biblia niesłusznie ich nazywa wrogami ludzkości w Księdze Rodzaju 6 rozdział oraz w Księdze Henocha, nawet podając ich imiona.

Ale to są oni, goście z kosmosu, o których mówią przedpotopowe źródła Gilgamesza. To oni zamieszkiwali przez dłuższy okres czasu wykute w skałach góry Hermon tunele pomagając ludzkości.

Podaję drugi film.


Oni je znajdują dookoła świata, one są olbrzymie. Kto je zbudował?Mowa o nieznanych nam piramidach w Chinach, które rząd Chin stara się przed ludźmi ukrywać. Oczywiście temat obcych gości z kosmosu powraca i wskazuje się na oczywiste podobieństwo do piramid w Egipcie.

Cała narracja tego tematu ma za zadanie przekonania nas, ze jesteśmy tworami obcej cywilizacji, która stworzyła życie na ziemi i jest na to mnóstwo dowodów a nawet dokumentów, które nie są znane szerokiej publiczności.

Oba filmy mają zaledwie kilka tygodni.

Moim zdaniem jest to wyraźne przygotowywanie nas na pojawienie się upadłych aniołów, czyli Bestii.


Sam kanał wygląda raczej na MSM - main stream media.

https://www.youtube.com/channel/UC2DYgIvEPSpxJzoqkBXsaeA/about

I jedna paskudna informacja.

Google już usunęło mnóstwo filmów z YouTube i zamyka konta nadal. Niedługo będzie cisza na YouTube. A to jest także sygnał, że na coś wielkiego się zanosi i władze chowają wszelkie głosy przeciwne ich propagandzie.


Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 9th Czerwiec 2019, 14:11, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 8th Czerwiec 2019, 07:09
Nowy, krótki post na proroctwa.com.

http://www.proroctwa.com/piekne-zycie-gwiazd.htm

Szokujące co musisz robić po to, aby być "Gwiazdą"! (2019-2010)


Niezwykły film w linku, w pełni potwierdzający wiele pewnych skrawków informacji na temat życia w 'przepychu' pieniędzy i sławy celebrytów filmowych, muzycznych czy zwycięzców Idola.

Co powiesz na temat jedzenia ekskrementów i picia moczu? Nie dla ciebie? Gwiazdy TV robią to regularnie i 'ochoczo'!

Znacznie więcej w tym filmie...

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 8th Czerwiec 2019, 11:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Najwyraźniej toczy się walka upadłych aniołów z szatanem.

Jest kilka informacji, które na to wyraźnie wskazują. Jedna z nich pochodzi z bardzo znanej witryny, Exopolitics.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.exopolitics.org%2Fbig-exopolitics-picture-behind-trump-russia-collusion-narrative-its-collapse%2F

Są tam poważne wskaźniki, ze tak właśnie jest.

Ciekawa jest analiza wskazująca na współpracę Izraela z Chinami - siły szatana oraz Rosja z USA.

Trump może w każdej chwili odwrócić się od Izraela.

Co dokładnie się wydarzy, nikt z nas nie wie ale są własnie spore poszlaki.

Drugi artykuł mówi nam i zakazie budowania sieci 5G w Brukseli, stolicy UE.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Frealfarmacy.com%2Fbrussels-becomes-first-major-city-to-halt-5g-due-to-health-effects%2F%3Ffbclid%3DIwAR1NAHWL70LNM7frxOx3j8_R-PWIRBTmNSUUMsPeEMJ9LUaie7FJVfud71I

Nie wiem na ile są wiarygodne te informacje, ale warto wiedzieć i ktoś z nas wiedząc o takiej możliwości może znaleźć materiały wskazujące na to.

Oczywiście ujawnienie UFO czyli upadłych oznacza wielbienie Bestii ale już posiadającej władzę.

Także z powyższych postów wynika, że Google nie cenzuruje filmów przeciwko satanizmowi a nawet przeciwko pedofilii, która jest domeną szatana, który żąda ofiar z niemowląt.

Jak na mój gust jest to spora ilość poszlak o poważnym konflikcie pomiędzy siłami szatana czyli szatańskim NWO a siłami upadłych aniołów, których celem jest... to samo ale znacznie lepiej ubrane w dobrobyt i 'postęp'.

Jak widać z wielu stron, biblijne proroctwa Apokalipsy zaczynają się sprawdzać. Jak długo to wszystko potrwa - to wie jedynie sam Bóg.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 9th Czerwiec 2019, 14:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Wklejam niezwykle ciekawy film po angielsku na temat Watykanu.


Papież ukrywa coś starożytnego przed wiernymi.

Film ma prawie godzinę, ale pierwsze 19 minut jest o konspiracji papieża Franciszka w zorganizowaniu jednej religii światowej. Można to pominąć, ponieważ wielu z nas sporo o tym wie.

Ale od 19:00 minuty zaczyna się bardzo ciekawa część, ukazująca nam, czym w rzeczywistości jest Kościół Katolicki.

Jest to wielbienie boga słońca, Nemroda, Semiramis i innych starożytnych bóstw. Dowodów jest olbrzymia masa. Jedyne co dodano do tego, to nazwy Maryi, Jezusa, Boga. Nawet Wielkanoc jest czysto pogańskim świętem, nie wspominając o 'bożym narodzeniu'.

Dowodów jest masa. Film po angielsku, ale poprawiłem instrukcję, jak włączać polskie napisy z ilustracjami. Wszystko jest w tym linku.

http://www.proroctwa.com/napisyPL.htm 

Jeszcze jedna mała uwaga.

Z uwagi na chroniczny brak czasu, bardzo często piszę POSTY na forum... hmmm... na raty. Oznacza to, że napiszę coś, załaduję na forum i dodaję  czasami DUŻO więcej. Czasami poprawiam błędy ale i często dopisuję tłoczące się myśli.

A to także z uwagi na możliwość ucieknięcia posta - zdarza się - oraz ... czasu. Tak pisać jest dla mnie szybciej.

Dlatego proszę czytelników, którzy widzą nowego posta, aby dać mu nawet do pół godziny czasu, aż go całkowicie skończę.  bounce bounce bounce

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 11th Czerwiec 2019, 12:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Jednak moje przypuszczenia w kwestii czasów końca okazują się trafne.

W najnowszym filmie Benjamin Fulford ujawnia, że niektóre rodziny królewskie Europy z brytyjską koroną odsuwają się od syjonistów i mają dosyć szatańskiego NWO. Według Fulforda Trump i królowa Elżbieta dogadali się i będą razem zwalczać cenzurę szatańską i NWO.

Podobnie jest z kilkoma innymi rodzinami królewskimi Europy.Tym razem polskie napisy są kiepskie. w Polityce jest to częste i nazwiska polityków nie są rozpoznawane przez oprogramowanie jako nazwiska i to powoduje czasami spory bałagan.

Oczywiście można spróbować. http://www.proroctwa.com/napisyPL.htm

Napisałem kiedyś komentarz o rodzinach włoskich i francuskich które wraz z Watykanem rządzą światem. Owe rodziny są oczywiście połączone z rodzinami królewskimi Danii czy innych państw i najprawdopodobniej pomiędzy nimi są upadli aniołowie.

Dlatego o nich niemal nigdy nikt nie mówi i nie znamy nawet ich nazwisk!

A komentowałem niedawno, że upadli zaczną zwalczać szatana, być może tworzą sztuczną opozycję, grając dobrego i złego glinę.

Fulford to potwierdza, że rodziny te najwyraźniej stają przeciwko NWO i poświęcą syjonistów.

Ma nastąpić umorzenie długów i wiele innych dobrych rzeczy dla świata, jak zaawansowana technologia oraz bezpłatna energia.

Było kilka dni temu spotkanie Bilderberg grupy ale Fulford twierdzi, ze Henry Kissinger już jest na odstawce.

Fulford zapowiada pewne niezwykle ważne posunięcia, ale nie wie, czy wydarzą się w tym miesiącu czy też we wrześniu.

Z tego wszystkiego wynika, że jednak Trump pozornie trzyma z syjonistami ale ich odrzuci wtedy, kiedy większość pójdzie za upadłymi aniołami czyli biblijną Bestią.

W ciągu ostatnich dwóch dni widziałem czy czytałem potwierdzenia tych informacji w innych źródłach.

Z innego zupełnie źródła dowiedziałem się, że Chiny są praktycznie zbankrutowane, jest kilka miast wielomilionowych i zbudowanych nowych wieżowców, ale w nich nikt nie mieszka i podobno nie ma szans aby tam ktokolwiek zamieszkał, ponieważ Zachód wycofuje się powoli od kupowania produktów z Chin.

Kilka źródeł mówi o planach nacjonalizacji Banków Watykanu, jak Federal Reserve Bank w USA.

Włochy chcą zacząć stosować własną walutę, co może spowodować lawinę, która uratuje system finansowy a Watykan w ten sposób zostanie ograbiony ze swych bogactw.

Czyli wszystko idzie w kierunku Czasów Końca. Dowodów na to jest coraz więcej.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 12th Czerwiec 2019, 10:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Kolejne swego rodzaju potwierdzenie powyższego posta.

Artykuł wyjaśniający polityczną sytuację w Izraelu. Premier Netanyahu nie zdołał zorganizować nowego rządu w Izraelu i będą kolejne wybory, w których on raczej na pewno przepadnie.

Cała ta sytuacja może poważnie powstrzymać przybycia mesjasza i nawet udaremnić - nie tylko mesjasza ale cały syjonistyczny plan oficjalnego rządzenia całym światem.

Ciekawy artykuł.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.unz.com%2Fishamir%2Fthe-arrival-of-the-anti-christ-delayed%2F

Jedynie 'proroctwa' Pawła zapowiadają antychrysta czyli fałszywego mesjasza. O odbudowie świątyni Biblia także nic nie mówi.

Inny, jeszcze ciekawszy artykuł.

Watykan potępia transgenderizm jako próbę „zniszczenia natury”

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fnews%2F2019-06-11%2Fvatican-condemns-transgenderism-attempt-annihilate-nature

Ponieważ wielu na świecie świętuje „Miesiąc dumy” pośród gwałtownego wzrostu zapotrzebowania na akceptację idei, że płeć jest bardziej złożona i płynna niż kategorie binarne mężczyzn i kobiet, Watykan zniszczył współczesną teorię płci, twierdząc, że w nowym dokumencie stara się „unicestwić pojęcie„ natury ”.”

Znacznie więcej w artykule.

Artykuł przyznaje, że papież nie zatwierdził artykułu i nie podpisał. Ale Watykan go wydał bez podpisu papieża. Czyżby rozłam w Watykanie? 

A takie twierdzenie Watykanu narobi mu wielu wrogów.

Obejrzałem także film o SI ale w nim nie ma zbyt wiele ciekawego, poza stwierdzeniem, że wielu ludzi straci pracę i jeszcze więcej przestanie kupować, ponieważ roboty nie będą ani jadły, ani piły i nie będą ludźmi kupującymi dobra materialne.

Ale naszła mnie ciekawa myśl.

Sztuczna inteligencja jest zupełnym idiotyzmem i świat powinien z tego NATYCHMIAST zrezygnować.

Z powodu fizycznego zagrożenia ludzkości przez SI roboty, które wcześniej czy później zechcą rządzić naszym światem.

Niestety nawet wyjątkowo inteligentne istoty, jak szatan, czy upadłe anioły nie dają nam gwarancji na dobro dla ludzkości. Oznacza to, że nawet wysoko inteligentne osoby postępują jak bezduszne stworzenia i powodują wojny światowe manipulując ludzkością i ludzkość wyniszczają.

Istoty JEDYNIE inteligentne nie mają szansy na jakiekolwiek ludzkie uczucia, sympatie dla ludzkości czy wdzięczność za danie im... życia.


A jak szatan i upadli aniołowie odwdzięczyli się Bogu za to, że ich powołał do życia?Jest jeszcze jedna grupa, o której trzeba wspomnieć w tym kontekście.

NASIENIE WĘŻA służące szatanowi.


W takim przypadku można stwierdzić, że SI i roboty to dzieło istot im podobnych, czyli... szatana i upadłych aniołów.

Po nich można się spodziewać wszystkiego, oprócz rzeczy dobrych opartych na sumieniach.

Czyli nie ma szans na jakikolwiek kredyt zaufania dla SI i robotów. To będzie grupa jeszcze bardziej perfidna i żądna naszej krwi, podobnie jak szatan i upadli aniołowie.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 12th Czerwiec 2019, 15:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Muszę nieco wyjaśnić ekonomię, abyśmy wiedzieli w jaki sposób nas drastycznie oszukują i okradają.

Trump ostro zwalcza Globalistów za pomocą taryf.

Taryfy to są po prostu podatki, w tym przypadku podatki od importu.

W Australii w latach 90-tych ceny australijskich samochodów wynosiły około 10 tyś za przeciętny samochód. Samochody wyższej klasy z Niemiec kosztowały 12-14 tyś. Jak sobie z tym poradził rząd? Opodatkował import niemieckich samochodów i dlatego ich ceny skoczyły do 18-20 tyś dolarów.

Zaczęto więc kupować ponownie lokalne samochody, Fordy i Holdeny.

To jest proste, prawda.

Teraz jak australijską ekonomię zrujnowano (każdą zachodnią także) a Chiny i inne państwa na tym od razu skorzystały?

Zaczęto ograniczać wypuszczanie działek na budowy czegokolwiek. To powodowało szybki wzrost cen ziemi. Był rok 2008 i to trwało kilka lat. Ceny działek skoczyły z 12 tyś na 400 tyś za przeciętną działkę. W szczycie doszło do 500 tyś za działkę. Banki tańczyły z radości bo pożyczały olbrzymie ilości pieniędzy na wszelkie budowy - domów i fabryk.

Powiedzmy miałeś małą fabrykę na działce wartości 5 mln $, czyli miałeś wielką pożyczkę jako część kosztów produkcji.

Zanim ceny poszły do góry, pralka kosztowała $250.00. Kiedy ceny ziemi poszły w górę, pralki wzrosły do $850.00. 

Niewielu ludzi je kupowało. 

Wtedy producent sprzedał fabrykę czy raczej ziemię i zbudował na bezpłatnym gruncie mała fabrykę w Chinach i tam produkował pralki o wiele taniej. Sprzedawał je w Australii za $250.00 i ludzie je ponownie kupowali, aczkolwiek jakość ich była nie najwyższa.

Taki przekręt z ceną ziemi zrobiono we wszystkich krajach zachodnich i większość produkcji poszła do Chin.

Przemysł lokalny niemal zniknął i było i jest wielkie bezrobocie i ciągły kryzys.

Trump zorganizował taryfy (podatki) na wszelki import z Chin. 

Amerykańskim firmom w Chinach nie będzie się opłacało produkować w USA, więc produkcja wróci do USA.

Ale Bank Federalny USA (watykański) szaleje bo nie ma on na to lekarstwa.

Jeżeli biznesmeni zachodni powrócą do USA, Trump i inne państwa mogą znacjonalizować banki Watykanu i... zlikwidować wszystkie długi i nie kazać płacić za ziemię czy działki.

Z pieniędzmi jest inny trick, o którym warto wiedzieć. Pieniądze drukowane czy nawet wytłaczane mają wartość... złota, jeżeli rząd jest w stanie ściśle je kontrolować.

A to jest możliwe. Czyli bez złota rząd może nadrukować pod ścisłą kontrolą tyle pieniędzy ile potrzebuje i ziemia znowu będzie bezpłatna.

Czyli... czytać uważnie... dokładnie to samo robią banki Watykanu przez wiele lat. Drukują pieniądze pod ścisłą kontrolą i małe problemy z fałszerstwami pieniędzy nie mają większego znaczenia.

Czyli Trump i inne narody znacjonalizują banki, czyli przejmą je na własność i zacznie się o wiele lepsze życie.

Polska także nie ma własnego banku. Libia miała i wiemy co spotkało za to Kadafiego.

Jeżeli wszystkie te banki zostaną znacjonalizowane, Watykan zostanie pozbawiony jakichkolwiek pieniędzy i upadnie.

Najprawdopodobniej w tym wszystkim biorą udział upadłe anioły.

Poznałem te triki na własnej skórze i widziałem jak to się zaczynało, do czego doszło i jakie były tego rezultaty.

O tej strategii najprawdopodobniej nigdy i nigdzie nie przeczytacie.

Ja dowiedziałem się o tym z jednej książki wiele lat temu. Gdzieś na witrynie o tym napisałem ale nie pamiętam tytułu tej książki i gdzie o tym pisałem.

Hehehehe... znalazłem!!!!

Napisałem przecież spory artykuł na ten temat.

https://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

Jest tam cena ziemi detalicznie wyjaśniona. 

Autor książki -  Henry George, "Progress and Poverty.

A tutaj jest cała książka po angielsku.

http://www.henrygeorge.org/pcontents.htm

Można poczytać w Google tłumacz.

Wracając do tematu - o to właśnie walczy Trump przeciwko Watykanowi oraz Deep State.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 12th Czerwiec 2019, 17:18
Niezwykle ciekawy film po polsku. Ponownie ujawnianie gości z kosmosu.Angela Merkel definitywnie była w Afganistanie.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.france24.com%2Fen%2F20130510-angela-merkel-germany-afghanistan


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 13th Czerwiec 2019, 01:58
Spotkanie z Dudą...Jak dać napisy w tym linku...

http://www.proroctwa.com/napisyPL.htm

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 14th Czerwiec 2019, 15:31
Message reputation : 100% (2 votes)
Trump 'sprzedał' Polsce wadliwe niezdatne do użytku F 35, najdroższe i najgorsze samoloty, jake USA kiedykolwiek wyprodukowało. Podobnie mamy z najnowszymi samolotami pasażerskimi.

https://clip-share.net/rev/f35+bad+plane/

W tym linku jest kilka filmów ostro krytykujących ten kiepski i niebezpieczny... dla pilotów samolot!

Wielki przyjaciel Polski. Taki sam przyjaciel Polski jak i Amerykanów.

Trump kocha tylko Żydów!

I dlatego Trump syjonista na dokładkę zmusi Dudę, aby zapłacił Żydom haracz za hitlerowski holokaust i przy najbliższej okazji sprzeda Polskę, jeżeli będą gdzieś rozmowy podobne do Jałty, jak to u zdradliwych Jankesów w zwyczaju.

Ukazał się artykuł na temat decyzji Trumpa w kwestii GMO w USA.

Trump dał producentom zielone światło, aby truli Amerykanów na maxa!

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.naturalnews.com%2F2019-06-12-trump-signs-executive-order-genetically-engineered-food.html

Fragment artykułu z wiarygodnego źródła i potwierdzonego przez MSM.

Innymi słowy, prezydent Trump nakazał rządowi federalnemu przekształcić Amerykanów w ogromny eksperyment GMO, w którym wszystko jest dozwolone. „Ten ruch pojawia się, gdy firmy zwracają się ku nowszym technikom inżynierii genetycznej, które ułatwiają majstrowanie przy cechach roślin i zwierząt”, informuje AP, co oznacza, że ​​przepisy są odrzucane dokładnie w tym momencie w historii, kiedy łatwo, tanie i genetyczne szybko zmieniają się metody modyfikacji, takie jak CRISPR, umieszczając technologię GE w rękach małych firm, a nawet zdeterminowanych osób.

Zgodnie z nowymi przepisami współczesne uprawy GMO i soja nigdy nie byłyby w ogóle poddawane testom bezpieczeństwa .


Definitywnie wielbiciel zła, mordu i wojny oraz... Izraela.

W USA wolno krytykować rząd USA i wszystkie inne rządy na świecie, poza rządem Izraela.

Dlaczego? Izrael nie życzy sobie... prawdy w jakiejkolwiek kwestii.

Cenzura zapewnia ukrywanie prawdy a polityczna prawidłowość jest samocenzurą, która służy temu samemu celowi.

A Trump to syjonistyczny pudel!

Henryk - posty - Page 2 Don10

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 15th Czerwiec 2019, 12:28
Nowe artykuły....

http://www.proroctwa.com/winne-media-i-rzady.htm

Wszystkiemu na świecie są winne rządy i media! Miałem ciekawy przypadek z tym artykułem Detale w artykule.

Oraz uaktualniłem przypadkiem artykuł na zbawienie.com

Dodałem sporą część, która wielu może bardzo zainteresować. Życie wieczne... oczywiście ale obietnic Boga jest więcej!

bounce bounce bounce

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 15th Czerwiec 2019, 14:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Film ujawniający na końcu wiele niezwykle ważnych informacji, które ujawniają, co dzieje się w rzeczywistości w USA.Warto włączyć polskie napisy. http://www.proroctwa.com/napisyPL.htm  

Pod koniec filmu mówi się o śledztwach CIA/FBI/NSA szefów, ale nazw tych służb wywiadowczych film nie wymienia.

Ale na wszelki wypadek wyjaśnię pewne rzeczy.

Jest tyle informacji ostatnio, że nie wszystkie można wyłowić a zwłaszcza sobie poukładać. Ostatnia bombowa informacja o Facebook. 

Jest to dzieło autorstwa CIA, czyli z rozkazu... Watykanu!!!

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Faim4truth.org%2F2019%2F06%2F13%2Ffacebook-insider-confesses-all%2F

Wyszło to wczoraj na jaw i na Internecie jest spory szum.

W tym filmie są niezwykle ostre ataki na Hillary Clinton i jest ona nazywana głupią, zupełnie szaloną itp. wyzwiska. A gdzie jest Google cenzura!? Czyżby wrzucili Clinton pod autobus? (USA powiedzenie o porzuceniu jakiejś osoby na pożarcie... wilkom - takie samo znaczenie.)

Ale to jeszcze nie jest najważniejsze.

Trump rozpoczął śledztwa przeciwko szefom CIA, FBI, NSI czy innych organizacji... Watykanu.

To oznacza olbrzymią walkę i to niemal oficjalną Trumpa przeciwko Watykanowi. Być może chce on w to wciągnąć Polskę. Być może...

Jest już oczywiste, że Watykan to finanse, Federalny Bank USA, cała niemal zachodnia finansjera to ścisła władza Watykanu, z CIA, FBI, NSA włącznie. To są ziemskie elementy władzy Watykanu.

NWO to plan Watykanu, który w ostatnich miesiącach odsunął od tego Izrael.

Tak wygląda w chwili obecnej sytuacja pomiędzy Babilonem i Wielką Nierządnicą.


Wiadomo, że Watykan przegra ale Babilon zostanie zniszczony. Czy przez Chiny, czy tez przez armię... , UFO czyli upadłych aniołów.

Jak sami widzimy, zaczyna się powoli ostra jazda w kierunku czasów końca. Detali jest znacznie więcej. 

Uważnie to śledzę i widzę wiele detali, ale na wszystko nie mam czasu aby to dokładniej opisać.


Dlatego z powodów proroctw to wszystko tak uważnie śledzę, ponieważ zaczynają się ważyć losy Wielkiej Nierządnicy i Babilonu Wielkiego.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 19th Czerwiec 2019, 21:41
Mam ostatnio spory problem z Internetem. Ja widzicie, piszę o 3:37 ponieważ o tej godzinie mam Internet. Są jakiej problemy na linii i może za kilka dni wszystko się unormuje.

Podejrzewam, ze jak 2 dni temu, Internet wyłączy się około 10:00 i wtedy niczego nie mogę szukać, niczego nie mogę załadować.

Na domiar złego mam paskudną grypę.

Ale z pomocą Bożą jakoś sobie z tym dam radę. Czyli nie martwcie się, że jestem nagle nieco 'cichy' - myślę, że wkrótce się nieco ożywię.

bounce affraid bounce affraid bounce affraid


Tutaj film, który warto obejrzeć. PL


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 21st Czerwiec 2019, 04:14
Niezwykle ciekawy artykuł na temat Watykanu oraz papieża Franciszka.

Artykuł (obszerny) pióra Steve Bannona, byłego szefa kampanii wyborczej Trumpa.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.lifesitenews.com%2Fnews%2Fsteve-bannon-crisis-under-pope-francis-will-worsen-laity-needs-to-act

Bardzo ciekawy fragment!


Myślę, że najbardziej niepokojące jest to, że miałeś te przerażające, biblijne, tragiczne sytuacje w Afryce Subsaharyjskiej, Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie iw Ameryce Środkowej, gdzie ludzie są zmuszani na północ z powodu warunków ekonomicznych, ale ciężar tego jest wpadając na lud robotniczy w południowej Europie lub na niego spadł, czy to w Grecji, czy we Włoszech, czy na Węgrzech. W Stanach Zjednoczonych, w Teksasie, Nowym Meksyku, Arizonie i Kalifornii. To zmiażdży siatkę bezpieczeństwa społecznego i zmiażdżyło tam lud robotniczy.

Kto jest za to najbardziej odpowiedzialny?

To naprawdę globalna elita. A najbardziej niepokojące jest to, że Papież ciągle używa tego samego języka i tych samych zakodowanych odniesień, co „partia Davos”. On zasadniczo popiera tutaj globalne elity, a nie biednych, ponieważ nie mówi o rozwiązaniu. Nadal mówi o otwartej migracji. Nadal mówi o otwartych granicach. On prowadzi zasadniczo to, co byłoby sytuacją anarchii.

Czy uważasz, że stał się bardziej ostry w tym względzie w ostatnich latach?

Od wyborów prezydenckich w 2016 r. Po wybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. Najbardziej niepokojące jest to, że papież ciężko rzucił się na globalistów, globalną elitę i partię Davos. Obecnie znajduje się w sytuacji, w której [mówi] wszystkie dolegliwości świata są spowodowane populistycznym ruchem nacjonalistycznej suwerenności, który napędza wszystkie problemy świata. To jest kategorycznie nieprawdziwe. Po prostu kategorycznie nie jest to prawda i myślę, że gra tutaj bardzo niebezpieczną grę.

Artykuł bardzo ciekawy ale bardzo długi. W sumie to, co zacytowałem powinno ogólnie wystarczyć.

Partia Davos oznacza praktycznie system światowy NWO

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 22nd Czerwiec 2019, 12:04
Ciekawy artykuł w mas mediach USA.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.yahoo.com%2Fnews%2Fsenators-classified-briefing-ufo-sightings-002544653.html

Trzej kolejni amerykańscy senatorzy otrzymali w środę tajne raporty Pentagonu o serii zgłoszonych spotkań marynarki wojennej z niezidentyfikowanymi samolotami, według urzędników kongresu i wojska - część rosnącej liczby wniosków od członków kluczowych komitetów nadzoru.

Jednym z nich był senator Mark Warner (D-Va.), Wiceprzewodniczący senackiej komisji wywiadu, którego biuro potwierdziło odprawę dla POLITICO.

„Jeśli piloci marynarki napotykają na niewyjaśnioną ingerencję w powietrze, to jest to kwestia bezpieczeństwa, o której senator Warner wierzy, że musimy dotrzeć do sedna” - oświadczyła jego rzeczniczka Rachel Cohen.

Zainteresowanie „niezidentyfikowanym zjawiskiem lotniczym” wzrosło od czasu objawień pod koniec 2017 r., Że Pentagon ustanowił program badania tego problemu na prośbę ówczesnego senatora. Harry Reid (D-Nev.). Urzędnicy przeprowadzili wywiady z wieloma obecnymi i byłymi marynarzami i lotnikami, którzy twierdzili, że napotkali wysoce zaawansowane samoloty, które zdawały się przeciwstawiać prawom aerodynamiki, gdy wtargnęły na chronioną wojskową przestrzeń powietrzną - niektóre z nich zostały zarejestrowane na wideo i upublicznione.

Marynarka wojenna odegrała znaczącą rolę w świetle zeznań pilotów F / A-18 i innych pracowników operujących w grupie bojowej lotniskowców USS Nimitz w Kalifornii w 2004 r. Oraz USS Theodore Roosevelt na Atlantyku w 2015 i 2016 r.

Rosnące zainteresowanie Kongresem przypisuje się odgrywanie głównej roli w niedawnej decyzji serwisu o aktualizacji procedur zgłaszania takich niewyjaśnionych obserwacji, które POLITICO po raz pierwszy zgłosiło w kwietniu.

„Urzędnicy marynarki rzeczywiście spotkali się z zainteresowanymi członkami kongresu i pracownikami w środę, aby przekazać tajne informacje na temat wysiłków mających na celu zrozumienie i zidentyfikowanie tych zagrożeń dla bezpieczeństwa naszych lotników”, powiedział rzecznik por. Cmdr. Daniel Day powiedział w oświadczeniu.

Powiedział, że „kolejne rozmowy z innymi zainteresowanymi pracownikami” również zaplanowano na czwartek. „Urzędnicy marynarki wojennej będą nadal informować zainteresowanych członków kongresu i pracowników. Biorąc pod uwagę niejawny charakter tych dyskusji, nie będziemy komentować konkretnych informacji zawartych w tych briefingach na temat Hill”.

Spotkania odbywają się kilka dni po tym, jak prezydent Donald Trump powiedział ABC News, że on również został poinformowany o raportach. „Miałem na ten temat bardzo krótkie spotkanie”, powiedział. „Ale ludzie mówią, że widzą UFO. Czy wierzę w to? Niezbyt."

Jest coraz bardziej oczywiste, że MSM na poważnie ujawniają nam UFO.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 24th Czerwiec 2019, 14:50
Przetłumaczyłem bardzo WAŻNY artykuł.

http://www.proroctwa.com/5G-plan-wyludnienia-ziemi.htm

Wiele tego typu materiałów już widziałem i czytałem wcześniej. Jestem byłym ekspertem od technologii komputerowej i jestem na 100% przekonany o tym, że owa technologia jest gwoździem do naszej trumny.

Moim zdaniem jest to ohydny plan zniszczenia większości populacji naszej ziemi.

Najważniejsza informacja, która mnie nieco obudziła: jedna trzecia populacji ziemi umiera na raka!

Sprawdźmy powyższy artykuł i dobrze go przemyślmy.

Ja to znam szczegóły od 2 co najmniej lat. Jeżeli teraz umieramy szybciej, co się stanie, jeżeli sataniści zaaplikują nam 5G? 


Czyżbyśmy UFALI NASIENIU WĘŻA?

Jak zawsze... nie polegajmy na mojej czy innej opinii.


Sprawdźmy wiarygodność zawsze kłamliwych władz.

I nie obawiajmy się tego stwierdzenia. 


Władze są zawsze... kłamliwe. Jest to nasienie węża, dążące do eksterminacji ludzkości.


Jest to walka dobra i zła.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 25th Czerwiec 2019, 10:33
Wielce ujawniający zupełny brak wiedzy o Biblii film.

W sumie jest to temat na większy artykuł.

My tutaj dbamy i rodzaje wersetów i z jakiego tłumaczenia, a tym czasem nasi rodacy zwykle nawet Biblii nie mieli w ręku.

Ale TV, kino i smartfoony mają, ale większość nie ma pojęcia, co to jest Biblia i o czym.

Wszyscy wiedzą o UFO, ale o Bogu i Synu niemal nikt nie wie.

Film po polsku z Polski.

Jak dużo wiedzą Polacy na temat Biblii?I drugi film...Trudno uwierzyć, ze jest aż tak źle.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 26th Czerwiec 2019, 04:09
Niezwykły dowód odnośnie nasienia węża.

Artykuł z żydowskiego magazynu. Najpierw oryginał.

https://www.haaretz.com/.premium-ashkenazi-gene-increases-schizophrenia-1.5294333

A teraz w tłumaczu na polski.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.haaretz.com%2F.premium-ashkenazi-gene-increases-schizophrenia-1.5294333


Najciekawszy fragment!

Izraelscy i amerykańscy naukowcy odkryli gen wśród Żydów aszkenazyjskich, który zwiększa ich szanse na rozwój schizofrenii zaburzeń psychicznych, a także zaburzenia schizoafektywnego i depresji maniakalnej. Według badań opublikowanych niedawno w Nature Communications, wspomniany gen podnosi szanse Żydów aszkenazyjskich na przeżywanie zaburzeń o około 40% i o 15% w populacji ogólnej.

>> Zamów teraz tylko 1 $

Badanie zostało przeprowadzone przez profesora Ariela Darvasiego, asystenta dziekana Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie , w koordynacji z dr Toddem Lenczem z Instytutu Badań Medycznych Feinsteina w Nowym Jorku. Pierwsza część badania obejmowała największą w historii próbkę Żydów aszkenazyjskich, jaką kiedykolwiek badano. Z 2500 Żydów aszkenazyjskich z Izraela, którzy przyczynili się do pobrania próbek DNA do badania, 1500 było zdrowych, a 1000 cierpiało na zaburzenia psychiczne związane ze schizofrenią.

Powód wyboru Żydów aszkenazyjskich jako przedmiotu badań, spośród wszystkich dostępnych grup, jest zakorzeniony w fakcie, że Żydzi aszkenazyjscy są uważani za szczególnie jednorodną grupę pod względem genetyki. Ograniczona zmienność genetyczna wśród Żydów aszkenazyjskich pozwala na łatwą identyfikację różnic między osobami zdrowymi i dotkniętymi chorobą. Profesor Darvasi przez wiele lat badał Żydów aszkenazyjskich i wykorzystywał najnowszą dostępną technologię do analizy próbek DNA, które otrzymał do badań.

„Obecna technologia pozwala na bardzo wszechstronną analizę DNA i zdolność do odczytywania milionów punktów SNP - w zasadzie łączy w łańcuchu DNA - w tym samym czasie, co zapewnia bardzo skuteczne skanowanie DNA”, powiedział Darvasi dla Haaretz. W pierwszej części badania naukowcy sprawdzili występowanie genu NDST3, który występuje u 99,9% populacji. „Istnieją jednak dwie szczególne odmiany, które wyróżniają się wśród osób z tymi zaburzeniami” - powiedział Darvasi Wyniki badania wykazały, że Żydzi aszkenazyjscy, którzy mają różne warianty, są o 40 procent bardziej narażeni na zaburzenia związane ze schizofrenią niż ci bez tego (genu).---------------------------------------------------------------------------------------------------


Jest to doskonałym dowodem na to, że moja seria artykułów na temat nasienia węża nie jest wymysłem czy nawet teorią. Jak w wielu miejscach podkreślałem, psycholodzy, psychiatrzy, chirurdzy zgodnie twierdzą, ze  nasienie węża jest inne genetycznie niż inne rasy ludzkie, w tym... słowiańskie.

Pisałem także, że nie wszyscy Żydzi są nasieniem węża i nie wszyscy ludzie spoza tego kręgu nie są Żydami.  Po prostu jest to rezultat mieszania genów nasienia węża, a czołowi członkowie Illuminati dbają troskliwie o to, aby 'anielskich' genów nie mieszać z... ludźmi.

I to jest zasadnicza przyczyna, dlaczego członkowie władz, mediów oraz ludzi na wysokich pozycjach nazywa się powszechnie psychopatami.

Jeżeli ktoś tego nie czytał - warto!!!

http://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 27th Czerwiec 2019, 13:54
Nadal mam poważny problem z Internetem. Najprawdopodobniej to potrwa do co najmniej poniedziałku.

Gdzieś na linii woda zalewa kable i jest wielu takich, którzy podobnie jak jak mają te problemy. Nie wiem nawet czy skończę tego posta. Internet pojawia się czasami na 30 sec na 2 minuty i znika na pół godziny lub dłużej.

affraid affraid affraid

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 28th Czerwiec 2019, 09:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Złapałem nieco Internet i mam dwie olbrzymie informacje.

1. Google/YouTube jest zagrożone za ich cenzurę i grozi im rozbicie na kilka części, które nie będą w stanie niczego cenzurować. Jest film ujawniający jedną damską osobę, która otwarcie grozi, że Google chce cenzurować wyszukiwarkę w taki sposób, aby zapobiec wybraniu Trumpa czy kogokolwiek innego w tym stylu nas prezydenta.

Oczywiście znamy oskarżenia Rosji za podobną akcję. Jest to drastyczne złamanie praw w USA i za udowodnioną współpracę Trumpa z Rosją Trump byłby usunięty z prezydentury.

Oczywiście Trump i jego rząd rozpoczyna kampanię przeciwko Google w oparciu na takie oskarżenia.

2. Niezwykły film o współpracy Niemców z Rosją i USA w kwestii latających spodków itp.

Padło zdanie, że owe trzy państwa pod przywództwem Niemców posiadają wysoce zaawansowaną i ukrywaną przed światem technologię i współpracują oni pod nadzorem UFO czyli... upadłych aniołów. Oczywiście nazwa upadli aniołowie nie padła, ale mówiono o obcych starożytnych cywilizacjach.

Niemcy 'wyhodowali' super rasę - blondynów z niebieskimi oczami - najprawdopodobniej przy pomocy upadłych aniołów i oni (Nefilimy!?) są główną siłą na Antarktydzie. Podobno są niezwykle inteligentni i żyją dłużej od nas. Ile dłużej nie podano.

Film omawia antygrawity i ujawnia się, że są oficjalne badania opublikowane w Japonii w tym temacie od co najmniej 20 lat. Mówiono, ze ta technologia jest na bezpłatnej energii i jest łatwa i tania do zbudowania.

Jest wiele ciekawych detali i moim zdaniem prowadzi to wkrótce do ujawnienia upadłych aniołów oraz... Bestii z Antarktydy.Jeżeli pamiętamy jak uruchomić polskie napisy.... WARTO!!!!

Jak to wszystko będzie zorganizowane, trudno przewidzieć, ale wszystkie informacje w filmie podają, że nie są to UFO pojazdy, ale pojazdy made in Antarktyda, jak wielu z nas podejrzewa. I słusznie.

Pada także ciekawa informacja, ze o owej współpracy wiedzą jedynie osoby najwyższych szczebli rządowych i masońskich. Cały plan jest orkiestrowany przez okultystyczne organizacje jeszcze sprzed II WŚ.

Informacji jest mnóstwo, ale pierwszy raz widziałem wszystko razem ułożone w taki własnie sposób.

Boję się o Internet więc nie edytuję i szybko znikam, zanim go nie utracę.

...............................................

Znalazłem dodatkowy krótki film na ten temat.Instrukcja na uruchomienie polskich napisów w tym linku - http://www.proroctwa.com/napisyPL.htm

Odnośnie Google dodam, ze cała owa cenzura jest oparta na SI czyli... siłach szatańskich lub demonicznych.

Jest sporo dowodów na to, a SI czyli Sophia to gnostyczne imię bogini szatańskiej gnostycyzmu!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 29th Czerwiec 2019, 10:08
Message reputation : 100% (2 votes)
Nowy artykuł o czasach końca. Bardzo wiele ujawniający i co najciekawsze, wszystko pasuje.

http://www.zbawienie.com/czasy-konca.htm

Powodem jest zrozumienie planu Boga wyzwolenia Narodu Wybranego.

Bez tego planu nie można zrozumieć czasów końca!


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

on 1st Lipiec 2019, 04:19
Niezwykły film, nie nowy ale na tym polega jego ważność. Kiedy film był oglądany pierwszy raz publicznie, wyśmiano to jako teoria spiskowa.

Ale z czasem okazało się, że niemal wszystkie propozycje odnośnie losów Polaków w Polsce zostały już ZREALIZOWANE!

Zastanówmy się zatem, kto i w jakim celu zorganizował takie sympozjum. Dlaczego ludzie nie Polacy dyskutują o życiu i przyszłości Polaków?

Dlaczego ich interesuje Polska!?

Dlaczego duża część tych propozycji została wprowadzona w życie przez 'polski' rząd?

https://m.cda.pl/video/25978040c?fbclid=IwAR26apxQzBKAxJ62rDo5hDFSRiQOTwBGO4GenwgdMb7pJJEOYQhZmOKjt0U

Pierwsze 4 minuty to przedmowa a potem już jest dyskusja 'przyjaciół' Polski i Polaków.

Nawet jeżeli już to kiedyś widziałeś, obejrzyj jeszcze raz. Ja to zrobiłem! Warto! Pozbędziesz się wielu wątpliwości i wiara w Boga, naszego Wyzwoliciela bardzo się umocni.

Bóg jest nam rzeczywiście bardzo potrzebny. Bez Niego zginiemy! Prośmy Go o pomoc!!!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Henryk - posty - Page 2 Empty Re: Henryk - posty

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach