Go down
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 22nd Marzec 2017, 16:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawe fakty i komentarz pana Zięby po debacie w radiu:


_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 27th Marzec 2017, 16:28
Message reputation : 100% (1 vote)
A tutaj z od p. Zięby spora dawka informacji:

1.

POTĘŻNY PRZEŁOM !!!

Proszę również o jak najszersze przekazywanie tej informacji gdzie tylko się da!! Nie ustawajmy w przekazywaniu tej informacji do samego końca, do poniedziałku 03.04.2017!!
+++++++++++++++

Z nieukrywaną przyjemnością zawiadamiam, że słynny już teraz na całym świecie film VAXXED, którego twórcą jest dr Andrew Wakefield będzie wyemitowany w OGÓLNOPOLSKIEJ telewizji

TVN7, w poniedziałek, 03.04.2017 o godz 22:10

Natomiast, na wydarzeniu :

www.wiosnazdrowia.pl

Dr Andrew Wakefield wygłosi wykład, na którym przedstawi nam wiele faktów, których nie ma w filmie, obnażając do końca SZCZEPIONKOWE KŁAMSTWO !!!

Będziemy mogli na żywo (!!), usłyszeć z jego ust, jak przemysł farmaceutyczny włącznie z przemysłem medycznym usiłowali go zdyskredytować i zniszczyć. Powie nam PRAWDĘ !!!!

Ciekawe jak zachowają się wtedy ci wszyscy "znawcy tematu", z profesorami medycyny włącznie, co było jaskrawo widoczne w czasie debaty medycznej w radiu Katowice nazywający go oszustem? Czy staną w świetle reflektorów, przed kamerami i go publicznie przeproszą?

Nasza obecność na tym Wydarzeniu stanowić będzie pewnego rodzaju przekaz, że Polacy chcą usłyszeć prawdę, że Polacy są gotowi na zmianę z medycynie!!

Dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.

Pamiętajmy, jest tej chwili wściekła nagonka na Zarządy wielu mediów publicznych, żeby ani mnie, ani tego Wydarzenia nie nagłaśniać !!! Wysyłane są groźby z podaniem Zarządów do prokuratury !!! Mnie również grożono za to, że zaprosiłem dra Wakefielda do Polski. Nadal mi się grozi prokuraturą itd....

https://www.youtube.com/watch?v=22P4jddQEZU&t=5s

TO JEST WOJNA !!! Nie dajmy się zastraszyć! Swoja obecnością na Wiośnie Zdrowia pokażmy, że są nas tysiące!!!

POMIŃMY ANIMOZJE POLITYCZNE, czy niechęci do TVN. Stańmy w tym przypadku PONAD TO !!! Doceńmy w tej sytuacji odwagę tego Zarządu i wesprzyjmy ich dobrym słowem.

romano.fanconi@itiholdings.com

Jak wiecie mnie TVN też ośmieszał i wykpiwał. Trudno, mam wyższy, znacznie ważniejszy cel do osiągnięcia. Nie oceniam stacji, oceniam KONKRETNY ich program !! Emisje filmu, który jest potrzebny WSZYSTKIM Polakom, WSZYSTKIM rodzicom !

Obejrzenie tego filmu szczególnie polecam Prezydentowi RP i wszystkim naszym politykom na czele z Ministerstwem Zdrowia :

kancelaria@mz.gov.pl

Piszcie i zawiadamiajcie jak największą liczbę osób, posłów na Sejm, itd...


2.

List, który właśnie wysłałem, żeby nie mówili, że nie wiedzą !!!

Marek Posobkiewicz
Główny Inspektorat Sanitarny
ul. Targowa 65
03-729 Warszawa

Data : 27.03.2017

Szanowny Panie,
Piszę do Pana już po raz trzeci, kopię mojego pisma, na które nigdy nie otrzymałem odpowiedzi załączam. W związku z powtarzającymi się doniesieniami w mediach dotyczącymi zakażenia bakterią New Delhi informuję jak następuje :


Ogólnoustrojowe zakażenie organizmu powszechnie określane jako SEPSA, które wielokrotnie prowadzi do śmierci pacjenta może być i wielokrotnie jest, całkowicie wyleczalne.

Leczenie polega na dożylnym podaniu askorbinianu sodu (formy witaminy C) w ilości, średnio (dawkę należy dostosować do stanu pacjenta), ok. 1g/kg wagi. Poprawa stanu zdrowia pacjenta jest niemalże natychmiastowa.

W przypadku prawidłowo przeprowadzonego wlewu skutki uboczne praktycznie nie występują.

Koszt askorbinianu sodu potrzebnego do jednego takiego wlewu wynosi ok. 8 zł.

Należy zauważyć, że chociaż mechanizm działania askorbinianu sodu jest zupełnie inny niż działania antybiotyków, działania te jednak się uzupełniają.

W wielu przypadkach, kiedy dana bakteria nie reaguje już na żaden antybiotyk, podanie askorbinianu sodu przywraca jej wrażliwość na antybiotyk, na który wcześniej nie reagowała. Podanie wtedy jednocześnie antybiotyku i askorbinianu sodu prowadzi do całkowitego wyleczenia pacjenta. W ten sposób, podawana jest właśnie witamina C w Szpitalu Klinicznym w Olsztynie.

Nie odnotowano w literaturze medycznej ani jednego UDOWODNIONEGO przypadku zgonu pacjenta spowodowanej podaniem askorbinianu sodu, pomimo podania, jak się w tej chwili ocenia, ponad 50 000 000 takich wlewów. Jedynym wyjątkiem, jest przypadek kobiety, pacjentki doktora Klennera, pioniera stosowania wlewów z witaminy C, który miał miejsce około 50 lat temu. Przypadek ten omówiłem w części 1 „Ukrytych terapii”.

Wszelkie informacje dotyczące badań jakie należy wykonać przed podaniem wlewu, techniki jego podawania, zapobiegania potencjalnym, ale niegroźnym problemom, które mogą wystąpić w czasie wlewu oraz odniesienia do odpowiedniej literatury medycznej dotyczącej tego tematu opublikowałem w mojej książce : „Ukryte Terapie” cz. 1 oraz cz.2.

Przypominam, że moje pierwsze pismo w tej sprawie wysłałem do Pana w dniu 02.05.2016. Niestety, jak do tej pory, służby medyczne jak również Główny Inspektorat Sanitarny pod Pana zarządem z tych informacji nie skorzystał, nie opracował odpowiednich procedur i nie wprowadził takiego leczenia w życie.

Niestety, nie dysponuję wiedzą na temat ile osób w Polsce zmarło od tego czasu do dziś z powodu tzw. „nieuleczalnej” SEPSY. Byłbym wdzięczny za taką informację.

Wiedza, którą przedstawiłem w w/w źródłach pozwoliłaby zapobiec wielu niepotrzebnym zgonom. Wiedza ta jest ogólnodostępna i nie stanowi żadnej tajemnicy. Brak użycia tej wiedzy do ratowania życia polskiego pacjenta uważam za poważne wykroczenie. W tym kontekście, brak reakcji zarządu Głównego Inspektoratu Sanitarnego, gdzie polscy pacjenci umierają w przypadkach, kiedy można ich życie byłoby uratować, uważam za niezgodne z prawem i niezgodne z postanowieniami Konstytucji RP.

Przypominam również, że Polska jest sygnatariuszem tzw. „Deklaracji Helsińskiej”, która w przypadkach, kiedy lekarz wykorzysta już wszystkie możliwości i metody terapeutyczne, daje mu możliwość skorzystania z każdej innej metody w celu ratowania życia ludzkiego. Jest to dokument chroniący każdego lekarza, który ratuje życie pacjenta.

Wskazuję również na fakt, że ta metoda leczenia pacjentów znajdujących się w stanie SEPSY jest stosowana w Polsce przez niektórych lekarzy zawsze, w każdym przypadku, z doskonałym skutkiem terapeutycznym. Mówiąc wprost : pacjentowi, który był już tylko nawadniany i oczekiwał na nieuchronną śmierć, uratowano życie. Poprawa zdrowia zawsze następuje, najczęściej w ciągu kilku pierwszych godzin. Ile istnień ludzkich w ten sposób uratowali (i nadal ratują) ci polscy lekarze tego niestety nie wiem, ponieważ, ze względu na brak odpowiednich procedur leczenie to odbywa się w tzw. ‘’podziemiu medycznym”.

Chciałbym tu ponownie wspomnieć o doświadczeniach w tego typu leczeniu jaki stosuje zespół lekarzy Szpitala Klinicznego w Olsztynie. W momencie pisania tego listu nie dysponuję niestety szczegółami stosowanych przez nich terapii oprócz tego, że witamina C podawana jest w procedurze odżywiania pozajelitowego łącznie z antybiotykiem.

Rozumiem, że askorbinian sodu podawany we wlewach dożylnych nie jest na liście leków w Polsce. Powszechnie jednak stosowany jest w Niemczech. Uważam, że dla dobra zdrowia i życia polskich pacjentów, askorbinian sodu powinien być natychmiast wprowadzony do użycia w Polsce. Nie widzę żadnego uzasadnienia, żeby tego nie zrobić NATYCHMIAST skoro Niemcy i Polska są w Unii Europejskiej.

W związku z powyższym, informowanie polskiego społeczeństwa poprzez różnego rodzaju media, że „na to nie ma lekarstwa” w sposób poważny mija się z prawdą.
Z tego powodu, ja jako podatnik i obywatel Polskiej Rzeczypospolitej zwracam się do Pana o jak najszybsze wprowadzenie odpowiednich substancji i procedur, w szczególności odnośnie wyżej umówionego tematu. Bardzo proszę o odpowiedź, dotyczącą konkretnego terminu kiedy ww. substancja i metody lecznicze będą wprowadzane do procedur medycznych w Polsce.
Nie interesuje mnie odpowiedź : „ to nie my (GIS) za to odpowiadamy”. Zwracam się do Pana jako kogoś, kto taki proces może zainicjować. W imieniu tysięcy polskich pacjentów, proszę po prostu to zrobić.

W związku z tym, że wyżej wymienione metody leczenia pacjenta znajdują się w domenie publicznej od bardzo długiego już czasu, każde opóźnienie we wprowadzeniu tych metod ratujących zdrowie i życie polskim pacjentom należy uważać za bardzo poważne złamanie prawa i złamanie postanowień konstytucji RP.

Nie chcę oceniać kto i w jaki sposób za to odpowie. Nie chciałbym, żeby doszło do pozwu zbiorowego pacjentów przeciwko Panu czy któremukolwiek urzędnikowi państwowemu. Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, żeby Polacy nie umierali w przypadkach takich, kiedy ich życie da się uratować.

Z poważaniem,
Jerzy Zięba
Autor : "Ukryte Terapie - czego Ci lekarz nie powie"

http://ukryteterapie.pl/
http://www.polacydlapolakow.pl/
https://web.facebook.com/ukryteterapie

Kopia :
Ministerstwo Zdrowia
Media polskie


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kopia mojego email-a z dnia 02.05.2017

Główny Inspektor Sanitarny - Marek Posobkiewicz
Główny Inspektorat Sanitarny
ul. Targowa 65
03-729 Warszawa
Data : 02.05.2016
Szanowni Państwo,

W związku z ostatnim doniesieniem jakie ukazało się w mediach :

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,lekooporna-bakteria-w-szpitalach-bedzie-narada-epidemiologow,201187.html

Informuję że :

Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo opanowania, zredukowania czy nawet całkowitego zlikwidowania tego problemu we wszystkich szpitalach w Polsce.
Wiąże się to z podaniem dożylnym dużej ilości tzn.ok.100 do 200 g askorbinianu sodu (co w pewnym zakresie opisałem w mojej książce).

Bezpieczeństwo tej metody, jest tak wysokie, że niniejszym oświadczam, iż zgłaszam się ochotniczo na podanie mi askorbinianu sodu w wyżej wymienionej ilości, z zachowaniem wszelkich obwarowań prawnych, jakich byście Państwo ode mnie wymagali.

Informuję również, że metoda ta jest już w Polsce stosowana w przypadkach sepsy (niestety nielegalnie) gdzie pacjenci nie utracili życia pomimo tego, że metoda ta była zastosowana, kiedy byli oni już w stanie agonalnym.

Rozumiem, że ta metodologia nie jest znana w Polsce, jednakże w obecnej sytuacji, jakiekolwiek zwlekanie ze zrobieniem czegoś bardzo konkretnego, spowoduje niepotrzebną śmierć wielu pacjentów zwłaszcza, że standardowe podejście się nie sprawdza.

W przypadku zainteresowania Państwa rozwiązaniem tego niezwykle poważnego problemu, bardzo proszę o natychmiastowy kontakt.

Z wyrazami szacunku,
Jerzy Zięba
Autor : "UkryteTerapie - czego Ci lekarz nie powie"
http://ukryteterapie.pl/
http://www.polacydlapolakow.pl/
https://web.facebook.com/ukryteterapie
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


3.

Nowy prelegent na Wiośnie Zdrowia :

https://www.youtube.com/watch?v=22P4jddQEZU&t=5s

http://www.wiosnazdrowia.pl


Pozdrawiam,

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 23rd Kwiecień 2017, 07:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Chcecie być trochę pewni że ryż który jecie jest bez plastiku. Przeczytajcie to:

https://m.podaj.to/post/4954,4,zdziwiam-si-gdy-przyoya-zapalniczk-do-surowego-ryu-ale-teraz-robi-to-samo-za-kadym-razem-gdy-kupi-nowe-opakowanie.html?utm_source=Facebook&utm_campaign=Fanpage


To że nie będzie plastiku nie będzie oznaczało że nie ma w nim np roundup i inne chemii!!!!!!


Ostatnio zmieniony przez Iraeneus dnia 23rd Kwiecień 2017, 10:48, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 30th Sierpień 2017, 21:20
No nie złe, żeby u nas nie było zimy to bym se też wszystko uprawiał:


_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 31st Sierpień 2017, 22:28
Super wykład:


_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 21st Wrzesień 2017, 09:59
Message reputation : 100% (2 votes)
Iraeneus napisał 1 lutego:

Uważam że wpajane nam od dzieciństwa zasada że trzeba jeść z 5 posiłków dziennie jest wielką ściemą aby pogorszyć ... nasze zdrowie. Jesteśmy z natury przystosowani do nie jedzenia przez dłuższy czas i ... napisał:

Mam znajomą co stosuje dietę od około 1 roku z pięcioma posiłkami dziennie co około 3-4 godz.
Trzęsie się, żeby dotrwać do następnego posiłku. Ma uzależniony organizm od jedzenia co kilka godzin a zdrowsza nie jest.

Pisałem, chyba w styczniu, że jem mniej i więcej piję, ale prawdziwą rewolucję zacząłem w maju.

Jestem po operacji kręgosłupa i po 1,5 roku od niej byłem w gorszym stanie niż przed operacją. Szykowałem się do drugiej, gdzie by mnie poskręcali, włożyli imlant.
Wiem, że ludzie i tak po operacjach nie są sprawni, cierpią i męczą się. Są oczywiście i wyjątki, żeby nie było Very Happy . Są sytuacje, że bez operacji nie da się już funkcjonować i grozi to paraliżem itp.

No i wtedy przypomniał mi się wykład młodego człowieka jak wyleczył dyskopatię pijąc więcej wody.

Tzw. dysk to 80-90 % woda. Ja zawsze mało piłem a byłem w ciągłym ruchu uprawiając sport i pracując fizycznie.

Pisałem też o człowieku, który potrafił przeprowadzać 30 dniowe głodówki. Pisałem, że sam zacząłem mniej jeść i więcej pić i lepiej zacząłem się czuć, ale od maja poszedłem dalej.

Zacząłem pić średnio 5 litrów dziennie (teraz myślę, że nie trzeba tak dużo) i tak przez około 3 m-ce. Jadłem coraz mniej aż wystarczał mi jeden posiłek dziennie. Czasami podjadałem oczywiście jakieś śledziki, ser żółty, orzeszki itp. Zaczęło mi się robić zimno czasami, ale taki to daje efekt.
Jak miałem ochotę coś przegryźć, to piłem szklankę wody albo dwie i organizm się uspokajał.

Nie traciłem na wadze przez około 3-4 m-ce a potem 10 kg w miesiąc i organizm powiedział: chcę jeść.

Teraz piję średnio 3 litry dziennie i jem dwa posiłki nie do syta. Podjadam śledzikami i serem żółtym. Nie jem od około 2 miesięcy wieprzowiny.

Dla usprawiedliwienia Very Happy - Pracuję na siedząco, ale robię remont w domu Shocked

Jakim cudem, jak 3 m-ce temu nie potrafiłem trzymać w rękach paczki kafelek gresowych około 20 kg?

Oczywiście nie jestem idiotą i remontuję powoli i spokojnie.

Wnioski:

Jem teraz przynajmniej 2 razy mniej niż kiedyś i piję przynajmniej 2 razy więcej niż kiedyś. Pan Ziemba zaleca szczyptę soli z rana (bo zatrzymuje wodę w organizmie). Nie sztuka wypić 5 litrów i latać co chwilę do łazienki, chociaż ja tak robiłem na początku.

Teraz wreszcie po kilku latach, ból ustąpił do poziomu, przy którym funkcjonuję, objawy chorobowe zmieniają się, sylwetka się prostuje, bo puszczają mięśnie pleców, które patologicznie spinają się i sztywnieją.

Dysk prawdopodobnie się regeneruje, wchłania zmniejszając ucisk na nerwy.

Jakby mi ktoś powiedział pół roku temu, że tak będzie to bym powiedział, że jest idiotą.

Tak jak pisałem, przez około 3 m-ce nie traciłem na wadze. Wydaje mi się, że organizm oczyścił się z gromadzonego dziadostwa przez całe życie. Byłem szczupły a jadłem jak smok i przejadałem się. Piłem może litr dziennie a to i tak pewnie czasami było mniej bo wolałem zjeść.

To nie jest recepta, to jest to co ja robiłem.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 21st Wrzesień 2017, 10:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Polskapaw tak trzymać !!!

Budujące jest to co piszesz i co Ci się udało!

Popatrz na ten film:Komentaż pod filmem:

szimanka
6 miesięcy temu (edytowany)
Po wypiciu oliwy zmieszanej z sokami zrzygałem się przykładowo. Rzygałem dalej niż widziałem, a sąsiedzi w całym pionie słyszeli ryczącego lwa, któremu przytrzasnęło klejnoty. Po tym koncercie spocząłem w łóżku mile wspominając smak oliwy z sokami. Kiedyś to powtórzę, bo jest git!
P. S. W czasie zwracania do muszli owego napoju mój synek się popłakał, bo myślał, że tata umiera. Po wyjściu z kibla pies na mnie warczał. Coś się w moim życiu zmieniło.

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy nieźle można się uśmiać ( śmiech to zdrowie )

Jeszcze tego nie robiłem ale ...

Po prostu jak jesz śmieciowe jedzenie przez całe swoje życie ... a zaczęło się to u nas powoli od lat 90 tych to masz potężne złogi, tzw. cieknące jelita itp

I wtedy nie pomoże żadna dieta itp. cud np w miesiąc, dwa to proces który trzeba odwrócić i może przynieść wymierne efekty za 1,2 lata.

Ja przyznam że całą sytuację u mnie wywołało ... Prawo Boże ... jak przestałem jeść wieprzowinę ( już chyba z dwa lata mija ) to zacząłem jeść mniej w ogóle mięsa i tak zacząłem odzyskiwać zdrowie ( więcej sił,brak zmęczenia )
ostatecznie w tym roku od marca  do 2 września mam zaliczone 6 biegów ( 30 km, 4 biegi 50km+ - biegi górskie ( Ultra Janosik, Chudy Wawrzyniec, Super Maraton Gór Stołowych ) i jeden płaski 15 km )

to jest niesamowite bo ja nie lubię biegać!! nakręcają mnie bardziej góry itp.

Aaaa i poszedłem dalej od kwietnia nie jem mięsa! Polecam:

https://www.galaktyka.com.pl/product,,540.html

w ogóle no ... raz na jakiś czas rybę albo steak wołowego ale na palcach jednej ręki policzę te steki.

Wszystko oczywiście masz w głowie, trzeba znaleźć sens i motywację.

A wszystko zaczęło się od Prawa Bożego ... skoro ono jest i nie zostało odwołane to powiedziałem sobie że będę je przestrzegał ... oczywiście nie dam rady od razu całości przestrzegać ale zacząłem od tego i myślę że z czasem zacznę coraz więcej przestrzegać ..

ale patrzcie jak to jest wielkie ... jedno tylko Prawo a niesie tyle dobra.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 21st Wrzesień 2017, 11:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Tutaj bardzo fajny film, gościu szczegółowo opisuje temat:


_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 21st Wrzesień 2017, 19:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Gościu w filmie powyżej powiedział coś ciekawego, że głowa mu zaczęła inaczej pracować, inaczej się czyta itp.

Dokładnie od kilku tygodni powtarzam to znajomym, że mózg mi się otworzył Very Happy

Iraeneus - zwróciłeś uwagę na stosowanie prawa i duże zmiany w życiu.

Ja tego nie napisałem, ale dokładnie też tak było ze mną. Poprawiłem jedną rzecz i nastąpiły zmiany. Według mnie rozwiązania pojawiają się właśnie wtedy.

Myślę, że prawie każdy na świecie ma coś z czym sobie od lat nie daje rady, jakiś grzech który stał się codziennością. Człowiek się męczy ale nie potrafi z tym skończyć.

Zakończenie tego procederu prawdopodobnie otwiera drzwi na zdecydowaną pomoc Boga.

Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę Very Happy

Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 22nd Wrzesień 2017, 20:34
Ja mam tak, że od zawsze dużo piłem, praktycznie butelka wody towarzyszy mi cały dzień i całą noc. Wink

Wynikało to nie tyle z wiedzy, ale miałem w życiu trochę problemów z zatokami, i często miałem zatkany nos, i widocznie nauczyłem się oddychania przez usta co powoduje, że mnie ciągle suszy... Wink

No ale właśnie jest ten problem, że bardzo dużo wydalam tej wody. W pracy, a wcześniej w szkole, nie miałem problemu z dostępem do toalety, więc nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało. Potrafię wydalić co 2-3 godziny praktycznie tyle wody ile wypiłem...

Spróbowałem tej metody z solą, ale wydaje mi się, że nie wiele pomaga, a może nawet więcej po niej wydalam... Szkoda tak pić na próżno Smile

Może spotkaliście się już z takim problemem?
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 23rd Wrzesień 2017, 21:31
Jacek86 - nie znam odpowiedzi na twój problem. Co 2-3 godziny - to faktycznie często.

Z tą solą to spróbuj może przez jakieś kilka tygodni. Jak byłem dzieckiem to potrafiłem przyjść do kuchni po to tylko żeby zjeść łyżeczkę soli. Potem mi to minęło.

Nie wiem co mam powiedzieć. Opisałem swoje doświadczenie.
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

on 23rd Wrzesień 2017, 21:56
Spoko! Dzięki Waszej dyskusji i filmikowi Pana Zięby zauważyłem dopiero ten problem...

Także jest już połowa sukcesu!!! Wink

Spróbuje poszukać coś na ten temat, a jak znajdę to się podzielę. Wink

Ogólnie jest chyba takie niezdrowe podejście, że jak ktoś dużo pije, to go pouczają wszyscy, "nie pij tyle, bo będziesz sikał" "nie pij za dużo przed podróżą, bo będzie trzeba ciągle stawać" itp. Teraz to dopiero zauważam, że ludzie sami się wysuszają, żeby nie mieć problemów z toaletą.
Sponsored content

Zdrowe odżywianie - Page 4 Empty Re: Zdrowe odżywianie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach