Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

UFO czy NAZIZM? Empty UFO czy NAZIZM?

on 3rd Sierpień 2018, 03:06
Message reputation : 100% (2 votes)
Ale muszę się podzielić z jedną historią, która znam dobrze, ponieważ dzieje sie wiele rzeczy z innej strony a wiem o tym sporo.
Ale do rzeczy. Nie zgadniecie kto rządzi światem, poza szatanem i upadłymi.

IV Rzesza Niemiecka.

To nie jest żart, wiedziałem o tym od dawna i jeden film ujawnił wiele detali i wszystko to połączył w jedną całość. Za dużo nie napiszę ale podam główne punkty, które mają wielki sens. Dowiedziałem sie wszystkiego z filmu Michaela Salla.

Ale znam wiele detali i on mnie wiele pomógł.

W bardzo wielkim skrócie. Hitler szukał kontaktów z Arianami czyli Nefilimami. Wielu z nich znalazł i pracował z nimi. Zrobiono około 30 łatających spodków ale połowa z nich pozostała w Niemczech, a te działające poleciały na Antarktydę i budowano na niej wielkie podziemne czy raczej podlodowe bazy.

Kiedy Niemcy oficjalnie przegrały wojnę, Hitler udał się do Argentyny, skąd najprawdopodobniej nadzorował owe bazy pod lodem.

Kiedy admirał Richard Byrd udał się w MILITARNEJ misji (nie pierwszej) na Antarktydę , celem było rozpoznanie działań nazistów oraz ewentualnego ich rozbicia. Stało się odwrotnie i US Navy przegrała paskudnie bitwę z łatającymi spodkami na oceanie. Admiorał wrócił do USA - wielu ludzi zginęło. To był rok 1947.

Pięć lat później ( 1952 ) flotylla UFO pojawiła się nad Waszyngtonem ściśle nad Białym Domem. Wydarzenie było tak mocne, że nie można było temu zaprzeczyć. Władze powiedziały że to UFO. Stoczoną krótką bitwę i kilka samolotów zostało zestrzelonych na ziemię. USA nie miały żadnych szans.

Publiczności nie powiedziano, że były to spodki nazistów. Wydarzenie w Roswell to był wypadek niemieckiego spodka. Dlatego to ukrywano.

A co sie wydarzyło po ukazaniu się UFO ad Białym Domem?Film doskonale znany w kręgach militarnych i rządowych a także w kręgach działaczy takich jak... ja. :-)

Amerykanie zostali zmuszeni do negocjacji z nazistami. Oficjalnie lub raczej pół oficjalnie podano, że negocjuje się z UFO. Tymczasem były to rozmowy z nazistami, którzy dominowali praktycznie nad światem.  Oni II WŚ nie przegrali.

Najwyraźniej współpracowali pod nadzorem... Watykanu z upadłymi aniołami, które dostarczały im zaawansowanych technologii.
USA nie mogły się w czymkolwiek nie zgodzić.

Czyli wszelkie UFO to były UFO nazistowskie i są nimi nadal wszelkie latające spodki.

Po negocjacjach USA poddało się całkowicie IV Rzeszy. Przez wiele lat nie było żadnych konfliktów, Amerykanie wykonywali wszystkie rozkazy nazistów i wykonują je nadal.

Nawet znany a zamordowany Bill Cooper w 2001 ujawnił o UFO, które wnikało w wodę i pod wodą pozostawało. Jest wiele tego typu raportów. Od roku 1952 niewiele wiemy o nazistach i UFO.

Według mego rozeznania, IV Rzesza wraz z Watykanem i upadłymi rządzi światem, co jest zgodne z proroctwami Apokalipsy. Głowa śmiertelnie zraniona Bestii - Nazizm.

Aby to potwierdzić, mamy wiele wizyt podczas kampanii Obamy z Obamą włącznie na Antarktydzie, z John Kerry i Obamą włącznie.
Czyli pachołkowie USA szukają rozwiązania konfliktu z upadłymi, którzy stawiają na Trumpa i są jego protektorami
.
Tak wygląda obecna sytuacja. Trump jest aktorem grającym rolę dobrego gliny w teatrze nazistów.

A ten teatr to przejęcie władzy nad światem przez Bestię.

Tak to wygląda w moich oczach i będę to wszystko sprawdzał i szukał Prawdy.

Ale... będziemy wszyscy Prawdą zaskoczeni.

I to wszystko, co mogę dzisiaj ujawnić.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 3rd Sierpień 2018, 04:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Dodaję film po rosyjsku z angielskimi napisami.

Ujawnia on wiele, co wiedzieliśmy podczas rozgryzania tematu o wklęsłej ziemi na starym forum.Jest wiele kłamstw ale także wiele prawdy. Są sceny z walki z UFO admirała Birda.

Ale... nie ma nic pewnego poza poszlakami.

.......................................................................

To jest post z tego linku.

https://zbawienie.forumotion.com/t248p200-poczatek-upadku-nierzadnicy-i-babilonu

Wstawiam to z powodu przypomnienia pewnych dowodów.

I teraz zwróćmy uwagę na niektóre detale widzialne na świecie.

Niemcy mieli już wtedy latające spodki. Do dzisiaj Niemcy mają najlepszą technologię we wszystkich niemal dziedzinach.

Najprawdopodobniej brali oni informacje za pomocą kontaktów z upadłymi aniołami poprzez okultystyczne media czy organizacje jak Vrill czy Thule.

Amerykanie zorganizowali po wojnie tzw. operację spinacz i zdecydowana większość najlepszych fachowców z Niemiec znalazła sie w USA z Wernerem von Brownem w NASA!

Po co była potrzebna NASA i Werner von Brown, skoro Niemcy mieli już latające spodki!?

Po to, aby ukrywać przed nami... PŁASKĄ ZIEMIĘ.

Po to powstała NASA i po to napisał swoje 'dzieło' Kopernik. Aby nas przekonać do istnienia życia w wielkim kosmosie.

Aby nas przekonać do istnienia życia w wielkim kosmosie.

Ziemia kula jest centrum tego zwiedzenia.


Jeżeli ziemia jest kulą to Boga raczej nie ma i istnieje olbrzymi Wszechświat, w którym żyją Annunaki i inne stworzenia kosmiczne UFO, na Wenus, które chcą nam 'pomóc' ponieważ... RELIGIE czynią olbrzymi bałagan na ziemi i mnóstwo przelewu krwi.

Valiant Thor był podobno z Wenus. Ale najprawdopodobniej był z Antarktydy i nadzorował pracę Pentagonu. Ukazywanie go jako osoby z Wenus popiera właśnie tę teorię.

Z czego był znany Werner von Braun? Że był Chrześcijaninem i ma napis na nagrobku - werset biblijny - Ziemia niebiosa ogłaszają chwałę Boga.

To on na krótko przed śmiercią ujawnił, że ostatnią kartą, jaką użyją Iluminaci czy też sataniści będzie karta - UFO!

Będąc Chrześcijaninem nie był od dopuszczony do najwyższych niemieckich technologii i przy Hanebunach on nie pracował.

USA stworzyły fałszywą NASA, która działa wyłącznie w celach propagandowych i nie posiada żadnych poważniejszych technologii kosmicznych, poza prymitywnymi rakietami Von Brauna.i wspiera ona bardzo aktywnie ziemię kulę. Wszystko odbywa się pod kontrolą Nazistów z Antarktydy.

Przy tej okazji przypomniał mnie się poważny dowód na to, że Ziemia nie jest kulą.

Owym dowodem jest brak grawitacji.

Grawitacja jest ukazywana bardzo błędnie i trudno jest z nią walczyć, jeżeli nie znamy jednego arcy ważnego detalu.

Grawitacja to nie tylko siła ciążenia ale to siła kontrolująca według zakłamanej nauki wszystko, co istnieje we Wszechświecie.

Ziemia za pomocą grawitacji okrążą Słońce, Księżyc okrąża Ziemię itd. itp. Problem polega na tym, ze nie widać nigdzie żadnych śladów owych olbrzymich sił, utrzymujących w ruchu Ziemię, Księżyc czy Słońce.

Powinniśmy być w stanie zmierzyć te siły. Według TEORII grawitacji - im większa masa, tym większe siły wzajemnego się przyciągania. Okłamuje się nas także, ze Księżyc powoduje siłą grawitacji przypływy i odpływy oceanów. Ale nie mamy nawet na to żadnego konkretnego dowodu czy pomiarów.

Każde duże ciało także powinno podlegać grawitacji. Powiedzmy dwa wielkie okręty, budynki czy inne ciała. Na to także nie ma żadnych dowodów!

Bez grawitacji żaden układ słoneczny nie może istnieć a Ziemia nie może być kulą. Oto przyczyny zaciekłej walki przeciwko grawitacji a także przeciwko ziemi kuli.


Oto przyczyny ukrywania przed nami pojazdów Nazistów UFO. Po to istnieje cała doktryna New Age. Wszystko po to, że dopiero kosmici zaprowadzą na ziemi pokój i będą w zamian żądali ślepego w stosunku do siebie posłuszeństwa za dane nam łaski wyzwolenia z zabobonów religii i wiary w... Boga.

O tej karcie mówił Werner von Braun, że będzie ona stosowana. Dzisiaj na niebie widać codziennie setki latających pojazdów i nikt ich już nie filmuje, ponieważ to się wielu z nas już znudziło.

Dodam jeszcze, że podpisanie porozumienia z UFO jest faktem historycznym i od tego momentu zaczęto budowanie podziemnych baz wojskowych w USA, jedna jest w Australii oraz na na niemal każdym kontynencie.

Skąd mają takie niezwykłe technologie? Od Nazistów i upadłych aniołów z Antarktydy. Mamy wiele postaci ujawniających owe basy jak zamordowany Phil Schneider czy Art Bielek czy inni.

Te wszystkie informacje są doskonale udokumentowane. Jedynym błędem było patrzenie w niewłaściwą stronę. Putin zakazał Świadkom Jehowy działalności w Rosji. Są dosyć okrutne prześladowania.

Dlaczego? Ponieważ Świadkowie nie są bałwochwalcami i są ogólnie jednymi z najbardziej miłujących bliźnich oraz posłusznych 10-przykazaniom oraz... Towarzystwu Strażnica.

We wszystkich religiach Chrześcijaństwa jest mnóstwo wspaniałych i Bogu oddanych ludzi, aczkolwiek bardzo zwiedzonych przez przywódców religijnych oraz mas media.

Zwiedzenie nie jest grzechem. Grzechem jest świadome łamanie Prawa.

Dlaczego cały szatański świat rzuca się na całe Chrześcijaństwo? Ponieważ większość Chrześcijan będzie zbawionych w Królestwie Bożym, nie tylko będzie wybawiony Naród Wybrany. Naród Wybrany będzie cudownie wyprowadzony na pustynię a reszta Chrześcijaństwa będzie to widzieć.

Czyli zbawienie jest nie tylko dla Słowian ale dla wszystkich ludzi miłujących Boga. Słowianie maja olbrzymi przywilej bycia Narodem Wybranym, który będzie panował nad całym światowym Chrześcijaństwem.

Wracając do UFO...

Jeden z wersetów mówi, że król wprowadzi nowego boga, którego nie znali nasi ojcowie.

Czyżby o to chodziło?

Daniela 11:38 Zamiast tego będzie czcił boga warowni; złotem, srebrem, drogimi kamieniami i kosztownościami będzie czcił boga, którego nie znali jego ojcowie. 39 Do warownych grodów wprowadzi lud obcego boga; tych, którzy go znają, obsypie zaszczytami, nada im władzę nad wieloma i w nagrodę obdziela ziemią.

Nie jestem pewien czy te wersety mówią właśnie o wielbieniu UFO ale utworzenie obrazu Bestii i wzięciu znaku Bestii 666 mają z tym na pewno coś wspólnego.

W ten sposób mamy niemal gotowy scenariusz czasów końca.

Kiedy i co się wydarzy? Nie wiemy ale wiemy, że Bóg zaskoczy i ICH a także wielu z nas. Nie wiemy, na ile Bóg im pozwoli ale znając proroctwa Objawienia wiemy, że będą działać na ziemi dwaj świadkowie świadczący za Bogiem i Jego Prawem.

Tak to w wielkim skrócie wygląda.

Jest to teoria, która posiada wiele dowodów - pośrednich i bezpośrednich oraz poważne powiązania biblijne.

Jak... śmiertelna rana została uzdrowiona jednej z głów Bestii. Czyli Nazizm przetrwał pomimo przegranej (rzekomo) przegranej wojnie.

Najprawdopodobniej taki był cel tej wojny, o którym plan trzech wojen nie wspomniał. Z wiadomych przyczyn.

Wszelkie dowody, pośrednie i bezpośrednie proszę tutaj wklejać.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 3rd Sierpień 2018, 09:42
Message reputation : 100% (1 vote)
W 2017 filmowcy stworzyli nowy serial o III Rzeszy, podobno na faktach "Kryptonim HHhH"


https://m.filmweb.pl/film/Kryptonim+HHhH-2017-744496


Mnie przeraża charakteryzacja tego aktora- czy on nie jest podobny do Thora? Ta szczęka, te rysy . jak demon

UFO czy NAZIZM? Snap1.44393.4

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
maklesTeam
Liczba postów : 36
Join date : 14/06/2018

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 3rd Sierpień 2018, 10:38
Message reputation : 100% (3 votes)
Dobry artykuł w temacie :

Pochodzi ze strony: http://3obieg.pl/demony-nazizmu-komunizm-oraz-demon-kracja-i-watykan-a-nwo/

wklejam poniżej treść:

Demony nazizmu, komunizm oraz demon-kracja i Watykan – a NWO„Świat doszedł do punktu kulminacyjnego i przejdzie przez wstrząs którego wy, niewtajemniczeni ludzie, nie jesteście w stanie zrozumieć.” – Adolf Hitler


WATYKAN„Istnieją dwie historie: historia oficjalna, zakłamana – ta, której nas nauczają, historia „ad surm delphini” – oraz historia tajna, gdzie tkwią prawdziwe przyczyny wydarzeń, historia haniebna.”

Honore de Balzak


“Prawdziwym przeznaczeniem człowieka jest coś czego szary obywatel nie będzie w stanie pojąć ani tego przetrawić, gdy mu się o tym wspomni. Nasza rewolucja jest ostatnim rozdziałem w ewolucji, która zakończy się obaleniem historii. Członkowie mojej Partii nie mają pojęcia o wizjach nawiedzających mój umysł ani o wielkim planie i fundamentach, które zostaną położone zanim umrę. Świat doszedł do punktu kulminacyjnego i przejdzie przez wstrząs którego wy, niewtajemniczeni ludzie, nie jesteście w stanie zrozumieć.”Adolf Hitler


Zaczęłam celowo od tych dwóch wymownych cytatów, abyście Państwo na wstępie czytania tego artykułu zresetowali swoją dotychczasową wiedzę, po to, by to o czym chcę pisać i w co mocno wierzę wbrew krytyce zbetonowanych umysłów, dotarło do Was w pełni.


Kiedy decydowałam się na założenie bloga na Nowym Ekranie, od początku moim celem było dotarcie z tą wiedzą do ludzi częściowo obudzonych, bo mniemam, że choć część z nich temat zrozumie, obejmie szerokopasmowo i pojmie z jakimi siłami mamy do czynienia, jakie to zatacza kręgi oraz o co toczy się tak naprawdę ta gra.


Śledząc artykuły na Nowym Ekranie doszłam do wniosku, z pozycji wiedzy jaką posiadam, że większość jednak nadal nie rozumie ogromu zwiedzenia ludzkości i chwyta się nadal opinii tzw autorytetów oraz ujmuje tematykę wybiórczo, podążając fałszywymi tropami.


Jeżeli prześledzicie Państwo wszystkie moje artykuły, zrozumiecie, że ja cały czas usiłuję Wam przedstawić świat w jego prawdziwym obliczu oraz uświadomić, co tak naprawdę się dzieje.


Głównymi nurtami za którymi Państwo podążacie są:
Niebezpieczeństwo ze strony Rosji – to prawda, ale nie taka jak myślicie
Spisek żydowski – to też jest jedynie częściowa prawda
Niebezpieczeństwo ze strony Izraela – to też prawda, ale też nie taka jak myślicie
Walka z kościołem – to też prawda, ale nie do końca tak jak myślicie
Dominacja Ameryki – to też prawda, ale nie do końca


Nie znając całości zagadnienia można się naprawdę w meandrach tej zagmatwanej polityki zagubić i co gorsza nieświadomie stanąć po stronie wroga.


To, że teraz wypływają różne brudy, oraz to, że odsłaniane są liczne zakryte sprawy, to znak, że rząd światowy zbliża się milowymi krokami. Tymczasem większość ludzi nie zna prawdy, a nawet nie chce jej poznać.


DEMONY NAZIZMU„Prawda leżąca za powstaniem partii nazistowskiej i wybuchem II wojny światowej jest tak niezwykła, że społeczeństwo na obecną chwilę nie jest w stanie jej zaakceptować. Prawdziwa wojna toczy się od czasów patriarchy Jareda, szóstego pokolenia od Adama, gdy 200 aniołów (“Synów Bożych”) zwanych Strażnikami zesłano na Górę Hermon w celu nauczania ludzkości. Strażnicy zaczęli pożądać ludzkich kobiet, wzięli je sobie za żony i spłodzili potomków znanych jako Nephilim. Strażnicy byli fałszywymi bóstwami czasów przedpotopowych (annunaki), a ich potomkowie, tyrani Nephilim, rządzili Ziemią. Nephilim zostali zniszczeni podczas Potopu, lecz ich dusze nie mogły wrócić do Stwórcy, dlatego błąkają się po dziś dzień w świecie duchowym jako demony.”To dokładnie stoi napisane nie tylko w biblii, ale również w księdze Henocha, która została przez kościół odrzucona jako rzekoma herezja.Większość historyków badających przyczyny wybuchu II wojny światowej, nigdy nie otarła się nawet o prawdę. Pozostali bardziej świadomi badacze historii nigdy nie publikowali swoich prac, albo ze względu na strach przed systemem, albo z obawy przed ośmieszeniem, gdyż prawda jest tak szokująca i nieprawdopodobna we wszystkich jej aspektach, że przeciętny zjadacz chleba nigdy jej nie ogarnie, a nawet jeżeli ta prawda do niego dotrze, to na zasadzie samozaprzeczania odrzuci ją.Niestety jednak, tak jak nie ma zbrodni doskonałej, gdyż wcześniej czy później zostaje ona odkryta, tak samo jest z prawdą.Prawda zawsze obroni się sama i zawsze wypłynie na wierzch.Obecnie, kiedy wydarzenia światowe przyspieszają, znajduje się coraz więcej ludzi, którzy przerażeni przyszłością i obciążeni na sumieniu, decydują się na ujawnianie odwiecznych tajemnic; czy to bezpośrednio w wywiadach, czy za pomocą książek i pamiętników.Mamy więc zlepki informacji z pamiętników nazistów, nazistowskich naukowców, oficerów wywiadów, mających dostęp do najbardziej tajnych dokumentów. Wielu z nich, jak chociażby Phill Schneider pracowali przy tajnych projektach w podziemnych bazach w Ameryce i choć nie znali wszystkich poziomów wiedzy, to byli świadkami okropnych eksperymentów i zdarzeń, które dokonały wielkiego wstrząsu na ich psychice.O podziemnych bazach, laboratoriach i nieludzkich eksperymentach nazistów dużej wiedzy dostarczają nam też niezależni badacze tematu i pasjonaci, jak chociażby nasz ziomek Dariusz Kwiecień, który prowadzi swój własny blog i ma żywy kontakt z ludźmi, którzy byli naocznym świadkami tych tajnych eksperymentów medycznych oraz parapsychicznych, a którzy w obawie przed umieszczeniem ich w psychiatrykach do tej pory milczeli, a teraz dzięki jego blogowi zaczynają się otwierać.Wszystkie źródła zgadzają się co do jednego: Adolf Hitler miał kontakt z “wyższą inteligencją”, którą sam nazywał “boskimi głosami”. Większość z Was dopatruje się u Hitlera żydowskiego pochodzenia, ale Hitler po pierwsze był masonem, po drugie Iluminatem wysokiego stopnia, po trzecie zagorzałym katolikiem, a po trzecie jednocześnie fascynatem parapsychologii, kabały i magii.


Wielu oficerów Hitlera pisało że jest opętany przez demony. Hitler sam opisywał na czym polega jego “boska opatrzność”.


Pierwsze głosy zaczął słyszeć w wieku lat 17. W “Mein Kampf” opisuje jak “głos” uratował mu życie podczas bitwy w czasach I wojny światowej. Głos ten kazał mu “wynosić się” z okopu w którym siedział, kilka sekund przed wpadnięciem do niego granatu który zabił wszystkich jego towarzyszy. Wtedy zdał sobie sprawę że prowadzi go jakaś duchowa siła i zaczął planować jak zdobyć władzę nad światem. Teraz wiemy skąd zaczerpnął ten plan. Daje nam to też odpowiedz na to jak i dlaczego ich technologia rozpowszechniła się po całym świecie. Hitler wielokrotnie unikał śmierci, zamachów na swoje życie i zawsze przypisywał swoje niebywałe szczęście duchowemu przewodnictwu i “głosom” które dbały o to by mógł wypełnić swoje przeznaczenie. Jego dobry przyjaciel August Kubizek słyszał ten głos przemawiający ustami Hitlera. Opisywał to wydarzenie w ten sposób:“to było tak jakby Adolf był opętany przez demona”


Cytat  Gregora Strassera


“Słuchając Hitlera można było doznać nagłej wizji jak  poprowadzi ludzkość ku chwale. Światło pojawiało się w ciemnym oknie. Dżentelmen z komicznym małym wąsikiem zamieniał się w archanioła. Archanioł pózniej odlatywał i zostawiał tam siedzącego Hitlera, oblanego potem, ze szklistymi oczyma.”Naziści posiadali vimany. Odkryli je, zamrożone,  na Antarktydzie (stara Atlantyda). Te latające maszyny mogły zrewolucjonizować siły zbrojne kraju w którym większość pasów startowych została zbombardowana przez Aliantów. Gdyby odtworzono tą technologię na czas, mogło by to odmienić losy wojny.


Po wojnie Alianci przejęli niemieckich naukowców którzy pracowali nad rewolucyjnymi maszynami latającymi. Zabiegali o nich zarówno Rosjanie, jak i Amerykanie. Część z tych naukowców przeniosła się do Nowego Meksyku i stworzyła NASA. Jeden z tych przekonwertowanych naukowców, Herman Holdberg, powiedział kiedyś że Adolf Hitler i naziści mieli wsparcie od ludzi “z innych światów”.


W rzeczywistości byli oni prowadzeni przez duchy (demony) Nephilim zniszczonych podczas Potopu. Demony wykorzystały nazistów do uwolnienia grupy ich ojców, Strażników, z ich podziemnych więzień do których wtrącono ich za zwiedzenie ludzkości w czasach przedpotopowych. Te śmierdzące siarką upadłe anioły udawały że są przybyszami z innej planety, i robią to dalej maskaradując jako Szaraki i piloci UFO. Rozsiewają historię o tym, że wizytują na Ziemi od tysięcy lat, podczas gdy naprawdę odcięły sobie drogę do powrotu już w czasach Jareda, gdy podobnie jak Lucyfer i jego towarzysze przed nimi, zbuntowali się przeciwko Bogu.


Gdy wojna się skończyła armia USA weszła w kontakty ze Strażnikami, odkopując ich na terenie pustyni w Dudeal, Meksyk. Ludzie pracujący na rzecz tajnego rządu myślą, że mają do czynienia z kosmitami, podczas gdy ludzie na samej górze piramidy doskonale znają prawdziwą naturę Upadłych.


Wśród ludzi pracujących dla tajnego rządu USA przy projektach Black Ops, był właśnie inżynier Phil Schneider, który twierdził że “kosmici” których spotkał śmierdzieli siarką. Pomógł on uwolnić pewną część Strażników, lecz wierzył (prawdopodobnie aż do śmierci), że ma do czynienia z szarakami- kosmitami. O smrodzie siarki lub palonej gumy, mówią również ludzie , którzy doświadczyli tzw „Bliskich Spotkań”.


Również Bill Copper, człowiek zamordowany na posesji własnego domu przez ludzi systemu, też początkowo myślał, że za tym wszystkim stoją przybysze z innych planet, dopóki wspólnie z innym badaczem nie odkrył tajnej bazy, z której te latające spodki wypuszczano pod osłoną nocy.Te istoty nie są kosmitami lecz upadłymi aniołami wspieranymi przez Nephilim.Na temat tych tajnych eksperymentów sporej wiedzy dostarcza Carolyn Hamlett z wielopokoleniowej rodziny agentów organizacji, zajmującej się wdrażaniem w życie planu utworzenia Jednego Światowego Rządu. Jej były mąż pracował w takich tajnych projektach, lecz nigdy nie powiedział niczego o swojej bazie ani o pracy tam wykonywanej. Wszyscy pracownicy tych baz byli po pierwsze testowani pod kątem umiejętności dotrzymania tajemnicy, a po drugie znali jedynie wąski wycinek każdego eksperymentu. Wszelkie rozmowy miedzy poszczególnymi komórkami organizacyjnymi takich baz są zakazane, a sami pracownicy są pod nieustanną kontrolą. Niektórzy ludzie “zatrudnieni” w tych podziemnych kompleksach są tam przez całe swoje życie. Wszyscy z “farmy” ( to zwyczajowa nazwa tych podziemnych baz), wiedzieli, że w razie naruszenia tajemnicy, całe to miejsce wraz z jego pracownikami zostanie wysadzona w powietrze.

Do dnia dzisiejszego wszelkie szczegóły operacji mających miejsce na “farmie” oraz Los Alamos pozostają tajemnicą. Ludzie stojący za tymi projektami robią wszystko, by opinia publiczna nigdy nie dowiedziała się prawdy lub – jeśli jednak się dowie – nie uwierzyła w to co słyszy.

Zacytuję dla zobrazowania potworności tych eksperymentów oraz ich nadrzędnego celu, kilka wypowiedzi tej kobiety- Carolyn Hamlett, która kiedy zorientowała się w jakie zło się wplątała, odeszła z Organizacji.

NADNATURALNE ZŁO

„Jeśli masz przeczucie że nasz świat nie jest tym samym miejscem co 20 czy 30 lat temu, jeśli wyczuwasz, że aura zła jest gęstsza niż kiedyś – to nie jest to twoja wyobraźnia. Rzeczywiście, ta aura na Ziemi robi się coraz gęstsza. Robi się taka na potrzeby ostatniej fazy “Planu”. W ostatnim jego etapie siły nadnaturalne łączą się z ciałem fizycznym, a kulminacją tego będzie duchowy i globalny Porządek Świata.”

„Moja rodzina służyła temu planowi przez wiele pokoleń. Podczas gdy wielu zaczyna rozumieć Boski plan końca czasów, ja służyłam agendzie stojącej w absolutnej sprzeczności ze wszystkim, co pochodzi od świętego i sprawiedliwego Stwórcy.”

„Ideą stojąca za “Nefilim” jest hybrydyzacja – nie tylko fizycznego DNA, ale również “duchowa” hybrydyzacja, połączenie ludzkiego DNA i duszy z “duchem” innego rodzaju, duchem nie manifestującym się i nie widocznym na naszej fizycznej płaszczyźnie.”

„To że nasze oczy nie widzą tych “duchów” nie oznacza że one nie istnieją, ani że nie potrafią się czasem manifestować, a nawet “rozmnażać”. Wszystko jest kwestią znalezienia brakującej informacji i zdania sobie sprawy, że taka możliwość istnieje.

Ktoś spytał się mnie niedawno czy kiedykolwiek w swoim życiu byłam świadkiem nadnaturalnej manifestacji i magii rytualnej. Pierwsze co przyszło mi do głowy – tak, każdego dnia od kiedy pamiętam, przez cały mój okres pracy dla ciemnych sił.

Kolejne co przyszło mi do głowy: nigdy nie uważałam by słowo “magia” było terminem pasującym do moich doświadczeń. Gdy człowiek pojmie już naturę nadnaturalnego, nie widzi w tym nic magicznego ani tajemniczego. Wszystko da się wyjaśnić. (..)”

„Temat Nefilim jest tylko małą częścią moich doświadczeń życiowych z czasów, gdy służyłam, jak ja ich nazywam, organizacji. Projekt tworzenia fizycznych ciał dla duchowych zwierzchności istnieje naprawdę. Był na tyle prawdziwy i przerażający, że porzuciłam całe swoje poprzednie życie, moją tożsamość i wszystko to nad czym ja i moja rodzina pracowaliśmy przez całe życie.

Te programy można podsumować tak: opony nadnaturalnego zła zaczynają dotykać fizycznej drogi.

(…) Mamy pośród nas reprezentantów zła w fizycznych formach, wyglądających jak ludzie, lecz nimi nie będących”

Istnieją kombinacje ludzi i “nadnaturalnych” zdolne do działania w obu światach. Wiem, że dzisiaj brzmi to jak fantastyka, ale niedługo wszyscy się przekonacie, że nią nie jest.

Wszystkie te formy zła przygotowują się do ostatniej fazy “Planu” który jest czymś więcej niż tylko fizycznym i globalnym przejęciem kontroli nad ludzkością.”

Zauważcie Państwo, że obecnie największe eksperymenty medyczne i parapsychologiczne wywodzą się z Ameryki, do której po wojnie wyemigrowało gro największych nazistów i oprawców ludzkości. Czy to Was nie zastanawia? Otóż prawda jest dużo bardziej okrutna niż to, co przeczytaliście i niż to, co sądzicie.

Skąd się wzięła np. eugenika? Otóż jej korzenie też są w Ameryce, a zaczęła się ona w Los Angeles w Kaliforni. To tam praktykował Josef Mengele, znany jako „Anioł Śmierci”, który dokonywał wielokrotnych aktów ludobójstwa w obozach koncentracyjnych w czasie II wojny światowej, a po wojnie był szefem w tajnych programach kontroli umysłu. Oczywiście był on finansowany przez amerykańskie banki Rockefellerów, Carnagich i innych.

AMERYKA  A  WATYKAN

Ameryka jest przyczółkiem Watykanu i Rzymu. Cesarstwo rzymskie nigdy nie przestało istnieć. Zmieniała się jedynie forma sprawowania ich rządów. Dawniej rządzili cesarzowie, a od stuleci władcami niepodzielnymi świata są papieże. To Papieże mają realną władzę nad światem. To oni mają nadrzędną władzę na Zakonem Maltańskim, który pełni rolę wojowników Watykanu. Wszyscy wielcy tego świata posiadają ordery w kształcie maltańskiego krzyża. Dawniej Kościół Katolicki-Watykan prowadził krucjaty krzyżowe. Obecnie świat poszedł z postępem i papieże sprawują władzę absolutną zza kulis.

Rzym 23 stulecia dominował Europę, a Europa świat, a teraz to samo robi Watykan już od trzynastu stuleci. Zmieniła się tylko forma tych rządów oraz techniki manipulacji ciemnym ludem.

W roku 1213 papież Innocenty III zrzekł się władzy materialnej nad światem na rzecz monarchii angielskiej. Oznaczało to ni mniej ni więcej to, że w jego imieniu rządzić będą królowie Anglii, a papież zachowuje prymat duchowy, czyli pełni rolę duchowej autokracji. Do kontroli poczynań dworu królewskiego został ustanowiony w Wielkiej Brytanii York, jako centrum dyktatu papiestwa. Stąd właśnie bierze się nazwa Brytyjczyków – Britisch, czyli ludzie przymierza, Przymierza z Papieżem.

Żyjąca na przełomie XV i XVI wieku, pochodząca z Hiszpanii, rodzina Borgiów, władała Rzymem, budując z początkowo słabego państewka kościelnego, potężny i ciągle rozwijający się kraj. Głowa rodziny Borgiów, papież Aleksander VI, a przed wyborem na papieża w 1492 roku kardynał Rodrigo Borgia, władał żelazną ręką nie tylko Rzymem, ale również swoją rodziną, którą koligując z innymi potężnymi rodami Europy tamtego czasu, wykorzystał do zdobycia władzy i potęgi.


Po odkryciach geograficznych centrum dyktatu papiestwa przeniesiono do Nowego Yorku, czyli przeniesiono ośrodek papieskiego dyktatu z Yorku do Nowego Yorku.

Pisałam artykuł o homilii papieża Benedykta XVI, którą wygłosił w dzień śmierci Michaela Jacksona, a w której wzywał do utworzenia światowego rządu. Śmierć Michaela Jacksona nie była tu przypadkowa. To rytualny mord, jakich wiele na terenie Ameryki, szczególnie wśród znanych gwiazd show biznesu.

Jednym słowem papiestwo wraz z rodami arystokratycznymi, na czele z NIEMIECKIM rodem Saxe Coburg Gotha, znanym jako angielscy Windsorowie, z potomkami Habsburgów oraz Merowingami z Francji i arystokracją w tym innym znaczeniu, wywodząca się z kabalistycznych rodów banksterskich, sprawują władzę nad światem, kreując wszystkie wojny, przewroty, rewolucje i kryzysy w celu sprowokowania chaosu, na bazie którego chcą wyłonić jeden rząd światowy, gdzie władza będzie skoncentrowana w rękach wąskiej grupy „wybrańców”.  W tym kontekście nie dziwi rola przywódcza Niemiec w Unii Europejskiej, a także wysoka pozycja Francji i Wielkiej Brytanii. Ludzie będący kreatorami światowego rządu uznają jedynie czystą rasę aryjską, dlatego wszystkie inne nacje mają ulec eksterminacji. Szczególnie nienawistni są w kierunku Słowian i Żydów, choć bardzo często kaperują Żydów majętnych i znanych do swoich organizacji.

Prawda jednak jest taka, że Żydzi są ich solą w oku i raczej szykują im kolejny Holokaust. Obecny boom na obronę i ochronę Żydów jest jedynie jedną z zagrywek tej sitwy podżegaczy, która chce w ten sposób upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Po pierwsze za pomocą takiej retoryki, chce sprowokować światową opinię publiczną do agresji w kierunku tej nacji, a przy okazji czerpać zyski z Holokaustu, którego sami byli prowodyrami. Z relacji Żyda profesora Finkelsteina jasno wynika, że pieniądze zbierane na rzecz odszkodowań za pobyt w obozach zagłady, nigdy nie trafiają do poszkodowanych. To z inicjatywy tych podżegaczy wojennych pociągających za sznurki, sponsorowane sa zawsze dwie strony konfliktu. Tak jest też w przypadku Palestyny i Izraela. Oficjalnie to Rosja wspomaga Palestynę, a Ameryka Izrael, ale tak naprawdę pomysł takiego działania i sponsoring idą z jednego źródła.

Podobnie rzecz ma się z Polską i jej szkalowaniem na arenie międzynarodowej oraz wypowiedzi naszych inteligentnych polityków, w stylu „Polskość to nienormalność”

Jednym słowem cesarstwo rzymskie szykuje nam IV Rzeszę, przy której wszystkie dotychczasowe dyktatury są jedynie przedszkolem i przedsionkiem do samego piekła.

Jak myślicie Państwo jakim celom służył II Sobór Watykański? Ano pełnej kontroli duchowej władzy papieskiej mad wszystkimi denominacjami. To przecież pod skrzydła Watykanu trafiły wszystkie wyznania. Nawet głowa kościoła anglikańskiego jest częścią katolickiej organizacji i katolickiej masonerii i podlega dyktatowi papiestwa. To papiestwo za pomocą swoich wyrobników stworzyło komunizm i nazizm.

Struktura władzy


Komunizm i Nazizm – wspólne korzenie

Ośrodkiem Komunizmu i Nazizmu jest też Nowy York, a jego sponsorami są właściciele wielkich banków Angli i Ameryki. Te zdawałoby się wykluczające się ideologie, mają jednak wspólne korzenie. Obie opierają się na doktrynie marksistowskiej. Przecież Hitler był patronem i ojcem Narodowo Socjalistycznej Partii Pracy. Sam Goebells twierdził, że Hitlera można śmiało porównać do Lenina. Liderzy tych skrajnych nurtów politycznych byli szkoleni na terenie Stanów Zjednoczonych, głównie w Nowym Jorku i stamtąd też otrzymywali wsparcie technologiczne i finansowe. Trocki, Lenin i inni fanatycy ideologiczni byli Iluminatami i masonami wysokiego stopnia, którzy uzyskali pomoc i wsparcie od zachodnich bankierów.

Ciekawe są też stosunki Hitlera z Kościołem Katolickim. Otóż Watykan zawarł traktat z nowymi Niemcami, który to traktat oznaczał, że Kościół Katolicki uznaje utworzenie państwa narodowosocjalistycznego. Twierdzenie więc o wrogości narodowego socjalizmu do kościoła jest kolejnym kłamstwem. Konkordat dał Niemcom olbrzymi mandat zaufania i otworzył drogę do walki z międzynarodowym żydostwem.

To podkreślał sam Adolf Hitler. Oto dokładnie jego słowa:

„Zawarcie przez Watykan traktatu z nowymi Niemcami oznacza uznanie przez Kościół Katolicki państwa narodowosocjalistycznego. Traktat ten jasno i wyraźnie pokazuje całemu światu, że twierdzenie o wrogości narodowego socjalizmu do religii jest kłamstwem (….). Konkordat dał Niemcom możliwość i stworzył sferę zaufania, która będzie miała szczególne znaczenie w walce z międzynarodowym żydostwem”

Stolicą światowego komunizmu jest Nowy Jork. Przed Rockefeller Plaza stoi symbol światowego komunizmu. Komunizm jest ruchem internacjonalistycznym. Jest spiskiem światowym, by zbudować bardziej zorganizowaną i zcentralizowaną globalną, polityczną, ekonomiczną i religijną strukturę piramidalną z elementami faszyzmu.

Zapraszam do wysłuchania doskonałego wykładu Marcina Dachtery o wspólnych źródłach nazizmu, komunizmu i bolszewizmu. Marcin Dachtera jest studentem III roku Politologii, a z zamiłowania zajmuje się historią, politologią i socjologią. Dotyka także często tematów kontrowersyjnych, związanych z tajemnymi religiami, z okultyzmem oraz szeroko pojęta teologią. Jego wiedza jest naprawdę imponująca i merytoryczna, a przede wszystkim weryfikowalna. Można powiedzieć, że na tematyce światowego spisku zęby zjadł.


A tu wykład zatytułowany;

„IV Rzesza – światy równoległe (nazizm, Watykan, Unia Europejska)”


TYLKO PRAWDZIWA HISTORIA JEST CIEKAWA

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, to polecam również świetny filmik; „Imperium rzymskie rządzi do dziś”


Reszta na you toubie. Film składa się z 12 części. Warto jednak uzupełnić wiedzę i ją porządnie zweryfikować. Film zawiera naprawdę mnóstwo solidnej wiedzy. Otwórzcie umysły.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 3rd Sierpień 2018, 13:23
Message reputation : 100% (2 votes)
To napisała (chyba) jedna z moich czytelniczek, nawet dała linka do filmu w którym zrobiłem napisy, ja i jeden brat.

http://www.proroctwa.com/imperium-rzymskie1.htm

Potem pokopiowano to dalej. Co mnie nieco zaskoczyło, artykuł jest sprzed 6 lat, a ona pisze już o władzy IV Rzeszy.

Dzisiaj robiłem sporo poszukiwań i obejrzałem film na temat Illuminatów, których dzisiaj praktycznie nie ma.

Wyjaśnienie jest proste. Kiedy (znana historia) goniec jechał w Niemczech na jakieś spotkanie z planami Rewolucji Francuskiej, piorun go zabił i znaleziono ciało i dokumenty. Podobno policja bawarska (Niemcy) ostrzegała Francuzów ale ci nie uwierzyli.

Ale punkt tego był taki, że organizacja, która miała być ukryta przed wszystkimi nagle od samego początku została rozpoznana i ujawniona. Postanowiono zmienić nazwy i tak powstało kilka grup złożonych z byłych Iluminatów, jak CFR, Bilderberg, Komisja Trójstronna  i wiele innych.

Czyli dzisiaj Iluminati nie istnieją aczkolwiek są to hybrydy pod innymi nazwami. Niemniej schemat jest nadal realizowany.

A w USA wielka panika z powodu ostrego kontrataku Deep State. Wielu twierdzi, że w ciągu tygodnia czy dwóch WSZYSTKO jest możliwe.

Dodam jeszcze jedno. Kiedy pracowałem na TAXI, wiozłem 2 x blondyna niemieckiego, syna SS mana, który jeszcze żył i był w tym czasie w Argentynie. Teraz wiem, że był tak także Hitler, który tam się schronił po II WŚ.

Wyglądał podobnie do tego na zdjęciu, które wkleiła Lusia.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 4th Sierpień 2018, 05:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Niezwykle interesująca jest kwestia admirała Byrda. Zbyt wiele w tej opowieści ma sens, ale odwrotny do spodziewanego.

Mnie w szczególności zainteresował  dzienniczek Byrda, wydany na rok przed jego śmiercią.

Link do artykułu.  http://podroze.onet.pl/ciekawe/zwidy-admirala-byrda/jvrn7  opis całej historii.

Fragment z tego linku: Lot, który rozpoczął się 19 lutego 1947 roku o 6:10

Kiedy rozpoczęła się ekspedycja High Jump: Kilkanaście lat później, 2 grudnia 1946 roku, amerykańskie bazy wojskowe opuścił potężny zespół uderzeniowy Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych.

Jeszcze w czasie drogi powrotnej do Stanów Zjednoczonych, 5 marca 1947 roku Byrd udzielił wywiadu, który ukazał się w chilijskim dzienniku "El Mercurio". Admirał ostrzegł w nim Stany Zjednoczone przed możliwością ataku. Apelował, by amerykańska armia była gotowa do obrony przed "inwazją kraju przez wrogie obiekty latające startujące z rejonów arktycznych". Kolejną tajemnicą jest sam dziennik admirała. Celem operacji "High Jump" były badania Antarktydy, tymczasem sam Byrd pisze w dzienniku wyraźnie o locie badawczym w Arktyce, nad Biegunem Północnym. Nie wydaje się możliwe by tak doświadczony badacz polarny pomylił się w opisie miejsca wydarzeń.

Według Wikipedii: . Operacja rozpoczęła się 26 Sierpnia 1946 i skończyła się pod koniec Lutego 1947.

Najciekawszy fragment.
Wielkie drzwi bezgłośnie się otwierają i zostaję poproszony o wejście. Jeden z mych gospodarzy mówi:
– Nie bój się, Admirale, będziesz miał audiencję u Mistrza....
Wchodzę do środka, a moje oczy muszą przywyknąć do przepięknych barw, które wydają się wypełniać cały pokój. Potem zaczynam dostrzegać otoczenie. Me oczy przywitał najpiękniejszy widok w całym mym życiu. W istocie jest on zbyt piękny i cudowny, bym potrafił go opisać. Jest wspaniały i delikatny. Nie sądzę, by w jakimkolwiek ludzkim języku istniało wyrażenie, które potrafiłoby oddać go wiernie ze szczegółami! Moje myśli przerywa serdeczny, ciepły, głęboki i melodyjny głos:
– Serdecznie witam w naszym królestwie, Admirale.
Zauważam mężczyznę o delikatnych rysach, na którego twarzy lata odcisnęły już swe piętno. Siedzi przy długim stole. Pokazuje, bym usiadł na jednym z krzeseł. Potem łączy razem koniuszki palców u rąk i uśmiecha się. Znów łagodnie przemawia, mówiąc co następuje.
– Admirale, pozwoliliśmy panu wlecieć tu, gdyż ma pan szlachetny charakter i jest pan dobrze znany w Świecie na Powierzchni.
– W Świecie na Powierzchni? – wykrztuszam, niemal się dławiąc.
– Tak – odpowiada Mistrz z uśmiechem – jest pan w domenie Arian, w Wewnętrznym Świecie. Nie opóźnimy znacznie pańskiej misji i zostanie panu przydzielona eskorta, która odprowadzi pana z powrotem na powierzchnię i jeszcze jakiś odcinek. Teraz jednak, Admirale, powiem panu, czemu został pan tu wezwany. Nasze zainteresowanie wami zaczęło się w dniu, gdy wasza rasa dokonała eksplozji pierwszych bomb atomowych nad Hiroszimą i Nagasaki w Japonii. To właśnie w tym pełnym niepokoju czasie wysłaliśmy do świata powierzchniowego nasze latające maszyny, „Flugelrady”, aby sprawdzić, co zrobiła wasza rasa.
Oczywiście to już historia, Admirale, muszę jednak mówić dalej. Widzi pan, nigdy wcześniej nie mieszaliśmy się do wojen toczonych przez waszą rasę, do waszego barbarzyństwa, teraz jednak musimy, albowiem nauczyliście się igrać z pewną energią, która nie jest przeznaczona dla ludzi, a mianowicie z energią atomową.
Nasi emisariusze dostarczyli już odpowiednie przekazy waszym władcom, lecz ci ostatni nie słuchają. Teraz został wybrany pan, by świadczyć, że nasz świat istnieje naprawdę. Widzi pan, Admirale, nasza Kultura i Nauka o wiele tysięcy lat wyprzedzają waszą.
Przerwałem:
– Lecz co to ma wspólnego ze mną, Panie?
Oczy Mistrza zdawały się przenikać do głębi mój umysł, a kiedy już przyjrzał mi się dobrze, po kilku chwilach odparł:
– Wasza rasa osiągnęła już punkt bez wyjścia, albowiem są wśród was tacy, którzy raczej zniszczą cały wasz świat, niż zrzekną się swej władzy, którą, jak sądzą, posiadają...
Przytaknąłem, a Mistrz kontynuował:
– W roku 1945 i później, próbowaliśmy skontaktować się z waszą rasą, lecz nasze wysiłki spotkały się z wrogością, a do naszych Flugelradów strzelano. Tak, ścigały je nawet wściekle i zaciekle wasze myśliwce. Teraz więc mówię ci, synu, nad wasz świat nadciąga wielka burza, czarny gniew, który nie przeminie przez wiele lat. Nie znajdziecie odpowiedzi w waszej broni, nie da wam bezpieczeństwa wasza nauka. Może szaleć, aż zdeptany zostanie każdy kwiat waszej kultury, aż wszystkie ludzkie rzeczy zostaną zrównane w wielkim chaosie. Wasza ostatnia wojna stanowiła jedynie preludium do tego, co przydarzy się waszej rasie. My, tutaj, widzimy to coraz wyraźniej z każdą godziną... czyżbyś uważał, że się mylę?
– Nie – odpowiadam – to już się kiedyś zdarzyło, nadeszła epoka ciemności i trwała przez ponad pięćset lat.
– Tak, mój synu – odparł Mistrz – epoka ciemności, która nadejdzie dla waszej rasy spowije Ziemię niczym całun, wierzę jednak, że niektórzy z was przeżyją burzę, nic innego nie jestem w stanie powiedzieć. Widzimy, jak w odległej przyszłości z ruin waszego świata powstaje nowy, szukający swych zagubionych, legendarnych skarbów, a one tu będą, mój synu, bezpieczne pod naszą opieką. Gdy nadejdzie ten czas, znów się zjawimy, by dopomóc wam w odrodzeniu waszej kultury i rasy. Być może do tej chwili nauczycie się już czegoś o bezsensie wojny i jej skutków... a wówczas część z waszej kultury i nauki zostanie wam przywrócona, by wasza rasa mogła zacząć od początku. A ty, mój synu, masz powrócić do Świata na Powierzchni, by przekazać tę wiadomość...-----------------------------------------------------------------
Wikipedia po polsku o tej operacji. https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Highjump
Ale jest bardzo ciekawy fragment w angielskiej Wikipedii. https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Highjump
Admirał Byrd omówił doświadczenia wyniesione z operacji w wywiadzie dla Lee van Atta z International News Service, który przebywał na pokładzie dowództwa ekspedycji USS "Mount Olympus". Wywiad pojawił się w środowym, 5 marca 1947 roku wydaniu chilijskiej gazety El Mercurio i częściowo brzmiał następująco:
Admirał Richard E. Byrd ostrzegł dziś, że Stany Zjednoczone powinny przyjąć środki ochrony przed możliwością inwazji na kraj przez wrogie samoloty pochodzące z regionów polarnych. Admirał wyjaśnił, że nie próbuje nikogo zastraszyć, ale okrutną rzeczywistością jest to, że w przypadku nowej wojny Stany Zjednoczone mogą zostać zaatakowane przez samoloty lecące spod dwóch biegunów. To oświadczenie zostało złożone w ramach podsumowania jego własnego doświadczenia polarnego, w ekskluzywnym wywiadzie dla International News Service. Mówiąc o niedawno zakończonej wyprawie Byrd powiedział, że najważniejszym wynikiem jego obserwacji i odkryć jest potencjalny wpływ, jaki mają one na bezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych. Fantastyczna szybkość, z jaką świat się kurczy - wspominał admirał - jest jedną z najważniejszych lekcji, jakich nauczył się podczas swojej ostatniej eksploracji Antarktydy. Muszę ostrzec moich rodaków, że czas się skończył, kiedy byliśmy w stanie schronić się w naszej izolacji i polegać na pewności, że odległości, oceany i bieguny są gwarancją bezpieczeństwa. [9] [2]


Mój komentarz czy też moje spekulacje.

Porównując owe materiały rzuca się w oczy to, że informacje z Wikipedii potwierdzają delikatnie dzienniczek Byrda. 
Najciekawsza jest informacja o wywiadzie udzielonym dla gazety El Mercurio, a wywiad ten odbył się bez porozumienia z rządem USA, ponieważ odbył się on w drodze powrotnej do USA. "A bordo del Monte Olimpo en Alta Mar". El Mercurio (in Spanish). Santiago. March 5, 1947.

Co szczególnie mnie uderza w tym dialogu to zgodność z proroctwami.
 
Według mego rozeznania w tych tematach Byrd rzeczywiście był i rzeczywiście rozmawiał z jakąś figurą świata pod lodem Antarktydy. 

Najprawdopodobniej rozmówcą czy też Mistrzem był jeden z upadłych aniołów lub Nefilimów.

Znając kłamstwa tego świata widać wyraźnie, że ów Mistrz potwierdzał błędną teorię o broni jądrowej użytej w Hiroszimie i Nagasaki. Uznał owe ataki za fakty. A to jest kłamstwo spowodowane przez szatana i upadłych. 

Jeżeli przyjmujemy, że grupa upadłych aniołów rządzi wraz z szatanem na ziemi, a według Biblii to jest faktem, w tym świetle staje się oczywiste, że odrębna grupa upadłych aniołów znajduje się na Antarktydzie. Ta grupa nie uzyskała pozwolenia od Boga na ingerencję w sprawy ludzkości ale czeka w pogotowiu na takie zezwolenie.

Myślę, że istnieje stały kontakt z Antarktydą i działania są zsynchronizowane z akcjami szatana i większej części upadłych aniołów. 

Grupa z Antarktydy i być może także z Arktyki to... jedna z głów Bestii, która ma ranę śmiertelną, która była uleczona.

Obie grupy otrzymają pozwolenie od Boga, aby się połączyć i ukazać całemu światu. To tej Bestii szatan odda władzę w czasach ostatecznych.
Admirał Bird widział technologię Nazistów, słyszał niecki język obsługi technicznej, czyli doskonale wiedział, że Naziści byli zjednoczeni w planie... 'pomocy' rodzajowi ludzkiemu.

Najciekawsza jest zgodność z faktami Byrda, który z pewnością nie znał dokładnie proroctw biblijnych, ale jego wersja wydarzeń jest tak zgodna, zwłaszcza z faktami ukazanymi w poprzednim poście.

Istnieje jeden problem - w dzienniczku Byrda podaje on błędnie Arktykę a nie Antarktydę. Czy on się pomylił, czy też chciał nieco zatuszować pewnie dociekania władz - tego nie wiadomo, ale wiadomo, że w tym okresie był on na Antarktydzie i podczas powrotu do USA w Chile udzielił wywiadu, który w kilku punktach zgadza się z jego dzienniczkiem. Oczywiście po powrocie władze syjonistyczne z pewnością nie pochwaliły go za ten wywiad i Byrd miał poważne kłopoty za ujawnianie.
 
Najprawdopodobniej w tym świetle rzekoma bitwa z UFO przy wybrzeżu Antarktydy to oszustwo.

Jeżeli dodamy do tego wypadek spodka UFO w Roswell oraz wcześniej pokazaną próbną inwazję 'UFO' na Waszyngton, to zawarcie pokoju z 'UFO' przez rząd USA ma wielkie szanse na wiarygodność a powstanie bardzo zaawansowanych technologicznie baz podziemnych w USA także potwierdzałoby tę całą historię. 

Oczywiście admirał Byrd w tamtym czasie nie mógł tego wiedzieć i nie znając Biblii nie mógł on tego wszystkiego... wymyślić i opublikować na rok przed śmiercią.

Nie twierdzę że to wszystko fakty ale ten materiał daje nam wiele do myślenia, zwłaszcza pod kątem proroctw Objawienia.
........................................
Wygląda na to, że w momencie  wielkiego kryzysy światowego, który nad nami wisi jak wielka chmura gradowa, w momencie wojny domowej w USA czy także wojny na bliskim wschodzie, Bestia ma się ukazać, przejąć władzę nad światem i zaprowadzić na całym świecie pokój, dobrobyt i udostępnić najlepsze wynalazki darmowej energii itp, za cenę wzięcia znaku 666.


Oczywiście odmowa będzie karana śmiercią, ścięciem głowy.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 6th Sierpień 2018, 05:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Niezwykle mocny film z USA, wyjaśniający dokładnie kto jest za kim i przeciwko komu.

Plan uratowania świata90% materiału w tym filmie to prawda.

Bardzo dokładne wyjaśnienia pokazują nam rzeczywistą władzę na świecie oraz jej kryminalne oblicze.

Ale film nam nie mówi, że chodzi o nasienie węża, nie ma ani słowa o planie III Wojny Światowej, o Antarktydzie, szatanie oraz upadłych aniołach.

Ale film ten jest w stanie pobudzić Amerykanów do wielkiej przemocy przeciwko całemu establishmentowi.

Z tych przyczyn jest on bardzo, bardzo niebezpieczny, ponieważ argumenty przeciwko Deep State są Amerykanom dobrze znane i co najmniej 65% z nich dobrze wie, kto za tymi wojnami, narkotykami, za pedofilią stoi.

Ale nawet owe 65% nie zdaje sobie sprawy z wielu ohydnych detali.

Jeżeli one zostaną ujawnione, może rzeczywiście nastąpić wielka wojna domowa i ludzie ci, posiadający broń będą dokonywać masowych egzekucji na zbrodniarzach nasienia węża.

I wtedy na pomoc...'demokracji' mogą się pojawić armie z Antarktydy czy też z Arktyki. Przedstawią się jako UFO, które zadecydowało, aby nam wszystkim pomóc w odbudowie uczciwego świata bez przemocy, wojen i biedy.

Oczywiście wiemy, kto przedstawia się jako UFO.

Film posiada polskie napisy! Aby je uruchomić, trzeba, jak w ponizszej ilustracji....

UFO czy NAZIZM? Pol10

1. Nacisnąć na CC ikonę.
2. Nacisnąć na białego kwiatka
3. Nacisnąć na pole Subtitles/CC w miejscu trzeciej strzałki, aby wybrać język, w którym napisy chcemy widzieć.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 11th Sierpień 2018, 05:19
No i dowiedziałem się sporo detali na temat UFO, przynajmniej wiem gdzie to prowadzi.

Powyższe informacje są jak najbardziej prawidłowe. W ruchu Disclosure Project (Projekt ujawnienia) jest znany były minister obrony narodowej, Paul Hellyer.

http://www.paulhellyerweb.com/

Przed chwilą sprawdziłem jego witrynę. Napisał o swej książce:

Ujawniając postrzegane linie uskokowe w naszych systemach bankowych i finansowych oraz wyjaśniając, jak bezrobocie można zmniejszyć o połowę w ciągu dwóch lat i przywrócić dobrobyt na świecie, w tej książce argumentuje się istnieniem egzotycznych źródeł energii, które mają zastąpić paliwa kopalne, i w związku z tym zaleca natychmiastowe zakończenie szczelinowania i offshore wiercenie w poszukiwaniu oleju. Ponadto wzywa do natychmiastowej ogólnoświatowej mobilizacji w celu zastąpienia źródła energii w każdym samochodzie, ciężarówce, ciągniku, statku, samolocie i domu na Ziemi w ciągu siedmiu lat w desperackim wysiłku, aby ocalić planetę przed dalszym przegrzaniem.

Oczywiście jest to dezinformator dążący do zbratania nas z UFO.

Ujawnił on w tym wykładzie, jakie są plany Trumpa i armii USA.

Film po angielsku - https://www.youtube.com/watch?v=bzMgj7WxO2E

Film był wstawiony 6 Kwietnia 2018 na YT.

Wskazał on na problemy USA i Kanady - czyli są w szponach banków. (O Watykanie nie wspomniał.)

Wskazał na ciekawy schemat dzisiejszych banków. Pożyczają tę samą sumę pieniędzy dla 20 klientów, którzy płacą 20 x odsetek. Oczywiście system bankowy to jeden wielki szwindel i Kanada miała całkowicie własny bak do roku 1974. Potem przejął to najbardziej wpływowy watykański bank świata - BIS.

https://www.bis.org/

I Kanada musiała spłacać i spłaca nadal olbrzymie odsetki.

Według tego banku, oni nas nie okradają, oni z nami kooperują!

Ale do rzeczy. Paul ujawnia, że Trump jest poza Deep State i jego rola to uwolnienie się od BIS czyli Banku Federalnego USA, zmniejszenie drastyczne armii USA, wprowadzenie zero point energii bezpłatnej do każdego domu itp.

Oraz otrzymanie od aliens dodatkowych pomocy technologicznych dla dobra ludzkości. Mówi o tym od 32:00 minuty. Reszta to nic ciekawego.

Najciekawsze jest to, że potwierdził, że USA ma już technologię, która... zestrzeliła spodki UFO, nie raz, co potwierdzałoby ostatnie informacje o rzekomym meteorze zestrzelonym na Grenlandii.


Jeżeli mnie mój nos i węch nie myli, zbliżą się szybkimi krokami ostatnia karta, jaką sataniści rozegrają na ziemi, karta UFO.

Czy powiedzą am prawdę o upadłych aniołach, czy przedstawią UFO jako IV Rzeszę z Antarktydy czy jako gości z Wenus czy Marsa, tego nie wiem, ale podejrzewam, że powiedzą nam prawdę o IV Rzeszy, aby uzyskać wielką wiarygodność i zaufanie.

Wtedy ostatnim trikiem tych satanistów będzie - obowiązek przyjęcia 666 w zamian za ich 'drogocenne usługi'.

Oczywiście ujawnienie IV Rzeszy będzie ujawnieniem Bestii - z przyzwolenia Boga.

Rev 13:5  I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące. 6  I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie. 7  I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

Według mego zrozumienia Biblii - zanim Bestia (UFO) się pojawi, nastąpi porwanie i w niedługim czasie po porwaniu nastąpi uprowadzenie Narodu Wybranego, który wycierpiał za swoje grzechy mnóstwo i teraz ma nastąpić czas radości dla Izraela a nie czas krzywdy z rąk Bestii.  bounce  bounce  bounce

To jest Dobra Nowina a nie nowina zła o kolejnych prześladowaniach. Zła nowina jest dla reszty bezbożnego świata.

Dlatego Objawienie mówi nam - dano mu - oraz - dozwolono mu.

Chrześcijaństwo światowe jest dalekie od rzeczywistej miłości ku Bogu, która objawia się w przestrzeganiu Przykazań. A oni wierzą, że jest to zbawienie z łaski.

Ależ oni są zwiedzeni! Oczywiście, ale oni mordują swe płody, cudzołożą, popełniają wiele zbrodni, ponieważ kochają takie zbawienie z łaski. Dlatego MUSZĄ na nich przyjść takie próby i dlatego - dano mu - oraz - dozwolono mu.

Teraz zwróćmy uwagę na to, do czego nas doprowadza odrzucenie słów Pawła. Prawda staje się bardzo oczywista i poza Polską i być może innymi krajami Słowian (Naród Wybrany) nikt inny na świecie o tym wszystkim nie wie.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 14th Sierpień 2018, 04:36
Przed chwilą znowu forum nie chodziło.

Ciekawy artykuł na temat morderstwa jednego Brytyjczyka w Polsce, eksperta od UFO, 2 lata temu.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Farticle-6048327%2FBritish-conspiracy-theorist-died-suddenly-laptop-wiped-authorities.html&edit-text=

Okazuje się, że zbyt wiele informacji o UFO może pozbawić kogoś życia. Ten człowiek miał na laptopie wiele informacji, które władze 'polskie' usunęły z jego laptopa.

Najwyraźniej owa karta UFO będzie chyba grana przez globalistów.

I jeszcze jedna informacja, BARDZO INTERESUJĄCA.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.whatdoesitmean.com%2Findex2630.htm

Na Alasce było masywne trzęsienie ziemi.

Cytat z artykułu.

Trójkąt Bermudzki na Alasce ", gdzie w ciągu ostatnich 50 lat ponad 20 000 ludzi zniknęło w tajemniczy sposób, czyniąc ten region jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na Ziemi

Jest tam także o zestrzelonym UFO, którego... nie znaleziono do tej pory.

Artykuł potwierdzony w innych źródłach.

http://strangesounds.org/2018/08/strongest-ever-earthquake-hits-alaskas-north-slope-region-as-m6-4-and-m6-0-earthquakes-in-unprecedented-swarm-of-more-than-200-quakes-shake-northern-alaska.html

Ale ten artykuł ie wyświetlił się prawidłowo w tłumaczeniu na polski.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 16th Wrzesień 2018, 11:21
Moim zdaniem bardzo ciekawa i ważny wypowiedź czołowego przywórdy religii Lucyfera Buddyzmu:


zmiany na ziemi napisał:
 
„Przyjmijcie ich, pomóżcie im, edukujcie ich... ale ostatecznie powinni oni rozwijać swoje własne państwa. Uważam, że Europa należy do Europejczyków” - powiedział Dalajlahttps://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/europa-nalezy-do-europejczykow-powiedzial-dalajlama

Słowa te padły w Szwecji.

Teraz wiadomo po co przybyli migranci, po to aby odbudować poparcie dla nazistowskiej ideologii. Przypominam dalajlama to przedstawiciel buddystów Tybetańskich a oni mieli ścisłe kontakty z nazistami oraz oni jako symbolikę używają swastyki.

Zobaczmy na pewien kontekst. Papież Franciszek i inni przedstawiciele chrześcijaństwa wmawiają nam i promują abyśmy przyjmowali islamistów po to aby oni się osiedlali i zapładniali - nawet przymusowo - białe kobiety.... przez co masy coraz bardziej nienawidzą chrześcijaństwa.

A tutaj czołowy przedstawiciel buddyzmu - czyli otwartej doktryny Lucyfera - mówi, że ci ludzie powinni jednak odejść do swoich domów i Europa należy do Europejczyków. 

Nie oszukujmy się taka (papież i dalejlama grają w jednej ekipie) różnica zdań ma na celu to aby masy zaakceptowały Lucyferianizm. Uchodźcy tak naprawdę będą poświęceni przez władze. Teraz pozwala się na masową migracje aby ideologia nazistowska doszła do władzy. Szykuje nam się naprawdę ogromne zwiedzenie.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

on 7th Grudzień 2018, 10:17
Message reputation : 100% (1 vote)
W temacie Henryk podał ciekawy wątek:

https://zbawienie.forumotion.com/t320p300-czasy-konca

Otóż protest żółtych koszulek jest organizowany przez rząd. Moim zdaniem protest żółtych koszulek może być organizowany przez nazistów.

Pomyślmy diabeł rzadzi na zasadzie "dziel i rząd' a metody swojej władzy i tworzenia NWO przekazał przez Hegla:
wikipedia napisał: Podstawowa reguła dialektyki heglowskiej jest następująca: „Każda teza zawiera już w sobie antytezę, obydwie zaś zostają zniesione w syntezie”
Czyli wg planu 3 wojen mamy tezę czyli syjonizm i antytezę czyli islam, które zostaną podobnie jak teza chrześcijaństwo czy antyteza ateizm zniesione w syntezie czyli Lucyperaniźmie.

A zatem ukryty rząd i obecne rządy we Francji czy Niemiec to lewactwo, międzynarodowy komunizm czyli antyteza, zaś ruchy prawicowe, Trump czy też nazizm - narodowy socjalizm - jest to teza. Obydwie siły się ścierają aby powstała synteza czyli oficjalne rządy diabła na ziemi.

Zobaczmy tez protest "żółtych koszulek". Jaką co wyraża kolor żółty, czy czego jest symbolem kolor żółty????
Żółty
https://prezi.com napisał:To kolor złota oraz słońca. Oznacza najwyższe wartości i wiedzę. Niegdyś kolor żółty był barwą zamężnych kobiet i matek, miał wzbudzać do nich szacunek. Stopniowo kolor ten stał się symbolem zdrady, fałszu, bezwstydu , wrogości. Odcień cytrynowożółty symbolizuje nienawiść i zdradę. Judasz przedstawiany jest w malarstwie z żółtej szacie.
https://prezi.com/vzd9hzktomtl/liczby-i-kolory-w-biblii/

https://wszystkiesymbole.pl napisał:Symbolika koloru żółtego.
Żółty to nie tylko kolor słońca, ale również kolor złota. Był czczony przez Majów oraz Egipcjan z racji tych właśnie skojarzeń. W późniejszych czasach był kolorem matek oraz kobiet zamężnych i miał wzbudzać szacunek do nich. Mężatki w Siedmiogrodzie przez okrągły rok po ślubie nosiły żółte welony, a po śmierci były w nich chowane. Z czasem znaczenie koloru stało się bardziej negatywne i stało się symbolem zdrady, bezwstydności, fałszu– Judasz, który zdradził Jezusa, jest przedstawiany w sztuce malarskiej właśnie w żółtej szacie.

Znaczenie żółtego w Azji.
Żółty był ponoć ulubionym kolorem Konfucjusza oraz buddyjskich mnichów, stąd też pochodzi twierdzenie, że barwa ta symbolizuje pożółkłe strony starych ksiąg. Również w hinduizmie żółty kolor symbolizuje mądrość, wiedzę i naukę, jest to kolor nauczyciela guru. W religii tej, szaty w żółtym kolorze ubierali Ganesza, Kriszna i Wisznu. W Chinach natomiast żółta barwa przypisana jest Ziemi. Jest to kolor cesarski, który symbolizował królewskość i był zastrzeżony dla cesarza. Pierwszy cesarz Cin był zresztą zwany Żółtym Cesarzem. Sam kolor jest w Chinach najważniejszy ze wszystkich z historycznej perspektywy, zwłaszcza, że według żródeł, Chiny powstały na brzegach Huang He czyli Żółtej Rzeki- drugiej co do wielkości rzeki w Chinach.
https://wszystkiesymbole.pl/kolor-zolty/

Zobaczmy kolor żółty to kolor Lucypera (słońca), to kolor słońca i hinduizmu.

A zatem ten protest czym jest jak nie "manifestacją czystej doktryny Lucypera"????

Kiedy odrodzi się nazizm???

'"Gdy nasz człowiek będzie w Watykanie i czarny na szczycie to będzie sygnał , to w tedy wdziejcie nasze mundury niech nasz symbol , odrodzi strach i trwogę . Gdy to się stanie odrodzimy się" - H. Himmler.
http://moje-riese.blogspot.com/2012/05/bez-tyt.html

Otóż na tronie papieskim jest jezuita papież Franciszek, czyli czarny jest na tronie. Papież Franciszek wspiera islamską inwazje która wg słów Himmlera:

"słowa Himmlera - to te brudasy z pustyń będą naszą nowa armią mat .B .Wołoszański Sensacje XX Wieku "
http://moje-riese.blogspot.com/2012/09/ … kiego.html

Zobaczmy dla nazistów każda armia ma realizować swoje cele. "Brudasy z pustyń" nie oznacza wszystkich wyznawców islamu, gdyż ten termin jest czysto biblijny. Co oznacza termin brudas w Biblii???

Człowieka który czyni bezprawie. Brudny człowiek przed Bogiem to człowiek grzeszny, który łamie prawa Boga.

I tak do inwazji na Europę, naziści selekcjonowali ściśle kryminalistów z państw islamskich mający niski iloraz inteligencji. Po co????

Aby ci ludzie dokonywali w państwach białego człowieka.
Po co stworzono system aby ci ludzie żyli z socjalu i nie pracowali??? Wiadomo, brak pracy u młodych ludzi powoduje, że ci ludzie chętniej dokonują przestępstw.

Tak ta fala migrantów ma wywołać socjalny kataklizm, pogorszenie warunków życia i bezpieczeństwa. Oni mają siać zgorszenia wśród ludzi bogobojnych. Ponieważ tutaj chodzi diabłu o to, aby ludzie zobaczyli, że miłosierdzie i inne cnoty cenione u Boga są nic nie warte.

Diabeł doskonale wie czego pragnie Bóg:

Oz 6 napisał:(6) Gdyż miłości chcę, a nie ofiary, i poznania Boga, nie całopaleń.

A dodajmy, że obecny papież jezuita z premedytacją zachęca do przyjmowania islamistów w coraz większej ilości ponieważ doskonale wie, że ludzie którzy są oddani Bogu widząc tak ogromny poziom bezprawia, widząc, że kościoły jako reprezentanci chrześcijaństwa (które reprezentuje papież Franciszek) oraz ateiści, czyli organizacje sponsorowane przez Sorossa, same organizują przyjmowanie islamistów natychmiast odrzucą je. Tym samym ludzie odrzucą też Boga.

Dlatego Isus dosłownie ostrzega ludzi którzy organizują obecny przemysł zgorszenia czyli przywódców chrześcijańskich:

Mat 18 napisał:(6) Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.

(7) Biada światu z powodu zgorszeń! Wprawdzie zgorszenia muszą przyjść, lecz biada człowiekowi, przez którego zgorszenie przychodzi.

Isus głosi potrzebę miłosierdzia i przebaczenia. A sataniści którzy podszyli się pod uczniów Isusa, jako wilki w owczej skórze sieją owe zgorszenie.

Ten protest żółtych z symboliki widać, że jest zorganizowanym przez rządzących ruchem reakcyjnym. Sprawa ma podwójne dno.

We Francji po proponowanej podwyżce za przeciętną wypłatę można kupić 1000 litrów paliwa w Polsce tylko 300. Dlaczego na zachodzie się buntują a w Polsce nie??? Czy chodzi o mentalność i mądrość narodów??? Raczej nie. W Polsce za wczasu ludzie buntowali się pod hasłem "My chcemy Boga" przed przyjmowaniem islamistów do naszego państwa. Zaś we Francji ludzie pomimo zalewu nielegalnych migrantów zagłosowali na Marcona. Widać zatem, że ten protest żółtych koszulek we Francji czy innych państwach zachodnich jest zorganizowany przez rząd. Wbrew pozorom ludzie na zachodzie są głupsi od Polaków.

Widać zatem jak na dłoni, że realizowany jest plan satanistów.
Sponsored content

UFO czy NAZIZM? Empty Re: UFO czy NAZIZM?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach