Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 13th Luty 2019, 13:18
Znalazłem dwa filmy, które ujawniają pewną pro izraelską politykę Trumpa, który z jednej strony nazywa żydowskie media fake news, ale w USA weszło prawo zabraniające czegokolwiek, co nawet bezspornie udowodnione jako prawda w postaci otwartego stwierdzenia samych Żydów, ze kontrolują to czy tamto, za nawet cytowanie takich bezspornych dowodów można być oskarżonym i umieszczonym w więzieniu za anty-semityzm.

Mnie to wygląda na kolejny krok w kierunku III Wojny Światowej i zniszczenia Izraela, syjonizmu oraz USA.

To wskazuje na skoordynowaną akcję satanistów w tym kierunku i zaczęły się ukazywać na YouTube materiały ujawniające ową kontrolę Żydów i materiały te najwyraźniej są ze sobą zsynchronizowane i nie są pod cenzurą pro Izraelskiego YouTube i Google.

Najwyraźniej jest to zsynchronizowana akcja propagandowa. Kolejnym krokiem może być jakiś prowokacyjny atak Arabów na Izrael i kolejne, tym razem drastyczne przypadki anty semickiej narracji, która będzie celowo dolewała oliwy do ognia III WŚ.

Poniżej film [EN] ujawniający stałe ataki na białą populację w USA, masowe samobójstwa białych, którzy sobie już z tym nie dają rady żyjąc w strachu przez morderstwem, wyrzuceniem z pracy oraz powszechną nienawiścią z każdej medialnej strony.

https://www.youtube.com/watch?v=XA-oFzElxgE

Drugi film jest o Kabale Trumpa. Też po angielsku.

https://www.youtube.com/watch?v=jrJW5A7ruLM

Oba filmy z Lutego... dla braci z angielskich stron świata.

I jeszcze raz wklejam film z poprzedniego posta i zachęcam do przeczytania go.Proszę sobie obejrzeć film pod kątem wiele znaków okultystycznych oraz chyba twarz Apolla na kolanie.

Przypadek? Wątpię!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 18th Luty 2019, 06:11
Na świecie są już bardzo wyraźnie przygotowania do III WŚ. W USA wrze jak w czajniku, wielkie afery z partią Demokratów, którzy chcą odebrać Amerykanom broń, a Amerykanie zaczynają się organizować przeciwko takiej możliwości, co prowadzi wprost do konfrontacji pomiędzy siłami satanistów/demokratów i narodem amerykańskim, który jest uzbrojony po zęby.

A na świecie trwa nagonka na na Izrael - coraz bardziej intensywna. Jest ona skierowana przeciwko Trumpowi oraz USA przez... Watykan, który działa jak zwykle przez ONZ.

148 narodów wypiera się żydowskich związków z Jerozolimą, Wzgórzem Świątynnym

Źródło z polskim tłumaczeniem.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fhartsburgnews.com%2F148-nations-disavow-jewish-ties-to-jerusalem-temple-mount%2F261103%2F

Skopiowany tekst tego artykułu.

Zgromadzenie Ogólne ONZ w Nowym Jorku w piątek zatwierdziło sześć antyizraelskich rezolucji, w tym dwie, które zignorowały żydowskie związki z Wzgórzem Świątynnym.

Pierwotna rezolucja w sprawie Jerozolimy, która wydała 148-11 z 14 wstrzymującymi się, również dezawuowała suwerenność Izraela w Jerozolimie.

Zarówno ten tekst, jak i drugi bardziej globalny konflikt izraelsko-palestyński, który minął 156-8, przy 12 wstrzymujących się, mówił o najświętszym miejscu judaizmu - Wzgórzu Świątynnym - wyłącznie przez jego muzułmańskie imię al-Haram al-Szarif.

Bądź pierwszą osobą która się dowie -

Głosy przychodzą, gdy Izrael pracuje nad wzmocnieniem międzynarodowego poparcia dla swojej suwerenności w Jerozolimie.

Trzeci tekst, który został zatwierdzony 99-10 przy 66 głosach wstrzymujących się,

Stany Zjednoczone, Kanada i Australia głosowały przeciwko wszystkim sześciu rezolucjom, które są pierwszą partią około 20 rezolucji, które UNGA corocznie przekazuje przeciwko Izraelowi.

"Żyjemy w czasach wielu kryzysów, kryzysów, które szaleją na całym Bliskim Wschodzie i na całym świecie. To wstyd, że zamiast zajmować się tymi kryzysami, ONZ uchwala tak wiele stronniczych rezolucji "- powiedział zastępca izraelskiego stałego przedstawiciela Noa Furman.

Powiedziała, że ​​szczególnie niepokoją ją dwie rezolucje, które zignorowały żydowskie i chrześcijańskie związki z Wzgórzem Świątynnym.
"To zaniedbanie było celowe. Pokazuje on kolejny przykład palestyńskiej odmowy uznania sprawdzonego historycznego związku między judaizmem, chrześcijaństwem, Wzgórzem Świątynnym i Jerozolimą jako całością.

"Społeczność międzynarodowa musi przestać brać udział w tak rażącym odrzuceniu historii. Nie wolno ci dopuścić do rażących prób delegitymizacji Izraela "- powiedział Furman.

Unia Europejska, która poparła oba teksty, ostrzegła, że ​​może przestać to robić, chyba że w odniesieniu do świętych miejsc w Jerozolimie użyto więcej języków.

Przemawiając w imieniu UE, przedstawiciel Austrii powiedział, że UE podkreśla "potrzebę języka w świętych miejscach Jerozolimy, aby odzwierciedlić znaczenie i historyczne znaczenie świętych miejsc dla trzech religii monoteistycznych".

Dodał, że "przyszły wybór języka może wpłynąć na zbiorowe poparcie UE dla rezolucji."

Ambasador PLO przy ONZ Riyad Mansour podziękował państwom członkowskim ONZ za poparcie tekstów, które odnoszą się do dwupaństwowej rezolucji w sprawie konfliktu opartego na liniach sprzed 1967 roku, a wschodnia Jerozolima jest stolicą państwa palestyńskiego.

Ten "globalny konsensus, nad którym wszyscy pracowaliśmy, wciąż pozostaje podstawą znalezienia sprawiedliwego i trwałego pokoju w konflikcie".
Przedstawiciel USA Leslie Ordeman, który jest zastępcą koordynatora politycznego, również wystąpił przeciwko tekstom.

"Jesteśmy rozczarowani, że pomimo przesłania poparcia dla reform, państwa członkowskie nadal wyróżniają Izrael tymi rezolucjami.

"Ponieważ Stany Zjednoczone wielokrotnie wyjaśniały, ta dynamika jest nie do przyjęcia. Ponownie widzimy rezolucje, które szybko potępiają wszelkie działania izraelskie, ale nie mówią prawie nic o palestyńskich atakach terrorystycznych na niewinnych cywilów. Jest to szczególnie dotkliwe teraz, kiedy rakieta atakuje 12 listopada, kiedy więcej pocisków wystrzelono w ciągu jednego dnia niż w którymkolwiek dniu od 2014 roku. "

Zarówno Izrael, jak i Stany Zjednoczone zaopiniowały w szczególności dwie przyjęte w piątek rezolucje, które nadal wspierały prace "Komitetu ds. Wykonywania niezbywalnych praw ludności palestyńskiej" i "Dywizji na rzecz praw palestyńskich".

"Palestyńczycy są jedynym podmiotem w systemie ONZ z wydzielonym oddziałem w Sekretariacie ONZ. Przesłanie jest takie, że Palestyńczycy nigdy nie muszą powracać do stołu negocjacyjnego - mogą polegać na błędnych i tendencyjnych mechanizmach, takich jak te, aby przeforsować swój program "- powiedział.

Tymczasem Izrael aż pali się do wojny z Iranem i Arabami z innych państw, w tym z Syrią, aby pokazać światu, ze na nich wypełniają się proroctwa biblijne Ezechiela. 

A nie trzeba chyba przypominać, że Trump wywołał taką sytuację poprzez ogłoszenie Jerozolimy jako stolicy Izraela.

A Jared Kushner stara się ich przekonać, aby do tego nie dopuścili.

Jared Kushner, nalega na rozpoczęcie dialogu  Mideast "Planu pokoju" (Połączone z proroctwami Dan 9:27, 1 Tess 5: 3, Daniela 8:25?)

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.skywatchtv.com%2F2019%2F02%2F17%2Fjared-kushner-to-begin-pushing-mideast-peace-plan-connected-with-dan-927-1-thess-53-dan-825%2F

To z religijnej grupy, która także to wszystko obserwuje.

Jared Kushner, aby rozpocząć popychanie Mideast "Plan pokoju" (Connected With Dan 9:27, 1 Thess 5: 3, Dan 8:25?)

17 lutego 2019 przez SkyWatch Editor

Jared Kushner przeprawi się przez Bliski Wschód w tym miesiącu, starając się pozyskać od swojego przywódcy w całym regionie swój plan pokojowy. W trakcie podróży zięć prezydenta po raz pierwszy podzieli się szczegółowymi informacjami na temat części ekonomicznej planu pokojowego na Bliskim Wschodzie na temat Bliskiego Wschodu, którego rozwój przez prawie dwa lata nadzorował.

Zięć prezydenta ujawni istotne szczegóły ekonomicznej części planu pokojowego na Bliskim Wschodzie administracji Trumpa.
Autorstwa ELIANA JOHNSON 02/07/2019 16:45 EST Zaktualizowano 02/07/2019 05:04 EST
Jared Kushner przeprawi się przez Bliski Wschód w tym miesiącu, starając się pozyskać od swojego przywódcy w całym regionie swój plan pokojowy.

W trakcie podróży zięć prezydenta po raz pierwszy podzieli się szczegółowymi informacjami na temat części ekonomicznej planu pokojowego na Bliskim Wschodzie na temat Bliskiego Wschodu, którego rozwój przez prawie dwa lata nadzorował.

"Jared zamierza przedstawić plan gospodarczy regionowi. Plan gospodarczy działa tylko wtedy, gdy region go popiera "- powiedział we wtorek wyższy urzędnik administracji. "Rozumiemy, że jeśli aspekt polityczny nie jest solidny, aspekt ekonomiczny jest bez znaczenia, ale jednocześnie aspekt polityczny nie odniesie sukcesu bez odpowiedniego planu gospodarczego".

Biały Dom przygotowuje się do wydania sfinalizowanego planu dotyczącego wynegocjowanego rozwiązania między Izraelem a Palestyńczykami w nadchodzących miesiącach, powiedzieli urzędnicy administracji, choć podkreślili, że jest to mało prawdopodobne, zanim wybory w Izraelu zaplanowano na 9 kwietnia. Część ekonomiczna Plan obejmuje pakiet inwestycji publicznych i prywatnych we wszystkich sektorach palestyńskiej gospodarki.

Najbardziej wiarygodny biuletyn polityczny.
Zapisz się na POLITICO Playbook i otrzymuj najnowsze wiadomości codziennie rano - w swojej skrzynce odbiorczej.
E-mail
Your email…
Zapisz się
Rejestrując się, zgadzasz się otrzymywać biuletyny e-mailowe lub powiadomienia od POLITICO. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Tygodniowa podróż Kushnera, która rozpoczyna się w ostatnim tygodniu lutego, obejmie przystanki w Omanie, Bahrajnie, Arabii Saudyjskiej, Katarze i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dołączą do niego Jason Greenblatt, wysłannik prezydenta na Bliski Wschód, specjalny przedstawiciel Departamentu Stanu w Iranie, Brian Hook i zastępca asystenta prezydenta Avi Berkowitza. Początkowo zaplanowano podróż na styczeń, ale została ona zepchnięta z powodu zamknięcia rządu, stwierdzili urzędnicy. Administracja pracuje nad dodaniem dwóch dodatkowych przystanków do wyjazdu, ale plan podróży nie obejmie Izraela ani terytoriów palestyńskich, powiedzieli urzędnicy.

Biały Dom ściśle opisał plan pokojowy, który zdaniem wielu urzędników z Bliskiego Wschodu można było odsłonić w zeszłym roku. Prezydent Donald Trump powiedział pod koniec września ubiegłego roku, że plan zostanie wydany w ciągu czterech miesięcy, co okazało się optymistyczne.

Zbliżająca się podróż ma na celu zmierzenie regionalnej reakcji na część ekonomiczną planu, która stworzy zachęty ekonomiczne - prawdopodobnie obejmujące możliwości zatrudnienia - dla Palestyńczyków.

"Część tego ma na celu pokazanie, że poważnie podchodzą do prezentacji czegoś" - powiedział Dennis Ross, doświadczony negocjator procesu pokojowego. "Myślę, że kluczem do sukcesu będą arabscy ​​przywódcy przekonani, że ogólna umowa - nie tylko strona ekonomiczna, ale polityczna - wygląda na wiarygodną."

Zachęty musiałyby przezwyciężyć palestyńską wrogość wobec uwertur Trumpa, szczególnie, że administracja Trumpa w zeszłym roku przeniosła amerykańską ambasadę z Tel Awiwu do Jerozolimy, której Palestyńczycy nie uznają za stolicę Izraela. Biały Dom również eksmitował Urząd Wyzwolenia Palestyny ​​z jego biur w Waszyngtonie, w zeszłym roku jako zemsta za odmowę przez Palestyńczyków bezpośrednich rozmów z Izraelczykami.

W rezultacie administracja Trumpa nie ma obecnie formalnych związków z przywódcami palestyńskimi. Urzędnicy administracji powiedzieli, że Biały Dom przeprowadził nieformalne konsultacje z kilkoma Palestyńczykami w celu uzyskania ich poglądów, ale przyznał, że żaden z nich nie ma bezpośredniej linii do prezydenta Autonomii Palestyńskiej Mahmuda Abbasa, który nazwał zespół Trumpa zbyt "stronniczym" wobec Izraela, aby był wiarygodnym pośrednikiem pokojowym. Urzędnicy Białego Domu powiedzieli jednak, że mają nadzieję, że Abbas podejdzie do stołu, aby omówić plan.

"Jeśli regionalni liderzy sądzą, że nasze idee oferują transformacyjną wizję dla Palestyńczyków, integrację Palestyńczyków i Izraela z regionem, a jeśli zgodzą się na finansowe wsparcie naszego planu, to będzie sukces", powiedział wysoki urzędnik administracji.

Kushner ma także wyjechać na organizowaną przez USA konferencję bezpieczeństwa w Warszawie, w przyszłym tygodniu, gdzie ma się spotkać z prezydentem World Economic Forum Borge Brandem i pytaniami terenowymi dotyczącymi planu pokojowego, chociaż urzędnicy Białego Domu mówili, że jest mało prawdopodobne, aby ujawnić jakiekolwiek szczegóły.


Jak wiemy Trump jest przeciwko Globalizacji i przeciwko ONZ oraz jest po stronie Chabad Lubawicz wraz z zięciem.

Czyli jest to wyraźne starcie się interesów Watykanu i Izraela, na który Watykan wywiera wielki nacisk.

Czyli Watykan usilnie dąży do III Wojny Światowej i zniszczenia Izraela oraz sił arabskich.

Sytuacja jest więc napięta z wielu różnych kierunków i niemal wszystko prowadzi ku III WŚ.

Także rozmowy w Warszawie na temat Iranu, oczywiście media kłamały jak zawsze ale były w jakiś szczególny i nieznany nam bliżej sposób związane z III WŚ.

Jeżeli owa wojna wybuchnie, w każdej chwili będziemy mogli się wszystkiego niemal spodziewać, z ujawnieniem Bestii włącznie.

Na pewno istnieje jakaś ważna słowiańska przyczyna, dlaczego własnie w Warszawie zorganizowano takie zebranie w sprawie Iranu.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 18th Luty 2019, 13:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryk napisał:
Na pewno istnieje jakaś ważna słowiańska przyczyna, dlaczego własnie w Warszawie zorganizowano takie zebranie w sprawie Iranu.

Na pewno ! dziś miał się odbyć szczyt Grupy Wyszehradzkiej (V4) w Izraelu ale już przed weekendem swój udział odwołał Morawiecki za obelżywe słowa Nataniahu w Warszawie że jesteśmy współwinni holokaustu:
https://www.rp.pl/Dyplomacja/190219476-Morawiecki-nie-jedzie-do-Izraela-na-szczyt-Grupy-Wyszehradzkiej.html

Ostatecznie właśnie dziś podano że cały szczyt został odwołany:

https://dorzeczy.pl/kraj/93992/Spor-na-linii-Polska-Izrael-Odwolano-szczyt-V4-w-Jerozolimie.html

No były plany ale się posypały ... ciekawe co tam w Izraelu cztery państwa (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) miały oddać/zagwarantować Żydom??


Ostatnio zmieniony przez Iraeneus dnia 18th Luty 2019, 14:08, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 18th Luty 2019, 13:53
Message reputation : 100% (2 votes)
Kolejny dowód na to, ze Izrael jest przeznaczony na odstrzał i Polska jest po stronie Watykanu/UE/ONZ.

To jest kolejne potwierdzenie mojego powyższego posta.

Następuje coraz wyraźniejsza konfrontacja przeciwko Izraelowi i nic dziwnego, że polski rząd stoi po stronie watykańskiego satanizmu!

Trzeba także dodać, że Bibi Netanyahu doskonale zna plany satanistów i Watykanu i wraz z Trumpem dąży do zniszczenia Izraela.


Oczywiście ani Bibi ani Trumpowi raczej włos z głowy nie spadnie. Nawet jeżeli upozorują zamach lub swego rodzaju egzekucję, jak... w Gdańsku.

Oznacza to krótki żywot 'polskiego' rządu, który skończy się wraz z Watykanem.

Dostałem dzisiaj emaila od jednej siostry z USA i włos się na mnie zjeżył do czego dążą władze socjalistyczne w stanie Oregon czyli plan dotyczy całego z czasem USA.


Ale o tym napiszę krótki artykuł, który zrobi wiele zamieszania.


Zresztą email możecie przeczytać, ale filmy są po angielsku.

Dzień Dobry, proszę zobaczyć ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=ErhtKrsOupw Rzekomo na nim mówi reduction, tak się składa, że usłyszałam zupełnie coś innego. Dźwięk dałam najgłośniej jak się dało i dalej to samo zupełnie inne przerażające słowo. Proszę samemu zobaczyć. W pewnym momencie myślałam że to akcent, ale tutaj dla porównania mówi reduction zaczyna się od 9:26 do 9:30 proszę uważać autor tego filmu zaraz krzyknie. https://www.youtube.com/watch?v=ZPmLcB4q5r

A Jest to przerażające, a jeszcze bardziej zaskakujące, że ludzie totalnie to ignorują.

Powiedział wprost co robią i jakie są ich zamiary wobec niewinnych dzieci!

W Stanach w kraju Oregon mają zamiar wprowadzić kontrolne wizyty zaraz po urodzeniu dziecka. https://www.youtube.com/watch?v=T0ndIHr0Qt0

Czyli przychodzą do Twojego domu, oglądają jakie panują warunki i zadają bardzo intymne pytania. Proszę sobie wyobrazić, jak kobieta czuję się zaraz po urodzeniu dziecka oraz mężczyzna, który nie może chronić własnej rodziny, przed intruzami. Powinni odpoczywać razem z maleństwem i cieszyć się z jego narodzin, a nie narażać się jeszcze na dodatkowy stres. Coraz większa kontrola, zabijanie niewinnych dzieci oraz porywanie ich. A i tak powiedzą, że robią to tylko, żeby pomóc i dla ochrony przed patologią. Niech Pan Bóg ma nas w swojej opiece.

Jeżeli do tego dojdzie, trudno o większy ucisk!!!! 


Na forum wielu czytelników także wszystko ignoruje i uważa, że ja stanowczo przesadzam.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1352
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 18th Luty 2019, 22:43
Polski premier odmówił wizyty w Izraelu- wywołując fale krytyki ze strony żydów


Zapewnił o dobrych kontaktach z państwami Grupy Wyszehradzkiej mówiąc, że one w pełni rozumieją polski krok i decyzję o tym, że również minister spraw zagranicznych nie pojedzie do Izraela.

https://koduj24.pl/morawiecki-nie-wybiera-sie-do-jerozolimy-szczyt-v4-odwolany/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 51
Skąd : Gniezno

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 18th Luty 2019, 23:04
Nie przesadzasz w niczym Henryku !
W Polsce już tak jest, kobieta w dwudziestym tygodniu ciąży musi wybrać sobie położną czy chce, czy nie chce,jeżeli jej nie wybierze sami ją przydzielają. A są tak przejęte swą rolą i są uciążliwe,czepiają się wszystkiego,nie wszystkie oczywiście.
Dam przykład,koleżanka mojej córki,po porodzie przy takiej wizycie położna widziała przy zlewie dwie butelki po piwie,których mąż wieczorem nie zabrał (wypił z kolegą po jednym ,aby się cieszyć dzieckiem w domu) Mają bardzo często odwiedziny położnej w domu z ankietami i muszą odpowiadać na pytania,boją się wypędzić z domu taką kobietę.
Znam kilka takich przypadków, a w całej Polsce ile takich spraw jest.
Nie wiem do jakiego wieku dziecka,mają obowiązek takie położne środowiskowe z opieki społecznej przychodzić. Muszę sprawdzić.
Jeżeli człowiek nie poszuka sobie normalnej położnej,to ma przechlapane.
Moje córki wybierają,jedną poczciwą kobietę,aby Bóg jej błogosławił za to że jest normalna. Dzieci idą do szkoły musi być podane wszystko,ile pokoi czy jest łazienka itd.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 18th Luty 2019, 23:33
Z tym całym szumem o nasz rzekomy holokaust to najprawdopodobniej jedna wielka ustawka!!!

Natanjahu i Morawiecki rozmawiali z sobą w sobotę ..

pojawiają się komentarze że obaj dobrze na tym zapunktują podczas nadchodzących wyborów w Izraelu (kwiecień) i w Polsce ( jesień).
Nataniahu zbije kapitał na antypolonizmie, popularnym wśród żydów,
a Morawiecki będzie obrońcą naszego honoru etc. odkuje się po wycofaniu się z nowelizacji ustawy o IPN ..

Nawet sami żydzi w Ameryce co zaciekle atakowali rząd w Polsce przy ustawie o IPN teraz pobłażliwi:

https://fakty.interia.pl/swiat/news-komitet-zydow-amerykanskich-trzeba-uwazac-na-slowa,nId,2842700

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 19th Luty 2019, 11:05
Wracając do dziecka.

https://parenting.pl/wizyta-patronazowa-poloznej-czy-jest-obowiazkowa

Taka wizyta jest zupełnie dobrowolna. Jeśli jednak opiekun nie wpuści położnej do domu, może to zostać odebrane jak ukrycie zagrażających życiu dziecka faktów dotyczących rodziny – mówi Dorota Kupper, prawnik.

Czyli nie jest to obowiązkowe. Może to być źle odebrane - OK ale jeżeli dziecko jest zdrowe i nie ma żadnych problemów SPOWODOWANYCH przez markę czy rodzinę, władze nie powinny mieć żadnych praw do tego dziecka. Jeżeli rodzice spłodzili dziecko bez świadków i pomocy ze strony rządu, powinni także bez ingerencji rządu sami wychowywać owo dziecko.

To jest ich dziecko a nie dziecko rządu.


I rodzice są odpowiedzialni za wychowanie dziecka przed Bogiem a nie rząd, który ma najgłupsze pomysły pod tym względem i nie jest w stanie odróżnić płci dziecka.

To poniżej napisałem w odpowiedzi tej siostrze z Anglii.

To jest tak zdradzieckie, że aż strach o tym pisać, jeżeli widzi się rządową obłudę i ich jawny już satanizm.

Matki mają ufać rządowym satanistom/pedofilom/zupełnym zboczeńcom, szczepić dzieci śmiertelnymi szczepionkami, zmieniać im płeć jeszcze w żłobku,
dawać do kołyski komórkę jako nadzorcę nad dzieckiem i te ohydne rządowe potwory, które po prostu będą czekać na to, aby odebrać rodzicom dziecko
i oddać pedofilom albo satanistom na tortury oraz śmierć.

Czy można wierzyć rządowi, który pochwala nawet mordy na właśnie urodzonych dzieciach i zaleca aborcję?

To jest niezwykle groźny plan światowego szatańskiego ruchu w kierunku dalszej redukcji populacji. Jak się nie da zabić szczepionkami, zabiorą i złożą
w ofierze szatanowi, wypiją krew podczas tortur i jeszcze ciepłe ciało zjedzą na surowo.

Ten 'chrześcijanin' nawet o tych zagrożeniach nie wspomniał.

Ten plan jest tak złowieszczy, że strach o tym czytać i tego słychać czy oglądać, ponieważ cele wydają się oczywiste.

Szatański rząd powodujący setki  tysięcy ludzi żyjących na ulicach, który 'troszczy' się i niemowlaki.

Chyba mnie trafi, jeżeli ktoś mnie to kiedykolwiek powtórzy.

Przepraszam za podniesiony głos ale to jest makabryczny złowieszczy plan... Wielkiego Ucisku!

To jest wręcz niesamowite, jaki kit wciskają rodzicom. Najprawdopodobniej rząd rozpocznie wydawać zezwolenia na seks w celu płodzenia dzieci.

Po rządach jakie posiadamy wszystko jest niestety możliwe, zwłaszcza ze strony rządu okupacyjnego Polski.

Od kiedy rządy rozpoczęły mieć coraz większe żądania od narodu, całe narody zaczęły upadać.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 19th Luty 2019, 11:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Taaaa .......my tutaj o relacjach polsko-zydowskich a Trump w piątek podpisał papiery wprowadzające stan wyjątkowy w USA:

https://fakty.interia.pl/swiat/news-16-stanow-pozywa-trumpa-do-sadu-w-zwiazku-ze-stanem-wyjatkow,nId,2844115

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 20th Luty 2019, 18:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Chciałem podzielić się drobnymi wnioskami z moich ostatnich obserwacji doniesień z kraju i ze świata, oraz rzeczy, o których ostatnio wiele pisał Henryk na temat hegemonii żydowskiej na świecie oraz dążeniom Watykanu do realizacji 3WŚ.

Od paru tygodniu obserwuję masę materiałów na temat zagrożeń, jakie wiszą nad Polską i Polakami, będących wynikiem działań elit żydowskich w kraju i poza nim.

I jak widzę wygląda to tak...

Kładzie się ogromne środki na obronę tzw. holocaustu i walkę z 'antysemityzmem', a przy tym jest ostry nacisk na Polskę, szerząc na całym świecie klamliwą propagandę o tym, że Polacy to faszyści, że antysemici, że winni nazistowskich zbrodni.

Ostatnie zagrywki w kraju także coraz bardziej pokazują, że wizerunkowo Polska i Polacy są kreowani na wrogo nastawionych wobec żydów, a opór w kraju jaki narasta w związku z roszczeniami żydowskimi zdaje się być kierunkowany na prowokację do powszechnych protestów i buntu wobec tak oszukańczej narracji.

Przy takiej propagandzie, w której Polaków na całym świecie pokazuje się w najgorszym świetle, nie trudno o wniosek, że coś jest na rzeczy.

Tak więc mając na uwadze ostatnie informacje od Heńka o realizacji planu 3WŚ oraz planach fałszywej realizacji proroctw biblijnych w odniesieniu do Izraela oraz doniesienia z internetu o propagandowym oczernianiu Polaków i próbach przejęcia terytorium Polski przez żydów, dostrzegam pewien niepokojący rozwój sytuacji.

Wiedząc w jakiej jesteśmy sytuacji, będąc pod okupacją NATO i elit żydowskich, oraz widząc jak fala niezadowolenia społeczeństw zalewa inne kraje, ale również i Polskę - tak źle pokazywaną całemu światu, nasuwa mi się myśl, że...

Polska może być wykorzystana do sprowokowania socjalnego kataklizmu!

Zauważmy założenia 2WŚ...

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu."

Typowo chrześcijańskie państwa, zwłaszcza słowiańskie, które dostały się pod but urastającego w siłę komunizmu, to chyba głównie Polska i państwa byłego ZSRR.

W tym momencie Polska, jako chrześcijańska, ktolicka i tak teraz to się wmawia całemu światu - antysemicka, zdaje się pełnić rolę kozła ofiarnego - jak zawsze. Całe zło na nas.

I takie mam w ostatnich dniach wnioski, że Polska jest w wielkim niebezpieczeństwie i wszystko wygląda tak, jakby chciano nas wyrolować po całości i uwikłać w wywołanie socjalnego kataklizmu, będącego eskalacją 3WŚ.

Tylko w Bogu nadzieja! Tylko On może nam pomóc w tej beznadziejnej, jak widać, sytuacji!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 21st Luty 2019, 03:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Na razie nie widać żadnego wielkiego niebezpieczeństwa.

Ale wtedy zacznie się wielki kocioł, jeżeli zaczną ujawniać pedofilię nasienia węża.

Ato już się dzieje na zachodzie i Google/YouTube nie mają nic przeciwko ujawnianiu tych zbrodni.

Owe zbrodnie są niezwykle makabryczne, tak potworne, ze normalnie ludzie wręcz zamykają się w sobie, aby o tym nie słyszeć i tym samym nie wierzyć że 'ludzie' potrafią coś takiego zrobić.

Jeden ostatnio ukazany przykład.

Kilku miesięczne niemowlę zostało na żywca obdarte po kawałkach ze skóry i skórę wieszano na małym drzewku. Robiła to nastolatka zmuszona pod groźbą, że to ją w taki sposób zamordują, jeżeli nie będzie tego kontynuować. Niemowlę zmarło z... bólu.

Coś takiego powoduje wręcz odruch wymiotny w każdym NORMALNYM człowieku.

Ale takie rzeczy są... na porządku dziennym i odbywają się praktycznie co tydzień w szatański sabat a uczestniczą w tym rządowe elity, elity biznesu, 'kultury' i nauki.

To jest masowe. Sama masowa aborcja własnie zaaprobowana w Nowym Yorku do przeprowadzenia nawet w dniu porodu jest przykładem zupełnie zdeprawowanych pseudo ludzi, przy których Herod wydaje się świętym człowiekiem.

Wielkim problemem jest masowość takich zajść, tortur czy aborcji i pedofilii oraz wielki opór ludzi, którzy słysząc czy widząc tego typu określenia tych ohydnych zbrodni po prostu nie wierzą, że człowiek może się aż tak stoczyć i w taki sposób postępować.

Ludzie ci nadal zamykają się na tego typu informacje. Jest to zbyt ohydne i zbyt odrażające.

Większość ludzi myśli, że są to teorie konspiracyjne.

O tym, że nie są to teorie świadczy praca wielu ludzi ujawniających to a także olbrzymia ilość ludzi uprawiających owe szatańskie prze okrutne rytuały.

Nie było jeszcze żadnego poważnego oskarżenia żadnej osoby przeciwko takim zbrodniom.

Władze dążą do pełnej legalizacji pedofilii u już zalegalizowały w większości krajach wszelkie możliwe zboczenia, które są reklamowane a opozycja Chrześcijan przeciwko tym ohydnym praktykom jest masowo przez szatańskie media i władze jest demonizowana i wyszydzana.

Przeczytajmy sobie uważnie powyższe zdanie i użyjmy nieco naszego rozumu.
Zacznijmy sobie zadawać takie pytania.

Czy więc mas media to popierają?

Czy popierają to rządy?

Czy popierają to organy 'sprawiedliwości'?

Czy popierają to kościoły wszelkiej religii?

Dlaczego nikt z tych ludzi nigdy nie protestuje publicznie przeciwko tym zbrodniom?


Moim zdaniem to jest RZECZYWISTA zapałka do rozniecenia straszliwego ognia przeciwko tym zbrodniarzom. Wystarczy pokazanie publiczne kilku filmów, a jedynie Bóg będzie mógł powstrzymać ich zrozumiałą nienawiść do takich pseudo ludzkich potworów.

Większość Chrześcijan zabijając ochoczo takich pseudo ludzi będzie przekonana, ze wykonuje sprawiedliwy wyrok Boga.

Wielu z nich zapomni, że do Boga należy wykonanie wszelkich wyroków.

I właśnie to jest celem III WOJNY ŚWIATOWEJ.


Wykazanie zezwierzęcenia Chrześcijan z powodu ich naturalnego odruchu wykonania sprawiedliwej kary na takich zbrodniarzach.


Wielu Chrześcijan zacznie oskarżać Boga, że tak długo przez wiele wieków to wszystko tolerował i odejdzie od religii. Zwłaszcza z powodu aktywnego uczestniczenia wielu religii ze Świadkami Jehowy włącznie w takich zbrodniach. Plan III Wojny Światowej dokładnie o tym mówi.

... masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące Chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Przeczytajmy jeszcze raz.

http://www.proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm

I taki jest cel szatana!!!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 22nd Luty 2019, 14:22
Trump kontrolowany przez Żydów tylko nie wiadomo dokładnie przez których uciszył wszystkich przeciwników swoich jakimś dziwny oświadczeniem czy groźbą i stał się w chwili obecnej rzeczywistym propagatorem NWO!

Teks ujawniający wiele detali...

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fbeforeitsnews.com%2Fv3%2Fpolitics%2F2019%2F3064937.html%3FcurrentSplittedPage%3D0WALKA NA WORLD / TRUNEWS |
21 lutego 2019 r .: Rick Wiles, gospodarz TruNews, dokonał następnego dnia aktualizacji o rozejmie między prezydentem Trumpem a rodziną Bushów. Podkreślając, że otrzymał pewne informacje od przyjaciela, który był związany z różnymi dynastiami / organizacjami politycznymi, które dały mu trochę informacji (wewnętrznych) o tym, co się dzieje, i ma to sens, kawałki zaczęły się spotykać ...Znajomy powiedział mu, większość z was wie o niesławnej kartce papieru, kopercie na pogrzebie George'a HW Busha, który został przekazany rodzinie Bushów. Zszokowany wyraz twarzy Jeba Busha, totalny szok, a nawet twarz Laury Bush zmieniły się. Minęła sekunda lub dwie, by odzyskać spokój, coś było na tym kawałku papieru, który był szokujący.Kiedy trumna George'a HW Busha przechodziła, Bush Jr. pochylił głowę (jakby chciał powiedzieć), to już koniec - ambicja rodziny Busha ścigania Nowego Porządku Świata. Cokolwiek było w notatce, wiedzieli, że koncert się skończył.

(W "ulepszonej", cichej rewolucji prawdy, wydaniu kompilacji , bezpłatna książka w formacie PDF: Pobierz i przeczytaj o ludziach z Ziemi, będzie nadal krzyczeć w nadchodzących latach, kiedy dwaj B. (tj. Bush senior i Bush Jr.), strona 276. George Walker Bush w odniesieniu do władzy i zaangażowania siły, strona 350. Obaj prezydenci Busha w Ameryce, strony 351, 352 i 353. Wojna o terroryzm została oficjalnie rozpoczęta przez George'a Busha Jr. 11, 2001, strona 663. Trump zrobi głupie rzeczy, takie jak Krzaki, Clinton, Obama itp., Strona 963. Obama podążał tą samą ścieżką, co morderczy poprzednik George Walker Bush, strona 831. Podstępny i chciwy kryminalny gang wokół Obamy to ci, którzy rządzą, strona 832. Prezydent Bush Jr. reaguje na terroryzm na całym świecie, strona 904. USA, a zwłaszcza dwaj jego nieodpowiedzialni prezydenci amerykańscy - ojciec i syn (tj. Bush senior i Bush Jr.) - będzie musiał ponosić odpowiedzialność za obie wojny, strona 1085. Wojna chaos Bush Sr i Bush Jr. planują uwolnić się na Bliskim Wschodzie, strona 1163. Frakcja Busha, 1488. George W. Bush i kohorta, strona 1491. Armia amerykańska wkroczyła do Iraku z niesamowitymi kłamstwami, 1550. Uwaga: Użyj wyświetlanie numeru strony znajduje się w prawym górnym rogu, aby znaleźć właściwą stronę. Darmowa książka, format PDF - Linki: Podsumowanie książki | i Pobierz książkę )Rick Wiles uważa, że ​​Donald Trump miał czas na dostarczenie tej notatki do Krzaków, ponieważ ciało ojca było wykonywane. Cokolwiek było w tej notatce, jej powaga przekazała całkiem bezpośredni przekaz. W notatce było coś, co powiedziało: To się ujawni w tym dniu, jeśli się nie wycofasz. (BattleForWorld: Niektórzy spekulują, że część zagrożenia może być związana z dokumentami, które zostały zapieczętowane w związku z atakiem terrorystycznym z 11 września 2001 r. Na World Trade Center w Nowym Jorku).

Cokolwiek było w notatce, wiadomość została przekazana iw ciągu kilku dni odbyła się oferta pokojowa: rozejm od rodziny do Donalda Trumpa. A George W. Bush skontaktował się z prezydentem Trumpem i powiedział: "Nie chcę mojego ojca". Nie chcę być ojcem chrzestnym syndykatu kryminalnego Busha.

W rządzie Stanów Zjednoczonych kryją się tajemnice, a teraz prezydent Trump ma wgląd w niektóre z nich. Niektóre z tych sekretów można by powiązać z czymkolwiek z rodziny Bushów, które mogłyby je zniszczyć (jeśli zostaną udostępnione publicznie). I najprawdopodobniej było to coś, co można było ścigać.Rodzina Bushów zaproponowała rozejm i porozumienie pokojowe. To jeden syndykat kryminalny oferujący inny syndykat kryminalny ... i kiedy mówię o syndykacie przestępczym, mówię o żydowskiej mafii, która kontroluje Donalda Trumpa. Macie rodziny przestępców, które kierują rządem (USA). Są rodzinami mafijnymi: masz operację mafii Clintona; masz operację mafii Busha; masz operację żydowskiej mafii. Tak, Obama ... wszyscy są w różnych kryminalistycznych syndykatach. To nie są pojedyncze byty: Nie masz George'a Busha sam i jego polityki, ale raczej masz decydentów. A wewnątrz syndykatów kryminalnych jest zarząd, który ma władzę.

Bush kontroluje syndykat przestępczości, mówi Rick Wiles, uważam, że prowadził "opór Trumpa", a kiedy mówię "oprzeć się Trumpowi", nie mam na myśli wszystkiego w mediach. Mówię o śledztwie Roberta Muellera. Pan Mueller był agentem Busha; (James) Comey był powiernikiem Busha, idąc całą drogę z powrotem do George'a HW Busha. (Andrew) McCabe mówi, że był przez całe życie republikaninem itp.

Współgospodarz: gdyby to była niebieska, czerwona republikańska demokracja, dlaczego mieliby się zranić?

Rick Wiles: Pan Mueller był dyrektorem FBI, przejął FBI trzy lub cztery dni po 911. Został tam umieszczony, na 911; do zarządzania FBI w 911 roku. (Bush Jr. był też, jak sądzę, powiedział jeden ze współgospodarzy). I tak Robert Mueller został uwolniony, ogar piekielny, aby zaatakować Donalda Trumpa.

Rick Wiles: Powiedziałem od lat, wyścig trwa. Kto pierwszy pójdzie do więzienia?

WALKA NA WORLD / TRUNEWS | 21 lutego 2019 r .: Rick Wiles, gospodarz TruNews, dokonał następnego dnia aktualizacji o rozejmie między prezydentem Trumpem a rodziną Bushów. Podkreślając, że otrzymał pewne informacje od przyjaciela, który był związany z różnymi dynastiami / organizacjami politycznymi, które dały mu trochę informacji (wewnętrznych) o tym, co się dzieje, i ma to sens, kawałki zaczęły się spotykać ...Znajomy powiedział mu, większość z was wie o niesławnej kartce papieru, kopercie na pogrzebie George'a H. W. Busha, który został przekazany rodzinie Bushów. Zszokowany wyraz twarzy Jeba Busha, totalny szok, a nawet twarz Laury Bush zmieniły się. Minęła sekunda lub dwie, by odzyskać spokój, coś było na tym kawałku papieru, który był szokujący.Kiedy trumna George'a W. Busha przechodziła, Bush Jr. pochylił głowę (jakby chciał powiedzieć), to już koniec - ambicja rodziny Busha dążenia do Nowego Porządku Świata. Cokolwiek było w notatce, wiedzieli, że koncert się skończył.

(W "ulepszonej", cichej rewolucji prawdy, wydaniu kompilacji, bezpłatna książka w formacie PDF: Pobierz i przeczytaj o ludziach z Ziemi, będzie nadal krzyczeć w nadchodzących latach, kiedy dwaj B. (tj. Bush senior i Bush Jr.), strona 276. George Walker Bush w odniesieniu do władzy i zaangażowania siły, strona 350. Obaj prezydenci Busha w Ameryce, strony 351, 352 i 353. Wojna o terroryzm została oficjalnie rozpoczęta przez George'a Busha Jr. 11, 2001, strona 663. Trump zrobi głupie rzeczy, takie jak Krzaki, Clinton, Obama itp., Strona 963. Obama podążał tą samą ścieżką, co morderczy poprzednik George Walker Bush, strona 831. Podstępny i chciwy kryminalny gang wokół Obamy to ci, którzy rządzą, strona 832. Prezydent Bush Jr. reaguje na terroryzm na całym świecie, strona 904. USA, a zwłaszcza dwaj jego nieodpowiedzialni prezydenci amerykańscy - ojciec i syn (tj. Bush senior i Bush Jr.) - będzie musiał ponosić odpowiedzialność za obie wojny, strona 1085. Wojna chaos Bus h Sr. i Bush Jr. planują wyzwolić się na Bliskim Wschodzie, strona 1163. Frakcja Busha, 1488. George W. Bush i kohorty, strona 1491. Armia amerykańska wkroczyła do Iraku z niesamowitymi kłamstwami, 1550. Uwaga: Użyj ekranu numeru strony znajdującego się w prawym górnym rogu, aby znaleźć właściwą stronę. Darmowa książka, format PDF - linki: Podsumowanie książki | i Pobierz książkę)Rick Wiles uważa, że ​​Donald Trump miał czas na dostarczenie tej notatki do Krzaków, ponieważ ciało ojca było wykonywane. Cokolwiek było w tej notatce, jej powaga przekazała całkiem bezpośredni przekaz. W notatce było coś, co powiedziało: To się ujawni w tym dniu, jeśli się nie wycofasz. (BattleForWorld: Niektórzy spekulują, że część zagrożenia może być związana z dokumentami, które zostały zapieczętowane w związku z atakiem terrorystycznym z 11 września 2001 r. Na World Trade Center w Nowym Jorku).

Cokolwiek było w notatce, wiadomość została przekazana iw ciągu kilku dni odbyła się oferta pokojowa: rozejm od rodziny do Donalda Trumpa. A George W. Bush skontaktował się z prezydentem Trumpem i powiedział: "Nie chcę mojego ojca". Nie chcę być ojcem chrzestnym syndykatu kryminalnego Busha.

W rządzie USA kryją się sekrety, a teraz prezydent Trump jest w posiadaniu niektórych z nich. Niektóre z tych sekretów można by powiązać z czymkolwiek z rodziny Bushów, które mogłyby je zniszczyć (jeśli zostaną udostępnione publicznie). I najprawdopodobniej było to coś, co można było ścigać.Rodzina Bushów zaproponowała rozejm i porozumienie pokojowe. To jeden syndykat kryminalny oferujący inny syndykat kryminalny ... i kiedy mówię o syndykacie przestępczym, mówię o żydowskiej mafii, która kontroluje Donalda Trumpa. Masz rodziny przestępców, które kierują rządem (USA). Są rodzinami mafijnymi: masz operację mafii Clintona; masz operację mafii Busha; masz operację żydowskiej mafii. Tak, Obama ... wszyscy są w różnych kryminalistycznych syndykatach. To nie są pojedyncze byty: Nie masz George'a Busha sam i jego polityki, ale raczej masz decydentów. A wewnątrz syndykatów kryminalnych jest zarząd, który ma władzę.

Bush kontroluje syndykat przestępczości, mówi Rick Wiles, uważam, że prowadził "opór Trumpa", a kiedy mówię "oprzeć się Trumpowi", nie mam na myśli wszystkiego w mediach. Mówię o śledztwie Roberta Muellera. Pan Mueller był agentem Busha; (James) Comey był powiernikiem Busha, przez całą drogę powrotną do George'a H.W. Krzak. (Andrew) McCabe mówi, że był przez całe życie republikaninem itp.

Współgospodarz: gdyby to była niebieska, czerwona republikańska demokracja, dlaczego mieliby się zranić?

Rick Wiles: Pan Mueller był dyrektorem FBI, przejął FBI trzy lub cztery dni po 911. Został tam umieszczony, na 911; do zarządzania FBI w 911 roku. (Bush Jr. był też, jak sądzę, powiedział jeden ze współgospodarzy). I tak Robert Mueller został uwolniony, ogar piekielny, aby zaatakować Donalda Trumpa.

Rick Wiles: Powiedziałem od lat, wyścig trwa. Kto pierwszy pójdzie do więzienia?

DOBRZE. Oni (syndykat kryminalny Busha) wygrywali. Wrzucali (Michaela) Cohena do więzienia. (Paul) Manafort w więzieniu. Roger Stone w więzieniu. (Bush-syndykat Busha) wspiął się po drabinie. I Donald Trump wyciągnął swoją kartę asa podczas tego pogrzebu. To jest moje przeczucie, mówi Rick Wiles. Ludzie popierający Trump mówią, że pomożemy ci tutaj. Żydowska mafia wysłała ostrzeżenie do mafii Busha, aby się wycofała, odstąpiła od ich chłopca. Tak więc wprowadzono zawieszenie broni.

Rick Wiles: Mówiono mi, że pan Barr - George W. Bush nalegał na to, by William Barr był prokuratorem generalnym w celu wyegzekwowania rozejmu.

Rick Wiles: Źródło mówi, że nie będzie głębiej. To koniec. Zakończyli wojnę (między Trumpem a rodziną Bushów). Przygotowywał się do popu, a Donald Trump wyciągnął kartę as na pogrzebie i położył ją na stole.

Rick Wiles: W najnowszej książce Stuarta Eizenstata powiedział, że Jimmy Carter stracił drugą kadencję, ponieważ przesłuchiwał Izrael. Carter powiedział autorowi, że jest przeciwny osiedlom Zachodniego Brzegu, a Żydzi usunęli go (z drugiej kadencji).

Masz syndykat kryminalny Busha, a potem masz żydowską mafię, do której należy Donald Trump. W jednym z tych artykułów nazwali go "naszym chłopakiem". To są potężni Żydzi, mówiąc: umieszczamy naszego chłopca w Białym Domu.

Rick Wiles: Kilka tygodni temu, CNN powiedział, że może nawet nie być raportu, Mueller wraca do domu. Więc dzisiaj (20 lutego 2019) CNN donosi, co my (TruNews) mówiliśmy kilka tygodni temu.

CNN zgłosiło dzisiaj (20 lutego 2019 r.), Że Departament Sprawiedliwości przygotowuje się do raportu Muellera już w przyszłym tygodniu. Czy to nie brzmi jak nadchodzi raport? (BattleForWorld: Ale media często próbują oszukiwać). Kiedy przeczytasz dalej artykuł: Prokurator generalny William Barr przygotowuje się do ogłoszenia już w przyszłym tygodniu zakończenia dochodzenia Roberta Muellera, z planami, aby Barr złożył ( US) Kongres wkrótce, "podsumowanie" tajnego raportu Muellera.

Rick Wiles: Nie będzie publicznego raportu. Prokurator Generalny nie jest zobowiązany do przekazania tego raportu Kongresowi, ani też nie jest zobowiązany do publicznego wydania go. Musi jedynie powiedzieć, że Donald Trump nie podjął wysiłków, by utrudnić śledztwo. I powiem ci, to wszystko, co powie. To się już skończyło. Artykuł (CNN) powiedział także, że pewna liczba badaczy Muellera zrezygnowała z pracy i wróciła do swoich poprzednich zadań.

Współgospodarz: Jeśli zamierzają po to pójść po prezydenta Trumpa, dobrze zgadnij, co, tat-for-tat. Zacznie rozpętać to, co wie.

Rick Wiles: Nic nie zostanie wydane. Wszystko jest ustalone.

Co-host: kto przegrywa? Ludzie (amerykańscy). Zawsze chcę prawdy.

Rick Wiles: Nie wyjdzie. Pozwolę sobie zaznaczyć: Hillary i Bill Clinton nie pójdą do więzienia. Nie zostaną oskarżeni i nie zostaną zbadani. Prezydent Trump nie zostanie oskarżony, nie zostanie usunięty itp. Nic o Saudyjczykach nie wyjdzie. Prawda z 11 września nigdy nie zostanie ujawniona, a kto był za nią naprawdę. Krzewy nie będą badane, oskarżane i osadzane w więzieniu.

Nigdy nie było 50 000 zamkniętych oskarżeń; tajne oskarżenia. To była mistyfikacja Q, która krążyła od lat. To był wielki żart.

To koniec. Syndykaty kryminalne zawarły umowę, a pan Barr zamierza wprowadzić rozejm.

Pan Rosenstein odchodzi. Rod Rosenstein, człowiek, który prowadził dochodzenie Busha nad Donaldem Trumpem z Departamentu Sprawiedliwości. Zastąpił go Jeffery Rosen, który pracuje dla prokuratora generalnego Barra.

Adwokat prezydenta Trumpa, Michael Cohen, otrzymał dwumiesięczne opóźnienie, aby zgłosić się do więzienia. To się poprostu stało. Wiesz co, to musi zostać naprawione - to część umowy.

To już koniec śledztwa i nie usunie Donalda Trumpa. A Bill i Hillary Clinton nie pójdą do więzienia. .

Teraz jedna rzecz o tych syndykatach kryminalnych, mówi Rick Wiles, ich ojciec jest diabłem. Dlatego mają cechy swojego ojca. Oznacza to, że kradną, zabijają, dźgają w plecy, kłamią, zwodzą itd. Tak więc ten rozejm nie wytrzyma zbyt długo. Trzymaj się na tyle, aby przedłużyć rok 2020, tak. Będzie utrzymywać się wystarczająco długo, dopóki obecni gracze nie zginą.

Skończyliśmy cykl dochodzeniowy. Z niecierpliwością czekamy na kampanię 2020, mamy maszyny i oddolne, a to nie do zatrzymania.

To dlatego Mike Huckabee mówi, że podczas pobytu w Izraelu Donald Trump buduje nowy porządek światowy. To dlatego Mike Pompeo powiedział, że Donald Trump buduje liberalny porządek światowy, ponieważ wykupił intelektualne właściwości Nowego porządku światowego Busha. Są teraz jego własnością; to teraz ich własność. Powiedzieli, że nie chcecie już tego używać, my to weźmiemy.

Jedno jest pewne, że Donald Trump zepsuł plany Busha. Pojawiły się dwa syndykaty kryminalne, krzewy i Clintony, a także inny syndykat kryminalny, który wprowadził w błąd plan. Rick Wiles powiedział, że syndykatem kryminalnym, który ingerował w plan, była żydowska mafia.

Ludzie wspierający, ... ci, którzy wezwali do zablokowania Hillary Clinton, nie będą zadowoleni. Ludzie będą dalej wierzyć przez następne dwa lata, że ​​coś się wydarzy, ale nic się nie wydarzy.

Wszystko, co dzieje się geopolitycznie, jest prawie powtórzeniem administracji Busha: tutaj mamy 18-19 lat w Afganistanie. Dlaczego wciąż tam jesteśmy? Cóż, my (USA) przygotowujemy się do franczyzy tej operacji. Przygotowujemy się do wysłania go do Wenezueli, aby przeprowadzić operację wojenną na zachodniej półkuli; to będzie kontynuowane. Mielibyśmy to z Jebem Bushem lub Hillary Clinton. Mielibyśmy tę operację wojenne i nadal trwa. Tak jak to się stało (tj. Rozejm), on (prezydent Trump) wziął go (tj. Część Busha Nowego Porządku Światowego) ponad.

Prezydent Izraela Benjamin Netanyahu powiedział Trumpowi, aby utrzymał amerykańskie wojska na Bliskim Wschodzie. On (Trump) zasalutował tak, sir, zrobię to, co mówisz, a więc amerykańscy żołnierze zostają tam (przeprowadzają się do Iraku). ...

============================================================

Czyli wszelkie ataki na Trumpa już ustały Trump pracuje dla Izraela jak to było od dawna zaplanowane.

Poniżej film, z którego ten tekst został przetłumaczony.Wiadomości z tego kanału są w miarę wiarygodne ale moje obserwacje z ostatnich kilku dni zdają się potwierdzać, że Trump zmienił się jak chorągiewka na wietrze.

Nie będzie więzień, pokazywania prawdy, nie będzie anty NWO, wszystko zostaje powoli odkręcane i jedno, co jest pewne, Trump wygra następne wybory i będzie musiał nieco się hamować ze wsparciem NWO.

Dlaczego tak to rozegrano?

Podejrzewam jakiś głębszy sekret, ale spekulował nie będę. Wiem, ze już ściana na granicy nie stanie i kilka ostatnich podpisów Trumpa to zdrada Amerykanów.

Ale Amerykanie muszą się jeszcze łudzić aż do następnych wyborów. Niemniej korci mnie aby napisać, że to jest odwrócenie uwagi i ci Chrześcijanie sami nie wiedzą o co chodzi.

To jest jakiś szatański trik. Nie wierzę, ze Trump to wygrał, po prostu jego kontrolerzy nagle kazali mu zmienić całkowicie kierunek ale nie wiadomo, gdzie on teraz skręci.

Ja to tak widzę, ponieważ Iluminaci to jest jedna mafia i oni zawsze działają zgodnie z rozkazami szatana.

Czyli położono kres obecnym przetargom ale nie ujawniono dokładnie co nastąpi nowego. A było zebranie w Warszawie, o którym mówiono, że jakieś poważne decyzje zostały podjęte i zostaną one ujawnione już w następnym miesiącu.

Na pewno nie będzie lepiej ale będzie gorzej.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1352
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 25th Luty 2019, 14:22

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 25th Luty 2019, 18:20
Message reputation : 100% (2 votes)
Pani kurator wielkie brawa, ale trzeba się tłumaczyć w tym cholernym lucyferjańskim świecie, człowiek który stoi za prawdą ma obecnie przerąbane! Trzeba tak manewrować słowem by nie "urazić" liberalnego pojęcia wolności.
Wystarczy moment nieuwagi a uznają nas za propagatora nienawiści
Wystarczy wspomnieć o Bogu, by zostać ogłoszony skrajnym wyznawcą
Wystarczyło by wyciągnąć miecz i zrobić jedno cięcie, by głupota przestała się wywyższać, a kłamstwo schowało się pod ziemię , gdzie jego miejsce. Dlatego Dzień Pański jest nieunikniony!
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 28th Luty 2019, 08:32
Message reputation : 50% (2 votes)
Wywiad z Podleckim jest totalnie odwalony ale coś tam z prawdy jest:

Film ukazujący skrajny anty-semityzm niewybredne przekleństwa anty żydowskie został usunięty.

Uwaga admnina.

Nawet z większością się zgadzam tylko inna powinna być narracja Bóg i ta cała reszta  .... on to opowiada w sposób naukowy(czytaj podyktowany przez demony) ale prawdziwa BOMBA!! to końcowe minuty od 45:50
TRUMP NIE ŻYJE!!!
To by tłumaczyło dla czego nie chce Trumpowi matrioszce podawać ręki jego żona. I te wszystkie skandale seksualne to przykrywka ..

Czy to prawda ??? wszystko jest możliwe ...

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 5th Marzec 2019, 14:29
Tak na szybko kilka informacji.

Pachołek Watykanu wystartował w wyborach o tytuł prezydenta Gdańska, jednak ciekawe jest pierwsze 20 sekund jego spotu wyborczego.zbieranie ludzi pod wspólnym sztandarem przeciwko żydom i arabom , homosiom..

Warto zwrócić uwagę, że miał 12 % poparcia w wyborach, gdzie nawet nie pochodzi z tego miasta, a czasu na kampanie było mało.


W Francji, ruchy antysemickie również coraz silniejsze.

"Antysemityzm rozlewa się jak trucizna, jak jad. Atakuje i niszczy umysły. Zabija" – powiedział w poniedziałek wieczorem minister spraw wewnętrznych Francji Christophe Castaner w podparyskiej miejscowości Sainte-Genevieve-des-Bois.

Szef MSW przybył tam w związku ze ścięciem drzewa posadzonego na cześć Ilana Halimi, młodego Żyda zamordowanego w Sainte-Genevieve-des-Bois w 2006 roku przez muzułmański gang. Drzewo zostało ścięte na dwa dni przed przewidzianą na środę uroczystością rocznicową.
była też głośna profanacja grobów żydowskich popisanych grafikami w Francji.

https://www.tvp.info/41273870/fala-przemocy-i-antysemityzmu-we-francji

Więc społeczeństwo ma coraz bardziej dość " nowoczesności , żydostwa i uchodźców"


W Polsce, tak jak ktoś wstawił, w Warszawie chcą promować ruchy LGBT wsród przedszkolaków.


Wiele osób jest tym oburzonych, i też coraz bardziej otwarcie się buntują i zapowiadają protesty.


W Azji, eskalacja konfliktu Indie - Pakistan, czyli hindusi vs araby


W poniedziałek rano indyjscy i pakistańscy wojskowi ostrzelali nawzajem swoje pozycje w regionie Kaszmiru, poinformował rzecznik Ministerstwa Obrony Indii pułkownik Devender Anand. Zaostrzający się konflikt między Indiami i Pakistanem budzi niepokój na świecie, bo oba kraje posiadają broń jądrową.

„Dzisiaj około godziny 3:00 rano (22:30 czasu środkowoeuropejskiego) pakistańska armia bez żadnego powodu naruszyła reżim zawieszenia broni, strzelając do sektora Aknur. Nasi wojskowi otworzyli ogień odwetowy. Ostrzał ustał około 6:30 (2:00 czas środkowoeuropejskiego)” — sprecyzował.

Zaostrzenie sytuacji w regionie

Ostatnio sytuacja w Kaszmirze — regionie, o który spierają się Indie i Pakistan — znacznie się pogorszyła.
https://pl.sputniknews.com/swiat/201903049974973-sputnik-indie-pakistan-bron-jadrowa-konflikt-Kaszmir-III-wojna-swiatowa/

Więc na świecie się dzieje, buntowanie społeczeństwa idzie w najlepsze...
_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 6th Marzec 2019, 09:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Niezwykle mocny artykuł, który ukazuje nam rzeczywiste oblicze syjonistycznego rządu, który dąży do zlikwidowania rasy białej.

Tym razem artykuł z Francji.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.bookwormroom.com%2F2018%2F04%2F18%2Fphotos-paris-death-throes%2F

Wirusowe zdjęcia ukazujące Paryż w jego agonii
18 KWIETNIA 2018 R PRZEZ BOOKWORM 2 KOMENTARZE

Wirusowy e-mail przedstawiający zmiany kulturowe w Paryżu przypomina nam, że Europa jest lepsza lub gorsza, jak wiemy, umiera, gdy nowa Europa ma na to miejsce.

Teks z artykułu....

Otrzymałem e-maile od trzech osób, które przesłały serię zdjęć, które czeska para rzekomo wzięła podczas niedawnej wizyty w Paryżu. Wątpię, czy to Czesi zrobili te zdjęcia. Z pewnością nie mogę znaleźć żadnego cytatu na oryginalnym blogu lub w e-mailu. Rzeczywiście, bystry obserwator zauważy, że jedno ze zdjęć ma nieczytelną nazwę strony, co sugeruje, że niektóre lub wszystkie zdjęcia pochodzą ze źródeł innych niż album fotograficzny jednej pary czeskiej. (Wiem, że mogę badać obrazy , ale jestem zbyt leniwy. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, proszę dać mi znać wynik.)

Podejrzewam, że to się stało, że ktoś dostał e-mail zawierający uwagi dotyczące podróży do stolicy Francji, a następnie wstawił reprezentatywne fotografie. Ponieważ zdjęcia pokazują sceny znane każdemu, kto w ostatnich latach zwracał uwagę na zmiany demograficzne Europy, połączenie tekstu i fotografii jest potężne. Dodam kilka filmów po zdjęciach, aby zapewnić wsparcie dla legalności zdjęć pod względem pokazywania współczesnego Paryża.

Ostatni raz byłem w Paryżu w 2005 r., Kiedy przejęcie przez Afrykę Północną było już w toku, ale wciąż w stanie płodowym. Przejęcie jest teraz podobne do malucha w jego rozwoju. Daj mu kilka lat, a ulice Paryża będą nie do odróżnienia od ulic Kairu i Islamabadu.

Mój problem, jak zawsze, nie dotyczy koloru skóry "nowych Europejczyków". Jest to zgodne z wartościami. Jeśli chcą przyswoić sobie wartości europejskie, świetnie, ale wątpię, czy właśnie tego chcą. Islam jest nierozerwalnie spleciony z podbojem - w końcu to jest mandat Mohameda nałożony na jego naśladowców. Mam wrażenie, że w sercu wielu z tych nowych imigrantów bije pojedyncza mantra: "Dzisiaj Paryż; jutro na świecie. "

"Okazuje się, że drugie powiedzenie ma teraz znaczenie w sensie dosłownym: nowoczesna stolica Francji nie jest podobna do tej, którą znamy."


Jest sporo zdjęć a także ten szczególnie wymowny film.

Pół miliona muzułmanów modlących się na ulicyW gorszej chyba sytuacji jest Szwecja i w podobnej są Niemcy i Anglia.

Te państwa mają po dwóch wrogów.

Muzułmanów oraz wrogi syjonistyczny rząd, który ich na siłę tam sprowadził.

Jeszcze trochę i ten rząd dostarczy im broni. Stach nawet o tym pomyśleć.

To już jest Wielki Ucisk!


Dlatego piszę, że już wszystko jest możliwe w każdej chwili i bądźmy na to mentalnie przygotowani i... ostrożni jak węże.


Wysłać syjonistów na Saharę, a po tygodniu na Saharze piasku zabraknie.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1352
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 7th Marzec 2019, 10:54
Nienawidzą Polaków. Widocznie od dawna wiedzą Kim jesteśmy


"Na koniec dowiadujemy się, że gdy jego koleżanka słysząc, że Polakom zarzuca się wymordowanie Żydów zapytała pod nosem „dlaczego nie mówi się o Niemcach?”, odwrócił się do niej jeden z mężczyzn obecnych na konferencji i powiedział:

„Zamknij mordę Polko!”"

https://m.fronda.pl/a/zamknij-morde-polko-szokujaca-relacja-z-konferencji-w-paryzu,123253.html

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 7th Marzec 2019, 15:44
Mocna informacja z USA na temat Trumpa.

Tłumaczenie Google.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.breitbart.com%2Fpolitics%2F2019%2F03%2F06%2Ftrump-immigration-workers-more%2F

Trump porzucił 'Ameryka Pierwsza' Reformę: "Potrzebujemy" Imigrację - która zwiększa zyski biznesu

Czyli zdradziecko odwrócił się tyłem do Amerykanów.

Już jeden z dziennikarzy FOX ocenił to jako zdradę Amerykanów i wszelkich obietnic.

Czyli nie będzie ściany, protekcji granic, będą narkotyki, przemycanie dzieci, niemowląt i nastolatki w celu zmuszania do seksu i wiele innych ohydnych rzeczy.

Jest to pierwsza nie za duża reakcja z USA. Najprawdopodobniej Amerykanie są w głębokim szoku i nie wróży to niczego dobrego.

Oznacza to zupełną odwrotność do obecnych reform. Co z tego wyniknie.... czas pokaże.

Ale czas już pokazał, ze nasieniu węża nie wolno wierzyć na ani jedno słowo. Zwłaszcza takich osobników jak Trump, który popiera wojny, mordy Izraela, popiera wszystkie zbrodnie syjonistów.

Polacy powinni na niego patrzeć z niezwykłą ostrożnością i nieufnością.

Jest to typowy kłamliwy sługa szatański, który dla szatana zrobi niemal wszystko


Jak pisałem w poprzednim poście - Trump jest Deep State. Niezwykły... CHRZEŚCIJANIN - jak... papież Franciszek!!!!!!!!!!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1352
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 8th Marzec 2019, 00:03

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1352
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 11th Marzec 2019, 10:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Francja wrze

"

Tłum protestujących Żółtych Kamizelek włamał się w sobotę do siedziby i świątyni loży masońskiej we francuskiej wiosce Tarbes w regionie Midi-Pyrénées, w departamencie Pireneje Wysokie. Splądrowanie zostało potępione przez rząd francuski, który oskarżył protestujących o “głupotę” i “nietolerancję”.
Około 450 protestujących zebrało się w Tarbes w sobotnie popołudnie w 17. weekend antyrządowych demonstracji. Około północy, jak donosi gazeta “La Dépêche”, niektórzy protestujący zaczęli krzyczeć: “Idziemy po masonów!”."


https://dzienniknarodowy.pl/idziemy-maso-kamizelek-spladrowal-swiatynie-wolnonularzy-tarbes-wideo/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 14th Marzec 2019, 23:11
Czasy końca - Page 16 B110

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1352
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 15th Marzec 2019, 11:54

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 15th Marzec 2019, 12:42
Message reputation : 100% (1 vote)
W sumie oni nie są aż tacy głupi. Naród jest głupi ponieważ na nich głosuje!!! Chwali władze i podziwia...

Ciekawe kiedy nastanie moda na ożenki z komarami czy żabami. Po takich 'tęgich umysłach' można się wszystkiego spodziewać.

Ale żeby na nich głosować!!!!????


Ale są jeszcze ludzie na poziomie. Francja....

Artykuł z Polski....


Francuski dziennik wystosował nietypowy postulat. „Żądamy dekanonizacji papieża Jana Pawła II”


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/francuski-dziennik-wystosowa%C5%82-nietypowy-postulat-%E2%80%9E%C5%BC%C4%85damy-dekanonizacji-papie%C5%BCa-jana-paw%C5%82a-ii%E2%80%9D/ar-BBUJKZT?ocid=st

Ujawnianie kolejnych afer pedofilskich nie służy wizerunkowi Kościoła katolickiego. Instytucja jest atakowana z wielu stron, a do grona krytyków dołączył dziennik „Le Monde”. Na łamach pisma ukazał się tekst dwóch działaczek katolickich, które nie pozostawiają suchej nitki na papieżu Janie Pawle II.


Omówienie tekstu, który ukazał się także w serwisie internetowym dziennika „Le Monde", przygotował portal wpolityce.pl. 


Autorkami tekstu zatytułowanego „Żądamy dekanonizacji papieża Jana Pawła II” są dwie katolickie działaczki: publicystka i biblistka Anna Soupa oraz pisarka i redaktorka Christine Pedotti. Artykuł nawiązuje m.in. do afery, jaka wstrząsnęła ostatnio francuską opinią publiczną, a która dotyczyła wykorzystywania seksualnego zakonnic przez duchownych. Pojawiają się oskarżenia o to, że znaczenie kobiet zostało przez Kościół ograniczone do sprawowania funkcji seksualnych.

„Protektor oprawców”


Autorki obarczają winą za taki stan życia „system” oraz „kulturę nadużyć”, którą ich zdaniem tworzył Jan Paweł II. Soupa i Pedotti twierdzą, że polski papież propagował swoją „koncepcję kobiety”, która opierała się na postaci Matki Bożej. „Pierwszym nadużyciem wobec kobiet jest ta idealizacja, to oszustwo, które maskuje niezliczone dyskryminacje, jakim poddane są kobiety w ich Kościele” – napisano w artykule. Jak podaje wpolityce.pl, w tekście brakuje jednak dowodów na związek maryjności Karola Wojtyły oraz Kościoła katolickiego z wykorzystywaniem zakonnic przez księży.


„Żądamy dekanonizacji papieża Jana Pawła II, protektora oprawców w imię «racji Kościoła« oraz głównego architekta ideologicznej konstrukcji «kobiety«, a także zakazu nauczania, propagowania oraz publikowania «teologii ciała«, którą głosił on podczas swych środowych katechez” – podsumowały autorki.

Czytaj także:


Sekielski nakręcił film o pedofilii w kościele. Jest pierwszy zwiastun produkcji

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

on 23rd Marzec 2019, 03:59
Zaczyna się niejako natłok informacji.

1. Został namaszczony 'mesjasz', co prawda nie żydowski, ale namaścił go na króla świata 'prorok' Eliasz.

https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3671810.html

2. W tym linku mamy pewne wyjaśnienie, do jakiego stopnia jesteśmy manipulowani.

http://stateofthenation2012.com/?p=119272 

Były agent Mossadu ujawnia, że istnieją cząsteczki mikro komputerowe, który można zassać ustami i przedostają się do ciała oraz łączą się w określone procesory, do których akces mają oczywiście ci, którzy je zaprogramowali w ten sposób.

Nie jest to wcale fikcja i wielu ludzi od kilku lat skarżyło się na głosy w głowie, obrazy, a nawet mogli oni rozmawiać z kimś, kto to kontrolował. Czyli kontrolerzy mogą widzieć, co osoba widzi, słyszeć a nawet czytać myśli i kierować niemal jak z pilota dane osoby.

Podobno człowiek strzelający w Christchurch rzeczywiście strzelał ale film jest zupełnie fałszywy.

Artykuł jest wielki, ale CHYBA nie mówią o najważniejszej rzeczy.

Nie mówią ani słowa o SI oraz o kontroli człowieka przez demony.

A to oznacza, że w każdej chwili kontrolerzy świata, psychopaci szatańscy mogą zorganizować gdziekolwiek zechcą masakrę nawzajem zabijających się ludzi, oczywiście kontrolowanych przez demony czy ludzkich kontrolerów i w ten sposób wywoływać zamieszki czyli III WŚ.

Są spekulacje, że strzelanina w Christchurch miała głównie na celu spowodowanie skrajnej nienawiści pomiędzy Arabami i białymi. A rząd podsyca stale ową nienawiść stając wyraźnie po stronie Muzułmanów.

Czyli są to jakby preludia do III Wojny Światowej.

I jeszcze jedna niezwykle ciekawa wypowiedź Trumpa.

Prezydent Donald Trump zareagował na wiadomość w piątek, że kandydaci Demokracji 2020 pomijają w tym roku konferencję Komisji ds. Spraw Publicznych w Izraelu (AIPAC).

„Demokraci dokładnie udowodnili, że są antyizraelscy, nie ma co do tego wątpliwości i jest to hańba” - powiedział Trump. „Nie wiem, co się z nimi stało, ale są całkowicie antyizraelscy, szczerze mówiąc, myślę, że są antyżydowscy”.

https://www.breitbart.com/politics/2019/03/22/donald-trump-blasts-anti-jewish-democrats-for-skipping-aipac-conference/

Czyli zaczyna się naprawdę gotować w światowej polityce, którą napędzają wyjątkowi psychopaci.

Nie łudźmy się, światem rządzą... wierzący w Boga psychopaci oraz szaleńcy NASIENIA WĘŻA, którzy Boga nienawidzą. Najwyraźniej zaczęło się im robić gorąco pod kołnierzykami.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Czasy końca - Page 16 Empty Re: Czasy końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach