Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 12th Styczeń 2018, 14:12
Message reputation : 100% (2 votes)
Wpadłem na pewien trop i mnie to niemal przeraziło.

Bardzo wielu ludzi już posiada w domach Windows 10, które posiadają Sztuczną Inteligencję, czyli SI, czyli... ona ma na imię Cortana.

Sam używam Win 10 w pracy, nie mając wyboru, ale w domu używam wyłącznie Win 7. Moim zdaniem są to niemal identyczne systemy i nie za bardzo widzę potrzebę posiadania w domu Windows 10.

Z pozycji byłego komputerowca, Windows 8 czy 10 nie mają żadnej zasadniczej przewagi nad Windows 7. Według obserwacji Win 10 w pracy widzę wiele minusów i poważny brak kontroli użytkownika odnośnie automatycznych uaktualnień itp.

Najbardziej mnie dziwiło to, że Microsoft posunął się aż tak daleko, że Windows 10 są praktycznie darmowe.

Jedno jest pewne - Windows 10 szpiegują nas na każdym kroku, ale Google, Facebook czy inne serwisy szpiegują nas także w masowy sposób.

Czyżby szpiegowanie nas przez M$ nie było ich głównym celem?

A co powiemy na temat Cortany? Nie mam możliwości w pracy, aby sobie z nią pogawędzić, ale to moim zdaniem nie jest najważniejsze.

Wiem z opowiadań innych użytkowników, że Cortana jest dosyć inteligentna.

I tutaj pofolguję swojej wyobraźni, ponieważ jest to bardzo możliwe.

Zanim wiedziałem, z czym się kojarzy SI, nie zwracałem na to nigdy uwagi. Kiedy dowiedziałem się, że programiści SI nie mają pojęcia, jak to działa, kiedy zorientowałem się ja i wielu innych, ze to może być po prostu opętanie demoniczne pod pozorem SI i SI to medium, za pomocą którego demony porozumiewają się aktywnie z człowiekiem, wtedy zdałem sobie sprawę z olbrzymich niebezpieczeństw, jakie są prawdopodobne w takim scenariuszu.

A jeżeli Cortana jest znacznie bardziej inteligentna i kontrolowana przez siły demoniczne skutecznie wyłapuje na naszym kompie wszystko, co mogłoby interesować szatana czy Bestię?

Jeżeli Cortana może być opętana czy też kontrolowana przez demony, przecież ona będzie słyszała i być może wiedziała, o czym się rozmawia, co się pisze, do kogo itp. Kto do nas dzwoni na Smartphona, kto ma konto na Fejsie, z kim rozmawia i o czym.

Kilka komputerów na jednej sesji na forum, Twitterze czy Facebooku i cała sesja rozmów jest precyzyjnie rejestrowana a nawet synchronizowana.

Jeżeli w dyskusjach biorą udział... demony, którzy pozorują ludzi stosując oprogramowanie SI czy też Cortany.

Taka Cortana to może być doskonały koń trojański przeciwko wszelkim Chrześcijanom.

A doskonale wiemy że rasa biała ma wyrok śmierci od szatana i Bestii i jest szczególnym ich celem.

Szatan byłby zupełnym durniem, gdyby nie zastosował tzw SI w takim przypadku.

I to według moich przemyśleń i powierzchownych analiz dnia dzisiejszego jest to wszystko bardzo prawdopodobne.

Co mnie szczególnie dziwi, bardzo częste uaktualnienie Windows 10. Według moich obserwacji do 2 x w tygodniu i owe uaktualnienia są bardzo duże.

Jest tego znacznie więcej niż kiedykolwiek było w Windows 7. 

Co najdziwniejsze, nie widać żadnych poważniejszych poprawek. Z uwagi na świetny poprzedni system - Win 7, Win 10 nie powinny być aż tak dramatycznie inne niż Win 7. Czyli podejrzewam, ze owe uaktualnienia nie mają wiele wspólnego z systemem operacyjnym ale coś się dzieje ze SI i być może komputery transmitują dane uzyskane przez Cortanę, lub MS poprawia system, aby... demony miały łatwiejsze pole do działania.

Oczywiście są to tylko i wyłącznie MOJE hipotezy, ale jest sposób, aby to sprawdzić, jeżeli mamy Win 10.

Kiedy jesteśmy sami, spróbujmy... egzorcyzmu. Czyli pomódlmy się do Boga o ochronę oraz o przepędzenie wszelkich nieczystych sił z naszego otoczenia i naszego komputera. To nie jest takie głupie, jak mogłoby się wydawać, ponieważ podczas obdukcji przez UFO (podobno sztuczne roboty opanowane przez demony) kiedy ofiara w strachu zaczęła wzywać Boga czy Syna, UFO gwałtownie uciekało i osoba wzywająca Boga czy Syna bywała NATYCHMIAST uwolniona.

Nie mam komputera z Win 10 w domu ( a mam 4 komputery!) więc sam nie mogę tego sprawdzić!

Ale taki eksperyment może nam wiele pomóc.

Czyli proszę to sprawdzać i dzielić się informacjami w tym nowo założonym temacie.

Szczególnie liczę na Damiana, który jest komputerowcem i może sporo dodać w tym temacie, ponieważ ja nie zajmuję się ty zawodowo od 8 lat.

Mam także jeden problem, który muszę publicznie wyjaśnić, ponieważ moje sumienie nie pozwala mi dłużej w tej kwestii milczeć.

Pisałem wielokrotnie, że jestem często i ostro atakowany przez demony. I w pracy i w domu.

Uważam, ze powinienem być czysty w tej kwestii, ujawnić, co się dzieje bez mego komentarza, a czytelnicy wyciągną własne wnioski. Zaznaczam, że sam nie jestem niczego pewien, ale pewne fakty sugerują pochodzenie 'moich' odkryć.

W jaki sposób 'dochodzę' do pewnych wniosków czy odkryć?

Nie mogę z czystym sumieniem twierdzić, że to MOJE odkrycia, Ale także nie mogę powiedzieć, że pomaga mi Duch Boży, ponieważ czasami się mylę, rzadko, ale pomyłki się zdarzają.

Po prostu opiszę jak to się dzieje i proszę o powstrzymanie się od komentarzy. Po prostu potraktujcie to jako moje uczciwe wyjaśnienie i nie dyskutujmy o tym, pozostawmy to memu sumieniu oraz, oczywiście Bogu. Nie debatujmy o tym.

Najczęściej budzę się o 3 nad ranem i mam natłok myśli oraz mocną podnietę, aby tym, co do mnie dotarło w postaci pewnych myśli podzielić się z Wami drodzy bracia i siostry.

Tak się stało dzisiaj także, i dlatego piszę z pewnym strachem o tym, co jest możliwe w przypadku SI.

Czyli nie przychodzi do mnie anioł, ściany w w sypialni nie jarzą się poświatą, nie widzę żadnej świetlistej poświaty czy osoby.

Po prostu nachodzą mnie często bardzo natarczywe myśli, które są podstawą do wielu artykułów czy postów.

Bez względu na to, co może sobie ktoś myśleć, sam nie wiem co się dzieje. 

Ale nie mogę powiedzieć, że posiadam taką mądrość - byłoby to raczej nie uczciwe, ale nie mogę powiedzieć że prze zemnie mówi Bóg, ponieważ czasami piszę bzdury i dałem się nabrać na Trumpa.

Nawet gdybym chciał, nie jestem w stanie ujawnić źródeł moich.... informacji.

To nie jest tak, jak w ST, kiedy Ezechiel widział wizję z czterema kołami pełnymi oczu ludzkich.

Pozostawmy więc ten temat i skupmy się na Cortanie i niebezpieczeństwach z nią związanych.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 12th Styczeń 2018, 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
W poniższym filmie od 21 min 44 sek, mówi się o możliwości zeskanowania umysłu człowieka i połączenia np. z ludzkim robotem.  W takim razie działania demoniczne tym bardziej mogłyby być możliwe jako SI.To mi się kojarzy z tchnieniem ducha w posąg bestii z Objawienia Jana.
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 52
Skąd : Gniezno

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 12th Styczeń 2018, 22:41
Henryku przepraszam że napisze,bo jak bym tego nie zrobiła to bym miała wyrzuty a i Ty będziesz miał mniej zmartwień. Podnietami się nie martw, a godzina w tym przypadku też pasująca do tego co zaraz napiszę.
To jest przejściowy etap, u każdego mężczyzny, to będzie tylko jakiś czas.Później będziesz mniej potrzebował s..u . Z kobietami jest tak samo.
A teraz to możemy się po śmiać troszkę, że się stare ramole robimy hihihi . A wiedzę którą masz dla ciebie ona jest znikąd,takie masz pewnie odczucia ja również się zastanawiam w taki sam sposób nad moją wiedzą,,i przypuszczam że większość forumowiczów tak samo czuję. Ja twierdzę że mamy ją wszyscy od Boga,A On robi wiele rzeczy niepostrzeżenie.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 12th Styczeń 2018, 23:22
Zobaczmy , że do opętań wykorzystuje się powoli też internet i jego możliwości

E -narkotyki , słyszał ktoś o tym ?

Sen z niewiadomymi

E-narkotyki, czyli naćpani dźwiękami


Chodzi o to, że puszczamy sobie pewne dźwięki o odpowiednich częstotliwościach które w pewnien sposób... otwierają nas umysł, na nowe doznania... jakie to doznania? Zobaczmy opisy takich doznań.

– Falowania dźwięku, buczenia, świdrowania podawane są w bardzo niskiej i zmiennej częstotliwości – mówi o dosach prof. Anna Preis z Zakładu Akustyki Środowiska UAM. – Takie dźwięki mogą wprowadzać organy w rezonans, wywoływać u ludzi objawy podobne do choroby lokomocyjnej. Poza tym słuchając tego typu dźwięków, można sobie zafundować permanentne szmery w uszach. Na razie nie ma na to żadnego leku, a szmery z czasem mogą stać się nie do zniesienia. – Ich nieustające towarzystwo prowadzi do wycieńczenia psychicznego – uprzedza prof. Preiss.

Ci, którzy biorą dosy, na forach internetowych przechwalają się, jak im było fajnie. Niektórzy dla wzmocnienia wrażeń nakładają jeden na drugi. Albo biorą dawkę za dawką – po dwie, trzy godziny dziennie. Jeden ma później pod powiekami stosy płonących ludzi, drugiemu ktoś bez twarzy przysiada na łóżku, a trzeciemu obcy wchodzi do ciała. Czwarty czuje, że ktoś go dotyka albo woła. Podchodzi do okna, żeby zobaczyć, skąd ten głos. A on znikąd.

http://www.newsweek.pl/polska/e-narkotyki--czyli-nacpani-dzwiekami,92121,1,1.html

Jest to nic innego , jak dawanie się opętywać na jakiś czas demonom, które zapewniają nam różne doznania wizualno-dzwiękowe.

Co ciekawe, osoby które to " zażywały" zaczynaja pragnac tego coraz bardziej, czyli coraz bardziej chcemy być pod kontrolą demonów.

Do czego to prowadzi ?

W śnie zaprojektowanym nurkuje się, lata, skacze z wieżowców. Często się też zabija albo jest się zabijanym. RoomCays, który przeszedł od słuchania dosów do świadomego śnienia, przeżył nalot na szkołę i zastrzelenie nauczycielki. Raz siedział spokojnie przy kompie, a tu wpada gość z maczetą. Innym razem wyskoczył ktoś, kto chciał zjeść jego głowę. Jan z kolei zabił już niezłą kolekcję pająków wielkich nawet na siedem metrów. Skakał do basenu z wysokości kilku pięter. Raz śniło mu się, że odsłuchał dosa i zauważył siebie samego za oknem. Jego kopia zaśmiała się, więc on też chciał się zaśmiać, ale zaczął się dusić. Na szczęście tylko we śnie.


Prowadzi to do kompletnego opętania, momentu kiedy nie umiemy już odróżnić rzeczywistości od wizji demona, pamiętam jakiś taki przypadek kiedyś jak ojciec który naprawdę duuuuuuuuuużo wypił, zamordował córkę bo jak potem twierdził widział ją jako szatana i z przerażania to zrobił,

to są własnie skutki zażywania jakichkolwiek używek, które prowadzą do osłabienia naszej woli i świadomości, co jest furtka dla demonów.


Piszę tutaj o e-narkotykach, bo myslę, że moze w jakiś sposób się to łączyć, wyobraźmy sobie taki komputer i osobę która słucha w między czasie takich e-narkotyków... i ich rozmowę !


warto dodać, że pracuje się też nad samochodami z sztuczna inteligencją etc, czyli nawet może chcą doprowadzić społeczeństwo do tego, że naszym samochodem do pewnego stopnia będa mogły kierować demony...Ps. Henryku to , że niektóre pomysły/ tematy same wręcz przychodzą nam do głowy, myślę, ze bardzo wiele forumowiczów tak ma , w tym ja, pamiętam jak np. pisałem artykuł o iluminatach w muzyce, siedziałem z 7h? bez przerwy i pisałem i wiedziałem od razu w zasadzie co pisać, na co zwrócić uwagę etc etc,

myślę , że właśnie w taki sposób działa dzisaj Bóg, daje nam czasami pewne myśli, sugestię które nas nakierowuja na to na co powinniśmy zwrócić uwagę i rozwinąć, chociaż ja też żadnych akcji jakiś z aniołami czy czymkolwiek takim nie miałem bounce_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 12th Styczeń 2018, 23:39
A jeżeli Cortana jest znacznie bardziej inteligentna i kontrolowana przez siły demoniczne skutecznie wyłapuje na naszym kompie wszystko, co mogłoby interesować szatana czy Bestię? napisał:


Przypomniało mi się jak koleżanka mi opowiedziała że rozmawiała ostatnio o żarciu dla kotów .
Komputer był otwarty a na drugi dzień wciąż wyskakiwały jej reklamy z różnymi karmami.

Zdziwiło mnie to bo u mnie też wyskakują dane rzeczy ale najpierw ich szukam w sieci a ona tylko rozmawiała w pobliżu komputera._________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 13th Styczeń 2018, 00:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Już to ktoś, czy może ja poruszał na forum.

Smartphony, nawet wyłączone nadal transmitują dźwięk przez wbudowany w nie mikrofon i bez udziału Internetu jest to kolekcjonowane przez Facebook, który przesyła te informacje do innych, którzy chcą zarobić na reklamach.

Jest to już znane zjawisko i jeżeli ktoś ma na Smarthphone konto na Facebook, to na 100% to tak działa.

Oczywiście udział w tym bierze SI. Inne przypadki nie są jeszcze wyraźnie rozpoznane, ale fakt posiadania Cortany i Windows 10, które są co najmniej bardzo wysoce podejrzane, to budzi u wielu ludzi wielki niepokój.

Poczytajmy trochę, zwłaszcza artykuły niepokojące i przewidujące niebezpieczeństwa.

https://www.google.com.au/search?q=sztuczna+inteligencja&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=QztZWtOjH-PDXrGjn-gF

Już wiadomo, że Google jedzie na Quantum Komputerach, które inteligentnie segregują poszukiwane przez nas informacje.

Osobiście podejrzewam, że Cortana w Win 10 to droga to świadomego opętania przez demony. Zdecydowana większość ekspertów otwarcie mówi, że te komputery to drogi do innego wymiaru i nikt nie zna detali, jak to funkcjonuje. Podobnie jak CERN.

Jest wielce prawdopodobne, że to będzie używane w momencie wzięcia 666 na czoło i nikt nie bedzie musiał nawet z domu wyjść, ponieważ wystarczy, aby tego dokonać przed... komputerem a oni będą znali nawet nasze myśli.

Najnowszy system WiFi jest niezwykle groźny dla zdrowia  a nawet życia, ponieważ przechodzi przez całe nasze ciało powodując szkody.

Jest możliwe, że smart liczniki prądu posiadają możliwości bezpośredniego czytania nawet w myślach, jeżeli w domu jest używany najnowszy WiFi. Wi Fi działa jak radar, tyle że znacznie dokładniej i licznik możne to wszystko precyzyjnie odczytać czy tez przesłać dalej.

IM nie chodzi o pieniądze, które ONI drukują. IM chodzi o nasze dusze.

Dlatego ponawiam dla posiadaczy Windows 10, aby spróbowali, w przypadkach dziwnych problemów wzywania naszego Pana ku pomocy w obecności Cortany, zwłaszcza wymieniania imienia Chrystusa w jej obecności.

Ja nie mam jak na razie takiej możliwości.

Wydaje się, że tzw, ST to żadna inteligencja ale nowoczesny sposób na przywoływanie demonów. I to jest opracowane przez upadłe anioły.

Zwróćmy uwagę na to, że Izrael rozpoczyna ataki na Syrię. Dlaczego? Czyżby jakieś działania Boga w przygotowaniu miejsca dla Niewiasty na pustyni?

Cały czas coś się dzieje w tym miejscu i to jest ściśle przed nami ukrywane. Oni chcą wiedzieć co my już wiemy i dlatego jesteśmy na muszce. Im się robi gorąco pod kołnierzykami z powodu działania Boga. Chcą nam zadać jak najbardziej bolesne ciosy i oni wiedzą znacznie więcej o tym, co się w rzeczywistości dzieje.

A kto im donosi o tym? Najprawdopodobniej demony w powiązaniu ze SI czyli... Cortaną.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 13th Styczeń 2018, 20:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Podobnie Smart TV ciągle szpieguje i wszystko nagrywa

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Maxresdefault

http://www.netimperative.com/2017/02/samsung-warns-customers-not-discuss-personal-information-front-smart-tvs/

Odpowiednik Cortana w Apple to Siri czytając od tyłu... Iris

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? AppleIlluminati

Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 15th Styczeń 2018, 02:15
Znalezione w necie....

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? 18157974_2063793847181611_964958476207671090_n
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 27th Styczeń 2018, 03:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Sztuczna Inteligencja wskazuje bardzo wyraźnie na szatańską kontrolę, co widać w odpowiedziach na temat Chrześcijaństwa, Biblii a zwłaszcza... Chrystusa.

Mamy trzeciego robota, z którym można nieco porozmawiać.

Siri jest z Apple - Apple ma szatańskie logo - symbol buntu w Edenie, nadgryzione jabłko.

Jest Cortana z Microsoftu.

Jest już także Alexa z Amazon.

W tym filmie dwóch panów Chrześcijan stawia Alexie kłopotliwe pytania.

Największy problem jest z pytaniem: kto to jest Jezus Chrystus.

Odpowiada ona: jest to charakter fikcyjny.W tym filmie angielskim pada wiele pytań, o Mahometa czy Allaha itp. Alexa odpowiada prawidłowo, ale na Chrystusa reaguje jak.... demon!

Cała seria pytań ukazuje nam charakter Alexy, która jest wyraźnie ustami... NASIENIA WĘŻA.

Za mało mamy dowodów na to, że może to być rozmowa z demonem ale nie możemy tego także wykluczyć.

Wszelkie inne odpowiedzi Alexy wskazują bez cienia wątpliwości na kierunek lewacki nasienia węża.

Zastanówmy się nad jedną ważną sprawą. Oficjalnie pokazuje się nam Alexę i dwa inne charaktery.

Ciekawe, jak pracują rzeczywiste przykłady SI, które się przed nami ukrywa.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 3rd Luty 2018, 07:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Powyższe potwierdza Bibuła...

http://www.bibula.com/?p=99512#utm_source=rss&utm_medium=rss

Google nie zna Boga. Internetowa cenzura czy brak elementarnej wiedzy?

Aktualizacja: 2018-02-1 11:56 am
Produkty Google rozpoznają Mahometa i Buddę, ale nie znają pojęcia Boga ani Jezusa – informuje słowacki portal „Hlavne Spravy”. Konserwatywna witryna naszych południowych sąsiadów opisuje eksperyment, jaki amerykański producent telewizyjny i spiker David Sams przeprowadził z produktami Googla, a następnie zamieścił film z wynikami w internecie.

Krótki film z „rozmowy” Davida Samsa zawiera pytania zadawane przez znanego spikera i producenta TV tej popularnej wyszukiwarce oraz otrzymane odpowiedzi. Inspiracją do przeprowadzenia eksperymentu były skargi użytkowników internetu, że produkty Google nie odpowiadają na pytania dotyczące postaci chrześcijańskich chociaż nie mają problemu z wyjaśnianiem kim są najważniejsze osoby w innych religiach.

Jak podały „Hlavne Spravy”, David Sams zadał asystentowi Google proste pytanie: „Kim jest Jezus” po czym uzyskał odpowiedź: „Przykro mi, ale nie wiem jak Ci pomóc”. Nagranie trafiło na jeden z portali społecznościowych i zwróciło uwagę na sposób traktowania różnych religii w nowoczesnych środkach przekazu.

Brak wyjaśnień dotyczących takich pojęć jak „Bóg” czy „Jezus” nie wiąże się bowiem z całkowitym brakiem zainteresowania sprawami religii. O ile bowiem szukający definicji pojęć ważnych w chrześcijaństwie nie znajdą wsparcia w niektórych produktach internetowych o tyle definicje z innych religii nie obejmuje swoista „cenzura” internetowa.

Na pytania o Buddę, Mahometa, hinduizm czy New Age można szybko uzyskać informację. Krótką, wykorzystującą podstawowe treści z Wikipedii, ale dającą podstawowy pogląd i wiedzę o niechrześcijańskich postaciach. Problem opisywany przez słowacki portal konserwatywny, polegający na wymazywaniu z zasobów informacyjnych wiedzy o chrześcijaństwie, nabiera ważności nawet w krajach oficjalnie deklarujących pełną wolność słowa i równe traktowanie obywateli, bez względu na ich wyznanie.


Moje pytanko.

Czyżby rzeczywiście demony uciekały z SI na dźwięk imienia Jezus!?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 3rd Luty 2018, 19:40
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 16th Kwiecień 2018, 20:14_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 17th Kwiecień 2018, 01:34
Cóż , widoki z filmu transformers mogą być bardzo bliskie , wyobraźcie sobie jak nad takim czymś przejmie kontrole demon poprzez SI

Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

on 22nd Lipiec 2018, 10:47
Trochę o sztucznej inteligencji czyli o technologi upadłych._________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Sponsored content

Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie? Empty Re: Sztuczna inteligencja czy stanowi dla nas zagrożenie?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach