Go down
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Klimuszko - prorok...? Empty Klimuszko - prorok...?

on 6th Styczeń 2017, 17:29
Message reputation : 0% (1 vote)
Nie wiem, czy był prorokiem, czy to tylko zbiegi okoliczności, ale coś za dużo ich jak na "zwykłego" człowieka. Zwiedziony sługa watykanu , katolicki ksiądz - przecież wiemy co to znaczy. Czy Bóg przemawia również przez "takich"....?

Urodzony w 1905 roku we wsi Nierośno Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko był skromnym franciszkaninem, zielarzem i znanym jasnowidzem. Jego wizję dotyczyły nie tylko Polski, ale i świata. Co ważne, wiele z nich już się spełniło. Niektóre nawet spełniają się właśnie teraz, na naszych oczach.
Wiele osób wierzy w przepowiednie Ojca Klimuszki, który był osobą głęboko wierzącą. Najbardziej przerażający jest fakt, że wizjoner przepowiedział II wojnę światową oraz wydarzenia ją poprzedzające. Te właśnie dzieją się na naszych oczach...
Jedną z najbardziej znanych przepowiedni wizjonera był wybór Polaka na papieża. Według przepowiedni miał on być jednym z ważniejszych, który rozsławi Polskę na cały świat. Ojciec Klimuszko już wiele lat temu mówił o islamskiej  inwazji na Europę i żołnierzach, którzy na "małych, okrągłych łódkach" dotrą na Stary Kontynent. To zapewne wizja obecnej sytuacji, gdzie islamscy uchodźcy przedostają się przez Morze Śródziemne do Europy na pontonach. Nie sposób też nie skojarzyć do obecnej sytuacji przepowiedni dotyczącej Włoch. Ojciec Klimuszko miał wizję zrujnowanego kraju przez trzęsienie ziemi lub pożary. - Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne (…)- mówił wizjoner. W maju 2016 roku wulkan Etna na Sycylii wybuchł. Od sierpnia 2016 roku Półwysep Apeniński nawiedzają kolejne wstrząsy. Ten z sierpnia zabił 300 osób, natomiast w październiku zanotowano najsilniejsze wstrząsy od 36 lat, które całkowicie zniszczyły miasteczko położone w Apeninach. Nie brakowało też wstrząsów w listopadzie.
Najbardziej przerażająca jest przepowiednia III wojny światowej, którą mają poprzedzić wcześniej wspomniane sytuacje. - Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Gibraltarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…) - przepowiedział jasnowidz.
Co ciekawe, okazuje się, że Polska nie ucierpi znacząco w tej całej tragedii. -  Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża - mówił Ojciec Klimuszko.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach