Go down
Trawa
Trawa
Liczba postów : 24
Join date : 19/05/2016

Czy 300 rocznica koronacji obrazu "Królowej Polski" w 2017 roku spodoba się Bogu? - Page 2 Empty Czy w roku 2020 czaka polskę kara w postaci kryzysu?

on 1st Styczeń 2019, 18:53
Message reputation : 100% (2 votes)
Jak widzimy Bój jest miłosierny i dotychczas lituje się nad Polską i Polakami pomimo odrażających grzechach bałwochwalstwa jaki popełniają rządzący Polską.
Słyszeliśmy o tym,ze nie ma byc w 2019 podwyżek prądu.
"Dlaczego ja nie wierzę że podwyżki cen prądu nie będzie, na starość zgłupiałem czy co? Jestem elektrykiem i powiem że od lat 80-tych w energetykę inwestuje się minimalne środki, to jest tylko walka o przetrwanie przy maksymalnej eksploatacji. Aż dziw bierze że jeszcze mamy prąd w domach bez ograniczeń.
Droższy prąd niż w państwach sąsiednich, to odpływ inwestorów krajowych i przede wszystkim zagranicznych, gospodarczy nie regres, tylko katastrofa, to zubożenie Polski na pokolenia. A premiera Morawieckiego obchodzi, dorobił się, kiedy państwo teoretyczne było w rozsypce majątku wartego około 30 mln zł. Dziś piastuje najwyższe stanowisko państwowe" http://sklave.manifo.com/polityka
od czasu gdy polska energetyka "oddała się w opiekę Maryi" mija w lutym 2019 dwa lata.
Prezes Energi:„Maryjo, prowadź nas”.Nie zabraknie Bożego prądu.Wywodzący się z PiS prezesi spółki Energa zawierzyli spółkę opatrzności Bożej https://wiadomosci.wp.pl/matka-boska-energetyczna-energa-oddala-sie-pod-opieke-maryi-6087277811053697a
Czy 300 rocznica koronacji obrazu "Królowej Polski" w 2017 roku spodoba się Bogu? - Page 2 C3wpg710

Dwa lata dał Bóg aby Polska się opamiętała przed karą w postaci podwyżek prądu.

Strach się bać co czeka Polskę pod rządami PIS skoro premier tej partii zawierzył Polskę opiece OBRAZOWI czarnej madonny. Czy za dwa lata w 2020 spadnie na Polskę kara za ten akt zawierzenia ?
Premier zakończył zawierzeniem narodu Matce Bożej:
„Jasna Góra, czarna madonna, nasza matko, miej w opiece naród cały, który żyje dla Twej chwały"

https://oko.press/morawiecki-zawierza-kraj-czarnej-madonnie-i-rydzykowi-bo-wrogowie-robia-podkop-jak-pod-jasna-gora/

Premier Morawiecki: „Jasna Góra to symbol polskości, symbol obrony i oporu przed złem. Bo tak jak wieki temu poza normalnym obstrzałem klasztoru, wróg próbował podkopać się podstępem zrobić przekop, tak samo już w czasach wolnej Polski, przez 25 lat, ale i nawet do dzisiaj, cały czas różni nasi przeciwnicy ideowi i inni, próbują zrobić podkop, podkop pod Polskę, podkop pod polskość. Pod nasze wartości, pod nasze tradycyjne wartości. Rodziny, patriotyzmu, marzenia o wielkiej wspaniałej Polsce. Wszystko to próbują podkopać.
Dziękujemy Jasnogórskiej Pani”.
http://www.antyteizm.pl/?p=7488
Czy 300 rocznica koronacji obrazu "Królowej Polski" w 2017 roku spodoba się Bogu? - Page 2 Safe_i10

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1762038,1,premier-zawierza-polske-czarnej-madonnie-a-polacy-sa-za.read

Premier podpisuje na Jasnej Górze akt zawierzenia naszego kraju obrazowi Czarnej Madonny.
Jeszcze nigdy żaden kraj katolicki nie miał  błogosławieństwa.
Tutaj sprawa idzie daleko dalej. Otóż premier 39 milionowego państwa zawierza Polaków nie Bogu, nie Jezusowi, ale …. OBRAZOWI.
“Jasna góra zawsze była duchową stolicą Polski”
“dziękujemy jasnogórskiej pani”
Oto ów akt:
Czy 300 rocznica koronacji obrazu "Królowej Polski" w 2017 roku spodoba się Bogu? - Page 2 Zawier10
fot: http://www.jasnagora.com/wydarzenie-12055/zdjecia
2018-07-09 – Zawierzeni Najświętszej Maryi Królowej Korony Polski.
Jest to zawierzenie rzekomej Marii z obrazu.
“Jasno Góra, czarna madonna, nasza matko miej nas w opiece” powiedział premier.
http://detektywprawdy.pl/2018/07/10/premier-podpisuje-na-jasnej-gorze-akt-zawierzenia-naszego-kraju-obrazowi-czarnej-madonny-kolejne-poddanie-sie-astarte/


Jednak w tym wypadku muszę zaprotestować i wyrazić jasno swoje zdanie. Jako chrześcijanin wierzący ewangelikalnie jestem oburzony, że Premier mojej Ojczyzny zawierza cały naród opiece bałwochwalczemu kultowi. Ja nie żyję dla chwały Jasnej Góry, a tym bardziej Czarnej Madonny. Ja żyję, aby poprzez moje życie chwałę odebrał sobie Bóg i nie życzę sobie, aby w moim imieniu dokonywać zawierzenia czemukolwiek innemu, niż Bóg. Myślę, że Pan Premier mocno się zagalopował w tym zawierzeniu. http://pastorslawekciesiolka.pl/index.php/2018/07/08/premier-morawiecki-zawierza-kraj-czarnej-madonnie-nasz-brak-reakcji-jest-grzechem/

Matka Boska Podwyżkowa zaczyna działać. O błogosławieństwach ekonomicznych królowej Niebios w Polsce.
admin
27 grudnia 2018
Gdyby ludzie patrzyli na wiarę przez pryzmat wolności i stopy życiowej, natychmiast przestałby w Polsce rządzić katolicyzm.
Przypomnijmy sobie. Pan Morawiecki powierzył Polskę Królowej Niebios zwaną dla zmyły Matką Boską, czyli przemianowaną Marię na boginię. W wielu miastach Polski zrobiono podobnie. Na przykład w Piotrkowie Trybunalskim.
No to spójrzmy na błogosławieństwa tej Matki Boskiej, którą symbolizuje pentagram. Spójrzmy jak będzie ona błogosławić nam w roku 2019:
   Podwyżki cen prądu maja sięgnąć od 15% do  nawet 40%
   Wzrost cen za wywóz śmieci. Przykładowo w Elblągu ma wynieść nawet 30% a w Łodzi d 1 stycznia 2019 opłaty wzrosną niemal dwukrotnie.
   Papier toaletowy. Skoro życie w Polsce Matki Boskiej jest do …. to drożeje i papier toaletowy. Planowany wzrost o 10%.
   Wzrost cen za przejazd PKP o ok 20%. Spowodowane to będzie wzrostem cen energii. Królowa Niebios wie, jakie  ceny podwyższyć.
   Przejazd autostradą A4 z 30 do 35zł. Nie dość, że mamy najwyższe ceny za przejazd autostradą w Europie,  to jeszcze systematycznie podwyższają ceny firmy utrzymujące te autostrady.
   Wzrost cen soków z 5% do 23% spowodowany podwyższeniem stawki vat. Ministerstwo pokrętnie tłumaczy to dbałością o zdrowe odżywianie ponieważ podwyżka ma dotyczyć tych napojów, które zawierają  więcej niż 20% soku. W Polsce można kupić legalnie narkotyk jakim są papierosy powodujące raka płuc, ale następuje podwyżka vatu na soki. Co za troska o społeczeństwo. Rozkaz prosto od Matki Boskiej.
   Wzrost kary za brak OC. Tzw ukryty podatek tak jak i ZUS. Kara większa o 300zł.
   Wyższy VAT może dotknąć także producentów niektórych wyrobów medycznych.– Przedstawiony projekt nowelizacji (resortu finansów – red.) wprowadza możliwość stosowania 8-proc. stawki VAT wyłącznie do produktów stanowiących wyroby medyczne w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych. Oznacza to, że niektóre towary korzystające dotychczas z preferencji stawkowych, mogą zostać opodatkowane 23-proc. stawką VAT – z uwagi na brak spełnienia ustawowej definicji wyrobu medycznego
http://detektywprawdy.pl/2018/12/27/matka-boska-podwyzkowa-zaczyna-dzialac-o-blogoslawienstwach-ekonomicznych-krolowej-niebios-w-polsce/
Dodałbym jeszcze od siebie następne daniny z nadejściem 2019:
https://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/zamieszanie-z-uzytkowaniem-wieczystym-oto-najwazniejsze,2597857,4206

Zastanawia fakt, że największa dekadencja przypada na czas, gdy król polski Jan II Kazimierz (1648-68) ogłosił Królowę Niebios "Królową Polski". Historyk katolicki Malachi Martin napisał, że zawarty z nią pakt "nigdy nie został odwołany, ani odrzucony przez naród polski, rząd polski, katolicki czy komunistyczny, od 1655 roku." Odtąd, na Polskę spadły trzy rozbiory, przetoczyły się przez nią dwie światowe wojny, dotknęły ją nazistowskie zbrodnie, stalinowskie czystki i inne plagi.
Czy chcę powiedzieć, że kult Królowej Niebios narzucony polskiemu społeczeństwu jest jedyną przyczyną nieszczęść, jakie spadły na nasz kraj? Bynajmniej. Zastanawia jednak, że kraje, które mu hołdują (Polska, Hiszpania, Portugalia, Ameryka Łacińska) przez wiele wieków klepały biedę, która ominęła kraje, które odrzuciły kult Królowej Niebios (np. Wielka Brytania, Niemcy, Skandynawia, Szwajcaria, USA). Przy czym nie chodzi tylko o biedę w sensie ekonomicznym, lecz przede wszystkim w duchowym, gdy idzie o znajomość Boga i Jego Słowa.
Prorok Jeremiasz powiedział ludziom, którzy czcili Królową Niebios, utrzymując przy tym, że nie przeszkadza im to wciąż wierzyć w prawdziwego Boga:

   "Pan nie mógł już znieść niegodziwości waszych postępków ani ohydnych czynów, jakie popełniliście. Dlatego kraj wasz został obrócony w pustkowie, stał się przedmiotem klątwy." (Jer. 44:22-23).

Przestępowanie przykazań, w tym II przykazania biblijnego Dekalogu, które zakazuje oddawania czci stworzeniu (Wj. 20:4-5) otwiera przed królestwem ciemności dodatkowe możliwości ściągania nieszczęść i zaślepiania ludzi na Ewangelię.
Odżegnajmy się od kultu istoty, która nie ma nic wspólnego z błogosławioną matką naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Oddawanie czci Królowej Niebios jest kultem stworzenia a nie Stwórcy. Zdaje nas i nasz kraj na łaskę istot, które nie są przyjazne nam, ani Bogu, choć deklarują wiarę w Niego.
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

I rzekł Pan: Ponieważ ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim,
dlatego też Ja będę nadal dziwnie postępował z tym ludem, cudownie i dziwnie, i zginie mądrość jego mędrców, a rozum jego rozumnych będzie się chował w ukryciu.
Księga Izajasza 29,13-14
Jak zachowała się "mądrość polskich rządzących mędrców" widzieliśmy w 2010 roku kiedy ta "mądrość polskich rządzących mędrców" kazała lądować pilotowi we mgle.

Zaginął obraz Matki Bożej Katyńskiej
2010-04-15

Wśród rzeczy znalezionych na miejscu tragedii w Smoleńsku, nie udało się – jak dotąd – odnaleźć obrazu Matki Bożej Katyńskiej, który był na pokładzie samolotu TU-154M. Drewnianą płaskorzeźbę i stułę księdza Zdzisława Peszkowskiego wiozła na tegoroczne uroczystości Teresa Walewska - wiceprezes Fundacji „Golgota Wschodu".
Czy 300 rocznica koronacji obrazu "Królowej Polski" w 2017 roku spodoba się Bogu? - Page 2 Mid_5110

https://www.piotrskarga.pl/zaginal-obraz-matki-bozej-katynskiej,5114,i.html
Czy w "nagrodę" za ponowne oddanie Polski w ręce "czarnej madonny" zamiast w ręce Boga - Stwórcy po rozmowie telefonicznej Putina z Trampem czeka nas w najbliższej przysłości nowa mapa Polski
wynikła z między innymi postępującej inflacji,biedy i coraz większego zadłużenia gmin i samorządów w Polsce ?

Czy 300 rocznica koronacji obrazu "Królowej Polski" w 2017 roku spodoba się Bogu? - Page 2 Indeks10
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowe-panstwa-granice-w-europie-w-2035-roku-analitycy-przewiduja-rozbior-polski
avatar
maklesTeam
Liczba postów : 36
Join date : 14/06/2018

Czy 300 rocznica koronacji obrazu "Królowej Polski" w 2017 roku spodoba się Bogu? - Page 2 Empty Re: Czy 300 rocznica koronacji obrazu "Królowej Polski" w 2017 roku spodoba się Bogu?

on 2nd Styczeń 2019, 12:52
Widzę to nieco inaczej. Moim zdaniem nie należy utożsamiać posunięć polskojęzycznych rządów warszawskich z opinią i stanowiskiem prawdziwych Polaków. Ostatni rok względnej wolności w naszym kraju to rok 1772. Wcześniej byliśmy przygotowywani do podporządkowania przez nierządnicę babilońską poprzez Turków, Tatarów, Szwedów, Rosję, rokosze wewnętrzne itd do tego co trwa nieprzerwanie po dziś dzień. City of London Corporation (czytaj Watykan) jest właścicielem Polski nieprzerwanie od prawie 250-ciu lat.

Tak więc bałwochwalcze inicjatywy Morawieckiego czy innego "polskiego" polityka nie obciążają sumień prawdziwych Polaków. Winiąc Polaków za postępki Morawieckiego to tak jakbyśmy winili kasjerkę w markecie za zbyt wysokie ceny.
Faktem jest, że Polacy oddają cześć między innymi królowej niebios ale to przecież wynik totalnego prania mózgów. Skoro my to wiemy, to czy Stwórca tego nie wie?!
Zastanawia jednak to, że mimo ciągłych inicjatyw uderzających w wiarę Polaków w Boga, rządzący wciąż ponoszą porażki. Szerzenie homoseksualizmu, dżenderyzmu itd słabo przyjmują się na naszym gruncie.

Co do rozpatrywania wydarzeń smoleńskich to myślę, że nic nam do tego. "Co konia obchodzi, że się wóz przewraca". Nie płakałem 10.04.2010 i dziś też nie mam zamiaru.

Mateusza
(25) A Isus, znając ich myśli, powiedział im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie utrzyma się.
(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jak więc utrzyma się królestwo jego?

Niech oni się gryzą a my czekajmy na naszego Boga i Jego Syna.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach