Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 17th Luty 2019, 13:05
Doskonałym materiałem wyjaśniającym gnostycyzm jest 3 częściowy film Matrix. Ten film fascynował mnie sporo i chciałem wiedzieć o nim więcej. I teraz po twym poście doskonale rozumiem ten temat.

Matrix to jest komputerowy świat w którym żyje Neo, czyli nasza ziemia. Po opuszczeniu Matrixa idzie się na Syjon czyli miejsce mieszkających ludzi czy raczej Żydów w tym wielkim fabrycznym mieście. Bóg to ten gość w białym garniturze, programista który stworzył 6-sty z kolei Martrix i według niego nawet ten pierwszy był doskonały a ciągle miał nie przewidziane problemy.

Przedstawiony jest on jak okrutny i nieludzki programista komputerowy.

Neo jest kimś na wzór Chrystusa, który chce ocalić Matrix, który jest nie do ocalenia.

Ale istnieją tzw maszyny atakujące Syjon oraz jakaś dziwna postać, praktycznie nie do zdefiniowania, która pozwala maszynom na pozostawienie walki przeciwko Syjonowi i Neo w ten sposób odzyskuje swoje życie.

Ta historia z Matrixa to niemal dosłownie scenariusz gnostyczny.

Mnie ten film bardzo zastanawiał, dlaczego taki własnie scenariusz i oparty na biblijnych często postaciach i proroctwach.

Przeczytałem także angielską wersję o gnostycyzmie i wszystko nagle pasuje. Ziemia kula, olbrzymi wszechświat poza kontrolą jakiegokolwiek boga a nasz brak wiedzy jest naszym największym problemem.

Oczywiście szatan dąży, aby człowiek tak to rozumiał co wyjaśnia bardzo ostrą walkę o ziemię kulę. 

Ziemia płaska natychmiast przywołuje do nas Boga oraz zupełną jego kontrolę. Najwyraźniej szatan i upadli narobili mnóstwo bigosu w niebie i walka w niebie po porwaniu chłopczyka będzie ich ostatnią walką z Niebem.

Objawienie praktycznie wiele o tym mówi. Dusze pomordowanych proszą Boga o sąd a po usunięciu szatana z nieba Objawienie sugeruje ponowne przejęcie władzy Boga na pewno na ziemi ale także nie można wykluczyć, że Bóg i Syn rozpoczęli w tym momencie swoje rządy także w niebie.

Oczywiście szatan i aniołowie nie mogli nawet próbować nauczania gnozy w niebie ale na ziemi, ruch New Age, goście z kosmosu, Annunaki, UFO, kosmici to najwyraźniej część szatańskiej gnozy.

Do tego w czasie końca dojdzie 666 czyli walka o gnozę i pokazanie Boga z jak najgorszej strony, czyli winnego wszystkich naszych problemów i winnego naszych problemów z szatanem.

Jakoś owa gnoza całkowicie wyjaśnia wszystkie knowania szatana.

Także poszukam więcej na ten temat, ponieważ skoro to już załapałem dosyć szybko, to zdołam także coś znaleźć i razem wyjaśnimy wiele łajdactw szatańskich.

Gnoza jest matką wszystkich pseudo naukowych teorii, jak teoria ewolucji, wielkiego wybuchu, teoria względności, teoria grawitacji czy inne teorie. 


Tam, gdzie są braki w wiedzy szatańskiej, w zamian podsuwa nam szatan... TEORIE.

Polska Wikipedia niewiele mówi ale bardzo dosadnie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gnostycyzm

Atak gnostyków nastąpił po zmartwychwstaniu Isusa i szatan dostał szału!!!!

I jeszcze dodam. Matrix to gnostyczna historia i jest wiele na to dowodów. Ja podałem jedynie swoje obserwacje, oparte na poscie Bushiego, ale po angielsku jest mnóstwo na ten temat.

https://epicsearch.in/search?pno=1&q=matrix+gnostic+story

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 34
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 22nd Luty 2019, 15:53
3 dni temu na ręce papieża wpłynął dokument przygotowany przez fundację Nie lękajcie się. Dokument ten jest na temat występowania i tuszowania pedofilii w kościele. Teraz Franiszek będzie musiał się jakoś wyłgać, nie mogę się doczekać. Dokument jest dostępny w 3 językach. Można przeczytać go tu: http://nielekajciesie.org.pl/2019/02/21/publikujemy-raport/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 25th Luty 2019, 16:23
Message reputation : 100% (1 vote)

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Gd11


Powiedział pedofil...

Sam o sobie powiedział prawdę !

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 27th Luty 2019, 02:33
Message reputation : 100% (2 votes)
Trzeci rangą najpotężniejszy członek Watykanu uznany winnym gwałtu na dziecku

Źródło - https://www.zerohedge.com/news/2019-02-25/third-most-powerful-vatican-official-found-guilty-child-rape 


Były trzeci najpotężniejszy watykański urzędnik i najstarszy katolicki urzędnik Australii, kardynał George Pell, został uznany winnym wykorzystywania seksualnego dzieci w procesie w Melbourne.

Wyrok został wydany 11 grudnia, ale do chwili obecnej podlegał zarządzeniu o zniesławienie, podczas gdy poprzednia próba na tych samych pięciu oskarżeniach doprowadziła do decyzji sądu zawieszonego - prowadzącej do ponownego rozpatrzenia sprawy.

Kardynał George Pell, trzeci najwyższy rangą katolicki urzędnik na świecie, został uznany za winnego przestępstw przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci w Australii.

Pell, skarbnik Watykanu, został uznany za winnego seksualnego aktu dziecka poniżej 16 roku życia, a także czterech oskarżeń o nieprzyzwoite zachowanie wobec dziecka poniżej 16 roku życia, według The Guardian . Pell jest oskarżony o zgwałcenie ustne dwóch chórów chłopców, których złapał pijąc sakramentalne wino w kościelnym korytarzu.

Sprawa przeciwko Pellowi koncentrowała się na wydarzeniach sprzed ponad 22 lat.

Jury uznało, że w drugiej połowie grudnia 1996 r., Kiedy był arcybiskupem Melbourne, Pell po niedzielnej uroczystej mszy świętej w katedrze św. Patryka przyszedł do dwóch 13-letnich chórzystów i zaatakował ich seksualnie.

...

Po wyjściu z procesji, oskarżający powiedział, że on i drugi chłopiec wślizgnęli się z powrotem do kościelnych korytarzy i weszli do zakrystii kapłana, miejsca, o którym wiedzieli, że nie powinni. Tam znaleźli sakramentalne wino i zaczęli pić. Oskarżający twierdził, że Pell przyszedł do nich i powiedział im, że mają kłopoty.

Pell manewrował szatami, żeby odsłonić swojego penisa. Postąpił naprzód, złapał drugiego chłopaka za tył głowy i przycisnął mu głowę do penisa, a skarżący się powiedział sądowi. - The Guardian

W innym incydencie, oskarżyciel Pella powiedział, że później w 1996 lub 1997 roku Pell zaatakował go ponownie, gdy szedł korytarzem do pokoju zmian chórzystów.

Pell nie przyznał się do zarzutów, nazywając je "ładunkiem śmieci i fałszu" w nagranym wywiadzie z października 2016 roku.

Jego wyrok zostanie wydany w środę, ponieważ Pell został zwolniony za kaucją od czasu wydania wyroku i obecnie wychodzi z operacji kolana.

Papież Franciszek, który wcześniej wychwalał Pella za jego uczciwość i reakcję na seksualne wykorzystywanie dzieci, nie zareagował jeszcze publicznie, ale zaledwie dwa dni po nieudokumentowanym werdykcie w grudniu Watykan ogłosił, że Pell i dwóch innych kardynałów zostało usuniętych z rady papieża doradców .

Przekonania Pella i jego prawdopodobne uwięzienie spowodują falę uderzeniową w globalnym zgromadzeniu katolickim i są ciosem dla wysiłków Franciszka, aby uzyskać kontrolę nad wykorzystywaniem seksualnym. - The Guardian

Ostateczny wyrok Pella nadejdzie kilka dni po szczycie watykańskim na temat wykorzystywania seksualnego, podczas którego główny kardynał Niemiec, Reinhard Marx, przyznał się, mówiąc o dziesięcioleciach niewłaściwego postępowania seksualnego Kościoła katolickiego; "Akta, które udokumentowały te okropne czyny i potrafiły nazwać odpowiedzialnych, zostały zniszczone lub w ogóle nie zostały stworzone."

Zanim Pell wrócił do Australii, by stawić czoła oskarżeniom, przez trzy lata pracował jako prefekt sekretariatu ekonomii Stolicy Apostolskiej, "czyniąc go jednym z najstarszych katolików na świecie", jak twierdzi Guardian . Pell był uważany za jednego z najbardziej zaufanych doradców papieża Franciszka - starał się nadzorować finanse Watykanu i wykorzenić korupcję .

Pell stał cichy i pozbawiony emocji, gdy werdykt został odczytany po procesie, który trwał ponad miesiąc. Jego obrońca, Robert Richter, QC, powiedział, że "absolutnie" odwoła się od decyzji.


Najwyraźniej upadek Watykanu, czy Wielkiej Nierządnicy staje się coraz bliższy.

Co jest najciekawsze, Benedykt XVI, obecny papież Franciszek, jego największy doradca Pell to uznani przez sądy... NIERZĄDNICY.

Kto pomyślałby, ze około roku 100 n.e. Jan wiedział cokolwiek o Watykanie, o Wielkiej Nierządnicy która rządziła światem i miała za ów nierząd całkowicie upaść.

Trafność biblijnych proroctw jest niezwykła. Watykanu nie można inaczej nazwać, jak... WIELKĄ NIERZĄDNICĄ.

Watykan - Wielka Nierządnica - stolica pedofilii!!!

Stanie się wkrótce gniazdem węży, szerszeni i wszelkiego plugastwa.Papież za szatański pakt z Islamem powinien mieć tytuł według wielu zachodnich komentatorów - papież Judasz!!!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 27th Luty 2019, 13:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Zdajmy sobie sprawę z tego, ze papież Franciszek (papież Judasz) sprzedał Kościół Katolicki szatanowi, podpisując bluźniercze porozumienie z Islamem i nie użył w podpisanym przez siebie dokumencie ani słowa Bóg, ani Syn Boży.


Katolicki kler z najwyższymi swymi przedstawicielami to jawni sataniści i pedofile. Dla innych w Watykanie nie ma miejsca. Podobnie jest w niemal wszystkich rządach świata. Ponieważ niemal nikt pedofilii nie potępia. 


Jest wręcz przeciwnie. Rządy i kościoły dążą do akceptacji pedofilii jako wyższej miłości człowieka do dziecka.


To nie są TEORIE KONSPIRACYJNE! To są smutne fakty i nauczanie seksu już w żłobkach oraz celowa transformacja normalnych dzieci w potwory LGBT czy inne 'chimery' to niewypowiedziana zbrodnia przeciwko tym niewinnym dzieciom oraz całemu rodzajowi ludzkiemu.


Jest to gorsze niż Sodoma i Gomora. A wiemy co ich za to spotkało!


Jeżeli media, władze i autorytety 'moralne' nie protestują i nie nawołują do podtrzymania tych bestialskich zbrodni to wielki sygnał za tym, że oni owe zbrodnia popierają ponieważ są nasieniem węża.INNEJ MOŻLIWOŚCI NIE MA!A to z kolei oznacza, że wszyscy ludzie tego pokroju, całe NASIENIE WĘŻA posiada w pełni zasłużony wyrok śmierci z ręki miłosiernego Boga, który dla ratowania rodzaju ludzkiego musi eksterminować owe potwory, podobnie jak uczynił to 
w potopie.


Bez tej Bożej sprawiedliwości stworzenia Boże nie są w stanie normalne żyć i Bóg byłby wielce okrutny dla nas, gdyby nie położył kresu tym olbrzymim zbrodniom.


Niemniej według Biblii wina przestępców musi się dopełnić i jest już widoczne w wielu miejscach na ziemi, że wyrok Boga jest słuszny, sprawiedliwy i konieczny dla ratowania Narodu Wybranego, który został wybrany przez Boga. 


Bóg takich ohydnych szatańskich zbrodni nie pozostawi bez cary, która dla nas będzie Jego błogosławieństwem.


A to ponownie oznacza, że czas naszego wyzwolenia jest już coraz bliższy...

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 8th Marzec 2019, 04:31
Inny nieco temat, także z Objawienia. Chodzi o Babilon Wielki, czyli USA.

Objawienie 18:3  Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.

Wino szaleńczej rozpusty - masowa pornografia, nawet w filmach fabularnych. Jakikolwiek seks na ekranie to... wino szaleńczej rozpusty.

Ciekawe jest proroctwo o wyroku na Babilon.

Objawienie nazywa to spłonięciem w ogniu.

Objawienie 18:8  Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził.9  I zapłaczą nad nim, i smucić się będą królowie ziemi, którzy z nim wszeteczeństwo uprawiali i rozkoszy zażywali, gdy ujrzą dym jego pożaru.

Objawienie 18:18  I widząc dym pożaru jego, krzyczeli, mówiąc: Któreż miasto podobne jest do tego miasta wielkiego?


Czary szatańskie, składanie ofiar itp.

Objawienie 18:23  I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy; gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody.

Czary Babilonu można zaobserwować w filmach oraz filmach muzycznych i w samej muzyce. Narody są tym zwiedzione a masońskie czary towarzyszą wszelkim filmom i wszelkiej muzyce.

Co jest szczególnie ciekawe, najpierw ma upaść Babilon Wielki czyli ma nastąpić jego krach. Potem mają wyjść z niego nasi bracia i siostry a dopiero potem nastąpi jego spalenie w ogniu.

Objawienie 18:4  I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, 

Mamy więc niezwykle wyraźne ostrzeżenie i możemy spodziewać się całkowitego upadku USA jako mocarstwa i siły militarnej, które nastąpi z wyroku Boga. Zaraz po owym upadku będzie akcja ratunkowa Ludu Bożego z USA i dopiero po tej akcji nastąpi niemal doszczętne spalenie Babilonu ogniem.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 27th Maj 2019, 14:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Theresa May zrezygnowała z pozycji Premiera Anglii i za 2 tygodnie odejdzie z tego stanowiska.

https://neonnettle.com/news/7610-populists-surge-across-europe-in-european-elections

Wiele wskazuje na Nigela Farage jako ewentualnego Premiera W.Brytanii.

We Francji Macron wydaje się już przeszłością także. Narasta lawina tzw. populistycznych liderów Europy, czyli liderów stojących za popularnymi opiniami NORMALNYCH ludzi.

https://www.zerohedge.com/news/2019-05-26/macron-suffers-huge-blow-defeat-le-pen

Niemniej miejmy na uwadze jedno.

To są także sataniści, którzy według Objawienia oddadzą swoją władzę Bestii!

Trump jest także jednym z nich! Nie spodziewajmy się po satanistach zbyt wiele dobrego.

Ich dobroć jest nam już dobrze znana. Jest to po prostu druga strona tej samej szatańskiej monety.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 13th Październik 2019, 03:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Z USA leci sama dezinformacja na alternatywnych portalach.

Podobno Obama został rozstrzelany za zdradę narodu, podobno już jest stan wojenny w Kalifornii i podobno Trump i Hillary Clinton podzielą USA na dwie części.

W Kalifornii ponad 2 mln ludzi nie ma prądu i nie ma żadnych przyczyn. Jest podobno zakaz używania krótkofalówek w celu komunikowania się.Podobno Trump powiedział do ONZ aby się od niego odczepili i nie da im żadnych pieniędzy.


Były także plotki o planowanym przez Trumpa stanie wojennym i na pewno były wydane rozkazy Trumpa do rezerw Armii USA.


To wszystko brzmi jak jakieś plotki, albo kilka serwerów jest zhakowanych.

Niemniej jakieś poważne problemy w USA były sygnalizowane od co najmniej 2 miesięcy.

Na zwykłej mej przeglądarce nie mogłem się zalogować na forum.

Coś się dzieje ale nie wiadomo dokładnie, co się dzieje.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 13th Październik 2019, 14:07
Message reputation : 100% (2 votes)
Nadal informacje z USA są co najmniej niejasne o ile są ze sobą sprzeczne.

Najbardziej prawdopodobna informacja, to wystąpienie CIA przeciwko rządowi Trumpa.

Jak pisałem wielokrotnie, CIA to organ Watykanu, podobnie jak FBI. Najwyraźniej jest to (moim zdaniem) próba usunięcia Trumpa z fotela prezydenckiego i nikt nie liczy na usuniecie go z fotela prezydenta, ponieważ takie usunięcie daje natychmiast pełną władzę jego następcy.

Czyli usuniecie Trumpa na rzecz Pompeo nic im nie da i muszą oni usunąć rząd republikański aby sprowadzić wszystko do 'normalności' Deep State.

Najwyraźniej jest to ostra i trudna do przewidzenia walka CIA i być może także FBI - także watykańska organizacja i ataki Trumpa na Bank Federalny USA, czyli ponownie Bank Federalny - bank Watykanu jest także w stanie wojny przeciwko Trumpowi i jego poplecznikom.

Pisałem o tym wielokrotnie i podejrzewam, ze sytuacja jest podobna, jaka była w Polsce na tydzień przed moim wyjazdem.

Muszę jednak dodać, że to są MOJE SPEKULACJE i tak naprawdę nie wiadomo co się dzieje, a dzieje się wiele i to było zapowiedziane o wielkich zmianach.

Jeżeli będę wiedział nieco więcej, oczywiście podzielę się tym na forum.

Piszę o tym z powodu próby zrozumienia proroctw biblijnych i najwyraźniej to wygląda na walkę Babilonu Wielkiego z Wielką Nierządnicą.

Co jest jeszcze bardzo ciekawe, mam problemy z logowaniem się na forum i muszę używać innej przeglądarki.

Czyli pewne siły nie chcą, aby pewne informacje z USA były przekazanie Słowianom.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 20th Październik 2019, 06:13
Message reputation : 100% (2 votes)
Sytuacja w USA jest niezwykle trudna, ale jest także niezwykłe wyjaśnienie narodu Kurdów, o których ostatnio mas media wiele mówią i piszą.

http://www.proroctwa.com/tajemnicza-rola-Trumpa.htm

Owa kwestia Kurdów z pewnością wielu z nas zaskoczy.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 22nd Październik 2019, 13:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Kolejne informacje od Fulforda. Niestety skromne ale to nam w chwili obecnej wystarczy.

....................................................................................................................................

Benajmin Fulford 21 października 2019 r. Próba zamachu stanu przeciwko Donaldowi Trumpowi kończy się niepowodzeniem, rewolucja październikowa trwa

Benjamin Fulford

Próba zamachu stanu przeciwko prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi nie powiodła się, a kilku starszych polityków USA, w tym mówca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i prezes wywiadu Izby Adam Schiff, prawdopodobnie zostaną aresztowani lub straceni w wyniku, źródła MI6 i Pentagon twierdzą. Właśnie dlatego Pelosi, Schiff, a także przewodniczący spraw zagranicznych Eliot Engel, przewodniczący Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Bennie Thompson i rep. Mac Thornberry, członek wysokiego szczebla Komisji Służb Zbrojnych w domu, i inni udali się nagle do Jordanii, a następnie do Afganistanu, źródła mówią.


Politycy szukali ochrony w Jordanii, ponieważ Antoinette Gardiner, matka obecnego króla Jordanii pochodzi z satanistycznej linii, która „nawróciła się” na islam i zmieniła nazwisko na Muna, według Pentagonu i innych źródeł.

https://www.veteranstoday.com/2019/10/20/henry-makow-satanic-black-magic-rules-the-world/

Jednak rząd Jordanii nie chciał lub nie był w stanie zapewnić im ochrony, więc polecieli do Afganistanu, próbując zdobyć tam amerykańskie wsparcie wojskowe dla ich zamachu stanu.

Warto zauważyć, że w ubiegłym tygodniu były sekretarz obrony James Mathis i były szef amerykańskich sił specjalnych admirał William McRaven publicznie skrytykowali Trumpa i byli szeroko cytowani przez korporacyjne media propagandowe.

Mathis, po skrytykowaniu Trumpa, ostrzegł, że „hiperpartycyzm” doprowadzi albo do „anarchii”, albo do „powstania ambitnego przywódcy, nieskrępowanego sumieniem, precedensu lub przyzwoitości, który uczyni siebie najwyższym”.


https://www.cbsnews.com/news/jim-mattis-slams-donald-trump-during-speech-al-smith-dinner-2019-10-18/

Cytowany był McRaven, który poprowadził fałszywy nalot na Bin Ladena w 2011 roku: „Gdy stałem na polu parad w Fort Bragg, jeden emerytowany czterogwiazdkowy generał chwycił mnie za rękę, uścisnął i krzyknął: lubię Demokratów, ale Trump niszczy Republikę! ”Te słowa odbiły się echem u mnie przez cały tydzień.”

Próba zamachu stanu została wywołana przez „egzekucję potężnego kongresmena przeciwnika Trumpa, Elijaha Cummingsa”, który został „uznany za winnego umożliwienia handlu dziećmi w celach seksualnych”, mówią źródła Pentagonu. Jak podają źródła, Pelosi została zmuszona do opuszczenia kraju przez śmierć swojego brata, byłego burmistrza Baltimore, Thomasa D'Alesandro III.

Ścieżka intrygi implikuje teraz papieża Franciszka, podają źródła MI6. „Ochroniarz papieża, watykański szef policji Domenico Giani, po prostu zrezygnował z powodu skandalu związanego z korupcją finansową i związanych z nim wycieków” - powiedział. „Naprawdę papież powinien po prostu odejść."

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 23rd Październik 2019, 07:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Muszę ostrzec przez ewentualnym atakiem na wieżę w Seatle 3/11/2019

Jest coraz bardziej widoczne, że wszelkie działania satanistów muszą być wcześniej zapowiedziane.

I wszystkie do tej pory były, aczkolwiek niewielu zwracało na to uwagę. Już gdzieś o tym pisałem, że wszystko musi być ujawnione, zanim zostanie przez satanistów zrealizowane.

Najwidoczniej jest to wymóg Boga, aby ludzie Boży mogli, o ile to możliwe, przygotować się na to mentalnie i nie być całkowicie zaskoczonymi. Osobiście wiedziałem na 2 miesiące przez stanem wojennym w Polsce o tych planach i na 1 miesiąc wyjechałem do Wiednia.

Napisałem nieco o tym w tym artykule.

http://www.proroctwa.com/teorie-spiskowe-to-prawda.htm

Wydarzenia 9/11 były zapowiadane w bardzo wielu miejscach

I ostatnio jest wiele takich zapowiedzi na 3/11 w Seattle. Jest tego duża ilość. Bardzo duża. 

Mówi się o resecie finansowym ale także mówi się wybuchu III Wojny Światowej, która także była zapowiedziana przez Alberta Pike'a.

Czy rzeczywiście się cokolwiek wydarzy? Moim zdaniem tak! Nie będziemy tym całkowicie zaskoczeni. Jest także możliwe, że tym razem jest to fałszywa data i fałszywe dane.

Osobiście bym na to nie liczył.

Seattle wieża wygląda tak, jak w tym linku.

https://duckduckgo.com/?q=seattle+tower&t=opera&iax=images&ia=images

Ma ona być uderzona jakim pociskiem, rakietą a nawet mówi się o bombie atomowej. O której jestem przekonany, że nie broń jądrowa nie istnieje.

I jeszcze jedna uwaga na temat Narodu Wybranego.

Bóg uważa, że Naród Wybrany nie robi niemal niczego dobrego i nie zasługuje na Jego wyzwolenie.

Ale Bóg wyjaśnia nam, że owo wyzwolenie nastąpi dlatego, że imię Boga zostało zszargane przez Naród Wybrany, przez jego zbrodnie, służenie Baalom i szatanowi i Bóg wyzwoli Naród Wybrany ze względu na własne imię, które zostało zszargane przez Naród Wybrany.


Sami dokładnie widzimy, że nie jest to naród mądry i jest on nadal nieposłuszny Bogu!


A w związku z tym nie zasługuje on na... wyzwolenie. 


Warto o tym pamiętać, zwłaszcza, że mamy precedens z przeszłości. 


Kilka milionów Izraelitów wyszło z niewoli Egiptu, ale do Ziemi Obiecanej nie weszło z nich wielu. Pomarli na pustyni.


Pamiętajmy więc o tym i jeżeli jeszcze nie nasze rodziny zajmują się bałwochwalstwem i wielbieniem demona żeńskiego, czyli rzekomej matki boskiej, czasy są bliskie i trzeba się nad tym poważnie zastanowić.


Przestać bić czołem w szatański Facebook, w szatańską Telewizję i oglądać z radością czary szatańskie w swoich mieszkaniach czy nawet obrażające Boga msze święte.Ezechiela 36:(16) I doszło mnie słowo Pana tej treści:

(17) Synu człowieczy, kiedy dom izraelski mieszkał na tej ziemi, zhańbił ją przez swoje drogi postępowania oraz swoimi bałwanami, oraz z ich nieczystością, a ich droga była w moich oczach jak nieczystość odłączonej kobiety.

(18) Dlatego wylałem mój gniew na nich.

(19) I rozproszyłem ich wśród narodów, i zostali rozsiani po różnych ziemiach; sądziłem ich według ich postępowania i zgodnie z ich grzechem.

(20) I kiedy poszli pomiędzy narody, pomiędzy którymi weszli, oni znieważali moje święte imię, ponieważ mówiono o nich: Oni są ludem Pana, i  opuścili oni swoją ziemię.

(21) Ale ich oszczędziłem ze względu na moje święte imię, które znieważył dom Izraela pośród ludów, pomiędzy których przybyli.

(22) Dlatego tak powiedz domowi Izraela: Tak powiedział Pan: Ja nie robię tego, o domu Izraela, dla was ale ze z powodu mojego świętego imienia, które sprofanowaliście pośród narodów, do których przybyliście.

(23) Dlatego uświęcę moje wielkie imię, które zostało sprofanowane pomiędzy narodami, i narody poznają, że Ja jestem Pan, gdy okażę się święty wśród was na ich oczach .

(24) I zabiorę was spośród narodów, i zgromadzę was ze wszystkich ziem; i przyprowadzę was do waszej własnej ziemi,

(25) I pokropię was czystą wodą, i będziecie oczyszczeni od wszystkich waszych nieczystości i od wszystkich waszych bałwanów was oczyszczę.

(26) I dam wam serce nowe, i umieszczę nowego ducha w was, i usunę serce kamienne z waszego ciała, a dam wam serce mięsiste.

(27) Mojego Ducha włożę do waszego wnętrza i spowoduję, że będziecie postępować według moich rozporządzeń,  będziecie przestrzegać moich postanowień i wykonywać je.

(28) I będziecie mieszkać w ziemi, którą dałem waszym ojcom; i będziecie dla mnie ludem, a Ja będę dla was Bogiem

(29) I wybawię was od wszystkich waszych nieczystości, sprawię, że wzejdzie zboże i rozmnożę je, a nie dopuszczę do was głodu.

(30) Pomnożę owoce drzew i plony pól, abyście już nigdy nie musieli znosić hańby klęski głodowej wśród narodów.

(31) Wtedy wspomnicie o swoim złym postępowaniu i o swoich czynach, które nie były dobre; i będziecie się brzydzić samych siebie z powodu swoich win i swoich obrzydliwości.

(32) Nie ze względu na was to czynię - powiedział Pan Bóg - niech to wam będzie wiadome, wstydźcie się i rumieńcie się z powodu swojego postępowania, domu Izraela!

(33) Tak mówi Pan Bóg: Gdy oczyszczę was ze wszystkich waszych win, zaludnię miasta i ruiny będą odbudowane,

(34) A spustoszony kraj będzie uprawiany zamiast być pustkowiem na oczach wszystkich przechodniów,

(35) I będą mówić: Ten kraj, niegdyś spustoszony, stał się podobny do ogrodu Eden; a miasta, które legły w gruzach i były spustoszone i zburzone, są teraz obwarowane i zamieszkane.

(36) I poznają narody, które wokoło nas pozostały, że Ja, Pan, odbudowałem to, co było zburzone, zasadziłem to, co było spustoszone; Ja, Pan, powiedziałem to i uczynię.

(37) Tak mówi Pan Bóg: Oto jeszcze dam się uprosić domowi izraelskiemu, aby im uczynić: Pomnożę u nich liczbę ludzi jak owiec.

(38) Jak liczne są trzody dla celów ofiarnych, jak liczne są owce w Jeruzalemie w jego święta, tak zrujnowane miasta pełne będą trzód ludzkich; i poznają, że Ja jestem Pan.


To, że Bóg rozmnoży Naród Wybrany nie oznacza, że ich wejdzie do ziemi obecnej bardzo wiele. Raczej oznacza to, że mniej, niż się spodziewamy i dlatego ową mniejszą liczbę Bóg rozmnoży!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 6th Listopad 2019, 03:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Kolejna porcja informacji Fulforda. Brzmi to bardzo interesująco.

Najpierw część tłumaczenia Google a potem już film.

Wojna o wyzwolenie planety Ziemia zbliża się do końca, gdy chazarscy mafijni politycy są systematycznie ścigani i zabijani lub aresztowani, mówią źródła Pentagonu i MI6. W tym samym czasie kabała rozpoczęła negocjacje w sprawie poddania się, według źródeł w White Dragon Society i Earth Alliance.

Jest oczywistym znakiem, że mamy do czynienia z niezwykłą sytuacją, że Izrael zamknął swoje ambasady na całym świecie, rzekomo z powodu sporu pracowniczego. To zamknięcie jest szeroko interpretowane jako szantaż nuklearny, ponieważ wiadomo, że ambasady Izraela zawierają broń nuklearną. Jednak źródła Pentagonu twierdzą, że Izrael został zmuszony do zamknięcia wszystkich swoich ambasad „ponieważ mogą one przechowywać nuklearną, broń masowego rażenia i komórki terroru”.

Liderzy ruchu oporu twierdzą, że znaczna część trwającej zachodniej wojny domowej ma miejsce w podziemnych bunkrach. Mówią, że najpoważniejsze walki toczą się wokół podziemnych obiektów w Kalifornii, w których znajdują się twierdze kabalistów, takie jak Google, PayPal i Facebook. Źródła podają, że w Szwajcarii, Grecji i Izraelu istnieją również podziemne bunkry.

Tymczasem na powierzchni usuwani są agenci kabały drugiego poziomu, tacy jak były prezydent USA Barack Obama, mówca Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi i premier Izraela Benjamin Netanyahu. Ponieważ czołowi operatorzy, tacy jak George Bush Sr., papież Maledict (Benedykt XVI), George Soros, David Rockefeller itp. już zniknęli, prawdziwi mistrzowie marionetek coraz częściej chowają się za grafiką komputerową i podwójnymi ciałami lub „klonami”, źródła CIA ujawniają.

Na przykład w zeszłym tygodniu filmy Pelosi i Obamy wyglądały, jakby wciąż żyły, ale nasze lokalne źródła podają, że żadnej z nich nie widziano publicznie w ostatnich tygodniach. Powiedzielibyśmy z 90% pewnością, że te filmy zostały stworzone przy użyciu grafiki komputerowej.

Tymczasem źródła Mosadu podają, że „prawdziwy Bibi Netanjahu” znajduje się w głębokiej podziemnej bazie w Izraelu, a publicznie widziany „jest podwójny / klon”. Oficer porwania Mossadu Jeffrey Epstein i fałszywy lider ISIS Szymon Elliot „al-Baghdadi” to źródło podaje, że jest w tym samym bunkrze.

Niezgłoszona wojna domowa w Stanach Zjednoczonych również zmieniła się w zeszłym tygodniu po odkryciu przez MFW udziału w kampanii mającej na celu usunięcie Trumpa. „Ogromna pożyczka MFW dla Ukrainy” autoryzowana przez ówczesną szefową MFW Christine Lagarde „wygenerowała dużą ilość gotówki, która została następnie wyprana w…

Mój komentarz....
Dalsza część jest w poniższym filmie, ale powyższy tekst jest także na początku... ponieważ jest to częściowy jedynie tekst z całości na filmie.


http://www.proroctwa.com/napisyPL.htm

Trump w jednym wywiadzie powiedział, ze dzięki wysiłkom jego i Armii udaremniono jakiś wielki atak na USA, na skalę 9/11.


Czyżby chodziło o... Seattle!?


Zgodzę się z tym, że te wiadomości są sensacyjne ale są duże szanse na ich prawdziwość. Rzeczywiście władza syjonistyczna upada i cały cyrk medialny przeciwko Trumpowi nie ma sensu.


Fulford nigdy na całego nie kłamał i w tym przypadku wydaje się, że mówi on dużą część Prawdy.


------------------------------------------------------------------------------
Reszta informacji z filmu po polsku.


Łapówki z innych państw w celu usunięcia prezydenta są oczywistą zdradą państwa i to jest przyczyną wielu wyroków śmierć i wszelkie informacje o tym są informacjami 'z podziemia'.


Ciekawa jest sprawa z Giulianim, byłym burmistrzem NY, który był uwikłany w 9/11 po uszy. Ma on jakąś kartę w rękawie ale grozi mu więzienie. Co się z nim stanie, nie wiadomo. Więzienie, wypadek, czy powieszenie się jak Epstein?


Chazarzy dokonali wielkiego ruchu w celu utrzymania kontroli finansowej na świecie. Jeden w Arabii Saudyjskiej i drugi w Indonezji. Najwyraźniej toczy się walka o największy koncern naftowy świata Aramco, które jest na czarnej liście inwestorów z powodu groźby wyczerpania się oleju.


Trump wstrzymuje 105 milionów dolarów na pomoc wojskową dla armii Libanu, co może „spowodować, że Rosja wzmocni Hezbollah i zbliży Liban do Rosji i Iranu”.


Politycy irańscy i syryjscy publicznie chwalą Trumpa za to, że uczciwie przyznają, że wojska USA są po to, by zdobyć ropę naftową, a nie walczyć z terroryzmem. 


Iran podejmuje teraz wielką inicjatywę pokojową, aby przeciwdziałać syjonistycznej strategii niekończącej się wojny.https://sputniknews.com/middleeast/201911021077210205-irans-foreign-minister-will-send-letter-to-un-chief-on-tehrans-hormuz-peace-initiative/


Kabała dąży do kradzieży złota w Indonezji, która ma jego mnóstwo.Nawet jeśli kabale uda się zdobyć złoto Indonezji, nadal czeka ich klęska, ponieważ nie kontrolują już światowych służb wojskowych i wywiadowczych.


Kabała negocjuje w celu pokojowego przekazania władzy światowej Azjatom i światowym siłom sojuszniczym kierowanym przez Zachód, podały źródła zbliżone do negocjacji.


Wielka debata na Zachodzie dotyczy tego, ile kontroli finansowej należy pozostawić w rękach klasy rządzącej, „Nowy system finansowy został zaprojektowany z tylnymi drzwiami służb bezpieczeństwa” - przyznał. „Musimy dowiedzieć się, czy społeczeństwo zaakceptuje super-głęboką masową inwigilację ich życia finansowego” - stwierdził. „Mówię, że jeśli nie zrobisz nic złego, nie masz się czym martwić. Muszą zdecydować, czy chcą masowej przestępczości, czy nie - powiedział. „Po głębokim zanurzeniu w finansowaniu terroryzmu każdy, kto wiedział, co ja wiedziałem, zaakceptuje [te tylne drzwi]” - wyjaśnił.Nowego kanał negocjacji między zachodnim kompleksem wojskowo-przemysłowym a Chińczykami w celu omówienia uwolnienia tajnego zachodniego UFO, syntezy jądrowej i innych technologii dla reszty świata, Rozmowy prawdopodobnie rozpoczną się pod koniec listopada po wizycie papieża Franciszka i najwyższego generała USA Marka Milleya w Japonii. Milley ma przybyć do Japonii w połowie listopada, a papież Franciszek ma odwiedzić 23-26 listopada.

 

Innym planem jest usunięcie zbrodniczego, zdradzieckiego reżimu niewolnika japońskiego premiera Shinzo Abe. Abe próbuje założyć obiekty do walki z zarazkami i jest zaangażowany w działalność japońskich gangów przestępczych w związku z korupcją związaną z Olimpiadą w Tokio w 2020 r. Usunięcie Abe'a i jego zwolenników jest niezbędnym warunkiem zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego i pokoju w Azji Wschodniej.


..............................................................


Mój komentarz...


Najwyraźniej Trump wygrywa na każdym froncie i dąży do nieznanego nam bliżej celu. Czyżby celem było połączenie się z Bestią i praca 10 nowych króli dla Bestii. Czy Trump będzie starał się wprowadzać prawa noachidzkie? 


O tym od Fulforda nie usłyszymy ale najwyraźniej to jest celem. 


Czy ten cel zostanie przejęty przez tzw Większy Izrael a Trump stanie się przywódcą czy królem także nad Izraelem?

To wszystko zaczyna nabierać rumieńców i jest szansa na to, że III WŚ nie będzie prowadzona i najwyraźniej Chazaria syjonistyczna jest niemal pokonana i traci całkowicie władzę. Netanyahu jest uwięziony w jakimś bunkrze w Izraelu wraz z Bagdadim. 


Cały ten cyrk w Izraelu z wyborami, które zawsze fałszowano bez jakichkolwiek problemów jest co najmniej podejrzany i to jest jedyna odpowiedź, która to nieco wyjaśnia. Netanyahu to syjonista a syjonistów się pozbawiają władzy.


A to oznacza bliski koniec wielu syjonistycznych władców w Europie, czyli objęcie władzy przez nowych 10-ciu króli.


Mnie w tym artykule najbardziej zaciekawiło zamknięcie ambasad Izraela na całym, świecie z powodu posiadania broni jądrowej w ambasadach. Jeżeli broń jądrowa nie istnieje, to na pewną są inne bronie, które mogą być w ambasadach, nawet elektroniczne, które mogą unieruchomić całe rządy państw.


To jest bardzo logiczne wyjaśnienie pozamykania ambasad, ale nie wiemy kto je zmusił do zamknięcia.


A Putin modlił się przed ścianą płaczu w Jerozolimie o odbudowę świątyni!


https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.wnd.com%2F2018%2F08%2Fthe-day-putin-prayed-for-rebuilding-of-temple%2F

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 6th Listopad 2019, 12:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Przemyślałem dokładniej powyższe informacje i widzę, że jedynie Fulford mówi o takich rzeczach i jak do tej pory posiada on sporą dozę zaufania.

Co jest najciekawsze w tym moim poście, o ile Fulford  mówi prawdę, to ta informacja jest znacznie ciekawsza niż... ewentualny atak na Seattle czy także na Waszyngton.

Ponieważ to byłby wybuch wojny domowej w USA oraz najprawdopodobniej III wojny światowej.

Z tych informacji wynika niedwuznacznie, ze Deep State jest praktycznie pokonany i są już negocjacje o ich pozycję czy nawet ich życie.

Nie znaczyłoby to koniec zagrożenia prawami noachidzkimi, ale to raczej przyspiesza pojawienie się upadłych aniołów. Ale nie zapominajmy, że najpierw pojawi się na niebie znak syna Bożego i porwanie!!!

O wyroku wykonanym na Obamie pisałem ze dwa tygodnie temu i nie widziałem żadnego filmu z nim od tego czasu. A codziennie spędzam co najmniej godzinę na sprawdzaniu wiadomości ze świata. Jest także możliwe tworzenie filmów bez udziału rzeczywistych osób, zrobionych na podstawie dawniejszych ujęć sprzed 2-3 tygodni i owe 'osoby' być może już nie żyjące lub uwięzione mogą nam mówić w TV wszystko, cokolwiek im się zaprogramuje. To już są fakty a nie przypuszczenia.

Zawsze mnie zadziwiał i nadal dziwi Trump, który otwarcie pokazuje się światu publicznie na arenach podczas kampanii wyborczych i w każdej chwili ktoś może do niego strzelić.

A on czuje się bardzo pewnie, zbyt pewnie.

Mamy więc, podkreślę wyraźnie, jeżeli powyższe informacje są zgodne z faktami, że Deep State jest prawie skończony. Jest szansa na Trumpa jako króla... Izraela i to w każdej chwili.

Mamy w takim przypadku sytuację podbramkową i wszystko jest możliwe.

Zmiana rządów może nastąpić w każdej chwili czyli zmiana 10-ciu Króli, z Polską włącznie!

Takiej sytuacji jeszcze nie widziałem. A już byłem zdołowany brakiem ataku na Seattle myśląc, że to niewypał na wysoką skalę. Może i tak, ale w chwili obecnej, podkreślę jeszcze raz - wszystko już jest możliwe i nie będzie w konflikcie z proroctwami Apokalipsy.

Oczywiście że są możliwości nie do przewidzenia, ale to raczej będą pewne dodatki do tego, co już wiemy.

Czuwajmy i raczej ignorujmy mas media, które niedługo raczej skończą nadawanie swych mega kłamstw. Fulforda wstawiam od co najmniej roku albo i dwóch i kłamstwa jeszcze u niego nie spotkałem.

Zwykle jego informacje bywały mało prawdopodobne, ale jakoś on zawsze miał wiarygodność a mas media wiarygodności mają niemal ZERO.


Kolejna ciekawa informacja - Boris Johnson, premier Anglii spotyka sie właśnie z królową Elżbietą w kwestii... rozwiązania brytyjskiego Parlamentu!


To jest próba zmiany rządu w UK, rządu syjonistycznego, który odrzucił wolę Anglików wyjścia z UE.


On może zostać jako nowy król z tej zapowiedzianej w Biblii 10-tki!


Dowód w linku - https://www.pscp.tv/w/1OyJAeoOVeaJb   [EN]

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 11th Listopad 2019, 02:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Wieka Nierządnica i jej szatański lewacki sługa otrzymują publiczne skarcenie przez Putina.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fgeopolitics.co%2F2017%2F08%2F07%2Fpope-francis-is-not-a-man-of-god-putin%2F%3Ffbclid%3DIwAR2rI-WqsiFjebnjcx06qrk9T8pgac_ke3hog3pXPzdixkKXFBGClE9ZrUU


„Papież Franciszek nie jest człowiekiem Bożym” | Putin

7 SIERPNIA 2017 R  GEOPOLITICS101  45 KOMENTARZY

Prezydent Putin potępił papieża Franciszka za „popychanie ideologii politycznej zamiast prowadzenia kościoła” i ostrzegł, że przywódca Kościoła katolickiego „nie jest człowiekiem Bożym”.
autor: Baxter Dmitry


„Papież Franciszek wykorzystuje swoją platformę do forsowania niebezpiecznej, skrajnie lewicowej ideologii politycznej na bezbronnych ludzi na całym świecie, ludzi, którzy ufają mu z powodu jego pozycji” - powiedział Putin.


Marzy o rządzie światowym i globalnym komunistycznym systemie represji.


„Jak widzieliśmy wcześniej w państwach komunistycznych, ten system nie jest zgodny z chrześcijaństwem”.


„Jeśli spojrzysz na to, co mówi (Papież), jasne jest, że nie jest on mężem Bożym. Przynajmniej nie chrześcijański Bóg. Nie bóg Biblii - powiedział Putin w Katedrze Marynarki Wojennej Świętego Mikołaja w Kronsztadzie.


„Marzy o rządzie światowym i globalnym komunistycznym systemie represji.
„Jak widzieliśmy wcześniej w państwach komunistycznych, ten system nie jest zgodny z chrześcijaństwem”.

W tym roku papież stał się coraz bardziej bezczelny, popychając globalistyczną agendę i skrajnie lewicowe poglądy na masy. Na początku tego roku wezwał do utworzenia globalnego banku centralnego i władzy finansowej, a ostatnio powiedział: „Amerykanie muszą być rządzeni przez światowy rząd tak szybko, jak to możliwe dla ich własnego dobra”.

Pomysł papieża Franciszka, że ​​Amerykanom byłoby lepiej pod rządami światowymi, nie kończy się na tym. Radykalny lewicowy papież również odnotował, że Europa powinna stać się jednym krajem pod jednym rządem.

Nagrywa również wzywając do prowadzenia polityki jednego dziecka dla narodów zachodnich w stylu chińskim, a także mówi zborowi w Rzymie, że osobisty kontakt z Jezusem jest „niebezpieczny i szkodliwy”.

(Mój komentarz: osobisty kontakt Papieża z Jezusem byłby bardzo „niebezpieczny i szkodliwy”... dla papieża.)Chociaż Putin jest praktykującym chrześcijaninem, nie jest katolikiem, a papież nie jest jego przywódcą. 


Według jego ostatnich wypowiedzi prezydent Putin nawet nie uważa papieża Franciszka za chrześcijanina.

Prezydent Rosji rzadko otwarcie otwarcie krytykuje zagranicznych przywódców, zamiast tego woli wykorzystywać dyplomację, aby pozyskać ludzi po swojej stronie. Jednak znani globaliści, w tym George Soros, Jacob Rothschild i Bill Gates, otrzymywali wcześniej zaczepy językowe, a teraz papież Franciszek dołączył do ich towarzystwa.

Papież Franciszek próbuje położyć podwaliny pod globalny rząd komunistyczny. Prezydent Putin jest mądry, jeśli chodzi o podstęp, i wezwał go do tego. Nadszedł czas, aby więcej światowych przywódców powiedział papieżowi, aby pozostał na swojej drodze.

To już jest otwarty atak jednego z najbardziej mocnych ludzi władzy na ziemi na tego otwartego już sługę szatana._________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 12th Listopad 2019, 01:51
Niezwykły i wysoce niebezpieczny scenariusz usunięcia Trumpa ze stanowiska prezydenta. To jest jedynie propozycja, ale znając życie, psychiatrzy mogą ogłosić psychicznie niestabilnego każdego człowieka. Jeżeli Demokraci podchwycą ten pomysł, Trump będzie być możne w psychiatryku a nie w Białym Domu.

„Psychiczna niestabilność”: psychiatrzy, którzy nazywali Trumpa niebezpiecznym, chcą zeznawać o jego odsunięciu od władzy.


Autor: Kimberly Leonard
| 08 listopada 2019 16:55

Grupa ekspertów medycznych, którzy twierdzą, że zdrowie psychiczne prezydenta Trumpa czyni go niebezpiecznym i niezdolnym do urzędu, stara się zeznawać podczas postępowania w sprawie o domniemanie więzienia .

Grupa złożona z czterech psychiatrów, klinicznego neuropsychologa, neurologa i internisty planuje ogłosić swoją dostępność członkom Kongresu i mediów w przyszłym tygodniu. Będą także mogli konsultować się prywatnie z członkami Kongresu, kandydatami na demokratycznych prezydentów 2020 lub członkami gabinetu Trumpa.

Dr Bandy Lee, psychiatra z Yale School of Medicine, ogłosił w piątek plany grupy na Washington Examiner .

„Uważamy, że słuchanie o aspektach zdrowia psychicznego w kontekście przesłuchań w sprawie impeachmentu ma kluczowe znaczenie, częściowo dlatego, że przez ostatnie 2,5 roku byliśmy bardzo głęboko zaniepokojeni niestabilnością psychiczną prezydenta i prawie wszystko, co zapowiedzieliśmy, okazało się prawdą - powiedziała.

Pomysł lekarzy przedstawiających ocenę zdrowia psychicznego osoby bez osobowego badania jest kontrowersyjny i sprzeczny z niektórymi kodeksami stowarzyszeń medycznych. Lee i inni, którzy zgadzają się z jej stanowiskiem, podkreślają jednak, że ich opis zachowania prezydenta, jego wykazywania niestabilności umysłowej i niebezpieczeństwa, nie powinien być interpretowany jako diagnoza.

Lee i osoby przygotowane do składania zeznań twierdzą, że istnieje wystarczająca ilość informacji z publicznych wystąpień prezydenta, tweetów, wywiadów, a także z 448-stronicowego raportu specjalnego doradcy Roberta Muellera, aby stwierdzić, że, jak to ujął Lee, „prezydentowi brakuje zdolności umysłowych aby wypełniać obowiązki swojego biura. ”

„Niewiele doda osobiste badanie” - powiedział Lee.

Lee w tym roku poprowadził grupę ekspertów, którzy przeprowadzili analizę zdrowia psychicznego Trumpa, korzystając z raportu Muellera. 


Po poproszeniu prezydenta o poddanie się badaniu lekarskiemu i bez odpowiedzi, doszli do wniosku , że Trump nie ma zdrowych zdolności umysłowych do funkcjonowania w roli prezydenta, i zalecili Trumpowi utratę władzy militarnej i dostępu do broni nuklearnej.

Psychiatrami, którzy udostępniają się do konsultacji, są dr James Merikangas, dr Jerrold Post, dr John Zinner i dr Allen Dyer, wszyscy uczący na George Washington University. Sara Pascoe, neuropsycholog kliniczny, który jest byłym członkiem National Academy of Medicine, jest również częścią panelu. Lee nie ma jeszcze pozwolenia neurologa i internisty na publiczne nazwanie ich.

Eksperci planują udostępnić wyniki analizy zdrowia psychicznego, jeśli zostaną wezwani do złożenia zeznań. Post, który spędził dwie dekady w CIA i opracował profile psychologiczne światowych liderów, wydał także książkę zatytułowaną Niebezpieczna charyzma: Psychologia polityczna Donalda Trumpa i jego zwolenników, którą można wykorzystać jako część zeznań. Dyer, który pomógł napisać „Goldwater Rule” Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, która mówi, że psychiatra nie jest w stanie zaoferować profesjonalnej opinii osób publicznych, których osobiście nie zbadali, pomoże w przestrzeganiu zasad etycznych, powiedział Lee.

„Nie wierzymy, że istnieje potrzeba dalszej oceny, i udostępniamy się na przesłuchanie w sprawie impeachmentu, ponieważ wierzymy, że problemy ze zdrowiem psychicznym staną się krytyczne w miarę narastania presji ze strony przesłuchań w sprawie usunięcia” - powiedział Lee. „Innymi słowy, im bardziej skuteczne stanie się postępowanie w sprawie impeachmentu, tym bardziej niebezpieczne staną się czynniki psychologiczne prezydenta”.

Grupa, którą Lee nazywa „Niezależnym panelem ekspertów ds. Sprawności prezydenckiej”, będzie w stanie odpowiedzieć na pytania takie jak to, czy Trump jest w stanie chronić Stany Zjednoczone, czy jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo kraju i jakie środki ostrożności członkowie Kongres powinien wziąć na siebie bezpieczeństwo narodu.

Nie będą specjalnie zalecać, jak pozbawić władzy Trumpa.

„Decyzje w tej sprawie podejmują politycy. To nie jest nasza domena” - powiedział Lee. „Nasza ocena medyczna polega na tym, że zagrożenia te należy usunąć w ten czy inny sposób”.

Lee jest redaktorem książki The Dangerous Case of Donald Trump , która przedstawia przypadek, w którym psychiatrzy mają obowiązek ostrzegać opinię publiczną, gdy prezydent jest niebezpieczny i jest prezydentem i współzałożycielem World Mental Health Coalition, która działa na rzecz edukacji publicznie i konsultuje się z urzędnikami publicznymi na temat liderów, którzy wykazują oznaki „bezpośredniego lub trwałego niebezpieczeństwa”.

Jest także publiczną twarzą pięcioosobowej grupy pracującej nad powołaniem panelu medycznego w celu oceny zdolności umysłowych kandydatów na prezydenta Trumpa i Demokratów.

Powiedziała w piątek, że taki panel prawdopodobnie będzie musiał zostać utworzony po prezydentury Trumpa, ale grupa gotowa zeznawać przed Kongresem o impeachment może również podpisać się pod zdolnością kandydatów do 2020 roku. Grupa postanowiła poddać się konsultacjom, biorąc pod uwagę harmonogram przesłuchań w sprawie impeachmentu, i uznała, że ​​najlepiej jest, aby zgłosili się dostawcy usług medycznych, którzy wyrazili już swoje obawy dotyczące Trumpa.

„Nie chcieliśmy stawiać klinicystów, którzy już obawiają się o swoją karierę, jeszcze bardziej obawiając się o swoją karierę, a tym samym nie byliby w stanie dokonać obiektywnej oceny” - powiedział Lee.


.............................................................


Ulubiona metoda komunistyczna. Uznać każdego za wariata i... rozstrzelać.


Ciekawe, co z tego wyniknie!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 14th Listopad 2019, 05:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Tymczasem Trump jest bardzo pewny siebie i sytuacja zaczyna być niezmiernie ciekawa.

Po raz kolejny Trump zapowiada, ze może on być królem Izraela.

Link do artykułu... oraz filmu.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.breakingisraelnews.com%2F139915%2Ftrump-anything-happens-here-im-taking-trip-over-israel-prime-minister%2F

Tytuł...

Trump -  detale na temat zostania królem Izraela

Reszta w artykule. Najciekawszy fragment jego, Trumpa oświadczenia.

Trump otworzył swoje przemówienie, zauważając, że bardzo ciężko pracował dla Izraela, sugerując, że jeśli Demokraci odniosą sukces w usunięciu go, jego popularność w Izraelu może otworzyć nowe kierunki dla jego kariery politycznej.

„Wydaje mi się, że w Izraelu mam popularność na poziomie 98 procent”, powiedział Trump. „Jeśli coś się tutaj wydarzy, wybieram się na wycieczkę do Izraela. Będę premierem.

Trump ubolewał nad obecnym impasem wyborczym w Izraelu, zauważając: „Mamy różne rodzaje walk, ale przynajmniej my wiemy, kto jest szefem”.Ale w innym artykule z tej samej gazety z Izraela jest sporo więcej i poważne komentarze. I dużo na temat króla, co znaczy, że to być może jest w planie, czyli cała ta sytuacja w USA z usunięciem Trumpa może prowadzić do tego właśnie celu.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.breakingisraelnews.com%2F139943%2Frabbi-blessing-trump-as-king-shows-he-is-the-final-president-before-the-return-of-davidic-dynasty%2F

Trudno przewidywać, ponieważ szatan przechodzi w siebie, aby nas zmylić.


Ale myślę, że z tego się coś wykluje i III WŚ może nie być. A Trump jako król Izraela będzie zaciekle prześladował... Słowian!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 14th Listopad 2019, 14:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Wygląda na to, że zaczyna się z każdej strony.

Wstawiam najnowszy film, którego pierwszą wersję już raz omówiłem.

https://www.proroctwa.com/tajemnica-bestii-ujawniona.htm  

W tym filmie jest dokładny mój opis filmu, ale w poniższym filmie nasz brat grecki poszedł jeszcze dalej.
Na zdjęciu w filmie ta 'kobieta' i ten 'mężczyzna' to ta sama osoba - Apollo i Brittanica (Wielka Brytania?)


Jeżeli będziemy oglądali oba filmy, zauważymy, że większość z tych postaci ma identyczne twarze i są one podobne do twarzy... Trumpa. Przypomnę o stwierdzeniu rzekomej kochanki Trumpa, Daniels, która oświadczyła, że Trump ma dziwnego penisa.


To jest część druga, w której Chris idzie jeszcze dalej i to wszystko zaczyna mieć wielki sens, wraz z wydarzeniami z Edenu.

Opiszę to bardzo zwięźle a z czasem napiszę cały artykuł.

Szatan i upadłe anioły to hermafrodyci czyli obojnacy. Szatan miał i nadal ma genitalia męskie i żeńskie, jak na obrazku Bahometa.

Wracając do upadłych aniołów, biorąc ciała ludzkie do pobytu na ziemi mają ciała męsko żeńskie. Ich potomstwo, nefilimowie to także hermafrodyci a ich dalsze potomstwo już się nieco normuje i są nieco bardziej... 'ludzcy', jak pedofile i wszelkiego rodzaju zboczeńcy i mordercy. Słowem nasienie węża.

Dlatego Iluminaci, bezpośredni potomkowie aniołów nigdy się nie spowinowacają z ludźmi z niższej klasy.


Ponieważ zbliża się szybkimi krokami Wielki Ucisk oraz ujawnienie hermafrodytycznej Bestii, oto przyczyny... GENDERYZMU.

Dopiero teraz to ma sens. 


Dopiero teraz ma sens dlaczego pewne aktorki są podejrzewane o bycie mężczyznami i odwrotnie. Jest to bliższe lub dalsze potomstwo upadłych aniołów.

To nam praktycznie wyjaśnia i wyrok Boga i wszystko, niemal co robi Bóg i dlaczego tak troszczy się o Naród Wybrany czyli naród czysty genetycznie.

Oto walka dobra ze złem.


Kiedy skończę to, nad czym teraz pracuję, czyli o Żydach w Nowym Testamencie, których chronią i legitymizują Łukasz i Paweł, zajmę się tym tematem.

Te tematy są straszliwie znienawidzone przez nasienie węża i owa nienawiść potwierdza taką właśnie rzeczywistość. Kiedy ja zacząłem ujawniać więcej detali w tych kwestiach, nagle okazało się, że jestem za stary i mam za wielką wyobraźnię.  bounce affraid bounce affraid bounce affraid

Bartek dzisiaj napisał o dwóch zborach z Objawienia, w których synagoga szatana zrobiła spore szkody. Teraz rozumiemy te przyczyny.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 6th Grudzień 2019, 07:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Na świecie zaczyna wrzeć, zwłaszcza w USA. Jedno nie ulega wątpliwości, jest to ukartowana strategia pomiędzy najlepszym kolegą Kissingera, Trumpem a partią Demokratyczną. Mnożą sie dowody na to, że jest to wszystko gra polityczna, której celem jest najprawdopodobniej wywołanie III Wojny Światowej, ze szczególnym celem - USA, który posiada uzbrojoną populację aż po zęby, która grozi użyciem broni w przypadku jakiegokolwiek poważniejszego naruszenia amerykańskiej Konstytucji.


Czytałem sporo materiałów na ten temat i także czytałem jednego 'proroka' który twierdzi, że otrzymuje informacje od Boga na temat Trumpa i USA. Co mnie zaciekawiło, ów 'prorok' twierdzi, że Trump został wybrany przez Boga do zniszczenia USA z powodu wyroku Boga na USA.


Co jest jeszcze ciekawe, zapytany, jak Bóg widzi Trumpa, podobno Trump przyjął chip do swego ciała, który łączy go ze SI. Według tego 'proroka' dla Boga Trump stał się hybrydą z poważnie skażonymi genami jest on inteligentnym ponad przeciętność wrogiem Boga i już ma on (Trump) wyrok od Boga.


Oglądałem także film - wywiad z Davidem Icke, który bardzo często ujawnia wiele prawdy - nie mówi niemal wcale o reptylianach - i on ujawnił, że jest już powszechną wiedzą, że duża część wysokiej rangi oficerów armii czy innych części rządów jest już zaszczepiona od co najmniej 20 lat i informacje to potwierdzające są ujawnione dla mas już od 10 lat.


Icke także twierdzi, że ci ludzie w ten sposób zaszczepieni posiadają niezwykłą inteligencję ale ich geny stały się genami hybryd i podobno jest niemożliwe odwrócenie tego. Czyli ci ludzie już wydali na samych siebie wyrok z rąk Boga. To jest niezależna informacja od tego 'proroka'.


Wywiad z Icke przeprowadza Alex Jones.


https://www.infowars.com/david-icke-lays-out-the-non-human-endgame/Co jest szczególnie ciekawe, nastąpił wielki zwrot przeciwko Syjonistom. Są to informacje potwierdzone z wielu źródeł i Icke o tym także mówi.


Icke bardzo ostrzega przed Smartfonami, które mogą powodować połączenia bardzo niebezpieczne ze SI czyli z demonami.


Powrócę do 'proroka' który mówi o Trumpie, ze on jest ostatnim królem Babilonu Wielkiego, który ma wyrok - Babilon i Trump od Boga. Co jest najciekawsze, 'prorok' twierdzi, ze Bóg mu powiedział, że Trump jest odpowiednikiem Belsazara , ostatniego króla Babilonum któremu ukazał się napis na ścianie Mene mene itd. i że TYrump zostanie zamordowany i to spowoduje straszliwą sytuację w USA, wielką wojnę domową.Daniela 5:(25) A oto napis, który został wypisany: mene, mene, tekel, uparsin.
(26) A taki jest wykład tego słowa: Mene: Bóg policzył dni twojego panowania i doprowadził je do końca.
(27) Tekel - jesteś zważony na wadze i znaleziony lekkim.
(28) Peres - twoje królestwo będzie podzielone i oddane Medom i Persom.
(29) Wtedy na rozkaz Belsazara obleczono Daniela w purpurę i włożono złoty łańcuch na jego szyję i głoszono o nim publicznie, że ma rządzić jako trzeci w królestwie.
(30) Tej samej nocy został zabity Belsazar, król chaldejski.
(31) A Dariusz Med objął władzę w królestwie, mając 62 lata.

Zwróćmy uwagę na to, że Belsazar - król Babilonu a Trump jest królem Babilonu Wielkiego, który ma także wraz z królem Trumpem wyrok od Boga.

I jeszcze ciekawa informacja, Medo-Persowie to głównie... Iran!

Piszę dwa artykuły i jutro opublikuję pierwszy artykuł o czasach końca, które być może się już zaczynają i są na to poważne dowody biblijne. Dlatego nie miałem czasu aby wszelkie powyższe informacje przetłumaczyć i zacytować. Artykuł ukaże nam wie rzeczy, o których nikt jeszcze do tej pory nie pomyślał.

Drugi artykuł jest o zbrodniczych władzach świata. Może go jutro skończę.

Mamy więc mnóstwo informacji i mnóstwo oszustw i kłamstw a na świecie aż się gotuje od kłamstw. Jedno jest już pewne, Soros, Kissinger i wielu innych atakują coraz bardzie syjonistyczny Izrael, za którym najwyraźniej jeszcze stoi Trump.


A to wskazuje na bliską III Wojnę Światową.


Aha.. na Ukrainie jest atak na chrześcijaństwo ortodoksyjne a w Rosji już kilka miesięcy temu Putin zaatakował Świadków Jehowy i zdelegalizował tę religię. Przypomnę, że ŚJ są po nas (a jakże!) najbliżej prawdy. 


Nie wiedzą jedynie kto jest Narodem Wybranym przez Boga.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 19th Grudzień 2019, 02:28
Message reputation : 100% (1 vote)
I zaczęło się w USA gotować. Nie ma żadnej pewności odnośnie informacji dochodzących z USA. Usuniecie Trumpa może się w każdej chwili wydarzyć. On może się bronić, lub zrezygnować. Opcje są niejasne i nikt z mas mediów czy mediów alternatywnych nie mówi nam prawdy. Jeżeli ktoś mówi czy ukazuje prawdę, skąd powiedzmy ja mam wiedzieć, co jest Prawdą!?


Zrobił się olbrzymi kocioł i grożą różne rzeczy, jak stan wojenny, stan wojenny wywołany przez Trumpa, początek wojny domowej Amerykanów przeciwko NWO, nie można w chwili obecnej przewidzieć co się stanie, ale stanie się coś wielkiego.


Jest także możliwy i być może pewny krach finansowy i nie tylko USA ale może to dotknąć cały świat.


Jest to moment, w którym wiele się wyjaśni ale niewielu wie, co się wyjaśni do czego to doprowadzi. Najwięcej poszlak prowadzi w kierunku wojny domowej w USA co w obliczu ostatnich informacji z Antarktydy może doprowadzić do ujawnienia się Bestii z jej armią i uzbrojeniem. Owa Bestia może wtargnąć do USA i wprowadzić podczas narastającej wojny porządek.


O tej opcji najmniej ludzi mówi czy pisze, ale nie można takiej możliwości wykluczyć, a raczej domyślamy się co to może dla nas znaczyć.


Jest także możliwe, że jest to fałszywy alarm. Niemniej warto sobie przemyśleć nasze stosunki z Bogiem, naszą postawę do 10-Przykazań, zwłaszcza do sabatu i być może... zrezygnować z jakiekolwiek bałwochwalczej celebracji tzw. Bożego Narodzenia.


Niech nas Bóg ma w swej opiece...

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 19th Grudzień 2019, 11:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Na tych filmach widać wzrastający gniew Amerykanów przeciwko Deep State czyli komunistycznym władcom USA.

Próba przemówienia Adama Schiffa'Przywitanie' Nancy Pelosi'Adoracja' Elizabeth WarrenOd wczoraj takie sytuacje zaczęły nagle narastać i atmosfera w USA jest już wręcz zabójcza przeciwko partii Demokratów.

To wygląda na bliski początek wojny domowej, jeżeli Demokraci nie zaprzestaną zupełnie bez powodowego usunięcia Trumpa.

Czy to jest ukartowane? Kto wie - czas pokaże.-------------------------------------------------------------------


Trump został zakwestionowany czyli uznany za niezdolnego do funkcji prezydenta.


https://www.zerohedge.com/political/heres-what-expect-house-prepares-historic-impeachment-vote


To nie oznacza, że jest on usunięty ale prawo nie jest jasne w takiej sprawie. Najwyraźniej Amerykanie się obudzili i nie mają już złudzeń odnośnie partii Demokratów, którzy są otwartymi SATANISTAMI, KOMUNISTAMI i wrogami... Chrześcijan i wszystkiego, co dobre.


Jest to bardzo niebezpieczne posunięcie i jeżeli Trump zostanie usunięty, nie ma kandydata na prezydenta w jego stylu i Amerykanie wiedzą, co ich czeka, jeżeli nie zaczną działać i to zdecydowanie w swojej obronie.


Co oznacza praktycznie okrutną i krwawą wojnę domową

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 25th Grudzień 2019, 03:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Poprzedni post usunąłem, ponieważ nie ma żadnego potwierdzenia o jakimkolwiek śledztwie przeciwko Demokratom.

Informacja była potwierdzona przez 2 źródła ale nadal nie ma żadnego potwierdzenia. Tamte dwa źródła zostały już wyśmiane w komentarzach pod ich artykułem i filmem.

Powtarza się najwyraźniej Prawdę o tym, że tak Trump jak i Demokraci grają pod publikę do tej samej bramki. Celem jest najwidoczniej wywołanie wojny domowej w USA._________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 27th Grudzień 2019, 11:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Wstawiłem nowy artykuł na temat praw noachidzkich. Nie uwierzycie początkowo, ale to jest przygotowywany atak na Watykan czyli Kościół oraz na Kościół Prawosławny.

Ponieważ są to religie skrajnie bałwochwalcze.


http://www.zbawienie.com/korzenie-praw-noachidzkich.htm

Gwoli ciekawości, atak na Wielką Nierządnicę ma się odbyć w Czasach Końca!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 31st Grudzień 2019, 04:48
Message reputation : 100% (2 votes)
Wreszcie wiem, czy raczej myślę, że wiem, co dzieje się na świecie i dlaczego. A to wszystko ma bardzo głęboki związek z Objawieniem.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=722&v=r1Z4ivYaDLM&feature=emb_logo  David Hodges...

I drugie źródło...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=pX9cZ1t8uBY&feature=emb_logo  Benjamin Fulford...

Oba filmy po angielsku, ale nie będę marnował czasu na tłumaczenie... któż ma tyle czasu!


Przesłuchawszy oba filmy mam WRESZCIE pełny obraz sytuacji światowej i co najważniejsze, pasuje to jak ulał do proroctw biblijnych.


W pierwszym filmie Dave Hodges mówi o dwóch NWO. Jeden jest szatański, który obejmuje Rockefellerów, Rothschild oraz Watykan, system bankowy etc.


Ten system upada, co oznacza, że szatan ma olbrzymie problemy. Trump jest przeciwko szatanowi i najnowsze wydarzenia polityczne wskazują na to, że rządy dążą do usunięcia szatańskich rządów, jak to się stało ostatnio z Anglią.


Ale Dave więcej nie wiedział poza Chinami, ze są olbrzymią potęgą i dążą do zniszczenia USA i zagarnięcia jego dóbr naturalnych. A to pasuje idealnie do ataku groźnego i morderczego wojska na USA jako kary z rozkazu samego Boga i zniszczenia Babilonu Wielkiego za jego niezwykłe zbrodnie.


Teraz Fulford... potwierdza w pełni powyższe, ale dopiero teraz zorientowałem się, co Fulford miał zawsze na myśli, kiedy mówił i White Dragon Society. (Towarzystwo Białego Smoka)


Teraz będzie szok. Jest to wschodnia organizacja okultystyczna mająca pod sobą niemal wszystkie złoto z Malezji i wszystkich tych krajów z Chinami i Japonią włącznie. To oni chcieli spłacić wszystkie długi całego świata i zaprowadzić pokój na całej ziemi i dobrobyt. Pisałem o tym kilkakrotnie i bywałem na ich witrynie.


A teraz... co to jest Towarzystwo Białego Smoka?

Najprawdopodobniej jest to okultystyczna organizacja, ale nie szatańska, która ma nad sobą   Bestię czyli upadłych aniołów.

Inne potwierdzające to detale. Izrael dotychczas rządził światem za pomocą tajemniczych broni i technologi, zwłaszcza SI, którą dostarczał i dostarcza nadal do Chin. Oczywiście Izrael jest już przeciwko USA. Chiny produkują najlepsze na świecie i najszybsze komputery, komórki Huawei oraz 5G, na którym są one oparte.


Oto dlaczego dąży się do 5G.


Już obecnie, a można to częściowo samemu sprawdzić, jakiekolwiek szukanie na Google powoduje notatkę na dole ekranu, która ci mówi, gdzie w tej chwili jesteś.


Mając smarfona jesteś totalnie inwigilowany. Wiedzą zawsze i o której godzinie, gdzie jesteś, z kim, o czym mówisz, gdzie wysłałeś emaila, jakie masz zapatrywania polityczne i religijne. To wszystko jest gromadzone w największych komputerach w Chinach.


Coś zrobisz przeciwko nim, czy napiszesz, jak ja to piszę a już się tego nigdy nie wyprzesz. Zawsze u nich jest tego kopia.


To już jest forma wielkiego ucisku.


Jak pisałem wcześniej, to Izrael programował wszystkie Windows, nie jakiś Bill Gates i Izrael posiada najlepszych koderów na świecie. Izrael kontrolował i nadal kontroluje techniczną stronę Chin i teraz jest niezwykle ciekawa sytuacja.


Bibi Netanyahu nie może dostać się do władzy - szatański syjonista a Trump jest wrogiem syjonistów i walczy z nimi w USA. 


On wie, że USA zostanie zniszczone przez Chiny.


Czy Izrael będzie pełnił jakąś rolę podczas rządów Bestii? Oczywiście, będzie Fałszywym Prorokiem pracującym dla Bestii. 


A Trump z pewnością o tym wszystkim wie i... może rzeczywiście będzie ostatnim królem świata, który będzie zamyślał zmienić kalendarz i wprowadzić prawa noachidzkie.


Tak wygląda moje zrozumienie sytuacji światowej w świetle proroctw i wiele wskazuje na to, że to wszystko się zaczyna sprawdzać. 


Nie zapominajmy, że to Bóg natchnie 10-ciu króli, aby zniszczyli Wielką Nierządnicę i to On spowoduje atak potężnej i doskonale uzbrojonej armii chińskiej i być może rosyjskiej na zbrodnicze USA.


PS. W obu filmach mówi się o porażce szatana i szatańskiego NWO  w roku 2020!


Warto przeczytać artykuł o wyroku na Babilonie. 

https://www.zbawienie.com/tajemniczy-babilon.htm

I jeszcze jedno - chcą wprowadzać dobrobyt oraz wielki ucisk na ziemi oraz wolną energię zero point czyli zerowy punkt generator, który podobno już można budować i są na Internecie plany.

Facebook White Dragon Society  https://www.facebook.com/White-Dragon-Society-174783139307650/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Wds-be10

Taki może być znak Bestii!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4244
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 15th Styczeń 2020, 15:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Na tym filmie widać niemal wszystko, co obleśne i grzeszne w Watykanie, czyli Wielkiej Nierządnicy.


Oglądać proszę z ostrożnością.Papież aktywnie uczestniczy w tym obżydłym spektaklu. Celowo zignorowałem gramatykę, ponieważ uważam, że obżydliwość powinna być pisana przez ż a nie przez rz.


Ów szatański spetakl odbywa się w słynnej wężowej części Watykanu. Z tyłu za papieżem jest rzeźba - moim zdaniem - ukazująca nam powstanie Bestii, która ma ranę miecza na twarzy.


Oczywiście kościół zaprzecza i twierdzi, że ta postać to powstający Jezus z wybuchu bomby atomowej.


Czyżby papież nie wiedział, że broni jądrowej nie ma ale jest broń masowego rażenia - 5G!


Oglądając reakcję papieża miałem odruchy... wymiotne. Ten człowiek jest odwrotnością Przykazań Bożych!


Wkleiłem to po to, abyśmy wiedzieli, że wyrok Boga na tego niegodziwca jest bardzo sprawiedliwy.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 17 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach