Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 26th Październik 2016, 22:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Weźmy pod lupę plan 3 wojen.

zbawienie napisał:"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.


Zauważmy pewny drobny szczegół. Islam i syjonizm mają wzajemnie się wyniszczyć. 

Tak. Ale plan nie wspomina nic o zajęciu wzgórza Syjon w Jerozolimie. 

Dlaczego???

Ponieważ siła jaką jest polityczny syjonizm ma na celu zajęcie wzgórza Syjon. Zaś polityczny islam ma na celu przeszkodzić w jego zajęciu Syjonistom.

Obydwie siły mają zostać zniszczone. A zatem w planie 3 wojen nie ma mowy o zajęciu wzgórza Syjon. Ponieważ obydwie siły roszczące sobie prawo do posiadania wzgórza Syjon czyli syjonizm i islam same mają siebie zniszczyć.

Trzecie siła, która także rości sobie prawo do wzgórza Syjon ma także zostać zniszczona.

Czyli skoro trzy siły roszczące sobie prawo do wzgórza Syjon zostaną zniszczone to celem Lucyfera nie jest zajęcie wzgórza Syjon.

Celem planu jest skuszenie czy zwiedzenie narodów do oddania boskiej czci smokowi. Aby w ten sposób zniszczyć Ludzkość rękoma Boga. Szatanowi nie jest potrzebny zatem Syjon jako miejsce które chce zdobyć, ale raczej aby zohydzić ludzkości Boga!!!

Trzy religie islam, syjonizm i chrześcijaństwo wzajemnie się zwalczające i roszczące prawo do Syjonu  mają zachęcić ludzi do przyjęcia kultu smoka. 

W moim ostatnim artykule:
https://cyryl27.wordpress.com/2016/10/22/jak-szatan-bogu-tak-bog-szatanowi/

Zauważyłem, że plan trzeciej wojny musi upaść z powodu zdrady smoka przez część upadłych aniołów.

Zauważmy coś ciekawego... otóż polityczny syjonizm to inna nazwa Pawłow ego chrześcijaństwa. 

Chrześcijaństwo wspiera syjonistyczny Izrael gdyż bazuje ono na naukach Pawła z Tarsu:


W tym artykule postawiłem taki wniosek:

Cyryl napisał:Czyli drugie zwierzę – Paweł namawia ludzi do tego aby postawili obraz Bestii na Syjonie!!! Ten kto odmówi oddania pokłonu temu obrazowi zginie, dlatego Isus nakazuje uciekać z chwilą gdy ten obraz powstanie!!! Paweł to właśnie mówi, dodatkowo w tej doktrynie zbawienia przez łaskę, usprawiedliwa działania Bestii o siedmiu głowach która z powodu kaprysu i odmowy złożenia jej obrazowi pokłonu będzie karała śmiercią!!! Co ciekawe Marek i łukasz w swoich ewangeliach przemilczają i zniekształcają te słowa Isusa o powstaniu na wzgórzu Syjon ohydy siejącej spustoszenie!!! Ponadto u Daniela ten fragment jest zmasakrowany przez masoretów!!! Ciekawe dlaczego?? A Paweł wprost promuje ohydę siejącą spustoszenie powołując się na słowa Boga i nimi manipulując!!! Zobaczmy inną ciekawostkę, ten list Paweł kieruje do Rzymian, a przecież czym był Rzym wg Apokalipsy, jak nie szóstą głową Bestii:https://cyryl27.wordpress.com/2016/03/11/klamstwa-pawla-nr-2-czyli-moja-analiza-rozdz-9-listu-do-rzymian/


Zobaczmy polityczny syjonizm jest tak naprawdę silniejszy i starszy niż przypuszczano dlaczego???


Ponieważ jego nauki i siłą wywodzą się z listów i nauk Pawła!!!


Proroctwa Daniela czy proroctwo Isusa mówi o zajęciu Syjonu przez grupę upadłych aniołów, Bestię. 


Zobaczmy:Ap 17 napisał:(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.

Zobaczmy, smok nie chce zająć Syjonu w swoim planie. Ale Bestia, która jak wiadomo z księgi Henocha wie, że po opuszczeniu z otchłani zostanie przez Boga skazana na śmierć nie ma takiej obawy. Dlatego zmusi smoka do oddania władzy i zajmie Syjon w ten sposób wypowiadając wojnę Bogu. 

Smok ma świadomość, że zajęcie Syjonu oznacza wyrok śmierci. 

Co ciekawe mamy opis drugiego zwierzęcia:


Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.


Zobaczmy wychodzi z ziemi.. czy chodzi tutaj o upadłych aniołów którzy na ziemi pełnią funkcje łączników pomiędzy smokiem a Wielką Nierządnica??

Czy aby nie one nie knują spisku???

Czy wśród nich nie ma Pawła z Tarsu???

Ile z obecnych wydarzeń jest realizacją planu 3 wojen światowych a ile jest z nich wyrafinowaną intrygą upadłych aniołów przeciwko smokowi w celu uwolnienia Bestii z otchłani???

Zauważmy plan 3 wojen światowych jest prymitywnym kłamstwem przy listach z Pawła z Tarsu!!!!

Paweł z Tarsu w swoich naukach o Syjonie czy naukach o żydach stworzył prawdziwe fundamenty syjonizmu. 

Czy możliwe jest, że Trump gra jako podwójny agent czyli na rzecz smoka i Bestii???

Tego nie wiemy. To co się dzieje moim zdaniem przekracza nasze ludzkie pojecie. 

Tylko Bóg wie jak to się wszystko skończy i tylko on zna detale.

Na pewno będziemy zaskoczeni rozwojem sytuacji.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 27th Październik 2016, 07:36
Dokładnie Cyrylu...też przyszła mi taka myśldo głowy i wspominałem o tym w mailu do Heńka...

szatan wie, że Nierządnica - Watykan musi upaść, spisał go więc na straty.

Smok wg proroctw oddaje władzę zwierzęciu, czyli systemowi politycznemu, jak ja to określam. Jeśli ma ono przejąć władzę pozbywając się Nierządnicy, czyli obecnego systemu władzy duchowej, to dlaczego szatan nie miałby oszukać swych watykańskich sług podstawiając im Trumpa?

Trump reprezentujący zwierze i nierządnicę, wspierany przez szatana może chwilowo grać watykański plan, zadając cios syjonistom, ale czy potem nie zagra inaczej, łącząc siły z powstającymi 10 królami, którzy wraz z bestią (ujawnienie UFO) stwierdzą, że to Watykan wszystkim sterował i wtedy zniszczą nierządnicę??

Plan 3 WŚ jest planem zakładającym utrzymanie obecnej władzy i zapewnienie jej globalnej hegemonii, czyli utrzymanie władzy Nierządnicy na drodze do stworzenia światowego rządu i jednej religii - lucyferianizmu.

A więc plan ten zakłada przedłużenie rządów smoka i wdrożenie jego publicznego kultu.

Jednak, jak słusznie zauważył Cyryl, smok zostanie zdradzony przez upadłych i będzie zmuszony oddać im władzę, co spowoduje, że oni w dalszej części zniszczą jego królestwo - Wielki Babilon.

Co może to oznaczać???

Myśl, że Trump może grać podwójnego agenta jest całkiem realna.

Patrząc na obecny rozwój sytuacji zdaje się, że Trump działa według planu 3 WŚ rozpalając ruchy nacjonalistyczne. Być może to celowy zabieg szatana, który dopuścił Trumpa do głosu, aby wywołać w USA skrajne napięcie i doprowadzić do maksymalnego podziału i wyczerpania, jak mówi o tym ów plan.

Jeśli obecna władza się utrzyma fałszując wybory, wtedy dojdzie do rozruchu, w którym pozostali przy władzy zbrodniarze doprowadzą do wprowadzenia stanu wojennego i zaczną siłą tłumić bunt..do tego już się przygotowali.

Ale co jeśli plan ten zostanie zniweczony i obrócony przeciwko smokowi?

Co jeśli Trump jakimś sposobem dojdzie do władzy? Jeśli ma "plecy" i jest ustawiony potajemnie z Apollyonem i upadłymi, wtedy może wypowiedzieć szatanowi posłuszeństwo i zwalić winę na smoka i jego głównego przedstawiciela - Watykan, a co za tym idzie?

Trump mógł połączyć siły z upadłymi i jeśli dojdzie do władzy i zdradzi szatański plan, może być równie dobrze jednym z 10 królów. Oni wraz z upadłymi wypowiedzą smokowi wojnę odbierając od niego władzę i zaczną wojnę przeciwko Bogu i Barankowi.

Oni mogą wskazać smoka i jego wytwór religii jako winnego, oraz przedstawić go jak boga tego świata, w którego te wszystkie religie wierzyły i za niego walczyły powodując na ziemi tak wiele zła.

Winą zostanie obarczony de facto Bóg, a upadli rozpoczną własny kult, stawiając ohydę na Syjonie.

Wszystko jest możliwe i wszystko przed nami.

Niech Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba ma nas w swej opiece i rychło dokona sądunad tym światem, uświęcając swe Imię!!!
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 27th Październik 2016, 11:24
Zastanawiam sie nad tym czy poczatek upadku wielkiej nierzadnicy i babilonu nie rozpoczal sie z postawieniem dwoch lukow baala w Londynie i w Nowym Jorku czyli w centum sterowania babilonu. Mysle ze baal, upadle anioly, bestia w ten sposob oznajmily przejecie wladzy...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 2nd Listopad 2016, 10:28
Message reputation : 100% (2 votes)
Dzieją się olbrzymie rzeczy ale trudno jest uzyskać jakiekolwiek dowody. Podobno nastąpił najazd NYPD czyli policji z Nowego Jorku na dom Clintonów  i znaleziono masę dowodów ma masowy ruch pedofilii.

http://www.proud-patriots.com/nypd-just-raided-hillarys-property-found-will-ruin-life/

Z kolei mówi się o małym zamachu stanu na Hillary Clinton ale podobno po to, aby ją wyeliminować z wyborów i w ten sposób powstrzymać wybory.
W Waszyngtonie niemal wojna o władzę i to wojna dosyć ostra, ale nadal nie widać żadnych dowodów.

http://victuruslibertas.com/2016/10/insiders-reveal-sex-ring/

Ponownie potwierdzono o możliwości istnienia koła pedofilów w domu Clintonów i zapowiada się, że wszyscy uwikłani, bez względu na pozycję będą odpowiadać przed sądem.

Jim Comey szef FBI chce odzyskać twarz po nieudanym śledztwie przeciwko Hillary i chce zapoczątkować czystkę w rządzie USA.

Jedno jest pewne, coś wielkiego w USA się dzieje ale prawdy przynajmniej dzisiaj na pewno się usłyszymy.

Materiały po angielsku.

Oczywiście pedofilskie koło na pewno ma połączenia z Watykanem a papież jest skazany na dożywocie za pedofilię.

W tym linku pokazują sfingowane wybory i Clinton już wygrała.

http://beforeitsnews.com/alternative/2016/11/busted-scam-election-already-confirmed-trump-loses-here-are-the-complete-election-results-3433023.html

Może chcą jednak wywołać wojnę domową w USA!?

Jedno jest pewne - trwa zacięta walka o władzę w USA i o NWO, ale wiadomości są bardzo podejrzane.

Ale z czasem dowiemy się prawdy!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 4th Listopad 2016, 01:40
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 5th Listopad 2016, 01:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Niestety nie mogę niczego konkretnego napisać na temat wyborów w Babilonie Wielkim, ponieważ niemal wszyscy dookoła kłamią na wielką skalę.

Informacje są ze sobą często sprzeczne, bezsensowne i jedno wydaje się oczywiste.

Jedne MSM media plują na Trumpa a drugie na Hillary. FBI oraz Homeland Security stoją przeciwko Hillary i nawet może dojść do aresztu, związku z nowymi ujawnionymi faktami włamań 5 zewnętrznych organizacji wywiadowczych do nielegalnego serwera emailowego, o którym Obama doskonale wiedział a nawet okazało się, że sam uzywał go pod innym imieniem, co także świadczy wymownie o tym, że doskonale wiedział o nielegalności serwera a także o ryzyku wpadnięcia w ręce wrogów USA najbardziej tajnych rządowych informacji. Co oczywiście jest już w pełni potwierdzonym faktem.

Oznacza to jawną zdradę interesów USA nie tylko przez Hillary ale i Obamę, który wcześniej czy później będzie musiał za to odpowiedzieć.

Reszta informacji... zupełnie nie realna i wszystkie opcje są na stole.

Moim zdaniem jedno jest oczywiste, o czym pisałem już wcześniej.

Pomimo plotek, że Trump pracuje dla Sorosa czy Goldman Sachs - jest ewidentne, że trwa olbrzymia walka o władzę.

Oznacza to, że obecny watykański system władzy, który posługuje się syjonistycznymi Iluminatami i syjonistami utracił wiele wiarygodności i USA przypomina tonący Titanic.


Najwyraźniej druga fala satanistów, czyli Trump i spółka w taki czy inny sposób przejmie władzę.

Nie możemy pominąć najważniejszej rzeczy.

W tych wydarzeniach biorą udział upadłe anioły i król Babilonu, szatan.

Ale według Bożego planu Babilon musi upaść wraz z Wielką Nierządnicą, która go kontroluje.

W takim przypadku szatan, rzeczywisty król Babilonu będzie musiał oddać swą władzę Bestii, która musi się w niedługim czasie ukazać.

Nie znaczy to, że szatan nie będzie już niczego robił ale oznacza to, ze władzę nad światem będzie miała Bestia. Podczas jej rządów ma działać 2 świadków Boga.

I najważniejsze pytanie - czy dojdzie do wybuchu III Wojny Światowej?

Na to pytanie odpowiedź zna tylko Bóg.

Czy On dopuści do tego?

Nie wiemy ale wiemy, że siły szatana atakują z coraz większą zaciekłością rasę białą i aż palą się do kolejnej światowej rzezi Chrześcijan. Demony szaleją niemal wszędzie i trudno jest wytrzymać ich stałą presję, jakiej nie widziałem od wielu lat.

Podejrzewam, że usłyszymy wiele sprzecznych ze sobą informacji nawet podczas wyborów.

Pamiętam jak Bush junior 'wygrał' wybory ale kilka godzin wcześniej ogłoszono zwycięstwo jego konkurenta.

To oznacza, że pewność, kto wygrał można będzie mieć na drugi dzień po wyborach.

Mnie się wydaje, że cały ten cyrk ma jedno zasadnicze zadanie.

Coś się wydarzy i to coś całkowicie zaskoczy cały świat, którego uwaga skupi się na wyborach.

Wybory to najwyraźniej odwracanie naszej uwagi od czegoś znacznie ważniejszego.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 5th Listopad 2016, 02:08
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:Wybory to najwyraźniej odwracanie naszej uwagi od czegoś znacznie ważniejszego.

Wydaje mi się, że to jest najtrafniejszy wniosek.

Pamiętajmy z jak perfekcyjnymi KŁAMCAMI mamy do czynienia!

Nie wiemy co jest prawdą, a co tylko "grą" i pustymi słowami.

Sami wiemy jak "legenda" Bolek "walczył" z komunizmem.

Ciekawostka: syjonista Chojecki strasznie agituje i wychwala Trumpa.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 5th Listopad 2016, 03:42
Spójrzmy na te dwa filmy.

Krótki...
I dłuższy, w którym jeden gość omawia sytuację a nawet cytuje gazetę opisującą ów napad na publicznej, bardzo ruchliwej drodze, gdzie ludzie masowo kupują warzywa.

W tym napadzie terrorystycznym 'zginęło' 10 niewinnych ludzi a 37 zostało 'rannych'.

Według gazety potwierdzono te liczby oficjalnie, ale... nie oficjalnie coś wyraźnie śmierdzi!!!
Filmy po angielsku ale widać wyraźnie co się dzieje. Podjeżdża samochód, spokojnie wysiada dwóch ludzi, podkłada jeden z nich bombę do starego wraka samochodu na zupełnie pustej ulicy i nie spiesząc się samochód odjeżdża.

Po chwil;i bomba wybucha i natychmiast po wybuchu podjeżdża samochód z ludźmi, którzy kładą się na drodze i udają ofiary. Najśmieszniejsze jest to, ilu z nich powraca do tego samego ambulansu.W następnym filmie jeden Chrześcijanin mówi, ze całe te wybory, 33 tyś emaili Clinton, jej wątłe zdrowie
i cała ta farsa z Trumpem to jeden wielki scenariusz, którego celów nie znamy.

Ten trzeci film jest po angielsku ale bez znajomości języka niewiele się wyniesie. Niemniej omawia on, że niemal wszystko to rezultaty z góry zaplanowanego scenariusza.

To jest jeden wielki cyrk medialny i nic w tym wszystkim nie ma sensu.

Znacznie łatwiej jest omówić prawdę z mediów i z całego roku medialnych reportaży wystarczy 5 minut, aby omówić prawdę. Reszta to kłamstwa.

Ciekawe co kombinują!

A głupi i omamieni ludzi idą na wybory i... głosują na... jakiegoś demona, Nefilima czy nawet upadłego anioła.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 5th Listopad 2016, 23:16
Zakon Templariuszy stoi murem za Trumpem

https://knightstemplarinternational.com/2016/11/one-week-stop-satans-candidate-u-s-presidential-election-templar-call-action/

Clinton i ISIS są finansowane z tych samych pieniędzy

A tutaj wydarzenia niedaleko Polski

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1688268,Slowianskie-Braterstwo-Serbia-rozpoczela-wspolne-cwiczenia-z-Rosja

Manewry, w których biorą udział także żołnierze z Białorusi, odbywają się na terytorium Serbii, co - jak pisze Reuters - może zwiększyć napięcie między Wschodem a Zachodem w sytuacji, gdy w sąsiedniej Czarnogórze kończą się pięciodniowe ćwiczenia NATO.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 6th Listopad 2016, 04:00
Nastąpiła kilka godzin temu próba mordu na Trumpie.
Cwana próba zawodowców. Jeden agent z tyłu zrobił zamieszanie i jeden z przodu był przygotowany do akcji.

Ale to wydaje się na sfingowany atak, ponieważ ten z przodu nie miałby szansy na ucieczkę czy przeżycie. Najprawdopodobniej typowa amerykańska gra medialna.

Podobno już faceta wypuszczono - nie miał broni!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 6th Listopad 2016, 15:27
Message reputation : 100% (1 vote)

Tu w całości przemówienie Pieczenika po polsku o cichej drugiej rewolucji amerykańskiej co po krótce Henryk omówił._________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 7th Listopad 2016, 01:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Najpierw fala trzesien ziemi a teraz to !

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1356&wid=18574029

Pan Zastepow juz widocznie zaczyna wyrok na wielkiej nierzodnicy
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 7th Listopad 2016, 02:07
Z kolei w mediach zaczęli trąbić, że FBI wydało oświadczenie na temat maili Hilary i nie ma w nich "podstaw do zarzutów"

Po obejrzeniu filmu który wrzuciła Kasia spodziewałem się jakichś aresztowań dzień przed wyborami. A może Hilary poszła na ugodę? Nie pójdzie do więzienia ale przegra w wyborach.

Może we wtorek co nieco się wyjaśni!
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 7th Listopad 2016, 07:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Pan Zastępów puka do spizowej bramy....

Trąba powietrzna w Rzymie i okolicach

https://losyziemi.pl/wlochy-gwaltowna-burza-i-traby-powietrzne-w-rzymie-i-okolicach-kilka-osob-zginelo-video

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 7th Listopad 2016, 08:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Nad "wiecznym" miastem gromadzą się bardzo ciemne chmury!

Pan potrząsa jego posadami...

Czyżby to znak, że lada moment nastąpi jego upadek i do akcji wkroczy bestia i 10 króli???


affraid affraid affraid
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 7th Listopad 2016, 10:01
Jacek86 napisał:Z kolei w mediach zaczęli trąbić, że FBI wydało oświadczenie na temat maili Hilary i nie ma w nich "podstaw do zarzutów"

Po obejrzeniu filmu który wrzuciła Kasia spodziewałem się jakichś aresztowań dzień przed wyborami. A może Hilary poszła na ugodę? Nie pójdzie do więzienia ale przegra w wyborach.

Może we wtorek co nieco się wyjaśni!


Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Smartmaticsoros_zpszwgmxahj

Rosną obawy w związku z systemem liczącym głosy w wyborach prezydenckich w USA.
 Maszyny liczące pochodzą z firmy Smartmatic, która należy do dobrego znajomego miliardera Georga Sorosa. Wiele osób obawia się, że w sytuacji gdy wybory będą kontrolowane przez spółkę powiązaną z globalnym bogaczem, wyniki wyborów mogą zostać sfałszowane.

 https://marucha.wordpress.com/2016/10/27/to-nie-zart-glosy-w-usa-policza-komputery-z-firmy-znajomego-sorosa/


Soros jako przyjaciel kandydatki na prezydenta USA, Hillary Clinton, do  kampanii wyborczej dołożył już 25 milionów dolarów.

Hilaria  swoją" czarną spuścizną"zasłuzyla sobie by zostać przywódcã państwa wielkiego Babilonu.

Nie aresztujâ jej ale klasycznie podciągną do władzy a Bóg może właśnie dzięki niej doprowadzi do końca zniszczenia to zepsute mocarstwo.

Ona jest doskonałym narzędziem w rękach złego.
Oprócz morderstw i pedofili w jej otoczeniu podobno sama jest dodatkowo lesbijką i dlatego właśnie tak dzielnie broniła i znosił romanse swojego męża.
Czyli "perfekcyjna para".


Cały świat jest skierowany na jutrzejsze wybory.Obawiam się co wydarzy się za plecami tej farsy.


Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia 8th Listopad 2016, 22:19, w całości zmieniany 1 raz

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 7th Listopad 2016, 14:05
Message reputation : 100% (2 votes)
A teraz coś dla dobrych w zrozumieniu proroctw.

Rozdział 9
1: On odpowiedział mi i rzekł: "Zważ dokładnie w swoim umyśle, a kiedy zobaczysz, że pewne części przepowiedzianych objawów należą już do przeszłości,

2: Wtedy poznacie, że jest to ten czas, kiedy Najwyższy zamierza odwiedzić świat który uczynił.

3: A więc gdy się pojawią na całym świecie trzęsienia ziemi, zgiełk narodów, intrygi  narodów, wahania liderów, zmieszanie książąt,

4: Wtedy będziecie wiedzieć, że to są one, o których Najwyższy mówił w czasach przeszłych, od samego początku.


Właśnie od kilku tygodni mamy wielkie trzęsienia ziemi, zwłaszcza we Włoszech i w Rzymie.

To proroctwo mówi nam, że najwyraźniej bliski jest czas sądu.

Przeanalizujmy proroctwo dla... USA.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Eagle310

Przetłumaczyłem 11 Rozdział.

Rozdział 11

1: Podczas drugiej nocy miałem sen, a oto przyszedł z morza orzeł, który miał dwanaście pierzastych skrzydeł i trzy głowy.

2: Patrzyłem, a oto on rozłożył swe skrzydła nad całą ziemią, i wszystkie wiatry nieba dmuchały na niego, i chmury były zebrane wokół niego.

3: Spojrzałem, a z jego skrzydeł wyrosły przeciwległe skrzydła; ale one stały się małymi, drobnymi skrzydełkami.

4: Ale jego głowy były w stanie spoczynku; środkowa głowa była większa niż pozostałe głowy, ale również była

w stanie spoczynku z pozostałymi.

5: I kiedy spojrzałem, a oto orzeł przeleciał ze swymi skrzydłami, by panować nad ziemią i nad tymi, którzy mieszkają na niej.

6: I widziałem, jak wszystkie rzeczy pod niebem były mu poddane i nikt nie wypowiedział się przeciwko jemui, nawet jakiekolwiek stworzenie istniejące na ziemi.

7: I widziałem, a oto orzeł powstał na swych szponach, i wydał okrzyk do swych skrzydeł mówiąc,

8: "Nie czuwajcie nad wszystkim w tym samym czasie; niech każdy czuwa na swoim własnym miejscu, a następnie czuwać w swojej kolejności;

9: Ale niech głowy będą zarezerwowane na koniec ".

10: I spojrzałem, a oto głos nie pochodził z głowy, ale ze środka jego ciała.

11: I policzyłem jego przeciwległe skrzydła i oto było ich osiem.

12: I widziałem, a oto po prawej stronie jedno skrzydło powstało i panowało nad całą ziemią.

13: A gdy rządził doszedł do swego końca i zniknął, tak że miejsce to nie było widziane. Wtedy powstało następne skrzydło powstało i panowało, i kontynuowało rządzenie przez długi czas.

14, i, podczas swego panowania nadszedł jego koniec, tak więc zniknęło jak pierwsze.

15: A oto głos brzmiał, mówiąc do niego.

16: "Słuchajcie mnie wy, którzy rządziliście ziemią przez cały ten czas; Ogłaszam wam to przed wami zanim znikniecie.

17:. Po was nikt nie będzie panował tak długo, jak wy, a nawet połowy (czasu) tego "

18: Wtedy trzecie skrzydło powstało, i utrzymywało swe rządy jak te poprzednie, i także zniknęło.

19: I tak się stało ze wszystkimi skrzydłami; one sprawowały władzę jeden po drugim, a potem już ich nigdy nie widziano.

20: I widziałem, a oto w odpowiednim czasie powstawały takżenastępne skrzydła po prawej stronie, aby rządzić. Niektóre z nich także rządziły, ale nagle zniknęły;

21: i inne z nich powstały, ale nie posiadały władzy.

22: A po tym widziałem, a oto dwanaście skrzydeł i dwa małe skrzydła zniknęły;

23: i nic nie pozostało na ciele orła z wyjątkiem trzech głów, które były w stanie spoczynku i sześć

małych skrzydeł.

24: I widziałem, a oto dwa małe skrzydła oddzieliły się od sześciu i pozostawały pod głową, która była po prawej stronie; ale cztery pozostawały na swoim miejscu.

25: I widziałem, a oto, te małe skrzydełka planowały zjednać się razem i utrzymać władzę.

26: I widziałem, a oto jedno zostało utworzone, ale nagle zniknęło;

27: drugie również i to zniknęło szybciej niż pierwsze.

28: I widziałem, a oto dwa pozostałe planowały między sobą aby rządzić razem;

29: a gdy one planowały, oto jedna z głów, które były w stanie spoczynku (ta, która była po środku) obudziła się; bo była większa niż pozostałe dwie głowu.

30: I widziałem jak były sprzymierzone dwie głowy ze sobą,

31: a oto głowa zwróciła się z tymi, którzy byli z nią, i pożarła dwa małe skrzydła, które planowały panowanie.

32: Co więcej, ta głowa przejęła kontrolę nad całą ziemią, i w wielkim ucisku zdominowała jej mieszkańców; i miała większą władzę nad światem niż wszystkie skrzydła które zniknęły przedtem.

33: A po tym widziałem, a oto, środkowa głowa także nagle zniknęła, tak jak zniknęły skrzydła.

34: Ale dwie głowy pozostały, które również panowały nad ziemią i jej mieszkańcami.

35: I widziałem, a oto głowa po prawej stronie pożarła tę po lewej stronie.

36: Wtedy usłyszałem głos mówiący do mnie: "Spójrz przed siebie i zastanowić się, co widzisz."

37: I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak wypowiedział ludzki głos do orła, i mówił:

38: "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,

39: `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim

świecie, tak że koniec moich czasów mógł przyjść za ich pośrednictwem?

40: Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem, i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

41: A ty osądzałeś ziemię, ale nie z prawdą;

42: Miałaś szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.

43: I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twa duma do Mocnego.

44: I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one zakończyły się, a jego wiek został zakończony!

45: Tak więc na pewno znikniesz, orle, i twoje przerażające skrzydła, a najbardziej złe małe skrzydełka, i wasze złośliwe głowy i twoje najbardziej złe szpony, a całe twoje bezwartościowe ciało,

46: Tak, że cała ziemia, uwolniona od twej przemocy, może być odświeżona i uwolniona, a może mieć nadzieję na sąd i miłosierdzie Tego, który ją uczynił ".


Jutro przetłumaczę wyjaśnienie tego proroctwa.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 8th Listopad 2016, 14:00
Message reputation : 100% (3 votes)
Zgodnie z obietnicą, przetłumaczyłem następny rozdział z wyjaśnieniem anioła.

Zanim go wkleję, podam ciekawą informację. Trzy głowy orła to mogą być Waszyngton DC, Londyn i Watykan.

Zwróćmy uwagę na to, że jest to wyjaśnienie proroctwa z Daniela, który śnił o wielkim posągu.
Rozdział 12


1: Gdy lew mówił te słowa do orła, spojrzałem,

2: a oto pozostała głowa zniknęła. I dwa skrzydła, które zaginęły, powstały i  przygotowały się do objęcia panowania, a ich panowanie było krótkie i pełne zgiełku.

3: I spojrzałem, a oto one również zniknęły, a całe ciało orła było spalone, a ziemia była niezmiernie przerażona. Potem obudziłem się w wielkim zakłopotaniu mego umysłu i w wielkim strachu, i powiedziałem do mojejo duszy,

4: "Oto ty sprowadziłeś to na siebie, ponieważ ty poszukujesz dróg Najwyższego.

5: Oto jestem nadal zmęczony umysłem i bardzo słaby w moim duchu, a nawet nie pozostało we mnie małej mocy , z powodu wielkiego strachu, który przeraził mnie tej nocy.

6: Dlatego będę teraz prosił Najwyższego, aby mnie wzmocnił aż do końca ".

7: I powiedziałem: "O Wszechwładny Panie, gdybym znalazł łaskę w oczach twoich, i gdybym był uznany za sprawiedliwego przed Tobą przed wieloma innymi, a jeśli moja modlitwa rzeczywiście dotarła przed Twoje oblicze twoje,

8: wzmocnij mnie i pokaż mi, słudze twemu, interpretację i znaczenie tej przerażającej wizji, abyś w pełni pocieszył moją duszę.

9: Ponieważ oceniłeś mnie godnym pokazania końca czasów i ostatnich wydarzeń czasów."

10: Powiedział do mnie: "Oto interpretacja wizji którą widzieliśmy:

11: Orzeł, którego widziałeś powstającego z morza to czwarte królestwo, które pojawiło się w widzeniu twojego brata Daniela.

12: Ale to nie zostało wyjaśnione jemu tak, jak ja teraz wyjaśniam  tłumaczę to tobie.

13: Oto nadchodzą dni, kiedy królestwo będzie powstawać na ziemi, a będzie bardziej przerażające niż wszystkie królestwa, które były przed nim.

14: I dwunastu króli będzie w nim królować, jeden po drugim.

15: Ale drugi, który ma panować będzie sprawować władzę przez dłuższy czas, niż ktokolwiek inny z dwunastu.

16: Oto interpretacja dwunastu skrzydeł, które widziałeś.

17: Co do głosu, który słyszałeś, nie pochodzącego z głów orła, ale z pośród jego ciała, taka jest interpretacja:

18: W środku czasu tego królestwa powstaną wielkie zmagania, i będzie ono w ryzyku upadku; jednakże nie upadnie wtedy, ale odzyska poprzednią moc.

19: Odnośnie widzenia ośmiu małych skrzydeł przylegających do jego skrzydeł, oto interpretacja:

20: Osiem króli powstanie w nim, których czasy powinny będą krótkie, a ich lata szybkie;

21, lecz dwaj z nich zginą, kiedy połowa jego czasu się zbliży; a czterech będzie trzymanych przez okres czasu, kiedy przybliży się jego koniec; ale dwóch będzie trzymanych aż do końca.

22: Co do widzenia trzech głów w stanie spoczynku, taka jest interpretacja:

23: W ostatnich dniach Najwyższy wzbudzi trzech króli, a oni odnowią wiele rzeczy na świecie i będą rządzić ziemią

24: oraz jej mieszkańcami bardziej opresyjnie niż wszyscy, którzy byli przed nimi; dlatego są oni nazywani głowami orła.

25: Bo to właśnie ci, którzy podsumują swą nikczemność i dokonają swych ostatnich dzieł.

26: Co do widzenia, że duża głowa zniknęła, jeden z króli umrze w swym łóżku w agoniach.

27: A dwaj pozostali zostaną pożarci przez miecz.

28: Ponieważ miecz jednego pochłonie tego, który był z nim; ale on także upadnie od miecza w ostatnich dniach.

29: Co do twojego widzenia dwóch małych skrzydełek przechodzących do głowy, która była po prawej stronie,

30: to interpretacja: to są ci, których których Najwyższy trzymał na koniec orła; to było panowanie krótkie i pełne zgiełku, jak to widziałeś.

31: "A co do lwa, którego widziałeś powstającego się z lasu i ryczącego i mówiącego do orła i upominającego go za jego niesprawiedliwość, jak i dla wszystkich jego słów, które słyszałeś,

32: to jest Mesjasz, którego Najwyższy trzymał aż do końca dni, który powstanie z potomstwa Dawida, i przyjdzie i mówić do nich będzie, On ich potępi za ich bezbożności i nieprawości, a wypomni przed nimi ich pogardliwe czyny.

33:Najpierw postawi ich żyjących przed sędziowskim tronem, a gdy ich zgani, wtedy ich zniszczy.

34: Ale On ukaże miłosierdzie dla reszty mego ludu, która została zbawiona przez całe moje granice, a On ich rozweseli zanim przyjdzie koniec i dzień sądu, których mówiłem tobie na początku.

35: To jest sen, który widziałeś, i to jest jego interpretacja.

36: A tylko ty byłeś godny poznania tego sekretu Najwyższego.

37: Dlatego napisz wszystkie te rzeczy które widziałeś w księdze, i umieścić ją w ukrytym miejscu;

38: a ty będziesz uczyć mądrości pośród twych ludzi, których serca znasz, że są w stanie to zrozumieć i zachować te sekrety.

39: Ale czekaj tutaj siedem dni więcej, tak że może być pokazane tobie cokolwiek podoba się Najwyższemu, aby ci ukazać"  I wtedy opuścił mnie.

40: Kiedy wszyscy ludzie usłyszeli, że siedem dni przeszło i ja nie powróciłem do miasta, wszyscy zebrali się, od najmniejszego do największego, i przyszli do mnie i powiedzieli do mnie:

41: "Czym myśmy cię obrazili, a cóż złego myśmy tobie zrobił, że opuściłeś nas i siedzisz w tym miejscu?

42: Ze wszystkich proroków ty sam pozostałeś dla nas jak stara kiść winogron i jak lampa w ciemnym miejscu, i jak niebo dla statku uratowanego przed burzą.

43: Czy zło, które na nas spadło nie jest wystarczające?

44: Dlatego, jeśli nas opuścisz, o ile lepiej byłoby dla nas, gdybyśmy również zostali spaleni przez Syjon!

45: Ponieważ my nie jesteśmy lepsi od tych, którzy tam zginęli". I płakali głośnym głosem.. Potem ja odpowiedziałem im i rzekłem:

46: "Odwagi, Izraelu; i nie smucić się, domu Jakuba;

47: ponieważ Najwyższy pamięta o tobie, a Wszechmocny nie zapomniał o tobie w twych zmaganiach.

48: Co do mnie, ja was nie opuściłem ani nie wycofałem się od was; ale przyszedłem do tego miejsca aby się modlić z powodu spustoszenia Syjonu, i szukać miłosierdzia z powodu  poniżenia naszego sanktuarium.

49:. Teraz idźcie, każdy z was do swojego domu, a po tych dniach przyjdę do was "

50: Więc ludzie weszli do miasta, jak im to powiedziałem aby tak zrobili.

51: Ale ja siedziałem w polu siedem dni, a anioł nakazał mi; i jadłem tylko kwiaty polne i moim jedzeniem były rośliny podczas tych dni.

W związku z tym rozdziałem, przypomina mi się papież, który prosił, aby śmierć go nie bolała!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 8th Listopad 2016, 14:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryku może być !!!
już wcześnie pisałem, po obejrzeniu kilku filmów w sieci że światem rządzą trzy dystrykty :

Watykan - Religie
Londyn - Finanse
Waszyngton - Militarny


Nie mogę teraz niestety odnaleźć tego filmu.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 8th Listopad 2016, 15:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja odnalazłem.... na swoim drugim kanale YT.
Warto obejrzeć całą serię i porównać z tymi proroctwami.

Co jest szczególnie interesujące w tych proroctwach, najwyraźniej Chrystus osobiście ich w chwili obecnej ostrzega przed swym sądem za ich zbrodnie.

To jest coś niezwykłego i tak dokładnych proroctw jeszcze nie czytałem. Czytałem do bardzo dokładnie z powodu tłumaczenia - nie wszystko rozumiem - nie jest łatwo zrozumieć proroctwa po pierwszym czy drugim przeczytaniu, ale trudno jest znaleźć w Biblii równie precyzyjne proroctwa.

Trzeba więc przestudiować ten 12 częściowy film i postarać się dopasować pewne elementy tej łamigłówki.

Ale jest o Mesjaszu, jest o wyzwoleniu Narodu Wybranego i co najciekawsze, ponad 2000 lat i to jest bardzo dokładne.

Był okres w tym watykańskim królestwie, że prawie się to skończyło, ale władzę odzyskali i nadal ją posiadają.

Trzy głowy to właśnie te trzy królestwa i nic dziwnego, że my Słowianie nie wiemy niemal nic o tych proroctwach i były przed nami tak długo ukryte.

Trzy głowy orła miała i chyba nadal ma Rosja. Zwróćmy także uwagę na to, że te proroctwa z pewnością były ostro atakowane przez satanistów, ponieważ bardzo w nich uderzają.

Ale nie bądźmy zwiedzeni tym, że musi ktoś mieć takie godło.

Ów orzeł to Boży symbol i najprawdopodobniej wszyscy sataniści starają się to ukryć a nie pokazać.

Z innych wiadomości, odkryto 70 tyś krąg rządowej międzynarodowej pedofilii i podobno Trump wygrywa wybory ale to nie jest pewne.

Ten film [EN] ukazuje kłamstwa... wszystkich z Syrią włącznie. Moje przypuszczenia są potwierdzone, że Rosja gra komedię, Syria to także ludobójcy i celem jest wyniszczanie Chrześcijaństwa i tworzenie strefy przelewu krwi, aby uciekano do Europy.

A w Niemczech rozpoczęły się ataki na Islamistów i próby ich wyrzucania z dwóch miast!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 8th Listopad 2016, 15:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Jak zatem miasto może umrzeć na łożu w agonii??

26: Co do widzenia, że duża głowa zniknęła, jeden z króli umrze w swym łóżku w agoniach.

Proroctwa mówiące w swej symbolice o królach, odnosiły się zawsze do konkretnych władców - jednostek.

22: Co do widzenia trzech głów w stanie spoczynku, taka jest interpretacja:

23: W ostatnich dniach Najwyższy wzbudzi trzech króli, a oni odnowią wiele rzeczy na świecie i będą rządzić ziemią

24: oraz jej mieszkańcami bardziej opresyjnie niż wszyscy, którzy byli przed nimi; dlatego są oni nazywani głowami orła.

Moje pierwsze wrażenie jest takie, że mowa w tych proroctwach o władzy Rzymu istniejącej do czasów końca w przeobrażonej formie, jaka powstała po powstaniu papiestwa, rozciągającego swą władzę do obecnych rozmiarów globalnych.

Odnosząc się do proroctw Objawienia, wygląda mi to trochę na zwierze wychodące z morza, którego jedna głowa była śmiertelnie raniona, lecz jej rana została wyleczona...

18: W środku czasu tego królestwa powstaną wielkie zmagania, i będzie ono w ryzyku upadku; jednakże nie upadnie wtedy, ale odzyska poprzednią moc.

To tylko przypuszczenie, tym bardziej, że proroctwo o trój głowym orle mówi raczej o czasach końca, ale jednak okres panowania poszczególnej z symbolicznych bestii obejmuje okresy wieloletnie.

Tak więc cały zapis może mówić o czasach i królach panujących od czasów powstania Imperium Rzymskiego do czasu upadku jego apokaliptycznej formy, czyli Babilonu Wielkiego, który dzisiaj panuje.

Ciekawi mnie zatem, czy dwa skrzydełka zostawione na czas ostateczny panowania orła, to ostatni królowie Babilonu i Nierządnicy??

29: Co do twojego widzenia dwóch małych skrzydełek przechodzących do głowy, która była po prawej stronie,

30: to interpretacja: to są ci, których których Najwyższy trzymał na koniec orła; to było panowanie krótkie i pełne zgiełku, jak to widziałeś

33:Najpierw postawi ich żyjących przed sędziowskim tronem, a gdy ich zgani, wtedy ich zniszczy.

Czyżby Ratzinger i Bergogilio???

No chyba, że chodzi o króla północy i króla południa???
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 8th Listopad 2016, 22:05
Sprawa jest bardzo ciekawa.

Otóż USA to Babilon Wielki czyli państwo stworzone przez Wielką Nierządnicę - Watykan.

Co ciekawsze owe państwo swoją technologie i dobrobyt po 2 wojnie światowej zawdzięcza upadłym aniołom. 

USA miało przez rozpowszechnienie swojej kultury największy wpływ na demoralizacje narodów. Filmy, muzyka i wszelkie zboczenia pochodzą z USA. Wszystko w imię wolności człowieka do grzechu!!!!

Tak USA poprzez hasła wolności zniewoliła narody przez namawianie ich do grzechu.

Obecne wybory moim zdaniem są kluczowe.

Jeśli wygra Hilary to w USA może wybuchnąć wojna domowa.... a wtedy sytuacje może wykorzystać Bestia, która posłużyć się może Rosją i Chinami do zniszczenia USA :
http://detektywprawdy.pl/2016/11/07/nato-stawia-300-000-zolnierzy-w-stanie-najwyzszej-gotowosci-do-konfrontacji-z-rosja-iii-wojna-puka-do-swiata/

Sam Watykan może zostać zniszczony przez Bestie.

Jeśli wygra Trump to, może on zorganizować co???


thewordwatcher napisał:22: Co do widzenia trzech głów w stanie spoczynku, taka jest interpretacja:

23: W ostatnich dniach Najwyższy wzbudzi trzech króli, a oni odnowią wiele rzeczy na świecie i będą rządzić ziemią

24: oraz jej mieszkańcami bardziej opresyjnie niż wszyscy, którzy byli przed nimi; dlatego są oni nazywani głowami orła.

25: Bo to właśnie ci, którzy podsumują swą nikczemność i dokonają swych ostatnich dzieł.

26: Co do widzenia, że duża głowa zniknęła, jeden z króli umrze w swym łóżku w agoniach.

27: A dwaj pozostali zostaną pożarci przez miecz.

28: Ponieważ miecz jednego pochłonie tego, który był z nim; ale on także upadnie od miecza w ostatnich dniach.


Wielką koalicje USA, Rosji i Chin, która z ramienia i będzie trzymała w niewoli cały świat.

Trzy głowy orła mogą oznaczać sojusz USA, Rosji i Chin. 

Potem te trzy głowy zostać mogą usunięte przez Bestie, która zniszczy Watykan a te trzy głowy usunie przez otrucie i przez zabójstwa. 

Jednak to są moje dywagacje.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 8th Listopad 2016, 22:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Obrazek złożony z dzisiejszego frontpage’a oraz podstrony z relacją na żywo z „Election Show”.

Czyli tak by zagłosowali Polacy.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Image_zpszanvnmfk
Teraz nieznacznie prowadzi Trump ale sondaże o niczym nie świadczą.

Stawiam na "wiedźmę "ale jak to się mówi niezależnie od tego czy orzeł czy reszka moneta zostaje ta sama,którą trzyma Pan Bóg w rękach.
Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Image_zpskxdv2egy

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 8th Listopad 2016, 22:23
Kasia napisał:Obrazek złożony z dzisiejszego frontpage’a oraz podstrony z relacją na żywo z „Election Show”.

Czyli tak by zagłosowali Polacy.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Image_zpszanvnmfk
Teraz nieznacznie prowadzi Trump ale sondaże o niczym nie świadczą.

Stawiam na "wiedźmę "ale jak to się mówi niezależnie od tego czy orzeł czy reszka moneta zostaje ta sama,którą trzyma Pan Bóg w rękach.
Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Image_zpskxdv2egy

Kasiu świetne zdjęcia pokazujące obłudę mediów i zakłamanie które nie zna granic już. No a czego mamy się spodziewać po stronie na której są zdjęcia Tomasza Lisa - Wzoru żetelności dziennikarskiej Very Happy:D Na głównej jeszcze zanim się strona zacznie + cała plejada gwiazd która dla tej kłamliwej instytucji pracuje Smile
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 9th Listopad 2016, 00:23
13: Oto nadchodzą dni, kiedy królestwo będzie powstawać na ziemi, a będzie bardziej przerażające niż wszystkie królestwa, które były przed nim.

14: I dwunastu króli będzie w nim królować, jeden po drugim.

15: Ale drugi, który ma panować będzie sprawować władzę przez dłuższy czas, niż ktokolwiek inny z dwunastu.

16: Oto interpretacja dwunastu skrzydeł, które widziałeś.


Wielką Brytanią rządziło jak dotąd 12 króli! Elżbieta jest dwunastą!

https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adcy_brytyjscy

Oczywiście władców było mnóstwo ale rozróżnia się władców Anglii oraz władców Wielkiej Brytanii która to dopiero "powstała na ziemi"

Nie zgadza się natomiast informacja o najdłuższym panowaniu II Króla. Był nim Jerzy I i rządził stosunkowo krótko. Chyba że coś jest źle przetłumaczone i chodzi o Elżbietę II.

Możliwe, że Anglia nadal jest ramieniem zbrojnym Watykanu i z niej płyną rozkazy, a w USA trzymane są tylko jednostki ze względu na lepsze warunki???


Ostatnio zmieniony przez Jacek86 dnia 9th Listopad 2016, 00:56, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 2 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach