Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać? Empty Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać?

on 17th Lipiec 2016, 16:49
Witam Panie Henryku,
 
Czytuję Was od dawna ale z racji tego, że nie mogę się normalnie zarejestrować do forum “Zbawienie nie tylko dla orłów” przesyłam Panu drogą mailową ciekawe spojrzenie znawcy i interpretatora przepowiedni Nostradamusa, człowieka w podeszłym wieku Pana Atraktora, która udziela się od czasu do czasu na forum Końca Świata.
http://koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/page/173/
 
Na tej stronie również inne komentarze Pana Atraktora, dotyczące obecnej sytuacji oraz niepokojących przyszłych losów świata przed i w czasie trwania III wojny światowej.
 
 
Proszę o odpowiedź i komentarz.
Pozdrawiam

......................................................................

Uważam że to szatańska ściema. Ale najpierw niech się wypowiedzą inne osoby. thewordwatcher

......................................................................
 
 
Do Atraktora.  Jak mam rozumieć chipowanie ludzi za panowania muzułmanów ? Czy jest to Biblijny znak bestii ?   Jak się maja przepowiednie Nostradamusa do ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa, jeśli wizjoner przewiduje oprócz III wojny jeszcze IV oraz dalsze losy ludzkości aż do 3797r .
-------------------------------------------------------------------

Witam:


Pisałem już na ten temat bardzo szeroko.
"CZIPOWANIE"LUDZI-,CZYLI JAK NIEKTÓRZY MYŚLĄ- WYMIENIONY W BIBLII TAK ZWANY;"ZNAK BESTII" WYSTĘPUJE W RÓŻNYCH ŚWIĘTYCH KSIĘGACH ŚWIATA ZNACZNIE STARSZYCH OD NIEJ!!!ALE CZY ONO JEST RÓWNOZNACZNE Z TYM ZNAKIEM?M NOSTRADAMUS TEMU ZAPRZECZA!
TO WIELU CZYTELNIKÓW BŁĘDNIE TAK TO INTERPRETUJE!
-------------------------------------------------------------------------
W swoich tekstach porównywałem proroctwa biblijne,koraniczne i innych religii z przepowiedniami Michela Nostradamusa.
Mówiłem też,że Biblie w różnych kościołach chrześcijańskich bardzo się od siebie różnią i zawartością kanonicznych ksiąg i tłumaczeń z języków;starohebrajskiego i staroaramejskiego(Stary Testament-czyli Stare Przymierze) i starożytnej greki(Nowy Testament-czyli Nowe Przymierze).Nawet tłumaczenia tych samych ksiąg np w języku polskim bardzo się  od sobie różnią.Inna sytuacja dotyczy innych świętych ksiąg np.Koranu-świętej księgi islamu-bowiem tylko Koran napisany w klasycznym(już martwym)języku arabskim jest uznawany za prawdziwy przekaz Boga.I to przez wszystkich muzułmanów na całym świecie. Z Biblią tak nie jest i nigdy nie było-nawet judaistyczną.
Kanoniczne proroctwa chrześcijańskie zapisane są głównie w Księdze Daniela(Stary Testament)i w Apokalipsie-czyli Objawieniu Świętego Jana.
Oprócz Ewangelii i Apokalips kanonicznych występują też - w szeroko rozumianym chrześcijaństwie - apokryficzne księgi nie uznawane-JAKONATCHNIONE-PRZEZ BISKUPÓW KOŚCIOŁA!RÓŻNIĄ SIĘ ONE OD SIEBIE CZASAMI BARDZO ZNACZNIE!Z bardziej znanych ewangelii nieuznanych przez kościół rzymskokatolicki za kanoniczne wymienię.ewangelię Świętego Piotra,Świętego Tomasza,Świętej Marii Magdaleny-jest w sumie dość pokaźna ich liczbaW niektórych kościołach chrześcijańskich niektóre z nich są uznane za ewangelie kanoniczne.To samo dotyczy Apokalips czyli Objawień!
Przykładem może być Apokalipsa Świętego Piotra,czyli pierwszego i najważniejszego Apostoła(Ucznia)Jezusa Chrystusa.
Nasz kościół tej apokalipsy nie zalicza do kanonicznych-choć mniej ważnego apostoła świętego Jana-już tak!W różnych kościołach chrześcijańskich (i nie tylko)księgi kanoniczne w zawartości a także ich tłumaczeniu bardzo się od siebie różnią-to jest fakt!
Poza tym na przestrzeni 2000 lat te wszystkie religie w tym rzymskokatolicka ulegały zasadniczym zmianom.Jedne kulty zanikały a inne powstawały np kult Maryi Matki Jezusa Chrystusa wprowadzony został dopiero na soborze powszechnym w Efezie(obecna Turcja) w roku 431!!!
Takich przykładów jest wiele.Powołujesz się najprawdopodobniej na kanoniczną w rzymskokatolickim kościele Apokalipsę(Objawienie) Świętego Jana.
Apokalipsa ta (jak i inne)jest różnie tłumaczona ze starożytnej greki i różnie interpretowana z oryginału.Jednak wszyscy( teologowie z małymi wyjątkami)interpretują ją w ten sposób,że ukazuje ona dzieje ludzkości OD ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIA JEZUSA CHRYSTUSA DO DNI OSTATECZNYCH-CZYLI JEGO POWROTU NA ZIEMIĘ I SĄDU OSTATECZNEGO,A NIE TYLKO SAME DNI OSTATNIE!
WSZELKIE NIESZCZĘŚCIA,TZW:TRĄBY KTÓRE SPOWODUJĄ POWODZIE ,WOJNY,CHOROBY I SZEREG INNYCH KLĘSK MAJĄ TOWARZYSZYĆ LUDZIOM OD ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA DO JEGO POWROTU NA ZIEMIĘ.
TAK WIĘC "CZIPOWANIE" LUDZI WCALE NIE MUSI NASTĄPIĆ W DNIACH OSTATNICH JAK TEŻ I INNE WYDARZENIA
PEWNYM OSTATNIM WYDARZENIEM MA BYĆ TYLKO TZW:"ARMAGEDON(HAR-MAGEDON)!

Zaznaczam też ,że inne apokalipsy w tym wymieniona przeze mnie apokalipsa Świętego Piotra(Skały) dzieje ludzkości opisuje nieco inaczej niż Apokalipsa Świętego Jana.
-----------------------------------------------------Michel Nostradamus bardzo dobrze znał wszystkie księgi -i te kanoniczne i te apokryficzne- i w/g mnie JEGO PROROCTWA NIE SĄ SPRZECZNE Z TYMI WIZJAMI NATOMIAST SĄ O WIELE BARDZIEJ DOKŁADNE I ZROZUMIAŁE DLA PRZECIĘTNYCH CZYTELNIKÓW!
BARDZO INTERESUJĄCE SĄ TEŻ ŚWIĘTE KSIĘGI INNYCH RELIGI STARSZYCH OD BIBLII,CZY KORANU-RADZE SIĘ Z NIMI ZAPOZNAĆ BO NIEKTÓRE Z NICH SĄ I W BIBLII I W KORANIE Z MAŁYMI PRZERÓBKAMI POWTARZANE.PRZYKŁADOWO BARDZO INTERESUJĄCA JEST 'AWESTA"ŚWIĘTA KSIĘGA ZARATUSZTRIAN - RELIGII MONOTEISTYCZNEJ W SWOJEJ WYMOWIE BARDZO PODOBNEJ DO CHRZEŚCIJAŃSTWA.ZAŚ SZCZEGÓLNIE INTERESUJĄCE SĄ W NIEJ TZW:"GATY"!
---------------------------------------------------------------
Jeśli chodzi o samą teologię chrześcijańską to bardzo dużo czerpie ona z filozofii Platona,który żył w starożytnej Grecji na przełomie V i IV wieku przed naszą erą.Od niego zresztą pochodzi wyrażenie "miłość platoniczna".Platon i jego filozofia są krzewione w zakonach męskich i żeńskich.GDZIE MIŁOŚĆ PLATONICZNA DO BOGA ZASTĘPUJE MIŁOŚĆ CIELESNĄ CZŁOWIEKA DO CZŁOWIEKA.
NOSZENIE PRZEZ ZAKONNICE OBRĄCZEK NIE JEST WYJĄTKIEM!BO RÓWNIEŻ ŚWIECKIE KOBIETY,KTÓRE W KOŚCIELE RZYMSKOKATOLICKIM OFICJALNIE BIORĄ ŚLUB Z JEZUSEM CHRYSTUSEM RÓWNIEŻ JE NOSZĄ NA PALCU!Znam niektóre takie kobiety jedna jest np informatykiem a druga księgową.
KAŻDA Z NICH po nazwisku dopisuje literki OV, od łacińskich słów "Ordo Virginum", oznaczających „Stan Dziewiczy”.
Nie są one zakonnicami, chociaż ślubowały, że nie wyjdą za mąż za mężczyznę.
Ubrane są tak, jak inne kobiety, ale ich życie nie należy już do nich.Wykonują różne zawody,ale pozostają w dyspozycji Kościoła. Czym tłumaczyć olbrzymie zainteresowanie wczesnochrześcijańskimi formami życia konsekrowanego?ALE CZY JEST TO TYLKO DOMENĄ CHRZEŚCIJAŃSTWA?


OTÓŻ NIE!BO BYŁO ONO ZNANE TEŻ U WIELU (PRZED CHRZEŚCIJAŃSTWEM)RELIGII POLITEISTYCZNYCH I MONOTEISTYCZNYCH!
ŻYCIE KAPŁANEK NP; WESTALEK ITP BYŁO POŚWIĘCONE TYLKO BOGOM I MOGŁY NIMI BYĆ TYLKO DZIEWICE.
TAKIE ŻYCIE W DZIEWICTWIE STAROŻYTNYCH KOBIET,CZYLI "MIŁOŚĆ PLATONICZNĄ"POŚWIĘCONĄ RÓŻNYM BÓSTWOM I BOGOM POPIERAŁ I KRZEWIŁ FILOZOF GRECKI PLATON!Te konsekrowane-wówczas i teraz- kobiety(tak jak starożytne pogańskie kapłanki)wybrały dla siebie drogę trudną, dla świata niezrozumiałą, a czasem nawet wstydliwą. Dla nich jednak życie w bezżeństwie jest jak winda, w miejsce schodów, która pozwala być tak blisko Boga, jak to tylko dla nich możliwe.Mówię tu o około 300 kobietach, które w Polsce żyją obecnie w stanie konsekrowanym, choć nie w zakonie. Składają ślub doskonałej czystości i naśladowania Jezusa Chrystusa, pozostając w stanie dziewictwa lub wdowieństwa.Dużo dobrego mówi się o nim(Platonie) w kościołach chrześcijańskich głównie rzymskokatolickim i prawosławnym.
Również piesze pielgrzymki do świętych sanktuariów np;Afrodyty,,czy Ateny znane były w różnych religiach w tym pogańskich na długo przed powstaniem chrześcijaństwa!To nie jest wynalazek religii chrześcijańskiej!Chrześcijaństwo dużo też czerpie z powstałego około 1400 lat przed narodzeniem Chrystusa "MITRAIZMU".
Solarny bóg Mitra narodził się bowiem w nocy w skalnej opuszczonej grocie(dlatego inicjacje i misteria odbywały się na ogół w grotach),którego matką była dziewica. Poczęty został zaś (tak jak w chrześcijaństwie)za przyczyną Ducha Świętego!JEST TO DUŻO WCZEŚNIEJSZA RELIGIA NIŻ CHRZEŚCIJAŃSTWO I W TEOLOGII BARDZO JĄ PRZYPOMINAŁA.
OBA WYZNANIA TOCZYŁY ZRESZTĄ ZE SOBĄ -W STAROŻYTNYM RZYMIE-DŁUGĄ WALKĘ O PANOWANIE "NAD DUSZAMI LUDZI"!
Mitraizm był przede wszystkim bardzo popularny w wojsku rzymskim w szczególności w legionach.
-------------------------------------------------------------------
W oczywisty więc sposób chrześcijaństwo czerpie pełnymi garściami z wielu poprzedzających go wyznań,które powstały przed nim znacznie wcześniej-szczególnie bliskowschodnich - w tym przede wszystkim z JUDAIZMU,ORAZ WŁAŚNIE MITRAIZMU i ZARATUSZTRIANIZMU!
------------------------------------------------------------------

Przypominam też taki fakt,że teologowie katoliccy zaprzeczali wybuchowi I i II wojny światowej jeszcze na początku XX wieku z powodu takiego ,że te wojny(wymienione w Przepowiedniach M Nostradamusa) nie są WSPOMNIANE Z NAZWY w apokalipsie Świętego Jana.A JEDNAK TE WOJNY WYBUCHŁY I JAKO WYDARZENIA ŚWIATOWE WIELKIEJ WAGI MIAŁY MIEJSCE!DLACZEGO WIĘC MAJĄ NIE WYBUCHNĄĆ;III ,A PÓŹNIEJ I IV WOJNY ŚWIATOWE,A TAKŻE I WIELE INNYCH PÓŹNIEJSZYCH?W Apokalipsie świętego Jana w ogóle z nazwy nie są wymienione żadne i to jakiekolwiek wojny(nie tylko światowe),ale i np napoleońskie jak też i konkretne katastrofy naturalne,czy inne wydarzenia,które Wielki Jasnowidz przewidział i opisał.WE WSZELKICH OBJAWIENIACH RELIGIJNYCH WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ OPISANE DOŚĆ OGÓLNIKOWO I HASŁOWO I NIE WYMIENIONE W KONKRETNYM CZASIE HISTORYCZNYM JAK TO OPISAŁ MICHEL NOSTRADAMUS!W SWOICH PROROCTWACH MICHEL NOSTRADAMUS IDZIE JESZCZE DALEJ NIŻ WSZELKIE RELIGIJNE OBJAWIENIA-WYMIENIA BOWIEM Z NAZWY KOLEJNO WSZYSTKIE WOJNY W TYM TE NAJWIĘKSZE,BO GLOBALNE,CZYLI POWSZECHNE I ŚWIATOWE I UMIESZCZA JE W KONKRETNYM HISTORYCZNYM CZASIE!
TEGO NIE MA W ŻADNEJ BIBLII I  INNYCH ŚWIĘTYCH KSIĘGACH RELIGIJNYCH!
I CO NAJWAŻNIEJSZE!JEGO PRZEPOWIEDNIE W WIELU JUŻ PRZYPADKACH SIĘ SPRAWDZIŁY I DALEJ SĄ ŻYWE,BO SIĘ PO PROSTU SPRAWDZAJĄ I DLATEGO WZBUDZAJĄ U WIELU LUDZI TAK WIELKIE I POWSZECHNE ZAINTERESOWANIE!
Tak więc porównywanie wszelkich objawień religijnych w tym apokalipsy Świętego Jana do przepowiedni M Nostradamusa mija się z celem poznania najbliższej przyszłości świata i nie ma żadnego merytorycznego uzasadnienia i sensu.
PROROCTWA M NOSTRADAMUSA SĄ INNEGO RODZAJU.NIŻ RELIGIJNE!!!
DLATEGO,ŻE WYMIENIAJĄ ONE RÓŻNE POSTACI HISTORYCZNE,PAŃSTWA,WOJNY,KATASTROFY ITD ,OPISUJĄ JE I UMIEJSCAWIAJĄ(JAK JUŻ POWYŻEJ ZAZNACZYŁEM)W KONKRETNYM CZASIE.
POZA TYM TAK ZWANE "CZIPOWANIE" LUDZI"(JAK TEŻ I ZWIERZĄT)W/G PRZEPOWIEDNI M NOSTRADAMUSA MA SIĘ WŁAŚNIE ROZPOCZĄĆ W XXI WIEKU PRZED ROZPOCZĘCIEM III WOJNY ŚWIATOWEJ.
"CZIPOWAĆ" LUDZI BĘDĄ NIE TYLKO MUZUŁMANIE,ALE WSZYSTKIE RZĄDY RÓŻNYCH PAŃSTW.
TO "CZIPOWANIE" MA TRWAĆ AŻ DO ROKU 3797 I PRZYBIERAĆ RÓŻNE FORMY!
CZY M NOSTRADAMUS "CZIPOWANIE"UWAŻAŁ ZA APOKALIPTYCZNY ZNAK BESTII?
OTÓŻ  STANOWCZO ON TEMU ZAPRZECZYŁ!
"CZIPOWANIE" LUDZI NAZWAŁ WIELKIM ZŁEM TAK JAK WIELE WYNALAZKÓW,ALE WYRAŹNIE ZAZNACZYŁ,ŻE TO NIE JEST TO SAMO CO TZW:"ZNAK BESTII".
TO WIELU DYSKUTANTÓW NA FORACH(NIE WIEM DLACZEGO?)"CZIPOWANIE" UWAŻA ZA BIBLIJNY ZNAK BESTII!
NATOMIAST"ZNAKIEM BESTII"MAJĄ BYĆ W/G M NOSTRADAMUSA NAZNACZANI LUDZIE W CZASIE WOJNY ZE ŚMIERCIĄ W LATACH;3792-3797 TO JEST W CZASIE WOJNY Z SIŁAMI ZŁA I ZE ŚMIERCIĄ-TO ZNACZY Z POJAWIENIEM SIĘ NA ZIEMI SAMEGO SZATANA!
--------------------------------------------------------------------------------
I na koniec jeszcze raz przypominam.

W/G M NOSTRADAMUSA III WOJNA ŚWIATOWA WCALE NIE BĘDZIE ŻADNYM KOŃCEM ŚWIATA!
WIELU "ZNAWCÓW" JEGO DZIEŁ BŁĘDNIE,DLA ZWYKŁEJ SENSACJI TEJ WOJNIE TAKI SCENARIUSZ PRZYPISUJE!
WIELKI JASNOWIDZ W OGÓLE KOŃCA ŚWIATA W SWOICH PROROCTWACH I PRZEPOWIEDNIACH NIE OPISUJE I NIE PRZEWIDUJE!!!
PO III WOJNIE ŚWIATOWEJ W/G NIEGO MA BYĆ KRÓTKA IV WOJNA ŚWIATOWA,A PÓŹNIEJ WIELE INNYCH WOJEN NA PRZYKŁAD, Z MASZYNAMI, ZE SZTUCZNYM MÓZGIEM.Z HUMANOIDAMI,Z UPIORAMI Z KOSMOSU PRZYBYŁYMI Z GWIAZDOZBIORU ŁABĘDZIA I WIELU INNYMI!
Lata;3792- 3797 TO LATA OSTATNIEJ WOJNY LUDZKOŚCI NAZWANEJ PRZEZ M NOSTRADAMUSA WOJNĄ ZE ŚMIERCIĄ!
ROK 3797(OSTATNI ROK PRZEPOWIEDNI) TO TEŻ POJEDNANIE LUDZKOŚCI ZE STWÓRCĄ WSZECHRZECZY,TO POCZĄTEK "TYSIĄCLETNIEGO KRÓLESTWO BOŻEGO".M NOSTRADAMUS KOŃCZĄC SWOJE PROROCTWA NAPISAŁ,ŻE CZŁOWIEK W ROKU 3797 STANIE SIĘ NIEŚMIERTELNY I NA SWOICH KOSMICZNYCH ŻAGLOWCACH BĘDZIE ZALUDNIAŁ WSZECHŚWIAT,KTÓRY DLA NIEGO STWORZYŁ BÓG!
NIE MA WIĘC TU MIEJSCA NA ŻADEN KONIEC ŚWIATA!DUSZA LUDZKA MA ZMIENIAĆ OD TEGO ROKU SWOJE PRZYBRANE CIAŁO JAK ZMIENIAMY UBRANIE!
KOŃCOWE PRZEPOWIEDNIE M NOSTRADAMUSA SĄ BARDZO PIĘKNE,RADOSNE I DLA LUDZKOŚCI BARDZO OPTYMISTYCZNE!
CZŁOWIEK ZRODZONY NA ZIEMI MA STAĆ SIĘ CZŁOWIEKIEM GWIAZD W SOJUSZU ZE STWÓRCĄ WSZECHŚWIATA!
NIE WMAWJAJMY WIĘC M NOSTRADAMUSOWI TEGO,ŻE OPISAŁ ON KONIEC ŚWIATA,BO NAWET APOKALIPSA ŚWIĘTEGO JANA SIĘ DOBRZE KOŃCZY I KOŃCA ŚWIATA NIE PRZEWIDUJE!CHYBA,ŻE MÓWIMY O WYDARZENIACH W SKALI KOSMICZNEJ,CZYLI O KOŃCU SŁOŃCA I CAŁEGO UKŁADU SŁONECZNEGO WŁĄCZNIE Z PLANETĄ ZIEMIĄ-BO TO ZA KILKA MILIARDÓW LAT NIECHYBNIE NASTĄPI PO CAŁKOWITYM WYPALENIU SIĘ WODORU,A PÓŹNIEJ HELU W ŚRODKU NASZEJ GWIAZDY DZIENNEJ!!
ALE WÓWCZAS LUDZIE BĘDĄ JUŻ ZAMIESZKIWALI INNE ŚWIATY,CZYLI INNE PLANETY OBIEGAJĄCE INNE SŁOŃCA NIŻ NASZE!
STANĄ SIĘ W/G M NOSTRADAMUSA PRAWDZIWYMI DZIEĆMI BOGA I GWIAZD!W/G M NOSTRADAMUSA BĘDZIEMY JUŻ BOWIEM DZIEĆMI WSZECHŚWIATA STWORZONEGO PRZEZ BOGA WŁAŚNIE DLA NAS-DLA LUDZI!
NASTANIE WIELKI CZAS KRÓLESTWA BOŻEGO NA ZIEMI W ŁĄCZNOŚCI Z NIEBEM I BOGIEM!
TO ZNACZY NASTĄPI ZASTĄPIENIE STAREGO ŚWIATA NOWYM!W TYCH PROROCTWACH I OBJAWIENIACH ZARÓWNO RELIGIJNYCH JAK I NOSTRADAMUSOWYCH NIE MA WIĘC ŻADNYCH SPRZECZNOŚCI!
SĄ ONE TYLKO OPISANE INACZEJ!
----------------------------------------------------------------------------
Wszelkie dyskusje nad świętymi księgami różnych religii m.innymi w chrześcijaństwie różnymi poszczególnymi apokalipsami nie mają sensu,bo po pierwsze są one bardzo ogólne i można je różnie interpretować,a po drugie SĄ TO KSIĘGI WIARY!I ALBO W NIE WIERZYMY,ALBO NIE!
ALBO JEDNE UWAŻAMY ZA PRAWDZIWE I W NIE WIERZYMY,A DRUGIE NIEPRAWDZIWE I W NIE NIE WIERZYMY,ALBO ODWROTNIE!Jeśli zaś chodzi o proroctwa i przepowiednie M Nostradamusa(czy innych wizjonerów) to nie stanowią one żadnego religijnego kanonu i nie musimy w nie wierzyć lub nie!
Dyskutujemy tylko,czy opisywane w nich wydarzenia i zjawiska prawidłowo interpretujemy i czy wszystkie się na bieżąco sprawdzają.
-----------------------------------------------------------------------------
Więcej w tym temacie dowiesz się z poprzednich moich artykułów umieszczonych na licznych forach.
------------------------------------------------
Pozdrawiam Serdecznie:

Atraktor
Ostatnio edytowany przez Atraktor (2016-07-07 23:02:24)

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać? Empty Re: Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać?

on 17th Lipiec 2016, 19:02
Message reputation : 100% (2 votes)
Księga Powtórzonego Prawa 18

(20) Wszakże prorok, który ośmieli się mówić w moim imieniu słowo, którego mu nie nakazałem mówić, albo który będzie przemawiał w imieniu innych bogów, taki prorok poniesie śmierć.

(21) A jeśli powiesz w swoim sercu: Po czym poznamy słowo, którego Pan nie wypowiedział?

(22) Jeżeli słowo, które wypowiedział prorok nie w imieniu Pana, nie spełni się i nie nastąpi, jest ono słowem, którego Pan nie wypowiedział, lecz w zuchwalstwie wypowiedział je prorok; więc nie bój się go.


URL=https://s571.photobucket.com/user/k-kula/media/image_zps44octjzz.jpeg.html]Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać? Image_zps44octjzz[/URL]

"Koniec świata ma nastąpić już w 2015 roku, a dokładnie 25 listopada. To w tym dniu ludzkość zginie, a świat zaskoczy katastrofa. Tak uznali badacze, którzy zajmowali się przepowiedniami Nostradamusa. Proroctwo dotyczące końca świata w 2015 brzmi: Nieszczęście wielkie na pochyłe ziemie, Przez Hesperię i Insubrię: Ogień na statku, plaga i zniewolenie, Merkury w Strzelcu, Saturn zajdzie” i jest zapisane w dziele astrologa Centurii. Układ planet, który zawiera przepowiednia ma pojawić się 25 listopada."

http://www.se.pl/wiadomosci/ciekawostki/koniec-swiata-coraz-blizej-nostradamus-przepowiedzial-ze-nastapi-w-listopadzie-2015_516815.html


Wiele "proroctw"Nostradamusa"się wypełniło ale na nieszczęście szatana Bóg pokazał większą stuprocentową prawdomówność .
Nostradamus nie ma szans mu dorównać ale za to mami cały świat.
http://www.zbawienie.com/proroctwa.htm


Takich proroków jest mnóstwo,wystarczy tyko kliknąć na internecie ..
Rasputin tez prorokował i wszystko się sprawdzało.
Wiedział nawet kiedy umrze jednak te proroctwa różnią się jednym bardzo istotnym i ważnym szczegółem.

Szatan w ten sposób odciąga ludzi od Boga i od prawdy która szybkimi krokami sie do nas zbliża.

Nie dajmy sie nabrać!

Nostradamus "przemawia "w imieniu innych bogów".

Nie tego chcemy słuchać .

Chcemy słuchać słów proroka który pochodzi od Naszego Boga od Jedynego Boga!

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać? Empty Re: Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać?

on 8th Listopad 2018, 23:03
Podam bardziej może jako ciekawostkę, nie wiem ,chociaż wątpię, że to tylko przypadek.

ASCII (czyt. aski, skrót od ang. American Standard Code for Information Interchange) – siedmiobitowy system kodowania znaków, używany we współczesnych komputerach oraz sieciach komputerowych, a także innych urządzeniach wyposażonych w mikroprocesor. Przyporządkowuje liczbom z zakresu 0−127: litery alfabetu angielskiego, cyfry, znaki przestankowe i inne symbole oraz polecenia sterujące. Na przykład litera „a” jest kodowana jako liczba 97, a znak spacji jest kodowany jako 32.
https://pl.wikipedia.org/wiki/ASCII

Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać? Ascii_10


Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać? 666610

Nie bawiłem się tym kodem dokładniej, jak ktoś ma chęci i czas posprawdzać niektórych władców/miejsca i coś ciekawego im wyjdzie, zachęcam do podesłania : liksar@o2.pl

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Sponsored content

Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać? Empty Re: Fałszywi prorocy XXI wieku. Jak ich rozpoznać?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach