Go down
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Objawienie Jana 9:11 Empty Objawienie Jana 9:11

on 17th Czerwiec 2016, 23:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Witajcie , nie wiem czy powinienem ale postanowiłem założyć nowy temat wydaje mi się że jest warty szerszej analizy.

Od jakiegoś czasu już myślałem nad pewnymi rzeczami z Apokalipsy Jana

Postaram się zebrać do kupy dzisiaj od kilku godzin przeglądałem pewne filmy na yt , materiały spontanicznie natrafiłem na ten filmAutor od minuty 2:20 pokazuje pewne symbole daty 9:11.2001 W filmie "Powrót do Przeszłości"

Po pewnym czasie przytoczył Werset 9 : 11 z Apokalipsy zajrzałem i zobaczyłem to

(11) I miały nad sobą jako króla anioła otchłani, którego imię brzmi po hebrajsku Abaddon, po grecku zaś imię jego brzmi Apollyon (Niszczyciel). napisał:

Objawienie Jana jest chyba moją ulubioną księgą i kilka razy ją czytałem , słuchałem i w głowie zawsze myślałem o pewnych rzeczach gdy zacząłem grzebać coś mi zaświtało !

Więc wiemy dokładnie że 9:11 na 100% było zaplanowaną akcją przez nasienie węża , prawdopodobnie było ofiarą dla Szatana krwawą i okrutną analizujmy dalej

Wszedłem na wikipedie i YT poszukać waśni Allacha z Apollonem i Abaddonem co znalazłem ??Wikipedia :

https://pl.wikipedia.org/wiki/Abaddon_(posta%C4%87_biblijna)

Kiedy zacząłem dalej grebać i dyskutować z naszą grupą na FB aż mnie ciarki przeszły gdy zacząłem wszystko sklejać.

Gdzieś kiedyś na forum była dyskusja i porównanie Hordy uchodźców do szarańczy która maszeruje i niszczy wszystko co napotka na drodzę !

Objawienie Jana 9:11 2zye5vd

(1) I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani. (2) I otwarła studnię otchłani. I wzbił się ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu ze studni. (3) A z tego dymu wyszły na ziemię szarańcze, którym dana została moc jaką jest moc skorpionów na ziemi. (4) I powiedziano im, aby nie wyrządzały szkody trawie, ziemi ani żadnym ziołom, ani żadnemu drzewu, a tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Bożej na czołach. (5) I nakazano im, aby nie zabijały ich, lecz dręczyły przez pięć miesięcy; a ból przez nie wywołany był jak ból od ukłucia skorpiona, gdy ukłuje człowieka. (6) A w owe dni będą ludzie szukać śmierci, lecz jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć omijać ich będzie (7) Z wyglądu szarańcze te podobne były do koni gotowych do boju, a na głowach ich coś jakby złote korony. a twarze ich jakby twarze ludzkie. (Cool A włosy miały jak włosy kobiece, a zęby ich były jak u lwów. (9) Miały też pancerze niby pancerze żelazne, a szum ich skrzydeł jak turkot wozów wojennych i wielu koni pędzących do boju. (10) Miały też ogony podobne do skorpionowych oraz żądła, a w ogonach ich moc wyrządzania ludziom szkody przez pięć miesięcy. (11) I miały nad sobą jako króla anioła otchłani, którego imię brzmi po hebrajsku Abaddon, po grecku zaś imię jego brzmi Apollyon (Niszczyciel). napisał:Islamiści mordują , gwałcą , najeżdżają lód Boży i całą europe wykrzykując ich - tu nie będe cytował wszyscy wiemy o czym mówię.

Czyli są pod bezpośrednim przewodnictwem Allacha - Abaddona - Apollon ?? , Król anioła odchłani ? czy może chodzić o upadłych uwięzionych w odchłani ??Wojna wisi w powietrzu ! Wojska Nato otoczyły Rosję i Europę , Putin ślubuję bronić Chrześcijaństwa wiadomo że to gra ale to nawoływanie do wojny , Rosja się mobilizuje , Nato w Czerwcu przysyła kolejne kordony wojsk na tereny Słowian !Objawienie Jana 9:11 Jjtj4g

Czy pamiętacie jaki dziwne było wejście w rok 2000 ? Straszono nas końcem świata , że coś się wydaży , że stanie cała elektronika i 9:11.2001 Był przełom na świecie , zaczął się wielki ucisk ??... Walka z Terrorem ?? Wszystko się zmieniło !

(10) Miały też ogony podobne do skorpionowych oraz żądła, a w ogonach ich moc wyrządzania ludziom szkody przez pięć miesięcy. napisał:

W Dyskusji z Obserwatorem i innymi na FB mieliśmy wątpliwości i znowu mi coś zaświtało wszedłem na wikipedie , wpisałem "1 Fala uchodźców" po wstępie wyskoczyło to

Trwająca od 2011 roku wojna domowa w Syrii spowodowała śmierć kilkuset tysięcy ludzi. Krwawe walki zmusiły ok. 13 milionów Syryjczyków do opuszczenia swoich domów[4][5]. Podobnie rządy al-Kaddafiego, a później jego obalenie i destabilizacja w kraju doprowadziły do zwiększonej migracji z Libii[6].  Wraz z masową imigracją mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy w celach zarobkowych napływają również imigranci z nowych państw członkowskich Unii Europejskiej: przede wszystkim Rumunii (są to głównie Romowie), a także z Kosowa, Albanii, Ukrainy, jak również z Pakistanu, Filipin i Bangladeszu[7][8]. napisał:
Nie wiem czemu myślę że 5 miesięcy może się do 5 lat odnosić ?? Nie piszę nic na pewniaka po prostu dzielę się z wami moimi przemyśleniami.
Mamy rk 2016 minęło w zasadzie 5 lat ! Mamy wyraźne napięcie iskrę która może rozpocząć wojnę ! i dalej w Apokalipsie Jana czytamyJak to przeczytałem poczułem Ciarki na całym ciele...

(12) Jedno "biada minęło; oto nadchodzą jeszcze po tamtym dwa następne "biada". (13) I zatrąbił szósty anioł; i usłyszałem z czterech rogów złotego ołtarza stojącego przed Bogiem jakiś głos, (14) Mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: Uwolnij czterech aniołów, którzy są spętani nad wielką rzeką Eufratem. (15) I zostali uwolnieni czterej aniołowie, którzy byli przygotowani na godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok, aby wytracić trzecią część ludzi. (16) A liczba wojsk konnych wynosiła dwie miriady miriad; taką ich liczbę usłyszałem. (17) A takimi widziałem w widzeniu te konie i tych, którzy na nich siedzieli: mieli pancerze czerwone jak ogień, granatowe jak hiacynt, żółte jak siarka; a łby końskie były jak łby lwów, a z pysków ich wychodziły ogień i dym, i siarka. (18) Od tych trzech plag, to jest od ognia i od dymu, i od siarki, wychodzących z ich pysków, wyginęła trzecia część ludzi. (19) Albowiem moc tych koni mieści się w ich pyskach i w ich ogonach; ogony ich bowiem są podobne do wężów mających głowy, którymi wyrządzają szkodę. (20) Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić, (21) I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich. napisał:

Jeżeli moje przemyślenia się nie zgadzają wybaczcie po prostu od dawna mi to świtało w głowie i nagle bum ! W żadnym wypadku nie chcę mówić że to prawda bo tego w ogóle nie wiem ! Czy Stwórca dalej nam objawia kolejne proroctwa ?? Nie wiem.. Wstawiam do Przedyskutowania to wszystko przyszło nagle i właśnie się z wami dziele Pozdrawiam w Panu Bogu !! Jeszcze raz powtarzam że to są lóźne hipotezy i myśli !
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 17th Czerwiec 2016, 23:32
Objawienie Jana 9:11 Jjtj4g

Objawienie Jana 9:11 33omofm

Objawienie Jana 9:11 O7si37

(17) A takimi widziałem w widzeniu te konie i tych, którzy na nich siedzieli: mieli pancerze czerwone jak ogień, granatowe jak hiacynt, żółte jak siarka; a łby końskie były jak łby lwów, a z pysków ich wychodziły ogień i dym, i siarka. (18) Od tych trzech plag, to jest od ognia i od dymu, i od siarki, wychodzących z ich pysków, wyginęła trzecia część ludzi. (19) Albowiem moc tych koni mieści się w ich pyskach i w ich ogonach; ogony ich bowiem są podobne do wężów mających głowy, którymi wyrządzają szkodę. napisał:
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 17th Czerwiec 2016, 23:38
Przepraszam za spam ale jeszcze jedną rzecz sobie przypomniałem !

Odnośnie Tromb które były dokładnie słyszane teraz ? w 2016 , 5 lat od 2011 kiedy zaczął się "Kryzys imigracyjny"(12) Jedno "biada minęło; oto nadchodzą jeszcze po tamtym dwa następne "biada". (13) I zatrąbił szósty anioł; i usłyszałem z czterech rogów złotego ołtarza stojącego przed Bogiem jakiś głos. napisał:
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 18th Czerwiec 2016, 03:13
Masz kilka ciekawych punktów i warto to wiedzieć.

Ale jedna kwestia nie została poruszona.

(11) I miały nad sobą jako króla anioła otchłani, którego imię brzmi po hebrajsku Abaddon, po grecku zaś imię jego brzmi Apollyon (Niszczyciel)

Zbieżność 9/11 z Objawieniem nie jest przypadkowa. Dlatego tę datę wybrano!

Apollyon to Apollo!

NASA = Apollo kłamliwe misje, Olimpiady ku czci boga Olimpu, Zeusa.

W jednym z postów ukazałem twarz Apolla i jest to identyczna twarz jaką posiadał Aleksander Macedoński, czy też Aleksander Wielki.

Apollo jest w otchłani więc nie może to być sam szatan, ponieważ szatan ma dostęp do nieba i ma tron na ziemi - obecnie w Berlinie.

Jeden z greckich braci podaje, że 666 to właśnie Apollo.

Apollo to czysta forma grecka tego imienia.

https://www.google.com.au/?client=firefox-b#q=apollo&gfe_rd=cr

W Biblii to jest nieco zagmatwane przez tłumaczy.

Jest to rzeczywista postać.

https://www.google.com.au/search?q=apollo&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwih26Dlq7DNAhUCF5QKHTC0BugQ_AUICCgB&biw=1321&bih=880

Porównajmy z Aleksandrem Wielkim.

https://www.google.com.au/search?q=apollo&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwih26Dlq7DNAhUCF5QKHTC0BugQ_AUICCgB&biw=1321&bih=880#tbm=isch&q=alexander+the+great

Młody Donald Trump jest bardzo do Apolla podobny!

Nie ma pewności w kilku kwestiach ale nie ulega wątpliwosci, że świat wielbi Apolla!

Według historii Aleksander Wielki zmarł podobno na syfilisa w wieku 33 lat. Jest możliwe, że był to upadły anioł wypędzony z ziemi przez Boga do otchłani, ponieważ za wiele sobie pozwalał. Jego wyczyny militarne mogły zając cały świat.

Nie ma pewności ale jest możliwe, że Apollo i Aleksander Wielki to ta sama osoba. Jeżeli Trump to także ta sama osoba, być może opuściła już Otchłań i po wyborach rozpocznie działania.

Trump ma w swym apartamencie świątynię Apolla!

Objawienie Jana 9:11 DonaldTrumpPenthouseApartment

Ale to są czyste spekulacje!!! Sam nie bardzo w to wierzę ale warto to wiedzieć. Kiedyś może się to wyjaśnić.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 18th Czerwiec 2016, 07:48
Z tego co napisales Henryku wynika ze Lada chwila moze byc powrot Apollona , Islamisci sa w takim razie bezposrednio pod jego rozkazami ? Czy Thruml jest nim ? Czy Putin i inni sa czesci 10 Kroli ??. Bestia ktora byla a jej nie ma lecz dopiero bedzie. Czy chodzi o Alexandra Macedonskiego i jego bezposredni powrot z odchlani jak pisze w Obj. Jana ? Wczoraj czytalem kolejne wersety. Mam wrazenie ze od 11 do 13 czy 14 wszystko pasuje do siebie i jakby bylo podane w kolejnosci. Wczoraj w dyskusji z Liksarem dal trop ze Cale Wojska Nato , Islamisci (Kto wie jak Jan w objawieniach postrzegal dzisiejsze maszyna wojenne" Jezeli przyrownac Opis ogona w ktorym tkwi sekret sily , Zapach siarki ogien z pyskow i ogonow , Jak patrzy sie na Apacha z minigunem na samym nosie moze przypominac latajaca bestia ktora zieje z paszczy ogniem ? Siarke czuc przy strzelaniu z Amunicji wiem bo kiedys strzelalem z ostryh pociskow w klubie strzeleckim siarke czuc niewatpliwie !. Te cale wojska sa zgromadzone na walke ze swiadkami ktorzy jezeli cien prawdy w moich przypuszczeniach jest moga wlasnie byc Powolywani ! Gdyz spelnienie owego proroctwa oznacza kolejne Biada z wielka wojna ktora wytraci 3cia czesc Ludzi.. To wszystko co mi w glowie caly czas swita.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 18th Czerwiec 2016, 08:09
Jeżeli najpierw musi byc okres 3,5 roku głoszenia świadectwa świadków. To wojska NATO i Rosji, nie są obecnie do powstrzymania wymarszu lud Bozego.. a moim zdaniem do , powstrzymania świadków . Wychodzi na to, że teraz są powoływani/powołani świadkowie, ludzie którzy może jeszcze o tym nawet nie wiedzą, a potem jak jeden mąż wszyscy zaczną głosić prawdę etc. ( może dostaną jakiąs specjalną wizję od Ojca, albo jakiś anioł )


(5) A jeżeli ktoś chce im wyrządzić szkodę, ogień bucha z ich ust i pożera ich wrogów; tak musi zginąć każdy, kto by chciał im wyrządzić szkodę.


Czyli mi rysuje się taki scenariusz. Powstają świadkowie, na których pewnie pojawia się wielka nagonka w mediach oraz rzuca się nasienie węża z wojskiem,( że podobno Ci ludzie to wielkie zagrożenie na świata i trzeba ich zniszczyć ) wszyscy giną z powodu świadków z których " bucha" ogień , i wtedy cały świat widzi ich potężną moc i zaczyna się ich prorokowanie.

ogień z ust, może też oznaczać głoszenie prawdy, a jak wiemy prawda zawsze pokonuje kłamstwo, czyli świadkowie będą masakrowali wszystkie kłamstwa nasienia węża, etc.

Być może oznacza to i 1 i 2.


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 18th Czerwiec 2016, 08:15

(17) A takimi widziałem w widzeniu te konie i tych, którzy na nich siedzieli: mieli pancerze czerwone jak ogień, granatowe jak hiacynt, żółte jak siarka; a łby końskie były jak łby lwów, a z pysków ich wychodziły ogień i dym, i siarka. (18) Od tych trzech plag, to jest od ognia i od dymu, i od siarki, wychodzących z ich pysków, wyginęła trzecia część ludzi. (19) Albowiem moc tych koni mieści się w ich pyskach i w ich ogonach; ogony ich bowiem są podobne do wężów mających głowy, którymi wyrządzają szkodę


Wczoraj własnie w rozmowie z Edwedere, stwierdziliśmy że pasują do tego idealnie jak na dzisiejsze czasy, czołgi , helikoptery etc.

jednak jak widać w pogrubionej części ma z powodu tych broni zginąć 1/3 ludzkości.... czyli bardzo możliwe, że będzie III WŚ w której będzie globalny konflikt, jednak myślę ,że obejdzie on dla Słowian własnie bez szody, a będą walczyły inne narody.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 18th Czerwiec 2016, 11:23
Owe skojarzenia z czołgami, lufami i siarką są moim zdaniem bardzo trafne Od długiego czasu tak myślę. Czy zgromadzenie NATO jest wypełnieniem się proroctw. Na pewno w pewnym sensie. 1/3 ludzi nie musi oznaczać 1/3 z całej populacji.

Mnie się wydaje, że chodzi o populację objętą działaniem wojsk. Inne teksty z Objawienia także mogą znaczyć to samo. Część populacji jakiegoś miasta czy regionu.

Mnie nie pasuje chronologia. To wszystko pasuje do drugiej połowy ucisku czyli musi nastąpić śmierć świadków, ich zmartwychwstanie i wstąpienie do nieba.

Nawet oddziały w Syrii wskazują na torowanie drogi ku Ziemi Obiecanej. Dzisiaj czytałem że Polska wysłała kilka F16 oraz 200 żołnierzy do Syrii aby (rzekomo) walczyć z ISIS.

Według Fulforda chazarska mafia coraz gwałtowniej traci moc i Rothschildowie zupełnie utracili kontrolę nad wszystkim i nie odpowiadają na żadne telefony.


Zacytował dwie gazety syjonistycznych mediów, które są ze sobą w konflikcie. Osobiscie widziałem film, w którym prezenterka bardzo ostro krytykuje Obamę niema nazywając go terrorystą.


To oznacza, że rzeczywiście Trump zaczyna wygrywać i ma część mediów w swojej kieszeni. Mnie się nadal nie chce wierzyć, że Bóg pozwoli na kolejną rzeź Słowian i ta sytuacja w jakiś sposób się rozwieje i nastanie zmiana rządów i będzie 10-ciu nowych króli.

I jeszcze ciekawe przypuszczenie.

Te przedstawienia z Lucyferem podczas otwarcia tunelu w Szwajcarii mogły być ceremoniałem w celu przywołania Apolla z Otchłani.

Krążą informacje, że 9 górników podczas drążenia tego tunelu zginęło i że była to ofiara złożona za Apolla.

Apollo to syn Zeusa (Lucyfera) Dodajmy do tego wznowienie wielbienia Baala i mamy komplet na szybkie potoczenie się wydarzeń, czyli ujawnienie się Bestii, Apolla i pełna mocy działalność dwóch świadków.

Coś mnie się wydaje że owi świadkowie są kluczem do rozwiązania całej zagadki.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 19th Czerwiec 2016, 12:47
Chciałbym przedstawić moją hipotezę na ten temat, gryzie mnie jednak to , że jest ciut w innej kolejności niż Objawienie Jana, albo ja źle trochę to rozumiem. Więc proszę to potraktować jako przedmiot do dyskusji.

Wychodzi na to , że wszystko wskazuje na to , że wojska są po to aby uniemożliwić wymarsz ludu na pustynię.

Czyli koniec 3,5 pierwszego okresu ucisku .

Jeśli przyjmiemy fakt , że lud teraz miałby być pod okupacją 3,5 roku... to po prostu mi jakoś to nie pasuje :/ Wszystko wskazuje na wielki wywrót światowy, ja znam prawdę od 4 lat.. i doskonalę widzie, że ostatnio bardzo wszystko przyśpieszyło.. jeszcze 3,5 roku czekania na wybawienie, jakoś mi po prostu wewnętrznie to nie pasuje scratch

A więc . Niedługo Bóg objawi się i wyzwoli swój lud, w między czasie powstaną świadkowie oraz 144 000. Moim zdaniem, możliwe jest to że 144 000 a świadkowie to będą 2 grupy ludzi obie wywodzące się z ludu Bożego .

Wtedy chlopczyk zostaje zabrany do nieba, lud zostaje wyzwolony i idzie na pustynie, a świadkowie w tym czasie głoszą dobrą nowinę i własnie ukazują dla innych narodów dlaczego Bóg wybawia swój lud, pokazuja kłamstwa etc.

3,5 roku zajmuje sąd na pustyni,
3,5 roku chłopczyk uczy się w niebie,
3,5 roku trwa misja świadków.

Jak wiemy świadkowie mają zginąć w w świętym miejscu, myślę że po śmierci ich, i wniebowstąpieniu zaraz wrócą 144 000 i zaczną oczyszczać ziemię, wtedy też skończy się sąd wprowadzenie ludu Bożego do świętego miasta. Po oczyszczeniu świata tłumy ludzi licznie zmierzają do Boga by oddać pokłon etc. Szatan etc. zostają oczywiście usunięci i przegrywają walkę , i nastaje 1000 lat królestwa.

Tak mi wczoraj wieczorem naszła taka myśl, czekam na waszą opinię Very Happy

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 19th Czerwiec 2016, 14:02

(3) I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

(4) Oni to są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, które stoją przed Panem ziemi.

(5) A jeżeli ktoś chce im wyrządzić szkodę, ogień bucha z ich ust i pożera ich wrogów; tak musi zginąć każdy, kto by chciał im wyrządzić szkodę.

(6) Oni mają moc zamknąć niebiosa, aby nie padał deszcz za dni ich prorokowania; mają też moc nad wodami, by je zamieniać w krew i dotknąć ziemię wszelką plagą, ilekroć zechcą.

(7) A gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich.

( oni będą głosić świadectwo o wyzwoleniu narodu Bożego, nie dla Ludu Bożego.. a dla całego świata , czyli będą wyjasniac dla ludzi to co się dzieje na świecie, dlaczego jest wymarsz ludu , kim jesteśmy i wszystkie kłamstwa , będzie to w tym samym czasie gdy lud będzie wyprowadzony)

(Cool A ich trupy leżeć będą na ulicy wielkiego miasta, które w przenośni nazywa się Sodomą i Egiptem, gdzie też Pan ich został ukrzyżowany.

(9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia, i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie.

(10) A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi.

(11) Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpił w nich duch żywota z Boga i stanęli na nogi swoje, i strach wielki padł na tych, którzy na nich patrzyli.

(12) I usłyszeli głos donośny z nieba, mówiący do nich: Wstąpcie tutaj! I wstąpili do nieba w obłoku, nieprzyjaciele zaś ich patrzyli na nich.

(13) I w tejże godzinie powstało wielkie trzęsienie ziemi, i dziesiąta część miasta zawaliła się, i zginęło w tym trzęsieniu ziemi siedem tysięcy ludzi, pozostali zaś przerazili się i oddali cześć Bogu nieba.

(14) Drugie "biada" minęło; oto nadchodzi szybko trzecie "biada".

(15) I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światem przypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków.

( czyli po śmierci świadków , 3,5 roku wraca Chrystus z 144 000 i panowanie Chrystusa i Boga oraz 1000 letnie królestwo , co wskazuje na to że powołanie świadków, jak i porwanie będzie w tym samym czasie albo bardzo zbliżonym i będą to 2 różne grupy ludzi )mnie ciekawi tylko to, że w objawieniu mamy dopiero w nastepnym rozdziale mowę o wyprowadzaeniu , możliwe że jednak objawienie wcale nie mówi wszystkiego w kolejności .

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 19th Czerwiec 2016, 14:19
Właśnie rozmawiałem z Arturem (Liksarem) I doszliśmy do wniosku że prawdopodobnie kolejność wydarzeń jest źle rozumowana ? Być może Stwórca specjalnie pomieszał kolejność wersetów w Obj Jana aby Szatan nie do końca wiedział o co chodzi i żebbyśmy my też od razu wszystkiego nie wiedzieli (Wiadomo że nadal wiemy nie wiele)

- Jeżeli 2 Świadków pojawiłoby się teraz na 3.5 roku ?? to Słowianie od razu się nawracają , element zaskoczenia idzie w odstawke itp.
- Świadkowie mają świadczyć 3.5 roku , Izraelici mają być Sadzeni na pustyni 3,5 roku , jeszcze 3.5 roku ma być nauka w niebie !

Mi się wydaje !  ŻE TE wszystkie sytuacje będą działy się Równolegle w jednym momęcie praktycznie ! Razem ze 144 tys ??

Każdy z nas czuję ze jak to potrwa jeszcze kilka lat z ziemi zostanie pył chyba prawda ??

Świadkowie prawdopodobnie będą Wysłani nie do Izraelitów ! Tylko do wszystkich ludów ziemi w czasie gdy Lód Boży będzie na pustyni sądzony !!

Bo przecież wyprowadzenie nas ma być sytuacją bez precedensu zaskoczeniem dla wszystkich !

Jeżeli właśnie nam minęło 1 Biada ! to własnie zaczęło się drugie.. Czyli można spodziewać się lada chwila wszystkiego ! Wyprowadzenia i powołania świadków w jednym momencie.

Wyobraźmy sobie jak będzie czóła się reszta świata gdy Izrael zostanie wyprowadzny i zbawiony a oni nie ?? To może rodzić gniew w śród tych narodów a gniew prowadzi do buntu i Szatana.. Skoro ze wszystkich narodów mają być zbawienie i oni nie mają takiej wiedzy i mimo wszystko konekcji z Bogiem jak Polacy czy słowianie ! Będą musieli dostać informacje i wskazówki z 1 ręki ! prosto od Boga czy jego Świadków ??... Jak pisałem wcześniej od 9 rozdziału do 13 jest jakby zgodne w Obj. Jana w kolejności nagle bum i kolejny werset jakby z innego wątku.

Mat. 24.20 : (22) Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie ostałby się nikt; ale ze względu na wybranych owe dni zostaną skrócone napisał:
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 19th Czerwiec 2016, 14:46
Największy problem tkwi w tym, że świadkowie zmartwychwstaną i po ich zmartwychwstaniu będzie wymarsz na pustynię.


(15) I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światem przypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków.

Panowanie oznacza pozbawienie władzy szatana, następuje porwanie i wyprowadzenie wbrew protestom wyrzuconego w z nieba szatana, który także utracił władzę na ziemi a Bóg ją objął wybawia swój lud.

Żarty się skończą dla satanistów.

Podejrzewam, że istnieje taka opcja.

Świadkowie już działają i mają pomoc Boga, Zbliża się koniec ich świadczenia i zostaną przeniesieni na kilka miesięcy do Jerozolimy, 'tam gdzie Pan został ukrzyżowany' i tam przed kamerami wielu ludzi dokończa mocnego świadectwa o Bogu, o planie wyzwolenia Ludu Bożego - wszystko z pomocą Ducha Bożego i pojawiająca się Bestia zdoła ich zabić.

Nie mamy informacji w Objawieniu, ze przez cały okres 3.5 roku Świadkowie będą czynili cuda. Czyli ostatnie 6 miesięcy działalności w Jerozolimie nie jest sprzeczne z proroctwem.

Druga opcja. Jeszcze za wcześnie na wszystko i pierwsze 3.5 roku jeszcze się nie zaczęło!

Trzecia opcja.
Gdzieś popełniamy duży błąd.

Dwie ostatnie opcje są moim zdaniem mało prawdopodobne. Jest wielce prawdopodobne, że świadkowie nie muszą być w gronie 144.000.

A może świadkowie są z pokolenie Efraima, które w ten sposób przez Boga tak wywyższone!?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 19th Czerwiec 2016, 14:52
thewordwatcher napisał:Największy problem tkwi w tym, że świadkowie zmartwychwstaną i po ich zmartwychwstaniu będzie wymarsz na pustynię.


(15) I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światem przypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków.

Panowanie oznacza pozbawienie władzy szatana, następuje porwanie i wyprowadzenie wbrew protestom wyrzuconego w z nieba szatana, który także utracił władzę na ziemi a Bóg ją objął wybawia swój lud.

Żarty się skończą dla satanistów.

Podejrzewam, że istnieje taka opcja.

Świadkowie już działają i mają pomoc Boga, Zbliża się koniec ich świadczenia i zostaną przeniesieni na kilka miesięcy do Jerozolimy, 'tam gdzie Pan został ukrzyżowany' i tam przed kamerami wielu ludzi dokończa mocnego świadectwa o Bogu, o planie wyzwolenia Ludu Bożego - wszystko z pomocą Ducha Bożego i pojawiająca się Bestia zdoła ich zabić.

Nie mamy informacji w Objawieniu, ze przez cały okres 3.5 roku Świadkowie będą czynili cuda. Czyli ostatnie 6 miesięcy działalności w Jerozolimie nie jest sprzeczne z proroctwem.

Druga opcja. Jeszcze za wcześnie na wszystko i pierwsze 3.5 roku jeszcze się nie zaczęło!

Trzecia opcja.
Gdzieś popełniamy duży błąd.

Dwie ostatnie opcje są moim zdaniem mało prawdopodobne. Jest wielce prawdopodobne, że świadkowie nie muszą być w gronie 144.000.

A może świadkowie są z pokolenie Efraima, które w ten sposób przez Boga tak wywyższone!?

Jeżeli świadkowie już działają rzeczywiście to oznacza że 2 gie Biada dochodzi końca. Jest też możliwość że właśnie są powoływani ?.. Też myślę nie raz nad tym czy popełniamy błędy ale jeżeli nie popełniamy to znaczy że te odkrycia i mądrść pochodzą bezpośrednio od Boga , czyli teraz tak jak Henryku napisałeś żarty się skończyły !
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 19th Czerwiec 2016, 15:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Nadal jestem w szoku z powodu odkryć, nie tylko moich ale wielu waszych, ponieważ napisaliście wiele mądrych rzeczy, wiele artykułów i ostatni Cyryl znowu napisał super część o Pawle.

Nie chcę przypuszczać za wiele i nie chcę nikogo, z sobą samy zbyt wywyższać. Jednak nasze czyny głoszenia mają sporą wartość nie są one efektem naszych zdolności. Widzę w tym palec Boży.

Można to podciągnąć pod spekulację, ale jesteśmy w matni.

Moglibyśmy się wywyższać jako wybrani przez Boga. Ale nie mamy solidnych podstaw.

Ale nie wolno nam brać kredytu dla siebie skoro są dowody pomocy Bożej.

Z tych przyczyn to co napisałem powinno nam wystarczyć. Resztę uczyni nasz Ojciec a my trwajmy w tym, co do tej pory robimy.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 19th Czerwiec 2016, 18:31
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:Nadal jestem w szoku z powodu odkryć, nie tylko moich ale wielu waszych, ponieważ napisaliście wiele mądrych rzeczy, wiele artykułów i ostatni Cyryl znowu napisał super część o Pawle.

Nie chcę przypuszczać za wiele i nie chcę nikogo, z sobą samy zbyt wywyższać. Jednak nasze czyny głoszenia mają sporą wartość nie są one efektem naszych zdolności. Widzę w tym palec Boży.

Można to podciągnąć pod spekulację, ale jesteśmy w matni.

Moglibyśmy się wywyższać jako wybrani przez Boga. Ale nie mamy solidnych podstaw.

Ale nie wolno nam brać kredytu dla siebie skoro są dowody pomocy Bożej.

Z tych przyczyn to co napisałem powinno nam wystarczyć. Resztę uczyni nasz Ojciec a my trwajmy w tym, co do tej pory robimy.

Pięknie i w sposób odpowiedni przedstawione.

Ja mogę tylko tyle dodać że ... jestem z katolików ... i uwierzcie ile mi się obrywa od Żony, Taty, Mamy ... ciągle od jechowych.. nigdzie nie mam kogoś obok siebie bliskiego w poglądach i wierze w Boga Abraham, Jakuba i Izaaka.

Jesteśmy tutaj na forum i nas obserwujący stosunkowo wielu, dla siebie aby wzajemnie się pokrzepiać i  odkrywać prawdę Bożą.

Ale z drugiej strony... uwierzcie ... a bynajmniej ja tak się czuje ( wybaczcie nie ma tutaj pychy ) jestem świadkiem tego co Bóg nam daje abyśmy innym głosili. I mamy pełne rozeznanie że przynajmniej na razie sytuacja przypomina bicie głową w mur.

U mnie w rodzinie i nie tylko ( parafia, znajomi itd. ) wszyscy są totalnie zindoktrynowani religią i kulturą chrześcijańską.

Na przykład ostatnio jak podjąłem postanowienie o nie jedzeniu wieprzowiny, starając się to logicznie wytłumaczyć i prowadząc wytrwałe dyskusje. To .... wszyscy zaczynają mnie mieć za ... świra Sad  Jednak ja mimo to czuje, tą wewnętrzna siłę która pozwala mi trwać w postanowieniu i dawać świadectwo.  Wiem że kiedyś to zaprocentuje, ludzie może sobie przypomną w tych czasach końca końców i pomyślą sobie że tędy właśnie droga a nie dadzą się nabrać na ohydę spustoszenia.

Czekam tylko z drżeniem serca kiedy to nastąpi ... aniołowie Pańscy ... i początek końca tego świata.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 24th Czerwiec 2016, 22:40
Na FB znaleźliśmy ciekawą stronę http://www.koniec-swiata.org/

Nie jest to strona oparta na Biblii lecz pokazuje ostatnie kataklizmy jakie dzieją się, oraz anomalia
Mnie zaciekawił artykół o wulkanie na Islandii
Islandzki wulkan Hekla, który w literaturze średniowiecza nazywany był „wrotami piekieł”, w każdej chwili może grozić pierwszą erupcją od 16 lat. Czy ruch lotniczy nad Europą ucierpi podobnie jak w 2010 roku, gdy wybuchał również islandzki wulkan Eyjafjallajokull? napisał:
Link : http://www.koniec-swiata.org/europa-moze-zostac-sparalizowana-islandzki-wulkan-hekla-skraju-erupcji/

Przedewszystkim jego nazwa "Wrota piekieł"
Obj Jana 9: (1) I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani. (2) I otwarła studnię otchłani. I wzbił się ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu ze studni. (3) A z tego dymu wyszły na ziemię szarańcze, którym dana została moc jaką jest moc skorpionów na ziemi. napisał: napisał:

W 2010 Roku był wybuch Wulkanu w 2011 zaczął się "Kryzys Imigracyjny" w 2015 następuje kulminacja imigrantów ściągających do Europy , media chuczą czyżby 5 miesięcy odnosiło się do 5 lat ??

Czyżbyśmy stali na początku 2 giego Biada ? albo już się zaczęło - Są to dalej tylko hipotezy i przemyślenia !
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 27th Czerwiec 2016, 13:58
Przy okazji tych rozważań na temat kolejności wydarzeń z Objawienia nasunęły mi się pewne wnioski w kwestii 10 ostatnich królów na ziemi, gdzie jednym z nich może być Trump…

Wydaje mi się, że w skład 10 ostatnich królów (którzy wraz z syjonistami, nefilimami i hybrydami - uciskanymi przez innych syjonistów, nefilimów i hybrydy z pomocą demonów z Watykanu i Babilonu - stworzą jak sądzę składnik ludzki „Bestii z morza”) wejdzie: 7 ostatnich królów uciskanych przez Watykan i Babilon oraz… 3 ostatnich królów z państw Babilonu (tj. przywódca USA, GB, i …. ktoś trzeci, może przywódca zbrodniczego Państwa Izrael?), którzy wraz z Watykanem uciskali tych 7 królów – razem 10 ostatnich królów na ziemi.

W Objawieniu i w księdze Daniela jest mowa o 10 ostatnich królach na ziemi. W księdze Daniela jednak jest mowa także o tym, że 3 z tych 10 ostatnich królów zostanie obalonych. Nie ma natomiast nigdzie mowy o innych królach w tym czasie, poza tymi 10 ostatnimi.

Dlatego też być może będzie to wyglądało w ten sposób, że tych 3 ostatnich władców z państw Babilonu, wiedząc że na nich także – obok Nierządnicy – ciąży wyrok śmierci zwrócą się na końcu przeciwko Nierządnicy, aby odciąć się od niej i jej zbrodni po to, aby może w ten sposób spróbować odwrócić swój los. Aby pokazać światu, że oni już nie popierają Nierządnicy staną po stronie i będą chcieli przyłączyć się do uciskanych syjonistów, nefilimów i hybryd, a tym samym do 7 ostatnich królów wchodzących w skład powstającego właśnie składnika ludzkiego „Bestii z morza”. Tych siedmiu ostatnich królów, a wraz z nimi pozostali ujeżdżani syjoniści, nefiliny i hybrydy pozwoli tym 3 królom z państw Babilonu przyłączyć się do siebie nie dlatego, że nagle postanowili im wybaczyć, ale dlatego, że tym siedmiu królom będzie na rękę taki układ sił - będą mieli oni przecież jednego wspólnego wroga (Watykan) i tylko na czas ataku i przeprowadzenia wyroku na Nierządnicę zewrą razem szyki: 7 uciskanych królów i 3 królów z Babilonu, którzy się do nich przyłączą i w ten sposób składnik ludzki „Bestii z morza” będzie składał się z 10 ostatnich królów, którzy wspólnie z „Bestią” (czyli ósmym władcą z siedmiu tj. upadłym aniołem z Czeluści, który będzie uważał się za boga) wykonają z Bożego natchnienia wyrok na Watykanie – Nierządnicy.

Następnie - już po wykonaniu wyroku na Nierządnicy, kiedy wspólny wróg zostanie zniszczony - tych 7 ujeżdżanych królów i „Bestia” (czyli ósmy władca z siedmiu, którym będzie jeden z upadłych aniołów z Czeluści (albo tym władcą będzie cała ich grupa), pochodzący z tej grupy upadłych aniołów, którzy przyłączą się do „Bestii z morza” i wraz z jej składnikiem ludzkim będą nienawidzić Nierządnicy, ale przez to także będą nienawidzić jej narzędzi wykonawczych w postaci Babilonu) odpłacą tym 3 królom Babilońskim za to, że wykonywali polecenia Nierządnicy-Watykanu będąc tym samym wcześniej przeciwko całej „Bestii z morza” i zaatakują Babilon, w wyniku czego obalą tych trzech królów.

Może dlatego Trump tak podskakuje Watykanowi… Co o tym sądzicie?
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

on 27th Czerwiec 2016, 14:28
Sponsored content

Objawienie Jana 9:11 Empty Re: Objawienie Jana 9:11

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach