Dziwne sny

+9
Arkadia
Cyryl
Kasia
lusia
Obserwator
Mutu
Bushi
Olo
Marysia87
13 posters
Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Dziwne sny - Page 4 Empty Re: Dziwne sny

10th Czerwiec 2016, 20:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Oba sny brzmią pięknie i pocieszająco.

Ja jednak jestem zbyt ostrożna i nieufna co do nocnych "widzeń".

Nie wiem ale uważam że do póki Syn nie ma nic ważnego do przekazania przez daną osobę innym ludziom to jednak powinnismy podchodzić z dystansem do takich snów.


Zobacz -dlaczego dziewczynka nabrała wody i ona oblała chłopczyka zamiast sam Chrystus tak jak innych?

To tylko jedno,szybko zauważone coś przeze mnieco mi nie pasuje w tym wszystkim...no ale...



Może faktycznie sen ten ma na celu upewnienie twojej żony o podobnych zjawiskach jakie mogą nastąpić w przyszlosci itp.

Jednak moim zdaniem najmniejsze szczegóły w takich snach mogą być ważne których chwilowo nie pamięta a mogą być zwiedzeniem.

Oby sny te były od Pana Boga.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Dziwne sny - Page 4 Empty Re: Dziwne sny

11th Czerwiec 2016, 06:11
Kasiu...bardzo sceptyczna jesteś ostatnio, a koniec jest już bliski.

Nie każe nikomu wierzyć w te sny, a jedynie je opisuje. Nic na to nie poradzę, że moja żona śniła coś takiego.

To może być zwiedzenie? Przez kogo?

Od zeszłego tygodnia robimy post i modlimy się do Ojca o ochronę i odnowienie przymierza...przykro mi, że tak to odbierasz...

...rozumiem, że Ojciec miałby specjalnie dopuszczać do nas demony, żeby nas zwieść, kiedy codziennie proszę o wyjątkowe wsparcie?

Te słowa też są zatem zwiedzeniem???

Księga Joela 3:1-3

(1) I wyleję potem Ducha mego na wszelkie ciało, a synowie wasi i córki wasze prorokować będą, starcy wasi będą śnili, a młodzieńcy wasi będą mieli widzenia.

(2) Nawet na niewolników i niewolnice wyleję Ducha mego w owych dniach.

(3) I uczynię znaki na niebie i na ziemi: krew i ogień, i słupy dymne.

Czyli wszelkie przejawy według powyższych proroctw lepiej traktować jako zwiedzenie?

Szczególnie w naszej grupie...??

Zastanowiłbym się...
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Dziwne sny - Page 4 Empty Re: Dziwne sny

11th Czerwiec 2016, 07:41
Kamilu im bliżej końca tym większe zwiedzenie.

Jestem tylko ostrożna nic poza tym.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Dziwne sny - Page 4 Empty Re: Dziwne sny

11th Czerwiec 2016, 07:50


Księga Joela 3:1-3

(1) I wyleję potem Ducha mego na wszelkie ciało, a synowie wasi i córki wasze prorokować będą, starcy wasi będą śnili, a młodzieńcy wasi będą mieli widzenia.

(2) Nawet na niewolników i niewolnice wyleję Ducha mego w owych dniach.

(3) I uczynię znaki na niebie i na ziemi: krew i ogień, i słupy dymne.


Ja ma ma takie przemyślenie czy przypadkiem nie jest tak że te słupy dymne to Etna na Sycylii, wybuchła w grudniu 15.r i teraz w maju znowu miała większą erupcje. Ostatnio też parę tygodni wstecz wybuchł wulkan na Hawajach. Nie badałem tematu z braku czasu ale może jeszcze gdzie indziej wybuchły " ...słupy dymne" ??

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Dziwne sny - Page 4 Empty Re: Dziwne sny

11th Czerwiec 2016, 08:05
Kasiu, ale ja nie mam zamiaru nikogo zwodzić, a i wierzę w to, że wg powyższych proroctw takie sny pochodzą od Boga.

Tym bardziej, że nie wiem co jest w nich niby zwodniczego??? scratch
____________________________

Tak Iraeneus, też zastanawiałem się czy te słupy dymu, to nie przypadkiem wulkaniczne wyziewy ??? Hmm...
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Dziwne sny - Page 4 Empty Re: Dziwne sny

11th Czerwiec 2016, 09:47
Bracie, czy mógłbyś wypytać Żonę o więcej szczegółów dotyczących samego miejsca w którym to się działo? Jak wyglądała okolica, czy ludzie szli na piechotę, czy mieli coś ze sobą itp. Z opisu snu wynika, że nie będzie czegoś takiego jak samochody, pociągi, miasta w których ludzie by nocowali. Wydaje się, że ucieczka będzie się odbywać przy sprzyjającej porze roku Wink

Bardzo chciałbym to sobie wyobrazić Wink
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Dziwne sny - Page 4 Empty Re: Dziwne sny

11th Czerwiec 2016, 10:07
Wszystko, co opisałem jest tak jak udało jej się to zapamiętać.

Jedynym szczegółem, który utkwił jej w pamięci i zdaje się być ważnym jest to, że byli tam tylko ci ludzie, którzy chcieli iść za Chrystusem Smile
Sponsored content

Dziwne sny - Page 4 Empty Re: Dziwne sny

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach