Przerażające sekrety rządzących elit!

+36
Będzimysł
lusia
Łukasz.s
Cyryl
damian
Odrodzony
Kobieta
Henry Kubik
Wróg Kozłów
Aleksander
Lotion
Kropla
polskapaw
Andrzej
Iraeneus
Obserwator
efraimita
Milosc
levrone55
Skiper
Liksar
Jacek86
anileve
ikiro
Edwedere
Gregor
Tabitha
piotrek123
Zwykły
Mutu
Hugo
Szymon
Bushi
anowi
Kasia
Olo
40 posters
Go down
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 08:11
Wróg Kozłów napisał:Czyżby szykowali kolejne zbrodnie w Syrii, pod fałszywą flagą?

https://www.youtube.com/watch?v=r25__7wDMT4

To chyba jest robota, ten cały film tych dwóch panów, rosyjskich agentów wpływu.

Przedstawiony materiał zdjęciowy i film z tego co zamieści K.W.:



To są rzeczywiście przemalowywane samoloty F/A - 18 Hornet ale ma to miejsce podczas cyklicznych i odbywających się od wielu lat ćwiczeń Czerwona flaga w USA.

A autorzy od razu powołują się zaraz, nie sprawdzając gdzie było te malowanie, na wpis Włodka Ceglarskiego? który prymitywnie i jednoznacznie sugeruje podszywanie się amerykanów pod Rosjan i przypisywanie im bombardowań szkół i szpitali.....

dalej już mi nie chciało się tego oglądać No No

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 10:26
Iraeneus napisał:To chyba jest robota, ten cały film tych dwóch panów, rosyjskich agentów wpływu.

To są rzeczywiście przemalowywane samoloty F/A - 18 Hornet ale ma to miejsce podczas cyklicznych i odbywających się od wielu lat ćwiczeń Czerwona flaga w USA.

A autorzy od razu powołują się zaraz, nie sprawdzając gdzie było te malowanie

Może to są rosyjscy agenci wpływu, a może nie. Nie wiem, więc nie będę rzucał oskarżeń.
Już ksiądz Isakowicz-Zaleski, Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke, a nawet motocykliści z "Rajdu katyńskiego" zostali okrzyknięci "ruskimi agentami".
Ba, każdy kto nie popierał banderowców i przewrotu majdanowego był nim okrzyknięty.
Czy dzisiaj, pomimo wielu dowodów, gdybym napisał "amerykańskiego przewrotu majdanowego" też byłbym "ruskim agentem"?

Jeśli jakiś kraj przemalowuje swoje samoloty na barwy innego kraju to jest to dla mnie podejrzane i to bez względu na to, w którym miejscu nastąpiło malowanie.
A jeśli robi to USA to jest to dla mnie jeszcze bardziej podejrzane.
I żeby nie było wątpliwości: Nie jestem ruskim agentem. Laughing
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 11:53
Wróg Kozłów napisał:
Może to są rosyjscy agenci wpływu, a może nie. Nie wiem, więc nie będę rzucał oskarżeń.

Koźlany Wrogu jakby nie patrzeć tutaj nie ma podstaw do wyciągania takich wniosków. Dowody jednoznacznie wskazują na manipulację lub co najmniej niski poziom warsztatu dziennikarskiego tych dwóch panów. Jeżeli można mówić o dziennikarzach jako uczciwych ludziach, w większości od ponad 200 lat są na usługach Rothschildów i ich korporacji.

Po pierwsze spójrz na te linki :

https://pl.wikipedia.org/wiki/Red_Flag_exercise

Oraz na film tych dwóch panów, wystarczy też spojrzeć na pierwsze sekundy filmu i stół z gazetami, na samej górze "prawicowe" w Sieci, Gazeta Warszawska - przekaz do prawicowców którzy jak wiemy nie nawiedzą Rosji a kochają USA w większości. Na takim odbiorcy im zależy, żeby podkopać ich poglądy.

Nie pokazali zdjęć z tymi samolotami w Syrii, Iraku, nawet na lotniskowcu tylko te zdjęcia pochodzą z USA i dotyczą ćwiczeń red flag. To jest widoczne na tym filmie który zamieściłem wcześniej. A oni z tego filmu wycieli migawki i pokazali zdjęcia ( bez tła które zawiera krajobrazy z USA ) mówiąc że to przemalowywanie w związku z bombardowaniami w Syrii.

Więcej, jako dowód tej tezy to odnieśli się do tego testu Cybulskiego na fb, który jest do wykonania przez każdego. Nawet ja mogę zaraz utworzyć konto na fb i zrobić jakiś test  Suspect  

No to jawna manipulacja i kpiny z naszej inteligencji!!!!!! Czy oni maja nas za osłów, no niestety TAK.  

Nie powinieneś tego mój drogi Koźli Wrogu tak tego zostawiać  prawda lub nie prawda. To jest jawna manipulacja!!! nami i najprawdopodobniej rosyjska agentura wpływy.

A co do tych innych sytuacji i oskarżeń o " rosyjska agenturę wpływów " to nie należę  do tych "inteligentnych" poszukiwaczy tej agentury. I myślę że co najmniej większość z nas na forum to dostrzega kiedy rzeczywiście mamy do czynienia z agentami rosyjskich wpływów a kiedy nie.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Gość
Gość

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 12:19
Nieważne gdzie samoloty te i z jakiej okazji są przemalowywane.

Skoro ussmani to robią, to już jest skandal i nie można im ufać.

Gdyby robili to rosjania media by się zapluly wscieklizna.

Ja zawsze pamiętam kto jest tak naprawdę zdolny do najgorszego...zandarm

świata, który broni nas przed wszystkimi innym a przed samym sobą nie był

W stanie obronić hiroszimy i nagasaki.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 13:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Posprawdzałem nieco źródła i wydaje mnie się, że Amerykanie celowo wprowadzili nas w błąd, dając sfilmować swe samoloty i umieścić na YT.

Całą burzę o Syrii rozpowszechnił jeden agent, pisałem o nim kiedyś...

https://www.superstation95.com/

Teraz nie widziałem tych filmów ale ta witryna to rozpowszechniła.

Wygląda to na celową dezinformację i być może, kiedy USA zaatakuje siły Syrii tak pomalowanymi samolotami, nikt nie uwierzy, że to pomalowane F-16.

Mają sposoby na oszukiwanie nas.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 14:25
Shocked No

To nie jest tak że ja sobie szybko znalazłem red flag itp jak wyżej.

W temacie siedzę już wiele lat i wojskowość mnie bardzo interesuje. Nie wspomnę że jak zobaczyłem te zdjęcia to od razu instynktownie skojarzyłem to z red flag.

Plan tych ćwiczeń przewidywał budowanie sytuacji z perspektywicznych realnych przyszłych wojen. Dla tych celów malowano i maluje się nadal na barwy wroga ( Rosji ) te samoloty które udają intruzów! Zwróćcie uwagę że u dołu mimo gwiazdy na górze samoloty mają napis marines !

Czy jakby miały być wysłane do bombardowania w Syrii to by coś takiego przeoczyli  scratch ale że były używane na red flag to właśnie takie napisy pozostały. Dla mnie to w całej tej sytuacji jest oczywiste.



I jeżeli chcecie to nawet komentarz  tych panów typu że nikt nie zobaczy różnicy między F/A - 18 Hornet a Su 30 ( rozwinięta wersja MIG - 29 ) to kompletna bzdura!!

Wejdźcie sobie na google i poszukajcie zdjęć  obu samolotów i zobaczycie różnice aż nazbyt i z daleka też do odróżnienia.

A co do F-16 to Henryku nie ma podobnej klasy ( samolot wielozadaniowy ), gabarytów samolotu u Rosjan. No może trochę Jak-130 ale to samolot szkolno treningowy i o wiele mniejszych gabarytów.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 17:00
Iraeneus napisał:Shocked No

Plan tych ćwiczeń przewidywał budowanie sytuacji z perspektywicznych realnych  przyszłych wojen. Dla tych celów malowano i maluje się nadal na barwy wroga ( Rosji ) te samoloty które udają intruzów! Zwróćcie uwagę że u dołu mimo gwiazdy na górze samoloty mają napis marines !

I jeżeli chcecie to nawet komentarz  tych panów typu że nikt nie zobaczy różnicy między F/A - 18 Hornet a Su 30 ( rozwinięta wersja MIG - 29 ) to kompletna bzdura!!

Wejdźcie sobie na google i poszukajcie zdjęć  obu samolotów i zobaczycie różnice aż nazbyt i z daleka też do odróżnienia.

A co do F-16 to Henryku nie ma podobnej klasy ( samolot wielozadaniowy ), gabarytów samolotu u Rosjan. No może trochę Jak-130 ale to samolot szkolno treningowy i o wiele mniejszych gabarytów.

Ireneuszu, ja nie kwestionuję twojej wiedzy z zakresu wojskowości, ale powinieneś "patrzeć szerzej".
Zauważ, że napisałem tylko: "Czyżby szykowali kolejne zbrodnie w Syrii, pod fałszywą flagą?".

Proszę zatem, byś wykazał fałszywość poniższych zdań:

1. Skoro malują "szerszenia" w cudze barwy to mogą pomalować dowolną, inną maszynę.

2. Cywilni świadkowie mogą nie rozpoznawać typu samolotu z ziemi, a patrząc przez lornetkę na lecącą maszynę zobaczą co najwyżej czerwoną gwiazdę, a nie czarny napis marines na kamuflażu.

3. Istnieje co najmniej teoretyczna możliwość posłużenia się takim przemalowanym samolotem w operacji "fałszywej flagi".

4. Świadomość takich działań USA daje stronie przeciwnej możliwość skutecznej obrony przed oskarżeniami (zarówno prawdziwymi jak i nieprawdziwymi) o popełnione zbrodnie.

Uważam, że dobrze podsumował to pajakalipa :
"Nieważne gdzie samoloty te i z jakiej okazji są przemalowywane.
Skoro ussmani to robią, to już jest skandal i nie można im ufać".
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 17:56
To co chciałem już wyłożyłem jako dowody za i przeciw.

Teraz zamilczę, chyba że ktoś przedstawi dowody lub logiczne wnioski w powiązaniu z dowodami.

Dodam tylko że to żaden argument że USA może przemalowywać swoje samoloty, każda armia świata to potrafi Cool

Nawet Rosjanie potrafili przemalować swoją armię na "zielone ludziki" alien

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Październik 2016, 22:50
Trzeba spojrzeć na sprawę realnie, Ieaeneus ma rację szansa powodzenia takiej fałszywej flagi jest bardzo mała, teoretycznie można by było puścić Horneta zamiast Su-27 z wysokości pewnie b nikt nie wnikał za bardzo ale już po amunicji by doszli KH50 a Maverick to spore różnice a resztki pocisków można by było łatwo znaleźć. Nadmieniam że nie da się zamocować rosyjskich pocisków na Userskim samolocie bo to nie będzie "djelat".
Fałszywa flaga to raczej lepiej wypada na pełnym morzu, wystarczy odpalić bombkę na amerykańskim starym niszczycielu i powiedzieć że syryjski myśliwiec/ rosyjski strzelił.

Oto przykład takiej próby z przed kilku dni:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pentagon-niszczyciel-rakietowy-USS-Mason-ponownie-ostrzelany-przez-rebeliantow-Huti,wid,18544746,wiadomosc.html?ticaid=117eae

Od razu widać że ten niszczyciel o wdzięcznym imieniu :"Mason", prosi się o to by zapisać się jako pierwsza ofiara IIIwśw. na kartach historii. Nawet po burtach widać że nawet na nową farbę im szkoda skoro jego "secret mission" polega na wysadzeniu go gdzieś w pobliżu ruskiego portu.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

18th Październik 2016, 22:24
Jeszcze raz 9/11 i ...nie było samolotów.




_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

20th Październik 2016, 22:04
Oj chyba niektórym z I fali satanistów jest bardzo gorąco pod kołnierzykiem.

Brak u nich godności , honoru i posuną się do wszystkiego... ale czego spodziewać się po dzieciach upadłych !

Madonna oferuje seks oralny każdemu w zamian za głosy na Hillary Clinton

Kampania wyborcza w Stanach Zjednoczonych wchodzi w decydującą fazę, a gorączka z nią związana udziela się nie tylko kandydatom, ich sztabom, ale także gwiazdom popierającym konkretnego kandydata. Znana piosenkarka Madonna zaoferowała wyborcom coś, czego w historii kampanii wyborczych jeszcze nie mieliśmy…

Podczas koncertu w słynnej nowojorskiej hali – Madison Square Garden, 58 – letnia ikona muzyki pop zszokowała publiczność. Zrobię loda każdemu, kto zagłosuje ma Hillary Clinton! – krzyczała krewka piosenkarka. Propozycja mocno przypadła do gustu publiczności, która zaczęła wiwatować na cześć swojej idolki. Ale to nie wszystko. Madonna, rozochocona reakcją swojego audytorium kontynuowała: Jestem w tym naprawdę dobra. Nie jestem też idiotką i nie działam jak przyrząd. Wykorzystuje swój czas, utrzymuję kontakt wzrokowy i zawsze połykam – zachęcała do skorzystania z jej propozycji.

Madonna nie ukrywa swojego poparcia dla kandydatki partii demokratycznej. W sieci wielokrotnie podkreślała, że bliska jest jej walka o prawa kobiet oraz mniejszości.

Nie jest to odosobniony przypadek, w którym sławna postać popiera Hillary Clinton. Jakiś czas temu mogliśmy obejrzeć wideo, na którym legenda kina – Robert De Niro nazywa Donalda Trumpa „świnią i głupkiem”, a także wspomina: „Mam ochotę kogoś uderzyć w twarz. Tak, mam ochotę uderzyć Trumpa w twarz. Zależy mi na tym kraju i na kierunku, w którym podąża”.

Jedno jest pewne – przy ewentualnej wygranej Hillary Clinton, uderzenie Trumpa w twarz to bułka z masłem w porównaniu z tym co czeka Madonnę, jeżeli raczy dotrzymać obietnicy.

Źr.: wprost.pl

O jakim kierunku mówi " szanowny" aktor? Sami wiemy..

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Październik 2016, 09:08

Czyli Karty zostały odkryte , już wiemy na 100% Kim jest Trump i dla kogo pracuję.

Kocham ludzi na tej sali. Kocham Izrael. Kocham Izrael. Byłem z Izraelem tak długo w sensie, że otrzymałem jedne z moich największych odznaczeń od Izraela, jak mój ojciec wcześniej, niesamowite. Moja córka, Ivanka, spodziewa się wkrótce pięknego żydowskiego dziecka. napisał:
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Październik 2016, 11:13
Nic nie zostało odkryte. To wszystko jest znane i Żydzi bardzo nienawidzą Trumpa i nie wierzą mu na ani jedno słowo.

Słyszałem jego całe przemówienie, w którym właził im w zady ale po tym przemówieniu i tak go nie witano z otwartymi ramionami.

Najbardziej prawdopodobna wersja to zapoczątkowanie wybuchu III WŚ, według moich SPEKULACJI.

Jest to najbardziej prawdopodobna sytuacja ale nie wiadomo, czy zrobi się to za jego prezydentury czy też powstrzyma się wybory co najprawdopodobniej sprowokuje masowe protesty, a to jest powód do wprowadzenia stanu wojennego.

Trump może odgrywać znaną nam rolę Wałęsy, który mówił ludziom, co tylko chcieli słyszeć i wybrano go. I co? Mamy Japonię?

Zamieszki mogą powstać po wygraniu przez Trumpa a tak po jego przegranej. Twierdzi się, że w obu przypadkach nastąpią zamieszki.

Nie zapominajmy, że we Francji już jest czy raczej nadal jest stan wojenny po rzekomym ataku ciężarówką.

W Niemczech grozi także stan wojenny i Szwecji jest także blisko.

Najprawdopodobniej taki jest plan - a taki jest - i niemal wszystko jest zapięte na ostatni guzik.

NATO zwiększa wojska na granicach z Rosją w Europie a rosyjskie statki są gotowe na Bałtyku.

Nie wiemy tylko na 100%, kogo Trump oszukuje, Żydów czy masy.

A Syjoniści są na celu Watykanu czyli z jednej strony mamy pozory takie a z drugiej przeciwne. Czyli praktycznie nadal nie wiemy o co naprawdę chodzi.

Ze strony Boga nie widać na razie żadnego ruchu, czyli nie jesteśmy w stanie ucisku i nie widać 2 świadków. Nawet jeżeli nie wiemy kolejności wydarzeń, trzeba zdać sobie sprawę z tego, że możemy się mylić w każdym przypadku i jednak Bóg jakoś nas wszystkich ochroni przed nadciągającą burzą wojenną.

Jedyna nadzieja w Bogu...

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Październik 2016, 11:29
Jedyna nadzieja w Bogu... napisał:

Tu się zgadzam w 100% , wstawiłem to aby jeszcze uświadomić ludzią którzy nie widzieli że Trump to też aktor na służbie Upadłych. Jednak wygląda na to że jest do czegoś specjalnego przygotowany , ostatnio dalej studiując nowe Apokryfy i pewne zdażenie z biblii zauważyłem że Pan Zastępów ma zaplanowane praktycznie wszystko nawet poszczególnych osób narodziny i ich zadania już od początku były zaplanowane i pokierowane przez Boga Izraela. Musimy być czujni i obserwować wszystkie znaki. Trump widocznie jest dobrym aktorem.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Październik 2016, 13:43
Henryk napisał " [żydzi] i tak nie witali go (Trumpa) z otwartymi ramionami".

Na co ja przytoczę słowa z "mądrości" rabinicznych.

"Na zebraniu w Nowym Jorku przemawiał jeden cwany typek spod ciemnej gwiazdy. Był delegatem, wybrańcem. Mówił bzdury, często ocierał pot z czoła, a jego oczka były jak cwane ślepia kocura zatopione w opasłej, tłustej mordzie.
Po przemówieniu wszyscy bili brawo z całych sił. Tylko żydzi, którzy zasiedli w zwartej grupie pod oknem nie bili.
Zdziwiło to młodego adepta. Nachylił się do starego żyda obok i zapytał: "...dlaczego rebe wszyscy biją brawo a my nie, przecież to tez nasz delegat, słyszałem jak go chwaliliście pod bożnicą!"
Na co stary żyd odpowiedział w te słowy: "...młodyś to głupiś. Ale jak pytasz to znaczy, że chcesz wiedzieć. To ci powiem.
My nie bijemy brawa bo za bardzo go lubimy.
Jak to?!
Tak to, że jak kogoś nie lubisz to mu bij brawo, żeby uważał ze jesteś po jego stronie. A jak kogoś lubisz bardzo, to nie rób nic. Żeby inni nie wiedzieli, że to twój człowiek.
No ale wtedy inni będą wiedzieli, że to nasz człowiek, bo nie bijemy mu braw.
Większość jest głupia. A ci mądrzy i tak wiedzą zawsze kto z kim przestaje.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Październik 2016, 15:12
To zależy z której strony popatrzymy. Kiedy był zabraniu AIPAC, Żydzi bili mu brawa ale kiedy zaczął atakować i media i cały aparat władzy, zdołał uzyskać dla mediów zaledwie 20% wiarogodności.

Hillary jest po stronie Żydów i gdyby Trump - Żyd miał wygrać wybory gładko, nie musiałby podważać wszystkiego, a zwłaszcza żydowskich mediów i przy poparciu mediów wygrałby z pomocą Żyda Sorosa bez jakiegokolwiek problemu.

Według mojego rozeznania polityki, Trump jest Żydem i tego nie ukrywa ale bez używania słowa Żyd, Żydów zwalcza, ponieważ cała administracja USA to Żydzi lub ich poplecznicy z Sorosem i Watykanem na czele.

Wystarczyłoby powiedzieć Sorosowi do Hillary - siedź cicho babo i nie pchaj się na fotel a głos ci z głowy nie spadnie. Albo mogli stawiać na Sandersa nie na Hillary czyli mieliby zawsze dwóch kandydatów po swojej stronie.

Cały cyrk z Trumpem i straszliwe zniszczenia dla mas mediów nie miałyby żadnego sensu.

Trump staje, przynajmniej słownie przeciwko globalizmowi, który jest w tej chwili syjonistyczny.

Trump obudził zdecydowaną większość Amerykanów i wiele wskazuje na to, że moje przypuszczenia, że chodzi o wywołanie III WŚ mogą być słuszne, albo plany są jeszcze bardziej zawiłe i jedna część Żydów poświeci, jak w Holokauście drugą część Żydów, aby jeszcze te parę lat przed gniewem Bożym przeżyć.

Jedni Żydzi bili mu brawo a drudzy na nim psy wieszali jak mas media.

Zbyt wiele niewiadomych i za kilka dni będziemy wiedzieli (chyba) o co w tym wszystkim chodzi.

Trump najwyraźniej jest przeciwko Watykanowi aczkolwiek Watykan może grać komedię w celu ukrycia planu III WŚ.

Zdecydowana większość ludzi nie wierzy w te plany i dlatego mogą się zrealizować. O ile tego szaleństwa tych łajdaków nie powstrzyma Bóg!

Według wielu źródeł chazarska mafia jest w stanie paniki, aczkolwiek nie ma 100% pewności.


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Październik 2016, 16:22

Bo to zwykłe przepychanki pod publiczkę. Może i Trump z Clintonową się i nawet nienawidzą, nie zmienia to jednak faktu, że obydwoje są desygnowani przez tą samą siłę sprawczą.

Dobry i zły policjant na przesłuchaniu. Aa obaj pracują dla tego samego komendanta.

avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Październik 2016, 21:24
Mutu problem w tym, że wielu kolegów "komendanta" siedzi w otchłani i czeka na okazję aby zmusić go do oddania władzy. 

W obecnej sytuacji wiemy, że nic nie wiemy. 

Możliwe, że Trumpa wspiera Bestia i dlatego żydzi zwyczajnie się boją. Zapewne przy pomocy kabały, żydzi wraz z Watykanem sprawowali kontrolę na upadłymi aniołami z otchłani i demonami. Dlatego upadli aniołowie z otchłani zwyczajnie nienawidzą żydów, Watykanu.

Nie wiemy kto stoi za Trumpem, na ile plan 3 wojen jest realizowana a na ile już zaczęły wypełniać się pewne elementy proroctw. 

Dodatkowo Bóg zapowiedział szatanowi jasno, że sam zostanie zdradzony. 

Dlatego no cóż pozostaje nam czekać, obserwować i ufać tylko Bogu.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Październik 2016, 21:55
Trump, jak pokazałem we wcześniejszych postach był planowany już z 15 lat temu, jak nie lepiej. Nie więc tutaj niewiadomej.
Plan jest realizowany. Ja myślę, że owo "tarcie" między siłami jest prokurowane celowo dla zamydlania oczu.
Wszystko jednak podąża do celu.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

31st Październik 2016, 11:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Przypadkiem znalazłem artykuł, który wyjaśnia NIECO o co w tym wszystkim chodzi i jezeli to wszystko Prawda, ponownie miałem bardzo dobrego nosa i odgadłem nieco zamiary satanistów.

Ten artykuł bardzo mi rozjaśnił i dodał kilka szczegółów do tego, o czym wcześniej pisałem.

Oto link do artykułu po angielsku.

http://henrymakow.com/2016/10/election-mirrors-war.html

Autor artykułu - Walter Benjamin jest masonem, który twierdzi, że poparcie dla Trumpa pochodzi z... patriotycznej części masonerii, będącej w opozycji do syjonistycznej dominacji świata. Nie podaje on żadnych dowodów na to co ujawnia i ja w to nie wierzę. Ale uważam ze jego poglądy powinny być przedstawione.

To dosłowne tłumaczenie stwierdzenia Henryka Makowa, dla którego Walter napisał ten artykuł.

W bardzo dużym skrócie, Walter ujawnia, ze są dwie gałęzie masonerii, syjonistyczna oraz patriotyczna.

I że właśnie ta patriotyczna założyła USA, którą z czasem przejęła syjonistyczna część masonerii.

Twierdzi on że The Duke of Brunswick, Wielki Mistrz Masonerii oświadczył w roku 1794, że masoński porządek został opanowany przez niezwykle mocne, oparte na czarnej magii, okultyzmie, hipnotyzmie, siły, oparte także na Kulcie Słońca, i że to wszystko jest skierowane przeciwko zniewoleniu człowieka.

To właśnie przez nich ludzkość została zatruta i sprowadzona na manowce przez kilka pokoleń.

George Washington stwierdził, że Bawarskie Illuminati zostało utworzone przez Adama Weishaupta w 1776 roku (data na amerykańskim dolarze, tym z trójkątem) zfinansowana przez Rothschildów, i to wszystko zjednoczone przez nauki religijne sabatystyczno-frankistowskiego Judaizmu jako przedłużenia babilońskiego kabalistycznego Talmudyzmu.

Walter Benjamin twierdzi, że właśnie w tym momencie patriotyczna masoneria jest w stanie wojny z Iluminatami i syjonistami talmudycznymi.

Twierdzi on, że Hillary Clinton jest bezpośrednim agentem Iluminatów syjonistycznych,  i nie popiera ona masonerii patriotycznej.

Pracuje ona dla ludzi odpowiedzialnych za plany 3 WŚ oraz rozpoczęcie NWO z Jerozolimy, ale to nie będzie żydowskie panowanie, nie syjonistyczne, nie chrześcijańskie ale lucyferiańskie, masońskie i szatańskie.

Czyli to powyższe oznacza ściśle plany WATYKANU!

Oczywiście Trump jest przeciwko temu.

Wielokrotnie pisałem o tym, że z powodu informacji, które dostaje rządząca elita od upadłych aniołów i zna także plany Boga, musi ona poświęcić syjonistów i część masonerii ponieważ wiedzą oni, że Bóg ma ich na muszce i ma zamiar wykonać wyrok na Watykanie oraz na Babilonie.

A oni nie mając wyjścia przygotowują się do tego i posyłają na rzeź swoich wielu najwierniejszych sługusów.

Po co ten cyrk? Aby ci, którzy później dostaną lanie od Boga mogli uzyskać u ludzi wielką wiarygodność, (jak Trump!!!) i liczyć na pobłażliwość Boga czy na Jego wyrozumiałość.

Czytając księgę Henocha jest oczywiste, ze uwięzieni upadli prosili Henocha, aby się za nimi wstawił u Boga, ale Bóg nie skorzystał z prawa łaski.

Najprawdopodobniej wypuszczeni z otchłani upadli wraz z Apollem ponowią swoje prośby i naprawią to, co oficjalni satanisci, czyli Watykan i cała chazarska mafia zostanie przez nich potępiona i zlikwidowana. I wtedy, kiedy pomogą ludzkości, wielu ludzi im uwierzy i wtedy będzie zwiedzenie, jakiego świat nie widział do tej pory.

Ten proces najprawdopodobniej się rozpoczyna, ale co z tego wyjdzie? To, na co im Bóg pozwoli.

I w tej chwili rozpoczyna się właśnie decydujący okres czasu w historii świata.

O tym, że toczy się wielka walka pomiędzy Watykanem oraz chazarską magią to już od dłuższego czasu wiemy i wiemy także, że zniszczenie syjonizmu (Rothschild Izrael) jest w planie III WŚ.

Ale szczegółów nie znamy. Niemniej ten gość nie poparł tego żadnymi dowodami, ale wiele poszlak wskazuje na to, ze tak właśnie przebiega walka o władzę nad światem.

Kto wygra i co dalej... czas pokaże.

Najważniejsze jest to, że wszystkie wydarzenia z udziałem Trumpa wskazują nieomylnie na to, że Bóg już działa na ziemi i zaczyna manipulować wydarzeniami dla swoich celów. Wyraźnie o tym mówi Objawienie, ze natchnie On serca 10 krli, aby działali jednomyślnie i zniszczyli Nierządnicę oraz Babilon.

Trzęsienie ziemi w Rzymie i w Watykanie to najwyraźniej objaw Jego Obecności.


Reakcja elit jest tego wymownym dowodem, ponieważ nigdy by nie zmieniono planów NWO.

Jedynie działanie Boga mogło ich zmusić do zmiany kierunku.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

1st Listopad 2016, 09:17
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:George Washington stwierdził, że Bawarskie Illuminati zostało utworzone przez Adama Weishaupta w 1776 roku (data na amerykańskim dolarze, tym z trójkątem) zfinansowana przez Rothschildów, i to wszystko zjednoczone przez nauki religijne sabatystyczno-frankistowskiego Judaizmu jako przedłużenia babilońskiego kabalistycznego Talmudyzmu.

Walter Benjamin twierdzi, że właśnie w tym momencie patriotyczna masoneria jest w stanie wojny z Iluminatami i syjonistami talmudycznymi.

Twierdzi on, że Hillary Clinton jest bezpośrednim agentem Iluminatów syjonistycznych,  i nie popiera ona masonerii patriotycznej.

Bardzo ciekawe informacje Henryku.

Otóż masoneria syjonistyczna bazującą na Talmudzie kogo czci jak nie:
http://www.proroctwa.com/lucyfer-bogiem-judaizmu.htm

Czyli Lucyfera, smoka króla Babilonu.

Syjoniści opanowali USA i dlatego Lucyfer zyskał bezpośrednie stery nad rządem USA.

Masoneria syjonistyczna czy syjoniści to najprawdopodobniej część Wielkiej Nierządnicy, która ma na imię Babilon Wielki. Kto jest królem Babilonu jak nie smok, Lucyfer.

Celem Babilonu jest zniszczenie wszelkich narodów - które powstały z mocy i na podstawie prawa Bożego.

Narody to jest podstawowa i główna zapora przeciwko temu aby Babilon czyli NWO opanował cały świat.

Ale czym jest masoneria patriotyczna???

Otóż moim zdaniem, na podstawie moich przemyśleń z tego artykułu:
https://cyryl27.wordpress.com/2016/10/22/jak-szatan-bogu-tak-bog-szatanowi/

Masonerie patriotyczne w tym ta w USA są sterowane przez zwierzę drugie z ziemi, które wykonują wszelką władzę zwierzęcia pierwszego aby je uwolnić i ożywić. 

Zauważyłem jedno, każda głowa smoka po tym jak stworzyła królestwo na ziemi i została zamknięta w otchłani stawała się głową Bestii.

W trakcie rządów na ziemi taka głowa (czyli upadły książę anielski) stawał się głównym bóstwem owego imperium. Dlatego wierzenia Egiptu, Asyrii, Babilonu, Persji, Grecji czy Rzymu jednak się różnią. W tych imperiach głównym bóstwem był inny upadły książę anielski.

Oczywiście Lucyferowi nie było w smak, że ludzie czczą jego kolegę jako główne bóstwo. Ale wiedział, że ów książę zostanie zaraz wepchnięty do otchłani, poprzez słuchanie jego rad (Lucyfer to wąż najsprytniejszy ze wszystkich upadłych książąt anielskich czyli zwierząt).

Czyli taki książę straci władzę a Lucyfer będzie bliki swojego celu jakim jest zrównanie się z Bogiem poprzez fakt, że cała ludzkość odda mu boską cześć jako jedynemu czy głównemu bóstwu. Ponieważ jak wspomina Bóg smok jest pełen pychy podobnie jak każdy upadły anioł. Czyli oni są łasi na pochwały i oddawanie im przez ludzi boskiej czci jak dzieci na cukierki:


Izajasza 14 napisał:(11) Twoją pychę i brzęk twoich lutni strącono do krainy umarłych. Twoim posłaniem zgnilizna, a robactwo twoim okryciem.
(12) O, jakże spadłeś z nieba, ty, gwiazdo jasna, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco narodów!
(13) A przecież to ty mawiałeś w swoim sercu: Wstąpię na niebiosa, swój tron wyniosę ponad gwiazdy Boże i zasiądę na górze narad, na najdalszej północy.
(14) Wstąpię na szczyty obłoków, zrównam się z Najwyższym.
(15) A oto strącony jesteś do krainy umarłych, na samo dno przepaści.
   


Co jest ciekawe, każdy upadły książę anielski wie, że wąż ich zwiódł dlatego siedzą w otchłani ponadto oni także są rządni tego aby ludzie oddawali im ponownie boską cześć. 

Znamię na ręce lub czole będzie najprawdopodobniej związek ze zmuszeniem ludzi do oddania im boskiej czci.

Masonerie patriotyczne zapewne czczą Bestie z otchłani. 

Dariusz Kwiecień zauważył, że masoneria syjonistyczna ma symbol piramidy z okiem - i jest to symbol Lucyfera.

Natomiast masoneria patriotyczna ma symbol czarnego słońca, czyli swastyki:

cba.pl napisał:
Czarne Słońce - Tajemniczy symbol
Symbol Czarnego Słońca jest niezwykle tajemniczy i do dziś nie wyjaśniony jednoznacznie. Przypuszcza się, że pierwsze przesłanki na temat tego znaku pochodzą z około 10 000 lat wstecz z północnej Mezopotamii. Najstarsze dowody archeologiczne, interpretowane jako przedstawienie Czarnego Słońca, pochodzą z Susa w południowo zachodnim Iranie i są datowane na 3 tysiąclecie pne. Są to Stelle Zwycięstwa króla Naram – Sin, do obejrzenia w paryskim Luwrze. Naram – Sin, wnuk Sargona I, założyciela miasta Akkad, stał się największym władcą Akkadu i całego Sumeru. Tu powstał legendarny Babilon, skąd prawdopodobnie pochodzą poniższe teksty:
Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Black
Fragment z napisów z Babilu:

„Na szczycie Świata, stoi Góra Północy
Zawsze wydaje światło.
Ludzkie oko nie może go zobaczyć -
A jednak tam jest. Ponad Górą Północy promieniuje
Czarne Słońce. Ludzkie oko nie widzi -
A jednak tam jest: Wewnątrz świeci.
Samotne jest, waleczne i sprawiedliwe;
Samo z siebie jest bóstwem.”

... w innym tekście jest napisane:

„Białe Słońce świeci na całym ziemskim świecie -
Daje światło dzienne.
Czarne Słońce świeci w nas -
Daje siłę wiedzy.
Odbicie królestwa Atland,
Które było Filarem Nieba.
pochłoniętym z wściekłością przez morze.
Przypominając sobie mądry Giganta,
Który po drugiej stronie Thule przyszedł i nauczał.”

Jak wynika z tego tekstu, Czarne Słońce jest postrzegane jako obiekt będący uosobieniem Boga, dający wewnętrzną siłę wiedzy. Jego promienie docierają tylko do wartości duchowych ludzi. Promienie pochodzą z gór północy (Kharsak Kurra), będących niezbadanymi i tajemniczymi dla ówczesnych.
Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Czarneslonceallemani
Allemańskie broszki, przypominające symbol Czarnego Słońca.
Symbol odnaleziono także u germańskiego plemienia Allemanów, z pierwszego tysiąclecia ne. Używali go także Frankowie i plemiona bawarskie. Czasami w centrum symbolu znajdował się znak swastyki. Liczba promieni w odnalezionych symbolach waha się od 5 do 12 i miała symbolizować energię słoneczną. Same promienie mają pochodzić od tzw. rzymskich swastyk strzałkowych.
Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Blacksun
Obecna forma symbolu jest wzorowana na słynnej mozaice z zamku Wewelsburg. W III Rzeszy zamek miał stać się centrum ideologicznym i przedstawicielstwem rządu SS . Heinrich Himmler , szef SS, chciał tu założyć "Centrum Nowego Świata". Rzeczywistą działalnością SS na zamku były wykopaliska archeologiczne po okolicy i badania na temat wczesnej historii germańskiej. Mozaika znajduje się na parterze w Wieży Północnej I została utworzona w latach 1939 – 1943. Miała symbolizować odrodzenie aryjskiej siły duchowej w Europie.

Wizerunek czarnego słońca zdobi osiemnastowieczny dom w Pradze nazywany Czarnym Słońcem.

W pismach z Babilonu odnajdujemy wyraźną wzmiankę na temat istnienia dwóch Słońc, Białego, dającego światło dzienne, i Czarnego, dającego siłę wiedzy. Czarne Słońce odnosi się więc do wartości duchowych człowieka. Według alchemii natomiast Czarne Słońce jest symbolem Saturna i reprezentuje ciemny oraz niszczycielski aspekt Słońca.



http://www.swastika.cba.pl/news/blacksun.htm

Naizm czcił Bestie czyli czarne słońce, Churchill czcił Lucyfera czyli piramidę z okiem.

Piramida z okiem to symbol smoka, który z nieba kontroluje wydarzenia na ziemi. Czarne Słońce to symbol Bestii z otchłani która z podziemi kontroluje wydarzenia na zimie.

Dariusz Kwiecień nazwał te dwie potęgi cywilizacją olbrzymów i karłów.  Ale my wiemy więcej.

Bóg zapowiedział Lucyferowi jasno, że wykorzysta on zdradzone przez niego istoty anielskie do wykonania wyroku na jego Królestwie czyli Babilonie Wielkim:


Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.
(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.



Jer 50 napisał:(41) Oto lud nadciąga z północy i naród potężny z wieloma królami rusza z krańców ziemi.
(42) Trzymają łuk i włócznię, są srodzy i nie znają litości. Ich wrzawa szumi jak morze, cwałują na rumakach: Każdy gotowy do boju przeciwko tobie, córko babilońska.
(43) Gdy król babiloński usłyszy wieść o nich, opadną mu ręce; ogarnie go trwoga, bóle jak kobietę rodzącą.


Zobaczmy początek konfliktu pomiędzy smokiem a Bestią to jest początek upadku szatańskiej władzy na ziemi.

Sam Isus co powiedział:


Mat 12 napisał:(25) A Isus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.
(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?


Ze strony Boga mamy zapowiedz tego, że da on pokaz niespotykanej mądrości w dziejach świata. Gdyż Bóg zanim wkroczy do akcji to upokorzy smoka i doprowadzi do tego, że sam on wpadnie we własne sidła:


Jer 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Trump może realizować interesy Bestii. Trump jest synem imigranta z Niemiec. Czyli w domu zapewne oddawał cześć czarnemu Słońcu, swastyce. Gdyż to rodzina ma największy wpływ na wychowanie.

Ta kreskówka Mutu, to może być zapowiedź realizacji planu bestii a nie smoka.

Dlatego musimy brać pod uwagę wszystkie możliwości i kierować się słowami Boga. To one mają moc sprawczą.
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

1st Listopad 2016, 15:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Bardzo dobry film który bez ogrudek pokazuje co się dzieje Smile
Nasi rodzimi "Artyści" Siedzą w tym tak samo jak wszyscy


Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

1st Listopad 2016, 16:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Bardzo prosty ale i sugestywny obraz rzeczywistych zdarzeń w dzisiejszym świecie:


_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

1st Listopad 2016, 16:30
Cyryl napisał:Ale czym jest masoneria patriotyczna???

Otóż moim zdaniem, na podstawie moich przemyśleń z tego artykułu:
https://cyryl27.wordpress.com/2016/10/22/jak-szatan-bogu-tak-bog-szatanowi/

Masonerie patriotyczne w tym ta w USA są sterowane przez zwierzę drugie z ziemi, które wykonują wszelką władzę zwierzęcia pierwszego aby je uwolnić i ożywić.

Zauważyłem jedno, każda głowa smoka po tym jak stworzyła królestwo na ziemi i została zamknięta w otchłani stawała się głową Bestii.

W trakcie rządów na ziemi taka głowa (czyli upadły książę anielski) stawał się głównym bóstwem owego imperium. Dlatego wierzenia Egiptu, Asyrii, Babilonu, Persji, Grecji czy Rzymu jednak się różnią. W tych imperiach głównym bóstwem był inny upadły książę anielski.

Oczywiście Lucyferowi nie było w smak, że ludzie czczą jego kolegę jako główne bóstwo. Ale wiedział, że ów książę zostanie zaraz wepchnięty do otchłani, poprzez słuchanie jego rad (Lucyfer to wąż najsprytniejszy ze wszystkich upadłych książąt anielskich czyli zwierząt).

To by tłumaczyło poparcie części Wall Strett dla Hitlera czyli ten konflikt między masoneria patriotyczną i pozostałą syjonistyczną, jest już od dłuższego czasu!!

To tłumaczy istnienie np. Ustawy o handlu z wrogie w USA i wiele innych. Do tej pory jak to opowiadałem ludziom to nie mogli uwierzyć, Ale w tym świetle tzn. rozłamu na dwie frakcje wewnątrz synagogi szatana to ma to swój logiczny sens.

A sam Chrystus tak jak piszecie ( Henryk, Cyryl ) przepowiedział proroczo że nie może ustać żadne rozdwojone królestwo.... i w końcu czasu upadną zarówno dotychczasowy syjonistyczny układ jaki nowy układ bestii która wyłoni się z ziemi.

Bardzo ważny post Cyryl on jest kluczem myślę do wyjaśnień kolejnych tajemnic....

A jeżeli o czas chodzi i ich plany to często mówimy np o NWO który teraz niedawno od kilkudziesięciu lat istniej!, nic dalszego od prawdy !! Rząd światowy, chciano powołać już na kongresie wiedeńskim w 1815r.! tylko car się sprzeciwił za co Rothschild poprzysiągł zemstę i to że on lub jego potomkowie zgładzą ród Romanowów. Co rzeczywiście miało miejsce w 1917r. mimo tego że car zrzekła się wszelkiej władzy.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

2nd Listopad 2016, 22:19
Popatrzcie na ten Film:



Ci bracia którzy wyznają Torę i prawo Boże!!!! No poprostu chce się tego słuchać. Można poznać ich punkt widzenia i ... wielką sprawiedliwość.

Następnie też żyd którego Henryk kiedyś zdemaskował. Przyznał się do tego że jest żydem ale ... demaskuje wszystkich żydowskich właścicieli stacji i agencji informacyjnych.

Warto obejrzeć!!! bounce bounce bounce

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Sponsored content

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 17 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach