Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 30th Marzec 2015, 14:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Jeden z czytelników poważnie zaniepokojony przysłał mi linka do znanego wielu z nas blogu Brain Breakera.

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/03/28/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-17-narodziny-mesjasza-kolejne-manipulacje-proroctwami/

Już kilkakrotnie rozbijałem w puch bzdury Breakera czy Mariusza i tym razem nie będzie inaczej!
Ostre słowa, które Krystian powinien najpierw zastosować wobec siebie.
Dochodzi się do takich wniosków z dwóch powodów.

Albo nie umie się czytać ze zrozumieniem, albo jest się człowiekiem z gruntu złym, który celowo sieje dezinformację.

Kluczowy werset:

Mat 1:16  A Jakub był ojcem Józefa, męża Marii, z której narodził się Jezus, zwany Chrystusem.

Rodowód, który przedstawił Mateusz nie sugeruje, że Józef był ojcem Chrystusa. Rodowód prowadzi nas do... Marii. Dlaczego?

Ponieważ Józef poślubiając Marię uczynił ją członkiem swego rodu, rodu Dawida, z którego miał się narodzić Chrystus.

Wszystko jest więc w najpiękniejszym porządku - Mateusz wskazuje nam, że Józef pojął Marię, a ta za sprawą Ducha Bożego powiła i urodziła Isusa Chrystusa. Nadano Mu imię Isus a lud nazywał go - do dzisiaj tak Go nazywa - Emmanuel - Pan z nami.

Wszystko ponownie pasuje.

Żadnych sprzeczności nie widzę. Dalej, jeżeli Maria poślubiła Józefa czy raczej zaręczyła się z nim, jako ludzie bogobojni oboje musieli być... dziewicami.

Także Septuaginta wg Brentona poisze tak:

Isa 7:14  Therefore the Lord himself shall give you a sign; behold, a virgin shall conceive in the womb, and shall bring forth a son, and thou shalt call his name Emmanuel.

Virgin - dziewica i w Mateusza mamy dokładnie to samo. Przekład Popowskiego jest skażony chyba gorzej niż teksty masoreckie. Nie miałem czasu na dokładniejsze przyjrzenie się mu ale problemów widać sporo i zawsze w kierunku przeciwnym do Prawdy.

Proroctwo o Immanuelu jest dwukrotne i imię to jest powtórzone w następnym rozdziale Izajasza. Oznacza to, że Izajasz spłodził syna, o którym Bóg mówił Immanuel ale nakazał dać mu inne imię. Jest o tym w 8 rozdziale.

Często zdarza się w proroctwach, że mają one podwójne wypełnienie. I w tym przypadku wersety wyraźnie wskazują na drugą proroczą wykładnię.

Isa 8:8  I wedrze się do Judy, zaleje i wzbierze, będzie sięgać aż do szyi, a rozpostarte jego skrzydła pokryją na całą szerokość twój kraj, o Immanuelu!

Nie wszystkie proroctwa są w chwili obecnej całkowicie jasne, ale Mateusz prawidłowo to zrozumiał i rzeczywiście zapowiedź Boga całkowicie się spełniła.

BB pisze:

W kolejnym akapicie mamy owe tragiczne kłamstwo o poczęciu z dziewicy, poza tym, poczęcie z ducha świętego, sen Józefa.

Czyli BB neguje całkowicie Chrystusa i Jego nauki. Zupełnie bezpodstawnie i bez jakichkolwiek dowodów. Rzekome dowody do pokrętna i manipulacyjna interpretacja oparta na skażonych przekładach i własnym błędnym zrozumieniu.

Dalsza część nie lepsza niż pierwsza:

Dalej mamy mędrców (czarowników) ze wschodu. Kolejna kompromitacja. To jest niemożliwe, aby czarownicy przyszli do Mesjasza, temat został już kiedyś szeroko i wyczerpująco omówiony przez Esterę, która tutaj ma racj

Większość przekładów oddaje to jako mędrców, a sataniści dostarczają 'dowodów' takim ludziom jak BB.

Fakt wędrowania gwiazdy i prowadzenia trzech mądrych, czyli bogobojnych ludzi do Mesjasza nie budzi absolutnie żadnych podejrzeń. Ludzie miłujący Boga - mądrość jest poznaniem Pana - postanowili złożyć hołd Synowi Bożemu, wiedząc z proroctw, że On się już narodził.

A Bóg wskazał im drogę! Cóż w tym złego i nielogicznego? Że złożono pokłon Synowi Bożemu i obdarowano go szczodrze?

Następnie BB wyszydza werset Mateusza 2: (15) I przebywał tam aż do śmierci Heroda, aby się spełniło, co powiedział Pan przez proroka, mówiącego: Z Egiptu wezwałem syna mego.

W tym przypadku nie wiemy, jakie proroctwo Mateusz miał na myśli. Wiemy także, że istniały inne księgi biblijne jak Henoha, Jaszera czy inne, o których nawet nie słyszeliśmy. Właśnie sprawozdanie Mateusza podaje, że Herod wypytał swoich 'fachowców' od proroctw odnośnie czasu narodzenia się Mesjasza i rozkazał rzeź w Betlejem.

W jednym z apokryfów mamy podaną liczbę lat - 5500 która właśnie wypadała w dniu narodzin Mesjasza.

Mateusz nie podał źródła tego proroctwa i nie jest to zrozumiałe, ale brak zrozumienia czegoś nie stanowi dowodu na fałsz.

W Biblii jest sporo niezrozumiałych tekstów. Najsłynniejszy jest opis świątyni podany przez Ezechiela. Nikt nie wie i nie próbuje tego skomentować, ponieważ tego nikt jak na razie nie zrozumiał.

Podanie tej informacji przez Mateusza nie jest ani fałszem, ani kłamstwem. Po prostu nie rozumiemy tego i nie jesteśmy pewni źródła tego proroctwa.

Odnośnie...

Mat 2 (16) Wtedy Herod, widząc, że mędrcy go zawiedli, rozgniewał się bardzo, wydał rozkaz, aby pozabijać wszystkie dzieci w Betlejemie i w całej jego okolicy, od dwóch lat i młodsze, według czasu, o którym się dokładnie dowiedział od mędrców. (17) Wówczas spełniło się, co powiedziano przez Jeremiasza, proroka, mówiącego: (18) Słyszano głos w Rama, płacz i żałosną skargę. Rachel opłakuje dzieci swoje i nie daje się pocieszyć, bo ich nie ma.

Podobny przykład podwójnie wypełnionego proroctwa. Szkoda czasu na dalsze komentarze.

Jedno jest pewne. Chrystus narodził się, nauczał, zmarł ofiarną śmiercią i dzisiaj wielu Go odczuwa, kiedy zostaje im udzielana przez Niego pomoc. Zwróćmy uwagę na proroctwa ukazujące cudowne wybawienie Izraela.

Przez 2000 lat nikt tego nie rozumiał. Nie oznaczało to, że Biblia jest sfałszowana!!!

Wręcz przeciwnie!

Wczoraj napisałem o Pawle i coraz bardziej gnębi mnie myśl, że osoby świadomie popierające Pawła także popierają, bo muszą współczesny Izrael jako Naród Wybrany.

To jeden problem. Innym problemem są ludzie wylewający na posadzkę z kąpieli niemowlę, Syna Bożego na podstawie błędnego zrozumienia jednego czy dwóch zdań.

O braku zrozumienia Biblii wolę już nie wspominać.

Uwaga dla miłujących Prawdę czytelników.

Na śmietnikach znajdujemy głównie śmiecie.

Czyli unikajmy... śmietników duchowych.

Posty BB już kilkakrotnie emanowały gniewem bez powodów i w tym przypadku ponownie zieje z jego blogu nienawiścią do wszystkich, z Chrystusem włącznie, którego Brain Breaker pozbawił... Ojca.

Przykre!
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 30th Marzec 2015, 16:02
Message reputation : 100% (2 votes)
Moim zdaniem znamienne jest to, że wszyscy zgodnie atakują Mateusza. Ewangelia Mateusza jest bogatsza niż Marka, wszystko co opisał Marek jest u Mateusza, ale odwrotnie już nie.
Gdyby ktoś zaatakował Marka, wytykając mu kilka drobnych błędów np.

Mar 2:26  Jak wszedł do domu Bożego za Abiatara, arcykapłana, i jadł chleby pokładne, które wolno spożywać tylko kapłanom, a które dał również tym, którzy z nim byli?

(W tym czasie kapłanem był Achimelek)

Dodałby do tego fakt występowania dwóch zakończeń ewangelii Marka, przywołałby parę nazwisk to może by kogoś przekonał. Ja tego bym nie uznała, ponieważ w moim rozumieniu parę drobnych pomyłek nie dyskwalifikuje całości. A najważniejsze jest to,że nie ma tam żadnych słów obrażających Boga, żadnych herezjii, żadnych dziwnych przypowieści wątpliwych z moralnego punktu widzenia jak to jest w Łukaszu. Może ta ewangelia nie jest pełna, ale z pewnością nie jest fałszywa.

Mimo tych znanych błędów, nikt Marka nie atakuje, bo to się nie opłaca.

To w ewangelii Mateusza są najpiękniejsze mowy Isusa, których nie ma nigdzie indziej. Dlatego widzimy tak wściekłe ataki na Mateusza, choć ta ewangelia jest doskonale spójna. Dwoją się i troją, by obalić coś, czego obalić się nie da.

Wg mnie po tym można poznać satanistów, po atakach na ewangelię Mateusza
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 30th Marzec 2015, 16:46
Message reputation : 100% (2 votes)
Dla mnie Krystian to kompletny ignorant, który idzie w zaparte nawet jeśli obali się jego wywody w dyskusji.

Zobaczcie mój artykuł oraz polemikę z Krystianem w komentarzach:
http://cyryl.blox.pl/2014/09/Upomnienie-braterskie.html#ListaKomentarzy

Dosłownie obaliłem wszystkie głupawe wywody Krystiana.

Najlepsze jest to, ze "specjalista od Tory", Krystian insynuował jakoby wybrany przez Boga na ofiarę całopalną Izaak mógł w oczach Abrahama mieć jakąś winę. Przecież, ofiara dla Boga to zawsze była pierwocina, pierwotne zwierzę bez skazy. Czyli Abraham był pewien, że Izaak był w oczach Boga bez grzechu.

Zresztą Krystianowi udowadniałem kolejno jak kiepsko zna się na Biblii i prawie Bożym.

I taki facet bierze się dalej za co???

Za interpretacje prawa Bożego i wynajdowanie co jest w Biblii sfałszowane a co nie Very Happy

Krystian przypomina mi faceta z brzuchem co pije piwo i ogląda przed TV walkę bokserską o mistrzostwo komentując to: "że walczyłbym lepiej" Very Happy

Inne kwiatki Krystiana które komentowałem tutaj:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/jesz-swinie-nie-zostaniesz-zbawiony-czy-aby-na-pewno,2842.html

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/co-szatan-zrobil-z-brein-breakerem,2895.html

Dosłownie w Biblii są dwie kategorie kobiet które może mężczyzna poślubić:
1. Dziewica
2. Wdowa

Są jeszcze te które odprawił mąż, rozwódki. Ale Isus wspomniał, że prawo do rozwodów dał Bóg z uwagi na grzeszny charakter Izraelitów.

Proroctwo musiało więc odnosić się do dziewicy. Gdyż wg prawa Bożego panna to była i jest dziewica. Natomiast wdowa nie była panną.

Najtrudniej natomiast wytłumaczyć Krystianowi, że Tora czyli prawo dane przez Boga Mojżeszowi dla Izraela zostało zerwane, złamane przez Izrael i ono nie obowiązuje w wielu punktach.

Nawet w czasach Isusa Tora nie obowiązywała w tym punkcie:
http://bibliamesjanska.com/Pwt/20.html
http://bibliamesjanska.com/Pwt/21.html

Jest to prawo wojenne.

Isus żył w czasach kiedy Juda była pod okupacją czwartej Bestii z księgi Daniela Rzymu.
Tę władzę Bestii nad Judą jako pokutę ustanowił Bóg.

Czyli Judejczycy nie mogli stosować prawa wojennego z Tory.

Jak po śmierci Isusa spróbowali zastosować to prawo, to skończyło się ono zniszczeniem Jerozolimy i 2 świątyni i zabiciem półtora miliona żydów - Edomitów.

Zresztą Edomici sami wybrali sobie władcę:
Jana 19 napisał:(15) A oni zawołali: Precz, precz, ukrzyżuj go! Rzekł do nich Piłat: Króla waszego mam ukrzyżować? Odpowiedzieli arcykapłani: Nie mamy króla, tylko cesarza.

Czyli cesarz Rzymu miał pełne prawo ukarać zbuntowanych Edomitów. Bóg uszanował wybór Arcykapłanów.

Ale znowu takie "niuanse" prawne dla Krystiana są za trudne do pojmowania.

Zresztą poziom zrozumienia prawa Bożego na podobnym poziomie prezentuje Mariusz i estera.

Ich poziom myślenia się sprowadza do tego:

"Jeśli my czegoś nie pojmujemy w Biblii widocznie to musiał sfałszować Szatan czy Paweł!!"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 31st Marzec 2015, 11:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Dołożę jeszcze jeden kwiatek do napisanego wcześniej posta.

Ewangelia Łukasza przedstawia rodowód Marii, ale w jakim celu?

Na tym rodowodzie Żydzi opierają całe swoje drzewa genealogiczne. To Żydzi twierdzą, na podstawie Łukasza, że matka stanowi o pochodzeniu potomstwa, nie ojciec, co jest zaprzeczeniem Biblii.

Proste pytanie - skąd Łukasz wziął ten rodowód? Przecież nie z Biblii.

O właśnie z powodu owego podejrzanego rodowodu Łukasza wielu uważa, niesłusznie, że Isus był Żydem. Jeżeli pochodzenie się liczy od ojca, a tak mówi bezspornie Biblia, oprócz Łukasza, to Isus był i jest Synem Boga. Podobnie jak był nim Adam.

Widzimy więc, że Ewangelia Łukasza jest bardzo zręcznie spreparowana i służy propagandzie syjonistycznej odzierając Chrystusa z synostwa Bożego czyniąc go nie tylko zwykłym człowiekiem, ale członkiem nasienia węża, Żydem!

Także Brain Breaker okazuje się aktywnym i niebezpiecznym dla Chrześcijan wrogiem Boga, Jego Syna i Prawdy, podobnie jak spółka Mariusza, ewidentnie współpracująca z nim tworząc pozorne konflikty. Stare triki.

Smutne jest to, że wielu, zbyt wielu daje się na to nabierać.

Z innej beczki...

Źródła poufne Benjamina Fulforda twierdzą, ze Watykan będzie dążył nie tylko do ujawnienia tego, że Koran jest jego dziełem, ale będzie próbował udowodnić, że Ewangelie są jego dziełem i Chrystus to postać fikcyjna.

Czyli możemy się spodziewać masowych kłamliwych ataków na Biblię i Prawdę.

Już kiedyś pisałem, że gdyby szatan miał cokolwiek przeciwko Chrystusowi, jakikolwiek dowód, nie czekałby do teraz ale ujawniłby to 2000 lat temu.

Nie zrobił tego, ponieważ nic na poparcie takiej tezy nie miał. Teraz będzie się posuwał do oszustw i podejrzewam, że w mediach zobaczymy wiele fałszerstw Biblii i Ewangelii.

Biblia sama to zapowiada, czyli nie będzie to dla wielu z nas niespodzianką. Ale także niektórzy upadną, z braku wiedzy czy możliwości intelektualnych i presji ogłupionego skrzynką dla idiotów społeczeństwa.

Bądźmy na to przygotowani i nie dajmy się zwieść. Kto wie, jacy ludzie stoją za Mariuszem i za Brain Breakerem!

Osobiście jestem przekonany, że Mariusz z Krzysztofem królem zagrali ze mną komedię, dobrego i złego Chrześcijanina i niestety ich plan zadziałał, a ja mając zaufanie do Mariusza - byliśmy na telefonie codziennie przez kilka miesięcy -dałem się wciągnąć w Niebocentryzm.  Złapałem się na to z powodu potwierdzonej niezależnie wady niwelatorów, które są niedokładne. I to mnie popchnęło do dokładnej analizy NC i początkowo Ziemia Płaska - z powodu problemów z dystansami - była dla mnie absurdem.

Patrzyłem na wszystkie dowody, poza patrzeniem na samą powierzchnię Ziemi, czy płaska czy wypukła, czy wklęsła.

Czyli tak nasze dzieje wyglądają, dlatego jestem wyjątkowo ostrożny na forum i nadal jestem pewien, ze pewne osoby niebawem się odkryją i będą narzekać, że cenzuruję i nie dopuszczam do wolnej dyskusji, która ukaże innym 'prawdę'.

To się na pewno wydarzy!

Ale podstawą do wszystkiego są motywy. Czy to Watykanu czy innych ludzi.

Czy uwierzycie, że taka zbrodnicza organizacja jak Watykan chce naszego dobra oraz ujawnienia Prawdy!?

Niech najpierw pokażą wszystkie swoje sekrety, pedofilię, masowe mordy, przyznają się do zbrodni wojennych, do rządów nad światem i do okradania za pomocą swych banków całego świata.

Patrzy uważnie na naszych przeciwników.

Czy oni szukają prawdy z miłości do nas i chcą naszego zbawienia? Ja nie wierzę w ani jedno słowo z tamtej strony.

A Chrystus nas pouczył: poznacie moich sług po ich wzajemnej miłości.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 1st Kwiecień 2015, 20:45
Message reputation : 100% (3 votes)
Chyba Krystianowi zaczyna ubywać czytelników:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/03/31/kilka-slow-do-henryka-koniec-marca-2015/

Oto kilka kwiatków Krystiana:

Krystian napisał:Kilka słów odnośnie Twoich uprzedzeń personalnych. Masz taką przywarę, że jak ktoś Ci mocno nie podpasuje, to skreślasz go całkowicie. Tak zrobiłeś ze mną, tak samo z Mariuszem. Ostatnio jak czytam Twoje komentarze na temat płaskiej/wklęsłej ziemi, to potwierdza się to, co podejrzewałem na samym początku. Zacząłeś atakować niebocentryzm z uwagi na “niechęć” do Mariusza. Nie będę wchodził w szczegóły, bo to aż bije z Twoich komentarzy, ale wiedz, że to po prostu rzuca się w oczy – przynajmniej mi.

Otóż, Krystianie chyba nie rozumiesz.

Niebo centryzm upadł z powodu dowodów a nie "niechęci" do Mariusza czy ciebie.

Od kiedy Mariusz i ty Krystianie zaczęliście atakować i podważać słowa i czyny Isusa Chrytusa zawarte w ewangelii Mateusza, Marka i Jana to wtedy zaczęła się polemika z wami.

Jako, że ja, Henryk i inni bracia i siostry uznajemy i wierzymy, że w ewangeliach Mateusza, Marka i Jana są zawarte:

PRAWDZIWE SŁOWA I CZYNY ISUSA CHRYTUSA

To oceniamy ciebie i Mariusza wg tychże słów Isusa Chrytusa - który jest naszym jedynym nauczycielem i sędzią.

OSĄDZAMY TO CO PISZESZ I KIM JESTEŚ WG NAUK ISUSA CHRYTUSA I LISTÓW JEGO UCZNIÓW JANA, JAKUBA.

Oto one:

Mateusz 7 napisał:(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!

(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.

(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień

(20) Tak więc po owocach poznacie ich.

Tak twoje artykuły z cyklu "Co szatan zrobił z Biblią" które podważają autorytet słów Boga i jego Syna Isusa Chrytusa podważają wiarę prostych ludzi w te słowa ich mądrość, skuteczność czynią ciebie, Mariusza i innych:

FAŁSZYWYMI PROROKAMI, WILKAMI W OWCZEJ SKÓRZE!!!

Wasze owoce to zgorszenie:

Marek 9 napisał:(42) A kto by zgorszył jednego z tych maluczkich, którzy wierzą, temu lepiej by było, by zawiesić na jego szyi kamień młyński, a jego wrzucić do morza.

Tak używasz ty Krystianie swojej znajomości Biblii aby gorszych tych braci i siostry którzy nie znają Biblii i nie mają takiej wiedzy i umiejętności argumentacji ale wypełniają słowa Isusa Chrystusa zawarte w ewangelii poprzez swoje sumienia.

Krystianie, Henryk ma racje określając ciebie agentem szatana. Agent szatana to człowiek pod wpływem demona i który nie zdaje sobie sprawy że jest pod wpływem demona, ze jest agentem. Taki człowiek jest najlepszym agentem szatana sam siebie oszukuje. Oto definicja agenta szatana:

Mateusz 15 napisał:(14) Zostawcie ich! Ślepi są przewodnikami ślepych, a jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną.

Zobacz oto definicja agentów szatana czyli pożytecznych idiotów szatana.

Jeśli zdasz sobie sprawu z tego jaki grzech popełniasz i uznasz, ze twoje ataki na słowa i czyny Isusa Chrytusa to kłamstwa.

To wtedy ci przebaczymy. Nie można przebaczyć człowiekowi który o takowe przebaczenie nie prosi.

Jako, że piszesz w Internecie i twój blog jest publiczny to... mamy prawo pokazywać twoje kłamstwa i manipulacje.

I mamy gdzieś twoje urażone EGO.

Mamy obowiązek wskazywać wszystkim ludziom, że tylko:

W SŁOWACH I CZYNACH ISUSA CHRYTUSA SPISANYCH W EWANGELIACH MATEUSZA, MARKA I JANA JEST ZAWARTA RECEPTA NA ZBAWIENIE KAŻDEGO CZŁOWIEKA!!!!

Oto co mówił Isus:

Marek 9 napisał:(38) Odpowiedział mu Jan: Nauczycielu! Widzieliśmy kogoś, kto nie chodzi za nami, jak wypędzał w twoim imieniu demony, i zabranialiśmy mu, bo nie chodził za nami.

(39) Ale Isus rzekł: Nie zabraniajcie mu, ponieważ nie ma takiego, kto by dokonywał cudów w imieniu moim i mógł zaraz potem źle o mnie mówić.

(40) Bo kto nie jest przeciwko nam, ten jest za nami.


Zrozum nawet bracia i siostry uznający Pawła nie mogą źle mówić o Isusie. Nawet Paweł, musiał mówić dobrze o Isusie - i dlatego Bóg pozwolił umieścić listy Pawła ponieważ i tak nie przeszkadzały w realizacji jego planów.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 2nd Kwiecień 2015, 10:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Z dużym niesmakiem przeczytałem post BB. Nie będę tego analizował z powodu czystej straty czasu. Są rzeczy moim zdaniem dużo ważniejsze niż publiczne odbijanie piłeczki od ludzi, którzy publicznie znieważają naszego Zbawiciela poprzez pozbawianie Go... Ojca, czyniąc Go w ten sposób zwykłym człowiekiem!

Opinie ludzi mnie nie interesują. Dla mnie ważna jest opinia Boga. A czy mnie Bóg daje zrozumienie - trzeba to samemu sprawdzić.

P.S. Życzę Ci, abyś zaczął zachowywać 4 przykazanie. Po tak długim okresie badania Biblii jaki masz za sobą, już by wypadało. Bóg nigdy Ci nie pobłogosławi, jeśli będziesz bezcześcić Sabat. Możesz być tego pewien. A więc nie dostaniesz zrozumienia, dopóki nie pokażesz Bogu, że na nie zasługujesz.

Jak zwykle BB trafił jak kulą w płot.

Od trzech tygodni celebruję sabat! Dopiero pozbycie się Pawła umożliwiło mi zrozumienie sabatu i... kolejną zmianę zdania.

A byłem przecież niezłym 'ekspertem' od sabatu i napisałem w przeszłości olbrzymi kilku częściowy artykuł obalający potrzebę celebrowania sabatu, oparty właśnie na listach Pawła.

Napisałem nowy artykuł 2 Marca i także podałem do niego link na starym forum. http://www.zbawienie.com/sabat.htm

Odnośnie zmiany zdania... jest to jedna z największych przywar Polaków.

Mówi się... ten człowiek nie posiada własnego zdania i jest jak chorągiewka, zmienia opinie kiedy tylko mu to pasuje.

I takie postrzeganie w bardzo drastyczny sposób hamuje rozwój narodu, czyniąc go narodem pieniaczy i bezowocnych dyskutantów, kłótliwych w każdym publicznym miejscu, w którym każdy chce się pochwalić SWOIM zdaniem w jakiekolwiek kwestii.

Na zachodzie takiego absurdu nie ma. Często nie ludzie nie wyrażają opinii z powodu braku wiedzy, inni nie maja ochoty na wymianę opinii, ponieważ występuje... OPINIA, że każdy człowiek ma o wszystkim jakąś tam opinię w podobny sposób, w jaki każdy ma... odbyt.

Każdy ma własny i nie ma z tej prostej przyczyny powodu do dumy.

Można mieć powód do dumy z powodu wiedzy. Można być z siebie zadowolonym z tego, że się postępuje właściwie w przypadku odnalezienia solidnych dowodów na to, że jesteśmy w błędzie, mądrzy ludzie zmieniają swoje zdanie a nawet swoje postępowanie.

Jedynie głupcy nie zmieniają zdanie w obliczu dowodów na to, że ich zdanie jest oparte na drastycznych błędach.

Z tej prostej przyczyny tak niewielu ludzi poznaje Prawdę, ponieważ honor im nie pozwala na zmianę zdania w przypadku masy dowodów na to, że się mylą.

Wszyscy apostołowie zmienili zdanie swoje na zdanie Chrystusa, ponieważ ich zdanie opierało się na informacjach fałszywych od kapłanów i faryzeuszy. Dopiero Mesjasz otworzył im oczy na Prawdę i w ten sposób ukazał im swego Ojca.

Dlatego zmienili swoje zdanie widząc olbrzymią masę dowodów na to, że ich edukacja religijna wzięta od faryzeuszy była błędna.

Staram się postępować podobnie. Kłamstw jest taka masa, ze niektóre są podwójne i nawet potrójne. Z tych przyczyn zmiana opinii a nawet doktryny dla każdego człowieka obdarzonego rozumem jest koniecznością.

Trzymanie się własnej, błędnej opinii bez wzgledu na dowody okazujące ją jako błędną jest domeną głupca!

Niestety w Polsce mieszka wielu ludzi, którzy hołdują tej idiotycznej zasadzie, potrzeby posiadania własnej i niezmiennej opinii.

Ci ludzie nadal głosują na szatańskie władze i w wielkiej części są sami winni losu, jaki nam gotują słudzy szatana, na których owi ludzie naiwnie i głupio głosowali.

Jedno jest pocieszające w tym wszystkim. Głupota nie jest grzechem i dlatego Bóg posiada niezwykłe miłosierdzie, rozumiejąc nasze instynkty oraz naszą sytuację i naszą pychę, która hamuje nas w przyznaniu się do popełnianego błędu.

Biblia w doskonały sposób opisuje Izraelitów po wyjściu z Egiptu. Bóg powiedział o naszych przodkach - jest to lud buntowniczy i twardego karku.

I dzisiaj okazuje się, że Bóg, jak zwykle zresztą, miał 100% rację. Naród polski to naród twardego karku w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Ponieważ kierują się własnym zdaniem, zamiast kierować się Słowem Bożym.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 2nd Kwiecień 2015, 11:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Chcę zwrócić waszą uwagę na pewnego tajemniczego człowieka, prawdopodobnie agenta hazbary, albo jakiegoś samotnego nadgorliwego satanisty.

Tajemniczy "LUCJAN"

Często chodzę i przeglądam komentarze na WP, zauważyłem że dość często pojawia się wpis podpisany głównie "Lucjan". Treść postu jest zawsze taka sama.

"Ale chociaż już wyjaśniono, kim faktycznie był Jezus. Prawda okazała się... szokująca. To jest porażające! Wpisz w wyszukiwarce: Leszek Nowak opracowanie. Wtedy się wszystkiego dowiesz."

Treść  czasem się różni jednak zawsze te same człony:

-  "kim faktycznie był Jezus"
- "Prawda okazała się... szokująca."-
-  "Wpisz w wyszukiwarce: Leszek Nowak opracowanie. Wtedy się wszystkiego dowiesz."

Jego posty są dosłownie rozpylane w tematach pochodnych tematyce  religjnospołecznej, wiadomości o wydarzeniach z świata nauki. Wszędzie tam gdzie rozwinie  spór o istnienie Boga  itp.
Kiedy się mu coś napisze nigdy nie odpowiada, dokładnie jak by działał jako "BOT INTERNETOWY".

Oto  przykład z ostatniego wpisu pod artykułem o JP2  :

[img]Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Rm39dc[/img]

Reklamuje on pewnego człowieka, Leszka Nowaka, który jest dezinformatorem oraz przeciwnikiem Chrystusa. Znany jest z ideologii gnostycznej jeśli chodzi o Biblię. Moim zdaniem to robota grupy zorganizowanej, prawdopodobnie satanistów. Sam nick "Lucjan , Lucek" jest zdrobnieniem od LUCYFERA. Gdziekolwiek natraficie na ten wpis, wyjaśniajcie zaraz pod nim kto to jest i co chce osiągnąć.
Osoby typu P.Szydłowski, Leszek Nowak, to osoby kierowane bezpośrednio przez ducha demonicznego i to bardzo silnego.
Trzeba się wziąć za nich coś mi się wydaje.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 2nd Kwiecień 2015, 13:51
thewordwatcher napisał:Odnośnie zmiany zdania... jest to jedna z największych przywar Polaków.

Dokładnie.
Sam zauważyłem jak Polacy, Słowianie generalnie (mam kontakty z Rosjanami) w swojej mentalności są żywym dowodem na to, ze są jednak Izraelitami "ludem o twardym karku"!!!

Polacy trwają w uporze pomimo, ze ich zdanie w obliczu dowodów to głupota.

Zobaczmy, wielu Polaków uważa, że powszechne prawo do posiadania broni przez niekaranych obywateli spowoduje, że inni Polacy zaczną się sami zabijać: "bo przecież wariatów jest od groma"

A taka ich opinia na ten temat to przecież informacja podana im przez kogo???

Szatańskie mass media i szatańskich polityków!!!!

Tak naprawdę, to badania psychologiczne udowodniły, że zwykły człowiek ma wrodzone sumienie - które nie pozwala mu zabijać:
Zobaczcie co mówi Damian od 4 minuty i 20 sekundy

Cele ataków w samoobronie.
https://www.youtube.com/watch?v=EyUzXcKMMUc

"że nawet zawodowi żołnierze i ochroniarze, źle się czują gdy kogoś zabiją czy trwale okaleczą"

Ale to szatańskie mass media czynią ze zwykłych ludzi "stworzonych na obraz i podobieństwo Boga" potworów rządnych krwi, zaś z krwiożerczych polityków czynią ludzi chcących naszego dobra.

A Polacy no cóż nawet w obliczu dowodów trwają przy swoim głupim zdaniu.

Na całe szczęście Bóg nas ocali, nawet Krystiana jeśli ten da Bogu szanse...
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 2nd Kwiecień 2015, 19:50
Na tym blogu chcą nas pozbawić nadzieji na cudowne wybawienie ludu Bożego .Zdaniem autora porwanie jest niebiblijnych i ostrzega nasz przed zwiedzeniem
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 2nd Kwiecień 2015, 19:57
Cos mi sie porobiło i nie udało mi sie wszystkiego wysłać co napisałam ;(((Podaje Link do tez strony. http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6247

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 5th Kwiecień 2015, 14:46
Henryk w tym temacie:

https://zbawienie.forumotion.com/t5p165-plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc

dał jeden z dowodów na to, że Mariusz to mason. Ja dostarczę kolejnych. Mariusz i estera swoje interpretacje opierają na teorii "Nowej Chronologii" i "Nowej geografii".

Cytuje z Wikipedii:

wikipedia napisał:Nowa Chronologia – pseudonaukowa teoria oparta na pracach Mikołaja Morozowa i Jeana Hardouina dotyczących starożytności. Nowa Chronologia jest powszechnie kojarzona z Anatolijem Fomienką, pomimo że jest wynikiem współpracy pomiędzy Fomienką a kilkoma innymi matematykami.

Jest ona krótsza od klasycznej chronologii, ponieważ cała historia starożytna Greków, Rzymian oraz Egipcjan została włączona do średniowiecza. Zgodnie z tą chronologią historia ludzkości sięga 800 n.e., o latach 800-1000 n.e. nie ma praktycznie żadnych informacji, a większość wydarzeń miała miejsce w latach 1000-1500 n.e.

Chociaż niektórzy rewizjoniści chronologii tworzyli własne koncepcje chronologii[1], skracające historię starożytną przez eliminację różnych okresów wieków ciemnych, żadna z nich nie jest tak radykalna, jak Nowa Chronologia. Nowa Chronologia jest odrzucona przez uznanych historyków i sprzeczna z metodami datowania bezwzględnego i względnego[2].
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowa_chronologia_(Fomienko)

No tak skupiliśmy się na Fomience a ja zapoznam was z ojcem nauki "Nowej Chronologii":

wikipedia napisał:Jean Hardouin (także Harduin, zlatynizowany Harduinus) (ur. 23 grudnia 1646 w Quimper w Bretanii, zm. 3 września 1729 w Paryżu) – francuski duchowny (jezuita) i erudyta.

Długoletni wykładowca teologii, w 1683 mianowany został bibliotekarzem w renomowanym jezuickim Kolegium Ludwika Wielkiego, piastując to stanowisko dozgonnie. Znany przede wszystkim jako teolog i filolog, zajmował się również numizmatyką, będąc autorem kilku prac odznaczających się oryginalną interpretacją. Należą do nich:
Nummi antiqui populorum et urbium illustrati (1684)
Antirrheticus de nummis antiquis coloniarum et municipiorum (1689)
Chronologiae ex nummis antiquis restitutae (1693)
Chronologia Veteris Testamenti ad vulgatam versionem exacte et nummis illustrata (1696)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jean_Hardouin

Zobaczmy Mariusz daje nam odgrzewane jezuickie kotlety. Przecież logiczne jest, że jezuici powstali po to aby zwalczać i podważać wiarygodność Biblii.

A tutaj Mariuszek z esterą co robią??? Podważają wiarygodność Biblii a zwłaszcza ewangelii.

Wykonują typowo masońską robotę.

Kim jest Anatolij:

wikiepdia napisał:Anatolij Timofiejewicz Fomienko, Анатолий Тимофеевич Фоменко (ur. 13 marca 1945), członek Rosyjskiej Akademii Nauk, doktor nauk fizyko-matematycznych, profesorem na Uniwersytecie Moskiewskim. Laureat państwowej nagrody Federacji Rosyjskiej 1996 roku (w dziedzinie matematyki). Autor ponad 190 prac naukowych, 25 monografii i 8 podręczników matematycznych, specjalista w dziedzinie geometrii i topologii. Anatolij Fomienko znany jest jako twórca teorii nowa chronologia.

Laureat premii Moskiewskiego Towarzystwa Matematycznego (1974), premii za osiągnięcia matematyczne Zarządu Akademii Nauk ZSRR (1987), laureat Państwowej Premii Federacji Rosyjskiej w dziedzinie matematyki (1996). Od 1991 roku jest członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Stosowanych, od 1993 roku członek Akademii Nauk Wyższej Szkoły, od 1994 roku jest akademikiem Rosyjskiej Akademii Nauk. Zastępca redaktora czasopisma "Wiestnik MGU", członek kolegium redaktorów czasopisma "Matiematiczeskij sbornik", członek Rady Naukowej fakultetu mechaniczno-matematycznego Uniwersytetu Moskiewskiego, i rady tejże uczelni, a także rady naukowej Instytutu Stiekłowa w Moskwie, kierownik oddziału matematyki fakultetu mechaniczno-matematycznego Uniwersytetu Moskiewskiego. Wchodził w skład Zarządu Wyższej Komisji Atestacyjnej Rosyjskiej Federacji oraz był zastępcą akademika sekretarza oddziału matematycznego Rosyjskiej Akademii Nauk.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Anatolij_Fomienko

Naukowcem który jest wspierany przez Putina. Oto jak Putin wspiera inną teorie Fomienki "Wielkiej Tatarii":

http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.de/2013/02/putin-i-wielka-tartaria.html

Przypomnę wg Fomienki "Wielka Tataria" to było gigantyczne imperium Rusów - czyli inna nazwa Księstwa Moskiewskiego.

Niestety Fomience w tej teorii przeszkadzały fakty historyczne. A te fakty były brutalne. 5 tysięcy Polskiej husarii w bitwie pod Kłuszynem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_K%C5%82uszynem

Na dwa lata podbiło całą Rosję zaś Władysław IV Waza został Carem Rosji, które uznali Rusini.

W tej bitwie 6 tysięcy polskiej jazdy zdobyło obóz broniony przez 8 tys. Szwedów i 30 tysięcy Rosjan.

Przez cały XVI i XVII wiek Polska jazda górowała na jazda Rosyjską, Tatarską, Zachodnią i Turecką.

Słowo "Tatar" oznacza: "jeździec z piekieł".

Rusini nie posiadali doskonałej kawalerii. Więc jak można określić tak owo imperium???

https://treborok.wordpress.com/wielka-tartaria-tylko-fakty/

Na temat "Wielkiej Tatarii" dowody są dostarczane przez kogo??? XVII i XVIII wiecznych podróżników Francuskich i Angielskich.

Problemy z owymi podróżnikami jest kilka. Anglicy i Francuzi nie znali wcale języków słowiańskich, Polskiego, Ruskiego. Wiadomo języki słowiańskie są o wiele trudniejsze do opanowania niż francuski a zwłaszcza angielski.

A więc podróżnicy bazowali jedynie na tym co widzieli i rozumieli.

Ich "rewelacji" powinni zresztą poprzeć podróżnicy czy wojskowi z Niemiec czy Polski. Czyli narodów które regularnie mieli kontakt z Rosjanami.

Zresztą w XVI i XVII wieku Polacy z Litwinami dokonywali w czasie wojen z Rosjanami głębokich konnych zagonów na tereny państwa Moskiewskiego. Uczynił To zresztą Aleksander Lisowski, ze swoim pułkiem:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lisowczycy

Ich rajd i opowieści nie pokrywały się z rewelacjami francuskich podróżników. Zresztą, co to za potężne państwo, które terroryzuje pułk nieregularnej kawalerii Rzeczpospolitej???

Wszystkie rewelacje Mariusza to masońskie nauki. Anatolij Fomienko oparł swoją teorie ":Wielkiej Tatarii" na masońskich naukach Nowej Chronologii, aby podbudować ego elit Rosyjskich. Rosjanie do dziś nie mogą przeboleć jak nieliczne armie Rzeczpospolitej pokonywały ich przed dwie setki lat.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 5th Kwiecień 2015, 15:19
Obecny trend Watykanu to zrzucanie winy za swoje zbrodnie na Żydów i Izrael. Nie chciałbym usprawiedliwiać Żydów, ale są oni nagradzani i wykorzystywani przez Watykan od setek lat. Rothschildowie są administratorami bogactw Watykanu i w polityce praktycznie nie biorą udziału.

W chwili obecnej możemy obserwować ostry zakręt polityki Watykanu skierowanej przeciwko Izraelowi i Żydom. Zgodnie z planem III WŚ.

Mariusz z Esterą wypisują podobno... 'udowodnione' bzdury na temat Jerozolimy jako Wielkiej Nierządnicy.

Czyli ta postawa zdaje się wskazywać na masońsko watykańskie wpływy.

Jutro albo pojutrze rozbiję w puch, jak zawsze, ich najnowsze brednie!!! Very Happy

To jest tak mądre jak Jerozolima obok... Moskwy, czy gdzieś w Turcji. A Isus to Amen-Ra według Mariusza.

Chwileczkę, ostatnio usunął z Biblii Stary Testament, ponieważ według jego... hmmm... 'badań' ani Septuaginta ani Teksty Masoreckie nie są wiarygodne. Czyli Jerozolima pod Moskwą, ST w koszu z Mateuszem, Markiem, Pawłem i Łukaszem.

Pozostał im Jan i Objawienie. Znając nieco tych ludzi jutro załatwią resztę i zaczną studiować... Talmud lub Koran!

To już nawet nie jest śmieszne!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 5th Kwiecień 2015, 17:29
Zdaje się, że ofensywa kłamstwa wobec Isusa i chrześcijaństwa ruszyła. Nie tylko Mariusz i estera ruszyli z miejsca ale też Krystian vs. Brain Breaker

Oto jego dwa artykuły:
https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/04/03/satanista-pawel-z-tarsu-cz-9-2-list-do-koryntian-pogrzeb-judaizmu-i-chrzescijanstwa-bardzo-wazny-artykul/

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/04/05/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-18-ojcze-nasz-chrzescijanskie-lamanie-chleba-i-ozyrys-katolicki-chrystus-bardzo-wazny-artykul/

Obydwa wg Krystiana są bardzo ważne.

Przypominam Mariusz i estera obecnie ukierunkowują swoją aktywność na chronieniu Watykanu i kłamią w sprawie Wielkiej Nierządnicy. A Krystian uwiarygadnia ich kłamstwa poprzez ponowne atakowanie ewangelii Mateusza i chrześcijaństwa.

Krystian napisał:Warto tu jeszcze dodać, że jeśli toczona jest rozmowa na argumenty między chrześcijaninem, a Żydem judaizmu w sprawie Mesjasza (tego czy On był czy nie), to jeśli obie strony potrafią logicznie myśleć, to taka rozmowa powinna się zakończyć klęską chrześcijanina. Pod warunkiem, że jest to człowiek znający Torę.

A więc sprawa się przedstawia tak: chrześcijanie przegrywają z Żydami judaizmu, a Żydzi judaizmu przegrywają ze…mną. Bo prawda jest pośrodku. Mesjasz był, ale sfałszowano Jego nauki. Niepodważalne dowody znajdują się w niniejszym artykule oraz w mojej analizie listu do Galatów. Jednak ciężko będzie Ci to zrozumieć, jeśli nie znasz moich pozostałych wpisów.

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/04/03/satanista-pawel-z-tarsu-cz-9-2-list-do-koryntian-pogrzeb-judaizmu-i-chrzescijanstwa-bardzo-wazny-artykul/

Zobaczcie Krystian ma wysokie mniemanie o sobie. Chrześcijanie przegrywają debatę z żydami - ponieważ nie znają dobrze Tory. A Krystian wygrywa z pogromcami żydów.

Chłopak wysokie ma o sobie mniemanie.

Wg Krystiana prawda leży po środku. W końcu jak mawiają górale:
"jest prawda, tyz prawda i g****o prawda"!!!

To powiedzenia ma się do filozofii Hegla:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Georg_Wilhelm_Friedrich_Hegel

wg którego jest teza i antyteza i wskutek walki pomiędzy nimi wychodzi synteza, czyli taka wyśrodkowana prawda.

wikiepdia napisał:Oczywiście Hegel był zainspirowany naukami masońskimi. Oto dowód:
Hegel urodził się w Stuttgarcie w rodzinie urzędnika. Początkowo studiował teologię w Tybindze , a jego kolegami ze studiów byli Friedrich Hölderlin i Friedrich Schelling
http://pl.wikipedia.org/wiki/Georg_Wilhelm_Friedrich_Hegel

Wszyscy koledzy byli zwolennikami dialektyki:
wikipedia napisał:Pierwotne znaczenie[edytuj | edytuj kod]

Dialektyka była metodą prowadzenia dysputy filozoficznej, polegającą na "wyciąganiu" z ucznia przez nauczyciela prawdziwych znaczeń i definicji pojęć oraz relacji między nimi. "Wyciąganie" owo odbywało się dwiema technikami:
elenktyczną – czyli metodą zbijania twierdzeń przeciwnika poprzez wyprowadzanie z nich konsekwencji doprowadzających w końcu do tezy absurdalnej lub sprzecznej z twierdzeniem pierwotnym,
maieutyczną (położniczą) – polegającą na dopomożeniu uczniowi w uświadomieniu sobie prawdy, którą już zna, poprzez umiejętne stawianie pytań. Metoda ta zakłada, iż każdy człowiek posiada intuicyjną wiedzę o ideach.

Znaczenie heglowskie[edytuj | edytuj kod]

W znaczeniu heglowskim dialektyka była swoistym mechanizmem walki sprzecznych idei, będącym podstawowym motorem rozwoju świata i postępu historycznego. Mechanizm ten polegać miał na ciągłym i samoistnym procesie ścierania się sprzecznych idei według tzw. praw dialektyki. Prawa te można w skrócie ująć w następujący schemat:
każda teza (idea) ma zawsze swoje przeciwieństwo zwane antytezą,
mimo że przeciwne, tezy te można uzgodnić poprzez wygenerowanie tezy wyższego rzędu zwanej syntezą,
dla syntezy można ponownie stworzyć jej antytezę i cały proces zaczyna się od początku.

Znaczenie marksistowskie[edytuj | edytuj kod]

W znaczeniu marksistowskim dialektyka jest swoistym mechanizmem ścierania się przeciwieństw naturalnie występujących w materii. Przebieg tego ścierania można opisać podobnie do koncepcji dialektyki Hegla, ale według Marksa mechanizm ten wynika z natury samych procesów materialnych, a ich opis w formie idei ma charakter wtórny. Mechanizm ten jest jednak zdaniem Marksa nieprzezwyciężalny, gdyż immanentnie jest wpisany w strukturę materii i będący jej integralną częścią.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dialektyka

a inszy kolega Hegla to wprost wielbiciel masonów:

wikipedia napisał:Podczas studiów przejął się ideami Oświecenia i rewolucji francuskiej, dzieląc te fascynacje z dużą grupą studentów niemieckich, którzy kontestowali w ten sposób konserwatywny porządek polityczny i duchowy ówczesnych Niemiec. Przetłumaczył Marsyliankę, za co groziło mu relegowanie z uczelni. Wraz z Heglem i Hölderlinem, z którymi mieszkał w jednym pokoju, zainteresował się filozofią krytyczną Kanta.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Friedrich_Wilhelm_Joseph_von_Schelling

Czyli zobaczmy jak w tamtym czasie uczonym szatan "prał mózgi". Obecnie szatan pierze mózgi całej ludzkości i tym się różni współczesność od przeszłości. Dlatego Isus stwierdził jasno, że Bóg objawia swoją wolę prostym ludziom a zakrywa ją przed uczonymi.

I tak poglądy satanisty Hegla wpływają na poglądy Krystiana.

Dlatego Krystian uważa się za znawcę Tory. Choć pokazałem mu nie raz, jego ignorancje i nieuctwo.

Być moze Krystian to kolejny kolega mason Mariusza.
anowi
anowi
Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 6th Kwiecień 2015, 13:15
Witam wszystkich, nie wiem czy daję to we właściwym dziale ale zaryzykuję.

http://www.drogazywota.fora.pl/oszusci-i-zwodziciele,22/apel-polakow-przeciwko-falszywym-chrzescijanom,62.html

Tak wściekłego ataku nie widziałam jeszcze nigdzie.

Ćwierka mi w głowie, że to chyba odpowiedź na poniższą fotkę.

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Sz
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 6th Kwiecień 2015, 13:56
Pisałam na starym forum, tutaj też napiszę. Wg mnie autor forum "droga żywota" do tej pory robił dobrą robotę. Ten post ma innego autora, który ma na swoim koncie ledwie 2 posty. Nie wiadomo kto to jest i co na to odpowie admin tamtego forum. Być może to osoba, która dopiero co się zalogowała i chce popsuć reputację admina? Forum czytałam ledwie urywkami, ale dotąd nic zauważyłam nic złego. Poczekajmy na odpowiedź admina.
anowi
anowi
Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 6th Kwiecień 2015, 14:06
Przepraszam, podałam tylko link do wglądu. Nie oceniałam Admina tamtego Forum i nie mam takiego zamiaru.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 6th Kwiecień 2015, 14:27
Podejrzewam, że tego posta admin zaraz usunie.

http://www.drogazywota.fora.pl/najwazniejsze-tematy,3/wyprowadzenie-izraela-na-oczach-narodow,40.html

On kopiuje cokolwiek mu pasuje od nas i próbuje rozpowszechniać.

Ale nasz 'krytyk' przedstawił się nam jako umiłowany brat w taki sposób.

Witam forumowiczów Very Happy

Ilość przeczytań powitania 21. Zalogował się dzisiaj.

http://www.drogazywota.fora.pl/oszusci-i-zwodziciele,22/

Nie pamiętam, czy użytkownik może założyć temat, ale NAJPRAWDOPODOBNIEJ to on założył ten jeden z najbardziej poczytnych tematów. W ciągu kilku godzin - 288 obejrzeń.

To chyba jeden z naszych dobrych znajomych!  bounce

Popełnił jeden poważny błąd biblijny.

Napisał on: "Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom"

Oczywiście werset z Jana z modlitwy Chrystusa do Ojca i mowa jest o jego apostołach. Byli prostymi ludźmi, podobnie jak my jesteśmy.

Ja mam średnie wykształcenie i ciężką fizyczną pracę, którą szanuję z powodu jej fizyczności, ponieważ mam zaawansowaną cukrzycę i wysiłek fizyczny ratuje mi życie.

Wszelką wolną chwilę poświęcam na Prawdę, TV nie oglądam od lat a według standardów australijskich jestem człowiekiem raczej dolnej klasy, z nie spłaconą hipoteką.

A tutaj znalazł się okrutny sędzia, który nasz wszystkich pakuje do jednego worka, ponieważ nie pasuje mu Prawda o Biblii, o zakłamanym świecie, o papieżach skazanych za morderstwa i okrucieństwo.

Podsumowując... wszystkie zbrodnie temu człowiekowi pasują, oprócz ludzi, którzy je ujawniają. Najwyraźniej owo ujawnianie straszliwie go boli.

Dlaczego? Nietrudno się domyśleć. Ale miejmy nadzieję, ze pewnego dnia Bóg otworzy mu oczy i nasz brat, zaślepiony katolik i chyba Słowianin wreszcie przejrzy na oczy.

Najciekawsze jest to, że nie potrafił nikomu wytknąć ani jednego błędu! On napisał, czy raczej wypluł na ekran swoją opinię, która nie ma znaczenia, zwłaszcza w obliczu formy, w jakiej była napisana.

Ciekawe, z jakiej przyczyny on nas wszystkich czyta!?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 6th Kwiecień 2015, 14:37
Przeczytałem tą wypowiedź do połowy i krótko mówiąc: "komuś bardzo nie podoba się praca jaką podejmują niektórzy bracia w celu ukazywania Prawdy".

Z postu owego PrawdaWyjdzieNaJaw emanuje taką zawiścią, że aż dziwne jest, iż nie wpadł na to, pisząc tak obszerną i wyczerpującą wypowiedź pełną zarzutów, że widać zamierzenie jakie przez to wymawia: 

Zdyskredytować tych, którzy są najbliżej prawdy

Gość chyba nie rozumie prostego faktu, że mądrość i poznanie przychodzi do 'prostaczków' od samego Stwórcy. Kiedy ci naśladują Zbawiciela i zdają się na Niego, On daje im zrozumienie wielu rzeczy, a także popycha do badań i daje wnikliwość.

Sam to przerabiałem. Jestem prostym chłopakiem, imałem się wielu prac, skończyłem zwykłe technikum i staram się jakoś dawać radę mimo, że nie mam stałego miejsca zamieszkania. Pracę posiadam najzwyklejszą i niczego mi nie brakuje tak na prawdę.

We wszystkim zdaje się na Isusa i proszę Go o wsparcie i opiekę, a także o mądrość i roztropność oraz możliwość usługiwania. Wiem, że się o mnie troszczy, a także naprowadza mnie na wiele informacji. Tak też trafiłem tutaj na forum. 

Informacje i ważne wieści, które razem zbieramy i objaśniamy przekazuje ludziom z mojego otoczenia - przyjaciołom, znajomym, współpracownikom, rodzinie i po prostu czuje, że taka jest Wola Boża.

Tak jak ów gość kwestionuje takie działania jest jaskrawym dowodem, że nie popiera on tej działalności, mimo że niczego złego ona nie powoduje.
Kwestionuje mądrość pochodzącą od samego Boga, który daje ją prostolinijnym, prostym ludziom - 'prostaczkom'.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 6th Kwiecień 2015, 16:45
Podejrzewam, że pisał to ktoś nam dobrze znamy. Very Happy Nie wiem tylko, czy jest to odpowiedź na mój post o Wielkiej Nierządnicy, czy  zemsta za wklejenie jednego zdjęcia... czy też chodzi o kogoś innego, wściekłego za coś zupełnie innego.

Oj... chyba wiem kto to pisał! M.......  ? Typowy styl. Ciekawe kto się zorientuje!

Nie wiem tylko, co go tak rozwścieczyło! affraid

Na wszelki wypadek wklejam tego posta jako archiwum, ponieważ już został on usunięty, ale był i jest nadal na moim ekranie. Smile

Oczywiście akcję usunięcia posta uważam za bardzo pozytywną postawę admina tego forum i post ten nie powinien mieć żadnego wpływu na reputację Admina.


........................................................................................................................................

Post z linku - http://www.drogazywota.fora.pl/oszusci-i-zwodziciele,22/apel-polakow-przeciwko-falszywym-chrzescijanom,62.html

Autor:

PrawdaWyjdzieNaJaw
 
Dołączył: 05 Kwi 2015
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
 


Apel Polaków czystego pochodzenia do ludzi mieniących sie chrześcijanami, podających sie za Polaków, Słowian, i powołujących sie na jedynego rzeczywistego Boga, Stwórce Nieba i Ziemi.

Jest to apel przeciwko ludziom nie mającym nic wspólnego z wypełnianiem woli Bożej, przykazań Bożych.

Przeciwko obłudnikom, pełnym pychy i zadumy, osobom nie mającym pojęcia o rzeczywistej Ewangeli Jezusa Chrystusa.

Ludziom nie mającym żadnego doświadczenia w boleści, w trudzie codzienności, w stosowaniu miłości do bliźnich, ludziom używających jedynie słów a nie czynów.

Ludzie ci są niemal plagą w internecie, roi sie od nich w każdym możliwym miejscu.

Apel w obronie dobrego imienia Polaków jako Narodu, ponieważ osoby te znieważają i hańbią nasze dobre imie.Nie możemy milczeć na tak jawne i jaskrawe ubliżanie Bogu i Narodowi Polskiemu.

Przypomne zatem słowa Jezusa Chrystusa, Syna Bożego:
Cytat:
"Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom"
Syn Boży wysławia swego Ojca za to, że właściwe zrozumienie Biblii objawił On prostaczkom.
Nie Barackowi Obamie, nie Rydzykowi, nie Natankowi czy innemu znawcy Biblii, nie Henrykowi Kubikowi, nie Mariuszowi Szczytyńskiemu, nie Piotrowi Zimbarderowi, nie papieżowi, nie premierowi czy prezydentowi, nie naukowcowi, nie filozofowi.
Cytat:
Prostaczek to inaczej człowiek prosty, zwyczajny, bez większego pojęcia o Biblii, Bogu, bez dogłębnej wiedzy o świecie.
Taki człowiek myśli tylko żeby mieć co zjeść, gdzie spać, i żeby w zgodzie z innym żyć to wszystko!
Osoby pokroju Henryka Kubika przeczytały Biblie po kilkaset razy! Ale to jeszcze nic.

Szczegółowo znają języki, w jakim była spisana, genezy, historie, tłumaczenie, słownictwo, nazewnictwo, wszystko dokładnie znają.
Mechanizmy prania mózgu, działań rządu, wszystkie tajemne rzeczy, kształt ziemi, ci ludzie bez wątpienia nie kwalifikują sie na miano prostaczków!

W tym momencie by tutaj zaprzeczyli i mnie zgnoili, ale ja nie zważam na opinie ani ich ani nikogo kolwiek innego, tylko opinia Boga i Jego Syna mnie interesuje!Jeden z tych ludzi mieszka w australi, ma ładny dom, dobrze płatną prace, samochód, życie w luksusie.Czy taki człowiek jest prostaczkiem?


Absolutnie nie!


Ale mniejsza o to.
Nie byłoby tego tematu wcale, gdyby nie rażące chamstwo i debilizm emanujący od ludzi, którzy dzisiaj pisują na forum Mariusza Szczytyńskiego, Henryka Kubika i innych "powołanych przez Boga proroków internetowych".
O nich w zasadzie nie chodzi, co wiedzą i badają, tym sie dzielą.
Sprawa dotyczy osób gnieżdżących sie na ich portalach i powołujących sie na jedynego prawdziwego Boga.

Chodzi praktycznie o wszystkich użytkowników, nie administratorów.Cytat:
Ludzie ci uważają sie za chrześcijan, za sług Bożych, wybrańców Boga.
Że niby trafili na takie i takie fora, bo Bóg ich zaprosił.
Ale jakie są fakty?


Fakty są takie, że są to zwyczajne osoby, które nie potrafią poradzić sobie w codziennym życiu.
Trudności dnia ich przerastają.


Nie mają pracy, nic nie robią, mało kto ich lubi, urodą zapewne też nie grzeszą, nie dogadują sie z ludźmi, są mało rozmowni, trudno sie z nimi dogadać, nie można na nich liczyć, zawodzą, trudno o pomoc od nich, co chwila sie załamują i użalają nad sobą, nie odnajdują sie w otaczającej ich rzeczywistosci, więc coś takiego jak internet, tematy o Bogu, ufo, kosmos są dla nich idealną odskocznią.

Takie są fakty gdyby ktoś pytał o powód, z jakiego trafili w te miejsca w internecie.
Żadnej ingerencji Bożej w tym nie ma, oni tak sobie tylko to tłumaczą.Cytat:
Jest to dla nich wytłumaczenie i usprawiedliwienie ich żałosnej godnej pożałowania sytuacji.
Tego, jacy są, że z niczym poradzić sobie nie potrafią.
To są typowe ofiary losu, Bóg nigdy ofiar losu nie brał na proroków ani na apostołów!

Zawsze brał prostych, dobrych sercem i pracowitych ludzi!Kim więc jesteście?
Bo napewno nie prostymi ludźmi, napewno nie Polakami, my ofiarami losu nigdy nie byliśmy nie jesteśmy i nie będziemy!Podobno Słowianie są Narodem Wybranym.Ale oni ze Słowianami nie mają nic wspólnego.

Z nami także nic nie mają wspólnego.

Ci ludzie to mniejszość narodowa która zagnieździła sie w naszym kraju i gnije!
Cytat:
My Polacy jesteśmy wspaniałymi i pracowitymi ludźmi!
Lenistwo jest nam obce!
Nienawidzimy komputerów i internetów mamy gdzieś nowinki technologiczne!
Świetnie sie ze sobą dogadujemy bez prądu i w głodzie i chłodzie, radzimy sobie w trudnych sytuacjach, a wy gdzie sobie radzicie gdzie wy CHAMY jesteście?

Nie ma was wśród ludzi kisicie sie z kubkiem herbaty przed komputerem - wybrańcy Boga... Brak słów.

My pracujemy, my sie męczymy!
Mamy rodziny, mieszkania, musimy sie martwić o rachunki, o jedzenie, każdego dnia sie musimy o te rzeczy martwić!
"Dwóch będzie na roli... dwie mlec będą na żarnach..."


O czym tutaj jest mowa? O pracy!
Bardzo jasno i prosto Jezus mówi proroczo o ludziach pracujących!
Żadnej mowy o leniach przed komputerami!

Rozprawmy sie z sobą!


Co macie na swoją obrone?

Ja jestem Polakiem z krwi i kości.
Od poniedziałku do soboty ciężko pracuje aby utrzymać swoją rodzine.


Dzisiaj jest jedyny dzień kiedy moge sobie swobodnie odpocząć i postanowiłem właśnie napisać ten temat.

Ile dobrych uczynków spełniliście podczas swego dotychczasowego życia?
Ile dobrych uczynków spełniliście od czasu gdy posiądliście całą wiedze i świadomość o istnieniu Boga?
Ilu głodnych ludzi nakarmiliście?
Kogo przyjeliście pod swój dach?
Kogo odzialiście?
Ilu chorych odwiedziliście?

Wy śmiecie mówić coś o przykazaniach?


Wytykacie zbrodnie papieży i polityków ale opiszcie siebie!

Jakimi jesteście ludźmi, w jaki sposób oddajecie chwałe Bogu, jak mu dziękujecie za każdy dzień życia?Mając taką wiedze jaką rzekomo macie powinniście stać w worach na ulicach, cali w popiele, i krzyczeć do ludzi!


Jak spełniacie przykazania powiedzcie mi to prosze w jaki sposób?

Całe dnie przesiadujecie na forum i wy śmiecie sie uważać za wybranych przez Boga?
Czy wy sobie jaja robicie?

Wy śmiecie coś pisać na temat Boga tego z Biblii?
Żarty jakieś...
A nawet pisaliście raz, że możecie należeć do 144,000 Świętych!
Kpiny!
Istne kpiny!

Wy jesteście smołą która przykleiła sobie łatke Boga i ubliżacie mu i nam Polakom!

Nie powołujcie sie na Boga i nie mówcie o sobie Polacy bo tyle z nami macie wspólnego co szatan z przykazaniami Bożymi!
Wole bratać sie ze szczurami niż z wami!
Używacie tylko słów! Bóg, miłość, dobro, przykazania, i nic pozatym!
Pokażcie swoje czyny wy lenie!

Papież też pięknie o Bogu mówi, też mówi o przykazaniach, o miłości, z tą różnicą że on w 100 razy inteligentniejszy sposób to robi i nie ubliża nikomu, nie zachowuje sie jak cham!

Wy jesteście typowymi chamami!
Jesteście idealnym przykładem chamów!
Cytat:
Gdy ktoś tylko pierdnie niemiłe słowo na was, gnoicie go jak niewychowane chamy i wyzywacie, odrazu pokazujecie swoje prawdziwe charaktery, a na koniec wszystko tłumaczycie, że skoro ktoś źle o was mówi, to znaczy że dobrze, że idziecie dobrą drogą Bożą, że zaatakował was sługa szatana bo Prawde powiedzieliście.
Przecież wy jesteście bardziej durni niż mi sie wydawało!
Bóg ma uświęcić swoje imie na oczach narodów za sprawą wyprowadzenia swojego Narodu Wybranego spośród wszystkich narodów.

I wy uważacie że to wy stanowicie część tego ludu?Czyli Bóg ma uświęcić swoje imie za pomocą... leni gnijących przy komputerze.
Trudno o gorsze ubliżenie Bogu.Prorocy, apostołowie i wszyscy inni ludzie pokroju Mojżesza, powoływani przez Boga, wszyscy oni byli prostymi ludźmi, pracowitymi, bez żadnej wiedzy, za to bogatymi w czyny!


A te przygłupy uważają, że Jezus Chrystus miał ich na myśli, mówiąc o głoszeniu Dobrej Nowiny!

Rzekomo ich Bóg wybrał i oni mają ogłaszać Izraelowi bliskie Królestwo Boże!Niedoczekanie!


Mówimy wam: WON!


Nie chcemy was, waszych rad, waszych nowin, waszych objawień, zachowajcie waszą wiedze dla siebie!
Idealnie nam dogaduje sie z ludźmi którzy mają zerowe pojęcie na te tematy, za to spełniają sie w roli ludzi w 100%.Wolimy w nędzy, w niewiedzy, z prostymi, szarymi ludźmi przesiadywać, przebywać i rozmawiać, niż odkrywać ameryke z wami!
Jesteście zwykłymi leniwymi chamami!
Bezwartościowe sensacje i wydarzenia was ożywijają, zaćmienia słońca i księżyca, jakieś meteoryty!
Nas ożywia codzienna praca, poświęcenie dla rodziny, dla bliźnich, to czy w mojej okolicy ktoś śpi na dworzu, czy ma co jeść.


A wy jesteście ścierwem!

Zapyziałymi i przemądrzałymi cwaniaczkami podejrzanego pochodzenia!

Żaden mój brat ani siostra jak pamięcią sięgam w najmniejszym calu nie przypomina was swoim postępowaniem!

Ten sposób wymowy i podejścia do ludzi, wy przeczycie wszelkim wartościom!

Nigdy nie utożsamiajcie sie z naszym Narodem!
Nie jesteście godni wiązać nam sznurówek ani lizać stup!

My nie chcemy mieć nic do czynienia z leniami, z platfusami, ciapciakami nie umiejącymi sie nawet dobrze wysłowić po Polsku!

Piszecie o miłości do bliźnich.
Piszecie. Piszecie. Nie czynicie. Piszecie. Nie czynicie. Piszecie.Piszcie dalej ale nie do nas i nie dla nas!Cytat:
Jak ktoś, kto nie ma pojęcia o czynieniu czegoś, żadnego doświadczenia w tym, może innych nauczać o tym jak to robić?
To tak jakbym ja chciał nauczać innych narciarstwa klasycznego, mimo że nigdy nawet narty w ręce nie miałem!

Jedyne czego możecie innych nauczyć to chamstwa i braku szacunku!
Dlatego wara od nas i od naszych dzieci!

Jak, kiedy i gdzie okazaliście miłość bliźniemu? No pytam!

Chociażby pisemnie na forum bo o realnym życiu nie ma mowy, w realnym życiu nie bierzecie żadnego udziału!Co drugi wasz post to wyśmiewanie drugiej osoby!
Każdy kto ma odmienne zdanie jest na waszych forach i portalach poniżany!

Poniżacie i ubliżacie praktycznie każdemu!

Dlatego o tym pisze, bo wy robicie fałszywą reklame nas Polaków, rzekomo niemiłych chamów, podczas gdy my Polacy wcale tacy nie jesteśmy, tylko wy tacy jesteście ale Polakami nie jesteście!
Brzydzimy sie wami!


Pisze to w imieniu kilku osób czysto Polskiego pochodzenia, prostych ludzi z których część nawet komputera w domu i nie ma i są katolikami, obchodzą Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy w tym i ja.
Nie chcemy mieć z wami nic do czynienia!
Najlepszy przykład miłości do bliźnich pokazujecie w tematach o kształcie ziemi czy budowie kosmosu!


Nie interesuje nas kompletnie jaka jest ziemia i kosmos!
Interesuje nas głodny człowiek, smutny, samotny!
Jezus Chrystus nic nigdy nie mówił na temat kosmosu!
Czyli jest to nieistotna wiedza! Bezwartościowa!
I bez wątpienia wam Bóg nic nie objawił.Ale wy w tym temacie zachowujecie sie jak bydło! Jak najgorsze chamy!

Gnoicie i wyśmiewacie innych ludzi za to że mają odmienne zdanie na temat kształtu ziemi od waszego.


Nawet gdyby to był temat istotny do zbawienia, wasza postawa i podejście jest poniżej wszelkich norm!
Nie zachowujecie sie nawet w 1% jak na chrześcijanina przystało!
Zero szacunku do drugiej osoby!
Cytat:
Facet spod budki z piwem ma więcej kultury osobistej niż wy!
Wasze pojęcie o miłości do bliźniego jest zerowe.
Popatrzcie na nas, na Polaków, możecie sie tylko od nas uczyć wy bando durni!
Przynosicie nam wstyd!Pokażcie wasze dłonie!


Pokażcie ślady przepracowania!
Bardzo pragniemy je zobaczyć!
Prosty człowiek nie ma czasu na pisanie na internecie tyle co wy piszecie.

Bóg uświęci swoje imie za pomocą wspaniałych pracowitych ludzi!
Macie taką wielką wiedze, pokażcie wasze czyny!


Macie wiedze większą niż niejeden człowiek na ziemi.
Macie świadomość istnienia Boga!

Macie świadomość autentyczności Słowa Bożego, macie pełno dowodów na wszystko, pokażcie więc wasze czyny!


Powinniście sie w popiele tarzać i pokutować mając taki poziom świadomości o Bogu!

Powinniście tryskać miłością do wszystkich wokoło, mówić głośno o Bogu i głosić Dobrą Nowine!

A co robicie? Nic!
Zupełnie nic! Nie robicie nic!

Nie czynicie nic z tego o czym piszecie!


Wprost przeciwnie!

Okazujecie czystą nienawiść i wrogość wobec bliźnich, wobec braci i sióstr, wobec chrześcijan, wobec nas Polaków.

Emanuje od was otwarte chamstwo, brak kultury oraz brak poszanowania dla drugiej osoby!

Przynosicie wstyd i hańbe wszystkim wiernym wyznawcom Boga, wszystkim ludziom wierzącym w Boga, wszystkim ludziom dobrej woli!


Powołując sie na jedynego rzeczywistego Boga, Stwórce Nieba i Ziemi, oraz czyniąc z siebie ludzi rzekomo przez Niego wybranych, w ohydny sposób ubliżacie Bogu i nam wszystkim, czyniąc z Boga idiote mającego upodobanie w zadumionych, przemądrzałych chamach, który wszystko objawił leniom pijącym herbatke przed komputerem!
Cytat:
Nikt nie zna dnia ani godziny!
Wy co dwa dni przepowiadacie daty końca świata, przyjścia Jezusa, Porwania, Zbawienia!
Podobno w ubiegły piątek Bóg miał wyprowadzić swój Lud z narodów.
Komedia...

"Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom"

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez PrawdaWyjdzieNaJaw dnia Nie 21:28, 05 Kwi 2015, w całości zmieniany 10 razy

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 52
Skąd : Gniezno

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 6th Kwiecień 2015, 19:02
A ja nie jestem tym wpisem w ogóle zdziwiona.
Wszyscy co nie mają poznania właśnie tak reagują.
Nie mają pojęcia jakimi myślami,myślimy.
Biedny człowiek!!!!!!!tyle problemów,tyle pracy,martwienia się, nie ma czasu wypić jednej szklanki herbaty przy komputerze,zabiegani tacy ludzie!!!! wiec nie dziwota skąd mieli by mieć dobre myśli o innych ludziach, jak myślą tylko o sobie ,,,ile to dobrego zrobili..
Chciała bym takiego człowieka obdarować,tylko polową mojego życia,bo całości by nie wytrzymał.
Tak się zachowują ludzie bardzo zarozumiali,samolubni,którzy krzyczą wszem i wobec jacy to są dobrzy.
A rzeczy mają się całkowicie inaczej,reszta wokoło cicho siedzi,a tacy ciągle krzyczą,
jacy to oni wspaniali.
Przeżyłam  połowę wieku,więc wiem co pisze.


Ostatnio zmieniony przez anileve dnia 12th Kwiecień 2015, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 7th Kwiecień 2015, 00:32
No cóż ja wlasnie uważam .ze Henryk jest jednym z takich "prostaczków" Very Happy i to jednym z najbardziej prostych jacy mogą istnieć . bounce
Po przeczytaniu Bibli szlam za ogółem i byłam posłuszną katoliczką (no moze nie tak całkiem do końca ale jednak)Mimo .ze wiele mi nie pasowało brałam przykład z innych i szlam za nimi jak za stadem baranów .Nie zastanawiałam sie nad tym ,ze duuuużo nie zgadzało mi sie z Pismem Świętym .No przecież teolodzy i księża nie mogą sie mylić .Jeden jedyny artykuł Henryka mi wystarczył.Zgadzalo mi sie wszystko.Nie mogłam tylko pojąć dlaczego w tak oczywistych sprawach sama do tego nie doszłam .No cóż Bóg zdecydował ,ze to bedzie Henry.Nie czytałam wtedy nic z jego forum bo nawet nie wiedziałam ze takie istnieje.Nie mogłam byc wJiec omamiona jego artykułami .Czytalam Biblie nie raz i mając jakąś tam już wiedzę tylko JEDEN artykuł mi wystarczył a wszystko okazało sie tak banalnie proste i nie skomplikowane i w końcu PRAWDZIWE.Jak "siadłam"na forum zbawienie.com tak nic nie było mnie w stanie odciągnąć.Miesiacami siedziałam w internecie i w Bibli (całe szczęście ,ze mój mąż jest wyrozumiały...)Doświadczenie jakie nabył będąc Świadkiem Jechowym ,moim zdaniem nie miało go doprowadzić do Prawdy ale do poznania Bibli aby w łatwy ,szybki i prosty sposób mógł szybko przekazywać całą poznaną wiedzę innym.Owszem Prawdę poznał w koncu gdy miał dostęp do internetu ale dwadzieścia lat w sekcie to już musiał byc zamierzony cel Boga.Jezeli chcemy komuś cos udowodnić na podstawie cytatów aby nie były wyrywane z kontekstu to nie znając Bibli zajęło by to mnóstwo czasu a czy mamy go aż tyle przy narastającym tak szybko zwiedzeniu?Nie każdemu zostało dane tak wielkie poznanie.
Oby Bóg nam zsyłał takich prostaczków jak najwiecej .......ale wg.co niektórych nie możesz nim byc bo masz za duża wiedzę i za wielkie poznanie????Brak komentarza.......bouncebouncebounce
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 7th Kwiecień 2015, 03:04
....  zasmucił mnie ten post "prawdawyjdzienajaw".
Zasmucił, bo wciąż wydaje mi się, że robię za mało. A tu takie mocne słowa.
Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o rzeziach Chrześcijan w Afryce. Ci ludzie naprawdę umierają w imię Boga i Jego Syna.

I oczywiście to człowiek nie z wiary, ale z uczynków będzie zbawiony.
Ale czy pisanie na forum, otwieranie ludziom oczu nie jest takim uczynkiem? Nikt nie wie, ilu osobom uratowało to życie.
Sama mam pewnego znajomego, który zaczął niedawno brnąć nieświadomie w niebezpiecznym kierunku - w kierunki magii i czarów, a więc kontaktów z demonami. W ostatnim momencie, kiedy zupełnie przypadkowo dowiedziałam się o jego zainteresowaniach, udało mi się go ostrzec przed tym. Dzięki wiedzy zdobytej ze strony Henryka i z forum, wyjaśniłam mu wiele rzeczy i teraz całkowicie inaczej na wszystko patrzy...
Nawet jeśli każdy z nas uratuje chociaż jedną osobę od śmierci, uważam, że to i tak jest sukces i że Bóg nad tym czuwa - zależy Mu na każdym życiu.


Post tej osoby uderzył mnie też, bo rzeczywiście jestem bardzo skrytą i nieśmiałą osobą, introwertykiem zamkniętym na świat. Strasznie ciężko otworzyć mi się w prawdziwym świecie na ludzi. Jest mi z tym bardzo źle, bo hamuje mnie to w oznajmianiu prawdy bliźnim. Taka psychiczna blokada, fobia, której nie zrozumie zdrowy człowiek. Próbuje więc swoich sił chociaż tutaj na forum. Może choć jedna osoba odnajdzie się dzięki temu?
I uważam, że nie można oceniać NIKOGO. Bóg rozliczy każdego z osobna.

A czy tematy typu kształt Ziemi, nefilimy, zbrodnie Watykanu są zbędne?
Rzeczywiście, tak może się wydawać ludziom, którzy szukają prawdy zaczynając od Biblii i kwestii Boga.
Jednak masa ludzi dowiedziała się o prawdzie, o Bogu i jego zamiarach właśnie szukając odpowiedzi na te sensacyjne tematy - czy to w nie wierząc, czy się z nich śmiejąc. Jest tu mnóstwo osób, które trafiły na tą stronę szukając czegoś np na tematy NWO itd., a "wyszły" z niej jako gorliwi Chrześcijanie.

Ja może nie zmieniam świata, ale ofiaruję  swoje "talenty", pomagam jak tylko mogę, choć nie są to wielkie rzeczy. Czasami coś policzę, rodzinie i znajomym czasami coś uszyję, wyremontuję, dodam otuchy dobrym słowem.. Wiele osób się ze mnie nabija, że wszystko chciałabym oddać za darmo, a mogłabym dawno pławić się w luksusach... Kocham Boga, Jego Syna i staram się przestrzegać wszystkich przykazań.  Chyba każdy pamięta przypowieść o wdowim groszu - każdy będzie mierzony inną miarą  i każdy z nas zdaje sobie sprawę, dzięki sumieniu, ile może zrobić i dać innym.  


Ps. nie wydaje mi się, że pisał to MS. Zbyt duży tam nacisk na uczynki, a wiemy, że MS skupia się głównie na szukaniu taniej sensacji, której autor wiadomości nie cierpi. Jak dla mnie to osoba, która ma ciężkie życie, może jakaś samotna matka? Czuć ogromny żal i gorycz.... Myślę, że warto pomodlić się za taką osobę, tym bardziej, że szuka ona prawdy i pocieszenia w Piśmie Świętym.

Ps2. Jeśli sprawa tyczy się Heńka, to też uważam, że jest to prosty i dobry człowiek. To, że zna dobrze Biblię, miałoby go wykluczać jako kogoś takiego?? Dwa tysiące lat temu mało kto umiał pisać, więc jasne jest, ze każdy umiejący czytać był kimś wykształconym. Dzisiaj pisać/czytać umieją wszyscy, a Biblia jest tak powszechna, że grzechem byłoby do niej nie zajrzeć. Więc jeśli ktoś czyta i zna dobrze Pismo Święte, to od razu ma być skreślony?? Dzisiaj brak wiedzy biblijnej można jedynie przypisać braku chęci poznawania Stwórcy, a nie podstawie, aby być zbawionym.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 7th Kwiecień 2015, 12:11
Skąd ten człowiek wie jak wygląda życie, kolejno każdego z nas. Gdy by każdy z nas miał trąbić o każdym dobrym uczynku dla powszechnej publicznej sferze to jakie świadectwo dawalibyśmy. Jest to głos rozżalonego i zapracowanego Polaka. Każdy z nas "ciągnie" niewidoczne za sobą. Ojciec który jest w niebie widzi wszystko. On nas będzie sądzić i będzie nam wszystkim niemiło w tym momencie.

Czytałem jeden z jego postów i bardzo ładnie opisane, ale niepotrzebnie bierze się za sądy, nie jest to jego zadaniem. Powinien ostrzegać, i najważniejsze : dawać świadectwo samym sobą.

Nazywanie kogoś chamem jest osądem. "Prorokowanie" , jak wygląda kogoś życie jest głupotą.
avatar
walirlan
Liczba postów : 18
Join date : 18/03/2015
Skąd : Ireland

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 7th Kwiecień 2015, 14:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Mogę jedynie dołączyć się do waszych głosów i napisać, że bardzo mi żal tego człowieka, który coś takiego napisał. Jest w tym jego czy jej poście coś strasznego, jakaś taka rozpacz, beznadzieja, czarna dziura (termin NASY, ale oczywiście używam go symbolicznie) i nie wiem co jeszcze.

Nawet nie mogłem tego doczytać do końca, bo po prostu nie dało się tego zrobić.

Ja nie uważam Henryka za jakiegoś osobistego guru i nie muszę się z nim zgadzać we wszystkim i tak nie było i nie jest, ale jego blog zbawienie.com bardzo mi pomógł w zeszłym roku powrócić do Boga. Praktycznie pięć lat żyłem bez Boga po bardzo ciężkich doświadczeniach jakie były moim udziałem. Nie do końca byłem ateistą, ale po prostu nie wierzyłem w dobrego Boga, który nami się interesuje, dla którego mamy jakiekolwiek znaczenie.

Staram się czytać wszystkie blogi dostępne na temat Boga i coś uzyskać z nich cennego dla siebie. Myślę, że możemy i powinniśmy uczyć się wzajemnie od siebie. Na razie muszę sobie odświeżyć wiedzę biblijną, którą kiedyś miałem dość sporą, ale po tylu latach przerwy i pustki, nie jest to łatwe.

Także moim zdaniem nie ma co się przejmować takimi postami. Ta biedna osoba może już teraz żałuje, że napisała coś takiego. Widać, że było to pisane w stanie silnego pobudzenia emocjonalnego i to chyba tyle na ten temat.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

on 7th Kwiecień 2015, 15:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Wiecie co ten post mnie ucieszył !I to jak ponieważ ;
Ktoś zadał sobie tyle trudu by obsmarować jednego z naszych braci.
Działał świadomie czy nieświadomie ?
Jezeli nieświadomie to z tego co pisze jego życie nie jest łatwe i cos musiało go bardzo męczyć ,ze swoją frustracje wyładował wlasnie na Henryku.Oznacza to tez ze musiał sporo czasu spędzić na naszym forum.Jesli tak jest to wciąż bedzie tu zaglądał i moze w niedługim czasie dołączy do nas tzn do Boga.Skoro znalazł to forum to i szuka pomocy.Wiemy.ze nie takie błędy sie popełnia aby w koncu dotrzeć do Prawdy!A Bog nie przestaje i wciąż działa .
Jezeli natomiast zna Prawdę i jego post był jak najbardziej napisany z pełną świadomością i premedytacją to wrecz musimy zazdrościć Henrykowi i cieszyć sie jego szczęściem ponieważ ;
Mat 6(10) Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie z powodu sprawiedliwości, albowiem ich jest Królestwo Niebios.
(11) Błogosławieni jesteście, gdy wam złorzeczyć i prześladować was będą i kłamliwie mówić na was wszelkie zło ze względu na mnie!
(12) Radujcie i weselcie się, albowiem zapłata wasza obfita jest w niebie; tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Sponsored content

Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa. Empty Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach