Go down
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 16th Listopad 2017, 15:43
https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2017/rok2/2014/kraj/AF,AL,DZ,SA,AM,AZ,DM,EG,ER,GH,IN,IQ,IR,JO,QA,KZ,KW,LY,MA,MR,NG,PK,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/?x=0.1863&y=1.2009&level=1.28762

Rządowa strona pokazująca obcokrajowców w Polsce, pochodzących z krajów bliskiego wschodu i Afryki. Liczba 28 tys nie jest może jakaś olbrzymia, ale trudno nie zauważyć wręcz wykładniczego trendu.

Polska nie zgadza się na relokację (ha ha) ale i tak przyjmuje te osoby, tylko innymi kanałami. Od 2014 ilość się podwoiła a w niektórych miejscach potroiła a wciąż trend się utrzymuje, jakże inaczej
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 13th Grudzień 2017, 05:12
Trwa także islamizacja Polski oto dowody:
Jak widać rząd Pis tylko tworzy zasłonę dymną. I tak islamiści z Niemiec są sprowadzani do Polski tylko po cichu.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 22nd Grudzień 2017, 16:52
A jakie nastawienie mają dzieci imigrantów ? Oni zapewne już urodzili się i wychowali w Francji .

Obejrzymy teledysk, nawet nie wiem o czym rapują, ale to nie ważne, ważne że pokazane jest ich nastawienie


Zapewne wyrosną na wspaniałych silnych wykształconych Francuzów otwartych na inne kultury , religię, a co wazne chętni do ciężkiej pracy bez zasiłków... prawda Wink?


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 23rd Grudzień 2017, 12:20
Message reputation : 100% (2 votes)
W poniższym linku jest film, w którym jeden Arab mówi do kamery a ręce ma czerwone od krwi brytyjskiego żołnierza, któremu on wraz z kolegą Arabem ucięli na ulicy głowę.

Inteligentny Arab wytłumaczył to do kamery w taki sposób.

"Jedynym powodem.dla którego zabiliśmy tego człowieka dzisiaj jest fakt, ze Islamiści umierają codziennie zabijani przez brytyjskich żołnierzy. I ten żołnierz to jeden z nich. To jest oko za oko i ząb za ząb.
Przez Allaha, przysięgamy na Allaha że nigdy nie przestaniemy walczyć przeciwko wam dopóki nie zostawicie nas w spokoju.Cóż z tego, że chcemy żyć według prawa Szarii  w islamskim kraju? Dlaczego to znaczy dla was, że musicie iść za nami, ścigać nas i nazywać nas ekstremistami i zabijać nas? Jest przeciwnie, to wy jesteście ekstremistami. To wy jesteście tymi, którzy myślą, że jeżeli spuszczą bombę to zabije ona jedną osobę. Czy też wasza bomba zniszczy całą rodzinę? To jest rzeczywistość. Na Allaha, gdybym widział twoją matkę z wózkiem, pomógłbym jej wejść na schody. Taka jest moja natura. Ale jesteśmy zmuszani przez Koran w Surze At-Tawba, poprzez wiele ayah w Koranie, me musimy..."


https://www.liveleak.com/view?i=37e_1369335448

Chyba w tym samym dniu człowieka tego zastrzelono jak psa... bez sądu, bez miłosierdzia, bano się jego retoryki i wpływu na opinie innych ludzi.

Nie pochwalam tego, co ten człowiek uczynił, ale rzeczywistość jest zupełnie inna od rzeczywistości, jaką pokazują nam syjonistyczne media.

Religią przemocy, mordu i rzezi jest... Chrześcijaństwo ściśle kontrolowane przez szatana i syjonistów.

Afganistan, Czeczenia, Iran za czasów szacha Iranu, Irak wysyłany przeciwko Iranowi przez chrześcijańskie USA, pierwsza wojna w Iraku, druga wojna w Iraku, wojna w Syrii, Libanie, mordy Palestyńczyków, straszliwa rzeź w Jemenie, połączona z wielkim głodem i masowymi zgonami z głodu, Libia, Somalia masowe mordy pomiędzy Hutu i Tutsi w Afryce spowodowane przez Watykan.  Kilka milionów ofiar! O Korei, Wietnamie czy innych państwach zbrodni amerykańskich nie wspomnę, a było tego co najmniej 2 x więcej, niż zbrodni przeciwko Arabom.

A teraz zastanówmy się, które państwo rasy białej zostało zaatakowane przez Arabów i wzywało pomocy USA!?

Siły szatana posługujące się wojskami USA, Anglii, Niemiec celowo mordują Arabów, aby w nich wzbudzać nienawiść do rasy białej oraz do rządów syjonistycznych.

Wtedy te same siły syjonistyczne szatana transportują uchodźców, czy raczej żołnierzy dyszących wielką nienawiścią do każdego białego człowieka za zbrodnie... syjonistów pracujących dla szatana.

Syjonistyczna UE zmusza rządy krajów o białej populacji do przyjmowania 'uchodźców' na masową skalę, aby ich jeszcze bardziej podjudzić przeciwko Chrześcijaństwu, które te same władze zmuszały do mordowania Islamistów. Polacy także brali udział w mordach na Muzułmanach.

W tym świetle zadajmy sobie pytanie.

Kto jest ekstremistą religijnym? Syjoniści czy atakowani przez nich i mordowani na wielką skalę Islamiści?

Kto sfinansował wszystkie ruchy terrorystyczne, jak Al Quaeda, ISIS czy Hamas?

Syjoniści kontrolujący rządy USA/Anglii i innych krajów.

Która religia jest religią pokoju a która jest religią wojny?

Chrześcijaństwo kontrolowane przez syjonistów. Do pogłębienia konfliktu światowego w USA zmanipulowano wybory w taki sposób, że wygrał je satanista, wielbiciel Apolla, Donald Trump, który przygotowuje rzeź na Bliskim Wschodzie.

Niestety takich informacji nie przeczytamy w syjonistycznych mediach z wiadomego powodu. Także ten film YouTube usunęło i można go obejrzeć na LiveLeak, która także kłamie i manipuluje opinią świata.

Niestety szatan jest kłamcą i władcą tego świata i mamy nasze informacje głównie od mediów kontrolowanych przez siły szatana i błędne pojecie o tym, co rzeczywiście dzieje się na świecie i kto za tym stoi.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 23rd Grudzień 2017, 20:26
Henryku to nie był Arab ale murzyn wyznający islam.

Fakt jest faktem szatan napuszcza obydwie strony przy pomocy instrumentu który stworzył a takim instrumentem jest religia.

Syjonista Marks stwierdził, że "religia to opium (narkotyk) dla ludu".

Zauważmy szatan stworzył takie religie jak chrześcijaństwo, syjonizm, islam czy ateizm (tak ateizm to także religia) tylko po to aby w planie 3 wojen one same się wyniszczyły i zostały zastąpione jedną religie lucyferianizm.

W sumie z historii wiadomo, że religia to najlepsza motywacja do wojny.

Zobaczmy o kontrolę nad Jerozolimą toczą wojny od setek lat trzy największe szatańskie religie, syjonizm, chrześcijaństwo i islam.

Tymczasem Jerozolima nie jest miastem żadnej religii ale jest stolicą określonego narodu wybranego przez Boga czyli Izraela.

avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 29th Grudzień 2017, 22:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Jak widać rzad Pis chce umieścić na siłę islamistów:Jak widać rząd Pis chce zapewne sprowadzić islamistów do Polski. Syjonistyczny rząd Polski sprowadza po cichu do Polski islamistów.

Moim zdaniem sprowadzenie islamistów ma na celu przygotowanie pułapki na Słowian.

Dlaczego rząd Pis cicho nie głośno sprowadza islamistów???

Ponieważ oni boją się reakcji Boga. Dlatego powoli sprowadzają islamistów i nie na taką skalę. Sprawdzają oni reakcje Boga. Tak naprawdę rządzący nami sataniści mają gdzieś reakcje ludzi. Gdyby chcieli to by oni otwarcie sprowadzili na raz setki jeśli nie miliony islamistów. Jednak oni sprawdzają na ile mogą pozwolić sobie sprowadzić islamistów do Polski.

Nie oszukujmy się rząd Pis ma bardziej mordercze zamiary niż rząd PO. To rząd Pis nakazał przymusowe szczepienie nie tylko dzieci ale też dorosłych:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/50-tys-zl-kary-nieszczepienie-sie-grype-juz-wkrotce-polsce-szczepien-kwalifikowac-pielegniarka-2017-11

Mam nadzieję, że Bóg da syjonistom z rządu Pi stosowaną zapłatę za ich mordercze plany!!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 30th Grudzień 2017, 02:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja widzę lepsze rozwiązanie w stosunku do uchodźców.

Trzeba ich informować o tym, że wszystkie kraje o białej populacji są w NIEWOLI syjonistyczne i nie posiadają narodowych rządów.

Islamiści powinni wiedzieć, że są używani do nienawiści do rasy białej ale rasa biała jest sama w niewoli syjonistycznej, która prześladuje rasę białą wysyłając ich na wojny przeciwko Arabom. Celem syjonistów jest zniszczenie białej rasy a Islamiści są także ofiarami wraz z rasą biało - w Polsce rząd i partie polityczne - to jest największy wróg Muzułmanów.


Niech atakują syjonistów ale nie Polaków!!!


Tak powinny pisywać wszystkie blogi i witryny. To może skutecznie powstrzymać rząd przed ich przyjmowaniem.


Drogi Muzułmaninie - wrogiem twoim jest syjonistyczny rząd!


Kiedy zabiorą ci zasiłek, co zrobisz i kogo będziesz winił? Polaków, którzy także są ofiarami rządu!?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 3rd Luty 2018, 13:52
Message reputation : 100% (2 votes)
Znalazłem to na Facezboku, nie wiem na ile prawdziwa jest ta informacja, jeśli ktoś może prześledzić w angielskojęzycznym internecie skąd te info jest.

Królowa Angli przyznaje że jest 43 wnuczką Mahometa :

https://newsbook.pl/2018/02/01/krolowa-elzbieta-twierdzi-ze-jest-bezposrednim-potomkiem-proroka-mahometa/

Osobiście uważam że ta informacja jeśli była by prawdziwa, sporo może wnieść światła w sprawy nowej islamskiej Europy!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 4th Luty 2018, 00:31
Informacja jest prawdziwa, tzn. od 3 dni królowa tak twierdzi i rozkazała to rozpowszechniać przez
BBC, czyli fake news,

http://yournewswire.com/queen-elizabeth-descendant-muhammad/

Zawsze krążyły tego typu pogłoski.

Ale według tego artykułu, który podałeś [PL], jest tam link do dokumentu, który tego solidnie nie potwierdza.

http://www.burkespeerage.com/royalFamily_UnitedKingdom.php

Najprościej to wyjaśnić, są dowody pochodzenia muzułmańskiego z jakiejś rodziny króla arabskiego

Artykuł polski nie podaje źródła swego tłumaczenia!

http://yournewswire.com/queen-elizabeth-descendant-muhammad/

Praktycznie twierdzi się, że królowie Hiszpanii są krewnymi Mahometa i królowa Elżbieta wywodzi się od nich. Nie ma więc żadnego solidnego dowodu na owo pochodzenie i chyba nigdy nie było.

Po za tym to 'chrześcijanka' od wieków.

Ale... to jest poważny problem, już rozdmuchiwany w mediach w celu wywołania konfliktu pomiędzy Islamem a Chrześcijaństwem.

Bardzo niebezpieczne posunięcie nasienia węża!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 21st Luty 2018, 14:38
Uwaga mocne.

Czy da się połączyć Wielką Lechię z przyjmowaniem uchodźców , że to dobrzy ludzie i w ogole nasi bracia ? Da!!

Korzystając z zasięgu jaki daje nam strona postanowiłem poruszyc trudny by się zdawalo temat przybyszy z Afryki Płn. do Europy. Temat ten jest szeroko komentowany wśród moich znajomych którą znaczna część stanowią rodzimowiercy i ludzie zainteresowani odkrywaniem prawdy historycznej. A jednak z jakiegos powodu kiedy pojawia się ten temat stają sie oni calkiem głusi na fakty.. "Uchodzcy..." - piszą - "...to tylko pretekst żeby zislamizować Europe": czytamy. Ale czy nam, jako politeistom i posiadaczom wiedzy o polskich korzeniach słowa AL-LACH powinna ta rzekoma "islamizacja" zaprzątać głowe? Czy nie skorzystamy wiecej dla zachowania naszej pamieci i religii kiedy judeochrzescijaństwo będzie mialo równowage w postaci islamu? Radzę sie zastanowić na spokojnie..
Druga kwestia rasa: Uchodźcy rzekomo maja być zagrożeniem dla rasy białej. tylko czym jest niby ta ,,biala'' rasa? Anglosasi którzy sprzedali nas w 39 i Jałcie? Nordowie którzy zniszczyli i rozgrabili Rzeczpospolitą w czasie potopu szwedzkiego? A może - w końcu - germani o których poczynaniach wzgledem Słowian w czasie rozbiorow i okupacji wspominac nie trzeba.. Jeśli natomiast chodzi o czystość rasy Słowiańskiej to nie mamy sie raczej czego obawiać bo wiekszość Afryki Płn. to zarabizowani Słowianie, potomkowie lechickiego plemienia Wandalów które po rozpadzie Imperium Lechickiego założyło swoje państwo w Płn Afryce. Jaka jest tego konkluzja?:
BRACIA SŁOWIANIE... NIE SLUCHAJCIE BARANÓW JAK KORWIN MIKKE, MAX KOLONKO itp....
????????????????MYŚLCIE S A M O D Z I E L N I E????????????????????
/Lechoslaw

Czasami szczena opada jakie można głupoty znaleźć ! affraid

Nasi rzekomi Bracia Słowianie !


Podsumuje to wierszykiem :

"Murzynek Bombo we Francji mieszka,
długą ma brodę ten nasz koleżka.
Uczy się pilnie przez całe ranki
ze swej islamskiej jedynej czytanki.
A gdy z meczetu do domu wraca
psoci i knuje - to jego praca.
Francuzka krzyczy: "Bombo, łobuzie!"
a Bombo pięścią wali ją w buzię.
Francuz powiada: "Napij się wina",
on Francuzowi głowę ucina.
Francja powiada: "Bądź honorowy!"
On jednak woli gwałcik zbiorowy.
Lecz Francja kocha tego ciapata,
Dla niego zasiłek i nowa chata.
Szkoda że Bombo czarny, brodaty
poderżnie gardło twojego taty."

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 4th Sierpień 2018, 06:03
Message reputation : 100% (2 votes)

Nagranie czeskiego turysty na Krecie.

Na nagraniu wideo widać kilka muzułmanek w hidżabach kilka metrów od plaży, które udają topielców, reszta udaje, że idzie im z pomocą. Troszkę dalej pomiędzy restauracjami ukrywa się reżyserka z operatorem kamery i kilkoma osobami z ekipy.https://ebd.cda.pl/620x368/24908918d

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 29th Październik 2018, 15:37
Eurostat: Polska przyjmuje najwięcej imigrantów w UE

Polska wydała ponad 683 tys. pozwoleń na pobyt dla obywateli spoza Unii Europejskiej. To stawia nasz kraj w czołówce pod względem liczby udzielanych zezwoleń na pracę dla imigrantów.Najwięcej - ponad jedną piątą (22 proc.) zezwoleń na pobyt wydano w Polsce. Na drugim miejscu uplasowały się Niemcy (535 tys. pozwoleń – 17 proc.), za nimi Wielka Brytania (517 tys., 16 proc.), Francja (250 tys., 8 proc.), Hiszpania (231 tys., 7 proc.), Włochy (187 tys., 6 proc.) i Szwecja (130 tys., 4 proc.). Na 1000 mieszkańców wydaliśmy 18 dokumentów pobytu, co daje nam trzecie miejsce w klasyfikacji pod względem stosunku przyjętych migrantów do liczby ludności.

Ukraińcy zgarniają większość puli
Najwięcej – 662 tys. – zezwoleń na pobyt w Unii Europejskiej wydano Ukraińcom, z czego aż 88 proc. wnioskowało o możliwość zamieszkania w Polsce. W 2017 r. nad Wisłę przybyło 585 439 obywateli tego kraju i stanowili niemal 86 proc. wszystkich przybyszów. Drugą największą grupę imigrantów w naszym kraju stanowią Białorusini (42 756), trzecią – Mołdawianie (7803).

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Eurostat-Polska-przyjmuje-najwiecej-imigrantow-w-UE-7622719.html

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 10th Grudzień 2018, 13:41
Message reputation : 100% (1 vote)

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Sponsored content

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 23 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach