Go down
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 29th Październik 2016, 01:36
Ciężki los nachodźców:

"Mężczyzna i jego ogromna rodzina - jak większość azylantów w Niemczech - żyje z zapomogi socjalnej. Niemieckie media szybko obliczyły, że w tym przypadku pomoc socjalna może wynieść 360 tys. euro rocznie."

Jak na to w końcu muszą zareagować mieszkańcy Niemiec, fundujący to wszystko?

Szczególnie, że dalej czytamy:
"Dziennik opisał początkowe problemy z integracją syryjskiej rodziny: nastoletni bracia utrudniali swoim siostrom uczęszczanie do szkoły, żony były rzekomo zamykane w piwnicy, sąsiedzi skarżyli się na nieprzestrzeganie ciszy nocnej, a urzędnicy na demolowanie mieszkania".

A wszystko to zaczęła opisywać już nawet... wyborcza. affraid

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,20906952,syryjczyk-jego-4-zony-i-23-dzieci-wszyscy-na-socjalu.html#Czolka3Img

Wygląda na to, że sprowadzili już wystarczającą ilość "mięsa armatniego" i zaczynają już przechodzić do kolejnego etapu:
wzbudzania wzajemnej nienawiści i prowokowania "obrony przed niszczycielami".
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 29th Październik 2016, 22:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawy film:Pikio napisał:
Kryzys migracyjny to jeden z najtrudniejszych problemów świata zachodniego. Jednym z krajów, które zmagają się z masowym przyjmowaniem ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu są oczywiście Niemcy. Okazuje się jednak, że przypływ ludności powoduje również jej odpływ.
Według danych niemieckiego Die Welt, w ostatniej dekadzie z kraju wyjechało ponad 1,5 miliona Niemców. Wielu z nich miało wyższe wykształcenie. Według gazety, ma to być spowodowane między innymi masami afrykańskich imigrantów, które w ostatnich latach ściągają do naszych zachodnich sąsiadów. Imigranci mają dopuszczać się masowych gwałtów i przestępstw seksualnych co sprawia, że Niemcy nie czują się już bezpiecznie we własnym kraju.
Co więcej, do wyjazdu Niemców namawiają… sami imigranci.
– My, uchodźcy (…) mamy dosyć rozgniewanych obywateli (Wutbürger). Obrażają nas i agitują, jak szaleni. (…) Takie podżeganie zawsze pochodzi ze strony bezrobotnych rasistów (Wutbürgern), którzy spędzają swój cały czas w internecie i czekają, aż pojawi się gdzieś artykuł o uchodźcach. Wtedy zaczynają się ich bezwstydne komentarze – można było przeczytać  w październiku 2016 roku w artykule gazety „Der Freitag”, która opublikowała apel 18-letni syryjski migranta, Arasa Bacho
http://pikio.pl/niemieckie-media-niemcy-uciekaja-przed-imigrantami-masowe-wyjazdy-z-kraju/


Zobaczmy z Niemiec wyjechało 1,5 miliona dobrze wykształconych i sytuowanych Niemców. Wielu z nich szuka mieszkania w Polsce.

Co to oznacza???

1. Wyjazd oznacza, że owi ludzie zamykają swoje konta w Niemieckich bankach. To zatem jest jeden z powodów dlaczego akcje Deutsche Banku spadają. Jaki inwestor kupi akcje banku państwa, które przyjmuje agresywnych nierobów a pozwala na wyjazd rdzennych majętnych dobrze wykształconych i pracowitych mieszkańców.

2. Upadek mocarstwowej pozycji Niemiec w Europie i samej UE.

Oto inne info:

zmiany na ziemi napisał:
Coraz więcej organizacji bije na alarm w związku z planowanym przyjęciem umowy o wolnym handlu z Kanadą. Liczni eksperci zwracają uwagę, że to furtka do wprowadzenia w Europie żywności GMO oraz wszechwładzy amerykańskich korporacji ponadnarodowych.
Jak zwykle gdy dzieje się coś ważnego, nasze władze znajdują tematy zastępcze, które mają na celu odwrócić uwagę od spraw istotnych. Rozpętany z premedytacją spór o aborcję, jakiego doświadczamy obecnie w Polsce, to doskonała szansa dla rządzących do przepchnięcia umowy CETA. Powiązanie obecnej władzy z USA jest oczywiste, a skoro umowa TTiP utknęła to postanowiono osiągnąć to samo przepychając ukradkiem umowę tożsamą treścią, ale pod inną nazwą.
 
Mało osób rozumie co to jest CETA więc warto przypomnieć. Umowa CETA ma znieść bariery celne między UE, a Kanadą. Istotne jest zwłaszcza zniesienie barier na produkty rolne, co ma doprowadzić do wzajemnego otwarcia rynków. To musi wywrzeć kolosalny wpływ na europejskie rolnictwo. Dla Polski, potentata w produkcji jabłek, może to być bardzo trudne, gdy europejski rynek zaleją jabłka GMO z Kanady i USA. Oprócz tego spodziewany jest wpływ na cały rynek płodów rolnych i hodowlanych.
Standardy dotyczące bezpieczeństwa żywności w UE są znacznie wyższe niż w Kanadzie. Jednak umowa CETA zakłada, że są to równoznaczne produkty. Nie wiadomo jeszcze czy GMO będzie znakowane czy też nie, tak jak za oceanem. To będzie wielki problem dla naszych rolników, bo prawo u n as nie pozwala na stosowanie w takiej skali neuronikotynoidów, czyli zabijających pszczoły pestycydów dostępnych powszechnie w Kanadzie i w USA, ale zabronionych w UE. Zakaz stosowania tych pestycydów powoduje oczywiście wzrost kosztów produkcji, ponieważ konieczne jest stosowanie większej liczby zabiegów zabezpieczających rośliny.
 
CETA to też niezwykła władza dla multinarodowych korporacji. Amerykańskie firmy będą mogły stosować uproszczony mechanizm pozywania krajów zwany inwestor-przeciwko-państwu, albo ISDS (Investor-state dispute settlement) zmienia on po prostu nazwę na ICS (Investment Court System). Mechanizm ICS w takiej postaci, w której został zapisany w CETA, umożliwi pozywanie krajów europejskich nie tylko firmom kanadyjskim, ale też firmom amerykańskim posiadającym spółki zależne w Kanadzie, a mowa nawet o 41 tysiącach amerykańskich firm.
Takie transgraniczne korporacje wejdą do Europy na specjalnych prawach, nawet bez wdrożenia tajnej umowy TTiP, operując po prostu poprzez swoje kanadyjskie spółki córki. Aby to było możliwe muszą tylko wykazać, że prowadzą w Kanadzie "substantial business activities", czyli istotną działalność gospodarcza. CETA zakaże też stosowania jakichkolwiek barier ograniczających udział kapitału zagranicznego w krajowych bankach i innych instytucjach finansowych, liczbę zagranicznych podmiotów, a także liczbę i skalę realizowanych przez nich transakcji. Oznacza to, że po przyjęciu tej umowy środowisko biznesowe instytucji finansowych może się znacząco zmienić i jakakolwiek kontrola tego nie będzie możliwa, albo wręcz będzie zakazana.
 
Wprowadzenie CETA spowoduje, że TTiP zostanie wdrożone tylnymi drzwiami. Skutki podobnej umowy NAFTA, która obowiązuje w Ameryce Północnej skłaniają do refleksji. CETA może przynieść znaczną utratę miejsc pracy w Europie. Nikt oczywiście nie wie w jakim stopniu dotknie to polski rynek pracy czy też polskie rolnictwo, ale specjaliści szacują, że z powodu tej umowy do 2023 roku spodziewana jest w UE utrata 200 tysięcy miejsc pracy. Wolność handlu zawsze jest rzeczą dobrą, ale dodatkowe przywileje międzynarodowych korporacji to coś bardzo złego, bo tworzy nierównowagę podmiotów konkurujących na europejskich rynkach.
 
Oczywiście my, zwykli ludzie nie możemy wiele zrobić w kwestii TTiP, CETA i innych emanacji tego samego, korzystnego dla korporacji porozumienia transgranicznego. Jednak możemy przynajmniej mieć świadomość tego co się dzieje, w czasie gdy cała Polska fascynuje się niekończącym się ideologicznym sporem, który sprowadza się do kłótni o to czy, a jeśli tak to do kiedy, można zabić dziecko w łonie matki.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przyjecie-ceta-sposobem-na-wdrozenie-umowy-ttip


Otóż CETA, zostało przyjęte. 
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/sejm-przyjal-rzad-podpisal-ceta-i-polska-sprzedana-z-inwentarzem-korporacjom/

Rząd w Belgii ugiął się pod presją koncernów.

Dlaczego przyjęto CETA???

1. Aby oczywiście zniszczyć doszczętnie białą rasę.

2. Jest jeszcze inny powód. Żywność w Europie a szczególnie w Niemczech drastycznie drożeje. Jest to żywność bez GMO. Napływ imigrantów i odpływ rdzennych Niemców spowodował, że w Niemczech i innych państwa UE, które są gospodarczo powiązane z Niemcami żywność zaczęła drożeć.

Co za tym idzie ludzie będą zmuszeni do zakupu żywności z GMO z Kanady, ponieważ nie będzie ich stać na żywność bez GMO.

Satanistom jest na rękę socjalny kataklizm czyli odpływ z Niemiec 1,5 miliona bogatych i pracowitych ludzi oraz przyjęcie na ich miejsce milionów agresywnych islamistów.

Cała UE została tak tak zorganizowana, przez Watykan, że upadek Niemiec spowoduje socjalny kataklizm. 

Niemcy upadają ceny żywności idą do góry. W najlepszej sytuacji są Polacy którzy nie mają kredytów i kupionego domu w Niemczech. 

Wiadomo, że wielu Polaków z południowych Landów wróciło z powrotem do Polski. Jak wróci reszta Polaków to Niemcy padną. Polacy czy inne narodowości, zamkną swoje konta i kryzys w Niemieckiej bankowości i budżecie jest gwarantowany. 

Plan 3 wojen moim zdaniem wkracza w fazę socjalnego kataklizmu!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 30th Październik 2016, 01:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Są bardzo proste sposoby naprawy każdej gospodarki, ale władzom nie chodzi o naprawę ale władze to celowo niszczą, aby jak najbardziej zniszczyć populację białych krajów.

Pamiętam, kiedy miałem biznes lakierniczy i wiele kontaktów z dilerami samochodów, jak w Australii rząd wprowadził wysokie podatki na samochody niemieckie, których ceny były podobne do australijskich Fordów, Toyot czy Holdenów.

Powiedzmy luksusowa wersja Forda GHIA kosztowała 35 tyś a Mercedes podobnej klasy 40 tyś. Jeżeli kogoś było stać na takiego Forda, wolał kupić bardziej solidnego Mercedesa.

Podatki spowodowały wzrost cen i Mercedes kosztował 55 tyś.

Same zalety dla rządu i dla ludzi. Bogaci i tak kupowali i kupują Mercedesy, ale firma Forda wzbogacała się, zwiększono produkcję, samochody przynosiły zyski, rząd miał podatki i z niemieckich wozów oraz ze zwiększonej produkcji a także zwiększono ilość zatrudnionych pracowników w Fordzie, a ci płacili podatki od zarobków.

Teraz odwrócono sytuację i zaczęto wpuszczać od kilku lat na rynek samochody KIA, tanie śmiecie i inne marki a to spowodowało masowy spadek produkcji Forda i Holdena i obie fabryki zbankrutowały i za rok czy dwa przestaną istnieć.

Oczywiście nie wprowadzono podatków importowych na KIA na mocy międzynarodowych umów, które tego zabraniają w ramach globalizacji.Zatem globalizacja to kod GŁÓWNIE przeciwko państwom o białej populacji. Zniszczyć brakiem podatków gospodarki krajów białych a zdrowie zniszczyć za pomocą GMO.

Co jest szczególnie drastyczne to ceny ziemi w krajach białych.

Ceny te są manipulowane przez rządy. Wszystko jest zależne od cen ziemi, które są bezpłatne w innych krajach.

Opisałem to w jednym artykule na zbawienie.com.

http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

Napisałem ten artykuł w roku 2008! Wiele proroczych zapowiedzi się spełniło!

W Australii mamy olbrzymie połacie ziemi praktycznie nie zamieszkanej. Ale rząd truje w ohydny sposób zwierzęta, aby... zachować właściwe proporcje zwierząt, ponieważ będą się zbytnio rozmnażały.

Rzeczywistym celem jest zniechęcenie tych, którzy chcą uciekać z miast i żyć w centrum Australii. Sprzedając dom można kupić... używany autobus, wiele tanich materiałów budowlanych i zbudować bardzo tanie domy, mieć ogrody z własną żywnością i oczywiście nie pracować i nie płacić żadnych podatków, żyć zdrowo i spokojnie.

Można robić tanie domy z piasku w workach, które można otynkować. Jest wiele sposobów na tanie i wygodne życie ale nasienie węża robi wszystko, co w ich mocy, aby to ludziom uniemożliwić.

https://www.google.com.au/search?q=cheap+homes+made+from+bags+of+sand&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjRuKXVlIHQAhXDupQKHaHTAywQ_AUICSgC&biw=1393&bih=849

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 30th Październik 2016, 06:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Cyryl napisał:Zobaczmy z Niemiec wyjechało 1,5 miliona dobrze wykształconych i sytuowanych Niemców. Wielu z nich szuka mieszkania w Polsce.

Co to oznacza???

1. Wyjazd oznacza, że owi ludzie zamykają swoje konta w Niemieckich bankach. To zatem jest jeden z powodów dlaczego akcje Deutsche Banku spadają. Jaki inwestor kupi akcje banku państwa, które przyjmuje agresywnych nierobów a pozwala na wyjazd rdzennych majętnych dobrze wykształconych i pracowitych mieszkańców.

2. Upadek mocarstwowej pozycji Niemiec w Europie i samej UE.

Główną przyczyną upadku banków jest to że oni to z góry zaplanowali affraid affraid affraid

Przytoczę kilka danych:

w latach 2000-2004 Bush ju. zadłużył USA na 1 050 bln tak 1 bilion 50 miliardów USD Shocked
dla porównani wszyscy wcześniejsi prezydenci w USA od 18 wieku zadłużyli stany na łączną kwotę 1040 bln USD Idea

https://www.google.pl/search?q=synagoga+szatana&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=L4UVWK0O5q_zB929nMgK

w Polsce kryzys światowy który wybuchł pod koniec 2008 roku i polegał na wstrzymaniu akcji kredytowej dla polskiej małej przedsiębiorczości ( trwa do dziś, kredyty dla tego sektora to tylko 3%, reszta to dla samorządów i Państwa które w końcu nie będzie miał z czego pobierać podatków bo CETA wyniszczy rodzime firmy) i jak spotykałem się z relacjami niektórych ludzi to np. oni wywozili z polski całe samoloty i transporty żywej gotówki.

A jest na to sposób banki komunalne! i tzw. pieniądz równoległy lub po prostu niezależny od banków centralnych/Rothschildowie.
Ale przeczytajcie synagogę szatana i zobaczcie jak zrobił to  m. in. Lincoln ( próbował Kennedy i jego srebrny dolar ) i jego "zielone" bardzo prosty mechanizm "tylko" musi być wola "nierządzących" i świadomość społeczeństwa że robią z nas niewolników systemu monetarnego .  

Ich plan już dziś sprawia że cztery główne banki w Europie w tym Deutsche Bank stosuje ujemne oprocentowanie lokat bankowych affraid

Każdy zdrowo myślący człowiek jak pozna ich mechanizm kreowania oprocentowanego pieniądza wie że to wszystko jest sterowane a tymczasem moglibyśmy żyć w świecie pieniądza nie oprocentowanego gdzie ludzie żyli by szczęśliwiej, co miało miejsce w niektórych okresach i państwach na świecie.

Thewordwatcher napisał:Można robić tanie domy z piasku w workach, które można otynkować. Jest wiele sposobów na tanie i wygodne życie ale nasienie węża robi wszystko, co w ich mocy, aby to ludziom uniemożliwić.

Od wielu lat jestem pasjonatem domów z straw bala i gliny . Dla pokazania tematu długi film z człowiekiem który sam wybudował dom:


_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Kowalski
Liczba postów : 10
Join date : 11/12/2015

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 2nd Listopad 2016, 22:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie!

To nie ponury żart. Muzułmański imigrant z Erytrei, który brutalnie zgwałcił z kolegami Szwedkę, dostał od państwa odszkodowanie w wysokości 140 tys. koron. Wkrótce dostaną je też pozostali.

Pomimo, że szwedzki sąd orzekł, iż mężczyzna brał udział w gwałcie, to jednak – jak to określono – „był bardziej pasywny” niż trzej pozostali gwałciciele. Dlatego musi dostać od państwa odszkodowanie równowartości 15 tys. USD za „traumę, którą przeżył w szwedzkim więzieniu”. Oczywiście z kieszeni tamtejszych podatników.

Pozostałych trzech gwałcicieli też nie spotkała krzywda – chociaż sąd skazał ich początkowo na 3 lata więzienia, to Sąd Apelacyjny uchylił ten wyrok, gdyż jego zdaniem, „nie da się ustalić, kto dokładnie co robił w czasie gwałtu”, a więc nie wolno skazać nikogo. W efekcie – również pozostali gwałciciele wyszli na wolność i też dostaną wkrótce odszkodowania.

Jak donoszą szwedzkie media relacjonujące proces, do gwałtu doszło w nocy 17 października ub. roku w mieście Ludvika w środkowej Szwecji. Kobieta wracała do domu, kiedy została zaczepiona na ulicy przez grupę imigrantów ( opis zajścia pomijam, można przeczytać w linku pod wpisem ).

„W społeczeństwie, które utraciło swoją duszę i pogrążyło się w szaleństwie, wszystko jest już możliwe” – pisze jeden ze szwedzkich blogerów, komentując wyrok sądu. I tak dobrze, że – jak zauważa ironicznie jeden z internautów – sąd nie kazał, aby to zgwałcona Szwedka zapłaciła swoim oprawcom po 15 tys. USD za „ubogacenie kulturowe”.
Trauma tej biednej kobiety się nie liczy, ważniejsza jest trauma i odszkodowanie dla nachodźców.

[ http://reporters.pl/3142/wladze-szwecji-zaplacily-imigrantom-po-15-tys-usd-za-gwalt-na-kobiecie/ ]
[ http://www.barenakedislam.com/2016/10/21/hey-muslim-asylum-seekers-you-can-help-gang-rape-a-swedish-woman-and-get-15000-in-damages-when-the-court-decides-you-were-only-a-passive-participant/ ]
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 3rd Listopad 2016, 13:00
"To zbrodnia z nienawiści, islamofobia - mówił cytowany przez mirror.co.uk prokurator Zahid Hussain.

Teraz Polacy zostali skazani na osiem miesięcy więzienia. Sędzia porównał zachowanie skazanych do osób, które obrażają członków polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii - podaje IAR".

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,20919324,pijani-polacy-obrzucili-meczet-bekonem-jest-wyrok-brytyjskiego.html#BoxNewsLink
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 13th Listopad 2016, 11:43
Message reputation : 100% (1 vote)
https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/17/watykan-stworzyl-islam-koran-bukhari-historia-bizantyjska/


"Po poślubieniu bogatej, katolickiej wdowy, Mahomet został obezwładniony przez demony, został w jaskini Hira, czcząc Lucyfera Allaha dzień po dniu, tydzień po tygodniu. – Bukhari 1.3"


_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 8th Grudzień 2016, 10:10
Szariat wkradł się do... instytucji antydyskryminacyjnej. Wg orzeczenia takowej, życzenie okrutnej śmierci homoseksualistom jest ok, tylko pod warunkiem, że są od muzułmanina. Tak jest w koranie, więc jest to prawo do kultywowania religii. Ok, tylko tak samo jest w biblii. Widać że muzułmanie cieszą się szczególnymi przywilejami, wszystko ich obraża, oni mogą obrażać. Ta polityczna poprawność naprwdę męczy już każdego, kto się z nią zetknął.
http://prostozmostu.net/news/holandia-nie-mozna-zakazac-zyczenia-homoseksualistom-okrutnej-smierci-o-ile-tylko-pochodze-one-od-muzulmanow
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 12th Styczeń 2017, 11:13
Temat nie do końca o islamizacji, ale pokrewny. Gruzja dołączy do krajów, obywatele których wjadą do UE bez wizy. Szacunkowo 9-10% obywateli Gruzjii to muzułmanie, pozostali w większości prawosławni. Ale Gruzja jest dosyć mocno prześladowanym krajem i przez to zdeprawowanym. Ludność wynosi 5mln, więc nie bardzo dużo. Z Turcją opór społeczny był za duży, to na początek zezwolili na wjazd Gruzinom
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/aktualnosci/news-gruzini-bez-wiz-do-ue-nastepni-ukraincy,nId,2336235
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 9th Marzec 2017, 11:02
Dzisiaj w oparach skandalu w całej prasie przedstawianie jest wystąpienie polskiego posła  w debatach Rady Europy. Co ciekawe wszelkie media przedstawiają to oczywiście jako niefrasobliwość posła i zrzucają na jego barki odpowiedzialność w stylu :

"Co teraz powie o nas Europa"


Oczywiście polityk Pis miał tu rację i jako jedyny mówił tym  oszustom prawdę jednak nie to jest ciekawe. W artykule jest przytoczony fragment z Deklaracjii Kairskiej art 22 :

Deklaracja Kairska wrt. 22 napisał:Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię swobodnie, jednak w taki sposób, aby nie stało to w sprzeczności do zasad szariatu" - brzmi artykuł 22. Wyraźnie podkreślone jest również, że "szariat stanowić ma jedyne źródło interpretacji i rozeznania do wszystkich przepisów dokumentu".

Oczywiście ten zapis ustawia prawa islamistów w pozycji nadrzędnej w stosunku z jakimkolwiek prawem europejskim!.

Nadmieniam że  Deklaracja Kairska została podpisana  w 1990r. Mamy tutaj jasny wniosek z tego;
Islamizacja Europy była zaplanowana dawno  temu, a  potrzebne legalizacje prawne i traktaty  zawierane  już 27 lat temu, napływ "uchodźców' i tak wydaje się nieco opóźniony. Zapewne USA miało problem z Irakiem i Husainem dlatego była Pustynna Burza I a potem  II. Kadafi też był taką zaporą przeszkadzającą w arabskiej wiośnie. Zobaczcie że  USA musiało aż poświęcić dwa wieżowce by wreszcie doprowadzić do  destabilizacji świata arabskiego.

Coś mi się wydaje że z tym NWO są mocno spóźnieni !

Tak na marginesie zobaczcie sobie komenty pod artykułem, jak hasbara szaleje i ujada, jest to artykuł specjalnie rzucony tylko dla tej sztucznej publiki, która konsolidować ma opozycję, oraz tworzyć obraz  kompletnej dezaprobaty prawicowemu myśleniu.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Posel-PiS-wprawil-dyplomatow-w-oslupienie-Mowil-o-prawie-szariatu,wid,18721723,wiadomosc.html

Kiedyś ktoś w latach 90 powiedział, "my jeszcze wrócimy" ( komuniści) .  Miał cholerną rację tym razem komuna przychodzi z zachodu!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 9th Marzec 2017, 11:43
Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z celów Szariatu.

Celem szariatu jest usunięcie wszelkich innych religii oraz świeckich praw i świeckich rządów i zastąpienie ich rządem oraz prawami tylko i wyłącznie szariatu opartego na Koranie.

Tego Islamisci nawet niee ukrywają.

W tym świetle jest ewidentne, że rządy zezwalające na imigrację i szariat z nią związany świadomie i zdradziecko wpuszczają małego konia trojańskiego na swoje podwórko w celu przyszłego zawładnięcia państwa, w którym Islam się zadomowi.


Przykłady tzw. 'wzbogacenia kulturowego' to Szwecja, Francja, Niemcy, Anglia i wiele innych państw.

Mówiąc wprost i otwarcie.

Zdradzieckie rządy obniżające celowo populację Europy - jest to zbrodnia ludobójstwa - na dokładkę wpuszczają z pełną świadomościową komórki bojowe szariatu, aby dokończyły on zniszczenia, jakiego dokonał już rząd.

To jest jednoznaczny otwarty atak na niczego nie spodziewającego się społeczeństwa i celem jest zniszczenie całkowite tego społeczeństwa rękami sprowokowanych Islamistów.

A sprowokowano ich w wielu wojnach prowadzonych przez USA/NATO i ci ludzie nie posiadają rozeznania, kto jest ich rzeczywistym wrogiem.


Podobnie państwa jak Polska czy Niemcy także nie zdają sobie sprawy, ze naszymi wrogami są nasze rządy, które działają ewidentnie przeciwko nam a ich nachalna propaganda.


Owa klamliwa i ogłupiająca propaganda jest nagłośniona przez Trumpa jako propaganda kłamstw mas mediów kłamiących niemal nieustannie. Dlatego mas media tak nienawidzą Trumpa, ponieważ on otwiera im oczy lepiej, niż jakakolwiek witryna

Trump stał się (jak na razie) człowiekiem ujawniającym zbrodnie 'oficjalnego' rządu w USA oraz mediów ukrywających zbrodnie tego rządu.

Zwróćmy uwagę, że Trump obiecuje że Ameryka będzie wspaniała ponownie.

Oznacza to, że Ameryka już utraciła swoją wspaniałość z powodu wyniszczających ją kolejnych rządów, a mistrzem w jej zniszczeniu stał się Obama.

Identyczny schemat zniszczenia istnieje we wszystkich krajach o białej populacji i niemal wszystkie rządy robią dokładnie to samo. Wyniszczają populację białych aborcjami, szczepieniami, feminizmem i wieloma innymi idiotyzmami powodując rozbicie rodzin.

Do tak rozbitego, czyli osłabionego państwa wpuszcza się hordy Islamistów dążących do szariatu i wprowadza się drakońskie zakazy mówienia prawdy o tym, co Islamiści w tym kraju wyprawiają, a kradną i masowo gwałcą a władze temu w milczeniu przytakują.


Mężczyźni zniechęceniu wrogą postawą feministek rzadko reagują w ich obronie.

W ten sposób podzielono ludzi białych i nasłano na nich ich zawziętych wrogów, których nienawiść podsycano przeciwko białym mordując ich masowo na Bliskim Wschodzie w wojnach zaborczych i bez przyczynowych.

Najciekawsze są miny w tym filmie z linka Bushiego.

Całe to szaleńcze lewactwo patrzy na niego jak na zupełnego kretyna i dziwi się, że on nie rozumie jeszcze o co w tych chodzi.

Spójrzcie na reakcje tych ludzi a zobaczycie, ze tak to właśnie wygląda i takie są realia.

A kiedy to zobaczycie na własne oczy, zwróćcie uwagę na to, ze oni zawsze na nas wszystkich w ten sposób patrzą. To jest właśnie nasienie węża i ty możesz nie znać ich planu, ale oni wszyscy dobrze wiedzą co robią i owa nienawiść do pytającego Polaka jest praktycznie otwarta i on jest uważany za zupełnego durnia, jak zresztą my wszyscy.

Uwierzcie mi i sprawdźcie osobiście jak to wygląda. Poznajcie nieco język ciała.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 14th Marzec 2017, 10:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Film po polsku, który stawia wiele poważnych pytań, ale autor filmu nadal nie rozumie, dlaczego tak się dzieje.Film ujawnia kto jest autorem tego planu oraz nieśmiało wskazuje na niektórych sprawców masowego ludobójstwa rasy białej.

Komentarz pod filmem.


Published on Jun 6, 2016
ISTOTA PLANU KALERGI !!!
W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłej Europy nie będą narody i rasa starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą. Teraz pytanie dlaczego PIS nie informuje o tym Polaków, ba nawet popiera wejście Turcji do UE! Pamiętajmy, że dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ''rasizm'' i ''ksenofobię''. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem. Wielorasowość i multikulturalizm = białe ludobójstwo
BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów człowieka neandertalskiego, który skończył na kartach historii, lub Indian i Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.
 
Drugi film, w którym Orban nazywa rzeczy po imieniu.


Published on Apr 27, 2016
MEGA WAŻNE!!! Dlaczego PIS, który obiecał bronić Polskiej suwerenności i narodu, nie informuje Polaków o planowanej zagładzie, ani nie walczy z nią! Ba popiera nawet przyłączenie Turcji do UE ? Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ''rasizm'' i ''ksenofobię''. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem. Wielorasowość i multikulturalizm = białe ludobójstwo
Definicja z Wikipedii czym jest ludobójstwo.
''Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.''


BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów człowieka neandertalskiego, który skończył na kartach historii, lub Indian i Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.

Inny dobry film.Mówiąc krótko, nasienie węża dąży do zlikwidowania białej rasy.

Powód? Religijny.

Ponieważ rasa biała zawiera rzeczywiste 10 pokoleń biblijnego Izraela więc nasienie węża dąży do pokrzyżowania Bogu planów odrestaurowania rzeczywistego Izraela.

Nasienie węża to wszystkie niemal rządy w krajach o białej populacji, które celowo wyniszczają rasę białą dążąc do jej całkowitej anihilacji.

I jeszcze film do detalicznego opisu procedur rządowych i propagandowych, które umożliwiają ów ludobójczy proceder.

https://www.youtube.com/watch?v=SEaV51R_vc4

Błagajmy Boga o litość nad nami i o Jego pomoc.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 15th Marzec 2017, 00:57
Konflikty i katastrofy światowe - KIKS24.com
2 godz.
·
22:06 - ERDOGAN (PREZYDENT TURCJI): ZMOBILIZUJEMY ŚWIAT ISLAMU PRZECIWKO EUROFASZYZMOWI.

https://www.facebook.com/konfliktyPL/?fref=ts

No to chyba przez te " zamieszki" teraz może być jeszcze bardziej gorąco Shocked

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 17th Marzec 2017, 22:23
Konflikty i katastrofy światowe - KIKS24.com
5 godz. ·
17:17 - Prezydent Turcji nie zwalnia tempa. Chyba czas wypuścić serię "Erdogan na dziś".
Dzisiaj Erdogan po raz kolejny nazwał Europę faszystowską, a Turków tu mieszkających zachęcił do płodzenia co najmniej pięciu dzieci na rodzinę. "To przyszłość Europy" - mówi.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 23rd Marzec 2017, 19:23
Message reputation : 100% (1 vote)
zmiany na ziemi napisał:
Wydawało się, że pomysł przymusowej relokacji islamskich nielegalnych imigrantów do krajów członkowskich Unii Europejskiej został porzucony. Jednak pojawiły się sugestie, że idea tak zwanych kwot uchodźców do przymusowego przesiedlenia wcale nie została zapomniana. Komisja Europejska nadal planuje koordynację rozprowadzania islamskiej "armii inwazyjnej" w poszczególnych krajach, nawet bez ich zgody. 


 
 
Tak zwani "uchodźcy" ruszyli na Europę szczególnie po zaproszeniu przez Kanclerz Angelę Merkel, która swój krok uzasadniała chrześcijańską empatią dla ofiar wojny w Syrii. Szybko okazało się, że w drogę do Niemiec i innych socjalistycznych rajów w Europie, wybiera się wiele milionów młodych Islamistów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Stały ich napływ przez Morze Śródziemne to nic w porównaniu do naporu na granice Unii Europejskiej, który wywarła Turcja, wypuszczając wielkie fale wędrujących ludzi. 
 
Niemcy przyjęły ponad milion takich książąt orientu, większość bez dokumentów, albo z kilkoma, co umożliwia łatwe wyłudzenia zasiłków. Większość przybyszów to wyznawcy islamu, religii której prorok Mahomet nakazywał wyznawcom oszukiwanie niewiernych, stosowanie podstępu, zajmowanie terytorium podbijanego ludu, płodzenie dzieci, a ostatecznie zagarnięcie danego terytorium tak jak bywało już wielokrotnie w historii świata. 
 
Teraz gdy zaczęły wybuchać bomby. Fanatyczni islamiści wysadzają się w centrach europejskich miast. Niemcy zgodnie z przewidywaniami, stają się zakładnikiem nachodzców. Dochodzi do licznych napaści i nie znanych tam dotychczas na taką skalę zamachów terrorystycznych. 
Paweł Kukiz twierdzi, że Niemcy chcą nam wysłać niezweryfikowanych uchodźców - foto: 123rf.com
Przez nieodpowiedzialne decyzje władz, Niemcy, Francja, Holandia, Szwecja stały się ofiarami islamizacji. Grecja i Włochy cierpią z powodu ciagłego napływu nowych przybyszów z Orientu. Są oni grupowani do obozów, ale coś trzeba z nimi zrobić. Jak twierdzi poseł Paweł Kukiz, lider formacji politycznej Kukiz15, Niemcy naciskają na Komisję Europejską aby powrócić do planu przymusowej relokacji islamskich nielegalnych imigrantów do krajów takich jak Polska, Czechy, Węgry, Rumunia. Miałoby się to odbywać z rozdzielnika, ustalonego już wcześniej przez rząd PO pod kierownictwem Ewy Kopacz. 
 
Chyba każdy rozumie, że gdyby w Polsce rządziła nadal Platforma Obywatelska, to dawno już na polecenie Niemiec, zostalibyśmy obdarowani setkami tysięcy Islamistów z którymi mają problem. Teraz mają nam zostać przysłani, w większości przypadków młodzi mężczyźni w wieku poborowym, z których identyfikacją Niemcy sobie nie poradzili. 
Pozbycie się takich problematycznych "uchodźców" jest kwestią niemieckiego bezpieczeństwa. Polskiego zresztą też, bo skoro ich przyjmiemy to o ile nie otoczymy ośrodków dla uchodźców kordonem wojskowym, to można się spodziewać podobnych przypadków jak w Niemczech, gdzie śniadzi mężczyźni, co i rusz biegają za miejscowymi z siekierami i maczetami. 
 
Komisja Europejska już teraz straszy nasz kraj, że jeśli nie przyjmiemy uzgodnionych 12 tysięcy uchodźców, będziemy płacić 250 tysięcy euro kary za każdego odesłanego. Czyli aby nie przyjąć ich wszystkich Polska będzie musiała zapłacić 3 miliardy euro. A przecież to dopiero początek, bo nadciąga islamska nawałnica i bogobojny islamista, turecki prezydent Recep Erdogan już zapowiedział zalanie Europy kolejnymi milionami tak zwanych "uchodźców". Istnieje obawa, że wypuści ich już wkrótce stosując ich jako środek do islamizacji oraz korzyści politycznych związanych z szantażem w postaci "bomby demograficznej" .
Z łatwością można sobie wyobrazić, że jeśli Polska się ugnie i przyjmie uchodźców zadeklarowanych przez rząd Ewy Kopacz, to będzie to tylko jeden z wielu zaplanowanych transportów. Przywódcy Europy Zachodniej nie pozostawiają złudzeń, albo będziemy robić to co chcą, albo nie będzie dla nas żadnych funduszy unijnych. W ten sposób szantażowani przez Erdogana eurokraci sami stają się szantażystami domagającymi się od krajów ze wschodu kontynentu,  tych samych działań, które w ich krajach przyniosły liczne zamachy terrorystyczne i upadek bezpieczeństwa publicznego. 
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-nadal-planuje-przymusowa-relokacje-do-europy-wschodniej-czesci-naplywajacych-wciaz-mas

Oczywiście za UE i Niemcami stoi Watykan:


klubinteligencjipolskiej.pl napisał:[size=42]Watykan i hierarchia Kościoła Katolickiego wspierają islamski, multikulturowy podbój Europy[/size]
ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Franciszek-4 Islamizacja Europy, której celem jest m.in. wywołanie III wojny światowej w wyniku starcia świata chrześcijańskiego ze światem islamu, a w konsekwencji z syjonizmem, który do tego doprowadził, była zawarta w planach wtajemniczonych najwyższego szczebla lóż masońskich Iluminatów, co ujawnił przechwycony w XIX wieku list od Alberta Pika ( fragment w tekście poniżej ). Planowana w tym liście I i II Wojna Światowa zostały zrealizowane. Jednak plan III Wojny Światowej coraz bardziej się załamuje. Powstanie z inicjatywy Rosji i Putina bloku BRICS, a ostatnio bardzo skuteczna pomoc Syrii przez Rosję w rozgromieniu stworzonych przez Zachód ugrupowań terrorystów islamskich, oddala i zmniejsza prawdopodobieństwo realizacji tego planu. Nawoływanie do przyjmowania imigrantów islamskich przez Papieża Franciszka i Biskupów w Polsce jest elementem tego planu, poprzez mulitikulturowy podbój Europy i wywołanie III wojny. Ale w istocie rzeczy jest to wojna z ludzkością, w celu jej depopulacji, prowadzona różnymi metodami, w tym poprzez skłócanie ludzi różnych religii między sobą, aby ze sobą walczyli i zabijali się. Tą wojnę z 99 procentami ludzkości, organizują tajne satanistyczne organizacje za pomocą banksterów finansjery, rodzin królewskich, mediów i niestety hierarchów kościołów: chrześcijańskich i  judaizmu.
Masoneria nie jest czymś zewnętrznym wobec Kościoła Katolickiego, lecz od dawna istnieje w Watykanie, a wielu hierarchów KK jest w masonerii. Afery banku Ambrozjano i ściśle powiązanego z nim Banku Watykańskiego ( o przykrywkowej nazwie Instytut Dzieł Religijnych ) oraz sterującej machinacjami „prania” brudnych pieniędzy i innymi kryminalnymi przedsięwzięciami – loży masońskiej P2 – są dobitnym potwierdzeniem wzajemnych powiązań i wspólnych działań. Wsparcie dla islamizacji Polski dało kilku najwyższych hierarchów i Episkopat Kościoła Katolickiego w Polsce pod „przykrywką” miłosierdzia dla imigrantów, przy braku tego samego dla Polaków w Polsce i Na Wschodzie. Potwierdzenie tego można znaleźć na linkach:
Czy Watykan i hierarchia polskiego kościoła nie wiedzą, że ta cała imigracja zorganizowana za pieniądze Rotschildów, przy obsłudze logistycznej Mosadu, pod pretekstem uchodźctwa z terenów wojen rozpętanych przez USrael i jego sojuszników, ma na celu wywołanie chaosu i multikulturowy podbój Europy ? Doskonale sobie zdają sprawę i jednoznacznie deklarują się przeciw polskiemu społeczeństwu i społeczeństwu Europy. Niestety, w ten sposób wpisują się w realizację przyśpieszonej budowy Nowego Porządku Świata.
Poniżej w artykule pt. Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę” prezentujemy sprzeczność tego, do czego zachęcają hierarchowie KK, z tym co mówił Jezus i ze zwykłym zdrowym rozsądkiem, który każdy Samodzielnie Myślący ma.
Redakcja KIP
Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy nihilistów oraz ateistów i sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji, a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów, ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” Pisał Albert Pike, mason 33 stopnia.
Dziś widzimy realizację tego planu. Nawet jeżeli przyjąć że jest to fałszywka i „spiskowa teoria dziejów”, to i tak trzeba uznać że ktoś postanowił ten szablon wykorzystać w praktyce bo realizuje się on na naszych oczach, a „po czynach ich poznacie” jak mówił Jezus.
Wydarzenia biegną bardzo szybko. Biskupi w Polsce i papież Franciszek nawołują do przyjmowania muzułmanów. Każda parafia ma przyjąć jedną muzułmańską rodzinę. Co ciekawe, kilka dni wcześniej komisarze UE ustalili że Polska ma przyjąć 10 tysięcy tak zwanych „uchodźców” a zupełnym przypadkiem w Polsce jest około 10 tysięcy parafii. Jak to się dobrze składa. Jako że większość „uchodźców” to młodzi mężczyźni, można się spodziewać że ściągną za sobą kilkuosobową rodzinę. Już zachodziła obawa że Polska odmówi przyjęcia imigrantów z powodu braku funduszy i odpowiedniej organizacji a także z powodu zbliżających się wyborów. Szkoda by było żeby przegrała rządząca liberalna PO, która godzi się na każdy pomysł eurokratów. Wyborcy mogą przecież uznać że państwa nie stać na pomysły rządu. I oto nieoczekiwanie, w tej, wydawałoby się przegranej dla lewaków sytuacji, arcybiskup prymas W. Polak napisał na twitterze 3 września:
„Jesteśmy wezwani, by rozpoznać twarz Chrystusa w uchodźcach, bo byłem przybyszem, mówił, a przyjęliście mnie.”
Dwa dni później przyszedł mu w sukurs przewodniczący komisji episkopatu, abp. S. Gądecki, mówiąc w czasie mszy świętej w Chełmie:

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski
Czytaj więcej na: http://fakty.interia.pl/polska/news-abp-gadecki-trzeba-zeby-kazda-parafia-przygotowala-miejsce-d,nId,1880299#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
„Trzeba przygotować się, jak pomóc w cierpieniu. Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani”
Następnego dnia, 6 września, podobną wizję przedstawił papież Franciszek. „Niech każda parafia przyjmie uchodźców” zaapelował w podczas niedzielnej modlitwy Anioł Pański do wszystkich parafii, wspólnot religijnych, klasztorów i sanktuariów w całej Europie jak podaje „Gazeta Wyborcza”.
Tak więc, jeżeli państwa nie stać na islamizację, zapłaci za nią samo społeczeństwo. „By żyło się lepiej”, jak to się mówi w kręgach zbliżonych do władzy.
Wszystko opiera się na potędze oddziaływania głównych mediów które starannie przemilczają fakty, takie jak ten że mamy do czynienia nie z uchodźcami, ale z nielegalnymi imigrantami z których większość to mężczyźni w wieku poborowym. Państwo Islamskie otwarcie zapowiadało tę inwazję. Przyjęcie ich, tylko nasili kolejne fale imigrantów. Kiedy już islamistów zbierze się wystarczająco dużo, następnym krokiem będzie wywołanie masowych zamieszek i wzajemne zabijanie się muzułmanów i chrześcijan w Europie.
Abp W. Polak swoim wpisem na twitterze próbuje doprowadzić słowa Jezusa do absurdu rozciągając je na ludzi, których Koran uczy, że powinni obcinać głowy wyznawcom innych religii. Jezus nigdy nie namawiał, żeby sprowadzać sobie do domu morderców i przestępców. Prymas Węgier słusznie zauważył że pomaganie nielegalnym imigrantom jest równoznaczne z akceptowaniem ich przemytu. W. Polak powinien też pamiętać że sam Jezus potrafił powiedzieć „Zejdź mi z oczu szatanie”, do Piotra, kiedy ten źle mu radził.
W tym samym czasie kiedy Franciszek wypowiadał swoją kwestię, władze USA i Izraela zapowiedziały, że nie zamierzają przyjmować uchodźców. Izrael zapowiedział zbudowanie płotu ochronnego wzdłuż granicy z Jordanią, pomimo że, jak dotąd, żaden uchodźca z Syrii do Izraela nie przybył. Mamy więc do czynienia z planem celowej destabilizacji Europy, doprowadzenia jej mieszkańców do punktu „kompletnego wyczerpania fizycznego moralnego i duchowego” w celu odrzucenia chrześcijaństwa przez „masy pozbawione iluzji” co do tego że może ono im dać obronę przed dzikimi hordami islamistów. Nie będzie pozwolenia ze strony Kościoła nie tylko na obronę przed islamem, ale będzie nakaz jego bezwarunkowej akceptacji. To spowoduje masowy odwrót od chrześcijaństwa w Europie. Ktoś kto wymyślił ten koncept, musiał znać księgę „Sztuka wojny” starożytnego chińskiego myśliciela Sun Zi. Pisał on pięćset lat przed Chrystusem że najwyższą formą strategii jest zaatakowanie strategii przeciwnika. I oto ktoś zaatakował chrześcijańskie miłosierdzie i chce je wykorzystać do zniszczenia samego chrześcijaństwa. Problem można łatwo rozwiązać postępując tak, jak władze Australii które zawracały łodzie imigrantów na morzu, ale zdominowane przez lewaków władze Europy oraz lewackie media uzależnione od wielkich reklamodawców, nawet o tym nie myślą. Dla nich zniszczenie resztek cywilizacji chrześcijańskiej to zysk.
Tak więc zbliżamy się do końca przedstawienia skoro nawet biskupi zrzucają maski, bezwstydnie wykorzystując słowa Jezusa do zniszczenia chrześcijaństwa. Przy tym robią to całkowicie świadomie, jak bowiem przyznał w wywiadzie z 5 września, abp H. Hoser, „nie ulega wątpliwości że Europa będzie muzułmańska jeżeli tendencje się nie zmienią”.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/watykan-i-hierarchia-kosciola-katolickiego-wspiera-islamski-multikulturowy-podboj-europy/

Zauważmy jedno Trump występuje coraz otwarciej przeciwko Watykanowi. Zobaczmy Trump przełożył o kilka dni wizytę Merkel u niego, a potem przyjął ją bardzo chłodno.


Oznacza to, że Watykan wraz z Niemcami bardzo słabną. 

Co ciekawe Rosja się zbroi:


zmiany na ziemi napisał:
Firmy produkujące okręty wojenne w Rosji zostały ostatnimi czasy zalane przez masę zamówień, które mają być realizowane do 2023 roku.


 
W trakcie spotkania prasowego, prezydent Zjednoczonej Korporacji Stoczniowej powiedział:
 
„Jeśli mowa o zamówieniach an okręty wojskowe to prawda, że na ten moment jesteśmy obciążeni licznymi zamówieniami do roku 2021-2023. Większość naszych przedsiębiorstw nigdy nie doświadczyła takiej skali zamówień nawet w czasach radzieckich.”
 
„Obecna liczba przedsięwzięć, które czekają każdą stocznię w najbliższych latach, jest zróżnicowana. Teraz jednak pracujemy nad ujednoliceniem całego obrazu w celu równomiernego rozłożenia obciążenia po zakładach w celu dostania perfekcyjnego obrazu zapełnienia każdego miejsca w stoczni świeżo zbudowaną łodzią.”
Jednocześnie donosi się, że Rosja rozpoczęła ćwiczenia wojskowe na ogromną skalę w rejonie Krymu.
 
Zapowiada się na to, że Moskwa wzmacnia swoje możliwości uczestnictwa w konwencjonalnym konflikcie na globalną skalę – od zarania dziejów flota morska służyła możliwości reagowania w każdym miejscu na świecie. Atmosfera wojenna staje się coraz wyraźniejsza.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niespotykana-skala-zamowien-w-rosyjskich-stoczniach-wojskowych

Zobaczmy Rosja robi ogromne ćwiczenia wojskowe w tym morskie wokół Krymu. Oznacza to, że Putin szykuje swoją armie przeciwko Turcji.

Obecnie Watykanowi pozostała Turcja oraz Niemcy. Wielka Nierządnica słabnie i chce resztkami sił wprowadzić miliony islamistów do Europy w tym do państwa Słowiańskich.
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 24th Marzec 2017, 02:22


Widzę że w Paryżu już rozpoczyna się otwarta wojna z Muzułmanami , nawet już Policja współpracuje z Paryżanami..
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 3rd Kwiecień 2017, 15:11
Message reputation : 100% (2 votes)
Muszę się poważnie wypowiedzieć w jednej niezwykle ważnej kwestii.

Mass media oraz media alternatywne powtarzają mantry.

Mas media - że Islam to religia pokoju.

Alternatywne media - że Islam to religia agresji i zbrodni.

Wyleję więc czystą prawdę na niektóre głowy i napiszę wielkimi literami.


Religią największych zbrodni świata to... Chrześcijaństwo.

Dlatego oni tak na nienawidzą.

Policzmy. USA - mordy Indian amerykańskich, 5$ za skalp i religie chrześcijańskie nie protestowały.

Wojny zaborcze Imperium Brytyjskiego.

Zajęcie Indii, wojna opium z Chinami i wiele wiele innych zbrodni. I Wojna Światowa, II Wojna Światowa, Hiroshima, Nagasaki, Drezno oraz liczne bezprzyczynowe inwazje na kraje Islamu jak mordy na Irakijczykach, morderstwo Saddama Husseina, mord 250 tyś Libijczyków i mord na Kadafim.

Tylko raz w historii świata była Norymberga za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Zbrodnie Izraela w Palestynie i zbrodnie amerykańskie po II WŚ - około 50 mln istnień to także zbrodnie Chrześcijaństwa.

Oni wręcz muszą nas nienawidzić.

Za chrześcijańskie zbrodnie, i za brak protestów przeciwko rzeziom NATO.

Nie możemy mówić prawdy, jeżeli o tym nie powiemy ani słowa.

Nie dziwmy się, że oni nas aż tak nienawidzą. Oni to prości ludzie nie znający się na polityce, tak samo oszukiwani jak i my przez władze nasienia węża.

Patrzmy na to w taki właśnie sposób i starajmy się nie nienawidzić tych ludzi, ale starajmy się ich zrozumieć, że oni zostali wymanewrowani przez siły szatana w nienawiść w stosunku do nas i owa nienawiść ma poważne uzasadnienie.

Ile było w Polsce protestów przeciwko wojnie w Serbii, Iraku czy w Afganistanie!?

Agresja innego państwa jest już dozwolona?

Oczywiście że nie ale nadal nikt nie protestuje, że Polacy mordują Afgańczyków.

No przecież nie dowożą do nich pizzy!

W Paryżu wojna z Muzułmanami ale Francja miała do niedawno Algierię jako niewolniczy Islam, gdzie trup islamski ścielił się gęsto.

Paryż nie protestował i butelek z benzyną nie rzucano na policję.

Mówiąc wprost - jesteśmy podjudzani na Islam od dłuższego czasu ale patrzę na to podjudzanie z innego punktu widzenia.


I oni są ogłupieni i większość nas jest ogłupiona i nienawidzimy się wzajemnie według zasady - dziel i rządź.

Tak jesteśmy ogłupiani, że tego nie widzimy -  nikt nie dąży do tego, aby nam otworzyć oczy na czystą prawdę.

A prawda jest taka, że świat szatana czyni z nas i z nich wrogów dążących do masowe zabijania się.Ani oni nie są aż tak winni, ani my nie jesteśmy tak niewinni.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 3rd Kwiecień 2017, 17:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryku problem jest głębszy.

Zobaczmy co mówią przywódce religii w Asyżu:

Asyż: religia nie może być powodem wojny
http://www.zyciezakonne.pl/wiadomosci/swiat/asyz-religia-nie-moze-byc-powodem-wojny-10575/


papież Franciszek napisał:Uznając potrzebę nieustannej modlitwy o pokój podkreślają z mocą, że "pokój jest imieniem Boga", a ci, którzy przyzywają imienia Boga, aby usprawiedliwić terroryzm, przemoc i wojnę, nie podążają Jego drogą: wojna w imię religii staje się wojną z samą religią.

http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,4827,wojna-w-imie-religii-staje-sie-wojna-z-sama-religia.html

Napisałem kiedyś artykuł w którym pokazałem, że szatan wymyślił każdą religię:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/09/06/narody-a-religie-czyli-wyjasnienie-problemu-z-perspektywy-prawa-boga/

Otóż po co szatan wymyślił religie???


Ponieważ religia to najlepszy powód do wojny. Religia to najlepsze narzędzie szatana aby zachęcić jeden naród do wojny przeciwko drugiemu!!!!


Szatan chce odciągnąć ludzi od Boga, więc stworzył religie - każda z nich uważa, że pochodzi od Boga - których wyznawców na siebie na puścił. 


Zobaczmy ten cytat:wikipedia napisał:Jeszcze jedno przykazanie, o którym nie mówiliśmy – „Nie zabijaj”. Morderstwo – piąte przykazanie. Ale, jeśli o tym pomyśleć… religia w zasadzie nie miała nigdy wielkiego problemu z mordowaniem. Więcej ludzi zostało zabitych w imię boga niż z jakiegokolwiek innego powodu.


Ja się nie dziwie islamistom i nie są oni tak źli jak się ich przedstawia... dlaczego???

1. Ponieważ każdy człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boże. 

2. Ponieważ przynależność narodowa jest silniejsza od przynależności religijnej. A dlaczego?? Ponieważ podziału ludzkości na narody dokonał Bóg.

Dlatego każda religia jest przesiąknięta agentami nasienia węża aby podpuszczać wyznawców każdej religii. Zobaczmy to:


Albert Pike napisał:"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą."

Czyli nasienie węża kontroluje wszelkie religie.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 10th Kwiecień 2017, 16:01
Message reputation : 100% (1 vote)
ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 17522510


Zobaczmy, myślę, że pierwotnie planem Nasienia Węża był plan islamizacji Europy powoli z czasem poprzez powolne wymieranie społeczeństwa rasy białej, a zastępowanie arabami... ale najwidoczniej Szatan się zczaił, że ma znacznie mniej czasu i trzeba zrobić coś aby zalać Europę jeszcze szybciej i otoczyć kraje słowiańskie.. bounce

Może to być jeden z znaków, że Szatan strasznie się spieszy aby jak najszybciej zrealizować swoje plany.. " bo czasu ma niewiele ", a na pewno mniej niż myślał.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 22nd Maj 2017, 08:01
ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Islam10

Przepychanka słowna między pachołkami Watykanu i Bestii na porządku dziennym . Takie małe są na porządku dziennym, czyli walka trwa w najlepsze.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 12th Czerwiec 2017, 14:35


Zdarzenie z tą blondynką nie miało miejsca w Europie ale jestem przerażona co się dzieje...

Dwa razy miałam tylko styczność z tymi dzikusami w Wiedniu bo moje życie tu "na wygnaniu":)to praca i dom i zakupy by móc co zjeść.

Pierwszy raz ,będąc zupełnie sama z psami w parku dla psów podjechał na rowerze chłopiec w turbanie,miał na oko około dziesięciu lat.

Zszedł z roweru i powoli prowadząc rower zaczął podchodzić do mnie .

Zapytałam czy coś potrzebuje ale nic nie odpowiedział.
Gdy się zbliżył na tyle blisko że poczułam się nie swojo zaczełam się powoli cofać a gdy on wciąż nie odpowiadał patrząc mi się prosto w oczy tylko idąc uparcie na mnie zaczełam mówić do niego już mniej miłym tonem.

Wsiadł na rower i jakby nigdy nic odjechał.

Pomyślałam sobie czy czasami dla tego dzieciaka to nie był "trenning"w zdobywaniu dla siebie pewności a dla innych w tym przypadku ja zastraszanie i obserwowanie reakcjj ludzi.

To trwało jakieś trzy minuty a czułam juź duży niepokój a to było tylko dziecko.

Drugi raz wyjeżdzając z podporządkowanej ulicy ,czekając by auta przejechały by móc włączyć się do ruchu jeden z "nich"pieszy musiał przeze mnie poczekać aż wyjadę a ponieważ ruch był duży pewnie za długo mu się widziało i do otwartej szyby zaczął mnie wyzywaç od k...w po niemiecku wymachując rękami jakby się odganiał od much.

Zzieleniałam pewnie ze złości ale tu lepszej reakcji jak zignorowanie typka nie widziałam.

Wyjechałam a on wciąż tam stał ,darł się i dalej machał.

Oni tutaj robią co chcą .

Gwałcą ,mordują i uchodzi im to bezkarnie.

Ostatnio prosiłam was o  modlitwę za rodziców  którzy stracili syna .

Typ który go zabił nożem został uniewinniony -mimo monitoringu i nagrania które dowodzi jak morderca podchodzi i dźga nożem stojącego przy barze chłopaka bo dotknàł ręki kelnerki która wcześniej była dziewczyną odkarżonego.

Werdykt-obrona własna i szok dla rodziny i wszystkich .

Z dnia na dzień patrzę w niebo i wyczekuję bo choć mi krzywda się nie dzieje to strach pomyśleć ilu jeszcze ludzi skrzywdzą ilu jeszcze ludzi będzie cierpiało  zanim spełni siè wola Boża.

Powinniśmy dziękować Bogu że Polska jakoś jest chroniona od najazdu islamistów choć znieśli wizy Ukraińcom  i też nie wiadomo co się jeszcze i u nas wydarzy.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 12th Czerwiec 2017, 16:01
Czytałaś to Kasiu?

http://www.proroctwa.com/plan-zniszczenia-europy.htm

Obejrzyj te dwa filmy...

Dwa interesujące filmy, ukazujące zasięg, przyczyny i skutki wyniszczania białej chrześcijańskiej rasy w Europie.

Plan Coudenhove Kalergi – Białe ludobójstwo w Unii pod przykrywką kryzysu imigracyjnegoCoraz więcej ludzi protestuje przeciwko białemu ludobójstwu, które występuje pod nazwą różnorodnośćTen film trzeba ciągle zatrzymywać, aby przeczytać dokładnie niezwykłe tłumaczenia napisów z angielskiego.

Co jest najważniejsze, rozpowszechniajmy tego typu materiały aby świadomość naszych cierpień docierała do jak największej ilości ludzi wyniszczanych przez zbrodniarzy.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 12th Czerwiec 2017, 16:16
Czytałam...wiem,wszystko czytam:)

Nie boję się ale z drugiej strony boję się i to bardzo.

Nie wiem czym zasłużyłam sobie że jestem Polką i jestem jeszcze przez Boga chroniona.

Może to ktoś z moich przodków sobie zasłużył a nie ja ale dzień w dzień jestem zarzucana okropnymi wiadomościami i świadomość tych wszystkich okrucieństw mnie mimo wszystko przerasta.

Nadzieja w Bogu mnie zawsze podnosi i fruwam .

Wiem że co się ma wydarzyć się wydrzy i nie dbam o jutro jednak jestem miękka jak gąbka choć ci co mnie znają twierdzą inaczej.

×××××

Byłam do wczoraj w domu w Polsce.

Dzisiaj pierwszy dzień w pracy....w oddali gdzieś puszczony telewizor i relacja parady gejów z Wiednia.

Kobieta z gołymi piersiami trzepie klatką piersiową przed kamerą ,jakiś jeden oświadcza się drugiemu na balu i pokazują jak zakochani zaręczeni całują się...odrazu odechciało mi się wszystkiego na dzień dobry .

Pomyślałam sobie już niedługo zapewne Panie bo sodoma i gomora juź osiągnęła swój szczyt...

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 21st Czerwiec 2017, 20:01
Krótko i na temat.


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

on 21st Czerwiec 2017, 22:24
Message reputation : 100% (1 vote)
,,To już jest wojna”. Uzbrojona formacja zamierza walczyć z islamistami

Kanada.
Do formacji, która jest uzbrojona oraz regularnie spotyka się na ćwiczeniach, należą byli wojskowi i ludzie, którzy nie mają żołnierskiej przeszłości, ale obawiają się o losy Kanady.

Członkowie grupy Trzy Procent są zawsze ,,pod bronią”. Wystarczy sygnał, by byli gotowi do walki. Działają zgodnie pod hasłem „Nigdy nie będziesz sam”. Formacja zrzesza aktualnie około 200 aktywnych osób i 1600 w internecie.

Gdy nadejdzie czas i taka potrzeba, to musimy podjąć działania i stanąć do walki
– twierdzą.

Grupa została założona pod koniec 2015 roku. Tuż po tym, jak premierem został Justin Trudeau, który jest zwolennikiem przyjmowania imigrantów i na początku 2017 roku podpisał specjalny dekret, zapraszający uchodźców. Członkom Trzy Procent to się nie podoba. Z każdym zamachem islamskich terrorystów coraz bardziej się radykalizują. Od dawna powtarzają, że to już wojna. Zapowiadają, że wygrają. Za tymi deklaracjami idzie dozbrajanie się i organizowanie spotkań, gdzie omawiana jest taktyka wojenna.

http://niezlomni.com/wbrew-premierowi-nie-chca-muzulmanow-to-juz-jest-wojna-uzbrojona-formacja-zamierza-walczyc-z-islamistami-wideo/?utm_medium=postFb&utm_source=facebook&utm_campaign=klamsTVa.mediow&utm_content=postfity8ebf8

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Sponsored content

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 22 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach