Go down
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czary i magia... supernaturalne czy zręczność? Empty Czary i magia... supernaturalne czy zręczność?

11th Grudzień 2015, 12:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Ostatnio, dzięki Internetowi propagowana jest masywnie magia w mas mediach a także na Internecie, na YT i w innych niezależnych mediach.

Ogólnie panuje błędne przekonanie, że są to sztuczki i oszustwa nie mające absolutnie niczego wspólnego z demonami. Niezwykłe rodzaje zręczności wyćwiczonego do niebywałego poziomu.

Takie przekonanie serwują nam ludzie przeciwni Bogu i Biblii. Działają tak z nieludzkich pobudek, aby nas wciągać w magię i okultyzm.

Na czym polega oszustwo?

Magia jest w Biblii wymieniona wiele razy i jest ona KATEGORYCZNIE zabroniona przez Boga.

Przykład magii w starożytnym Egipcie.



Exo 7:8  Potem odezwał się Pan do Mojżesza i do Aarona, mówiąc:
Exo 7:9  Gdy faraon powie wam: Wykażcie się jakim cudem, powiesz do Aarona: Weź laskę swoją i rzuć ją przed faraonem, a zamieni się w węża.
Exo 7:10  Przyszedł więc Mojżesz z Aaronem do faraona i uczynili tak, jak rozkazał Pan. Aaron rzucił laskę swoją przed faraonem i jego sługami, a ona zamieniła się w węża.
Exo 7:11  Wtedy także faraon wezwał mędrców i czarowników, a czarownicy egipscy uczynili to samo czarami swoimi.
Exo 7:12  Każdy z nich rzucił laskę swoją i zamieniły się w węże. Ale laska Aarona połknęła laski ich.

Exo 7:13  Lecz serce faraona pozostało nieczułe i nie usłuchał ich, tak jak Pan zapowiedział.
Exo 7:14  I rzekł Pan do Mojżesza: Twarde jest serce faraona, wzbrania się wypuścić lud.
Exo 7:15  Idź więc jutro rano do faraona, gdy będzie wychodził nad wodę, stań przed nim na brzegu Nilu, a weź w rękę swoją laskę, która się zamieniła w węża.
Exo 7:16  I powiedz mu: Pan, Bóg Hebrajczyków, posłał mnie do ciebie z wezwaniem: Wypuść lud mój, aby mi służył na pustyni; lecz ty dotychczas nie usłuchałeś.
Exo 7:17  Dlatego tak mówi Pan: Po tym poznasz, żem Ja Pan: Oto Ja uderzę laską, którą mam w ręku, wody Nilu, a zamienią się w krew,
Exo 7:18  I wyginą ryby w Nilu, i Nil zacznie cuchnąć, Egipcjanie zaś nie będą mogli pić wody z Nilu.
Exo 7:19  Potem rzekł Pan do Mojżesza: Powiedz Aaronowi: Weź laskę swoją i wyciągnij rękę swoją nad wody Egiptu, nad jego rzeki, nad jego kanały i zalewy, i nad wszystkie jego zbiorniki wód, a zamienią się w krew, tak że krew będzie w całej ziemi egipskiej, a nawet w naczyniach drewnianych i kamiennych.
Exo 7:20  Mojżesz i Aaron uczynili tak, jak rozkazał Pan: Podniósłszy laskę uderzył wody Nilu na oczach faraona i na oczach jego sług; i wszystka woda w Nilu zamieniła się w krew,
Exo 7:21  I wyginęły ryby w Nilu, i Nil zaczął cuchnąć, tak że Egipcjanie nie mogli pić wody z Nilu. A krew była w całej ziemi egipskiej.
Exo 7:22  Jednak to samo uczynili czarami swoimi czarownicy egipscy i serce faraona pozostało nieczułe, i nie usłuchał ich, jak Pan zapowiedział.
Exo 7:23  Faraon odwróciwszy się, poszedł do swego pałacu i nie wziął sobie tego do serca.
Exo 7:24  Wszyscy Egipcjanie zaczęli kopać w okolicach Nilu, szukając wody do picia, bo nie mogli pić wody z Nilu.
Exo 7:25  I upłynęło pełnych siedem dni od chwili, gdy Pan uderzył Nil.

Exo 8:1  I rzekł Pan do Mojżesza: Idź do faraona i powiedz mu: Tak mówi Pan: Wypuść lud mój, aby mi służył.
Exo 8:2  Bo jeżeli nie zechcesz go wypuścić, to Ja dotknę cały twój kraj plagą żab.
Exo 8:3  Nil zaroi się od żab, które wyjdą z rzeki i wejdą do pałacu twego i do sypialni twojej, i na łoże twoje, i do domu sług twoich, i między lud twój, i do pieców twoich, i do dzież twoich;
Exo 8:4  Żaby te wylezą i na ciebie, i na lud twój, i na wszystkie sługi twoje.
Exo 8:5  I rzekł Pan do Mojżesza: Powiedz Aaronowi: Wyciągnij rękę swoją z laską swoją nad rzeki, nad kanały i nad zalewy, i sprowadź żaby na ziemię egipską.
Exo 8:6  Aaron wyciągnął rękę swoją nad wody Egiptu i żaby wylazły, i pokryły ziemię egipską.
Exo 8:7  Lecz i czarownicy uczynili czarami swoimi to samo i sprowadzili żaby na ziemię egipską.
Exo 8:8  Wtedy faraon wezwał Mojżesza i Aarona, mówiąc: Wstawcie się do Pana, aby oddalił żaby ode mnie i od ludu mojego; wtedy wypuszczę lud, aby złożyli Panu ofiarę.
Exo 8:9  I rzekł Mojżesz do faraona: Racz mi powiedzieć, kiedy mam się wstawić za tobą i za sługami twymi, i za ludem twoim, aby wyginęły żaby u ciebie i w pałacach twoich, a pozostały tylko w Nilu.
Exo 8:10  Na to on rzekł: Jutro. A Mojżesz odpowiedział: Stanie się według życzenia twego, abyś poznał, że Pan, Bóg nasz, nie ma sobie równego;
Exo 8:11  Żaby oddalą się od ciebie i z pałaców twoich, i od sług twoich, i od ludu twego, a pozostaną tylko w Nilu.
Exo 8:12  A gdy Mojżesz i Aaron wyszli od faraona, błagał Mojżesz Pana z powodu żab, które zesłał na faraona.
Exo 8:13  A Pan uczynił według prośby Mojżesza. I wyginęły żaby w domach, na podwórzach i na polach.
Exo 8:14  I zgarniali je na kupy, kraj zaś był pełny przykrej woni,
Exo 8:15  A faraon, widząc, że nastała ulga, zaciął się w sercu swoim i nie usłuchał ich, tak jak Pan zapowiedział.
Exo 8:16  I rzekł Pan do Mojżesza: Powiedz Aaronowi: Wyciągnij laskę swoją i uderz proch ziemi, a zamieni się w komary w całej ziemi egipskiej.
Exo 8:17  I uczynili tak: Aaron wyciągnął rękę ze swoją laską i uderzył proch ziemi. Wtedy komary opadły ludzi i bydło. Wszystek proch ziemi zamienił się w komary w całej ziemi egipskiej.
Exo 8:18  Czarownicy próbowali uczynić to samo swoimi czarami, by sprowadzić komary, lecz nie potrafili; i były komary na ludziach i na bydle.
Exo 8:19  Wtedy rzekli czarownicy do faraona: W tym jest palec Boży. Lecz serce faraona pozostało nieczułe i nie usłuchał ich, tak jak Pan zapowiedział.

Z Objawienia...

Rev 18:23  I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy; gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody.

Rev 9:20  Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić,
Rev 9:21  I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich.

Jak widzimy wyraźnie, w Biblii są wyraźne ostrzeżenia przed uczestniczeniem w czarach i magii. Nie znając wiele detali większość ludzi uważa czary za bajki i zwykłą przesadę. Sami czarownicy ogólnie prezentują czary jako niewinną rozrywkę, wolną od satanizmu. Jednak bliższe zapoznanie się z wieloma detalami ujawnia nam niezwykłe moce biorące udział w czarach i żaden z czarowników przy bliższym kontakcie przyznaje otwarcie moce szatańskie na okładkach swych DVD czy reklam czy innych materiałów.

Wielu otwarcie przyznaje, ze współpracuje z demonami a bogactwa tych ludzi są wręcz oszałamiające.

Film ukazujące niezwykłe czary. Dynamo w dwóch miejscach przeciąga sznurek a nawet linkę przez własne ciało, David Copperfield przechodzi przez mur chiński a także znika z jednego miejsca spektaklu w drugie, w którym jest przygotowana kamera z ekipą i ludzie z widowni oryginalnego miejsca występu mogą zadawać pytania na żywo tym, z którymi Copperfield się przeniósł w przestrzeni o setki kilometrów z ciągu ułamka sekund.

Wielu z nich twierdzi, ze owe eksperymenty grożą utratą życia ale chętnie wielu z nich ryzykuje.

Jeden z magików otwarcie przyznaje ścisłą współpracę z demonem o imieniu Desmond!

Wstawiam te filmy w celu zorientowania się - co w rzeczywistości się dzieje na świecie i do jakiego stopnia demony nas kontrolują i szaleją na świecie. Film jest po angielsku, ale część z czytelników zna nieźle język i byłoby dobrze przedstawić kilka epizodów magicznych i wyjaśnić po polsku, na czym one polegają.

Widziałem wcześniej kilka małych filmów, które mnie nie bardzo przekonywały. Tym razem jest to szok i akcje czarowników w Egipcie czy czary Watykanu czy USA to nie są żarty i trzeba być przygotowanym na takie pokazy mocy i wiedzieć, że to nie są Boże czary ale demoniczne, których celem jest zwiedzenie nas, abyśmy uwikłali się w ten szatański proceder i utracili w ten sposób szanse na obywatelstwo Królestwa Bożego.

Jedna przestroga - lepiej jest oglądać to z początkową modlitwą do Boga o ochronę, ponieważ chcemy zobaczyć na własne oczy moc demonów i nie chcemy sie tym zajmować, ale chcemy wiedzieć co to jest i w ten sposób nie dać się wciągnąć w sidła szatańskie.

Oczywiście nie każdy będzie to chciał oglądać - ja wolałem to wiedzieć i na wyjście z Egiptu patrzę już zupełnie inaczej. I trzymam się o czarów z daleka.

Tak! Horoskopy są także niebezpieczne i trzeba ich za wszelką cenę unikać.

“Magicians” Prove A Spiritual World Exists  Magicy udowadniają, że świat duchowy istnieje!





Nie zapominajmy, że część trików to rzeczywiście niezwykłe zdolności, ale większość tych najsłynniejszych to czysta magia i ludzie ci chętnie to przyznają i przyznają się do współpracy z demonami.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czary i magia... supernaturalne czy zręczność? Empty Re: Czary i magia... supernaturalne czy zręczność?

11th Grudzień 2015, 13:57
zachariasza 10

(2) Lecz terafy mówią słowa mylne, a wróżbici mają kłamliwe widzenia. Sny, które tłumaczą, są złudne, puste ich słowa pociechy. Dlatego ludzie włóczą się jak trzoda, błąkają się, gdyż nie mają pasterza.

Oraz warto wspomnieć o tym skąd wywodzą się dokładnie początki czarów etc. :

Henocha " Grzechy Aniołów "

1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: "Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci".
3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: "Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech".

7.
l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.

i tak to potem się zaczęło

8.
1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.

warto wspomnieć o tym że wszelkie bronie, malowanie kobiet, drogie klejnoty ( biżuteria ) powstały przez własnie relacje z upadłymi aniołami.. i bardzo wymowne słowa " świat uległ zmianie "

2 Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute.
3 Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros [nauczył] odklinania, Barakiel [ wychował] astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów, Asradel nauczył dróg księżyca.

Czyli widzimy że wszelkie początki magi , zaklinania , astrologów , złowieszczów , wróżbitów etc powstały poprzez bliskie relacje upadłych z ludźmi i doprowadziły do tego że świat uległ zmianie, oraz nastała wielka niegodziwość i coraz większe grzechy

Dalej czytamy :

6 Zobacz więc, co uczynił Azazel, jak nauczył wszelkiej niegodziwości na ziemi i odsłonił odwieczne tajemnice przechowywane w niebie.
7 Semiaza nauczył zaklęć, ten, któremu dałeś władzę, aby panował nad tymi, którzy są z nim.
8 Pospołu poszli do córek ludzkich i spali z tymi kobietami i stali się nieczyści i objawili im te grzechy.
9 Kobiety zrodziły gigantów i przez to cała ziemia napełniła się krwią i niegodziwością.

Czyli wszystko co związane z magią i czarami pochodzi wprost od upadłych !

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czary i magia... supernaturalne czy zręczność? Empty Re: Czary i magia... supernaturalne czy zręczność?

11th Grudzień 2015, 14:44
Sam ten temat jest dość przerażający .

Podobno wystarczy głośne wymówienie pare razy imion upadłych aniołów aby wypełnić nim cały pokój.

O magiku Desmond czy Dynamo rozmawiałam juz z paroma osobami odrazu twierdząc o powiązaniu z demonami .
Niestety zostałam postrzegana jako człowiek z obsesja na punkcie demonów.
No cóż wierząc w Boga nie ma mowy o zaprzeczeniu demonów ale w moim towarzystwie nie jest to zbyt przekonywujące.


_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Czary i magia... supernaturalne czy zręczność? Empty Re: Czary i magia... supernaturalne czy zręczność?

11th Grudzień 2015, 17:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Poświęciłam parę minut by z grubsza przejrzeć zawartość materiału wstawionego przez Henryka i nieraz miałam wrażenie, że ci czarownicy wręcz szydzili ze swojej publiczności. Jakby mówili patrzcie jacy jesteście naiwni, myślicie że to wspaniałe że ktoś potrafi nagryźć monetę, przełożyć pierścionek na inny palec bez zdejmowania itp.
Te czary to w zasadzie tylko tania i mało wartościowa rozrywka, która jest przyjemna dla oka i zarazem jest całkowicie bezwartościowa.
Piorównajmy to z mocą Boga, który słowem stworzył całą ziemię
Tacy są ci magicy fajni? To niech swoją mocą zrobią coś pożytecznego zamiast coś fizycznie niemożliwego. Przypomniało mi się coś powiedzianego przez Boga z ks. Henocha
16, 3 powiesz tak: 'Byliście w niebie, ale jego sekrety nie zostały wam jeszcze objawione. Poznaliście [jedynie] bezwartościowe tajemnice. W zatwardziałości waszych serc przekazaliście je kobietom. Z powodu tej tajemnicy kobiety i mężczyźni spowodowali, że zło spotęgowało się na ziemi'. Powiedz im: 'Nie zaznacie pokoju!'.

Właśnie to są bezwartościowe tajemnice, które może są „fajne” ale właśnie na nic nie mogą się przydać. I taką niską rozrywkę szatan sprzedaje nam za nasze dusze.
Takie proste, przyjemne dla oka sztuczki są bardzo strasznie niebezpieczne, bo widząc je wiele osób może chcieć ich spróbować samodzielnie. I na pewno jest to jeden z targetów tych magików. Wciągnąć do tego innych w zamian za jakieś przywileje.
Przypomniała mi się historia Magika, który zabił się wyskakując przez okno.
Takie „sztuczki” + dzięki magii różne przywileje w życiu mu tego życia nie osłodziły.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czary i magia... supernaturalne czy zręczność? Empty Re: Czary i magia... supernaturalne czy zręczność?

11th Grudzień 2015, 18:05
Zgadzam się Gosiu.
Zauważamy ze jednak takie pokazy i "czary mary"przyciągają wielu ludzi którzy są zafascynowani tego typu sztuczkami.
To kolejna pułapka szatana jakby chciał powiedzieć "to nie tylko Bóg potrafi".

W każdym razie w Bibli jest zabronione wszystko co ma z tym związek

Rano w radiu austriackim  w dniu wszystkich świętych jadąc do pracy słuchałam i nie wierzyłam .
Reklamowała się jakaś kobieta że gdyby ktoś zechciał to szczególnie w tym dniu pomoże każdej osobie która zechce skontaktować siè ze zmarłymi osobami im bliskimi.

Wszędzie ich wpuszczają by siać kłamstwo.

Są specjalne programy z "wróżbitami "gdzie ludzie do nich dzwonią i na wizji proszą o wizję przyszlosci i zapytanie o rozwiazanie ich problemu .

Zgroza...i oni w to wierzą

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Sponsored content

Czary i magia... supernaturalne czy zręczność? Empty Re: Czary i magia... supernaturalne czy zręczność?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach