Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

+12
Andrzej
Bushi
Gregor
Lotion
Kowalski
Liksar
Hugo
Obserwator
lusia
Kasia
Takeshi
Henry Kubik
16 posters
Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

25th Czerwiec 2021, 21:12
 Nie wiemy jakie intencje przyświecały sprawcy tego hmmm czynu ...

https://www.tvp.info/54531772/profanacja-figur-przy-kosciele-w-szczecinie-zatrzymano-39-latka


Ale przekazał on prawdę na temat kościoła katolickiego i jego największego bożka malując na nim czerwnoną farbą symbole satanistyczne...


Przecież kościół służy szatanowi to czego się wstydzi i za co chce karać tego gościa?



Teraz coś mi przyszło do głowy.


Jak Bóg nazywa bożki ?


Obrzydliwość.



Rodzaj NIJAKI ....


Ani męski ani damski !


Suspect  Suspect  Suspect  Suspect

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

12th Lipiec 2021, 10:36
Do przemyślenia dla każdego kto musi podjąć słuszną decyzję o odrzuceniu bałwochwalstwa.

Bez tego nie ma mowy o nawróceniu  sie do Boga oraz aby zostać porwanym .

Wszystkie bożki pobudzają Boga do gniewu ...

Proś Boga o wybaczenie , pozbądź się bożków i nawróć się do swojego Boga Izraelito !

Księga Ozeasza
Rozdział 14:

(1) Nawróć się, Izraelu, do Pana, swojego Boga, gdyż upadłeś przez własną winę!

(2) Weźcie ze sobą słowa skruchy i nawróćcie się do Pana! Mówcie do niego; Odpuść nam wszelką winę i przyjmij naszą prośbę, a my złożymy ci w ofierze owoce naszych warg!

(3) Asyria nie będzie naszym wybawcą, nie będziemy już jeździć na koniach i mówić do dzieła naszych rąk: Boże nasz! Gdyż u ciebie sierota znajduje zmiłowanie.

(4) Uleczę ich odstępstwo, dobrowolnie okażę im miłość, gdyż odwrócił się od nich mój gniew.

(5) Będę dla Izraela jak rosa, tak że rozkwitnie jak lilia i zapuści korzenie jak topola.

(6) Pędy jego rozrosną się i będzie okazały jak drzewo oliwne, a jego woń będzie jak kadzidło.

(7) Wrócą i będą mieszkać w moim cieniu, uprawiać będą zboże; zakwitną jak krzew winny, który będzie sławny jak wino libańskie.

8 .Efraimie! Na cóż ci JESZCZE bałwany ?    

Wysłucham go i wejrzę na niego łaskawie.

Jestem jak cyprys zielony, dzięki mnie wyrośnie twój owoc.



(9) Kto mądry, niech to zrozumie, kto rozumny, niech to pozna; gdyż drogi Pana są proste, sprawiedliwi nimi chodzą, lecz bezbożni na nich upadają.



Bałwochwalstwo to BEZBOŻNOŚĆ!


Zacznij działać aby...nie upaść ostatecznie .... I już się nie podnieść !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

8th Wrzesień 2021, 21:07
1 Henocha

Rozdział 89:


28 Owce jednak uratowały się z tej wody i udały się na pustynię, gdzie nie było ani wody, ani trawy. Wówczas zaczęły otwierać swoje oczy i patrzeć. Zobaczyłem Pana owiec, który je pasł, poił wodą i karmił trawą, oraz tego barana, który szedł i prowadził je.

29 Baran ten udał się na szczyt wysokiej góry i Pan owiec ponownie posłał go do nich.

30 Potem zobaczyłem Pana owiec stojącego przed nimi. Jego widok [był] straszny i majestatyczny i wszystkie te owce, gdy to ujrzały, przelękły się go.

31 Każda z nich bała się i drżała przed nim. I wołały do tego barana, który był z nimi i stał pośrodku nich: "Nie możemy stać przed naszym Panem i na niego patrzeć".

32 Baran, który je prowadził znowu udał się na szczyt góry. Owce natomiast zaczęły ślepnąć i odchodzić od drogi, którą im pokazał, ale ów baran tego nie wiedział.

33 Pan owiec strasznie się na nie rozgniewał. Dowiedział się o tym baran i zstąpił ze szczytu góry, przyszedł do owiec i zobaczył, że większość z nich oślepła i odeszła od jego drogi.

34 Gdy go zobaczyły, przeraziły się, zadrżały przed nim i chciały wrócić do swej zagrody.

35 Lecz ten baran wziął ze sobą parę owiec i poszedł do tych owiec, które odeszły. Następnie zaczął je zabijać. Owce zlękły się go. Baran ten przyprowadził z powrotem owce, które się oddaliły i powróciły wróciły do swoich zagród.




Powyżej mamy opis tego co się wydarzyło pod Synajem jak Izraelici wyprowadzeni z niewoli na pustynię oślepli czyli oddali się bałwochwalstwu i odstępstwu od drogi Bożej.


Co mnie zaciekawiło to nazwanie bałwochwalczych Izraelitów z tamtego pokolenia ślepymi owcami.


W Egipcie Izraelici byli balwochwalcami , po wprowadzeniu na pustynię owce "zaczęły otwierać swoje oczy i patrzeć " a potem jak Mojżesz długo nie schodził z góry zaczęły ponownie ślepnąć .



Mojżesz z Lewitami, którzy stanęli wtedy po stronie Boga i tym samym wyświecili się jako dział Pana, zabili  kilka tysięcy bałwochwalców spośród Izraela a koniec końców z tamtego przekornego pokolenia do ziemi obiecanej weszli tylko Jozue i Kaleb.



Nie ma miejsca na żadne bałwochwalstwo wśród ludu Bożego i nie będzie.



To samo będzie się tyczyć reszty narodów podczas 1000 lat Królestwa Bożego rządów laską zelazną.



Nie będzie żadnej tolerancji dla łamania Prawa Bożego i wyroki śmierci będą wykonywane .




Objawienie Isusa
Rozdział 2:

(25) Trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę.

(26) Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca uczynki moje, dam władzę nad poganami,

(27) I będzie rządził nimi laską żelazną, i będą jak skruszone naczynia gliniane;

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

26th Luty 2022, 21:59
Ogrom bałwochwalstwa w tym kraju sięga zenitu i  poraził mnie do reszty bo ja nigdy nie byłem wychowywany na Katolika i nie znam tego obrzydliwego bałwochwalstwa !

Iluż oni mają bożków , całą noc będą ich wymieniać !!!

I dziwne że Bóg tak kara ten naród , bat za batem i zero myślenia i zmiany tylko oczy w bałwany !

Uwaga link do czuwania katolickiego na żywo - Covid zniknął z kościołów !

https://www.youtube.com/watch?v=rGWOXG9eNnw


Boże nasz oczyść swe Imię z ich ohydy którą urągają Tobie jako Twój lud  !

Patrz na tych którzy są Ci wierni Boże nasz , patrz na Twych wybranych co kroczą Twoją ścieżką aby nie rozgorzał Twój gniew do reszty  na tych głupców wielbiących kamień i drewno.





Ezechiel
Rozdział 36:
(21) Ale ich oszczędziłem ze względu na moje święte imię, które znieważył dom Izraela pośród ludów, pomiędzy których przybyli.
(22) Dlatego tak powiedz domowi Izraela: Tak powiedział Pan: Ja nie robię tego, o domu Izraela, dla was ale ze z powodu mojego świętego imienia, które sprofanowaliście pośród narodów, do których przybyliście.
(23) Dlatego uświęcę moje wielkie imię, które zostało sprofanowane pomiędzy narodami, i narody poznają, że Ja jestem Pan, gdy okażę się święty wśród was na ich oczach .



(32) Nie ze względu na was to czynię - powiedział Pan Bóg - niech to wam będzie wiadome, wstydźcie się i rumieńcie się z powodu swojego postępowania, domu Izraela!




Rozdział 20:

(32) I nie stanie się to, co wam na myśl przychodzi, gdy mówicie: Będziemy jak narody, jak plemiona ziemi, będziemy wielbić przedmioty i kamienie.
(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.
(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.
(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;
(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.
(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.
(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.
(39) Lecz wy, domu izraelski - tak mówi Wszechmocny Pan - odrzućcie od siebie wasze ohydne praktyki. Lecz potem na pewno będziecie mnie słuchać i mojego świętego imienia już nie będziecie bezcześcili swoimi darami i swoimi bałwanami.

-----

Wróg używa bałwochwalstwa i łamania Prawa Bożego przez Polaków aby ich zniszczyć ale Bóg powiedział o tych czasach że DOŚĆ TEGO jak czytamy w księdze Ezechiela !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

21st Kwiecień 2022, 22:42
Wersety z postem od naszego brata ...


"(37) Wśród wszystkich ludów, do których zaprowadzi cię Pan, będziesz przedmiotem grozy, szyderczych przypowieści i drwin.

(38) Dużo ziarna wyniesiesz na pole, a mało zbierzesz, gdyż zeżre je szarańcza.

(39) Zasadzisz i obrobisz winnice, ale ani wina pić nie będziesz, ani winogron zbierać, gdyż pożre je robactwo.

(40) Drzewa oliwne będziesz miał we wszystkich twoich granicach, lecz oliwą nie będziesz się nacierał, gdyż oliwki twoje opadną.

(41) Synów i córki spłodzisz, ale nie będziesz ich miał, bo pójdą do niewoli.

(42) Wszystkie twoje drzewa i plon twojej ziemi obejmie w posiadanie robactwo.

(43) Obcy przybysz, który jest pośród ciebie, będzie się wznosił coraz wyżej nad ciebie, a ty będziesz schodził coraz niżej.

(44) On będzie tobie pożyczał, a nie ty jemu, on będzie głową, a ty będziesz ogonem.

(45) Spadną na ciebie te wszystkie przekleństwa i będą cię ścigały, i dosięgną cię, aż zginiesz, gdyż nie słuchałeś głosu Pana, Boga twego, aby przestrzegać jego przykazań i ustaw, jakie ci nadał.

(46) I będą na tobie i na twoim potomstwie jako znak i cudowny dowód na wieki

(47) Za to, że nie służyłeś Panu, Bogu twemu, w radości i w dobroci serca, mając wszystkiego w bród,

(48) Będziesz służył twoim nieprzyjaciołom, których Pan ześle na ciebie, w głodzie, w pragnieniu, w nagości i w niedostatku wszystkiego i włoży żelazne jarzmo na twój kark, aż cię wytępi.

(49) Sprowadzi Pan na ciebie naród z daleka, z krańca ziemi, jakby orlim lotem, naród, którego języka nie słyszałeś,

(50) Naród o srogim obliczu, który nie okaże względu starcowi i nad pacholęciem się nie zlituje."
http://www.bibliamesjanska.com/Pwt/28.html#:~:text=(37)%20W%C5%9Br%C3%B3d%20wszystkich,si%C4%99%20nie%20zlituje.

Proroctwo który się wypełniło. Bóg ich karci ale oni nic nie widzą. Byłem Bartku w Wieluniu i zobaczyłem totalne bałwochwalstwo całym centrum potężny krolik i w koło jaja.O zgrozo!!!!.To nie nasz świat Ojcze Abrachama Izaaka i Jakuba.Pozdrowienia Bartku.



-------


Dobrze napisane przez naszego brata , kto  nie chce wyciągnąć nauki taki poniesie konsekwencje .

Na pustyni niewielu wobec liczby wyprowadzonych PRZETRWA bo się nie nawróci .

Drugi Synaj się powtórzy.


Izajasza 10:

(20) I stanie się w owym dniu: Reszta Izraela i uratowani z domu Jakuba już nie będą opierać się na tym, który ich bije, lecz wiernie opierać się będą na Panu, Świętym Izraelskim.

(21) Resztka nawróci się, resztka Jakuba, do Boga Mocarza.

(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości.

(23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

23rd Kwiecień 2022, 16:34
Zarzucono mi że "pluje na Słowian"

Zapewne chodzi o TEN POST https://zbawienie.forumotion.com/t405p100-wielki-ucisk#21940

gdzie śpiewających pieśń UPA bałwochwalców nazwałem głupcami .

Tak , to są głupcy bo nie dość że padają na kolana przed posągami to jeszcze z pieśnią morderców banderowców na ustach .

Bóg wielokrotnie nazywał swój lud BEZROZUMNYM właśnie z powodu bałwochwalstwa.

Bezrozumny to inaczej głupiec.

Druga sprawa.

Tak ci którzy pod Synajem składali pokłony cielcowi są dla mnie idiotami ponieważ widzieli na własne oczy potęgę Boga jak ich wyprowadził z Egiptu i pomimo tego woleli sobie urządzić popijawę i tańce przy jakimś bezwartościowym cielcu !

Wzgardzili Bogiem dla ... cielca i pijackiej biesiady przy nim !

Ja nazwałem ich idiotami ale Bóg był bardziej radykalny ode mnie bo przeszedł do działania :


Wyjścia 32:
(26) Stanął Mojżesz w bramie obozu i zawołał: Kto jest za Panem, do mnie! I zebrali się wokoło niego wszyscy synowie Lewiego.

(27) I rzekł do nich: Tak mówi Pan, Bóg Izraela: Przypaszcie każdy swój miecz do boku! Przejdźcie tam i z powrotem od bramy do bramy w obozie i zabijajcie każdego, czy to brat, czy przyjaciel, czy krewny.

(28) Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza i padło w tym dniu z ludu około trzech tysięcy mężów
.


(29) Potem rzekł Mojżesz: Wyście dziś wyświęcili siebie samych do służby dla Pana, gdyż nikt z was nie zawahał się wystąpić przeciwko synowi czy bratu swemu. Niech więc udzieli wam dziś błogosławieństwa.

http://www.bibliamesjanska.com/Wj/32.html

Dziękuję bardzo za tego maila naszemu czytelnikowi z " pluciem na Słowian" bo dzięki temu mogłem rozwinąć temat bałwochwalstwa a już śpiewanie pieśni UPA pośród bożków jest dla mnie delikatnie mówiąc głupotą.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

24th Maj 2022, 19:47
2 Henocha:
66

"Przeto teraz synowie, strzeżcie waszych dusz przed wszelkiego rodzaju niesprawiedliwością, której Pan nienawidzi: chodźcie przed Jego obliczem ze strachem, drżąc i wielbiąc tylko Jego.

Kłaniajcie się tylko do prawdziwego Boga; nie do bożków, które nie mają głosu. Wszelkiego rodzaju ofiarę, składajcie sprawiedliwie przed obliczem Pana; ale co jest niesprawiedliwe, Pan się tym brzydzi.

Gdyż Pan wie o wszystkim, o czym człowiek myśli w swoim sercu. Wtedy powód doradza Mu. Każda bowiem myśl przedstawiona jest przed Panem, który ziemię uczynił stałą oraz umieścił na niej swe stworzenia.

Jeśli spojrzysz w niebo, oto Pan jest tam; bo Pan stworzył niebo. Jeśli spojrzysz na ziemię, to Pan jest tam; ponieważ Pan założył ziemię i umieścił na niej wszystkie swoje stworzenia. Jeśli rozważasz głębiny oceanu i wszystko, co jest pod ziemią, wtedy Pan jest tam. Ponieważ Pan stworzył wszystko.

Nie kłaniajcie się niczemu, co jest uczynione przez człowieka, ani niczemu stworzonemu przez Boga, a więc nie popełniajcie odstępstwa przeciwko Panu wszelkiego stworzenia. Żaden rodzaj czynu nie jest ukryty przed obliczem Pana.

Chodźcie moi dzieci, w długiej cierpliwości, w łagodności, w uczciwości, w ucisku, w niedoli, w wierności, w prawdzie, w nadziei, w słabości, w szyderstwie, w atakach, w pokusie, w deprawacji.

Miłujcie się nawzajem, aż wyjdziecie z tego wieku cierpienia, abyście stali się spadkobiercami niekończącego się wieku.

Jakże szczęśliwi są sprawiedliwi, którzy ujdą przed wielkim sądem Pańskim; będą bowiem świecić siedmiokrotnie jaśniej niż słońce. W tym wieku wszystko szacuje się siedmiokrotnie - światło, ciemność, jedzenie, przyjemność, nędza, raj, tortury, ogień, mróz itd. Wszystko to zapisałem na piśmie, abyście mogli je przeczytać i pomyśleć o nich.



To nie przypadek .
Znalazłem powyższe wersety i postanowiłem wrzucić na forum abyście je przeczytali nim przeczytałem ten post Henryka -
https://zbawienie.forumotion.com/t384p350-czasy-konca-wiadomosci-zwiazane-z-czasami-konca#22104

Spójrzcie co się dzieje!

Psychopaci z rządu są w Davos i planują dalsze ruchy przeciwko nam.

Deszczu mało pada , szkodniki pozerają uprawy , rolnicy są pozbawiani prawie wszystkiego przez żydowski rząd i ...DALEJ wołaja księdza aby świecił im pola w imieniu bałwana kukły matki obŻYDłej !

Bałwochwalstwo to wielki grzech i Bóg karał wielokrotnie za to swój lud.

Szatan na tym bazuje i wykorzystuje w walce przeciwko ludowi Bożemu.


Nastał czas aby błagać Boga o Jego sąd nad swym ludem - aby to On osądził swój naród za bałwochwalstwo.

Nie trzeba chyba mówić że każdy z Was kto dalej trzyma w swym domu bałwochwalcze przedmioty naraża się na gniew Boży i takiego Bóg nie musi wysłuchać ani ochraniać.


Bądźcie wierni Bogu aby Wasze modlitwy do Niego o skrócenie tych dni prześladowania niewiasty przez szatana zostały wysłuchanę.

Tylko modlitwy posłusznych Bogu ludzi stanowią podstawę do interwencji Bożej.

Bez Boga wyginiemy i to dość szybko , żadna Rosja ani nikt inny nie pomoże Słowianom

Zrobi to Bóg - Ojciec wszystkich pokoleń Izraela !!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

25th Maj 2022, 17:58
Bałwochwalstwo to bardzo ciężki grzech przeciwko Bogu.

To za bałwochwalstwo naród wybrany został oddany w niewolę.

Gdyby nie bałwochwalstwo to naród wybrany miałby wszystko od swego Boga !

Skutki niewoli znamy - dwie wojny światowe, masę rzezi Słowian i obecne ciągłe represje.

Tyle z historii ostatnich znanych nam 100 lat .

Nie bądźcie tacy jak nasi przodkowie!

Jak jesteś czytelnikiem tej witryny i dalej masz słabość do bałwanów i serce twe idzie za nim i to nie masz ŻADNEJ wymówki wobec Boga!


Nie patrz na innych nieświadomych- Ty jesteś świadomy że bałwochwalstwo to ciężki grzech. To zdrada Boga !



Księga Ezechiela
Rozdział 16:
(1) I doszło mnie słowo Pana tej treści:

(2) Synu człowieczy! Oznajmij Jeruzalemowi jego obrzydliwości,

(3) I powiedz: Tak mówi Wszechmocny Pan do Jeruzalemu: Twoje pochodzenie i twój ród wywodzi się z ziemi kanaanejskiej. Twoim ojcem był Amorejczyk, a twoją matką Chetytka.

(4) A z twoim narodzeniem było tak: Gdy się narodziłaś, nie przecięto twojej pępowiny i nie obmyto cię wodą, aby cię oczyścić, nie wytarto cię solą i nie owinięto w pieluszki.

(5) Żadne oko nie spojrzało na ciebie, aby z litości nad tobą uczynić dla ciebie jedną z tych rzeczy; lecz porzucono cię na polu, brzydząc się tobą w dniu twojego narodzenia.

(6) A gdy przechodziłem koło ciebie i widziałem cię tarzającą się w swojej krwi, wtedy odezwałem się do ciebie, leżącej we krwi: Żyj

(7) I rośnij! Jak roślinę polną uczyniłem cię. Rosłaś więc i wydoroślałaś, i doszłaś do pełnej urody. Twoje piersi nabrały kształtu, a twoje włosy urosły, lecz sama byłaś naga i goła.

(Cool A gdy znowu przechodziłem koło ciebie i widziałem cię, oto nadszedł twój czas, czas miłości. Wtedy rozpostarłem nad tobą poły swojej szaty i nakryłem twoją nagość, związałem się z tobą przysięgą i zawarłem z tobą przymierze - mówi Wszechmocny Pan - i stałaś się moją.

(9) I obmyłem cię wodą, spłukałem z ciebie twoją krew i pomazałem cię olejkiem.

(10) Potem przyodziałem cię szatą haftowaną, nałożyłem ci sandały z miękkiej skórki, dałem ci zawój z kosztownego płótna i jedwabną zasłonę.

(11) Przyozdobiłem cię klejnotami, włożyłem naramienniki na twoje ramiona i naszyjnik na twoją szyję.

(12) Dałem ci też kolczyk do nozdrzy i nausznice do uszu, i ozdobny diadem na twoją głowę.

(13) I zdobiłaś się złotem i srebrem, a twoją szatą było kosztowne płótno i szkarłat, i haftowana tkanina; jadłaś najprzedniejszą mąkę i miód, i oliwę, i stawałaś się coraz piękniejsza, i dostąpiłaś królewskiej godności.

(14) A twoja sława z powodu twojej piękności rozeszła się wśród narodów. Była bowiem doskonała dzięki mojej ozdobie, którą włożyłem na ciebie - mówi Wszechmocny Pan.

(15) Ale zaufałaś swojej piękności i pewna swojego sławnego imienia uprawiałaś nierząd, i hojnie darzyłaś sobą każdego przechodnia i oddawałaś mu się.

(16) Brałaś swoje szaty i robiłaś sobie z nich pstre namioty na wzgórzach, i uprawiałaś na nich nierząd - czego dotąd nie było i czego nie będzie.

(17) A ty, nabrawszy wspaniałych swoich klejnotów z mojego złota i srebra, które ci dałem, robiłaś sobie podobizny bożków i z nimi uprawiałaś nierząd.

(18) Brałaś także swoje haftowane szaty i przyodziewałaś się nimi, i stawiałaś moją oliwę i moje kadzidło przed nimi,

(19) A mój chleb, który ci dałem, najprzedniejszą mąkę i oliwę, i miód, którymi cię karmiłem, stawiałaś przed nimi jako przyjemną woń, i było tak - mówi Wszechmocny Pan.

(20) I brałaś swoich synów i córki, które mi urodziłaś, i ofiarowałaś im na pożarcie. Czy za mało było twojego nierządu,

(21) Że moje dzieci zatrzymałaś i od dawałaś je na spalenie w ogniu?

(22) I we wszystkich swoich obrzydliwościach i wszeteczeństwach nie pamiętałaś o dniach swojej młodości, gdy byłaś naga i goła i tarzałaś się w swojej krwi.

(23) A po tej całej twojej złośliwości biada, biada ci - mówi Wszechmocny Pan.

(24) Budowałaś sobie ołtarz wszeteczny i wyznaczałaś miejsce ofiarne na każdym placu.

(25) Na każdym rozstaju dróg budowałaś swe miejsce ofiarne i hańbiłaś swoją piękność; rozkładałaś swoje nogi przed każdym przechodniem i pomnażałaś swoje wszeteczeństwo.

(26) I uprawiałaś nierząd z Egipcjanami, swoimi sąsiadami o krzepkich ciałach, i mnożyłaś swoje wszeteczeństwo, aby mnie obrażać.

(27) I oto Ja wyciągnąłem swoją rękę przeciwko tobie, i zmniejszyłem twoją żywność, wydałem cię na łup żądzy twoich nieprzyjaciółek, córek filistyńskich, które się wstydzą twojego haniebnego postępowania.

(28) Uprawiałaś nierząd i z Asyryjczykami, gdyż byłaś nienasycona, uprawiałaś z nimi nierząd, i tym także się nie nasyciłaś.

(29) Jeszcze bardziej wzmogłaś swój nierząd z krajem handlarzy, Chaldeą, ale i tym się nie nasyciłaś.

(30) Jak namiętne było twoje serce - mówi Wszechmocny Pan - że to wszystko czyniłaś, jak czyni bezwstydna kobieta wszetecznica,

(31) Że na każdym rozstaju dróg budowałaś swój ołtarz wszeteczny, a swoje miejsce ofiarne urządzałaś na każdym placu; nie byłaś jednak taką nierządnicą, która przyjmuje zapłaty nierządnicy:

(32) Ale żoną cudzołożną, która zamiast swojego męża przyjmuje obcych.

(33) Wszystkim nierządnicom daje się zapłatę, lecz ty sama dawałaś swoje dary swoim kochankom i przekupywałaś ich, aby zewsząd przychodzili do ciebie i uprawiali z tobą nierząd.

(34) Tak więc u ciebie, w twoim wszeteczeństwie było inaczej niż u kobiet: nie za tobą goniono dla nierządu, lecz ty dawałaś zapłatę za nierząd, a tobie nie dawano tej zapłaty; dlatego postępowałaś inaczej.

(35) Dlatego, nierządnico, słuchaj słowa Pana!

(36) Tak mówi Wszechmocny Pan: Ponieważ twój srom był obnażony i twoja nagość odsłonięta podczas uprawiania nierządu z twoimi kochankami i ze wszystkimi twoimi ohydnymi bałwanami, i z powodu krwi twoich dzieci, które im ofiarowałaś,

(37) Dlatego, zaiste, zbiorę wszystkich twoich kochanków, w których miałaś upodobanie, wszystkich, których kochałaś, oraz wszystkich, których nienawidziłaś - zbiorę ich zewsząd dokoła ciebie i wobec nich odsłonię twoją nagość, i zobaczą cię zupełnie nagą.

(38) I będę cię sądził według praw o cudzołożnicach i zabójczyniach i wydam cię na pastwę gniewu i zapalczywości.

(39) I wydam cię w ich ręce, a oni zburzą twój ołtarz wszeteczny i zniszczą twoje miejsce ofiarne; zwloką z ciebie twoje szaty i zabiorą wspaniałe twoje klejnoty, i zostawią cię nagą i gołą.

(40) Potem zwołają przeciwko tobie zgromadzenie i ukamienują cię, i rozćwiartują cię swoimi mieczami.

(41) I spalą twoje domy, i na oczach wielu kobiet wykonają na tobie wyroki; i położę kres twojemu nierządowi, a ty także już nie będziesz dawała zapłaty za nierząd.

(42) I ułagodzę mój gniew przeciwko tobie, a moja popędliwość wobec ciebie ustąpi; uspokoję się i już nie będę się gniewał.

(43) Ponieważ nie pamiętałaś o dniach swojej młodości i rozjątrzyłaś mnie tym wszystkim, dlatego również Ja zażądam od ciebie odpowiedzialności za twoje postępowanie - mówi Wszechmocny Pan. Czy oprócz wszystkich twoich obrzydliwości nie dopuściłaś się i sprośności?

(44) Oto każdy mówiący w przypowieściach wypowie o tobie tę przypowieść: Jaka matka - taka córka.

(45) Jesteś córką swojej matki, która obrzydziła sobie męża i dzieci, i jesteś siostrą swoich sióstr, które obrzydziły sobie mężów i dzieci; waszą matką była Chetytka, a waszym ojcem Amorejczyk.

(46) Starszą twoją siostrą jest Samaria, która ze swoimi córkami mieszka na północ od ciebie; a młodszą twoją siostrą, która mieszka na południe od ciebie, jest Sodoma ze swoimi córkami.

(47) Czy ty nie chodziłaś ich drogami i nie postępowałaś według ich obrzydliwości? Niewiele brakuje, a będziesz na wszystkich swoich drogach postępować gorzej niż one.

(48) Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - twoja siostra, Sodoma, i jej córki nie postępowały tak, jak ty postępowałaś ze swoimi córkami.

(49) Oto winą Sodomy, twojej siostry, było to: wzbiła się w pychę, miała dostatek chleba i beztroski spokój wraz ze swoimi córkami, lecz nie wspomagała ubogiego i biednego.

(50) Były wyniosłe i popełniały obrzydliwości przed obliczem moim, dlatego usunąłem je, jak widziałaś.

(51) A Samaria nie popełniła ani połowy twoich grzechów. Ty popełniłaś więcej obrzydliwości niż one i usprawiedliwiałaś swoje siostry wszystkimi swoimi obrzydliwościami, które popełniłaś.

(52) Noś więc teraz swoją hańbę i ty, która wstawiałaś się za swoimi siostrami, popełniwszy ohydniejsze grzechy niż one, tak że one są sprawiedliwsze niż ty. Dlatego też wstydź się i noś swoją hańbę, bo usprawiedliwiałaś swoje siostry.

(53) I odmienię ich los, los Sodomy i jej córek, oraz los Samarii i jej córek, a potem odmienię twój los pośród nich,

(54) Abyś nosiła swoją hańbę i okryła się wstydem z powodu tego wszystkiego, co uczyniłaś, udzielając im pociechy.

(55) Siostry zaś twoje, Sodoma i jej córki, wrócą do swego pierwotnego stanu, i Samaria, i jej córki wrócą do swego pierwotnego stanu, ty także ze swoimi córkami wrócisz do pierwotnego stanu.

(56) Czy twoja siostra, Sodoma, nie była przysłowiem w twoich ustach w czasie twojej pychy,

(57) Zanim odsłonięto złość twoją? Teraz jesteś - jak ona - przedmiotem szyderstwa córek edomskich i wszystkich twoich sąsiadów i wszystkich córek filistyńskich, które teraz wokoło tobą pogardzają.

(58) Ponosisz karę za swoje ohydne postępowanie i za swoje obrzydliwości - mówi Pan.

(59) Bo tak mówi Wszechmocny Pan: Postąpię z tobą, jak ty postąpiłaś - ty, która wzgardziłaś przysięgą i złamałaś przymierze.

(60) Lecz wspomnę o moim przymierzu z tobą w dniach twojej młodości i odnowię z tobą przymierze wieczne.

(61) I wspomnisz o swoim postępowaniu, i zawstydzisz się, gdy wezmę twoje siostry, zarówno starsze jak i młodsze od ciebie, i dam ci je za córki, lecz nie na mocy przymierza z tobą.

(62) I odnowię moje przymierze z tobą, i poznasz, że Ja jestem Pan,

(63) Abyś pamiętała i wstydziła się, i już nigdy nie otworzyła ust ze wstydu, gdy ci przebaczę wszystko, co uczyniłaś - mówi Wszechmocny Pan.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

2nd Lipiec 2022, 10:02
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-07-02/gwaltowne-burze-nad-polska-ponad-35-tys-interwencji-strazakow/?ref=slider


Wichura zerwała iglicę z wieży kościoła

Z kolei w Słupsku (woj. pomorskie), wichura zerwała iglicę wieńczącą wieżę kościoła pw. św. Jacka. Element wbił się dach świątyni, podczas trwania mszy. 



https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-07-02/gwaltowne-burze-nad-polska-ponad-35-tys-interwencji-strazakow/?ref=slider



https://radiogdansk.pl/wiadomosci/region/slupsk/2022/07/01/nawalnica-w-slupsku-wichura-powaznie-uszkodzila-kosciol-swietego-jacka/

Niemal sto siedemdziesiąt interwencji strażaków związanych z wichurą w powiecie słupskim. Najczęściej ratownicy wyjeżdżali do powalonych i połamanych drzew oraz gałęzi. Na ulicy Szarych Szeregów drzewo przygniotło samochód, a silny wiatr zrzucił iglica zabytkowego kościoła świętego Jacka, która spadła na dach kościoła oraz domu parafialnego.

– Sytuacja była groźna, bo iglica złamała się i wpadła wybijając dziurę w dachu kościoła na strych – mówi wiceprezydent Słupska Marek Goliński. – Uszkodziła też dach domu parafialnego w którym przebywają uchodźcy z Ukrainy. To 24 osoby, kobiety i dzieci. Jest dziura w dachu, strażacy sprawdzają czy uda się ją załatać. Iglica była wewnątrz spróchniała i pewnie dlatego się złamała. Straty w mieście są spore, ale głównie chodzi o złamane drzewa i gałęzie. Sprawdzamy też teren cmentarza.



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

6th Sierpień 2022, 19:38
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tragiczny-wypadek-polskich-pielgrzym-c3-b3w-w-chorwacji/ar-AA10neip


Tragiczny wypadek pielgrzymów w Chorwacji! Według zeznań pierwszych świadków pojazd wiozący Polaków z nieznanych przyczyn zjechał do rowu. Zginęło 12 osób, a 32 zostały ranne, w tym 19 jest w ciężkim stanie.

Cały świat jest tym zdarzeniem wstrząśnięty, a przede wszystkim uderzyło to w Polaków. W czasie pielgrzymki do Medjugorje doszło do straszliwego wypadku, w wyniku którego zginęło 12 osób, a 32 zostały ranne, w tym 19 jest w ciężkim stanie.

---------

Autokar zapewne pełen był rożańców i bałwanów...

"Matka boska" nie była w stanie ochronić swoich wiernych!







Izajasza 2:

(Cool Ich ziemia jest pełna bożków, kłaniają się dziełu swoich rąk, temu, co uczyniły ich palce.

(9) I tak poniżył się człowiek, i spodlał rodzaj ludzki: Ty im nie przebaczysz.


(10) Wejdź do jaskiń skalnych i skryj się w prochu ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią.

(11) Dumne oczy człowieka opuszczą się, a pycha ludzka zniży się, ale jedynie Pan wywyższy się w owym dniu.

(12) Bo dla Pana Zastępów nastanie dzień sądu nad wszystkim, co pyszne i wysokie, i nad wszystkim, co wyniosłe, aby było poniżone.

(13) Nad wszystkimi wysokimi i sterczącymi cedrami Libanu, i nad wszystkimi dębami Baszanu.

(14) Nad wszystkimi wysokimi górami i nad wszystkimi sterczącymi pagórkami.

(15) I nad każdą wysoką wieżą, i nad każdym murem obronnym.

(16) I nad każdym okrętem na morzu, i nad każdym przeglądzie pięknych statków.

(17) I każdy człowiek będzie uniżony, a duma ludzka upadnie: i tylko Pan będzie wywyższony w owym dniu,

(18) Oni ukryją wszystkie [bożki] rękami uczynione

(19) wnosząc je do jaskiń, do szczelin skał i do jaskiń ziemi, ze strachu przed Panem i ze względu na chwałę mocy jego, gdy powstanie, aby uderzyć strasznie ziemię.

(20) Albowiem w owym dniu człowiek wypuści swoje obrzydliwości srebra i złota, które uczynili [aby] wielbić marności i szaleństwa;

(21) aby wejść do jaskiń litej skały i do szczelin skał, ze strachu przed Panem i ze względu na chwałę jego mocy, kiedy powstanie, aby strasznie uderzyć ziemię.

(22) Dajcie sobie spokój z człowiekiem, który wart tyle, co tchnienie w jego nozdrzach! Bo za co można go uważać?

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

4th Październik 2022, 20:14
Warto sobie przypomnieć dlaczego Słowianie są w niewoli i jaka to ogromna lekcja wychowawcza Boga która sprawiła że dzikie pędy rośliny sprawiedliwości raz na zawsze zostaną odcięte.


Jeremiasza 16:

(14) Dlatego oto idą dni, mówi Pan, że już nie będzie się mówić: Jako żyje Pan, który wyprowadził synów izraelskich z ziemi egipskiej!

(15) Lecz: Jako żyje Pan, który wyprowadził synów izraelskich z ziemi północnej, ze wszystkich ziem, do których ich wygnał, i sprowadzę ich z powrotem do ich ziemi, którą dałem ich ojcom!

(16) Oto Ja poślę po wielu rybaków - mówi Pan - i ci ich wyłowią; potem poślę po wielu myśliwych, i ci ich upolują na każdej górze i na każdym pagórku, i w rozpadlinach skalnych.

(17) Gdyż moje oczy patrzą na wszystkie ich drogi, nie są one utajone przed moim obliczem i nie jest ich wina zakryta przed moimi oczami.

(18) I odpłacę im najpierw w dwójnasób za ich winę i ich grzech, że splamili moją ziemię ścierwem swoich obrzydliwości i swoimi ohydami napełnili moje dziedzictwo.

(19) Panie, mocy moja, twierdzo moja i ucieczko moja w dniu niedoli! Do ciebie przyjdą narody od krańców ziemi i powiedzą: Tylko złudę posiedli nasi ojcowie, nicości, z których nie ma pożytku.

(20) Czy człowiek może uczynić sobie bogów? Przecież to nie są bogowie!

(21) Dlatego oto Ja sprawię, że poznają, tym razem sprawię, że poznają moją rękę i moją moc i będą wiedzieli, że moje imię jest Pan.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi! - Page 4 Empty Re: Bałwochwalstwo, którego Bóg nienawidzi!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach