Go down
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Polscy "Eksperci".... Empty Polscy "Eksperci"....

on 25th Listopad 2015, 15:18
Message reputation : 100% (2 votes)
Jak to przeczytałem niemal spadłem z krzesła i explodowałem śmiechem. Na głownej stronie na 1 planie proszę wypowiedź Polskiego "Experta" który twierdzi że usunięcie flagi UE z posiedzeń rządu Polski to obrażenie uczić uwaga RELIGIJNYCH niemal wszystkich Polaków.. Ręcę opadają same Smile...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Ekspert-o-usunieciu-flagi-UE-mogly-zostac-urazone-uczucia-religijne-milionow-Polakow,wid,18000519,wiadomosc.html?ticaid=116018
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Polscy "Eksperci".... Empty Re: Polscy "Eksperci"....

on 26th Listopad 2015, 01:22
Świetny artykuł o tym z Niezależna.pl - wklejam w całości....
"Histeria, która rozpętała się po zapowiedzi premier Szydło, że konferencje rządu będą odbywać się wyłącznie na tle polskich flag, bez tych unijnych, sięgnęła szczytów absurdu. Zastanawiano się nawet – na poważnie! – czy usuwanie symboli UE „nie obraża (…) uczuć religijnych milionów wierzących Polaków”. Warto więc wszystkim drącym szaty zwrócić uwagę, że powinni przestać się ośmieszać, bo brak flag Unii podczas oficjalnych wystąpień polskich polityków to nic nowego.

W czasie pierwsze konferencji po posiedzeniu nowego rządu premier Beata Szydło nie wystąpiła na tle flag Unii Europejskiej.
Przyjęliśmy zasadę, że podczas posiedzeń polskiego rządu i podczas konferencji prasowych będziemy występować na tle, moim zdaniem, najpiękniejszej biało-czerwonej flagi
– zapowiedziała jednocześnie.

Część sejmowej opozycji i salon zaczęli bić na alarm. Walczący o przywództwo w PO Grzegorz Schetyna alarmował: – To może mieć fatalne skutki dla Polski. Nie ma zgody na ściąganie unijnych flag.

Wszystkich przebił jednak dr Janusz Sibora, ekspert ds. protokołu dyplomatycznego i ceremoniału państwowego. W rozmowie z Wirtualną Polską opowiadał np., że usunięcie flag UE mogło urazić uczucia religijne milionów rodaków.
Przecież twórca flagi Unii Europejskiej Arsene Heitz przed śmiercią wyznał, że inspiracją dla niego był wizerunek Matki Boskiej, która w Apokalipsie św. Jana przedstawiona jest na lazurowym tle, a jej głowę okala 12 gwiazd. Zainspirował go witraż katedry Najświętszej Marii Panny w Strasburgu. Czy usuwanie tego znaku nie obraża w takim razie uczuć religijnych milionów wierzących Polaków?
– zastanawiał się w rozmowie z wp.pl. Zachęcał też opozycyjnych posłów, żeby... idąc na obrady wzięli ze sobą małą flagę UE i przyozdobili nią salę sejmową.

Dywagacje Sibory wyśmiali internauci, którzy podkreślali, że UE to nie religia."
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Polscy "Eksperci".... Empty Re: Polscy "Eksperci"....

on 7th Grudzień 2017, 07:55
Message reputation : 100% (1 vote)
"Filistyni byli Słowianami" (...)!?

Juz dosc dawno zetknelam sie z Panem Bialczynskim i wydywal mi sie ciekawy i kompetentny.
Od czasu do czasu wpadam na jakies strony i cos tam sobie czytam.

Gdy tak sobie skakalam z tematu na temat oniemialam! Poczytajcie sobie do jakich odkryc doszedli Pan Bialczynski.

"Słowianie uczyli Żydów pisać, kuć żelazo oraz budować domy i łodzie" (...) Kolejne przełomowe odkrycie nauki rozdziera zasłonę kłamstwa wokół słowiańskiej, a więc i polskiej historii. Starożytne inskrypcje z izraelskiego Aszkelonu każą na nowo odczytywać nie tylko oficjalną historię, ale i biblię. Okazało się, że biblijni Filistyni byli Słowianami. (...) ???

Nic dziwnego, ze nieraz napotyka sie mur, kiedy usilowujemy przedstawiac historie z naszego punktu widzenia i naszej wiedzy. Otoz "autorytey" mowia zupelnie co innego.
Na tym portalu jest wiele innych ciekawych watkow historycznych, ale mam wielkie obawy
czy rzeczywiscie poznamy tam prawde?

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/12/13/slowianie-uczyli-zydow-pisac-kuc-zelazo-oraz-budowac-domy-i-lodzie/#more-9730
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Polscy "Eksperci".... Empty Re: Polscy "Eksperci"....

on 7th Grudzień 2017, 13:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Tabitha zobacz autorów tych "rewelacji":


http://www.scirp.org napisał:Tomezzoli, G. and Stein, R. (2016) The Philistine Inscription 4.5 from Ashkelon (Israel). Advances in Anthropology6, 45-50. doi: 10.4236/aa.2016.63006 .

Czyli jak widać, żydzi wiedzą doskonale, że nie są zaginionymi pokoleniami Izraela oni także doskonale wiedzą, że tymi pokoleniami są Słowianie.

Dlatego chcą zrobić Słowian Filistynami.

Takie publikacje "naukowe' są nic nie warte, gdyż ich autorzy napiszą każdą bzdurę jaką im się zleci. A żydzi i ich naukowcy będą pisać wszystko aby realizować swoje interesy.

A pan Białczyński podeśle każdy artykuł który pokaże wyższość Słowian nad żydami, zapominając, że te artykuły piszą żydzi.  Nawet nie głowiąc się dlaczego takowe artykuły produkują żydzi i w jakim celu.
Sponsored content

Polscy "Eksperci".... Empty Re: Polscy "Eksperci"....

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach