Cudowne wybawienie ludu Bożego

+29
Iraeneus
efraimita
Edwedere
Kowalski
Andrzej
Liksar
Zwykły
Gregor
Marysia87
Skiper
Mutu
Jacek86
Szymon
Milosc
Arkadia
lusia
Olo
walirlan
Rafal81
Takeshi
Hugo
Bushi
anileve
polskapaw
Obserwator
levrone55
Kasia
Cyryl
Henry Kubik
33 posters
Go down
avatar
Arkadia
Liczba postów : 31
Join date : 28/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

29th Wrzesień 2015, 22:59
O tym, że Henryk jest wyjątkową osobą, wiem od dawna.Kiedy czytałem jego artykuły zdałem sobie sprawę, że nikt przypadkowo nie może mieć takiego poznania w tak wielu istotnych sprawach. Miałem chwile zwątpienia,kiedy Henryk pisał na forum o życiu wewnątrz ziemi (ja wraz z moimi braćmi wiedzieliśmy, że ziemia jest płaska) jednak bracia uspokajali mnie mówiąc, że Henryk do tego dojdzie bo Pan jest z nim,podobnie było z sabatem. Kiedy rozmawialiśmy z braćmi dochodzilismy do zrozumienia wielu spraw a co ciekawe po 2, 3 tygodniach Henryk wrzucał artykuł dokładnie o tym co rozmawiali, oczywiście bez konsultacji z Henrykiem. A zdarzyło się to wielokrotnie,zdaliśmy sobie sprawę, że Pan daje poznanie w podobnym czasie. Jakieś 5 lat temu, może więcej, mój brat w Chrystusie miał sen. Był dzień,w którym każdy z naszych braci, tutaj gdzie razem mieszkamy,świadczył o Panu najlepiej jak mógł,wiedzieliśmy ze jest to ten jeden dzień, że jutro już nikt nam nie uwierzy, i mam takie wrażenie, że ten dzień nadchodzi. Bracia, módlmy się za siebie wzajemnie, nieprzyjaciel atakuje również mnie i moich braci, choć mi tego nie mówią, ja jednak wiem. Módlmy się do naszego Pana Boga, który uczynił niebo i ziemię i wody i naszego Pana i Zbawiciela, niech łaska i pokój będzie naszym udziałem.
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 55
Skąd : Gniezno

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

29th Wrzesień 2015, 23:41
"Nie piszę Wam wszystkiego ponieważ nie wszystko powinno być opublikowane."

Henryk coś wie ! Co nam będzie dane się dowiedzieć póżniej.

Nie nazwała bym tego wyniosłością.

Ta wiedza jego,,to wiem że aż go boli w piersi.

Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

30th Wrzesień 2015, 00:08
Mnie odrzuciło kiedy zobaczyłem Henryka jak się "zwąchał" ze Szczytyńskim.
Pomyślałem wtedy, że albo zwodzi ludzi, a tak naprawdę też jest z jakiegoś masońskiego ukladu, albo miał chwilowe zaćmienie i dał się nabrać Szczytyńskiemu na te dyrdymały satanistyczne.

Okazało się, że nie dał sie nabrać, a miał tylko chwilowe zaciekawienie wynikające z tego co mają poszukiwacze prawdy - z chęci sprawdzenia innej opcji wiedzy.

Na szczęście szybko sie zorientował co stoi za sektą Sazczytyńskiego, i skasował ten epizod w swoim zyciu.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

30th Wrzesień 2015, 11:25
Myślę, że Henryk nie mówi o pewnych sprawach z powodu naszych wrogów, którzy wszystko obracają następnie ogonem to przodu.

Też mam pewne przemyślenia, które wole na razie zostawić dla siebie na odpowiedni czas.

Mimo to jestem ciekaw co Henry ma ciekawego jeszcze do ukazania? Wink
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

30th Wrzesień 2015, 13:02
A ja Kamil myślę że się mylisz .

Naszych wrogów to Henryk już napewno się nie boi
Kogo jak kogo ale ludzi to już z pewnością nie.

Gdyby tak było to nasze forum już by nie istniało.

Nie będę już wklejac  linków ale mało to razy były nazywany fałszywym prorokiem czy antychrystem?

Jakoś pisze dalej i dochodzi prawdy bez względu na to co nasi wrogowie piszą o nim czy myślą.
Zapewne już nie jeden śmiertelnik spędził mu sen z powiek.

Dajmy sobie spokój z tym tematem bo przyjdzie czas kiedy się też dowiemy.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 55
Skąd : Gniezno

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

30th Wrzesień 2015, 14:23
Wydaje mi się że nie pisze, dlatego że nie dla nich ta wiedza.

My sobie poradzimy.

Myślę że większość z nas tutaj ma swoje przemyślenia.

Ja swoich nie mogę z siebie wykrzesać, ani na piśmie ani w słowach.

Tak na pewno ma być,nie czas jeszcze !
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

30th Wrzesień 2015, 14:27
Message reputation : 100% (2 votes)
Kasia
Powyższy post Henryka brzmi bardzo wyniośle ale myśle ,że bardzo szczerze.

Zauważamy ,że dzięki temu człowiekowi najprostsze rzeczy (nie pisze o tych skomplikowanych)biblijne szybko w prosty sposób wyszły na jaw i zaczął się sznureczek , który pociągnął za sobą fakty,ktore szybko wyszły na jaw.

Zgadzam się ponieważ sprawa jest bardzo wyniosła, zwłaszcza dla mnie.

W najśmielszych marzeniach nie marzyłem o tym, aby mieć taki przywilej i ujawnić nie tylko tożsamość Słowian, ale ów niezwykły plan Boga, co do którego nie mam najmniejszej wątpliwości, że jest on właściwie rozumiany.

Kwestia Słowian była poruszana przez innych, ale nie w takiej formie. Niemniej nie było to czymś absolutnie nowym i pewne pogłoski krążyły.

Ale plan wyzwolenia Narodu Wybranego, zwłaszcza w tak otwartej i prostej formie, potwierdzony przez masę wersetów biblijnych, nie tylko ze ST ale i z Nowego i także a apokalipsy i na dokładkę zapowiedź Boga i spełnieniu tajemnicy objawionej poprzednio prorokom i sługom Boga.

I znowu naszła mnie niezwykła myśl, pisząc tego posta.

Biblia Warszawska podaje w werset z Objawienia w taki sposób.

(Bw)  Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

(Biblia poznanska  v.1.5)  lecz w dniach głosu siódmego anioła, gdy będzie miał trąbić, misterium Boga się dokona, tak jak podał On dobrą nowinę sługom swym prorokom.

(BT-2 v.1.3)  ale w dniach głosu siódmego anioła, gdy będzie miał trąbić, misterium Boga się dokona, tak jak podał On dobrą nowinę sługom swym prorokom.

(BWP v.1.1)  Ale gdy tylko nadejdą dni wystąpienia siódmego anioła, gdy już będzie miała zabrzmieć jego trąba, dokona się misterium Boga zgodnie z dobrą nowiną, którą przekazał On sługom swoim prorokom.

Dobra Nowina to Ewangelia. Misja Chrystusa i temat Jego ogłaszania bliskiego już Królestwa.

Mamy więc ponowne potwierdzenie ze zrozumienie jest prawidłowe.

http://mojaopoka.blogspot.com.au/

Lusia odkryła w ks. Powtórzonego Prawa zapowiedź akcji Isusa Chrystusa.

%2B%282%29_Fotor.jpg]Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Stylowi_pl_fotografia_10193359%255B1%255D%2B%25282%2529_Fotor

Mnóstwo dowodów i pojawiają się ciągle nowe. A chwasty Pawła i Łukasza do tej pory skutecznie to zagłuszyły.

Przeczytajcie mój najnowszy artykuł o Pawle na głównej stronie zbawienie.com

Ujrzycie motywy Pawła!

Znający język angielski mają dostęp do społeczeństwa świata o wielkosci grubo ponad miliard!

Szukałem sporo i o tej Dobrej Nowinie w świecie anglojęzycznym jeszcze niczego nie znalazłem.

Jedyne co znalazłem, to dwie witryny, które mówiły o ludach słowiańskich, pośród których żyli członkowie Narodu Wybranego, czyli nadal forsowali temat Żydów żyjących pośród wszystkich krajów słowiańskich.

Z tej przyczyny taki niezwykły przywilej zupełnie mnie oszołomił.

Kilka miesięcy później przeczytałem swój własny artykuł, napisany znacznie wcześniej i zdałem sobie sprawę z tego, że pisałem ale rzeczywista treść, a zwłaszcza jej znaczenie dotarły do mnie znacznie później.

Oto ten pierwszy artykuł.

http://www.zbawienie.com/wybawienie-ludu-Bozego.htm

Dopiero po publikowaniu drugiego artykułu i trzeciego zdałem sobie sprawę z niezwykłej powagi sytuacji.

Bóg - tak to odczuwam - nie był zadowolony, że cokolwiek pisałem po angielsku.

Wziąłem sobie pomoc w jednym poważnym artykule, aby skorygować błędy gramatyczne i nikt się tym praktycznie nie interesował.

Robiłem kilka prób na forach anglo języcznych i zawsze było totalne fiasko.

Na forum oraz na witrynach jest wielu rodaków z zagranicy i jeszcze nikt nie podał mi namiaru, że ktoś o tym wybawieniu pisze po angielsku.

I to mnie jeszcze bardziej upewniło, że Bóg ma plany głównie dla Słowian.

A wszystko to rozpoczęło się tym, że zacząłem ignorować słowa Pawła i Łukasza i skupiłem się tylko i wyłącznie na słowach Boga i Syna.


Dlatego myślę, że apele o porzucenie bałwochwalstwa i wielbienia fałszywych bogów mogą przynieść nam, i tym którzy nas czytają wielu błogosławieństw i protekcji Boga w tych coraz trudniejszych czasach.

Obecnie zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji oraz mojej osobistej wielkiej odpowiedzialności przed Bogiem za wszystko, co piszę. I powiem Wam szczerze, że nie jest łatwo nosić takie brzemię. Odpowiedzialność nieco mnie przytłacza i bardziej sie przykładam do tego, co robię i dbam, aby nie popełnić żadnego większego błędu i być zdyskredytowanym, czyli posłanie ucierpiałoby bardzo, gdybym dal sie wciągnąć w pułapkę, jaką założył na mnie Rafał Kudrański.

Nie mam wątpliwości, że to zostało zaplanowane, podobnie jak działalność Marusza była z góry zaplanowana przez kilka osób.

Nie było łatwo nadal będą tego typu problemy. Jestem pewien, że są naszym forum osoby, które rozpoczną podobne zagrania.  Sad

Największym problemem jest to, że takim osobom wolno atakować nikczemnie, fałszywie oskarżać, manipulować na maxa, a mnie takich metod nie wolno używać. Trzeba takie problemy załatwiać w duchu miłości i nie odpowiadać w identyczny sposób.

Nie jest wiec łatwo ale wyszedłem zwycięsko z wielu potyczek i nikt nie był w stanie mnie poważnie oczernić.

Jestem przekonany, że naród wybrany to Słowianie, a nie wszyscy biali ludzie. Pośród białych Chrześcijan jest wielu Polaków, Rosjan, Czechów, Serbów, Chorwatów. Są spore zgrupowania w Chicago, w San Francisco i są spore grupy Polaków w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii i wielu jest w Anglii.

Jest tego kilka milionów.


Czyli oni także są celem szatana i... gdyby ktoś  z nich wiedział, że jest ktoś inny, kto pisze o planie Bożym wyzwolenia, już bym o tym wiedział.

Celowo nie pisałem o tym aby nie być pomówiony o dumę z tego powodu. Ale jest druga strona medalu.

I napisałem o tym, że mam taki przywilej nie po to, aby dodać sobie aureoli, ale  po to, abyśmy zdali sobie dokładniej sprawę z wagi tego, co się wokół nas dzieje.

Negowanie Pawła a zwłaszcza ujawnienie tego niezwykłego Bożego planu niszczy całkowicie autorytet wszelkiego rodzaju wyznań chrześcijańskich. Ze względu na Pawła, bez którego nie są w stanie istnieć oraz owego Bożego planu wybawienia Narodu Wybranego ta witryna odbiera jakąkolwiek wiarygodność WSZYSTKICH przywódców religijnych - tak w Polsce jak i w innych krajach.

Do mnie to dotarło dopiero po wielu miesiącach od napisania pierwszego artykułu.

I nie dziwmy się, że fałszywi pastorzy czy starsi, czy księża czy wręcz sataniści będą to forum ciągle atakować.

Fakt wyjaśnienia tych proroctw wskazuje na bliski czas. Po to jest to ujawnione. Dotyczą one tylko Słowian i dlatego tylko Słowianie o tym wiedzą.

Nie wszyscy i nie słyszałem, aby ktokolwiek w Rosji czy innym kraju słowiańskim o tym mówił. ale bariera językowa to wyjaśnia.

Byłoby dobrze, aby ktoś napisał w języku rosyjskim bloga i rozpoczął rozpowszechnianie tych informacji. Być może Bóg kogoś powoła lub już powołał, tylko my nie wiemy.

Odnośnie 'innych' informacji, jest kilka rzeczy, które mógłbym opisać, ale raczej nie opiszę ponieważ Słowa Boga są istotne a przeżycia to domena fałszywych religii.

Nigdy nie pasowały mi i nadal mnie pasują tzw. świadectwa, zwłaszcza wielkich grzeszników.

Uważam, że jest to stawianie grzesznego życia na piedestale a my powinniśmy karmić się słowami Boga a nie byłych grzeszników. Owszem, wielu łzy sie kręcą w oczach ale to nie jest Słowo Boga.

Owszem jest to radość, ale szczegółowe opisy grzechów, jakie się robiło moim zdaniem są nie na miejscu.

Cudzołożnica uwolniona przez Chrystusa od ukamienowania nie zdała relacji ze swych grzechów.

Czyli informacje których nie podaję to nie są wyjaśnienia proroctw. Na ten temat piszę WSZYSTKO co wiem.

Piszę Wam po prostu Prawdę i musiałem bardzo zmienić swój styl pisania, poznawszy bliżej styl Chrystusa, który staram się naśladować i pisywać w jak najprostszy sposób i docierać w ten sposób do jak największej ilości ludzi.

Sprawa moim zdaniem jest śmiertelnie poważna, wyjasnienie proroctw jest oczywiste i teraz trzeba się dobrze zastanowić, co z tym talentem zrobić. Mam na myśli powierzony nam talent wiedzy - czy go pomnożymy, czy ze strachu przed innymi zakopiemy w ziemi.

Niech każdy zapyta o to Boga w swych modlitwach i zapyta Go, co powinien w tej sytuacji zrobić.

Pytajmy Go o niemal wszystko a zapewniam Was, ze Bóg na takie pytania odpowiada w taki czy inny sposób.

Ale nie musicie mi wierzyć. Spróbujcie sami! bounce bounce bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

22nd Październik 2015, 07:58
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

22nd Październik 2015, 09:52
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 29th Marzec 2018, 11:46, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

22nd Październik 2015, 10:15
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

23rd Październik 2015, 11:46
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 26th Marzec 2018, 14:06, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

27th Październik 2015, 19:21
Niebezpieczny film, który namawia do wymieszania się ras.

Autorzy podają, że im bardziej zróżnicowani rodzice tym dziecko jest zdrowsze i silniejsze.

Jeśli film jest zrobiony celowo może chodzić tu o wymieszanie się Słowian z innymi rasami, dzięki czemu z którymś pokoleniem Naród Wybrany zniknie.

Mam nadzieję, że jednak autorzy nie działali świadomie w służbie szatana...

Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

27th Październik 2015, 20:32
Film stricte propagandowy.
Baran uwierzy, człowiek myślący wie swoje. Gdyby mieszanie ras było korzystne to nie byłoby ras już od dawna. Albo wcale by ich nie było.
A są, i to są najwyraźniej po coś, lub z jakiegoś powodu.

Miałem kiedyś ciekawą dysputę z "antyrasistami" na jednej z ich grup, na temat mieszania ras.
Przytoczyłem im fakt jaki miał miejsce w USA. W skrócie tylko bo to dłuższa opowieść.
Murzyńskie dziecko leżało w szpitalu czekając na przeszczep chyba wątroby. Czas leciał, dziecko marniało w oczach a matka płakała. Cały jednak czas mówiono jej, że nie ma odpowiedniej wątroby.
Błąkała się po szpitalu i wszyscy ją tam już znali. Którejś nocy na zmianie jakaś pielęgniarka litując się nad nią powiedziała jej tak: "...wątroby są, grupa krwi zgodna, oni kłamią że nie ma. Tyle, że nie biorą tych organów pod uwagę nawet bo...to co teraz pani powiem, jeśli pani ujawni moje nazwisko, będę skończona...ale powiem pani...wszyscy wiedzą o tym ale nikt pani tego nie powiedział bojąc się posadzenia o rasizm...wszystkie organy są od białych dawców, a nie praktykuje się przeszczepów między rasowych."

Była z tego później potężna afera w stanach.

Dyskutując na tej grupie więc dałem im ten przykład. Po czym oni stwierdzili oczywiście, że to bzdura i że jestem rasistą, i żebym im dał dowody w postaci badań klinicznych.

Kiedyś tego szukałem i znalazłem. Tamtego dnia nie potrafiłem znaleźć. Ale okazało się, że jedna "antyrasistka" skądś to wykopała i tryumfalnie stwierdziła - masz i czytaj rasisto.
I co się okazało? Były to te same badania, które czytałem kiedyś, tylko każda stronnica zwierała zmiany i przypisy opisywane "edycja w roku ....".
Cenzura wykroiła wszystko co niewygodne.


Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Listopad 2015, 12:59
Message reputation : 100% (2 votes)
Inni nam zabierają cenny czas, a tymczasem jeszcze inni szukają i znajdują.

Na blogu Detektywa Prawdy mamy taki arcy ciekawy artykuł dzieła... DŁUGOSZA!

http://detektywprawdy.pl/2015/11/03/polacy-potomkami-jafeta-i-wandala/

Jest to Jana Długosza „Dziejów polskich ksiąg 12.”

Po przeczytaniu owych dziejów polskich, możemy sobie powiedzieć, że jesteśmy potomkami Jafeta i Wandala.

Podesłano mnie wiele map i poniżej jedna z nich, potwierdzająca powyższe.

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Wandal11

Spójrzmy na datę tej mapy!!!

Czyli Polacy są albo częścią Narodu Wybranego albo... są Narodem Wybranym. Raczej to pierwsze.

Proszę sobie sprawdzić, jest to tekst na witrynie Piotra - oficjalny tekst historyka Długosza, którym nasze władze jakoś się nie chwalą.

Nasza Lusia mnie to podesłała, za co jej serdecznie dziękuję publicznie, bo nieco rozweseliła mnie dzisiaj! bounce


Mam 35 map - niektóre bardzo stare ale w pełni potwierdzają to, co Długosz pisze.

W takim przypadku Stary Testament i obietnice Boga są jak najbardziej ważne, prawdziwe i co NAJWAŻNIEJSZE - na czasie.

Oznacza to jedno.

To rozpoznanie proroctwa nie jest przypadkiem i... jest to zaledwie początek.

Czego?

Polacy muszą wiedzieć kim w rzeczywistości są aby się przygotować do transportu Bożego w bezpieczne miejsce.

W jaki sposób Bóg tego dokona? Już się to zaczęło i już wiemy, przynajmniej niektórzy z nas, kim jesteśmy.

Jesteśmy Izraelitami!

Nie znamy przyszłości ale skoro mamy powiedziane, że Bóg dotrzyma swej obietnicy, bądźmy pewni, że zaczną się w tym kierunku pewne poważne działania.

Jest to logiczne i żyjemy w niezwykle interesujących czasach.

Naród musi wiedzieć dokładnie, że jeżeli będzie sygnał jakiś do ucieczki czy do zgromadzenia się na określony przez Boga czas i miejsce, będzie to wiarygodne i wszyscy potraktują to poważnie.

A sami wiecie, że niewielu chce słuchać, czyli spodziewajmy się... być może Objawienie mówi nam o tym właśnie - poselstwo aniołów, opuście Babilon Wielki.


Rev 18:4  I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, 5  Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.

Warto przeczytać inne artykuły z linków pod artykułem głównym.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Listopad 2015, 13:24
Właśnie go czytałem i chciałem zapodać informację ale widzę ze juz jest Very Happy

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Listopad 2015, 22:43
Message reputation : 100% (2 votes)
Rafał wspomniał coś o słowach z Objawienia. Jeśli go dobrze zrozumiałem, prosił o dowód. Odpisałem mu w kwestii 1000 letniego panowania Chrystusa i wklejam tu owe argumenty, ponieważ tam zazwyczaj znikają:

Obserwator3 listopada 2015 21:37
Co do Objawienia..nie mam zamiaru udowadniać, że jesteście kłamcami czy kimś tam jeszcze, bo nie chodzi o to, żeby komuś coś tu udowadniać.

W 20 rozdziale Objawienia jest napisane, że Chrystus będzie panował przez 1000 lat, prawda?
(6) Błogosławiony i święty ten, który ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu; nad nimi druga śmierć nie ma mocy, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa i panować z nim będą przez tysiąc lat.

Czyli takie osoby będą sługami Boga i Chrystusa i z nim będą panować, tak?

Według mojego zrozumienia Chrystus będzie z tymi osobami panował przez 1000 lat na ziemi, zapewne w Jerozolimie – świętym mieście Boga, „obozie świętych”.

Po tym okresie…

7) A gdy się dopełni tysiąc lat, wypuszczony zostanie szatan z więzienia swego

(Cool I wyjdzie, by zwieść narody, które są na czterech krańcach ziemi, Goga i Magoga, i zgromadzić je do boju; a liczba ich jak piasek morski.

(9) I ruszyli na ziemię jak długa i szeroka, i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. I spadł z nieba ogień, i pochłonął ich

Czyli szatan zostanie uwolniony i zaatakuje owo święte miasto – ‚obóz’, lecz jego armia zostanie zniszczona przez zapewne Boga, zgadza się?

Następnie…

11) I widziałem wielki, biały tron i tego, który na nim siedzi, przed którego obliczem pierzchła ziemia i niebo, i miejsca dla nich nie było.

Moim zdaniem Jan zobaczył Tron Ojca…

I w 21 rozdziale mamy takie słowa:

(1) I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma.

(2) I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego.

(3) I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi.

To rozumiem tak, że po tysiąc letnim panowaniu Chrystusa sam Ojciec do nas przyjdzie i będzie żył pomiędzy ludźmi.
Stąd potrzena nam 1000 lat przy Chrystusie Królu aby przygotował CAŁĄ LUDZKOŚĆ NA PRZYJŚCIE BOGA OJCA.

I na końcu jest tak jeszcze o owym mieście:

(22) Lecz świątyni w nim nie widziałem; albowiem Pan, Bóg, Wszechmogący jest jego świątynią, oraz Baranek.

(23) A miasto nie potrzebuje ani słońca ani księżyca, aby mu świeciły; oświetla je bowiem chwała Boża, a lampą jego jest Baranek.

I cały czas jest podział na Boga oraz na Baranka..dwie osoby.
Dla mnie to jest prosty argument i ktokolwiek może mi mówić co chce, dla mnie wygląda to na dwie osobne postacie..Boga Ojca i jegu umiłowanego Syna..
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

4th Listopad 2015, 13:41
Message reputation : 100% (2 votes)
Jesteśmy ludźmi i często mamy odmienne opinie. Nie jest to grzechem. Ale łamanie Prawa jest grzechem i to jest ważne.

Nienawiść do bliźnich jest grzechem i osoby nienawidzące bliźnich nie znajdą miejsca w Królestwie Bożym.

Bóg nie wpuści do Królestwa ludzi pełnych nienawiści, aby  bliźnim uczynili piekło, zamiast Królestwa Bożego.


Sam Chrystus powiedział otwarcie, że Jego naśladowców poznaje się po wzajemnej miłości. Przykro mi, ale w znanych obozach nam przeciwnych nie widzę ani krzty miłości do bliźnich.

Nie mamy więc do czynienia z naśladowcami Chrystusa.

Idźmy dalej tym tropem. Naśladujmy Chrystusa we wszystkim co możliwe. A On głównie głosił... no cóż Chrystus głosił?

Głosił On, ze Bóg realizuje plan zjednoczenia Izraela i wprowadzenia na świat Królestwa Bożego, które już istniało wcześniej.


Tak! Istniało wcześniej, po wkroczeniu Izraelitów/Wandalów Very Happy (Ale mnie Długosz podbudował!!!!) do Ziemi Obiecanej.

Na początku Bóg był królem tego Królestwa.

Potem był Dawid, Salomon i na tym się Królestwo skończyło i rozpoczęły się kary i to srogie za łamanie Prawa Bożego czyli Przykazań oraz reszty tego Prawa.

Pomimo stosowania kary Bóg wychowywał Naród Wybrany, nie pozostawił go na wieczność i zorganizował dlań Króla, czyli Chrystusa oraz Ofiarę za grzechy Izraelitów, czyli Król musiał Izraelitów odkupić od ich win, czyli ponieść ich winy na krzyż, aby Bóg im winy przebaczył.

A ich winą było łamanie Prawa obowiązującego w Przymierzu z Bogiem!

Ale Królestwo nie nastało natychmiast i najwyraźniej Bóg zabrał sie za swoje dzieło bardzo poważnie i przygotował doskonały plan zbawienia swego Ludu.

Celowo ukrył swój plan zjednoczenia Izraela i wprowadził sito, przez które przesiewa wszystkie narody świata.

Tym sitem jest Nowy Testament, z fałszywymi nauczycielami... bezprawia czyli nieposłuszeństwa wobec Prawa czyli Tory.

I owo sito skutecznie odsiewa tych, którzy nienawidzą Prawa od tych, którzy to Prawo miłują i chcieliby tego właśnie Prawa w Królestwie Bożym.

Dlaczego?

Ponieważ owo Prawo jest doskonałe a najważniejsze w nim jest to, że Prawo to obowiązuje także Boga i Syna.

Dlatego Syn musiał ponieść śmierć, aby Prawu stała się zadość. Wina nasza została odkupiona.

W świecie szatana jest nie do pomyślenia posłuszeństwo władz wobec Konstytucji tychże władz!

Za wskazywanie na Konstytucję idzie się siedzieć.

Taka jest pozycja satanistów i... wszyscy ludzie odrzucający Prawo w sumie służą... SZATANOWI.


Czyli planem Boga jest przywrócenia Prawa - nie tylko dla odrestaurowanego Izraela, ale cały świat będzie musiał się podporządkować, albo przeciwnicy Prawa, z szatanem i faryzeuszami zostaną unicestwieni na wieczność w jeziorze ognia.

Oto kompletna PRAWDA, która stała się jasna dopiero po odrzuceniu ksiąg NT nawołujących do bezprawia.

Z powodu bezprawia, czyli braku poszanowania dla Prawa wielu miłość oziębnie i to w tej chwili widzimy bardzo wyraźnie.

Mamy więc plan Boga.

Zjednoczenie uwięzionych 12 plemion Izraela, sąd na pustyni i tych, którzy uzyskają Bożą aprobatę Bóg czy w jego imieniu Syn zaprowadzą do oczyszczonych terenów Ziemi Obiecanej.

Aprobata Boga będzie prosta.

Prawo jest dla dobra i protekcji Narodu Wybranego. Miejsce w Królestwie jest tylko i wyłącznie dla tych, którzy miłują Prawo Boże i Objawienie to w pełni potwierdza.

Nie ma miejsca na łamanie Prawa czyli na... grzech i kolejne ludzkie nieszczęścia, które są wynikiem grzechu, czyli łamania Prawa.

Osoby negujące Prawo Daniel nazywa czynicielami bezprawia i dla takich ludzi nie ma zbawienia.



Rev 14:12 Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa.

Rev 9:20 Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić, 21 I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani
od swoich czarów, ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich.




Nie odwrócili się od łamania Prawa!




Rev 12:17 I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.

Dan 12:10 Wielu będzie oczyszczonych, wybielonych i wypławionych, lecz bezbożni będą postępować bezbożnie. Żaden bezbożny nie będzie miał poznania, lecz roztropni będą mieli poznanie.

Oto cały Boży plan zbawienia, nie tylko Ludu Bożego ale reszty świata, także Wielkiej Rzeszy, nad którą władzę będzie sprawować Królestwo Boże.

Dopiero teraz coraz więcej ludzi dobrej woli to zaczyna rozumieć i widzi w tym Planie Boga swoje zbawienie.

A będzie nas dużo więcej!
bounce  bounce  bounce

Ci, którzy odrzucają Prawo, są rozpoznawani po ich uczynkach nienawiści do innych i... braku zrozumienia zbawienia.


Nie traćmy na nich czasu - są ważniejsze rzeczy niż uczestnictwo w dyskusjach z nimi.

Ich owoce pokazują nam oraz Bogu, kim oni są.

Pełni nienawiści do Boga i jego Prawa oraz pełni nienawiści do bliźnich.



Pełni nienawiści do... Królestwa Bożego!

Dlatego staram się nie dopuścić, aby ludzie kierujący się taką nienawiścią nie mieli dostępu do tego forum.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

4th Listopad 2015, 22:32
Co do jakiegos sygnalu do ucieczki lub zgromadzenia sie znalazlem taki cytat:
Mat 24
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

5th Listopad 2015, 09:21
Hmm..nasunęła mi się pewna myśl.

Skoro Słowianie mieliby wywodzić się od Jafeta, to nie mogą być zaginionym Izraelem.

Izrael wywodzi się od Abrahama, a on jest potomkiem Sema, nie Jafeta.
Jak wiemy, to ojcowie są przedłużeniem rodu. Czy więc wychodziłoby na to, że Izraelici – 10 pokoleń (potomkowie Sema) zostali rozproszeni wśród potomków Jafeta??

Coś mi się tu nie zgadza, czy błąd leży w moim rozumowaniu??
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

5th Listopad 2015, 11:36
post do usuniecia


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 16th Styczeń 2016, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

5th Listopad 2015, 11:40
Message reputation : 100% (2 votes)
Obserwator dobrze rozumujesz, Słowianie nie są potomkami Jafeta !. Kiedyś badałem na starym forum założyłem temat "Śladami potomków Noego". Zamieszczone są tam mapki pokoleń. Układają się one zgodnie z teorią :[b"]Wędrówki Ludów[/b]", oficjalnej teorii. Wiadomo że pierwszymi mieszkańcami Europy byli praceltowie, przybyli gdzieś z okolić Kaukazu, prawdopodobnie z okolic góry Arrarat, . Z wykopalisk wiadomo że była to pierwsza fala, poruszali się liniami brzegowymi, dlatego Celtowie zasiedlili Skandynawię, północne wybrzeża Europy, natrafiłem również na groby celtów nawet w Chinach datowane na 4000 lat p.n.e.. Możliwe że świat po potopie był bardzo ubogi w fałnę lądową i florę, dlatego by przeżyć należało być blisko morza. Słowianie według oficjalnej teorii wędrówki ludów przybyli do Europy dużo później.

Ile później ciężko ustalić, najnowsze trendy naukowe starają się przeforsować że Słowianie to praludy zamieszkałe w Europie od 14 000 lat. Oczywiście ma to swoje źródło w grupach "odrodzenia New Age". Według mnie bardzo możliwe że Słowianie przybyli w 4 w. p.n.e. Co może oznaczać że to zaginione plemiona Izraela. Co ciekawe Słowianie przemieszczali się środkiem lądu, co wskazuje że nie byli ludem nadmorskim. Celtowie wędrując brzegiem 4000 lat p.n.e. posługiwali się łodziami, ponieważ świat prawdopodobnie był jeszcze pełen wody. To są potomkowie Jafeta !.

Zainteresowanych tematem zachęcam z zapoznaniem się moimi poszukiwaniami na starym forum:
http://www.zbawieniecom.fora.pl/nauka-potwiedza-biblie,22/sladami-potomkow-noego,2443.html
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

11th Listopad 2015, 01:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie wiem czy juz to nie bylo napisane, ale przypominam werset bardzo budujacy.
Ez 34
(1) I doszło mnie słowo Pana tej treści:

(2) Synu człowieczy, prorokuj przeciwko pasterzom Izraela, prorokuj i powiedz im: Pasterze! Tak mówi Wszechmocny Pan: Biada pasterzom Izraela, którzy sami siebie paśli! Czy pasterze nie powinni raczej paść trzody?

(3) Mleko wy zjadacie, w wełnę wy się ubieracie, tuczne zarzynacie, lecz owiec nie pasiecie.

(4) Słabej nie wzmacnialiście, chorej nie leczyliście, skaleczonej nie opatrywaliście, zbłąkanej nie sprowadzaliście z powrotem, zagubionej nie szukaliście, a nawet silną rządziliście gwałtem i surowo.

(5) Tak rozproszyły się moje owce, gdyż nie było pasterza i były żerem dla wszelkiego zwierzęcia polnego. Rozproszyły się

(6) I błąkały się moje owce po wszystkich górach i po wszystkich wysokich pagórkach; po całym kraju rozproszyły się moje owce, a nie było nikogo, kto by się o nie zatroszczył lub ich szukał.

(7) Dlatego wy, pasterze, słuchajcie słowa Pana!

(Cool Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - ponieważ moje owce stały się łupem i ponieważ moje owce były żerem dla wszelkiego zwierzęcia polnego, gdyż nie było pasterza, a moi pasterze nie troszczyli się o moje owce, a sami się paśli pasterze, a moich owiec nie paśli,

(9) Dlatego wy, pasterze, słuchajcie słowa Pana!

(10) Tak mówi Wszechmocny Pan: Oto ja wystąpię przeciwko pasterzom i zażądam od nich moich owiec, i usunę ich od pasienia moich owiec, i pasterze nie będą już paść samych siebie. Wyrwę moje owce z ich paszczy; nie będą już ich żerem.

(11) Gdyż tak mówi Wszechmocny Pan: Oto ja sam zatroszczę się o moje owce i będę ich doglądał.

(12) Jak pasterz troszczy się o swoją trzodę, gdy jest pośród swoich rozproszonych owiec, tak ja zatroszczę się o moje owce i wyratuję je z wszystkich miejsc, dokąd zostały rozproszone w dniu chmurnym i mrocznym.

(13) Wyprowadzę je spomiędzy ludów i zbiorę je z ziem; przyprowadzę je znowu do ich ziemi i będę je pasł na górach izraelskich, w dolinach i na wszystkich równinach kraju.

(14) Będę je pasł na dobrych pastwiskach i ich błonie będzie na wysokich górach izraelskich. Tam będą odpoczywać na dobrym błoniu i będą się paść na tłustych pastwiskach na górach izraelskich.

(15) Ja sam będę pasł moje owce i ja sam ułożę je na ich legowisku - mówi Wszechmocny Pan.

(16) Będę szukał zaginionych, rozproszone sprowadzę z powrotem, zranione opatrzę, chore wzmocnię, tłustych i mocnych będę strzegł, i będę pasł sprawiedliwie.

(17) Do was zaś, moje owce, mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja rozsądzę między owcą a owcą, między baranami i kozłami.

(18) Czy nie dość wam tego, że spasacie najlepsze pastwisko, ale jeszcze resztę waszego pastwiska depczecie swoimi nogami, pijecie czystą wodę, ale jeszcze pozostałą resztę mącicie swoimi nogami?

(19) I moje owce musiały paść się na tym, co zdeptały wasze nogi, i pić to, co zmąciły wasze nogi.

(20) Dlaczego tak mówi do nich Wszechmocny Pan: Oto Ja sam rozsądzę między owcami tłustymi a owcami chudymi.

(21) Ponieważ odepchnęliście wszystkie słabe bokiem i plecami i odtrąciliście je swoimi rogami, aż wypchnęliście je na zewnątrz,

(22) Dlatego wyratuję moją trzodę i już nie będzie łupem. Rozsądzę między owcą a owcą,

(23) Ustanowię nad nimi jednego pasterza, mojego sługę Dawida, i będzie je pasł; będzie je pasł i będzie ich pasterzem.

(24) A Ja, Pan, będę ich Bogiem, a mój sługa Dawid będzie księciem wśród nich - Ja, Pan, to powiedziałem.

(25) Zawrę z nimi przymierze pokoju, wytępię z ziemi drapieżne zwierzęta, tak że będą bezpiecznie mieszkać nawet na pustyni i spać w lasach.

(26) I złożę na nich i na otoczenie mojego wzgórza błogosławieństwo, i spuszczę na nich deszcz we właściwym czasie, a będzie to deszcz błogosławieństwa.

(27) Wtedy drzewa leśne wydadzą swój owoc, a ziemia wyda swoje plony; będą bezpiecznie mieszkać na swojej ziemi i poznają, że Ja jestem Pan, gdy połamię drążki ich jarzma i wyratuję ich z ręki ich ciemięzców.

(28) Już nie będą łupem narodów ani dzikie zwierzęta nie będą ich pożerać; będą bezpiecznie mieszkać, a nikt nie będzie ich straszył.

(29) I wywiodę dla nich bujną roślinność, tak że już nie będą ofiarami głodu w kraju ani nie będą już znosić zniewag narodów.

(30) I poznają, że Ja, Pan, ich Bóg, jestem z nimi, i że oni, dom izraelski, są moim ludem - mówi Wszechmocny Pan.

(31) Moimi owcami jesteście, owcami mojego pastwiska, a Ja jestem waszym Bogiem - mówi Wszechmocny Pan.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

11th Listopad 2015, 10:07
Cytowałem z jednych z trzech artykułów o sądzie nad pasterzami.

W Mateusza mamy przypowieść o pszenicy i kąkolu, która dokładnie zapowiada to samo, ponieważ fałszywi nauczyciele to kąkol który MUSI róść do żniwa.

Wielu atakuje Ew. Mateusza ale w niej jest wiele tego typu równoległych proroctw, przypowieści i omawianiu Zakonu, że... jest tego stanowczo za dużo, aby kwestionować Mateusza.

Nie widzę także nieścisłości w Objawieniu, którego proroctwa są niemal doskonale zsynchronizowane z proroctwami ST.

Jedna kwestia budzi we mnie chęć do dokładnego sprawdzenia.

O Nowym Przymierzu pisali Łukasz i Marek a szczególnie celował Paweł. Bóg zapowiedział ofiarę Chrystusa oraz jego rządy a także Nowe Przymierze z Izraelem, które zawrze Bóg w jakimś momencie wyzwolenia Izraela z niewoli nasienia węża czyli synagogi szatana.

Ale czy Chrystus utworzył Nowe Przymierze, musielibyśmy mieć zapowiedź w Starym Testamencie.

Kiedy nie cytuje się Pawła czy Łukasza, pokazuje się, że nagle wszystko jest jasne i zrozumiałe i można to przekazać w jednym krótkim zdaniu.

Bóg odrodzi 12 pokoleń Izraela uwalniając ich z niewoli synagogi szatana.


Chrystus ofiarował się za nasze grzechy co umożliwia ich wybaczenie ale Nowe Przymierze nie obowiązuje a obowiązuje nas Prawo Boże.

Tutaj jeszcze trzeba dodać jeden OLBRZYMI element.

Jak w proroctwie Daniela o kamieniu, który uderzył w stopy posągu - Królestwo Boże zapanuje nad całym światem.

Rządy Chrystusa oraz 144.000 to rządy nad całym światem, który będzie musiał się podporządkować Prawu oraz zaakceptować Nowe Przymierze.

Czyli reszta świata będzie nam służyć i wielu z nas będzie miało olbrzymie przywileje sprawowania władzy nad tymi narodami. Bóg wybiera spośród 12 pokoleń 144.000 współ króli, którzy będą sprawować władzę głównie nad resztą świata.

Ten wybór jeszcze się nie skończył, ponieważ czterech aniołów nad rzeką Eufrat jeszcze nie zostało rozwiązanych, aby czynić szkody przekornym.

Czyli wybór do 144.000 nadal trwa.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

11th Listopad 2015, 13:35
Message reputation : 100% (1 vote)
ja lubię ten opis:

Ozeasza 4,4

"(4) Lecz niech nikt nie oskarża i niech nikt nie robi zarzutów, gdyż z tobą wiodę spór, kapłanie!

(5) Dlatego potkniesz się za dnia, a wraz z tobą potknie się i prorok w nocy; prowadzisz swój lud do zguby.

(6) Lud mój ginie, gdyż brak mu poznania; ponieważ ty odrzuciłeś poznanie, i Ja ciebie odrzucę, abyś mi nie był kapłanem, a ponieważ zapomniałeś o zakonie swojego Boga, Ja też zapomnę o twoich dzieciach.

(7) Im więcej ich jest, tym więcej grzeszą przeciwko mnie, swoją chwałę zamienili w hańbę.

(Cool Żyją z ofiar za grzech mojego ludu i pożądają ich winy.

(9) Dlatego stanie się z ludem to, co z kapłanem; ukarzę ich za ich postępowanie i odpłacę im za ich uczynki.

(10) Gdy będą jedli, nie nasycą się; będą uprawiali nierząd, lecz się nie rozmnożą, gdyż opuścili Pana, oddając się wszeteczeństwu.

(11) Wino i moszcz odbiera rozum.

(12) Mój lud radzi się swojego drewna, a jego kij daje mu wyrocznię, gdyż duch wszeteczeństwa ich omamił, a cudzołożąc odstąpili od swojego Boga.

(13) Na szczytach gór składają ofiary, a na pagórkach spalają kadzidła, pod dębem, pod białą topolą i pod terebintem, bo ich cień jest przyjemny. Dlatego wasze córki oddają się nierządowi, a wasze młode kobiety cudzołożą.

(14) Nie będę karał waszych córek za ich nierząd ani waszych młodych kobiet za ich cudzołóstwo; gdyż oni sami odchodzą na bok z nierządnicami i razem z wszetecznicami składają ofiary, a lud nierozumny ginie.

(15) Jeżeli ty, Izraelu, hołdujesz nierządowi, niech Juda nie ściąga na siebie winy! Nie chodźcie więc do Gilgal i nie pielgrzymujcie do Bet-Awen, i nie przysięgajcie mówiąc: Jak żyje Pan!

(16) Jeżeli Izrael znarowił się jak krowa narowista, to czy Pan ma ich paść jak jagnię na rozległej łące?

(17) Efraim zaprzyjaźniony jest z bałwanami, związał się z gronem pijaków!

(18) Ustawicznie uprawiają nierząd, bardziej kochają hańbę niż swoją chwałę.

(19) Wicher rozniesie ich na swoich skrzydłach, a wtedy doznają hańby z powodu swoich ołtarzy."
 

i teraz powiedzcie mi ? Czy to nie o naszym narodzie ? o naszym kraju ? Gdziekolwiek nie spojrzysz tytuły prasowe aż krzyczą co i rusz nowe afery budzące niesmak wśród nowonarodzonych- jeden jedzie do Watykanu klękać przed grobem jpII, druga morduje koleżankę i jej dzieci z powodu nałogu...


i jeszcze jedno- ciekawe
Bóg Ojciec mówi o "łatwych dziewczynach " ? Nie mówię o nowonarodzonych...świadomych tylko o tych oszukanych przez ten świat....po praniu mózgu przez Tv ,teledyski, gwiazdy jak madonna czy nawet kreskówki... silent

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

11th Listopad 2015, 13:46
Ciekawe..że za mną cały czas imię Efraim chodzi..?
Sponsored content

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 6 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach