Go down
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 30th Grudzień 2015, 19:17
jak się ciągle poniża naród polski:


Niemieckie media przegięły! Polska i Węgry gorsze od Państwa Islamskiego?

Chore z nienawiści do Polski niemieckie media przełamują kolejne granice! „Berliner Zeitung” napisał, że ze strony Węgier i Polski Europie grozi większe niebezpieczeństwo niż ze strony Państwa Islamskiego! Powstaje pytanie – kiedy nasi zachodni sąsiedzi uszanują demokratyczne wybory w Polsce? Kiedy przestaną podjudzać Polaków przeciwko sobie? Kiedy zrozumieją, że Polska stopniowo odzyskuje podmiotowość i przestaje być politycznym wasalem Republiki Federalnej Niemiec


„Ze strony Węgier i Polski Europie grozi większe niebezpieczeństwo niż ze strony Państwa Islamskiego” – pisze regionalny dziennik „Berliner Zeitung”.http://prawicowyinternet.pl/niemieckie-media-przegiely-polska-i-wegry-gorsze-od-panstwa-islamskiego/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 30th Grudzień 2015, 20:09
Message reputation : 100% (3 votes)
Polska ich przeraża ponieważ jest "wylęgarnią" ludu bojącego się Boga. Każdy człowiek bojący się Najwyższego jest nagradzany. Tyle ile cudów zaliczyły nasze historyczne karty nie ma żaden naród. Teoretycznie nasze państwo powinno dawno zostać zasymilowane z Niemcami, Węgrami, Rosjanami. Jednak powstawaliśmy na nowo. Do tego stopnia byliśmy nienawidzeni przez okultystyczne siły i zwierzchności że w ostatniej wojnie były nawet plany wysiedleń całego narodu na kaukaz i stopniowa sterylizacja. Nic z tego się im nie udało bo Bóg pilnował i pilnuje dalej. Babilon nas ujarzmia jak robił to Izraelowi w 550 p.n.e. Te same zwierzchności które odbierały Bogu chwałę za pomoca aszer, baalów i innych padluchów z drewna i złota. Tak i dziś odbierają za pomocą religii Babilońskiej. Być może jeśli zaginiony Izrael jednego dnia oddał by cześć Bogu jedynemu oraz uznał Syna za jedynego pośrednika, odrzucił bóstwa, niebo nie dało by czekać dalej w okowach nasienia węża. Jeżeli Polska jest zgromadzeniem większej części Ludu Bożego to widać że to jest nie możliwe. Dlatego konieczny jest przesiew, i znowu pewnie wyjdzie masa ludzi ale dojdzie niewielka grupa, jak to było za czasów Mojżesza.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 20th Styczeń 2016, 19:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Tak sobie ostatnio słuchałem przepowiedni różnych proroków i co mnie najbardziej uderza w tym wszystkim to zapowiedzi odnowienia się " Wielkiej Lechii " i jej panowania nad innymi ludami , czyli zjednoczenie się ludów słowiańskich ( plemion Izraela ) pod dowodzeniem Polaków. Praktycznie wszędzie mamy mowę też o wielkich kataklizmach, o mordowaniu niewiernych ( islam) oraz o zniszczonym Watykanie. Oraz o tym że Bóg będzie chronił Polaków etc... wiadomo, te przepowiednie i to wszystko pochodzi od demonów etc, no ale nawet ONE WSKAZUJĄ na to że to Słowianie są Narodem Wybranym .

różnego rodzaju przepowiednie : http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=439

Słyszałem też jakąś przepowiednie panowania przez 1000 lat Wielkiej Lechii nad innymi narodami.. niestety nie pamiętam źródła No

Ale czy to nie kojarzy się wam z 1000 letnim Panowaniem Chrystusa i odnowionego Izraela?

Kraje słowiańskie mają być pod panowaniem wielkiego obrońcy który żadnej bitwy nie przegra.. czyżby Chrystus?

mówią o jakimś Polaku z rodu dawnych królów.. może i o to chodzi scratch

Tak czy siak , ciekawe jest to że czy źródła od Boga, czy źródła demoniczne.. wskazują na to że Słowianie będą mieli bardzo świetlista przyszłość Very Happy

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 20th Styczeń 2016, 20:46
Message reputation : 100% (2 votes)
Ja właśnie podjąłem z nowo poznanym bratem Robertem, próbę określenia pochodzenia Polaków, a mianowicie, którego plemienia potomkami jesteśmy.

Mamy dwie hipotezy, zawężające nasze pochodzenie do  Józefa i Judy.

Postanowiliśmy stworzyć razem artykuł, w którym zostaną przedstawione zależności mogące świadczyć za pochodzeniem od jednego lub drugiego i podać go w postaci wyjściowej do dalszych badań..no chyba, że na drodze tworzenia odkryjemy coś co ukaże nam Prawdę Smile

W każdym bądź razie, dlaczego Józef i Juda??

Po pierwsze, są to chyba najbardziej wyraziste postacie spośród synów Jakuba,
A po drugie, prorocze błogosławieństwa dane synom Izraela przed jego śmiercią, są wypowiedziane najobszerniej właśnie dla tych dwóch.

Spójrzmy na dzieje rodów Słowiańskich. Kto wiódł zawsze prym wśród nich??
Naród Polski, który w czasach swej świetności był potęgą w Europie i miał pod sobą Ruś!!

Jakby nie patrzeć, to właśnie my Polacy i Rosjanie jesteśmy chyba najbardziej rozpoznawani spośród Słowian na świecie.

Brat Robert zakłada, że jesteśmy potomkami Judy, ponieważ jesteśmy bardzo waleczni i odważni:

Robert napisał:

"U Jeremiasza w chyba 3 rozdziale 8 wers jest: "W owym dniu Juda przyjdzie do Israela i razem wroca z ziemi polnocnej". Jak wiemy z Babilonu wróciła cząstka, chyba 14 tys jak pamietam. Poza tym my (Polacy), że jako naród obrywaliśmy najbardziej, żydzi nienawidzą Słowian, ale Nas to na maksa. Kowalska bredziła, że z Polski wydzie iskra itp. Wg mnie szatańskie siły wiedzą kim jesteśmy i typowo chcą ubiec Boga w głoszeniu "swoich prawd". Jakoś o Czechów nie zabiegają, czy Słoweńców, czy nawet Rosjan, tylko że Polska będzie wiodła odnowienie, będzie królować itp. Jak Juda w czasach Izraela, ja tak to widzę. Poza tym umiemy tłuc się z innymi. Np. Jak Juda, który był najwaleczniejszym z Izraela. I też jak pamiętam Juda chyba zorganizował wypad na miasto z braćmi, kiedy ich siostra została zbeszczeszczona i Jakub narzekał co zrobili. Wg mnie jak my, działanie, a później myślenie. Oczywiście nie jestem dogmatyczny, tylko tak widzę temat do dyskusji i zbadania"

A tutaj mamy błogosławieństwo Jakuba dla Judy:

Ks.Rodzaju 49

(Cool Juda - ciebie będą sławić bracia twoi, Ręka twoja będzie na karku wrogów twoich, Tobie kłaniać się będą synowie ojca twego.

(9) Szczenię lwie, Juda; synu mój, Z łupu, synu mój, się podniosłeś; Czai się jak lew i jak lwica, któż go spłoszy?

(10) Władca z Judy nie upadnie, ani książę z (jego) lędźwi. Aż nadejdą rzeczy przygotowane dla niego, a on jest nadzieją narodów.

(11) Uwiąże oślę u krzewu winnego, A młode swojej oślicy u szlachetnej latorośli winnej; Wypierze w winie szatę swą, A w krwi winogron płaszcz swój.

(12) Pociemnieją oczy jego od wina, A zęby jego zbieleją od mleka.

____________________________________

Ja natomiast zakładam, że Polacy, jak i Rosjanie są potomkami Józefa, czyli Efraima (Polacy) i Manasessa (Rosjanie):

Obserwator napisał:

"Zauważ, że Chrystus jako potomek z pokolenia Judy nauczał na terenie Judei i Izraela, a to było już długo po rozproszeniu 10 pokoleń. Pokoleń, które już zasiedliły ziemie Polski, czyli daleką północ na której pomiędzy innymi narodami rozproszył je Bóg. Judejczycy zaś, ostali się na terenie Izraela po niewoli babilońskiej. Oni jak i wszyscy Izraelici pogrążeni byli w bałwochwalstwie. Między innymi przez nie Bóg ukarał Izrael rozproszeniem. I początków, to wśród Judejczyków żyło plemię żmijowe, które to przywłaszczyło sobie imię Judy, zamieniło je na Żyd (ang. Jew, niem. Jude)i stworzyła swoją religię fałszywą - Judaizm.

Słowianie to 10 zaginionych pokoleń i jako, że mamy swoje osobne państwa, możliwe, że jesteśmy też wymieszani między sobą. Mimo wszystko mam nieco inną hipotezę. Myślę, że polacy są głównie potomkami Józefa, jednego z jego dwóch synów - Efraima. Pisma zapowiadały, że Efraim, mimo że młodszy, miał być większy od swego brata Manassesa. Manasses był ponoć bardzo silnym człowiekiem, ale to Efraim miał widocznie przewagę.
Po X wieku gdy plemię żmijowe pod fałszywą etykietą Judejczyków zaczęło się powoli plenić na północ, nie miało takiej władzy nad Słowianami.
Polska i Ruś miały swoich władców i kto nad kim przeważał od zawsze? Efraim nad Manassesem, czyli Polska nad Rusią.

Teraz wygląda to inaczej, ale to tylko pozory. Nie rządzą już carowie czy królowie pochodzący od Izraela, ale rządzi ss. To, że Rosja jest wielka i silna to tylko uwarunkowania illuminatów, którzy zrobili na jej terenach przeciwwagę do świata zachodniego, wykorzystując siłę potomków Manasessa. Nas Efraimitów Bóg postanowił poniżyć i teraz śmieją się z nas na całym świecie."

I błogosławieństwa dla Józefa:

Ks.Rodzaju 49

(22) Józef - płodna latorośl, Płodna latorośl nad źródłem, Której gałązki rozrastają się ponad murem.

(23) Niepokoją go, strzelają nań I zwalczają go łucznicy,

(24) Jednak łuk jego stale napięty, A ramiona jego i ręce giętkie Dzięki pomocy Mocarza Jakuba, Stamtąd, gdzie jest pasterz. Opoka Izraela.

(25) Bóg ojca twego niechaj cię wspomoże, Wszechmogący niech ci błogosławi, Niech darzy cię błogosławieństwem niebios, Błogosławieństwem toni leżącej w dole, Błogosławieństwem piersi i łona.

(26) Błogosławieństwa ojca twego, Które przewyższają błogosławieństwa gór odwiecznych, Wyborne dary wzgórz odwiecznych, Niechaj spłyną na głowę Józefa, I na ciemię poświęconego wśród braci swoich.


I słowa, oraz błogosławieństwa dla Efraima i Manassesa:

Ks.Rodzaju 48

(5) Dlatego teraz do mnie należą obaj synowie twoi, którzy urodzili ci się w ziemi egipskiej, zanim przybyłem do ciebie do Egiptu; Efraim i Manasses będą moimi jak Ruben i Symeon.

(6) Ale potomstwo twoje, które po nich spłodzisz, będzie należało do ciebie. Będą nazywani imieniem braci swoich w swoim dziedzictwie.

(...)

(14) Wtedy wyciągnął Izrael swoją prawą rękę i położył ją na głowie Efraima, chociaż on był młodszy, a swoją lewą rękę położył na głowie Manassesa. Skrzyżował swe ręce, bo Manasses był pierworodny.

(...)

(18) I rzekł Józef do ojca swego: Nie tak, ojcze mój, gdyż ten jest pierworodny, na jego głowę połóż prawicę swoją.

(19) Ale ojciec jego wzbraniał się i rzekł: Wiem, synu mój, wiem; także on stanie się ludem i on będzie wielki, lecz młodszy brat jego będzie większy od niego, a z potomstwa jego wyjdzie mnóstwo ludów.

(20) Błogosławił im więc w owym dniu tymi słowy: Kto w Izraelu będzie błogosławił, niech mówi: Niech Bóg uczyni cię takim, jak Efraim i Manasses. Tak wyróżnił Efraima przed Manassesem.


Zauważcie, że błogosławieństwa dane Judzie i Józefowi są najbardziej rozpisane i najdłuższe, czyli wskazują na ważną rolę tych dwóch plemion.

Dlaczego skłaniam się ku Józefowi?
Ponieważ to w jego czasach, jak i po nim, Izraelici żyli w niewoli Egiptu, jak my teraz żyjemy w niewoli nasienia węża (taka analogia). Polacy i Rosjanie są teraz najliczniejsi ("płodna latorośl").

To głównie my byliśmy pod ostrzałem narodów zachodnich, jak i najazdów tatarów, czyli dzikusów ze wschodu..za czasów Sobieskiego staliśmy się "opoką" dla Europy. Nie ma też co ukrywać, że nasze ziemie są najbogatsze w surowce na całym świecie, czyli "Błogosławieństwa toni leżącej w dole, Błogosławieństwa piersi i łona".

Jakbym na to wszystko nie patrzył, mam wrażenie, że mowa jest o nas Wink

Czyżbyśmy byli Efraimitami, potomkami Józefa??

bounce  bounce  bounce

Ale jak wspomniałem wcześniej, może być też tak, że jesteśmy nieco wymieszani ze sobą po tych wszystkich latach, choć cechy mentalne narodów Słowiańskich różnią się między sobą trochę, co wskazywałoby na odrębność plemion.


Temat jest mega ciekawy i bardzo się "podjaraliśmy" Very Happy

Chętnie przyjmiemy waszą pomoc i cenne informacje, oraz uwagi Wink


Ostatnio zmieniony przez Obserwator dnia 21st Styczeń 2016, 00:05, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 20th Styczeń 2016, 20:50
Doszukując się też innych analogii..zobaczcie, że Białorusini, żyją dziś w kompletnym spokoju jakby byli poza wyniszczającym wpływem synagogi szatana.

A kto podczas niewoli egipskiej nie musiał pracować i miał wytchnienie od ciężkiej pracy??

LEWICI !!

Czyli bardzo możliwe, że te analogie sprawdzają się w przełożeniu na czasy obecne Wink
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 21st Styczeń 2016, 10:24
Message reputation : 100% (4 votes)
Mnie się wydaje, że sprawa jest wyjątkowo poważna. Siły szatana zawsze skupiały się na Narodzie Wybranym.

Szatan doskonale zna proroctwa, ale nie rozpoznał, że Chrystus musiał umrzeć aby otrzymać olbrzymią moc. Z kolei podejrzewam, ze szatan nie miał najmniejszego pojęcia, że zmartwychwstanie jest możliwe i myślę, ze Chrystus także miał spore obawy!

Pomimo obaw był posłuszny - zaufał Bogu i poszedł na całość.

Kiedy zorientowaliśmy się w proroctwach biblijnych odnośnie Narodu Wybranego, oni jakby na to czekali. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.

Porobiły się szybko jakieś organizacje ziemskie - Mariusz tam się zaangażował także.

Jaki jest ich cel?

Wywołać konflikt pośród Słowian aby Bogu w maksymalny sposób pokrzyżować plany.

Ale Bóg ma swoje plany i ma na 100% coś w rękawie, czego nie znamy ani my, ani szatan i z tej przyczyny Bóg i Chrystus nakazuje czuwanie, nieustanne czuwanie i zapewnia nas że i tak zostaniemy zaskoczeni.W sytuacji obecnej trzeba ostrzegać Słowian, Polaków przed jakąkolwiek wojną i wskazywać im, że cos takiego może sie tylko wydarzyć na rozkaz i przy pomocy samego Boga.

Bóg nie zapowiedział imperium ale zapowiedział wyzwolenie z jarzma syjonistycznego.


Zapowiedział, ze to On i Syn poniżą i zwyciężą naszych odwiecznych wrogów.Wielka Nierządnica nie będzie miała z wyzwoleniem niczego wspólnego i sama zginie z rozkazu Boga.

Czyli musimy ostrzegać rodaków przed kolejną próbą odegrania komedii na wzór syjonistycznego Izraela i ogłoszenia, ze Bóg wyzwolił Naród Wybrany.

Jak wiemy, 95% Chrześcijaństwa te bzdury szatańskie i Pawłowe kupiło i nadal w to wierzą.

Teraz syjoniści ponownie w ataku z tej właśnie strony. Może mają jakichś pseudo Polaków o których nie wiadomo, że są Żydami i planują wywołanie przelewu bratobójczej krwi.

Czy trzeba innych przed nimi ostrzegać i wszelki tego typu próby natychmiast torpedować i wyjaśniać Polakom, ze to kolejne oszustwo. Aby raczej zaczęli czytać Biblię niż uczyli się sztuki wojennej. Naszą wojnę będzie toczył sam Bóg z Synem i aniołami i widowisko dla świata będzie niezwykle mocne.

Miejmy oczy i uszy otwarte i patrzmy na to pod takim kątem.

Nie ufajmy absolutnie nikomu, kto do tej pory nas zwodził i prześladował. Zero zaufania.

Zobaczmy jak się Szczytyński stara -

https://www.google.com.au/search?q=Mariusz+Szczyty%C5%84ski+sejm&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=gp-gVv2mKZLkjwO84rbICQ

Hmmm... Mariusz przed krzyżem!

https://www.facebook.com/sejmwalny.sejmikiziemskie/photos/a.1638007993134633.1073741828.1629181510683948/1659366637665435/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 1559609_1659366637665435_2125327321341157579_n

Hmmm... Sejm Walny to robota Watykanu.

https://www.youtube.com/channel/UC9HCl8LCl0sBYU_znZ7amow

Zwróćmy uwagę, kto tak służy dezinformacją!

Sprawdźmy ten link Sejmu Walnego.

Czyli syjoniści ponownie grają rolę Polaków.

http://www.sejmwalny.org.pl/

Oto rzekome odrodzenie a Żydzi grają diabłu jako pierwsze skrzypce.

Śledźmy uważnie ich poczynania ponieważ oni chcą wyjechać na Bożych proroctwach, ale przy błogosławieństwie... Lucyfera, 'boga' katolickiego.

Oczywiście że top się im nie uda, ale wielu mogą nabrać i krew może się niepotrzebnie polać.

Informujmy a zdołamy uratować wielu ludzi - od śmierci i od gniewu Bożego.


Oto główny cel Sejmu Walnego!


Chrześcijaństwo w Europie istnieje w stadium szczątkowym i tylko Polska jest bastionem CHRZEŚCIJAŃSTWA w Europie,

a w tej Polsce bastionem tym ma być SEJM WALNY.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 21st Styczeń 2016, 13:12
My wszyscy wiemy kim jest i co robi M. Sz. Szkoda czasu na niego.

Trzeba tylko informować ludzi z organizacji do których się wpycha nomen omen " jak żyd między wozy na targu", z kim mają do czynienia.

A jeśli te moskiewskie "szkoły" i inne wyczyny nie dadzą im do myślenia, to będzie wiadomo co to za organizacje, i komu mają służyć.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 21st Styczeń 2016, 17:07
a ta ręka czy to nie jest masońskie ?

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 22nd Styczeń 2016, 03:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Mi się przypomina sytuacja jak Marian Kowalski podczas Marszu Niepodległości w 2011 uspokoił tłum ludzi... który to wcześniej tłum chciał i podburzał do walki z Policją (która stosowała prowokacje) wysłać do walki Janusz Korwin Mikke.

Tylko doświadczenie i autorytet Mariana Kowalskiego zapobiegło tej prowokacji.

Tak to jest że człowiek mający pojęcie o walce (Marian Kowalski to kulturysta i wieloletni pracownik firmy ochroniarskiej) skłania tłum ludzi do pokoju kiedy wcześniej ten tłum został podburzony przez Janusza Korwina Mikke nie mający pojęcia o walce (Mikke głownie studiował i pisze felietony)!!!

Tak samo jest z Mariuszem Szczytyńskim, nie mający pojęcia o walce i wojnie pan inżynier wysyła Polaków na front do wojny!!!

Tymczasem Mariusz powinien dać trochę przykładu i przejść roczne szkolenie u komandosów - gdzie dostałby by taki wycisk, że wojny to by mu się ode chciało po kilku dniach podobnie jak całego treningu.

Tutaj ten chłopak mówi z sensem:

Noworoczne Życzenia i Postanowienia - jak My możemy pomóc?
https://www.youtube.com/watch?v=k4B42v-euWI

Otóż na koniec filmu stwierdza, że osoby występujące publicznie - na you tube, wypowiadające się i rozwijające w danych dziedzinach ludzkiego życia czy to sport czy to inna dziedzina, powinny dawać wpierw same dobry przykład, aby innych ludzi nie mających silnej wspierać swoim dobrym przykładem!!!

W Legii Cudzoziemskiej oficer nie karze podwładnemu wykonać więcej pompek jeśli sam nie jest wstanie ich tyle zrobić!!!

Isus Chrystus wpierw wykonywał prawo aby potem mógł głosić jego wypełnianie. Isus Chrystus wpierw sam dawał przykład swoimi uczynkami aby móc np. mówić o ich wypełnianiu.

Tak działa rzeczywistość.

A tutaj mamy ciekawe info:
zmianynaziemi napisał:Na Bliskim Wschodzie mamy wielki konflikt zbrojny, w który zaangażowały się regionalne oraz największe mocarstwa. Oficjalnie mówi się, że jest to wojna z terroryzmem, lecz warto wziąć pod uwagę to, że światowym mediom niekoniecznie musi zależeć na tym aby prawda wyszła na jaw. Zresztą już wiele razy byliśmy świadkami jak media potrafią skutecznie zafałszować prawdziwy obraz danych sytuacji.
Zacznijmy od tego, że przywódca tzw. Państwa Islamskiego, według nieoficjalnych doniesień (czyli takich które nie potwierdzają światowe media), jest podstawionym zachodnim agentem. To już w zupełności powinno wystarczyć aby dojść do wniosku, że powstanie tak wielkiej i potężnej organizacji zbrojnej, która chce rzekomo zniszczyć świat, nie było spontaniczne.W swoich rozważaniach możemy pójść dalej. Nieoficjalnie mówi się, że ISIS powstało przy wsparciu Arabii Saudyjskiej, Turcji, Izraela i USA ale Rosja, rzekomo największy przeciwnik Zachodu, jakoś nie sypie oskarżeniami na prawo i lewo. Jedynym wyjątkiem jest Turcja. Rosja postanawia jednak przyłączyć się do tej międzynarodowej szopki, zwanej dla przykrywki wojną z terrorem, a następnie zgadza się z Zachodem że w Syrii potrzebne są nowe wybory, nowa konstytucja i nagle, po wielu latach mordów, światowi przywódcy dostrzegli że kraj jest już zrujnowany i trzeba coś z tym zrobić.Przecież Stany Zjednoczone, Rosja, Chiny, niektóre kraje arabskie i państwa europejskie posiadają tak wielką potęgę militarną, że gdyby wszystkim naprawdę zależało na natychmiastowym zniszczeniu tego nowotworu, zwanego Państwem Islamskim, wystarczyłyby nie lata, lecz miesiące, aby zrobić porządek na Bliskim Wschodzie.
Skoro ISIS nie jest dziełem przypadku, musi spełniać jakiś konkretny cel. Pojawia się więc teoria, że podstawiony agent a zarazem przywódca islamistów mógł zrobić sztuczne powstanie, bunt przeciwko obecnemu systemowi. Terroryści są dobrze uzbrojeni i wyposażeni, przygotowani na wszystko, mają duże dochody dzięki ropie naftowej, funkcjonuje u nich propaganda oraz nabór kolejnych bojowników na wszystkich kontynentach, lecz nie mają oni pojęcia, że mogą być jedynie częścią wielkiego planu.Bardzo często w mediach pojawiają się doniesienia, że mieszkańcy poszczególnych państw, niczego nieświadomi i nasiąknięci propagandą, chcieli przyłączyć się do ISIS i zapowiadali ataki terrorystyczne. W rzeczywistości największe potęgi na świecie mogą w ten sposób analizować jak wyglądałby ewentualny bunt przeciwko NWO i przygotować się do przyszłego prawdziwego powstania.Odsunięcie od władzy jednego światowego rządu będzie wymagało przede wszystkim walki zbrojnej i działalności propagandowej na całym świecie, czyli tak jak robi to ISIS. Można więc stwierdzić iż ta rzekoma wojna z terroryzmem to nic innego jak symulacja takiego buntu przeciwko NWO. To jednocześnie oznaczałoby, że USA, Rosja, Chiny, Europa i pozostałe mocarstwa grają w jednej drużynie a wszelkie podziały, jak np. konflikt USA-Rosja, jest tylko wytworem podległych im mediów. W tym czasie poszczególne państwa zajmują się zwalczaniem wszelkiego poparcia dla ISIS, eliminacją aktywnych i rozumnych jednostek oraz zwiększaniem inwigilacji jako narzędzia do walki z terroryzmem. Jeśli pewnego dnia dowiemy się, że międzynarodowy terroryzm przestaje zagrażać światu, prawdopodobnie będzie to czas powstania jednego światowego rządu
.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wojna-isis-jako-test-zdolnosci-obronnych-wypadek-buntu-ludzkosci-przeciwko-nwo

Sataniści już trenują na ogłupionych i zorganizowanych w armie ISIS przez żydów islamistach tłumienie ewentualnych buntów!!!

W tym artykule jest sporo racji, Rosja, USA czy inne państwa z łatwością w ciągu kilku miesięcy mogłyby pokonać ISIS. Ale oni trenują tłumienie zbrojnych powstań, sprawdzają jak psychicznie wytrzymują żołnierze tłumienie tych powstań!!!

Obecnie do roli tłumienia powstań szykuje się Rosja. UE przyjęła tylu islamistów więc jak przestaną być potrzebni to trzeba ich szybko i sprawnie wyeliminować podobnie jak stawiających opór innych ludzi.

Mariusz Szczytyński zaś wpisuje się w rolę prowokatora który chce zmusić Polaków do przelewania swojej krwi.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 22nd Styczeń 2016, 09:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Według informacji jakie przeszukuję trwa ostra walka pomiędzy satanistami Putina i Chin a tzw. chazarską mafią, czyli przeciwko całemu systemowi watykańskiemu.

To Watykan tworzy cała politykę światową, utworzył ISIS z najemników USA/Izraela i i za ich pomocą zmusza arabów do emigracji.

Z drugiej strony watykańsko/chazarska UE wywiera naciski na syjonistyczne rządy europejskie na przyjmowanie imigrantów i tworzenie olbrzymiego chaosu.

Większość raportów o masowych mordach to znaczne przejaskrawienia i pokazywane na filmach zbrodnie to w części filmy propagandowe a nie filmowana na żywo zbrodnia. Chodzi o wywoływanie maksymalnego strachu.

W całej Europie z Polską włącznie są USA bazy, które pilnują biznesu  Watykanu/mafii chazarskiej.

W chwili obecnej jest ciekawa sytuacja, ponieważ wszyscy na coś czekają.

Nie wiemy na co, ale Watykan i sataniści wiedzą znacznie więcej o wojnie w niebie niz my wiemy cokolwiek. Oni także wiedzą DOSKONALE o proroctwach zniszczenia Watykanu i papież doskonale o tym wie także.

Mają oni także kontakty z upadłymi aniołami i najprawdopodobniej są informowani na bieżąco o sytuacji wojny w niebie.

Myślę, że szatan wolałby nadal utrzymywać swój Watykan ale nie ma na to szansy i wie doskonale, co Bóg z nim zrobi.

Czyli pozostawi na Watykan na łasce losu a sam będzie chciał rozpocząć walkę propagandową przeciwko Bogu i... Słowianom.

Podejrzewam, że wszyscy czekają na jakiś ruch ze strony Boga. Watykan jest niemal bezradny i cała machina watykańsko/chazarska się wali, z finansami włącznie. Jest możliwe, ze do wojny światowej już nie dojdzie i Słowianie już nie będą więcej mordowani przez mafię chazarską.

Nie wiem, czy czekamy na wyrzucenie szatana z nieba czy na coś podobnego, ale Putin najwyraźniej przyhamował i w Syrii niewiele się dzieje, lub... nic na ten temat nie wiemy.

Ale wiadomo, że finanse lecą na łeb i szyję, czyli USA to w tej chwili papierowy tygrys.

Sytuacja jest niezwykła i coś wisi w powietrzu, coś olbrzymiego. Tak przynajmniej ja to widzę.

Najbliższe tygodnie lub miesiące to pokażą.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 22nd Styczeń 2016, 10:31
Message reputation : 100% (3 votes)
Ja to jestem o tym przekonany, że coś wielkiego się niebawem wydarzy. Wczoraj byłem niesanowicie zaskoczony!!

Bóg usłuchał mojej modlitwy i podesłał mi dwóch braci do pomocy nad nowym artykułem.
Jeden z nich wczoraj także doznał laski Bożej i Pan spełnił jego prośbę tak samo jak i moją. Drugi z nich tak mnie zaskoczył podobnym myśleniem do mnie, że aż byłem w szoku.

Inny brat, z naszego forum zresztą, nie tej a zeszłej nocy kiedy to wnosiłem modlitwę o pomoc był świadkiem nocnej burzy z piorunami, a dzień uradował go piękną zimową aurą i śniegiem.

bounce

W świetle tego co napisałeś Henryk:

Henryk napisał:


Myślę, że szatan wolałby nadal utrzymywać swój Watykan ale nie ma na to szansy i wie doskonale, co Bóg z nim zrobi.

Czyli pozostawi na Watykan na łasce losu a sam będzie chciał rozpocząć walkę propagandową przeciwko Bogu i... Słowian!

...jawi mi się pewien obraz wydarzeń, a mianowicie:

- bliski upadek Babilonu Wielkiego

- następnie związane z nim perturbacje i wywołanie chaosu oraz rozruchów (głównie za naszą zachodnią granica, czyli z pominięciem Słowian)

- upadek szatana na ziemię

- porwanie

- próba przypuszczenia ataku sił szatana na Lud Boży - Słowian ("strumień wody wypuszczony za Niewiastą)

- ucieczka Izraelitów - Słowian na miejsce wskazane przez Boga i Jego Syna.


Ogólne, to właśnie takie myśli chodzą mi ostatni non stop po głowie Wink
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 23rd Styczeń 2016, 14:35
A ja znalazlam taki ciekawy link o polskiej husarii.

https://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw

Komentarz pod linkiem

Hochgeladen am 22.02.2011
O jakości koni używanych przez polską jazdę swiadczą najlepiej słowa szwedzkiego wodza Arvida Wittenberga

"Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością".

Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 23rd Styczeń 2016, 14:45
Nic dziwnego , konie husarii były bardzo dobrze szkolone i były wyselekcjonowane :

Konie bojowe, a w szczególności "husarskie" były drogie. Przy 100zł za "zwykłego", za "husarskiego" płacono 200zł. Zdarzały sie konie po 1500zł, ale te kupowali najzamożniejsi. Nie było oczywiscie hodowli dla określonego typu jazdy. Husarz kupował konia droższego a przez to lepszego.

http://www.husaria.jest.pl/kon.html

Konie "husarskie" musiały być nieco cięższe i roślejsze niż dla "lżejszych znaków". Przyjmuje się ze koń taki musiał ważyć niewiele ponad 500kg. Waga taka wynika z tego, że koń lżejszy nie sprostał by stawianym przed nim wysokim zadaniom, pod husarzem ważącym "brutto" nierzadko 100kg. Natomiast koń cięższy nie posiadał by wymaganej zwrotnosci i szybkości

wyobraź sobie ok. 600 kg pocisk doskonale wyszkolony uzbrojony po zęby pełną chęci walki jednostkę.

Po rozpędzeniu było to jak lawina, miotło wszystko jak leci Very Happy

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 24th Styczeń 2016, 12:23
SZCZERBIEC  

Słyszał Ktoś?

„Szczerbiec – jest to miecz koronacyjny królów Polski, jeden z najcenniejszych zabytków i unikatowe świadectwo polskiej historii. Jest to jedyne zachowane insygnium koronacyjne dynastii Piastowskiej

Szczerbiec charakteryzuje się małymi rozmiarami (długość całkowita 98,4 cm, długość głowni 82 cm, szerokość głowni w najszerszym miejscu – 5 cm), ma rękojeść w całości pokrytą okładziną z żółtego metalu (część płytek jest najprawdopodobniej z czystego złota, część ze złoconego srebra), na której znajduje się dekoracja złożona z: figur, napisów oraz ornamentacji; na dekoracji tej powtarza się wizerunek Agnus Dei (Baranek Boży) i symbole Czterech Ewangelistów, na głowicy rękojeści znajduj się monogram Boga z literami alfa i omega, otoczony dwuwierszowym tekstem łacińskim: hec figura valet ad amorem regum et principum iras iudicum (ten znak wpływa na miłość królów i książąt, na gniew sędziów). Na trzonie umieszczone są imiona Ewangelistów: Ihoannes, Mmthcus (Matheus), Marcus, Lucas (obok odpowiednich symboli), na jelcu z jednej strony widnieje tekst hebrajski napisany literami łacińskimi: con citomon eewe Sedalai Ebrehel (żarliwa wiarę wzbudzają imiona Boga Sedalai i Ebrehel), z drugiej napis łaciński: quicum que hec nomina Dei secum tulerit periculumel omnino nocebit (ktokolwiek te imiona Boga ze sobą nosić będzie, temu żadne niebezpieczeństwo w ogóle nie zaszkodzi). Rękojeść Szczerbca przerobiona była przed 1792 rokiem – przed tą przeróbką miał on na bocznych okładzinach trzonu (wymienionych i pokrytych prostym ornamentem geometrycznym) napisy łacińskie: iste est glad (ius) Boleslai duc (is) – ten jest miecz Bolesława oraz: cum quo el dominus s. (alwator) o. (mnes) auxilie tur adversus partes amen – z którym Pan Zastępów, wszystkich zbawca, aby mu pomagał przeciw nieprzyjaciołom amen.


Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 9819346-3

http://mieczesredniowieczne.pl/szczerbiec/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 24th Styczeń 2016, 12:57
Message reputation : 100% (2 votes)
lusia napisał:SZCZERBIEC  

Słyszał Ktoś?

„Szczerbiec – jest to miecz koronacyjny królów Polski, jeden z najcenniejszych zabytków i unikatowe świadectwo polskiej historii. Jest to jedyne zachowane insygnium koronacyjne dynastii Piastowskiej

Szczerbiec charakteryzuje się małymi rozmiarami (długość całkowita 98,4 cm, długość głowni 82 cm, szerokość głowni w najszerszym miejscu – 5 cm), ma rękojeść w całości pokrytą okładziną z żółtego metalu (część płytek jest najprawdopodobniej z czystego złota, część ze złoconego srebra), na której znajduje się dekoracja złożona z: figur, napisów oraz ornamentacji; na dekoracji tej powtarza się wizerunek Agnus Dei (Baranek Boży) i symbole Czterech Ewangelistów, na głowicy rękojeści znajduj się monogram Boga z literami alfa i omega, otoczony dwuwierszowym tekstem łacińskim: hec figura valet ad amorem regum et principum iras iudicum (ten znak wpływa na miłość królów i książąt, na gniew sędziów). Na trzonie umieszczone są imiona Ewangelistów: Ihoannes, Mmthcus (Matheus), Marcus, Lucas (obok odpowiednich symboli), na jelcu z jednej strony widnieje tekst hebrajski napisany literami łacińskimi: con citomon eewe Sedalai Ebrehel (żarliwa wiarę wzbudzają imiona Boga Sedalai i Ebrehel), z drugiej napis łaciński: quicum que hec nomina Dei secum tulerit periculumel omnino nocebit (ktokolwiek te imiona Boga ze sobą nosić będzie, temu żadne niebezpieczeństwo w ogóle nie zaszkodzi). Rękojeść Szczerbca przerobiona była przed 1792 rokiem – przed tą przeróbką miał on na bocznych okładzinach trzonu (wymienionych i pokrytych prostym ornamentem geometrycznym) napisy łacińskie: iste est glad (ius) Boleslai duc (is) – ten jest miecz Bolesława oraz: cum quo el dominus s. (alwator) o. (mnes) auxilie tur adversus partes amen – z którym Pan Zastępów, wszystkich zbawca, aby mu pomagał przeciw nieprzyjaciołom amen.


Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 9819346-3

http://mieczesredniowieczne.pl/szczerbiec/

Co tu dużo mówić.. Wszystko potwierdza się na to że jesteśmy Izraelitami.. Widać coraz bardziej że cała nasza "Oficjalna" Historia którą nam propagowali w szkołach , mediach jest masakrycznym kłamstwem.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 24th Styczeń 2016, 13:57
no właśnie WIDAĆ Very Happy

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 24th Styczeń 2016, 14:11
Hola, hola, powoli.

Co w szczerbcu świadczy o tym że jesteśmy izraelitami? Przy czym ja nie przeczę, że jest taka możliwość, ale lubię twarde dowody a nie egzaltacje emocjonalne.

Napisy hebrajskie? Co?
Dynastia Piastów to przecież namiestnicy Rzymu i Cesarstwa niemieckiego na terenie "Polski".
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 25th Styczeń 2016, 01:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu napisał:Hola, hola, powoli.

Co w szczerbcu świadczy o tym że jesteśmy izraelitami? Przy czym ja nie przeczę, że jest taka możliwość, ale lubię twarde dowody a nie egzaltacje emocjonalne.

Napisy hebrajskie? Co?
Dynastia Piastów to przecież namiestnicy Rzymu i Cesarstwa niemieckiego na terenie "Polski".

Mutu napisy na stczerbcu sa o Baranku Bozym , o "Alfa i Omega" Wiemy z Biblii ze Nasz Bog walczyl z Izraelitami w ich bitwach i wygrywali dzieki temu. Napis kolejny swiadczy o tym ze posiadajac ten miecz ma sie patron Stworcy nad soba. Moge sie mylic oczywiscie Smile Jezeli zle to zinterpretowalem przeoraszam was wszystkich ale ja to tak widze. Pozdrawiam serdrcznie
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 29th Styczeń 2016, 16:28
Message reputation : 100% (3 votes)
Izajasza 65
(2) Przez cały dzień wyciągałem moje ręce do ludu opornego, który, kierując się własnymi zamysłami, kroczy niedobrą drogą,
(3) Do narodu, który ciągle zuchwale mnie drażnił, składając ofiary w ogrodach i kadząc na cegłach.

(4) Przesiadując na grobach i nocując w miejscach ukrytych, jedzą mięso wieprzowe i polewkę z nieczystych rzeczy w swoich naczyniac

Czyż nie mowa o Polakach Very Happy? Moim zdaniem pasuje i to bardzo.

Jak wiemy w Polsce obrzędy pogrzebowe i później modlenie się do zmarłych kwitnie w najlepsze. Zaduszki, Wszystkich " Świętych" .. przecież wszyscy przesiaduja wtedy na grobach Wink

No tego tłumaczyć nie muszę chyba.. schabowy i mielony Polskim " królem" stołów Very Happy

Na początek wyjaśnienie czym jest polewka bo pewnie nie każdy wie :

Polewka — w dawnej kuchni polskiej ogólne pojęcie, którym określano wszystkie te zupy, które nie miały swoistej nazwy i receptury (jak rosół czy żur), w późniejszym okresie określenie zwłaszcza zup lekkich, postnych. Do szczególnych rodzajów polewek należały: czarna, podawana kawalerowi na znak odmowy ręki kobiety oraz polewka winna, podawana m. in. nowo zaślubionej. Polewkę z piwa określano mianem gramatki lub też faramuszki.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polewka

Jak to się mówi w Polsce, w niedziele rosół a w poniedziałek dodamy koncentratu i mamy pomidorową Very Happy Typowe Polskie !

Przodkowie niestety mieli jak to zwyczaju "święte "Gaje , a kadzenie.. do dziś kadzi się w cegłach.. konkretniej, w takich dużych światyniach z krzyżem na dachu. bounce_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 9th Marzec 2016, 09:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Hitler chciał nas wykończyć aborcją , ale to my wykończyliśmy Hitlera....

9 marca 1943 r. Hitler wprowadza aborcję na terenach Polski
W ramach czystek rasowych niemiecka III Rzeszy znosi karalność przerywania ciąży wobec "kobiet ze Wschodu". Do tej kategorii zaliczały się Polki.
Aborcja niemieckiego dziecka karana była nawet śmiercią /AFP

Adolf Hitler był drugim, po Józefie Stalinie, europejskim przywódcą, który zalegalizował aborcję. Stało się to w 1933 roku. Aborcja niemieckich dzieci była dopuszczalna, jeżeli posiadały one lub mogły posiadać wady wrodzone. W ten sposób Hitler chciał stworzyć idealną "rasę panów".
Zniesienie karalności aborcji na terenach podbitej Polski miało inny cel. Było nim wyniszczenie "niższej rasy", za jaką Niemcy uważali Słowian, w tym Polaków.
"Obowiązkiem Słowian jest pracować dla nas. Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki - im więcej, tym lepiej. Oświata jest niebezpieczna" - mówił Martin Bormann, zastępca i osobisty sekretarz Führera.
9 marca 1943 roku na terenach okupowanej Polski ukazało się rozporządzenie zezwalające Polkom na aborcję bez ponoszenia jakichkolwiek sankcji. Tymczasem aborcja niemieckiego dziecka karana była nawet śmiercią.
Na koniec przytoczmy jeszcze słowa Hitlera, który 22 lipca 1942 roku stwierdził: "W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności, jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji".
"Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych" - groził niemiecki dyktator.
Hitlerowi nie wyszło........ Teraz Makrela podjęła jego wielkie dzieło sciągając do Europy arabstwo... I też się nie damy...z Bożą pomocą...
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 13th Marzec 2016, 21:38
Message reputation : 100% (1 vote)

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 17th Marzec 2016, 23:06
Polecam wszystkim tytuł: Słowiańscy królowie Lechii Janusza Bieszk

Zastanawiające jest to że na podstawie przytaczanych przez niego kronik polski, zagranicznych i map w Imperium Lechitów były okresy władzy 12 wojewodów oraz samo Imperium do VIII wieku po Chrystusie składało się z 12 dzielnic obejmującego tereny od rzeki Łaby aż po Don w Rosji.

Jest to lektura budująca, pokazująca że najprawdopodobniej, byliśmy w stanie tworzyć i budować państwa i księstwa w całej Europie i dalej okresowo podbiliśmy np Hippon i Kartagine w północnej Afryce.

Stad udawania to cytaty z Objawienia 7:9 Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem i przed Barankiem, odzianych w szaty białe, z palmami w swych rękach. 10 I wołali głosem donośnym, mówiąc: Zbawienie jest u Boga naszego, który siedzi na tronie, i u Baranka.

W książce nie ma nic o naszym rodowodzie z zaginionych pokoleń Izraela ale jest poważna luka w indeksie królów i książąt Lechii od 13 wieku do 3 wieku przed Chrystusem a to właśnie od 8 wieku do 7,6 wieku? w tym czasie zaginione pokolenia Izraela mogły zasiedlać nasze północne ziemie.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 31st Marzec 2016, 18:03
o pochodzeniu Polaków....oczywiście i są głupoty ale... Very Happy_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 9th Kwiecień 2016, 15:40
Mamy tutaj wiele materiałów na temat pochodzenia Słowian.

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/05/21/polska-przed-rokiem-966/

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Polska-przed-chrztem

Silne państwo polskie istniało na długo przed rokiem 966 a więc chrztem Polski. Polska nie powstała wraz z chrztem, Polska to długi proces, na który składała się praca kolejnych pokoleń, budowniczych, rolników, rzemieślników, wojów, władców i poddanych. Chrzest, a w zasadzie nie chrzest, a dokument Dagome iudex, w którym Mieszko oddaje Polskę we władanie papieżowi, stając się jego lennikiem wpisuje Polskę w orbitę krajów chrześcijańskich.

Silne państwo polskie istniało na długo przed rokiem 966 a więc chrztem Polski. Dlaczego oficjalna historia ukrywa prawdę?

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do mitu (powstałego całkiem niedawno, bo… w XX wieku), że Polska istnieje dopiero od daty chrztu. Czyli od 966 roku. A wcześniej? Z jednej strony mówi się nam, że osadnictwo Słowian zaczęło się aż 10.000 lat temu.

A z drugiej strony – aż do 966 roku naszej ery – nic, zero, null, biała plama. Jakby żadnych struktur państwowych tam nie było.

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Np19
Więcej w podanym wcześniej linku.

I jeszcze ciekawy link o Lechitach.

Jan Czekanowski (1882-1965), polski podróżnik, wybitny antropolog, etnolog, statystyk, demograf, profesor uniwersytetów we Lwowie, Lublinie, Poznaniu, członek PAN. Wykształcenie etnografa i antropologa zdobył w Zurychu i Berlinie. Jako asystent Muzeum Etnograficznego w Berlinie uczestniczył w wyprawie do Afryki Równikowej. . Po powrocie usystematyzował zebrane materiały antropologiczne i etnograficzne, które zostały wydane w pięciu tomach. W 1910 r. przeniósł się do Muzeum Antropologii i Etnografii w Petersburgu. W 1913 został kierownikiem Zakładu Antropologicznego na Uniwersytecie we Lwowie, gdzie stworzył lwowską szkołę antropologiczną. W latach 1934-1936 był rektorem Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie. Wprowadził nowatorską zasadę statystyki matematycznej. Mieszkał i pracował we Lwowie w latach 1913-1945 Po II wojnie światowej przeprowadził badania dynamiki rozwoju ludności w okresie 1937-46 i strat ludnościowych Polski

Więcej w linku - http://w.kki.com.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/lechici1.html

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

on 9th Kwiecień 2016, 17:44
A tutaj mamy taki zlepek różnych  informacji z tematu:

http://chrobacja.prohosts.org/?ckattempt=1chrobracja.pl

w tym o tym jak do dziś istnieją na Łysej Górze podziemia z dawnych czasów Chrobacji,

dla czego Warszawa jako stolica przynosi nam nieszczęścia,

o naszych związkach z Indiami,

i wile innych. Oczywiście nie wszystko tam jest prawdą pełną. Wszystko wymaga analizy.

Ze swej strony polecam jeszcze raz:

https://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8116

Jest to naprawdę pozycja która jest powiedzmy na lepszym poziomie niż zamieszczane tutaj filmiki  do Pawła Szydłowskiego i systematyzuję wiedzę chronologicznie.

Godną polecenia jest pozycja:

http://prawoslawnikatolicy.pl/wp-content/uploads/2013/04/kiedy-krakc3b3w-byc582-trzecim-rzymem.pdf

Nie czytałem ale znawcy tematu ją zawsze polecają. W temacie książki min. że zanim był chrzest w 966 to byliśmy ochrzczeni przez Cyryla i Metodego w ich wschodnim obrządku. Reszta w książce.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Sponsored content

Lechici - Lachy -Polachy - Polacy - Page 2 Empty Re: Lechici - Lachy -Polachy - Polacy

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach