Go down
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 12th Wrzesień 2015, 01:16
Message reputation : 100% (4 votes)
Zachęcam do zapoznania się z moim wpisem oraz do dyskusji w temacie.
Bóg bada serca i nerki
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 12th Wrzesień 2015, 02:09
Ciekawy artykuł, Damianie.

Ale poszukaj więcej na temat serca. To nie jest jedynie mięsień. Serce jest naszym emocjonalnym centrum. Są zrobione badania  na ten temat.

Very Happy

Czytałem lub oglądałem jakiś film na temat hybryd. Padło ciekawe zdanie. Hybrydy mają nieco inne ciała i niemal doskonały metabolizm. Nie znalazłem tego źródła więc cytuję z pamięci.

I w związku z twoim artykułem to zaczyna mieć sens.

Zwróćmy uwagę na to, że władze w większości krajów to ludzie szczupli, jest bardzo mało otyłych i nie chorują na cukrzycę, której źródło być może tkwi w nerkach. Jesteśmy wrażliwi, kochamy dobro i nienawidzimy zła.

I to powoduje brak dobrej przemiany materii ponieważ mamy stały stres widząc niesprawiedliwość tego zakłamanego świata.

Z reguły Żydzi nie są otyli i mogą jeść wszystko i cukrzycy raczej nie dostaną.

Hmmm...to wyjaśnia dlaczego mogą jeść te same zatrute pokarmy i im to wcale nie szkodzi.

To trzeba wszystko lepiej sprawdzić. Very Happy

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 12th Wrzesień 2015, 11:00
Message reputation : 100% (3 votes)
Mamy trzy typy sylwetek męskich:


sfd.pl napisał:Typ ektomorficzny

O ludziach reprezentujących ten typ budowy mówi się, że są „drobnej kości". Ich szkielet jest stosunkowo delikatny, lekki, kości zaś mają mniejsze obwody ( obwód nadgarstka nie przekracza zwykle 20cm. ). Klatka piersiowa jest na ogół płaska i wąska, krótkie są obojczyki, przez co szerokość barków jest niewielka. Stawy kolanowe i łokciowe są smukłe. U ektomorfików metabolizm jest najczęściej bardzo szybki. Ludzie ci bywają szczupli i wytrzymali. Bardzo rzadko miewają kłopoty z nadwagą. Jak stwierdzić, czy reprezentujesz ten typ budowy ciała? Po prostu stań przed lustrem i popatrz na siebie z odrobiną krytycyzmu. Jeżeli ze szklanej tafli spogląda na Ciebie patykowaty chudzielec, to odpowiedź nasunie Ci się sama.
Osoba obdarzona cechami ektomorfika często trafia do klubu kulturystycznego w celu zwiększenia masy mięśniowej i poprawienia ogólnego wyglądu swej z natury wątłej sylwetki. Niestety, dość często miewa problemy z realizacją tych celów. Po prostu mięśnie ektomorfika nie rozwijają się tak szybko, jakby sobie on życzył. Aby przyspieszyć ten rozwój, powinien on mieć nietypowe podejście do treningów i diety.
Facet obdarzony przez los ektomorficznym typem sylwetki, chcąc zwiększyć masę swoich mięśni, musi trenować stosunkowo niewiele, ale jak najciężej. Każdą z grup mięśniowych
( poza mięśniami brzucha ) powinien ćwiczyć najwyżej raz w tygodniu, nie częściej! Najlepiej zaplanować 4 treningi tygodniowo i na pierwszym treningu poddawać ćwiczeniom bicepsy i mięśnie grzbietu, na drugim- mięśnie naramienne i brzucha, na trzecim- tricepsy i mięśnie klatki piersiowej, na czwartym zaś- mięśnie nóg i brzucha. Na każdą z wymienionych grup mięśniowych należy wykonywać nie więcej niż 6-8 serii zasadniczych ( poprzedzonych seriami rozgrzewkowymi ). Należy skupić się na prostych, ciężkich ćwiczeniach, takich jak unoszenie przedramion ze sztangą ( bicepsy ), martwy ciąg i podciąganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia ( mięśnie grzbietu ), wyciskanie sztangi zza karku siedząc ( mięśnie naramienne ), francuskie wyciskanie sztangi na ławce poziomej ( mięśnie klatki piersiowej ), przysiady ze sztangą ( mięśnie ud ). Trzeba preferować ćwiczenia złożone, czyli wielostanowe, ponieważ one najlepiej budują masę mięśniową. Warto używać do nich raczej sztangi niż sztangielek. Obciążenie należy dobierać tak, aby w każdej serii wykonać od 5 do 8 powtórzeń. W czasie każdej serii trzeba dać z siebie 110% możliwości. Przerwy między poszczególnymi seriami powinny być dość długie, nawet do kilku minut- pozwoli to zregenerować siły i, w rezultacie, wykrzesać więcej z każdej kolejnej serii. Ogółem trening nie powinien trwać dłużej niż 60- 65 minut. W żadnym wypadku nie wolno się przetrenowywać! W wypadku ektomorfika liczy się przede wszystkim jakość wykonywanych ćwiczeń i serii, a nie ich liczba. Równie ważna jak trening jest dieta. Ektomorfik, aby zwiększyć swoją wagę, musi jeść bardzo dużo. Najlepiej rozplanować swój dzień tak, aby móc spożywać 5, a jeszcze lepiej 6 lub nawet 7 posiłków. Ponieważ przyrządzanie takiej liczby „prawdziwych" posiłków może być trudne ( wiadomo: szkoła, praca itp. ), warto zaopatrzyć się w dobrej klasy odżywkę typu „gainer" i zastępować 2 lub 3 posiłki łatwymi do sporządzania koktajlami. Poza tym zawsze należy mieć pod ręką coś na przekąskę, np. owoce. Na pocieszenie trzeba powiedzieć, że dzięki szybkiej przemianie materii ektomorfikowi płazem uchodzą nawet poważne „grzechy" dietetyczne, takie jak od czasu do czasu pizza, czy nawet ( o zgrozo ) golonka i ciasto. Ważne jednak, aby nie zdarzały się one za często. Nie wolno również zapominać o wodzie ( bez niej mięśnie nie urosną )- trzeba wypijać co najmniej 3l dziennie, a w czasie upałów nawet dwa razy tyle ( akurat ta uwaga dotyczy osób o wszystkich typach sylwetki ).
Parę słów trzeba jeszcze poświęcić stylowi życia poza treningami i dietą. Organizm ektomorfia, ze względu na szybką przemianę materii, zużywa podczas aktywności fizycznej dużą ilość energii. Jeśli ektomorfik poważnie myśli o rozbudowie mięśni, to powinien unikać forsownych sportów wytrzymałościowych, koncentrując się na treningach siłowych. Nie może przesadzać też z treningami aerobowym i w zupełności wystarczą mu 2 lub 3 krótkie, ale intensywne treningi na bieżni lub rowerze stacjonarnym. W celu zapewnienia organizmowi należytego wypoczynku nie wolno mu zaniedbywać snu. Ektomorfik powinien spać co najmniej 8 godzin na dobę, a jeśli może pozwolić sobie na taki luksus, to ucinać dodatkową, „poobiednią drzemkę".
Wiele osób uważa, że ektomorficzny typ budowy nie pozwoli im na przybranie na wadze i poprawę muskulatury. Na szczęście nie jest to prawdą, należy jedynie umiejętnie układać plany treningowe, dopasowywać do nich właściwą dietę i zmienić nieco swój tryb życia.


Typ endomorficzny

Wielu przedstawicieli tego typu budowy spotyka się np. w pubach, gdzie hołubią kufle wsparte na potężnych, wspaniale rozwiniętych mięśniach… piwnych. Natura obdarzyła ich masywnym, rozłożystym szkieletem, z reguły pokrytym dość okazałymi mięśniami i, co gorsze, solidną warstwą tkanki tłuszczowej. Jest to rezultat ich na ogół powolnej przemiany materii, dzięki której mają tendencje do szybkiego przyrostu masy, niestety, nie najwyższej jakości. Jeśli jesteś duży „misiowaty" i masz kłopoty z dobraniem dostatecznie szerokiego paska do zegarka, to na pewno jesteś endomorfikiem.
Facet obdarzony tym typem budowy ciała do klubu kulturystycznego trafia zwykle nie mogąc patrzeć dłużej na swój brzuch. Ponieważ jego mięśnie na ogół bardzo dobrze reagują na treningi, więc wkrótce diametralnie może zmienić wygląd swojej sylwetki, pod warunkiem jednak, że opracuje odpowiedni plan treningów i dietę.
Endomorfik powinien każdą grupę mięśniową ćwiczyć co 4 lub co 5 dni. Jeśli dysponuje dużą ilością czasu, to może trenować nawet 6 razy w tygodniu. Podczas każdego treningu powinien skoncentrować się na 2 lub 3 grupach mięśniowych. Może to wyglądać np. tak: 1 dzień- bicepsy i mięśnie grzbietu, 2 dzień- mięśnie klatki piersiowej i tricepsy, 3 dzień- mięśnie nóg i naramienne, 4 dzień- wolne od treningu. O mięśniach brzucha specjalnie nie pisałem, ponieważ endomorfik powinien ćwiczyć je jak najczęściej, nawet na każdym treningu ( np. jako jego zakończenie ). Na każdą grupę mięśniową powinien wykonywać on od 10 do 12 serii, często zmienianych ćwiczeń. Warto eksperymentować, zmieniać sztangę na sztangielki, korzystać z maszyn. Przerwy między poszczególnymi seriami powinny być stosunkowo krótkie ( najwyżej minutę ), tak aby obok przeciążenia mięśni odnieś jednocześnie korzyści, spalając nadmiar tkanki tłuszczowej. Zleca się wykorzystywanie technik łączonych, takich jak superserie czy serie potrójne łączone. Obciążenie należy dobrać tak, aby w każdej serii móc wykonać od 10 do 12 powtórzeń.
W wypadku endomorfika równie ważna, a nawet ważniejsza niż sam trening, jest odpowiednio dobrana dieta. Kulturyści początkujący o tym typie budowy często popełniają błędy, polegające na spożywaniu zbyt dużej ilości kalorii. W rezultacie szybko przybierają na wadze, wkrótce jednak zauważają, że większość „masy mięśniowej" odkłada im się w pasie. Aby tego uniknąć, należy spożywać wyłącznie produkty niskotłuszczowe, bogate w białko i węglowodany. Ogólna liczba kalorii pochodzących z tłuszczu nie powinna być wyższa niż 15-20%. Trzeba, niestety, bardzo skrupulatnie przestrzegać zasad surowej, kulturystycznej diety i tylko wyjątkowo pozwalać sobie na odstępstwa od niej. Najlepiej spożywać 4 lub 5 niewielkich posiłków dziennie. Ostatni z nich nie powinien być spożywany później niż godz 18:00. Należy unikać podjadania między posiłkami i wieczornych przekąsek.
Endomorfik, który poważnie myśli o idealnej sylwetce powinien poza ćwiczeniami siłowymi angażować się we wszelkiego typu aktywności fizyczne. Zwiększy to jego tempo przemiany materii. Jeżeli lubi sporty zespołowe, to od czasu do czasu powinien zagrać w piłkę nożną lub w „kosza". Jeśli woli sporty indywidualne, to godny polecenia jest tenis i squash. Nieważne, jest w jaki sposób endomorfik będzie aktywny, ważne aby taki był. Nie należy zapomnieć o regularnym treningu aerobowym- co najmniej 3 razy w tygodniu.


Typ mezomorficzny

Ten typ budowy trafia się najrzadziej. Aby uzmysłowić sobie, jak on wygląda, najlepiej przypomnieć sobie sylwetkę Arnolda Schwarzeneggera z pierwszej części „Terminatora". Długie kończyny, wąskie biodra, bardzo szerokie barki, korpus w kształcie litery „V"- oto podstawowe cechy mezomorficznego typu budowy ciała, w pełni reprezentowanego właśnie przez tego najsłynniejszego kulturystę wszechczasów. Osoby obdarowane przez los cechami mezomorfika są zwykle utalentowanymi sportowcami, gwiazdami szkolnych drużyn. W krótkim czasie osiągają w sporcie to, na co inni pracują latami. Ich mięśnie są bardzo podatne na treningi i, doskonale na niego reagując, rosną bardzo szybko. Większość z nas może o tym, niestety, tylko pomarzyć.
Ponieważ organizm mezomorfika w naturalny sposób szybko się rozwija , powinien on tak układać plany treningowe, aby wykorzystać to w stopniu optymalnym. Niestety, między poszczególnymi zawodnikami mogą występować tutaj ogromne różnice. Początkowo należy więc poeksperymentować, aby dobrać najlepszy dla siebie system treningów i diety. Tak właśnie budowało swe sylwetki wielu czołowych kulturystów. Jeśli Ty, drogi czytelniku, również masz szczęście prezentować ten typ budowy, to pamiętaj: sukces jest w zasięgu Twojej ręki, ale to Ty sam musisz odnaleźć do niego najwłaściwszą drogę.
Choćbyśmy bardzo chcieli, nie jesteśmy w stanie zmienić typu budowy naszego ciała. Po prostu, przychodzimy na świat „zaprogramowani" na pewien określony wygląd i musimy się z tym pogodzić, czy nam się to podoba czy nie. Najmniej możemy bardzo wiele osiągnąć w ramach tego, czym w swej dobroci obdarzyła nas Matka Natura. Systematycznie, ciężkie, przemyślane treningi i odpowiednio obrana dieta mogą bowiem sprawić, że nasz sylwetka stanie się dla innych obiektem zazdrości, dla nas zaś powodem do radości i dumy. Wystarczy do tego konsekwencja i wytrwałość.

Po potopie typ sylwetki szczupłej jest doskonały w zasiedlaniu terenów pustynnych.
Typ sylwetki otłuszczonej jest idealny do zasiedlaniu terenów zimnych z porami zimy.

Natomiast typ sylwetki umięśnionej pozawala zajmować strefy klimatu umiarkowanej.  

Dziś mamy cieplejszy klimat i ogrzewanie lub klimatyzacje w domach i zapominamy, że nasz organizm sam ma zdolności ogrzewania lub chłodzenia dzięki tym trzem typom sylwetek.

Dzięki odpowiedniej diecie i treningowi możemy oczywiście iść w jednym z kierunków tych trzech sylwetek.

Czyli trening wytrzymałościowy, maratony uczynią z nas Typ ektomorficzny. Trening siłowo wytrzymałościowy uczynią z nas Typ mezomorficzny.  Trening typowo siłowy uczyni z nas Typ endomorficzny .

Natomiast hybrydy i nasienie węża najlepiej się czuje w klimacie ciepłym czy wręcz pustynnym, gdzie jest mało wody. Ponieważ ten teren sprzyja opętaniu przez demony. Pisałem o tym tutaj:

https://zbawienie.forumotion.com/t80-woda-chrzest-jako-ochrona-i-wyzwolenie-spod-wladzy-demonow

Dlatego w hybrydy tak masowo występują w typie sylwetek ektomorficznych.

Zauważmy Bóg wygnał Izraelitów na północ na tereny zimne. Dlatego Słowianie mają tendencje do tycia, aby przeżyć w tym klimacie.

Wygnanie Słowian na Północ miało oprócz ukarania także, zakończyć kontakty Izraelitów z hybrydami. To poprzez te kontakty Izraelici zaczęli grzeszyć!!! 

Znowu zauważmy. Pokolenie Dana zapewne opuściło zimną Północ i osiedliło się w ciepłej Grecji - Sparta i Rzymie. Przez co pokolenie Dana (które miało tendencje do zasiedlania terenów których zabronił im Bóg zasiedlać), samo wystawiło się na ponowny kontakt z upadłymi i hybrydami.

Moim zdaniem Narody zachodnie to właśnie pokolenie Dana wymieszane z innymi narodami.

Zauważmy ideologia mieszania ras i narodów - multi kulti, którą promował Paweł najlepiej przyjęła się narodach i państwach założonych przez pokolenie Dana.

Grecja, Rzym to przecież były państwa multi-kulti.

Państwa Słowiańskie zachowały swoją czystość narodową.

Zauważmy też jedną rzecz. Szatan tak naprawdę zdaje sobie rzecz z potęgi narodów. Zwłaszcza z potęgi narodów które pobłogosławił Bóg.

Zobaczmy Bóg pobłogosławił linie narodów Abrahama, Izaaka i Jakuba, co zrobił szatan???


Naród pobłogosławiony przez Boga Arabowie - potomkowie Ismaela, głosi szatański Islam i kult Allacha-Molocha.

Siła islamu jest tak straszna ponieważ jest rozprzestrzeniania przez bądź co bądź naród który pobłogosławił sam Bóg!!!

Linia Izaaka. Szatan wykorzystał linie Ezawa - Edomitów, oraz gniew jakim zapałał do brata Jakuba Ezaw. Nie zapominajmy, że Izaak w "specyficzny sposób" pobłogosławił Ezawa.

To Edomici są synagogą szatana, podają się za Judejczyków ale nimi nie są ponieważ są Edomitami.

To Edomici żywią wieczną nienawiść do Izraelitów Słowian i kontrolują Islam oraz naród Ismaelitów., są w nimi w sojuszu.

Wreszcie część linie Jakuba pokolenie Dana. Stworzyło ono Grecje - Spartę, Rzym i zapewne kontroluje Watykan.

Z pokolenia Dana wywodzą się dwie Bestie z księgi Daniela Grecja i Rzym.

Mamy zatem trzy potężne nacje które zaprzedały się szatanowi przeciwko domowi Jakuba - Izraelowi, Słowianom.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 13th Wrzesień 2015, 19:07
Też mnie zastanawiało to, o co chodzi z nerkami!

Rozjaśniłeś mi tą kwestie..dobre Smile
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 13th Wrzesień 2015, 21:30
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 14th Wrzesień 2015, 08:15
Co masz na myśli Miłość?

Oczywiście jeśli chcesz o tym powiedzieć.

Ciekawi mnie tylko, dlaczego odczułeś coś negatywnego?

W sumie artykuł Damiana jest bardziej ciekawostką i ja to tak odebrałem.

Jest w nim coś niestosownego?
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 14th Wrzesień 2015, 10:11
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 14th Wrzesień 2015, 12:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Ah w tym rzecz..nie pomyślałem o tym.

Hmm..poniekąd się z Toba zgadzam. Temat ludzkiej duszy jest dla mnie bardzo intrygujący. Osobiście również wierzę, że mamy duszę, która jest czymś więcej niż biologia i fizyka jaką znamy. Nie będę mówił, że jest tak a tak i koniec upierając się przy jakimś 'dogmacie duszy'..po prostu ją mamy i jest tak jak mówisz.

Jednak nasz cudowny Bóg stworzył świat i nas w taki sposób, że jednak jesteśmy "z krwi i kości", w dodatku jesteśmy najbardziej zachwycającym Bożym stworzeniem!

Ojciec, jako istota duchowa, stworzył nas "na swoje podobieństwo", ale obdarował nas ciałami. My w przeciwieństwie do Boga jesteśmy bytami materialnymi, cudownie zaprojektowanymi, które można zobaczyć, dotknąć.

Według mnie odwzorowanie Boga w człowieku polega na tym, że tak jak On mamy uczucia i potrafimy myśleć dokonując wyborów np. między dobrem, a złem.
Czyli na tym polega duchowość człowieka, cechy duszy.

Dusza jednakże jest umieszczona w ciele, które dzieki niej żyje. Dlatego też ciało i dusza są ze sobą połączone, a głównym ich spoiwem jest krew i ztego powodu Bóg zastrzega ją wyłącznie dla siebie..ja tak to rozumiem.

W połączeniu ciała z duszą jesteśmy wyposażeni w wiele cech. Nasza duchowa strona, czyli ten, nazwę to, "pierwiastek Boży" - dusza, ma swój nośnik w postaci ciała, w którym wszelkieprocesy (stworzone również przrz Boga), pozwalają jej na odczuwanie tego wszystkiego co mamy tu w naszym domu na ziemi.

Właśnie o to chodzi, że żyjąc na ziemi, a nie w niebie, nasze dusze potrzebują ciał. To jest różnica między życiem w niebie a życiem na ziemi.

Myślę, że.z badaniem nerek i serca właśnie chodzi o to, czy nasze dusze odpowiednio je stymulują utrzymując wzajemnie ją jak i ciało w zdrowym stanie, podobającym się Stwórcy Smile

Przeczytaj ten artykuł..myślę, że jest wart uwagi by zrozumieć to podobnie jak ja, choć nikomu nie chcę tego myślenia narzucać.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 14th Wrzesień 2015, 19:34
Otóż w tym filmie:

Utwardzanie piszczeli w karate, kick-boxingu, muay thai
https://www.youtube.com/watch?v=Ko_NUZ9xVzs

Pokazane jest, że niemal całe nasze ciało ulega wymianie co trzy miesiące. Czyli co trzeci miesiąc jesteśmy jakby stworzeni z nowego materiału, a stary materiał wydalamy.

Czyli nasze ciało jest czym, tak naprawdę???

Rodz. 3 napisał:(19) W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz.

Prochem!!!

A co sprawia, że ten proch którym jest człowiek nadal żyje???

Rodz. 6 napisał: 
(3) I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat.


Duch Boga!!!!

To dzięki duchowi Bożemu my możemy w każdej sekundzie funkcjonować!!!

Czym jest nasza dusza, o której Isus mówił, że jest najcenniejsza:


Mat 16 napisał:(26) Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł? Albo co da człowiekowi w zamian za duszę swoją?


Moim zdaniem to nasze uczynki czyli wypełnianie prawa Bożego sprawia, że kształtuje się w naszym ciele coś co zwiemy duszą i ta dusza jest dla naszego Stwórcy jedną z najcenniejszych rzeczy.

Sam trenując sporty siłowe, zauważyłem jak pozytywnie zmienia się moje ciało, dzięki wytrwałemu treningowi. Czyli moje ciało i charakter zmienił się dzięki uczynkom!!!


Tak nasze ciało szybciej umrze jeśli łamiemy prawa Boga - np. poprzez uzależnienia, a umrze później jeśli te prawa wypełniamy.

A oto ciekawostka o ektomorfikach:

Predyspozycje w Kulturystyce
https://www.youtube.com/watch?v=SAfKcB1bCYk

Najlepiej do kulturystyki posiadają ektomorficy. Dlaczego, ponieważ mogą jesć cały czas ogromne ilości pożywienia. Endomorficy w kulturystyce musza przybrać na masie a potem redukować i kombinować z dieta.Arnold Schwarzenegger był ektomorfikiem, któremu brakowało dwóch genów - dlatego miał szybki przyrost mięśni.

To pokazuje, dlaczego szatańskie mass media tak promują sylwetki szczupłe, lub osoby z widocznymi mięśniami.  

Oni promują hybrydazacje ludzkości!!!

Tak naprawdę to oni tego nie ukrywają, kiedyś kulturystyka służyła zdrowiu obecnie jest to wyścig po to aby wyglądać jak nefilimy, olbrzymy i nie jest ważne zdrowie:

Sterydy są dla frajerów i amatorów
https://www.youtube.com/watch?v=bdHDZcchIaE

W tym filmie jest mowa wprost, że predyspozycje w kulturystyce mają osoby z uszkodzonymi genotypem, którym brak kilku genów.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 14th Wrzesień 2015, 19:55
Ja co do duszy jestem innego zdania.

Dusza-dobro,zło to wytwór Kosciola.(tylko wyłącznie moje zdanie)

Dusza wędrująca po śmierci i takie inne rzeczy ...

W Bibli jest napisane ,ze duszą człowieka jest jego krew.
Z kolei nasze sumienie to głos Boga,która pozwala nam odróżnić dobro od zła .Pozwala dostrzegać i czuć .
Hybrydy nie posiadają sumienia i tym sie różnią od nas.
Dlatego knują ,zabijają bo te odczucia są im obce a w dodatku czerpią z tego jeszcze zadowolenie.
Dlatego tez jest napisane by nie kierować sie sercem bo jest zdradliwe ale słuchać swojego sumienia.

Wydaje mi sie ze tu leży sedno całej sprawy- wlasnie w naszym sumieniu-jest to cos szczególnego czym Bog nas obdarzył .

Cokolwiek byśmy nie robili ono zawsze nami kieruje i podpowiada nam co jest właściwe a co nie.
Jakąkolwiek  drogę obierzemy ,dobra czy złą sumienie zawsze nam towarzyszy .

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 14th Wrzesień 2015, 20:09
Message reputation : 100% (2 votes)
I dlatego myślę, że sumienie to również cecha duszy pochodzącej od Boga, nie cecha ciała Smile
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 14th Wrzesień 2015, 21:12
Henryk ma rację. Nie poświęciłem uwagi analizie serca, a faktycznie temat jest szerszy niż sądziłem Smile
I dlatego warto się wymieniać informacjami na forum Smile

Nadrobię i będzie część druga tego wpisu.

Milosc - myślę, że nie masz się czego obawiać w tym wpisie Smile


Ostatnio zmieniony przez damian dnia 16th Wrzesień 2015, 11:26, w całości zmieniany 2 razy
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 16th Wrzesień 2015, 10:12
Message reputation : 100% (2 votes)
Transplantologia też potwierdza (oczywiście nieoficjalnie) istnienie dwóch "podras" w rasie ludzkiej. Np nerka murzyna ZAWSZE zostanie odrzucona przez organizm białego człowieka, pomimo tego że wszystkie "parametry zgodności" się zgadzają...
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 16th Wrzesień 2015, 17:21
Message reputation : 100% (1 vote)
jeśli chodzi o nerki to naszła mnie taka myśl że Bóg bada je czy nie jemy mięsa innych ludzi tak jak hybrydy czy sataniści - przez nerki wydala się mocznik- związek powstający przy trawieniu białek . Mocznik, który ma w składzie ludzkie no nie wiem komórki ??Bóg w swoim geniuszu na pewno umie to określić... Rolling Eyes

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mocznik

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 1st Maj 2016, 03:10
Message reputation : 100% (3 votes)
No coz prawde powiedziawszy nie wiedzialam, gdzie ten link zakwalifikowac - ale podaje go jako paszkwil - albo lepiej wstawilabym go pod nazwa ZWIEDZENIE. Ciekawe jest to, ze znalazlam ten link u znajomego. Kiedy wpisalam negatywny komentarz pod tym "chrzescijanskim wykladem" caly link zostal usuniety ze strony mojego znajomego - ale nie przez niego samego. Poszlam wiec sprawdzic na moja strone - gdzie powinien zostac zapisany w protokole aktywnosci slad mojego komentarza. Niestety nic nie pozostalo. Oczywiscie uwazam za strate czasu wysluchiwanie tych bredni. Zobaczmy jednak, ze pastor ten odbierany jest przez sluchaczy zupelnie powaznie i to mnie martwi. Zwroccie uwage, ze link wraz z moim komentarzem usunieto zaraz po 30 minutach.

ŻYDZI W CZASACH OSTATECZNYCH
"Wykladowca" opowiada brednie, opiera sie na naukach samozwanczego 13 apostola Pawla, nie zna Biblii, nie ma zaufania do obietnic Boga, nie wie jaka postawe maja zachowac chrzescijanie w dniach ostatecznych, straszy "obcinaniem glow"

Swojemu filmowi nie wiedziec dlaczego nadaje tytul "Zydzi w czasach ostatecznych" ? a nie Izraelici Jak widac nic nie slyszal o diasporze ani o Biblijnym Izraelu. Nie zna tla historycznego obecnego konfliktu "Izraela" z Palestyna ani rozmiaru spustoszen terytorialnych jakich dopuscili sie agresorzy.

Nie zna? albo raczej celowo wprowadza w blad i to mnie martwi, ze tak wielu ludzi daje sie wpuszczac  w maliny.


Veröffentlicht am 25.01.2016
Jaka powinna być nasza postawa wobec nadchodzącej Apokalipsy? Czy będzie pokój z Izraelem? O wypełnianiu się biblijnych proroctw dotyczących końca świata w nauczaniu pastora Pawła Chojeckiego. Wkrótce druga część nauczania - pastor Chojecki odniesie się do błędu filosemityzmu i fałszowania błogosławieństwa Abrahamowego.
Muzyka: Tony Jego - Neblina.
Lublin, 17.01.2016 r.
Transmisje na żywo ze spotkań można oglądać w niedzielę o 12.15 : http://knp.lublin.pl/transmisja
Artykuły pastora Pawła Chojeckiego można znaleźć w miesięczniku „idź Pod Prąd" w kioskach Ruchu i Empikach, salonach Garmond.
Wspomóż Telewizję Idź Pod Prąd przez serwis PayU
http://idzpodprad.pl/wsparcie/
Akcja #jestemchrzescijaninem: https://www.facebook.com/IamAChristianPL
Kategorie
Nachrichten & Politik
Lizenz
Standard-YouTube-Lizenz

https://www.youtube.com/watch?v=4UN6FetnfiE
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 1st Maj 2016, 05:08
Message reputation : 100% (2 votes)
Jak się posłucha takich bredni i zna się nieco Biblię i proroctwa oraz wie się nieco o Pawle, to taki wykład budzi obŻydzenie.

Od razu widać, że Żyd hasbarski rozpowszechnia syjonistyczną propagandę a ludzie nie posiadający takiej wiedzy pochłaniają tą truciznę.

Pochuchać kazania w Kościele jest znacznie gorzej i w obliczu modlitw do posągów Marii, różańca i wody święconej można dostać apopleksji.

Jest przysłowie Salomona, Nieco wiedzy budzi zmartwienie.

I to jest to Tabito, co nam ukazałaś. Nabrałaś wiedzy i zaczynasz widzieć kłamstwo i obłudę oraz manipulacje.

A to powoduje zmartwienie ponieważ żal nam ludzi pochłaniających takie trucizny syjonistyczne.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 1st Maj 2016, 12:55
Message reputation : 100% (2 votes)
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 1st Maj 2016, 17:12
Otóż to, zauważmy jedno, przypowieść o kąkolu w jakim miejscu ewangelii Mateusza się znajduje???

http://www.bibliamesjanska.com/Mt/13.html

No właśnie w rozdziale 13 - stym ewangelii Mateusza, od wersu 24 do 32.
A jaki rozdział Apokalipsy opisuje drugie zwierzę które wychodzi z ziemi, ma rogi podobne do baranich a mówi jak smok??

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/13.html

Także rozdział 13 - sty.

Moim zdaniem to nie jest przypadek. Oto co Henryk napisał o dwóch świadkach:
https://zbawienie.forumotion.com/t197-dwoch-swiadkow-apokalipsy

Czyli wiadomo, że Apokalipsa nie opisuje ludzi ale całe organizacje.

Tutaj:
https://zbawienie.forumotion.com/t82-zwierze-drugie-wychodzace-z-ziemi

zastanawiam się, czym może być drugie zwierzę czyli fałszywy prorok.

I moim zdaniem drugie zwierzę, mogą być to ludzie - pastorzy, księża czy inni którzy promują nauki Pawła z Tarsu.

Kto jest największym fałszywym prorokiem, który kontroluje całe chrześcijaństwo łącznie z zaginionym Izraelem jak nie Paweł z Tarsu???

Kontrola Watykanu - czyli Nierządnicy jaką sprawuje nad światem to nic w porównaniu z kontrolą jaką sprawuje Paweł z Tarsu przez swoje listy i pisma swoich uczniów Marka i Łukasza!!!

Paweł Chojecki to być może jest człowiek który przynależy do drugiego zwierzęcia???

Nie wiem nie mnie to sądzić tylko Bogu.

Ale reakcja Miłość jaką Paweł Chojecki okazał na twoje argumenty na temat Pawła z Tarsu jest wielce interesująca.

A tutaj podam artykuł, członka dawnego forum Henryka, Krzysztofa Króla:

Krzysztof Król napisał:Nie obowiązuje nas prawo mojżeszowe
Posted on Styczeń 30th, 2016 in Biblia
Prawo Mojżeszowe
„A przecież kresem Prawa jest Chrystus, dla usprawiedliwienia każdego, kto wierzy”.
Rzymian 10:4
Powyższy werset biblijny powinien kończyć wszelkie spory na temat przestrzegania czegokolwiek, co pochodzi z prawa mojżeszowego. Chrystus jest końcem prawa a jeśli ktoś nie wie, czym jest koniec, to niech przyjrzy się osobie umierającej. Zobaczy wówczas, jak coś się kończy i później jest martwe.
Ludzie są jednak uparci i bardzo przyzwyczajają się do swoich prywatnych przekonań, dlatego zamiast przyjąć tę prostą informację, upierają się, że niektóre elementy prawa należy nadal przestrzegać. W tym celu zrobili podział prawa na moralne i ceremonialne. Jest to podział fikcyjny służący tylko temu by część prawa przywrócić do życia wbrew woli Boga.
Ktoś powie, że przecież nadal obowiązuje zakaz zabijania. Faktycznie jest nieco inaczej. Nie zabijamy, ale nie dlatego, że obowiązuje zakaz zabijania, tylko dlatego, że obowiązuje nas nakaz miłowania. Nikt nam nie musi mówić, że nie wolno zabijać, my to wiemy z sami od siebie, ponieważ to jest owocem miłości.
Jeśli unikamy tego czego zabrania prawo, to nie dlatego że prawo tego zabrania, ale dlatego że chcemy podobać się Bogu Ojcu i jego Synowi. Prawo dla nas już nie istnieje, gdyż dla prawa jesteśmy martwi a żyjemy dla Jeszu Pomazańca.
„Dlatego to uchodzić będzie za cudzołożną, jeśli za życia swego męża współżyje z innym mężczyzną. Jeśli jednak umrze jej mąż, wolna jest od tego prawa, tak iż nie jest cudzołożną, współżyjąc z innym mężczyzną. Tak i wy, bracia moi, dzięki ciału Chrystusa umarliście dla Prawa, by złączyć się z innym – z Tym, który powstał z martwych, byśmy zaczęli przynosić owoc Bogu. Jak długo bowiem wiedliśmy życie cielesne, grzeszne namiętności przez Prawo działały w naszych członkach, by owoc przynosić śmierci”.
Rzymian 7:3-5
Ktoś kto trzyma się prawa, nie może połączyć się z Chrystusem. Każdy więc kto trzyma się prawa, nie ma nic wspólnego z Mesjaszem. Ktoś kto chciałby zachować choćby część prawa i być jednocześnie z Chrystusem, przypomina nierządnicę, która ma męża a mimo to chce połączyć się z kimś innym.
Taki jest sens słów Pawła w liście do Rzymian. Nie możemy połączyć się z Chrystusem dopóki jesteśmy złączeni z prawem. Dalej w liście do Rzymian czytamy:
„Teraz zaś Prawo straciło moc nad nami, gdy umarliśmy temu, co trzymało nas w jarzmie, tak, że możemy pełnić służbę w nowym duchu, a nie według przestarzałej litery”.
Rzymian 7:6
Każdy kto trzyma się przepisów prawa, choćby tylko jednego, zabiega o to by przywrócić nad sobą moc prawa i nie może pełnić służby w nowym duchu. Jest to działanie przeciw Chrystusowi, dlatego Paweł o tych co chcieli przestrzegać niektórych przepisów prawa powiedział:
„Obawiam się o was: czy się dla was nie trudziłem na próżno”.
Galatów 4:11
Nie ma nic z przepisów prawa, co zostałoby zachowane dla uczniów pomazańcowych. Jedyne rady, jakie mieli otrzymać poganie wstępujący na drogę pomazańcową, zostały wypunktowane przez będących pod wpływem Ducha Świętego braci z Jerozolimy.
„Postanowiliśmy bowiem, Duch Święty i my, nie nakładać na was żadnego ciężaru oprócz tego, co konieczne. Powstrzymajcie się od ofiar składanych bożkom, od krwi, od tego, co uduszone, i od nierządu. Dobrze uczynicie, jeżeli powstrzymacie się od tego. Bywajcie zdrowi!”.
Dzieje 15:28,29
Wszystkie te zasady obowiązywały zanim powstało prawo. Już Noe wiedział, że tego trzeba unikać. Nie ma na tej liście niczego, co pochodziłoby z prawa mojżeszowego, co byłoby charakterystyczne tylko dla niego. Tak postanowili apostołowie i Duch Święty. Jeśli ktoś dziś nam mówi, że jeszcze coś należy dodać do tej listy to znaczy, że chce poprawiać Ducha Świętego i że stawia siebie ponad Duchem.
Krzysztof Król
pomazancowy.blogspot.com
https://zastopujczas.pl/biblia/nie-obowiazuje-nas-prawo-mojzeszowe/

Zobaczcie Krzysztof na dowód, że jakoby prawo Boga nas nie obowiązywało czyje podaje słowa???

Pawła z Tarsu, czyli człowieka (lub upadłego anioła).

Natomiast tylko Bóg, jako nasz Twórca wszystkiego i właściciel wszystkiego ma prawo unieważnić swoje prawo.

Tymczasem Krzysztof na dowód unieważnienia prawa Bożego, podaje nam opinie Pawła a nie Boga.

Nawet Syn Boga Isus nie ośmielił się unieważnić prawa które Bóg dał Izraelitom przez Mojżesza:

Mat 5 napisał:(17) Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków; nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić.

(18) Bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna jota, ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie.

(19) Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.

Zobaczmy skalę problemu i skalę niewoli w jakiej znajdują się Słowianie czyli zaginiony Izrael oraz potomstwo Niewiasty czyli chrześcijaństwo.

Wszyscy oni są w szponach niewoli drugiego zwierzęcia, czyli ludzi promujących nauki Pawła z Tarsu!!


avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 2nd Maj 2016, 14:13
Message reputation : 100% (2 votes)
Jeszcze jedno info na temat pastora Pawła Chojeckiego. Zobaczcie ten film:

Marian Kowalski o Kukizie - The best of KOWALSKI & CHOJECKI NA ŻYWO - 2016-04-28
https://www.youtube.com/watch?v=OpgRGMcMpHI

od 2:40 minuty, Paweł Chojecki oskarża o bycie agentem pana Aleksandra - który ostrzega Polaków przed USA i ich próbami wciągnięcia Polaków w wojnę z Rosją!!!

Uważajmy na Pawła Chojeckiego, moim zdaniem to jest amerykański podżegacz wojenny.

Paweł Chojecki wspiera USA i politykę tego państwa aby wciągnąć Słowian w bratobójczą wojnę!!!

avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 2nd Maj 2016, 14:23
Dokladnie tak jak piszesz Cyrylu, nie da sie sluchac tego ciaglego szczucia na Rosje(nie bronie Rosji). Po corkach Szawla, Saula, Pawla dokladnie widac rysy chazarskie.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

on 2nd Maj 2016, 15:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Paweł Chojecki - imię i nazwisko wskazuje na Żyda.

Paweł - to wiadomo, ale Chojecki... z ó jak brzmi?


II. Nazwiska żydowskie
1. Typowo żydowskie nazwiska typu

Rozencwajg, Kugelszwanc, Aprikozenkranc, Pipman czy Feldman – komentarza nie wymagają. Wszystko jest jasne.

2. Polsko brzmiące, ale…

  • Brzmi ono aż nazbyt polsko: Złotopolski, Polański, Księżopolski, Kochański.
  • Brzmi “niby po polsku”: Michnik, Kuroń, Kryształ, Indyk, Labuda, Pieronek, Cytron, Muzykant, Bankowicz – ale jakoś zabawnie (któż to jest “Bankowicz”? Syn banku?).
  • Pochodzi od nazwy miasta, regionu lub kraju, w czym przypomina nazwy kiełbas albo papierosów: Poznański, Krakowski, Mazowiecki, Warszawski, Nowojorski, Rzymowski, Amsterdamski, Szwedowicz.


3. Brzmiące jak parodia polskich nazwisk: śmiesznie lub wręcz nawet odrażająco: Kloakowski, Wychodek.

4. Ponadto nierzadkie wśród Żydów są nazwiska szlacheckie (bądź przez przyjmowanie wychrzczonych Żydów jako członków starych rodów – bądź przez złośliwość arystokracji, np. Sanguszkowie nazwali swego Żyda Radziwiłłem na złość Radziwiłłom). Mamy zatem Żydów: Małachowski, Potocki, Radziwiłł, Jeziorański, Muszyński, Naimski i in.

Źródło - http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/jak-rozpoznac-zyda.htm

Kloakowski, Wychodek, Ku'Drański, Chojecki, Kupka, Kopyto, Kałamarz, Telefon, Buda, Niewiadomski. Pietruszka

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wyjasnienie-zydowskich-nazwisk-2014-01

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi? Empty Re: Bóg bada serca i nerki - o co w tym chodzi?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach