Akcja w terenie

Go down

Akcja w terenie Empty Akcja w terenie

Pisanie by Skiper on 12th Lipiec 2015, 22:16

Witam wsyzstkich,

bardzo często przejeżdzam z żoną przez Świebodzin (tzw. Świebodzinejro) i zawsze po głowie chodzi nam, że ludzie bezwiednie oddają się bałwochwalstwu. Kiedyś byliśmy pod tym pomnikiem zobaczyć jak to wygląda (można wejść na cokół pod same stopy pomnika, jest kilka poziomów). Staliśmy obserwując panoramę miasta a obok stała starsza pani, która przyjechała z całą pielgrzymką i rozmawiała przez telefon, jej rozmowa brzmiała mniej więcej tak "no cześć Zosiu, my przyjechaliśmy już do celu, właśnie stoimy u stóp Jezusa, zanosimy nasze i wasze troski tutaj w to miejsce". Zdębieliśmy, ona mówiła, że zanosi troski do pomnika!!
W każdym razie byliśmy dzisiaj u rodziny i przypomniało mi się, że znowy będziemy przez Świebodzin jechać, więc korzystając z dostępnych środków wypisaliśmy na kartce A4 początek Księgu Wyjścia 20, czyli Dekalogu, mówiący o zakazie bałwochwalstwa. Wsadziliśmy to w koszulkę foliową i zakleiliśmy dla ochrony. Po wejściu na cokół pomnika przywiązaliśmy ten napis w bardzo widocznym miejscu na samej górze, nie ma szans żeby tego nie zobaczyć gdy się wejdzie na górę (a wchodzi tam każdy, kto tam przyjedzie).
Już po minucie, gdy zeszliśmy poziom niżej, widzieliśmy, że ludzie się zatrzymywali żeby przeczytać. SUKCES!. Nie wiem jak długo to tam przetrwa, zawsze ktoś oburzony się może znaleźć i zerwać bo samo napewno nie spadnie Smile
Mam nadzieję, że zdąży przeczytać to masa ludzi i że komuś da to do myślenia.
[img]Akcja w terenie Axejkp[/img]


Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Bushi on 12th Lipiec 2015, 22:31

Robię takie akcje co jakiś czas, wszystkie bałwany na miejscach parafii oklejałem regularnie w piątek wieczorem. I Regularnie one znikały, każdy bałwan ma swoich "opiekunów", to zazwyczaj jakieś gorliwe panie, zawsze świeże kwiaty i znicz. Mało ludzi to ogląda ponieważ szybko zostają zrywane. NIe kiedy bałwan ma swoje schronienie, przytulną murowany domek z daszkiem, świeże kwiaty!. A Bezdomny czasem nie ma gdzie przed deszczem się schronić. Myślę że jedynie megafon załatwił by sprawę!. Jednak to generuje złe emocje i ludzie poruszeni demonami, które w tych miejscach mają swoje "przystanie", stają się wyjątkowo nieprzyjaźni.
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Olo on 18th Lipiec 2015, 07:08

Mochery są niereformowalne.... Bo "ksiądz-dobrodziej" powiedział.........i koniec ! Biblia - to książka sprzed 2000 lat, Słowo Boże - ktoś je spisał dwadzieścia wieków temu.... Ale ksiądz proboszcz powiedział w niedzielę.. - i TYLKO to jest ważne !
Olo
Olo

Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 58
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Skiper on 20th Lipiec 2015, 10:44

Byliśmy tam w ten weekend ponownie, żeby sprawdzić czy ta kartka jeszcze wisi. Oczywiście już jej nie było. Można jednak przypuszczać, że nie została usunięta przez jakiegoś "opiekuna/stróża" pomnika, lecz przez oburzonego zwiedzającego. Jest tak dlatego, że stróż odwiązałby supełek, ewentualnie rozciął sznureczek i zdjął ładnie wszystko, natomiast foliowa koszulka była rozerwana i jej część wisiała nadal tam gdzie była, natomiast kartki z informacją naturalnie ani widu ani słychu. Trzeba będzie akcję powtórzyć Smile

Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by damian on 25th Lipiec 2015, 01:53

ale ...

Izj 27:9 Dlatego też tylko tak będzie zmazana wina Jakuba i wtedy będzie pełny skutek jego rozgrzeszenia, gdy doprowadzi do rozbicia wszystkich kamieni ołtarza, jak się rozbija kamienie wapienne; gdy nie podniosą się już pomniki Astarty ani ołtarze kadzidlane. napisał:

i pomyślcie ile nas czeka niebawem roboty ...
damian
damian

Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by damian on 25th Lipiec 2015, 01:56

no i ... te "mochery" to ludki nieświadome zupełnie ... pozostaje nam modlić się za nich i myślę, że Bóg im wybaczy to nierozumne wyrażenie swojej wiary ... bo to zdecydowanie lepsze niż ateizm czy satanizm świadomy.
damian
damian

Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Bushi on 25th Lipiec 2015, 09:29

damian, będzie to dla mnie miła praca uwierz mi, myślałem nawet o założeniu działalności, firmy : UTYLIZACJA DEWOCJONALI, ale zdałem sobie sprawę że nie doczekał bym się klienta !
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Gregor on 29th Wrzesień 2015, 07:51

UTYLIZACJA DEWOCJONALI dobre Very Happy juz widzę reakcję w Urzędzie Pani przy okienku heheh... ps. Duchowni twierdzą że się nie modlą do figur,oni uważają że to wierni sami przekazują  jakąś starodawną tradycję dobre co nie?

Gregor

Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by thewordwatcher on 29th Wrzesień 2015, 10:53

damian napisał:no i ... te "mochery" to ludki nieświadome zupełnie ... pozostaje nam modlić się za nich i myślę, że Bóg im wybaczy to nierozumne wyrażenie swojej wiary ... bo to zdecydowanie lepsze niż ateizm czy satanizm świadomy.


Dlatego Bóg im wybaczy. On rozumie kontrolę umysłów.

"Mochery" wierzą - babcia mi się przypomina - i miłują Boga i bliźnich.


Skiper

Byliśmy tam w ten weekend ponownie, żeby sprawdzić czy ta kartka jeszcze wisi. Oczywiście już jej nie było. Można jednak przypuszczać, że nie została usunięta przez jakiegoś "opiekuna/stróża" pomnika, lecz przez oburzonego zwiedzającego. Jest tak dlatego, że stróż odwiązałby supełek, ewentualnie rozciął sznureczek i zdjął ładnie wszystko, natomiast foliowa koszulka była rozerwana i jej część wisiała nadal tam gdzie była, natomiast kartki z informacją naturalnie ani widu ani słychu. Trzeba będzie akcję powtórzyć Akcja w terenie Icon_smile

Taka metoda raczej jest szkodliwa. Osoby te czują się atakowane i reagują w sposób obronny. Przeciwnika trzeba podejśc tak, aby nie myślał o obronie ale o tym o czym chcesz go przekonać.

Dlatego artykuły, emaile, blogi, adresy do nich wysyłane do wielu znajomych zawsze znajdą tych, którzy już kiedyś się nad tym zastanawiali. I głównie ci przejrzą na oczy a 'mocherki' wpadną w szok, ze jak to, moja rodzina odwraca się od Maryi?
I dopiero w takich przypadkach 'mochery' nie czują się atakowane i czasami, powtórzę dwukrotnie, czasami się niektóre zastanowią!

Poznałem z powodu witryn i forum moc kontroli umysłów.

Spróbujcie kogoś przekonać do płaskiej ziemi!

Ogólnie to jest tak;

- Masz jakiś dowód na ziemię kulę?
- Nie mam, ale na pewno nie jest płaska.

Ilość dowodów  na płaskość nie ma znaczenia i brak na kulistość także nie ma znaczenia.

Z bałwanami jest podobnie, z Królową Niebios, z Pawłem, wielbieniem JP II i wieloma innymi dogmatami.

Ale odwróćmy sytuację.

Zapanowało Królestwo Boże i po 50 latach wszyscy są posłuszni Prawu.

Czy są szanse na odwiedzenie kogokolwiek, kto pamięta dzisiejszy Stary Porządek?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3579
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Obserwator on 29th Wrzesień 2015, 14:47

Niestety sam ostatnio boleje nad tym jak działa kontrola umysłów :/

Jak nie raz wspominałem, mam grupkę przyjaciół, których już od długiego czasu nauczam. Kiedyś byli bardzo oporni, ale udało mi się otworzyć im oczy na wiele prawd i ukazałem im masę kłamstw tego świata. Dwóch z nich odrodziło swą wiarę, ale i tak nadal są pod wpływem prania umysłu.

Są tematy, których po prostu nie potrafią postrzegać inaczej i tak jest właśnie z płaską ziemią. To kłamstwo jest tak obrzydliwie potężne, że nawet pokazując, zdjęcia, hoaxy, liczby, dowody, nie chcą spróbować ich przeanalizować i pomyśleć w inny sposób niż ten, który został im wbity do głowy.

I jest dokładnie tak samo:
- Masz jakiś dowód na ziemię kulę?
- Nie mam, ale na pewno nie jest płaska.

Nie ma co się wzburzać i próbować na siłe coś tłumaczyć.

Tak jak wsomniał Henryk, trzeba podejść takie osoby i próbować tematy lepiej im znane jak np. różnego rodzaju dobre wartości.
Można też zupełnie asertywnie przedstawić swój odmienny pogląd, bez narzucania, a nóż w swej odmienności zaimteresuje go to i temat po przemyśleniu wróci. Wink

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Jacek86 on 5th Grudzień 2015, 01:51

1_Krl 14 (22) Także Judejczycy czynili to, co jest złe w oczach Pana, i pobudzali go do gniewu swoimi grzechami, które popełniali, bardziej niż to wszystko, co czynili ich ojcowie.

(23) Również oni wznosili sobie świątynki na wzgórzach i słupy, i Aszery na każdym wzniesieniu i pod każdym zielonym drzewem.


Akcja w terenie Przydrozne_krzyze_figury_kapliczki_008

Wink

(11) Asa czynił to, co prawe w oczach Pana, tak jak Dawid, jego praojciec.

(12) Uprawiających nierząd kultowy wypędził z kraju i usunął wszystkie bałwany, które sporządzili jego ojcowie.

(13) Nawet Maachę, swoją babkę, pozbawił godności królowej matki za to, że kazała sporządzić obrzydliwego bałwana Astarty. Asa kazał zwalić obrzydliwego bałwana i spalić nad potokiem Kidron.

Co sądzicie o zabieraniu takich figurek i zostawianiu kartki z informacją? Wink
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 33
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by thewordwatcher on 5th Grudzień 2015, 04:21

Zostawianie kartki to dobry uczynek. Ale zabieranie figurek to przestępstwo - kradzież.

Zbliżają się bałwochwalcze święta i warto włożyć nieco wysiłku w ostrzeganie przed konsekwencjami uprawiania bałwochwalstwa a także unikania jak ognia Mikołaja, czyli Santa, co jest anagramem do... Satan!

Dlatego satanistów nie razi Mikołaj.

Większość i tak będzie w bałwochwalstwie, ale część zacznie się zastanawiać i powoli osuwać od tego, tak na wszelki wypadek.

A to już jest owocem naszych dobrych uczynków.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3579
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Liksar on 5th Grudzień 2015, 18:52

Akcja w terenie 2mq2eir
Akcja w terenie 314pctz
Akcja w terenie 2l0wih
Akcja w terenie 29oihbo

Zauważyłem że własnie takimi obrazkami które zawierają słowa z Biblii idealnie opisujące to o czym mówią lepiej trafiają do ludzi z którymi dyskutujemy albo próbujemy wytłumaczyć czym np. jest bałwochwalstwo.
Bo nie mają wtedy złego wyobrażenia takiego jakie jest im wpajane , a widzą dokładnie że słowa Boga zakazuje dokładnie tego co na obrazku .
Co o tym sądzicie ? Może warto własnie zrobić trochę takich " memów " i walczyć nie tylko słowem ale i obrazem? Szatan atakuje każdy Nas zmysł. Może i My powinniśmy spróbować troszkę innej formy ?
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Obserwator on 5th Grudzień 2015, 19:19

Według mnie bardzo dobrze działa takie połączenie!!

O wiele lepiej, moim zdaniem, niż ulotki, które ostatnio projektowaliśmy zawierające sam tekst. Większa ilość tekstu może nawet być zniechęcająca.

Wiadomo również, że większość ludzi to wzrokowcy!!

Tak więc powyższe obrazki są bardzo sugestywne i odrazu ukazują prostą rzeczywistość.

Lusia na pewno ma dużo takich memów w swym zestawie Smile

Można z tego zrobić coś fajnego Wink

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by lusia on 5th Grudzień 2015, 21:45

możecie śmiało korzystać z Opoki -mnie zminusowali jak dałam np.- ten z wilkiem psalm o Chrystusie Akcja w terenie Stylowi_pl_zwierzeta_36828338%255B1%255D_Fotor jak to się mówi w kupie siła Razz zbombardujmy ich memami . Kiedyś wspominałam abyście pozakładali konta na KWEJKU i na demotywatorach i można ich zasypać - dużo osób czyta " oczekujące " memy, a nie wiadomo kiedy wiatr zawieje czyli Duch Święty otworzy komuś oczy- więc róbmy ten wiatr, pobudzajmy ten wicher Chrystusa Smile
lusia
lusia

Liczba postów : 952
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by thewordwatcher on 6th Grudzień 2015, 02:09

Słuchajcie - super pomysł! Zróbmy może tak.

Założymy temat na forum pt. bałwochwalstwo i będziemy wklejać wszystko, co się nadaje do rozsyłania. Drugi temat to Żywe Słowo Boże, gdzie Lusia może podrzucać najciekawsze wersety, ale i my możemy je wrzucać także.

Lusiu, powinnaś mieć w stopce adres do swego bloga!

I wtedy każdy może czasami zajrzeć, ściągnąć coś do swego emaila i wysłać komuś.

Już zrobiłem dwa tematy.

http://zbawienie.forumotion.com/t139-balwochwalstwo-ktorego-bog-nienawidzi

http://zbawienie.forumotion.com/t140-najciekawsze-wersety-biblijne#4049
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3579
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by lusia on 12th Grudzień 2015, 11:57

nie wiem co ten reporter chciał ogłosić, nie wnikam...na pewno kolejną bajkę... ale to też otumaniony człowiek
sami zobaczcie....
lusia
lusia

Liczba postów : 952
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Bushi on 12th Grudzień 2015, 17:44

To prowokacja mediów, posyłają ich w sam środek tłumu by potem nagrać i puścić kilka sekund kiedy ludziom puszczają nerwy. Nie mamy całego materiału więc nie możemy osądzać. To robi się tak:
kolega włącz kamerę i filmuje mnie, ja podchodzę policzkuję czyjąś żonę. Kiedy mąż rzuca się na mnie ja udaję ofiarę. Potem wycinamy fragment agresji męża i nadajemy temu charakter medialny. Starsze osoby z reguły łatwo się denerwują jak podchodzi jakiś młody chłystek i się wymądrza, bardzo łatwo sprowokować odpowiednie odruchy.
Powtarzam to na okrągło od wczoraj ludziom ale oni nie chcą słuchać. Wszyscy pokazują ten filmik jako przykład głupoty elektoratu prawicowego. Do tego ta dzisiejsza manifestacja, połowa z nich nie wiedziała po co tam przyszła. Ważne że ktoś krzyknął że trzeba przygwoździć PIS. Nie wiem jak to się potoczy ale z moich obserwacji to media pro niemieckie w Polsce mają ogromną siłę manipulacji. Martwię się że dojdzie do dalszych prowokacji i będziemy mieć mini majdan pod "wiejską". Zachód nie odpuści nam odejścia w prawo.
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Skiper on 7th Lipiec 2016, 14:47

Byłem wczoraj we Wrocławiu (z racji pracy) i miałem zaparkowane auto akurat 10m od krzyża... zobaczyłem dopiwro po chwili, że cały poobwieszany był dodatkowo "świętymi" obrazkami, różańcami itp. Przypomniało mi się, że mam ze sobą podrukowane "ulotki" w foliach (żeby nie mokły), więc od razu umieściłem jedną w widocznym miejscu, żeby przechodnie mogli choć chwilę mieć okazję na przeczytanie tekstu. Niestety nie miałem nic żeby solidniej umocować tą kartkę (ale czy to coś by dało? i tak ktoś za chwilę to zerwie ze złością).

[img]Akcja w terenie 15p0a3a[/img]

[img]Akcja w terenie K9zyfn[/img]

Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Kasia on 7th Lipiec 2016, 15:11

...może i ktoś wyrzuci ...ale moża ta jedna osoba właśnie w tym miejscu przeczyta i otworzy oczy tak jak ja kiedys .

Podoba mi sie że wozisz takie karteczki ze sobą i zostawiasz w takich miejscach .

Ta jedna nawrócona osoba przyczyni się do jednego uśmiechu więcej u Pana Boga no i ty Skiper z pewnością otrzymasz wiele łask.

Podoba mi sie to -brawo Skiper:)
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Akcja w terenie Empty Re: Akcja w terenie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach