Co jest prawdziwym celem Szatana????

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Co jest prawdziwym celem Szatana????

Pisanie by thewordwatcher on 14th Maj 2016, 10:22

Świetne znalezisko, Cyrylu i ja znalazłem dzisiaj właśnie także świetne znalezisko ale w języku angielskim.

Przetłumaczę kluczowe kwestie na polski.

Jak Hitler sabotażował wysiłki wojenne Nazistów.Australijski historyk, Geoff Ferguson napisał dla Henryka Makowa artykuł na temat Hitlera.

W przedmowie do artykułu napisał:

Jedynie zdrajca Niemiec i Europy oraz miłośnik  komunizmu dokonałby tego, czego dokonał Hitler.

Ogólnie żaden człowiek nie dokonał tak wielu krzywd do tej pory w przeszłości i dla przyszłości Białej Rasy niż Adolf Hitler.


http://henrymakow.com/2016/05/Hitler-Sabotaged-War-Effort%20.html


Kilka fragmentów.

Henry Makow napisał o tym, że Hitler najprawdopodobniej był Żydem i jego ojca grób znajdował się na żydowskim cmentarzu w Bukareszcie. Ostatnio usunięto ten grób - przyczyny wydają się oczywiste. https://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/Holocaust/hitlerjew.html

Moim zdaniem to wystarczająca poszlaka, aby podejrzewać Hitlera o to, że był nasieniem węża. Jego akcje na to wyraźnie wskazują.

W jego słynnym dziele Mein Kampf Hitler napisał o Słowianach: są to podludzie, tym samym tworząc sobie wielu wrogów pośród Słowian.

Celem więc było Słowiaństwo - dlatego nie wolno nam czytać Mein Kampf!

Jego armia a zwłaszcza marynarka nie była nigdy skierowana przeciwko Anglii a jego samoloty, nawet z silnikami rakietowymi nie były używane w sposób gwarantujący mu zwycięstwo w Bitwie o Anglię. Mógł tę wojnę wygrać ale nie to było celem Hitlera.

Jego naukowe laboratoria - Peenemunde oraz Nordhausen były na wschodzie Niemiec, aby większość naukowców dostała się w ręce Rosjan. Na nich Rosja rozpoczęła budowę armii i tzw. programu kosmicznego, a w USA Niemiec Werner fon Braun pracował dla NASA.

Trwały przygotowania do II Wojny Światowej.

Hitler nie wywierał presji na Japonię aby ta osłabiała Rosję. Nie dążył do podbicia Rosji. Jego admirał Canaris był zachodnim szpiegiem i Hitler nie mógł tego nie wiedzieć.

To wskazuje także, że cała II WŚ była ukartowana przez Masonów.

Hitler opóźnił atak na Rosję o 6 tygodni, co było bezpośrednią przyczyną klęski. Kiedy armia Hitlera była tuż pod Moskwą, Hitler zmienił kierunek natarcia czołgów na... Ukrainę i Moskwy nie zdobył.

Kiedy Rommel zajmował Egipt, był niedozbrojony i dostawy były zawsze bardzo opóźnione.

Hitler nie pozwoli von Paulusowi wyrwać się spod Stalingradu na zachód i w ten sposób Hitler poświęcił 6-tą armię. Atak na Kursk w 1943 był najbardziej oczywistym atakiem, którego celem była klęska. Ta bitwa zapieczętowała klęskę Niemców w II WŚ.

Ze swojej strony dodam, że na Hitlera było planowanych 19 zamachów z tych właśnie przyczyn.

Hitlera polityka na terenach zajętych przez hitlerowców była także wyjątkowo nielogiczna. Hitlerowcy mordowali masowo Polaków i Żydów tworząc w ten sposób niezwykłą nienawiść do siebie co wytworzyło walczące podziemie, jak AK i AL. Słynny zamach na Kutcherę.

Moi rodzice pamiętający wojnę dobrze opowiadali, że kiedy armia niemiecka wkroczyła na tereny Rosji, Rosyjska armia witała radośnie... wyzwolicieli z rąk Stalina. Ale Hitler nie przyjął ich do swej armii, aby zwalczać Armię Czerwoną i zaczął ich mordować. Rosjanie nie mieli wyjścia ja tylko się bronić.

Każde imperium po zdobyciu wielu terytoriów zmieniało ludzi im nieprzychylnych i za po0mocą ludzi im sprzyjających w pokoju sprawowano władzę nad podbitymi narodami. Hitler robił zupełnie odwrotnie.

Najwyraźniej Hitler był największym wrogiem białej rasy i rzeczywiście celowo spowodował największe zniszczenia pośród białych, także pośród Niemców!

Plan II Wojny Światowej Hitler zrealizował w sposób niemal doskonały a wyszkoleni w Niemczech naukowcy - jedni udali się do Rosji, inni do USA a Hitler zakamuflował się w Argentynie, skąd prowadził prace i wypady na Antarktydę.

Czyli siły szatańskie nasienia węża działały na wszystkich stronach konfliktów w II WŚ i celem było maksymalne wyniszczenie rasy białej. Zginęło około 55 mln ludzi, z tego zaledwie 9 mln w bezpośrednich bitwach.

I Hitler i Stalin mordowali Słowian z identyczny sposób a oba systemy - komunistyczny czy nazistowski niczym się od siebie nie różniły, poza nazwami.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2186
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Co jest prawdziwym celem Szatana????

Pisanie by lusia on 14th Maj 2016, 10:49

A czy Stalin nie był gorszy? Ach zresztą obaj to samo hybrydy
avatar
lusia

Liczba postów : 505
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Co jest prawdziwym celem Szatana????

Pisanie by Iraeneus on 14th Maj 2016, 23:36

Do faktów z II WW można dodać że Hitler zatrzymał na 3 dni wojska pod Dunkierką umożliwiając tym samym ewakuację kilkuset tysięcy żołnierzy do Anglii.

Dodatkowo przez całą wojnę USA dostarczały sprzęt do broni... III Rzeszy!!! Umożliwiała to specjalna ustawa o handlu z wrogie. Ten handel odbywał się przez neutralną Hiszpanię praktycznie do połowy 1944 roku.

Dodatkowo Rosjanie na bieżąco mieli dane z projektu Manhattan, jest to opisane w raporcie oficera amerykańskiego ( nie pamiętam teraz jego danych, "raport majora Jones"??).

W gruncie rzeczy dziś sytuacja trochę przypomina tą sto lat wstecz. Wtedy car tez postawił się zachodowi tak jak dziś Putin.

Mało kto wie że carowie nie poparli propozycji jednego rządu europejskiego już na konferencji wiedeńskiej w 1815 r. Flota rosyjska w czasie wojny secesyjne blokowała pomoc angielskiej floty dla południa.

Rewolucja z 1905r. była zaplanowana i sfinansowana przez Wall Street (rody  Wartburgów i Schiftow ) w tym celu do Rosji przybyło  około 80 tys. w większości żydowskich agentów.

W 1921r. w Stockholmie powstał bank Ruskom który pośredniczył w handlu z zachodem zrabowanym cerkwi i caratowi złocie oraz dziełami sztuki. Rokeffelerowie posiadali swoje rafinerie w Baku do 1928 i nic im się nie działo.

Mam tez informacje od potomka pewnego przedwojennego wojskowego, późniejszego ambasadora w krajach Azji że Piłsudski w zamian za zatrzymanie ofensywy po bitwie Warszawskiej otrzymał siedem wagonów złota od Lenina!! (może ktoś z was będzie miał informacje które to
potwierdzą?).


To wszystko prowadzi do jednego wniosku. Zwycięzcy piszą swoją historię. Puki co niby wygranymi ( patrząc po ludzku)  są ci co rządzą tym światem ale nie na długo....
Bóg sprawi że cierpienia i męczeńska śmierć świadków Boga, przeleje czarę goryczy i Pan rozpocznie sąd nad władcami tego świata.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 463
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Co jest prawdziwym celem Szatana????

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach