Socjotechnika w mediach

Go down

Socjotechnika w mediach Empty Socjotechnika w mediach

Pisanie by Bushi on 26th Maj 2015, 10:04

Na WP pojawiła się krótka wzmianka na temat najstarszej kobiety na świecie :

http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Wszystkiego-najlepszego-z-okazji-116-urodzin-Jeralean,wid,17570099,wiadomosc.html?ticaid=114ee9&_ticrsn=3

J
Talley napisał:eralean Talley jest obecnie najstarszą kobietą na świecie. Zapytana o przepis na długie życie odpowiedziała:
Traktuję ludzi tak, jak sama chcę być traktowana - mówi Talley, która uważa, że każdy dzień jej życia to prezent od Boga, który powinna wykorzystać w stu procentach. Dlatego jeszcze dziesięć lat temu chodziła na ryby i kręgle. Wciąż regularnie bierze udział w mszach świętych.

Oczywiście jasno wynika z tego że ta kobieta długie życie zawdzięcza po prostu Bogu, jest na tyle wiekowa że zdołała to pojąć.Lecz zobaczmy jak to satanistyczne media odkręciły na bardziej "polityczne tory"

komentarz redaktorki napisał:Chcecie żyć tak długo jak Jeralean? Pozostańcie aktywni, róbcie to, co lubicie i kochajcie siebie i innych. Proste, ale najwyraźniejs skuteczne.

Jest to właśnie sztandarowy przykład SOCJOTECHNICZNEGO zabiegu. Co pani redaktorka zrobiła?

1 Skrzętnie pozbyła się sedna wypowiedzi starszej pani czyli przyczyny tak długiego życia: Boga
2 Wyciągnęła na temat przewodni zdania poboczne związane z jej jeszcze niedawnym aktywnym trybem życia, znaczy się kręgle
3 sformułowała lucyferiańską doktrynę jako przepis na długie życie, w której jeden człon zdania dobitnie jest podprogowy:

Pozostańcie aktywni, róbcie to, co lubicie i kochajcie siebie to że dalej jest "i innych" nie ma większego znaczenia, ponieważ ta starsza pani niczego takiego nie powiedziała. Zobaczcie jak robi się podprogowe informacje nawet pisanym tekstem.

Zamieszczajcie tu wszelkie socjotechniczne dziadostwo by nauczyć siebie i innych wyławiać takie manipulacje !
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Cyryl on 8th Czerwiec 2015, 03:08

Bushi zauważyłeś ważną rzecz.

Pani Talley wskazała na źródło swojego życia Boga oraz przestrzegania przykazań Bożych:

Mat 7 napisał:(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy

czy to samo:

Mat 22 napisał:(37) A On mu powiedział: Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej.

(38) To jest największe i pierwsze przykazanie.

(39) A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.


Pani Talley cytuje Isusa i cały zakon w pigułce:

Talley napisał:Traktuję ludzi tak, jak sama chcę być traktowana - mówi Talley, która uważa, że każdy dzień jej życia to prezent od Boga

Natomiast redaktorka wskazuje, że źródłem długiego życia jest satanizm:

redaktorka wp napisał:Chcecie żyć tak długo jak Jeralean? Pozostańcie aktywni, róbcie to, co lubicie i kochajcie siebie i innych. Proste, ale najwyraźniejs skuteczne.

Otóż wielu ludzi lubi grzeszyć i krzywdzić innych ludzi. Zobaczmy mąż zdradza żonę wielokrotnie ale twierdzi, że ją kocha.
Najważniejsze w satanizmie to czynić swoją wolę.

wikipedia napisał:"Czyń wedle swej woli będzie całym Prawem." (AL I:40)[1]
"Miłość jest prawem, miłość podług woli." (AL I:57)[1]
"Słowem Prawa jest Θελημα." (AL I:39)[1]
"Nie ma prawa poza Czyń wedle swej woli." (AL III:60)[1]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Thelema

Oni przemycają satanizm przy każdej okazji.

Czym dla satanisty jest miłość??? To miłość według własnego uznania. Satanista sam definiuje miłość. Czyli satanista zabijając człowieka, może uznać, ze czyni to z miłości do rodzaju ludzkiego, ponieważ zabija słabsze "ogniwo ewolucji" i "ulepsza rodzaj ludzki".

Dołowienie Bushi pokazałeś jak owa pani daje ukryty przekaz dla satanistów.
Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Bushi on 8th Czerwiec 2015, 10:22

Kolejny przykład urabiania, tym razem skierowany do młodych ludzi.

Wzmianka na temat rzekomego udanego zbombardowania kwatery głównej organizacji ISIS. Wszystko dzięki zrobionemu zdjęciu "selfe" przez jednego z terorystów, który pochwalił się nim na jakimś portalu społecznościowym, możliwe że chodzi o facebook lub inny.

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Terrorysta-zrobil-sobie-selfie-w-kwaterze-glownej-ISIS,wid,17603699,wiadomosc.html

autor napisał:Członek islamskiej grupy terrorystycznej zrobił sobie zdjęcie i opublikował je w sieci. Wywiad amerykański jest mu za to z pewnością wdzięczny.

Nie wiem jak małe musiało by być prawdopodobieństwo by bojownik zrobił by coś tak głupiego.

Jednak najważniejsze jest tu:

autor napisał:jak wyjaśnił generał Carlisle, pracownicy wywiadu standardowo zajmują się "przeczesywaniem" mediów społecznościowych oraz forów w celu odnalezienia informacji, jakimi dzielą się na nich niezbyt świadomi użytkownicy. I czasami rzeczywiście udaje im się znaleźć coś ciekawego. Tak właśnie było w tym przypadku. Kwatera główna sunnickiej radykalnej grupy terrorystycznej przestała istnieć około 22 godzin po tym, jak wykonane w pobliżu niej selfie ukazało się w sieci.

Wygląda na to, że przeglądanie mediów społecznościowych to nie zawsze strata czasu.

Co to oznacza ? .
Po prostu że elity dają znać społeczeństwu że są inwigilowani dla ich "bezpieczeństwa".
Zauważcie kto podał tą informację portal internetowy "CHIP", jest to znany w Polsce  program głównie dla młodzieży, sprzedają nowinki technologiczne i co raz częściej zajmujący się tak zwaną rozrywką. Nie jest przypadkiem że akurat w takiej krótkiej wzmiance, oraz z podtekstem komizmu została podana ta historyjka, która prawdopodobnie jest tylko czystą fantazją swoich socjotechnicznych inżynierów. Wszystko po to by przekazać młodym że skanowanie ich danych to konieczność w dzisiejszych czasach. Wypowiedź znanego generała ma dodatkowo uwiarygodnić historię i nadać ton powagi. Oczywiście nikt tej informacji nigdy nie zweryfikuje ponieważ jest to część operacyjna wywiadu.

ciekawe jest również to zdanie:
autor napisał:"Kwatera główna sunnickiej radykalnej grupy terrorystycznej przestała istnieć około 22 godzin po tym, jak wykonane w pobliżu niej selfie ukazało się w sieci."

Ta wiadomość ma cechy podprogowe, daje podświadomości  impuls : (jak dobrze że jesteśmy po stronie USA ), oraz przekazuje ostrzeżenie : (Uważaj lepiej nie rób czegoś przeciwko naszym).
ponieważ w 22 godziny znajdziemy cię!!
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Hugo on 27th Czerwiec 2015, 12:52

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zgwalcona-w-trakcie-zmiany-plci-co-sie-dzieje-z-jej-dzieckiem,wid,17666526,wiadomosc.html?ticaid=1151ec
Historia bardzo nietypowa, która pewnie nie wydarzyła się na całym świecie nigdy wcześniej (ciekawe czy autentyczna) napisana jest jak wyciskacz łez. Dziewczyna będąca podczas zmiany płci, w sumie od kilku lat była już chłopakiem. Wtedy w wyniku gwałtu z zemsty zaszła w ciążę. Dziecko choć już całkiem duże ne może mieć wystawionych dokumentów, bo żaden urząd ani sąd nie może sobie poradzić z faktem urodzenia dziecka przez osobę, która ma dokumenty mężczyzny. Historia nieciekawa i przykra, to rozumiem. Ale przesłanie artykułu jest takie, że płeć to w sumie tylko dodatek do nas samych, że przez nieumożliwienie swobodnego wyboru tej osobie  cierpi niewinne dziecko, że przecież osoba z macicą też może być 100% mężczyzną a poród u mężczyzny to normalność i tym podobne. Co ciekawe pomimo oczywistego drugiego dna artykułu komentarze są w większości rozsądne. Mimo olbrzymiej manipulacji nami, kobieto-mężczyzn człowiek strawić nie może.
Podejżewam, że historia nie jest prawdziwa, bo są przynajmniej 2 dziwne stwierdzenia. Po pierwsze, przy zmianie tożsamości osoby to poprzednie nazwisko nie znika całkowicie z wszelkich dokumentów, jak jest wspomniane w arcie. Przecież jakby ktoś popełnił jakieś przestępstwo i zmienił płeć, to nadal jest osbą odpowiedzialną za to przestępstwo. Jeśli ktoś zmienia tożsamość, to w dokumentach widnieje też jego poprzednia tożsamość, wszystkie nazwiska pod którymi ta osoba była znana w przeszłości nadal dotyczą tej samej osoby. Po drugie 10 miesięczna dziewczynka waży "już" 5 kilo? Chyba osoba, która to pisała wzięła te dane znikąd. Jedno na około 250 dzieci ma w tym wieku wagę zaledwie 6,2 kilo, często towarzyszy to skrajnemu wcześniactwu bądź innym wadom/chorobom, które mogą zagrażać nawet życiu . Waga 5 kilo chyba jest zmyślona...
Swoją drogą, czy jakbym uznała, że jestem kotkiem uwiezionym w ciele człowiek to też bym dostała takie dokumenty? I kiedy zaczną promować operacje zmiany gatunku, najlepiej na koszt podatników

Hugo

Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 33
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Bushi on 9th Październik 2015, 16:32

Zobaczcie, jak wielu ludzi staje się świadomych  kłamstw  NASA. Przeczytajcie komentarze pod tym newsem o rzekomych odkryciach tej pseudo agencji kosmicznej:

http://tech.wp.pl/kat,130036,title,NASA-nie-ma-pojecia-jak-to-mozliwe-Nowe-zaskakujace-informacje-z-Mara,wid,17899623,wiadomosc.html

cytuję zanim poznikają lub rzuci się hasbara !:

12331 napisał:Brednie, brednie ... piszę to jako astrofizyk. NASA co jakiś czas coś publikuje i próbuje uświadomić ludzkości, że bez NASA nie dałby się myśleć. Moja uczelnia pisała do NASA dwa razy aby skierowała teleskop hubla bubla na miejsce lądowania na księżycu misji Apollo aby jednoznacznie potwierdzić, że w ogóle tam wylądowali ... odpowiedzi brak.

podejrzliwy napisał:Fotografia przedstawia wnętrz krateru Gale na Marsie - a w tle widzimy piękne, błękitne (od tlenu) niebo...

20 minut wcześniej były same posty z drwinami w kierunku NASA, po  chwili widać jak jest to regulowane hasbarskimi wpisami. Do tego filtr segregujący posty według niby poczytności, umożliwia im spychanie na sam dół niechcianych postów !.
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Bushi on 12th Listopad 2015, 12:44

Tym razem NASA tłumaczy się dlaczego  koloryzuje zdjęcia "przestrzeni kosmicznej", oraz przerabia komputerowo. W zasadzie przyznała się że stworzyła wizerunek całego kosmosu!.

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Czy-NASA-nas-oszukuje-Skad-bierze-sie-magia-zdjec-z-teleskopu-Hubblea,wid,17964934,wiadomosc.html

NASA wyjaśnia:

"Warto na samym początku zrozumieć, że ludzkie oko nie jest w stanie zarejestrować pełnego widma elektromagnetycznego, ani wszystkich zakresów światła."

Z pozoru logiczne wyjaśnienie dalej mamy najważniejsze:

"Graficy, którzy zajmują się obróbką zdjęć dla NASA, odpowiadają za odpowiednie odwzorowanie kolorystyki przestrzeni kosmicznej tak, abyśmy mogli je swobodnie obejrzeć, a także aby były one atrakcyjniejsze przy wykorzystywaniu ich do celów marketingowych lub szkoleniowych."

dalej w artykule to sentymentalna opowieść jak to NASA dokonała pierwszego udanego zarejestrowania światła z gwiazd i całych problemów z "krzywym zwierciadłem Houbble`a.

Z powodu ogromnej, wzrastającej krytyki NASA przez świat internautów, organizacja ta jest zmuszona do kompensowania ewentualnych strat w zaufaniu publicznym. Takie krótkie historyjki w których muszą przyznać się do czegoś co odkryto od dawna, w tym przypadku faktu posiadania całej armii grafików i manipulacji zdjęciami. Powoduje zmiękczanie dowodów przeciwko nim. Zabieg socjotechniczny polega na tym, że w pierwszym członie podają prawdę która nie ma żadnego związku z tym co będzie potem podane.

To że ludzkie oko nie rejestruje całej większości obiektów świetlnych nie oznacza przecież że nie możemy ich zobaczyć specjalnie zaprojektowanym do tego teleskopem za 100 mln. To zdanie jest kompletnie bez sensu, ale jest konieczne by na samym początku "powalić czytelnika" szukającego prawdy. Potem dowiadujemy się:

"Teleskop Hubble'a (HST - Hubble Space Telescope) przechwytuje o wiele większą liczbę informacji, niż nasze oczy są w stanie przetworzyć."

Czyli w skrócie oznacza to że obraz jaki naświetla teleskop jest w ogóle nie czytelny dla człowieka. nigdy z resztą nam tego obrazu nie zaprezentowano. choć by dlatego byśmy sami się przekonali co naprawdę rejestruje ten teleskop!.

Następnie mowa o grafikach, którzy na podstawie tego super nasyconego obiektami zdjęcia, którego nasze oczy laików nie są godne oglądać, artyści usuwają większą część obiektów, zostawiają kilka, dodając kolory oraz tworząc głębię byśmy nie zapomnieli że patrzymy na nieskończony wszechświat. Tym czasem oni mają dokładny wgląd czym są owe punkty świetlne na niebie.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak w śmieszny sposób oni manipulują naszymi procesami myślowymi. Właśnie przyznali się do tego że to co oglądamy u nich w galeriach to nie jest rzeczywistość, tylko obraz POGLĄDOWY! Mimo to większość czytających nie zrozumie co to oznacza. Byśmy nie mieli czasu na zastanowienie się właśnie co musieli przyznać, pakują obszerny rys historyczny programu Houbble`a, oraz jego EPICKIE NAPRAWY ZWIERCIADŁA, byśmy szybko przenieśli naszą logikę na inną strefę, rys historyczny najlepiej się do tego nadaję ponieważ przenosi proces myślowy z logicznego do synoptycznego, wspomnień.

OTO magia XXI wieku, NASA pokazuje nam fantazję grafików rodem z planu Startreka, natomiast to co fotografuje naprawdę teleskop, ( oczywiście jeśli istnieje), to może być zupełnie co innego. Możliwe że widać jest sklepienie nieba, przecież nikt nie jest w stanie zwykłą lunetą zobaczyć mgławicy Magelana czy konia, złączonych gwiazd, kwazarów. W zasadzie wszyscy muszą uwierzyć że one naprawdę gdzieś tam są.
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Cyryl on 1st Grudzień 2015, 09:52

Kolejny doskonały artykuł Bushiego:

Arka Bushiego napisał:Lamentacja "Samuraja"


Post ten jest wylaniem żalu po części, oraz częściową próbą wyjaśnienia tego co dzieje się obecnie w świecie. Zadymy z islamistami, oraz odrodzeniem skrajnie prawicowych ideologii które uważam za równie niebezpieczne. Oczywiście jestem osobą wierzącą w Boga dlatego wiem że przyczyny tego wszystkiego są gdzieś w świecie niewidzialnym a głównym projektantem jest sam szatan.

III Rzesza.


Ja widzę analogię do okresu przed wojennych Niemiec, z deszczu pod rynnę tak to wygląda. Niemcy lat dwudziestych również były nasycone lewicową propagandą, sztuką i kryzysem finansowym za którym czaili się Żydowscy "banksterzy" oraz przekupni politycy. Również duma narodu niemieckiego była regularnie podważana, okupacja zagłębia ruhry przez rząd Francji i limity zbrojeniowe. Niemcy mieli największe bezrobocie w tym okresie i masowo uciekali doi USA. Potem zainicjowały się ruchy i stowarzyszenia młodzieżowe które zostały sterowane przez specjalistów z masońskich tajnych stowarzyszeń. Przewodnicy zainspirowani ezoterycznymi, mistycznymi rytuałami wychowywali młodzież w duchu ODNOWY WIELKICH NIEMIEC. To właśnie tacy ludzie jak Hitler , Himmler z wszczepionymi konkretnymi demonami kierowali i zarażali swoim czarem innych nie tylko młodych. Konkretna socjotechnika i trochę działań zakulisowych zagotowało młodych ludzi. Zauważcie że kiedyś młodzież nie była tak zdemoralizowana jak dziś. Jak więc szybko udało się zrobić Hitlerowi z nich wojowników zabójców?.
Przekierowanie gniewu na Żydów, to był manewr który dał młodzieży pretekst do posmakowania pierwszej krwi. Mogli zasmakować jej i poczuć się jak wilki polujące swobodnie. Dokładnie tak samo jak dzisiejsza młodzież wyszkolona w nienawiści do drugiego, kogokolwiek najlepiej z innego miasta, innej drużyny nienawiść musi być obecna od małego. Z obniżonym progiem moralności dzisiejsza młodzież jest jeszcze bardziej wybuchowa i bardziej podatna na ukierunkowanie. Jesteśmy właśnie świadkami przekierowywania tej nienawiści przeciwko kogoś obcemu, trafiło na ISLAMISTÓW czy widzicie tu analogię?. Kto nam zapewnia wystarczającej ilości materiału do "budowania nienawiści" jak nie UE - IV RZESZA !! ... Przypadek że znowu oni ?.


Tak jak Żydzi , którzy nie mieli większego udziału w kryzysie Niemiec lat 30 ponieśli rolę kozła ofiarnego ( nie mówię o grubych rybach "banksterach" ), byli mordowani i prześladowani tylko ci , którzy byli zwykłymi niewinnymi ludźmi. Tak i jeśli dojdzie do pogromu islamistów gdzieś w Europie , również możemy być pewni że zginą ci najbardziej pokojowi i niewinni. Taka jest rola i przeznaczenie ludzi sprawiedliwych by ginąć. Rosja , Francja , USA, bombardują Syrię... kto tam ginie jak myślicie ?. Normalni pokojowi ludzie podczas gdy najemnicy i mordrercy siedzą w schronach i wychodzą po nalocie jak szczury by oddać symbolicznie serie z kałacha i zapalić fajkę !. Rządzi nami NASIENIE WĘŻOWE które jest w mniejszości na tym świecie jestem tego pewien, jednak jak to jest za okupacji gdzie naród 30 milionowy okupowany jest przez 80 tysięczną armię wroga. Trzymają nasz świat w ryzach dzięki wojnom i konfliktom. Gdy by oni znikli w jedną noc wszyscy, rano nie poznalibyśmy tego świata, błogi spokój by zapanował.Lecz na razie jesteśmy w okupacji i jeśli przestawią pionka to jedni krzyczą a drudzy giną. Jest to wybitnie przykre do oglądania, strach wyjść we własnym mieście w nocy na spacer. Bo można zostać zaatakowany przez bandę 20 latków za to że im się nudzi. Ponieważ dostają regularnie "pierdolca" kiedy tylko wypiją. Cały dzień strzelają się w Counter-Strike potem idą zaczepiać ludzi. Wychowani na "rozregulowanych" są chwiejni psychicznie i czekają na sygnał do ataku by zrealizować pragnienia siedzących w nich demonów. Krwawa jatka to będzie ich wypełnienie życiowej misji, tak nisko zostali zaprogramowani przez nasze elity, potem będą ich chować szybko w masowych grobach jak młodych separatystów i Ukraińców. Zapieczętują jako "bohaterów" ginących znowu o bliżej nie określone : NIC.Powiem teraz coś o szatanie , głównemu okupancie tego świata i panu wszystkich satanistów. Gdy by nawet mógł stworzyć coś dobrego załóżmy że Bóg dał by mu taką możliwość i powiedział mu :


"weź sobie ten świat i tych ludzi i rób sobie co chcesz , Ja idę sobie zrobić drugi".
To założę się że nie umiał by nic twórczego i dokonać. Nawet te jego głupie technologie i wynalazki które podrzucał ludzkości wykonywali LUDZIE i udoskonalali je. Jakoś nie widziałem skamieniałych "Jumbo-jetów" z przed potopu, a przecież rządziły tam herosi i potomstwo upadłych. Dopiero ten okres od potopu jest tak naprawdę czasem gdzie ludzie mogli pokazać w pełni swoje możliwości i inwencję twórczą. Możliwe że szatan i demony za to nas tak nienawidzą. Bóg jedyny wie że to co uczynił jest zawsze jest pierwsza klasa. Szatan wykorzystał naszą kreatywność by nas kontrolować i wymordować jednak wymknęło się mu z pod kontroli, zresztą jak zwykle i nie pierwszy raz, ( potop, Chrystus ). To jest dowód na to że jest "cienkim bolkiem", i nie nadaje się nawet na zawiadowce stacji kolejowej. Jego wyznawcy powinni się mocno zastanowić nad słusznością oddawania mu czci.
http://arkabushiego.blox.pl/html/1310721,37.html?uramibushi

A ja dodam jeszcze jedną ciekawostkę,
http://mises.pl/wp-content/uploads/2014/10/Kline_Audrey_Kontrola_broni_w_nazistowskich_Niemczech.pdf

Otóż co zrobił Hitler???

mises.pl napisał:Druga część książki zaczyna się w momencie mianowania Hitlera kanclerzem Niemiec pod koniec stycznia 1933 r., i natychmiastowego wykorzystania weimarskiej polityki kontroli posiadania broni dla nazistowskiej kampanii, zmierzającej do rozbrojenia i wyeliminowania tak zwanych wrogów publicznych (czyli wszystkich, których określono komunistami). W rezultacie niecały miesiąc później Hitler i Göring przekonali prezydenta Hindenburga, że istniała potrzeba wydania nadzwyczajnego dekretu. Dekret ten w pełni umożliwił nazistom wyeliminowanie zawartych w konstytucji gwarancji wolności słowa, prasy, zgromadzeń i prawa do prywatności w osobistych rozmowach. Następnie zalegalizowano przeszukiwanie i przejmowanie prywatnych mieszkań. Carte
blanche w kwestii przeszukiwania i przejmowania mieszkań stało się modus operandi Trzeciej Rzeszy.

Szokujące prawda!!!

Otóż w czasach Isusa Piotr nosił miecz. Prawo do posiadania broni było niezbywalnym prawem człowieka do bezpieczeństwa.

Nie tylko przed drugim człowiekiem ale też zwierzęciem!!!

Co powoduje rozbrojenie obywateli???

Poczucie bezradności ludzi i strachu... a potem następuje ogromna sterowana fala nienawiści.

Obecnie rozbrajanie obywateli także temu służy!!!

Dochodzi do tego, ze islamiści są bezkarni - gdyż wymiar sprawiedliwości im pobłaża natomiast często grozi on ofiarom poprzez oskarżenia ich o rasizm i islamofobie!!!

Przykładem jest Szwecja!!

Islamiści zachęceni przez ową "kontrolowaną" bezkarność którą zapewniają im zachodnie rządy idą dalej terroryzując mieszkańców, dokonując rozmaitych przestępstw pod ochroną rządów!!!

A zwykli zastraszeni ludzie zaczynają coraz bardziej myśleć o całkowitej eksterminacji islamistów!!!

T.z.w. druga i trzecia fala mass mediów czyli przekaz internetowy, pokazuje oczywiście bezkarność islamistów i głupotę rządów. Przykładem jest Max Kolonko!!!

A to w celu aby nagle odwrócić sytuacje i aby ofiara zaczęła polować na łowce!!!

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Kasia on 12th Grudzień 2015, 20:23

Człowiek chory na raka na łożu śmierci .

Nie jednemu serce się ścisnęło oglądając i słuchając co mówi.


Ciekawe jest że prawie wie kto to jest ponownie narodzony chrześcijanin ale nie wie że piekło nie istnieje???


Ktoś zadał sobie trud by to nagrać.
Bardzo zależało komuś by ostrzec nas przed piekłem a raczej byśmy byli przekonani o jego istnieniu.

Niestety nikt nie zadbał o to by człowiek ten wyglądał na umierającego czy przynajmniej na kogoś kto jest wykończony chorobą taką jak rak!
Oby człowiek ten gorzko nie zapłacił za tą całą komedię.

Obraz niezbyt ostry.
Klatka piersiowa całkiem ładnie zbudowana,ramiona też niczego sobie.
Głos...no cóż ,też bym tak potrafiła.


Rak wykańcza człowieka -po prostu go zjada.
Moja mama miała trzydzieści parę kilo.
Moja babcia (całe życie okrąglutka)skóra i kości.
Żona brata mojego taty (jest w trakcie terapi)również trzydzieści parę kilo.

No No No
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Bushi on 12th Grudzień 2015, 21:12

Jeśli był naprawdę chory i właśnie umierał to pamiętać należy że w ostatniej fazie przed śmiercią, w przypadku mojej babci  to nawet rok przed. Kiedy organizm powoli się wyłącza lub jest w wstrząsie podczas urazów nadchodzi taki stan gdzie pojawiają się postacie , anioły duchy zmarłych. To właśnie przyczyna takich wizji i channelingów bo tak powinniśmy takie sytuacje traktować. Mam spore doświadczenie ponieważ opiekowałem sie 100 babcią. I byłem świadkiem jak została opętana rok przed śmiercią. Co mówiła i co wyprawiała. Moja żona jest opiekunka osób starszych więc zna wiele opowieści umierających.

elementy występujące w stanach agonalnych :
- wychodzenie z ciała
- odwiedziny w niebie i piekle
- wizyty świetlistych
- wizyty zmarłych  z rodziny
Wielu osobom udaje się wyjść cało i żyć dalej, to oni właśnie potem dają przeróżne "świadectwa" o piekle, misje przesłania. Demony mają jakiś w tym cel i najprawdopodobniej są odpowiedzialne za wszelkie "atrakcje" na progu śmierci.

Próg śmierci to specyficzny stan gdzie człowiek jest wystawiony i bezbronny na ataki demonów. Przypomnijcie sobie Teresę z Kalkuty,  Karola Wojtyłę, tuż przed śmiercią często wzywają egzorcystów. Ponieważ osoby takie są często nękane jak moja babcia. Ja nie wzywałem egzorcysty tylko tłumiliśmy to lekami. Tak jak w przypadku Karola Wojtyły który rok przed śmiercią "jechał" na Haloperydolu. Prawdopodobnie chcieli uniknąć skandalu jak w przypadku "matki Teresy z Kalkuty".00]]Moja babcia była bardzo modląca, różaniec doprowadził ją do opętania demonem który podawał się za "Św. Bobolę".
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Kasia on 12th Grudzień 2015, 22:05

Może być jak piszesz Bushi.
Tylko teraz kwestia tego czy film pokazuje opętanego,nawiedzonego czy też jest to tylko zwykle oszustwo .
Opętanie a nawiedzenie to dwie różne żeczy .

W każdym razie co by to nie było jest wymierzone przeciwko Bogu by dalej zwodzić ludzi.
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Kasia on 16th Grudzień 2015, 22:59

Nie kazdy moze kłamać całe życie ,przychodzi czas gdy sumienie sie budzi.

Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Bushi on 19th Grudzień 2015, 20:16

Ciekawa wypowiedź Grzegorza Brauna, na temat nowego "kultowego" filmu Gwiezdne Wojny. Braun ukazuje scenariusz serii jako propagandę republikańskiej części świata. Mało tego nie w prost ale cały przekaz wskazuje na Żydów jako sterujących tym zakulisowym światem.
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Liksar on 19th Grudzień 2015, 21:01

Co ciekawe Yoda to imie upadłego

http://detektywprawdy.pl/2015/12/09/yoda-z-gwiezdnych-wojen-demonem-przemyconym-do-naszej/

Yoda od Manly P. Hall, masona 33 stopnia (An Encyclopedic Outline of Masonic, Hermetic, Quabbalist and Rosicrucian Symbolical Philosophy).

Eliphas Levis, mason 33 stopnia, słynny brytyjski okultysta, jest ukazany kiedy przeprowadza Demoniczny Rytuał Przywołania, wzywając demona(Mefistofelesa znanego również jako Yoda)
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Bushi on 26th Marzec 2016, 17:53

Zobaczcie jakie bzdury wciskają nam z NASA oto pierwszy raz w historii zarejestrowany wybuch gwiazdy hahahaha:

http://pogoda.wp.pl/kat,1035571,title,Po-raz-pierwszy-zarejestrowano-kosmiczna-eksplozje-gwiazdy,wid,18236287,wiadomosc_wideo.html?ticaid=116b8a
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Cyryl on 27th Maj 2016, 06:12

Oto przykłady socjotechniki:

kresy.pl napisał:ABW: Piskorski działał na zlecenie rosyjskich służb, brał za to pieniądze z Moskwy
Według ABW i prokuratury, Mateusz Piskorski świadomie działał w interesie Rosji, współpracując z osobami powiązanymi z rosyjskimi służbami i biorąc pieniądze z Moskwy. Lider Zmiany twierdzi, że o tym nie wiedział. Podobnie twierdzą przedstawiciele tego ugrupowania.
Rozprawa Piskorskiego odbyła się w piątek. Trwała ponad sześć godzin i była tajna. Oficjalnie wiadomo jednak, że Piskorskiemu postawiono zarzut szpiegostwa i aresztowano na trzy miesiące. Potwierdzał to m.in. minister-koordynator ds. służb specjalnych, Mariusz Kamiński.

O sprawie szerzej pisze „Gazeta Wyborcza”, powołując się na swoje źródła. Jak czytamy na stronach internetowych tej gazety, według ABW Piskorski od 2013 r. do maja 2016 r. brał udział w "działalności rosyjskiego wywiadu cywilnego, skierowanej przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej, poprzez uczestniczenie w spotkaniach operacyjnych z osobami stanowiącymi kontakty służb wywiadu, przyjmowanie zadań operacyjnych celem propagowania rosyjskich interesów i manipulowania nastrojami polskiego społeczeństwa, pobierając na tę działalność środki finansowe oraz wynagrodzenie".


Jedną z form tej współpracy miało zdaniem śledczych być utworzenie partii politycznej i stowarzyszenia, przy czym oba miały być finansowane przez Federację Rosyjską. Moskwa miała wykorzystywać je w celach propagandowych, a także do „realizacji zadań operacyjnych, mających na celu wywołanie antyukraińskich reakcji w Polsce i antagonizowanie stosunków polsko-ukraińskich".

Prokuratura twierdzi, że lider Zmiany wielokrotnie odbywał spotkania operacyjne z reprezentantami rosyjskich organizacji pozarządowych. Ci w rzeczywistości mieli być kontaktami służb wywiadowczych. O czym Piskorski rzekomo wiedział. Według śledczych przyjmował od nich zadania operacyjne „w zakresie wojny informacyjnej prowadzonej przez FR”, których celem miało być szerzenie tez zbieżnych z interesami Rosji. Do jego zadań miało należeć także manipulowanie nastrojami społecznymi w Polsce. Za wszystko Piskorski miał przyjmować wynagrodzenie. Z kolei sama Zmiana i powiązane z nią stowarzyszenia miały być „kontrolowane i finansowane przez służby rosyjskie oraz wykorzystywane do realizacji zadań operacyjnych”.

Jako przykład działań zgodnych z rosyjskimi oczekiwaniami podano wyjazd Europejskiego Obserwatorium Demokracji i Wyborów na Krym w marcu 2014 roku, a także wyjazd Zmiany na Ukrainę w lutym ubiegłego roku (który został zablokowany przez ukraińskie służby). Piskorski miał kierować akcją, podczas której aktywiści Zmiany zdewastowali pomnik Stepana Bandery i malowali "antyukraińskie napisy". Pojawiły się wówczas napisy takie jak: "Bandera sku...syn", "Je..ć UPA", a także "Banderowcom śmierć" oraz "Polski Lwów". Portal Kresy.pl na podstawie własnych źródeł potwierdził, że za tą akcją faktycznie stał Mateusz Piskorski oraz partia Zmiana.

Zdaniem sądu, przedstawione materiały wskazują, że prawdopodobieństwo popełnienia przez Piskorskiego zarzucanego mu przestępstwa jest duże, zaś według prokuratury przygotowywał się on do ucieczki z kraju. Podczas rozprawy obrońca lidera Zmiany miał przekonywać, że brak wystarczających dowodów by udowodnić, że Piskorski miał świadomość tego, że ludzie z którymi się kontaktował działają we współpracy z rosyjskimi służbami specjalnymi. Działacze Zmiany krytykują postępowanie względem Piskorskiego i twierdzą, że on i inni członkowie Zmiany są prześladowani za poglądy.

W rozmowie z Kresami.pl Tomasz Jankowski, sekretarz Zmiany stwierdził, że cała sprawa ma charakter polityczny, a zarzuty dotyczące tego, że Piskorski miał świadomość, iż osoby z którymi się kontaktuje współpracują z obcymi służbami, są absurdalne. „Według mnie na siłę coś próbuje się przypisać Mateuszowi Piskorskiemu” – mówi Jankowski. Twierdzi, że „pisowskie media” od czasu zatrzymania celowo wyciszają całą sprawę. Odnośnie sprawy zdewastowania pomnika Bandery i napisów, rzekomo autorstwa Polaków z Ukrainy, powiedział, że jej nie pamięta: „Nawet jeśli Piskorski inspirował takie działania, to przepraszam, ale na co to ma być dowód?” - odpowiada. Zaprzecza również, jakoby partia Zmiana przyjmowała pieniądze pochodzące z Rosji. Według Jankowskiego, jego ugrupowanie samo miało mieć do czynienia z prowokacjami służb. Podejrzewa, że działania polskich służb wymierzone w Zmianę są elementem szerszej akcji, prowadzonej w regionie i wymierzonej „w środowiska antynatowskie”. "Nie jestem pewien, czy to aby nie jest inspirowane przez CIA" - doodaje Jankowski. Przyznaje, że Zmiana planowała duże demonstracje w związku ze szczytem NATO w Polsce.

Zastrzeżenia śledczych ma budzić m.in. Powiernictwo Kresowe, założone i kierowane przez wiceszefa Zmiany, Konrada Rękasa. Wiadomo, że ABW wkroczyła także do siedziby tej organizacji. „Jeśli Abwera liczy, że na życzenie kijowskich przyjaciół w tak prymitywny sposób zablokuje akcję restytucyjną na Kresach - to jest równie głupia, jak jej banderowscy sojusznicy” – napisał Rękas na Facebooku, komentując akcję ABW.

Przeczytaj: "Rzeczpospolita": powstaje antypolskie powiernictwo kresowe

Mateusz Piskorski, niegdyś polityk Samoobrony, został zatrzymany w ubiegłym tygodniu przez funkcjonariuszy ABW podczas akcji wymierzonej w członków prorosyjskiego ugrupowania Zmiana, deklarującego się głównie jako „pierwsza nieamerykańska (wzgl. antyamerykańska – red.) partia w Polsce”. Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej potwierdził, że ABW działa na jej zlecenie, prowadząc śledztwo "przeciwko obywatelowi polskiemu Mateuszowi P." Jak informował dziennik „Rzeczpospolita”, śledczy sprawdzą finanse Zmiany.

Partia Zmiana, założona przez osoby o otwarcie prorosyjskich poglądach, powstała oficjalnie 21 lutego, podczas zjazdu założycielskiego w Warszawie. Jej przewodniczącym został Mateusz Piskorski, zaś jednym z wiceprzewodniczących wybrano Konrada Rękasa. Sekretarzem partii jest Tomasz Jankowski.

Czytaj także: Polscy euroazjaci: idealiści czy agenci?

W lutym 2015 roku delegacja Zmiany udała się na Ukrainę z okazji 71. rocznicy mordu w Hucie Pieniackiej . Okazało się, że na miejscu kaźni Polaków rozwinęto czerwone flagi i eksponowano symbole komunistyczne. Fotografie przedstawiające działaczy partii Zmiana z flagami partyjnymi, a także komunistycznymi trafiły do sieci. Obecni byli tam również przedstawiciele Komunistycznej Młodzieży Polski, ściśle współpracującej ze Zmianą. Działacze tego ugrupowania nie wstydzą się przy tym współpracy z organizacjami i osobami odwołującymi się zarówno do dziedzictwa komunistycznego, jak również PRL.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/abw-piskorski-dzialal-na-zlecenie-rosyjskich-sluzb-bral-za-to-pieniadze-z-moskwy

Otóż zauważmy jedno. Piskorskiemu nie postawiono zarzutu szpiegostwa!!!

Otóż szpieg to ktoś kto wykrada tajemnice państwowe, przed państwo chronione klauzulą tajności.

Tymczasem Piskorskiemu postawiono zarzut: manipulowania opinią publiczna w interesie Rosji!!!

O ten sam zarzut może być każdy z nas oskarżony, każdy kto ostrzega Polaków przed planami Pis - u wywołania wojny pomiędzy Polską a Rosją, na zlecenie USA i Watykanu!!!

Natomiast kłamcy z Pis - u, jeśli uważają, że manipulowanie opinią publiczną i dostawanie za to pieniędzy z zagranicy jest złe i powinno być karane, to dlaczego nie aresztują tych ludzi???

kresy.pl napisał:Polski portal promujący imigrantów finansowany za obce pieniądze
Powstały we współpracy z Fundacją Batorego i sfinansowany przez środki pochodzące z Funduszu Europejskiego Obszaru Gospodarczego portal ma za zadanie informować o tzw. uchodźcach i rozwiewać rzekome mity na ich temat. W rzeczywistości stanowi tubę propagandową ideologii multikulturalizmu – czytamy na PCh24.pl.
Portal Uchodźcy.info powstał w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Są one formą bezzwrotnej pomocy udzielanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein.

Jak czytamy na portalu uchodzcy.info, powstał on „z myślą o podnoszeniu świadomości społecznej na temat uchodźców w Polsce i Europie poprzez upowszechnianie rzetelnej wiedzy i obalanie stereotypów. Jest również rodzajem przewodnika po różnych formach zaangażowania i pomocy – zawiera praktyczną wiedzę i najpotrzebniejsze narzędzia”.

Twórcy deklarują, że „jej zadaniem jest zachęcanie i inspirowanie do działań na rzecz uchodźców w jak najszerszym zakresie – od walki z mową nienawiści, przez działania edukacyjne i medialne, po bezpośrednią pomoc potrzebującym”.

Z nowopowstałego portalu można dowiedzieć się m. in., iż „osoby starające się o status uchodźcy poddawane są znacznie dokładniejszej kontroli służb specjalnych niż te, które przekraczają granicę z legalną wizą. Są sprawdzani zarówno pod kątem ich dotychczasowego życia, jak i bezpieczeństwa kraju docelowego. [...] odpowiednie agencje wywiadowcze wiedzą o nich nieporównanie więcej, niż gdyby wybrali jakikolwiek inny sposób przedostania się do Europy”.

Portal PCh24.pl zwraca jednak uwagę, że efekty policyjnych śledztw podjętych po zamachach w Paryżu i Brukseli ukazały „brutalną prawdę” o migrantach przekraczających granice i posługujących się fałszywymi paszportami. Niemieckie władze w grudniu 2015 roku podały, że niemal 10 proc. „uchodźców”, którzy przybyli do tego kraju w ostatnich miesiącach, posługuje się fałszywymi dokumentami.

Portal próbuje też rozdzielić terroryzm od islamskiego radykalizmu, twierdząc, że „jego źródłem nie jest żadna religia ani ideologia”. Odnośnie religii, podjęto próbę relatywizacji aktów terroru dokonywanych przez muzułmanów, przywołując jako przykłady „zamachy na kliniki aborcyjne w USA” dokonywane przez chrześcijan, a także działania buddystów na Sri Lance lub w Birmie.

Autorzy portalu polemizują również z tezą, że imigracja zagraża rynkowi pracy w Polsce:

„To jedna z najczęstszych obaw wywołanych przez plany przyjęcia do Polski uchodźców. Według ekspertów badających rynek pracy nie mamy się jednak czego obawiać. Dlaczego? Ponieważ liczba Polaków bardzo szybko się kurczy, co będzie miało w przyszłości katastrofalny wpływ na naszą gospodarkę. Uchodźcy mogą trochę ten proces zastopować”.

„Jeśli to taki znakomity interes i „konieczność dziejowa”, to czemu eurokraci chcą nas zmuszać karami finansowymi do wejścia w niego?” – pyta PCh24.pl.

„Powinniśmy odrzucić działania niezwiązane z naszym interesem gospodarczym i płacowym, a które są związane z czynnikiem politycznym. Do czasu, kiedy nie dogonimy pod względem wynagrodzeń krajów sąsiednich, nie powinniśmy sztucznie doprowadzać do sprowadzania imigrantów - w sytuacji, kiedy Polska jest krajem emigrantów. Jest to co prawda w interesie grup biznesu, chcących niskich wynagrodzeń dla pracowników, ale przy sprowadzaniu imigrantów płace nadal pozostaną na niskim poziomie” - powiedział Kresom.pl były wiceminister finansów, ekonomista dr Cezary Mech..
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/polski-portal-promujacy-imigrantow-finansowany-przez-obce-pieniadze

Przecież ludzie z tego portalu jawnie biorą pieniądze od obcych państw aby manipulować Polską opinią publiczną w celu przyjmowania i utrzymanie tysięcy islamistów - którzy stwarzają realne zagrożenie terrorystyczne oraz popełniaj,ą wiele najgroźniejszych przestępstw???

Zauważmy jedno Pis to kolejni kłamcy i podżegacze wojenni !!!!

Natomiast zobaczcie komentarze pod artykułem o Piskorskim, okazuje się, że ludzie są odporni na tą socjotechnikę podżegaczy wojennych z Pis.

Dlaczego??? Ponieważ sam Isus powiedział coś ciekawego o sądach:

Mt 7 napisał:(1) Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.

(2) Albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą
.

Otóż ludzie po jakimś czasie szybko wyłapują obłudę rządzących!!! Ponieważ, ludzi stworzył Bóg!!!

I dlatego kłamcy zawsze stoją na przegranej pozycji.

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by anileve on 22nd Czerwiec 2016, 22:49

Zastanawiam się czy to nie jest jakieś przesłanie. Dziwne ! dziś to wrzucili do sieci.anileve

Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Kasia on 23rd Czerwiec 2016, 00:09

Tu np.jest Belgia z Ukrainą .


Belgia była w zupełnie innej grupie a Ukraina już pojechała do domciu.

Czyli raczej nagrania są przypadkowe...no chyba że masz na myśli Polaków i Belgię(zobaczymy)Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by anileve on 23rd Czerwiec 2016, 14:44

Teledysk jest na każde państwo i myślę o przesłaniu na Europę.Dziękuje że wrzuciłaś,ja nie umiem wrzucić całego, tylko link.

anileve

Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Socjotechnika w mediach Empty Re: Socjotechnika w mediach

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach