prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by efraimita on 16th Styczeń 2018, 01:39

Suplement podobnie jak lek działa na objawy. Zięba mówi "czujesz się źle? Jesteś chory? Weź suplementy." I znikają objawy bo organizm dostaje gotowy produkt. Przygotowany do bezpośredniego wykorzystania. A pozyskanie go z natury kosztuje organizm uruchomienie pewnych procesów i użycie swoich "narzędzi". Gdy produkt jest gotowy bez używania tych procesów i narzędzi to organizm je ogranicza lub likwiduje. Więc już na pierwszy rzut oka widać jakie jest niebezpieczeństwo.

Suplementacja w sporcie zwłaszcza makroskladnikami osłabia generalnie organizm (nie chodzi mi o sile fizyczną). Jestem tego bezposrednim świadkiem jako trener.

Zgadzam się z Cyrylem, że niedobór ruchu jest dla nas niebezpieczny i niedobór kontaktu z środowiskiem naturalnym. Ale nie zgodzę się, że należy uprawiać sport na takim poziomie, aby konieczna była suplementacja. Po co? I w jakim celu?

Tak jak pisze Łukasz jest to droga na skróty. Mało tego ci którzy zajmujecie się sportem zauważcie jaka jest zależność jaką nam wpojono i nam się mydli oczy. Wiadomo że ruch i uprawianie sportu (nie w pojęciu patologicznym, ale rekreacyjnym) poprawią samo w sobie procesy w organizmie. Między innymi procesy wchłanialnosci i przyswajalności. Więc wmówiło się sportowcom, że potrzebują większe ilości mikro i makro składników i muszą się suplementować. A suplementy jak już mówiłem pogarszają te procesy, ale jednocześnie zakrywając objawy pogorszenia tych procesów utrzymując stężenie pierwiastków na sztucznie dobrym poziomie. I w ten sposób mamy samonakręcającą się maszynę do robienia pieniędzy na ludziach teoretycznie zdrowych.

Zdrowy organizm to taki, który radzi sobie ze wszystkim sam, a nie taki, który w dobrostanie podtrzymujemy sztucznie.

Zobacz Cyrylu o jakim absurdzie mówisz. Piszesz:
Cyryl napisał:Natomiast większość ludzi pracuje w biurach czy fabrykach a zatem mają oni poważne niedobory witaminy D. Gdyż nie przebywają na słońcu. A zatem muszą oni brać witaminę D aby uzupełnić jej niedobory.

Najpierw piszesz o tym co jest przyczyną niedoboru wit. D, czyli brak słońca, a później piszesz, że sposobem na zaradzenie temu jest suplementacja wit D. Wybacz ale strzeliłeś sobie w stopę. Czyli wychodzi na to, że jednak słońce nie jest nam potrzebne, wystarczy suplement w postaci wit D i pomimo tego że ludzie pracują w sposób patologiczny to jednak jest sposób aby mogli dalej popełniać ten błąd.
Właśnie taki typ myślenia jest pułapką dla naszego umysłu w który wtłacza nas dzisiejszy świat. Możesz robić źle, wystarczy że masz coś co pozwoli zamaskować złe skutki tego co robisz.
avatar
efraimita

Liczba postów : 282
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by Iraeneus on 16th Styczeń 2018, 01:49

Jerzy Zięba proponuje NATURALNE preparaty i to nie jest suplementacja w sensie tego wszystkiego, tej całej wielkiej szkodliwej farmy farmaceutycznej. Ja to po prostu mieszam z jedzeniem pozyskane witaminy itp. zwłaszcza z tłuszczami nasyconymi ( uwielbiam olej z pestek dyni ) i zwiększam przyswajalność i stosuje ogólnie dietę tłuszczową.

To właśnie Ziemba zauważy jak wiele preparatów witamin, minerałów zawiera szkodliwe wypełniacze ( np talk! bo się lepiej sypie w maszynach ), szkodliwe substancje chemiczne czy tzw E (np sterynian magnezu etc. ) u niego tego nie ma. Masz tylko otoczkę na bazie żelatyny wołowej i środek to konkretna witamina z surowca naturalnego, często z naturalnych upraw etc.

Popatrzcie na to:
https://ukryteterapie.pl/kolekcja/frontpage/trawa-jeczmienna

Ja sam tego nigdy nie zamówiłem bo na pierwszy rzut oka przesada z ceną ale ... poczytajcie sobie jak on to dostarcza, jak produkuje a w końcu jakie właściwości ma trawa jęczmienna.

Zgadzam się z tobą Cyrylu że Zięba może nie mieć świadomości co do hipnozy ... i na szczęście czuje do niego "tylko" ogromną wdzięczność że się podzieli praktycznie za darmo wiedzą którą nabył ... nie jestem do niego bezgranicznie zapatrzony.

Co do uwagi Kasi i wersetu z Pisma ... popatrz na kontekst ... dzisiaj jesteśmy w czasach przekleństwa ... w ograniczonej formie ( na tyle ile pozwala na to Bóg ) rządzą nami lucyferianie i dożą do naszej zagłady ... ja to odbieram tak że pragnąc królestwa Bożego Bóg nam otworzył umysły pokazał prawdę ( jako nielicznym ) i poprzez intelekt możemy czy nawet musimy znaleźć sami rozwiązanie na ten czas kiedy nas trują. Wszystko inne w tym spektakularne wybawienie na pustynie i inna pomoc Boga dopiero przyjdzie ... z czasem.

Co do Łukasza to ... zbyt chyba pochopnie oceniasz Ziębe, zwłaszcza z zarabianiem przez niego "hajsu" a uwaga że nam się nie chce, że jesteśmy wygodni owszem jest coś w tym ale ....

to nie jest do końca prawda. System nas tak rozgrywa że musimy spłacać nasze kredyty, chodzić do niewolniczej słabo płatnej pracy etc.

Po prostu po sobie wiem że szukam prostych, jak najmniej czasochłonny i tanich sposobów. Sam ma szklarnię, ogródek, do zeszłego roku kury które wydusił mi lis etc. sam zasadzam sadzonki pomidorów i inne ale ... nie jest łatwo, zwłaszcza jak masz żonę i dzieci które nie rozumieją za wiele i ci nie pomagają

Ale masz rację tylko to w co wkładasz trud i ciężką pracę przynosi prawdziwą satysfakcję. Jedną tylko cechę w tej pracy trzeba nieodzownie posiadać ... trzeba być cholernie upartym!!

Efraimito

Teraz widzę jak pobieżnie słuchasz lub znasz to co przekazuje Zięba. Zresztą to jest problem o wiele szerszy często pod wpływem uprzedzenia do kogoś już nie słuchamy go i przypisujemy mu to co nie powiedział lub nie uczynił.

Toż on (Zięba) w kółko mówi o leczeniu przyczyn a nie objawów. często wypomina lekarzom, producentom lekarstw ... np krytykuje w Polsce Narodowy program walki z rakiem forsowany przez ministerstwo zdrowia że też nie wspomnę o zwalczaniu przez niego chemioterapii ( o której mówi że ma 3% skuteczności gdy ci co się nie leczą w ogóle mają 25% skuteczności wyleczeń) i wiele innych

Co do wit. D to właśnie Zięba mówi że badania w Australii wykazał ... niedobór tej witaminy u sporej części populacji tj. jeżeli dobrze pamięta to u 60% społeczeństwa Australii, w tak nasłonecznionym kraju!

I co wtedy?jeżeli nie suplementy to ... Zięba mówi o lampach UV promieni B, wystarczy rano wstajesz w bieliźnie, w łazience z 2-3 minuty naświetlania i jesteś do witaminowany ... zresztą mieliśmy to za komuny, sam kiedyś byłem w szpitalu jako nastolatek i tak mnie lampą po 10 min. naświetlali codziennie ...

oczywiście macie zawsze wolną wolę i ... tylko w świetle tej całej wiedzy ... można być obojętnym i powiedzieć eeee ... Pan Bóg mi pomoże, nie będę się zdrowo odżywiał, nie będę uzupełniał brakujących składników (specjalnie nie piszę suplementował bo to nazwa ze złym skojarzeniem do suplementów wielkich koncernów farmaceutycznym) ??

Jeżeli tak to ... ja uważam to za  brak rozsądku.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 534
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by efraimita on 16th Styczeń 2018, 07:52


Iraeneus napisał:oczywiście macie zawsze wolną wolę i ... tylko w świetle tej całej wiedzy ... można być obojętnym i powiedzieć eeee ... Pan Bóg mi pomoże, nie będę się zdrowo odżywiał, nie będę uzupełniał brakujących składników (specjalnie nie piszę suplementował bo to nazwa ze złym skojarzeniem suplementów wielkich koncernów farmaceutycznym) ??

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że jeśli nie biorę witamin w proszku to promuje aby się niezdrowo odżywiać i niczym nie martwić. Oczywiście, że trzeba dbać o zdrowie i się dobrze odżywiać. Ale bez substancji pozyskiwanych syntetycznie nawet jeśli są one z naturalnych produktów. Przecież ja pisze o tym co się dzieje w organizmie. Nie ma znaczenia że uzupełniasz niedobory jeśli w ten sposób nie zmusisz organizmu do właściwej pracy nad tymi minerałami.
Jeśli coś jest suszone, proszkowany jest cały produkt, wyciśnięty olej itp. to jeszcze jest ok. Ale jeżeli z czegoś jest wyjęta np wit. C i podana w białym proszku to nie jest to dobre. I już nie chodzi mi tylko o Ziębe (może niepotrzebnie się go czepnąłem) tylko o ogólną tendencje i dziwię się że nie zwracasz na to uwagi.

I też mogę mówić o własnych obserwacjach, bo np mój syn bez dodatkowych witamin i suplementów w ogóle nie opuszcza zajęć w szkole bo nie choruje i jak się okazało na gęstsze kosci niż reszta jego rówieśników z "niewiadomych" przyczyn.

Więc mi chodzi o to aby dbać o swoje zdrowie i się dowiadywać o zdrowiu, ale prawdy
avatar
efraimita

Liczba postów : 282
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by Iraeneus on 16th Styczeń 2018, 08:49

Bardzo się cieszę że w wielu sprawach myślimy podobnie.

Efraimita napisał:Ale bez substancji pozyskiwanych syntetycznie nawet jeśli są one z naturalnych produktów.

One wcale nie są pozyskiwane syntetycznie ... syntetycznie możemy pozyskać tylko związki syntetyczne, które są nie nauralne.

Zwróć uwagę że oprócz tego co mówisz że żywność jest pasteryzowana i traci większość swoich naturalnych składników to ...

Zięba poleca burak, kapustę kiszoną i inne liofilizowane produkty. Czyli takie które w tym procesie nie tracą swoich właściwości odżywczych jak w przypadku pasteryzacji, suszenia, rafinacji etc..

Do tego dochodzą oleje roślinne tłoczone na zimno tj. do 48 stopni. Które tak samo zachowują w pełni swoje właściwości odżywcze.

To wszystko sprawia że spożywając takie produkty mamy w pełni naturalne, pełnowartościowe produkty które nie mają nic wspólnego z powszechnie rozumianą suplementacją ani z związkami syntetycznymi.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 534
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by efraimita on 16th Styczeń 2018, 19:21

Iraeneus napisał:Zięba poleca burak, kapustę kiszoną i inne liofilizowane produkty. Czyli takie które w tym procesie nie tracą swoich właściwości odżywczych jak w przypadku pasteryzacji, suszenia, rafinacji etc..

Do tego dochodzą oleje roślinne tłoczone na zimno tj. do 48 stopni. Które tak samo zachowują w pełni swoje właściwości odżywcze.

W tej kwestii pełna zgoda i poparcie Smile
avatar
efraimita

Liczba postów : 282
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by Cyryl on 16th Styczeń 2018, 21:08

efraimita napisał:Suplementacja w sporcie zwłaszcza makroskladnikami osłabia generalnie organizm (nie chodzi mi o sile fizyczną). Jestem tego bezposrednim świadkiem jako trener. 

Oczywiście masz racje. Suplementacja makroskładnikami to głupota, jedzenie białka które jest z serwatki - czyli odpadu którym się tuczy świnie, to niszczenie zdrowia. 

Natomiast co do suplementacji mikroskładnikami. 

To bądźmy poważni. Po to koncerny żywieniowe i rolnicze wymyślają owoce i warzywa z mniejszą ilością witamin i minerałów, aby pogorszyć nam zdrowie.

Współczesne rolnictwo sprawia, że owoce nie mają takiego życiodajnego pierwiastka jakim jest krzem!!!!

A jeden Polak wymyślił jak raka leczyć krzemem.

Dr Aleksandra Niedzwiecki odkryła lek na raka:
https://www.sadistic.pl/lek-na-raka-odkryty-vt176181.htm

I polega on na odpowiedniej suplementacji określonymi witaminami i minerałami.

To, że dziś mamy epidemie raka i innych chorób to efekt tego, że nasza żywność jest uboższa w mikroskładniki przy jednoczesnym większym skażeniu naszego środowiska chemią oraz negatywną energią. 

Pisałem już tutaj:
http://zbawienie.forumotion.com/t4p1050-czasy-konca

Że ONZ ogłosiło plan depopulacji ludzkości z 7 miliardów do 1 miliarda do 2025 roku.

A zatem obecnie produkowana jet żywność która zawiera mniejsze ilości lub nie zawiera wcale mikroskładników. 

Co ciekawe wlewy witaminami C oraz B17 leczą raka (czyli najbardziej sztuczne podawanie witamin). Ale na takie kuracje stać ludzi bogatych czyli one nie są powszechne. 

To wszystko pokazuje, że nasza rozmowa o tym czy nasz organizm może przyzwyczaić się do mniejszych dawek witamin to strata czasu. Nasz organizm żyje w tak skażonym środowisku, że w rzeczywistości potrzebujemy jeszcze więcej mikroskładników.

Przypomina to sytuacje w której zawodnik trójboju naturalnie w martwym ciągu biorący 250 kg jest zmuszony do podnoszenia w martwym ciągu 400 kg. Aby to zrobić musi zatem brać doping.  Nie wspomnę, że przy takim progresie bierze się końskie dawki witamin np witaminy D.

Teraz rozumiecie bracia i siostry skalę problemu??? Nasze coraz bardziej zatrute środowisko powoduje, że jesteśmy zmuszeni brać większe ilości mikroskładników tymczasem żywność obecnie produkowana zawiera ich coraz mniej.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by efraimita on 17th Styczeń 2018, 01:19

Cyrylu, oczywiście że nas trują i wyjaławiają jedzenie, ale możemy się permanentnie odtruwać i szukać lepszego jedzenia niż "marketowe"
Nie da się całkiem pozbawić żywności mikroskładików, a to czy dane warzywo lub owoc ma więcej czy mniej tych składników można poznać bardzo prosto, po smaku. Jeżeli coś ma bardziej intensywny smak (nie wygląd, bo o wygląd można zadbać sztucznie) to musi być bogatsze w mikroskładniki niż to co ma gorszy smak.
W okresie wiosenno letnio jesiennym mamy możliwość napakowania się minerałami i witaminami, bo warzyw owoców, ziół na straganach, u sąsiadów, w ogródkach na działkach, na balkonach, w lesie itp jest pod dostatkiem.

Sam piszesz Cyrylu że stosowanie sztucznych suplementów jest potrzebne w LECZENIU. Więc jeśli zakładamy, że jesteśmy wszyscy chorzy to może i owszem trzeba to robić, ale z własnego doświadczenia i wiedzy którą posiadam nie mam do tego przekonania.

Jedyne suplementu jakie uznaje to formy np sproszkowane czegoś, a nie wyciąg, lub pojedynczy minerał uzyskany z czegoś.

Znowu podajesz przykład kulturysty który rozwija mięśnie i siłę ponad przeciętną i mówisz o suplementacji wit D.
Ile osób jest w takiej sytuacji jak ten kulturysta? To znowu jest sytuacja a normalna, z którą organizm sobie w sposób normalny nie radzi i dlatego potrzebuje suplementacji.

Co do krzemu zgadzam się w zupełności, brakuje go nam i jest bardzo ważny, i tu mógłbym się zgodzić na suplement np w postaci ziemi okrzemkowej, ale nie w postaci krzemu w tabletce kapsułce lub tym odobnym. Na marginesie kasza jaglana przychodzi tutaj też z pomocą.
avatar
efraimita

Liczba postów : 282
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by Cyryl on 17th Styczeń 2018, 20:46

efraimito pracowałem w branży spożywczej przy mięsie - napisze tak, drób jest faszerowany hormonami - gdyż nie ma szans aby kurczak w kilka tygodni przybrał tak szybko na masie mięśniowej. Dlatego u kobiet które często jedzą kurczaka występują zmiany hormonalne. 

Jeśli zatem mięsa nie kupisz u drobnego rolnika lub nie będziesz sam miał drobiu to nei ma czegoś takiego jak czyste mięso. 

Co do warzyw i owoców. Branie świeżych ze sklepu nie ma sensu. One są specjalne faszerowane chemią aby dłużej były świeże.  Najlepsze zatem są mrożonki (gdyż mróz to najtańsza forma konserwacji) lub te z puszek lub słoików (gdyż te są konserwowane bardziej naturalnie). 

Natomiast główny problem naszej populacji przy doborze odpowiedniej diety, jest kompletny brak wiedzy o manipulowaniu proporcjami makroskładników. 

Np. nie potrzebujesz tylu witamin przy diecie ketogenicznej. Gdyż w niej organizm przechodzi w stan ketozy i organizm czerpie energie z tłuszczy. Dietę tą stosują ludy północy np. Eskimosi. Jednak wadą tej diety jest to, że obciąża ona wątrobę i nerki i nie jest ona polecana dla zwykłej osoby czy osoby trenującej wytrzymałościowo. Polecana jest ona dla osób trenujących siłowo ponieważ tutaj masz duże zapotrzebowanie na białko a zatem organizm szybciej zagospodaruje białko gdyż jest potrzeba budowa większej masy mięśniowej czy kostnej.

Ja sam np. obniżam poziom węglowodanów - jednak nie wpadam w stan ketozy - i waga mi spada a poziom energii wzrasta. Jednak jak ćwiczę kulami kettebell w granicach 32, 40 czy 48 kg oraz sztangą w ćwiczeniach wielostawowych, które obciążają organizm i wymuszają wyższy poziom metabolizmu i produkcji hormonów. A zatem nie obciążam organów. 

Generalnie problem jest, że ludzie nie mają wiedzy  o tym jaką dietę o jakiej proporcji makroskładników stosować dla siebie. Dieta dla każdej osoby powinna być inna.

To jest moim zdaniem główny problem. Przy osobach młodych sprawa jest prosta przy ich metabolizmie i jeśli oni uprawiają sport  to mogą oni jeść co chcą i nie potrzebują w zasadzie żadnej suplementacji. Taki nastolatek zje spore ilości owoców czy warzyw i uzupełni te niedobory witamin. Sam jako nastolatek dziennie jadłem nawet 20 jabłek w lecie i nie brałem żadnych witamin. 

Natomiast co do środowiska to mój ojciec ma 78 lat i w sumie cieszy się dobrym zdrowiem. Nie je witamin i zażywa jedną tabletkę. Fizycznie jest wstanie wycisnąć jedną ręką kilka razy 16 kg (ma niski wzrost i pracował zawodowo fizycznie). To pokazuje jedno. Obecnie skażenie środowiska jest tak duże, że obecni młodzi ludzie przebywają dłużej w skażonym środowisku. Dlatego obecnie młodzi ludzie szybciej się starzeją i 30 latkowie umierają na zawały serca. 

Skażone jest środowisko nie tylko fizyczne (chemia i.t.p)  ale też duchowe (zanieczyszczenia elektromagnetyczne czy więcej powodów do stresu). 

Co jest jawnym dowodem na to, że obecnie mamy wielki ucisk który grozi zagłada całej ludzkości.

Co moim zdaniem jest niepojące w panu Jerzym Ziębie czy innych ludziach głoszących naturalne metody leczenia???

Otóż oni przecedzają komara a połykają Wielbłąda.

Moim zdaniem świadomie lub też nie - nie jest to ważna. Są oni kontrolowaną opozycją przez diabła. Otóż proponują oni ludziom skuteczną ale drogą suplementacje jako antidotum  na coraz większe zatrucie środowiska. 

Tymczasem jedynym antidotum jest prośba do Boga aby Ten jak najszybciej ustanowił na ziemi swoje Królestwo. Jedynym antidotum jest posypanie głowy popiołem i szukanie pokory i sprawiedliwości oraz głośnie nawoływanie do Boga o jego ochronę. 

Tymczasem Zięba apeluje do satanistów w parlamencie sam zajmując się magią w postacią hipnozy. Dr Hubert Czerniak coś tam protestuje ale zgadza się na przymusowe szczepienia dzieci po 6 miesiącu życia. 

Jednym słowem ludzka energia i uwaga jest przez nich odwracana przez danie im nadziei, że te suplementy ich zbawią. Owszem te suplementy przedłuża im co najwyżej życie w tym nieludzkim świecie... ale ich nie zbawią.

Jedynie Bóg może nas zbawić oraz uzdrowić. Owszem nie ma nic złego w dbaniu o własne zdrowie ale musimy pamiętać, że ocalić nasz może tylko Bóg.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by Liksar on 17th Styczeń 2018, 21:14

i napisał:pracowałem w branży spożywczej przy mięsie - napisze tak, drób jest faszerowany hormonami

Cyrlu, a jak wygląda sprawa z kurczakami zagrodowymi ?

Pic na wodę, czy jednak lepsza opcja ?

Cena droższa jak wiemy, ale pytanie czy faktycznie zdrowszy...
avatar
Liksar

Liczba postów : 1228
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by Cyryl on 18th Styczeń 2018, 12:29

Są one lepsze, ponieważ są one w ruchu i mają lepsze tłuszcze.

Ale znowu, aby był zysk to muszą one szybciej rosnąc oraz ich cena musi być konkurencyjna a zatem i tak się je faszeruje hormonami czy specjalną paszą.

Problemem z żywnością są podatki. Skala opodatkowania sięga pond 85% a zatem nie opłaca się produkować w celu sprzedaży żywności naturalnej. Zresztą przy tak wysokich podatkach zawsze konkurencyjne będą wielkie koncerny i fabryki czy wielkie farmy a tam jest niemożliwością produkować zdrową żywność.

A zatem pozostaje tylko kupić ziemię i samemu hodować owoce, warzywa oraz zwierzęta.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by efraimita on 18th Styczeń 2018, 13:38

Cyryl napisał:efraimito pracowałem w branży spożywczej przy mięsie - napisze tak, drób jest faszerowany hormonami - gdyż nie ma szans aby kurczak w kilka tygodni przybrał tak szybko na masie mięśniowej. Dlatego u kobiet które często jedzą kurczaka występują zmiany hormonalne.

Doskonale sobie zdaje z tego sprawę i uważam, że mięso i jego pochodne to dziś najbardziej skażone produkty spożywcze (zwłaszcza ryby)

Nie tylko u kobiet występują zmiany hormonalne. W ogole wydaje mi się, że kluczem do niszczenia naszego zdrowia jest ingerencja wlasnie w gospodarkę hormonalną naszego organizmu. Cała populacja ludzi ma permanentnie podwyższony kortyzol, co prowadzi do rozregulowania hormonów i nie mam na to dowodów, ale wydaje mi się, ze jest to wyzwoliciel większości chorób cywilizacyjnych. Tzw. "wypalenie" nadnerczy właściwie jest końcem naszego zycia. Jeżeli organizm utrzymuje hormony na właściwym poziomie, to radzi sobie z wszelkimi nedogodnościami. Na wskutek podwyższonego kortyzolu po pewnym czasie dochodzi do zaburzenia gospodarki hormonalnej i organizm jest w prawdziwych opałach. A wpływ na nasze hormony mną nie tylko żywność ale całe środowisko w jakim się znajdujemy, oraz nasze ... emocje i tzw duchowość.
Bycie blisko Boga uodparnia nas na stres związany z funkcjonowaniem w tym świecie, a to jest bardzo ważny element dla naszego zdrowia.
avatar
efraimita

Liczba postów : 282
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by Cyryl on 5th Marzec 2018, 20:26

Moim zdaniem ważny film odnośnie pana Zięby:

https://www.ipla.tv/wideo/news/Skandalisci/5004612/Skandalisci-Jerzy-Zieba/b7f005953523b8cbd1e2ee85a831b340

a tutaj my na you tube skruconą wersję:W programie Skandaliści Jerzy Zięba zadeklarował ważną rzecz:

1. Pobiera on co miesiąc pensje w wysokości 3500 złotych. Z czego wypłaca on dobrowolnie alimenty.

2. Wysokie ceny wykładów czy seminariów na których jest m.in on, otrzymuje organizator a nie sam Zięba. 

3. Zyski z książki Zięby ma wydawca, zyski z urządzenia do wody, które Zięba promuje, ma firma produkująca. 

Zięba zatem deklaruje, że jedynym - lub głównym - źródłem jego utrzymania jest stała pensja w wysokości 3500 złotych.

Napisze tak, nie mam powodu ani dowodów aby podważać deklaracje Zięby. Czyli jak widać pogłoski o jego sporych zyskach z jego wykładów sprzedaż urządzenia, książki czy suplementów są tylko pogłoskami. Nie sadze aby Zięba kłamał co do swoich finansów z prostego powodu, wykrycie jego dochodów nie stanowiło by problemu dla dziennikarzy.

A zatem moje zastrzeżenia budzi obecnie u Zięby jego promowanie okultystycznej metody hipnozy. A tę informacje podaje ponieważ wcześniej podałem czy aby Zięba nie ma ogromnych zysków z książek, urządzeń, wykładu czy sprzedaży suplementów.  

Dlatego dla uczciwości zamieszkam deklaracje samego Zięby.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach