Prawda na temat cholesterolu

Go down

Prawda na temat cholesterolu Empty Prawda na temat cholesterolu

Pisanie by Obserwator on 4th Maj 2015, 19:27

Bardzo ciekawy wywiad na temat cholesterolu. Dotychczasowa wiedza na jego temat, którą serwują nam, media, medycy, nauka to oczywiście same kłamstwa!!

Wywiad z Niezależnej Telewizji (NTV)


Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Prawda na temat cholesterolu Empty Re: Prawda na temat cholesterolu

Pisanie by Kasia on 4th Maj 2015, 23:07

Dokładnie  Kamil...
Każdy powie, że cholesterol jest przyczyną wszelkiego zła. Powoduje miażdżycę, zawały serca, udary, inne schorzenia. Pojawiają się nowe diety, produkty "bez cholesterolu", co świetnie nakręca sprzedaż. Ludzie są wystraszeni, lekarze i dietetycy nawołują i panuje ogólny na ten temat obłęd. Panuje powszechnie opinia, że obniżając poziom cholesterolu we krwi, chronimy się przed skutkami tak zwanych "chorób cywilizacyjnych"... Jednak nie ma odpowiedzi na pytanie, dlaczego statystycznie rzecz biorąc, taka sama ilość osób z wysokim i niskim poziomem cholesterolu we krwi doświadcza zawału serca i zatoru w mózgu, powodującego udar. "


Cholesterol jest niezbędny w każdej naszej komórce. Stanowi szkielet, na którym organizm buduje hormony, jedne z najważniejszych substancji dla naszego życia i dlatego właśnie potrzeba go więcej kobietom. Z coraz liczniejszych doniesień naukowych wynika, że wiele schorzeń przewlekłych - chorób serca, cukrzycy, nowotworów, ma ścisły związek z niedoborem witaminy D, a bez cholesterolu organizm nie jest w stanie jej wytworzyć! W każdym stanie zapalnym, uszkodzeniach ciała, stanach pooperacyjnych itp. organizm produkuje bardzo duże ilości cholesterolu, aby szybko doszło do zagojenia. Można powiedzieć, że organizm produkuje zwiększone ilości cholesterolu wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba!

Lecz czy lekarz kierujący pacjenta na badanie zastanawia się nad tym? Czy myśli o tym, czy w organizmie jego pacjenta nie tli się przypadkiem jakiś stan zapalny?

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_cholesterol_-_wielkie_oszustwo.html
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Prawda na temat cholesterolu Empty Re: Prawda na temat cholesterolu

Pisanie by Obserwator on 4th Maj 2015, 23:28

No coż..taki panuje obłęd Surprised

Na szczęście w myśl proroctwa: "(...)Nie ma nic ukrytego co by nie miałoby być ujawnione...", co raz to nowe rzeczy wychodzą na światło dzienne Smile

Tym tropem idąc łatwo się przekonać jak cała ta "nauka i wiedza" jest przekłamana..tego samego można być pewnym co do kształtu ziemi, swoją drogą Wink

A tutaj znalazłem wykład tegoż to pana na temat wpływu pracy żołądka na cały nasz oraganizm. Łatwo można sobie pomóc i uniknąć wielu groźnych chorób z zawałem serca włącznie!

Świetny wykład..polecam!


Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Prawda na temat cholesterolu Empty Re: Prawda na temat cholesterolu

Pisanie by Olo on 17th Maj 2015, 10:30

Cholesterol - to oczywista bzdura. Jest zbawieniem dla organizmu, gdyby go nie było - KAŻDY umierał by na wylew lub zawał w wieku około 35-40 lat. Mam absolutnie genialną ksiązkę na ten temat - "Mity o cholesterolu" - prof.dr hab.med. Walter Hartenbach. Autor jest jednym z najlepszych chirurgów naczyniowych na świecie, ordynatorem szwajcarskiej kliniki leczenia chorób krążenia. Jego twierdzenie jest proste - WSZYSTKIE zgony , oficjalnie zakwalifikowane jako efekt zawału lub wylewu są zgonami spowodowanymi zbyt gwałtownym obniżaniem poziomu cholesterolu w organizmie. Niczym innym. Zauważcie jak zmieniały się normy poziomu cholesterolu na przestrzeni ostatnich 50 lat. To działalność koncernów farmaceutycznych - wg nowych norm praktycznie każdy po 40-tce ma wysoki cholesterol. Wg "starych norm" - najwyżej 5-6 % ludzi. A wiecie jaki jest % leków zbijających poziom cholesterolu w całej produkcji leków na świecie ? Nie do uwierzenia - 45% !!!! Czujecie tą kasę ? Więc mechanizm był prosty - zaniżamy "normy" teraz prawie każdy ma przekroczone, prowadzimy wielką kampanię medialną i interes kwitnie....
Zainteresowanym mogę tą książkę podesłać w pdf-ie - piszcie na pryw.
Olo
Olo

Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 58
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Prawda na temat cholesterolu Empty Re: Prawda na temat cholesterolu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach