Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Strona 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by marko7 on 5th Marzec 2016, 02:14

Marysia87 napisał:
1.Oczywiście, jesli wszechświat by istniał i byłby tak odległy,  z każdego miejsca na Ziemi byłoby widać inny układ gwiazd (dokładnie tak samo jak z tymi drzewami będąc W LESIE - tak wg NASA jesteśmy w takim własnie "gwiezdnym lesie") Smile


2.Jeśli chodzi o te gwiazdy z filmiku, które wyglądają jak jakieś plazmy, to niestety jest to tylko i wyłącznie wina optyki. Jutro wrzucę proste filmiki, które zrobiłam w domu i za każdym razem uzyskałam identyczny efekt, jak te nagrane gwiazdy, mimo, że filmowany obiekt był bardzo podłużny (a dał efekt idealnej kuli plazmowej) Very Happy 

3.I po to chyba własnie cały czas elity robią coraz to większe teleskopy, aby móc dowiedzieć się, czym sa takie gwiazdy, bo niestety żadną rakieta dolecieć tam nie mogą Very Happy haha

Ad.1
NASA mówi nam, że ziemia to kula a półkula północna jest w jednym "lesie" a południowa w drugim i północna cała widzi to samo ale nie widzi tego co południowa i na odwrót.Tyle, że z każdego miejsca na ziemi widać ciut inny las:) połozenia gwiazd są minimalnie inne nawet w zależności od miasta, tylko są to różnice małe. i gołym okiem wydaje się taki sam układ.Ale o danej godzinie w jednym mieście jest taki układ w innym troszeczkę inny.

Ad2.
Te gwiazdy są po prostu rozogniskowane i tyle i wyglądają jak placek to jest wina w przypadku kameru ustawienia ostrości i nic więcej.

Ad3.
Jeden z większych teleskopów stoi we Watykanie Smile ale to pewnie wiecie...... nawet Oni interesują się Astronomią Smile i dobrze to fajna forma spędzania czasu.

marko7

Liczba postów : 15
Join date : 18/03/2015
Age : 34
Skąd : Wlkp

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by marko7 on 5th Marzec 2016, 02:46

Marysia87 napisał:Jestem zdania, że księżyc ODBIJA światło Smile

A jak to się dzieje, że często księżyc nie jest oświetlony tak, jak powinien być wg oficjalnej nauki? Np. tu:


Widać pełnię (lub prawie pełnię), a księżyc jest obok słońca (co w założeniach heliocentryzmu w ogóle nie jest możliwe, bo jak można widzieć czyjąś „twarz”, gdy świeci mu się na „plecy”?).
[/b][/size]

Księżyc ewidentnie świeci światłem odbitym.

Marysiu czy to zdjęcie sama zrobiłaś? Bo jak dla mnie to celowy lub przypadkowy błąd lub kreatywna grafika komputerowa. Być może zdjęcie zrobione przez szybę? Nigdy takiego czegoś nie zauważułem. Blisko pełni księżyc powinien być po przeciwległej stronie słońca tak jest zawsze.
A może to planeta X?? bounce

Wstawiłaś też zdjęcie tzw.superksiężyca jak na moje to jest ono przesadzone superksiężyc jest troszkę większy niż zwykle, ale nie taki olbrzymi jak na fotce ale może to kwestia perspektywy.

marko7

Liczba postów : 15
Join date : 18/03/2015
Age : 34
Skąd : Wlkp

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Jacek86 on 5th Marzec 2016, 02:58

Brat marko7 wrzucił link do zdjęcia różnych mgławic i oglądając je pomyślałem sobie, że przecież według Biblii gwiazdy mają spadać na ziemię, a jeśli spadają, to na nocnym niebie powinno ich ubywać.

Niebo obserwowane jest od dziesięcioleci przez najbardziej zaawansowane teleskopy, powstają mapy nieba itp, więc nie ma mowy, żeby nawet najmniejsza gwiazda zniknęła niezauważona!!! Według oficjalnej nauki spadające gwiazdy widziane z ziemi to różne meteoryty i śmieci kosmiczne. Od dziesięcioleci ilość gwiazd powinna zgadzać się co do jednej, skoro "żyją" one miliardy lat???

Ale wystarczy wpisać po angielsku w google hasło "znikające gwiazdy" i niespodzianka!! Wink Artykuł na stronie BBC o tym jak "naukowcom" giną z przed oczu całe mgławice!!!

http://www.bbc.com/earth/story/20150107-stars-missing-in-black-void

Tłumaczenie google:
"W nowych obrazach hipnotyzujące przechwyconych przez Europejskie Obserwatorium Południowe, niektóre gwiazdy zaginęły. Gdzie oni poszli?"Tłumaczy się to zjawisko istnieniem czarnych dziur które zatrzymują światło, ale czy w Biblii jest jakaś wzmianka o czarnych dziurach??? Wink

EDIT:

Heh, tłumacz google jakie to mądre urządzenie, przetłumaczył: "Gdzie oni poszli?" Wink
avatar
Jacek86

Liczba postów : 251
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 5th Marzec 2016, 06:54

Większość z tych zdjęć to fałsz NASA, która nigdy nie mówi prawdy. Większość to generowane przez komputery grafika danych z Hubble teleskopu, który także nie wiadomo czy lata w przestrzeni kosmicznej, w której latać się nie da.

Tutaj podam w jaki dziecinnie łatwy sposób można obliczyć samemu odległość słońca od ziemi.

http://www.timeanddate.com/sun/

W pasku białym piszemy nazwę miasta. Ja napisałem Perth.

http://www.timeanddate.com/sun/australia/perth

Sun Altitiude - pochylenie słońca - 58.08 stopnia

Napisałem Auckland

http://www.timeanddate.com/sun/?query=auckland

Sun Altitiude - pochylenie słońca - 12.27 stopnia

Wystarczy to zrobić w samo południe i mając dwa katy oraz odległość pomiędzy miastami obliczamy odległość słońca od ziemi.
Pan Voliva to kiedyś zrobił i wyszło mu około 3000 mil czyli 4828 KM.

Nawet nie trzeba znać angielskiego i wpisać dwa miasta w południe i poszukać ich odległosci z tego linku.

http://www.infoplease.com/atlas/calculate-distance.html

bounce bounce bounce bounce
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by marko7 on 5th Marzec 2016, 10:00

thewordwatcher napisał:Większość z tych zdjęć to fałsz NASA, która nigdy nie mówi prawdy. Większość to generowane przez komputery grafika danych z Hubble teleskopu, który także nie wiadomo czy lata w przestrzeni kosmicznej, w której latać się nie da.

Nie będę wchodził w polemikę, powiem tylko, że w tym linku co podałem to nie są zdjęcia NASA tylko zwykle pasjonatów którzy sobie fotografują obiekty głębokiego nieba.

Poniższe zdjęcie zrobiłem sam pod wieloma względami nie jest idealne ale z ciekawości pod teleskop podpiąłem lustrzanke nastawiłem migawkę na minutę i oto wynik.Nie jest to zdjęcie NASA Smile jest to moje zdjęcie zrobione z balkonu. Czy się to komuś podoba czy ni taka jest prawda takie zdjęcią wychodzą, jak pisałem było to zrobione z ciekawości i coś widać, ludzie którzy się pasjonują fotografią potrafią zrobić wiele wiele lepsze pod względem jakościowym zdjęcia i te które podałem we wcześniejszym linku jako efekt wyszukiwania to są całkiem realne zdjęcia. Takie coś uwidacznia aparat, a  oko to widzi ale bez koloru .

Ten sam obiekt zrobiony przez kogoś kto się lepiej na tym zna ode mnie
http://www.slaskie.pl/strona_n.php?jezyk=pl&grupa=10&art=4937

marko7

Liczba postów : 15
Join date : 18/03/2015
Age : 34
Skąd : Wlkp

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 5th Marzec 2016, 10:45

To dalej wygląda na 2D.

Widać różnej wielkosci kropki z tej samej odległości.

Tutaj jest film zrobiony Canonem SX 60 HS
Oczywiście że nikt nie zaprzecza, że jest to 3D! I takim Canonem sfilmowano Wenus.

Jeszcze nie słyszałem, aby Canon cokolwiek zniekształcał. Ale jest możliwe, że rzeczywiście sfilmowano nie Wenus ale jakiegoś odległego orbsa.

Dowodem na 2D w kwestii gwiazd jest to, że przy jakikolwiek ruchu, gwiazd ponad ziemią czy ruchu obrotowego ziemi jest niemożliwe, aby bliskie i bardzo dalekie gwiazdy zachowywały identyczne proporcje tworząc zawsze prawidłowe konstelacje.

Po prostu z powodu ruchu zmienia się nasz kąt patrzenia i powinniśmy widzieć zupełnie inne konstelacje czy raczej ich brak, ponieważ każdy ruch powodowałby zmianę kąta widzenia.

Nie byłoby żadnych konstelacji czy jakichkolwiek grup regularnych i nawet tzw, galaktyk. Nie wiemy dokładnie czym gwiazdy są ale jest to w 2D i w niezbyt dalekiej odległosci. Niew większej niż 300 km a najbardziej prawdopodobnej około 100 km.

Po prostu widzisz bardzo powiększone punkciki, które są niezwykle małe i mocny teleskop dobrze je powiększa.

Canon SX 60 i zdjęcia gwiazd.Nadal 2D!!!

System nam wtłacza w głowy, że to 3D i podświadomie wierzymy.

Ha!!!

Tutaj znalazłem symulację komputerową 3D Drogi Mlecznej.Proszę się uważnie przyjrzeć pozycjom gwiazd i zauważyć, że nie można w takim ruchu mieć jakichkolwiek regularnych gwiazdozbiorów.

W pierwszej minucie wszystko widać i to jest 3D. Ale to nie jest real ale manipulacja komputerowa, najprawdopodobniej NASA!

To jest przedstawione w taki sposób, w jaki to powinno się zachowywać podczas ruchu - ziemi lub nieba. Ale to się tak nie zachowuje.

Nie spodziewałem się, ze znajdę ten dowód na płaskość nieba!

Zacząłem ogladać nieco ten film i natychmiast widać ogromną różnicę pomiędzy symulacją a rzeczywistym ruchem gwiazd.

Przy symulacji gwiazdy zmieniają całkowicie swe pozycje. W rzeczywistości zachowują się jak hologramy czy statyczne 2D obrazy. Natychmiast to można zauważyć, jeżeli ma się nieco wyobraźni.

Teraz wiadomo, dlaczego ostatnio mordowano wielu naukowców? Chcieli coś ujawnić?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Mutu on 5th Marzec 2016, 11:31


Każdy widział kiedyś pocztówki "trójwymiarowe". Pięknie nam pokazują głębię i trzeci wymiar. Ale jak spojrzymy z boku, to widzimy, że widokówka ma pół milimetra grubości.
Gdyby pokazać taką widokówkę komuś, kto nigdy jej nie widział na oczy (jakiemuś chłopu z Tajgi, który nie widział cywilizacji), a jednocześnie ta pocztówka miałaby ogromne wymiary, takie, że chłop nie mógłby zobaczyć boku widokówki, to oczywiście by uwierzył, że to co widzi to przestrzeń 3d, i że widoczne obiekty w głębi są naprawdę oddalone od siebie. A to w dalszym ciągu tylko 0,5 milimetra grubości.

Miasto za statkiem jest daleko?


Jeśli więc naokoło nas mamy rozpostartą taką właśnie "widokówkę" to badacze zawodowi, i amatorscy będą sobie dawali ucinać głowy, że to co widzą ma głębię.

Tyle, że tak jak napisał Henryk wyżej - gdyby głębią była prawdziwa to nie moglibyśmy obserwować na niebie gwiazd w układach niezmiennych odkąd ludzkość pamięta i notuje.


avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 10th Marzec 2016, 15:07

Dwa następne dowody dowody na płaską ziemię.
Gość szukał autentycznego filmu z ISS wyjścia i wejścia do stacji przez miesiące. Nie znalazł. [EN]

Tutaj jest lepiej.
Gość pokazuje kamery podczerwone, które mogą widzieć obiekty do 41 mil!

Ale jest mały problem.

Przy 41 milach odległosci obiekty byłyby 291 metrów poniżej horyzontu!

Facet używa tego samego kalkulatora, który ja po przetłumaczeniu umieściłem na swojej witrynie.

Proszę sprawdzić! bounce

http://www.proroctwa.com/kalkulator.htm
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Obserwator on 11th Marzec 2016, 14:09

Zobaczcie jak na tym filmiku pięknie widać cień księżyca rzucany na chmury podczas zaćmienia!

Widać płaski horyzont i bliskość słońca nad ziemią..świetne! Smile


Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Jacek86 on 11th Marzec 2016, 22:49

Księżyc ma średnicę 3 474 km, jeśli promienie słońca biegną równolegle to cień nie powinien mieć takiej samej średnicy?? Tymczasem ten widziany z samolotu wygląda maksymalnie na kilkaset kilometrów.
avatar
Jacek86

Liczba postów : 251
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 12th Marzec 2016, 11:55

Nam się mówi, że to księżyc, ale na tym filmie nie ma księżyca ale jest coś niezwykle ważnego, o czym nikt nie mówi i nie pisze.

Ten niby księżyc to w rzeczywistości jest orb albo coś zupełnie innego. Już wcześniej podawałem podobny film i owo zjawisko zostało nieźle omówione ale po angielsku.

Czyli to nie księżyc.

Druga i jeszcze ważniejsza rzecz - słońce oświetla wyraźnie jedynie część ziemi czy raczej chmur!Na dole tego zdjęcia widać wyraźnie oświetloną część chmur, bezpośrednio pod słońcem.

Jest to absolutnie niemożliwe przy odległosci 149 mln km od Ziemi.

Ale przy odległości około 5 tyś km jest to jak najbardziej możliwe - punktowe oświetlenie najbliższego słońcu punktu na chmurach.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 15th Marzec 2016, 04:53

Bardzo znany na zachodzie chrześcijański działacz, Texe Marrs wydał film z wywiadem z Edwardem Hendrie, autorem książki - Największe kłamstwo na ziemi. Dowód że nasz świat nie jest obracającą się kulą.

http://www.powerofprophecy.com/To jest okładka jego książki. Co jest znamienne, fala materiałów o płaskiej ziemi robi się coraz wyższa.

Dlaczego ten temat jest tak istotny?

Ponieważ udowodnienie płaskiej ziemi pozbawia watykańsko-syjonistyczny system jakiekolwiek wiarygodności.

Oczywiście nadal nie mamy ani jednego dowodu na ziemię kulę.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Iraeneus on 17th Marzec 2016, 09:42

Tutaj jest link do bloga.

http://rickpotvinflatearth.blogspot.com/2015/05/aerial-circumnavigation-of-antarctica.html

Jest tam ciekawy obraz kształtu obrzeży płaskiej ziemi.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Obserwator on 17th Marzec 2016, 10:06

Przeklejam zdjęcia z powyższego artykułu..ciekawa sprawa! Smile


Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 17th Marzec 2016, 10:19

Płaska ziemia CHYBA odegra ważną rolę w podziale ludzi na nasienie węża oraz nasienie Niewiasty.

Nasienie węża będzie zawsze ostro za ziemia kulą.

Ciekawa będzie wkrótce postawa religii, ponieważ Biblia wyraźnie mówi w wielu miejscach o jej płaskości.

Zwróćmy uwagę na budowę wieży Babel. Celem budowy było dotarcie do nieba.

Jeżeli ziemia jest kulą, żadnych szans.

Ale jeżeli ziemia jest płaska, odpowiednia technologia może spowodować wybudowanie takiego obiektu, który być może dotarłby na wysokość 100 km.

Bóg uznał, ze to było możliwe i dlatego pomieszał im języki. Najwidoczniej w tej budowie brały udział upadłe anioły, które doskonale to wiedziały.

Dlatego uważam, ze ten temat zacznie być dla kłamców szalenie niewygodny.

Już dzisiaj niewielu z tych, którzy coś już wiedzą o ziemi wierzy w cokolwiek co NASA ujawni.

Coraz więcej instytucji rządowych czy innych traci jakąkolwiek wiarygodność.

Ale mamy jeszcze religie, które podzieli płaska ziemia oraz plan Boży wyzwolenia Narodu Wybranego.

Każdy Chrześcijanin może zapytać swego lidera.

A co z Królestwem Bożym. Przecież Bóg nawet zaprzysiągł to wyzwolenie Narodu Wybranego na samego siebie.

Dlaczego to przed nami ukrywacie a tych, co o tym mówią potępiacie? Macie dowód, że się mylą?

Czy ma ktoś naukowy dowód na płaską ziemię? Temat wałkowany wiele miesięcy, i... nic, absolutnie nic.

Żadnego dowodu ze świata naukowego czy z NASA!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Iraeneus on 17th Marzec 2016, 11:06

Taka uwaga odnośnie poszukiwania nowych materiałów w ogóle.

Tego bloga odnalazłem kiedyś na wyszukiwarce google ( było to nawet w czasach kiedy nie wiedziałem że ziemia jest płaska, więc go nie zapisałem sobie ) ale już od dawna nie mogłem go odnaleźć na tej właśnie wyszukiwarce. A teraz ponownie go odnalazłem na Yahoo, wyskoczył na pierwszej stronie. Po prostu musimy szukać w różnych miejscach.

Wiem doskonale że jest totalna cenzura i zaczynają nam utrudniać komunikacje stąd ważne jest wyszukiwanie na różnych innych wyszukiwarkach.

avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 25th Marzec 2016, 06:00

Kolejne niezbite dowody na płaskość ziemi oraz bezradność władz, naukowców

Krótki film ukazujący dwa niezwykle mocne dowody, które rozbijają w puch jakiekolwiek wątpliwosci odnośnie płaskiej ziemi.Czy wiecie, że gwiazdy, księżyc i słonce poruszają się na niebie względem siebie tak, jakby były zamocowane na czymś i ich odległosci się nie zmieniają względem siebie?

Czyli podobnie jak gwiazdy zachowują swoje konstelacje, w taki sam sposób i z taka samą szybkością poruszają się słońce i księżyc!

Przy modelu ziemi kuli obracającej się według własnej osi jest to ABSOLUTNIE NIEMOŻLIWE!!!

Film pokazuje prosty dowód, że pozycje pomiędzy gwiazdami oraz słońcem czy księżycem powinny się zmieniać, jeżeli odległości pomiędzy nimi są różne, bardzo różne. Jeżeli jedne są znacznie bliżej, inne są znacznie dalej.

Dalej... zdjęcia ziemi z 'kosmosu' który nie istnieje są oczywiście sfałszowane, czyli są to edytowane przez komputery składanki zdjęć wykonanych z samolotów. Oczywiście satelitów nie ma i zdjęć z kosmosu one nie robią.

Dalej... a co na to 'naóca'?

Naóca milczy potwierdzając tym, że większość tzw. teoretycznych naucofcuf to zaprzedani za kawałek chleba gamonie nie warci żadnego tytułu profesorskiego czy doktorskiego. Podobnie jak 'naócofcy' od Ewolucji czy Wielkiego Wybuchu, czyli bajeczki o cudownej kropeczce, która była niczym i to nic stworzyło wszechświat jaki znamy. Taaaaaaaa.... następny proszę... profesor!

Jak to możliwe, że żaden uniwersytet jeszcze nie zanegował płaskiej ziemi? Żadnego artykułu, filmu, żadnego dowodu.... słowem absolutne zero.

Oszuści z NASA także milczą.

Ale...naukowcy nie milczą i tu leży wielki problem dla całej nauki szatańskiej.


Naukowcy mówią i jest już ich prawie 300, film pokazuje 4 znane nazwiska tych odważnych ludzi, którzy otwarcie twierdzą, że istnieje geocentryzm a ziemia jest nieruchoma i przedstawiają na to masę dowodów.

Na tej podstawie napisałem kiedyś artykuł o heliocentryzmie, zanim zaczęła się walka o kształt ziemi. Kilku z tych naukowców zacytowałem a dzisiaj jest ich niemal 300.

Ale dlaczego nie podpisują się pod ziemią płaską? Aby nie zgubić swych tytułów i posad. Niemnie w ten sposób podają nam wiele dowodów na to, że ziemia jest w bezruchu a nasze zadanie to ją spłaszczyć i problem jest rozwiązany.

Oczywiście, ze oni nie atakują ziemi płaskiej, co oznacza milczące przytakiwanie dla nas, odważnych ludzi, którzy cenią Prawdę i Boga ponad nasze życie.

Dalej w filmie mamy dokładne wymiary, jak powinien się zachowywać horyzont, jeżeli ziemia jest kulą oraz ukazane są w związku z tym problemy z lataniem samolotów, które nie mają prawa latania płasko według stałego horyzontu ponieważ muszą naśladować kulistość ziemi czyli zawsze lecieć na dół po krzywej ziemi.

Przy szybkości do 800 km/godz samoloty powinny stale latać z dziobami w dół ponieważ przy godzinnym locie.

Proszę sobie obliczyć. http://www.proroctwa.com/kalkulator.htm

Wysokość 10 000 m. Szybkość 800 km/godz. czyli co godzinę samolot musiałby się wznosić o ponad 15 tyś metrów do góry, czyli dodać jeszcze 10 tyś metrów obecnej wysokości i po godzinie lotu samolot byłby na wysokości 25 tyś metrów, a po dwóch godzinach lotu odfrunąłby w przestrzeń kosmiczną.


Gdyby ziemia była kulą każdy samolot musiałby stale się obniżać z powodu kulistości ziemi, nosem w dół aby lecieć stale na tej samej wysokości.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Milosc on 27th Marzec 2016, 11:51

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:36, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Bushi on 27th Marzec 2016, 14:36

Nie do końca prawda jest to co piszesz, zoom cyfrowy polega na dokładnie tym co mówisz, jednak zoom optyczny przybliża i zwiększa widzialność szczegółów. Do tego fotki z długim naświetlaniem jeszcze bardziej zwiększają szczegółowość obiektu. Obrazy gwiazd moim zdaniem w sporej większości są to prace grafików komputerowych, jednak nie wszystkie. Jest masę ludzi którzy robią prywatne fotki jak zamieści ł marko7 swoją fotę. Jednak nie ma szans zrobić dokładniejszego z prostej przyczyny:
- obracające się niebo nie pozwala na dłuższe naświetlanie, do tego służą specjalne drogie teleskopy, które śledzą punkt na niebie. Widziałem takie osobiście, miałem okazję obserwować koronę słońca na jednym teleskopie oraz bardzo mocne zbliżenie języka plazmy na drugim w czasie rzeczywistym.Firma ta która się reklamowała w ten sposób udostępnia usługę na internecie, za pomocą której można mieć dostęp do obrazu z super zaawansowanych teleskopów. Najciekawszy był fakt tego jak bardzo można ufać takiemu obrazowi. W sumie to byłby super biznes sprzedawać wygenerowany obraz pochodzący rzekomo z prawdziwych superteleskopów w czasie rzeczywistym.

Nie mniej widziałem na prawdę super zbliżenie korony słońca oraz języka plazmy!. Za jakiś czas będę miał własny teleskop za pomocą którego będę badał księżyc. Cokolwiek jest nad nami... to jestem pewien że te mega teleskopy to widzą. Ludzie mający dostęp do nich dokładnie się muszą orientować jaka jest prawda. Obrazy zrobione na podstawie sygnału elektromagnetycznego to czysta fikcja, cały ten ich "DEPSPACE". Czyli miliony innych galaktyk w tle. Te obrazy generuje się i ubogaca by nadać jakiś normalny czytelny dla człowieka charakter.
avatar
Bushi

Liczba postów : 486
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Milosc on 29th Marzec 2016, 11:46

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:36, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 29th Marzec 2016, 13:53

Miłość

Bardzo ciekawe wnioski. Myślę, ze warto to wziąć na poważnie. Ten teleskop to może zupełny blef, ponieważ... oni z pewnością nie mają wglądu do nieba. Zwłaszcza, że w niebie są osoby duchowe a nie fizyczne. Czyli nie można ich widzieć jakimkolwiek teleskopem.

Dla świata jest to wskazówka, ze oni szukają życia w kosmosie a nawet mają z UFO kontakty. A to może być tylko makieta wyglądająca na teleskop, a informacje Watykan może posiadać najświeższe od upadłych aniołów oraz samego Lucyfera, ponieważ Watykan ma z nimi kontakty.

Z drugiej strony, nie wiemy czy Watykan otrzymuje od nich... prawdę. Bardzo wątpię ale z pewnością otrzymują część prawdy.

Dowodem jest fakt, ze zaczęli się nagle śpieszyć. Ten plan UNESCO powstawiania w 1000 miast łuków ku czci Baala to definitywnie jest ostry akt wrogi tutaj z ziemi przeciwko Bogu.

Moim zdaniem jest to odpowiedź Lucyfera za klęski w niebie i zbliżający się koniec rządów szatana na ziemi.

Być może jest to sytuacja tuż przed zrzuceniem szatana i jego bandy na ziemię. Następny krok to będzie sam upadek i znacznie gorsze reperkusje dla mieszkańców ziemi oraz otwarte i publiczne uwłaczanie Bogu już z ziemi.

Nie mogę przejść do porządku dziennego odnośnie ofiar autyzmu.

W zeszłym roku ponad milion ofiar - niewinnych dzieci.

Dodajmy do tego około milion aborcji roczne, to mamy 2 miliony strat rocznie rasy białej - tylko w USA.

Aborcje, aczkolwiek ohydne, nie czynią takich zniszczeń, jak autyzm, który powoduje nie tylko straszliwe cierpienia dziecka, ale także straszliwie cierpienia obojga rodziców. Coś takiego stwarza w u miliona ludzi niewypowiedzianą rozpacz, oraz wielkie kłopoty finansowe, ponieważ takiego dziecka nie można nikomu zostawić pod opieką i trzeba samemu się nim zająć, zrezygnować z pracy jednego z rodziców i pogrążać się dalej w długach i rozpaczy.

Byłem kiedyś zaprzyjaźniony z rodziną, w której było dziecko 14 letnie na poziomie umysłowym niższym niż roczny dzieciak.

Obserwowanie matki, nadal kochającej swoje dziecko było często dla mnie czymś niewyobrażalnym i ciężkim do zaakceptowania. Wiara obojga rodziców w to, że Bóg uzdrowi kiedyś to dziecko pozwalała im jakoś z tym żyć.

Zbrodnia na milionie dzieci oraz na milionie rodzin, to większa zbrodnia niż... cały Auschwitz!

Ale płaczą goje więc prawie nikt na alarm nie trąbi.

Gdyby te dzieci zamordowano, rodzicom z pewnością byłoby znacznie łatwiej aczkolwiek rodzice także nie zapomnieliby takiej zbrodni i cierpienia byłyby olbrzymie aczkolwiek znacznie krótsze.

Moja już nie żyjąca ciotka poroniła i dziecko urodziło się martwe. 18 lub więcej lat  po tym wydarzeniu nadal co roku chodziła z mężem na grób dziecka, na Wszystkich Świętych, paląc świece i roniąc łzy!

Są to niewypowiedziane zbrodnie przeciwko ludzkości i owe zbrodnie wymagają surowej i sprawiedliwej kary.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Marysia87 on 29th Marzec 2016, 14:18Ostatnio zmieniony przez Marysia87 dnia 29th Marzec 2016, 14:50, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Marysia87

Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Lotion on 29th Marzec 2016, 14:30

Marysiu, wrzuć to FB warto to udostępniać!
avatar
Lotion

Liczba postów : 193
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Cyryl on 30th Marzec 2016, 10:37

Moim zdaniem Miłość czy Bushi mają racje. Otóż sprawa nie leży w teleskopach, sprawa leży w linii karmana. Czyli w szklanym firmamencie nieba.

Linia Karmana może być czymś w rodzaju lustra weneckiego:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lustro_weneckie

Czyli Bóg i istoty w niebie widza doskonale ziemie i wszystko co się na niej dzieje, a mieszkańcy ziemi nie widzą nic co się dzieje w niebie poza gwiazdami, słońcem i księżycem.

Czyli teleskopy mogą nam co przybliżać ??? Jedynie Linie Karmana i to co na nim widać. Natomiast nie mogą obserwować to co się dzieje w niebie czyli wszystko to co jest poza linią Karmana.

To zaś powoduje, że "naukofcy" mogą wymyślać dosłownie bajki na temat tego co się znajduje poza linią karmana.

Dlatego to czy teleskop przybliża czy rozciąga obraz to kwestia drugorzędna. Ponieważ ów obraz nieba jest to obraz wyświetlany na szkle zwanym linią Karmana.

Tak samo teleskop oddalony od obrazu Jana Matejki "Bitwa pod Grunwaldem" o 100 km przybliży nam detale tego obrazu ale nie pokarze nam co się dzieje poza obrazem!

Proste. Dlatego nie powinniśmy przywiązywać się do dowodów z obserwacji nieba i gwiazd. Gdyż one pełnią rolę parawanu tego co się dzieje w niebie!


Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Bushi on 30th Marzec 2016, 14:36

Panie i panowie, nie chodzi mi o to że "naukofcy" widzą co się dzieje w niebie ale o fakt że patrząc przez owe teleskopy wiedzą na co patrzą.
Normalny człowiek patrząc na gwiazdę jest pewien że to odległa galaktyka, wiec będzie miał inne spostrzeżenia. Kłamstwo jest bardzo łatwe do utrzymania ponieważ ni jak nie da się tego sprawdzić.

Inaczej jest z kształtem ziemi, tu nie można już mówić ja wierzę że ziemia jest okrągła lub płaska, tu liczą się dowody ponieważ mamy je pod nogami!. Dowody wskazują na to że ziemia nie jest kulą i jest ich co raz więcej. Jednak ułuda wszech nieskończonego kosmosu jest tak silna w umysłach ludzi że przestają rozróżniać wiarę i przekonania z dowodami. Widziałem słońce przez teleskop na naprawdę ogromnym przybliżeniu i patrząc na nie potwierdziłem że ma kształt kuli lub przynajmniej półsfery!. Patrzyłem na to przez okular prawdziwego teleskopu stojącego na ziemi. Teraz czekam na inny teleskop i będę badał księżyc.

Problem gwiazd jest zgoła inny ponieważ są zupełnie czym innym niż księżyc czy słońce. To są tajemnicze plamki światła na niebie, które są widoczne z ziemi. Pewnym jest to że da się im zrobić konkretnie dokładne zdjęcie przy długim świeceniu i widać wtedy je dokładnie. problem w tym że, kiedy patrzymy na nie będąc pewnym że są to odległe gwiazdy, mgławice, galaktyki, mamy zupełnie inne wnioski. Kiedy ktoś patrzy w niebo wiedząc że ziemia nie jest kulą a płaskim krążkiem stworzonym przez wszechmogącą Istotę, taki obserwator będzie miał jeszcze inne wnioski.
Ja patrząc na gwiazdy widzę super tajemnicę nieba!.

Napisałem wyżej : uważam że super teleskopy służą "oświeconym" do rozwikłania tajemnic nieba, że są tacy którzy znają prawdę i patrząc w teleskop zupełnie inaczej interpretują to potajemnie dla reszty świata.

Moja teoria zakłada że gwiazdy są to twory lub mechanizmy stworzone przez Boga, w postaci elektromagnetycznej, by obiegały ziemię w konkretnych formacjach, odstępach, tworząc wirujący układ jak w zegarze. Być może obsługiwane przez odpowiednich aniołów. To co widzimy w postaci mgławic czy punktów światła to jest zdeformowany obraz tych obiektów, który jest widoczny przez grubą warstwę linii karmana. Już dawno grupa naukowców stworzyła teorię elektrycznego kosmosu, twierdząc że mgławice to nie są żadne pyły gwiazd a zwykła plazma elektryczna. Myślę że oni odkryli coś ważnego ponieważ to kompletnie nokautuje teorię grawitacji Newtona, oraz teorię Einsteina że grawitacja to decydująca siła w niby istniejącym wszechświecie. Ci panowie zauważyli że kosmos może być zupełnie czym innym. Podsumowali ilość gwiazd jakie widać i galaktyk i wyszło im że sama masa "wszechświata jest za mała by grawitacja była główną siłą rządzącą procesami w nim zachodzącymi.
Stwierdzili że główną energią jest elektryczność a gwiazdy i wszystko to co widzimy jako mgławice to plazma elektromagnetyczna.
Stwierdzili że słońce jest jedynie odbiornikiem ogromnej materii a nie jej źródłem!. Oczywiście ci panowie wierzą że istniejemy na ziemi kuli w wielkim wszechświecie lecz rządzonym energią elektromagnetyczną!. Jednak nie zmienia faktu że prawdopodobnie odkryli bardzo ważną rzecz. Coś co obala całą ewolucję kosmiczną oraz wielki wybuch.

W dodatku wyjaśnili w bardzo prosty sposób czym są pulsary oraz to że gwiazdy są połączone normalnie drogami elektromagnetycznej plazmy, przez którą wędruje energia i zasila gwiazdki!. To by mi wyglądało na to co opisywał Henoch, rzeki ognia rozchodzące się we wszystkie kierunki od Tronu Wszechmocnego. Być może to konkretny trop ukazujący nam że niebo to wirujący mechanizm na którym znajdują się gwiazdy zasilane normalnie energią jak lampki na choince. Tutaj bym nie był tak sceptyczny do zdjęć wykonywanych przez teleskopy gwiazdom. Ponieważ włąsnie na podstawie obrazów elektromagnetycznych nieba ci naukowcy doszli do takich wniosków. Że niebo to jedno wielkie skupisko energii ELEKTROMAGNETYCZNEJ!. Najprostszym objawem tej energii jest piorun, jak nazwyał Henoch Boga? ... Panem błyskawic?. Co ciekawe w Eposach o Gilgameszu również taką nazwę posiadał ten "zły" bóg co zesłał potop na biednych uciśnionych ludzi!

Temat jest rozwojowy i niedługo napiszę o tym coś więcej!


avatar
Bushi

Liczba postów : 486
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach