Zjawiska paranormalne

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Zjawiska paranormalne

Pisanie by Bushi on 9th Lipiec 2015, 17:02

Według przepisów można latać nad terenem zabudowanym minimalnie na 500m. Jeśli zaczyna się słaba pogoda wszystkie "ultraloty" muszą zawijać na lotnisko z powodu braku uprawnień IFR. Moim zdaniem dziwne zachowanie, normalny pilot w burzę nie wylatuje, chyba że wariat. Mój znajomy jest pilotem z turystyczną licencją i udziela się w areoklubie katowickim. Opowiadał mi że wynajmują ich do lotów w których lecą nisko kilkudziesięciu metrach i wyrzucają jakieś pigułki głównie nad lasami. Płacą im po 100zł za lot. Twierdził że to jakieś witaminy dla zwierząt. Trzeba by było to potwierdzić u jakiegoś weterynarza.
Bushi

Liczba postów : 367

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 9th Lipiec 2015, 19:52

Nie jestem weterynarzem, ale potwierdzam zrzucanie leków przeciw wściekliznie dla lisów.
Olo

Liczba postów : 434

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 9th Lipiec 2015, 20:11

Jestem Wędkarzem, często łowię w nocy... Jest wówczas cisza, spokój, często bywa że nad wodą siedzę absolutnie sam. Mam wtedy czas na głębokie przemyślenia , rozważania.....i obserwacje nieba. W zeszły piątek, spędzałem noc na zasiadce karpiowej niedaleko Gdowa, pod Krakowem. Piękna noc, cieplutko, położyłem się w trawie na plecach...obserwowałem gwiazdy i te dziwne obiekty które kiedyś uważałem za satelity.. Po mniej więcej godzinie zauważyłem obiekt który zachowywał się co najmniej dziwnie. Początkowo przypominał "satelitę" tyle że zmieniał kolory. Raz świecił normalnie, po minucie zrobił się pomarańczowy, po kolejnej - czerwony. Jego prędkość też się zmieniała - raz leciał szybko, po czym zwalniał i mocno przyspieszał , aż wreszcie stanął w miejscu - a tego już "satelity" nie potrafią.... W chwilę potem odleciał w kierunku gór z ogromną prędkością , a po 6-8 sekundach po prostu zniknął ! Minęło może pół minuty - i jego śladem przeleciały (już chyba normalne) dwa samoloty , (lecąc bardzo blisko siebie - co by wskazywało na pojazdy wojskowe). Potem do samego rana dużo samolotów kręciło się po niebie, co jest dziwne jako że z reguły ich aktywność kończy się około północy. Świt przywitał przelot 5 helikopterów na niskiej wysokości... Potem wszystko się uspokoiło. Szukali czegoś, gonili to "coś" ? Ciekawe co to było....?
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 10th Lipiec 2015, 12:11

W mińsku Mazowieckim znajduje się dyżurna para myśliwców gotowych do startu w 7 min. Oni często startują do przechwytu dziwnych obiektów latających, jest tego tyle że od 2000 r nikt nawet nie robi z tego powodu sensacji.Widziałem podobny obiekt 2 lata temu był nisko, cechy rozpoznawcze tych obiektów to nienaturalnie wyglądające kolory oraz nieliniowy lot z tendencją go gwałtownej zmiany kierunku oraz prędkości. Warto obserwować niebo przy fajerwerkach, obiekty te często pojawiają się tam gdzie ma dojść do nagłego uwolnienia energii.
- wybuchy wulkanów
- katastrofy tektoniczne
- pola bitew
- nawet katastrofy komunikacyjne
- ogromne skupiska ludzi , koncerty itp.
Kiedy ja widziałem wspomniany obiekt były pokaz fajerwerków 2 kilometry dalej. Czy demony potrafią latać? nie wiem. Z tego co można się dowiedzieć z Biblii to prawdopodobnie przemieszczają się po ziemi jak ludzie. Z ludowych opowieści i mitów, dowiadujemy się że złe duchy nie przechodzą przez wodę, dlatego dawniej by pozbyć się poltergeista ( złego ducha ), należało przejść przez rzekę. W Ewangelii Mateusza mamy wskazówkę :
Mateusza 12.43 napisał:Gdy zaś duch nieczysty wyjdzie z człowieka, wędruje po miejscach bezwodnych, szukając ukojenia, ale
go nie znajduje.

Prawdopodobnie tylko aniołowie potrafią latać, upadli również!. Więc ja bym tu stawiał na Upadłe anioły, możliwe że niedobitki z wojny w niebie?. Tak czy inaczej natężenie jest co raz większe "odwiedzin". Radzę być ostrożnym każdemu kto będzie miał bliski kontakt z tego typu zjawiskiem radzę wzywać Chrystusa o pomoc.

Istnieje jeszcze inna możliwość, że pewna część tych zjawisk to zaawansowana technologia, która służy demonom do latania!! Skąd bierze się w ludziach taka chęć unoszenia się w powietrzu?. Wiecznym marzeniem człowieka jest latanie. Może demony również pragną by być jak ich "ojcowie". Upadły nie potrzebuje technologii do tego sam jest niczym transformers w filmie. Jedynie demony i ludzie potrzebowali by technologii by dorównać upadłym, swoim "bogom". Kiedy się przeanalizuje w jak ogromnym tempie technologia lotnicza poszła do przodu, zaczyna to być bardzo podejrzane. Czyżby mityczni "bogowie" po raz kolejny nauczyli swoich ludzików czegoś "pożytecznego"?
Bushi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 10th Lipiec 2015, 14:20

Czytając wasze spostrzeżenia nasuneła mi się prosta myśl, że technologią, z której ewentualnie mogłyby korzystać demony co widoczne byłoby w postaci dziwnie poruszających się małych obiektów są DRONY.

Ta technologia poszła mocno do przodu i nawet robiłoby to sens.

Co do tego co napisał Bushi odnośnie lęku demonów przed wodą, to ciekawy jest też opis Marka, kiedy to Isus przybył do krainy Gerazeńczyków, gdzie wybiegł Mu na przeciw opętany:

Ew. Marka 5:9-13
(9) I zapytał go: Jak ci na imię? Odpowiedział mu: Na imię mi Legion, gdyż jest nas wielu.
(10) I prosił go usilnie, aby ich nie wyganiał z tej krainy.
(11) A pasło się tam, u podnóża góry, duże stado świń.
(12) I prosiły go duchy, mówiąc: Poślij nas w te świnie, abyśmy w nie wejść mogli.
(13) I pozwolił im. Wtedy wyszły duchy nieczyste i weszły w świnie; i rzuciło się to stado ze stromego zbocza do morza, a było ich około dwóch tysięcy, i utonęło w morzu.

Jak widać na tym przykładzie, demony mogą nawet w tysiącach przebywać w jednym miejscu i w jednej osobie!!

Dwu tysięczne stado świń opętane przez legion demonów, rzuciło się do morza, czyli do wody , która również dla owych duchów musiała być wielką, może i nawet śmiertelną pułapką!!

Czyżby był to zabójczy sposób na złe duchy?

Ciekawe...
Obserwator

Liczba postów : 1112

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 10th Lipiec 2015, 14:29

Z tymi dyżurnymi parami...
Teraz zmieniły się procedury więc każda najmniejsza przesłanka powoduje poderwanie dyżurnej pary.
Kiedyś jak siedziałem na "zośce" to pomimo "N.O" dyżurny oficer w dowodzeniu nie decydował się na poderwanie dyżurnej pary. Musiał mieć twarde powody.
Mutu

Liczba postów : 475

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 10th Lipiec 2015, 15:45

Noo...do tego chrzest w wodzie ,kropienie wodą święconą... Może to jest jakiś trop...?
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 10th Lipiec 2015, 17:01

Bushi napisał: W Ewangelii Mateusza mamy wskazówkę :

Mateusza 12.43 napisał:Gdy zaś duch nieczysty wyjdzie z człowieka, wędruje po miejscach bezwodnych, szukając ukojenia, ale
go nie znajduje.

Obserwator napisał:Co do tego co napisał Bushi odnośnie lęku demonów przed wodą, to ciekawy jest też opis Marka, kiedy to Isus przybył do krainy Gerazeńczyków, gdzie wybiegł Mu na przeciw opętany:

Ew. Marka 5:9-13
(9) I zapytał go: Jak ci na imię? Odpowiedział mu: Na imię mi Legion, gdyż jest nas wielu.
(10) I prosił go usilnie, aby ich nie wyganiał z tej krainy.
(11) A pasło się tam, u podnóża góry, duże stado świń.
(12) I prosiły go duchy, mówiąc: Poślij nas w te świnie, abyśmy w nie wejść mogli.
(13) I pozwolił im. Wtedy wyszły duchy nieczyste i weszły w świnie; i rzuciło się to stado ze stromego zbocza do morza, a było ich około dwóch tysięcy, i utonęło w morzu.

Jak widać na tym przykładzie, demony mogą nawet w tysiącach przebywać w jednym miejscu i w jednej osobie!!

Dwu tysięczne stado świń opętane przez legion demonów, rzuciło się do morza, czyli do wody , która również dla owych duchów musiała być wielką, może i nawet śmiertelną pułapką!!

Bushi, Obserwator, podaliście ciekawe dowody.

Otóż demony to dusze zabitych w potopie nefilimów. No właśnie demony czują strach przed wodą ponieważ to woda ich zabiła.

Ewangelie zatem podają ciekawe informacje o jednych z przyczyn dlaczego Bóg dopuścił potop. A także, kim są tak naprawdę demony.

Ale idziemy dalej bracia, ponieważ naprawdę daliście ciekawy argument dlaczego Jan chrzcił w wodzie, dlaczego Isus zalecał chrzest w wodzie.

Tutaj mamy atak na chrzest w wodzie:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/05/25/jezus-3000-lat-przed-chrystusem-str-55-59-chrzest/

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/06/20/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-25-ozyrys-dionizos-bachus-tammuz-chrzescijanski-pawlowy-jezus-szmatan-bonus-chrzest-to-polewanie-sie-sperma-ozyrysa/

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/06/27/co-szatan-zrobil-z-biblia-cz-26-woda-wino-krew-czyli-przejazdzka-po-satanizmach-w-ewangelii-jana-bonus-czym-jest-chrzescijanskie-nowe-narodzenie/

Co mówią ewangelie o chrzcie??

Mat 3 napisał:(1) A w one dni przyszedł Jan Chrzciciel, każąc na pustyni judzkiej i mówiąc:

(2) Upamiętajcie się, albowiem przybliżyło się Królestwo Niebios.

(3) Albowiem ten ci to jest, o którym Izajasz prorok mówił, wypowiadając te słowa: Głos wołającego na pustyni: Gotujcie drogę Pańską, Prostujcie ścieżki jego

(4) A sam Jan miał odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany wokół bioder swoich, a za pokarm miał szarańczę i miód leśny.

(5) Wtedy wychodziła do niego Jerozolima oraz cała Judea i cała okolica nadjordańska.

(6) I byli chrzczeni przezeń w rzece Jordanie, wyznając grzechy swoje.

(7) A gdy ujrzał wielu faryzeuszów i saduceuszów, przychodzących do chrztu, rzekł do nich: Plemię żmijowe, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem?

(Cool Wydawajcie więc owoc godny upamiętania;

(9) Niech wam się nie zdaje, że możecie wmawiać w siebie: Ojca mamy Abrahama; powiadam wam bowiem, że Bóg może z tych kamieni wzbudzić dzieci Abrahamowi.

(10) A już i siekiera do korzenia drzew jest przyłożona: wszelkie więc drzewo, które nie wydaje owocu dobrego, zostaje wycięte i w ogień wrzucone.

(11) Ja was chrzczę wodą, ku upamiętaniu, ale Ten, który po mnie idzie, jest mocniejszy niż ja; jemu nie jestem godzien i sandałów nosić; On was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem.

(12) W ręku jego jest wiejadło, by oczyścić klepisko swoje, i zbierze pszenicę swoją do spichlerza, lecz plewy spali w ogniu nieugaszonym.

(13) Wtedy przyszedł Isus z Galilei nad Jordan, aby się dać ochrzcić przez niego.

(14) Ale Jan omawiał mu, mówiąc: Ja potrzebuję chrztu od ciebie, a ty przychodzisz do mnie?

(15) A Isus, odpowiadając, rzekł do niego: Ustąp teraz, albowiem godzi się nam wypełnić wszelką sprawiedliwość. Tedy mu ustąpił.

Mat 26 napisał:(18) A Isus przystąpiwszy, rzekł do nich te słowa: Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi.

(19) Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię moje,

(20) Ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata.

Otóż Jan chrzcił ludzi wodą, ponieważ woda wypędzała z ludzi demony i dzięki temu ludzie mogli dokonywać wyboru czy chcą się opowiedzieć po stronie Boga czy po stronie szatana.

Chrzest jest ważnym elementem zbawienia.

Isus także nakazał swoim uczniom chrzcić ludzi, aby wyrwać ich spod władzy demonów, ale jest to chrzest Duchem Świętym i ogniem.

Wszystko po to aby człowiek uwolniony spod władzy demonów mógł dokonać wolnego wyboru komu chce służyć.

Otóż woda wygania demony ale Isus sprawił, że jego słowa i imię wygania demony także.

Wszystko po to aby człowiek mógł się opowiedzieć któremu panu chce służyć dalej.

Oczywiście religie chrześcijańskie zostały tak opanowane przez agentów szatana, że zapomniano dlaczego chrzci się ludzi w wodzie, i że chrztem jest przyjęcia Ducha Bożego - czyli Słów Isusa w Ewangeliach - które mają moc uwalniania od demonów.

Zobaczmy dalej:

Mar 16 napisał:(15) I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu.

(16) Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony.

(17) A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą. nowymi językami mówić będą,

(18) Węże brać będą, a choćby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im. Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.

Zobaczmy na czym polegał chrzest??? Apostołowie głosili ewangelie, o czym??? Że Królestwie Bożym i o tym, ze Isus uwalnia od demonów - głównej przyczyny grzechów. A chrzest to była moc dana uczniom od Isusa która uwalniała od demonów.

Zobaczmy Mateusz podał dwie metody chrztu, czyli uwalnia się spod wpływu demonów. Janowy, czyli chrzest w wodzie.

Zobaczmy sam Isus dał przykład (choć miał władzę nad demonami) i poddał się tej metodzie chrztu. Wszystko po to aby pokazać jedną z metody uwalniania od demonów aby móc człowiekowi wolnemu spod wpływu demona głosić ewangelie.

Zobaczmy tutaj:

Jana 3 napisał:(5) Odpowiedział Isus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do Królestwa Bożego.

Czyli wpierw trzeba uwolnić człowieka spod wpływu demonów aby miał on szanse na wolny wybór.

Jana 3 napisał:(16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

(17) Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.

(18) Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego.

(19) A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe.

(20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków.

(21) Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Czyli po uwolnieniu spod wpływu demonów człowiek wybiera czy idzie ku światłości - czyli zmienia swoje uczynki. Czy dalej postępuje źle a wtedy:

Mat 12 napisał:(43) Gdy zaś duch nieczysty wyjdzie z człowieka, wędruje po miejscach bezwodnych, szukając ukojenia, ale go nie znajduje.

(44) Wtedy mówi: Wrócę do domu swego, stąd wyszedłem i przyszedłszy, zastaje go opróżnionym, wymiecionym i przyozdobionym.

(45) Wówczas idzie i zabiera z sobą siedem duchów innych gorszych niż on, i wszedłszy mieszkają tam; i bywa końcowy stan człowieka tego gorszy niż pierwotny. Tak będzie i z tym złym pokoleniem.

Zobaczcie Jan chrzcił nawet faryzeuszy wodą - czyli uwalniał ich spod wpływów demów. Isus swoim słowem - które głosił do faryzeuszy - także uwalniał ich spod wpływów demonów.

Mat 3 napisał:(7) A gdy ujrzał wielu faryzeuszów i saduceuszów, przychodzących do chrztu, rzekł do nich: Plemię żmijowe, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem?

(Cool Wydawajcie więc owoc godny upamiętania;

(9) Niech wam się nie zdaje, że możecie wmawiać w siebie: Ojca mamy Abrahama; powiadam wam bowiem, że Bóg może z tych kamieni wzbudzić dzieci Abrahamowi.

(10) A już i siekiera do korzenia drzew jest przyłożona: wszelkie więc drzewo, które nie wydaje owocu dobrego, zostaje wycięte i w ogień wrzucone.

(11) Ja was chrzczę wodą, ku upamiętaniu, ale Ten, który po mnie idzie, jest mocniejszy niż ja; jemu nie jestem godzien i sandałów nosić; On was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem
.

zbawienie napisał:Niezwykła moc słów Isusa Chrystusa.

Wielu z nas doświadczyło niezwykłej mocy, jaką posiadają słowa zanotowane w Ewangeliach. Miliony ludzi, którzy rozpoczęli czytać Ewangelie Mateusza czy Marka doświadczyło niezwykłej metamorfozy i zmieniło całkowicie swoje życie stając się naśladowcami Chrystusa, ze mną włącznie!

Wyjaśnienie jest w treści Ewangelii Mateusza.

Mateusza 7:29 Albowiem uczył je jako moc mający, a nie jak ich uczeni w Piśmie.

Nie tylko bezpośredni słuchacze Isusa odczuwali moc Jego słów. Pod tą niezwykłą mocą podpisują się także miliony ludzi, którzy osobiście tego doświadczyli i nadal doświadczają. Poniższy werset wyjaśnia nam przyczynę i cel owej mocy Chrystusa.

Mateusza 4:4- "Nie samym chlebem żyje człowiek, ale wszelkim słowem, które pochodzi z ust Bożych".

Wielu błędnie uważa, że każdy tekst biblijny jest Słowem Bożym.

Nie jest to prawdą, ponieważ Słowo Boże to słowo wypowiedziane bezpośrednio przez Boga, przez Chrystusa, albo Bóg polecił prorokowi przekazać dokładnie Jego słowa. Oprócz słów Boga są przecież w Biblii teksty szatana, wrogów Bożych i wiele tekstów faryzeuszy.

Jedynie słowa autorstwa samego Boga emanują niezwykłym majestatem, dostojeństwem oraz mądrością. Słowa bezpośrednio wypowiedziane przez Boga czy Syna także posiadają olbrzymią moc, potwierdzaną przez miliony czytelników.

Zgodnie z powyższym wersetem mamy osobistą zachętę, stwierdzenie samego Chrystusa, że człowiek żyje nie tylko chlebem, ale wszelkim słowem z ust Bożych.

Jest to szczególnie ważne, ponieważ karmienie się słowami Bożymi daje nam w rezultacie... życie wieczne. Oto rezultat pokarmu Słów Bożych. Powoduje to poddawanie się woli Boga, co z kolei powoduje zmiany w życiu człowieka, które kwalifikują go do życia wiecznego. Czyli człowiek będzie żył wiecznie karmiąc się słowem z ust Bożych.
http://www.zbawienie.com/ewangelia-mateusza.htm

Czyli faryzeusze przyjmowali chrzest od Jana i od Isusa (same słowa Syna Bożego były chrztem) uwalniani byli spod wpływów demonów. Ale potem w swojej przewrotności nie nawracali się do Boga, więc demony powracały w liczbie siedmiokrotnej do faryzeuszy i stawali się oni coraz gorsi!!!

Zobaczmy W Apokalipsie Bestia ma siedem głów czyli siedmiu królów ale na jej czele stoi ósmy król.

Ap. 17 napisał:(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.

(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.

Zobaczmy na ten cytat po raz trzeci:

Mat 3 (44) Wtedy mówi: Wrócę do domu swego, stąd wyszedłem i przyszedłszy, zastaje go opróżnionym, wymiecionym i przyozdobionym.

(45) Wówczas idzie i zabiera z sobą siedem duchów innych gorszych niż on, i wszedłszy mieszkają tam; i bywa końcowy stan człowieka tego gorszy niż pierwotny. Tak będzie i z tym złym pokoleniem.

Czyli demon zabiera siedem demonów a on jako ósmy szef bandy opętuje faryzeusza.

I w ten sposób faryzeusze opętani już przez osiem demonów (liczba Bestii) zdecydowali się zabić Syna Bożego!!!

Zobaczmy słowa Isusa i przyjęcie ich czyli chrzest (słuchanie słów Isusa ) i wiara w te słowa poprzez wypełnianie ich w uczynkach jest gwarancją uwolnienia trwałego od grzechu. tutaj Isus mówił to samo do zydów, którzy słuchali jego słowa ale je odrzucili:

jana 3 napisał:(31) Mówił więc Isus do Żydów, którzy uwierzyli w niego: Jeżeli wytrwacie w słowie moim, prawdziwie uczniami moimi będziecie

(32) I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi.

(33) Odpowiedzieli mu: Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy u nikogo w niewoli. Jakże możesz mówić: Wyswobodzeni będziecie?

(34) Isus im odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem grzechu.

(35) A niewolnik nie pozostaje w domu na zawsze, lecz syn pozostaje na zawsze.

(36) Jeśli więc Syn was wyswobodzi, prawdziwie wolnymi będziecie.

(37) Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, lecz chcecie mnie zabić, bo słowo moje nie ma do was przystępu.

(38) Mówię to, co widziałem u Ojca, a wy także czynicie, co słyszeliście u ojca waszego.

(39) Odpowiadając, rzekli mu: Ojcem naszym jest Abraham. Isus im rzecze: Jeżeli jesteście dziećmi Abrahama, spełniajcie uczynki Abrahama.

(40) Lecz teraz chcecie zabić mnie, człowieka, który wam mówił prawdę, którą usłyszałem od Boga: Abraham tego nie czynił.

(41) Wy spełniacie uczynki swojego ojca. Na to mu rzekli: My nie jesteśmy zrodzeni z nierządu; mamy jednego Ojca, Boga.

(42) Rzekł im Isus: Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, Ja bowiem wyszedłem od Boga i oto jestem. Albowiem nie sam od siebie przyszedłem, lecz On mnie posłał.

(43) Dlaczego mowy mojej nie pojmujecie? Dlatego, że nie potraficie słuchać słowa mojego.

(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

(45) Ponieważ Ja mówię prawdę, nie wierzycie mi.

(46) Któż z was może mi dowieść grzechu? Jeśli mówię prawdę, dlaczego nie wierzycie mi?

(47) Kto z Boga jest, słów Bożych słucha; wy dlatego nie słuchacie, bo z Boga nie jesteście.

Co to oznacza????

Słuchanie Słów Isusa i ich wypełnianie zapewnia nam najlepszą ochronę przed demonami. Chrzest w wodzie też jest skuteczny ale jednorazowo, dlatego prorok Jan tak wywyższył Isusa i jego chrzest.

Natomiast Isus jak najbardziej zalecał chrzcić także w wodzie. Wszak każda metoda uwalniania człowieka spod wpływu demonów jest dobra.

Cyryl

Liczba postów : 816

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 10th Lipiec 2015, 18:11

Świetne Cyrylu!! Very Happy

Kolejny temat nieco rozszyfrowany..i nowe klapki mi się w głowie pootwierały Smile
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Marysia87 on 10th Lipiec 2015, 18:55

Smile super analiza!

Co do wody... zobaczcie, najwięcej opętań jest w krajach "suchych". Afryka wręcz jest przepełniona "złymi duchami" i wiele osób para się odpędzaniem demonów. Wszystko się zgadza, demony wędrują po bezwodnej krainie.
A kto mieszka w tak ciepłych krajach? Osoby ciemnoskóre.
Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że są oni najbardziej agresywnymi i 'dzikimi' rasami (tak mówią nawet oficjalnie statystyki dot. przestępczości itd.). Może po prostu sa bardziej podatni na ataki demonów, a może nawet wiele z ciemnoskórych osób ma w sobie takiego intruza (choć o tym nie wie), przez co pała taką nieludzką agresją, szczególnie do rasy białej??

Oczywiście nie chcę uogólniać, ale to może być kolejny, ciekawy trop...
Marysia87

Liczba postów : 197

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 17th Lipiec 2015, 22:36

Ciekawy filmik któy pokazuje że demon może nas zaatakować w każdej chwili....
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 18th Lipiec 2015, 08:09

Pokazywałem kiedyś ten film znajomym, ponieważ bardzo dobrze widać na nim atak demona..aż ciarki przechodzą.

Myślę też, że osoby szczególnie podatne na takie ataki, muszą uprawiać jakąś formę okultyzmu czy spirytyzmu.

Wątpię, by nas zaatakował jakiś szarak, choć znajoma opowiadała mi o swej ciotce, która pracowała w małym hotelu, gdzie często dyżurowała w nim sama po nocach jako recepcjonistka.

Nie lubiła tego, gdyż wszyscy narzekali, że nocami coś się tam dzieje i czuć czyjąś obecność. Gdy parę razy sama zaobserwowała, że coś przechadza się korytarzami hotelu (zwłaszcza ok 3 w nocy), zaczęła robić przerwy na sen w małym pokoiku obok recepcji gdzie, ciągnął się korytarz.

W końcu przyszedł czas, że została komletnia sama na hotelu, zero gości..nic. W obawie przed godziną 3 poszła po 1 położyć się spać, ponieważ odczuwała strach. Nie mogła za bardzo usnąć i próbując nadeszła 3 w nocy, gdy usłyszała na korytarzu za ścianą kroki.

Zamarła ze strachu nasłuchując jak coś kroczy coraz bliżej jej kanciapy. Nagle kroki ustały na wysokości miejsca, którym leżała tyle, że za ścianą..poczuła chłód, była przerażona i nagle z za głowy złapałą ją coś za szyję i zaczęło dusić.

Mówiła, że była zupełnia sparaliżowana i nie mogła nawet nic z siebie wykrztusić, po czym obudziła się nad ranem jak gdyby to był zły sen tyle, że czuła się jakby "coś" ją...zgwałciło!

Wiadomo, że był to demon, ale jednak zaatakował zwykłą osobe, która pozostała w tamtym miejscu sama.

Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edwedere on 18th Lipiec 2015, 10:36

Witajcie , z Atakami demonów niestety demony atakują nie świadomych ludzi jak i nas , mnie dosyć często spotykają "Paraliże senne" Często mam wrażenie że coś stoi obok mnie boje się ale wzywam Issusa i to szybko przechodzi. Znałem człowieka który miał styczność z Demonami , jemu wydawało się że te Demony są na jego usługach wiele mi opowiedział jak to działa i wiele od niego informacji usłyszałem dzisiaj nie mam z nim kontaktu bo ten kontakt był nie bezpieczny. Gdy demony atakują nie trzeba się bać jeżeli zawoła się naszego stwórcę i Issusa o pomoc on zawsze pomoże i wtedy Demony jak małe pieski z podkulonym ogonem muszę uciekać dlatego ja się ich w ogóle nie boje ani trochę niech atakują !..
Wiadomo że ludzie wymyślają jakieś talizmany które zamiast odstraszać przywołują demony , Egzorcyzmy to tez teatrzyk wiadomo , Demony atakują najczęściej tych którzy najbardziej nie wierzą jak mi opowiadał ten "Kolega" Najłatwiej manipulować i kierować tymi którzy nie wierzą. Bać się mogą Ci którzy nie mają ochrony od Boga ale ogólnie demony dla mnie są malutkie i mimo że mają moce są nie widzialne tak na prawdę nie mogą nam zrobić nic Smile Są jak dakie duszki bezbronne. Oczywiście gdyby nie ochrona naszego Stwórcy wtedy mielibyśmy czego się bać

Edwedere

Liczba postów : 207

Powrót do góry Go down

Pisanie by zipek on 18th Lipiec 2015, 13:20

Witajcie,
Napiszę coś od siebie, z własnego doświadczenia.. Dla mnie tuż po tym jak zaczęły mi się „otwierać oczy” na te wszystkie sprawy, o których tu piszemy, nie było od razu przemiany życia na takie prawidłowe, z dala od grzesznego życia.. To zabrało mi trochę czasu, zanim w jakimś stopniu „naprostowałem” swoje postępowanie.. Otóż wg mnie, sama wiara w Boga i Chrystusa to zbyt mało! Oczywiście „Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli” ale to nadal zbyt mało!
Gdy byłem w tym „okresie przejściowym”, myślałem że już teraz Bóg się mną opiekuje w pełni i spokojnie mogę sobie dalej poszukiwać Prawdy.. Jednak takie akcje, że się budziłem w nocy czy czułem czyjąś obecność pojawiały się czasem i owszem, nie było żadnych paranormalnych wydarzeń oraz zaraz po wezwaniu pomocy od Isusa, nieproszony gość znikał.. Isus pomoże tym, którzy go o to proszą, ale grzeszne życie odsuwa nas od Boga.. jak i od jego nieustannej opieki. Wiadomo, że każdy człowiek w jakimś tam stopniu grzeszy, ale jak usunąłem wszystkie te grzechy, które sam czułem, że urażają Boga, to żadnych obecności i żadnych problemów nocnych nie mam od tamtej pory. Jeśli ktoś uważa, że niczym wielkim Boga nie uraża, a ma takie sytuacje, to niech w modlitwie prosi o wskazówki..
Co do tych, którym wydaje się, że wydaja polecenia demonom! Tak, to z pewnością działa! Oczywiście są na drodze do śmierci w dniu Sądu, a niech tylko spróbują powrócić na drogę Prawdy i Sprawiedliwości, to służące im demony zaczną robić naprawdę nieprzyjemne rzeczy, zamieniając życie takich osób w prawdziwy koszmar.
Co do tego ataku demona na „bezbronną osobę” - to my nie wiemy, czy taka osoba bawiła się w okultyzm, jakie miała styczności z demonami, czy tkwi po uszy w grzechu? Coś musiało być, skoro demon miał aż taki dostęp..

Z Bogiem.

zipek

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 18th Lipiec 2015, 15:40

O wszelkie formy okultyzmu nie trudno w dzisiejszyh czasach..muzyka, flmy, gry itd. Wszędzie go pełno i łatwo wpaść w sidła demona i paść jego ofiarą.

Co do ataków demonó w moim przypadku, nigdy nie odczułem ich na sobie. Byłem od dziecka uświadomiony, że one istnieją i czym są. Szczerze mówiąc nigdy ich się nie bałem..tak po prostu. Jedyne co odczuwam to, że mi przeszkadzają.
Np. rozmawiam z kimś i zaczynam schodzić na tematy Biblijne i nagle ktoś wyskakuje z jakimś tekstem kompletnie zmieniającym kontekst rozmowy.
Zdarzyło mi się tak, że opowiadając przyjacielowi o zamierzeniu Bożym w obecności mojej narzeczonej, przerwała nam nagle z zamiarem opowiedzenia pewnego zdrzenia, które nagle jej się przypomniało. W ogóle z nikąd hostoria co mnie lekko poirytowało. W domu zapytałem ukochaną, dlaczego przerwała taką ważną kwestię jakąś opowiastką, która nie miała nic do rzeczy. Odpowiedziała, "coś mi podsuneło tą myśl, ale nie wiem bo nie miało to sensu".
Innym przykładem, jeśli mogę to zaliczyć do domeny demonów, czasem kiedy poruszam lub czytam jakieś ważne tematy (używam tylko smarthphona) mam uporczywe kłopoty z zasięgiem, albo jego odcięcie. Nie raz jest naprawdę denerwujące.

Tak więc, ataki demonów objawiać mogą się w różny sposób w zależności od stopnia uświadomienia i typu człowieka. Tsk czy inaczej są wredne i wstrętne i najchętniej pozamiatałbym Razz

Wiele też razy spotkałem się z opowieściami innych osób o naprawdę strasznych akcjach. Teraz każdemu mówię, że ma wzywać imienia Chrystusa . Tylko to może pomóc i pomaga natychmiastowo!
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 18th Listopad 2015, 22:10

Kasia

Liczba postów : 1039

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 19th Listopad 2015, 18:39

Czy demony rywalizują między sobą ? Czy są dwie grupy które się zwalczają ? Obejrzyjcie ten film - demony atakują w Watykanie i są odpędzane przez innego demona - Marię. Co o tym myślicie...?

Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 19th Listopad 2015, 18:52

Na moje jest klasyczna gra demonów..zwykłe zwodzenie by podtrzymać kult Marii.

Szokujące jest, że w tak brutalny sposób się już za to zabierają.
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 19th Listopad 2015, 18:59

Kasia
Co do góry Żar.

Wewnątrz góry znajduje się elektrownia szczytowo/pompowa. Jest tam kilka ogromnych turbin i całe bloki energetyczne. Zjawisko pokazane na filmie pewnie jest wynikiem potężnego pola magnetycznego.

Niektórzy tłumaczą to inaczej. Według niektórych pomiarów poziom który się wydaje niższy, faktycznie jest odrobinę wyższy. Specyfika otoczenia i punktów odniesienia jednak myli nasz wzrok, przez co wydaje nam się, że stoimy niżej i jedziemy pod górkę.

Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 19th Listopad 2015, 19:57

Mutu - te zjawiska występowały tam jeszcze przed budową tej elektrowni - wiem że sceptycy tak to tłumaczą. Byłem na miejscu , wiesz że mieszkam blisko - o złudzeniu optycznym nie ma mowy.
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 19th Listopad 2015, 20:52

Olo może kiedyś przy okazji w tym miejscu połóż poziomicę i nagraj to a potem tu wklej .
Pokażesz nam a tym i udowodnisz ze to nie złudzenie optyczne.
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 19th Listopad 2015, 21:08

Olo
Ja byłem wewnątrz tej góry, na wycieczce ze szkoły średniej. Później, byłem tam jeszcze kilkakrotnie bo mojej byłej rodzice kupili dom nad Jeziorem Żywieckim.

Z tego co się zorientowałem, to wersji jest kilka. Żadna do końca nie sprawdzona, więc jest pole do domysłów i magicznych domniemań.
Możliwe, że to specyfika miejsca, niezależna od ukształtowania terenu i tego, że jest tam ta elektrownia. Jednak aby to udowodnić trzeba zrobić badania a nie domniemywać czarów.
Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 19th Listopad 2015, 21:26

Na świecie jest wiele miejsc gdzie wydaje się, że siła przyciągania ziemskiego odbiega od wartości ogólnie występujących. Jednym z nich jest tajemniczy punkt w Karpaczu, gdzie auta bez napędu same z siebie zaczynają wtaczać się pod górę.

Do dzisiaj jedną z największych atrakcji Karpacza jest stanowisko występowania anomalii magnetycznej, nazywanej także anomalią grawitacyjną lub zaburzeniem grawitacji. Zjawisko to występuje na ul. Strażackiej, łączącej się z ul. Karkonoską i z Turystyczną. Ci, co już znają to miejsce, celowo zatrzymują swoje auta i powoli staczają się pod górę.

W starszych przewodnikach turystycznych zjawisko jest tłumaczone tym, że w okolicach wzniesienia zalegają złoża żelaza, które miałyby wywoływać nietypowe zjawisko. Ale żeby było ciekawiej, pod górę płynie nawet woda i położone bokiem butelki!

Według niemieckich naukowców z Institut für Gravitationsforschung w Waldaschaff w Niemczech, nie jest to anomalia tylko iluzja optyczna, powodowana przez otaczający wzgórze krajobraz i zakrzywiony horyzont sprawiający, że to co w rzeczywistości jest opadającym zboczem, postrzegamy, jako drogę pod górę. Brak odpowiedniego punktu odniesienia nie pozwala właściwie ocenić kształtu podłoża. Podobno pomiary GPS potwierdzają, że wysokość nad poziomem morza na starcie jest wyższa niż na końcu. Jeśli ktoś jest z Karpacza prosimy o weryfikację za pomocą takiego urządzenia.

Są też inni badacze dokonujący pomiarów za pomocą GPS i wykazują odwrotny efekt. Dowodzą, że droga naprawdę się wznosi w kierunku toczenia się przedmiotów oraz, że pole grawitacyjne jest w tym miejscu mniejsze o około 4%. Mamy, więc dwa raporty ze sprzecznymi wynikami.

Podobnych miejsc na całym świecie jest wiele. Między innymi w Australii, Brazylii, Chinach, we Francji, w Niemczech i innych. Jednak warunkiem wzrokowego uchwycenia tego zjawiska jest istnienie w danym miejscu gładkiej asfaltowej drogi, po której mogłyby się toczyć przedmioty.

Ja jednak myślę że w tym tkwi coś głębszego .
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 19th Listopad 2015, 21:31

Widziałem tez filmiki gdzie w tych miejscach przyłożono zwykła poziomicę i zagadka się wyjaśniła.
Niestety często tak bywa, że lokalna ludność czy wręcz urzędnicy gmin nagłasniają to jako anomalia bo jest to wykorzystywane do przyciągania turystów i ciekawskich do ich miejscowości.

Tak na szybko znalazłem taki:

Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 19th Listopad 2015, 23:50

Inny punkt jest na miejscu znanym jako Medziugorie. brat który był 10 lat kierowcą autobusów turystycznych opowiadał mi że jest tam takie miejsce gdzie samochody wjeżdżają same na górę. Sam sprawdzał 15 tonowym autobusem piętrowym wjechał na parking na samej górze. Nie ma mowy że jest to złudzenie optyczne, mało tego ludność miejscowa twierdzi że same kamienie się wspinają co już grawitacją wytłumaczyć się nie da. Jedno jest pewne są to bardzo silne pola energetyczne, zawsze łazi tam wielka zgraja ezoteryków, łazili nawet wcześniej zanim pojawiły się tam demoniczne objawienia. Mutu tu nie chodzi czy to magia czy nie, możliwe że są miejsca zwodzące ukrytym ukształtowaniem terenu. Ale kamienie wtaczające się pod górę to znak rozpoznawczy gór czakramów.
Bushi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics