Nacja żydowska

Strona 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Kasia on 24th Grudzień 2015, 11:52

Zostać prawnikiem i skończyć studia trudno nie jest.
Masz racje Mutu-natomiast wejść miedzy nich trzeba mieć"bardzo szerokie plecy".

Mój dawny znajomy dawno temu miał wielkie problemy by wejść w tą całą elitę.
Nie wiem czy jest jednym z nich w każdym razie z czasem się dodrapał.

Moja córka obecnie szuka w Polsce pracy (po studiach i w trakcie)
Nie ma aż tak wysokich ambicji ale by chociaż usiąść za biurkiem na najniższym szczeblu by móc na siebie zrobić nie wyjeżdżając za granicę.
Jest problem ale nie poddaje się.
Kasia

Liczba postów : 1106

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 25th Grudzień 2015, 07:09

Mutu doskonale opisałeś sytuacje. Ja jestem po studia administracyjno - prawnych tak samo jak moi bracie i wiem z ich doświadczeń i swoich, że dostanie się do pracy urzędniczej bez "pleców" jest bardzo ciężkie!!!

Ja sobie dałem szybko z tym spokój.

Ponadto bez "pleców" ma się małe szanse na dostanie się do Policji. Ja sam przeszedłem test sprawnościowy bez problemów i bez żadnego treningu. Test wiedzy też był łatwy ale jest t.z.w. "multiselect" czyli tekst psychologiczny, który przesiewa swojaków i obcych.

I ten test był dla mnie zaporą nie do pokonania. Mój znajomy wysportowany wysoki chłop - dodatkowo posiadający wyższe wykształcenie - tez nie dostał się do Policji, ale 50 kilogramowe kobiety się dostają bez problemów!!!

I Polska policja nie jest ewenementem w Europie też jest podobnie.

Kobiety w Policji przecież to przepis na katastrofę. Zauważcie, w każdym patrolu jest albo dwóch mężczyzn albo kobieta i mężczyzna nigdy nie ma dwóch kobiet. dlaczego???

Ponieważ kobiety nie nadają się do pracy w Policji, Wojsku czy Straży!!!

Rządzący o tym wiedzą!!!

Jednak kobiety są przyjmowane ponieważ mają odpowiednie DNA.

Ponadto kobiety są bardziej posłuszne wobec władzy i jej nacisków.

Sama Policja jest chamska, wykonująca nie prawo ale wszelkie polecenia władz i nieudolna.

Jest tak ponieważ dostali się do niej ludzie po znajomościach a nie zdolnościach!!!

Zobaczmy na dyskoteki, tam na najlepszych dyskotekach ochroniarze nie dość, ze są doskonałymi wojownikami, to panują doskonale nad emocjami i są świetnymi psychologami którzy na podstawie pierwszego kontaktu potrafią ocenić człowieka!!!

Czyli na dyskotece jest lepsza ochrona niż zapewnia nam państwo w postaci Policji!!!

Cyryl

Liczba postów : 891

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 25th Grudzień 2015, 15:53

Z Policją sprawa jest inna. Znam temat bo znam kadrę szkoleniową z CSP Legionowo.

Jeden ze "starych" 39 lat szkoleniowców był z przyjaciółką mojej siostry, więc spotkaliśmy się kilka razy na grilu czy urodzinach.

Policja obecnie naszpikowywana jest kobietami ze względu na gender i "równouprawnienie". Kryteria punktowania w testach sprawnościowych w szkółkach policyjnych są zaniżone dla kobiet, i wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie mówi. Oni tam realizują odgórnie narzuconą politykę.

W Warszawie po komendach swojego czasu był rozesłany okólnik do użytku wewnętrznego czyli w sumie tajny, mówiący o tym gdzie i jak można rozdysponowywać kobiety policjantki do służby.
Np w dzielnicach trudnych Bródno, Targówek, Praga policjantki nie mogły chodzić na nocne patrole, czy chodzić w dziennych patrolach nawet po dwie. Pary musiały być mieszane. Itp itd.
Policjanci nie chcą chodzić z kobietami na patrole bo zwyczajnie nie czują wsparcia ze strony kobiety kiedy sytuacja staje się niebezpieczna.

I tak to się kręci.

"Złodzieju uciekaj wolniej bo kobieta cię goni".

Mutu

Liczba postów : 507

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 26th Grudzień 2015, 15:15

Przyglądajcie się uważnie waszym znajomym i uważajcie na szczególne cechy, raczej nieprzyjemne. Ja się już tyle razy przewiozłem na najwyższej rasie, że zanim w cokolwiek uwierzę, sprawdzam dokładnie. A jest sporo do sprawdzenia.

Nie sprawdzimy - dostaniemy od nich lanie. To ich cel egzystencji, abyśmy na nich harowali a oni dadzą nam za to buty do podzelowania.

Przeczytajcie uważnie ten artykuł.

Jak rozpoznać Żyda.http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/jak-rozpoznac-zyda.htm

ten facet, co to opisał to przepadł bez wieści.

Zapamiętajmy jedną regułę. Antysemita to człowiek mówiący prawdę, której Żydzi nienawidzą.

Każdy człowiek mówiący prawdę jest przez nich określany antysemitą. Dlatego otrzymać przydomek antysemita to wyróżnienie człowieka miłującego prawdę oraz odważnego, aby się nią dzielić z innymi.

Gdy ciebie zatytułują antysemitą, podziękuj za wyróżnienie.

Jeżeli jakiś naród jest znienawidzony przez cały świat na przestrzeni tysięcy lat, to z pewnością robi on coś źle.

Przeczytaj, patrz i obserwuj.

Oni mają nienawiść do nas we krwi i nie potrafią tego ukryć. Nie chcesz mieć problemów? Obserwuj ich uważnie i i bądź zawsze bardzo ostrożny. Nigdy się nie zwierzaj i jeżeli wierzysz w Boże proroctwa, to wiedz, ze to są nasi wrogowie, co prawda nie wszyscy, ale lepiej na zimne dmuchać niż się poparzyć.

Pracujesz i dziwisz się, dlaczego nie jesteś uczciwie wynagradzany za swoją pracę. Ponieważ ktoś z ich kręgu ma płacone za twoją ciężką pracę. I on czy ona możne dużo spieprzyć, ale i tak dostanie podwyżkę a ty jej nie dostaniesz.

Oni czasami wolą stracić pieniądze, ale z przekory, dlatego, że śmiałeś się upomnieć, ohydny goju, nie dostaniesz o co prosiłeś, żadnego awansu czy podwyżki i twój bos woli stracić sporo pieniędzy, ale tobie nigdy nie ustąpi.

To oni mają biznesy, układy, kontrakty a ty nigdy ich nie dostaniesz, Jak się upomnisz albo za głośno coś powiesz, wyrzucą cię na zbity pysk i nawet nigdzie się nie odwołasz, ponieważ wszyscy sędziowie, prokuratorzy czy adwokaci to właśnie oni!

Miałem trzy biznesy i dopiero po rozpoznaniu ich zorientowałem się jak dobrze oni mam życzą.

Pośród Świadków Jehowy najczęściej starsi toi Żydzi, często biznesmeni z układami i im nigdy nie podskoczysz. Zawsze cię zniszczą a nawet wyrzucą z tej organizacji.

Dlaczego tyle raportów o pedofilii u ŚJ i w Katolicyzmie?

Ponieważ owe hybrydy żerują na niczego nie spodziewających się gojach. Dlatego kąkol będzie przez Boga surowo potraktowany na pustyni.

Każdy z normalnych ludzi posiada sumienie i nawet gdyby nam pozwolono, nigdy nie zgwałcimy nikogo a zwłaszcza dziecka.

Oni nie mają żadnych hamulców dlatego te rzeczy dzieją się na masową skalę ale media i władze - te same hybrydy trzymają rękę na źródłach tych informacji.

I pamiętajmy i jednej ważnej rzeczy. Wielu z nich potrafi odczytywać nasze myśli.

W ich obecności nie myślmy o czymś, co mogłoby nas pogrążyć.

Doświadczyłem tego na sobie kilka razy.
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2186

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 28th Grudzień 2015, 17:11

75 procent polskich Żydów jest pochodzenia chazarskiego

"Ale przecież większość Żydów w Polsce wyglądała zupełnie inaczej niż Polacy. Nie mogli to być nawróceni na judaizm Słowianie.
Na judaizm nie nawracali się tylko poszczególni ludzie, ale – tak samo jak w przypadku chrześcijaństwa – całe królestwa. Na przykład w Jemenie czy Afryce Północnej. Podobnie stało się z leżącym pomiędzy Morzem Kaspijskim a Morzem Czarnym królestwem Chazarów. W XII wieku ten nawrócony na judaizm turecki lud zaczął być jednak spychany przez Tatarów i Mongołów Dżyngis-chana na zachód. Zatrzymali się we wschodniej Polsce. Odpowiedź na pańskie pytanie jest więc prosta:
75 procent polskich Żydów wygląda inaczej niż Polacy, gdyż jest pochodzenia chazarskiego. "

W Polsce panuje przekonanie, że Żydzi osiedlali się u nas, uciekając przed prześladowaniami na Zachodzie. Polska miała być ostoją religijnej tolerancji. :
Miło o tym mówić, a jeszcze milej słuchać. Obawiam się jednak, że muszę sprowadzić Polaków na ziemię. Z demograficznego punktu widzenia nie da się wytłumaczyć istnienia tak wielkiej populacji Żydów w Polsce jako rezultatu emigracji z Niemiec czy z Hiszpanii. Tamtejsze społeczności były na to zbyt małe. Swoją drogą, czy pan wie, jak niemieccy Żydzi nie znosili polskich Żydów? Nazywali ich pogardliwie Ost-Juden. Uważali ich za półdzikich, brudnych Azjatów, z którymi nie chcieli mieć nic wspólnego. Takim terminem określali na przykład moich pochodzących z Łodzi rodziców.

Powiedział pan, że potomkami Chazarów było 75 procent polskich Żydów. A reszta?
Moja mama miała osiem sióstr. Pięć miało kruczoczarne włosy i semickie rysy – tak jak ja – ale trzy były blondynkami i miały niebieskie oczy. Do dziś wielu Żydów pochodzących z Polski ma europejski wygląd. Dlaczego? Otóż, królestwo Chazarów podbiło ziemie zamieszkane przez Słowian. Mniej więcej w okolicach Kijowa. 25 procent polskich Żydów to potomkowie tych Słowian, którzy przyjęli judaizm od swoich chazarskich władców.

reszta wywiadu z żydem : http://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/75-procent-polskich-zydow-pochodzenia-chazarskiego/
Liksar

Liczba postów : 934

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 29th Grudzień 2015, 20:09

W Warszawie odbędzie się marsz poparcia dla Izraela

"Pragniemy, żeby z ziemi Polin podniósł się głos poparcia dla Izraela. Chcemy publicznie pokazać, że jako Polacy i chrześcijanie wspieramy Izrael i sprzeciwiamy się antysemityzmowi" - promują wydarzenie organizatorzy. Marsz ma być sprzeciwem wobec "islamskiego terroryzmu". Wydarzenie ma trwać około dwóch godzin, marsz zakończy się pod ambasadą Izraela.

Wśród organizacji wspierających marsz są: Ruch "Polska dla Jezusa", Fundacja "Polania" Kraków, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, zbór "Nowe Jeruzalem", Radzyń Podlaski, Kościół Misja "Nowy Poczatek" w Skarżysku-Kamiennej, Zbór Zielonoświątkowy "Eklezja" w Gdyni, Kosciół Chrześcijański "Wieczernik" Kielce, Kościół "Droga" w Warszawie, Kościoł Jezusa Chrystusa "Syjon" w Rzeszowie.

Czyli potwierdzenie że wszystkie te ruchy są pod taką samą okupacją Nasienia węża jak reszta !

" Bóg kocha Izrael"
 dawno tak dużego nasilenia kłamstwa nie słyszałem w tak krótkim zdaniu !

Zauważmy że mówi też o tym że rzekomo są NARODEM WYBRANYM i jako lud Boży musimy im pomóc

Zauważmy cenzurę pod tym filmem :

Komentarze pod filmem wymagają w chwili obecnej zatwierdzenia przez moderatora, co oznacza, że wasze uwagi dotrą do nas, jednak nie będą publikowane. To zaproszenie ma jedynie funkcję informacyjną dla osób zainteresowanych, a sekcja komentarzy pod tym filmem w zamierzeniu nigdy nie miała być miejscem jakiejkolwiek dyskusji. Zapraszamy do kierowania pytań na nasz adres e-mail, bądź do kontynuowania dyskusji na zewnętrznych forach, ale ze względu na charakter marszu i motywacje jego organizatorów i uczestników, nie możemy tolerować takiego poziomu dyskusji w sekcji komentarzy pod tym filmem.

Czyli nic co im nie pasuję nie opublikują !

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fw-warszawie-odbedzie-sie-marsz-poparcia-dla-izraela-video

Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 29th Grudzień 2015, 23:55

Nic tylko pójść na wiec i pokazać na transparentach we właściwym momencie.

Popieramy Izrael! Na jednym transparencie.

Poza Polską! Na drugim, osobno ale razem!

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

To jest wynik porozumienia pomiędzy rabinami i Watykanem.

A może dodać.

Żydzi kochają Polskę i Polaków?
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 8th Styczeń 2016, 22:22

Myślę że ten artykuł wiele wyjaśnia na temat tego kim są n"elity" naszego kraju. A raczej dziwnym traferm powtarzająca się nacja żydowska i powiązania syjonistyczne.

Działacze, założyciele  K.O.D:
http://pressmix.eu/2016/01/06/komitet-obrony-demokracji-rozkodowany/

Proponuję rozsyłać ten link do waszych znajomych ufających kłamliwej propagandzie medialnej jaką traktują nas w trybie wzmożonym od samych wyborów.
Bushi

Liczba postów : 389

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 10th Styczeń 2016, 22:56

Żydzi wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?

„Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny.
Jednak rasa ta była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła. Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”

„To może nie być przypadkiem, że antagonizm antyżydowski znajduje się prawie wszędzie tam, gdzie współistnieją żydzi i nie-żydzi.
Skoro żydzi są wspólnym elementem układanki, wydaje się prawdopodobnym, że przyczyna tkwi w nich samych, a nie w tak różnych grupach odczuwających ten antagonizm.”

"Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.”

https://ussus.wordpress.com/2013/04/06/zydzi-wypedzani-47-razy-w-ciagu-1000-lat-dlaczego/
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 2nd Luty 2016, 19:46

Tego to ja już nie ogarniam  No

Rytuał ssania penisa affraid

Oto żydowska święta praktyka „metzitzah b’peh”:

Najpierw genitalia męskiego noworodka są nacinane…

Później rabin wysysa kres z okaleczonego penisa.

Znaczna liczba dzieci została zarażona opryszczką podczas rytuału ssania penisa.

W wielu przypadkach doprowadziło to do uszkodzeń mózgu, a nawet śmierci.

Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 13th Luty 2016, 17:40

Historyk dr Ewa Kurek która napisała ciekawą książkę : "Poza granicami solidarności", wyjaśnia doskonale na czym polega mentalność "nasienia węża". Ciekawe spostrzeżenie jest takie, że żydzi którzy przetrwali w większości wojnę światową to sami oprawcy swoich braci. Więc ta spora grupa oprawców obecnie krzyczy najgłośniej o zadośćuczynienie od ludów Europy!.

https://gloria.tv/media/TdJG5EdDHyh

Jak pisałem wcześniej w postach, nasienie węża zaczyna się powoli ujawniać zapewne nacja żydowska stanowi jego największe zgromadzenie. System działania przypomina sieć pajęczą, wzajemnie powiązane jednostki organizacyjne zwane gminami żydowskimi, oraz tajne stowarzyszenia, banki, fundacje, korporacje, media. Zastanawiam się od miesiąca jak mam to rozgłaszać, jak napisać ulotkę by mnie nie rozpoznano i nie osądzono w naszym ? kraju ? .... już nie !. Na razie prowadziłem dyskusje z ludźmi na przypadkowymi, którzy przyznają rację ale nie do końca umieją zrozumieć powiązania z tym co jest w Biblii. Natrafiłem również na osoby wrogo reagujące na słowo złe na żydów. Są to ciekawe przypadki ponieważ wszystkich łączy fakt posiadania cech opisywanych w książkach i artykułach na temat jak rozpoznać żyda. Moim zdaniem sytuacja jest obecnie krytyczna, jeszcze nigdy te "elity" nie były tak blisko przejęcia władzy absolutnej nad nami. Podejrzewam również, że oni wszyscy są kierowani jedną kolektywną myślą, zapewne potężną siłą demoniczną !. Dlatego mówią i zachowują się zawsze tak samo, stworzyli sobie religię która im odpowiada i jest im przydatna. Jeśli nawet nie są wierzący to kierują się kolektywną myślą , ZAJMOWANIA, PRZEJMOWANIA, MANIPULOWANIA, WYKORZYSTYWANIA innych.

Bushi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 13th Luty 2016, 17:54

Rekordowy poziom imigracji Żydów z Europy Zachodniej do Izraela

Z obliczeń czołowej żydowskiej organizacji non profit wynika, że prawie 8 tys. osób wyjechało z Francji, gdzie zaobserwowano znaczny wzrost ataków o charakterze antysemickim. Agencja Associated Press przypomina, że we Francji mieszka trzecia co do wielkości społeczność żydowska szacowana na ok. 500 tys.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-rekordowy-poziom-imigracji-zydow-z-europy-zachodniej-do-izra,nId,1954388#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

"Jesteśmy nowymi Żydami Europy", "muzułmanie to Żydzi XXI wieku", "muzułmanów w Europie traktuje się jak Żydów w latach 30. w Niemczech". Te sformułowania należą do żelaznego repertuaru działaczy organizacji islamistycznych i tropicieli "islamofobii" z lewicowych organizacji w Europie - pisze dla Wirtualnej Polski Jan Wójcik, założyciel serwisu euroislam.pl.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-rekordowy-poziom-imigracji-zydow-z-europy-zachodniej-do-izra,nId,1954388#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Czyli sprowadzić bydło z bliskiego Wschodu do gojów a samemu uciec do siebie . No
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 13th Luty 2016, 23:42

Bushi

Napisz na pasku papieru

Polska w niewoli nasienia węża, Sprawdź ten link -www.zbawienie.com

I podrzucaj gdzie się da. Po to to umieściłem na pierwszej stronie, aby naród się budził. Ci, którzy nienawistnie reagują na jakąkolwiek krytykę Żydów to właśnie oni. Ale udają Polaków.

Właśnie po tym się ich rozpoznaje. Masz z takimi jakiś biznes czy kupujesz coś od nich, bądź zawsze ostrożny, ponieważ ich Talmud wręcz rozkazuje oszukać i okraść goja a także Talmud uważa gojów za bydło, które można bezkarnie mordować.

Zobacz, w jaki sposób nas wymanewrowano i już są zrobione przygotowania do wojny, ale Polacy jeszcze nie wiedzą kto jest naszym wrogiem!

Nasienie węża - władze mówią -strzelaj ale jeszcze nie pokazali do kogo i za co! Dążą do masowego przelewu krwi bez jakiekolwiek przyczyny.

Bronić syjonistycznego rządu!?

A rząd w nagrodę, jak uda ci się przeżyć odznaczy cię orderem gwiazdy Dawida i zmusi do nauki języka aramejskiego, który stanie się językiem urzędowym... Polski.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by anileve on 17th Luty 2016, 17:15

Ja myślę,ze lepiej nie pisać nasienie węża,tylko inaczej ! My wiemy o co chodzi ,ale ludzie zwykli,gdy przeczytają (nasienie węża) Wierzcie mi, odłożą i nie będą czytać. Nie mam żadnej propozycji,ale może ktoś coś innego wymyśli. Jestem prostym zwykłym człowiekiem i wielu mam  takich ludzi wokół. A do takich warto dotrzeć,bo ci co wiedzą to i tak służą wiekszosć,dla nasienia węża. A nadmienię że nie pracuje na ulicy,ale w małym szpitalu .

anileve

Liczba postów : 64

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 17th Luty 2016, 17:53

"Polska w niewoli synagogi szatana"

..i wszystko ;]
Obserwator

Liczba postów : 1139

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 3rd Marzec 2016, 10:41

Coś mi się wydaje że kłamstwa zaczynają upadać. Na faceboku ktoś umieścił link do tego krótkiego artykułu gdzie mowa o fałszywym IZRAELU !

http://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/zydowska-obluda-i-klamstwo-wobec-polakow/#comment-6219

Ludzie samodzielnie wysnuwają konkretne wnioski!. Oczywiście dałem link do artykułu o zaginionych plemionach Izraela. Jeśli moderator go nie usunie, niestety na FB nie mogę tego zrobić z dziwnych przyczyn, musiałem ręcznie wpisywać link ponieważ copy-paste nie działało!. Warto pod takimi postami zamieszczać linki ponieważ to czytaja ludzie zainteresowani tematem.
Bushi

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Marzec 2016, 13:14

Ten film w linku jest niesamowity.

Hipokryzja nasienia węża przekracza wszelkie normy... zezwierzęcenia.

Nic dziwnego, że Bóg ma się z nimi, naszymi oprawcami rozprawić i zadać im ciosy, jakie nam nieustannie zadają.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 8th Marzec 2016, 14:32

Myślę , że dostałem GENIALNY materiał od 1 z sióstr z grupy na FB , masakrujący prawdę o " żydach"

Stenogram z Tajnego Referatu tow. Jakuba Bermana wygłoszonego na posiedzeniu Egzekutywy Komitetu
Żydowskiego w kwietniu 1945 r.

ŚCIŚLE TAJNE Instrukcja Nk/003/47
Żydowski scenariusz zniewalania państw i narodów. Namiestnicy moskiewscy musieli go przestrzegać pod rygorem natychmiastowego wezwania do Moskwy lub gułagowej banicji. Egzemplarz tego scenariusza znajdował się m.in. w Belwederze, do wiadomości Bieruta, Bermana i ich najbliższej żydowskiej kliki. Tam właśnie zginał!…
Posiadamy kopię tego unikalnego najtajniejszego żydowskiego dokumentu.

Przejdźmy do lektury tego dokumentu
Wierne tłumaczenie z oryginału rosyjskiego
Ściśle tajne Moskwa 2 VI 1947r.
Instrukcja Nk/003/47

Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.
Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, społdzielczość. W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.
Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko. Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.
Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku. Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.
Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję. Są niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm. Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje ustrojowe – komunizm i kapitalizm – zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce.
Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata. Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.

całość : http://niezaleznemediapodlasia.pl/45-zasad-zniewolenia-narodu-polskiegotajne-przemowienie-jakuba-bermana/

Nie zaznaczam nic na czerwono.. bo cały tekst powinien być tym kolorem oznaczony !
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 15th Marzec 2016, 06:32

Na tych trzech filmach mamy popisy synagogi szatana, która tworzy... KOD!

Na samym końcu facet ukazuje znak przynależności do kultu szatana.

Przyglądajmy się im ale nie prowokujmy. Bóg się nimi zajmie.

Oto jak łatwo zmiażdżyć Tomasza Lisa.

Brawa dla odważnych rodaków! bounce bounce bounce
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 15th Marzec 2016, 18:31

czyzby ich moshiach ??

oczywiście nie pawłowy antychryst...

„David de Rothschild pretenduje do roli moshiacha. Mamy tutaj podobiznę naszego wybranego moshiacha, Davida de Rothschild. My, wybrani przez Boga, podjęliśmy decyzję, że David jest lepszy od Jezusa. Czy Jezus był miliarderem? NIE! Czy Jezus pływał na plastikowych butelkach żeby ratować Ziemię? NIE! Czy tak naprawdę, w 100%, Jezus uratował świat przed globalnym ociepleniem jak nasz wybrany moshiach David? NIE!

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschild-antychrystem-2016-03
lusia

Liczba postów : 506

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 31st Marzec 2016, 13:29

Zupełnie go pogięło.

Papież Franciszek: Chrześcijanin nie może być antysemitą, jego korzenie są żydowskie

Oczywiście w gazecie żydorczej.

Papież Franciszek (Fot. TONY GENTILE Reuters)

- Antysemityzm musi zostać wyrzucony z serca i z życia każdego mężczyzny i każdej kobiety - stanowczo oświadczył Franciszek podczas audiencji dla przedstawicieli społeczności żydowskiej. Odbyła się ona w związku z 70. rocznicą łapanki w getcie w Rzymie i deportacji złapanych do Auschwitz (przypada dokładnie 16 października).

.............................................................................................

Antysemita to tytuł najzacniejszego człowieka, jaki kiedykolwiek istniał na ziemi, Isusa Chrystusa, który użył nazwy synagoga szatana, nasienie węża, plemię żmijowe, obłudnicy (w tym przypadku była to prorocza zapowiedź papierza Franciszka).

Chcąc naśladować Chrystusa... musimy używać tego samego języka i mówić jak Chrystus, tylko i wyłącznie prawdę.

W moim pojęciu antysemita to człowiek mówiący prawdę o najbardziej zakłamanych ludziach, jacy kiedykolwiek istnieli na ziemi, z małymi wyjątkami.

Dlatego ludzi mówiących prawdę Żydzi określają antysemitami, co jest wyjątkowo zaszczytnym tytułem dla każdego Chrześcijanina.

Czy można wielbić Boga Prawdy i miłować... kłamców?

Oto ich przyszłość.

Objawienie 3:(9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Pozostaje nam prosić Boga, aby przyrzeczenia dotrzymał!

I dotrzyma ponieważ On zawsze dotrzymuje słowa i mówi tylko i wyłącznie Prawdę!
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 4th Maj 2016, 15:59

Obejrzałem jeden krótki film i padło takie zdanie.

Szatan wziął Chrystusa na wysoka górę i pokazał ma wszystkie królestwa.

Chrystus nie złożył mu pokłonu, ale... Żydzi złożyli.

USA i Europa w rękach Żydów watykańskich.

Facet dodał.

Nawet szatan wygląda na Żyda.

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 5th Maj 2016, 11:30

Isus Chrystus dał nam kilka wskazówek jak rozpoznawać Żydów.

Jana 8:44  Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Jest więc ewidentne, że nasienie węża ma za ojca szatana, który jest ojcem kłamstwa. Po ich nieustannym kłamstwie można ich bardzo łatwo rozpoznać. Także są oni rozpoznawalni po niezwykłej nienawiści do prawdy.

Jeżeli masz w swym otoczeniu osobę pozera, cwaniaka, który inaczej nie potrafi żyć jak żyjąc z kłamstwa, to najprawdopodobniej członek nasienia węża! Druga rozpoznawalna cecha to  skrajna nienawiść do Prawdy w jakiekolwiek formie.

Ktoś napisze na jakimś forum - widzicie wszędzie spiski - nasienie węża nienawidzi Prawdy.

Każdy kto aktywnie kpi z Boga i z Biblii - nasienie węża. Oni Boga i Chrystusa straszliwie nienawidzą.

Zwróćmy uwagę na nieco ogólniejszy obraz świata. Która jedyna religia na świecie jest zwalczana?

Chrześcijaństwo. Dlaczego? Ponieważ jest to religia wierząca w Boga, która w większości uzyska zbawienie.

Jaka księga na świecie jest coraz bardziej agresywnie zwalczana? Biblia, ponieważ mówi Prawdę - poza Pawłem.

Kto zwalcza Prawdę? Nasienie węża ponieważ służy Ojcu Kłamstwa czyli szatanowi.

Dzisiaj  w jednej rozmowie zorientowałem się, jak bardzo Żydzi nienawidzą Trumpa. Dlaczego?

Ponieważ Trump mówi otwarcie wiele prawdy. Nie wioerzę mu, ale obiecuje Prawdę, wiele Prawdy. Jego wiarygodność nie jest moim zdaniem istotna. Ale istotny jest stosunek kłamców do tego człowieka.

Czasami lubię go słuchać ponieważ wali on ludziom kawę na ławę ukazując kłamliwy i zbrodniczy, nieudolny rząd.

Kłamcy go straszliwie nienawidzą. Po stosunku do Trumpa rozpoznamy nasienie węża!

Jeżeli ktoś powie, ze mu za bardzo nie wierzy i nie pluje nienawiścią, to jest normalne.

Ale jeżeli na dźwięk słowa Trump ktoś dostaje szału - to nasienie węża i trzeba unikać jak zarazy.

Podejrzewam, że na dźwięk mego imienia czy adres witryny także wielu tak reaguje. I to świadczy o jednym. Piszę wiele Prawdy i synagoga szatana mnie nienawidzi.

Mat 10:26  Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano.
Mat 10:27  Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach.

Ten werset określa jak powinniśmy postępować znając Prawdę. Wtedy Internetu i blogów nie było!

Mat 23:33  Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego?
Mat 23:34  Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.

Jest to sąd nad plemieniem żmijowym samego Sędziego z ramienia Boga.

Oni mają od Niego wyrok śmierci. Są wyjątki ale wrogowie Boga i Prawdy nie ujdą przed sądem Gehenny.

Ostatnio miałem okazję poobserwować dokładniej niektórych 'ludzi' i widzę wyraźnie pozerów, kłamców nawet kłamiących bez przyczyny, lub kłamiących dla poniżenia kogoś, do wzięcia nagrody i pochwał za cudzą dobrą pracę, nawet kłamiących dla czystej zasady - zawsze kłamię.

Nie miejmy z takimi ludźmi niczego wspólnego i unikajmy jak zarazy.

Miejmy z nimi pokój na zasadzie - miłujmy naszych nieprzyjaciół, ale w żadnym wypadku nie bratajmy się z takimi.

Zwróćmy uwagę na to, kto żyje z kłamstwa.

Politycy, prawnicy, dilerzy, sędziowie, członkowie rządów, lekarze, przywódcy religijni (większość), dziennikarze, osobistości TV i mas mediów.

Jeżeli się przyjrzymy nieco tym ludziom, okaże się, że to jest właśnie nasienie węża i nigdy im nie wierzmy na ani jedno słowo, ponieważ oni żyją tylko i wyłącznie kłamstwem.

Prawda jest wyłącznie w Biblii, w słowach Boga i Syna oraz u tych, którzy słowa Boga (nie Pawła) cytują i zachowują Prawo, czyli Prawda jest także u Nasienia Niewiasty, czyli Narodu Wybranego przez Boga.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 5th Maj 2016, 12:49

http://archiwa-ipn.blogspot.de/2012/03/masonstwo-w-polsce-lista-nazwisk.html?m=1

Ciekawa lista
lusia

Liczba postów : 506

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 17th Maj 2016, 13:50

" polska" władza w Białymstoku

"Szabas w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku. Materiał ze święta Chanukah już wkrótce!!! Shalom Israel ! Shalom Prawo i Sprawiedliwość ! Shalom prezydent Kaczyński !"

Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry