Nacja żydowska

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Olo on 24th Lipiec 2015, 19:22

No , niby to Mad wiem Kasiu..... Ale przez 50 lat uczono mnie że zło trzeba zwalczać czynnie bo jeśli tzw "dobrzy ludzie" nie robią nic - ono zawsze wygra... Trudno zmienić swoje nawyki....
Olo

Liczba postów : 434

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 24th Lipiec 2015, 19:39

Dokładnie tak.
Zwalczanie nie wiele pomoże (ale musimy to robić )zawsze znajdzie sie ktoś kto bedzie walczył o "grzech".

Tylko Bóg może temu zapobiec.

Jeżeli Nasz Stwórca bedzie zwlekał strach pomysleć co bedzie w następnych pokoleniach.
Wszyscy bedą robić co chcą i jak chcą .
Pewnie wszystko bedzie dozwolone oprócz jednego...oprócz miłowania Boga i wypełniania Jego przykazań .

...ale ten dzień nadejdzie i bedzie "płacz i zgrzytanie zębów ".
Kasia

Liczba postów : 1106

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 24th Lipiec 2015, 21:21

Olo "mieczem" nie da się przeciwstawiać złu, mieczem się zwalcza tylko ludzi. Co z tego że człowieka zabijesz, zło i tak zostanie. Dlatego mamy przykazanie Isusa, miłujcie nieprzyjaciół swoich, to broń najskuteczniejsza przeciwko złu od najlepszego japońskiego miecza. Człowiek owładnięty złem robi się bezsilny w konfrontacji z kimś kto przyjmuje jego zło na siebie dobrowolnie. Powoduje to frustrację i pojawienie się uczucia że jest zły do szpiku kości. Kiedy go atakujesz, usprawiedliwiasz jego sumienie, dzięki czemu robi to w przekonaniu że on się broni.

Podstawa w mediacjach na psychologii jest zasada obniżania poziomu emocji, polega to na tym że jeśli oponent podnosi głos my w odpowiedzi obniżamy głos, po chwili oponent uspokaja się, i dostosowuje się do naszego tonu. To jest "abecadło" wszystkich mediatorów, policyjnych, czy psychologów. Nie jest przypadkiem że Chrystus nam tak właśnie kazał postępować.

Pamiętajmy że w większości przypadków demony podsycają w ludziach poziom emocji, prawdopodobnie modelując falami elektromagnetycznymi , które stymulują nasze mózgi. Jest udowodnione naukowo że wszędzie tam gdzie są jakieś niezdrowe emocje zmienia się pole magnetyczne. Dlatego masowe koncerty czy zgromadzenia ludzi nasilają emocję. Demony zbiegają się w takie miejsca i "działają". Efekt końcowy wygląda przeważnie tak:

Zobaczcie to typowy przykład jak działa pokojowe zachowanie w przypadku tych chrześcijan, nie dają pretekstu, wymawiają imię Chrystusa i mówią w jego Imieniu.
Demony mają ograniczone pole działania. Jednak agresja wisi i drzemie w tych ludziach, niby uśmiechają się lecz w sobie czują ogromną nienawiść oraz chęć niepohamowanego skierowania w tych chrześcijan.
Przewińcie do 54 sek. Dziewczyna w blond włosach i czapeczce wybucha agresją i rękami prowokuje, nagle ktoś obok podaje jej batona. Tu ważna rzecz, widzicie jak nagle zmienia się jej twarz i zaczyna się uśmiechać?. Dobry uczynek całkowicie zahamował działanie demona na pewien czas.
JEST TO MODELOWY PRZYKŁAD JAK POWINIEN POSTĘPOWAĆ CHRZEŚCIJANIN !!
Nie sztuka wydzierać się, prać rękoma, czy machać mieczem. Pamiętajmy że miecz służy do wykonywania wyroku, nie do dobrych uczynków. Kto przyjdzie z mieczem jak nie Ten komu to zostało powierzone przez Boga ?. Chrystus będzie go dzierżył. Biada każdemu kto będzie stał na drodze tego miecza!! Z drugiej strony cieszcie się że nie wy będziecie musieli nim władać, bo to nic ciekawego, wiem coś o tym.

Bushi

Liczba postów : 389

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 24th Lipiec 2015, 21:30

Zauważyłem ciekawą rzecz w tym i w innych, wcześniej widzianych filmikach tego rodzaju.
Kiedy chrześcijanie stoją spokojnie i tylko powtarzają Słowo...ci dewianci zawsze wpadają w rodzaj nienawistnego szału, jakby demon dostawał ataku kiedy słyszy Słowo...

Poza tym masz rację, chociaż ręka czasem świerzbi to najskuteczniejszą bronią jest spokój i miłość.
Mutu

Liczba postów : 507

Powrót do góry Go down

Pisanie by anowi on 17th Sierpień 2015, 20:19

Wielka Brytania: Aresztować Netanyahu

Ponad 45 tysięcy obywateli Wielkiej Brytanii podpisało się pod petycją wzywającą do aresztowania Benjamina Netanyahu podczas planowanej na wrzesień oficjalnej wizyty przywódcy syjonistycznego tworu w Londynie. Głównym tematem jego spotkania z Davidem Cameronem ma być umowa nuklearna z Iranem, a także impas w procesie pokojowym między Izraelem a Palestyną.

W ramach uzasadnienia autorzy petycji oświadczyli, że Netanyahu ponosi odpowiedzialność za masakrę prawie 2300 cywilów podczas ubiegłorocznej agresji na Strefę Gazy. Wśród ofiar było 500 dzieci, zniszczeniu uległo wiele budynków, a 500 tysięcy osób straciło dach nad głową lub zostało zmuszonych do ucieczki.

Syjonistyczna dyplomacja potępiła inicjatywę nazywając ją „nic nie znaczącym zabiegiem PR-owskim„, a także dodała, że „więzi między Wielką Brytanią a Izraelem są bliższe niż kiedykolwiek, czego dowodem jest dwukrotny wzrost wolumenu handlu między oboma państwami, jak również rozwijająca się współpraca na płaszczyźnie akademickiej i kulturalnej„.

Brytyjski rząd ma obowiązek odnieść się do petycji, gdyż liczba podpisów przekroczyła 10 tysięcy. Jeśli uda się zebrać 100 tysięcy podpisów, sprawa trafi pod obrady parlamentu. Wizyta Netanyahu podlega pod prawo dyplomatyczne, które gwarantuje mu immunitet, więc prawdopodobieństwo sukcesu akcji jest niewielkie. Jednakże Jerusalem Post ostrzega, że wielu izraelskich oficjeli jest zagrożonych aresztowaniem na terytorium Wielkiej Brytanii, gdyż propalestyńscy aktywiści potrafią korzystać z luk w prawie brytyjskim. W ostatnich latach doszło do kilku podobnych sytuacji, gdy podjęto próbę aresztowania ówczesnego ministra obrony Ehuda Baraka, a także minister spraw zagranicznych Cippi Liwni.

(na podstawie rt.com opracował RS)
http://xportal.pl/?p=22148

http://wirtualnapolonia.com/2015/08/16/wielka-brytania-aresztowac-netanyahu/

86-letnia Niemka pozywa Radę Główną Żydów w Niemczech

http://wirtualnapolonia.com/2015/08/15/86-letnia-niemka-pozywa-rade-glowna-zydow-w-niemczech/
anowi

Liczba postów : 106

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 22nd Sierpień 2015, 19:22

Więzień mówi prawdę o Auschwitz! Żydów tam nie było. Trzeba skończyć z tą propagandą. Wstańcie Polacy i powiedzcie prawdę

Ciekawy filmik pochodzący z 2004 roku wypłynął do sieci. Prezentuje on krótką rozmowę z ofiarą nazistowskiego obozu Auschwitz. Mężczyzna mówi, że w obozie w Oświęcimiu nie było Żydów, tylko chrześcijanie, a jak już Żydzi byli to tylko na stanowiskach.

Filmik został nagrany podczas uroczystości Dnia Polskiego Dziedzictwa w Nowym Jorku.

Jak mówi bohater:

– Żydzi mają więcej pieniędzy i mają większe chody, żeby robić większą propagandę! Dosyć tego kłamstwa na litość Boską! Wstańcie Polacy i powiedzcie prawdę Amerykanom, bo to są ostatnie tumany – oni nic nie wiedzą! – mówi były więzień obozu.

Jak dodaje – Żydzi podszywają się pod Auschwitz, jakby tam byli, a byli w obozie w Brzezince.

Polecamy cały film!

http://polskaniepodlegla.pl/filmy/item/3020-wiezien-mowi-prawde-o-auschwitz-zydow-tam-nie-bylo-trzeba-skonczyc-z-ta-propaganda-wstancie-polacy-i-powiedzcie-prawde
lusia

Liczba postów : 506

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 24th Sierpień 2015, 19:17

ciekawy art. na zmianach na ziemi

ŚWIĘTO SZMITA

Czy Szmita wyznacza kolejny krach na rynkach finansowych?

Terminem Szmita określa się rok szabatowy, przypadający co siedem lat, który w dosłownym tłumaczeniu oznacza: uwolnienie, upadek, wstrząs lub darowanie długów. Religijne aspekty Szmity nie specjalnie mnie interesują. Aczkolwiek, jak pokazała historia, wiele poważnych wydarzeń – zarówno geopolitycznych, jak i w sferze finansów – przypadało bardzo blisko dnia Szmity. Samo święto ma miejsce raz na siedem lat. Rok poprzedzający dzień Szmity przynosił bardzo poważne zawirowania, a ich kulminacja następowała bardzo blisko dnia zakończenia cyklu.

Prześledźmy zatem kilka ostatnich cykli:

a) 23 września 1987 roku (zakończenie cyklu – dzień Szmity). Trzy tygodnie później dochodzi do największego krachu na Wall Street, zwanego Czarnym poniedziałkiem, podczas którego giełda straciła ponad 22% w ciągu jednego dnia. Był to największy, jednodniowy spadek w historii Wall Street.

b) 5 września 1994 roku. Cały rok 1994 określany jest jako krach na rynku obligacji w USA. (http://fortune.com/2013/02/03/the-great-bond-massacre-fortune-1994/). Rentowność obligacji wzrosła z 5,5% do 8%. W połowie września inwestorzy stracili ponad bilion USD. W mojej ocenie, jest to jednak spora nadinterpretacja, gdyż podobnych wydarzeń w historii mieliśmy już kilka.

c) 17 września 2001 roku. Na sześć dni przypadających przed Szmitą, przeprowadzono ataki na WTC. Rynki finansowe zostały zamknięte. Dokładnie w dniu Szmity wznowiono handel, po czym index Dow spadł dokładnie o 700 punktów (7%).

d) 29 września 2008 roku Dow spadł dokładnie o 777,7 punktów w ciągu jednego dnia. Do dziś jest to największy, jednodniowy spadek na przestrzeni ostatnich 20 lat. Interesująca jest liczba siódemek, występująca w ostatnich dwóch krachach. Czy pamiętacie przemówienie Christine Lagarde (prezes MFW) sprzed półtora roku? https://www.youtube.com/watch?v=QYmViPTndxw

Kiedy przypada najbliższa Szmita?

Najbliższy cykl kończy się między 13-15 września 2015 roku. Ten rok jest także rokiem jubileuszowym, ze względu na tzw. super Szmitę, przypadającą co siedem pełnych cykli, czyli raz na 49 lat. Dokładnie dwa dni po zakończeniu cyklu (15 września) odbędzie się w Nowym Jorku 70. spotkanie rady ONZ, nazwane – zapewne „przypadkowo” – spotkaniem jubileuszowym.

Natomiast, 16-17 września jest zaplanowane kolejne posiedzenie komitetu FOMC, decydującego o wysokości stóp procentowych w USA. Kilka dni później, 25-27 września, ONZ planuje uruchomienie projektu „Zrównoważonego rozwoju”. Podczas szczytu głos zabiorą najważniejsze osobistości, m.in. papież Franciszek.

Kilka ciekawostek:

Największe w historii ćwiczenia wojskowe, przeprowadzane na terenie USA, kończą się dokładnie 15 września. 13 maja 2014 roku francuski minister spraw zagranicznych stwierdził: „Mamy 500 dni na uniknięcie chaosu klimatycznego”. Owe 500 dni wypada 23 września 2015 roku.

Podsumowanie

Czy należy poważnie traktować wydarzenie Szmity? Oceńcie to sami. Zastanawiający jest jednak fakt, iż w ostatnich trzech z czterech cykli, dochodziło do bardzo poważnych krachów na przestrzeni 1-3 tygodni przed, lub po, Szmicie. Zważywszy, że okres siedmiu lat (jeden cykl) to ponad 360 tygodni – zbieżność jest interesująca.

Nie wiem, czy jest to przypadek, czy nie, ale omawiane święto zbiega się prawie dokładnie z modelem Armstronga, który dziwnym zbiegiem okoliczności, po dziewięciu latach spędzonych w amerykańskim więzieniu, bryluje w mediach, wskazując początek października jako dzień załamania na amerykańskim rynku obligacji.

Zarówno Armstrong, jak i Jonathan Cahn, mają cel w propagowaniu swoich teorii: pierwszy zarabia majątek na doradztwie inwestycyjnym i licznych konferencjach, drugi – na sprzedaży książki, wieszcząc finansowy koniec świata. Niezależnie od tego, ile rozsądnych uzasadnień znajdziemy w obu opracowaniach, nigdy nie należy przyjmować ich bezkrytycznie.

Nie zmienia to jednak faktu, że obecna hossa na rynkach akcji jest najdłuższą w historii. Obligacje po trzydziestu latach wzrostów, zawróciły kilka miesięcy temu. W takim otoczeniu ostrożność jest szczególnie wskazana ...i to bez podobnych zapowiedzi. Za niecałe dwa miesiące przekonamy się, co do trafności prognoz obu panów.

źródło:
Trader21,znz

jak to się mówi- pożyjemy- zobaczymy.... ale ja wiem że władcy świata uwielbają "planować " takie "akcje " , oraz wcześniej to dyskretnie pokazywać
lusia

Liczba postów : 506

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by piotrek123 on 8th Wrzesień 2015, 16:46

Tutaj coś więcej o Szmita.

piotrek123

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 8th Wrzesień 2015, 18:20

Cały ten "taniec" wokół Szmity ja widzę tak:
oczywiście przodownikami w tłumaczeniu tego co to jest i jakie ma skutki, są chazarzy, którzy chcą koniecznie się ukazać jako prawdziwy naród wybrany, w związku z czym, to co jest "napisane" wprowadzają w życie.

Przykład z resetem długów czy giełdą. To do nich należą wszystkie stocki na świecie. To oni mają prasy do drukowania dolarów.
Wystarczy położyć zdalnym sterowaniem giełdę i już można uchodzić za lud wybrany. Ten który wytłumaczył innym kiedy i jak to się stanie.
Nikt nie będzie miał więc wątpliwości, że tylko oni znają prawdę, gdyż ogłosili ją, i stało się tak jak mówili.

Źle to wszystko pachnie. Siarką.
Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by piotrek123 on 8th Wrzesień 2015, 18:26

Faktycznie masz rację, że to tak mogą sobie obrócić na swoją korzyść.

piotrek123

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 8th Wrzesień 2015, 18:32

Ja nie postrzegam tego jako ręki Boga.
Ja to widzę właśnie jako działanie na zasadzie " manipulujmy tak aby wyglądało to na wypełnianie się tego co zapisane, a będą postrzegać nas jako lud wybrany".

Nie sądzę, żeby Bóg mówiąc o darowaniu długów miął na myśli szatański wymysł jakim jest pieniądz, czy giełdę papierów "wartościowych" która jest tak lichwiarska jak to tylko jest możliwe.
Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 8th Wrzesień 2015, 18:46

Wyjaśnię szerzej dlaczego tak uważam.

Szmita to cykle które nakładają się prawie idealnie na cykle które opracował Martin Armstrong, wybitny teoretyk i praktyk cykli koniunkturalnych w gospodarce realnej i wirtualnej.
Po ogłoszeniu swoich prac został aresztowany. Kiedy w areszcie FBI zażądało od niego kodów źródłowych do algorytmów wykresów cykli, a on odmówił, został uwieziony na wiele lat pod zarzutem...oszustw podatkowych ( jak się nie ma nic na człowieka to w podatkach zawsze można coś znaleźć).

Gdyby cykle były wolą Boga, a chazarzy mieliby tego świadomość, nie więziliby Armstronga bo niby i po co, skoro to co się dzieje w gospodarkach, działoby się niezależnie od nich bo tylko z woli Boga?
Skoro go uwięzili to znaczy, że wszystko to jest chucpą a on mógłby podważyć wiarę w nich jako lud wybrany.

Sam sprawdzałem od lat cykle Armstronga i wiem co piszę. Zanim ktokolwiek jeszcze napisał o Szmicie, bo to temat nowy w internetach, to ja zlikwidowałem fundusze akcyjne. W banku się dziwili, że w takim momencie...przecież nikt teraz nie likwiduje więc skąd te obawy.
Powiedziałem im że za kilka tygodni ludzie zaczną, a ciut później polecą na łeb. Patrzyli na mnie tak z pobłażaniem...

Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 17th Grudzień 2015, 15:26

Muszę nieco uchylić rąbka tajemnicy którą odkryłem podczas pisania nowego artykułu.

Napiszę wprost.

Jesteśmy w podwójnej niewoli nasienia węża czyli synagogi szatana.

Pierwsza najbardziej widoczna część owego nasienia, to rząd i wszystkie związanie z rządem agencje, media, policja, prokuratorzy, sędziowie, słowem aparat ucisku, który dąży do języka żydowskiego jako drugiego oficjalnego języka urzędowego w Polsce.

To nie są teorie ale to są fakty.

Ale istnieje jeszcze druga grupa nasienia węża, co do której bardzo niewielu nieco się orientuje, a ta grupa jest jeszcze bardziej groźna niż rząd!

Zapowiedział tę grupę sam Isus Chrystus, i nazwał ją synami złego czyli... faryzeuszami, nasieniem węża.

Ujawnił także, że owa grupa ujawni się dopiero w czasach końca jako... kąkol!

Oczywiście, ze jest to mniej widoczna ale bardziej aktywna część nasienia węża, której celem jest blokowanie wszelkich informacji, które mogą nas prowadzić do zbawienia.

Zaraz wszystko zrozumiemy i poproszę o wsparcie w postaci POŚREDNICH dowodów. Ktoś już kiedyś wiele z nich opisał o Wybrzeżu, o biznesach u Świadków Jehowy i smrodzie z tej strony.

No więc prosto z mostu.

Zdecydowana większość przywódców religijnych Chrześcijaństwa z Kościołem Katolickim włącznie to syjonistyczni Żydzi, albo żydowscy mniej inteligentni użyteczni idioci.

Jeszcze będąc Świadkiem Jehowy dostrzegałem pewne niezrozumiałe dla mnie posunięcia, jakiś dziwny trend ku kłamstwu i negacji Prawdy biblijnej, zawsze w tym samym kierunku.

W Kościele jest to samo i są nawet masońscy księża i biskupi.

Zetknąłem się u ŚJ z biznesami prowadzonymi najwyraźniej przez Żydów, ponieważ ich pojęcia sprawiedliwości i uczciwości były na poziomie... Żydów czyli... maksymalnie zdzierstwo.

Miałem kilka scysji mając biznes jako ŚJ i nigdy nie rozumiałem tego, co się dzieje. Dopiero teraz oczy mi się otworzyły.

Podam przykład.

Przychodzi do mnie grupa SJ i prosi mnie o pomalowanie samochodu znanego ŚJ, o którym Straznice pisały. Proszą mnie, abym skasował jedynie za materiały zużyte na samochód czyli lakiery i inne drobiazgi.

Wierząc im na słowo podałem uczciwą cenę materiałów a oni oburzeni powiedzieli mi, że jeden z braci pomaluje mu samochód za darmo.

Nie wierzyłem własnym uszom, ponieważ dokładnie poproszono mnie o cenę materiałów, co było około 30% całego przedsięwzięcia.

Potem myślałem, że chodzi im o zupełnie darmowe malowanie ale nie bardzo im wypadało prosić polskich świeżych emigrantów o pracę za darmo.

Mówiąc szczerze, gdyby nas zapytano, czy zrobimy to za darmo - pracowałem ja i żona - zgodzilibyśmy się. Dla Jehowy zrobilibyśmy wiele, wierząc wtedy, ze on jest Bogiem.

Ale pytano nas inaczej. Potem wyszło więcej problemów, których zupełnie nie rozumieliśmy. Chciano z nami robić biznes, na którym tracilibyśmy sporo pieniędzy.

Dopiero teraz widzę, ze to byli Żydzi, kombinatorzy, którzy trzymali trzodę w ryzach. Zawsze, gdzie był problem, tam byli Żydzi, jako starsi czy na wyższych stanowiskach w tej organizacji i robili niezły biznes jako wynagrodzenie za ich wysiłki w prowadzeniu zborów.

Niemal wszystkie znane mi problemy dotyczyły... Żydów jako ŚJ.

Dopiero teraz widzę to wyraźnie. Podobna sytuacja jest we wszystkich niemal zborach czy religiach chrześcijańskich. Dlatego Chrystus nazwał ich kąkolem i faryzeuszami i wydał wyrok jeziora ognistego.

Jak ich rozpoznać?

Są za rządem! Za mediami! Za syjonizmem i za Izraelem jako wypełnieniem proroctw biblijnych!

Są za ich kumplem, 'apostołem Pawłem' i płaci im Hasbara za dywersję Prawdy.

Jedna część synagogi szatana to rząd - a druga to przywódcy religijni!

Zacznijmy się im bardziej przyglądać. Ja zawsze miałem 'anioła stróża' w postaci jakiegoś Żyda, który najprawdopodobniej trzymał na mnie oko.

Ostatnio w pracy zaszły pewne zmiany, które jeszcze szerzej otworzyły moje oczy.

Sprawdzajmy tych, którzy wierzą w fałszywy Izrael, w fałszywe wypełnianie się proroctw, zwalczają Królestwo zjednoczonego Izraela!

Są przeciwnikami Septuaginty! Popierają 'apostoła Pawła' - to wszystko to albo użyteczni idioci, albo dywersja anty chrystusowa skierowana w szczególności przeciwko Królestwu Bożemu.

Proszę o przedstawianie dowodów, hipotez czy teorii ponieważ wiem, ze natychmiast wielu z was oczy się natychmiast otworzą.

Proszę o przedstawianie swoich opinii, dowodów, podejrzeń i jestem przekonany, że znajdziemy wiele dowodów na to, kto zwalcza Boga, Biblię i Królestwo Boże.

Nie bójmy się prawdy! Ja jeszcze żyję a ujawniłem MNÓSTWO. Bóg jest po naszej stronie i trzeba nieco odwagi.

I mala przestroga.

Jakakolwiek próba wybielania tych 'ludzi' - natychmiastowy BAN!

Czy teraz wiemy, kto i dlaczego nas i mnie tak atakuje!?
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2186

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 17th Grudzień 2015, 16:05

Oto ciekawe info na temat masonerii i pochodzenia żydowskiego wśród biskupów i księży Polskich:

Archiwa IPN napisał:Archiwa IPN

21 marca 2012 · .

1/3 episkopatu Polski w rękach Syjonistów i okultystów ...

Polski Kościół Katolicki czy od zawsze Judeo Katolicki?!

* Arcybiskup Metropolita Warszawski, Prymas Polski Kardynał Józef Glemp - pochodzenie żydowskie; jego brat nazywa sie Glemb, komunista, PZPR-owski pułkownik LWP ( w 1989 r. kandydował z listy PZPR ).
* Arcybiskup Warszawski - Bronisław Dąbrowski - pochodzenie żydowskie,
* Arcybiskup - Tadeusz Gocławski - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Józef Kowalczyk - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Kardynal Franciszek Macharski - Finkelstein - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Józef Michalik - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Henryk Muszyński - Jaks - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Edmund Piszcz - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Marian Przykucki - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Bolesław Pylak - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Jerzy Stroba - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Ignacy Tokarczuk - pochodzenie ukrainskie
* Arcybiskup - Wojciech Zięba - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Damian Zimon - pochodzenie żydowskie
* Arcybiskup - Władysław Ziółek - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Roman Andrzejewski - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Bohdan Bejze - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Jan Chrapek - Kohn - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Bronisław Dembowski - Winkiel - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Czesław Domin - pochodzenie żydowskie
• Biskup - Edward Frankowski - narodowość polska
* Biskup - Stanisław Gądecki - Hartmann - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Sławoj Leszek Głódź - Izaak Nowin - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Kazimierz Górny - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Władysław Jedruszów - pochodzenie ukraińskie
• Biskup - Zygmunt Kamiński - narodowość polska
* Biskup - Piotr Libera - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Edward Materski - pochodzenie żydowskie
• Biskup - Jan Mazur - narodowość polska
* Biskup - Wiesław Mering - pochodzenie żydowskie; Tajny Współpracownik SB "Lucjan"
• Biskup - Stanisław Napierała - narodowość polska
* Biskup - Alfons Nossol - pochodzenie niemieckie
* Biskup - Stanisław Nowak - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Alojzy Orszulik - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Juliusz Paetz - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Tadeusz Pieronek - Mosze Michlis - pochodzenie żydowskie (członek antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego)
* Biskup - Tadeusz Rakoczy - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Kazimierz Romaniuk - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Tadeusz Rybak - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Edward Samsel - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Andrzej Suski - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Jan Szlaga - pochodzenie niemieckie
• Biskup - Stanisław Szymecki - narodowość polska
* Biskup - Andrzej Śliwinski - pochodzenie żydowskie
• Biskup - Adam Śmigielski - narodowość polska
* Biskup - Jan Śrutwa - pochodzenie ukrainskie
• Biskup - Wacław Świerzawski - narodowość polska
* Biskup - Szczepan Wesoły - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Jan Wieczorek - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Wojciech Zięba - pochodzenie żydowskie
* Biskup - Józef Życiński - Reiffstein - pochodzenie żydowskie
oraz:

* ks. Franciszek Cybula - pochodzenie żydowskie (ks. kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta (Wałęsy), agent SB, TW pseudonim "Franko")

* ks. prof. Romuald Weksler-Waszkinel - Jakub Weksler - pochodzenie żydowskie

* ks. prof. Józef Tischner - Blumstein - pochodzenie żydowskie (polonofob, dywersant, czołowy ideolog “katolewicy” i nieformalny kapelan udecji; Ulubiony ksiądz "GW" i "Wprost", doczekał się pochwał nawet na łamach "Playboya" za swe skrajne drwiny z polskiego katolickiego zaścianka [por. J.Miliszkiewicz: Kapłan na luzie, "Playboy" z grudnia 1995, s. 132-134]; b. członek zarządu antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego; odznaczony Orderem Orła Białego (1999) przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego - Izaaka Stoltzmana)

* ks. Adam Bijak - Klotzer - pochodzenie żydowskie polonofob

* ks. Adam Boniecki - Aaron Ajngold - pochodzenie żydowskie polonofob

* ks. Michał Czajkowski - pochodzenie żydowskie (polonofob, dywersant, mason, globalista, piewca żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, wieloletni niebezpieczny agent UB/SB - Tajny Współpracownik ps. "Jankowski" - ktorego gl. przelozonym byl gen. Pietruszka, ten sam, ktory byl tez szefem bandy Piotrowskiego, ktorzy z polecenia Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popieluszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik żydokatolewackiego "Tygodnika Powszechnego", asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika "Więź")

* o. Jan Góra (ten od Lednicy) - Griemschpann - pochodzenie żydowskie

* ks. Roman Indrzejczyk - pochodzenie żydowskie

* ks. Zbigniew Kamiński - pochodzenie żydowskie (członek KOR)

* ks. Leon Kantorski - pochodzenie żydowskie (proboszcz z Podkowy Leśnej, który jeszcze w latach 70. związał się z KOR-em; odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego - Izaaka Stoltzmana)

* ks. Wiesław Lauer - pochodzenie żydowskie; wikariusz generalny kurii gdańskiej Tajny Współpracownik SB "Szwejk"

* ks. Stanisław Musiał - pochodzenie żydowskie (członek rady Fundacji Judaica; członek redakcji żydokomunistycznego "Tygodnika Powszechnego"; członek „Otwarta Rzeczpospolita”, [oficjalnie] "Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych"; głównie jednak pochodzenia żydowskiego, oraz komuniści i ateiści; stowarzyszenie otrzymuje finansowe wsparcie ze strony antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacją im. Stefana Batorego.)

* ks. Jan Zieja - pochodzenie żydowskie (członek-założyciel KOR)

* ks. prał. Grzegorz Pawłowski - pochodzenie żydowskie polonofob

* ks. rektor dr Wojciech Hanc - pochodzenie żydowskie
https://www.facebook.com/ArchiwaIpn/posts/212859672155128

Zobaczmy biskupi i najbardziej opiniotwórczy księża w kościele katolickim w Polsce to żydzi a jak są narodowości innej to są oni masonami.

W zasadzie to oni trzęsą Polskim rządem, a obecni politycy to ich marionetki!!!

Cyryl

Liczba postów : 891

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arkadia on 17th Grudzień 2015, 16:40

Już kiedyś pisałem na forum o pewnym gościu, którego znam, a który ma bardzo dobre powiązania z kościołem. Należy do jakiejś organizacji, która pomaga ubogim pod przykrywką oczywiście a tak naprawdę to międzynarodowe towarzystwo do zarabiania pieniędzy, wymiany kontaktów itp. Facet jest w tej organizacji dość wysoko, więc pewnie jest częściowo zaznajomiony z rzeczywistą działalnością KK. Na spotkania zakładają czerwone peleryna i obwieszeni są orderami jak wierni żołnierze. Najlepsze jest z tego to, że w Każdym większym mieście w Polsce takie stowarzyszenia działają i skupiają u siebie miejscowych polityków. Nie oszukujmy się, politykiem zazwyczaj zostają ludzie cwani, chcący stosunkowo niskim kosztem się wybić nawet za cenę zaprzedania się, są oni łatwym kąskiem, aby wciągnąć ich w działalność, która z zewnątrz postrzegana jest jako dobra a przy okazji nieźle być nagradzanym za posłuszeństwo.

Arkadia

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hugo on 17th Grudzień 2015, 17:51

Mi się przypomniała jedna historia ŚJ...
Kiedy byłam w Polsce jakieś 3 lata temu dwie osoby wręczyły mi broszurkę towarzystwa strażnica i zaczęła się całkiem miła rozmowa. Tak fajnie nam się rozmawiało, że jako, że jedna z pań mieszkała blisko, to wymieniłyśmy się numerami i zaprosiła mnie do domu. Jeszcze nie znałam zwyczajów ŚJ, że zawsze muszą być dwie osoby z organizacji. Był pewien pan, który pracował przy ubezpieczenach. Nie pamiętam, czy był starszym czy nie. Bardzo mnie to zdziwiło, że pracuje jako „zmieniacz pieniędzy” co jest przez Boga potępione. Pani Kinga powiedziała, że zaprosiła akurat tą osobę ze względu na wielką wiedzę i doświadczenie. (teraz wiem o co chodziło)
Wiadomo jak wyglądała rozmowa - oni tak a ja nie. Z czego pani w zasadzie tylko się przyglądała, myślę że była niczego nieświadomym szeregowym członkiem organizacji. Temat zszedł na Boże imię i na brak argumentów pan powiedział o żydowskich naukowcach, którzy twierdza, że imię JHWH to jest autentyczne. Moja odpowiedź była, że objawienie mówi o osobach które podają się za żydów a nimi nie są, dlaczego mam więc im ufać? Wtedy pan wpadł we wściekłość i wkrótce wyszedł, że aż pani Kinga mnie przeprosiła za jego zachowanie.
Teraz wiem ,że jego wściekłość wynikała z ujawnienia że żydzi to nie naród wybrany.

Z innej beczki to kiedyś zauważyłam, że najczęściej powtórzonym przykazaniem jest „słuchajcie tylko mnie” a nie nawet najbardziej zaufanego czy najbardziej zasłużonego pastora/starszego. Na moim blogu jest 1 art luźno powiązany z powyższym tematem o naśladownictwie Muhammada i wkrótce powinien pojawić się inny art też powiązany z powyższym. Niestety przez obowiązki domowe tempo pracy jest bardzo powolne.

Hugo

Liczba postów : 189

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 18th Grudzień 2015, 13:29

Warto jest dodać jedną przestrogę.

We wszelkich biznesach synagoga szatana gra główne skrzypce. Można to rozpoznać po tym, że nigdy najlepsi goje nie otrzymują ani awansów ani podwyżek. To jest reguła według jakiej oni żyją i najczęściej owa reguła nie jest łamana.

Druga przestroga. Niemal zawsze ktoś się do jakiegoś Chrześcijanina doczepi na 'przyjaciela' i najczęściej jest to moim zdaniem... 'anioł stróż' który obserwuje wszystko z największą uwagą i przekazuje komuś wyższemu wszystko, co o tobie wie.

Oczywiście nie uda się nigdy czegoś takiego udowodnić ale zawsze trzeba się ubezpieczać i... nie ufać nikomu. Jest to bardzo trudne ale miałem i mam nadal takich stróżów wokół siebie.

Największym problemem jest to, że z braku oczywistych dowodów nie możemy nikogo osądzać i łamać w ten sposób Prawa Bożego.

Pozostaje nam jedynie powściągliwość i ostrożność oraz trzymanie języka za zębami w najważniejszych dla nas sprawach.

Jednego mojego 'przyjaciela' widzieliśmy wyraźnie na forum!

Ta jego gra była od początku ukartowana. Takich przypadków miałem więcej i jeden z 'opiekunów' nagle się wściekł, kiedy powiedziałem w jego obecności, że Żydzi są nasieniem węża i wszelkie zło świata to Watykan oraz wysługujący się mu Żydzi.

Myślałem, że ten człowiek rzeczywiście interesuje się Biblią, ponieważ kilka lat temu sam zaczął 'nawracać' jednego Araba wyjaśniając mu wersety z Objawienia.

Myślałem, że to uczciwy gość poszukujący Prawdy. Wiele godzin z nim spędziłem ukazując mu wiele faktów i w końcu okazało się, że to mój... 'anioł stróż'.

Do tego stopnia siły szatańskie są agresywne w wyciąganiu informacji. Możemy sobie tylko wyobrazić, jakich trików używają, aby nas wciągać do grzechu.

Hmmm... dopiero teraz w pełni widzę jednego Chrześcijanina, który pisze wiele prawdy i żołnierzach szatana pośród Chrześcijaństwa i to w masowych ilościach. Do niedawna uważałem, że on celowo przesadza.

http://www.russdizdar.com/ [EN]
http://www.shatterthedarkness.net/ [EN]

Jest to były satanista który poznał Prawdę, ale nie zawsze on mówi Prawdę. Czy jest kontrolowany przez demony? Możliwe. Możliwe jest także, że nie jest mu dane więcej wiedzieć. Nie możemy nikogo osądzać nie znając wielu faktów. Ale to jest przykład, że trzeba być zawsze czujnym i ostrożnym.

Właśnie po owym zasięgu władzy szatańskiej widzimy, że cała światowa polityka ma jeden i tylko jeden cel. Zwalczanie Boga.

Niemal wszystkie religie są już zjednoczone w Ekumenie czyli ich kierownictwo to masoni 33 stopnia a doktryny są czysto szatańskie.

Dopiero teraz widzę, przeciwko komu walczymy i w sumie dziwię się, że jeszcze żyję! Najwyraźniej Bóg jest mocniejszy.

Wszystkie ich działania prowadzą w tym samym kierunku i rozpoznanie tego dokładniej może nam szerzej otworzyć oczy i zobaczyć przeciwnika Boga z wieloma detalami.

Warto przeczytać z uwagą ten artykuł.

http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/jak-rozpoznac-zyda.htm

Autor nie wie, kim naprawdę są Żydzi i do jakiego stopnia zinfiltrowali Chrześcijaństwo ale ujawnia on bardzo wiele.

Drugi artykuł jest ciekawy pod innym względem.

Ujawnia Żydów jako... hybrydy, dla których nie ma zbawienia.

http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/wywiad.htm

Pokazuje w nim fakt, że duża część elit Żydów wierzy w Lucyfera i jego wielbi.

I to wyjaśnia nam ich okrucieństwo podczas wojen.

Zacznijmy się nieco rozglądać i przeczytajmy UWAŻNIE oba artykuły. Większość z nas natychmiast zauważy podejrzane osoby, które za wszelką cenę chcą się z nami przyjaźnić i owe dążenia są takie jakieś sztuczne i podejrzane.

W pracy czy w religiach oni wiodą zawsze kluczowe role. Kiedy poznamy wiele szczegółów, zostaje nam tylko Biblia, która w detalach zapowiadała naszą niewolę u nasienia węża!

Co jest pocieszające, owa niewola już się niedługo skończy.

Mój artykuł będzie gotowy jutro lub w niedzielę. Wiele się wyjaśni, kto i dlaczego nas tak ciągle atakuje.

Te dwa artykuły także nam wiele ukażą.

Nie zapominajmy także jednego znamiennego zdania z planu 3 wojen światowych.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Widać teraz wyraźnie, jakie to 'duchy' prowadzą Chrześcijaństwo.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 22nd Grudzień 2015, 20:06

Kukiz wetknął kij w mrowisko....Ośmielił się powiedzieć że to żydzi finansują obecne zadymy w Polsce , kwotą 150 000 000 mln pln "zasilili" Petru i KOD. Żydostwo w Polsce zagotowało , na co Kukiz z właściwą sobie gracją burknął : "A to, że bankier Soros jest żydowskiego pochodzenia, to ja nie jestem temu winien" .

Poniżej fajny artykuł na temat lewych żydowskich "interesów" w Polsce. Pouczające....

"O co ten szum? Sorosha dotował W Jugosławi różnych watażków , tak jak w Polsce Fundacje Batorego ta z kolei różne antypolskie działania w tym KOD i Petru. Efekt jest taki, że podzielono Jugosławie, a Serbskie Kosowo UE i oddano Albańskim komunistom wyznającym Islam, jakich Jugosławia przyjęła jako uchodźców.
A na naszym podwórku za Kulczykiem powinien być wysłany LIST GOŃCZY, . Kulczyk przeznaczył 100 000 000 zł (sto milonów) Prosze sobie odpowiedzieć czy to nie była forma daniny dla gminy żydowskiej (kachału) zgodnie z prawem CHAZAKA, dowiadujemy się o tych dziwnych interesach Kulczyka na taśmach prawdy!!

Warto poszukać, wtedy wszystko staje się już uporządkowane i z motywem zbrodni. Załóżmy że pijący piwa do Kulczyka zasponsorowali te budowe. Żeby zarobić sto milonów to obrót musił być załużmy 1 Miliard dzielone przez 1,5zł zabutelke piwa, co daje 666 666 666 szt butelek piwa, zakładając że jeden piwosz wypija w ciągu roku 240 butelek, to takich piwoszy musiało być 2 777 777 ludzi. Olbrzymie pieniądze!!!! CHyba że spojrzymy na to przez wspomniane prawo Chazaka i wartość przekrętów, nad którymi patronowali POlitycy...PO Prywatyzacja CIECHU :""Skarb Państwa posiada 38,72 proc. akcji spółki. Wśród dużych inwestorów w akcjonariacie znajdują się też OFE PZU Złota Jesień (posiada 9,2 proc. akcji) i ING OFE (8,54 proc. akcji)." ING nie sprzedał akcji, czy likwida OFE przez Tuska i Rostowskiego to była praca na zamówienie Kulczyka??? "W 2014 r. grupa Ciech wypracowała przy przychodach wynoszących ok. 3,24 mld zł, ponad 167 mln zł czystego zysku. Rok wcześniej przychody były wyższe, przekroczyły 3,5 mld zł, ale zysk znacznie niższy – zaledwie 49,4 mln zł. Rok 2012 Ciech zamknął z prawie 4,38 mld zł przychodów i stratą netto przekraczającą 430 mln zł." Jakie to podobne do wszystkoch prywatyzacji, doprowadzić do "upadku". "Wcześniej jednak, w piątek 23 maja, akcjonariusze chemicznej spółki zdecydowali o podziale zysku, wypracowanego przez nią w 2013 r. Do rozdysponowania było ok. 100,7 mln zł, z czego 59,6 mln zł przeznaczono na dywidendę (po 1,13 zł na papier). Z taką właśnie propozycją wystąpił przedstawiciel Skarbu Państwa." Nagrodę dla Jana Kulczyka przyznała fundacja Taube Philanthropies. Jej laureatami zostają Polacy przyczyniający się w sposób szczególny do zachowania dziedzictwa żydowskiego w Polsce. Został pośmiertnie uhonorowany nagrodą im. Ireny Sendlerowej. Nagrodę odebrała jego córka.W komunikacie podano, że wsparcie finansowe udzielone przez Jana Kulczyka dla Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dało możliwość ukończenia jego budowy, przygotowanie wystawy i otwarcie w październiku 2014 roku." Zamieszczone tu informacje są ogólnodostępne, więc proszę mnie nie straszyć więzieniem jak to już miało miejsce. Zachęcam Polaków do otwarcia oczu i myślenia bez ograniczeń"

Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 22nd Grudzień 2015, 20:17

Fajny film o żydostwie ...

Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 22nd Grudzień 2015, 23:11

Kogo to obchodzi i kto się tym przejmie oprócz ludzi którzy nie mogà nic zrobić ?
Nasz prezydent i ludzie z rzadu maja przeciez gdzie mieszkać ...

Ja i syn mamy jutro 17 grudnia eksmisję z mieszkania I co robić? – świąteczna paczka od PO-SLD dla mieszkańców Sosnowca
czyli jak żydo-komuna zawłaszcza komunalną własność Polaków czyli świąteczna paczka od władz Sosnowca

do napisania tych kilku uwag skłonił mnie komentarz j.n… Autor ma rację, tyle tylko, że Polacy szukają jakiegoś wyjścia ze swojej beznadziejnej sytuacji… a szubrawcy spod ciemnej gwiazdy to wykorzystują… niestety nie mamy takiej partii jak węgierski Fidesz i Jobbik…
— moich kilka bardzo smutnych refleksji pod komentarzem…; jest godz. 4.56 nad ranem… nie śpię, jutro jadę jeszcze do prezydenta Sosnowca prosić o wstrzymanie eksmisji, żeby już po świętach… no i może w trochę lepszym mieszkaniu i bliżej miasta, — żebyśmy się mogli leczyć…
— przecież mieszkam tu już 40 lat… nigdzie im z tym mieszkaniem. nie ucieknę…
— zawsze zdążą nas wyrzucić, a właściwie nawet uśpić — jak te szczenięta w sosnowieckim „schronisku”, które z takim poświęceniem i narażeniem zdrowia ratowali strażacy… — dzięki takim ludziom jak oni, człowiek ma jeszcze nadzieję… i widzi po prostu człowieka — a nie tylko żyda wokół z pieniędzmi w oczach i jego talmudyczną wizją nieżyda… /emjot
Jedna odpowiedź na „MOCNE przemówienie premier Beaty Szydło!”

mgrabas pisze:
15/12/2015 o 19:06 (Edycja)
mocne? raczej mocno demagogiczno-manipulanckie
pis da 500 zł na dziecko? najpierw je ukradnie nam wszystkim w podwyższonych na ten cel podatkach i kradzionych przez ZUS subkontach emerytalnych, do których Polacy nie mają dostępu!
obniży wiek emerytalny? nie obniży, co najwyżej przywróci do wieku z przed podwyższenia peowskiego
opodatkuje hipermarkety i banki? jeśli już to najwyżej na 2%, za co hipermarkety i banki sobie odbiją w cenach o ile w ogóle zapłacą jakikolwiek podatek, bo wystarczy że hipermarket zwolniony od podatku przez pierwsze pięć lat zmieni nazwę, to znów nie będzie musiał płacić ani złotówki, podczas gdy sklepy polskie płacić muszą podatek 20%!
pis nie jest prokorporacyjny i prokoncernowy? a pisowski chłoptaś Duda to jakie ustawy już podpisał? choćby tylko wziąć pierwszy z brzegu przykład – nie sprzyjające żydowskim firmom farmaceutycznym – na przymusowe szczepienia Polaków?
pis to jedna wielka loża masońska służąca interesowi światowego żydostwa, przebierająca się w katolicyzm i pilnująca na pierwszym miejscu interesu państwa okupującego Palestyńczyków i napadającego za pomocą bandyckiego NATO na wszystkie niezależne od banksterów kraje

I co robić?
My — ja i syn mamy jutro 17 grudnia — eksmisję z mieszkania — z gierkowskiego wieżowca — tu mamy tu centralne — do bloku na obrzeżach miasta — opalanie węglem…. — oczywiście nie nie mam węgla ani na węgiel, ani zapłacić, żeby go ktoś wnosił…
— oboje z synem jesteśmy niepełnosprawni… nie wejdę nawet po 4 schodach — tu mam windę
— tu nie mamy ciepłej wody od czterech lat — bo nie stać mnie na zapłatę za gaz — tam na energię elektryczną….
— dojazdy do lekarzy — rehabilitacja — odpada — za drogo na taksówkę
— razem z synem mamy niecałe 800 zł zasiłku — prawo do mieszkania komunalnego wynosi coś koło tego na 1 osobę — ale nasze od 43 lat mieszkanie sprzedadzą — vis a vis stoi puste — jakiś gość przychodzi co jakiś czas i tyle — nikt nie mieszka…
— a ludzie nie mają mieszkań — podobno nie ma mieszkań komunalnych — jak mają być, jak te, które są sprzedają kasiastym…
— żydzi hucznie w pałacu prezydenckim i sejmie obchodzili chanukę — śpiewali, klaskali w łapki… razem z parą prezydencką
— katolików na Boże Narodzenie eksmituje się z mieszkań — to taka miła żydowska świąteczna paczka dla nie-żydów katolików
— od żydo-kumuny w Sosnowcu — SLD z PO od lat tu rządzi…
— więc na Boże Narodzenie będziemy siedzieć w pustym zimnym mieszkaniu — tak wygląda Boże Narodzenie po żydowsku — a potem „kościół” udający Katolicki będzie obchodził dni judaizmu i będą się ślinić , obściskiwać i całować ze swoimi braćmi w tej szatańskiej wierze….
— niestety — nie mieliśmy kardynała Mindszentyego
I do kogo się zwrócić o pomoc
— składali w sądzie w sprawie o eksmisję sfałszowane dokumenty — sfałszowany mój podpis — nie mają dokumentów najmu — przedstawili kopię moich, na której widnieje napisany przeze mnie nr jako załącznik (po tym poznałam — oryginału nigdy nie pokazali, bo go nie mają… — bezprawne przejęcie)
— mimo moich żądań i protestów — sądy I inst. w Sosnowcu i II inst. okręgowy w Katowicach — nie reagowały — podobnie adwokaci z urzędu (4-rech po kolei rezygnowało ze sprawy) — wyrok eksmisyjny zapadł…
— podobno oszustwa w dokumentach są karalne i z urzędu powinno pójść zawiadomienie od sądu, adwokata, czy innej instytucji — ja te sfingowane dokumenty zobaczyłam dopiero na sprawie
Im już nie wystarczą lewe dokumenty roszczeniowe do przejmowania kamienic — teraz wzięli się za mieszkania wybudowane przez Gierka za ciężkie lichwiarskie kredyty… i jeszcze na niego plują… — ciekawe, co by rozkradali???
— czy widzieliście jakieś chociaż resztki cywilizacji żydowskiej??? — nie mówię już pracą własnych rąk zbudowanej…
— co zrobili z piękną niegdyś Palestyną? a z Palestynczykami?
Mamy prawo — ratyfikowane dokumenty np. o osobach niepełnosprawnych, starszych…
Pan Jezus prześladowany przez żydów — też nie miał gdzie z Rodzicami mieszkać…
Jak oni nas nienawidzą
— ale dlaczego Polacy na to pozwalają???

http://sukarno.neon24.pl/post/128233,eksmisja-matki-z-dzieckiem-w-sosnowcu
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 23rd Grudzień 2015, 20:35

Miałem tego nie pisać ale jednak w celu uzupełnienia tego co przytoczyła Kasia, wcześniej Henryk w artykule. Wiele czytałem o Żydach, Chazarach, wszystko też tu co jest na tym forum również zbadałem i zaznajomiłem się z opiniami. Jednak zawsze brakowało mi jednego, spotkać osobiście taki przypadek i porozmawiać z nim. Spełniło się to  szybciej niż spodziewałem. Kiedy czytałem relację Henryka na temat  żydów u niego w pracy, zastanawiałem się czy to rzeczywiście jest prawda i czy tacy ludzie mogą być w moim otoczeniu. Minęło 12 godzin i spotkałem taki przypadek i było to dla mnie wstrząsające. Jest to bardzo znana osoba  mieszkańcom Tarnobrzega, swego czasu  niesławna dzięki kilku aferom. Nie będę tutaj podawał  nazwiska  ponieważ ta osoba jest bardzo mściwa i pozywa do sądu masę osób. Podczas wyborów na prezydentów i burmistrzów pojawił się post na Detektywie Prawdy o pewnym "smakoszu". Oskarżony o przepuszczanie sporej ilości pieniędzy z kasy miasta na śniadania z prezydentem miasta... tak to było o tym człowieku.  Tak czy owak, 20 minut rozmowy z nim, w zasadzie monologu z jego strony otworzyło mi oczy na temat nasienia węża, Chazarskiej mentalności. Jego opinie  i to co opowiadał wzburzyło mnie i spowodowało że przerwałem prace i musiałem przemówić. Ten człowiek spełnia wszystkie kryteria  nasienia węża:
- brak współczucia dla biednych , nazywa ich pogardliwie "biedotą"
- niesamowita mściwość, będzie się mścił po latach nawet i robi to w dodatku wychwalając się.
- jest dobrym mówcą, zawsze jak mówi patrzył na mnie nawet kiedy kierował słowa do innej osoby zawsze łapał kontakt wzrokowy ze mną.
- przyznał się do kontaktów i znajomości z bractwem kurkowym ( znanym przedsionkiem masonerii)
- wygląd  i nazwisko również odpowiada kryteriom.

Najbardziej niesamowitą sprawą był fakt jak opadły mi łuski nagle z oczu i zobaczyłem to o czym tu w zasadzie teoretyzujemy w realnej postaci. Efekt domina i przez ten dzień rozmyślając zacząłem rozpoznawać kolejne osoby znane mi i znajomych.
Wytypowałem kilka osób  które również spełniają warunki. Jednak będę z nimi wszystkimi rozmawiał by samemu rozsądzić. W zasadzie to odkrycie wyjaśnia wszystko co dzieje się na świecie i jest prawdą. A to niesie kolejne konsekwencje i pytania : "Czy da się ich odmienić?".
Bushi

Liczba postów : 389

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 23rd Grudzień 2015, 22:51

Bardzo mi się spodobał Bushi twój post a raczej zasmucił.
Żydzi czy Chazary i tak to zmierza do jednego czyli nasienia węza .

Te wszystkie kryteria które wymieniłeś charakteryzują ludzi o braku sumienia.
Owszem są wsród nas tacy których też charakteryzuje zawiść,zazdrość czy chęć zemsty ale przychodzi moment kiedy sumienie mówi nam stop-tak nie można i zawracajmy na dobrą drogę.

Najgorsze w tym wszystkim jest że ci których nie interesują inni dodatkowo czerpią pełną radość z deptania innych.
Bez tego nie są w pełni sczęśliwi i szukają wciąż nowych ofiar dla swojej satysfakcji .

Twoje końcowe pytanie"czy da się ich odmienić?
Myślę że tak-gdy Bóg na zawsze odizoluje ich od wszystkich tych którzy pragną równości i sprawiedliwości.
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 24th Grudzień 2015, 01:00

Szatan jest niezwykle sprytny, niezwykle inteligenty, ale to wszystko jest używane tylko i wyłącznie w złym kierunku. Dopiero Internet pozwolił wielu z nas poznać charakter nasienia węża oraz metody działania.

Szatańska zagrywka z Chazarami była i jest jego największą i najgroźniejszą bronią, zwłaszcza propagandową.

Kiedy Izrael sprzeniewierzył się Bogu i wylądował na Kaukazie, szatan w jego sercu, na terenach dzisiejszej Ukrainy zorganizował królestwo Chazarów i dał im religię... Słowian czyli Stary Testament czyniąc z nich tzw. Żydów.

I teraz proroctwa o odrestaurowaniu Królestwa Bożego natychmiast z pozoru mają podwójne spełnienie. Na Słowianach, co się ukrywa oraz zwalcza, a w zamian odsuwa się nam chazarski głównie Izrael. Sprytne co?

Jeżeli jakieś słowiańskie rodziny dotarły do Szkocji, szatańska kontrola informacji podała, ze to Żydzi a nie Słowianie dotarli do Szkocji. Kiedy mówimy o Słowianach jako Narodzie Wybranym, szatan podstawia nam Żydów jako naród wybrany, ponieważ pośród Słowian żyje około 8-10% Żydów!

Dopiero teraz widać, ze szatan to wszystko wiedział i celowo gmatwał proroctwa, bo wiedział, ze będziemy je poznawać i rozumieć.

Mieszkałem w dwóch miejscach w Polsce, pomiędzy przesiedleńcami zw Wschodu, czyli z Ukraińcami. Poznałem ich raczej blisko pracując z kilkoma.

Od nich wyszło takie powiedzenie: A u nas ta żył ta jeden Poliak. My mu nic nie zrobili.On sam umarł.

Spójrzmy nieco bliżej na Ukrainę, na Majdan i na czasy Stalina, kiedy wygłodził na śmierć kilka milionów Ukraińców. W to miejsce pojawili się grabiąc ich mienie Chazarzy i podejrzewam, ze poważna część Chazarów brała udział w zbrodniach wołyńskich na Polakach i owe zbrodnie cechowało wyjątkowe okrucieństwo.

Mieszkając z Ukraińcami zauważyłem niezwykłą separację od Polaków. Ojcowie mówili wyraźnie do córek, ze mogą się pobierać tylko ze swoimi.

Często ci Ukraińcy pokazywali wrogość wobec Polaków. W jakiś dziwny sposób nie można z nimi było normalnie porozmawiać. Kiedy pili - grałem na zabawach w ukraińskich wsiach - bójki były straszliwe i krwawe.

Trudno ocenić dokładnie kto kim był czy jest, ale zawsze sprawdzajmy, czy nasi rozmówcy w jakiekolwiek sytuacji traktują nas z jakąś niewytłumaczalną niechęcią. Są tacy ludzie, którzy są wręcz odpychający i często w oczywisty sposób od nas uciekają. Natomiast w pracy czy biznesie to oni głównie królują.

Zakładasz biznes, dobry kontrakt dostaniesz jedynie będąc masonem. U nas w Perth są Rotary Clubs, są to mniejsze gałęzie masonerii i tam zgromadzają się biznesmeni, którzy poznawszy się kim są, robią ze sobą dobre interesy, głównie rządowe lukratywne kontrakty, a głównymi zatrudnionymi ludźmi są niewolnicy czyli Chrześcijanie, którzy otrzymują najniższe wynagrodzenie. Nawet brygadzistą może być tylko jeden z nich. Czasami są wyjątki. lub nie znamy tożsamości jakiejś osoby.

Patrząc na to z tej perspektywy widać wyraźnie jak spełniają się Boże proroctwa i nasieniu węża oraz o synagodze szatana.

Teraz dopiero widać z niezwykłą przenikliwością, że owa synagoga jest wszędzie, nawet na pulpitach ambon czy przemawia na zebraniach Zielonych czy Świadków Jehowy czy też Adwentystów.

Jesteśmy pod ich totalną kontrolą i te kleszcze jeszcze bardziej się zacieśniają i spowodują wielki ucisk.

Czy wiecie, ze są chińscy Żydzi, japońscy także? Czy to są Żydzi? Oczywiście że nie! Są to hybrydy a zgromadzają się jako Żydzi, aby w ten sposób się separować od normalnych ludzi.

Warto uważnie przeczytać cztery artykuły z tego linku - http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/index.html

Jak ich rozpoznawać w naszym otoczeniu?

Najłatwiej od strony politycznej., Można rzucić uwagę - oh ci Palestyńczycy znowu zamordowali żydowskiego żołnierza w Izraelu. Czyż ci ludzie nie mogą żyć jakoś ze sobą w pokoju? I uważnie słuchać, po czyjej stronie kto jest. Wrzucać tematy o których wiemy, że dadzą się złapać. Szczególnie reagują, kiedy krytykuje się rządy czy nawet papieża. Krytyka polityczna to krytyka Żydów czyli hybryd sprawujących władze i duża część Żydów natychmiast będzie ich bronić, w taki czy inny sposób.

Ci bardziej inteligentni będą dyskutować o planach rządu i pozytywnych posunięciach ze sporą dozą wiary w ich poczynania. Kiedy się rzuci hasło - teorie spiskowe to wielu natychmiast pokazuje kim oni w rzeczywistości są. Ponieważ osoby znające witryny znane z antysemityzmu wiedzą co w trawie piszczy i Żydzi ich najbardziej nienawidzą. Z tematem płaskie ziemi jest identycznie.

I pamiętajmy o jednym. Synagoga szatana na wysokich szczeblach może odczytywać nasze myśli. Czyli uważajmy co myślimy w ich obecności. Głównie w wielkich urzędach, w sądach itp.

Mam jeden pomysł.

Jakikolwiek dokument dużej wagi, nie tylko podpisujmy ale... wstawiajmy odcisk naszego palca z napisem - mój kciuk prawej dłoni. czy palec wskazujący lewej ręki. Kupując dom, dając dokumenty do banku czy jakieś duże transakcje, zwłaszcza sprawy prawne.

Nie ważne czy to się im podoba czy nie. Często otrzymamy wiadome nienawistne spojrzenie, które można zbyć - panie w dzisiejszych czasach trzeba być szczególnie ostrożnym.

Jeżeli jest coś ważnego w szczególności dla nich, żądać odcisku palca prawnika czy policjanta, czy biznesmena. Bez odcisku ich palca na mojej kopii nie podpisujmy niczego! Żadnych argumentów nie słuchajmy i argumentujmy - że w tych czasach zbyt wiele się wszystkiego fałszuje.

Ważne jest to, że tego sfałszować raczej się nie da i łatwo fałsz wykryć. Można oczywiście zeskanować podpis i go wydrukować, ale jakakolwiek analiza natychmiast wykaże fałszerstwo.

A wiele się słyszy o fałszowaniu dokumentów czyli podpisów na dokumentach.

Wszelkie rozmowy telefoniczne z władzami, z bankiem, z jakimkolwiek biznesem - mamy kamerki do Skype, nagrywajmy wszystko, ale... zastrzegajmy także jak oni to robią, że ze względów ważności rozmowy będzie ona także nagrywana.

Mając telefon głośno mówiący kamerka nawet z Laptopa nagra całą rozmowę. Co jest szczególnie ciekawe, natychmiast następuje na kilka momentów cisza i ta druga strona rozmawia z nami bardzo, bardzo grzecznie.

Nie zgadzać się na jakiejkolwiek ustne umowy, które oni nagrywają!

Żądać tych informacji wydrukowanych i wysłanych do nas do podpisu. Obok podpisu umieścić odcisk palca i zrobić to na każdej stronie dokumentu. Żądać dwie kopie, jedną dla nas do zachowania lub samemu skopiować.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tabitha on 24th Grudzień 2015, 03:29

Tak sie zlozylo, ze moja mlodosc w Polsce wypadla w czasie, kiedy niewielu Zydow zostalo w Polsce. Moj szwagier mial w klasie paru kolegow, ktorzy skorzystali z mozliwosci wyjazdu za granice w latach 60-tych. Po wielu latach jego zydowscy koledzy odszukali go w Polsce, takze zadana z stron nie miala do siebie zadnych uprzedzen.

Historia szkolna, slady pogromu Zydow napawaly mnie i moich rowniesnikow sympatia do tego narodu. Wiadomym bylo, ze narod ten wydal wiele znamietych mezow, o ktorych mozna bylo czytac w encyklopediach. Oczywiscie nie wszyscy musieli miec takie zdanie.  Kiedy opuscilam Polske i znalazlam sie w Niemczech zaglebilam sie w poznawanie Biblii. Mialam wiec okazje z pomoca SJ poznac gruntowniej "ten narod".

W tym momencie chcialam wam uzmyslowic, ze pojecie "Zyd"
dla wielu ludzi odnosi sie do Judy czyli jednego z dwunastu synow Jakuba.  Na wszystkich filmach i zdjeciach z okresu II wojny swiatowej jawi sie nam zatem zapis w jezyku niemieckim

Jude a nie Żyd. Dlaczego wiec w Polsce jest mowa o "Żydach"? bo taka wymowe "tej narodowosci" przyjeto w Polsce. Kiedy szukalam wytlumaczenia tego synonimu doszukalam sie gdzies wytlumaczenia, ze ta nazwa przywderowala do naszego jezyka  z Francji. Francuzi imie Juda pisza jako  Juif a poniewaz w roznych jezykach roznie wymawia sie alfabet lacinski stad pierwsza litera imienia Juif wymawiana jest przez Francuzow jako   ż - j czytamy jako ż tak jak np.  jour (dzień - żur).  Podobnie jak nasz Jasko to Dz.on w Ameryce.

Tym sposobem nie powinnismy mowic, ze Biblia nie pisze o Żydach - bo nasz jezyk polski wlasnie  imie Judy w potocznej mowie  zamienil na "Żyda" Oczywiscie dziwnie brzmi np. Jan (Jasko) Ford Kennedy i z zasady trzymamy sie wymowy oryginalnej. Jednak polski Żyd w przetlumaczeniu np. jezyk niemiecki oznacza Jude potomkow syna Jakuba, a wiemy dokladnie ze istnieje pokolenie Judy.

Aczkolwiek Szlomo Sand w "Die Erfindung des jüdischen Volkes" pisze rowniez. z.e Judeiczycy zostali wymysleni - nie ma racji, poniewaz Biblia pisze o Judeiczykach. Powodem tego wszystkiego jest kradziez. toz.samosci, bo ci ktorzy dzisiaj w wiekszosci podaja sie za potomkow Jakuba klamia. Nie znaczy to jednak, ze Judeiczycy zostali wymysleni.

Wracajac do moich pierwszych kontaktow z Z.ydami w Niemczech - musze powiedziec, ze byly pozytywne Smile Oczywiscie kiedy wprowadzilismy sie do wiez.owca w Offenbachu/kolo Frankfurtu obok Synagogi, zorientowalismy sie, ze wiekszosc sasiadow to Z.ydzi z roznych zakatkow swiata: Rosji, Czech, Rumini itd. Na poczatku kiedy mowilismy "dzien dobry" w windzie nie odpowiadano nam na to pozdrowienie. Pozniej okazalo sie, ze bylo to uprzedzenie, bo jak slyszano "Polacy nie lubia Zydow"co wtedy napawalo mnie zdziwieniem. Po pewnym czasie wszyscy byli dla nas bardzo sympatyczni i serdeczni. Jedna sasiadka (Z.ydowka) pracowala jako pielegniarka w szpitalu. Zaopatrywala nas w rozne leki, masci na oparzenia itp. W sercu zamknelismy tez pewnego sasiada (Z.yda) emerytowanego lekarza.

Pochodzili z Czech, jego z.ona przezyla oboz koncentracyjny. Nasze dzieci byly bardzo lubiane przez wszystkich sasiadow.  Sasiedzi znosili naszym dzieciom drobne upominki. Kiedys dostaly naraz 9 jajek niespodzianek, na co przyszedl kolega szkolny mojego syna i pyta skad masz tyle jajek? od naszych sasiadow - odpowiada moj syn - a dlaczego?  pyta kolega. Moj syn odpowiedzial : nie wiem? -my mowimy tylko "dzien doby" a ludzie znosza nam prezenty Very Happy

Wiemy doskonale, ze ludzie obecnie podajacy sie za Z.ydow, podlegaja inwigilacji jak mlodziez przywoz.ona do Polski na wycieczki - i sa oklamywani przez swoich  opiekunow, tak jak znamy to np. z filmu "Znieslawienie". Wielu z nich z pewnoscia nalez.y do prawdziwego biblijnego Izraela tak jak prof.Finkelstein lub nie zyjacy juz Aaron Russo i wielu innych Z.ydow, ktorzy niekoniecznie podlegaja praniu mozgu i nie wszyscy musza byc fanatykami religijnymi.
-----------------------------------------------------------------------------------

Kiedy jednak poglebialam moja wiedze w tym temacie - doznalam szoku!
Naczytalam sie takich wypowiedzi i takich rzeczy, ze nikt kto kieruje sie zdrowym rozsadkiem
praworzadnoscia, moralnoscia, idealami, wzajemnym poszanowanie praw czlowieka nie jest
wstanie uwierzyc w to wszystko, zanim sam nie zechce tego zglebic i poznac.

Pierwszy tekst, ktory wpadl mi w rece to cytat Menachem Begin:
"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

Rozpoczelam powazne studia w tym temacie i musze powiedziec, ze to co zostalo zapisane na tym forum zgadza sie co do joty. Ta prawda jest tak powalajaca, tak okrutna, tak wyuzdana z czlowieczenstwa, ze moze tylko potwierdzac dzialanie nasienia wez.a przeciwko rodzajowi ludzkiemu.

Warto dokonac retrospekcji znanych Polakow i sprawdzic czy naprawde byli Polakami,
bo Polacy raczej nie otrzymywali zbyt wysokich pozycji. Jak czytalam kiedys na Uniwersytecie Wilenskim czy Lwowskim trudno bylo dostac sie Polakom na Prawo czy tez Medycyne.
O tym samym mowi Rosenthal i teraz dokladnie wiemy, dlaczego tak wyglada system
prawa na swiecie. Z swojego doswiadczenia powiem wam, ze w Sadach niemieckich odgrywa
sie teatr, a nie rozprawa. Rano przy sniadaniu z reguly ustalaja wyrok zanim jeszcze odbedzie
sie rozprawa.

Nasza cala historia jak to mowi Bialczynski to takie WDRUKI w nasza pamiec, a naszym dawnym idealom przyszlo siegnac bruku.
http://thot.neon24.pl/post/67307,adam-mickiewicz-czego-polakom-nie-wolno-wiedziec

Z tym odciskiem palca to nawet niezly pomysl. W Niemczech podpisu zada sie tylko od przecietnego obywatela. Sedziowie na swoich wyrokach sadowych nigdy nie daja swojego podpisu! tym sposobem uciekaja od odpowiedzialnosci.

Tabitha

Liczba postów : 87

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 24th Grudzień 2015, 11:25

Znam bardzo wielu żydów.
Nie z racji jakiegoś zamiłowania do nich, a z faktu iż obracam się w środowiskach prawniczych, które to są zdominowane przez nich do cna.

Mam kilka swoich spostrzeżeń co do nich i różnych mechanizmów jakie między nimi funkcjonują.

Zauważyłem, że leczą się oni często psychologicznie czy psychiatrycznie (sędziowie i prawnicy uprawiający czynnie swój zawód!). Cierpią na nerwice, napady lękowe, różnego rodzaju tiki nerwowe itp itd.
Mają takie swoiste wrodzone niechlujstwo. Niby czyści ale zawsze jakoś tak "obleśni", dziwnie wyglądający. Mają umiłowanie do starych, znoszonych ubrań i luźnych ciemnych ciuchów typu jakieś tuniki dziwnie pozszywane, płaszcze szerokie i znoszone, pulowery itp. Z początku myślałem, że to dziwactwa takie przynależne środowisku, ale kiedy zacząłem zauważać kto jest kim, zacząłem również zauważać, że prawnicy polscy mają inne "fiksacje" niż żydowscy.
Strasznie pazerni na pieniądze.
Polscy prawnicy, sędziowie kiedy organizują imprezę domową zapraszają i kwita. Żydzi prawie zawsze organizują "przyjdź ale przynieś ze sobą picie i jedzenie". Kilka razy słyszałem, że " każdy sobie bo nie ma sponsoringu".
Kobiety żydowskie są bardzo rozwiązłe i perwersyjne. Chodzenie półnago przy nieznajomych czy spanie z kim popadnie to dla nich zwyczajna sprawa.

Skąd taka nadreprezentacja ich w zawodach prawniczych? Według moich obserwacji mitem, celowo rozpowszechnianym jest, że mają oni jakies specjalne zdolności.
Oni sa tam z dwóch zasadniczych powodów:
1 - bo uczą ich w domach, że tam ma się władzę i pieniądze.
2 - bo są pazerni na władzę i pieniądze.

To nie wystarczy powie ktoś. Trzeba jeszcze przecież mieć zdolności aby dostać się do palestry i tam funkcjonować.
Nic bardziej mylnego.
U nich zwyczajowo, według niepisanej umowy wciąga się i popiera swoich ciagnąć ich do góry za uszy.

Tu zdolności nie mają nic do rzeczy. Po prostu od momentu podjęcia decyzji o drodze zawodowej prawniczej czy administracji państwowej jakaś niewidzialna ręka ich podsadza do góry.

Żydzi temu zaprzeczają twierdząc, że u nich jest tak jak u innych - swary, konkurencja itp. To prawda. Jednak w tych swarach wybiera się jednak "delegata" i go z całych sił popiera.
Mutu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry