Nacja żydowska

Strona 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by filtom on 5th Wrzesień 2018, 09:23

Cyryl napisał:
Masz racje Henryku. Dlatego ja bazuje na proroctwie o zwierzętach które to proroctwo przekazał Henochowi sam Bóg. 

Co do faktu, że Ezaw był bratem bliźniakiem dlaczego Bóg tak rzekł do Rebeki:

Rodz. 25 napisał:(23) A Pan rzekł do niej: Dwa narody są w łonie twoim i dwa ludy wywiodą się z żywota twego. Jeden naród będzie miał przewagę nad drugim, starszy będzie służył młodszemu.

Może chodziło o to, że Bóg zwyczajnie proroczo zapowiedział sprzedaż pierworództwa przez Ezawa, który nim wzgardził. Bóg wiedział, że tak się stanie.

Cyryl napisał:
Przecież prawo Boga ofiarne i dziedziczne wskazuje jednoznacznie, że to pierworodni synowie są głównymi dziedzicami błogosławieństw!!!!

Dlaczego zatem Bóg na dziedzica swoich błogosławieństw wybrał młodszego Jakuba????

Czy to nie wskazuje, że Ezaw jednak był skażoną genetycznie w jakimś stopniu hybrydą????

Przecież moim zdaniem historia Biblii to ostra selekcja genetyczna dokonywana przez samego Boga!!!!

Mnie, podobnie jak Henrykowi, też dziwne wydaje się, że będąc bliźniętami jeden miałby być hybrydą a drugi nie. Trochę nielogiczne to jest.

filtom

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 5th Wrzesień 2018, 10:40

Cyryl

Owszem synowie Jakuba chcieli też zamordować początkowo swego brata Józefa, ale sami się opamietali, natomiast Jakub musiał uciekać przed swoim bratem Ezawem.

Sam odpowiedziałeś na ten mały problem.

Szatan i upadłe anioły są także wymownym przykładem.

Szatan i upadli to nie hybrydy ale doskonałe stworzenia Boże, które zadecydowały, że stawią opór Bogu i zniszczą Jego pracę.

Nie każda doskonała osoba jest taka sama. Są różnorodni aniołowie do różnych posług i funkcji.

Najprawdopodobniej według Boga każda istota z odrobiną dobrej woli może się powstrzymać od grzechu, za wyjątkiem hybryd.

Gen 25:34  Wtedy Jakub podał Ezawowi chleb i ugotowaną soczewicę, a on jadł i pił. Potem wstał i odszedł. Tak wzgardził Ezaw pierworodztwem.

Mówiąc bardziej dosadnie, Ezaw wzgardził prawem Boga. Wzgardził także ostrzeżeniami co do małżonek Chetytek. Ezaw nie miał zbytniego szacunku do autorytetów jak Bóg czy ojciec i matka.

Król Dawid popełnił wręcz haniebny czyn. Miał seks z żoną jednego ze swoich najdzielniejszych rycerzy którego pozbawił życia w przebiegły sposób, oczywiście z premedytacją. I nie był on hybrydą tylko grzesznym człowiekiem.

Dlatego mamy tyle ostrzeżeń Boga, aby polegać na nim i nie zbaczać z wypełniania Prawa ani w prawo ani na lewo.

Inaczej mówiąc po grzechu pierwszych rodziców wszyscy jesteśmy podatni na grzechy.

Dlatego Bóg obiecał danie nam nowych serc! On i tak wie, jak daleko każdy z nas się posunie w wielu sprawach i dlatego dokonuje On takich czy innych decyzji.

Nie rozumiemy w tych zawiłych kwestiach zbyt wiele i dlatego Bóg i Syn nam przykazują zaufanie do Prawa i do Boga.

Otrzymałem emaila z linkiem do artykułu po polsku.

https://www.dziennikwschodni.pl/magazyn/bliznieta-z-dwoch-ojcow-siodmy-przypadek-na-swiecie,n,1000123481.html

Ale w przypadku omawianym nie mamy ani cienia podejrzenia o niewierność niepłodnej żony Izaaka.

bounce affraid
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3125

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by maklesTeam on 18th Październik 2018, 20:01

Wiem, że ten film miał się ukazać właśnie teraz, wiem też dlaczego teraz. Wiem, że żyję w kraju ciemiężonym przez nasienie węża, wiem za co to spotkało nas a mimo wszystko scyzoryk otwiera się w kieszeni. Echh, jak ciężko trwać na tym śmietniku.
Zdarzenia odległe czasowo bo z wczesnej polskiej "demokracji" ale petarda, że nogi się uginają.

https://youtu.be/Bs-tKuXmYl0

maklesTeam

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 19th Październik 2018, 03:26

To nie jest nic nowego, było już na forum.

Najlepsze ich pomysły to masowe mordy Rosjan - około 66 mln Chrześcijan.

Wstawiam wam straszliwy film po angielsku, który ukazuje prawdziwe oblicze nasienia węża, które w wyniku agresji na słowiańską Rosję, najpierw w 1905 potem po niepowodzeniu zrobiono to znacznie 'lepiej' w roku 1917 nazywając bluźnierczo Rewolucją Rosyjską.

To nie była rewolucja Rosjan ale był to bandycki napad nasienia węża na lud Rosji aby ów lud mordować i zdziesiątkować. Był to pierwszy masowy mord dzieci Niewiasty Bożej, która nigdy żadnej krzywdy nasieniu węża nie uczyniła.

Bandyci komunistyczni wymordowali około 60-66 milionów Słowian, wielu z nich zginęło w gułagach i obozach koncentracyjnych... z głodu. Pisał o tych największych zbrodniach świata Aleksander Sołżenicyn, za co otrzymał pokojową nagrodę Nobla.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_So%C5%82%C5%BCenicyn

Co jest najciekawsze, Żydzi nie ukrywają swojej dumy zew swych zbrodni i w ich encyklopediach sami to ochoczo i z dumą przyznają.

Film jest po angielsku. Tytuł:

Ostatnia bitwa Europy

Film jest dla dorosłych widzów i co najciekawsze, wszystkie zbrodnie medialne jak gender, homoseksualizm, cała lewacka propaganda mająca na celu wyniszczanie rasowe Słowian w tamtych czasach jest identyczna do lewackiej metodologii w dzisiejszych czasach, wspierania zboczeńców, pedofilii,
małżeństw homoseksualnych i poprawności politycznej.

Kiedykolwiek zapytają cię o Holokaust, pytaj, czy chodzi o 66 mln Rosjan czy 6 mln Żydów w II WŚ?

Film po angielski i jest tego 10 odcinków, każdy jedno godzinny.

Pamiętajmy także, że tym razem sam Bóg stanie w naszej obronie, a jutro w sabat sabatów poświęćmy więcej czasu i wysiłku na post i modlitwę za wszystkich Słowian modląc się do NASZEGO BOGA i Ojca, który ich bogiem nie jest. Oni mają 'boga' szatana będąc jego nasieniem.

Nadchodzi szybki czas końca dla nasienia węża i innych podobnych im zbrodniarzy.

Byłoby wspaniale, gdyby ktoś dobrze znający angielski przetłumaczył chociaż jeden odcinek tej niezwykłej serii, otwierającej światu szeroko oczy na okrutną walkę nasienia węża przeciwko Słowiańsku.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 21st Październik 2018, 09:13

Ostatnio zwrócono moją uwagę w jednym artykule na niezwykłe wersety w 1 Jana.

1Jana 3

8 Kto popełnia grzech, z diabła jest, gdyż diabeł od początku grzeszy. A Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie.
9 Kto z Boga się narodził, grzechu nie popełnia, gdyż posiew Boży jest w nim, i nie może grzeszyć, gdyż z Boga się narodził.
10 Po tym poznaje się dzieci Boże i dzieci diabelskie. Kto nie postępuje sprawiedliwie, nie jest z Boga, jak też ten, kto nie miłuje brata swego.
11 Albowiem to jest zwiastowanie, które słyszeliście od początku, że mamy się nawzajem miłować;
12 Nie jak Kain, który wywodził się od złego i zabił brata swego. A dlaczego go zabił? Ponieważ uczynki jego były złe, a uczynki brata jego sprawiedliwe.
13 Nie dziwcie się, bracia, jeżeli was świat nienawidzi.

Pozornie jest to niewinne, ale to jest czyta prawda. Mamy dwie grupy na ziemi wzajemnie się nienawidzące.

Nasienie węża oraz nasienie niewiasty. Dokładne wypełnienie się pierwszego proroctwa z Ogrodu Eden.

Do tej pory byłem przekonany, że nasienie węża jest małe. Ale obejrzałem film o rewolucji w Rosji, którą wywołało nasienie węża, i ono zdołało wymordować ponad 60 mln Rosjan.

Populacja rasy białej przed II WŚ wynosiła 25%. Teraz już jest poniżej 8% i spada ona coraz szybciej z powodu masowych aborcji i wielkim spadku związków małżeńskich.

Ale szeregi nasienia węża nie maleją - wręcz przeciwnie, ich ilość stale wzrasta! Oznacza to, że być może polowa populacji w Polsce to nasienie węża. Niekoniecznie dosłowne fizyczne nasienie węża, ale ludzie o ohydnych cechach nienawidzących nas z pasją za nasze... ślamazarstwo i naiwność w czynieniu dobra.

Owe zajścia w USA są tego wymownym powodem i tam być może jeszcze w tym roku wybuchnie straszliwy dramat i przelew krwi, nie tyle krwi Chrześcijan ale krwi nachalnego nasienia węża, opłacanego przez Sorosa i Deep State.

W chwili obecnej jest niemal pewne, ze wybory za 2 tygodnie - będzie to najprawdopodobniej druga klęska lewactwa, które zemści się przelewem krwi. A to nie odbędzie się bezkarnie i już nikt na wojsko i policję nie będzie czekał.

Z Meksyku idzie masa ludzi z Hondurasu do USA, ponad 4 tyś i jest ona opłacona przez Sorosa według wielu źródeł. Są kobiety w ciąży w pierwszym rzędzie i z małymi dziećmi. Najprawdopodobniej żadne wojsko tego nie powstrzyma a na granicy będą oni około 2 tygodni.

Akcja opłacana przez Deep State.

Nawet Trump podobno nie jest pewien, czy uda się zachować spokój podczas tych wyborów.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 31st Październik 2018, 11:05

Inna kwestia, która nagle nie jest cenzurowana. To zaczyna być coraz bardziej widoczne i pojawia się coraz więcej artykułów , które według praw w wielu zachodnich państwach powinny być kategorycznie ocenzurowane.

Szczególną uwagę zwróciłem na materiały dotyczące nasienia węża, zwłaszcza ochrony Holokaustu.

W tym linku mamy artykuł przetłumaczony na polski na temat Holokaustu, w którym jest wiele informacji zakazanych przez owe prawa z powodu negacji Holokaustu oraz przedstawiania dowodów na Holokaust jako hoax.

Otwarty list do Spielberga, na który nie byłby on w stanie odpowiedzieć.

"Ludzie nie chcą słyszeć prawdy, ponieważ nie chcą, aby ich iluzje zostały zniszczone." ~ Friedrich Nietzsche.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Feuropeansworldwide.wordpress.com%2F2018%2F10%2F30%2Fthe-open-letter-spielberg-couldnt-reply-to%2F&edit-text=

Artykuł jest przesycony wieloma sugestiami, że Holokaust to kłamstwo.

Warto przeczytać ten artykuł, aby poznać broń, jaką mają przeciwko Żydom zawzięci antysemici.

I ciekawe zdanie na temat przyczyn antysemityzmu.

Zrozumienie przyczyn antysemityzmu nie znajduje się w żydowskim DNA.

Jest to wynik ataku działaczy żydowskich na tożsamość płciową, rasową, narodową i religijną wszystkich nie-Żydów, atak, który Żydzi i masoni zawzięcie zaprzeczają, że taki atak nawet istnieje.

Z tych powodów owych ataków, z 'polskim' rządem włącznie rodzi się zaciekły anty semityzm, który według planu III Wojny Światowej może ją spowodować. Oto przyczyny tolerancji w ostatnich czasach takich materiałów.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 1st Listopad 2018, 12:23

Ale numer ...

Diana była z nieprawego łożą z Goldsmith, rodem bisko Rotshield, oczywiście żydzi.

A teraz matka Kate jest Goldsmith ...

I znacznie więcej ... w filmie np William 999 członkiem orderu podwązki.
Iraeneus

Liczba postów : 579

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 1st Listopad 2018, 13:28

Praktycznie nie ma wiele informacji, o których nie obiło się mnie o uszy. To jest dosyć stary film i wiele wskazuje na taką możliwość. Ale dzisiaj znalazłem film, który widziałem dawniej i w tym filmie autor, bardzo znany w Anglii zaciekle atakuje (słusznie) brytyjską koronę za masy zbrodni, m.in. za wywołanie II Wojny Światowej i kontrolą nad Hitlerem.

W Londynie Naziści bombardowali ubogie dzielnice aby zrobić wolną ziemię dla korony 'brytyjskiej'. Mąż królowej to nazista, którego pochodzenie oraz rodzinę bardzo się ukrywa przed światem, ale ten gość znalazł wiele dowodów.

To wszystko Niemcy i ich celem były mordy zwykłych ludzi w II WŚ oraz mordy... Niemców, których po wojnie zginęło niemal 2 mln.

Film po angielsku i jest on zrobiony przez jednego z najbardziej popularnych main stream filmowców, Chris Everard.

Według moich ostatnich obserwacji zaczyna się ostra nagonka na rodzinę królewską i na Żydów syjonistycznych, których częścią jest rodzina królewska. Jest po za tym nagonka na Watykan.

W Australii nowy premier pro trumpowy powiedział, że nie będzie żadnych zmian w paszportach czy prawach jazdy odnośnie płci.

Ostatnio więc widzę coraz bardziej nasilający się ruch na całe rządy syjonistyczne z rodziną królewską włącznie i z Watykanem.

To znaczy czasami pewne rzeczy się widziało jak ten film ale pojawia się coraz więcej i co najciekawsze, Google nie reaguje.

Są tacy na Google, którzy nawołują do przemocy przeciwko syjonistom.

Aż tyle tego nigdy nie było.

W tym świetle wydaje się prawdopodobne, że Bestia chce ukarać tych, którzy najwierniej służyli szatanowi, aby uzyskać znacznie większą wiarygodność.

Widząc co się dzieje nabrałem jeszcze większego przekonania, że wszystkim z wielką precyzją kierują upadli.

Ten pochód z Meksyku to także ich robota, na której Trump już korzysta i ludzie szaleją za nim za jego twardą postawę przeciwko tej inwazji.

Już niektórzy ochłonęli i liczba maszerujących się zmniejsza, z powodu wiedzy o armii USA na nich czekającej.

Ale... oni nas zawsze zaskakują i nie wiadomo z czym następnym wyskoczą.

Niemniej sytuacja w USA powinna się bardzo wyjaśnić w środę w wyborach do Senatu.

Problem. W Senacie jest sporo Demokratów ale także Republikanów. Aby spojrzeć prawdzie w oczy, Republikanie w Senacie to taka sama mentalność, jak i Demokratów. Czyli sataniści i pedofile.

Większa część Republikanów jest za Trumpem ale wielu jest przeciwko.

Problem Trumpa jest taki.

Jeżeli liczba Republikanów się znacznie nie zwiększy, to Trump może zostać usunięty ze stołka.

Demokraci głosują negatywnie na wszystkie propozycje Trumpa i je blokują. Dlatego to się tak wszystko ciągnie.

Jeżeli Republikanów będzie dużo więcej, Trump będzie miał ręce całkowicie rozwiązanie. Ale jeżeli wyskoczy jakiś szwindel i Demokratów będzie znacznie więcej, Trump może nawet podać się do dymisji, ponieważ nie będzie w stanie w ogóle sprawować władzy.

Głosujące maszyny są manipulowane tylko nie wiemy kto je kontroluje.

Upadli to wszystko kontrolują i logiczne Trump powinien otrzymać wielką władzę, ale... nie znamy dokładnie planów upadłych aniołów.

I z tym wszystkim ONI zawsze mają nad nami przewagę.

Jeżeli Demokraci wygrają to może być wojna domowa w USA lub wielkie zamieszki i stan wojenny.

Tak wygląda sytuacja, która zdecyduje o losach całego świata już w następną środę.

Czyli albo dojdzie do wojny domowej jeżeli Demokraci wygrają i wszystko się cofnie do NWO!

Albo Republikanie wygrają i wtedy zacznie się akcja tępienia wszelkich syjonistycznych władz na całym świecie.

Mój psi węch mówi mi o tej drugiej możliwości ale pewności nie mam.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Listopad 2018, 12:35

Na proroctwa.com zapomniałem dodać krótki ale bardzo dosadny artykuł nie mego autorstwa.

http://www.proroctwa.com/Saul-Alinski-Rzady-dla-radykalow.htm

Warto to przeczytać ponieważ jest to konkretny spisek przeciwko rasie białej oraz w sumie całemu światu, który należy zmanipulować w kierunku NWO.

Jego książka - nie wiem czy jest po polsku to obowiązująca lektura władz syjonistycznych, podobnie jak Protokoły Mędrców Syjonu czy inne podobne 'dzieła'.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Listopad 2018, 13:05

Kolejny film ujawniający żelazny uścisk państwa Izrael na amerykańskich i brytyjskich polityków oraz biznesmenów. Członek Al Jazeera zdołał się dostać do izraelskiego tajnego ogniwa wywierania presji na różne organizacje polityczne jak AIPAC czy inne, których celem jest skuteczna ochrona interesów izraelskich na całym świecie oraz eliminacja jakiegokolwiek krytycyzmu ich morderczych akcji w Palestynie.

https://electronicintifada.net/content/watch-film-israel-lobby-didnt-want-you-see/25876

Materiał po angielsku ale wstawiam ten film, który ukazał się... DZISIAJ i już robi furorę.

Własnie go oglądam i przypomnę, że premier Izraela chciał uzyskać ochronę przed bliżej nie znanym atakiem i że Benjamin Fulford ujawnił tydzień temu, że BIS powstrzymał wszelką pomoc finansową dla Izraela.

To już nie jest przypadek - następują coraz bardziej zaciekłe ataki na Izrael i syjonizm i najwyraźniej są one zsynchronizowane ze sobą i cel jest oczywisty.

Niekoniecznie wojna światowa ale pozbawienie syjonistów władzy.

thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 7th Listopad 2018, 19:29

Mesjasz Żydów jest na ziemi, taką wieść usłyszałem, na razie nieoficjalnie ale prawdopodobnie zostanie ogłoszony światu niebawem.

Wiadomość chodzi po świecie Żydów ustnie, informacja padła z ust tego człowieka
:https://en.wikipedia.org/wiki/Manis_Friedman
oraz potwierdził to ten pan:
https://en.wikipedia.org/wiki/Berel_Lazar
Ten ostatni to szycha w świecie Chabad Lubavich.
Na razie próżno szukać wiadomości oficjalnie, to na razie ustnie jest przekazywanie.

Z tego co wiem, mesjasz Żydowski ma wojować z władcami państw, i ma zniszczyć Watykan. Nie mam pojęcia jak to ma się wykonać ale jestem ciekawy !
Bushi

Liczba postów : 512

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 7th Listopad 2018, 23:57

Istnieje poważne przypuszczenie, (nie pamiętam czy pisałem o tym) że ich mesjaszem jest Jared Kushner, zięć Trumpa.

Według wielu politycznych pro Trump ekspertów Kushner jest głównym autorem sukcesów Trumpa i najważniejszym politykiem na świecie. Ma on zaledwie 37 lat.

I Kushner jest wielką figurą w Chabad Lubawitch
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Odrodzony on 14th Listopad 2018, 10:00

Czy Kushner może być wypuszczoną z otchłani Bestią – Apollem tj. żydowskim Moshiachem?

Myślę, że tak, ale nie w tym sensie, że on sam i to już dziś jest tą Bestią, a tylko w tym sensie, że już dziś jest na świecie cielesny pojemnik na Bestię w postaci ciała Jareda Kushnera, które niedługo zostałoby przejęte przez Bestię uwolnioną z otchłani, która przebywa w niej w formie duchowej, energetycznej.

Czyli w tej formie żydowski Moshiach rzeczywiście może już istnieć na ziemi – choć jak na razie tylko jako pojemnik na prawdziwą Bestię.

A tak swoją drogą, kto musiałby spłodzić Kushnera, jeśli rzeczywiście okazałoby się, że jego ciało miałoby mieć ostatecznie takie właśnie przeznaczenie…

Kim by wówczas musiał być jego tata, niejaki Charles (Chanan) Kushner z żydowskiej rodziny, skazany przestępca i założyciel firmy Kushner Companies, która w 2007 r. kupiła budynek 666 Fifth Avenue na Manhattanie za 1,8 mld USD?

link: https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Jared_Kushner&prev=search

Albo kim byłby jego prawdziwy tata??

Skoro Jared jest Żydem, czyli nasieniem żmijowym, to czy to pośrednio, czy może raczej bezpośrednio jego tatą musi być szatan.

Odrodzony

Liczba postów : 342

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 14th Listopad 2018, 10:45

Bestia to nie jedna osoba. Ona posiada 7 głów i jedna z nich była śmiertelnie raniona.

Rev 13:1 I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.
Rev 13:2 A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.
Rev 13:3 A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.

Głowy takich bestii to królowie. Dlatego nieco lekko podejrzewam Trumpa o bycie ową gtłową, ponieważ jest on bardzo podobny do Apolla oraz Aleksandra Wielkiego.

Owe głowy mogły być upadłymi aniołami lub bezpośrednimi ich potomkami, lub nawet potomstwem samego szatana.

Trumpa fascynacja Apollem oraz ewidentny narcyzm to cechy... Apolla.

Zwróćmy uwagę na szczególny język wszystkich niemal tłumaczeń z greckiego. Niemal wszystkie tłumaczą Apollyon ale nikt nie podaje Apollo. Problem z tym jest taki, że Apollo to właśnie Apollion lub Appolyon.

Tłumacze Biblii za wszelką cenę unikają łączenia Apolla z Apollyonem.

Nie jestem pewien przyczyny ale to jest chyba oczywiste.

Muszę to dokładniej sprawdzić.

A Trump jako Apollo i Kushner jako Mesjasz.... to byłoby prawie perfekt, ale Trump w szczególności pasuje.

Mesjasz ma być z Chabadu i już jest na ziemi ale nie jest ujawniany!

Wracając do Trumpa, staje się coraz bardziej wyraźne, że on jest po stronie... Deep State i jego rolą jest postawienie USA na nogi gospodarczo i wzbudzenie zaufania Chrześcijan.

Ale Trump obiecał rozprawienie się z pedofilią i satanistami i już prawie 2 lata i nic.

Wychodzi na światło dzienne, że Trump najprawdopodobniej to Q, albo ktoś działający z jego polecenia.

Na temat Q nie pisałem, ponieważ informacje te były jak dla mnie zbyt niepewne. Ale Q publikował posty na Internecie i czasami coś tam ujawniał. Zapowiadał wiele rzeczy, ale najważniejsze się jeszcze nie ziściły.

Amerykanie zaczęli nawet robić transparenty z dużym Q na czerwonym tle a Trump to oficjalnie popierał.

Ale pokazały się listy niepełnionych planów Trumpa i zaczęto nieco podejrzewać, że Q to jakaś ściema.

Jeżeli przez następne 2-4 tygodni nic wyjątkowego się nie stanie, możemy być pewni że Trump rzeczywiście pracuje dla Deep State i to wszystko jest ukartowane i jesteśmy perfidnie oszukiwani.

Tymczasem w Izraelu są ostre walki przeciwko Palestyńczykom i Hamas.

Sprawy zabrnęły za daleko i Trump może utracić wiarygodność. I jeszcze jedna interesująca nowina.

Wskazuje wiele, ze owe narzekania na oszustwa w wyborach za pomocą wymiany głosów na papierze, ale jeden z artykułów mówi o elektronicznej kontroli głosowań czyli pełna kontrola Deep State.

Tak było jeszcze przed Obamą. Czyli są moim zdanie poważne obawy odnośnie Trumpa, ale nadal nie wiemy gdzie to nas prowadzi.

thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Odrodzony on 14th Listopad 2018, 12:56

Zgadza się Henryku, Bestia ma siedem głów, z czego jedna z nich została śmiertelnie zraniona.

Jednak tylko jedna z nich zostanie wypuszczona z otchłani, w której te siedem głów Bestii zostało tam zamkniętych już po potopie.

I ta głowa jest nazywana w Objawieniu:

- „Bestią, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę” - Ap 17:8,

- „A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu, i zdąża na zagładę” - Ap 17:11,

albo po prostu Bestią albo Bestią pierwszą.

Myślę też, że głowami Bestii, czyli siedmioma królami, raczej nie są zwykli upadli aniołowie niżsi rangą, bo tych zrzuconych z nieba na ziemię od czasów potopu będzie znacznie więcej niż siedmiu, a dokładniej będzie ich aż 1/3 wszystkich aniołów na niebie.

Tym bardziej więc nie są też nimi bezpośredni potomkowie upadłych, czyli obecnie demony, bo te zgodnie z I Henocha żyją na ziemi, a nie są zamykane w otchłani.

Podobnie nie będą nimi dalsi potomkowie Nefilimów, którzy to potomkowie żyją i dziś, bo są oni jedynie zwykłymi hybrydami.

Tymi królami – głowami Bestii nie będzie też potomstwo szatana, bo wtedy byłyby nimi również zwykłe hybrydy, tak jak najprawdopodobniej taką pierwszą szatańską hybrydą na ziemi był Kain.

Zaś otchłań (czeluść, pustynia) z krańca nieba i ziemi, z której ma być wypuszczona ta głowa, zgodnie z 1 Henocha jest więzieniem gwiazd nieba i zastępów niebieskich, a nie hybryd czy demonów:

Hen 18:

12 Poza tą rozpadliną ujrzałem miejsce, które nie miało nad sobą ani firmamentu nieba, ani pod sobą fundamentu ziemi. Nie było tam ani wody, ani ptaków. Była to pustynia.
13 Ujrzałem tam straszną rzecz - siedem gwiazd podobnych do wielkich płonących gór. Kiedy o nie zapytałem,
14 anioł powiedział mi: "To jest miejsce krańca nieba i ziemi. To jest więzienie gwiazd nieba i zastępów niebieskich.
17 Gwiazdy, które cwałują na ogniu to te, które przekroczyły przykazanie Pan od początku ich powstania, albowiem nie wyszły w swoich czasach.
16 [Pan] rozgniewał się na nie, związał je aż do czasu dopełnienia się ich grzechu w określonym czasie".

Dlatego myślę, że głowy bestii to są wyłącznie upadli aniołowie w randzie książąt – archaniołowie, o których powiedział anioł do proroka Daniela (opiekunowie narodów).

Zaś tą wypuszczoną z otchłani (czeluści) głową, która ożyła, a jest ona ósmą z siedmiu, będzie najprawdopodobniej upadły archanioł Apollo.

Dlatego też Bestia pierwsza będzie składała się tylko z jednej wypuszczonej na powierzchnię ziemi głowy spośród jej siedmiu głów tj. z Apolla (podczas gdy pozostałe jej 6 głów nadal będzie siedziało zamkniętych w otchłani aż do czasu wykonania wyroku nad nimi), oraz z 10 jej rogów w postaci hybryd i/lub upadłych aniołów niższych rangą.

W tej sytuacji Trump – nawet jeżeli jest to jakiś upadły, a nie hybryda - może być co najwyżej jednym z 10 rogów Bestii / 10 ostatnich królów na ziemi, ale nie jedną z jej głów.

Tak to przynajmniej rozumiem.

Odrodzony

Liczba postów : 342

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 14th Listopad 2018, 16:32

Przestudiuj sobie sen Nabuchodonozora o 7 królach. To otworzy ci oczy na Bestię.

W Otchłani są upadli sprzed potopu.

Bestia to potopowi królowie na ziemi.

:-)

Ci z Otchłani, sprzed potopu nigdy nie zostaną wypuszczeni.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 16th Listopad 2018, 01:28

Może to głupie pytanie, ale zacząłem się dzisiaj zastawiać dlaczego Judasz miał tak na imię.. Wink

Wikipedia mówi tak:

Juda, Judasz – imię męskie pochodzenia hebrajskiego.

Wywodzi się od słowa יהדה jehudah oznaczającego chwała Jahwe.  W Starym Testamencie jeden z synów Jakuba i patriarchów Izraela; od jego imienia wywodzi się nazwa jednego z plemion Izraela i następnie Juda – jedno z żydowskich królestw.

W Nowym Testamencie w polskich tłumaczeniach występują dwie wersje tego imienia: Juda dla Judy Tadeusza i Judasz dla Judasza Iskarioty. Oryginalny grecki tekst Nowego Testamentu nie czyni różnic pomiędzy tymi imionami, wszystkie zapisując jako Ioudas"

Oglądając filmy o nazistach itp zawsze określano żydów jako Jude  

Czy to nie dziwne, że Judasz - Juda zdradził Isusa, jak i teraz wszyscy żydzi, czyli nasienie węża to robią??

Wiecie może coś więcej na ten temat, czy to tylko przypadek??
Jacek86

Liczba postów : 282

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 18th Listopad 2018, 14:23

lusia

Liczba postów : 697

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 20th Listopad 2018, 12:20

Znalazłem nie szukając niezwykły film ukazujący nam typowe sumienie czy raczej jego brak u nasienia węża.

Film po angielsku, ale część czytelników zna angielski i ja za swej strony sporo przetłumaczę te najważniejsze rzeczy.

Jaka jest różnica między socjopatą, psychopatą i narcyzem?

Temat omawia  pani Dr. Raman Durvasula, znana na zachodzie pani psycholog.

Narcyza nie będę komentował ale skupię się na dwóch podobnych problemach.

Socjopata - człowiek normalny, ale wychowany jako stale łamiący prawo, ciągle w kłopotach, czyli wychowany przez alkoholików, zbrodniarzy, wychowany przez więźniów itp. Cechy socjopatyczne ma w budowane w swoim umyśle i jest przyzwyczajony do łamania prawa oraz do krzywdzenia innych ludzi.

Ale posiada on w poważnym stopniu sumienie i czasami się wstydzi, ze go rozpracowano, ujawniono itp. rzeczy. Nie jest on psychopatą i jest w stanie się zmienić.

Najprawdopodobniej takim socjopatą był Bernard, znany z kilku wywiadów bankier, który ujawnił wiele detali najwyższej światowej finansjery.

Dopiero, kiedy dano mu nóż do ręki i poleceniem zabicia na ofiarę niemowlęcia, jego sumienie obudziło się z pełną siłą i zaczął on być w pełni człowiekiem.

Dalej podaje ona, że socjopata, kiedy napada na bank z bronią w ręku, ma nadzieję, że broni nie użyje i że nikt nie zostanie skrzywdzony.

Psychopata nie dba zupełnie o nic i przelew krwi jest dla niego czymś normalnym.

1:57 minuta filmu pani doktor wyjaśnia różnicę pomiędzy psychopatą a socjopatą.

Psychopata jest urodzony w taki sposób!!!

Socjopata jest wychowany w taki sposób. Psychopata nie posiada żadnych ludzkich uczuć.

Posiada on zupełnie inny system nerwowy. Normalny człowiek zatrzymany przez policjanta za przekroczenie szybkości, nasze serce zaczyna bić szybciej, stajemy się zestresowani, zdenerwowani i sytuacja dla nas jest bardzo nieprzyjemna. Zalewa nas pot, nie potrafimy się opanować i gryzie nas sumienie.

Obawiamy się czekających nas konsekwencji.

Psychopata niczego z tych rzeczy nie odczuwa. Dlatego oni potrafią oszukiwać wykrywacz kłamstwa. Oni się nie denerwują, nie przeżywają tego, nie mają żadnego poczucia wstydu i nie czują się wcale nieswojo w tej sytuacji.

My działamy odwrotnie.

oni nie uważają, że czynią cokolwiek złego i są zwykle bardzo spokojni. Oni nie są pod żadnym stresem. Widząc policjanta na światłach za sobą nie widzą w tym żadnego problemu.

Oni są w stanie mieć trupa w bagażniku i nie odczuwać zdenerwowania z powodu zbliżającego się policjanta na światłach. Są w doskonały sposób niemal w każdej sytuacji całkowicie opanowani.

Jeżeli dostaną mandat, nic takiego, drobne koszty, żadnych uczuć gniewu czy nawet niezadowolenia. Tak jakbyśmy my wyrzucili coś do kosza na śmieci.

Podczas badań szczegółowych funkcji mózgu doskonale widać na ekranie, że ich sumienie, które zamieszkuje pewną część mózgu, ich mózg w ogóle tego nigdy nie objawia i nie jest ta część nigdy u nich obserwowalna podczas badań.

Część z psychopatów potrafi udawać osoby wrażliwe, ale są to reakcje wyuczone i stosowane jedynie w szczególnych sytuacjach.

Najczęściej są oni szefami gangów, mordercami, bankierami okradającymi bez sumienia mnóstwo ludzi.

Mogą bez wyrzutów sumienia zabijać mnóstwo ludzi i z powodu braku sumienia czuć się z tym dobrze.

Pani doktor w 4:34 minucie mówi o przyczynach genetycznych takiego zachowania się.
Czasami jest trudno jednoznacznie określić, kto jest urodzonym psychopatą lub wyuczonym socjopatą z powodów mieszania genów.

Inne cechy psychopatów. Zwykle inteligentni co powoduje, że rzadko są przyłapani na gorącym uczynku i często robiąc świadomie dobre wrażenie oszukują niezbyt wyszkoloną policję i ich zbrodnie uchodzą im bezkarnie.

Uczą się prawidłowego zachowania się w społeczeństwie ale jest to jedynie zewnętrzna fasada, czyli udawanie ludzkich uczuć, których oni nie posiadają.

Często są przystojni, czarujący, kobiety są piękne. Jako dzieci już są znani jako podpalacze, złodzieje w szkołach, łobuzy, manipulatorzy jeszcze przed wiekiem 15 lat. W ten sposób fachowcy rozpoznają rzeczywistych psychopatów.

Socjopaci nie zachowują się jako nieletni w taki sposób.

Pani ta podaje psychopatę, który odrzucony przez panienkę z jakiś tam powodów zrobił następujący wysiłek. Zaczął być dla niej bardzo miły, kochający, kupujący kwiaty i będący wzorowym kandydatem na męża.

Potrafił działać w taki sposób przez rok!

Kiedy było już blisko do ślubu, powiedział jej wprost, że udawał to wszystko aby ją rozkochać w sobie i rzucić ją za to, że ona go pierwsza odrzuciła za jego zachowanie się, które nie było (oczywiście) dla nie do zaakceptowania. Potem oczywiście uwierzyła, ze on się zmienił i zakochała się w nim.

Tak wygląda NAUKOWO nasienie węża, czyli nasze władze, profesorzy, naukowcy, największe szyszki w rządach, w polityce, w medycynie, na wszystkich wysokich stanowiskach oraz bankierzy. Wielu ludzi nazywa ich właśnie psychopatami bez ludzkich sumień. To oni byli w stanie wymordować ponad 350 mln ludzi w ostatnich 350 latach na ziemi, powodują wszystkie wojny i to oni stosują wobec nas coraz większy ucisk i wielkie prześladowania, ze szczepieniami włącznie.

Nie liczmy na ich litość, ponieważ oni nie mają sumień. Ale oni nie liczą na litość Boga także i oni nigdy nie będą Mu służyć.

thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 21st Listopad 2018, 19:28

nie wiem czy było, jeśli tak to proszę o wykasowanie

materiał bardzo długi i wykazujący co do joty, z kim mamy do czynienia  pale

nie ma wątpliwości, że tylko nasienie węża może tak postępować!  Mad  

artykuł dla ludzi o mocnych nerwach !

Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości

https://wprawo.pl/2018/11/09/polska-w-cieniu-zydostwa-o-masowej-zdradzie-i-dywersji-wobec-odradzajacego-sie-panstwa-polskiego-czyli-skrywana-prawda-na-stulecie-odzyskania-niepodleglosci/
Lotion

Liczba postów : 207

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Listopad 2018, 04:03

Artykuł jest niezmiernie mocny i bardzo obszerny. Wiernie ukazuje wszelkie cechy okrutnego psychopatycznego nasienia węża i widać w końcowej sekcji wyraźnie ową nienawiść, zapowiedzianą przez samego Boga.

Rodzaju 3:(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem;  jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.

Kobieta to Lud Boży. W dzisiejszych czasach względnie czystym genetycznie Ludem Bożym są Słowianie.

Ale powyższa witryna nawołuje do akcji zbrojnej przeciwko nasieniu węża.

Oto fragment nawołujący do walki zbrojnej przeciwko Żydom.

Tymczasem zalążki przyszłego ludobójstwa Narodu polskiego już kiełkują, wszak w Polsce ujawniła się i bezkarnie działa żydowska organizacja terrorystyczna – jednoznacznie tak kwalifikowana przez amerykańską policję federalną, FBI – Jewish Defense League, która odpowiada w USA za zabójstwa oponentów nazizmu, banderyzmu i komunizmu naszych czasów w jednym – syjonizmu – i zwyczajem żydów nazwana została „Ligą Obronną”, a jak wiedzieć powinniśmy żydowska „obrona” polega na krwawym mordzie – co najlepiej zaświadczą polskie bezbronne ofiary z Naliboków i Koniuchów oraz palestyńskie kobiety, dzieci i starcy. Tymczasem policja pod rządami Joachima Brudzińskiego – jeżeli jest to jego prawdziwe nazwisko – wysyła do Dzierżoniowa helikopter i antyterrorystów, bo miał tam mieć miejsce koncert złych „neonazistów”, co żydom się w pas nie kłaniają.

Setki tysięcy a może miliony Polaków – potomków żołnierzy Insurekcji Kościuszkowskiej, powstańców listopadowych i styczniowych, zesłańców w ramach Operacji Polskiej NKWD, zesłańców z Polski Wschodniej – do dzisiaj gniją i mają umrzeć na Syberii i w Kazachstanie. Należne im miejsce zajmują tysiące żydów z Palestyny, masowo – tysiącami – otrzymujący polskie paszporty – bękartów naszych oprawców z NKWD i UB, zdrajców polskiego munduru z armii Andersa. Oto żydowska „rasa panów”. Wszystko przy rechocie i powiewaniu biało-czerwonymi flagami przez polskojęzycznych zdrajców spod znaku wszystkich partii będących do tej pory u władzy – pchających nas w otchłań.

I tak oto, w tej epokowej chwili, pytanie brzmi – cóż uczynimy? Czy się rozpierzchniemy, chowając się po lasach i ustępach – sparaliżowani strachem, jak żydostwo trzęsące się przed transportem z getta? Jeżeli myślicie, że powinniście chronić swoje dzieci to wiedzcie, że w świecie, który budują żydzi – one pierwsze poddadzą was „eutanazji”, zaś wasze wnuki – sztucznie wyhodowani, przerażeni zboczeńcy, fizycznie słabi mieszańcy rasowi o odrzędnym intelekcie, nie będą już Polakami – będą Jewropejczykami, i będą mieli swoich pustynnych panów. Jeżeli mamy przetrwać jako Polacy i Słowianie, a nawet jako przedstawiciele Świętej Białej Rasy, to każde polskie dziecko musi być świadome, że istnieją wartości ważniejsze niż własny dobrostan, niż woda w kranie, niż ogrzewanie, niż światło żarówki – to mają także więźniowie. Wolność nie jest dana raz na zawsze. Przypomnijmy sobie więc słowa Jerzego Bitschana – 13 letniego obrońcy przed ukraińskimi bandami zawsze polskiego Lwowa (może to akurat jego pozycję wskazali zakapiorom ukraińskim swymi koślawymi palcami żydzi?), zapisane w liście do jego ojca: „Kochany Tatusiu! Idę dzisiaj zameldować się do wojska. Chcę okazać, że znajdę na tyle sił, by móc służyć i wytrzymać. Obowiązkiem też moim jest iść, gdy mam dość sił, a wojska braknie ciągle dla oswobodzenia Lwowa. Z nauk zrobiłem już tyle, ile trzeba było. Jerzy.”

Pamiętajmy o nich, bowiem wrogowie Polski sami nie znikną, nie rozpłyną się w powietrzu, lecz tak jak choroba – będą się mnożyć w nieskończoność, aż zabiją swoją ofiarę, chyba że zostaną wcześniej powstrzymani. Ostateczne rozwiązanie jest tym samym nieuniknione, lecz łatwo nie będzie – wrogowie naszej Ojczyzny będą się kryć za hordami sprowadzonych murzynów, banderowców, żydowskich terrorystów, wezwanymi na pomoc niemieckimi formacjami zbrojnymi i oczywiście zaprzańcami z polskiej policji (tymi od pałowania ludzi na Marszach Niepodległości i katowania na śmierć skutych ofiar paralizatorami – jak w przypadku Igora Stachowiaka z Wrocławia), bo dla nich nie ma granicy zdrady.

Zbrójmy się więc, jak tylko możemy, w broń palną, organizujmy w szwadronach i komandach, rozpoznawajmy i inwentaryzujmy swoją lokalną V kolumnę, wspierajmy, szkolmy w walce, czytajmy i uczmy się – bądźmy nieustraszeni, bezwzględni oraz gotowi na poświęcenie. Bez niego już przegraliśmy.

Nasi Przodkowie patrzą. Czołem Wielkiej Polsce – śmierć wrogom Ojczyzny.

Nie takie wyzwolenie obiecał na sam Bóg i nie taką przyszłość. Bóg obiecuje nam życie wieczne na ziemi w wielkim dobrobycie, wręcz przepychu, ale warunkiem jest zupełne zaufanie względem Boga oraz posłuszeństwo wobec naszego Króla, Isusa Mesjasza, który powiedział - miłujcie nieprzyjacioły wasze.

To jest walka Boga a nie nasza i to Bóg odniesie kolejną chwałę za wyzwolenie swego Narodu.

A my MUSIMY Jemy w tym całkowicie zaufać. Nasze wyzwolenie nie zależy od nas ale zależy tylko i wyłącznie od Boga.

Aktywne uczestnictwo w walkach przeciwko nasieniu węża to nieposłuszeństwo wobec Boga oraz podporządkowanie się władcy tego świata, Lucyperowi, który kieruje wszystkimi ruchami politycznymi świata.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by maklesTeam on 25th Listopad 2018, 10:02

Taki artykuł znalazłem, co do źródła mam pewne wątpliwości ale cóż trzeba nauczyć się wybierać "groch z popiołu". Co do treści to musicie samodzielnie to ocenić. Po przeczytaniu Protokołów Mędrców Syjonu nic już właściwie nie powinno dziwić. Tutaj jednak mowa jest tylko o nas Polakach. Ja nie potrafił bym tak nienawidzić nawet w połowie jak nas ta swołocz nienawidzi.

"Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej, uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej.

Żywność ta, tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju.

A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę.

Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera.

Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie."

W treści artykułu jeszcze kilka ciekawostek:

https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/zydzi-swiat-zapomni-ze-istnial-kiedys-narod-polski/

maklesTeam

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 25th Listopad 2018, 11:04

Co do artykułu, jeszcze bardzo ważna część :

A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących?

Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka

Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce, przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki?.

Jawne potwierdzenie, że kościołem rządzi nasienie węża, i nie ma NIC wspólnego z Bogiem !

Liksar

Liczba postów : 1366

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by maklesTeam on 27th Listopad 2018, 21:49

"Kwitnie biznes holokaustu, pieprzyć prawdę, chcemy hajsu. Nie mów „nie mam”, dawaj wszystko, albo nazwę cię faszystą! Powiedzcie czy też czujecie się jak Arab w Knesecie? Czy to tylko moja jazda, że najmojsza jest ich racja? (…) Nie mów, że „naziści w marszu” i historii też nie fałszuj, Polska zna to wojny piętno, a ty nie znasz co to wdzięczność. Rok ’39 Judenraty (…) nie chcą przyznać się do zdrady pchali swoich do zagłady "

Za ów utwór, Stopa został oskarżony przez prokuratora Prokuratury Rejonowej w Częstochowie Andrzeja Kuśmirka

https://wprawo.pl/2018/10/16/tylko-u-nas-kwitnie-biznes-holokaustu-pie-zyc-prawde-chcemy-hajsu-utwor-za-ktory-polski-raper-moze-pojsc-siedziec/

maklesTeam

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 28th Listopad 2018, 00:05

Jego za to nie można skazać. Zdanie - kwitnie biznes holokaustu - nie neguje holokaustu, ale wyraża się o nim negatywnie, o czym wielu ludzi wie na świecie.

Przestępstwem jest negowanie holokaustu i doszukiwania się nieprawdy w sprawozdaniach oficjalnych i historii nam podanej.

Miejmy nadzieję, że włos mu z głowy nie spadnie. Po za tym machlojki władz Izraela w pewnym sensie potwierdzają niepochlebny Izraelowi tekst tej piosenki.

Niestety morderczy i fałszywy Izrael nie cieszy się wielkim poparciem Ludu Bożego i samego Boga.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Powrót do góry