Nacja żydowska

Strona 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Cyryl on 18th Lipiec 2018, 13:10

Henryku Braun to człowiek Watykanu czyli Wielkiej Nierządnicy, dlatego nie rozróżnia on wyznawców Talmudu od tych którzy uznają tylko Torę. Dlatego na jego informacje trzeba brać poprawkę. 

Poza tym, ludzie w Izraelu uznający tylko torę i odrzucający Talmud to nie żydzi ale Judejczycy. Są oni także gnębieni przez władze Izraela.

Co do wybielania Talmudu to ten żyd dopiero wybiela Talmud:

 

Co ciekawe to z Talmudu wychodzi zasada o której mówi dr Ewa Kurek o tym, że żydzi dla większego dobra (czyli ratowania ich skóry lub interesu) mogą poświecić innych żydów. Czyli dla Trumpa i innych syjonistów poświęcenie innych syjonistów to pestka.

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 18th Lipiec 2018, 17:18

Cyryl

Czyli dla Trumpa i innych syjonistów poświęcenie innych syjonistów to pestka. napisał:

Koryta się Braunowi mylą!

Dokładnie.

Nie widziałem tego na forum, więc wklejam.

Żydowskie nazwiska "Polskiej elity" , każdy Polak musi to obejrzeć.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by lusia on 19th Lipiec 2018, 12:14

Dzis przypada rocznica tej zbrodni, okazuje sie iż bylo to w święto czosnkowych

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=3647
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Obserwator on 20th Lipiec 2018, 10:27

Rafał od nas z grupy znalazł dzisiaj...

Kneset uchwalił w czwartek ustawę określającą Izrael jako „państwo narodu żydowskiego”. W nowym prawie zapisano, że „rozwój osadnictwa żydowskiego leży w interesie narodowym”, a „cała i zjednoczona Jerozolima” jest stolicą państwa.

Ustawa, którą przyjęto po trwającej ponad osiem godzin burzliwej debacie stosunkiem głosów 65 do 55, stanowi również, że hebrajski staje się jedynym oficjalnym językiem Izraela, podczas gdy wcześniej taki status na równi miał język hebrajski i język arabski.

Więcej w artykule...

https://nczas.com/2018/07/19/zydowscy-nacjonalisci-gora-po-burzliwych-obradach-kneset-przyjal-kontrowersyjna-ustawe/

Obserwator

Liczba postów : 1312
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 20th Lipiec 2018, 14:16

To wygląda na kolejną próbę wywołania wojny pomiędzy Izraelem a światem arabskim. Co mnie zdziwiło, że niemal żadne media na ten temat nie mówią.

Poza israelskimi. https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5312792,00.html

Nawet Jerozolima nie budzi zbytniego sprzeciwu i kraje arabskie już się do tego przyzwyczaiły.

To jest swego rodzaju prowokacja, ponieważ kraje arabskie widzą wyraźnie, że taka polityka, czy zgodna z prawem Izraela czy nie nie ma żadnego wpływu na zmianę sytuacji i Żydzi nadal będą mordować Palestyńczyków z godnie z ich zamiłowaniami do mordów.

Dlatego nie ma światowego oburzenia ponieważ takie prawo praktycznie niczego nie zmienia.

Prawo takie ukazuje wybitne zaprzeczenie tego, co MUSZĄ robić kraje pod okupacją syjonistyczną, czyli akceptować emigrację Arabów a tym samym hipokryci w Izraelu mają rację bycia według ich narracji skrajnymi rasistami, nie akceptującymi żadnej innej rasy.

Czyli fałszywy Izrael rości sobie prawo do Ziemi Obiecanej, do fałszywego języka, zamiast to języka Izraela a nie języka Babilonu, fałsz goni fałsz. Oni nie są Izraelitami ale Izraelczykami czyli chazarską mafią, jak ich nazywa większość NORMALNEGO świata.

Powrócę jeszcze do Talmudu.

Oto definicja Talmudu z żydopedii czyli... Wikipedii. https://pl.wikipedia.org/wiki/Talmud

Talmud (hebr. ‏תלמוד‎ talmud – nauka) – jedna z podstawowych (choć nie jest uznawana za świętą) ksiąg judaizmu. Został napisany językiem judeo-aramejskim. Talmud jest komentarzem do biblijnej Tory, w którym wyjaśniono, jak przestrzegać prawa zawartego w Torze w warunkach, jakie zapanowały wśród Żydów wypędzonych z Palestyny w II wieku. Dla wyznawców tradycyjnego judaizmu Talmud jest czymś w rodzaju obowiązującego katechizmu.

Talmud jako uporządkowany zbiór praw religijnych, normatywnie spisany został około 400 roku n.e (talmud palestyński) i około 500 roku n.e. (talmud babiloński)[1], zawiera w sobie tradycję między III wiekiem p.n.e. a VI wiekiem n.e. Ścisłe przestrzeganie wielu nakazów mojżeszowych zapisanych w Torze nie było technicznie wykonalne po zburzeniu Świątyni Jerozolimskiej i dlatego rabini musieli ustalić wiążące dla wszystkich Żydów religijne zasady życia w warunkach wygnania. Talmud był przez całe wieki i jest obecnie głównym odniesieniem, do którego odwoływali się i nadal się odwołują rabini na całym świecie, rozstrzygając rozmaite spory i przystosowując prawo religijne do współczesnych warunków życia.

W praktyce to wygląda tak. 6 Przykazanie mówi: nie cudzołóż. Ale rabini powiedzieli, że jak się bzyka 3 letnią dziewczynkę plus jeden dzień to nie jest cudzołóstwo.

Czyli to 'prawo' obowiązuje. Inaczej mówiąc, co Bóg powiedział dla Żydów jest nie ważne, ale co jest ważne, to 'wytłumaczyli' rabini.

7. Nie zabijaj.

Ale rabini powiedzieli, że gojów można zabić tysiące za życie jednego Żyda. I jak w każdym przypadku obowiązuje prawo Talmudu, dlatego Talmud jest przed nami ukrywany.

Według Talmudu jak Bóg czegoś nie wie, radzi się On... rabinów. To nie jest żart!

Napisany językiem judeo-aramejskim.... czyli... hebrajskim!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Kasia on 30th Lipiec 2018, 07:53Rabini twierdzą, że Mesjasz narodził się 22 lipca 2018 r., co zdaniem wyznawców judaizmu oznacza, że obecny świat wkracza w ostatni etap czasów ostatecznych.

https://wolnemedia.net/rabini-z-calego-swiata-oglaszaja-narodziny-mesjasza/
avatar
Kasia

Liczba postów : 1237
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Odrodzony on 30th Lipiec 2018, 08:44

Ciekawe info Kasiu.

Czyżby szatan spłodził właśnie hybrydalnego syna, aby w jego ciało wszedł wypuszczony z otchłani upadły archanioł Apollo, będący ósmym władcą z siedmiu głów Bestii i to tą, która otrzymała cios śmiertelny, a ożyła?

Odrodzony

Liczba postów : 342
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 30th Lipiec 2018, 08:54

Wygląda to na dezinformację, którą polskie portale zbyt szybko zaakceptowały.

Wolne media wzięły pomysł od

https://innemedium.pl/wiadomosc/rabini-z-calego-swiata-oglaszaja-narodziny-mesjasza-czy-juz-czasy-ostateczne

Oryginalny artykuł:

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.dailystar.co.uk%2Fnews%2Fweird-news%2F718138%2Fmessiah-jewish-israel-end-times-born-jerusalem-temple-rabbi-chaim-kanievsky-arrival&edit-text=

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/718138/messiah-jewish-israel-end-times-born-jerusalem-temple-rabbi-chaim-kanievsky-arrival

Artykuł nie podaje żadnych dowodów a jest wydrukowany w sekcji weird-news czyli... dziwaczne newsy.

Nawet nie podano czy jakikolwiek rabin się z tym rabinem zgodził.

Czyli możemy spokojnie czekać na wyprowadzenie na pustynię i na porwanie.

Żydowski mesjasz, jak na razie nie odegra w tym żadnej roli.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chaim_Kaniewski

Żeby chociaż pokazali film z rabinem, który to objawia. A tutaj wartość informacji niemal zerowa.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Cyryl on 5th Sierpień 2018, 21:28

Ciekawy artykuł na temat Mickiewicza, który był żydem i nie tylko:


http://tymczas.hol.es napisał:CZY ADAM MICKIEWICZ TO ŻYD, MASON, ROZPUSTNIK I ZDRAJCA ORAZ PRZECIWNIK KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO ?

Odpowiedź wydaje się oczywista dla każdego : Ależ skąd ! To Polak, patriota, ochrzczony chrześcijanin, szlachcic i wzór cnót obywatelskich !Wszyscy wiedzą przecież, że Adam Mickiewicz to polski patriota i wieszcz narodowy oraz bojownik o wolność ojczyzny !Ale zadajcie sobie pytanie skąd to wiecie ? Czy kiedykolwiek czytaliście jakieś historyczne źródła na jego temat ?Szczerze wątpię, jak większość wiedzę czerpiecie ze szkolnych lekcji, które zakrawają bardziej na pogadanki propagandowe, niż rzetelne źródło informacji historycznej.Zatem po kolei:1 Czy Mickiewicz to Żyd ?Mickiewicza urodził się w ubogiej szlacheckiej rodzinie herbu Poraj. Jedna z teorii mówi, że matka Barbara Majewska pochodzi z uszlachconych Żydów tzw frankistów, co miałoby sens patrząc jego późniejszy życiorys.Samo jej nazwisko idealnie wpisuje się w kategorię jaką  tworzą żydowskie nazwiska kalendarzowe. Nazwa utrwaliła się bowiem od miesiąca, albo dnia tygodnia w którym nastąpił chrzest. Styczyński, Lutowski, Marczyński, Kwieciński, Majewski itd. Forma tych nazwisk wiąże się z uroczystym nadaniem szlachectwa , co sygnalizował np. znak krzyża w herbie. Na tej samej zasadzie pojawiały się nazwiska ludowe: Środa, Piątek, Sobota.To właśnie Mickiewicz, pod wpływem Towiańskiego, używał słynnego powodzenie o Żydach, jako „starszych braciach”, co wylansował medialnie Jan Paweł II. Uważał on, tak jak Towiański, że Żydzi mają specjalną rolę w historii świata. Był także wielkim miłośnikiem kabały o której dużo opowiadała mu babcia. To taka magia żydowska, tajemna wiedza o liczbach i na pewno kiedyż to wyjaśnię szerzej, bo kabałą zajmuje się masoneria.Przekład Ksiąg narodu polskiego i pielgrzymstwa polskiego na język hebrajski ukazał się w Paryżu w 1881 ( cytuję za Żydowskim Instytutem Historycznym- http://www.jhi)[/size]Jego jedyną małżonką była Żydówka -Celina Szymanowska, zatem jego dzieci to … pełnoprawni Żydzi.Sam Mickiewicz w Turcji zbierał Żydów i zakładał tzw Legion Żydowski do walki z carską Rosją. Zamierzał sfinansować to za pieniądze bankierów żydowskich, w tym zasłużonych masonów Rothschildów. (patrz Brandstätter (Legion żydowski Adama Mickiewicza. Dzieje i dokumenty, Warszawa 1932). Generalnie mocno się chciał przysłużyć sprawie żydowskiej, ale przeszkodziła mu śmierć, co niektórzy uznają za dowód, że za swoją działalność został otruty, czego wykluczyć nie można.Oficjalnie także przeszedł na judaizm oraz uważał się, za Żyda !Zatem TAK Adam Mickiewicz był pełnoprawnym Żydem ! 2 Czy Mickiewicz to mason ?TAK, zdecydowanie należał do masonerii i miał stopień, co najmniej „czeladnika”. (za  Ludwik Hass: Wolnomularstwo w Europie Środkowo-Wschodniej XVIII i XIX wieku. Wrocław 1982, s. 284.) Czy później uzyskał wyższe wtajemniczenia tego nie wiadomo, ale masonem pozostał, bo z masonerii się nie wychodzi za życia.Przypomnę tylko, że mason przysięga na swoje życie, że będzie przede wszystkim służył Loży i Braciom nawet przed swoim krajem, rodziną i wiarą. Zatem składając taką przysięgę, zdradza się swoją ojczyznę !


 
więcej sami sobie poczytajcie, choćby tutaj :

http://www.masoneria.com.pl/
3 Czy Mickiewicz to zdrajca ?Jako mason na pewno TAK. Jako przechszta żyd także, bo zdradził swoją religię. Jako mąż zdradzał niemal etatowo. Zdradził swoje dzieci zostawiając je małe w Paryżu, by załatwiać sprawy żydowskie w Turcji (słynne Legiony Żydowskie), co przypłacił życiem, całkowicie osierocając swoje dzieci po wcześniejszej śmierci ich matki. Jednak to nie wszystko. Jego kochanką była agentka policji carskiej –Karolina z Rzewuskich Sobańska, zresztą była także kochanką Puszkina i wielu innych. „W czasie, gdy ją poznał, była oficjalną kochanką generała Iwana Osipowicza de Witte, który wsławił się okrucieństwem i bezwzględnością wobec powstańców listopadowych.” (za http://www.superkalejdoskop.com/index.php/joomla-license/25525-wieszcz-i-kochanek)Efektem ich płomiennego romansu były sonety krymskie.Ponadto „w trakcie procesu filomatów Mickiewicz zgodził się zostać agentem carskiej policji politycznej. Jego zesłanie do Rosji było tylko wysłaniem szpiega w środowisko dekabrystów. Dlatego mógł się tak swobodnie poruszać.  Nie wiadomo, jaką rolę odegrał ten patriotyczny poeta w rozbijaniu środowiska Towarzystwa – nomen omen – Patriotycznego. W każdym razie jego przywódcy zostali skazani na śmierć lub wywózkę na Sybir, a Mickiewiczowi ocenzurowano tylko Konrada Wallenroda.” ( za http://www.gdanskstrefa.com/o-mickiewiczu-nie-poecie-jego-kobietach-i-dlaczego-nie-lubil-sie-ze-slowackim/)4 Czy Mickiewicz to rozpustnik  i hulaka ?Tutaj jest chyba najmniej kontrowersji, bo niemal każdy, kto słyszał o Mickiewiczu wie o jego romansach.Był bardzo atrakcyjny, wykształcony, znany i podziwiany, czy takiej kombinacji wiele kobiet zdoła się oprzeć ?Lista romansów jest bardzo długa i niekompletna, ale najważniejsze i dobrze udokumentowane były:Lista kochanek MickiewiczaCiekawym zestawem były Maria Szymanowska, matka jego późniejszej żony Celiny
oraz Zofia Szymanowska, przyrodnia siostra żony.Czy to źle ? Zdecydowanie tak, bo jego ofiarami były … głównie mężatki i to często z  kilkorgiem dzieci. Niektóre, nawet chciały porzucić męża i dzieci i ruszać w świat ze swoim młodym kochankiem.Jednak nasz Adaś nie lubił się wiązać, lubił za to zabawę. Znany był z upodobania do burd i alkoholu, ale o tym za chwilę.Najwidoczniej miał jakieś kompleksy z dzieciństwa, które usiłował tłumić pijaństwem i licznymi romansami z kobietami innych mężczyzn. Czasem romansował z dwoma jednocześnie, co raz się wydało i stąd o tym wiemy.Jednak najgorsze świństwa nasz „wieszcz” wyczyniał w czasie Powstania Listopadowego, gdzie zamiast walczyć o wolność „ukochanej” ojczyzny uwodził i deprawował żony i córki powstańców, ginących właśnie za Polskę.cytując za  za http://www.gdanskstrefa.com/o-mickiewiczu-nie-poecie-jego-kobietach-i-dlaczego-nie-lubil-sie-ze-slowackim/” Mickiewicz poznał we Włoszech, aczkolwiek mieszkającą w Wielkopolsce,piękną matkę pięciorga dzieci Konstancję Łubieńską. Konstancja nawet chciała odejść od męża, ale Mickiewicz wybił jej to z głowy uciekając do Drezna. Zresztą sama go tam zawiozła. To był już czas Powstania Listopadowego i wielu miało za złe Mickiewiczowi, że nie stawił się na wezwanie Ojczyzny. Adam jednak zajęty był w Śmiełowie z Konstancją i owszem próbował dostać się na tereny objęte powstaniem, ale już było za późno, by przerwać kordon prusackich żołnierzy.  Udał się więc do Drezna, gdzie Konstancja założyła mu konto na wpłaty, których dokonywała, a on pocieszał żony i narzeczone walczących w powstaniu kolegów.”Wielkich oporów moralnych nie miał, bo seks uprawiał pod bokiem chorej żony (zachorowała psychicznie, jak sugerują niektórzy biografowie, bo była bita, kopana, poniżana i jawnie zdradzana) ze sprowadzoną do opieki nad nią i do uczenia dzieci, rozpustną Xawerą Deybel („Bestia, towianica Deybel” – pisał poeta Teofil Lenartowicz), która to uprawiała seks ze sporą częścią „Koła Sprawy Bożej” Towiańskiego w Paryżu, aż doprowadziła do bójek i niemal do jego rozpadu. Xawera mieszkała u Mickiewiczów 10 lat i urodziła dwoje dzieci.

 Dla dopełnienia obrazu dodam, że był hulaką, lubiącym wypić i po alkoholu wszczynał bójki. Znane są sytuacje, gdy pobił do krwi np ojczyma Juliusza Słowackiego czy też pobił świecznikiem szambelana  Nartowskiego, który adorował jego ówczesną kochankę panią lekarzową Karoliną Kowalską, zwaną Kowieńską Wenerą. Sytuacja zakończyła się przekomicznie, bo ściekły szambelan doniósł o romansie do męża i Mickiewicz dostał dwa zaproszenia na pojedynek. To trochę ostudziło Mickiewicza, który pił przez trzy dni ze zgryzoty. Do żadnego pojedynku finalnie nie doszło, bo mąż po namowach żony odstąpił a szambelan po prostu stchórzył i się na pojedynek nie stawił.Gdyby nie to może nie powstałyby największe dzieła polskiej literatury !5 Czy Mickiewicz to przeciwnik Kościoła Katolickiego ?Absolutnie TAK. Jego antykatolickie i pro-bonapartystyczne wystąpienia przyczyniły się nawet do wyrzucenia go z posady profesora w Collège de France.Ponadto jako mason i żyd ideowo był przeciwny zorganizowanej religii katolickiej. Wierzył w „Wielkiego Architekta Wszechświata” jako mason i w jedynego JEHOWĘ-stwórcę świata, jako religijny żyd. Zatem wszelkie koncepcje Jezusa, Maryi czy katolickich świętych z góry odrzucał. Oczywiście jego poglądy się zmieniały przez życie i przedstawione powyżej poglądy dotyczą jego jako dojrzałego mężczyzny i w pełni ukształtowanego pisarza.Zatem jaki był naprawdę Adam Mickiewicz ? Bez wątpienia był nieszczęśliwy. To prawdziwy bohater romantyczny, piękny, pogmatwany i zagubiony, goniący za szczęściem i ideami, ale nieodmiennie nie mogący ich urzeczywistnić.Sam o sobie tak napisał :„Polały się łzy me czyste, rzęsiste
Na me dzieciństwo sielskie, anielskie,
Na moją młodość górną i durną,
Na mój wiek męski, wiek klęski
Polały się łzy me czyste, rzęsiste.”nie mając widać najwyższego o sobie mniemania, no cóż znał siebie przecież najlepiej !Na jego obronę dodam tylko, że był półsierotą, wychowywanym przez kobiety, bo ojca stracił w dzieciństwie i tak bardzo to przeżył, że nawet musiał powtarzać klasę, mimo że samą szkołę ukończył z wyróżnieniem.Rodzina jego do wzorowych nie należała, bo zajmowali się lichwą i zamiast prawnie sami dokonywali napadów na dłużników. Zresztą sami popatrzcie :Rodzina MickiewiczaNie miał, więc kto go nauczyć jak być prawdziwym mężczyzną, został więc hulaką i bawidamkiem oraz niepoprawnym marzycielem.Najlepsze jak zawsze zostawiam na koniec ! Dzisiaj zaś specjalnie aż 3 ciekawostki.Ot, tak z ciekawości sprawdziłem fazy Księżyca dla Mickiewicza i  … zresztą popatrzcie sami :
Co Wy na taki zbieg okoliczności ? Dziwicie, się że został kabalistą i masonem ?Jak wiecie Mickiewicz parał się kabałą (magią żydowską) i jego najsłynniejsza przepowiednia o wyzwolicielu Polski to „a imię jego 4o i 4” i to że z obcej będzie matki. Niektórzy hagiografowie wskazują, że mówił o … sobie ! Imię ADAM w kabale to … 44, a jego matka nie była pochodzenia polskiego. Zatem to sam Adam miał być tym „wyzwolicielem”.I ostatnia ciekawostka to fakt, że uważał Towiańskiego za „mistrza” i nawet wcielenie „Jezusa” albo „Ducha Świętego”, co do tego to się kłócili między sobą. No cóż, nieźle mieli namieszane w głowach na tej emigracji w Paryżu …Zaiste postać naprawdę tragiczna na równi z opisywanymi przez siebie bohaterami. Jednak jego bohaterstwo kończyło się na hasłach, bo realnie walczyć nigdy się nie kwapił i wolał innych do tego zagrzewać, a samemu w tym czasie romansować z cudzymi żonami.Zdecydowanie nie wskażę go jako wzoru dla młodzieży !Zauważmy jedno Mickiewicz stworzył powieść "Konrad Wallenrod" w której bohater stosuje metody żydów aby pokonać wroga. Czyli przejmuje przywództwo polityczne w obozie wroga aby go zniszczyć. Tak czynili i czynią nadal żydzi aby niszczyć narody w tym naród Polski.

Jak widać nasienie węza wciska nam swoich ludzi jako "bohaterów narodowych"!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by lusia on 5th Sierpień 2018, 22:07

avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by lusia on 10th Sierpień 2018, 17:45

avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by lusia on 13th Sierpień 2018, 09:03

Żyd Ryszard Schnepf
Współzałożyciel żydowskiej loży w Polsce - B’nai B’rith po hebrajsku Synowie Przymierza która ma już pełną kontrolę [w 2013 md] nad Kancelarią Prezydenta RP, rządem a szczególnie MSZ oraz ma olbrzymie wpływy w telewizji publicznej i stowarzyszeniach odpowiedzialnych za kulturę, nauczanie, zdrowie i kształtowanie polskiej opinii publicznej.
Żyd Ryszard Schnepf Współzałożyciel żydowskiej loży w Polsce - B’nai B’rith Propagandowym i medialnym ramieniem organizacji B’nai B’rith jest “Liga Przeciwko Zniesławieniu” (Anti Defamation League – ADL) – skrajnie antykatolicka organizacja żydowska, której celem jest judaizacja społeczeństw chrześcijańskich, osłabianie wiary katolickiej i wpływów Kościoła oraz tropienie tzw. antysemityzmu, a nawet podgrzewanie nastrojów do jego pobudzania.

Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.
W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith - Loża Polin.
Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?! Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce.
Ryszard Schnepf, zanim został głównym doradcą premiera Marcinkiewicza w polityce zagranicznej, był ambasadorem w Urugwaju (1991-1995) i w Kostaryce (2001-2005). Wsławił się wówczas organizowaniem haniebnej nagonki na przywódcę Polonii w Ameryce Łacińskiej, prezesa USOPAŁ Jana Kobylańskiego.
Historyk, wychowanek Geremka, został ambasadorem w Urugwaju z poręki Krzysztofa Skubiszewskiego, choć nie był do tego w żadnym razie przygotowany merytorycznie. Działał judząco i destrukcyjnie wśród Polonii w Ameryce Łacińskiej. Krzysztof Górecki pisał w tekście "Tradycja obozu zagłady" ("Nasza Polska" z 30 sierpnia 2005 r.) o Schnepfie m.in.:
"Od pierwszych chwil skłócony z Polonią. Przez potomków Polaków z Urugwaju i Ameryce Łacińskiej zwany, z uwagi na dwuznaczną, uwłaczającą godności dyplomaty konduitę (zajmował się głównie interesami z miejscowymi Żydami oraz ryzykownym handlem sprowadzanymi bezcłowo luksusowymi samochodami), 'awanturnikiem polskiej dyplomacji'". Ostro potępił sposób zachowania się Schnepfa przywódca Polonii w Ameryce Łacińskiej prezes Jan Kobylański, który wyzwał Schnepfa od "agentów KGB i Castro". Z kolei to właśnie Schnepf szczególnie mocno przyczynił się do odwołania Jana Kobylańskiego z funkcji honorowego konsula RP w Montevideo. Ukarano go tak za jednoznaczne poparcie dla prezesa Edwarda Moskala, protestującego przeciw ciągłym ustępstwom wobec szkalujących Polskę środowisk żydowskich. Niejednokrotnie zwracano uwagę na bardzo szkodliwą rolę odegraną przez R. Schnepfa w Ameryce Łacińskiej. Na przykład polonijna działaczka Elżbieta Szczepańska pisała w tekście "Polonia, czyli ofiary i oprawcy" ("Głos" z 1-8 kwietnia 2006 r.), iż: "Ryszard Schnepf, będąc ambasadorem RP w państwach Ameryki Łacińskiej, działał na szkodę Polaków i Polski".
Jako główny doradca premiera Marcinkiewicza w polityce zagranicznej Schnepf szczególnie gorliwie zajmował się sprawą zapewnienia jak największego „zadośćuczynienia” Żydom za mienie w Polsce. Stąd jego usunięcie z funkcji zostało przyjęte ze szczególnym żalem przez przedstawicieli Światowego Kongresu Żydów. Znalazło to wyraźne odbicie w tekście zamieszczonym na stronie internetowej tego Kongresu, gdzie wyrażono obawy, że odejście Schnepfa może doprowadzić do spowolnienia procesu negocjacji między rządem Polski a środowiskami żydowskimi w sprawie mienia (por. szerzej T. Sommer, Dla kogo robił Schnepf, "Najwyższy Czas" z 27 maja 2006 r.).
Według T. Sommera: "Komunikat WJC (tj. Światowego Kongresu Żydów) wprost sugeruje, że Schnepf był zaangażowany w negocjacje z przyczyn osobistych, a właściwie - po prostu rasowych". Sommer przypomniał w swym tekście również jakże niegodną nagonkę organizowaną przez Schnepfa na prezesa Kobylańskiego, stwierdzając: "Można wręcz odnieść wrażenie, że niczym innym ambasador Schnepf jako przedstawiciel RP w Ameryce Łacińskiej się nie zajmował. Za sprawę Schnepfa Kobylańskiemu przypięto łatkę 'klinicznego antysemity', a nawet faszysty (...)".
Dodajmy, że w tej nagonce po dziś dzień uczestniczy w sposób niezwykle ordynarny i tendencyjny żona Schnepfa - prezenterka telewizyjna Dorota Wysocka-Schnepf (patrz: np. gwałtowny atak tejże na prezesa Kobylańskiego w I programie TVP 15 stycznia 2007 r.). Szokuje fakt dopuszczenia do takiego nadużywania ekranu telewizji publicznej do niegodnych i oszczerczych aktów nienawiści wobec najsłynniejszego dziś przedstawiciela Polonii świata. Jako ambasador w Urugwaju i następnie w Kostaryce znany był z rozlicznych skandali obyczajowych i finansowych.
Warto przypomnieć jednak, co zdecydowało o usunięciu Schnepfa, długo traktowanego jako głównego doradcę premiera Marcinkiewicza w sferze polityki zagranicznej. Otóż Schnepf w sposób wręcz kretyński ujawnił swą postawę godzącą w podstawowe interesy Polski, publicznie udzielając poparcia tak antypolskiej inicjatywie jak projekt budowy gazociągu Niemcy - Rosja na dnie Bałtyku. Jak pisał Piotr Gursztyn w tekście "Dymisja Schnepfa za międzynarodową gafę" ("Dziennik" z 12 maja 2006 r.) Schnepf powiedział, że "rząd chce zaproponować polski udział w budowie gazociągu Rosja - Niemcy. Informacja ta została od razu zdementowana przez premiera (...). Marcinkiewicz był kompletnie zaskoczony wypowiedzią swojego doradcy. Decyzję o błyskawicznym zdymisjonowaniu Schnepfa za jego jakże nielojalne wobec premiera i ogólnie wobec polskich interesów narodowych wystąpienie skomentował wpływowy europoseł PiS Adam Bielan - mówiąc w rozmowie z dziennikarzem "Rzeczpospolitej": "Ryszard Schnepf został zdymisjonowany wyłącznie z powodu złożenia niezgodnej z polityką rządu i interesem państwa propozycji dotyczącej możliwości przyłączenia się Polski do projektu rurociągu rosyjsko-niemieckiego".
Kompromitujące wystąpienie Schnepfa w sprawie gazociągu przekreśliło jego szanse na objęcie stanowiska ambasadora RP w Madrycie. Pomimo to i tak Schnepfa potraktowano zaskakująco łagodnie. Usunięty z otoczenia premiera przeszedł do MSZ, gdzie pełni funkcję pełnomocnika ministra spraw zagranicznych do spraw "zagrożeń". Rzecz przedziwna w sytuacji, gdy to właśnie on jest szczególnie wielkim zagrożeniem dla polskich interesów i symbolem wyjątkowej nielojalności osoby pełniącej wysokie publiczne stanowisko.
Ciekawostką jest fakt sprawowania przezeń równocześnie stanowiska dyrektora fundacji "Szalom" prowadzonej przez rodzinę Szurmiejów.
Ryszard Schnepf praktykuje uporczywy lobbying na rzecz:

1. roszczeniowych organizacji żydowskich

2. partycypacji Polski w rosyjsko-niemieckim projekcie "Rurociągu Północnego" /Bałtyckiego/), także (niejako widocznie etatowy "reprezentant prawicy")
Sala konferencyjno-bankietowa dla żony ministra - tak, dla dzieci - już nie. Nowy ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf odmówił rodzicom dzieci, uczęszczających do polskiej szkoły w stolicy USA, zorganizowania w ambasadzie spotkania świątecznego w 2012 roku Decyzja dziwi tym bardziej, że kilkanaście dni temu w rezydencji ambasadora swoje książki promowała żydowska pisarka Anne Applebaum – prywatnie żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego. Wówczas ani ambasador, ani szef MSZ nie widzieli w tym niczego niestosownego. Warto podkreślić, że w przygotowanie wspomnianej imprezy zaangażowano pracowników ambasady. To jego kolejny skandal!!!
Dorota Wysocka-Schnepf - (ur. 4 października 1970 w Jeleniej Górze) – celebrytka, dziennikarka, żona Ryszarda Schnepfa.
Ukończyła studia na Politechnice Wrocławskiej (kierunek inżynieria środowiska). W przeszłości pracowała w radiowej Trójce, była reporterką sejmową, prowadziła wywiady w cyklu Salon polityczny Trójki oraz program Konferencja prasowa w telewizji TVN. W latach 2001-2004 była korespondentką Polskiego Radia w Ameryce Łacińskiej. Współpracowała wówczas z „Rzeczpospolitą” i „Wprost”. Od 2004 do 2010 roku w TVP1 prowadziła Wiadomości, do prowadzenia których wróciła po 1,5 rocznej przerwie 23 lipca 2011. Jest także jedną z prowadzących program publicystyczny Polityka przy kawie emitowany w Jedynce po programie Kawa czy herbata?. W TVP1 prowadziła też programy: Debaty Polaków, Kwadrans po ósmej, Kwadrans po 11-tej i Z refleksem. Uczestniczyła w nagonce na prezesa Kobylańskiego jako żona Schnepfa.
Jako prezenterka telewizyjna przypuściła gwałtowny atak na prezesa Kobylańskiego w I programie TVP 15 stycznia 2007 r. Szokuje fakt dopuszczenia do takiego nadużywania ekranu telewizji publicznej do niegodnych i oszczerczych aktów nienawiści wobec najsłynniejszego dziś przedstawiciela Polonii świata.
https://wpolityce.pl/m/polityka/383791-ryszard-schnepf-w-radzie-muzeum-polin-kto-za-tym-stoi-bylego-dyplomate-wskazal-nie-minister-kultury-ale-miasto-warszawa
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 13th Sierpień 2018, 15:46

Od dłuższego czasu mam głębokie przeświadczenie o 2 ważnych sprawach.

1. Osoby rozumiejące koncept wybawienia Narodu Wybranego to osoby, które udadzą się na pustynię.

To nie ma potwierdzenia (chyba) w wersetach biblijnych, ale fakt braku reakcji innych narodów czyli brak zrozumienia tego tematu tą hipotezę w dużym stopniu potwierdza.


2. Nic już nam złego nie grozi - żaden drugi Katyń czy bezpośredni atak szatana czy też nasienia węża.

Oczywiście jeżeli rozpoczynają się Czasy Końca. 

Logicznie, Bóg nie dopuściłby już więcej na nas żadnych prześladowań czy ataków. Te czasy już bezpowrotnie minęły. Teraz nastał czas na nasze wyzwolenie.

Owszem, nastąpi pewna forma ucisku, a nawet wielka groźba ataku sił szatana, ale to będzie tylko groźba, która spowoduje natychmiastową Bożą reakcję, jak pochłoniecie przez ziemię strumienia wody, jaki wypuści za Niewiastą smok!

Oczywiście, że będzie ucisk na Niewiastę, czyli będzie groźba, może i drastyczna ale nam włos z głowy już nie spadnie. Nawet są na to wersety, które innym razem podam. 


Ogólnie.... nie ma wersetów mówiących o prześladowaniach Niewiasty tuż przed uprowadzeniem na pustynię czy też przed porwaniem, poza groźbą z Objawienia 12 rozdziału.

Ponownie, będzie to tylko groźba i wielka potrzeba Bożej ochrony, którą to Niewiasta od Boga otrzyma.

Jest jednak wielka potrzeba, abyśmy to wszystko... znieśli i wytrwali.

Modlitwy i akcje, o ile możliwe, w których Naród Wybrany będzie publicznie wielbił swego Boga.

Pamiętajmy o jednym. 

Nadal jesteśmy ludem twardego karku i Bóg nas zbawi nie ze względu na nas ale ze względu na swoje Imię!!!

Dlatego weźmy na poważnie ową akcję 'uświęcania' tego ohydnego obrazu czyli obrazy samego Boga i jeżeli nie możemy być i działać podczas tej pielgrzymki, pośćmy w tym tygodniu i trwajmy w modlitwach do Boga o litość nad tymi grzesznikami.

I jeszcze jedna ważna uwaga.

Zwróćmy uwagę na wyraźną zapowiedź porwania oraz uprowadzenia Niewiasty.

Mat 24:16  Wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry; Mat 24:20  Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.

A tutaj jest o porwaniu.

Mat 24:40  Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. Mat 24:41  Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

Objawienie także potwierdza: tak porwanie 144.000 jak i uprowadzenie Niewiasty.

Będą dwa rodzaje ucisku. 

Ucisk i groźba użycia siły przeciwko Niewieście. 


Wielki Ucisk dla całego świata - 3.5 roku - zmuszanie wzięcia 666 pod groźbą ścięcia głowy.

Ucisk czy nacisk na Niewiastę spowoduje jej wymarsz czy może wylot na pustynię. Atak na resztę ludzkości spowoduje bitwę Boga i Syna przeciwko armiom szatana, czyli bitwa Armagedonu.

Armagedon to raczej miejsce symboliczne, nazywane także Doliną Jechoszafata.

I to wiele nam wyjaśnia. Muzułmanie naszych kobiet nie gwałcą i nie ma przelewu krwi Słowian. Będą pogróżki i plany ucisków, ale do tego raczej nie dojdzie już nigdy. Nasienie węża dokładnie to wie.

Taki stan plus wiele strachu przed nasieniem węża będzie trwał, ale strach nasienia węża przed Bogiem jest znacznie większy niż nasze obawy przez tymże nasieniem.  bounce affraid bounce affraid bounce affraid
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by filtom on 13th Sierpień 2018, 16:53

thewordwatcher napisał:Od dłuższego czasu mam głębokie przeświadczenie o 2 ważnych sprawach.

1. Osoby rozumiejące koncept wybawienia Narodu Wybranego to osoby, które udadzą się na pustynię.

To nie ma potwierdzenia (chyba) w wersetach biblijnych, ale fakt braku reakcji innych narodów czyli brak zrozumienia tego tematu tą hipotezę w dużym stopniu potwierdza.


Nie wiem, czy werset który zacytuję dotyczy czasów ostatecznych:

Zachariasza: (23) Tak powiedział Pan Wszechmocny: Stanie się w owych dniach, że dziesięciu ludzi ze wszystkich języków narodów odważy się i uchwyci się rąbka szaty jednego Izraelity, mówiąc: Pójdziemy z wami, bo słyszeliśmy, że z wami jest Bóg.

ale jeśli tak, to wydaje mi się, że owi Izraelici muszą wiedzieć, że nimi są. No chyba, że dowiedzą się o tym od tych ludzi, którzy się ich "uczepią" (żarcik). Razz

Wydaje mi się, że powinni oni wiedzieć, że Izraelitami są. Pytanie tylko, w jaki sposób się tego dowiedzą? Bo biorąc nawet za pewnik, że to Słowianie są Izraelitami, to i tak nie wiadomo kto jest kim.

filtom

Liczba postów : 36
Join date : 28/07/2018

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by lusia on 13th Sierpień 2018, 17:31

Jeden z paru fragmentów, które uwielbiam. Dotyczy czasów końca i tego ,iż niektórzy z Izraelitów  muszą przejść " swoisty tor przeszkód"- oczyszczanie złota ogniem. Jest to potwierdzine w paru fragmentach ST.

Ap.3.18

"18) Radzę ci, abyś nabył u mnie złota w ogniu wypróbowanego, abyś się wzbogacił i abyś przyodział szaty białe, aby nie wystąpiła na jaw haniebna nagość twoja, oraz maści, by nią namaścić oczy twoje, abyś przejrzał.
(19) Wszystkich, których miłuję, karcę i smagam; bądź tedy gorliwy i opamiętaj się"
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 14th Sierpień 2018, 03:19

filtom

To najprawdopodobniej dotyczy czasów bliskich końca ucisku, kiedy naród wybrany jest już wprowadzony do Ziemi Obiecanej. Wtedy wszyscy będą widzieli chwałę i szczodrość Boga za wypełnianie przykazań i przywilej bycia Narodem Wybranym.

To jest opis Królestwa Bożego. Narody pogańskie będą przybywać do Jerozolimy odbudowanej i składać ofiary Bogu. Jest to określenie raczej symboliczne ale cały rozdział mówi własnie o wypełnieniu się wielu proroctw dotyczących odbudowy Izraela i Jerozolimy.

Prawo Boże będzie panować nad całym światem i będą pielgrzymki do Jerozolimy, do Boga i Syna. To będą wspaniałe czasy!

Cytat z Apokalipsy dotyczy dzisiejszych czasów i wszelkich prób naszych.

Jesteśmy karceni, smagani, uciskani i Bóg dopuszcza na nas wielkie próby. I słusznie, ponieważ należą się nam takie lekcje. Jak komuś jest za dobrze, to o Bogu jakoś nie myśli!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Odrodzony on 14th Sierpień 2018, 11:45

Co do wielkiego ucisku (WU).

Ostatnio zrozumiałem, kiedy się on zacznie i kiedy się on skończy.

WU zacznie się wówczas, gdy:

Dan 12 (SB w dosłownym tłumaczeniu Google – bez moich poprawek):
12: 1 I w owym czasie powstanie Michał, książę wielki, który stoi nad dziećmi ludu twego, i nastanie czas ucisku, ucisku takiego, jakiego nie było od czasu, gdy naród na ziemi był. do tego czasu: w tym czasie twój lud zostanie wyzwolony, [nawet] każdy, który jest zapisany w księdze

Nastanie, czyli zacznie się.

Zatem WU zacznie się dopiero po porwaniu, kiedy książę anielski Michał wystąpi do walki z szatanem w obronie porwanych do nieba wybrańców.

A skończy się tuż przed paruzją, zgodnie ze słowami Isusa:

Mt 24:
(29) Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. (30) Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. (31) Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego.
A musimy pamiętać, że tak Wielki Ucisk już się nigdy więcej nie powtórzy:

Mt 24:
(21) Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie.

A więc kiedy WU skończy się tuż przed paruzją, to później go już nie będzie.

A więc po paruzji patrząc logicznie nie będzie już żadnego WU dla kogokolwiek, a tylko będzie to dla wszystkich sługusów szatana na całym świecie zapowiadana i zasłużona kara Boża.

Zatem o WU dla reszty świata można mówić tylko wtedy, jeżeli paruzja nastąpi dopiero po 3,5 roku sądu na pustyni i tylko do tego momentu.

Potem to już nie będzie WU.

Ale jeżeli paruzja nastąpi albo tuż przed ucieczką tych z Judy w góry (czyli jeszcze nie na pustynię!) albo już po ucieczce tych z Judy w góry, ale jeszcze przed dotarciem całej zachowanej przy życiu Reszty z Izraela, czyli Niewiasty – Izrael, na co wskazuje kolejność wierszy w Mt 24:30 i 31, gdzie najpierw pojawia się na niebie znak Pana Isusa i paruzja, a potem dopiero następuje zebranie przez Jego aniołów Jego wybranych z czterech stron świata, to moim zdaniem żaden WU dla reszty świata nie wchodzi już wówczas w grę.

Myślę bowiem, że WU jest przeznaczony tylko dla Niewiasty, która porodzi chłopczyka (WU zacznie się przecież dopiero po porwaniu wybrańców do nieba) i dla obcych, którzy przed dotarciem na pustynię uwierzą w Isusa.

W tym układzie dla pozostałego potomstwa Niewiasty, które nie trafi na pustynię, a którym zajmie się diabeł po nieudanym jego ataku na idącą na pustynię Niewiastę zgodnie z Ap 12:17, nie będzie to już żaden WU, bo będzie już po paruzji, która zakończy WU, a tylko będzie to dla nich rodzaj ostatecznej próby albo też - dla co poniektórych - ostatnia szansa na nawrócenie się i na uzyskanie życia wiecznego poprzez nieoddanie pokłonu Bestii lub jej posągowi (obrazowi) i odmówienie przyjęcia na swoje ciało jej znamienia.

A skoro nie było jeszcze porwania, to patrząc na naszą sytuację od wybuchu I WŚ aż do dziś nie cierpimy jeszcze WU.

Tak ja to dzisiaj widzę.

Odrodzony

Liczba postów : 342
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 14th Sierpień 2018, 13:51

Ojojojoj... w większości chyba masz rację, Odrodzony.

Rzeczywiście WU może dotyczyć tylko Niewiasty i to przez krótki okres czasu, do momentu uprowadzenia na pustynię.

Ponieważ gdzieś czytałem werset, że Bóg będzie konkurował z Bestią, kto komu lepiej dogodzi w życiu!

Jest gdzieś taki werset w ST i to mnie zbijało z tropu.

WU na niewiastę spowoduje ucieczkę na pustynię.

Wtedy Bestia da swym podwładnym wszystkie wynalazki i lekarstwa i pieniądze a Bóg pokaże im, co on da Narodowi Wybranemu.

Na to wskazują plany Trumpa i satanistów. Bestia pojawi się aby 'pomóc' ludziom po prześladowaniach szatana.

Czyli Bestia będzie urągać Bogu za sąd na pustyni. Potem bezradna będzie zmuszać do wzięcia znaku 666 z powodu braku argumentów.

Z jednym się niezupełnie zgadzam.

WU już NAJPRAWDOPODOBNIEJ się zaczął i zginęło... hmmm... nie pamiętam dokładnych liczb ale grubo ponad 100 tyś Chrześcijan i w USA już jest wzmagający się ucisk na Chrześcijaństwo, podobnie jest w Anglii i w Rosji także jest ucisk dla Świadków Jehowy.

Są prześladowani w Chinach, Pakistanie i w wielu innych miejscach. Jeszcze tego nie było.

W USA odrzuca się coraz częściej białych Chrześcijan od poważniejszych stanowisk i stale się zwiększa ucisk rasy białej oraz naciski na uginanie się religii chrześcijańskich na akceptację gejów i transgender idiotyzmu.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by polskapaw on 14th Sierpień 2018, 17:56

Są wersety, które mówią, że wielki ucisk obejmie całą zamieszkałą Ziemię, poza tym nie widzimy ohydy spustoszenia na miejscu świętym.

Coś panowie tu nie gra...

polskapaw

Liczba postów : 191
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 14th Sierpień 2018, 18:47

Ucisk jest na całej ziemi a na miejscu świętym i na miejscu świątyni jest obrzydliwość czyniąca spustoszenie - morderczy syjonistyczny fałszywy Izrael!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Cyryl on 3rd Wrzesień 2018, 11:30

Wartościowe odkrycie Piotra na jego blogu na temat kim tak naprawdę byli żydzi:
detektyw prawdy napisał:

Potwierdzenie edomskiego pochodzenia Żydów za czasów Jezusa w Jana 8.

admin
31 sierpnia 2018
Rozważania biblijne
1 Comment
Teraz to, co obiecałem napisać odnośnie filmu “Sprawy niebiańskie”, który omawiałem w poprzednim wpisie dotyczącym widzenia Boga.
Bardzo ciekawa rzecz wyszła w tym filmie utwierdzająca mnie w tym, że ówcześni Żydzi, plemię żmijowe, Edomici nigdy nie mieli z Bogiem do czynienia i nie byli.
 
 To właśnie Ojciec, który Mnie posłał, daje świadectwo o Mnie. Wyście nigdy nie słyszeli Jego głosu i nie widzieliście Jego oblicza. 
[size]
 
 
Edomici nigdy nie słyszeli Boga.
Jana 8 to potwierdza:
 
 
[/size]
Odpowiedzieli Mu: «Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy poddani w niczyją niewolę.
[size]
 
Pan Jezus ich sprowokował by zdemaskowali się.
Wiadomo, że Izraelici i Judejczycy byli w niewoli Babilońskiej. Edomici sami wyznali że nie byli w niewoli.
 
 
Jakżeż Ty możesz mówić: “Wolni będziecie?”» 34 Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. 35 A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze. 36 Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni. 37 Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, ale wy usiłujecie Mnie zabić, bo nie przyjmujecie mojej nauki. 38 Głoszę to, co widziałem u mego Ojca, wy czynicie to, coście słyszeli od waszego ojca». 39 W odpowiedzi rzekli do Niego: «Ojcem naszym jest Abraham». Rzekł do nich Jezus: «Gdybyście byli dziećmi Abrahama, to byście pełnili czyny Abrahama. 40 Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił. 41 Wy pełnicie8 czyny ojca waszego». Rzekli do Niego: «Myśmy się nie urodzili z nierządu, jednego mamy Ojca – Boga8».
 
Popatrzmy na kolejność:
 
[/size][list="box-sizing: inherit; border: none; margin: 4px 0px 8px; padding-right: 0px; padding-left: 20px; list-style: none; vertical-align: baseline;"]
[*]Jesteśmy potomstwem Abrahama
[*]Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama,
[*]Gdybyście byli dziećmi Abrahama, to byście pełnili czyny Abrahama.
[/list]
[size]
 
Pozornie same sprzeczności.
[/size][list="box-sizing: inherit; border: none; margin: 4px 0px 8px; padding-right: 0px; padding-left: 20px; list-style: none; vertical-align: baseline;"]
[*]Edomici wyznają że są potomstwem Abrahama
[*]Jezus to potwierdza
[*]Jezus temu zaprzecza.
[/list]
[size]
 
Edom (Ezaw) był synem Izaaka, a Izaak był synem Abrahama i tu jest pełna zgoda. Edomici byli potomstwem Abrahama.
Edomici nawet pomimo wiele ich ataków na Izrael służyli w pewnym momencie w świątyni.
Jednakże byli tym złym pokoleniem, plemieniem tak samo jak potomkowie córek Lota urodzonych z nierządu: Amonici, Moabici. Również nienawidzących Izraela.
Herod był Edomitą, a Ezaw w wieku 40 lat sam sobie wybrał żony. Został poligamistą i w przeciwieństwie do swego ojca Izaaka, który pozwolił, by Abraham wybrał mu na żonę czcicielkę Jahwe, poślubił dwie Hetytki.
 
Tak więc Pan Jezus zdemaskował faryzeuszy.
Teraz popatrzcie. Duch Boży identyfikuje Edom z Babilonem. (Patrz Ps 137: 7 i 8.) 
 
“(7) Pamiętaj, Panie, synom Edomu dzień Jeruzalemu, Gdy wołali: Zburzcie, zburzcie je aż do samych posad! (Cool Córko babilońska, pustoszycielko! Błogosławiony, kto ci odpłaci to, coś nam wyrządziła!”
 
Wszystko układa się w całość.
Nie pamiętam gdzie to przeczytałem, bo to było z 7 lat temu, ale ponoć ktoś kiedyś w USA nosił koszulkę z napisem “F…k Edom” i miał z tego powodu jakieś kłopoty.
 
 
Historia informuje nas, że “Edom został zdobyty przez Albiana, króla Chittim, a Edom stał się pod synami Chittima * od tamtego dnia;” i to jest powód, dla którego Prorok Izajasz mówi w swoim 23 rozdziale, łącznie z Edom i Chittim jako jedno i to samo miejsce i ludzie. (Zobacz wersety 1, 12 i 13 i porównaj je z Jer. Ii. 10.) †
[/size]
* To wyjaśnia, skąd pochodzą “statki Chittim” (Rzym lub Cesarstwo Rzymskie), o których mowa w  24:24.
† Kedar, potomek Ismaela. Zobacz Gen. 25:13.
[size]
 
Tak więc Rzym, Edom i chrześcijaństwo stały się i są synonimami Babilonu, dlatego nazywa się to mistycznym Babilonem * z powodu wielkiego zamieszania języków, które miało miejsce w Babelu lub Babilonie, co jest zamętem, a także z jej licznych sekt i podziałów wyrastających z tej przyczyny (obecnie denominacji). My też wiemy i jesteśmy pewni, że wszyscy protestanci najpierw rozdzielili się i WYSZLI OD RZYMU, czyli rzymskiego katolicyzmu, w XVI wieku, w czasach reformacji. Tak więc widzimy, że protestanci są nasieniem Rzymu, a Rzym jest nasieniem Kittim, czyli Chittim. Zobaczcie Rodz. x. 1-4, a Księga Jaszera, 90 c. 8 v.
[/size]
* Wszyscy protestanci twierdzą, że Mistyczny Babilon jest Rzymem.
[size]
 
 
Joela 3:19: “Egipt będzie spustoszeniem, a Edom będzie opustoszałą pustkowia, za ich przemoc przeciwko synom Judy”.
 
 
Prorok (Obadiasz) nie prorokował tylko przeciwko ziemi Edomu, która jest w sąsiedztwie ziemi Izraela, ale także przeciwko ludziom, którzy rozgałęziają się stamtąd i rozprzestrzeniają się przez cały świat i jest ludem chrześcijan ekumenicznych w naszych czasach, ponieważ są oni dziećmi Edomu.
 Majmonides, rabin i twórca średniowiecznego Talmudu daje podobne świadectwo. “Edomici to bałwochwalcy, a niedziela, * pierwszy dzień tygodnia, jest dniem ich święta, dlatego zabrania się handlu z nimi w kraju Izraela w tym dniu”.
 
 
[/size]
* “Słońce jest prawdziwym rokiem, bez względu na to, czy rozpoczyna się ono w czasie przesilenia, czy równonocy, a początek naturalnego przesilenia zimowego jest najbardziej naturalnym początkiem.Na półkuli północnej Słońce osiąga najniższy punkt na południku na 22d Grudzień: po 3 dniach pozostawania w bezruchu, zaczyna się wznosić 25 grudnia, w Boże Narodzenie, dzień obchodzony przez starożytnych jako DZIEŃ NARODZENIA SŁOŃCA Od tego momentu zaczyna się wznosić, aż osiągnie letnie przesilenie w czerwcu . Naturalnym rozpoczęciem nowego roku,  powinien być 25 grudnia , a ich ósmy dzień powinien zawsze być nazywany dniem SŁONECZNYM, a nie sabatem. Ironia.
[size]
“Nie trzeba mówić, że pierwszy dzień jest wszędzie nielegalny”.
Dr McCaul zapewnia, że ​​”jeśli chodzi o autentyczną historię, potomków Edomitów należy szukać raczej wśród samych Żydów niż wśród innych ludzi, ponieważ ostatnią rzeczą, którą czytamy o Edomitach jest to, że oni byli podporządkowani przez Jana Hyrkanusa i nawróceni na judaizm. “* Czyż nie jest to niedorzeczne, aby pogańscy chrześcijanie oszukiwali samych siebie, a tym samym próbowali uniknąć kary wymierzonej im w ” Dniu Pańskim” “ (zobacz Joel 3: 2-6 i 19.) i wspomnianych przez prawie wszystkich proroków? Niech tacy,którzy nie chcą się zgodzić, zadają sobie szczerze to pytanie, a mianowicie .:
 
W jaki sposób wszystkie wyroki wyrażone przez Słowo Boże mogą pojawić się na Edomie, w “dniach ostatecznych” lub w “wielkim dniu Pańskim”, jeśli  EDOM nie istnieje?
 
Egipt zamieni się w pustynię, a Edom w goły step z powodu gwałtu zadanego synom Judy, gdyż w ich ziemi przelewali krew niewinną.(25) Lecz Juda będzie zamieszkana po wszystkie czasy, a Jeruzalem po wszystkie pokolenia. (26) I pomszczę ich krew, której dotąd nie pomściłem. A Pan zamieszka na Syjonie.
 
 
Z całą pewnością całe chrześcijaństwo, jak deklaruje cała historia kościelna, od Kościoła Anglii aż do jej ostatniego nieślubnego potomstwa lub córki są córkami Babilonu.
Co jakiś czas publikuję wyczyny kościołów anglikańskich od biskupek gejów po inne rzeczy. Protestanci wchodzą jawnie w ekumenię z Rzymem, a filmy ekumeniczne pokazują iż ekumenizm to nie tylko islam, chrześcijaństwo i buddyzm, ale i judaizm….
 
Marcin Luter Protestował i wyszedł z Kościoła Rzymskiego na początku XVI wieku, a jeśli nie posiada “nieprzerwanego spadku i autorytetu” od Kościoła apostolskiego , Kościół anglikański jest bez niego, ponieważ jest to jedynym źródłem, z którego powstał ten kościół, a zatem mógł czerpać jedynie “nieprzerwaną sukcesję i władzę” z tego źródła. PROTESTANCI muszą najpierw mieć coś przeciwko Protestowi i wyjść z niego.
 
 
 
Kościół Rzymski nigdy “nie uwolnił Marcina Lutra na ziemi”, aby mógł ustanowić Kościół anglikański jako odrębny Kościół, aby domagać się “nieprzerwanego następstwa i autorytetu”  Kościoła Rzymu. Nazwy, o których mogą myśleć, jak Stara “Prostytutka Babilonu”  “Matka Nierządnic “, podczas gdy ona jest najstarszą córką, nie licząc Kościoła luterańskiego, który różni się tylko od niej w niewielu nieistotnych punktach.
 
Mówi się, że tylko Herod był Idumejczykiem w państwie Judejskim. Nie jest to prawda. Jego szwagier Kostobar I pochodził z rodu kapłanów idumejskiego boga Koze (Kozai). Po zdobyciu Jerozolimy przez Heroda Wielkiego w 37 p.n.e. został mianowany jej strażnikiem, a w ciągu kolejnego roku namiestnikiem Idumei i Gazy.
Między 36 a 34 p.n.e. zapewniał egipską władczynię Kleopatrę VII, że Idumejczycy są gotowi porzucić judaizm i wystąpić przeciwko Herodowi. Przypuszcza się, że Kostobar współpracował z Aleksandrą, teściową Heroda. Do grupy idumejskich spiskowców należeli także Dositeos, Lizymach i Antypater Gadias
 
Ponieważ Herod był poganinem, świętował święto Isztar, bogini  płodności. To była jego “Wielkanoc”, ponieważ był zbyt zajęty świętowaniem Isztar pod nazwą Wielkanoc, że będzie czekał aż do zakończenia pogańskiego święta, a potem powróci do swoich obowiązków i doprowadzi do śmierci Piotra. Wielkanoc była pogańskim wiosennym świętem, które odbywało się równocześnie z Paschą i dlatego “Wielkanoc” jest właściwym słowem dla Dziejów Apostolskich 12: 4, a nie Paschą. Zatem “Wielkanoc” w Dz. 12: 4 nie jest chrześcijańską “Wielkanocą”, ale jest pogańską Wielkanocą.
 
Edomitkę wziął sobie sam Salomon:
 
[/size]
“Król Salomon pokochał wiele kobiet cudzoziemskich: córkę faraona, Moabitki, Ammonitki, Edomitki, Sydonitki, Chetytki, (2) z narodów, co do których Pan nakazał Izraelitom: Nie łączcie się z nimi i one niech się nie łączą z wami, nakłonią bowiem na pewno wasze serca do swoich bogów.”
[size]
 
 
 
Co jeszcze mogę dodać, to fakt, iż Ezaw/Edom otrzymał przydomek czerwony, tak jak komunizm wymyślony przez Edomitów.
Edomici tak na prawdę roszczą sobie prawa do pierworództwa, które ich praprapra dziadek oddał Jakubowi. Stąd niby ta sama wiara Abrahamowa, ale jakże inna. To oni interpretują Torę tak jak chcą.
 
Ezaw jest synonimem cielesnośći, przed którą ostrzega Paweł:
 
“aby nie było rozpustnego lub lekkomyślnego jak Ezaw, który za miskę strawy sprzedał swoje pierworodztwo. (17) Wiecie przecież, że i potem, kiedy chciał uzyskać błogosławieństwo, został odrzucony, chociaż ze łzami dopraszał się o nie, bo nie mógł już nic zmienić.” Hbr
 
 
Reasumując, plemię Edomitów nigdy nie słyszało głosu Boga i faktycznie nie byli w niewoli. Jedyną niewolą w jakiej byli i są jest grzech.
Gdyby byli dziećmi Abrahama, to by pełnili czyny Abrahama, a tak chcą zabijać wyznawców Jezusa do dzisiaj szczepionkami, randapem, promocją seksualności, podatkami, kultem Astarte.
Popatrzcie na Rotchildów, Sorosa, demoralizujący przemysł filmowy, komunistów, UE, korporacje.
 
Teraz kluczowa sprawa. Najmniejsza z ksiąg ST księga Abdiasza mówi nam o całkowitej zagładzie Edomitów. Słowa proroka Abdiasza padły ok okresu niewoli babilońskiej.
 
“10 Z powodu gwałtu
wobec brata twego, Jakuba,
okryje cię hańba
i wycięty zostaniesz na wieki. 
11 W dniu, gdy stanąłeś przeciwko niemu,
w dniu, gdy wrogowie w niewolę brali jego wojska,
a cudzoziemcy wkraczali w jego bramy
i o Jerozolimę los rzucali –
także ty byłeś jak jeden z nich.
12 Nie ciesz się widokiem brata twego w dzień jego nieszczęścia!
I nie wyśmiewaj się z synów Judy w dzień ich upadku!
I nie pysznij się chełpliwymi słowami6 w dzień ucisku!
13 Nie wdzieraj się w bramę ludu mojego w dzień jego klęski!
Nie ciesz się także ty widokiem jego nieszczęścia
w dzień jego klęski!
I nie wyciągaj rąk po jego bogactwa w dzień jego klęski!
14 I nie stawaj na rozstaju dróg dla wygubienia jego ocalonych!
Ani nie wydawaj pozostałych z niego przy życiu w dzień ucisku! ”
 
Edomici nie zostali wycięci na wieki, gdyż rządzili Judeą za czasów Jezusa.
 
Jest za to mowa o Dniu Pańskim:
 
[/size]
“15 Albowiem bliski jest dzień Pański przeciwko wszystkim narodom. 
Jak ty czyniłeś, tak będą postępować wobec ciebie: 
[odpowiedzialność za] czyny twoje spadnie na twoją głowę. “
[size]
 
Musimy sobie zatem zadać pytanie: czy Dzień Pański przeciw wszystkim narodom już miał miejsce?
 
 
Jednym z nich było wymordowanie niewinnych dzieci z polecenia Heroda Edomity i rękami jego żołnierzy zapewne też Edomitów.
 
“Herod widząc, że magowie sprawili mu zawód, strasznie się rozgniewał i rozkazał pozabijać w Betlejem i w całej okolicy wszystkich chłopców poniżej dwóch lat, stosownie do czasu, o którym dowiedział się dokładnie od magów. (17) Wtedy wypełniło się to, co powiedział prorok Jeremiasz: (18) “Usłyszano głos w Rama, płacz i jęk wielki: Rachel, opłakująca swoje dzieci, nie dała się pocieszyć po ich stracie”. ”
 
Kapłani w ogolę nie protestowali, a wcześniej w Mt jest wzmianka słów proroka nie o Edomie, ale ziemi judzkiej:
 
” I ty, Betlejemie, ziemio judzka, wcale nie jesteś najmniejsze między książęcymi miastami judzkimi, z ciebie bowiem wyjdzie wódz, który paść będzie lud mój izraelski.”
 
Tak więc był konflikt dwóch nacji. Owszem Herod mógł mordować w swym szaleństwie również dzieci Edomitów, ale  to czego możemy być pewni to współegzystowania dwóch nacji w państwie judejskim: Edomitów i resztki Izraela (Judejczycy i Beniamici)
 
W Abdiaszu jest napisane:
 
“z powodu gwałtu na domie Jakuba”
 
Ostatnie wersety są jeszcze lepsze:
 
“19 I posiądą8 Negeb, górę Ezawa, i Szefelę, kraj Filistynów,
i posiądą ziemie Efraima i ziemie Samarii,
a Beniamin posiądzie Gilead.
20 Wygnańcy zaś tego wojska z synów Izraela posiądą Kanaan aż do Sarepty9,
wygnańcy zaś z Jerozolimy, którzy przebywają w Sefarad9
posiądą miasta Negebu.
21 I wkroczą zbawieni na górę Syjon,
aby sądzić górę Ezawa.
I będzie dla Pana królestwo!» ”
 
Czy między rokiem ok 500 p.n Chr a rokiem 2018 przyszło królestwo Pana?
Czy powrócili już Judejczycy z Sefarad? (Sefardyjczycy).[/size]

http://detektywprawdy.pl/2018/08/31/potwierdzenie-edomskiego-pochodzenia-zydow-za-czasow-jezusa-w-jana-8/

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Wrzesień 2018, 14:47

Ja to rozpracowałem dawno temu i w jednym z ostatnich artykułów w pełni to potwierdziłem. Piotr nie używa terminu biblijnego nasienie węża i z tego powodu robi się zamieszanie.

Żydzi stanowią dwie grupy. Edomici czyli Żydzi sefardyjscy, resztki, które uciekły z oblężone Jerozolimy w roku 70 n.e.

Zrozumienie leży w żonach Ezawa, które przyprawiały jego rodziców o ból głowy. Ponieważ były to hybrydy.

Tylko i wyłącznie z tych przyczyn Bóg KATEGORYCZNIE zabronił wszelkich kontaktów z narodami skażonymi genetycznie czyli hybrydami, czyli nasieniem węża.

Ponieważ Bóg ustanowił nieprzyjaźń pomiędzy nasieniem węża a nasieniem niewiasty, co natychmiast regulowało stosunki ludu wiernego Bogu.

Niewierni bratali się z nasieniem węża, czyli bezdusznymi hybrydami, zdolnymi do najohydniejszych zbrodni. Szatan zrobił niezwykły manewr i bardzo sprytny.

Z rasy mongolskiej (nasienie węża) utworzył plemię Chazarów i przeszli na Judaizm, ale nieoficjalnie służyli szatanowi. Z Edomitami szatan zrobił dokładnie to samo i zostali przechrzczeni na Judaizm ale po kryjomu także wielbili oni szatana, co nam potwierdził Isus.

Ich przeżyła jedynie mała grupa i Chazarzy to najliczniejsza grupa nasienia węża. Ale pośród nasienia węża są jeszcze grupy Chińczyków i Japończyków, Stąd wielkie zbrodnie i jednych i drugich.

Stosując nomenklaturę biblijną rzadko się zabłądzi i wszystko staje się szybko jasne.

Ezaw pomimo sprzeciwu rodziców całkowicie oddał się nasieniu węża i w sumie spłodził z ich kobiet - DNA kobiet decyduje o nasieniu węża lub nie, podobnie jak u Chazarów - i to jest także przyczyna, dla której Judejczycy po powrocie z niewoli babilońskiej MUSIELI odprawić swoje hybrydzkie żony i potomstwo. Ale potem dopadli ich właśnie Edomici.

Edomitów jest dużo pośród... Jezuitów. Bywały wielkie dyskusje, czy przyjmować przechrzczonych Zydów z Hiszpanii do zakonu Jezuitów. Żydzi Edomiccy wygrali tę bitwę.

Smile

Nie nadążam pisać wszystkiego, co wiem. Mam w planie duzy artykuł o zakonie Jezuitów i dlatego ten temat już znam.


avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Cyryl on 4th Wrzesień 2018, 23:00

thewordwatcher napisał:Zrozumienie leży w żonach Ezawa, które przyprawiały jego rodziców o ból głowy. Ponieważ były to hybrydy.

Otóż Henryku właśnie, że nie leży.

Zrozumienie leży w księdze Henocha w proroctwie o zwierzętach. Ezaw jako dzik sam był hybrydą. Za utratę błogosławieństwa na rzecz Jakuba od Izaaka(które to błogosławieństwo wcześniej oddał Jakubowi za posiłek) chciał zamordować swojego brata niczym Kain Abla. Ezaw ten mord zaplanował po tym jak Izaak ich ojciec miał umrzeć. Czyli Ezaw był z tej samej gliny co Kain i był Hybrydą. 

Jego żony hybrydki tylko spotęgowały skażenie genetyczne. 

Zauważyłem z proroctwa Henocha coś ciekawego. Białe byki musiały mieć białe krowy aby mieć potomstwo z białymi krowami aby wyszły białe byki. I tak Abraham miał białego Byka czyli Izaaka tylko z Sarą zaś z hybrydką Hagar (czyli Egipcjanką) miał on hybrydę Izaaka czyli dzikiego osła. 

Izaak miał w miarę czystą genetycznie żonę, ale musiała ona mieć parę genów hybrydzich aby powstał obok czystego genetycznie Jakuba hybryda Ezaw. 

I tutaj znowu Izraelici jako białe baranki miały zdolnośc tego, że płodziły swój rodzaj nawet z hybrydkami. Co pisze Tora:


Powt. Prawa 21 napisał:(10) Jeżeli wyruszysz na wojnę przeciwko swoim nieprzyjaciołom i Pan, Bóg twój, wyda ich w twoje ręce, i weźmiesz z nich jeńców,
(11) I ujrzysz wśród jeńców kobietę pięknej postaci, i zakochasz się w niej, i chciałbyś ją pojąć za żonę,
(12) To wprowadzisz ją do swego domu, a ona ostrzyże swoją głowę i obetnie sobie paznokcie
(13) Oraz zdejmie z siebie szatę branki. Niech zamieszka w twoim domu, opłakując swego ojca i matkę przez cały miesiąc. Potem możesz zbliżyć się do niej i pojąć ją, i będzie twoją żoną.
(14) Lecz gdyby przestała ci się podobać, pozwolisz jej odejść, dokąd zechce. Ale nie sprzedasz jej za pieniądze i nie będziesz odnosił się do niej jak do niewolnicy, gdyż ją poniżyłeś.
 Znowu jest tutaj nie mowa o dziewicach ale o kobietach. Czyli geny Izraelitów moim zdaniem są dominujące.


Dlaczego Bóg nakazał Judejczykom odprawic swoje żony i dzieci. Z powodu obawy o skażenie genetyczne???

Otóż nie. Zauważmy jedno, Salomon miał wiele kobiet z różnych narodów i one nie mogły wydać mu skażonego potomstwa jednak one go skłoniły do bałwochwalstwa. 

Dlatego Bóg nakazał opuścić Judejczykom ich żony i dzieci aby przypadkiem podczas odbudowy 2 świątyni te rodziny nie skłoniły ich do ponownego bałwochwalstwa, jak to było z żonami Salomona.

Znowu gdyby seks z hybrydkami powodował u Izraelitów w dalszych pokoleniach zamianę w hybrydy to nie było by do dziś 12 pokoleń Izraela.

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 5th Wrzesień 2018, 03:33

Zbyt daleko wychodzisz ze swoją hipotezą, Cyrylu. Nic absolutnie nie wskazuje na to, że Ezaw miałby jakiekolwiek geny hybrydów.

Na dokładkę tego Ezaw i Jakub byli bliźniakami!

Nasza genetyka jest znacznie bardziej skomplikowana niż zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego spośród wielu braci Dawida Bóg wybrał właśnie jego. Spośród dwóch bliźniaków Bóg wybrał Jakuba a nie Ezawa. Zupełnie różne i wyglądy i charaktery ale ani słowa w Biblii na jakąkolwiek ingerencję nasienia węża.

Ezaw wziął sobie za żony dwie Chetytki, co do których Izaak miał poważne zastrzeżenia.

Gen 26:34 A gdy Ezaw miał czterdzieści lat, pojął za żonę Judytę, córkę Beeriego, Chetyty, i Basemat, córkę Chetyty Elona. 35 Były one powodem trosk dla Izaaka i Rebeki.

Ezaw był uznany za rodziców za pierworodnego, ale plan Boga uznawał za pierworodnego Jakuba.

Jakub posunął się do pewnego rodzaju triku, aby zdobyć pierworództwo, którym Ezaw praktycznie pogardzał i Jakubowi odsprzedał za miskę zupy.

Ale Ezaw nie spodziewał się, w jaki cwany sposób Jakub wymusił na ojcu, Izaaku przywilej pierworództwa i kiedy się o tym dowiedział, czuł się oszukany i zamierzał w gniewie Jakuba zabić.

Nie chodziło tyle o zazdrość ale o nieuczciwy sposób, w jaki Jakub odebrał mu pierworództwo.

Ale gniew mu z czasem przeszedł i Ezaw nie żywioł już do niego urazy, a nawet ożenił się z jedną z córek Abrahama.

Odnośnie ożenku z kobietami aramejskimi czy kananejskimi, Bóg osobiście podejmował decyzję, czy Izraelici mogą sobie brać DZIEWICE spośród kobiet kananejskich, czy też mają je pozabijać jak wszystkich mieszkańców.

Były to bezpośrednie rozkazy Boga w niemal każdej sytuacji i wielokrotnie jest mowa o możliwości wzięcia za żony dziewic z podbitych narodów. To ma z kolei związek z informacjami jakie posiadamy na temat wartości dziewictwa oraz informacji wpisywanych w umysł kobiety, która miała seks z wieloma partnerami.

Wracając do Ezawa, Noe był także zupełnie innym człowiekiem, wyjątkowo białym, o którego bali się jego rodzice że jest hybrydą anielską, co było niezgodne z faktami, jak już wiemy.

Po radę posłano po Henocha!!!

Są więc sprawy genetyczne, które Bóg jedynie rozumie i najlepiej jest mieć do Niego we wszystkim całkowite zaufanie.

DNA jest niezwykle skomplikowane i kto wie, do jakiego stopnia się pozmieniamy, kiedy Bóg oczyści nasze DNA na czyste 100% genetycznie.

Wracając do Ezawa, owszem był dziki, żył z polowań i uwielbiał Kananejki ale nadal był to czysty syn Izaaka. Pośród synów Jakuba (Izraela) byli także gwałtownicy co nie znaczy, że byli hybrydami.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Cyryl on 5th Wrzesień 2018, 08:31

thewordwatcher napisał:Były to bezpośrednie rozkazy Boga w niemal każdej sytuacji i wielokrotnie jest mowa o możliwości wzięcia za żony dziewic z podbitych narodów.

To dlaczego przepis Tory mówi o kobietach wyjątkowej urody a nie dziewicach, które można brać za żony????

Poza tym Ezaw bał za żony hybrydki, które były dziewicami. Jakub też miał swoich synów z niewolnicami czyli hybrydkami. 


thewordwatcher napisał:DNA jest niezwykle skomplikowane i kto wie, do jakiego stopnia się pozmieniamy, kiedy Bóg oczyści nasze DNA na czyste 100% genetycznie.

Masz racje Henryku. Dlatego ja bazuje na proroctwie o zwierzętach które to proroctwo przekazał Henochowi sam Bóg. 

Co do faktu, że Ezaw był bratem bliźniakiem dlaczego Bóg tak rzekł do Rebeki:


Rodz. 25 napisał:(23) A Pan rzekł do niej: Dwa narody są w łonie twoim i dwa ludy wywiodą się z żywota twego. Jeden naród będzie miał przewagę nad drugim, starszy będzie służył młodszemu.

Przecież prawo Boga ofiarne i dziedziczne wskazuje jednoznacznie, że to pierworodni synowie są głównymi dziedzicami błogosławieństw!!!!

Dlaczego zatem Bóg na dziedzica swoich błogosławieństw wybrał młodszego Jakuba????

Czy to nie wskazuje, że Ezaw jednak był skażoną genetycznie w jakimś stopniu hybrydą????

Przecież moim zdaniem historia Biblii to ostra selekcja genetyczna dokonywana przez samego Boga!!!!

Dodatkowo zobaczmy na całość tej historii:


Rodz. 25 napisał:(21) Izaak modlił się do Pana za żonę swoją, bo była niepłodna, a Pan wysłuchał go i Rebeka, żona jego, poczęła.
(22) A gdy dzieci trącały się w jej łonie, rzekła: Jeżeli tak się zdarza, to czemu mnie to spotyka? Poszła więc zapytać Pana.
(23) A Pan rzekł do niej: Dwa narody są w łonie twoim i dwa ludy wywiodą się z żywota twego. Jeden naród będzie miał przewagę nad drugim, starszy będzie służył młodszemu.
(24) A gdy nadszedł czas porodu, okazało się, że w jej łonie były bliźnięta.
(25) I wyszedł pierwszy, rudy, cały jak płaszcz włochaty; i nazwano go Ezaw.
(26) Następnie wyszedł brat jego, a ręką swą trzymał za piętę Ezawa; i nazwano go Jakub. Izaak zaś miał sześćdziesiąt lat, gdy ich zrodził.
(27) A gdy chłopcy wyrośli, Ezaw był mężem biegłym w myślistwie i żył na stepie. Jakub zaś był mężem spokojnym, mieszkającym w namiotach.


Izaak modlił się o potomstwo i Bóg dał mu i Rebece te potomstwo, podobnie jak dał Izaaka Abrahamowi i Sarze. Wskazuje to, że Bóg zaingerował w DNA Jakuba. Jakub jako człowiek spokojny miał idealne cechy do wypełniania Tory. 

Co do, gwałtownego charakteru Ezawa i innych synów Jakuba. To Ezaw podobnie jak Kian z premedytacją planował mord na swoim bracie. Różnica między nimi była taka, że Kainowi mord się powiódł zaś Ezawowi nie ponieważ Jakub został ostrzeżony. A potem Ezawowi przeszła ochota na ten czyn ponieważ jak zauważył stał się majętnym i wpływowym człowiekiem. Owszem synowie Jakuba chcieli też zamordować początkowo swego brata Józefa, ale sami się opamietali, natomiast Jakub musiał uciekać przed swoim bratem Ezawem. 


1 Jana 3 napisał:(12) Nie jak Kain, który wywodził się od złego i zabił brata swego. A dlaczego go zabił? Ponieważ uczynki jego były złe, a uczynki brata jego sprawiedliwe.

Znowu Ezaw chciał zamordować swojego brata, sytuacja była tak poważna, że Rebeka matka ich obojga ostrzegła Jakuba i uratowała mu życie.

Czyli dowody wskazują na to, że Ezaw był hybrydą a genetyka jest tak skomplikowana, że możliwe jest aby bliźniaki mogły mieć odmienne cechy które jednego czynią hybrydą a drugiego czystym genetycznie człowiekiem.


Ostatnio zmieniony przez Cyryl dnia 5th Wrzesień 2018, 09:28, w całości zmieniany 1 raz

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach